Skip to main content

Hofer katalog od 5.5.2014

Page 1

VEČ KOT FER. HOFER.

Danes smo odgovorni za jutrišnji nasmeh.

www.hofer.si/daneszajutri


ESI DAN JUTR ZA

Spreminjajmo svet skupaj. Vsak dan. Pri Hoferju si vsak dan prizadevamo upravičiti slogan “Več kot fer” tako, da pri našem delu nenehno mislimo na boljši jutri – že danes.

Kot trgovec smo zavezani optimizaciji na vsakem koraku in ciljno usmerjenemu delu, ki ju zmeraj vodijo trajnostna ter družbenorazvojna načela. Ob vsem, kar počnemo, želimo hkrati delati tudi dobro. Bodisi za zaposlene, kupce, mlade, pomoči potrebne, poslovne partnerje, okolje, kulturo poslovanja ali preprosto – za boljši jutri že danes. Ta načela smo združili v dolgoročnem projektu Danes za jutri. Z njim bomo jasno in nazorno spregovorili o tem, kaj je pomembno za ohranitev in razvoj okolja in družbe, pokazali, kako to počnemo kot odgovorno podjetje, ter pozvali tudi vas, da pri tem sodelujete.

Projekt Danes za jutri sestavlja več projektov. Nekateri so že naša stalnica, z drugimi projekti pa šele pričenjamo. S sloganom Danes za jutri jim dajemo krovno ime in misijo, vanje prepričati tudi vas. Da bodo projekti izvedeni strokovno in korektno, nam bodo pri uresničevanju pomagali neodvisni strokovnjaki s področja okolja, zdravja in trajnostnega razvoja. S skupnimi močmi bomo dosegali več in tako vsak dan odpirali nove možnosti za lepši jutri.

Vsi projekti, združeni pod sloganom Danes za jutri, bodo temeljili na enem ali več spodaj opisanih ciljih oz. podpornih stebrih projekta.

ZDRAVJE

VAROVANJE OKOLJA

SUROVINE

ZAUPANJE

LJUDJE

Zdravje je le eno, zato je ključnega pomena, da vemo, kako ga ohraniti. Pri tem vam pomagamo med drugim z vedno večjim številom ekološko pridelanih izdelkov, ponudbo za skupine različnih intoleranc, preglednimi tabelami hranilnih vrednosti, zmanjševanjem deležev konzervirnih sredstev, umetnih barvil in arom ter brezkompromisnim preverjanjem slehernega izdelka od razvoja pa vse do njegove umestitve na naše police. Prizadevamo si za okolju prijazno in energetsko učinkovito pridobivanje ter rabo energije. Del te pridobivamo s fotonapetostnimi elektrarnami, ki so nameščene na več kot polovici naših poslovalnic in strehi logističnega centra v Lukovici, ki se ponaša z eno največjih skupnih moči v Sloveniji. S surovinami ravnamo zelo skrbno, kar potrjujejo naši certificirani izdelki. Znak MSC na izbranih ribjih izdelkih jamči, da gre za izdelek iz varovanega ribolova, znak UTZ na čokoladah potrjuje, da uporabljamo kakav, pridelan na trajnostni način, znak FSC na izdelkih iz lesa in papirja pa potrjuje odgovorno upravljanje gozdov. Nenehno dopolnjujemo tudi našo linijo ekološko pridelanih izdelkov. Verjamemo, da mora biti kakovost dostopna vsakomur, zato smo razvili sistem zagotavljanja najvišje kakovosti in določili lastne standarde, ki pogosto presegajo zakonske zahteve. Sodelujemo izključno s certificiranimi dobavitelji, ki izpolnjujejo naše standarde. Le tako lahko redno skrbimo za odpravljanje še tako majhnih nepravilnosti, kupci pa se lahko v vsakem trenutku prepričate o kakovosti izdelka, ki ste ga kupili. Živeti želimo v pravični in aktivni družbi. Zasluženo plačilo za naše zaposlene in družbena odgovornost, ki za naše podjetje predstavlja pomemben vidik poslovanja, sta le del tega. Nenehno pripravljamo projekte za mlade, aktivne in podpore potrebne ljudi, saj želimo korak za korakom izboljšati naš skupni jutri.

Več že kmalu.

www.hofer.si/daneszajutri


HOFERJEVO ZMAGOVALNO MASLO Zveza potrošnikov Slovenije redno preverja kakovost različnih izdelkov in rezultate objavlja v svoji reviji VIP. Lani so pod drobnogled vzeli maslo. Od enajstih vzorcev je bilo Hoferjevo čajno maslo znamke Milfina daleč najboljše in je edino prejelo oceno zelo dobro (4,8 od možnih 5,5 točk). Še en dokaz več, da lahko gresta nizka cena in odlična kakovost z roko v roki!

VEČ KOT FER. HOFER. st iz

ovo Kak

Slovensko čajno maslo

kazan

za kos

st

a ko vo

k

20 14

a

do

iz hladilnika, 250 g

03 .0 5.

1,55 6,20/kg

H

lotte

za izvala zve kazan s zau tobo ino pan je!

Aloe vera

več vrst, 240 ml

1.800.000

1,63/l

75% sadni delež • marelica ali • jagoda ali • temna češnja 250 g

redna cena

1,29

za kos samo

3,96/kg

več vrst, 200 g

st iz

ovo Kak

• aluminijaste V-zavore spredaj in zadaj • ergonomsko oblikovana ročaja • velikost koles: ca. 71 cm (28") • pnevmatiki CONTINENTAL City Ride z • ca. 46 cm visok okvir iz visokoodsevnimi črtami in zaščito proti predrtju kakovostnega aluminija, • udoben mestni sedež Selle Royal, primeren za ženske in moške polnjen z gelom • stabilne vzmetne vilice SUNTOUR • LED-žarometi s funkcijo pozicijskih • kompakten in tih sredinsko luči spredaj in zadaj nameščen motor (250 W), hitrost: • oprema: aluminijast kolesarski do 25 km/h, funkcija speljevanja prtljažnik, stranska opora s hitrostjo do 6 km/h za kolo (tačka), ključavnica • zmogljiva baterija SAMSUNG SDI, nameščena za cevastim nosilcem • masa: ca. 28 kg • maks. nosilnost: sedeža, s ca. 500 polnilnimi cikli, 150 kg doseg: ca. 80 km (odvisno od načina vožnje) • osvetljen LCD-prikazovalnik za petstopenjsko upravljanje delovanja • 7 prestav SHIMANO Nexus s prostim tekom (brez zadnje zavore), prestavljanje z obračanjem prestavnika na ročaju na -LETNA drobne GARANCIJA dele:

na okvir:

999,–

S strani nemškega inštituta Hermes Hansecontrol preverjeno, da ne vsebuje zdravju škodljivih snovi in da je varno za uporabo.

OD PONEDELJKA,

za kos samo

POSEBNA PONUDBA

0,55

05.05.

Tudi zaradi takih priznanj nam zaupa -29% % -% -kot % % več kupcev* mesečno. % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -%* -število nakupov % -% mesečno pri Hoferju % % % % % % % % % 39 % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % -% -%%--%0, za kos kolo -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %Električno % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% -% --% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % namaz-% -% % % -% -%Sadni % % % -% -% -% % -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% % -%%% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --23 % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% --% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -%99 %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%0, % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -GORENJKA % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% - -% % -% -% -Rolada % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --3%% -% 10 % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% % -% - -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - %-31 % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -% -% -% bazen -% z opremo -%-%- -% -% -% -% -% -% -% % -%Ovalen % % -% - % -%%-89 % % % % % - %-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % %-%-%-%-%%--0, % -% -% % -% % -% - % -%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%Balkanski -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -%čevapčiči -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % -% -%-%-%-%-%-% -% % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --26 % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%% -% -% -% -% za komplet % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -%19 %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%2, % -% 3 % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % % % % % - % -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% Obiščite nas tudi % -% -%74x % % % % % na Facebooku % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% % -% %v Sloveniji % % % % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% redna cena

-LETNA GARANCIJA

redna cena

1,29

VKLJUČNO Z MREŽO ZA VODNO ODBOJKO

za kos samo

st iz

ovo Kak

iz hladilnika, 480 g

redna cena

2,99

SESALNIK POVRŠINSKE VODE

FILTRIRNA ČRPALKA

za kos samo

4,56/kg

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 03.05.2014, do razprodaje zalog.

-LETNA GARANCIJA

399,–

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 19/14

OD ČETRTKA,

VKLJUČNO S PREKRIVNO PONJAVO IN ZAŠČITNO PODLOGO

POSEBNA PONUDBA

4,45/kg

08.05.

filtrirna črpalka s pretokom ca. 5.700 l/h, prostornina: ca. 16.630 l (80% napolnjenost), vključno z lestvijo, mere: ca. 610 x 366 x 122 cm (D x Š x V), masa: ca. 98 kg


Hofer sporoča

OD PONEDELJKA DO NEDELJE,

28.04.–04.05., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Pri nakupu vešalice in/ali mladega kajmaka prejmete ob predložitvi kupona popust na refošk.

KUPON -50% ZA 50% POPUST POPUST S KUPONOM

na REFOŠK

(velja samo ob nakupu vešalice in/ali mladega kajmaka)

Z‘DEŽELE

Vešalica

specialiteta leskovačke kuhinje iz hladno dimljenega svinjskega mesa, primernega za pečenje na žaru, iz hladilnika

NA REDNO CENO

REDNA CENA ZA KOS

1,99

st iz

ovo Kak

24094

Refošk

suho rdeče vino, 1l

Mladi kajmak

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

izvrsten kot priloga mesnim jedem z žara, iz hladilnika, 130 g

Kupon velja od 28.04. do 04.05.2014 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu vešalice in/ali mladega kajmaka iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.

SVEŽIH RIB

st ovo Kak

7,49 za kg samo

LOŠKA MLEKARNA

1,49 za kos samo

st iz

ovo Kak

11,46/kg

iz

okusna sladkovodna riba slovenskega porekla

IN MORSKIH SADEŽEV

-30% 02.05.–04.05. oz. do razprodaje zalog* V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

redna cena

0,99

69% -% -% -% 0, -% % za zavoj samo

-% -% -% -% -% -% -% % % % % -%%-% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%% % % % % % RIBOGOJSTVO -%--%%--%%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % % % GORIČAR % % -% -% -% % -% -% -% -%--%%--% -% -%%-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % Slovenska % % % % % % % % -% -%%-% -%%-%-% -% -%%-% -% -% % -% -% -% -% za % postrv % % % % % % % % % % % % % % kg samo % % % Ingver -%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -%-%-%--%%--%%-%-31 -%-% % % % % % % % % -%-% -%--%%-% -% --%%--%%-% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - 99 % % % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -%--%%---%%%--%%--%%%--%%-%-%-%--%%-%-% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% --%% -% -% - -% -% -%-% -% - -% -% -% -% -%%-% % -%-% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%-%-%-% % % % % % 89 % % -% -% -% -%0, -% -% -% -% -% -% -%%-% -% -% -%--%%-% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Uporaba: % % % % % -% -% - -% -% -% -% -%%-% -%--%%-% -% -% -% % -% -% -% -% % % -% -% -%%Sv es-%o -% - % -% -% -% -% -% -% e-%m-% ež % % % % % % - -% -% -% -% % -% -% -% - % -% -% -% % % -%--% -% Svinjsko stegno % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -%-% -% -% -% % -% -% -% - % -% -% -% % % brez kosti % % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % -% % % % -% -% -Bio % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -zgodnje % % -% -% -korenje -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% % % -% -% -% -% -% --%%-% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% - -40 -% % -%-%--%% -% -% --%% -% --% % % % % % % % % % % % % % - -% -%%--%% -% -% --% - % -%-%-%-%-%-%- -% % -% -% % % % % % % % % % % % -% -% --%%--% -%-% -% -% - % -%-%-%-%-%-%- -% % -% -% -% -% -% % % % % % % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%--% -%%--%%-% --%%--%%-%%-%-%-%-%-%-%- -%-% -% -% -% - -% -% -% -% % % % % - % -% -% -% -% % -%--%%--%-%-%%-%--%%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -%za-kg%samo % 89 % % % 0, % % % % % % % % % % % -%--%%--%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -%%--% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%99 % -% -% - -% -% -%-% -%%-%-%-%-%-%-% % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%- -%%--%%-%%-%-%-%-%-%-% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % % % % % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%-%-%-%- -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % % % -% -% Sadike -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % % Sadike % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% balkonskih -% -% % rož begonij% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% - -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% OD PETKA, 02.05., -% -% -% -% -% -% -% do razprodaje zalog % -% Limete

2,56/kg

razred I, 270 g

7,

iz hladilnika

redna cena

1,29

razred I, 200 g

za zavoj samo

za pripravo raznovrstnih okusnih zrezkov.

4,45/kg

v kosu, iz hladilnika

razred I, 1 kg

redna cena

1,49

za zavoj samo

3,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe. * Navedeni datum velja izključno za akcijsko ponudbo sadja in zelenjave na tej strani.

6 sadik v zavoju, različne vrste

2,29 za zavoj samo

0,38/kos

Slike so simbolične.

6 sadik v zavoju, različne barve

2,49 za zavoj samo

0,42/kos

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


Vert_Seite_05_kw19_MO-AKCIJA_OG.indd 2

4/24/14 11:53 AM


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

I Z K O R I ST I T E 10% POPUST VIPAVA

kupu 5. 2014 vam ob na ni .0 07 in 4. .0 29 ed M ponudbe na blagaj 6 izdelkov iz naše pust na izbrana vina. obračunamo 10% po

VINAKOPER

vipava

Cabernet – Merlot

iz vost

o Kak

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

Barbera – Merlot

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

iz vost

o Kak

za kos

2,39

vipavska dolina suho

GORIŠKA BRDA

Merlot

Merlot

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

o Kak

SLOVENSKA ISTRA

vipavska dolina

3,39

suho

16–18 °C 14–16 °C

DIVJAčina, JAGNJETINA, TRDI SIRI

GOVEDINA, JAGNJETINA, TRDI SIRI

st iz

ovo Kak

GORIŠKA BRDA

za kos

suho

14–16 °C

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

iz vost

suho

14–16 °C

za kos

1,99

narezki, rdečE meso in divjačina

RDEČE MESO, SVINJINA, ENOLONČNICE

za kos

2,79 st iz

VINAKOPER

ovo Kak

Kabernet

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

za kos

mesne jedi, divjačina, trdi siri

Teran

suho rdeče vino s priznanim tradicionalnim poimenovanjem, 1 l

st iz

ovo Kak

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l Slovenska istra suho

16–18 °C 14–16 °C

za kos

suhe mesnine, rdeče meso, divjačina

2,99

rdeče meso, mesne jedi z žara

VINAKRAS

Refošk

3,49

suho

3,49

16–18 °C

Kavrečič

t iz

s ovo Kak

za kos

Slovenska istra

suho

st iz

ovo Kak

Refošk

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

SLOVENSKA ISTRA

ovo Kak

st iz

VINAKOPER

Metliška črnina PTP

vost

o Kak

PULLUS

Modra frankinja

iz

suho rdeče vino s priznanim tradicionalnim poimenovanjem, 1 l

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

Rdeče vino

suho, poreklo: Makedonija, 2 l

MAKEDONIJA KRAS

BELA KRAJINA

štajerska SLOVENIJA

suho

suho

suho

14–16 °C

13–15 °C

18 °C

KRAŠKI PRŠUT, meso Z ŽARA, DIVJAČINA

suhe mesnine, divjačina, Meso Z ŽARA

testenine, lisičke in jurčki z žara

za kos

3,49

za kos

3,29

za kos

2,79

suho

12 °C

RDEČE MESO, ZORJENI SIRI

za kos

1,79 0,90/l


IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Belo vino suho, poreklo: Italija, 1,5 l

ZLATI GRIČ

Ljutomerčan

Laški rizling

iz vost

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

o Kak

Konjičan

kakovostno polsuho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

Jagode & vino

st iz

ovo Kak

znižano od 09.01.2014

za kos

2,49

aromatizirana pijača na osnovi vina, poreklo: Nemčija, 1 l

ITALIJA

suho

8 °C štajerska slovenija

NemČija

SUHO

polsuho

zaokrožen sadni okus

8–10 °C

8–12 °C

8–10 °C

suhe mesnine, ocvrti piščanec

Svinjina, perutnina, enolončnice

štajerska SLOVENIJA

mesne jedi, morska hrana, solate

prej 1,99 sladice, KOT aperitiv

1,89 za kos samo

za kos

za kos

2,29

2,99

1,26/l

Rdeče vino PTUJSKA KLET

Haložan 2012 je na turnirju „Naj špricar 2013“, ki se je odvijal v okviru martinovanja v Ormožu, prepričal strokovno komisijo in izmed 26 sodelujočih vin zasedel 1. mesto kot najboljše vino za špricar.

kakovostno polsuho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

stari hram o Kak

dolenjska

suho

8–10 °C

prej 2,89

polsuho svinjina, divjačina, klobase

2,85 za kos samo

PIŠČANEC, DOMAČ NAREZEK

ITALIJA

1,89 za kos samo

1,26/l

suho

2,59

6–8 °C

znižano od 09.01.2014

suho rdečkasto vino s priznanim tradicionalnim poimenovanjem, 1 l

za kos

znižano od 10.04.2014 štajerska slovenija

Cviček

z

st i ovo Kak

iz vost

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

Haložan

prej 1,99

suho, poreklo: Italija, 1,5 l

12 °C

pizza, testenine, perutnina

Rdeče vino Belo vino

suho, poreklo: Makedonija, 2 l

PARINI

Rosé

aromatično polsladko vino, 1 l

Spumante Dolce

suho, poreklo: Makedonija, 5 l

sladko peneče vino, poreklo: Italija, 0,75 l

MAKEDONIJA

znižano od 18.12.2013

MAKEDONIJA

MAKEDONIJA

ITALIJA

suho

SVEŽ sadni okus

sladko

8 °C

8–10 °C

8–10 °C

MESNE JEDI, MORSKA HRANA, SOLATE

PERUTNINA, BELO MESO, RIBE

kanapeji, sladice, pecivo

prej 1,79

suho

12 °C

mesne jedi, divjačina

za kos

5,69 1,14/l

za kos

1,79 0,90/l

za kos

1,99

1,75 za kos samo

2,33/l


Hofer sporoča Losjon po sončenju Kompleks “Pro Skin” Kompleks učinkovin iz visokokakovostnega bisabolola in aloe vere, namenjen negi občutljive kože.

• losjon SOS-Repair: pomirja kožo, z izvlečkom planike, glicerinom, aloe vero in pantenolom, ali • losjon s hladilnim učinkom: pomirja in osveži, kože ne masti, z alantoinom, aloe vero in provitaminom B5 300 ml

Mediteranska zaščita z izvlečki oljke

idealen za nego kože po sončenju

Zaščitna formula s posebnimi učinkovinami iz plodov oljk in vitaminom E izboljša prožnost kože. Celična membrana postane čvrstejša, zato je koža bolje zaščitena pred prostimi radikali in škodljivimi sončnimi žarki.

IZ NAŠE PONUDBE Sprej za sončenje, ZF 15

za normalno ali občutljivo kožo, uravnotežena kombinacija UVA- in UVB-filtrov ter vitamina E ščiti kožo pred opeklinami in prezgodnjim staranjem zaradi UV-žarkov • Classic: s poletnim vonjem, ali • Sensitive: brez dišav, posebej primeren za občutljivo kožo, ki se hitro razdraži 300 ml

Otroško mleko/ krema za sončenje

visoka zaščita, namenjena občutljivi otroški koži, posebej vodoobstojna, s 24-urnim vlažilnim učinkom, brez dišav • mleko, ZF 30: 200 ml, ali • krema, ZF 50: 150 ml za kos

3,99

za kos

4,49

Mleko za sončenje, ZF 30

19,95/26,60/l

vodoobstojna kombinacija UVA- in UVB-filtrov, izvlečki oljke in dragocen vitamin E učinkovito ščitijo kožo pred opeklinami, pri redni uporabi preprečuje prezgodnje staranje kože zaradi UVžarkov, 250 ml

14,97/l

DNA-Solar-Komplex®: DNA-Solar-Komplex® z UV-filtri in izvlečkom metuljnika ščiti celice, pri redni uporabi zmanjšuje možnost poškodb DNK in spodbuja lastno zaščito telesa pred UV-žarki. za kos

Mleko za sončenje, ZF 20

2,99

vodoobstojna kombinacija UVA- in UVB-filtrov, izvlečki oljke in dragocen vitamin E učinkovito ščitijo kožo pred opeklinami, pri redni uporabi preprečuje prezgodnje staranje kože zaradi UV-žarkov, 250 ml

9,97/l

za kos

3,79 15,16/l

tropski vonj

Stik/losjon za zaščito obraza pred soncem

• stik za otroke, ZF 50+: za zaščito obraza in ustnic, 20 g, ali • losjon, ZF 30: z zaščitnim kompleksom DNASolar-Komplex®, 50 ml

IDEALNo ZA NA POT

za kos

3,99 15,96/26,60/l

za zavoj

Mleko/sprej/gel za sončenje “Tropical Feeling”, ZF 20

• mleko za sončenje s karotenom: z izvlečkom korenja za intenzivno porjavelost, brez samoporjavitvenih učinkovin, 24-urno vlaženje kože, 250 ml, ali • sprej za sončenje s karotenom: z izvlečkom korenja, s prijetnim tropskim vonjem po kokosu, za lep poletni ten, 200 ml, ali • gel za sončenje: prozoren, s tropskim vonjem po kokosu, idealen za športne dejavnosti, 150 ml

Izberite zaščitni faktor, ki ustreza vašemu tipu kože: zelo temna koža

rahlo obarvana koža

nizka zaščita

srednja zaščita

6, 10

15, 20, 25

svetla koža

zelo svetla ali bleda koža

visoka zaščita

zelo visoka zaščita

30, 50

50+

Mazilo za ustnice

1,99 138,20/kg oz. 0,66/kos

• jogurt-gozdni sadeži: s sadnim vonjem, za mehke in voljne ustnice, ali • Classic: za intenzivno nego suhih in razpokanih ustnic, ali • aloe vera-pitaja: za nežno nego ustnic, ali • z zaščito pred soncem, ZF 25: neguje in ščiti pred škodljivimi UV-žarki 3 x 4,8 g

za kos

3,49 174,50/kg oz. 69,80/l

Za brezskrbno zabavo na soncu uporabljajte izdelke OMBIA Suncare, saj so zanesljivi, poleg tega pa vsebujejo le najkakovostnejše sestavine!


IZ NAŠE PONUDBE Gel z aloe vero

Krema/losjon za sončenje “Med”

za nego kože po sončenju; se hitro vpije, kožo pomirja in neguje ter omili rdečico, 250 ml

za zaščito občutljive kože, možnost uporabe tudi pri nevrodermitisu in aknah “Mallorca”, brez dišav in emulgatorjev • krema, ZF 30, ali • losjon, ZF 50 150 ml

za kos

2,99

Krema za sončenje “Sensitive”

za občutljivo kožo, ki se hitro razdraži; vodoobstojna kombinacija UVA- in UVB-filtrov in dragocen vitamin E učinkovito ščitita kožo pred opeklinami, pri redni uporabi preprečuje prezgodnje staranje kože zaradi UV-žarkov; 24-urno vlaženje, brez dišav • ZF 10 ali • ZF 20 ali • ZF 30 za kos 100 ml

za kos

5,49

11,96/l

36,60/l

KOŽO HLADI IN OSVEŽI

Olje za sončenje v spreju

z vitaminom E, koži podari svilnat sijaj in intenzivno privlačno porjavelost; vodoobstojno, se hitro vpije • ZF 10 ali • ZF 20 200 ml

2,29

za kos

3,99

22,90/l

15,96/l

za kos

4,49 22,45/l

Sprej za sončenje “Protect & Tan” za kos

4,89

Sprej/mleko za sončenje “Light Touch”

24,45/l

zelo preprosto ga enakomerno nanesete, se ne lepi in ne masti kože • športni sprej, ZF 20: prozoren, posebej vodoobstojen, odličen za uporabo pri športnih dejavnostih na prostem, ali • mleko, ZF 30: s kompleksom DNA-Solar-Komplex® 200 ml

Sprej za sončenje “Easy Protect”

za kos

5,99 19,97/l

Sprej za sončenje

takojšnja vodoobstojna zaščita, brez dišav, konzervansov in emulgatorjev • Sensitive, ZF 30: s kompleksom “Pro Skin” za posebej občutljivo kožo, ali • sprej za otroke, ZF 50+: posebej primeren za nežno in občutljivo otroško kožo 300 ml

Prednosti izdelkov za sončenje Ombia Suncare: • takojšnja zaščita pred sončnimi žarki, • vsebujejo kombinacijo UVA- in UVB-filtrov širokega spektra, • so vodoobstojni, • imajo dodan vitamin E in • ne vsebujejo barvil in PEG-spojin. Vsi izdelki so dermatološko testirani. Koža jih dokazano dobro prenaša.

z rastlinskim izvlečkom, ki spodbuja tvorbo telesu lastnega pigmenta (melanina), za lepšo in naravnejšo zagorelost kože, brez samoporjavitvenih učinkovin • ZF 20 ali • ZF 30 200 ml

s sprejem preprosto zaščitite kožo tudi na težko dostopnih mestih; posebej vodoobstojen, se ne lepi in ne masti kože • ZF 30: obarvan za otroke, s provitaminom B5 in vitaminom E, ali • ZF 50+: prozoren, z vitaminom E 150 ml

sprej za popoln nanos (360°) OBARVANa ZAŠČITA ZA OTROKE, DA VIDITE, KATERI DELI TELESA SO ŽE ZAŠČITENI za kos

5,49 36,60/l

za kos

4,99 24,95/l


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

Moški fino pleten pulover s svilo

iz visokokakovostne mešanice bombaža in svile, zelo prijeten za nošenje zaradi naravnih vlaken, ozko krojen, z okroglim ali V-izrezom, vel. M–XL

za kos

14,99

05.05.

Usnjen moški pas

iz bivoljega usnja, športen, dolžina: 85–105 cm za kos

8,99 ZAPONKA BREZ NIKLJA

Moško spodnje perilo, 2/1 kos

Moška polo majica s kratkimi rokavi

prijetno za nošenje, moden kroj • spodnjice, 2 kosa, ali • spodnja majica, 1 kos vel. M–XL

iz 100% bombaža, vel. 48–56

za zavoj/kos

4,99 2,50/4,99/kos

za kos

7,99 Električna kosilnica

• zmogljiv 1.000-W motor • širina košnje: 32 cm • tristopenjska nastavitev višine posameznega kolesa od 21 do 62 mm • krmilno držalo z varnostnim mehanizmom • koš za travo s prostornino ca. 32 l • masa: ca. 15 kg

32 različnih naslovov

za košenje površin do 300 m2

UČILA

3

Poletna žepna knjiga

-LETNA GARANCIJA

za kos

49,99

• Ženska v rdečih čevljih ali • Obljuba dela dolg ali • Čokolada ali • Dnevniki Carrie Bradshaw ali • Operni ples ali • Jahači čebel ali • Osvajalec: Mogočni vladar, ali • Samo za dekleta ali • Odmev • ipd. za kos

2,49


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

05.05. AKUMULATORSKI ČISTILNIK OKEN z OBSEŽNO dodatno opremo

1

Akumulatorski čistilnik oken Window Vac WV 45 plus

za okna, ploščice, ogledala in druge steklene površine POŠKROPITE – POBRIŠITE – POSESAJTE

• brez kapljanja umazane vode pri čiščenju • ne pušča lis • za higienično in čisto delo, saj ne pride do stika z umazano vodo • za preprosto čiščenje oken brez naprezanja • kompaktna zasnova, ki zavzame malo prostora pri shranjevanju • čas polnjenja akumulatorske baterije: ca. 3 ure • delovanje baterije: ca. 20 min • zmogljivost pri polni bateriji: ca. 20 m2 • delovna širina: ca. 28 cm • prostornina posode za umazano vodo: ca. 100 ml • vključno z 250-ml razpršilno posodo s snemljivim brisalnikom iz mikrovlaken in 20 ml čistilnega koncentrata

2

3

-LETNA GARANCIJA

1 za kos

49,99

2 ZA ČIŠČENJE OKEN BREZ LESTVE IPD. PRIMEREN TUDI ZA UPORABO S ČISTILNIKOM OKEN WINDOW VAC 50 ZNAMKE KÄRCHER

za komplet

Podaljšek za akumulatorski čistilnik oken Kärcher

27,99

izvlekljiv podaljšek za preprosto čiščenje različno velikih steklenih površin, ploščic, oken ali ogledal, prilagodljiv zglob omogoča, da čistilnik nastavite pod različnim kotom; izvlekljiv od 1,20 m do ca. 1,94 m, vključno s posebno sesalno šobo in krpo iz mikrovlaken PRILAGODLJIV ZGLOB OMOGOČA RAZLIČNE POLOŽAJE

različne možnosti uporabe

VSESTRANSKO UPORABEN ZA NEGOVAN VIDEZ

z dodatno opremo

z lučko za kos

4,99 Kozmetični brivnik

Ekološki čistilni gel za WC-školjko

• upogljiva glava za preprostejšo uporabo • 2 hitrosti (1. stopnja: brez osvetlitve, 2. stopnja: z osvetlitvijo) • dolgo rezilo (6 mm): za odstranjevanje dlačic na obrazu, vratu, pod pazduho ali na intimnih predelih • kratko rezilo (3 mm): za popolno oblikovanje obrvi ali zalizcev • oprema: zaščitni pokrovček, ščetka za čiščenje, nastavek za britje dlačic (obojestransko uporaben) in baterija

s sestavinami na osnovi obnovljivih surovin učinkovito odstranjuje vodni kamen in umazanijo, za kos pri čemer je prijazen do okolja, 750 ml

0,99 1,32/l

3

-LETNA GARANCIJA

Hoferjeva resnica št. 49: Kakovostni izdelki po najnižjih cenah – kjer vsebina šteje.

Nedrček

posebej prijeten za nošenje, brez kosti in z brezšivno oblikovanimi košaricami, primeren predvsem za nošenje pod ozkimi oblačili, vel. 70: košarica B, vel. 75–85: košarica A/B

za kos

6,99

za kos

9,99

Vzglavnik Cool & Soft

zaradi vlaken Topcool® odlično uravnava vlago, zelo mehko polnilo iz kroglic iz votlih vlaken, puhasto mehka mikrotkanina, preprost za vzdrževanje in higieničen, primeren tudi za alergike, z zadrgo, da lahko po želji prilagodite količino polnila, vel. ca. 70 x 90 cm KOLIČINO POLNILA LAHKO PRILAGODITE PO ŽELJI

BREZ KOSTI

Poletna prešita odeja Cool & Soft

zaradi vlaken Topcool® odlično uravnava vlago in jo hitro odvaja, prijetno lahka mikrotkanina; preprosta za vzdrževanje in higienična, primerna tudi za alergike, za prijetno spanje, vel. ca. 140 x 200 cm

za kos

za zavoj

Fine ženske dokolenke, 3 pari

20 den, odlično prileganje, s posebej širokim patentom za prijetnejše nošenje, enotna velikost

1,19 0,40/par

13,99


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

05.05. Bio začimbe z mlinčkom

• črni poper v zrnih, 40 g, ali • čili in paprika, 55 g, ali • mešani poper v zrnih, 40 g, ali • vrtna zelišča, 75 g, ali • začimbna mešanica za pico in testenine, 55 g

za kos

1,79 23,87–44,75/kg

ovost Ekološka kak pri Hoferju

Bio polnozrnate pirine testenine • špageti ali • svedrčki ali • peresniki 500 g

zorovane Izdelki iz nad e – prijazni elav ekološke prid in okolja! do človeka

za kos

2,19 4,38/kg

Bio muesli

Bio sojin posladek Premium bio ledeni čaj

• z okusom vanilje ali • z okusom čokolade 4 x 125 g

Bio pomarančni sok

• zeleni z limono ali • alpski z zelišči ali • beli z breskvijo 1l

2,19

BREZ LAKTOZE IN HOLESTEROLA

1l

• mlečna ali • temna s 70 % kakava 100 g

4,38/kg

IZ SOJE AVSTRIJSKEGA POREKLA PRIMEREN TUDI ZA VEGANE

za kos

za kos

za kos

0,99

1,49

Bio hrustljava rezina

Bio sadna rezina

za zavoj

1,49

idealen vir energije, brez glutena in laktoze • sezam ali • mešani oreščki ali • arašidi ali • indijski oreščki 3 x 25 g

• banana in marakuja ali • jagoda in banana ali • mandelj in banana ali • brusnica in češnja 5 x 30 g

19,87/kg

• jabolko in cimet ali • čokolada in pomaranča ali • pirini in ovseni kosmiči ali • čokolada in lešnik 180 g

za zavoj

2,49

1,95

• sir in bučna semena ali • paradižnik, sir in sezam ali • polnozrnata pira in sončnična semena ali • naravna pira 200 g

9,75/kg

Bio preste

za zavoj

1,99

v priročnem dvojnem pakiranju, 200 g

9,95/kg

1,59

2,49

15,90/kg

3,32/4,98/kg

200 g

za kos

1,49

za kos

1,49

2,99

8,28/kg

3,99/kg

Bio hrustljavi kruhki

Bio jabolčna čežana

65% sadni delež • jagodičevje ali • breskev in mango ali • brusnica 400 g

1,29

• rženi ali • s sezamom 200 g

7,45/kg

Bio lahki džem

za kos

6,45/kg

posebno barvo in okus ji dajejo izbrana avstrijska jabolka sorte zlati delišes • sladkana ali • nesladkana 350 g

za kos

PRIMERNE TUDI ZA VEGANE

za kos

2,29

0,89

5,73/kg

2,54/kg

za kos

Originalna ogrska salama

za kos

z naravno plemenito plesnijo, dimljena nad bukovim lesom in zorjena več mesecev, 400 g

Fine polnjene čokoladice žlahtna temna čokolada • z malinovim polnilom ali • z mentolnim polnilom ali • s pomarančnim polnilom 200 g

Bio gumi medvedki FAIRTRADE

750 g

za kos

za kos

za kos

Bio rjavi trsni sladkor FAIRTRADE

Bio piškoti

16,60/kg

Bio Gourmet hrustljavi kruhki

• s 5 vrstami zrn in semen, 750 g, ali • mešane žitarice, 500 g

Bio čokolada FAIRTRADE

za zavoj

6,49 16,23/kg

2

1

12,45/kg

Bio napitek Scotti

za kos

2,29 11,45/kg

za kos

1,59

100% rastlinskega izvora, brez laktoze, holesterola in konzervansov • rižev s kalcijem: brez glutena, ali • rižev s kakavom: brez glutena, ali • ovseni s kalcijem: brez dodanih sladkorjev 1l

2,49

1 Kava Barcaffé Bio ekološko pridelana, 200 g

Je sploh kaj lepšega, kot uživati v dobri kavi in hkrati narediti nekaj dobrega zase in za naravo? Skladno s trendom vse večje ozaveščenosti o pomenu zdravja in zdravega načina življenja so pri blagovni znamki Barcaffé za vas ustvarili prvi ekološko pridelan izdelek Barcaffé Bio. BARCAFFÉ BIO – ZA LEPŠI DAN IN BOLJŠI JUTRI

2 Kava Barcaffé Selection 200 g za kos

3,49 17,45/kg

Vrhunska kavna mešanica, pripravljena izključno iz najkakovostnejših kavnih zrn sorte arabika, bo navdušila tudi najbolj zahtevne poznavalce prave turške kave. Gurmanska poslastica združuje lastnosti prave turške kave ter prefinjeno sadnocvetlično aromo s poživljajočim pookusom.


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

08.05. Vetrnica

za okrasitev vrta, terase ali balkona

Kocke za sestavljanje

za kos

različni kompleti, npr. živali na kmetiji, dirkalni avto, helikopter z dvojnim rotorjem ipd., primerne za otroke od 2. do 14. leta starosti (odvisno od kompleta)

3,99 PREPROSTA NAMESTITEV ZARADI PALICE IZ STEKLENIH VLAKEN Z OJAČANIM KLINOM

Preproga

za kos

s protidrsno prevleko na spodnji strani, primerna tudi za tla s talnim gretjem, vel. ca. 50 x 80 cm

8,99

RAZLIČNE BARVE

za kos

8,99

IDEALNA ZA POTOVANJA

4 različne sestavljanke, številne različne teme, npr. gasilci, kmetija, gradbišče ali konji • za otroke od ca. 3. do 4. leta starosti: 2 x 35 in 2 x 63 delov, ali • za otroke od ca. 5. do 6. leta starosti: 2 x 63 in 2 x 112 delov

za komplet

9,99 Otroška polo majica, 2 kosa

Pižama za najstnike

iz 100% bombaža, s kratkimi rokavi, narebrenim polo ovratnikom in gumbi, vel. 116–164 za zavoj

za deklice in fante, v kompletu: majica s kratkimi rokavi ali brez rokavov in kratke ali kapri hlače, vel. XXS–M

6,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

3,50/kos

Sestavljanka v kovinskem kovčku

Spodnje perilo za najstnike

• za deklice: nedrček in spodnjice, 2-delni komplet, ali • za fante: retro spodnjice, 2 kosa vel. 134–176

Komplet oblačil za malčke, 2-delni

• polo majica s kratkimi rokavi, 2 kosa: iz 100% bombaža, ali • kratke hlače, 2 kosa: iz 95 % bombaža in 5 % elastana vel. 62–104

za komplet/zavoj

3,99

za komplet

RAZLIČNE BARVE

6,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za komplet

/

Posteljna garnitura

/

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

TM

iz 100% bombaža, z motivi nogometnih klubov FC Barcelona, FC Bayern München ali Manchester United, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm za garnituro

29,99

4,99

za zavoj

4,99

Otroške nogavice, 7 parov

z visokim deležem bombaža, zaradi dodanega elastana se odlično prilegajo, neutesnjujoče prstne konice, običajne ali kratke, št. 19–38

0,71/par

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

Otroški pohodniški sandali prijetni za nošenje, s tekstilno podlogo, usnjenim vložkom in profiliranim podplatom, št. 24–33

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Vsebina preverjanj:

za par

60 °

11,99

Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID-projekta

311-03-SHS B13 bureauveritas.com /qualitycheck


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

08.05. Igrača za v vodo, 4/3/1 kos za igro in rekreacijo v vodi in na suhem • palice za potapljanje, 4 kosi, ali • morske živali, 3 kosi, ali • vodna žogica, 3 kosi, ali • žogica z ježkom, 3 kosi, ali • podvodni obroč, 3 kosi, ali • frizbi, 1 kos

POLETJE, SonCe,

in VELIKI PRIHRANKI

za zavoj/kos

4,99 1,25–4,99/kos

Plavajoči zvočniki, 4-delni komplet

vodotesni Bluetooth zvočniki, doseg signala: maks. 10 m, moč 4 zvočnikov skupaj: 4,8 W

3

-LETNA GARANCIJA

za komplet

59,99 VKLJUČNO S PREKRIVNO PONJAVO in zaščitno podlogo

za komplet

189,–

Okrogel bazen z opremo

filtrirna črpalka s pretokom ca. 3.400 l/h, prostornina: ca. 14.200 l (80% napolnjenost), vključno z lestvijo, Ø ca. 490 cm, višina: ca. 107 cm, masa: ca. 50 kg

SESALNIK POVRŠINSKE VODE

FILTRIRNA ČRPALKA

VKLJUČNO Z ADAPTERJEM ZA POLNJENJE BATERIJ Z MOŽNOSTJO PONOVNEGA POLNJENA VKLJUČNO Z BATERIJAMI (NISO POLNILNE)

Plavalna očala

za otroke in odrasle, trpežen polikarbonat z UV-zaščito, se ne rosi, vključno s priročnim etuijem

za kos

4,99

3

-LETNA GARANCIJA

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

Blazina za stol z visokim naslonjalom

Brisača za na plažo za 2 osebi

iz 100% bombaža (mehkega velurja), vel. ca. 140 x 200 cm

za kos

15,99

Košara

iz upogljivega polietilena, trpežna, z 2 ročajema, maks. nosilnost: 50 kg, prostornina: 43 l

iz 100% bombaža, za udobno sedenje na vrtnem stolu, s trakci za pritrditev na stol, v obstojnih barvah, ki ne zbledijo, mere: 120 x 50 x 8 cm (D x V x Š)

za kos

9,99 za kos

6,99

za par

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

4,99

Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID-projekta

294-01-SHS B13 bureauveritas.com /qualitycheck

Poletni natikači

iz lahkega phylona, preprosti za vzdrževanje, lahko jih čistite z vodo, št. 37–45


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

08.05. Predpasnik/ rokavica za žar

Žličke za sladoled/ jogurt, 6 kosov

• predpasnik: iz 100% bombaža, s priročnimi žepi in po dolžini nastavljivim vratnim trakom, ali • rokavica: vrhnji material iz 100% bombaža, zelo dolga, da ščiti roko pred vročino, s priročno zanko za obešanje, vel. ca. 18 x 38 cm

posebej dolge žličke iz visokokakovostnega legiranega jekla, polirane ali matirane, idealne za sladoled, jogurte, koktajle ali belo kavo, primerne za pomivanje v pomivalnem stroju za zavoj

5,99 1,00/kos

Žar za enkratno uporabo

z ogljem, gorilnim vložkom, rešetko za žar in vžigalico, gori ca. 1,5 ure, za 2–4 osebe

za kos

4,99

za kos

1,99

predpasnik in vrhnji material rokavice:

PREPROSTA POSTAVITEV

Cvetlično korito z oporo za vzpenjavke

Plastenka/ kozarec

iz PEFC-certificirane avstrijske borovine in smrekovine, z okolju prijazno impregnacijo na vodni osnovi, stabilen natični sistem, z nogami iz trpežne visokokakovostne umetne mase, odporne proti vremenskim vplivom; vključno s sistemom za odtekanje vode, oporo za vzpenjavke lahko namestite na sredino ali ob strani korita, mere: 55 x 47 (Š x G), višina opore: 123 cm

za kos

2,99

SOL 7001

iz visokokakovostnega, trpežnega materiala, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju • plastenka: z navojnim pokrovčkom s tesnilnim obročem, prostornina: ca. 0,7 l, ali • kozarec: s slamico in dvostensko izolacijo, prostornina: ca. 0,5 l

je nastala v pr adavnem m orju na območju da našnje Evrope . Zadnjih sedem tisoč let jo pridobiv ajo iz najstarejšeg a rudnika na sv etu, v kraju Halls tatt blizu Salzb urga.

7001

Gorska sol

• fino mleta, 1 kg, ali • grobo mleta, 900 g za kos

0,49

za kos

0,49/0,54/kg

Sredstvo proti mravljam

39,99

mravlje zatre hitro in učinkovito (tudi v mravljišču), za posipanje in zalivanje, 300 g

STOLLENWERK

Rumeni stročji fižol

660 g oz. 720 ml

660 g oz. 720 ml

za kos

za kos

3,49 11,63/kg

STOLLENWERK

Stročji fižol

0,99

Biocide uporabljajte varno. Pred uporabo vedno preberite deklaracijo in navodila za uporabo.

za kos

0,99

1,50/kg

1,50/kg

brez rastlin

• preprosto in hitro ga postavite ter podrete • zunanji šotor: iz trpežnega poliestra, s poliuretansko prevleko, vodni stolpec: 2.000 mm • zračna notranjost šotora • brezšivno dno šotora z obojestransko prevleko, v obliki kadi • stabilno ogrodje iz steklenih vlaken • varjeni šivi • dodatna možnost za shranjevanje v velikem predprostoru • stranski del in nadstrešek lahko zvijete • vhod z zaščitno mrežo proti komarjem • strešno okno za prezračevanje • mere z nadstreškom: ca. 210 x 350 x 150 cm (Š x D x V) • masa: ca. 4,5 kg

za kos

34,99

16,99

ZA 3 OSEBE S PRIROČNIM SISTEMOM ZA ZAPENJANJE QUICK LACE

notranja višina: 150 cm

NA VOLJO TUDI V ORANŽNO-SIVI BARVI

3

-LETNA GARANCIJA

notranja širina: 210 cm

Ultralahki čevlji za prosti čas

vrhnji material iz ultralahkega softshella, vodoodbojni in zračni, ne prepuščajo vetra, vpijajo pot, zaradi posebnega priročnega sistema za zapenjanje jih hitro obujete in sezujete, št. 37–45

RAZLIČNE BARVE

z odlično toplotno izolacijo zaradi posebne obrobe čez zadrgo, ki preprečuje izgubo toplote; s podloženo kapuco in ovratnikom, zunanji material: 100% ripstop poliester s prevleko iz Teflona®, notranji material: 100% poliester, se hitro suši, polnilo: 100% poliestrska votla vlakna, 2 spalni vreči lahko z zadrgo spnete v 1, v priročni kompresijski vreči, dolžina (vključno s kapuco): ca. 230 cm, izdelana v skladu s standardoma EN 13537 in EN 135381/-3

Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID-projekta

290-04-SHS B13 bureauveritas.com /qualitycheck

za par

24,99

v PRIROČNi TORBi

Spalna vreča za kos

VODNI STOLPEC: 2.000 mm

notranja globina: 240 cm

Iglu šotor z dvojno streho

ZA ŽENSKE IN MOŠKE


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

08.05.–11.05., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Polnjena čokolada

Frutabela

• žita-jabolko ali • žita-figa 25 g

več vrst, 100 g

GAŠPER

-27%

goriška brda

Chardonnay & Rebula

redna cena

0,59

-23% -% -% -% -% -% % % % % -% % -% -% % % % % % % 0,43 % % % % % % % -% -% -% - % -% % % % % % % % % % % % % % --%% -% --%% % -% -% -% - 33 % % % % % -% - % % % % % % % % % % % % % % % 0, % % % % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%---%%%---%%--%%---%%%--%%---%%%---%%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -20% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% - -% -% -% - -%--%% -%%--%%--%% --%%--%% -% --%% -% -% -% -29 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Perutninske % % % % hrenovke % % Originalen % %% -% -%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% 3,39 --%%--tzatziki -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%%grški -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%%---%%%---%% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -%-%-% -% -% -%-21% 19 -% -% -% -% --% -%--%%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -%1, % % -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%--%%--%%--%%-%-%-% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -%-%-%-%-%--%%--%%--%%-%-%-% % % % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%-%-%- -% -% -% -%% -% % 29 % 1, % -% -% % -% VEST-O% % IC-Z% BE, K-% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% T % R A % % L K % U Z % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% --BR%E -% -TA%VN-O% -B%OV --%% -% % -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -%-%-%-%--%%-%-%-%-%-% --% -% -% -% -% --%% -%NAEN-KO%USPO-V%AN--JE%%, ---%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% --%%M--% -%%A--L%%NO--!%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% S%I-M K--% A % JE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -%%V--A%%R--Č%%E-V-%%AN--%% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -Cockta % % % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% - -%-%-%-%-%-%- -%-%- -%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% --%% --%%--%%--%%-% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-%-%%-%-%-%-% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%%--%% --%%--%%--%%-%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%- % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - Čips-%All-% -% -% - -% -% -% -% -% -%%--%%--%%--% --%% -% --%%--%%- -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % -% -%% -% -% -% -% -% % -11% % -% -% -Natural % % -% -% -% % -% -% -% --% -% --%%--%%Nagrobna -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% % -% % % % -% % -% -% -% -% -% sveča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ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% E-% -% -% -% -% -% -% -% Sadne rezine PO-%NUDB -% -% -% Ledena kava Delikatesna -% -% -% -% -% -% solata -% suho

st ovo Kak

za kos samo

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

8 °C

redna cena

iz

0,43

za kos samo

4,30/kg

testenine, rižote, ribe, zelenjava

redna cena

4,29

13,20/kg

st iz

ovo Kak

redna cena

st iz

za kos samo

ovo Kak

1,69

iz hladilnika, 480 g

4,52/l

iz hladilnika, 450 g

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za kos samo

redna cena

1,65

2,64/kg

za kos samo

st iz

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

2,69/kg

• limeta-ingver ali • klasična 1,5 l

st iz

ovo Kak

ovo Kak

redna cena

za kos samo

brez umetnih ojačevalcev okusa, več vrst, 125 g

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

1,12

5-dnevna, različne barve

0,66/l

redna cena

redna cena

0,99

1,99

za kos samo

za kos samo

5,52/kg

več vrst, 5 x 30 g

več vrst, iz hladilnika, 230 ml

več vrst, iz hladilnika, 400 g

Zrnati skutni sir • z zelišči ali • z drobnjakom ali • navaden ali • navaden z manj maščobe iz hladilnika, 250 g

NOVA VRSTA

za kos za kos

0,95 3,80/kg

1,29 3,23/kg

za zavoj

1,49 9,93/kg oz. 0,30/kos

za kos

0,69 3,00/l

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog od 5.5.2014 by Vsikatalogi.si - Issuu