Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

Z ELASTIKAMI NA VSEH 4 VOGALIH ZA BOLJŠE PRILEGANJE

Prevleka za vzmetnico iz mikrovlaken preprosta za vzdrževanje in higienična, za optimalno razbremenitev in sproščujoč spanec, vel. 90 x 190 cm oz. 90 x 200 cm VEL. 90 x 190 cm OZ. 90 x 200 cm

NASTAVLJIVO VZGLAVJE

za kos

28 27. .0 09 9. . in 20 14

VEČ KOT FER. HOFER.

Letveno posteljno dno

V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

redna cena

1,99

5

-LETNA GARANCIJA

za kos samo

6,45/kg

Akumulatorski čistilnik oken Window Vac WV 45 plus • brez kapljanja umazane vode • pri čiščenju ne pušča lis • za higienično in čisto delo, saj ne pridete v stik z umazano vodo • za preprosto pomivanje oken brez naprezanja • kompaktna oblika, ki zavzame malo prostora pri shranjevanju • čas polnjenja akumulatorske baterije: ca. 2 uri • zmogljivost pri polni bateriji: ca. 50 m2 • delovna širina: ca. 28 cm • prostornina posode za umazano vodo: ca. 100 ml • vključno z 250-ml razpršilno posodo s snemljivo krpo iz mikrovlaken in 20 ml čistilnega koncentrata, ki preprečuje nabiranje kapljic

redna cena

2,82

iz hladilnika, 4 x 100 g

za kos samo

izvlekljiv podaljšek za preprosto čiščenje različno visokih steklenih površin, ploščic, oken ali ogledal; prilagodljiv zglob omogoča čiščenje pod različnimi koti; izvlekljiv od 1,20 m do ca. 1,94 m, vključno s posebno sesalno šobo in krpo iz mikrovlaken

4,98/kg

redna cena

1,55

0,33 l

PRIMEREN TUDI ZA UPORABO S ČISTILNIKOM OKEN WINDOW VAC 50 IN 60 ZNAMKE KÄRCHER

za kos samo

za kos

PRILAGODLJIV ZGLOB OMOGOČA ČIŠČENJE POD RAZLIČNIMI KOTI

3,61/l

Z DODATNO OPREMO

st iz

ovo Kak

za kos

27,99

49,99 Z BOGATO DODATNO OPREMO

ZA OKNA, PLOŠČICE, OGLEDALA IN DRUGE STEKLENE POVRŠINE POŠKROPITE – POBRIŠITE – POSESAJTE

iz hladilnika, 500 g redna cena

3,49

za kos samo

5,58/kg

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 27.09.2014, in nedeljo, 28.09.2014, oz. do razprodaje zalog.

3

-LETNA GARANCIJA

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 40/14

02.10.

več vrst, 200 g

OD ČETRTKA,

-35% -% -% % % % % -% % % % % % % % % -% -% --% -%1, -% -% --% -% -% -% -% 29 % % % % -% -% % -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -%Monte % % % -% -% -% za -% -% --%Maxi -% -% --%% -% -% -%Podaljšek % -% -% --29% % % % % % akumulatorski % % % % - oken -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -%čistilnik -% -%Vac % % % % Window % % % % -% -%% -% -99 % % % - % -% -% -% - % -% -% -% -% -WV -% -% 45 plus % % % % % % -% - % -1, % % % % -% -% -% - % % -% - % -%% -% -% -% -%%--%% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%%--% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -%-23 -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -%Red % % % Bull -% -% % -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -%19 -% -%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%1, % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -Sveži % % -% -%file-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%piščančji -% -% % -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% - -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-% -% % % -% - %-20 % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -79 -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % %-%-%-%-%%-2, % % % % % % % % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -

29,99

7-consko letveno dno z okvirjem iz stabilnega in masivnega bukovega lesa, primerno za vse vrste vzmetnic; 28 izjemno prožnih vzmetnih letev, 5-stopenjsko uravnavanje trdote, ugreznjen ramenski in medenični predel in sredinski stabilizacijski jermen; z oblogo iz filca na spodnji strani okvirja, preprosto sestavljanje s pomočjo slikovnih navodil, vel. 90 x 200 cm

POSEBNA PONUDBA

Vafelj rolice

za kos

OD PONEDELJKA,

29.09.

12,99

POSEBNA PONUDBA

95 °

Obiščite nas tudi na Facebooku


Hofer sporoča SVEŽIH RIB

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

25.09.–28.09., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Špinača

Sveže sardele

razred I, 300 g

iz hladilnika

IN MORSKIH SADEŽEV

-31%

redna cena

1,89

za zavoj samo -% % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% % 29 % % % % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % Najbolj okusne so % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% - % -%za-%kg samo %4,30/kg e, -% -% -% -% % an % % % % % pečene na žar-u,%pa-nir % % % % % -% % -% -% -% -%-% -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% % % % % rte-ali%marinirane. % -% -% -% -% ocv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aksi % % % piščančja -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - Slovenski % -% % % % -% -% - % -posebna % -% -% -%% -%M-%es-%ni-ne % % klobasa % % % % % -% % % -% -% -% -krompir % % % st iz -% -% -% -% % o % -% -% - % -% -% -% -% -% -% - % v % o -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% Kak % -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% 0,35 % % % % -42 -% -% -%% -% -% -% -% -% -% % % o, % bas klo o ebn % pos o ičn Privoščite si odl -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% % % , pripravo % % % primerno za okusno malico % % i. -% -% drugih jed -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -za%kg-%samo -% -% - % -% -%za-%kg samo % % % narezkov in številnih % % % % % % % mu % ki č, dvi % sen o % % čam ebe -%j prip-ateoronar%eza-no%zele-%nja-vo.% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%-%-%-% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % 49 % % -% -% -%%-Pos-% lahko dod % % % % %-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -%-%-%-%-%-%-%-%%-20 -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% % -% -% -% -% -% % -% -%-%-%-%-% -%-% -%--%%--%%--% -%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% % -% - -% --%%--%%--%%-% --%% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%Odojek: -% -% -% -% -% -% -%% -%Belo % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% - % -% -% -% -% -% % - %grozdje % % o es -% -% -%%Sv % m % % e ež % % % % % 1,99 -% -% --30 -% -% % % % % % % % % -% -% - %--%% -% -% -% -% -% -% Odojek % % % % % -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -% --% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%za--%zavoj-%samo % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 39 -% -% -% -% -% -% -% % -%

1,

3,

st iz

iz hladilnika

ovo Kak

nepakiran, razred I

redna cena

1,

0,

izdelek je že blago začinjen in pripravljen za peko. Pečen odojek ima aromo po začimbah ter ohranja sočnost in specifičen okus mesa.

v kosih, iz hladilnika

redna cena

brez pečk, razred I, 1 kg

1,

-% -% % % % -% -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -za%kg-samo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ala Orhideja -% % Phalaenopsis-% -% % % % -% -% -

4,

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 13 cm, različne barve

4,99 za kos samo

Slike so simbolične.

dvostebelna, v lončku Ø 12 cm, različne barve

6,99 za kos samo

OD ČETRTKA, 25.09., do razprodaje zalog

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


OD PONEDELJKA DO SREDE,

29.09.–01.10., oz. do razprodaje zalog

Arašidi Jumbo

Hrana za mačke

500 g

več vrst, 205 g/200 g

-27%

TANDIL SOFT

Mehčalec

koncentriran, različni vonji, 1,5 l

redna cena

-28%

2,19

redna cena

0,49

-% % % % -% % % 35 % % % % % % 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%--%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% %-% -TRUFFOUT %%--%% -%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%MAÎTRE % %-% -%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--Čokoladice % % % % % % % --%%--%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%-v-%%obliki %živali -% -% -% -Mlečne -rezine % % % % % % -% % % -20% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -%--%%%---%%%---%%%---%%--%%--%%---%%%--%%-% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -%--%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% % % 99 % % % % 0, % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % -% -% %-% -23% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -Z%KAR-TI%C ZV-ES%TOB-E,%KLU --%%--% -% -30% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%BRE-% -% -%O-%BOV-% -% -% % -% % % -% % N % V TA % % % S % % O % N E -% - NJE, % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % A % V % O % % P % U K -%99 -% -%NA-% -%O -% -% -% % -% -% -%0, % -% - % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % -% - napitek % % -% -% --% -% -% -%Športni % N % L A % % M I S % K % - -69 %%--%%-%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%-M-V%%AA-R%ČE-%V-A%-%N-J%-E%!-%--%%-%-%-%-%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%---%%%0, % % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%--%%-%-% -% -% -% --%% -%--%%--%%---%%%--%%%--%%--%%--%%---%%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% --%% -%-% -% -% -% -% -% -% -% --% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%GOOD % % CHOICE % %%--%% % -% -% -% -% % -% -% -% -% 2 EAT % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--%READY % -% - % -% -% -% -% % % -%-% --%%--%%% % -% -% -% - %--%%--%% -%--%%Sendvič % -% - % -% -% -% -% % -pasiran -% -% -% -% -% -Bio % -% -% % % % % % -% -% -% -% -%paradižnik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vokado -% -% -%-34 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Limone Slovensko -% -% -% -% -% -% % -% -% -40% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% belo zelje -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,45 0,29

1,59 za kos samo

za kos samo

3,18/kg

1,71/1,75/kg

st iz

redna cena

ovo Kak

5 x 35 g

100 g

1,25

za kos samo

0,66/l

redna cena

1,29

redna cena

SOV ... BONU ČK, , TO

obogaten s kisikom, več vrst, prodajna enota: 6 plastenk (6 x 0,5 l)

UGODN E CE NE

0,99

za kos samo

za kos samo

5,66/kg

6,90/kg

st iz

ovo Kak

več vrst, iz hladilnika, 260–220 g

680 g

redna cena

redna cena

1,49

redna cena

2,29

za zavoj samo

1,79

za kos samo

za kos samo

1,46/kg

5,35–6,32/kg

0,46/l

redna cena

razred I, 500 g

razred I

za kos samo

-33%

redna cena

0,69

0,49

nepakirano, razred I

za kg samo

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redna cena

1,49

st iz

ovo Kak

za zavoj samo

1,98/kg

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

29.09.

Za življenje brez glutena

Dr. Schär je vodilni evropski proizvajalec brezglutenskih živil vrhunske kakovosti. Več kot tridesetletne izkušnje, raziskave v tesnem sodelovanju z zdravniki in strokovnjaki za prehrano, visoka tehnologija in dosleden nadzor so zagotovilo, da njihovi brezglutenski izdelki niso le okusni in kakovostni, pač pa tudi varni. Brezglutenske napolitanke

Brezglutenski piškoti odličen sladek prigrizek za vsako priložnost • Biscotti con Cioccolato: piškoti s čokoladnim prelivom, ali • Petit Biscotto Classico: masleni piškoti, ali • Orangino: biskvitni piškoti s pomarančnim želejem in čokoladnim prelivom 150 g

Brezglutenski kruh

za kos

1,99

za kos

• domači kruh: iz kislega testa, z značilnim domačim okusom, po odprtju ohranja dolgotrajno svežino, 240 g, ali • narezan beli kruh: pripravljen po odlični recepturi, idealen za pripravo okusnih sendvičev, mamljivih kanapejev ali dišečih opečencev, 400 g

1,99 13,27/kg

15,92/kg

Brezglutenske slane prestice Salinis

Brezglutenska mešanica za peko kruha

prijetno hrustljave, odličen brezglutenski prigrizek, 60 g

mešanica za kruh in kvašeno testo, za peko vseh vrst brezglutenskega kruha ter pripravo kvašenega testa in slaščic, 1 kg

Brezglutenski špageti

originalne italijanske brezglutenske testenine, pripravljene iz naravno brezglutenskih sestavin, 250 g

za kos

3,79

za kos

za kos

1,49

2,69

za kos

0,99

Brezglutenske Ciabattine

5,96/kg

6,73/11,21/kg

delno pečene, hrustljave in odličnega okusa • običajne ali • večzrnate: z lanenimi in sončničnimi semeni, odličen vir vlaknin 200 g

Brezglutenske testenine • peresniki ali • svedrčki 250 g

• lešnikove ali • čokoladne ali • vanilijeve 125 g

za kos

1,49

16,50/kg

Brezglutenska mešanica za peko slaščic za pripravo biskvitov, tort in drugih slaščic, 1 kg

Brezglutenske jušne testenine

5,96/kg

Brezglutenske tortice

250 g

za kos

• Meranetti: čokoladni biskvit, polnjen z lešnikovo in čokoladno kremo, ali • Magdalenas: biskvit, polnjen z marelično marmelado 200 g

3,79

za kos

2,89 14,45/kg

BYODO

Bio brezglutenski puding

z izvlečkom prave burbonske vanilije, za hitro pripravo slastne sladice • vanilijev, 36 g, ali • čokoladni, 46 g

za kos

za kos

2,89 14,45/kg

Brezglutenske večzrnate testenine

1,69 6,76/kg

z uravnoteženim razmerjem med prvovrstno sirkovo, ajdovo in lečino moko ter dodatkom inulina iz cikorije; odlične za pripravo zdravega in okusnega obroka • peresniki ali • špageti ali • svedrčki 250 g

za kos

THE BRIDGE

Bio riževa krema za kuhanje

alternativa običajni smetani za kuhanje, brez laktoze, glutena in holesterola, 200 g

za kos

za kos

1,19 25,87/33,06/kg

za zavoj

1,99

1,29

2,89

7,96/kg

6,45/kg

6,57/kg oz. 0,72/kos

THE BRIDGE

Bio rižev desert brez glutena in laktoze • vanilijev ali • čokoladni 4 x 110 g


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

29.09. ZA SLADKO ALI SLANO PECIVO

Modelčki za piškote/šamrole

• modelčki za piškote, 25-delni komplet: različnih oblik, posebej visoki in stabilni, ali • modelčki za šamrole: s prevleko proti prijemanju Ilag® Special na zunanji in notranji strani - manjši, 6 kosov: dolžina: 6,5 cm, ali - večji, 4 kosi: dolžina: 13 cm

IDEALNI PRIPOMOČKI ZA BOŽIČNO PEKO

za komplet/zavoj

2,99 0,12–0,75/kos

Podloga za peko za večkratno uporabo s Teflonsko® prevleko proti prijemanju na obeh straneh, primerna za uporabo v električni in mikrovalovni pečici ter pomivanje v pomivalnem stroju, odporna proti temperaturam do 260 °C, vel. 33 x 80 cm

za kos

3,79

PREPROSTO ČIŠČENJE POD TEKOČO VODO

PODLOGO LAHKO PRIREŽETE NA POLJUBNO VELIKOST, NPR. NA 2 KOSA PO 33 X 40 cm (ZA UPORABO Z OBIČAJNIMI PEKAČI) ZA VEČKRATNO UPORABO

Pripomočki za peko

5-delni: • komplet pripomočkov za peko, čopič ta, pale ka ičars slašč , testo za lopatica testo, in nadomestni čopič ter dvojni nož za stroju, ali primerni za pomivanje v pomivalnem manju prije proti leko prev • valjar: s silikonsko

S POKROVČKOM, DA LAHKO PREOSTANEK MASE SHRANITE V HLADILNIKU

Komplet za okraševanje sladic 20 vrečk za okraševanje za enkratno uporabo, adapter ter 4 nastavki za okraševanje tort, piškotov, peciva ipd., s pokrovčkom PREPROSTO ČIŠČENJE

za komplet

1,99

s

za komplet/ko

8,99

Suhi kvas

Čokoladice Kinder Bueno

za 500 g moke, za hitro in preprosto peko, 10 x 7 g za zavoj

0,99

Sauvignon

kakovostno suho belo vino ZGP, svetlo zelene barve, z intenzivnimi aromami kosmulje, bezgovih cvetov, pasijonke in paradižnikovih listov ter kompleksnim in bogatim vonjem; srednjega telesa, s svežim okusom po tropskem sadju in izrazitim pookusom; Uroš Bolčina, enolog kleti Vipava 1894, priporoča vino za kulinarične užitke, vsakodnevno razvajanje ali posebne trenutke, 0,75 l

za zavoj

4,99

OMEJENA IZDAJA VIPAVSKA DOLINA SUHO

za kos

2,49

10–12 °C

9,05/kg

Rozine s čokolado

The Gold Medal Vipava Sauvignon 2013

Agroind Vipava 1894 Vipava d.d.

za kos

11,60/kg oz. 0,50/kos

Čokoladice Toblerone Minis

• z medom, mandljevim nugatom in belo švicarsko čokolado ali • z medom in mandljevim nugatom 275 g

Originalna ogrska salama

oblite z mlečno čokolado, 200 g

Vipava

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

vafelj, oblit z mlečno čokolado, z mlečnim in lešnikovim polnilom, 10 x 43 g

14,14/kg oz. 0,09/kos

st iz

ovo Kak

ZELENJAVA NA ŽARU, AZIJSKE JEDI, ŠKAMPI

Vino Sauvignon Vipava letnik 2013 je na letošnjem mednarodnem ocenjevanju vin Concours Mondial de Bruxelles prejelo zlato medaljo.

POSEBEJ VELIKO PAKIRANJE

za zavoj

z naravno plemenito plesnijo, dimljena nad bukovim lesom in zorjena več mesecev, 400 g

za kos

3,99

0,99

6,49

5,32/l

4,95/kg

16,23/kg


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

Zimska jakna za malčke

29.09.

Podložene hlače iz jeansa za malčke

vodoodbojna in neobčutljiva za umazanijo zaradi prevleke Bionic®, s toplo vatirano podlogo, odsevnimi elementi in snemljivo kapuco, vel. 74–104

iz 100% bombaža, idealne za hladne zimske dni, z mehko bombažno podlogo in nastavljivim obsegom pasu, vel. 74–104

za kos

6,99

za kos

9,99

Hlačne nogavice/ nogavice za dojenčke

iz koži prijazne bombažne mešanice, zaradi dodanega elastana (Lycra) se odlično prilegajo • nogavice, 2 para: iz frotirja, z vzorci in protizdrsnimi čepki iz umetne mase ABS, št. 15–26, ali • hlačne nogavice, 1 kos: enobarvne iz frotirja ali gladko pletene z zabavnimi motivi, vel. 50–92 RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

za zavoj/kos

1,89

0,95/par oz. 1,89/kos

Otroški športni copati z utripajočimi lučkami

/ Spodnjice za malčke, 3 kosi

Otroška odeja

iz 100% bombaža, v videzu kolaža iz potiskanih krpic, idealna kot dnevna odeja, vel. 100 x 130 cm

vrhnji material preprost za vzdrževanje, nedrseč podplat iz termoplastične gume, št. 23–33

iz 100% bombaža, z ljubkimi motivi, vel. 74–128

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

RAZLIČNI MODELI

za par

11,99

za kos

12,99

za zavoj

4,49

Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi Prileganje

vrhnja stran:

Obdelava

1,50/kos

ID-projekta

090-04-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

POMAGAJTE TUDI VI OTROKOM DO TOPLEGA OBROKA

Otroški puder

varnost blagost

učinkovitost

za lahko noč, 100 g

Otroška kopel

Z vsakim nakupom izdelka Johnson’s baby prispevate 0,10 EUR za humanitarni projekt Rdečega križa Slovenije “Drobtinica – topel obrok za otroke”.

za lahko noč, 500 ml

za kos

1,99 19,90/kg

Otroški šampon

• klasičen ali • kamilica 750 ml

JOHNSON’S baby prispeva k projektu Rdečega križa Slovenije “Drobtinica – topel obrok za otroke” več kot 3.000 toplih obrokov za otroke, ki jih najbolj potrebujejo.

za kos

3,99 5,32/l

za kos

za zavoj

DROBTINICA – TOPEL OBROK ZA OTROKE Več o projektu na WWW.RKS.SI/DROBTINICA

3,49 0,03/kos

Otroški vlažni robčki 2 x 56 kosov

2,99 5,98/l


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

29.09.

Ženske hlače za prosti čas

PREMIUM

Ženske spodnjice/ nedrček s čipko, 2/1 kos

odlično prileganje zaradi mešanice bombaža in elastana (Lycra), raven kroj, vel. 34–46

RAZLIČNI MODELI

• spodnjice, 2 kosa: mini hlačke ali tangice, vel. 36–46, ali • nedrček, 1 kos: s kostjo in mehko podloženimi košaricami, vel. 75–85: košarica B/C

za zavoj/kos

5,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

3,00/5,99/kos

za kos

7,99 RAZLIČNE BARVE IN MODELI S ČIPKO IN ZAPELJIVIMI OKRASNIMI ELEMENTI

Ženske dokolenke, 2 para

z visokim deležem bombaža, odlično prileganje zaradi dodanega elastana (Lycra), z ojačano peto in prstnimi konicami za večjo trpežnost ter neutesnjujočim šivom na prstnih konicah, št. 35–42

za zavoj

3,99 2,00/par

Ženski pulover s karirastim vzorcem z okroglim ali V-izrezom, nekateri modeli s prejo iz lureksa, vel. 36–46

za kos

12,99

Dekliški/ženski copati

v obliki balerink, izjemno mehki, s podlogo iz mikrovlaken in pliša za udobno nošenje in čepki na podplatu, vel. 36–41 Vsebina preverjanj:

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Škodljive snovi Prileganje

Obdelava Projekt-ID

168-01-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

Ženske balerinke s polno peto

v videzu usnja, črne, temno rjave ali oker barve, št. 37–41 za par Škodljive snovi Prileganje

Obdelava Projekt-ID

031-06-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

9,99

Prenosni uničevalnik dokumentov naenkrat razreže do 6 listov formata A4 (80 g/m2) v 6-mm trakove, širina reže: ca. 220 mm, s funkcijo samodejnega vklopa/izklopa

MLADINSKA KNJIGA

Priročnik

• Velika knjiga o pletenju ali • Velika knjiga o kvačkanju ali • Likovna umetnost ali • 100 pletenih in kvačkanih rožic ali • Osnove risanja: Od začetnika do umetnika, ali • Risanje: nadaljevalni tečaj Osnov risanja

za kos

11,99 PRENOSEN IN PRIROČEN

6 RAZLIČNIH NASLOVOV

za kos

3

-LETNA GARANCIJA

8,99

za par

3,99 RAZLIČNE BARVE

Vsebina preverjanj:

KER JE RAZŠIRLJIV, JE PRIMEREN ZA VSE OBIČAJNE KOŠE (Ø 27,5–37,5 cm)

RAZLIČNE BARVE IN MODELI


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

29.09. RAZLIČNE BARVE

Posteljna garnitura iz džersija

iz 100% bombaža, prijetno mehka, koži prijazna, preprosta za vzdrževanje in oblikovno stabilna, z visokokakovostno zadrgo; prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm 60 °

POSTELJNA GARNITURA IN NAPENJALNA RJUHA IZ DŽERSIJA STA MEDSEBOJNO BARVNO USKLAJENI

za garnituro

19,99 Napenjalna rjuha iz džersija

iz 100% bombaža, prijetno mehka in izjemno elastična, preprosta za vzdrževanje in likanje, vzmetnici se prilega brez gubanja; v celoti obrobljena z všito elastiko, primerna za vzmetnice vel. 90 x 190–100 x 200 cm

bela:

zračna in izjemno elastična, primerna za blazine različnih oblik, likanje ni potrebno 60 °

za kos

12,99

VODOTESNOST PREVERJENA PO STANDARDU DIN EN ISO 20811

VODOTESNA SPODNJA STRAN

HIGIENIČNA IN OPTIMALNA ZAŠČITA VZMETNICE

za zavoj

6,99

Prevleka je izjemn o prilagodljiva in primern a za najrazličnejše oblike vzg lavnikov in blazin, npr. blazine za oporo vratu, hrb ta, kolen ali stopal. Zaradi dod anega elastana se odličn o in tesno prilega blazini.

3,50/kos

za zavoj

IZJEMNO ELASTIČNA IN VPOJNA

19,99

Napenjalna rjuha iz moltona za kos

12,99

60 °

60 °

izjemno trpežne preproge z vrhnjim materialom iz 100% polipropilena, preprosta in varna namestitev s pritrdilnimi trakovi in pravokotno letvijo, vel. 28 x 65 cm

Vsestranska prevleka za vzglavnik/ blazino, 2 kosa

za zaščito vzmetnice po celotni površini, z ležalno površino iz posebej vpojne bombažne flanele in posebej velikimi zavihki, zato je primerna tudi za zelo visoke vzmetnice; v celoti obrobljena z elastiko za optimalno prileganje, lahko jo prekuhavate, vel. 90 x 190–100 x 200 cm

VEL. 80–100 x 190–210 cm

barvna:

95 °

6,99

Preproga za stopnice, 15 kosov

Nepremočljiva napenjalna rjuha

95 °

za kos

1,33/kos

izjemno elastična in vpojna, vzmetnici se prilega brez gubanja, jo ščiti po celotni površini in podaljša njeno življenjsko dobo; uporabljate jo lahko tudi kot zaščitno prevleko pod posebej finimi rjuhami, vel. 80–100 x 190–210 cm

RAZLIČNE BARVE

/ Izdelek za hišne ljubljenčke

Priboljšek za pse

dopolnilo k hrani za odrasle pse • v obliki kosti, s piščancem in kalcijem, ali • v obliki kosti, s piščancem in žiti, ali • v obliki trakcev, s piščancem in lososom, ali • v obliki palčk, s piščancem in korenjem 100 g

različni povodci ali izdelki za nego

BOGAT S PIŠČANČJIM MESOM ALI RIBAMI

Viseče ležišče za mačko

stabilno in mehko ležišče za vašo ljubljenko, ki ga preprosto namestite na radiator; s kovinskim ogrodjem in mehko snemljivo prevleko

za komplet/kos

7,99

za kos

7,99

za kos

1,79 17,90/kg

/ Motivacijska igrača za mačko/psa

igrača predstavlja izziv za vašega ljubljenčka in nagradi njegovo radovednost in spretnost; za mačke ali pse vseh starosti

za kos

7,99 prevleka:


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

02.10. Živali za otroke

4. oktober je svetovni dan živali. Letos smo dan obeležili s projektom Kosmato prijateljstvo, pri katerem ste z vsakim nakupom izdelka Pedigree® ali Whiskas® v času od 01.09. do 21.09.2014 prispevali 10 centov za kakovostno preživljanje počitnic otrok v družbi terapevtskih živali.

Hvala za vaše sodelovanje! Želimo se vam oddolžiti za tako izjemen odziv, zato smo za vaše ljubljence pripravili prav posebno ponudbo izdelkov po akcijskih cenah. Briketi za mačke

Akcija velja od četrtka do nedelje, 02.10.–05.10., oz. do razprodaje zalog. V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Redna cena je originalna Hoferjeva diskontna cena.

-% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -2, -%49 % -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Prigrizki -% - za-% -% -% -% -% % -% -%Prigrizki % za % -% -% -% -% -% % -%Biscrok -% -% -% -% -%pse-%Schmackos % -% -pse % % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%

-26%

za zavoj

za kos

7,99

1,09

3,33/kg oz. 0,33/vrečko

18,17/kg

z edinstveno sestavo, obliko in načinom delovanja temeljito čisti zobe in dlesni ter do 80 % zmanjša nastajanje zobnega kamna, 180 g

uravnotežena, blagodejno vpliva na zdravje in vitalnost odraslega psa ter pomaga skrbeti za njegovo dobro počutje • piščanec ali • govedina 1,5 kg za kos

redna cena

3,37

za kos samo

Dopolnilna hrana za pse Dentastix Suha hrana za pse

za kos

kombinacija 3 vrst okusnih in hrustljavih piškotov, ki bogatijo prehrano vašega psa, 200 g

za kos

odlični, hranljivi prigrizki v obliki trakov iz najboljših mesnih sestavin, 104 g

za kos

3,19

1,99

0,99

1,99

2,13/kg

11,06/kg

4,95/kg

19,13/kg

Oljna sveča, 2 kosa

Vresa CalluNova

s snemljivim pokrovčkom, čas gorenja: ca. 120 ur

v 13-cm lončku, različne barvne kombinacije cvetov in listov za kos

1,79

za zavoj

1,69 0,85/kos

REDNO ZALIVATI

MLADINSKA KNJIGA

Priročnik o psih

• Pasja šola na karticah: kliker, ali • Vodnik za lastnike psov za kos

VELIKO SONČNE SVETLOBE

9,99 Komplet nagrobnih sveč, 8-delni

Velika nagrobna sveča čas gorenja: ca. 80 ur za kos

0,99

E

okusen, polnovreden obrok za odrasle mačke, bogat z beljakovinami in naravnimi olji, s hrustljavo skorjico in sočno sredico • piščanec ali • govedina 1 kg

hrustljav prigrizek z okusno mehko sredico, pakiran tako, da ostane svež in hrustljav • piščanec in sir ali • losos ali • govedina 60 g

B ŠE UD NA N IZ E PO N

kakovostna hrana s koščki svežega, sočnega mesa; odličen vir beljakovin, vitaminov in mineralov, zaradi pakiranja v porcijske vrečke ohranja vse lastnosti sveže pripravljenega obroka • teletina ali • piščanec 24 x 100 g

AL ST

Dopolnilna hrana za mačke Temptations

Hrana za mačke

6 velikih sveč s časom gorenja 2,5 dni in 2 manjši sveči s časom gorenja 1,5 dni

za komplet

8,99

DZS

Priročnik o domačih živalih • Naš mucek ali • Naša ribica ali • Naš hrček ali • Naš kuža za kos

4,99


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

02.10.

/ Otroška pižama/spalna srajca z dolgimi rokavi iz 100% bombaža (sivi modeli z visokim deležem bombaža), vel. 98–164 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

razen sivih modelov:

za komplet/kos

7,99 /

Otroški kopalni plašč

izjemno mehek, s kapuco, vel. 92–164 RAZLIČNE BARVE IN MOTIVI

za kos

17,99 Hoferjeva resnica št. 28: Naša POSEBNA PONUDBA privabi nasmeh na obraz tudi NAŠIM NAJMLAJŠIM. Termo brezrokavnik

športen, z nekoliko podaljšanim hrbtnim delom, podbradnim zavihkom za zadrgo in 2 stranskima žepoma, podloženima s trikojem • ženski: vel. 36–42 • moški: vel. 48–54

za kos

19,99

Jakna iz softshella za malčke/otroke

topla, mehka in vodoodbojna, odlično ščiti pred vetrom, idealna za pohodništvo, drsanje, sankanje ali sprehode po mestu, s kapuco v ovratniku in odsevnimi elementi za boljšo vidnost; dekliški modeli rahlo telirani • v barvni kombinaciji rožnate, zelene in barve limete ali temno sive, zelene in modre barve: vel. 74/80–110/116, ali • v barvni kombinaciji svetlo vijoličaste, temno vijoličaste in sive barve ali modre, svetlo modre in barve limete: vel. 122/128–158/164

zračnost pot vrhnji material

koža

za kos

14,99 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi

Jesenski čevlji

Prileganje

Obdelava

modni rustikalni čevlji v videzu usnja, s tekstilno podlogo in trpežnim podplatom iz termoplastične gume, različni modeli, št. 37–45

Projekt-ID

146-03-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

Hlače iz softshella za malčke/otroke za kos

za par

19,99

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

17,99

vsestransko uporabne, se odlično prilegajo, prijetne za nošenje, v predelu kolen ojačane s kontrastnimi vstavki iz trpežnega materiala; z odsevnimi elementi za boljšo vidnost, nekateri modeli z elastičnim pasom ali z zaščito pred vdorom snega in protidrsno obrobo na hlačnicah • rožnate ali temno sive: vel. 74/80–110/116, ali • vijoličaste ali modre: vel. 122/128–158/164


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

02.10. Z' DEŽELE vost

o Kak

Savinjski želodec

iz

po tradicionalnem štajerskem receptu pripravljen in klasično sušen trajni izdelek iz svinjskega mesa in slanine, začinjen s česnom, poprom in soljo ter sušen v posebej oblikovanih kotih, ki mu dajejo prepoznavno ploščato obliko

Z' DEŽELE

za kg

Z' DEŽELE

11,99

Domači zašinek

klasično sušen očiščen svinjski vrat, daljši čas zorjen na tradicionalen način, dokler ne dobi značilne arome; poseben zaradi čudovitega marmoriranega prereza

Slavonski kulen

po starem slavonskem receptu pripravljena salama iz svinjskega mesa z dodatkom rdeče paprike, zaradi česar je značilne oranžno rdeče barve in rahlo pikantnega okusa; polnjen v naravno črevo, zato je posebne velikosti in oblike

za kg

11,99

Napolitanke

• z lešnikovo in kakavovo kremo ali • z limono 3 x 65 g

st iz

ovo Kak

za kg

11,99 st iz

ovo Kak

Ovseni napitek 1l

DROGA

za kos

1,99

Džem Gourmet • marelica ali • jagoda ali • sliva ali • malina 375 g

Rižev napitek

za zavoj

0,79

1l

MILKA

Piškoti Choco Minis

4,05/kg oz. 0,26/kos

za kos

150 g

za kos

1,99

1,19

za kos

2,39

7,93/kg

6,37/kg

MILKA

Čokoladne palčke Lila Stix

st iz

ovo Kak

144 g

za kos

8,26/kg

MILKA

Piškoti Choco Cow 160 g za kos

1,19 7,44/kg

posebna vrečka ujame barvo in umazanijo ter odstranjuje madeže s še večjo pralno močjo; zaradi dodanega belila s kisikom poskrbi za več higiene in svežine • za barvno perilo: preprečuje prenos barv in tako ščiti barvno perilo, ali • za belo perilo: s posvetljevalcem za več beline 10 x 40 g

za zavoj

2,99 7,48/kg oz. 0,30/kos

• bela čokolada z bučnim oljem ali • temna čokolada z bučnim oljem in najmanj 54% deležem kakava 50 g ROČNO DELO

1,19

Lovilec barv in odstranjevalec madežev 4 v 1

Čokoladna strast

Oljarna Kocbek se ponaša z dolgoletno tradicijo izdelovanja najčistejših nerafiniranih naravnih olj iz izbranih semen, dozorelih v neokrnjeni naravi Slovenskih goric. Olja proizvajajo po naravnem postopku brez kakršnih koli dodatkov, njihova posebnost pa so hladno stiskana olja. Znani so tudi po ročno izdelanih čokoladah izjemnih okusov, med katerimi posebej izstopa prav čokolada z bučnim oljem.

st iz

ovo Kak

za kos

1,99 39,80/kg

Čistilo za legirano jeklo za nego in nežno čiščenje vseh vrst legiranega jekla; jeklu podari dolgotrajen sijaj in ne pušča lis, brez spiranja – samo popršite in obrišete, zadostuje za dalj časa, 200 ml

za kos

Lovilec barv in odstranjevalec madežev 4 v 1 bla govne znamke TANDIL opravi kar 4 najpomemb nejše naloge pralnih dodatko v hkrati – preprosto, hitro in priročno.

2,99 14,95/l


Hofer sporoča Zložljiv transportni voziček

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA, Mizarsko stojalo

idealno za uporabo pri gradnji, v gospodinjstvu in delavnici, maks. nosilnost: 200 kg, mere: 68 x 58 x 80–130 cm

popolnoma zložljivo ogrodje in kolesi, zelo velika stabilna nakladalna površina iz aluminijeve litine, maks. nosilnost: 90 kg

za kos

19,99

IZVLEKLJIV ROČAJ

PO VIŠINI NASTAVLJIVO OD 80 DO 130 cm

02.10.

Listi za krožno žago

primerni za žaganje mehkega in trdega lesa, plošč in vlaknenih materialov; različnih velikosti in z različnim številom zob, izvrtina: 30 mm, z dvema reducirnima obročkoma za zmanjšanje izvrtine na 20 in 16 mm • komplet listov za krožno žago, 3-delni: Ø 160 x 2,4 x 30 mm ali Ø 185 x 2,4 x 30 mm ali Ø 210 x 2,5 x 30 mm, v kompletu je po 1 list s 24, 48 in 60 zobmi, ali • komplet listov za krožno žago, 2-delni: Ø 250 x 3 x 30 mm, v kompletu je po 1 list z 48 in 60 zobmi, ali • list za krožno žago: Ø 315 x 3 x 30 mm, z 48 zobmi

za komplet/kos

14,99

ZLOŽLJIV ZA LAŽJE SHRANJEVANJE

za kos

129,–

ZLOŽLJIVO ZA PREPROSTO SHRANJEVANJE

za kos

29,99

Namizna krožna žaga

PROFESIONALNA ŽAGA, IDEALNA TAKO ZA STACIONARNO KOT TUDI ZA MOBILNO UPORABO

3-LETNA GARANCIJA

• omrežna napetost: 230–240 V, ~ 50 Hz • moč: 1.700 W • rezalna višina pri 90°: 7,2 cm, rezalna višina pri 45°: 5,4 cm • nastavljiv kot in višina žaginega lista • nagibno območje (brezstopenjsko nastavljivo): 0–45° • ščitnik žaginega lista s sistemom za odsesovanje ostružkov in odrezkov • vzporedni in prečni prislon • veliki, stabilni podaljški mize zagotavljajo odlično delovno površino • vključno z 2 žaginima listoma (Ø 25 cm s 24 oz. 48 zobmi), ojačanima s karbidno trdino, in laserjem • mere mize: 61 x 44,5 x 90 cm (D x Š x V) • masa: ca. 31,5 kg

VKLJUČNO S STABILNIM PODNOŽJEM

Merilni pripomoček

• mizarski kotnik, 2- oz. 3-delni komplet: z merilno skalo (metrično in v palcih), aluminijastim držalom in krakom iz legiranega jekla, držalo z navpično libelo, v kompletu: 70-cm in 40-cm kotnik ali 50-cm, 25-cm in 15-cm kotnik, ali • vodilo za žago: iz ogljikovega jekla, vzdolžna merilna skala: 0–77 cm, vključno s primežem za pritrditev na mizo, dolžina: ca. 77 cm, ali • označevalno ravnilo z libelami: iz aluminija, 5 libel za različne kote, luknje za vrtanje in premična označevalna pripomočka, merilne skale na obeh stranskih profilih, skupna dolžina: 1 m

za komplet/kos

5,99

OZNAČEVALNO RAVNILO Z LIBELAMI

VODILO ZA ŽAGO

Možnosti upora be: namizna krožn a žaga je primerna tak o za vzdolžno kot tud i prečno rezanje ma sivnega lesa, opažev, ive rnih plošč, furniran ih ali prevlečenih plo šč za pohištvo ter um etnih mas. Za zajera lne in poševne reze je rezilo žage mogoče na staviti do kota 45°.

MIZARSKI KOTNIK, 2- OZ. 3-DELNI KOMPLET

3

-LETNA GARANCIJA

Garnitura pil/dlet Univerzalno oljno razpršilo

poskrbi za optimalno premikanje gibljivih delov, raztopi trdovratne ostanke olja, masti in lepil, preprečuje moteče cviljenje in škripanje, omogoča lažje odstranjevanje rje in hitro odvijanje zarjavelih vijakov, 300 ml za kos

2,99 9,97/l

Empfehlenswert Produkttest Multifunktions-Öle Ausgabe 22/2012

Nemška revija Auto Bild je v izdaji 22/2012 preverila kakovost univerzalnih olj. Univerzalno oljno razpršilo WD-40 je prejelo oceno “priporočljivo”.

• garnitura pil, 6-delna: kaljene in peskane, z ergonomsko oblikovanimi ročaji, 1 ploska pila, 1 polokrogla pila, 1 okrogla pila in 3 majhne pile, ali • garnitura dlet, 4-delna: 4 dleta (8, 12, 18 in 24 mm) ročaji dlet:

za garnituro

7,99

Garnitura inbus in torx ključev, 16-delna ergonomsko oblikovani, dvokomponentni ročaji za dober oprijem in visok navor, v priročnem kovčku iz umetne mase • 8 inbus ključev: s kroglasto glavo, in • 8 torx ključev

za garnituro

9,99

Garnitura drobnega materiala

različne garniture drobnega materiala, idealne za gospodinjstvo, delavniška opravila, dela na sanitarnih inštalacijah ali popravila avtomobilov

GARNITURA DLET, 4-DELNA

Garnitura izvijačev, 32-delna

3 ploščati izvijači, 4 križni izvijači, 6 izvijačev za finomehaniko, 1 ročaj/držalo za vijačne nastavke in 17 različnih vijačnih za garnituro nastavkov, vključno s kovčkom

Karabini/škopci/ vponke z varovalom

različni kompleti različno velikih karabinov, škopcev ali vponk iz visokokakovostnega jekla, pocinkani in zaščiteni proti rjavenju, uporabni za različne namene, npr. za pritrjevanje vrvi in verig, napenjanje vrvi ipd., 12–2 kosa

IDEALNI ZA TEŽJE DOSTOPNA MESTA

7,99

za garnituro

4,99

GARNITURA PIL, 6-DELNA

za komplet

2,99 0,25–1,50/kos

Kljuka za vrata

2 ročaja iz visokokakovostnega legiranega jekla ali fine cinkove tlačne litine, z montažnim materialom in šablono za vrtanje • kljuka z enodelnim ščitom ali • kljuka z dvodelnim ščitom

KOMPLET UNIVERZALNIH NOŽEV, 46-DELNI

za komplet

6,99

za komplet

8,99

Komplet nožev, 56-/46-delni

priročni noži za različne namene z ergonomsko oblikovanimi in nedrsečimi ročaji oz. aluminijastimi ročaji, v priročnem kovčku

KOMPLET NOŽEV ZA USTVARJANJE, 56-DELNI


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

02.10. Moška delovna termo jakna FASHION

topla jakna iz flisa, s kapuco ali stoječim ovratnikom, odlična pri fizičnem delu jeseni in pozimi, vel. 48–56

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za kos

King Craft Fashio n je sinonim za trpežna in izje mno udobna delovna oblač ila. Zaradi uporabe visokokako vostnih materialov, kot je Co rdura®, je zagotovljena do bra zaščita. Udoben kroj, pri ročni žepi in pri nekaterih modelih tudi odsevni ele menti so še dodatna pre dnost, zaradi katere so delov na oblačila udobna in prijet na za nošenje.

9,99

Ženske delovne hlače

iz trpežne tkanine, s številnimi priročnimi žepi, vel. 36–44 S PRIROČNIMI ŽEPI

Moško delovno spodnje perilo

zračno, odlično odvaja vlago, ne utesnjuje in je brez motečih stranskih šivov • majica z dolgimi rokavi ali • dolge hlače vel. 48/50–56

Moške delovne hlače

s številnimi žepi, ki so idealni za različna orodja in predmete; trpežne, na kolenih in sedalnem delu ojačane z materialom Cordura®, z odsevnimi elementi za večjo varnost, vel. 48–56

za kos

12,99

za kos

Moške delovne nogavice

19,99

visoke, zaradi posebnih vlaken uravnavajo temperaturo in ščitijo pred mrazom, št. 39–46

za kos

8,99

Z ODSEVNIMI ELEMENTI

RAZLIČNE BARVE

S PRIROČNIM STRANSKIM ŽEPOM za par

4,99 Garnitura viličastoobročnih ključev s funkcijo raglje, 5-delna

Dvokomponentno lepilo/silikon

• 300 °C silikon: tesnilo za visoke temperature, 80 ml, ali • dvokomponentno lepilo z epoksi smolo: posebno lepilo za tesnjenje rež, se hitro strdi, s statičnima mešalnima šobama, 27 g, ali • sanitarni silikon: prosojen, sive ali bele barve, 80 ml, ali • dvokomponentno lepilo z metil metakrilatom: posebno lepilo, ki ne kaplja in se hitro strdi; primerno zlasti za gladke površine, 27 g, ali • konstrukcijski silikon: 80 ml

Garnitura viličasto-obročnih ključev, 16-delna

fino ozobljeni ključi velikosti 8, 10, 13, 14 in 17 mm

2,99 VILIČASTO-OBROČNI KLJUČI ZA TEŽJE DOSTOPNA MESTA

PREDNOSTI LITIJ-

ZA VRTANJE V KAMEN, ZIDOVE, BETON IN DRUGE TRDE MATERIALE

za komplet

69,99

V PRIROČNEM KOVČKU ZA SHRANJEVANJE

FUNKCIJA RAGLJE ZA PREPROSTO IN HITRO PRIVIJANJE IN ODVIJANJE KROMIRANI IN POLIRANI

3

-LETNA GARANCIJA

DALJŠA DRŽALA ZA PRIVIJANJE IN ODVIJANJE Z MANJ NAPORA

8,99

11,99

za kos

3 v 1: UDARNO VRTANJE, VRTANJE IN PRIVIJANJE/ODVIJANJE

• 14,4 V IONSKE AKUMULATORSKE BATERIJE • litij-ionska akumulatorska • majhna masa, baterija za hitro polnjenje v 1 uri • brez spomins kega učinka, • hitrovpenjalna glava za • majhna sam oizpraznitev, hitro menjavo svedra • vedno pripra vljena za • možnost hitre zaustavitve uporabo. • tek v desno/levo • gumiran ročaj • brezstopenjsko uravnavanje števila vrtljajev • navor: 12 Nm • zmogljivost vrtanja v beton: 10 mm • udarna moč: 1,1 J • prikazovalnik napolnjenosti baterije • vključno z garnituro svedrov in vijačnih nastavkov

za garnituro

iz krom-vanadijevega jekla, s poliranimi glavami in matirano kromirano površino, vključno z držalom za obešanje ključev, vel. ca. 6–20 mm in 22 mm

za garnituro

Akumulatorski udarni vrtalnik

Komplet pripomočkov za domače mojstre

• komplet za vroče lepljenje: za lepljenje lesa, umetnih mas, lepenke, stekla in tekstila; v kompletu: večja brezkabelska lepilna pištola, manjša lepilna pištola za težje dostopna mesta in 9 lepilnih paličic, ali • profesionalni komplet za spajkanje: vključuje 80-W in 25-W profesionalni spajkalnik, 1 kolut spajke za elektroniko (100 g), 1 kolut žice za odstranjevanje spajk ter spajkalno mast (20 g), ali • pištola na vroč zrak: za odstranjevanje oz. sušenje barv, lakov, lepil ter za oblikovanje in varjenje umetnih mas ipd., zmogljivih 2.000 W, dvostopenjsko uravnavanje temperature in količine zraka, vključno komplet s 4 zamenljivimi šobnimi za vroče lepljenje: nastavki in 1 strgalom

PROFESIONALNI KOMPLET ZA SPAJKANJE

KOMPLET ZA VROČE LEPLJENJE

PIŠTOLA NA VROČ ZRAK

za komplet

9,99

3

-LETNA GARANCIJA

profesionalni komplet za spajkanje:

3

-LETNA GARANCIJA

3

-LETNA GARANCIJA

pištola na vroč zrak:


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

Cepilnik drv HL 1200

Infrardeči zunanji grelnik

• tehnologija C-Wave, ki vas prijetno greje • 2 moči gretja: 450 W in 900 W • gibljiv do 90° • brez pihanja, hrupa in dvigovanja prahu • varčna poraba energije zaradi grelne palice iz ogljikovih vlaken • brez izpustov, delovanje je neodvisno od vetra • za uporabo na prostem, npr. na balkonu ali terasi, oz. v notranjih prostorih, npr. v zimskem vrtu, pisarni in kopalnici • stopnja zaščite pred škropljenjem vode IPX4

zmogljiv hidravlični cepilnik z masivno in stabilno cepilno sekiro, ki razžagane hlode razcepi v polena, primerna za kurjenje; prijetno delo zaradi velike delovne in pomične mize • brezstopenjsko nastavljiv cepilni hod • motor: 400 V, ~ 50 Hz, trifazni priklop • moč: 4,1 kW • maks. sila cepljenja: 12 t (nazivna sila: 10 t) • maks. dolžina cepljenca: 135 cm • maks. premer cepljenca: 40 cm • masa: 210 kg

02.10. IZDELEK NAROČITE, MI PA VAM GA DOSTAVIMO DO VRAT

VSESTRANSKO UPORABEN ZA DALJŠE IN KRAJŠE HLODE OPTIMALNA VARNOST ZARADI UPRAVLJANJA Z OBEMA ROKAMA

NAROČITE GA V POSLOVALNICI OD 02.10. DO VKLJUČNO 23.10.2014 OZ. DO RAZPRODAJE ZALOG. IZDELKA NE SKLADIŠČIMO V POSLOVALNICI.

IZDELEK NAROČITE IN PLAČATE V POSLOVALNICI DOGOVORITE SE ZA TERMIN DOSTAVE

Naš dobavitelj vas bo poklical in z njim se boste dogovorili za termin dostave.

za kos

699,–

IZDELEK VAM DOSTAVIMO DO VRAT

Izdelek vam bomo brezplačno dostavili do vrat v 7 delovnih dneh.

vključno z dostavo do vrat

za kos

69,99

NO IV LEK Z LU DE SK A IZ K T E A Z

DOSTAVA

DO VRAT IJI

PO VSEJ SLOVEN

PREPROSTA POSTAVITEV IN TAKOJŠNJE GRETJE DOSEG DELOVANJA: CA. 10–15 m2 PRENOSEN, UPORABEN V ZAPRTIH PROSTORIH ALI NA PROSTEM

3

-LETNA GARANCIJA

3

-LETNA GARANCIJA

3-LETNA GARANCIJA VKLJUČUJE TUDI ODVOZ IZDELKA

Teleskopska električna žaga

V primeru uveljavljanja garancije pridemo po izdelek na vaš dom.

3

-LETNA GARANCIJA

za hitro obrezovanje višjih vej s tal • moč: 650 W • dolžina meča: ca. 20 cm • originalna meč in veriga Oregon • nastavljivo dodatno držalo za varno vodenje žage • nastavljiv naramni pas za enakomerno porazdelitev mase • samodejno podmazovanje verige • masa: ca. 4 kg

3

-LETNA GARANCIJA

za kos

29,99

Stropna LED-svetilka

s 4 premičnimi in vrtljivimi reflektorji, vznožek GU10, vključno s 4 LED-sijalkami (vsaka po 3 W), energijski razred A+ DELOVNA VIŠINA DO 4 m BREZSTOPENJSKO IZVLEKLJIVO DRŽALO DO CA. 2,90 m

za kos

RAZLIČNI MODELI

DOSEG DELOVANJA: DO 30 m2 VARČNA PORABA ENERGIJE – LE CA. 1 W PREPROSTA UPORABA: ODGANJALNIK LE VTAKNETE V VTIČNICO

59,99

za kos

9,99 Električni ultrazvočni odganjalnik miši/podgan

miši in podgane odganja s posebnimi ultrazvočnimi signali, ki so neslišni za človeka in domače živali, kot so mačke in psi; brez vonja, okolju prijazen in nestrupen, samo za uporabo v notranjih prostorih

3

-LETNA GARANCIJA


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

02.10.

Polnilnik za avtomobilske akumulatorje s funkcijo zaganjalnika

Avtomobilski vžigalni kabli

• s tehnologijo Safety Start, ki preprečuje napetostne konice in s tem ščiti elektroniko v vozilu • popolnoma izolirane klešče iz trpežne umetne mase s kontaktnimi čeljustmi • za bencinske motorje s prostornino do 5.500 cm3 • za dizelske motorje s prostornino 3.000 cm3 • primerni za 12-V in 24-V akumulatorje • dolžina: 3,5 m • preverjeni po standardu DIN 72553

• primeren za polnjenje vseh svinčeno-kislinskih in svinčenih gel akumulatorjev • popolnoma samodejno polnjenje • 4-stopenjski prikazovalnik napolnjenosti (25 %, 50 %, 75 %, poln) • zaščita pred pregretjem, kratkim stikom in preobremenitvijo • zaščita pred menjavo polov • stikalo za nastavitev napetosti: 6 V ali 12 V • stikalo za nastavitev polnilnega toka: 2 A, 6 A ali 12 A • zagonski tok: 75 A • popolnoma izolirane klešče

za kos

Z NAJLONSKO TORBICO ZA SHRANJEVANJE

za komplet

49,99

14,99

3

-LETNA GARANCIJA

3

-LETNA GARANCIJA

PATENTIRAN MICHELINOV SISTEM ODSEVNIKOV ZA BOLJŠO VIDNOST

Okrasni kolesni pokrov, 4 kosi

iz visokokakovostne umetne mase ABS, dvakratno lakiran, z visokim leskom, vključno s kromiranim obročem, velikosti: 35,5 cm (14") ali 38 cm (15")

VKLJUČNO S SISTEMOM ZA BOLJŠO VIDNOST PONOČI NIGHT VISION (NVS)

za zavoj

27,99 7,00/kos

Čistilni robčki za avtomobil, 30 kosov

idealni za na pot, v priročni škatli iz umetne mase, ki jo lahko ponovno zaprete • za čiščenje površin iz umetne mase ali • za čiščenje stekel ali • za čiščenje tekstila

Protidrsna podloga za odlaganje očal, mobilnih telefonov, kovancev ipd., samopritrdilna, lahko jo odstranite in ponovno namestite za kos

1,99

Pokrovček ventila za označevanje pnevmatik, 8 kosov

z navojem in označbami pozicije pnevmatik, primerni za vse avtomobile za zavoj

Komplet za odstranjevanje prask, 9-delni za zavoj

2,99 0,10/kos

Nadomestna avtomobilska žarnica, 2 kosa 12 V, najsodobnejša tehnologija H7 ali H4 • Blue: najsodobnejša halogenska tehnologija, ali • Premium: za do 50 % večjo svetilno moč, ali • Car Daylight: z do dvakrat (H7) ali trikrat (H4) daljšo življenjsko dobo v primerjavi z običajnimi žarnicami

• trajno odstranite praske, sledi barve ali odrgnine kar sami • hitra in preprosta uporaba • primeren za vse vrste avtomobilskih lakov, tudi kovinskih • okolju prijazen in dolgo obstojen • v visokokakovostni škatli iz umetne mase

3,00/kos

0,37/kos

• primerno za shranjevanje vseh običajnih avtomobilskih koles do širine pnevmatik 225 mm (18") • ne deformira pnevmatik • vključno s 7-delnim kompletom opreme: pregrinjalom, merilnikom globine profila pnevmatik, merilnikom tlaka v pnevmatikah in označevalnimi ploščicami • maks. obremenitev: 100 kg za komplet

11,99

Preverjeno s strani nemške organizacije Dekra.

Pregrinjalo za motor

za komplet

6,99

Momentni ključ

za komplet

17,99

za zavoj

5,99

2,99

Stojalo za avtomobilska kolesa

vsestransko uporaben pri delu na avtomobilu, motorju, avtodomu ipd.; idealen za nadzorovano zategovanje vijakov in matic, vključno s 125-mm podaljškom in 3 natičnimi nastavki (17, 19 in 21 mm), merilno območje: 28–210 Nm

za kos

3

-LETNA GARANCIJA

11,99

• iz trpežnega PVC-ja • zaradi mehkega flisa na notranji strani ne poškoduje laka • vodotesno zaradi varjenih šivov • elastika spredaj in zadaj • zapiralo za optimalno pritrditev • obročki za namestitev ključavnice • prosojno okence za registrsko tablico • črne barve • vel. 200 x 80 x 115 cm ali 245 x 80 x 145 cm VKLJUČNO S PRIROČNO TORBO ZA SHRANJEVANJE


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

02.10.–05.10., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Prilegajoči ščitniki perila • Normal (45 kosov) ali • Maxi (32 kosov) ali • Extra Large (26 kosov)

-25%

redna cena

1,19

-% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% % % % 89 % 0, -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % Domači % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % skutini % % % % % štruklji -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % Bio margarina -% -% -% -% -% -% -% -% -% --31% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%Sveži % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -piščanec -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -0, -%89 % -% -% -%%-% -% -% -% -26% -%-% % % % % -% -% -% -% -% -% -% % -25% % % % % % % % % % % % -% 19-% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -%2, % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 59 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -%ZV-E% 2, -% % % % % S -% -% T O % C I B T % % % E % % % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -%BRE-Z%KAR-% -% -, K%LUBO-V % -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -E%NO-S%TAV-N%NOJE-, % -% % % % -%---%% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% --%%--%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% % % OVA KU-P% % N-A% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% % O%-% L%N-% %A-K%%S-I% -%--%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% M%A % -%--%%-M-% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% !%-% J-E% %AR-%%ČE-% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% VA-N % % -%--%%-V-% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%%--%%--%% --%%---%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -%Čaj-%jagoda -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%% --%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % in vanilija % % % % -% -%% -% -% -% -% -% %% -% % -% --%%-% % -% -% -% THOMY -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%%--Tunina -% -% % % % Majoneza-% -% % % % % -% % pašteta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ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Modra Cviček Premium -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Mini -% frankinja -% -% E-% -% -% -%krompirjeve PONUDB -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% palčke -% -% -% st iz

ovo Kak

za zavoj samo

0,02–0,03/kos

iz hladilnika, 350 g

redna cena

iz hladilnika, 250 g

redna cena

Izdelek je primeren za vegane.

1,29

za kos samo

st iz

ovo Kak

iz hladilnika

3,56/kg

2,99

redna cena

3,49

za kos samo

za kg samo

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

6,26/kg

40 g oz. 20 čajnih vrečk

st iz

st iz

ovo Kak

2 x 80 g

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

630 g

ovo Kak

redna cena

2,79

redna cena

3,16/kg

1,98

za kos samo

za zavoj samo

12,25/kg oz. 0,02/vrečko

9,31/kg oz. 0,75/kos

deželno suho rdeče vino s priznano geografsko oznako, 0,75 l

več vrst, 125 g

Kisle kumarice

redna cena

0,75

za kos samo

st iz

ovo Kak

z

st i ovo Kak

znižano od 15.09.2014

znižano od 15.09.2014

znižano od 15.09.2014

suho rdečkasto vino s priznanim tradicionalnim poimenovanjem, 0,75 l DOLENJSKA

POSAVJE

670 g oz. 720 ml

SUHO

SUHO

prej 0,69

0,65 za kos samo

0,97/kg

prej 0,65

0,59 za kos samo

4,72/kg

16–18 °C

13–15 °C

SVINJINA, DIVJAČINA

SVINJINA, DIVJAČINA, JEDI Z ŽARA

prej 3,99

prej 3,49

3,69 za kos samo

4,92/l

3,29 za kos samo

4,39/l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

znižano od 15.09.2014

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu