Veljavnost kataloga od 3. 2. 2015 do 16. 2. 2015 oz. do razprodaje zalog. dm drogerie markt d.o.o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana.
katalog februar 2015
Romantično valentinovo
Očarajte partnerja z omamno dišavo
30% popust za 50 točk
Velja ob nakupu izdelkov iz programa otrok
Razigrano in ljubeče V najkrajšem mesecu v letu si privoščimo veliko ljubezni do svojih najbližjih, partnerja, družine, do vseh, ki nas obdajajo in nam dajejo občutek topline in radosti vsak dan. Februar zaznamujejo prazniki, ko smo obdani z ljubeznijo ter veliko igrivega razpoloženja. Eden izmed teh je valentinovo, ko praznujemo ljubezen. Ne pozabite v tem času povedati vsem posebnim osebam v vašem življenju, da jih imate radi. Navdih, kako letos polepšati dan svojim najdražjim, najdete na 14. strani. Še posebej pa tokratni katalog posvečamo našim najmlajšim in vsemu, kar potrebujejo za brezskrbno otroštvo. Predstavljamo vam celoten dm
� www.dm-drogeriemarkt.si � www.facebook.com/dmslovenija
babybonus program ugodnosti, ki je namenjen nosečnicam in novopečenim staršem. Ob včlanitvi prejmete številne ugodnosti, ne pozabite pa tudi na ugodnost meseca, 30% popust za samo 50 točk na izdelke iz programa otrok, razen plenic in začetnih mlek. Verjamemo, da boste našli nekaj za vsakogar in se veselimo vašega obiska v prodajalnah dm.
OT
O V LJE N
A
O
Z AG
③
NA
–22 %
TA DBI CE
① ⑤
–21 %
–20 %
②
④
➊ Johnson's baby
brisačke extra sensitive 99 2 x 56 kosov € 0,36 € za 10 kosov Cena s popustom: 2,79 €*
3
dm znamka
➌ babylove
➋ Nivea Baby
nežno negovalno mleko 200 ml 49 € redna cena: 3,19 € 1,25 € za 100 ml znižano od 28. 1. 2015 Cena s popustom: 1,74 €*
2
Mama, zaščitne blazinice za doječe matere 30 kosov 39 redna cena: 1,79 € € 0,47 € za 10 kosov znižano od 12. 11. 2014 Cena s popustom: 0,97 €*
1
➍ to.to
12
tetra plenice, 10 kosov 69 redna cena: 15,89 € € 1,27 € za kos znižano od 28. 1. 2015 Cena s popustom: 8,88 €*
30%
popust na izdelke iz programa otrok za 50 točk*
⑤ Pampers
plenice Premium Care, Maxi 99 66 kosov € 2,28 € za 10 kosov
Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa otrok. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 3. 2. 2015 do 9. 2. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 2. 3. 2015. Popust ne velja za plenice in začetna mleka.
14
30%
popust na a izdelke iz program otrok za 50 točk* dm znamka babylove nature eko plenice maxi
799 42 kosov
€
1,91 € za 10 kosov
Bübchen Šport otroški šampon in gel za prhanje
259 230 ml
€
1,13 € za 100 ml Cena s popustom: 1,81 €*
Nivea Baby nosna raztopina
4
24 x 5 ml
49
€
0,38 € za 10 ml Cena s popustom: 3,14 €*
to.to
Johnson's baby
Mixa
vpojne blazinice za dojenje
Pink nežna kopel
Baby gel za prhanje 2 v 1
289
519
400 ml
30 kosov
€
0,97 € za 10 kosov Cena s popustom: 2,02 €*
500 ml
€
1,04 € za 100 ml Cena s popustom: 3,63 €*
419
€
1,05 € za 100 ml Cena s popustom: 2,93 €*
*Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa otrok. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 3. 2. 2015 do 9. 2. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 2. 3. 2015. Popust ne velja za plenice in začetna mleka.
