Skip to main content

Hofer katalog

Page 1

Parni kuhalnik iz legiranega jekla

• s kuhanjem na pari v posodi brez tlaka ostanejo živila okusna in ohranijo vitamine • moč: 1.600 W • prostornina: 22 l • prostornina posode za vodo: 1,2 l • ohišje in notranjost iz legiranega jekla • preprosta uporaba zaradi 18 prednastavljenih programov • nastavitev temperature pri kuhanju na pari: 55–100 °C • nastavitev temperature pri funkciji žara: 120–200 °C • 99-minutni časovnik • vključno s posodo za odcejanje, krožnikom za kuhanje zelenjave in 2 rešetkama za žar iz legiranega jekla • mere ohišja: 45,4 x 29,3 x 41,1 cm (Š x V x G)

ODSTRANLJIVA POSODA ZA VODO

Pri nežnem ku hanju na pari se v ve liki meri ohranijo vitam ini in minerali ter ob lika, teža in barva živ il. Jedi se ne razku hajo in ostanejo soč ne.

VKLJUČNO Z OPREMO

2 v 1: ZA KUHANJE NA PARI IN PEKO NA ŽARU Z LED-PRIKAZOVALNIKOM

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

05 04 .10 .10 .2 . in 01 4

VEČ KOT FER. HOFER.

199,–

06.10.

za kos

V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Piščančji mini file

• naravni ali • marinirani iz hladilnika, 500 g

-23%

-% -% % % 3 % % -% % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % -%79 -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -%%--%2, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% % % % % -% -% -% % -% -% -% % z vgrajenim -% -% --LED-televizor % % % DVD-predvajalnikom % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% Lignji-% -% -% -% -% % % a -% % % -% -% iz--z%am-rz%ov-a%lnik-% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % % -%%-%-%-%-% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -15 % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%%--% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% za kos - -% -% -% -% -% -% -% -% -%29 %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%3, % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -Lešniki, % % % - s čokolado -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % -% -%obliti % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % -% -% -% % -% -% -% % - % -%%-% -% % % % % % -% %-23 -% -% -% -% -% -% -% -% -%%-%-%-%-%-%-%- -% % % % -% % -% -% -% -% % -% -%-%-%-%-%-% -% - -% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% % -% %-%-%-%-%%--%%1,-%19-% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -Zero/ % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -%Coca-Cola % % Sprite/ -% -% -%% -% -% -% -% --%% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% Schweppes -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Tangerine % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% % -%%% -%%-%-%-%-%-%-% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% --16 % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% --% -% -% -% -% % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -%99 %-%-%-%-%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -%0, % -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% redna cena

3,64

-LETNA GARANCIJA

za kos samo

st iz

ovo Kak

5,58/kg

očiščeni, celi, 500 g

redna cena

3,89

• polna visoka ločljivost z osupljivo ostro sliko za popolno doživetje domačega kina • elegantne oblike s tankim ohišjem • izvrstna kakovost slike – frekvenca osveževanja: 100 Hz (Real Motion Rate) • mere: 94,1 x 60,3 x 22 cm (Š x V x G) • masa: 10,3 kg

Izjemna zabava • sprejemnik DVB-T, HD DVB-C in DVB-S2 • reža CI+ • standard DLNA za predvajanje vsebin z osebnega, prenosnega ali tabličnega računalnika oz. pametnega telefona

za kos samo

1,55

09.10.

redna cena

za kos samo

5,95/kg

1,5 l

redna cena

1,18

za kos samo

0,66/l

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 04.10.2014, in nedeljo, 05.10.2014, oz. do razprodaje zalog.

Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 41/14

3

-LETNA GARANCIJA

OD ČETRTKA,

200 g

10 Fu l 1, z L l HD ED 1. (4 6 c 0 -o 8 0 m sv 0p ") et L lit CD vij -t o i ele z o vi za zor dj a

POSEBNA PONUDBA

299,–

6,58/kg

Obiščite nas tudi na Facebooku


Hofer sporoča NA GRANDE ALBERONE

-50% NA REDNO CENO

(velja samo ob nakupu jelenovega mesa osso buco in/ali posušenih jurčkov)

REDNA CENA ZA KOS

4,99 6,65/l

18142

Grande Alberone

02.10.–05.10., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

KUPON ZA 50% POPUST

POPUST S KUPONOM

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

Pri nakupu jelenovega mesa osso buco in/ali posušenih jurčkov prejmete ob predložitvi kupona popust na vino Grande Alberone.

ALPIKA

Jelenovo meso osso buco iz hladilnika st iz

ovo Kak

suho rdeče vino, poreklo: Italija, 0,75 l

8,99 za kg samo

Posušeni jurčki

iz gorenjskih gozdov, z receptom na hrbtni strani embalaže, 30 g

Kupon velja od 02.10. do 05.10.2014 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu jelenovega mesa osso buco in/ali posušenih jurčkov iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.

SVEŽIH RIB

Kartico z receptom za okusni jelenov osso buco poiščite v naših poslovalnicah ali na www.hofer.si.

kul za Rec ina vaš ept št. ričn o zbir 8 (20 ih užit ko 14) kov

2,79 za kos samo

v sodelovanju s kulinarični portal slovenski portal

največji kulinarični največji slovenski

osso buco Jelenovz jurčki in kruhovo štruco

93,00/kg

Šampinjoni

Sveže skuše

500 g

iz hladilnika

5,

za kg samo

-40% % -% -% 99 -% - -% -% % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -0, 89 % -% % -% -% % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - % -% -% % % % % % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% % % % % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %Rukola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poraba: -% -% -% % % % -% - Piščančji % -% %59-% -%-%-%-%-%-% -% -% % -% -% -% -% % -% -% % -% % o % -% -% -%%Sv es % % m e % ež % % % % zrezki % 0, - -% -% % - % -% -% -% - % -% % % % % -% -% - %--%% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%Slovenska % % jabolka gala -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% -% --% -% --%%-% -% -% -% -% - -30 % % % % % % % % % % -% -% -% % --% -% -% % -%--%%--%%--%% -% % -% - %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% % % % % % % % % % % -% -%--%%--%%--%% -%--%%-%%-% -% -%-%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% - % -% -% -%za-%kos-samo % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% %--%%--%%--%%--%% -%%-%--%-%-%-%-%-%-%-% % -% -% -% -% 69 % % % % % % % % % % % % % -% -% -% - -% -% -% -% -%%-% --%%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -%0, -% -% -%-%%---%%--%-%%-% %-% % -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%69 -%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -%5,38/kg -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -%-%-%-%-%-%%--%%--%%--%%--%%-% % % % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % % % % % -% -rastlin -% -% -% -% -% -% -% -%Lilija -% -% % -% -Miks % -% - % -% -% -% -% -%% -% % % % % zunanjih % % % -% -% --% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% OD ČETRTKA, 02.10., IN MORSKIH SADEŽEV

redna cena

1,49

za zavoj samo

1,78/kg

sočno meso. Skuša ima čvrsto, okusno in spečemo ali o iram poš , imo duš jo Lahko ino. arič mlin po ali celo, na žaru

125 g

redna cena

0,89

nežen piščančji file je odlična izbira za pripravo zdravega in hkrati okusnega obroka.

iz hladilnika, 500 g

st iz

za zavoj samo

4,72/kg

ovo Kak

st iz

ovo Kak

razred I, 1 kg

redna cena

0,99

2,

za zavoj samo

Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.

v lončku Ø 12 oz. 13 cm, različne sorte

v lončku Ø 13 cm, različne barve

do razprodaje zalog

1,69 za kos samo

Slike so simbolične.

