Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

Skrbimo za medeno prihodnost VEČ KOT FER. HOFER.

Pri Hoferju smo se odločili, da v partnerstvu s Čebelarsko zvezo Slovenije postavimo raziskovalni čebelnjak, ki je namenjen predvsem: • preučevanju vpliva okolja na čebelje pridelke – analiza njihovih pridelkov bo pokazala, kako onesnaženo je naše okolje,

Boštjan Noč, predsednik Čebelarske zveze Slovenije, skrbi za Hoferjev raziskovalni čebelnjak.

Osmukalniki – posebne naprave, ki jih čebelarji namestijo na žrela panjev, da zbirajo cvetni prah.

Pri projektu sodelujemo s strokovnjaki Čebelarske zveze Slovenije in drugimi raziskovalci s področja čebelarstva.

redna cena

6,49

-% -% % 4,-99 % % % %-% -% za kg samo

marinirana, iz hladilnika

Dogajanje lahko v živo spremljate tudi prek naših kamer na spletni strani projekta:

ES DAN JUTRI ZA

-% -% -% -% -% -% www.hofer.si/daneszajutri % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% %za-%mokro % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -Sesalnik % -% - sesanje % -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% - -% -% -% -in%suho -% -% % % % % % % -% -% ---30% % % % -%Vaflji za sladoled-% -% -% -% -%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% 55 -% - -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -0, % % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% --% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% za kos % % % % % % -% UNION % % -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -%Radler -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%99 -% -%grenivka -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % % -% -% -% % -% -% -%-12%-% -% -% % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -%3 -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -%0, % 79 - -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - Lemon/ -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% Bitter % % % -% Water -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % -% -%Tonic % % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% % -% -%% -% --23% % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -%-%- -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % -% - % -%%-0, %49 % % % -% % -% %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% redna cena

0,79

več vrst, 112–56 g

za kos samo

4,91–9,82/kg

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

alk. 2,5 % vol., 0,5 l

redna cena

Zbran cvetni prah bomo analizirali in tako preučili vpliv okolja na čebelje pridelke.

TUDI ZA VEČJE DELCE UMAZANIJE

25-LITRSKA POSODA IZ LEGIRANEGA JEKLA

• 1.400 W • univerzalen sesalnik za večje in manjše delce umazanije ter tekočine • trpežna 25-litrska posoda iz legiranega jekla z ročajem • kovinska teleskopska cev • priključek za izpihovanje, odprtina za izpust vode ter držalo za kabel in opremo • 2 večji in 2 manjši kolesi za optimalno vodljivost • dolžina kabla: 4 m • dolžina sesalne cevi: 1,5 m

VKLJUČNO Z OPREMO, NPR. NAGUBANIM FILTROM ZA SUHO SESANJE (ZA MANJ PRAŠNIH DELCEV)

59,

16.06.

Slanina za žar

Čebele zgradijo satje in ga napolnijo z medom.

OD PONEDELJKA,

-23%

• oblikovanju nasvetov glede uživanja čebeljih pridelkov.

POSEBNA PONUDBA

14 .0 6. 20 14

• analizi kakovosti čebeljih pridelkov: izsledki bodo pripomogli k oblikovanju baze o hranilnih lastnostih cvetnega prahu, kar je pomembno za razumevanje prehranskih potreb čebel,

3

-LETNA GARANCIJA

0,90

-LETNA GARANCIJA

1,58/l

redna cena

0,64

cm ,9 ") 43 (17,3

1,5 l

• procesor Intel® Pentium® N3530 • 500 GB velik hibridni trdi disk SSHD z 8 GB velikim bliskovnim pomnilnikom • 4 GB velik delovni pomnilnik • zvočni sistem Dolby® Advanced AudioTM certificiran • USB 3.0 in Bluetooth 4.0

za kos samo

0,33/l

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 14.06.2014, do razprodaje zalog.

SLOVENSKA TIPKOVNICA

za kos

399,–

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 25/14

VEČ NA 10. STRANI

19.06.

Prenosni računalnik MEDION® AKOYA® E7226 (MD 99391), 43,9 cm (17,3")

OD ČETRTKA,

za kos samo

POSEBNA PONUDBA

st iz

ovo Kak

Obiščite nas tudi na Facebooku


do

a

kazan

Vert_Seite_02_kw25_kul_OG_Fleisch_Blum.indd 1

st

k

a ko vo

6/4/14 11:15 AM


OD PONEDELJKA DO SREDE,

16.06.–18.06., oz. do razprodaje zalog

-14%

Začinjen svinjski steak • stegno ali • ledja iz hladilnika, 500 g

redna cena

3,49

2,99 za kos samo

vost

o Kak

iz

5,98/kg

DOLENJSKA

BAJNOF

Cviček

čvrst, 3,6 % maščobe, iz hladilnika, 250 g

-28%

SUHO

suho rdečkasto vino s priznanim tradicionalnim poimenovanjem, 1l

Jogurt

redna cena

0,35

-% % % % -% % % 25 % % % 0, % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%--%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -17% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% - --%%--%% -% -%-% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-31 % % % % % % % % % % %-% -%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% -%% -%--%%--%%---%%--Arašidi -% -% -%Pralineji -srca % % % v obliki Jumbo 2,39 -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% - --%%--%% -% -%-% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%1, % % % % 09 % % -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -27% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % -% -% %-% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -EZ%KAR-TI%C ZV-ES%TOB-E,%KLUB--%%--% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%BR -% -%TA-V%NO-% OV-% -% -% 59 % -% 1, % % S -% % O % N E % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % V-ANJE, O % % P % U % K % A N % % % -% -% --% -%Cockta -% -% --% -% -% -% -% --%%--M%%A-K%S-I%M-A%LN-%O%--%% -% -%-% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -%-% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -V%A-R%ČE-%V-A%-%N-J%-E!-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%--%%-%-% -% -% -% --%% -%--%%--%%---%%%--%%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% čaj -% -% -% -%-29% -% %-% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% Črni --%%--%%--%%--Vrečke --%za%--%%--%%-% -% -%-28 % -% - % -% -% -% -% % % % % % % % - -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%-gospodinjstvo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ubenica -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Glavnata -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%solata -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -30 % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -30% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Banane 0,79 8–10 °C

za kos samo

SVINJINA, DIVJAČINA, KLOBASE

1,00/kg

2,89

st iz

ovo Kak

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

redna cena

za kos samo

redna cena

1,59

• z nugatovo kremo ali • z jagodno kremo 150 g

500 g

za kos samo

7,27/kg

redna cena

2,19

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

za kos samo

• limeta-ingver ali • klasična 1,5 l

3,18/kg

redna cena

redna cena

0,69

0,98

več vrst, 87,5 g oz. 50 čajnih vrečk

redna cena

1,12

za kos samo

• 2-kg (50 kosov) ali • 3-kg (35 kosov)

za kos samo

0,01/kos

7,89/kg oz. 0,01/vrečko

0,66/l

za zavoj samo

st iz

ovo Kak

redna cena

1,14

nepakirana

razred I

redna cena

0,79

za kg samo

nepakirane

0,55 za kg samo

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redna cena

0,59

za kos samo

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

16.06. za kos

Vok ponev, Ø 28 cm

trpežna aluminijasta ponev s trislojno prevleko proti prijemanju Ilag® Ultimate, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju, prostornina: ca. 4 l

IDEALNA ZA ZDRAVO PRIPRAVO JEDI, SAJ SE OHRANI VEČ VITAMINOV IN HRANILNIH SNOVI PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV (RAZEN ZA INDUKCIJSKE)

11,99

Mie rezanci • polnozrnati ali • navadni 250 g

Komplet vakuumskih posod, 3-/2-delni zaradi vakuuma ostanejo živila dalj časa sveža, posode so primerne za uporabo pri temperaturah od –40 °C do +100 °C

PRIMERNE ZA UPORABO V MIKROVALOVNI PEČICI IN ZAMRZOVALNIKU TER POMIVANJE V POMIVALNEM STROJU

Košarica, 3/2 kosa

košarice lahko zložite eno na drugo • 3 kosi: ca. 30 x 20 x 12 cm (D x Š x V), ali • 2 kosa: ca. 40 x 26 x 15 cm (D x Š x V)

RAZLIČNE BARVE IN KOMPLETI

9,99

iz 100% platinastega silikona, upogljiv, da se mafin lažje loči od modelčka, temperaturno obstojen od –40 °C do +250 °C in primeren za pomivanje v pomivalnem stroju

0,69

2,29

za komplet

Silikonski modelček za mafine, 12 kosov

za kos

RAZLIČNE BARVE

za zavoj

2,76/kg

0,76/1,15/kos

Azijska omaka

• sladka s čilijem ali • karijeva ali • sladko-kisla 300 ml

za zavoj

3,49

za kos

0,29/kos

0,89

RAZLIČNE BARVE IN OBLIKE

2,97/l

Kuhinjski pripomoček

zajemalka, lopatica, penovka ali zajemalka za špagete; primeren za pomivanje v pomivalnem stroju, z zelenim ali antracitnim ročajem za kos

2,49

LAHKO GA UPORABITE VEČKRAT

Ponev iz legiranega jekla, Ø 28 cm iz nerjavečega legiranega jekla (razen ročaja), z visokokakovostno prevleko proti prijemanju Ilag® Ultimate, omogoča energijsko varčno pečenje z malo maščobe, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju

PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV

Sezamovo/ arašidovo olje/olje za vok

za kos

17,99

250 ml

za kos

1,69 6,76/l

ca. 6,6 mm 144008693


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA, Kuhalnik riža

16.06.

za kos

14,99

• 400 W • prostornina: 1 l • preprosta uporaba • izvlekljiva aluminijasta notranja posoda s prevleko proti prijemanju, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju • ohišje iz legiranega jekla • funkcija kuhanja in ohranjanja toplote jedi • pokrov iz umetne mase Cool Touch z odprtino za uhajanje pare • z zaščito pred pregretjem • vključno s kuhalnico iz umetne mase, merilnim lončkom in nastavkom za kuhanje na pari VKLJUČNO Z OPREMO

ca. 30 min enostavno

3

-LETNA GARANCIJA

Rakov čips

idealen kot prigrizek, predjed ali priloga • navaden ali • tajski s čilijem 100 g

SESTAVINE: (za 4 osebe) 250 g mie rezancev 240 g mešane paprike 2 mladi čebuli 2 korenčka 100 g sladkega graha 3 čajne žličke rdeče karijeve paste 250 ml kokosovega napitka nasekljan svež koriander sol poper 4 jedilne žlice arašidovega olja 4 majhni kosi piščančjih prsi (po ca. 120 g) 120 g slanih arašidov ca. 125 ml teriyaki marinade 1 limeta

za kos

0,99

Piščančje prsi z arašidi, popečenimi mie rezanci in azijsko zelenjavo PRIPRAVA: Mie rezance skuhajte po navodilih na embalaži. Zelenjavo narežite na zelo ozke trakove in jo skupaj s kuhanimi mie rezanci popecite na arašidovem olju. Dodajte rdečo karijevo pasto, jo na hitro popražite skupaj z zelenjavo in rezanci, nato pa vse skupaj zalijte s kokosovim napitkom. Solite, poprajte in začinite z nasekljanim svežim koriandrom. Piščančje prsi narežite na trakove in jih pecite na arašidovem olju približno 5 minut. Grobo nasekljajte arašide in jih na hitro popecite skupaj s piščančjimi prsmi. Dodajte teriyaki marinado in postrezite z 2 rezinama limete.

Pripravljena kitajska jed

9,90/kg

Omaka za vok

za pripravo mesnih, ribjih in zelenjavnih jedi • soja in sezam ali • sladka s čilijem ali • sladko-kisla 200 g

za kos

1,99

v dvoprekatni posodici • piščanec s karijem ali • sladko-kisli piščanec ali • Chop Suey 375 g

5,31/kg

za kos

0,99 4,95/kg

Pripravljena indijska jed tradicionalna jed s piščancem • Tikka Masala ali • Vindaloo ali • Ayam 392 g

Instantni azijski rezanci

hitra in preprosta priprava • z okusom po piščancu ali • z okusom po svinjini ali • z okusom po kozicah ali • zelenjavni 4 x 85 g

za zavoj

1,19 3,50/kg oz. 0,30/kos

za kos

KLASIČNA JED IZ AZIJSKE KUHINJE

1,89 4,82/kg

Kokosov napitek

425 ml

za kos

0,99 2,33/l


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

Tekoče milo za roke Authentic • sivka in kamilica ali • bergamot in verbena 250 ml

Palmolive je blagovna znamka, ki s svojimi izdelki za osebno nego že več kot 100 let razveseljuje kupce v več kot 180 državah sveta. Izdelki iz priljubljene linije Naturals vsebujejo 100% naravne izvlečke za mehko, negovano in voljno kožo, aromatična linija izdelkov Authentic pa vašo kožo tudi prijetno odišavi.

za kos

0,99

16.06.

Gel za prhanje Authentic

• bergamot in verbena ali • damaščanska vrtnica in mošus 250 ml

za kos

0,99 3,96/l

3,96/l

Mleko za prhanje Mediterranean Moments

Tekoče milo za roke Naturals – polnilo

za mehko, gladko in čudovito odišavljeno kožo • maroško arganovo olje in mandelj ali • mediteranska vrtnica in šmarnica ali • italijanska marelica in jagoda 250 ml

• mleko in med ali • mandelj 750 ml

za kos

2,29

za kos

1,59

3,05/l

6,36/l

V NAŠI STALNI PONUDBI OD 16.06.

Tekoče milo za roke • mleko in med ali • mandelj ali • akvarij 300 ml

Trdo milo Naturals

• oliva ali • mleko in vrtnica ali • mleko in med 90 g

V NAŠI STALNI PONUDBI OD 16.06.

za kos

0,65

za kos

1,78

Gel za prhanje Naturals

7,22/kg

5,93/l

V NAŠI STALNI PONUDBI OD 16.06.

Peneča kopel Naturals

• kokos ali • oliva ali • mleko in med 250 ml

• kokos ali • oliva ali • mleko in med 500 ml

za kos za kos

3,49

V NAŠI STALNI PONUDBI OD 16.06.

1,99

6,98/l

7,96/l

Krema BB, 7 v 1

RAZLIČNI ODTENKI

LM za kos

za nego kože po sončenju; hitro se vpije, kožo hladi in osveži, učinkovine aloe vere pa jo pomirjajo in omilijo rdečico, 250 ml

Losjon za telo Tropical Feeling

BB = BLEMISH BA

Izraz blemish se nanaša na nepravilnost i kože, kot so akne, bra zgotine, razširjene pore in pigmentni ma deži.

Losjon z aloe vero

ZA 24-URNO NAVLAŽENOST KOŽE

učvrstitvena in obnovitvena nega s kančkom pudra za prekrivanje nepravilnosti in rahle rdečice; koži daje bolj enakomeren in gladek videz, odsevni pigmenti pa poskrbijo za sijočo polt; s 24-urnim vlažilnim kompleksom ter kompleksom s hialuronsko kislino proti prezgodnjemu staranju kože; hitro se vpije, na koži pusti prijeten občutek, ZF 15 pa ščiti pred škodljivimi sončnimi žarki, 50 ml

za kos

3,99

2,49

79,80/l

9,96/l

primeren za vsakodnevno nego vseh tipov kože, saj negovalna formula z glicerinom kožo dolgotrajno vlaži in jo ščiti pred izsušitvijo; hitro se vpije in pri redni uporabi pomaga ohranjati kožo prožno in gladko • Exotic ali • kokos 250 ml

S KONCENTRATOM ALOE VERE IZ NADZOROVANE EKOLOŠKE PRIDELAVE za kos

2,99 11,96/l


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

16.06.

Knorrove juhe in jušne kocke nas v kuhinji spremljajo že več kot 40 let. Zaradi izbranih sestavin in odličnega okusa so izjemno priljubljene in nepogrešljive pri vsakem domačem kosilu.

Jušna kocka

25-LITRSKA POSODA IZ LEGIRANEGA JEKLA

za zavoj

1,19

za pripravo odličnih juh ali obogatitev jedi • zelenjavna ali • goveja 120 g oz. 12 kosov

Sesalnik za mokro in suho sesanje

VKLJUČNO Z OPREMO, NPR. NAGUBANIM FILTROM ZA SUHO SESANJE (ZA MANJ PRAŠNIH DELCEV) TUDI ZA VEČJE DELCE UMAZANIJE

9,92/kg oz. 0,10/kos

Čista jušna osnova

bogata reducirana jušna osnova, pripravljena s počasnim kuhanjem, da sestavine ohranijo poln okus; za pripravo juh ali obogatitev jedi, kot so rižote, enolončnice in omake, brez dodanih ojačevalcev okusa • goveja ali • zelenjavna 224 g oz. 8 kosov

za zavoj

1,79 7,99/kg oz. 0,22/kos

• 1.400 W • univerzalen sesalnik za večje in manjše delce umazanije ter tekočine • trpežna 25-litrska posoda iz legiranega jekla z ročajem • kovinska teleskopska cev • priključek za izpihovanje, odprtina za izpust vode ter držalo za kabel in opremo • 2 večji in 2 manjši kolesi za optimalno vodljivost • dolžina kabla: 4 m • dolžina sesalne cevi: 1,5 m

za kos

59,99 3

-LETNA GARANCIJA

Predpražnik

z nedrsečo spodnjo stranjo, preprost za vzdrževanje in pralen, vel. ca. 50 x 70 cm

Juha

bistra ali kremna • kranjska goveja ali • planinska ali • z govejimi cmočki ali • gobova z jurčki ali • fižolova s testeninami ali • špargljeva 101–59 g

RAZLIČNI MOTIVI

za kos

0,89

4,99

8,81–15,08/kg

LINO

GOURMET-SNACKS

iz mleka, kakava in fino praženih lešnikov, idealna kot namaz za kruh ali palačinke ter za peko tort in kolačev • Milk ali • Duo ali • Nougat 400 g

• z govedino s čilijem ali • s piščancem ali • z zelenjavo 2 x 150 g

Lino lada

FERRERO

Nutella

priljubljen namaz iz kakava in lešnikov, 200 g

za kos

2,39

1,99

valnika

iz zamrzo

UČILA

Otroška slikanica

SLOVENIJA

za kos POLSLADKO

9,95/kg

RADGONSKE GORICE

10–12 °C

1,99 6,63/kg

Traminec

vrhunsko vino ZGP, harmonično, zlato rumene barve in polnega okusa, z obstojno in intenzivno aromo, ki spominja na divje vrtnice; primerno za nekajletno staranje, 0,75 l za kos

5,99 7,99/l Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

PAŠTETE, OREHOVE SLADICE

st iz

ovo Kak

Radler grenivka

alk. 2,5 % vol., čudovito osvežujoč naravno motni radler iz piva in sadnega soka grenivke, prodaja v zavoju (12 steklenic po 0,33 l)