–23 %
OT
O V LJE N
A
Z AG
popust na a izdelke iz program otrok za 50 točk*
O
30%
TA DBI CE
NA
Vse za malčka
–20 %
Frutek otroška kašica mleko, jabolka in žita od 6. meseca dalje 190 g redna cena: 1,29 €
099 €
0,53 € za 100 g znižano od 28. 1. 2015 Cena s popustom: 0,69 €*
Aptamil 3 Immunofortis, nadaljevalno mleko v prahu 800 g redna cena: 14,39 €
Avent
11
39
lonček z ustnikom od 6. meseca dalje
8
200 ml
99
€
1,43 € za 100 g znižano od 24. 9. 2014 Cena s popustom: 7,97 €*
€
Cena s popustom: 6,29 €*
Milupa
Hipp
Hipp
bio žitna kašica gres
2 Combiotic Bio mleko v prahu
instant čaj melisa s sadjem
309
619
200 g
250 g
€
1,24 € za 100 g Cena s popustom: 2,16 €*
300 g
€
2,07 € za 100 g Cena s popustom: 4,33 €*
449
€
2,25 € za 100 g Cena s popustom: 3,14 €*
Odbiti ceni izdelkov, ki ju predstavljamo na tej strani, veljata najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa otrok. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 3. 2. 2015 do 9. 2. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 2. 3. 2015. Popust ne velja za plenice in začetna mleka.
brezplačn ip za nosečn rogram dm babyb onus ice in nov opečene starše
Program dm babybonus v letu 2015 prinaša številne ugodnosti, zato se včlanite še danes!**
PRIJAVITE
NOVO ❤
nki osti s prihra nov ugodn ke knjižice bo el d iz e 0% na izbran
do 5
❤
0% popust
kupon za 5 i nakup na enkratn b včlanitvi babylove o ic n le p sa 1 ko ❤ mi informacija st ri ko nimi s re u š bro ❤ a otrok iz program v ko el d iz i p u z nak kov** jih prihran do še več ❤ e članstvo več prines Vse to in še onus. yb dm bab programa
Aptamil 3 Pronutra + nadaljevalni mleko v prahu
769 400 g
€
SE
❤ Prijavite se la prodajalnah hko na terminalu v vseh d Prijava je en m ali preko spletne strani. ostavna, b re zp Program d lačna in hit m ra. od obdobja babybonus vas spre mlja nosečništv a do tretje ga leta starosti otr oka.
1,93 € za 100 g Cena s popustom: 5,38 €*
Milupa mlečna žitna kašica stracciatela
3 250 g
89
€
1,56 € za 100 g Cena s popustom: 2,72 €*
Avent Natural otroška steklenička od rojstva dalje
799 125 ml
€
Cena s popustom: 5,59 €*
Nuk First Choice steklenička iz silikona
699
300 ml
€
� www.dm-drogeriemarkt.si � www.facebook.com/dmslovenija
Cena s popustom: 4,89 €*
*Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa otrok. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 3. 2. 2015 do 9. 2. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 2. 3. 2015. Popust ne velja za plenice in začetna mleka. **Pogoji včlanitve ter dodatne informacije o programu babybonus najdete na spletni strani dm www.dm-drogeriemarkt.si
Z AG
dm znamka babylove sensitive vlažni robčki s pantenolom
499 4 x 80 kosov
€
0,16 € za 10 kosov Cena s popustom: 3,49 €*
OT
O V LJE N
A
O
TA DBI CE
NA
vo t š o r t o o n b r k s z e r B
Nivea Baby nežna kremna kopel
499 500 ml
€
1 € za 100 ml Cena s popustom: 3,49 €*
Nivea Baby Johnson's baby otroški šampon
4
500 ml, več vrst
69
€
0,94 € za 100 ml Cena s popustom: 3,28 €*
30% popust na izdelke iz programa otrok* za
50
točk
otroška krema 100 ml
€
2,89 € za 100 ml Cena s popustom: 2,02 €*
3
150 ml
79
€
2,53 € za 100 ml Cena s popustom: 2,65 €*
Becutan
289
Nutri Sensitive krema
Izkoristite 30% popust na nakup izdelkov iz programa otrok za samo 50 točk.