2,69 za kos samo

Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!


OD PONEDELJKA DO SREDE,

06.10.–08.10., oz. do razprodaje zalog

KINDER FERRERO

Žlahtna polnjena mlečna čokolada

Maxi King iz hladilnika, 35 g

več vrst, 187,5 g

Fruc

• Sex on the Beach ali • Multivitamin ali • limona-limeta z aloe vero 1,5 l

st iz

-26%

-28%

redna cena

redna cena

0,69

1,89

-% % % % -% 49 % % % % % 0, % % % 1,39 % -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -%%-% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%-%%--%%--%%--%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%---%%%--%%---%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -18% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - %Dunajski % % % -% -% %%ov-a-%ln%ik-a%%-% -% -% -% - %zrezki -% -% -% -Mlečni -riž% -% -% -% -% -% -% --% -%--%%--%%--%%--%%%iz--% % % m-rz % za% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--% --%%--%%--%%---%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% 0,79 -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%-% -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% - %--%%--%% -%--%%-% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% % % % % -% -% -% -%-%-%-%-%-%-% %-%-%-%-%-%-% -% % -% -% -% -% - -% -% -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%- %%-%-%-25 % - % -% -% -% % % % % % % % -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -%-%-%-%-%-%-%-%--%%- -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -Z K%ART-IC%ZVE-ST%OBE-, K%LUB -% -% -% 29 % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%BRE -% -%V-N%O -%OV-% -% -%0, -% -% -% OSTA -15% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -%NAE-N% JE, % -% -% VA-N% % O KUP % -% % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %M-%A-K%SI-M%A-%LN-O -% -% -% % % % -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% V-%AR-%ČE-V%A-N%JE--%!% --%%--%%--%% -% -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -%--%%--%%-% -% -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% --%%39 -%--%%-% -% -% - -% -% -% -% - -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -%--%%--%%--%%--%%4, % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%%--%%-% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% -%--% -% --%%--%% -%--%%-% -% -% - % -% -% -% % -% - % -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%Piščančja % % % % -% -% % -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -%--%%--%% -%--%%-%%--%/%--%% -%nabodala % -% % -JUST % % VEG! -23% % % % % %% -% -% -% --%%--%%- % -% -% -% -% -% -% -% % Sončnično% -% % Solata -% -% -% % % % % % % -% -% olje % - -% -% -% --%%-z-%%bulgurjem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anane -% -% -% -% Slovenska -% -% -% -% -% Paradižnik -% -%-43% -%čebula -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% rumena v grozdu -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 0,79 ovo Kak

za kos samo

za kos samo

14,00/kg

7,41/kg

redna cena

0,97

za kos samo

750 g

• cimet ali • čokolada ali • navaden ali • češnja iz hladilnika, 200 g

0,53/l

redna cena

0,39

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

za kos samo

redna cena

1,45/kg

5,19

za kos samo

5,85/kg

redna cena

Izdelek je primeren za vegane.

2l

redna cena

2,58

• s kuskusom ali • s fižolom ali • navadna ali • polnozrnata iz hladilnika, 250 g

za kos samo

3,14

dve vrsti, iz hladilnika, 450 g

t iz

vos

o Kak

za kos samo

5,31/kg

redna cena

1,99

0,90/l

za kos samo

5,96/kg

redna cena

1,39

nepakirana

nepakirane

razred I, 600 g

za zavoj samo

st iz

ovo Kak

-35%

1,32/kg

-30 % -% % % -% % % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -%% --%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 25 79 % % 0, 0, % % % % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% %% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % -% % % -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% --%% --%% --% -%% -% -% -% % -% % -% -% -% za kg samo

redna cena

redna cena

0,39

1,14

za kg samo

Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

06.10.

odcejalnik:

Pokrovka proti škropljenju

za kos

4,99

Mreža za kolač/ odcejalnik

• mreža za kolač, 2 kosa: iz kromiranega jekla, Ø 30 cm, za ohlajanje kolačev in peciva, ali • odcejalnik, 1 kos: iz visokokakovostnega legiranega jekla, za lonce do Ø 26 cm, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju

primerna za ponve in lonce s Ø od 20 do 28 cm, ščiti pred škropljenjem maščobe med kuhanjem, z odprtinicami za izpust pare in prevleko proti prijemanju Ilag® Basic za preprosto pomivanje, z ročajem in steklenim okencem, primerna za pomivanje v pomivalnem stroju

Dno ponve je na notranji strani prevlečeno s po sebej trpežno in gladko keramičn o prevleko Ilag® Ceramic, ki zag otavlja optimaln o zaščito proti pri jemanju in je od porna proti pra skam ter visokim temperaturam. Zaradi te prevle ke je ponev pre prosta za čiščen je, omogoča hrustlj avo pečenje z malo maščobe in pri kuhanju porabi manj en ergije kot ponv e z običajnimi pre vlekami.

za zavoj/kos

3,49 1,75/3,49/kos

za zavoj

2,99

Manjši pekač, 2 kosa

zelo globoka pekača, odporna proti temperaturam do 250 °C, znotraj s prevleko proti prijemanju Ilag® Special, drugi pekač lahko uporabljate tudi kot pokrov

1,50/kos

RAZLIČNE BARVE 23 c

PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV (RAZEN ZA INDUKCIJSKE)

4 cm

m

m 28,5 c

Posode za posipanje/ shranjevanje živil, 3-delni komplet

lahko jih zlagate eno v/na drugo, odporne proti temperaturam od –20 °C do +100 °C, primerne za pomivanje v pomivalnem stroju, s priročnima zapiraloma na obeh straneh in pokrovom bele ali rdeče barve • posode za posipanje: - 2 manjši posodi: 1 l, in - 1 večja posoda: 1,5 l, ali • posode za shranjevanje: - 1 manjša posoda: 0,75 l, - 1 srednja posoda: 1 l, in - 1 večja posoda: 1,5 l

Mikrovalovna pečica z žarom

• moč mikrovalov: 800 W • moč žara: 1.000 W • prostornina: 20 l • 8 stopenj delovanja: 5 stopenj mikrovalov, 1 stopnja delovanja žara ter 2 kombinirani stopnji delovanja žara in mikrovalov • funkcija odtaljevanja • 95-minutni časovnik • zvočni signal ob preteku izbranega časa/programa • LCD-prikazovalnik • varnostna zaščita za otroke • mere (brez ročaja): 46 x 29 x 34 cm (Š x V x G)

Ponev s keramično prevleko

za kos

14,99

za komplet

6,99

Ø 28 cm, notranja stran s prevleko proti prijemanju Ilag® Ceramic, zunanja stran prevlečena s trpežnim porcelanastim emajlom za preprosto pomivanje, izjemno odporna proti praskam

Cvrtnik

ZA POSIPAVANJE IN ODMERJANJE

REŠETKA ZA ŽAR IZ LEGIRANEGA JEKLA IN VRTLJIV STEKLEN KROŽNIK

UČINEK HLADNEGA OBMOČJA

Prost grelni ele ment nad posodo za olje ustva ri 2 temperaturn i območji v olju za cvrtje – spod nje območje s hladn ejšim oljem in zgornje s toplejš im. Ostanki cvr tih živil zato poton ejo na dno in tam manj zoglenijo.

8 SAMODEJNIH PROGRAMOV

• maks. 2.800 W • ohišje iz umetne mase z elementi iz legiranega jekla • čas segrevanja: ca. 7–8 min • brezstopenjsko nastavljiva temperatura od 130 °C do 190 °C • 60-minutni časovnik • pokrov lahko blokirate v določenem položaju, za lažje čiščenje pa ga lahko tudi snamete • posoda za olje iz legiranega jekla s prostornino ca. 2,2 l je primerna za pomivanje v pomivalnem stroju • v košari za cvrtje iz legiranega jekla s priročnim dvižnim ročajem lahko cvrete do 750 g živil • zaščita pred pregretjem • trajni aluminijast filter -LETNA • kontrolne lučke GARANCIJA

3

Kuhalnik Multicooker

• moč: 1.500 W • odstranljiva posoda iz aluminijeve tlačne litine s prevleko proti prijemanju • s termostatom (nastavljiv od 80 °C do 200 °C) in steklenim pokrovom • kompaktna oblika, ki zavzame malo prostora • oprema: vstavek iz legiranega jekla za kuhanje na pari, košara iz legiranega jekla za cvrtje in 6 vilic za fondi • mere: 33,5 x 37 x 23,5 cm

3054483

8 FUNKCIJ: KUHANJE (NA PARI), DUŠENJE, OBIČAJNA PEKA IN PEKA NA ŽARU, NEŽNA PEKA, CVRTJE ALI PRIPRAVA FONDIJA

za kos

49,99 Z VRTLJIVIM GUMBOM ZA PREPROSTO KUHANJE

IZBOLJŠANA POSODA ZA OLJE – MANJŠA PORABA OLJA IN HITREJŠE SEGREVANJE CVRTNIKA SODOBNE OBLIKE, IZ LEGIRANEGA JEKLA

za kos

3

-LETNA GARANCIJA

59,99

za kos

29,99

PREPROSTO ČIŠČENJE

3

-LETNA GARANCIJA


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

06.10. IDEALEN ZA PEKO ALI OHRANJANJE TOPLOTE JEDI

Kontaktni žar

• moč: 1.700 W • 2 veliki (ca. 33 x 24 cm) narebreni aluminijasti plošči s prevleko proti prijemanju Ilag® Corflon, ki ju lahko snamete • žar lahko razprete do 180°, da nastane velika površina za peko • gumba na ročajih omogočata brezstopenjsko nastavitev temperature (do ca. 250 °C) na vsaki plošči posebej • 2 ergonomsko oblikovana ročaja Cool Touch • zaščita pred pregretjem • kontrolna lučka • žar lahko postavite pokončno, da pri shranjevanju zavzame manj prostora • nedrseče noge • dolžina kabla: ca. 120 cm

NASTAVITE LAHKO TEMPERATURO VSAKE PLOŠČE POSEBEJ

ŽAR LAHKO RAZPRETE DO 180°

Komplet čistilnih krp iz mikrovlaken

5 priročnih krp za celotno gospodinjstvo 1. krpa za okna in steklo: čisti okna in ogledala, ne pušča lis, 2. krpa za loščenje: za čiščenje občutljivih površin, kot so krom in umetne mase, 3. krpa za prah: hitro in preprosto odstrani prah in drugo umazanijo, uporabljate jo lahko suho ali mokro, 4. krpa za pomivalno korito: maščobo in trdovratno umazanijo odstrani brez kemičnih sredstev, ne pušča lis, in 5. krpa za tla: za čiščenje gladkih tal vseh vrst

3

60 °

FUNKCIJA KONTAKTNEGA ŽARA

2

za kos

24,99

3

-LETNA GARANCIJA

4

5

1 S POSEBNIMA ŠARNIRJEMA ZA VIŠINSKO IZRAVNAVO

UČINKOVITO ČIŠČENJE – TUDI BREZ KEMIČNIH SREDSTEV

za komplet

3,99

3-SLOJNI

Prtički

z jesenskimi motivi, 3-slojni, vel. 33 x 33 cm, 40 kosov

za zavoj

1,19

VKLJUČNO S TOKOM ZA REZILO NOŽ LAHKO POSTAVITE NA ROČAJ

0,03/kos

IZJEMNA OSTRINAarjev pri-

kuh Veliko ljubiteljskih e nože, ki so sega na keramičn ljeni. Delo z upravičeno priljub prosto, saj njimi je hitro in pre rega rezila zaradi izjemno ost so, sadje, kar drsijo skozi me živila. Visozelenjavo in druga ična rezila kokakovostna keram kot diamant, so skoraj tako trda navzamejo poleg tega pa se ne l. vonja in okusa živi

za zavoj

9,99

Rokavice za enkratno uporabo

iz naravnega lateksa, vsestransko uporabne, trpežne in higienične, rahlo pudrane ali nepudrane, vel. S–L, 80 kosov

za zavoj

Rokavic ne uporabljajte s topnimi čistili.

4,79 0,06/kos

Manjši keramični nož

Keramični nož

e s črnim ali belim rezilom iz cirkonijev em keramike in visokokakovostnim ročaj e ivanj pom za eren prim , mase tne iz ume cm v pomivalnem stroju, dolžina rezil: 9 in 10,5 cm, 2 kosa

za zavoj/kos

4,99

Predalni vložek za jedilni pribor

1,25/4,99/kos

12 predelkov (če izvlečete tudi stranska dela), belosrebrne ali antracitnobele barve, primeren za pomivanje v pomivalnem stroju, mere: min. 32 x 42 x 8 cm, maks. 55 x 42 x 8 cm (D x Š x V)

ljiv

za kos

5,99

9,99

Čistilo za straniščno školjko

za temeljito in preprosto odstranjevanje vodnega in urinskega kamna, 750 ml

Steklene posodice/skleda

iz visokokakovostnega natrij-kalcijevega stekla, primerne za uporabo v mikrovalovni pečici in pomivanje v pomivalnem stroju • posodice, 4 kosi: Ø 12 cm, ali • skleda, 1 kos: Ø 27 cm, ali • skleda, 1 kos: Ø 23 cm

Otroški pribor

izvlek

brez vsebine

za kos

e s črnim ali belim rezilom iz cirkonijev em keramike in visokokakovostnim ročaj e ivanj pom za eren prim , mase iz umetne 15 cm v pomivalnem stroju, dolžina rezila:

za kos

1,25

Impregnacijsko sredstvo za steklo/keramiko

za dolgotrajno impregnacijo, zmanjša nabiranje umazanije in vodnih kapljic, preprečuje nabiranje vodnega kamna • za steklo: za vse steklene površine, npr. okna, kabine za prhanje in ogledala, ali • za keramiko: za vse keramične površine, npr. umivalnike, keramične ploščice, bideje in straniščne školjke 250 ml

1,67/l

POSKRBI ZA HIGIENIČNO ČISTOČO STRANIŠČNE ŠKOLJKE

nož z jeklenim rezilom, z različnimi motivi, kot so Madagaskar, Ledena doba ali Bacek Jon, pribor je primeren za pomivanje v pomivalnem stroju; 4-delni komplet • čajna žlička, • žlica, • vilice in • nož za kos za zavoj

9,99 1,67/kos

za komplet

10 PREDELKOV (ČE NE IZVLEČETE STRANSKIH DELOV)

5,99

PRIMERNE ZA VSE OBIČAJNE ZOBNE ŠČETKE ORAL-B (NPR. PROFESSIONAL, VITALITY, TRIUMPH IPD.)

3,99 15,96/l

Nadomestne zobne ščetke

visokokakovostne zelene ščetine iz materiala Tynex® proizvajalca DuPont™, s snemljivimi barvnimi obročki rdeče, modre in zelene barve za označevanje


Hofer sporoča

06.10.

POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

Kmečka mini salama

Prleška rolanca Prestige

Čokoladne lizike

trajna suha salama iz svinjskega in govejega mesa, pripravljena po tradicionalni recepturi, 300 g

zaradi zorenja na hladnem dimu ima poln okus, ki se v svoji popolnosti počasi razvije v ustih

figurice z motivi noči čarovnic iz fine mlečne čokolade, 10 x 15 g

st iz

ovo Kak

Grajska mini salama

za kos

trajna suha salama, izdelana po posebni recepturi, 300 g

st iz

ovo Kak

2,99

za zavoj

9,97/kg

1,19

za kg

vost

o Kak

12,99

iz

Brusnice

9,97/kg

Repično olje hladno stiskano, 0,5 l

za kos

Mlinček

s sušenimi in narezanimi stroki burbonske vanilije, za obogatitev sladoleda, peciva, kave, čokoladnih in drugih slaščic, grobo ali fino mletje, 20 g

3,99 199,50/kg

7,93/kg

celi sadeži, 200 g

za kos

2,99

POSAMIČNO PAKIRANE

SWEET VALLEY

Bonboni Halloween Mix

za kos

1,99

LINO

9,95/kg

Čokolino

s šumečimi in drugimi bonboni ter PEZ-figurico, 183,5 g

Čokolešnik

žitarice za zajtrk, z 8 vitamini, 1 kg

žitna kašica za otroke, s 7 vitamini, 1 kg

za kos

2,59 14,11/kg

Mini kokosovi piškoti

Bonboni Mini Mix Halloween

s fino čokolado in kakavovo kremo, 200 g

za kos

vrečice slastnih pisanih bonbonov, idealnih za noč čarovnic, 435 g

5,99

6,49

2,19

3,98/l

za kos

za kos

za kos

1,99

ODLIČNI ZA RAZDELJEVANJE

za kos

2,69

10,95/kg

6,18/kg

ŠTURM

Gašper

Čarman SOMMELIER SLOVENIJE 2013 PRIPOROČA

P

Rumeni muškat

vrhunsko polsladko belo vino ZGP, zlato rumene barve, sveže aromatične muškatne vonjave, z nežnimi notami prezrelega sadja v ozadju, po okusu sveže, živahno, polsladko in dokaj polno vino, s prijetnim muškatnim zaključkom, 0,75 l

ri Hoferju vam vedno želimo ponuditi le najboljše, zato na področju naše vinske ponudbe sodelujemo z vrhunskim poznavalcem gastronomije in vin, Gašperjem Čarmanom, ki se trenutno izobražuje za prestižni naziv Master of Wine – najvišji naziv, ki ga lahko doseže poznavalec vin. V našo ponudbo tako pogosto uvrstimo vina prav po njegovem izboru. Eno takšnih vin je rumeni muškat iz vinske kleti Šturm.

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

Mini čokoladice Halloween

z ost i

ov Kak

posamično pakirane čokoladice z motivi noči čarovnic, 125 g

BELA KRAJINA POLSLADKO

8–10 °C

SIRI, LAŽJE SLADICE

za kos za kos

7,99

1,99

10,65/l

IDEALNE ZA RAZDELJEVANJE

15,92/kg

LED-trak

upogljiv samolepilni trak za okrasno osvetlitev notranjih prostorov, lahko ga poljubno skrajšate, več enakih trakov pa lahko tudi povežete med seboj; 24 W, s 150 LEDdiodami, vključno z napajalnikom, daljinskim upravljalnikom in opremo, dolžina napajalnega kabla: ca. 1,5 m

LEPA OSVETLITEV OZADJA V RAZLIČNIH BARVAH

Lesena laterna

iz smrekovine, okrasna, v retro videzu

RAZLIČNI MODELI

Zaščitne delovne hlače

zaradi posebnega načina tkanja so izjemno trpežne in nudijo dobro zaščito pred urezninami, s številnimi priročnimi žepi, zankami za pas in 4 gumbi za pritrditev naramnic (niso priložene); izdelane v skladu z evropskim standardom za varovalno obleko za uporabnike ročnih verižnih žag (standard EN 381-2-5, tip A, razred zaščite 1 : 20 m/s), vel. 48–54

za kos za kos

29,99

9,99 Komplet potovalnih pripomočkov različni kompleti varnostnih trakov za prtljago, obeskov za naslov ali kombinacijskih ključavnic za dobro prepoznavnost in varnost vaše prtljage

ZA VEČJO VARNOST PRI GOZDARSKIH IN VRTNIH OPRAVILIH Z VERIŽNO ŽAGO za komplet

3,99

ODBIJAJO VODO, OLJE IN UMAZANIJO

3

-LETNA GARANCIJA

za kos

brez kovčka

59,99


POSEBNA PONUDBA

OD PONEDELJKA,

06.10.

Saj mame vedo najbolje!

PAMPERS

Plenice – multipakiranje • Maxi, 132 kosov: 7–14 kg, ali • Maxi+, 120 kosov: 9–16 kg, ali • Junior, 111 kosov: 11–18 kg

Izdelke za nego dojenčkov in otrok, ki vsebujejo najbolj dragocene naravne učinkovine, razvija s pomočjo zdravnikov in farmacevtov. Izvleček iz cvetov ognjiča (calendule) iz nadzorovanih bioloških nasadov kožo pomirja, čista rastlinska olja, mandljevo in sezamovo olje, pa jo negujejo in pospešujejo nastanek zaščitnega toplotnega ovoja, ki ga otrok potrebuje za zdrav in harmoničen razvoj. Izdelki so brez umetnih dišav, barvil, konzervansov ter surovin na osnovi mineralnih olj in niso testirani na živalih.

Balzam za zaščito obraza

Otroški zobni gel

bogat negovalen balzam za naravno zaščito obraza, 30 ml

čisti, neguje in ščiti mlečne zobe, 50 ml

Rastlinsko trdo milo

iz izvlečkov ognjiča in kamilice, 100 g

za zavoj

za kos

6,49

3,49

216,33/l

69,80/l

Negovalno olje/mleko

• olje: nežno neguje, ščiti in obnavlja občutljivo kožo dojenčkov in otrok, ali • mleko: z dragocenim mandljevim oljem, neguje in vlaži kožo dojenčkov in otrok 200 ml

22,99

za kos

za kos

3,69

Zaščitna/ negovalna krema

• zaščitna krema: neguje in ščiti občutljivo dojenčkovo kožo v predelu plenic, ali • negovalna krema za obraz in telo: idealna za vsakodnevno nego obraza in telesa dojenčka in otroka 75 ml

0,17–0,21/kos

36,90/kg

V podjetju Tosama že 90 let izdelujejo visokokakovostne naravne izdelke za nego, higieno, zdravje in dobro počutje. V okviru linije to.to so razvili še posebej mehke in nežne izdelke, ki so namenjeni negi predvsem naših najmlajših.

Losjon za umivanje in šampon za lase

nežno čisti in neguje dojenčkovo kožo in lase, 200 ml

Vsi izdelki iz linije to.to so izdelani iz naravnih materialov in so dermatološko preverjeni.

Tetra plenice

st iz

za zavoj

ovo Kak

1,99

st iz

ovo Kak

Otroške 0,02/kos krpice za umivanje Soft

za zavoj

12,99

suhe krpice za enkratno uporabo za nego dojenčkove kože, 100 kosov za kos

za kos

11,49

6,99

45,96/l

93,20/l

nepogrešljive pri negi dojenčka doma in na poti, vel. 80 x 80 cm, 10 kosov

1,30/kos

za kos

7,49

Hladilno mazilo

za nego občutljive dojenčkove kože, 100 ml

st iz

Otroške vatirane palčke

ovo Kak

namenjene negi občutljivih delov telesa, kot so uhlji, nos in kožne gube, 48 kosov

37,45/l

za kos

Sanje vsake ženske so zdravi in lepi lasje, zato je zelo pomembno, kako jih negujemo. Da bi vam pomagali pri izbiri prave nege, so v podjetju L’Oreal Paris Elseve zasnovali zdelke, prilagojene posameznemu tipu las.

3,29 32,90/l

0,69

Vpojne blazinice za dojenje

iz 100% bombaža, izjemno vpojne in mehke, primerne za nego občutljive dojenčkove kože, vel. posamezne blazinice: 10 x 7 cm, 50 kosov

iz visokovpojnih naravnih vlaken, anatomsko oblikovane in udobne, z mehkimi robovi, 30 kosov

za zavoj

0,02/kos

za zavoj

0,01/kos

Blazinice vate, perforirane

1,19

st iz

ovo Kak

za zavoj

st iz

ovo Kak

2,49 0,08/kos

Raznobarvna preja za pletenje iz 75 % strižene volne in 25 % poliamida, idealna za pletenje nogavic, rokavic in kap, različne barve, 4 x 50 g

MEHKA PREJA ZA PLETENJE ZIMSKIH OBLAČIL Z MODNIMI BARVNIMI PREHODI

Preja za pletenje

visokokakovostna preja z dodano striženo volno ali volno alpake, vključno z okroglimi pletilkami in navodili za pletenino, 6/4 x 50 g

za kos

Elseve šampon/balzam

• Total Repair 5: obnovitvena nega za krhke in poškodovane lase brez sijaja, ali • Total Repair Extreme: nega za popolno obnovo zelo poškodovanih in suhih las, ali • Color Vive: negovalna zaščitna linija za

barvane lase, ali • Arginine RESIST X3: za krepitev suhih in občutljivih las z lomljivimi konicami ter za obremenjene lase, ali • Fibralogy: za tanke lase brez volumna 250 ml/200 ml

2,49 9,96/12,45/l

za zavoj

6,99 34,95/kg

za zavoj

9,99 33,30/49,95/kg


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE

SITI IN

PREVITI

PRIPRAVLJENI NA NOVE PODVIGE Piščančje hrenovke

Frutek otroška hrana

čira čara, iz hladilnika, 200 g

z

iz vost

o Kak

st i ovo Kak

Frutek otroška hrana

• BIO jabolko-korenje ali • BIO jabolko-breskev ali • BIO jabolko ali • breskev-riž ali • sadje-ajdova kaša ali • hruška ali • sliva 120 g

• skuta-borovnica ali • piškot-jabolko ali • marelica-hruška ali • skuta-jabolko ali • mleko-kakav ali • jabolko-višnja ali • žitarice-jabolko ali • jagoda 190 g

Gavda za otroke

v rezinah, 48 % m. m. v s. s., iz hladilnika, 150 g

st iz

ovo Kak

za kos

0,85 7,08/kg

za kos

za kos

1,21

12,60/kg

3,95/kg

Sadna skuta

6,37/kg

Topi

več vrst, iz hladilnika, 180 g

Frutek sok

mlečni desert z lešniki, iz hladilnika, 6 x 60 g

za kos

• jabolko-malina ali • jabolko-kamilica ali • korenje-jabolko ali • marelica ali • jabolkoborovnica ali • hruška ali • jabolko ali • breskev 125 ml

1,89

0,79

za kos

0,49

st iz

ovo Kak

za kos

2,72/kg

0,98

NOVA VRSTA

2,72/kg

Jogurt z dodatki

za kos

več vrst, iz hladilnika, 2 x 135 g/ 2 x 131 g

0,54 4,32/l

LINO

Čokolino

Čokolešnik

500 g

Polnjeni rogljički

• z mlečno kremo ali • z lešnikovo nugat kremo ali • z mlečno kremo in karamelo 5 x 48 g

za zavoj

0,99

za kos

1,29

3,67/3,78/kg

500 g

5,38/kg

Puding Flecki dve vrsti, iz hladilnika, 2 x 125 g

Mlečni kruhki

fino kvašeno pecivo, 480 g za kos za kos

4,09 8,18/kg

za kos

3,89 7,78/kg

za zavoj

0,79 3,16/kg

1,79 3,73/kg


IZ NAŠE STALNE PONUDBE PAMPERS

Plenice ActiveBabyDry Midi

PAMPERS

Plenice ActiveBabyDry Maxi

4–9 kg, 62 kosov

7–14 kg, 54 kosov

PAMPERS

Plenice NewBabyDry Mini 3–6 kg, 72 kosov

PAMPERS

Plenice ActiveBabyDry Junior 11–18 kg, 44 kosov

za zavoj

za zavoj

10,95 0,20/kos

10,95

za zavoj

10,95

0,25/kos

0,18/kos

za zavoj

10,95 0,15/kos

Plenice in otroški vlažilni robčki naše lastne blagovne znamke MY LOVE prepričajo s kakovostjo, ceno in obliko. V vsakem pakiranju plenic My Love lahko odkrijete dve očarljivi ilustrirani živalski zgodbi, ki se odvijata na štirih plenicah. Otroški vlažilni robčki

Otroški vlažilni robčki

• Classic ali • Sensitive 72 kosov

• Classic ali • Sensitive 80 kosov

znižano od 18.09.2014

prej 1,39

za zavoj

1,29 za zavoj samo

1,95

0,02/kos

0,02/kos

Plenice Junior velikost 5, 11–25 kg, 44 kosov

Plenice Maxi velikost 4, 6–18 kg, 50 kosov

Plenice Mini 3–6 kg, 56 kosov

Plenice Midi 4–9 kg, 56 kosov za zavoj

za zavoj

7,10 0,13/kos

za zavoj

za zavoj

7,10

7,79

7,39

0,13/kos

0,18/kos

0,15/kos


Hofer sporoča

POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA, Otroški smučarski komplet

09.10.

ZARADI POSEBNE PREVLEKE ODBIJA VODO IN JE NEOBČUTLJIV ZA UMAZANIJO

podložen z materialom Thinsulate® in zračen, ščiti tudi pred vetrom, z vodoodbojnim vrhnjim materialom • jakna: s snemljivo kapuco, prezračevalno zadrgo pod pazduho in s pritiskači nastavljivo zaščito pred vdorom snega, in • hlače: s snemljivimi naramnicami in zadrgo na spodnjem delu hlačnic, zaščita pred vdorom snega s sprijemalnim zapiralom in ojačan spodnji del hlačnic na notranji strani vel. 116–164 za komplet

39,99

RAZLIČNE BARVE

za kos

9,99 Zimski kombinezon za dojenčke/malčke, s toplo podlogo iz flisa • vel. 62–80: rokave in hlačnice lahko zavihate, ali • vel. 86–104: z ločenimi rokavicami z 1 prstom

NOTRANJI ŽEP Z ODPRTINO ZA KABEL MP3-PREDVAJALNIKA ALI PRENOSNEGA TELEFONA

RAZLIČNE BARVE

Otroški termo škornji

Termo škornji za malčke

trpežen vrhnji material, vodotesna tekstilna membrana, ki ščiti tudi pred vetrom; topla in mehka podloga iz flisa; nedrseč profiliran podplat s plastjo iz aluminija, ki ščiti pred mrazom; prevlečeni s Teflonom®, ki odbija umazanijo, s 3M-odsevniki, št. 31–39

trpežen vrhnji material, vodotesna tekstilna membrana, ki ščiti tudi pred vetrom; topla in mehka podloga iz flisa; nedrseč profiliran podplat s plastjo iz aluminija, ki ščiti pred mrazom; prevlečeni s Teflonom®, ki odbija umazanijo, s 3M-odsevniki, št. 23–30

Škodljive snovi Prileganje

Obdelava Projekt-ID

078-01-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

za par

14,99

Vsebina preverjanj:

RAZLIČNE BARVE

Video o izdelku

za par

Vsebina preverjanj:

Škodljive snovi Prileganje

Obdelava Projekt-ID

Video o izdelku

12,99

078-02-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

za zavoj

Dekliški puli, 2 kosa

Otroško smučarsko spodnje perilo

toplo in koži prijazno, preprosto za vzdrževanje; ojačano na komolcih, hrbtu, zadnjici in kolenih, v kompletu: spodnja majica s kratkimi ali dolgimi rokavi in dolge spodnjice, vel. 116–164

za komplet

8,99

Hlačne nogavice za malčke, 2 kosa

prijetno mehke, vel. 62–92

iz džersija, prijetno mehek, oblikovno stabilen in preprost za vzdrževanje, št. 116–164

5,99 3,00/kos

za zavoj

4,99 2,50/kos

Dekliške pajkice

v videzu jeans hlač, zaradi dodanega elastana se odlično prilegajo, v modnih pranjih ali s potiski, vel. 116–164 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

RAZLIČNI MODELI

za kos

6,99

Otroške dokolenke, 2 para

zaradi dodanega elastana se odlično prilegajo, zaradi visokega deleža bombaža pa so prijetne za nošenje, z neutesnjujočimi prstnimi konicami, št. 19–38 RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

za zavoj

1,89 0,95/par

RAZLIČNE BARVE


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

09.10. OL NA V J O

V 2 VELIKOSTIH

Model avtomobila

različni kovinski modeli v razmerju 1 : 32, s premičnimi vrati, izdelani po originalnih vozilih, primerni za otroke, starejše od 3 let • Mercedes SLR McLaren Roadster ali • Lamborghini Gallardo ali • Dodge Viper 2013 SRT • ipd. RAZLIČNI MODELI

Prüf-Nr. SG SG 476 13

cm 90 x1 90 cm 00 x2 0 9

Landesgewerbeanstalt Bayern

3

na celotno vzmetnico:

-LETNA GARANCIJA

na jedro vzmetnice:

-LETNA 15 GARANCIJA

za kos

6,99

OB NAKUPU ZVITA ZA LAŽJE PRENAŠANJE

Vzmetnica “Orthomerino”

za kos

59,99 Komplet za ustvarjanje

izdelate lahko različne pravljične osebe in ptičje hišice ali mozaik iz samolepilne penaste gume za komplet

4,49

telesu nudi optimalno oporo, zimska stran prešita s toplo merino volno za hladnejše dni, prešita poletna stran iz bombažne mešanice, izjemno prožna in udobna pena, trdota: trda, višina vzmetnice: 16 cm, vel. 90 x 190 cm oz. 90 x 200 cm

Posteljni nadvložek iz moltona iz 100% bombaža, optimalna zaščita vzmetnice pred umazanijo, izjemno vpojen, mehek in koži prijazen, zaradi sukane preje zelo trpežen, s 4 zelo širokimi elastikami na vogalih za odlično prileganje, vel. 180 x 200 cm oz. 200 x 200 cm 95 °

za kos

16,99

ZA DVOJNO POSTELJO

Komplet za barvanje kamnov

za ustvarjalno barvanje kamnov, v kompletu: 5 kamnov, 2 čopiča, 6 akrilnih barv (6 x 5 ml), 20 samolepilnih oči, 14 žičnatih vrvic s šeniljo različnih barv, 2 lista tatujev in zvezek z idejami za barvanje in izdelavo daril

Odeja z rokavi

prijetno topla, s puhasto mehkim ovra tnikom in priročnimi rokavi, pokrijete se lahko vse od glave do pet, vel. 150 x 240 cm za komplet

3,99 UČILA

Mladinski roman

iz zbirke Grozni Gašper ipd.

za kos

14,99

ZANIMIVA ZABAVA ZA OTROKE

za kos

3,33 Nočna LED-lučka

• s samodejnim vklopom ob mraku in menjavanjem barv: 6 LED-diod, ročni vklop/izklop ali samodejni vklop/izklop ob mraku, funkcija neprekinjenega svetenja ali menjavanja barv – nastavite lahko svojo najljubšo barvo, ali • s senzorjem gibanja: manjša poraba energije zaradi 3 belih LED-diod, z infrardečim senzorjem gibanja, nastavljivo trajanje svetenja, samodejno delovanje, ročni vklop/izklop, ali • baterijska, s senzorjem gibanja: manjša poraba energije zaradi 3 belih LED-diod, z infrardečim senzorjem gibanja, nastavljivo trajanje svetenja, samodejno delovanje, ročni vklop/izklop, vključno s 3 baterijami AA (1,5 V), primerna za pritrditev na steno

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za kos

4,99 3

-LETNA GARANCIJA

SAMODEJNI PREKLOP MED ZIMSKIM IN POLETNIM ČASOM

URO ALI TEMPERATURO PROJICIRA NA STENO OZ. STROP za kos

3

-LETNA GARANCIJA

12,99

Projekcijska budilka

• radijsko vodena • prikaz ure, datuma in temperature • s premično projekcijsko ročico • s senzorjem gibanja za osvetlitev zaslona in projekcijo • s funkcijo bujenja in ponovnega bujenja • sliko lahko brezstopenjsko obračate za 180° in jo zrcalite • nastavljiva ostrina projekcije • možnost nastavitve bujenja med tednom in za konec tedna • senzor za osvetlitev zaslona in projekcije lahko sprožite z roko • vključno z baterijama in adapterjem


posebna ponudba

od četrtka,

09.10.

OD VELIKOSTI 44 DO 54

MODA

V HOFERJU

5. Ženska majica z dolgimi rokavi, različnimi izrezi in modnimi elementi, npr. naborki ali gumbi, vel. 44–54, 2 kosa

1. Ženska jakna zimska jakna z vodoodbojno prevleko, prešivi, ki poudarijo postavo, in nevpadljivimi modnimi elementi, vel. 44–54

12,99 € (6,50/kos)

24,99 €

6. Ženske jeans hlače s 5 žepi in pasom z elastiko ob straneh, različne barve, vel. 44–54

1.

13,99 €

2. Ženski pleteni telovnik prijeten za nošenje zaradi dodane volne, vel. 44–54

14,99 €

5.

3. Žensko krilo s 5 žepi in pasom z elastiko ob straneh za prijetno nošenje, vel. 44–54

7. Ženski podloženi polškornji za hladne dni, vrhnji material iz visokokakovostne sintetike v videzu usnja, z mehko in toplo tekstilno podlogo ter prožnim, rahlo profiliranim podplatom, št. 37–41

19,99 € Vsebina preverjanj:

12,99 €

Škodljive snovi

2.

Prileganje

Obdelava Projekt-ID

090-02-SHS B14 bureauveritas.com /qualitycheck

4. Ženske spodnjice/nedrček, 2/1 kos • nedrček, 1 kos: s kostjo, čipko in okrasnimi pentljicami, vel. 80–90: košarica C/D/E, vel. 95: košarica D/E, ali • spodnjice, 2 kosa: z bombažnim všitkom, vel. 40–50

6.

7.

5,99 €

(3,00/5,99/kos)

4. 8. Ženski šal zaradi prefinjenega prelivanja barv si ga lahko vsakič nadenete drugače

4,99 €

8. NOSITE GA LAHKO TUDI KOT CEVAST ŠAL

NEDRČEK DO VELIKOSTI 95E SPODNJICE DO VELIKOSTI 50

3.

Vsi modeli in video na www.hofer.si 9. Ročna ura “Fun” mini ohišje in pašček iz silikona, premer ohišja: 29 mm, s 3 kazalci in vrtljivim obročem

4,99 €

METALIZIRANA PREJA

12. Šampon za suho umivanje las lase po uporabi šampona samo skrtačite – ni vam jih treba umiti, lasem ves dan podarja svežino in volumen, primeren za svetle in temne lase, 200 ml

9.

3

-LETNA GARANCIJA

12.

14.

2,49 €

9,99 €

(12,45/l)

10. Ženske hlačne nogavice/dokolenke • hlačne nogavice, 1 kos: fine, izjemno elastične v predelu hlačk, z ozkim neutesnjujočim pasom, vel. 44−54, ali • dokolenke, 2 para: fine, izjemno elastične in široke, z zelo mehkim, elastičnim in neutesnjujočim patentom, št. 35−42

S PRIROČNIM UŠESCEM ZA OBEŠANJE

10.

3,99 €

(3,99/kos oz. 2,00/par)

11. Ženske hlačne nogavice 70 den, neprosojne, z visokim deležem bombaža in dodanim elastanom za dobro prileganje, zelo prijetne za nošenje, zračne, tople in mehke, z bombažnim všitkom, vel. 36–46

2,99 €

11.

14. Ionski sušilnik las • 2.000 W • 3 toplotne stopnje sušenja in 2 stopnji pihanja • s funkcijo pihanja hladnega zraka Cool Shot • snemljiv filter • zaščita pred pregretjem • vključno z nastavkom za oblikovanje pričeske • dolžina kabla: ca. 1,8 m

13. Pena za lase • za volumen in oblikovanje ali • za posebej natančno oblikovanje ali • za lesk in obstojnost 250 ml

0,99 € (3,96/l)

13.

15.

3

-LETNA GARANCIJA

15. Navijalke za volumen, kodre, prožnost in sijaj • Mega Magic, 18 kosov: ježkaste navijalke za kodre, primerne za kratke lase, ali • Mega Magic, 12 kosov: ježkaste navijalke za kodre, primerne za dolge lase, ali • Papilotten, 18 kosov: upogljive gumijaste navijalke, primerne za kratke in dolge lase, ali • Mega Therm, 16 kosov: primerne za kratke in dolge lase, ali • Brush & Curl, 8 kosov: navijalke za velike, obstojne kodre in krtača v enem, primerne za srednje dolge in dolge lase

6,99 €


POSEBNA PONUDBA

OD ČETRTKA,

09.10. Tekaški termo dodatek

ZRAČNA, VODOODBOJNA, NE PREPUŠČA VETRA

zračni in topli dodatki, ki ščitijo tudi pred vetrom, nekateri z odsevnimi elementi • rokavice: vel. 7–9, ali • kapa/naglavni trak: vel. S/M oz. L/XL

Tekaška termo jakna

iz softshella, ščiti pred vetrom, mrazom in dežjem, ergonomsko krojena, z odsevnimi elementi ter elastičnimi vstavki na hrbtu in pri nekaterih modelih na rokavih • ženska: vel. 36–42 • moška: vel. 48–54

za par/kos

3,99

zračnost pot vrhnji material

koža

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za kos

ROKAVICE Z VŠITKOM X-STATIC ZA LAŽJO UPORABO MOBILNIH TELEFONOV Z ZASLONOM NA DOTIK

ZA ŽENSKE IN MOŠKE

19,99

Tekaška termo majica

Tekaške hlače

sprednji del delno iz zračnega softshella, ki ne prepušča vetra, ergonomsko krojene, s protibakterijskim učinkom zaradi srebrovih soli, ki preprečujejo nastanek neprijetnega vonja, spodnji del hlačnic z elastiko proti drsenju, z žepom za ključe na zadrgo in odsevnimi paspulami na zadrgi • ženske: vel. 36–42 • moške: vel. 48–54

zračna in topla, z odsevnim potiskom in stoječim ovratnikom z zadrgo ali kapuco • ženska: rahlo telirana, vel. 36–42 • moška: vel. 48–54 zračnost pot vrhnji material

koža

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

zračnost pot vrhnji material

koža

za kos

9,99

za kos

14,99 RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Shiatsu masažna blazina

za kos

24,99

• s funkcijo gretja in infrardeč ega gretja • samodejni izklop po 15 min utah neuporabe • preprosta pritrditev z elastiko • kompaktna in preprosta za prenašanje • dolžina kabla: ca. 175 cm BLAZINA ZA MASAŽO VRATU

Tekaška termo spodnja majica odvaja vlago, zračna, s protimikrobnim učinkom, ki preprečuje tudi nastanek neprijetnega vonja, brezšivno izdelana • ženska: vel. 36–46 • moška: vel. 48–56

zračnost pot vrhnji material

BLAZINA ZA MASAŽO HRBTA

za kos

6,99

koža

Muesli Vitality • s čokolado ali • z oreščki 450 g

GOURMET SNACKS

Polnjene pšenične tortilje

hitro in preprosto jih pogrejete v mikrovalovni ali navadni pečici • z govedino s čilijem ali • s piščancem ali • z zelenjavo 2 x 150 g

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

Leseno korito/ košara z rožami

s 4–5 različnimi rastlinami, kot so vresa, kalocefalus, gaulterija, krizantema, jetičnik, iskrivke ipd., z dekoracijo

1,69 3,76/kg

1,99 6,63/kg

ZMERNO ZALIVATI

za kos

za kos

Ekskluzivna zelena rastlina

v 12-cm loncu, vključno s keramičnim okrasnim loncem, višina rastline (odvisno od sorte): 25–40 cm, različne sorte: bananovec, fikus benjamin, zamija, begonija Rex ipd. za kos

za zavoj

3

-LETNA GARANCIJA

3,99

11,99

NE NA DIREKTNO SONCE/ VELIKO SVETLOBE

Erica gracilis

v 10–11-cm lončku, višina rastline: 16–19 cm, starost rastline: 24 mesecev, rdeče barve za kos

1,29

REDNO ZALIVATI

REDNO ZALIVATI

VELIKO SONČNE SVETLOBE

VELIKO SONČNE SVETLOBE


Hofer sporoča

IZ NAŠE STALNE PONUDBE Čokolada s celimi lešniki

Mlečna čokolada

300 g

300 g

za kos

2,68 Napolitanke

8,93/kg

NOVA VRSTA

Bueno mini

za kos

108 g

• kokos ali • čokolada 500 g

2,68

KINDER FERRERO

Pingui

8,93/kg

iz hladilnika, 30 g st iz

ovo Kak

RIQUET

Mlečna tablica

za kos

1,85

s kakavom, 100 g

3,70/kg

DANONE

za kos

za kos

0,54

1,95

Obstgarten vanilija

• jagoda ali • češnja ali • breskev-marakuja iz hladilnika, 125 g

vost

o Kak

iz

OKI DOKI

Jogurt s čokoladnimi kroglicami

0,58

3,30/kg

WRIGLEY'S

Orbit v lističih • Kids ali • Spearmint 13 g

NOVA VRSTA

za kos

0,32

iz hladilnika, 150 g

4,64/kg

0,33

18,00/kg

18,06/kg

za kos

za kos

st iz

ovo Kak

24,62/kg

za kos

0,97

DANONE

Sadna skuta Fruchtzwerge

6,47/kg

st iz

ovo Kak

• banana-jagoda-marelica ali • jagoda-češnja-malina iz hladilnika, 6 x 50 g

za kos

1,49 9,93/kg

GOOD CHOICE READY 2 EAT

Desert v lončku

za kos

Biskvit z marelicami iz hladilnika, 750 g

3,99 5,32/kg

za kos

1,56 5,20/kg

HEAD & SHOULDERS

Šampon

• Classic clean ali • Citrus fresh ali • Mentol 2 v 1 ali • For men 300 ml

OLD SPICE

Dezodorant

• Whitewater stik ali • Kilimanjaro stik ali • Whitewater sprej 150 ml/60 ml

za kos

3,69 12,30/l

• črni gozdiček ali • mavrica ali • čokoladna fantazija iz hladilnika, 150 g

Lak za lase Taft več vrst, 250 ml

za kos za kos

3,18 21,20/53,00/l

2,99 11,96/l


IZ NAŠE STALNE PONUDBE

Hrustljavi muesli

z manj sladkorja • navaden ali • s sadjem ali • s čokolado 600 g/500 g

ŠČUREK

ŠČUREK

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

Belo vino za kos

1,99

Rdeče vino st iz

ovo Kak

Priporočene jedi: hladne predjedi, testenine z zelenjavo in pice

3,32/3,98/kg

Priporočene jedi: mesne jedi, golaž, svinjina, klobase z zeljem ali repo

Servirna temperatura: 10–12 °C Poreklo: Goriška Brda z ost i

ov Kak

Servirna temperatura: 14–16 °C Poreklo: Goriška Brda

za kos

8,99

NOVI VRSTI

• s čebulo ali • s papriko ali • navaden iz hladilnika, 400 g

1,99

SAN ZENONE

PTUJSKA KLET

rubinasto rdeče, sveže sadno suho vino, ki prihaja iz gričevnatih pokrajin Chiantija, 0,75 l

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1 l

Laški rizling

Chianti

Poreklo: Italija

Servirna temperatura: 6 °C

• vlivanci ali • makaroni ali • ravioli ali • tortelini iz hladilnika, 280 g

za kos

Poreklo: Štajerska Slovenija

2,79 3,72/l

Testenine z omako

kakovostno suho belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

z ost i

ov Kak

• Diavolo ali • Mozzarella ali • s salamo ali • s šunko 2 x 125 g

Poreklo: Štajerska Slovenija

za kos

PULLUS

0,89

Modri Pinot iz vost

o Kak

3,56/kg

Servirna temperatura: 16 °C za kos Poreklo: Štajerska Slovenija

4,99

PULLUS

Gamay Modra Frankinja

Priporočene jedi: kitajska kuhinja (govedina, pekinška raca) za kos

za kos

6,65/l

7,05/l

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

st iz

ovo Kak

Servirna temperatura: 8–10 °C

5,29

ika

valn iz zamrzo

kakovostno polsladko belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l Priporočene jedi: sladice orienta iz turške, indijske in kitajske kuhinje

Servirna temperatura: 6 °C

2,19

3,29

Traminec

Chardonnay

Poreklo: Štajerska Slovenija

za kos

PULLUS

PULLUS

Priporočene jedi: brancin ali orada z žara

za kos

st iz

ovo Kak

Priporočene jedi: vsakdanje jedi, tradicionalna štajerska folklorna kuhinja

Servirna temperatura: 17–18 °C

4,98/kg

Baguette

8,99 11,99/l

Priporočene jedi: različne vrste mesa, zreli siri, divjačina

za kos

7,82/kg

za kos

11,99/l

Mesni sir

st iz

ovo Kak

5,29 7,05/l

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l Priporočene jedi: mehiška kuhinja Servirna temperatura: 18 °C Poreklo: Štajerska Slovenija

za kos

5,29 7,05/l

st iz

ovo Kak


Hofer sporoča

OD ČETRTKA DO NEDELJE,

09.10.–12.10., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.

Ananas v rezinah

Salama Rustika

560 g oz. 580 ml

500 g

-14% -29% % MARIO COLLINA % % -% -% % % % % Chardonnay % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % Valdadige % % % % % % -%49 -% -% -% -% -% -% -% -%69 -% -% -% -%%--%% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -0, -% -% -% -% -% --%%--%% --%%--%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -% -3, % % % % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% --%%--%% -% --%%--% --%%--%% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% POWER % -% % -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% --%%--%% --%%--%% -% -% -% % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -FLYING % -18% % %% -% -%%za-% -% -% -% -% % --%% -% --%%--Pokovka -% -% -% -Energijska % -% - % -% -% -% -% --% -% -% -% -% ---28 % % % % pijača % % % % % % % %% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%% --%%--%%-mikrovalovno % -% - % -% -% % % % % pečico % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% 1,79 25 --%% -% --%%--%% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -0, % -% -% -% -% -% % % -% -% -% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% - -% --%% -% -% % -% -%%--%%--31 -%% - -% --%%-% % % % % -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % % --% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%% -% -% -% % -% -% -% -% - -%-% % -% - % -% -% -% -% -%% % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%%--%% -%%--%%-% -% -% -% -% - -% -% -% -%%--% --%%--%%-% -% -% -% -% - -% -% -% -% % % % --% -% -% -0, % -% -% -% -% -% -% -% -% -%99 % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%%--%%--%%--%%---%%--%%---%%--%%-% --%% -% -% -% -% ---%%%ART--IC%%ZVE--S%T%OBE--, % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%-% -% -% -% -% -%BREZ--K%%--%%--%%--K%L%UBO-V--%%%---%%%---%%--%%-% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% O --% V-N% % -% %--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % NOS-TA % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% ---%%--%%--%%---%%%--%%---%%%--%%--%%--%% -% -% -% -% -%%N-AE-% % % N A JE,-% -% --% V O % P U K PULLUS --%%LN-O% --%% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% --%%--%%--%% -Cockta %%--%% -%%--%%--%% -% -% -% -% - A--K%%S-I-% % -% - % -% % % A % M Rumeni % M -% -% --V%%A--N%%J-E-%% -% - -% -% -% -% -% --%% --%%--%%-% -%Učinkovitejša -% -% -% -% -% -% --%%--%%--% -%% -% -%%--%%% % % ! % % % -% - % -muškat % zobna pasta % % E % Č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redna cena

0,81

ITALIJA

st iz

redna cena

ovo Kak

4,95

SUHO

suho belo vino z zaščiteno označbo porekla, poreklo: Italija, 0,75 l

za kos samo

za kos samo

1,23/kg

6,98/kg

6–8 °C

PREDJEDI, GLAVNE JEDI IZ BELEGA MESA

redna cena

redna cena

2,19

0,35

na voljo tudi prijetno hlajena • navadna ali • brez sladkorja ali • Zero 0,25 l

za kos samo

2,39/l

za kos samo

• z maslom ali • navadna 4 x 100 g

1,00/l

redna cena

1,45

za kos samo

5,32/l

iz

Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za kos samo

st iz

ovo Kak

st

a ko vo

SLADICE

st ovo Kak

a

4,99

kazan

k

redna cena

8 °C

• limeta-ingver ali • klasična 1,5 l

do

POLSLADKO

kakovostno polsladko belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l

• Sensitive (nagrajena vrsta) ali • Whitening ali • Multicare ali • Extra Fresh 125 ml

redna cena

redna cena

0,99

1,12

za kos samo

za kos samo

0,66/l

5,52/l

Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.

ŠTAJERSKA SLOVENIJA

SOV ... BONU ČK, , TO

UGODN E CE NE

2,48/kg

Hofer trgovina d.o.o.

www.hofer.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer katalog by Vsikatalogi.si - Issuu