Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

HOFERJEVI ZMAGOVALCI

Maslo za mazanje • soljeno ali • nesoljeno iz hladilnika, 250 g

ZMAGOVALEC TESTA

Pomarančni sok

za kos

1,69

100% sadni delež, 1 l

Naravni tekoči jogurt

6,76/kg

1,3 % m. m., iz hladilnika, 500 g

za kos

0,49

VEČ KOT FER. HOFER.

Omaka za testenine

nagrajena vrsta: Bolognese Sugo, 475 g

0,98/kg

07 06 .0 .09 9. . 20 in 14

za kos

1,39 2,93/kg

st iz

ovo Kak

za kos

milfina 1,3% m.m.

0,69

V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Na testu 13 navadnih tekočih jogurtov Najvišja ocena na testu: zelo dobro (5,0) Objava testa: VIP 11-12/2013

zelo dobro (5,0)

HVALA

Bounty/ Snickers/Twix 171 g/150 g

Tudi zaradi takih priznanj nam zaupa že -28% -% -%kot % % več kupcev* mesečno. % % -% %-

2.000.000

za kos samo

Vzglavnik ni sestavni del ponudbe.

5,79/6,60/kg

z ost i

ov Kak

iz hladilnika

visokokakovostna, s prevleko iz 100% bombaža, tkanina je zračna, prijetno mehka in lahka; lahko polnilo (ca. 720 g) iz novega belega račjega puha (80 %) in perja (20 %) razreda I po standardu DIN EN 12934 zagotavlja prijetno toploto, vel. 140 x 200 cm

ZARADI POSEBNE ZASNOVE (4 x 6 KVADRATOV) SE ODEJA ZELO DOBRO PRILAGODI TELESU

za kos

redna cena

2,99

79,99

za kos

za kg samo

redna cena

0,66

iz 100% bombaža, zračna, koži prijazna in preprosta za vzdrževanje, oblikovno stabilna, likanje ni potrebno; v celoti obrobljena z všito elastiko, primerna za vzmetnice vel. 180 x 200–200 x 200 cm bela:

alk. 4,9 % vol., 0,5 l

barvna:

60 °

prevleka:

40 ° 6735127

za kos samo

25-LITRSKA POSODA IZ LEGIRANEGA JEKLA

1,22/l

redna cena

0,97

st iz

ovo Kak

0,53/l

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 06.09.2014, in nedeljo, 07.09.2014, oz. do razprodaje zalog.

1.600 W

VKLJUČNO Z BOGATO OPREMO

za kos

3

-LETNA GARANCIJA

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 37/14

139,–

11.09.

• Sex on the Beach ali • Multivitamin ali • limona-limeta z aloe vero 1,5 l

• brez težav posesa mokro in suho umazanijo ter prah, ki nastaja med vrtanjem, žaganjem ali brušenjem • s funkcijo pihanja za preprosto odstranjevanje umazanije in listja na težko dostopnih mestih • ergonomsko oblikovan nosilni ročaj za preprosto odpiranje, zapiranje in praznjenje posode • 2 veliki držali za shranjevanje gibke cevi in napajalnega kabla • stabilna postavitev • maks. priključna moč vtičnice na sesalniku: 2.100 W • pretok zraka: 4.500 l/min • vakuum: 220 mbar • dolžina kabla: ca. 5 m • oprema: 2 cevi iz umetne mase dolžine 0,5 m, 2,2-m sesalna cev, prožna sesalna cev (dolžina: 1 m) za neposredno sesanje prahu pri priklopu električnega orodja (vključno z adapterjem za priklop), šoba za sesanje fug, šoba za sesanje tal z 2 nastavkoma (krtača za suho sesanje in nastavek z gumijastim robom za mokro sesanje), filter, papirnata filtrska vrečka, vtičnica in vrtljivo stikalo za vklop/izklop

OD ČETRTKA,

st iz

ovo Kak

VTIČNICA ZA PRIKLOP ELEKTRIČNEGA ORODJA

POSEBNA PONUDBA

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za kos samo

95 °

08.09.

% -%nakupov -% - -% -% -%*-število % % % -% -% -% -%99 -% -% -% -% -% -% mesečno pri Hoferju % % % -% -% 0, -% % -% odeja % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --Prešita % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% Sveži % % piščanec -% -% -% -% -% --% -%z-drobovino -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - %-16% % % % -% -% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -%Napenjalna 99 , rjuha iz%džersija 9 % % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - - 49 -% -% -% -% % -% -% -% % -za%dvojno -% posteljo % %-%-%-%-%%--%2, % -% -% -% % -% -% % -% - % -%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -%-7% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % pivo -% -% Svetlo % % % % -% -%%--% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -%61 -% -%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%0, % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%% -% -% -% -% % mokro in suho sesanje -% -za % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -%Sesalnik % - -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%Fruc -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % % -% -%%-18% % % % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% % -% - %0, 79 %-%-%-%- -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -

OD PONEDELJKA,

1,39

POSEBNA PONUDBA

redna cena

ZA IZKAZANO ZVESTOBO IN ZAUPANJE!

Obiščite nas tudi na Facebooku


Hofer sporoča NA VINO CABERNET SAUVIGNON

(velja samo ob nakupu mesa divjega zajca za golaž)

POPUST S KUPONOM

-50% NA REDNO CENO

REDNA CENA ZA KOS

2,99 3,99/l

25373 GORIŠKA BRDA

Cabernet sauvignon

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

04.09.–07.09., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

KUPON ZA 50% POPUST

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

Pri nakupu mesa divjega zajca za golaž prejmete ob predložitvi kupona popust na cabernet sauvignon iz kleti Goriška Brda.

ALPIKA

Meso divjega zajca za golaž

st iz

ovo Kak

iz hladilnika, 500 g

Kupon velja od 04.09. do 07.09.2014 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu mesa divjega zajca za golaž iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.

Kartico z receptom za okusen golaž iz divjega zajca poiščite v naših poslovalnicah.

7,99 za kos samo

ku za Re lina vaš cep št. ričn o zbi t 6 (20 ih rko uži 14) tko v

v sodelovanju s kulinarični portal slovenski portal

največji kulinarični največji slovenski

Golaž iz divjega zajca kapico pod zlatorumeno

15,98/kg

Sushi in Love

iz hladilnika, 380 g

SVEŽIH RIB IN MORSKIH SADEŽEV

-43% % -% -% -% - -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -%0,-%39 -% -% -% -% % % % % % % % --% --% -% -% --%%%--%%--%%--% % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % -% % --% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -% % % -% -% -%% -% -%za-% % % % zavoj samo % % % % % % % -% -% -% -% -% -%%-% -% % -% -% -% -% -% --% -%%--%% -% % % % % % Vinogradniške % % % % % % % % % % % 99 % -% - % -%breskve -% -% -% -% -%-% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%%--%--%%---%%%---%%--%%---%%%---%%%---%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % 18,39/kg % --% -% - % -%-% -% -% -% % -% -% -% % -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% % % %--% -% % -% -% -% - % -% -% -% -%%--%% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%-%-%%---%%--%%--33 % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% % % % % % -% -% %Sv es-%o -% % -%MDK -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% e-%m-% % ež % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%59 % Pleče mladega % -% -% % -% -% -% -% -% 0, % % % % -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% goveda v kosu % -% -% --% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % % -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % Jušna % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % % zelenjava % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % -% -%-%% -%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% - --34 -%--%%-%-%-%-%% % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -%--%%--%-%- -%%--%%--%%--%%-% -%% -% -% -% -%--%%-%-%-%-%-%-%-%-%--%%-% -% % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%za-%kg samo -% -%--%%%-%-%---%%--%%--%%--%%--%%--%-%-%-%-%-%-%-%--%-%%--%%-% -% -% -%% -% -% -% % % % % % % 45 -%%-% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -%69 %-% -%-%%-% -% -% -% % -% -%0, % -%--%--%%--%%-% % % % % % % % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%-%-%%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -%%--%%--%%--%% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--%%-% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -%Krizantema -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % % -% -% --% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% OD ČETRTKA, 04.09., redna cena

Avokado

0,69

razred I

za kos samo

6,

razred I, 500 g

redna cena

0,89

Goveje pleče: primerno za kuhanje, dušenje in pečenje ter pripravo raznovrstnih mesnih jedi, kot so juhe, golaž in zrezki.

za zavoj samo

1,18/kg

iz hladilnika

400 g

redna cena

0,69

st iz

ovo Kak

6,

za zavoj samo

1,13/kg

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 12 cm, različne sorte

Vresa

v lončku Ø 12 cm

1,69 za kos samo

Slike so simbolične.

1,69 za kos samo

do razprodaje zalog

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


OD PONEDELJKA DO SREDE,

08.09.–10.09., oz. do razprodaje zalog

/

Bio prekajeni losos

Goveji čevapčiči/ pleskavice

iz hladilnika, 100 g

-25%

Suho belo vino poreklo: Južna Afrika, 1l

st iz

ovo Kak

iz hladilnika, 480 g

redna cena

3,99

-25% -% % % % -% % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -%-22 %%-% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%2, % % % % % % -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% %%--%% -%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%SCHOGETTEN % % - %-% -% -% -% %%--%%--%%-% -% -% -%-40 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%Čokolada % % % % -% -% -% - %--%%--%% -%--%%-% --%%--%%--% % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -20% % -% -% -% -Bonboni % % %-% -% - -% -% -% -% - --%%--%%--%% -%%--%%--%%--%%--%%- -% -% -% -% - -% -% -% -% % % -% -%-%-%-%Toffee % % % - -%-%-%-% -% -% -% -% -% -%-% -%%--%%--% -%-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % % % 45 -% -% -%%-%-%-%-%-%-%-%-%-%%-%-% -% -% -% -% -% -% -%%--% -% -% -% % -% -% -% -% -%0, % % % % % 59 1, -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%- %-%-%-%-%-%-%-%-%%- -%-% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% % % % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%--%-%-%-%-%-%-%--%%-%--%-%-% % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -E%Z KA-RT%IC Z-VE%STO-BE%, KLUB-% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%BR-% -%TA-V%NO-% O-V% -% -% -%, -% -% NJE -% -% --% -%LENOR -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -N%AENKO-US% POV-A% % -24% -% -% Mehčalec % % % -% % % O % % % % N % L A % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -M % M % I % S % % K % % A % % % % % E%V-A%N-J% % -% - % -% -% -% -% E! -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% % Č% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% % % % VA-R % % % % % -%49 -% -% -% -%--% --%%--%%-% -% -% -% -% - -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--% --%%--%% -% -% -% -%%1, -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% - -24% % -% % -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%% -%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Čajne -svečke % %-% -%%--%%--% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--Sojin % % % % % % -%--% --%%--%%--%% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%%--%% -%jogurt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elona -% -% -% -% -% -% -% -%Banane Sladki češnjev -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% paradižnik -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% redna cena

2,99 za kos samo

JUŽNA AFRIKA

2,99

29,90/kg

za kos samo

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

SUHO

8–10 °C

RIBJE JEDI, KLOBASE, PERUTNINA

redna cena

1,99

za kos samo

4,63/kg

redna cena

0,75

več vrst, 100 g

več vrst, 600–400 g

za kos samo

• Spring ali • Summer ali • Sensitive 1,2 l oz. za 34 pranj

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

4,50/kg

redna cena

1,98

za kos samo

2,48–3,73/kg

redna cena

2,62

čas gorenja: 4 ure, 50 kosov

za kos samo

redna cena

1,66/l oz. 0,06/pranje

1,99

• navaden ali • vanilija ali • borovnica iz hladilnika, 500 g

za zavoj samo

redna cena

1,79

0,03/kos

za kos samo

2,58/kg

nepakirane

razred I

razred I, 500 g

-30%

redna cena

% -% % -% -% -% -30 % % -40 % % % % % -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -%% --89 -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 59 % % % 1, % % % % % % 79 % 0, -%% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%%--%%0, % % % % % % % % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% % % -% -% -% - % --%% -% --% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% redna cena

redna cena

2,29

1,14

1,49

za zavoj samo

za kos samo

za kg samo

3,18/kg

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

08.09.

Dežna jakna

zračna, ne prepušča vode in odlično ščiti pred vetrom, s kapuco in odsevnimi elementi, rokavi z elastično potezno vrvico in sprijemalnim zapiralom • ženska: vel. 36–46 • moška: vel. 48–56

ZRAČNOST: 2.000 g/m2/24 ur VODNI STOLPEC: 2.000 mm

zračnost

vodotesnost

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

neprepustnost za veter

vrhnji material

VODNI STOLPEC: 2.000 mm

prevleka koža

S SNEMLJIVO KAPUCO

za kos

14,99

NEKATERI MODELI S PASOM

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Ženski dežni plašč

ne prepušča vode in odlično ščiti pred vetrom, s prevleko Bionic, ki odbija umazanijo, vel. 36–44 za kos

19,99 zračnost

vodotesnost neprepustnost za veter

vrhnji material prevleka koža

Zložljiv dežnik

lahek, zložen zavzame zelo malo prostora, s sistemom Windproof in zaščitnim ovitkom, Ø ca. 96 cm

za kos

4,99

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

Hoferjeva resnica št. 40: Pri nas so VAŠI PRIHRANKI vedno POD STREHO, tudi ko dežuje.

za kos

zračnost

Podložen dežni komplet/pajac za malčke

Ženski podloženi dežni škornji

vrhnji material iz trpežne gume, s toplo tekstilno podlogo, mehkim, izvlekljivim tekstilnim vložkom in grobo profiliranim gumijastim podplatom, št. 37–41 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

NEKATERI MODELI SO BARVNO USKLAJENI Z ZLOŽLJIVIM DEŽNIKOM

Otroška jakna 2 v 1

vodotesnost neprepustnost za veter

vrhnji material

ne prepušča vode in odlično ščiti pred vetrom, s snemljivo mehko notranjo jakno, ki jo otrok lahko nosi samostojno, snemljivo kapuco, varjenimi glavnimi šivi ter odsevnimi elementi na rokavih in hrbtu, vel. 110–164

prevleka koža

podložen s toplim flisom, ne prepušča vode in odlično ščiti pred vetrom; s snemljivo kapuco in odsevnimi elementi • jakna in hlače z oprsnikom in delno elastičnimi naramnicami ali RAZLIČNE BARVE • pajac IN MODELI vel. 74–128

RAZLIČNE BARVE

Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi Prileganje

24,99

MOTIVI SO USKLAJENI S PODLOŽENIMI DEŽNIMI ŠKORNJI ZA MALČKE

Obdelava Projekt-ID

014-05-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

za par

15,99 za komplet/kos

Moški podloženi dežni škornji

toplo podloženi in koži prijazni, z grobo profiliranim podplatom, barva vrhnjega materiala ne obledi, št. 41–45 RAZLIČNE BARVE

ŠČITIJO PRED VETROM IN DEŽJEM Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi Prileganje

Obdelava Projekt-ID

091-03-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

za par

15,99

Podloženi dežni škornji za malčke

toplo podloženi, z vrhnjim materialom iz trpežnega megola, ki ne obledi, odsevnimi elementi in nedrsečim profiliranim podplatom iz megola z aluminijastim vložkom, ki ščiti pred mrazom; zaradi izvlekljive podloge lahko malček škornje nosi tudi poleti, št. 23–28 za par

9,99

18,99

Otroški podloženi dežni škornji

toplo podloženi (podloga z visokim deležem volne), z vrhnjim materialom iz trpežnega megola, ki ne obledi, odsevnimi elementi in nedrsečim profiliranim podplatom iz megola z aluminijastim vložkom, ki ščiti pred mrazom; zaradi izvlekljive podloge lahko otrok škornje nosi tudi poleti, št. 29–36 RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi Prileganje

RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

Obdelava Projekt-ID

065-02-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

Vsebina preverjanj:

za par

Škodljive snovi Prileganje

Obdelava Projekt-ID

065-01-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

10,99


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

08.09. Ženska spalna srajca s haljo

iz mehke viskoze, v kompletu: spalna srajca z naramnicami in usklajena halja s pasom, vel. 36–46

Termo trenirka

iz elastične poliestrske tkanine z gladko vrhnjo stranjo, ki ščiti pred vetrom, in mehko kosmateno notranjo stranjo • ženska: vel. 36–44 • moška: vel. 48–56

za komplet

17,99

za komplet

19,99 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Čipkasto žensko spodnje perilo

za zavoj/kos

6,99

Prešit brezrokavnik

Lahki pohodni čevlji

vatiran in izjemno lahek, ne prepušča vode, dobro ščiti pred vetrom in ohranja toploto; s stoječim ovratnikom in zadrgo na sprednji strani, nekateri modeli s stranskimi žepi na zadrgo • ženski: rahlo teliran, vel. 36–46 • moški: vel. 48–56

idealni za lažje pohode in druge prostočasne dejavnosti, iz trpežnih materialov z nubuk usnjem; vodoodbojna membrana, tekstilna podloga za prijetno nošenje, 3M-odsevniki in nedrseč profiliran podplat z blažilnim vmesnim podplatom iz phylona, št. 37–45 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

zračnost

za par

Vsebina preverjanj:

3,50/6,99/kos

vodoodbojnost zaščita pred vetrom

vrhnji material koža

Posteljna garnitura – mečkanka

iz mikrovlaken, visokokakovostno izdelana, koži prijazna in preprosta za vzdrževanje, z zadrgo, likanje ni potrebno; prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm

za kos

9,99

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

Prileganje

Obdelava Projekt-ID

120-01-SHS B14

12,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

MEČKANKA

vanjem brez S strojnim obliko kov dobi gladko dat do ih ičn kem o blago značilno tkano ter potiskan koliko valovito ne in o ban gu na stane še posebej površino. Tako po za vzdrževanje sto pro pre , čno zra o. biln sta vno liko ob in

bureauveritas.com /qualitycheck

Komplet škatel, 2-delni

Podstavek za odcejanje čevljev

priročen komplet iz visokokakovostne umetne mase • majhna škatla: 38 x 27 x 14 cm (D x Š x V), in • velika škatla: 43 x 34 x 16 cm (D x Š x V)

iz visokokakovostne umetne mase, preprost za čiščenje, vel. 48 x 37 cm (D x Š) ČRNE ALI ANTRACITNE BARVE

za garnituro

60 °

19,99

Škodljive snovi

RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

USTREZA MERAM ZA ROČNO PRTLJAGO (NERAZŠIRJEN) za kos

1,99 Regal za čevlje

iz kromirane kovine, za ca. 10–14 parov čevljev, preprosto sestavljanje, mere: 62–115 x 23 x 35,5 cm (Š x G x V) REGALE LAHKO ZLAGATE ENEGA NA DRUGEGA

za kos

7,99

VIDEO ART D.O.O. za komplet brez vsebine

9,99

Kovček za krajša potovanja

IZVLEKLJIV OD 62 DO 115 cm

velik, razširljiv glavni predal z obojestransko zadrgo, dodatni zunanji in notranji žepi ter izvlekljiv teleskopski ročaj, zaklepanje z obešanko, mere: ca. 51 x 34 x 18 cm za kos

19,99

v celoti iz visokokakovostne čipke, izjemno prijetno za nošenje, nekateri modeli z okrasnimi elementi • spodnjice, 2 kosa: tangice, hlačke ali hlačke z nizkim pasom, vel. 36–46, ali • nedrček, 1 kos: podložen, vel. 75–85: košarica B/C, ali • spodnja majica, 1 kos: vel. 36–46

RAZLIČNE BARVE

Dokumentarni film na DVD-ju

• Izgubljeni hram bogov: Starodavni Egipt, ali • Znanosti o Zemlji: Medicina, ali • Bear Grylls: Preživeti!, ali • Spopad dinozavrov ali • Atentat na Hitlerja • itn. za kos

1,99

RAZLIČNE BARVE


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

08.09.

RAZLIČNI KOMPLETI

IDEALNO ZA SHRANJEVANJE STVARI V OTROŠKI SOBI

Plastelin

Viseča mreža/koš/ škatla za shranjevanje

za ustvarjalno igro, ne pušča madežev na oblačilih, tapetah ali preprogah, vključno s številnimi dodatki, primeren za otroke, starejše od 3 let

z različnimi otroškimi motivi • velik koš: Ø 43 cm, višina: 60 cm, ali • majhen koš: Ø 30 cm, višina: 30 cm, ali • škatla, 3 kosi: mere: 20 x 20 x 20 cm (D x Š x V), ali • viseč regal: s 4 predali, mere: 30 x 120 cm

za komplet

za kos

12,99

4,99 RAZLIČNI MODELI

Komplet avtomobilčkov, 20-delni

iz brizgane litine, z gladko tekočimi kolesi, vel. 6,5–7,5 cm (odvisno od modela), primerni za otroke, starejše od 3 let za komplet

9,99

3D-spomin

RJEVO IZDELAJ HOFE PLASTELINA c˘EBELICO IZ

za kos

36 parov kartic z zanimivimi premikajočimi se sličicami, različne teme, kot so konji, dom, kmetija itn., primeren za otroke, starejše od 3 let

6,99 Pisalo za tekstil, 3 kosi

za obstojno pisanje na oblačila, vrečke iz blaga in druge tekstilne izdelke RAZLIČNI MODELI za zavoj

1,99 0,66/kos

RAZLIČNE BARVE

IN MODELI Trenirka za malčke, 2-delni komplet

za komplet

6,99

iz visokokakovostne mehke bombažne mešanice, v kompletu: • pulover ali jopica: s kapuco, nekateri modeli s kengurujskim žepom ali zadrgo, in • barvno usklajene hlače vel. 74–104

za komplet

Pižama za malčke

8,99

iz 100% bombaža, z različnimi potiski za dečke in deklice, npr. motivi princeske, policije, gasilcev ipd., vel. 74–110

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

MILKA

Otroški bodi z dolgimi rokavi, 2 kosa

za zavoj

iz 100% bombaža, visokokakovosten, s 3 pritiskači v koraku in lepimi okrasnimi elementi, npr. vezeninami, naborki ali polo ovratnikom, nekateri modeli z zabavnimi potiski, vel. 50–92

6,99

Čokolada Schoko & Keks

mlečna čokolada z alpskim mlekom, kakavovo in mlečno kremo ter plastjo piškotov, 300 g

8,93/kg

Sladkor, 25 kg

MILKA

večje pakiranje, ki je še posebej primerno za čebelarje ter uporabo v gospodinjstvu za pripravo slastnih marmelad, kompotov in sokov

za kos

DANONE

Jogurt Activia

ZA DEKLICE IN DEČKE

• jagodni ali • z žiti ali • navadni iz hladilnika, 4 x 120 g

Otroško spodnje perilo, 2-delni komplet

iz 100% bombaža, v kompletu: spodnja majica in hlačke brez stranskih šivov, vel. 92–164

za komplet

2,99

2,68

DIAMANT

3,50/kos

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za kos

za kos

13,99 0,56/kg

za zavoj

2,68

Čokolada Noisette mlečna čokolada z alpskim mlekom in lešnikovo pasto, 300 g

8,93/kg

Štajersko bučno olje

tradicionalno bučno olje z avstrijske Štajerske z zaščiteno geografsko označbo; stisnjeno iz oluščenih bučnih semen, žametne temno zelene barve; pri blagem praženju se razvije eleganten in edinstven okus z noto po oreščkih, 0,5 l za kos

1,49

9,99

3,10/kg oz. 0,37/kos

19,98/l


IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Pri nas je o n d e v t s o v o kak ! i b d u n o p i n l v sta

Bučno olje 0,5 l

Sok pomaranče

100% direktno stisnjen, iz hladilnika, 1 l

Suhe slive

Puding Grand Passion

500 g

več vrst, iz hladilnika, 200 g

CUCINA

Gorgonzola • pikantna ali • sladka iz hladilnika, 200 g

Sir Grana Padano iz hladilnika, brez laktoze, 300 g

za kos

5,39

za kos

1,99

za kos

4,99

za kos

za kos

1,69

0,49

5,38/kg

2,45/kg

valnika

GENUSS DER SAISON

Zrezki iz puranjega stegna

Grški ovčji sir Feta

iz zamrzo

MSC-mariniran divji losos

16,63/kg

• navaden ali • lahek iz hladilnika, 250 g/200 g

2,69

10,78/l

9,95/kg

za kos

dve vrsti, 300 g

rahlo začinjeni, iz hladilnika

za kos

1,99

za kos

3,49

7,96/9,95/kg

za kg

Valjani rezanci z jajci iz hlevske reje • pšenični ali • pirini 500 g

5,89

Tortelini

• s sirom ali • z mesom ali • s špinačo in rikoto iz hladilnika, 400 g

znižano od 03.07.2014 prej 1,59

1,49 za kos samo

11,63/kg

Zelenjavni medaljoni/ sojini kroketi

valnika

iz zamrzo

1,25

2,98/kg

več vrst, 700 g/600 g

valnika iz zamrzo

za kos

3,13/kg

za kos

0,99

Goveji steaki

Jajčne testenine

• naravni ali • marinirani 400 g

z jajci iz hlevske reje, več vrst, 500 g

za kos

za kos

6,99

2,99

17,48/kg

4,27/4,98/kg

1,98/kg

Bio džem Bio vital/ sojin namaz več vrst, iz hladilnika, 200 g

za kos

1,69

Bio ovčji/ kozji jogurt

65% sadni delež • jagoda ali • marelica ali • malina 400 g

iz hladilnika, 190 g

za kos

0,99 5,21/kg

za kos

2,49

8,45/kg

ovalnika iz zamrz

6,23/kg

Bio ovčji/ kozji sir navaden, iz hladilnika, 200 g

za kos

4,29 21,45/kg

Bio jajca iz proste reje vel. M, 6 kosov

za zavoj

1,94 0,32/kos

Bio zamrznjene garnele • naravne ali • začinjene 250 g za kos

5,69 22,76/kg


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

11.09.

inoc.hofer.si

rk:

he Da

in t i Glow

Potisk

Potiski Glow in the Dark so obdelani z visokokakovostnimi PIGMENTI, FOSFORESCENČNIMI vno svetlobo ki se napajajo z dne TIJO V TEMI. in se nato več ur SVE

Dolge tekaške hlače

MOŠKA MODELA

ergonomsko krojene, s ploskimi šivi, elastičnim pasom s potezno vrvico in odsevnimi črtami na zadrgi, spodnji del hlačnic z elastiko proti drsenju • ženske: antracitnorožnate ali črnoturkizne, vel. 36–42 • moške: črno-mornarsko modre, vel. 48–54, ali antracitno-oranžne, vel. 48–52

Oblačila s prevleko active>silver™ r™ zavira Prevleka active>silve čajo rast bakterij, ki povzro ga vonja, nastajanje neprijetne vanje vlage. in izboljšuje uravna

Tekaška majica z dolgimi rokavi

19,99 €

5

3 1

ŽENSKA MODELA

Značilnosti 1 2

mrežast vstavek

3

ŽENSKA MODELA

4

16,99 €

4

odsevni logotip INOC

ergonomsko krojena, s ploskimi šivi in vstavki iz različnih materialov na hrbtu ali ob strani, nekateri modeli s stoječim ovratnikom in zadrgo, kapuco in zadrgo, zanko za palec, podaljšanimi rokavi ali elastično obrobo na rokavih, spodnjem robu in kapuci • ženska: telirana, antracitno-črno-rožnata ali turkizno-črno-bela, vel. 36–42 • moška: antracitno-belo-oranžna ali mornarsko modro-črno-bela, vel. 48–54

2

3

Značilnosti 2

1

odsevni logotip INOC

2

vodoodbojen žep na zadrgo na hrbtni strani

žepek za ključe

3

potisk Glow in the Dark

4

potisk Glow in the Dark

4

stoječ ovratnik in zadrga

5

elastičen pas s potezno vrvico

5

zanka za palec

1

1

5

MOŠKA MODELA


Prevleka ecorepel®:

Tekaška jakna

ne kap- je vodoodbojna: vod z nje, ljice preprosto spolzijo mokra - odbija umazanijo: se jakne umazanija, npr. blato, manj oprime, ecorepel® ne vsebuje - je okolju prijazna: standardu OEKO-TEX® eza ustr in fluoroogljika je ecorepel® erih kat iz ali, 100. Vsi materi izvodnja so v izdelan, in celotna pro Bluesign®. skladu s standardom

MOŠKA MODELA

rokavi z zadrgo, da jih lahko odpnete in jakno nosite kot telovnik, s prevleko ecorepel®, stoječim ovratnikom, stranskimi žepi na zadrgo in odsevno paspulo, hrbtni del s prezračevalno odprtino, spodnji del jakne in rokavi z obrobo • ženska: antracitnočrno-rožnata, vel. 36–40, ali črno-turkizna, vel. 36–42 • moška: mornarsko modro-črnobela, vel. 48–54, ali oranžnoantracitno-bela, vel. 48–52

Vodni stolpec: 5.000 mm

29,99 €

Zračnost: ² 5.000 g/m /24 ur

ROKAVE LAHKO ODPNETE

ŽENSKA MODELA

3

Značilnosti 1

odsevni logotip INOC

2

potisk Glow in the Dark

3

rokavi z zadrgo, da jih lahko odpnete

4

stranski žepi na zadrgo

4 2

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

Tekaški dodatki

1

odlično dopolnjujejo tekaška oblačila in obutev, nekateri z odsevnimi elementi • rokavice: antracitno-rožnate, vel. 7–8, antracitno-oranžne, vel. 8–9, ali črne, vel. 7–9, ali • kapa: rožnato-antracitna, črna ali antracitno-oranžna, vel. S/M ali L/XL, ali • cevast šal: črn, enotna velikost, ali • grelnik za vrat: črn, vel. S/M ali L/XL

6,99 € CEVAST ŠAL 6

5

GRELNIK ZA VRAT

Značilnosti 1

odsevni logotip INOC

2

zaščita čela in ušes pred vetrom

3

odsevne paspule

4

odsevni potisk

5

žepek za ključ na dlanskem delu

6

našitek na palcu in kazalcu omogoča upravljanje telefonov z zaslonom na dotik

1

1 2

Tekaški copati za razgibane terene

Kratek plašč/jakna iz softshella

primerni za vse terene, še zlasti za mokre; iz trpežnih materialov, z odsevnikom 3M Scotchlite™, nedrsečim podplatom ter zračno in vodotesno tekstilno membrano med vrhnjim materialom in podlogo, št. 37–45

29,99 €

plašč in jakna sta modna in športno krojena, z vodoodbojno in zračno membrano, idealna za potovanja ali sprehode po mestu • kratek ženski plašč: vel. 36–42 • moška jakna: vel. 48–54

Jakna iz mikroflisa

prijetna za nošenje, s stoječim ovratnikom, stranskimi žepi in zadrgo • ženska: vel. 36–42 • moška: vel. 48–54

elastičnost

Vrhunski avstrijski triatlonec

priporoča tekaške copate INOC.

Značilnosti tekstilna membrana: vodotesna membrana med vrhnjim materialom in podlogo

2

3M by Scotchlite™: odsevni material za boljšo vidnost v mraku

3

sistem za hitro zavezovanje za boljše prileganje

4

blazinica z gelom: za dodatno blaženje sunkov

5

tehnologija Lead Line: za optimalno vodljivost stopala

6

Carbo Bridge: stabilizator na sredini stopala za optimalno vodljivost

1 2

3

4 6

5 za kos

Vsebina preverjanj: Bureau Veritas Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID-projekta

107-01-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

zračnost zaščita pred vetrom vodoodbojnost

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

1

4

3

9,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za kos

29,99


Hofer sporoča

OD ČETRTKA,

11.09. Komplet zaščitnih krep trakov za pleskanje, 3-delni

za komplet

za kos

169,–

Sistem za pršenje notranje zidne barve

POSEBNA PONUDBA

ZA HITRO IN PREPROSTO PLESKANJE

Komplet lopatic, 6-/3-/2-delni lopatice iz nerjavečega legiranega jekla, z ročajem iz umetne mase, vsestransko uporabne • ploskvena lopatica, 2 kosa: 1 x 300 mm (ozobljena) in 1 x 300 mm (ravna), ali • japonska lopatica, 6 kosov: 1 x 50 mm, 2 x 80 mm, 2 x 100 mm in 1 x 120 mm, ali • lopatica, 3 kosi: 1 x 40 mm, 1 x 50 mm in 1 x 75 mm

• moč: 570 W • dolžina cevi: 3,2 m • dolžina električnega kabla: 3 m • nastavljiva intenzivnost nanosa: maks. 500 ml/min • sistem za nanos notranje zidne barve z neposrednim črpanjem • upravljalna plošča za preprosto nastavitev vseh funkcij (široko pršenje za pleskanje velikih površin in ozko pršenje za natančen nanos barve ter barvanje kotov in robov) • vključno s pršilno šobo za preprosto pleskanje sten, stropov, kotov in robov

1,99

za čiste in ravne robove pri vseh pleskarskih delih, idealen za uporabo v notranjih prostorih • 1 trak vel. 1,9 cm x 50 m, • 1 trak vel. 3,8 cm x 50 m in • 1 trak vel. 5 cm x 50 m

0,33–1,00/kos

PLOSKVENA LOPATICA

za komplet

2,99

JAPONSKA LOPATICA

LOPATICA

Komplet čopičev Soft Touch, 5-delni

S FUNKCIJO SAMODEJNEGA ČIŠČENJA

z visokokakovostnimi mešanimi ščetinami • 1 x 2,5 cm, • 2 x 4 cm, in • 2 x 5 cm

za komplet

4,99

Zaščitni pripomočki za pleskanje, 6-delni komplet

• 1 zvitek vodoobstojnega papirja: vel. 18 x 20 cm, • 2 zvitka statičnih folij: vel. 270 cm x 10 m in 55 cm x 2 m, • 2 zaščitni foliji: vel. 4 x 5 m, in • 1 pripomoček za rezanje folij in papirja

ZA NANAŠANJE VSEH OBIČAJNIH BARV IN LAKOV

3

-LETNA GARANCIJA

za komplet

5,99

Komplet za pleskanje

valjček z visokokakovostno prevleko iz poliamida, ne pušča vlaken, se optimalno navzame barve, za popolno prepleskane površine (tudi neravne) • valjček za pleskanje s teleskopskim držalom ali 7 cm do 8 • nadomestni valjček, 2 kosa (oblazinjen ljivo k e l izv ali neoblazinjen) alo

za kos

Sušilnik zraka

kompakten in zmogljiv, primeren za uporabo v kleteh, počitniških hišicah, novogradnjah ipd. oz. za preprečevanje nastanka plesni • prikaz relativne vlage • neprekinjeno ali samodejno delovanje • možnost priklopa odvodne cevi za neprekinjeno delovanje • opozorilni zvočni signal ob polni zbiralni posodi za vodo in samodejni izklop • sistem kroženja in čiščenja zraka skozi vgrajen filter • funkcija za sušenje perila • časovnik za nastavitev kratkotrajnega delovanja: 0–24 ur • funkcija shranjevanja nastavitev • s priročnimi kolesci in nosilnim ročajem

drž sko skop e l e t

NADOMESTNI VALJČEK, 2 KOSA

za komplet/zavoj

5,99

za kos

149,–

Večnamenska miza

uporabna pri obrtniških delih, prostočasnih dejavnostih, na kampiranju, zabavah, v pisarni ipd. • noge nastavljive po višini od 72 do 92 cm • pripravljena za takojšnjo uporabo • primerna za uporabo v zaprtih prostorih in na prostem • velikost plošče: 100 x 60 x 4 cm

39,99

Lazura za zaščito lesa, 5 l

NOSILNOST: DO 120 kg

RAZLIČNE BARVE

VSESTRANSKO UPORABNA

3-LETNA GARANCIJA za kos

8,99

UPORABA LESTVE NA STOPNICAH (MAKS. DELOVNA VIŠINA: CA. 3,8 m)

DVOKRAKA LESTEV (MAKS. DELOVNA VIŠINA: CA. 3,2 m)

MAKS. ZMOGLJIVOST RAZVLAŽEVANJA: 20 l/24 ur

3

za komplet

PRISLONSKA LESTEV (MAKS. DELOVNA VIŠINA: CA. 4,6 m)

LCD-PRIKAZOVALNIK

-LETNA GARANCIJA

iz legiranega jekla, dobra pritrditev vijačnih nastavkov; vsestransko uporaben, dolžina podaljškov: 1 x 80 mm in 1 x 150 mm

vsak del s 6 prečkami, primerna za uporabo na stopnicah oz. kot prislonska ali dvokraka lestev, dele lestve lahko uporabljate tudi ločeno, 3 samodejni samovarovalni kavlji, masa: 9,5 kg

59,99

5,5-LITRSKA ZBIRALNA POSODA ZA VODO

za kos

Komplet magnetnih podaljškov za vijačne nastavke

Tridelna aluminijasta lestev

3,49 Lak v razpršilu

za zaščito lesa iglavcev in trdega lesa v zaprtih prostorih in na prostem, primerna za okna, vrata in otroške igrače, brez izrazitega vonja, zračna in vodoodbojna, s svilnatim leskom, struktura lesa ostane dobro vidna, pri enkratnem nanosu zadostuje za ca. 65 m2 • oreh ali RAZLIČNE BARVE • bor ali • palisander ali • hrast

3

-LETNA GARANCIJA

Večnamenska lestev

• z 12 prečkami, 2 širokima stabilizatorjema in 2 delovnima odroma • primerna za uporabo v notranjih in zunanjih prostorih • stabilna zaradi ojačanega dna • primerna za uporabo na stopnicah, kot prislonska ali dvokraka lestev oz. delovni oder

za kos

79,99

RAZLIČNE MOŽNOSTI UPORABE

8,73/l

• efektni: uporaben v zaprtih prostorih, odporen proti praskam in udarcem ter dolgo obstojen, primeren za vse gladke površine, npr. kovino, les, steklo in številne za lakiranje primerne umetne mase, ali • na osnovi umetne smole (alkidne smole): uporaben v zaprtih prostorih in na prostem, se hitro suši, odporen proti praskam in udarcem, barvni odtenki: matirani, s sijajem ali matiranim sijajem; prozorni in osnovni lak sta primerna za vsa dela in ustvarjanje z lesom, kovino, aluminijem, steklom, kamnom, kartonom, papirjem in drugimi podlagami 400 ml

3

-LETNA GARANCIJA

0000040928

za kos

12,99 2,60/l

ZLOŽLJIVA – PRI SHRANJEVANJU ZAVZAME MALO PROSTORA MAKS. OBREMENITEV: 150 kg


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

11.09. Z IZVLEKLJIVIM NOSILNIM ROČAJEM IN DODATNIM ROČAJEM ZA LAŽJE PRENAŠANJE

Visokotlačni čistilnik K 4.150 kompakten in trpežen, majhna masa, energetsko učinkovit, dolga življenjska doba • tlak: od 20 do maks. 130 bar • količina vode: maks. 420 l/uro • najvišja temperatura vode: 40 °C • priključna moč: 1,8 kW • oprema: vodno hlajeni motor, 6-m visokotlačna cev in nosilec, brizgalna pištola, jeklena pršilna cev z možnostjo uravnavanja tlaka, odstranjevalnik umazanije, hitra spojka za priklop cevi, sesalna cev za čistilno sredstvo, vgrajen vodni filter

Ročni ciklonski sesalnik

• zmogljiv ročni sesalnik za sesanje umazanije in prahu na težje dostopnih mestih • 900 W/220−240 V • snemljiv, pralen filter • zaščita pred pregretjem • prostornina snemljivega zbiralnika za prah: ca. 1 l • dolžina kabla: ca. 3,5 m • masa: ca. 1,8 kg • oprema: nosilni trak, cev (dolžina: ca. 30 cm), šoba za fuge, krtača za oblazinjeno pohištvo in nastavek za čiščenje tal

za kos

44,99

VKLJUČNO Z OPREMO

IZJEMNO ZMOGLJIV ROČNI SESALNIK

3

-LETNA GARANCIJA

za kos

149,–

PRIROČEN IN PREPROST ZA SHRANJEVANJE

možnost uravnavanja tlaka

Ciklama

v 12-cm loncu, višina rastline: vsaj 20–25 cm, različne barve, npr. bela, rdeča, barva fuksije ipd.

3

-LETNA GARANCIJA

Ženske pletene pajkice

Ženske obojestranske hlačne nogavice

ZMERNO ZALIVATI NE NA DIREKTNO SONCE/VELIKO SVETLOBE

za kos

1,99

fine in mehke, zaradi dodanega elastana se odlično prilegajo, s širokim neutesnjujočim pasom in različnimi okrasnimi elementi, npr. kovicami, svetlikajočega se videza ali z modnimi vzorci, vel. 36–46

visokokakovostne, neprosojne, lepega, gladkega videza, odlično prileganje, zelo prijetne za nošenje, s širokim neutesnjujočim pasom, vel. 36–46 za kos

50 % več moči

RAZLIČNE BARVE

za kos

159,–

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

4,99

za kos

5,99 1 HLAČNE NOGAVICE – 2 BARVI

GOLDEN LADY

Ženske hlačne nogavice Elegance

Ženske bombažne nogavice, 2 para prijetne za nošenje zaradi koži prijazne bombažne mešanice, št. 35–42

s čipkastimi hlačkami, nemotečimi šivi in ojačanimi, neopaznimi prstnimi konicami, vel. XS–L za kos

1,99

RAZLIČNE BARVE

za zavoj

Hladilnik

• neto prostornina: 130 l • primeren za postavitev na tla • energijski razred A++ • odpiranje vrat v desno/levo • po višini nastavljivi sprednji nogi • uravnavanje temperature • samodejno odtaljevanje • notranja osvetlitev • 2 predalčka za jajca in predal za zelenjavo s pokrovom • 3 predelki na vratih in 2 po višini nastavljivi stekleni polici • mere: 85 x 55 x 58 cm (V x Š x G)

1,99 Ženske balerinke

1,00/par

3

-LETNA GARANCIJA

3-letni

visokokakovostne in elastične, s prijetno tekstilno podlogo in prožnim podplatom, št. 36–41

servis na domu

brez vsebine

za par

14,99 Prileganje

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Obdelava Projekt-ID

064-03-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

Vse barve in modeli balerink niso na voljo v vseh poslovalnicah.

MLADINSKA KNJIGA

Kuharica

za kos

5,55

iz zbirke Sodobna slovenska kuharica avtorice s. Felicite Kalinšek • Ribe in vodni sadeži ali • Vegetarijanske jedi ali • Meso in žar ali • Jedi na žlico ali • Sladke pregrehe ali • Dobrote iz pečice ali • Slastne priloge ali • Slovenska praznična miza AVTORICA S. FELICITA KALINŠEK

• mango ali • jagoda in banana 200 ml

• Raspberry Mint ali • Strong Mint 33 g

Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi

Bio Chiquita Smoothie

Bonboni Mintz

LE GUSTO

Pražena čebula idealna za obogatitev jedi ali kot dodatek k jedem, 150 g za kos

0,99 6,60/kg

za kos

1,39

za kos

0,79

6,95/l

23,94/kg

Muesli Crunchy • vanilja in rdeče jagode ali • kokos in bela čokolada 375 g za kos

2,29 6,11/kg


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

11.09.–14.09., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Knoppers

polnjene vafljeve rezine, 8 x 25 g

Pašteta Kekec 100 g

st iz

ovo Kak

VINAKOPER

Malvazija

-30% -28 % -% -% % -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -%39 -% -% -% -% -%%--%%--%% --%%-% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % 49 % % 1, --%% -% --%%--%0, --%% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% --%%--% --%%--%% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -%Piščančja % % % % %% -% -%%--%% -% --%% -% -%% -% -% -%bedra --jogurt -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - Sadni % % % % % % % % % --%% -% --%%--%% -% --%% -% --%% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -brez laktoze -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%%---%%%--%%--%%---%%%--%%---%%%--%% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%% -14% -% -% -% -% -%-%-%-%-% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%--%%-% -%-%-% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%-%-%-%-%-%-%%--%%--%-%%-%-%-% -% % % % %Z-VESTOBE-, K%LUB -% -% -% -% -% -%3, 39 -% -% -%-R% A-RT-IC% -% % % % % Z K% E % O % % -% -% -% -% V--% -% -40% % -% -%-25 % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%B -E%NO-S% -% % VNO % TA % % % , % % % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%NA-% %VA-N%JENO% -% -% KUP-O % -% - % -% -% -% -% -%% -% % -% - % -% -% -% -% % % % % L % % % % A % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%M-%A-K%SI-M%A-%N-J%E-% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % ! V % - -% -% -% -%49 % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -%-%-%V-%A-%R-%Č-%E-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% % -% -% -0, --%%--%%2, % --%29 -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % -% % -%LJUTOMERČAN -% -% -% -% -% -% -% --%-%-%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% --%% --%%--%%--%%--%% --%% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% % -%Šipon -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% --%% --%%--%%--%%--%% --%% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %-%-%-%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% --%%--%%--%%--%% --%% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% --%%--%%--%%Bio--%%vital --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % Osvežilna % % % % % % % % % -% -%% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -%--%%--%% -% -burger --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -%pijača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ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% E-% -% -% -% -% -% -% -% PO-%NUDB Čips -% -% -% Kalifornijske Arašidi -% -% -% pistacije -% -% Lahko pivo -% -% redna cena

vrhunsko suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

iz vost

redna cena

1,99

0,69

za zavoj samo

za kos samo

6,95/kg oz. 0,17/kos

4,90/kg

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

SLOVENSKA ISTRA

o Kak

SUHO

10–12 °C

TESTENINE, PREDJEDI

redna cena

3,95

st iz

iz hladilnika

ovo Kak

2,9 % maščobe, več vrst, iz hladilnika, 180 g

za kos samo

UGODN E CE NE

redna cena

redna cena

0,49

SOV ... BONU ČK, , TO

4,52/l

3,35

za kg samo

za kos samo

1,61/kg

st iz

st iz

ovo Kak

ovo Kak

ŠTAJERSKA SLOVENIJA

• s piro ali • z rdečim fižolom ali • z zelenjavo ali • z zelenjavo in falafli iz hladilnika, 200 g

negazirana • malina-ribez ali • pomaranča 2l

SUHO

10–12 °C

SUHE MESNINE, MESO IZ TÜNKE, SOLATE

redna cena

redna cena

3,49

0,35

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

redna cena

2,29

za kos samo

za kos samo

Izdelek je primeren za vegane.

za kos samo

3,72/l

0,16/l

8,95/kg

st iz

dve vrsti, 250 g

alk. 3,0 % vol., 0,5 l

praženi in soljeni, 500 g

dve vrsti, 300 g

ovo Kak

Radler z okusom grenivke

alk. 2,0 % vol., 0,5 l

za kos

za kos

za kos

za kos

za kos

0,53

0,49

0,88

1,59

3,93

1,06/l

0,98/l

3,52/kg

3,18/kg

13,10/kg

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu