Počitnice so tu! Za lepši konec šolskega leta smo za malčke in osnovnošolce nižjih razredov v poslovalnicah pripravili sladko presenečenje*. * Velja od 23.06. do razdelitve zalog.
21 .0 6.
20 14
VEČ KOT FER. HOFER.
0,99
za kos samo
3,92/kg
osvežilna brezalkoholna pijača • navadna ali • lahka 1,5 l
redna cena
0,49
Z ODPRTINO ZA DODAJANJE SESTAVIN
ZAMRZOVALNA POSODA SE PRILEGA VSEM OBIČAJNIM ZAMRZOVALNIM PREDALOM
19,
3
-LETNA GARANCIJA
za kos
89,99
za kos samo
0,26/l
iz vost
o Kak
redna cena
3,74
iz hladilnika, 800 g
za kos samo
3,36/kg
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 21.06.2014, do razprodaje zalog.
• najnovejša tehnologija s 3 senzorji gibanja • za fotografiranje (5 mio. slikovnih pik) ali snemanje v polni visoki ločljivosti (1.920 x 1.080 slikovnih pik, 15 slik na sekundo) • mikrofon za videoposnetke z zvokom • možnost zapisa datuma, ure, temperature, lunine mene in zaporedne številke posnetka • barvni posnetki podnevi, črno-beli posnetki ponoči (44 infrardečih LED-diod) • nevidna infrardeča bliskavica za osvetlitev ponoči • preprosta uporaba zaradi velikega TFT-zaslona in intuitivnega zaslonskega menija ZAMIK PRI • z zaščito pred škropljenjem vode IP54 SPROŽITVI KAMERE: SAMO 1 s • čas delovanja v stanju pripravljenosti: DOSEG: DO 20 m do 6 mesecev • vključno s 4 GB veliko pomnilniško kartico SDHC, baterijami AA, nosilcem za pritrditev na drevo ali steno ter USB- in TV-kablom
23.06.
redna cena
ZA SLADOLED IN SORBET PO VAŠEM OKUSU
OD PONEDELJKA,
dve vrsti, 176 g
• ca. 1 l sladoleda pripravi v le ca. 45 min (pred pripravo postavite zamrzovalno posodo za ca. 24 ur v zamrzovalnik) • snemljiv del z motorjem za preprosto čiščenje posode • nedrseči čepki na spodnji strani za stabilno postavitev • vključno s hladilno tekočino, pokrovom iz umetne mase, s katerim pokrijete sladoled, mešalom in recepti • zamrzovalna posoda: Ø ca. 13 cm, višina: ca. 9 cm
V SIVI ALI MASKIRNI BARVI
3
-LETNA GARANCIJA
Prosimo, da pri uporabi zunanje kamere upoštevate zakonodajo o varstvu osebnih podatkov, veljavno v Republiki Sloveniji.
Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 26/14
26.06.
7,41/kg
OD ČETRTKA,
-% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % % % 1,-%39 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -%%--% % -% -% % -% Aparat za sladoled % -% - % -%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% - % -% -Sadni % % bonboni -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% --30 -%-%- -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -69 % -% -% --%%--% -% -% -% --%% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%0, % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --za%%kos-% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%Oranžada -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%99 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% % -% -%%-20 % % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -%kamera Zunanja -%-%- -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% - % -%%-39 % % % % - 0,-% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -%/-% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%Začinjeno % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -%piščančje meso -% -% % -%% -% -% --% -%-%-%-%-%-%-% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% --28 -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% 69 % -% -% --%% -% -% -% -% --%% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%2, % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% za kos samo
POSEBNA PONUDBA
1,89
Dragi kupci, obveščamo vas, da -% naše poslovalnice na dan državnosti, -%bodo % % % več vrst, % -% odprte od 8.00 do 15.00. % % % % 25.06., 187,5 g % % % % %%-
POSEBNA PONUDBA
-26%
redna cena
Žlahtna polnjena mlečna čokolada
Obiščite nas tudi na Facebooku
Hofer sporoča
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
19.06.–22.06., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
-30%
Kozice
SVEŽIH RIB
iz hladilnika
IN MORSKIH SADEŽEV
redna cena
0,99
Motovilec 125 g
0,69 za zavoj samo
-% -% -%% % % % 5,52/kg % -% % -% -% -% -% % % % % ini ali -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% -% -%za-%kg -samo % % % Kozice lahko uporabimo v lup % % % % % vo pra % pri za % oluščene. Odlične so -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % sni-h% -% % oku sol-at, % dn-ih% % % % koktajlov, hla % -% atek k tes%ten-%ina-m% -% -% -% -% -% -% -% -% 99 -% -% % -% -% -% -%%-%-% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% % % % % % -% -% -%%om--ak%%ali--%kot%indod % % -% % -% -% -% -% -% - -% -%-%-%-%-%-%- -%-% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% % % rižotam. % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-% -%-% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Rdeča -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %podolgovata -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % % % % Piščančje -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -%paprika % cocktail % t iz s o ov hrenovke -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% % Kak % -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 2,39 % % -41% % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% Hrenovke iz kakovostnega -% -% -%% -% -%za-%kg -samo % % % % % no než z % jo aja % osv sa % me a jeg piščanč -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -za%kg-%samo % % . -% -% som oku % % bla-gim % % % teksturo in% % % % % % % %-% -% -% %e -so zaradi hitr-e%prip-%rav-e % -% -% % -% -% -% -% 79 -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%-%-39 % % % % % -% -% -%%Pril--in%jub%šte-ljen-viln e. % % rab % upo sti % žno % % mo % % ih -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -%-%-%-%-%-% -%%-%-% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%%--%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% %-% - % -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -% -% -% % Uporaba: % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % % % es-%o -% -% -% -% -% -% -% -% %Sv e-%m-% -% -% -% -%Mango -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% ež % % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --37 % -% - % -% -% 1,59 % % % % Svinjsko stegno -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % brez kosti % % -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - za kos samo -% -% -% -% -% -% -% 99 % -%
12,
nepakirana, razred I
iz hladilnika
redna cena
2,
1,
za pripravo raznovrstnih okusnih zrezkov.
redna cena
razred I
v kosu, iz hladilnika
0,
-% -% % % % -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -%za-%kg -samo -% -% -%% -%-%-%-%-%-% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -%99 % % % % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-%-%%-%-%-%-%-%-%- -%-% -%-%-%-% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%%--%-%%-%-%-%-% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --% -%-%-%--% % % -%-% -%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -Sivka -% -% - -% -% -% -% % % % -% -% Balkonsko cvetje % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%
3,
Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
v lončku Ø 12 cm, različne sorte
v lončku Ø 17 oz. 18 cm
OD ČETRTKA, 19.06., do razprodaje zalog
Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!
1,69 za kos samo
Slike so simbolične.
4,49 za kos samo
OD PONEDELJKA DO SREDE,
23.06.–25.06., oz. do razprodaje zalog
st iz
ovo Kak
Mortadela narezek • klasična ali • z olivami iz hladilnika, 150 g
Bezgov sirup
-24%
redna cena
-16%
redna cena
0,59
Toast 500 g
0,49 za kos samo
0,98/kg
-% % % % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % 75 % % -36% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%-% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -%0, % % % -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -%--%%--%% -%%--%%--%%--%%--%% -%%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% 59 1, -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%---%%--%%--%%--%%--%%---%%-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% - --%%--%% -% -%-% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-20% % % % % % % % % % % -% čips -% 2/ -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%--%%-%%--%%--%%--%-% -% -% -Tortilla -% -% %Nimm -% -% -% Bonboni -Fresh % % % % % % % % % % Nimm 2 -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%---%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% - --%%--%% -% -%-% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%1, % % % % 89 % % -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% -23% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % -% -% -% C ZV-ES%TOB-E,% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%%R-EZ%KAR-TI% KLU 68 BO-% -% -% 0, % V B % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % %-% NO -% -% -% % -% % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%N-AE%NKOU-SPTA%OVV-A%NJE-,% --%%--% -% % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -M%A-K%S-I%MA-%LN-%O % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% --% -%AFRICAN -%ROCK % SELECTION ! - -% -% -% NJ-E% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -V%A-R%ČE-%V-A%-% -% -% -% -%Sauvignon % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-%%-%--%%-%-%-%-%--%% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%%---%%%---%%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% % -% -%% -% -Blanc % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%--%-%-%-%-%- -% -% --%% -% -% -% -% --%% -%--%%--%%---%%--%%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% --%%ovseni -%-% -% -% -% -% -% -% -% - % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%Bio --%% -%%-% -% -% -37% -% -% -% -% -% -% -% keksi -% -% -% -HAPPY % -% % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%% -% -% % -% - % -% -% -% -% % % HARVEST -% -% -% % -% % -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--% --%%--%%--%%--%%%-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -%Mehko -suho -% -% % % -% -% -%sadje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umara Ananas -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-33 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,99 -44% 1,5 l
0,99
za kos samo
redna cena
2,49
5,00/kg
za kos samo
1,06/l
redna cena
2,39
375 g
dve vrsti, 250 g
za kos samo
redna cena
5,04/kg
0,89
SOV ... BONU ČK, , TO
UGODN E CE NE
za kos samo
2,72/kg
suho belo vino, poreklo: Južna Afrika, 0,75 l
redna cena
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
1,59
200 g
JUŽNA AFRIKA
redna cena
SUHO
2,99
10 °C
za kos samo
za kos samo
• marelice ali • fige ali • dateljni 250 g
PREDJEDI, ZELENJAVA, RIBE
4,95/kg
redna cena
1,99
Izdelek je primeren za laktovegetarijance.
3,19/l
za kos samo
5,56/kg
redna cena
razred I
1,49
razred I
za zavoj samo
redna cena
1,79
7,92/kg
0,99% za kos samo
-36%
redna cena
0,55
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orovnice razred I, 125 g
Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
za kos samo
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
za kos
3,99
za kos
5,99
Koktajl
alk. 15 % vol., najbolj priljubljeni in znani koktajli • Sex on the Beach ali • Cosmopolitan ali • Mai Tai 0,7 l
Mojito
5,70/l
alk. 15 % vol., tropski koktajl na osnovi ruma z okusom limete in aromo sveže mete, pripravljen po originalnem receptu, 0,7 l
8,56/l
23.06.
za kos
za kos
4,49
4,99
Limes
6,41/l
7,13/l
Piña Colada
alk. 10 % vol., koktajl iz pretlačenega sadja in vodke, odličen je z ledom ali brez njega ter kot dodatek drugim koktajlom ali penini, 0,7 l
alk. 15 % vol., odličen tropski sadni koktajl s svežino ananasa in čudovito aromo kokosa, 0,7 l
Hoferjeva resnica št. 31: V vročem poletju naj vas osvežijo HLADNI NAPITKI in naše NIZKE CENE.
tanke, debele ali v obliki žličke
Piña Colada, 0,33 l
Mojito, 0,33 l
alk. 4,7 % vol., priljubljen koktajl z okusom belega ruma, mete, limete in rjavega sladkorja
alk. 4,7 % vol., kubanski koktajl z okusom ruma in kole
OSJEČKO
Vodka Skandal borovnicačrni ribez
alk. 4,7 % vol., karibski koktajl z okusom ruma, kokosa in ananasa
za kos
0,99
3,00/l
za kos
0,99
3,00/l
alk. 2,0 % vol., iz črnega piva Osječko in brezalkoholne osvežilne pijače z okusom limone, 0,5 l
alk. 15 % vol., z okusom sočnih borovnic in ribeza, idealna tudi za pripravo odličnih koktajlov, 0,7 l
za kos
0,99
Black radler
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
Cuba Libre, 0,33 l
Slamice, 225/100/50 kosov
st iz
ovo Kak
3,00/l
za zavoj
Vrečke za led
samozapiralne, za led v obliki kroglic, 3 x 20 vrečk
0,99 0,01–0,02/kos
za zavoj
1,99
UNION
Brezalkoholni radler citrus-bezeg
iz svetlega brezalkoholnega piva Union in osvežilne pijače z okusom citrusov in bezga, s 4,7 % sadnega deleža, 0,5 l st iz
ovo Kak
0,03/vrečko
za kos
osvežujoč multivitaminski napitek v priročni plastenki • pomaranča ali • limona 355 g
0,69 1,38/l
8,56/l
Kozarec, 4 kosi
primeren za pomivanje v pomivalnem stroju • za caipirinho: prostornina: 430 ml, ali • za koktajle: prostornina: 440 ml, ali • za martini: prostornina: 300 ml, ali • za margarito: prostornina: 270 ml
za kos
0,79
0,99 1,98/l
ZA MARGARITO
za zavoj
8,99
2,23/kg
iz vost
ZA KOKTAJLE
2,25/kos
o Kak
UNION
Brezalkoholni radler marelica
iz svetlega brezalkoholnega piva Union in osvežilne pijače z okusom marelice, z 2 % sadnega deleža, 0,5 l za kos
za kos
5,99
Cedevita GO
za kos
0,69 1,38/l
ZA MARTINI
Energijska pijača 0,5 l
za kos
0,59 1,18/l
ZA CAIPIRINHO
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA, Aluminijasta ponev s stekleno pokrovko, Ø 28 cm
s trpežno prevleko proti prijemanju Greblon® C3+ nemškega proizvajalca Weilburger, za peko z malo maščobe in preprosto čiščenje, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju
23.06. Skodelica za espresso/ kapučino, 2 kosa
za kos
steklena, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju • za espresso: prostornina posamezne skodelice: ca. 70 ml, z 2 krožničkoma, ali • za kapučino: prostornina posamezne skodelice: ca. 260 ml
PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV (RAZEN ZA INDUKCIJSKE)
11,99
Z ZELO VISOKIM ROBOM
LISTERINE
Ustna voda
za zavoj
4,99
PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV (RAZEN ZA INDUKCIJSKE) Z ZELO VISOKIM ROBOM
• Freshburst ali • Coolmint 250 ml
2,50/kos
za kos
2,69 10,76/l
Okrasna solarna svetilka
LED-sveča iz voska, 2 kosa s funkcijo naravnega migotanja plamenčkov in časovnikom
steklena krogla z okraski ali mozaična krogla; baterije, ki jih lahko zamenjate, se polnijo prek solarne ploščice; čas svetenja: do 8 ur, višina: ca. 80 cm
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
Komplet oblačil za dojenčke, 6-delni
iz 100% bombaža, v kompletu so čepica, brisačka, slinček, rokavičke, bodi z dolgimi rokavi in pajac, vel. 50–80
SVEČO PRIŽGETE IN UGASNETE S PIHANJEM za zavoj
7,99
3
-LETNA GARANCIJA
4,00/kos
V DARILNEM PAKIRANJU
za kos
9,99
Sveča Beach, 4/2/1 kos
za komplet
19,99
SOLARNA PLOŠČICA
3
-LETNA GARANCIJA
IDEALNA ZA POLETNE ZABAVE za zavoj/kos
2,49 0,62–2,49/kos
Suho sadje/ oreščki v lončku
za kos
2,29
prigrizek v priročnem lončku, ki ga lahko ponovno zaprete s pokrovčkom, 100 g
Instantna jed s testeninami
vegetarijanska • s paradižnikovo omako in mozzarello ali • s paradižnikovo omako in poletno zelenjavo ali • z brokolijem in spomladanskimi zelišči 160–146 g
2,79 NATURETA
st iz
ovo Kak
priloga za poletne piknike, brez umetnih konzervansov in barvil • paprika, 290 g, ali • čičerika, 300 g
1,19
1,09
4,76/kg
4,36/kg
ŠTARK
1,49 9,31–10,21/kg
Paprika v četrtinkah/ čičerika
st iz
ovo Kak
za kos
za kos
za kos
4,65/kg
v kombinaciji z nizkokalorično omako idealni za pripravo obrokov z manj kalorijami, 250 g
iz mešanice ajdove moke in pšeničnega zdroba durum, za pripravo predjedi in glavnih jedi, 250 g
LE GUSTO
hrustljave polnozrnate blazinice • z belim prelivom ali • čokoladne 600 g za kos
DIVITA
Pirini rezanci
st iz
ovo Kak
Ajdovi rezanci
7,56/l
Žitne blazinice
bogat vir vlaknin, mineralnih snovi in beljakovin, odlični za pripravo zdravih jedi, 250 g
DIVITA
1,89
• čokolada ali • gozdni sadeži ali • jagoda ali • marelica 250 ml
Polnozrnati rezanci
22,90/kg
za kos
Preliv za sladice
DIVITA
Smoki
hrustljavčki z arašidi, v pakiranju party pack, 250 g
DIVITA
Pirini špageti
za kos
1,09 4,36/kg
vsebujejo malo maščob, v kombinaciji z nizkokalorično omako idealni za pripravo obrokov z manj kalorijami, 500 g
st iz
ovo Kak
za kos
za kos
1,39 4,63/4,79/kg
1,69 6,76/kg
PRIGRIZEK ZA VSAKO PRILOŽNOST
za kos
1,39 2,78/kg
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
23.06.
Šolski zvezek, format A5 40-listni, črtni, z različnimi motivi
za kos
0,49
Šolski zvezek s trdimi platnicami in licenčnim motivom
Šolski zvezek, format A4 40-listni, z različnimi motivi • črtni ali • mali karo
za kos
2,99
format A4, 96-listni, črtni, različni motivi
STREET
Šolski zvezek s trdimi platnicami format A4, 96-listni, črtni, z različnimi motivi
Šolski zvezek, 10 kosov
format A4, 40-listni, črtni
za kos
0,99
za zavoj
4,99
RAZLIČNI MOTIVI V ZAVOJU
0,50/kos
za kos
1,99
Solska torba • primerna tudi za otroke prvih razredov osnovne šole • iz lahkega materiala • s širokimi in trpežnimi naramnicami, ojačanim dnom ter ergonomsko oblikovanim hrbtiščem • zaradi zračnega materiala zrak med hrbtiščem in hrbtom optimalno kroži • veliko prostora za šolske potrebščine
za kos
19,99
RAZLICNI MOTIVI
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
26.06. Prenosni DVD-predvajalnik z dvema 17,7 cm (7") velikima zaslonoma MEDION® LIFE® P72027 (MD 84106)
AUTO XS
Obešalo za avtosedež
trpežno in vodoodbojno, preprosta in hitra namestitev s pomočjo trakcev in zaponke iz umetne mase, žepi z veliko prostora za shranjevanje in dodatnimi možnostmi pritrjevanja predmetov
3,99
brez vsebine
m 7c 17, (7")
za kos
• USB-priključek1 • z bralnikom1 pomnilniških kartic 4 v 1 • predvaja oblike zapisov DVD-video, DVD±R/RW, CD-R/RW, VCD, SVCD, avdio-CD, JPEG-CD, MP3-CD, Xvid in MPEG42 • večjezični zaslonski meniji
3
-LETNA GARANCIJA
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
m 7c 17, (7")
Preverjeno s strani nemške organizacije DEKRA.
za komplet
99,99
PREPROSTA IN HITRA NAMESTITEV
1) Predvajalnik morda ni združljiv z vsemi pomnilniškimi mediji, ki so na tržišču. 2) Zaradi velikega števila različnih kodekov ni mogoče zagotoviti predvajanja vseh oblik zapisa datotek.
MODEL Z IZOLIRANIM ŽEPOM
za kos
6,99
AUTO XS
Avtomobilski rolo senčnik
LCD-televizor z LED-osvetlitvijo iz ozadja, 54,6 cm (21,5")
• ločljivost: 1.920 x 1.080 slikovnih pik (full HD) • trojni sprejemnik (DVB-T, DVB-C in DVB-S2) za sprejem digitalnih kabelskih ali satelitskih TV-programov v visoki ločljivosti in digitalnih prizemnih TV-programov brez dodatnih naprav1 1) Pod pogojem, da je na mestu postavitve na voljo ustrezen signal. 2) Ni sestavni del ponudbe.
namestite ga z vakuumskimi čepki ali kaveljčki, 2 različni širini (43 cm • reža za kartico CI+ (za sprejem kodiranih TV-proali 53 cm), dolžina roloja: ca. 47 cm, gramov potrebujete modul2 CI+ in pametno kartico2) zaradi posebnega mehanizma se • medijski predvajalnik za predvajanje glasbenih rolo zvije s pritiskom gumba datotek in prikaz fotografij • izhodna moč: 2 x 3 W (RMS) • energijski razred učinkovitosti A • mere brez podstavka: ca. 51 x 4 x 31 cm AUTO XS • mere s podstavkom: ca. 51 x 17 x 36 cm Varnostni telovnik
cm ,6 ") 54 (21,5
z odsevnimi črtami in sprijemalnim zapiralom, preverjen po standardu EN ISO 20471 (razred 2), enotna velikost, rumene ali oranžne barve
za kos
1,99
za kos
Moški električni brivnik
TROJNI SPREJEMNIK, REŽA ZA KARTICO CI+, MEDIJSKI PREDVAJALNIK
za kos
169,–
PREPROSTA, HITRA IN STABILNA NAMESTITEV V AVTU
3
-LETNA GARANCIJA
Z IZVLEKLJIVIM NASTAVKOM ZA OBLIKOVANJE
17,99
Z ZAŠČITNIM POKROVČKOM
Večnamenski nož/ pribor za taborjenje rezila iz nerjavečega legiranega jekla • večnamenski nož: s 17 pripomočki, ali • pribor za taborjenje: s 7 pripomočki
• primeren za mokro in suho britje • s sistemom trojnih rezil in kakovostno folijo • snemljiva brivna glava za preprosto čiščenje pod tekočo vodo • idealen na potovanjih zaradi napajalnika s samodejnim prilagajanjem napetosti (100–240 V) • čas polnjenja baterije: maks. 8 ur (modra kontrolna lučka) • čas delovanja pri polni bateriji: ca. 45 min • vključno z napajalnikom, torbico za shranjevanje, čistilno ščetko in zaščitnim pokrovčkom
VKLJUČNO Z NAJLONSKO TORBICO Z ZANKO ZA PAS
3
-LETNA GARANCIJA
za kos
Notranja spalna vreča
Šotor za 4 osebe
• s priročnim predprostorom in 2 vhodoma • 2 spalna prostora (vsak za 2 osebi), ločena s prožno predelno steno • zunanji material z vodoodbojno prevleko (vodni stolpec: 3.000 mm) • odprtine za zračenje na 3 stranicah • snemljiva ponjava predprostora • zeleno-antracitne ali oranžno-antracitne barve • zunanje mere šotora: 500 x 300 x 195 cm • notranje mere šotora/ PREPROSTA IN HITRA POSTAVITEV mere spalnega prostora: 225 x 280 x 185 cm 2 SPALNA PROSTORA Z LOČENIMA VHODOMA
4,99
visokokakovostna, za hladne noči, uporabna tudi kot odeja za piknik • iz 100% poliestrske umetne svile: izjemno lahka, zložena zavzame malo prostora, ali • iz 100% flisa: puhasto mehka, ali • iz 100% poliestrskega džersija: odlično odvaja vlago, zelo zračna za kos
9,99 za kos
99,99
3
-LETNA GARANCIJA
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
Kozmetično ogledalo
RAZLIČNI MODELI
Kvačkan namizni prt
za kos
z običajnim ogledalom in ogledalom s 5-kratno povečavo • kozmetično ogledalo iz umetne mase ali • ogledalo z vakuumskim čepkom za pritrditev na gladke površine ali • priročno potovalno ogledalo z zaščitno torbico
Krema z aloe vero
13,99
iz 100% bombaža, visokokakovostno izdelan, z lepimi kvačkanimi vzorci in vstavki iz blaga • oglat oz. ovalen: vel. 130 x 170 cm, ali • okrogel: Ø 170 cm
26.06.
intenzivna vlažilna in izjemno bogata nega za suho in občutljivo kožo, uporabljate jo lahko tudi po sončenju • gel: z 99 % aloe vere, ali • balzam za roke: s 50 % aloe vere, naravnim jojobinim oljem in pantenolom, ali • balzam za noge: s 50 % aloe vere, 3 % ureje in pantenolom 100 ml
RAZLIČNI MODELI
za kos
7,99
za kos
1,89 18,90/l
Nedrček
z brezšivno oblikovanimi podloženimi košaricami s kostjo, zaradi posebnega kroja je dekolte videti še posebej zapeljivo, s po dolžini nastavljivimi, snemljivimi naramnicami, vel. 80: košarica A, vel. 75–85: košarica B, vel. 75–80: košarica C
Ženske spodnjice za oblikovanje postave postavo oblikujejo, ne da bi utesnjevale, nekateri modeli s čipko ali okrasnimi šivi, vel. 38–46
za kos
4,99
za kos
6,99
IDEALEN ZA OBLAČILA S POSEBEJ GLOBOKIM IZREZOM
za kos
4,99
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
REDNO ZALIVATI NE NA DIREKTNO SONCE/VELIKO SVETLOBE
Zelena lončnica
v 17-cm loncu, višina: ca. 90 cm, primerna za rast v notranjih prostorih in na prostem, različne sorte: juka, areka, fikus, šeflera ipd.
Ženske bombažne nogavice, 2 para
Komplet elastik za lase
odlično prileganje zaradi dodanega elastana (Lycra), zaradi koži prijazne bombažne mešanice prijetne za nošenje; običajne, kratke ali krajše, št. 35–42
različne barve, velikosti in modeli
KRAJŠE
ADRIAMEDIA
za komplet
1,99
OBIČAJNE
Revija, 2 kosa • Lea in Torte ali • Lisa in Čarovnija okusa ali • Story in Žar
za zavoj Slike so simbolične.
1,99 1,00/par
Dekliški/ženski natikači KRATKE
Ultralahki natikači
s paščki iz pravega usnja in udobnim vmesnim podplatom iz plute; prijetni za nošenje zaradi mehke in koži prijazne tekstilne podloge ter vložka iz pravega govejega velurnega usnja, št. 35–41 paščki in vložek:
za par
udobni in zračni, št. 37–45
9,99
ZA ŽENSKE IN MOŠKE za zavoj
2,99
za par
7 DAYS
Hrustljavi slani kruhki • pica ali • žar ali • česen in parmezan 80 g
Slan prigrizek
• palčke ali • flips ali • ribice 100 g/50 g/40 g
za kos
14,99
0,59 7,38/kg
Vsebina preverjanj:
Vsebina preverjanj:
Škodljive snovi
Škodljive snovi
Prileganje
Prileganje
Obdelava
Obdelava
ID-projekta
ID-projekta
324-03-HLS B13
010-01-SHS B14
bureauveritas.com /qualitycheck
bureauveritas.com /qualitycheck
Preproga
trpežna strukturirana površina, zelo dobro odbija umazanijo, preprosta za čiščenje, higienična in koži prijazna, lahko jo poljubno skrajšate, primerna tudi za savno in tla s talnim gretjem, vel. ca. 65 x 200 cm
za kos
0,39 3,90–9,75/kg
za kos
PROTIZDRSNA
7,99
IZ NAŠE STALNE PONUDBE
Suho sadje
več vrst, 200 g/150 g za kos
1,17 5,85/7,80/kg
JUHU –
POČITNICE
SO TU!
Fruit Apps
Sadna pijača
• Berries ali • Classic ali • Exotic 2 x 50 g
za zavoj
1,99
• jabolko-češnja ali • pomaranča 5 x 0,2 l
za zavoj
0,75
17,46/kg oz. 1,00/kos
NOVO Pecivo Soft Cake
Figurica z bonboni/ bonboni
različna pakiranja • figurica z bonboni (3 kosi) ali • bonboni brez figurice (8 kosov)
Piškoti
• pomaranča ali • breskev-marakuja 300 g
• s trojno čokolado ali • z lešnikovo kremo ali • z brusnicami 200 g
za kos
1,09
za zavoj
0,99
za kos
1,59
3,63/kg
7,95/kg
CHUPA CHUPS
za kos
0,79
Mini lizike 5x6g
Mehki penasti bonboni
več vrst, 225 g
za kos
2,89
za kos
1,29
7,23/kg
8,78/kg
za zavoj
MAOAM
0,55
Bonboni Joy + Fun 400 g
18,33/kg oz. 0,11/kos
Bonboni Mega Tattoo
sadni karamelni bonboni, 90 g
NOVO
valnika
iz zamrzo
5,73/kg
st iz
ovo Kak
za kos
0,99 4,40/kg
Bonboni Nimm 2 Smilegummi
več vrst, 200 g
• s salamo ali • s špinačo ali • s šunko ali • pikantni 12 x 30 g za kos
Haribo Mix
• Quaxi ali • Wummis ali • Starmix ali • Saure Pommes 225 g
Picco Belli
NOVI VRSTI
0,99 4,95/kg
za zavoj
1,99 5,53/kg
Hofer sporoča
IZ NAŠE STALNE PONUDBE
NAJBOLJŠA OSVEŽITEV
ZA VROČE DNI
Sadni sok
PO L E D E N O
100% direktno stisnjen, več vrst, 1l znižano od 20.03.2014
NIZKIH CENAH
prej 1,89
1,79 za kos samo
LOTTE
Aloe vera
Nektar
• Classic ali • grozdje ali • guava ali • granatno jabolko 240 ml
50% sadni delež • breskev-jabolko ali • ananas 1,5 l za kos
za kos
0,94
0,55
0,63/l
2,29/l
za kos
0,79
valnika
iz zamrzo
i Sladoledn ič v d sen i • vanilija al i vn ar ib • tr 8 x 90 ml
Pijača iz jagod/ marelic 1l
j
za zavo
1,59
2,21/l oz. 0,
20/kos
Maline
brez dodanega sladkorja, 500 g
valnika
iz zamrzo
Lučke Mini M
Sladoled Bicolor/ Tricolor
• Classic ali • čokolada 12 x 50 ml
ix
valnika
iz zamrzo
• vanilija-jagoda ali • vanilija-čokolada ali • Tricolor 2l
valnika iz zamrzo
za zavoj
2,24 3,73/l
za kos za kos
1,98 0,99/l
2,48 4,96/kg
IZ NAŠE STALNE PONUDBE valnika iz zamrzo
Sladoled Eiskalte Kiste/ Cool Kids
Lučke z okusom vanilije
• 9 kosov (608 ml) ali • 11 kosov (576 ml)
16 x 60 ml
valnika iz zamrzo valnika iz zamrzo
Kornet
• jagoda ali • vanilija ali • čokolada 120 ml
za zavoj
1,99
za kos
0,29
2,07/l oz. 0,12/kos
2,42/l
za zavoj
2,29 Sladoled na palčki Ježek
st iz
ovo Kak
ZALA
Jabolčni sok 100% sadni delež, 1 l
iz hladilnika, 0,5 l
1l
Sladoled na palčki
NOVO
za kos
za kos
st iz
ovo Kak
st iz
ovo Kak
70 ml
Za Harmony
Breskov nektar
valnika iz zamrzo
LJUBLJANSKE MLEKARNE
3,77/3,98/l
0,69 9,86/l
z mandljevim posipom, 120 ml
0,66
za kos
0,48
za kos
0,89
VITAL FRUITS
Osvežilna pijača ACE/BCE
valnika
iz zamrzo
0,96/l
Negazirana mineralna voda
več vrst, prodajna enota: 6 plastenk (6 x 0,5 l)
prodajna enota: 6 plastenk (6 x 0,5 l)
Vanilijev sladoled
za kos
0,49
s kakavovo glazuro, 750 ml
4,08/l
valnika
iz zamrzo za zavoj
0,77 0,26/l oz. 0,13/kos
za zavoj
2,59
za kos
1,89
0,86/l oz. 0,44/kos
Voda z okusom
Sladoled Raffinierte Eiskreation • kapučino ali • tiramisu ali • amarena ali • banana split 850 ml
2,52/l
• limonska trava ali • hruška-melisa ali • breskev-aloe vera 1,5 l
valnika
iz zamrzo
znižano od 08.05.2014
valnika iz zamrzo st iz
ovo Kak
prej 0,49
za kos
2,29 2,69/l
0,39 za kos samo
0,26/l
Sladoled Premium
• oreh ali • Stracciatella ali • breskev ali • jagoda-jogurt 1l
za kos
1,79
Hofer sporoča
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
26.06.–29.06., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
-25%
Mini čokoladni poljubčki
redna cena
1,59
1,19 za kos samo
266 g
Tatarska omaka iz hladilnika, 165 g
iz vost
-30%
redna cena
0,99
o Kak
4,47/kg
69 0, % % % -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -%%-% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -%%--%% -% --%%--%% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -%--% --%%--%% -% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -22% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - -%--%% -% --%%--%% -%%--%% -% --%% -% -% -% -35-%% -% - -% -% -% -% -% -%Grške % -% % % % % % % Juha olive % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% 0,89 -%-% -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% - %--%% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -%29 %% % % % % % % % -% -% --% -% -%-%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% - -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -0, % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% %--33 % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-%-%-%-%-%-% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % -% % VEST-O% % IC-Z% % BE, KT % % R % % % A % % L K % U Z % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -%99 % % -% -% % -% -BR%E -% -%N-O% -B%OV -%% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % 0, AIR-% -% % % % % -% - % -%MY -% -% -zraka -% -% -% -% -% -% -% -% -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% --%NAEN-KO%USPTAO-V%VAN-JE%, --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % -% - % -%Osvežilec % % -% -% s palčkami -% -% -%--%%-% -M-%%A--L%%NO--%%--% --%%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%M--% % % % -%--% I S % K -%--% % A % -%--% % -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% % % -% -%-% -% -% -% -% -% -%V-A%R--Č%%E-V-%%AN--%%JE-!% --%% -%%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%% -%%--%%--%%--%% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% -% --% --%%--%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%Otroški % --%% -% -% -% -%-43 -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % % % % % %% -% robčki -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%% -% --%%--%%--vlažilni -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% % % % -% -% -% -% -% -%--%%--%% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Gobaste -%krpe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ŠE -% -% -% -% HOFER -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Kava Extra -% -% E-% -% -% -% -% -% -% PONUDB -% -% -% -% -% -% -% Stepena -% -% -% rastlinska za kos samo
Ledena kava • lahka ali • navadna iz hladilnika, 1 l
4,18/kg
redna cena
1,15
redna cena
0,45
za kos samo
več vrst, 68–56 g oz. za 3 krožnike juhe
• zelene ali • kalamata 350 g oz. 370 ml
za kos samo
4,26–5,18/kg
redna cena
1,49
2,83/kg
• čar sadežev ali • limonska trava ali • bourbonska vanilija ali • sanjska svežina ali • razkošje belih cvetov 120 ml
SOV ... BONU ČK, , TO
UGODN E CE NE
za kos samo
redna cena
1,39
različnih barv, mere: 18 x 20 cm, 5 kosov
redna cena
za zavoj samo
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.
• Classic ali • Sensitive 72 kosov
0,01/kos
2,95
redna cena
0,79
za kos samo
za zavoj samo
16,58/l
0,12/kos
mleta, 500 g
st iz
ovo Kak
krema
v spreju, 25 % m. m., iz hladilnika, 250 g
Smetana za kavo
10 % maščobe, 500 ml
Jušni rezanci
z jajci, 500 g
za kos za kos
0,99 1,98/l
0,95 3,80/kg
za kos
3,69 7,38/kg
za kos
0,99 1,98/kg
Hofer trgovina d.o.o.
www.hofer.si