6 RAZLIČNIH NASLOVOV

Polnjena tortilja

5,98/kg

za kos

za kos

za zavoj

5,79 1,46/l oz. 0,48/steklenico

Kaj je to?: • Živali ali • Vozila ali • Barve ali • Prve besede ali • Številke ali • Kmetija za kos

2,99


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

19.06.

za kos

2,49

Ročna ura Fun

modna, s kakovostnim kvarčnim mehanizmom in koži prijaznim silikonskim paščkom, 2 velikosti ohišja (40 ali 36 mm), različnih barv, vodotesna do 5 barov*

Sončna očala Fun

za kos

6,99

3

-LETNA GARANCIJA

s 100% zaščito pred UV-žarki in proti praskam odporno prevleko, z okvirjem iz kovine ali umetne mase

* Podatek se nanaša na zračni tlak, uporabljen pri preverjanju vodotesnosti po standardu DIN 8310.

Hoferjeva resnica št. 34: Naše CENE SO DROBNE kot pesek na plaži. Ženski top z všitim nedrčkom

odlično prileganje zaradi mešanice bombaža in elastana (Lycra), z neopazno všitim nedrčkom s kostjo in po dolžini nastavljivimi širokimi ali dvojnimi naramnicami oz. brez naramnic, vel. 34: košarica B, vel. 36/38: košarica B/C, vel. 40/42: košarica A/B/C, vel. 44–46: košarica B/C

Žensko spodnje perilo Lyocell, 2/1 kos

iz prijetno mehkih vlaken Lyocell-Tencel® • nedrček, 1 kos: vel. 75–80: košarica B/C, vel. 85: košarica C, ali • spodnjice, 2 kosa: vel. 36–46 za zavoj/kos

5,99

Naravna vla kna Tencel® z nanofibriln o strukturo optimalno od vajajo vlago . Hladijo, ko je vroče, in grejejo, ko je mraz.

za kos

7,99

3,00/5,99/kos

RAZLIČNI MODELI

Žensko poletno krilo lahko poletno podloženo krilo, ki sega približno do kolen, spodaj nekoliko razširjeno, s potiskom, vel. 36–46 za kos

7,99 Ženske elastične balerinke vrhnji material, preprost za vzdrževanje, in prožen, nedrseč podplat, št. 36–41 Vsebina preverjanj:

za par Škodljive snovi Prileganje Obdelava ID-projekta

305-08-SHS B13 bureauveritas.com /qualitycheck

9,99


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

19.06. Usnjen pilotski kovček

iz trpežnega govejega usnja, velik, priročen kovček za dokumente, s kolesci, lahko ga zaklenete, mere: 45 x 20 x 34,5 cm

Moška poslovna srajca Cool & Fresh

vi, iz iz 100% bombaža, s kratkimi roka lahke zračne, koži prijazne in izjemno za visokokakovostne tkanine, idealna ine tkan tura struk poletje, posebna visokoomogoča dobro kroženje zraka, 3 39–4 vel. , lana izde no kakovost

RAZLIČNI MODELI

Kovček s trdim ohišjem

lahko aluminijasto ohišje, 4 kolesca (vrtljiva za 360°), v celoti podložen glavni predal, elastični zatezni pasovi za pritrditev prtljage, predelna stena z žepom z mrežico in vdelan, izvlekljiv ročaj, mere: 49 x 27 x 70,5 cm, prostornina: 74 l

za kos

59,99

LIKANJE NI POTREBNO

2 KOMBINACIJSKI KLJUČAVNICI S FUNKCIJO TSA

STABILNO OGRODJE S KOLESCI IN IZVLEKLJIVIM ROČAJEM

Usnjen moški pas

iz govejega usnja, z gladko ali rahlo strukturirano površino, črne ali rjave barve, dolžina: 85–115 cm

za kos

14,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI za kos

59,99

Srajca ima hidrofilno prevleko, ki hitro odvaja vlago, zato se tkanina tudi hitreje suši.

za kos

6,99 Z BARVNO USKLAJENIM PASOM

Kratke nogavice, 2 para z zračnimi predeli na podplatu in neutesnjujočo patentno obrobo, št. 35/38–43/46

Digitalna tehtnica za prtljago za tehtanje prtljage do 50 kg na 50 g natančno; ker je majhna in lahka, je idealna na potovanju; s prikazom temperature in izpraznjenosti baterije, z zanko in zaponko iz umetne mase, vključno z baterijo