Izdelke, predstavljene na tej strani, lahko kupite po še ugodnejših cenah, s predložitvijo bona iz knjižic bonov babybonus 2015.
*Popust ne velja za plenice in začetna mleka. Izdaja kuponov od 3. 2. do 9. 2. 2015, unovčevanje kuponov najpozneje do 2. 3. 2015.
dm znamka alverde BABY
to.to krpice za umivanje
299 100 kosov
€
0,03 € za kos Cena s popustom: 2,09 €*
Johnson's baby brisačke
losjon in šampon 2 v 1 kamilica
219
249
56 kosov, več vrst
€
0,40 € za 10 kosov Cena s popustom: 1,53 €*
200 ml
€
1,25 € za 100 ml Cena s popustom: 1,74 €*
*Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa otrok. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 3. 2. 2015 do 9. 2. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 2. 3. 2015. Popust ne velja za plenice in začetna mleka.
Prvih 1. 10 dm babybo0 včlanjenih v progra nus z m privlačen aotstarše prejme roški kovče k!
Nove knjižice dm babybonus 2015 ̵ nove ugodnosti ❤ do 50% popust na izbrane izdelke oziroma blagovne skupine ❤ privlačna ponudba izdelkov zunanjih partnerjev
slika je simbolična.
Z nakupi izdelkov iz programa otrok do še večjih prihrankov!* ❤ Mesečni nakupi izdelkov iz programa otrok v skupni vrednosti nad 15 € prinesejo kupon za 10% popust na nakup izdelkov iz programa otrok v naslednjem mesecu. ❤ Mesečni nakupi izdelkov iz programa otrok v skupni vrednosti nad 20 € prinesejo kupon za 15% popust na nakup izdelkov iz programa otrok v naslednjem mesecu. ❤ M esečni nakupi izdelkov iz programa otrok v skupni vrednosti nad 30 € prinesejo kupon za 20% popust na nakup izdelkov iz programa otrok v naslednjem mesecu. *V kolikor izpolnite zgoraj navedene pogoje v enem mesecu, prejmete 10. v naslednjem mesecu na terminalu v vseh prodajalnah dm kupon za popust na nakup izdelkov iz programa otrok. Pravila in dodatne informacije najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si. Velja za včlanjene v program dm babybonus.
Nov začetek in prenovljen program dm babybonus! Nosečnice in novopečeni starši, ki se boste včlanili v program dm babybonus 2015 v obdobju od 1. 2. 2015 do 31. 5. 2015, boste sodelovali v nagradni igri za privlačne nagrade:
ne 2x voziček blagov o in znamke Chipol
1 x sušilni stroj Bosch model WTW852E25
• OD 180 EUR DALJE
NOSE darilni O bon FOTOGRAFIRANJE 10x CNISK chmann v vrednosti 40 € Dei NAJ SPOMIN I NIKOLI NE ZBLEDIJO!
PRIJAVE: URSA@PRISPODOBE.SI/031 348 037
2x darilni bon za pro fe fotografi ranje doje sionalno nčka
Nagradna igra poteka od 1. 2. 2015 do 31. 5. 2015. Pravila in pogoje za sodelovanje v nagradni igri najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Z AG
OT
Palmolive
–50 %
LʼOréal Paris Infallible tekoča podlaga več odtenkov redna cena: 16,49 €
8
24* €
–50 %
Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na izdelek blagovne znamke Le Petit Marseillais.*
Afrodita
Naturals peneča kopel
–50 %
500 ml, več vrst redna cena: 3,75 €
274*
€
€
0,38 € za 100 ml
1,83 € za 100 ml
Prihranite 1,88 €
Prihranite 2,75 €
Moj bon s popustom
Samo za imetnike dm active beauty kartice.
Prihranite 50 % na Weleda olje za telo 100 ml, več vrst.* Prihranite 50 %
Prihranite 50 %
–50 %
–50 %
Ekolife Natura
Colgate
semena črne kumine
Total Advanced zobna krema
150 g redna cena: 7,49 €
75 ml, dve vrsti redna cena: 2,99 €
374* €
2,50 € za 100 g Prihranite 3,75 €
**
detergent za ročno pomivanje posode 900 ml, več vrst redna cena: 2,29 €
1
14* €
0,13 € za 100 ml Prihranite 1,15 €
149*
Postanite član dm active beauty sveta ugodnosti in prihranite pri nakupu predstavljenih izdelkov. Ugodnosti veljajo le ob predložitvi bona iz knjižice bonov za 150 točk.
Pril**
–50 %
naravno mandljevo olje 150 ml redna cena: 5,49 €
187*
Prihranite 8,25 €
O V LJE N
A
O
TA DBI CE
NA
svet ugodnosti
Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup izdelka blagovne znamke Vileda.* Prihranite 50 % Popust ne velja na Vileda čistilni robot Relax 1 kos.
€
1,99 € za 100 ml Prihranite 1,50 €
–50 %
L‘Angelica zeliščna ustna voda 500 ml redna cena: 4,39 €
219* €
0,44 € za 100 ml Prihranite 2,20 €
*Cena s popustom velja ob predložitvi bona iz dm active beauty knjižice bonov jan/feb 2015 za 150 točk na blagajni dm. Veljavnost bonov od 1. 1. 2015 do 15. 3. 2015. **Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
ZAUPAJTE V
MOČ Q10 plus BISEROV PROTI GUBAM
NOVO
NOVO VISOKA KONCENTRACIJA KOENCIMA Q10PLUS UJETA V BISERNEM SERUMU, KI SE SVEŽE AKTIVIRA OB VSAKI UPORABI
O
TA DBI CE
NA
Z AG
OT
–21 %
Nivea Q10 maska proti gubam
1
15 ml
59
€
-30 1,06 € za 10 ml
Nivea Q10 biserni serum proti gubam
10 40 ml
69
€
2,68 € za 10 ml
Nivea Q10 dnevna krema proti gubam
1069 50 ml
€
Ob nakupu izdelkov NIVEA Q10 in izdelkov NIVEA za čiščenje obraza, vam na blagajni dm obračunamo 30% popust. Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 3. 2. do 2. 3. 2015.
O V LJE N
A
Negovani z Niveo
Nivea Q10 čistilno mleko 200 ml redna cena: 5,69 €
449 €
2,25 € za 100 ml znižano od 26. 11. 2014
Nivea dvofazni odstranjevalec ličil za oči
4
125 ml
29
€
3,44 € za 100 ml
–20 %
2,14 € za 10 ml
Nivea Q10 mleko za telo za čvrsto kožo Nivea Men
Nivea
Q10 krema za obraz
Q10 Anti Age krema za roke
9
125 ml
50 ml
99
€
2 € za 10 ml
3
59
€
2,88 € za 100 ml
400 ml redna cena: 8,19 €
649 €
1,63 € za 100 ml znižano od 28. 1. 2015
Odbiti ceni izdelkov, ki ju predstavljamo na tej strani, veljtaa najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.
as 100x113_slo.indd 1
Sijoči lasje
Elseve
Elseve
Extraordinary Oil šampon za lase
Extraordinary Oil maska za lase
339
300 ml
250 ml
€
1,36 € za 100 ml
669
€
2,23 € za 100 ml
dm znamka alverde Elseve
Ultra Doux
Extraordinary Oil balzam za lase
Marveilleus olje za lase
3
150 ml
200 ml
39
€
1,70 € za 100 ml
5
šampon za lase kopriva, limona in melisa
2
200 ml
19
49
€
3,46 € za 100 ml
€
1,25 € za 100 ml
Keune TH kremni hidrogen 3 %
199 60 ml
€
3,32 € za 100 ml
Preference trajno obstojna barva za lase 3.12
899
€
1/9/15 12:40 PM
Z AG
OT
O V LJE N
A
O
TA DBI CE
NA
Pustne norčije Smiffy's Make-up barva za obraz in telo
Hair Colour
2
125 ml, več barv
28 ml, dve barvi
50
€
8,93 € za 100 ml
Smiffy's piflarska očala
3 1 kos
50
€
3
99
€
299* €
Stargazer
dm znamka alverde
set barvic za ličenje
set barv za ličenje
6
več vrst
1 kos
4
49
99*
€
Smiffy's
nora lasulja za klovna
Babe črna lasulja
890
1 kos
€
barvna maskara za lase več barv
3,20 € za 100 ml
Smiffy's
1 kos
dm znamka alverde
barvni sprej za lase
€
1290
€
Boland
Smiffy's
metuljček za klovna
Phu Apollo
350
1 kos, dve barvi
1 kos, več barv
€
maska s peresom
330
€
*Izdelka sta na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Cyber Tinsel lasulja
390
1 kos, dve barvi
€
Valentinovo
Fizzy Moon Fizzy Moon ogrlica s srčkoma
699 1 kos
€
Fizzy Moon lonček iz porcelana
6 1 kos
89
€
leseni obesek v obliki srca s posvetilom
History&Heraldry magnet s posvetilom
399
1 kos, več vrst
189
Fizzy Moon
dpals
medvedek 20 cm
obesek za ključe s svetilko
19
1 kos, več vrst
1 kos, več vrst
€
1 kos
€
99
€
3
89
€
Podarite ljubezen in izkoristite
35% VALENTINOV POPUST
na izbrane dišave
Curaprox I love you zobna ščetka s 5460 ščetinami
799 2 kosa
€
4 € za kos
Herba Medica Čaj za dva sadni čaj Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 3. 2. do 16. 2. 2015 in velja na dišave izbranih blagovnih znamk Christina Aguilera, Naomi Campbell, David Beckham Man in Antonio Banderas Man. Popust se obračuna na blagajni dm.
199
25 filter vrečk
€
0,80 € za 10 filter vrečk
Z AG
OT
Dolce & Gabbana Gucci by Gucci ženska toaletna voda
–20 %
30 ml redna cena: 49,99 €
3999* €
13,33 € za 10 ml
–20 %
Intense ženska parfumska voda 25 ml redna cena: 49,99 €
3999*
–24 %
€
16 € za 10 ml
O V LJE N
A
O
TA DBI CE
NA
Omamno očarljive
Calvin Klein Free moška toaletna voda 30 ml redna cena: 32,99 €
2499* €
8,33 € za 10 ml
znižano od 28. 1. 2015
znižano od 28. 1. 2015
znižano od 28. 1. 2015
One Direction
Taylor Swift
New Brand
You & I ženska parfumska voda
Incredible Things ženska parfumska voda
Gold moška toaletna voda
29
30 ml
29
100 ml
30 ml
99
€
10 € za 10 ml
7
99
€
10 € za 10 ml
99
€
0,80 € za 10 ml
Bourjois
GRATIS
Smoky Stories senčilo za veke
1129* €
Maybelline Master Graphic črtalo za veke
779* €
Ob nakupu Deborah 5v1 Extraordinary maskare, vam na blagajni podarimo Deborah Lash Creator Volume&Care maskaro. Aktivnost poteka v prodajalnah
in traja od 3. 2. 2015 do vključno 23. 2. 2015 oziroma do razdelitve vseh daril.
Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
las 100 x 113_v1.indd 1
Nega kože L'Oréal Paris Mixa micelarna vodica za čiščenje obraza
699
Revitalift Filler serum proti gubam z vračanjem volumna
1639 16 ml
400 ml
€
€
1,75 € za 100 ml
10,25 € za 10 ml
L'Oréal Paris L'Oréal Paris Revitalift Laser dnevna krema proti gubam
16 50 ml
39
€
3,28 € za 10 ml
Revitalift Filler dnevna krema proti gubam z vračanjem volumna
Nivea
16
19
50 ml
39
€
3,28 € za 10 ml
Cellular Anti Age dnevna in nočna krema 2 x 50 ml
99
€
2 € za 10 ml
Labello Lip Butter Original balzam za ustnice
259 16,7 g
€
1,56 € za 10 g
Maybeline Baby Lips Mint Fresh balzam za ustnice ZF 20
239 4,8 g
€
4,98 € za 10 g
1/9/15 12:40 PM
Z AG
OT
dm znamka alverde
Weleda
čistilno mleko z izvlečki divje vrtnice
nočna krema s svetlinovim oljem
269
30 ml
200 ml
€
Že imate našo active beauty kartico?
Annemarie Börlind
active beauty kartica prinaša vsak mesec številne nove ugodnosti.
Le Petit Olivier dnevna krema z arganovim oljem 40 ml redna cena: 19,49 €
14
99 €
3,75 € za 10 ml znižano od 28. 1. 2015
BB krema
18
50 ml
89
€
3,78 € za 10 ml
Krasna
Omnia Botanica
masažno olje z izvlečki sivke
krema za roke s karitejevim maslom
999
75 ml
200 ml
€
5 € za 100 ml
Ma Provence trdo milo 200 g, več vrst redna cena: 3,29 €
–24 %
7,83 € za 10 ml
€
1,35 € za 100 ml
–23 %
2349
249 €
1,25 € za 100 g znižano od 28. 1. 2015
O V LJE N
A
O
TA DBI CE
NA
a Naravna kozmetik
869
€
Za vsak evro nakupa vam podarimo točko na kartico. Zbrane točke vnovčite po svojih željah.
Kako izkoristim zbrane točke? Na dm active beauty terminalu v prodajalnah dm lahko izbirate med številnimi ugodnostmi in si natisnete kupone, ki so vam pisani na kožo. Z dm active beauty kartico pa lahko izkoristite tudi posebne bone ugodnosti, ki jih prejmete na domač naslov ali preko vašega e-poštnega naslova.
11,59 € za 100 ml
Kako do active beauty kartice? Enostavno.
Sante
Izpolnite prijavnico v prodajalni dm in takoj pričnite z zbiranjem in unovčevanjem točk.
Family univerzalna krema za telo z izvlečki granatnega jabolka in fige
539 150 ml
€
3,60 € za 100 ml
1 € = 1 točka
Odbiti ceni izdelkov, ki ju predstavljamo na tej strani, veljata najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.
vo a r d z in o n e ž e t o n Urav Milford Orbit Winterfrost žvečilni gumi brez sladkorja
049
10 dražejev
€
0,49 € za 10 dražejev
Balance zeliščni čaj z naravnimi esencami
219
20 filter vrečk
€
1,10 € za 10 filter vrečk
Fructal Natura Vipavska breskev 100 % sok
2 0,7 l
19
€
3,13 € za 1 l
Yogi Tea Orgona kurkuma v prahu
5
150 g
99* €
4 € za 100 g
Classic Chai čaj
4
90 g
79
€
5,33 € za 100 g
Schär Schär Pane Casereccio kruh brez glutena in laktoze
Bon Choc kruh s koščki čokolade brez glutena
299
289
0,24 kg
€
12,46 € za 1 kg
0,22 kg
€
13,14 € za 1 kg
Schär Alnavit
Schär
sadni misliji brez glutena
Mix Pane-B mešanica za kruh
379
1,02 kg
0,3 kg
€
12,64 € za 1 kg
429
€
4,21 € za 1 kg
*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Maria piškoti brez glutena
149
125 g
€
11,92 € za 1 kg
Z AG
OT
O V LJE N
A
O
TA DBI CE
NA
Za vse tipe kože
Garnier Garnier
Garnier
Essentials dnevna krema 55+
Miracle Skin dnevna krema
729
999
50 ml
€
1,46 € za 10 ml
50 ml
€
2 € za 10 ml
Garnier Essentials nočna krema 55+
7
50 ml
29
€
1,46 € za 10 ml
–20 %
Fructis Goodbye Damage kremna maska za lase 300 ml redna cena: 4,99 €
399 €
1,33 € za 100 ml znižano od 28. 1. 2015
Odbita cena izdelka, ki jo predstavljamo na tej strani, velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.
BB krema za normalno kožo Medium
819
50 ml
€
1,64 € za 10 ml
Za moške Nivea Men
–22 %
Palmolive Men Brazil Guarana gel za prhanje
1
Cool Kick balzam po britju 100 ml redna cena: 6,79 €
529
250 ml
€
89
5,29 € za 100 ml
€
znižano od 28. 1. 2015
0,76 € za 100 ml
Gillette
Old Spice Whitewater moški dezodorant v stiku
Sebamed
3
3
60 ml
Blue 3 brivnik za enkratno uporabo
Sensitive Men dezodorant s kroglico 50 ml
29
€
5,49 € za 100 ml
6
6 kosov
29
€
6,58 € za 100 ml
79
€
1,14 € za kos
ˇ
VaSa ljubezenska zgodba na fotografijah 14. februar je praznik zaljubljencev
Fotoplatno 30x40 cm sedaj že od 22,15 € (redna cena 29,54 €)
Prevleka za blazino v obliki srca s polnilom
Vodna krogla s srčki
(redna cena 17,60 €)
(redna cena 7,95 €)
že za 14,08 €
že za 6,36 €
CEWE FOTOKNJIGA Kvadratna, trde platnice, 26str. že za 21,90 €
(redna cena 27,90 €)
Akcijska ponudba velja za naročila od 3. 2. do vključno 2. 3. 2015. Cene, objavljene na spletni strani, so že znižane za navedene popuste. V ceno ni vštet strošek dostave naročila v poslovalnice v višini 1,79 €. Slike so simbolične.
Odbita cena izdelka, ki jo predstavljamo na tej strani, velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.
www.dmfoto.si
O
TA DBI CE
NA
Z AG
–24 %
Frosch
Frosch
Aktiv Soda čistilo za kuhinjo
higiensko čistilo z močjo sivke
500 ml redna cena: 2,89 €
–24 %
500 ml redna cena: 2,89 €
–26 %
O V LJE N
Frosch večnamensko čistilo z vonjem pomaranče 500 ml redna cena: 2,69 €
219
219
znižano od 28. 1. 2015
znižano od 28. 1. 2015
znižano od 28. 1. 2015
Persil kapsule za pranje perila za 30 ali za 32 pranj, več vrst redna cena: 13,79 €
Ajax
Frosch
milo za pranje perila
odstranjevalec madežev z limono
2
75 ml
€
0,44 € za 100 ml
–31 %
OT
A
Čist dom
9
49 €
3,17 € ali 2,97 € za 10 pranj znižano od 28. 1. 2015
€
0,44 € za 100 ml
4 x 150 g
99
€
199 €
0,40 € za 100 ml
1
99
AirWick_dm_oglas_113x100mm_3.-16.feb2015_press.pdf 1 6.1.2015 9:11:29
0,50 € za 100 g
€
2,66 € za 100 ml
Grey lovilec umazanije za belo perilo
329 10 lističev
€
3,29 € za 10 lističev Bref
–28 %
Power Aktiv osvežilec za WC školjke 2 x 50 g, dve vrsti redna cena: 3,49 €
249 €
2,49 € za 100 g znižano od 28. 1. 2015
Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.
Encian
–24 %
konjski balzam za nego sklepov in mišic
Fruit of the Earth
250 ml redna cena: 6,49 €
113 g, več vrst redna cena: 6,29 €
489
–28 %
krema za telo
–20 %
€
499 €
1,96 € za 100 ml
4,42 € za 100 g
znižano od 28. 1. 2015
znižano od 28. 1. 2015 Wilkinson
6
39 €
znižano od 7. 1. 2015
–20 %
Cuba moška toaletna voda 100 ml, več vonjev redna cena: 9,99 €
7
99 €
0,80 € za 10 ml znižano od 28. 1. 2015
ZA
več odtenkov redna cena: 7,99 €
GO
A
trajno obstojna barva za lase
Extra3 brivnik za enkratno uporabo
ITA CEN DB
4 kosi redna cena: 3,19 €
2
29
NA
Casting
O
–20 %
TO V LJ E
dm Odbita cena izdelka velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom.
–30 %
Playboy ženska toaletna voda 30 ml, več vonjev redna cena: 11,49 €
7
€
0,58 € za kos
99 €
2,67 € za 10 ml znižano od 28. 1. 2015
znižano od 28. 1. 2015
–20 %
Mavala odstranjevalec obnohtne kožice
799*
redna cena: 9,99 €
€
znižano od 14. 1. 2015
–21 %
Mavala utrjevalec nohtov
1499*
redna cena: 18,99 €
€
znižano od 14. 1. 2015
Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Izdelka sta na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
–22 %
baby, šampon in kopel 2 v 1, Natural 200 ml redna cena: 2,19 €
–20 %
169
€
znižano od 12. 11. 2014 Nivea Stress Protect ženski ali moški dezodorant v spreju 150 ml redna cena: 2,99 €
229 €
1,53 € za 100 ml znižano od 28. 1. 2015
TO V LJ E
znižano od 28. 1. 2015 medex smrekovi vršički prehransko dopolnilo v sirupu 200 ml redna cena: 8,79 €
6
99 €
3,50 € za 100 ml
dm Odbita cena izdelka velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom.
znižano od 28. 1. 2015
–21 %
medex
Ceresit
–40 %
NA
GO
0,37 € za 100 g
–23 %
O
ZA
0
69
A
190 g redna cena: 0,89 €
A
€
–20 %
ITA CEN DB
Bicentury Silhouette čaj 20 filter vrečk redna cena: 1,99 €
0,80 € za 10 filter vrečk
znižano od 28. 1. 2015 Cena s popustom: 1,18 €*
sadna kaša breskev marakuja od 4. meseca dalje
O V LJE N
159
€
0,85 € za 100 ml
dm znamka babylove
O
Z AG
OT
Afrodita
–22 %
TA DBI CE
NA
ece s e m 4 j a s v o n a iž Zn
Stop odstranjevalec vlage s tableti komplet 1 kos redna cena: 19,99 €
11
99
znižano od 28. 1. 2015
€
–23 %
Dr. Beckmann sprej za odstranjevanje madežev
propolis oral prehransko dopolnilo v pršilu z aplikatorjem
250 ml redna cena: 2,59 €
30 ml, dve vrsti redna cena: 6,99 €
199 €
0,80 € za 100 ml znižano od 10. 9. 2014
549 €
18,30 € za 100 ml znižano od 28. 1. 2015
Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa otrok. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 3. 2. 2015 do 9. 2. 2015. Unovčevanje kuponov najpozneje do 2. 3. 2015. Popust ne velja za plenice in začetna mleka.
Cenovni bonbonček Ponudba velja od 3. 2. do 16. 2. 2015
1+1
1+1
gratis
gratis
medex gelee royale junior prehransko dopolnilo
Swarovski*
10 x 9 ml redna cena: 24,98 €
1 kos, več barv redna cena: 19,90 €
12
zapestnica
9
49
€
1+1
€
1+1
balzam za lase 200 ml gratis
gratis
95
gratis
Somat tablete ali gel za strojno pomivanje posode
John Frieda
Nivea
Full Repair šampon za lase
happy time gel za prhanje
28 kosov ali 600 ml, dve vrsti redna cena: 19,78 €
250 ml redna cena: 16,98 €
250 ml redna cena: 3,98 €
9
89
€
8
49
€
1
99
€
Ponudba Cenovni bonbonček velja od 3. 2. 2015 do 16. 2. 2015 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Cenovni bonbonček ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v prodajalnah dm. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Cenovni bonbonček. Vse cene so v evrih. Popusti se med seboj ne seštevajo. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo! *Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
� www.dm-drogeriemarkt.si � www.facebook.com/dmslovenija