10 .0 5.
20 14
VEČ KOT FER. HOFER.
st iz
Radenska Classic
ovo Kak
1,5 l
cena kakovost
-10% -% -% % % % % -% s strani kupcev potrjeno najboljše razmerje. % % % % % Neodvisno, % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% --% -% -% -53 % % % -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%0, ARIEL % % % % Pralni prašek % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % Novi koncentrirani % % % % % % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% podarja! -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%Svetlo % % pivo ARIEL -% -% -% -% -% -% -% --% -% % % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -%-6 % Tekoči -% -% --%% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% detergent % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -%% za pranje % % % % % % % % -% -% -% - % -% -%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -%59 % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -0, % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -%az-a% -% -% -% -% % -% - % -%Mafini % % % % n -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -k%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%a -k-o%v-o% -% -% -% -%% -% -% % -% -%%-31 % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-%- -% % -% - % -%% % % -% -% omara % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -%Zamrzovalna % -%-%- -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% - % -%09 % % % % - % -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % %-%-%-%-%%--1, % % % -% -% % -% % -% - % -%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -/% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%Goveji % % -% čiči/-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%za-kos % -% -%čevap % -vice pleska -% % -%% -% -% --% -%-%-%-%-%-%-% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% --26 -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%%--% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - 3-letni -% -% -% -% -% -% -% -% -%19 %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%2, % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -%3-% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% redna cena
0,59
za kos samo
st iz
ovo Kak
V sodelovanju z dobrodelno organizacijo Anina zvezdica bomo podarili dodatnih 5 pralnih strojev družinam v socialni stiski.
za kos samo
1,18/l
12.05.
0,63
za kos
• Mountain Spring ali • Colour & Style 2,25 l oz. za 32 pranj
8,59 4,09/kg oz. 0,29/pranje
Več na www.moj-ariel.si
do
a
k
st
dve vrsti, 4 x 80 g
za kos
8,59
1. 4.–20. 5. 2014
3,82/l oz. 0,27/pranje
OD PONEDELJKA,
redna cena
Zadenite 5x unikatni Whirlpool pralni stroj z dizajnom Jane Koteske.
koncentriran • Colour & Style ali • Mountain Spring 2,1 kg oz. za 30 pranj
POSEBNA PONUDBA
alk. 4,9 % vol., 0,5 l
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
0,35/l
redna cena
1,59
3,41/kg oz. 0,27/kos
iz hladilnika, 480 g
2,99
t iz
s ovo Kak
za kos samo
168,7 cm
redna cena
329,–
Z OPOZORILNIM ZVOČNIM SIGNALOM, KADAR JE NOTRANJA TEMPERATURA NAD –8 °C
servis na domu
4,56/kg
cm 57,1
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 10.05.2014, do razprodaje zalog.
-LETNA GARANCIJA
brez vsebine
Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 20/14
15.05.
st iz
ovo Kak
OD ČETRTKA,
za zavoj samo
KONTROLNE LED-LUČKE
POSEBNA PONUDBA
55,4 cm
• energijski razred učinkovitosti: A++ • s tehnologijo No Frost za samodejno odtaljevanje • zmogljivost zamrzovanja: 12 kg/24 h • shranjevalni čas ob motnjah električnega toka: 10 ur • s 5 izvlekljivimi predali in 1 predalom z vratci • bruto masa: ca. 58 kg • prostornina: 182 l
Obiščite nas tudi na Facebooku
Hofer sporoča
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
08.05.–11.05., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
Paprika, tribarvna
Sveže sardele
SVEŽIH RIB
iz hladilnika
razred I, 500 g
IN MORSKIH SADEŽEV
-40 -%% 1,49 % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % % % % % % % Najbolj okusne so % -% % -% -% -% -% - za-%kg samo -% samo -% -% % -% -% -% -za%zavoj % -% - % -% -% -% -% % niran-e,% -% -% -% % % pečene na žaru,-pa % % % % % % % % rinirane. -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%%-%-89 -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % %rte-%ali-ma % % 99 % % % % % -% -% -%%-ocv % % -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% %%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% --%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%%-%-%-%-%-%-%-%-%--%%-%-%%-%--%%- --%1,78/kg %% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Kuhan -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% %Češnjev % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % % % pršut -% % % -% -% -% % -% -% -% - paradižnik % % st iz % % o % v -% -% - % -% -% -% -% -% -% % o -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% Kak % -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% za kg samo -% -% -% -%% 1,39 79-% -% -% -% -% -%-35 -% % -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -za%zavoj % % % % % samo % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % -%-% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--% -% -% -%-%-%-%--%%-%--%%-%-89 % % %-% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % 1,78/kg % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%%--%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% --%%--%%-% --% -% -% -% - % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - %Pomaranče % % % % % % es-%o -% -% -% -% -% -% -% -% %Sv e-%m-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% ež % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% Svinjska % potrebušina -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% % s kožo in kostmi % - % -%1,49 -% -% % -% -% % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --33% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% za kg samo -% -% redna cena
3,
0,
iz hladilnika
razred I, 500 g
redna cena
4,
Sveže in sočno meso svinjskih stegen, blago začinjeno in kuhano.
0,
Potrebušina: okusno, mehko, sočno meso z višjim deležem slanine, primerno za pečenje na žaru (v rezinah) ali za slastno pečenko s hrustljavo skorjico (v kosu).
nepakirane, razred I
redna cena
iz hladilnika
0,99
-% -% % % % -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -za%kg-samo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rhideja % % -% -% --Gerbera % durora-% Phalaenopsis -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%
3,
Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
v lončku Ø 12 cm, različne barve
dvostebelna, v lončku Ø 12 cm, različne barve
OD ČETRTKA, 08.05., do razprodaje zalog
1,99 za kos samo
Slike so simbolične.
7,99 za kos samo
Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!
OD PONEDELJKA DO SREDE,
12.05.–14.05., oz. do razprodaje zalog
Hrustljavi polnjeni vaflji
• z mlečno kremo in hrustljavim rižem ali • z lešniki 3 x 40 g
Frutabela gozdni sadeži, 30 g
st iz
ovo Kak
Sladki cmoki • slivovi ali • marelični ali • jagodni 1 kg
-33% -22 % -% % % % -% a % % % % valnik % % % % iz zamrzo -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -%-35 -% 59 %%-% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -%0, % % % % % 0, % % % % -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% %%--%% -%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%Piščančje % % %-% -%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -Polnjene -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%--%prsi % % % % % % % % -% -% -%čokoladice -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%%--%%--%%--%%---%%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % % % % -28% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%% -% -%---%%%----%%%---%%%--%%--%%---%%%---%%--%%-% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -%-28 -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % 49 % % 2, % -% -% -33% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%99 % % % -% -% %0, -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%Z KA-RT%IC Z-VE%STO-BE%, KLU--%%--% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%BR-E% -% -%O-% B-OV% -% -% %79-% % % -% % N % V TA % % % S % % O 0, % N E -% - NJE, % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % A % V % O % % P % U NAK -N%O-% -% -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -% --% -%BORELLI -% -% --% -% -% -% -% --%%--%% % L A % M % I S Merlot K -%-% -%-%-% - % -% -% -% - % -% -% -%--%%-% --%%-% - % -% -% -% - % -% -% -% % % ! E J -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -M%VAA-% % N % A V - -% --%%--%% -% -%-% -% -% % R-Č%E-% -%-% -% -%-% -% -% -% % % % % % % % % % % % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -%-%-% -%-%-%-% -%-%-%-% -%-%-%-% -% -% - -% -%--%% -%%--%%-%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%Nagrobna % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--sveča --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % -% - % -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -%--%%--%% -%--%%-%%--%%--%% -%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% Fit &-% Aktiv -% -% -%Čaj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deča -% -% -% -% -% -% Avokado-% -% -% -% -% -%-33 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% podolgovata -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% paprika -% -% -% -% -% -% -% -% -% Maline -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,59 redna cena
redna cena
0,89
redna cena
za zavoj samo
za kos samo
4,92/kg oz. 0,20/kos
11,67/kg
st iz
ovo Kak
narezek, iz hladilnika, 150 g
več vrst, 200 g
3,49
0,45
redna cena
1,39
za kos samo
redna cena
za kos samo
1,19
4,95/kg
SOV ... BONU ČK, , TO
UGODN E CE NE
za kos samo
suho rdeče vino z zaščiteno geografsko označbo, 1l
5,27/kg
ITALIJA
suho
st iz
ovo Kak
različne barve, 2-dnevna
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
16–18 °C
TESTENINE IN SIRI
redna cena
1,99
za kos samo
več vrst, 60–30 g oz. 20 čajnih vrečk
redna cena
redna cena
1,49
za kos samo
0,99
za kos samo
16,50–33,00/kg oz. 0,05/vrečko
redna cena
0,89
razred I
razred I, 125 g
-31%
razred I, 500 g
za kos samo
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redna cena
redna cena
1,89
1,99
za zavoj samo
za zavoj samo
10,32/kg
2,38/kg
Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
12.05.
Balzam za noge/SOS balzam za trdo, razpokano kožo
Kozmetika Afrodita, vodilna slovenska hiša lepote, navdušuje kupce s kakovostno, zdravju in koži prijazno kozmetiko z visokim deležem sestavin naravnega in rastlinskega izvora.
• balzam za noge: s kafro ter izvlečki divjega kostanja in kamilice, nežno hladi utrujena stopala ter lajša občutek oteklih, bolečih in težkih nog, 100 ml, ali • SOS balzam za trdo, razpokano kožo: vsebuje 25 % ureje, ki odlično vlaži in uravnava debelino trde, poroženele kože; poskrbi za hitro mehčanje in izboljša stanje kože, 50 ml
za kos
2,99 29,90/59,80/l
Kozmetika Afrodita je sinonim za učinkovito, naravno, zaupanja vredno ter uporabnikom in okolju prijazno blagovno znamko.
Depilacijska krema Sensitive
s prijetnim vonjem; za depilacijo občutljive kože, saj nežno, a zelo temeljito odstrani dlačice v le 3 minutah, 100 ml
Zeliščna kopel za noge
z rožmarinovim oljem, kožo čisti, osveži in sprošča, odpravlja utrujenost ter deluje poživljajoče, 250 ml
za kos
2,99
za kos
2,79 27,90/l
11,96/l
LED-slika z otroškimi motivi
SIGNAL
za par
Zobna pasta
4,99
visokokakovostna dekoracija za otroško sobo, različni motivi, vel. 40 x 40 cm, vključno z baterijami
Otroški čevlji
iz blaga, zelo udobni in lahki, z nedrsečim podplatom, št. 25–36
za kos
Vsebina preverjanj:
9,99
Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID-projekta
305-07-SHS B13 bureauveritas.com /qualitycheck
• Signal White System: za bolj sijoč nasmeh in močnejšo zobno sklenino, ali • Signal Deep Fresh Aquamint: z gelom, obogatenim s fluoridom, in ustno vodico s formulo Active Clean za dolgotrajno svežino, ali • Signal White System Naturals: za beljenje zob, z naravnimi izvlečki 75 ml
za kos
1,59 21,20/l
Bodi za dojenčke/malčke
iz 100% bombaža, s kratkimi rokavi, brez rokavov ali s tankimi naramnicami, pritiskači za zapenjanje v koraku, z različnimi potiski, vel. 50–104
Otroška merilna letev/obešalnik
barvita, ročno izdelana dekoracija za otroško sobo, različni modeli • merilna letev/obešalnik s sovicami ali • merilna letev/obešalnik z avtomobilčki ali • merilna letev/obešalnik z ribicami
za kos
7,99
za kos
TEKSTILNE USPEŠNICE
1,79
za kos
3,49
os za komplet/k
4,99
/ ma za malčke Spalna srajca/pižakim deležem bombaža
iz 100% bombaža oz. z viso ali majica in kratke hlače, (sivi model), spalna srajca vel. 74–128
RAZLIČNE BARVE IN MODELI vsi modeli razen sivega:
/
Majica s kratkimi rokavi za malčke
kim iz 100% bombaža oz. z viso del), vel. 74–128 mo i (siv a baž bom m deleže
12.05.
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
VISKOELASTIČNA PLAST ZA VEČJE UDOBJE
Nadvložek za vzmetnico
za učinkovito razbremenitev pritiska in prijetno spanje, posebni izrezi v jedru skrbijo za izjemno dobro zračenje; s snemljivo prevleko na zadrgo, primeren za vzmetnice vel. 90 x 190 cm in 90 x 200 cm
Mešanica stročnic in žit
predpripravljena mešanica, ki jo skuhate v le 10 minutah • basmati riž, oves in leča ali • 5 žit ali • žita in leča ali • bulgur in kvinoja ali • žita in stročnice 250 g
40 °
4 PRIROČNI ELASTIČNI TRAKOVI NA VOGALIH PREPREČUJEJO ZDRS NADVLOŽKA
za kos
0,69 5,52/kg
PRIMERNe TUDI ZA VEGANE
za kos
49,99
Grisini
• Sesam ali • Torinesi ali • Classic 125 g
za kos
1,79
Predpražnik
7,16/kg
primeren za uporabo v notranjih in zunanjih prostorih, pralen, posebna mešanica materialov odstrani umazanijo s podplatov in dobro vpija vlago, vel. ca. 45 x 75 cm
za kos
RAZLIČNE BARVE
delovanje PROTI
9,99
fina čokolada, ki se nežno stopi v ustih • mlečna ali • bela 150 g za kos
VSE LETO UPORABNA TUDI KOT NOČNA LUČKA, KI ODDAJA BLAGO SVETLOBO
MRČESU BREZ UPOposebna UV-svetloba RABE STRUPOV privablja nadležen mrčes v zaščiteno električno mrežo • s stikalom za vklop/izklop • brez dodatnih stroškov za polnila, saj ta niso potrebna • vključno s ščetko za preprosto čiščenje snemljive posodice • posebej primerna za otroke za kos in alergike
3-LETNA GARANCIJA
• čokolada-oreščki ali • rozine-oreščki 375 g
Čokolada z zračnimi mehurčki Choc' Air
8,99 Vtična svetilka proti komarjem
Hrustljavi muesli FAIRTRADE
0,99 Vložen česen
6,60/kg
za kos
2,49
• v olju s čilijem ali • v olju z zelišči ali • naraven 270 g
6,64/kg
za kos
1,29
Vedro iz umetne mase
z ergonomsko oblikovanim ročajem, merilno lestvico, izlivom in vdolbino na dnu za lažje držanje, prostornina: ca. 10 l
Škarje za zelišča
primerne za rezanje vseh vrst zelišč, s 5 visokokakovostnimi rezili iz legiranega jekla in gumiranima ročajema, vključno s pripomočkom za preprosto čiščenje
FOX GROVE
Avstralski Shiraz Cabernet
4,78/kg
zaokroženo rdeče vino z glavnih vinskih območij med Adelajdo in Melbournom, intenzivne, bistre barve, s tanini in okusom, ki traja; vonj spominja na začimbe, češnje, črni ribez in zeleno papriko, z lahko noto lesa, 0,75 l
Sirup Sunquick z vrčem
koncentriran sadni napitek z okusom pomaranče, brez umetnih barvil, arom in sladil, obogaten z vitaminom C, 840 ml
Pepsi
2l
AVSTRALIJA
SUHO
16–18 °C
rdeče meso, svinjina, solate, siri
za kos
4,99
za kos
za kos
2,49
0,99
za kos
3,89
DZS
Priročnik
4,63/l
• Lahka, zdrava in okusna prehrana ali • Tek za dobro počutje ali • Trening za trebuh, noge in zadnjico
Belo vino
vino svetlo rumene barve za vsakodnevne priložnosti, z vonjem po zrelem sadju in belih cvetlicah ter rahlim pridihom agrumov, 0,75 l EVROPSKA UNIJA
2,99 3,99/l
BARON D’ARIGNAC
Rosé
BARON D’ARIGNAC
3 RAZLIČNI NASLOVI
0,50/l
za kos
poletno vino nežno rožnate barve z nežno cvetico, ki spominja na rdeče sadje in začimbe, s harmoničnim, lahkim in gibkim okusom, 0,75 l
BARON D’ARIGNAC
Rdeče vino
intenzivno rubinaste barve, vonj spominja na rdeče sadje, začimbe in rdeči ribez; z obilnim in močnim okusom, 0,75 l EVROPSKA UNIJA
EVROPSKA UNIJA
POLSUHO
polsuho polSUHO
10–12 °C 8–10 °C
8–10 °C JEDI Z ŽARA BELO MESO, SOLATE
za kos
6,99
za kos za kos
za kos
1,99 2,65/l
HLADNI NAREZKI, JEDI Z ŽARA, SIRI, SOLATE
1,99 2,65/l
1,99 2,65/l Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
Hofer sporoča
IZ NAŠE STALNE PONUDBE
Mineralna voda
• negazirana ali • gazirana 1,5 l za kos
0,15 0,10/l
Cola/ Cola Mix
za kos
1,5 l
0,49
st iz
ovo Kak
za kos
0,33/l
UNION
0,90
Radler grenivka
alk. 2,5 % vol., 0,5 l
Pariška štručka
650 g oz. 720 ml
st iz
ovo Kak
Grške olive
0,92
Fileti rdeče paprike
za kos
polnjene • z mandlji ali • s česnom ali • s papriko 350 g oz. 370 ml
1,42/kg
2 x 250 g
1,80/l
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
za kos
za zavoj
0,69
Lutenica
350 g
1,38/kg oz. 0,35/kos
za kos
za kos
1,89
5,69/kg
5,40/kg
0,29
Jodirana sol
1,99
za kos
0,99
• morska ali • gorska 1 kg
Ketchup
st iz
ovo Kak
Slanina za žar
1 kg
marinirana, iz hladilnika
za kos
2,49
za kg
6,49
6,23/kg
/
Svinjski vrat s kostjo /
Perutninske pleskavice/ čevapčiči
iz hladilnika, 400 g
iz hladilnika, 500 g za kos
2,49 4,98/kg
st iz
ovo Kak
Balkanski čevapčiči iz hladilnika, 480 g
za kos
2,99 6,23/kg
IZ NAŠE STALNE PONUDBE
Mini čokoladice več vrst, 5 x 40 g
prej 1,59
znižano od 08.05.2014
1,39 za zavoj samo
6,95/kg oz. 0,28/kos
le gusto
prej 0,87
Začimbe
• kumina ali • cimet ali • pripravljena mešanica za piščanca 210–70 g
prej 0,69
Rolada več vrst, 200 g
znižano od 08.05.2014
0,65 za kos samo
3,25/kg
0,58 za kos samo
-% -% -% -% % % -% % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -%-%-%-%%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%%--%%--%%--%%---%%%--%%---%%--%%-% -%% -% -% -% -%-%-%%-%--%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%--%-%-%-% -%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%-% - % -% -% -% -%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% ---%%--%%--%%--%%%--%%---%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -%-%--%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%-% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-%-%-%- -% -%Miške %-%-% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% --%% -%%--%%--%%-% -% -% -% -%Napolitanke % -% - % -% -%Bio-%sojin % iz% % % % -%-% -%-%-% mlečne % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-% % -% - % -% -%napitek % % % % % % % čokolade -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%--%%--% -% -% -%% -% -% -% -% -%%-%--%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%- -% -% -%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% 1,89 -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % % 09 % % % % 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % %-%79 % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% --%%--%%%--%%-% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -%-%-%-%-1, % % % % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%%--%%--%%--%%---%%%--%%---%%--%%-% -%% -% -% -% -%-%-%%-%--%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%--%%-%-%-% -%%--% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%-% - % -% -% -% -%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% ---%%--%%--%%--%%%--%%---%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -%-%--%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%-% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--% -% -% --%%--%%-% -% -% -% -%-% -%-%-%-%- -% -%-% -%%Premium % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%Polnjena % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%-% -% -% -% -%%-%-% -%-%-%-%-%-% -%-%sadni -%jogurt -% -% --%%--%%--%%--%%Arašidi % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%francoska % % % štruca--% % % % % -% % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%%--%%--%%--%%%---%%---%%%--%%--%%-% --%% -% -% -% -%-%--%%-%-%-%-%-%%-%--%-%-%--%%-%-%-%-%-% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%--%% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-%--%-%-%-%-% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% % -%89 % % 59-% -% -% -% -0, % -% % 0, % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -%37 -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%-%-%-%-%%-%-%-%-%-% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -%--%%%--%%--%%-% -% -% -% -%0, % % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%--%-%-%-%-%-%% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%---%%%---%%--%%--%%-% -%% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%- % -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%- % -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-%--%-%-%-%-%-%-%-%-%-%--% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % -%%papir - čips %%-% % -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--Toaletni % -% % -% -% -% -% - %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% -% -% -% -%Tortilla -% -% -% Voda z -okusom % % % % % % % % % -% -%% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% --%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%-%%-%--% -% -% -% -% --%% -%--%%--%%---%%%---%%%--%%--%%--%%-%%--% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%- %-%-%-%-% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,89 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 39 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 19 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% % -% -% -% -% -% -% 2,76–8,29/kg
znižano od 08.05.2014
dve vrsti, 400 g
naraven, 1 l
znižano od 08.05.2014
polnjene, več vrst, 210 g
znižano od 08.05.2014
prej 1,99
znižano od 08.05.2014
prej 1,15
za kos samo
prej 1,89
za kos samo
4,73/kg
za kos samo
8,52/kg
• s česnovim maslom ali • z zeliščnim maslom iz hladilnika, 175 g
3,5 % m. m., več vrst, iz hladilnika, 200 g
praženi in soljeni, 200 g
znižano od 08.05.2014
znižano od 08.05.2014
znižano od 08.05.2014
prej 0,99
prej 0,69
za kos samo
za kos samo
prej 0,39
4,45/kg
3,37/kg
za kos samo
1,85/kg
več vrst, 250 g
• breskev-aloe vera ali • limonska trava ali • hruška-melisa 1,5 l
znižano od 08.05.2014
znižano od 08.05.2014
st iz
ovo Kak
2-slojni, 10 x 150 lističev znižano od 08.05.2014
prej 0,95
za kos samo
2-SLOJNI
prej 0,49
3,56/kg
za kos samo
prej 1,25
za zavoj samo
0,26/l
0,12/kos
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
15.05.
RAZLIČNE BARVE
VTIČA
PRIMERNA NPR. ZA 12 POKONČNIH 1-LITRSKIH PLASTENK OZ. 6 1,5-LITRSKIH PLASTENK (5 POKONČNIH IN 1 NAGNJENO)
za kos
ZMOGLJIVOST HLAJENJA: MAKS. 18 ˚C POD TEMPERATURO OKOLICE
Električna hladilna torba
44,99
• energijski razred učinkovitosti: A++ • z energetsko varčnim ekološkim načinom delovanja • prostornina: ca. 30 l • napajanje prek 230-V omrežne ali 12-V avtomobilske vtičnice • notranji in zunanji ventilator • snemljiv pokrov • posebej oblikovan ročaj poskrbi, da odprt oz. zaprt pokrov ostane na mestu • predal za oba kabla • zunanje mere: ca. 40 x 30 x 44,5 cm • masa: ca. 4,4 kg
Plinski gorilnik
idealen na taborjenju, v delavnici in gospodinjstvu, delovanje na običajne prebojne plinske vložke • plinski kuhalnik ali • ročni plinski gorilnik ali • Bunsenov gorilnik ali • plinska svetilka s piezo vžigom, vključno s 3 žarilnimi mrežicami
3
-LETNA GARANCIJA
Pohodniški nahrbtnik
visokokakovosten kompakten nahrbtnik iz trpežnega materiala, z velikim sprednjim žepom, številnimi drugimi priročnimi žepi in paščki za pritrditev predmetov, nastavljiv nosilni sistem s podloženimi naramnicami, prostornina: ca. 50 l
PLINSKI KUHALNIK
3
-LETNA GARANCIJA
PLINSKA SVETILKA BUNSENOV GORILNIK
ROČNI PLINSKI GORILNIK
Plinski vložek
prebojni plinski vložek C200, polnjen z butanom/propanom, primeren za vse običajne plinske gorilnike, v skladu z DIN EN 417, 330 ml
za kos
za kos
9,99 IDEALEN TAKO ZA ENO- KOT TUDI VEČDNEVNE POHODE
0,99
PRIMERNI PLINSKI VLOŽKI SO NA VOLJO POSEBEJ
3,00/l
za kos
6,99
Odeja za taborjenje/piknik
puhasto mehka vrhnja stran z modnim potiskom, z nosilnim trakom in naramnim pasom, vel. ca. 135 x 175 cm
RAZLIČNE BARVE IN VZORCI
30 °
RAZLIČNE BARVE
Z IZOLACIJSKO SPODNJO STRANJO, KI NE PREPUŠČA VODE IN JE NEOBČUTLJIVA ZA UMAZANIJO
OPTUS
Zložljiv daljnogled
12-kratna povečava, velika, premazana leča objektiva (premer: 32 mm), vključno s torbico, ki jo zapnete za pas, in čistilno krpico
3
-LETNA GARANCIJA za kos
9,99
S SPREDNJIM ŽEPOM
za kos
29,99
Žepna LED-svetilka
LED-svetilka CREE z močjo 3 W, doseg svetlobe: ca. 120 m, svetlobni tok: ca. 120 lumnov, 2 načina svetenja (s 100 % ali 50 % moči), trpežna in odporna proti vremenskim vplivom, z zaščito pred razpršenim vodnim curkom, vključno z baterijo in zaščitno torbico
za kos
9,99
3
-LETNA GARANCIJA
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA, Jagode v viseči posodi
15.05. Okrasni cvetlični lonec iz terakote
v okrasni beli ali rdeči 22-cm posodi, z nastavki cvetov ali jagod
• iz portugalske terakote • lepo oblikovan, vodotesen in odporen proti zmrzali do −15 °C • primeren za notranje prostore in uporabo na prostem • zunanje mere: Ø ca. 31–32,5 cm, višina: ca. 25 cm
za kos
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
5,99
za kos
9,99
Korito z vodno rezervo
nudi idealne pogoje, da paradižnik, melona, fižol, paprika ipd. bogato obrodijo, odlično je tudi za cvetoče vzpenjavke, npr. klematis, dalije ipd.
osti ne velik tandardisokokakovostne s o it r o K ito iz v
kor – oglato mase alnikom e im zbir umetn im 2,3-litrsk n oč – s prir se vode etne ma lje o iz um 9 l zem – za ca. o s trpežno opor roči ob čn V x G) – vklju ca. 1,5 m) in 3 cm (Š x : ,5 x 25 (višina 1 1 x 5 ca. 2 - mere:
za kos
19,99
Korito
– okro jumbo ve glo ko l rito iz ikosti ume tn visoko kakov – s prir e mase ostne o – za c čnim 8-litr a. 20 s k im zb l zem – vklj iralnik lje učn om vo (višin o s trpežno de a: ca. oporo iz – mer 1 ,4 umetn m) e: ca. 3 e mase 7,5 x 30 cm (Ø x V )
KORITO STANDARDNE VELIKOSTI
Zaradi posebnih črt, ki nastanejo med izd elavo, je vsak cvetlični lonec edinstven.
VKLJUČNO Z ZBIRALNIKOM VODE, KI GA LAHKO NAPOLNITE, KADAR KOLI ŽELITE SESTAVITE GA PREPROSTO IN HITRO
Sadika
KORITO JUMBO VELIKOSTI
v 13-cm lončku, starost rastline: 3–6 mesecev, nekatere z nastavki cvetov ali plodov, različne sorte: paprika, jagode, paradižnik v grozdu ipd. za kos
1,49
brez rastlin
Hoferjeva resnica št. 51: Varčevanje je zelo preprosto: nakupujte v Hoferju in prihranite.
RAZLIČNE BARVE
Z ELASTIKO ZA PRITRDITEV
Komplet namiznega prta in blazin za klop, 3-delni
• namizni prt: vel. 70 x 240 cm, in • 2 podloženi blazini za klop: vel. 25 x 220 cm
za komplet
13,99
Komplet za čiščenje tal, 3-delni
Brisalnik oken/ploščic vključno s krpo iz mikrovlaken • brisalnik oken: preprost za uporabo zaradi teleskopskega držala, s kotnim zglobom, ali • brisalnik ploščic: z nastavkom za brisanje iz kavčuka
za vsakodnevno čiščenje gladkih tal in tal z rahlim reliefom, v kompletu: po višini nastavljivo teleskopsko držalo, nastavek za čiščenje z magnetnim zapiralom in krpa iz mikrovlaken za komplet
12,99 Z MAGNETNIM ZAPIRALOM PRIMEREN ZA VSE OBIČAJNE KLOPI
BRISALNIK OKEN S TELESKOPSKIM držalom
za komplet
7,99 BRISALNIK PLOŠČIC
za par
5,99 Krpa za čiščenje tal, 2 kosa
Vsebina preverjanj:
Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID-projekta
305-01-SHS B13 bureauveritas.com /qualitycheck
Dekliške/ženske cokle/balerinke
iz materiala, preprostega za vzdrževanje, lahke, s snemljivim vložkom in rahlo profiliranim podplatom, št. 35–41
iz visokokakovostnih mikrovlaken, za vsakodnevno čiščenje gladkih površin in površin z rahlim reliefom, zelo dobro vpija vodo in umazanijo za zavoj
2,99 1,50/kos
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA, Športne hlače 3/4 dolžine
VKLJUČNO Z OPREMO
15.05.
Srajca s kratkimi rokavi za prosti čas
iz 100% bombaža, lahke • ženske: vel. 36–48 • moške: vel. 48–56
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
hidrofilna, z UV-zaščito, ovratnikom, gumbi in prezračevalnimi luknjicami pod pazduho, nekateri modeli s prsnim žepom ali prsnimi žepi na zadrgo, robom rokavov s trakcem in gumbom ali prezračevalnimi razporki na hrbtu • ženska: rahlo telirana, vel. 36–44 • moška: vel. 48–56
za kos
7,99
za kos
zračnost
RAZLIČNE BARVE IN MODELI
pot vrhnji material
12,99
koža
Kratke hlače za prosti čas
vrhnji material s hidrofilno prevleko in prevleko ecorepel® proizvajalca Schöller, z žepi, nekateri modeli z dodatnim žepom na zadrgo na običajnem žepu • ženske: obseg pasu lahko nastavite, vel. 36–44 • moške: z všitim pasom z zaponko iz umetne mase, vel. 48–56
Športni copati
za šport in prosti čas, zračni in trpežni, z nedrsečim podplatom, ki blaži sunke, in 3M-odsevniki, št. 37–45
za komplet
19,99 3-LETNA GARANCIJA
za par
14,99
Komplet vrvi Slackline
za začetnike in bolj izkušene vrvohodce, za lovljenje ravnotežja in zibanje, za boljšo gibčnost in lepšo držo, vključno z zaščito za drevo, vrečo za shranjevanje in drugo opremo, maks. obremenitev vrvi: 80 kg
Vsebina preverjanj:
ZA ŽENSKE IN MOŠKE
Prileganje
Pršilo za krpanje zračnic
Obdelava
• za kolesarske zračnice do velikosti ca. 71 cm (28") • primerno za vse običajne kolesarske ventile • zračnico obenem napolni in zakrpa, prazna zračnica je za vožnjo pripravljena v manj kot minuti • kolesa ni treba demontirati • vključno s cevko za polnjenje 75 ml
ID-projekta
bureauveritas.com /qualitycheck
• velikost koles: ca. 71 cm (28") • aluminijast okvir z vgrajenim krmilnim ležajem • višina okvirja: ženski model: ca. 46 cm, moški model: ca. 52 cm • vzmetene aluminijaste vilice SUNTOUR • treking krmilo z nastavljivim naklonom • prestavni sistem: Shimano Deore s 24 prestavami in zavorno-prestavna enota Shimano ST-EF51 • kolesi: stabilni zaradi aluminijastih platišč, z odsevnimi elementi in zaščito pred predrtjem • aluminijaste V-zavore • luči: dinamo Shimano v pestu, prednja in zadnja LED-luč s funkcijo svetenja pri zaustavitvi • udoben treking sedež z vložkom iz gela
14,99
Škodljive snovi
277-02-SHS B13
Aluminijasto treking kolo
za kos
MOŠKI MODEL
Športne nogavice, 2 para iz mešanice zračnih materialov za boljši oprijem in optimalno odvajanje vlage, dodatno oblazinjen podplat ter predel pete in prstov; običajne, krajše ali kratke, št. 35/38–43/46
za kos
2,49
za zavoj
3,99
33,20/l
2,00/par
na okvir:
na drobne dele:
-LETNA 3-LETNA 10 GARANCIJA GARANCIJA
NASTAVLJIVO KRMILO
Preverjeno s strani nemške organizacije DEKRA.
30 98 509
za kos
279,–
enodelno oblačilo ali majica brez rokavov in kratke hlače; zračno in hidrofilno, se hitro suši, z odsevnim potiskom za večjo varnost, podložen sedalni del za kolesarjenje, rob hlačnic z elastiko proti drsenju, z žepkom na zadrgo na hrbtni strani, nekateri modeli z mrežastim vstavkom na hrbtu • žensko: enodelno oblačilo ali majica z všitim nedrčkom, vel. 36–42 • moško: vel. 48–54 za komplet/kos
22,99
zračnost
ŽENSKI MODEL
Oblačilo za triatlon
pot vrhnji material
koža
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
15.05.
Tablični računalnik 2 v 1 MEDION® AKOYA® P2212T (MD 99360), 29,5 cm (11,6")
procesor Intel® Celeron® N2920
Otroški skiro
Windows 8.1 za kos
399,–
• Miška Mini ali Avioni: aluminijasto ogrodje, kroglični ležaji ABEC 5, zložljiv, z zavoro, maks. obremenitev: 50 kg, primeren za otroke od 3. leta starosti, ali • Medvedek Pu: kovinsko ogrodje, 3 kolesa, vključno s torbo, maks. obremenitev: 20 kg, primeren za otroke od 1. do 3. leta starosti
500 GB velik trdi disk in 64 GB velik bliskovni pomnilnik
večdotični AHVA-zaslon s polno visoko ločljivostjo
izjemno dolgo delovanje baterije: do 10 ur1 • 29,5-cm (11,6") večdotični AHVA-zaslon z ločljivostjo 1.920 x 1.080 slikovnih pik in IPS-tehnologijo • zvočni sistem Dolby® Advanced AudioTM certificiran • 4 GB velik delovni pomnilnik DDR3L • brezžična dostopna točka Intel® 3160 z Bluetoothom 4.0 • HD-kamera (spredaj) in mikrofon • vključno z bogato programsko opremo • mere/masa: – tablični računalnik: ca. 30,5 x 1,2 x 19,1 cm (Š x V x G)/840 g – osnovna enota: ca. 30,5 x 1,4 x 20,1 cm/860 g
SLOVENSKA TIPKOVNICA
3
za kos
25,99
3
-LETNA GARANCIJA
RAZLIČNI MODELI
UŽIVAJTE V PRIROČNOSTI TABLIČNEGA IN ZMOGLJIVOSTI PRENOSNEGA RAČUNALNIKA
-LETNA GARANCIJA
Z DODATNO BATERIJO, TRDIM DISKOM IN ŠTEVILNIMI PRIKLJUČKI
Dolby, Dolby Advanced Audio in simbol dvojnega D so registrirane blagovne znamke družbe Dolby Laboratories. Vse pravice pridržane. 1) Delovanje baterije je odvisno od uporabe.
Komplet za hitrostni badminton
2 loparja z aluminijastim okvirjem, ročaj ovit s trakom, ki vpija pot; vpetje z najlonskimi strunami, vključno s 5 perjanicami (2 za začetnike in 3 za bolj izkušene igralce) ter torbo za shranjevanje, oranžne ali modre barve
Nogometna vrata z gol steno
• trpežno, nerjaveče ogrodje iz pocinkanih kovinskih cevi, odporno proti vremenskim vplivom • poliestrska mreža, odporna proti vremenskim vplivom • gol stena s 5 trpežnimi odprtinami za vadbo • vključno s klini za stabilno postavitev • mere: ca. 224 x 170 x 85 cm (Š x V x G)
Igrača za igro na prostem za komplet
39,99
za komplet
14,99
Z GOL STENO
izboljšuje koordinacijo in ravnotežje, primerna za otroke od 3., 5. ali 6. leta starosti (odvisno od kompleta) • diabolo z 2 lesenima palicama ali • hulahop obroč, 16-delni komplet, ali • tenis z mehko žogico ali • kolebnica ali • otroške hodulje – vedrca
HULAHOP OBROČ, 16-DELNI KOMPLET
KOLEBNICA
TENIS Z MEHKO ŽOGICO
OTROŠKE HODULJE – VEDRCA
za komplet/kos
4,49
3
-LETNA GARANCIJA
DIABOLO Z 2 LESENIMA PALICAMA
RAZLIČNI NAČINI ZAPENJANJA NARAMNIC
Komplet za namizni tenis, 5-delni
Izvlekljiva mreža za namizni tenis
Nedrček
z brezšivno oblikovanimi podloženimi košaricami s kostjo, z dodatnimi prozornimi naramnicami in trakom za nošenje okoli vratu, nedrček za vsako priložnost, vel. 70: košarica B, vel. 75: košarica A/B/C, vel. 80–85: košarica B/C
• majhna in kompaktna • s priročnim sistemom samodejnega navijanja • razpon: ca. 10–190 cm, za različne težavnostne stopnje in načine igre • primerna za vsako mizo do debeline maks. 5 cm • vključno s torbo • zelene ali rdeče barve
6,99
9,99
za kos
2 loparja in 3 profesionalne žogice, lopar, prevlečen s posebnim materialom, omogoča hitro igro in natančno usmerjanje žogice, je izjemno lahek (ca. 170 g), z dobrim oprijemom in blaženjem sunkov
LOPAR KAKOVOSTI 8*, ŽOGICE KAKOVOSTI 3*
9,99
3
-LETNA GARANCIJA
VKLJUČNO S TORBICO
za kos
Napenjalna rjuha iz mikrovlaken
velika, v celoti obrobljena z všito elastiko, s trajnim leskom, se hitro suši, primerna tudi za zelo visoke vzmetnice, vel. ca. 140–160 x 200 cm 60 °
za kos
za komplet
za kos
9,99
0,99 4,95/kg
TROLLI
Sadni gumi bonboni
• kisli črvički ali • breskovi obročki ali • jabolčni obročki 200 g
Hofer sporoča
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
15.05.–18.05., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
Klobasa za kuhanje Premium
st iz
ovo Kak
Začinjen namaz/ delikatesna pašteta
iz hladilnika, 360 g
48 g
-24%
-23% % -% % -% -% % % % % Coca-Cola % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%13-% % % % % % % 49 % 1,-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%-0, %%--%% -%%-% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % --%% -% --%% -% -%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% --%%--% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -16% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - -%--%% -% --%%--%% -%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -%RITTER -%SPORT % -% -% -% -%Čokoladice -% -% --%% -% -% -% -% --%% -%--%%---%%%--%%--%%%---%%--%%---%%%--%% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% % 0,99 --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% % -%--%% --%%--%%--Črni/zeleni/ % % --%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - % --%%--%%-%%--%%--%%--%%--%% % -% -% -% -% - -%--%% --%%--%%--beli --%čaj % % % % % % % % --%% -%%-36% --%% % -% -% -% %--%% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % - -% -% % -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -%%--%%--%% -% %% % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % --%%--%%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % --%%--%%--%%--%% -% -% -% -% % % % -30% % 49 -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%0, % % % % -% VEST-O% % BE, K% RTIC-Z% A% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% L K % U Z % % % -% -BR%E -% -%N-O% -B%OV -%% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % % % % -% - % -%LJUTOMERČAN % % % % % % % % - % -% -% -% -% -% -% -% -% - AEN-KO%USPTAO-V%VAN-JE%, -% --% -%%-% -% -% -% 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%% -% % -69 % % % -% - % -%Kvartet % N % % % % % % % % --%% -% --% --L%%NO-% --% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % A M % % I % % S % % % K % % A -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%--%%M--A%%R--Č%E-V-%%AN--%%JE--!%% --%%--%% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% % -% -% -% --%%V-% --%% -% --%%--%% -% --%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--%% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--%% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%Muesli -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%% --%%--%%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%%--% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -20% % -%SOFT % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%% --%%--TANDIL % Mehčalec -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -2,39 -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -29% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -20-%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%1,-%69 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 99 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NA -% -% -% -% -% -%IZ -% -% -% -% -% -% NE -% AL ST -% -% ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Gavda za otroke -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%LINO Čokolino -% E-% -% -% -% -% -% -% -% PONUDB -% -% -% Detergent -% za občutljive -% -% -% -% -% -% Classic, 1,5 l
redna cena
redna cena
redna cena
1,98
0,17
za kos samo
za kos samo
4,14/kg
2,71/kg
1,18
za kos samo
več vrst, 65 g
0,66/l
več vrst, 50 g/43,75 g oz. 25 čajnih vrečk
redna cena
0,77
za kos samo
redna cena
0,99
štajerska slovenija
7,54/kg
UGODN E CE NE
kakovostno polsuho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l
8–10 °C
RIBE, MESNE JEDI, TESTENINE
za kos samo
SOV ... BONU ČK, , TO
POLSUHO
13,80/15,77/kg oz. 0,03/vrečko
st iz
2,99
več vrst, 750 g/600 g
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.
ovo Kak
redna cena
koncentriran, različni vonji, 1,5 l
za kos samo
redna cena
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
3,19/l
2,39
redna cena
1,25
za kos samo
za kos samo
2,25/2,82/kg
0,66/l
v rezinah zabavnih oblik, 48 % m. m. v s. s., iz hladilnika, 150 g
500 g
tkanine
posebej nežen • za pranje volne (Limited Edition z izvlečkom kašmirja) ali • za pranje občutljivih tkanin (tudi volne in svile) 1,5 l oz. za 41 pranj
Lešnikove rezine 12 kosov, 250 g
za kos za zavoj
1,85 7,40/kg
za kos
4,09
1,89 12,60/kg
za kos
2,49 1,66/l oz. 0,06/pranje
8,18/kg
Hofer trgovina d.o.o.
www.hofer.si