Moške bermuda hlače s pasom

za zavoj

1,49

iz 100% bombaža, vel. 48–56

3

-LETNA GARANCIJA

0,75/par

za kos

6,99 za kos

12,99

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

VANISH

Oxi Action Pink

Kovinska zalivalka

sredstvo za odstranjevanje vseh vrst madežev z barvnih in belih tkanin, 2 l (1,5 l + 0,5 l brezplačno)

iz visokokakovostne pocinkane železne pločevine, pršno glavo lahko odvijete, s poklopnim ročajem, okrogla ali ovalna, prostornina: ca. 10 l

za kos

4,99 2,50/l

RAZLIČNI MODELI

razen

sivomodrega Moške hlače za prosti čas modela:

iz 100% bombaža, 3/4 dolžine, enobarvne ali z notranjo stranjo pasu v kontrastni barvi, vel. 48–56

za kos

9,99 S STRANSKIMI ŽEPI RAZLIČNE BARVE

VANISH

Oxi Action White sredstvo za odstranjevanje vseh vrst madežev z belih tkanin, 2 l (1,5 l + 0,5 l brezplačno) za kos

4,99 2,50/l

za kos

12,99


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

VRHUNSKA ZMOGLJIVOST

Zunanji trdi disk, 1 TB

• procesor Intel® Pentium® N3530 • 500 GB velik hibridni trdi disk SSHD z 8 GB velikim bliskovnim pomnilnikom • 4 GB velik delovni pomnilnik • zvočni sistem Dolby® Advanced Audio™ certificiran • USB 3.0 in Bluetooth 4.0

VELIKEGA FORMATA

19.06. OSEBNI RAČUNALNIKI ZNAMKE MEDION® S PRIKLJUČKOM ZA TRDI DISK OMOGOČAJO UPORABO TRDEGA DISKA BREZ KABLOV

• 6,35 cm (2,5") • priključek USB 3.0 za prenos podatkov s hitrostjo do 5 Gbit/s • napajanje prek USB-priključka • 8 MB velik predpomnilnik • mere: 117 x 93 x 19 mm (D x Š x V) • masa: ca. 175 g

3

Prenosni računalnik MEDION® AKOYA® E7226 (MD 99391), 43,9 cm (17,3")

-LETNA GARANCIJA

cm ,9 ") 43 (17,3

h iz vni jo vi iko lit sl et 0 sv 90 -o x ED 00 z L 1.6 n lo tjo as os i z ljiv ok oč šir D-l H in

ja ad oz

• procesor Intel® Pentium® N3530 (2,16 GHz, 2 MB velik pametni predpomnilnik Intel®) – zmogljiv, zanesljiv in hiter – novi štirijedrni procesor Intel® Pentium® z načinom turbo je zdaj še hitrejši • 43,9 cm (17,3") velik široki zaslon z LED-osvetlitvijo iz ozadja in HD-ločljivostjo 1.600 x 900 slikovnih pik • 500 GB velik hibridni trdi disk SSHD z 8 GB velikim bliskovnim pomnilnikom – trdi disk SSHD združuje hitrost trdih diskov SSD in velikost običajnih trdih diskov, zato kratek čas nalaganja in hitra odzivnost omogočata, da ste vedno produktivni, vaši podatki pa varni

za kos

64,99

USB 3.0 1 TB

k pi

Pomnilniška kartica microSDHC, 32 GB

SLOVENSKA TIPKOVNICA

• zvočni sistem Dolby® Advanced AudioTM certificiran • večstandardni DVD-/CD-zapisovalnik1 s podporo za DVD-RAM in Dual Layer • spletna HD-kamera in mikrofon • digitalni avdio/video HDMI®-izhod • Windows 8.1 in bogata programska oprema • mere/masa: ca. 42,3 x 3,1–3,4 x 28,1 cm (Š x V x G)/2,82 kg (vključno z baterijo)

za kos

za kos

399,–

Intel, logotip Intel, Intel Inside, Pentium in Pentium Inside so blagovne znamke družbe Intel Corporation v ZDA in drugih državah. Dolby, Dolby Advanced Audio in simbol dvojnega D so registrirane blagovne znamke družbe Dolby Laboratories. Vse pravice pridržane. 1) Nedovoljeno kopiranje ali posredovanje zaščitenih vsebin v komercialne namene je prepovedano in kaznivo, dovoljena pa je izdelava kopij za osebno oz. zasebno uporabo.

Nadzorna IP-kamera

14,99

Video o izdelku

FUNKCIJA VSTAVI IN POŽENI (PLUG & PLAY)

3

3

-LETNA GARANCIJA

UPORABNA TUDI KOT ELEKTRONSKA OTROŠKA VARUŠKA

• za notranje prostore • ločljivost snemanja: 640 x 480 slikovnih pik • s senzorjem gibanja in sporočanjem sprožitve prek elektronske pošte • upravljanje prek LAN, WLAN ali interneta • nočno opazovanje in alarm • mikrofon • s programsko opremo za upravljanje prek računalnika, iPada*, iPhonea* ter drugih pametnih telefonov, adapterjem, stenskim nosilcem in LAN-kablom

idealna za digitalne fotoaparate, tablične računalnike, mobilne telefone, MP3-predvajalnike itn., ki kot pomnilniški medij uporabljajo kartice SDHC ali microSDHC, hitrostni razred 10, vključno z SD-/SDHC-adapterjem

-LETNA GARANCIJA

Videokamera

• snemanje videov v polni visoki ločljivosti • ločljivost: 5 mio. slikovnih pik • 5-kratni optični zoom • 7,6 cm (3") velik zaslon na dotik • reža za kartico SD/SDHC ali microSDHC • oprema: 4 GB velika pomnilniška kartica SDHC, litij-ionska baterija, polnilnik baterije, torbica, USB-/AV-kabel in CD s programsko opremo

za kos

49,99

Z VRTLJIVO VIDEOKAMERO IMATE VSE POD NADZOROM, TUDI KO VAS NI DOMA (VKLJUČNO S STENSKIM NOSILCEM)

Z ZASLONOM NA DOTIK

VKLJUČNO Z BOGATO OPREMO

za kos

99,99

3

3

-LETNA GARANCIJA

-LETNA GARANCIJA

* iPhone/iPad sta blagovni znamki/registrirani blagovni znamki družbe Apple Inc. iPhone*/iPad* nista sestavni del ponudbe. Prosimo, da upoštevate zakonodajo o varstvu osebnih podatkov, veljavno v Republiki Sloveniji. Če želite, da bo nadzorna IP-kamera delovala brezžično, morate ob namestitvi kamere poznati nastavitve svojega brezžičnega usmerjevalnika. Več informacij o namestitvi najdete na www.ipc-info.com.

SREBRNE ALI ČRNE BARVE

3

-LETNA GARANCIJA

za kos

Električna past za insekte

nepovabljene goste, npr. mačke, pse ali glodavce, prežene z vašega vrta brez uporabe kemičnih sredstev, vsiljivca prepozna z infrardečim senzorjem, nato pa ga prežene npr. z zvočnim signalom na različnih frekvencah, ultrazvočnim signalom ali bliskajočo se LED-lučko, doseg lahko nastavite z vrtljivim gumbom, vključno s 3 baterijami AA, dolžina (vključno s klinom za pritrditev v tla): 37,5 cm

z izjemno zmogljivo 9-W UV-lučko privablja nadležne insekte, kot so komarji, ose ali muhe • napetost na mreži: 1.000 V • povsem izolirano ohišje iz umetne mase z lovilno posodo • doseg: do 30 m2 • višina: ca. 29 cm, Ø ca. 13 cm

9 cm za kos

39,99

12,99

za kos

S SOLARNO PLOŠČICO ZA POLNJENJE BATERIJ

3-LETNA GARANCIJA

VODOTESEN DO GLOBINE 3 m Z DVOJNIM ZASLONOM

13 cm

24,99

OPREMA

DOSEG: CA. 70 m2 Adapter za priključitev na električno omrežje in polnilnik baterij nista sestavni del ponudbe.

DOLGOVALOVNA SVETLOBA UČINKOVITO PRIVABLJA MRČES DELUJE POVSEM BREZ KEMIČNIH SREDSTEV

DELOVANJE NA BATERIJE ALI PREK ELEKTRIČNEGA OMREŽJA

m

• 8,0 mio. slikovnih pik • 4-kratni digitalni zoom • dvojni barvni zaslon: 6,8-cm (2,7") zadaj in 4,6-cm (1,8") spredaj • snemanje videoposnetkov

Ultrazvočni odganjalnik živali

6,8 c

Vodotesni digitalni fotoaparat Splash

• oprema: 4 GB velika pomnilniška kartica microSDHC (vključno z adapterjem), 2 bateriji AAA, torbica z zapestnim paščkom, USB-kabel, program za obdelavo slik

3

-LETNA GARANCIJA


SP V NIZKIH CENAH PRI HOFERJU 1 za kos

0,78 4

0,89

za kos

3,29

3,56/kg

st iz

3

5

0,52/l

za kos

ovo Kak

10,97/13,16/kg

6

za kos

0,95

st iz

ovo Kak

2

za kos

za kos

8

2,19

0,63/l

za kos

0,99

0,33

10

0,17/l

za kos

1,85

1,46/l

3,70/kg

5,66/6,60/kg

9

7

11 za kos

0,49

za kos

1,79

vost

o Kak

0,90/l

za kos

1,79

1,48/l

iz

0,90/l

10 11

0,35

za kos

1,99

st iz

7

za kos

ovo Kak

za kos

2,59

st iz

ovo Kak

3

2

za kos

6

0,25

9 za kos

za kos

0,13/l

za kos

8 za kos

1,96

1,14

0,76

9,80/kg

7,60/kg

3,80/kg

4

0,69 1,38/l

5 za kos

za kos

1,29

0,49

st iz

1

ovo Kak

7,37/kg

0,98/l

za kos

0,67 1,34/l

1 2

Svetlo pivo

alk. 4,9 % vol., 0,5 l

5

4

alk. 2,5 % vol., 0,5 l

M&M’s

Pivo

6 Bonboni

• čokoladni dražeji ali • arašidi, obliti s čokolado 200 g

alk. 5,0 % vol., 0,5 l

3

Radler

Cola/oranžada 2l

Čips v tulcu več vrst, 175 g

7

STARI HRAM

Cviček

suho rdečkasto vino s priznanim tradicionalnim poimenovanjem, 1 l

8

Pomarančni nektar

1

Slani krekerji 2 x 100 g

VS

Twisted Sticks več vrst, 150 g

2

11 Refošk

suho rdeče vino, 1 l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

Ledeni čaj z okusom breskve 2l

10 Energijska pijača več vrst, 0,25 l

zrnati keksi

50% sadni delež, 1,5 l

9 Palčke

FLYING POWER

4 Italijanski polno-

3

Ledeni čaj

• brusnica-malina ali • breskev 1,5 l

dve vrsti, 250 g

5 Bio oreščki

CHOCO BISTRO

8 Mini piškoti več vrst, 175 g/150 g

9 Pepsi

iz hladilnika, 0,33 l

več vrst, 300 g/250 g

6 Sangria 1,5 l 7

Rdeče vino suho, poreklo: Makedonija, 2 l

10 Napolitanke dve vrsti, 500 g vino 11 Belo suho, poreklo:

Makedonija, 2 l


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

19.06.–22.06., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

LE GUSTO

Poper

• črni celi ali • črni mleti ali • pisani celi 100 g/70 g

-10%

Tunina v oljčnem olju

redna cena

160 g

0,99

-28-%%-% % % -% -% % Paradižnikov % % % % % 89 ketchup 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --0, %%--%%99 %%-% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%---%%%---%%--%%---%%%--%%---%%%---%%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -26% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -DUO'R % -% - % -% -% % % % z% -% -% -% -% -% -%Džem -% -% -% -% -% -% -% --% -%--%% --%%--%%--%%%--%%--%% --%%--%% -% -% -% -Jogurt % % -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%% --%%--%%--% --%%--%% --%%--%% -% -% -% dodatki % -% -% 1,39 -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -%-% -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% - %--%% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -%%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% --20 -% -% --% -% -%-%-%-%-%-%--%%-44 % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%0,39 % -% VEST-O% % IC-Z% % BE, KT % % R % % 89 % A % % L K % U Z % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% 0,-% -% -% % % -% -% --BR%E -% -%VN-O% -B%OV --%% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NAEN-KO%USPTAO-V%AN-JE%, --%% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % za-% % % % % % -% - % -%Omaka % % -% -% -% - -% -% -% -% - -% -%%-% -% -% -%--%%-% -M-%%A--L%%NO--%%--% --%%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%M--% % % % % I S % % K % A % % -% - % -testenine % % % % --% -%-% -%%-% -% -% -% -% -% -%V-A%R--Č%%E-V-%%AN--%%JE-!% --%% -%%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -%%-% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%% -%%--%%--%%--%% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% -% --% --%%--%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -%--%%--%% -% --%% -%%--%%--%Detergent % % -% -% -% -%Vaflji % % % % % -% % za ročno -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -% --% -%%--pomivanje --%% -% -% -% -% - -% -% -% -% % % % -% -% -% -Fine % % Sensation % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%--%%--% -posode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ŠE -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% E-% -% -% -% -% -% -% -% Testenine – Njoki/ PO-%NUDB -% -% -% Široki jajčni -% peresniki torteloni -% -% -% -% -% -% rezanci redna cena

1,39

za kos samo

nepekoč, 1,4 kg

za kos samo

8,90/12,71/kg

6,19/kg

redna cena

1,89

za kos samo

65% sadni delež • malina ali • marelica 400 g

0,99/kg

več vrst, iz hladilnika, 175 g

redna cena

redna cena

0,49

1,59

za kos samo

za kos samo

več vrst, 475 g

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

2,23/kg

2,23/kg

dve vrsti, 300 g

koncentrat, več vrst, 500 ml

1,39

redna cena

1,79

za kos samo

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

redna cena

redna cena

0,99

za kos samo

2,08/kg

za kos samo

4,30/kg

1,38/l

st iz

ovo Kak

100% pšenični zdrob durum, 1 kg

500 g

Gorčica Estragon 200 g

več vrst, 500 g/250 g

za kos

0,99 1,98/kg

Slika je simbolična in je samo predlog za serviranje.

za kos

0,39 1,95/kg

za kos

0,78

za kos

0,99 1,98/3,96/kg

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu