Skip to main content

Hofer

Page 1

L ELTA K KV EVLEJLAJ AOODD1 188. . 11.. 2200 224 4. E TA

! E N E C O M E J U ZNIŽ V enem letu smo kljub inflaciji ohranili ali

ZNIŽALI CENE VEČ KOT 50 % IZDELKOV. BELLASAN

SONČNIČNO OLJE 5l

CENA 1. 1. 2023 za kos

13,99

AKTUALNA CENA za kos

6,39 1,28/l

»

Večna:na straneh XX–XX *Več www.hofer.si/znizujemo-cene POSEBNA PONUDBA

PETEK–SOBOTA, 19. 1.–20. 1.

L&D

OKUS PODEŽELJA

FER PODEŽELJE

PUSTNI KOSTUM ZA OTROKE/ MALČKE

KRVAVICE/KAŠNICE

PIŠČANČJA BEDRA

500 g

500 g

-20% za kos samo

-30%

3,49

za kos samo

2,79

2,99

2,09

5,58/kg

4,18/kg

MLETO MEŠANO MESO

14,99

Več na strani 19

»

Več na strani 25

»

OD ČETRTKA, 25. 1.

SLOVENSKA JABOLKA, RDEČA

PODLOGA ZA RAČUNALNIK

razred I

-20% za zavoj samo 2,49

za kg samo

6,29 Več na straneh 2–5

za komplet/za kos

POSEBNA PONUDBA

HOFER TRŽNICA

LE ZA KRATEK ČAS

si_2024_04_wop_00_28-01.indd 1

OD PONEDELJKA, 22. 1.

PONEDELJEK–SOBOTA, PONEDELJEK 22. 1.–27. 1.

1,99

»

1,00/kg

Več na straneh 6–13

za kos

»

5,99

11. 01. 2024 10:24:26


P E T E K- S O B O TA , 19. 1.-20. 1.

TREMONDI

MEDNARODNE SALAME – SPECIALITETE več vrst, 100 g

-37% za kos samo

2,39

1,49 14,90/kg

-40% DO

GOVEJI NAREZEK

GOLDEN SEAFOOD

MSC FILETI ALJAŠKEGA POLAKA

• kulen ali • salama 100 g

FERNOMENALNI

VIKEND!

• naravni ali • panirani 950 g/800 g

-40%

-31%

2,99

za zavoj samo 6,29

za kos samo

1,79

4,29

17,90/kg

ORIGINALNI ITALIJANSKI PRŠUT

4,52/5,36/kg

PREMIUM BANANE

Em b a l a ž

9,99

8,39

na HOFE

misiji

za kg samo

a

R

-16%

no

Nepakira

-25% za kg samo

1,59

1,19

SOLATA LEDENKA

PRIMANA

PIKANTNI/DELIKATESNI NAMAZ

razred I

0,49

0,29 5,80/kg

na HOFE

misiji

za kos samo

a

R

-40%

Em b a l a ž

50 g

no

Nepakira

-31% za kos samo

1,29

0,89

HOFER | 2

si_2024_04_wop_00_02-03.indd 2

11. 01. 2024 10:23:37


OKUS TRADICIJE

SIROVA PALČKA

PRIHRANITE DO

-40%

80 g

-38% za kos samo

1,19

0,73

GOURMET FINEST CUISINE

EKSTRA DEVIŠKO OLJČNO OLJE

9,13/kg

500 ml

OKUS PODEŽELJA

SVINJSKE KOCKE 500 g

-14%

-16% -16 % za kos samo

8,39

za kos samo

3,25

2,79

6,99

5,58/kg

13,98/l

RADGONSKE GORICE

OKUS PODEŽELJA

JANŽEVEC

GOVEJE MESO ZA GOLAŽ

polsuho belo vino, 1l

500 g

-24% -24

--13% za kos samo

4,39

za kos samo

4,99

3,79

3,79

7,58/kg Minister za zdravje opozarja: Uživanje alkohola lahko škoduje zdravju! ALMARE

FER PODEŽELJE

FILETI TUNA V LASTNEM SOKU

PIŠČANČJA BEDRA 500 g

195 g

-35% za kos samo

1,69

1,09 5,59/kg

-20% za kos samo

3,49

2,79 5,58/kg

HOFER | 3

si_2024_04_wop_00_02-03.indd 3

11. 01. 2024 10:25:22


P E T E K- S O B O TA , 19. 1.-20. 1.

BACKBOX

SKUTIN ŽEPEK

s 23 % skute in 18 % masla, 130 g

-36% za kos samo

1,19

0,75 5,77/kg

MOSER ROTH

JAFFA

ŽLAHTNA POLNJENA ČOKOLADA

HAPPY HARVEST

MUNCHMALLOW

OREHOVA JEDRCA

105 g

200 g

več vrst, 5 x 30 g

-14%

-30%

za zavoj samo 0,99

za kos samo

0,85

1,39

8,10/kg

6,95/kg

GOURMET

MOSER ROTH

PRALINEJI

MAKRONI

• brez alkohola ali • z alkoholom 300 g

z lešnikovo kremo

12/2023

KAKOVOST POTRDILA BIOTEHNIŠKA FAKULTETA

• klasični ali • sadni 144 g

-34%

-33%

-20% -20

za zavoj samo 2,29

za kos samo

6,49

za zavoj samo 3,99

1,49

DOKAZANA KAKOVOST

93/100

1,99

4,29

9,93/kg

BUDWEISER BUDVAR

14,30/kg

22,15/kg

NATURE‘S GOLD

SVETLO PIVO

FA

KISLA REPA

alk. 5 % vol., 4 x 0,5 l

GEL ZA PRHANJE

500 g

več vrst, 250 ml

--16%

-30%

za zavoj samo 4,79

za kos samo

3,99 2,-/l

3,19

1,25

0,87 1,74/kg

-27% za kos samo

1,99

1,45 5,80/l

Minister za zdravje opozarja: Uživanje alkohola lahko škoduje zdravju!

HOFER | 4

si_2024_04_wop_00_04-05.indd 4

11. 01. 2024 13:02:41


CUCINA NOBILE

TESTO ZA PICO

MLETO MEŠANO MESO

• klasično ali • rustikalno 400 g

LE ZA KRATEK ČAS

-31% za zavoj samo 1,29

za kg samo

6,29

0,89 2,23/kg

MILFINA

VINDON

RIBANI SIR ZA PICO

PURANJA KRILA

40 % m. m., 250 g

LE ZA KRATEK ČAS

-10% za kos samo

1,89

za kg samo

1,69

2,99

6,76/kg

SVINJSKI LAKS KARE

SNACK FUN

PISTACIJE

brez kosti in kože

• pražene in nesoljene ali • pražene in soljene 250 g

LE ZA KRATEK ČAS

-27% za kos samo

3,69

za kg samo

2,69

5,39

10,76/kg

FLYING POWER

RIBOGOJSTVO GORIČAR

ENERGIJSKA PIJAČA

SLOVENSKA POSTRV

• sladkorna pena ali • granatno jabolko 0,25 l

--30% za kos samo

0,39

0,27

LE ZA KRATEK ČAS za kg samo

9,99

1,08/l

HOFER | 5

si_2024_04_wop_00_04-05.indd 5

11. 01. 2024 13:03:24


P O N E D E L J E K- S O B O TA , 22. 1.-27. 1.

OKUS TRADICIJE

EMENTALER ročno izdelan, 400 g

-37% za kos samo

1,69

1,05 2,63/kg

-40% TEDENSKA DO

POLI

POLI MINI MIKS več vrst, 220 g

-23%

AKCIJA!

za kos samo

2,59

1,99 9,05/kg

PIŠČANČJA POSEBNA SALAMA

SUHA DOMAČA KLOBASA

BIO NATURA

BIO SVEŽI SIR • navadni ali • z zelišči 200 g

200 g

-34%

-24% za kg samo

2,49

za kos samo

1,89

-37%

2,99

za kos samo

1,95

0,99

9,75/kg

MILFINA

4,95/kg

ALPSKO MLEKO

SLADKA SMETANA

DANONE

ALPSKO MLEKO

250 ml

NAPITEK ACTIMEL

3,5 % m. m., 1l

-11% za kos samo

1,19

1,05

1,59

• jagoda ali • sadni mix 10 x 100 g

-20% -20

-34%

1,49

za zavoj samo 4,69

za kos samo

1,19

3,09

4,20/l

HOFER | 6

si_2024_04_wop_00_06-07.indd 6

11. 01. 2024 13:05:23


OKUS PODEŽELJA

KRVAVICE/KAŠNICE

PRIHRANITE DO

-40%

500 g

-30% za kos samo

2,99

2,09

MILFINA

4,18/kg

MASLO BREZ LAKTOZE 250 g

OKUS PODEŽELJA

GOVEJI VAMPI 500 g

-34% za kos samo

-25%

2,69

za kos samo

1,75

3,59

2,69

7,-/kg

5,38/kg

KLOBASA ZA KUHANJE

PIŠČANČJI FILE

350 g

-35% za kos samo

-33%

2,79

za kg samo

1,79

7,99

5,29

5,11/kg

2 MINI PIŠČANCA

PRIMANA

TUNINA PAŠTETA

z drobovino

50 g

--29% za kos samo

0,47

0,33

-40% za kg samo

3,49

2,09

6,60/kg

HOFER | 7

si_2024_04_wop_00_06-07.indd 7

11. 01. 2024 13:06:36


P O N E D E L J E K- S O B O TA , 22. 1.-27. 1.

GOURMET

PREMIUM TESTENINE 500 g

-29% za kos samo

1,69

1,19 2,38/kg

CUCINA NOBILE

CUCINA NOBILE

PIADINA

SAN ZENONE

ITALIJANSKI DESERT

• štirje siri ali • pikant ali • s pršutom 2 x 140 g

ROSSO TOSCANA

• tiramisu ali • profiteroli 500 g/450 g

suho rdeče vino iz Italije, 0,75 l

-30% za kos samo

3,99

2,79 3,72/l

Minister za zdravje opozarja: Uživanje alkohola lahko škoduje zdravju!

LE GUSTO

KUHINJSKE ZAČIMBE več vrst, 25-12,5 g

-26%

-16%

za zavoj samo 2,79

za kos samo

2,05

-39%

2,99

za kos samo

2,49

7,32/kg

1,09

4,98/5,53/kg

BAVARSKO PECIVO

NATURE‘S GOLD

GOBE

43,60-87,20/kg

BIO NATURA

BIO RDEČI FIŽOL

868 g/818 g

• mešane ali • lisičke ali • jurčki 600 g/300 g

1,79

400 g

-40%

-34%

-40%

4,99

za zavoj samo 2,29

za kos samo

za kos samo

2,99 4,98/9,97/kg

1,49 1,72/1,82/kg

0,99

0,59 1,48/kg

HOFER | 8

si_2024_04_wop_00_08-09.indd 8

11. 01. 2024 13:29:14


HOFER TRŽNICA

OKUS TRADICIJE

SLOVENSKA JABOLKA, RDEČA

KMEČKI/ VEČZRNATI KRUH

razred I

narezan, 500/450 g

2 KG

JABOLK V ZAVOJU

-40% za kos samo

1,99

1,19

-20%

2,38/2,64/kg

za zavoj samo 2,49

HAPPY HARVEST

1,99

PŠENIČNI TOAST z dodatkom polnozrnate moke, 500 g

1,00/kg

-15% za kos samo

RDEČE GROZDJE BREZ PEŠK razred I, 500 g

1,29

1,09 2,18/kg

ravju!

BELLASAN

SONČNIČNO OLJE

-39%

1l

za zavoj samo 2,79

1,69

-30% za kos samo

1,79

1,25

3,38/kg

RDEČE POMARANČE razred I, 1,5 kg

LE GUSTO

MAJONEZA 275 g

-20%

-24%

1,49

za zavoj samo 2,49

za kos samo

1,19 4,33/kg

1,89 1,26/kg

HOFER | 9

si_2024_04_wop_00_08-09.indd 9

11. 01. 2024 13:29:53


P O N E D E L J E K- S O B O TA , 22. 1.-27. 1.

FINEST BAKERY

FRANCOSKI ROGLJIČKI/ NAVIHANČKI več vrst, 840-480 g

-37%

masleni

za kos samo

3,19

DOKAZANA KAKOVOST

FINEST BAKERY

12/2023

90/100

KAKOVOST POTRDILA BIOTEHNIŠKA FAKULTETA

3,80/3,94/5,32/6,65/kg

BIO NATURA

CEREALINO

BIO NATURA

BIO LEŠNIKOV NAMAZ

• jogurt in jagodičevje ali • z žitaricami ali • muesli 9 x 18,5 g

BIO ŽVEČLJIVI SADNI BONBONI

400 g

več vrst, 200 g

-40%

-23%

za zavoj samo 2,49

za kos samo

1,49

-27%

2,99

za kos samo

2,29

8,95/kg

6,45/kg

HAPPY HARVEST

BARCAFFE

PROTEINSKA GRANOLA

1,8 kg

1,79

1,29

5,73/kg

ČOKOLEŠNIK

5,09

MLETA KAVA 375 g

• čokolada ali • sadje 200 g

--24% za kos samo

17,95

13,49 7,49/kg

-33% za kos samo

-12%

4,49

za kos samo

2,99

5,79

5,09

14,95/kg

13,57/kg

FINEST BAKERY

CHOCEUR

RAHLI ŽEPKI

TEMNA ČOKOLADA

• z mareličnim ali • z lešnikovim ali • s slivovim polnilom 350 g

• s 65 % kakava ali • s 75 % kakava ali • s 85 % kakava 100 g

-20% za kos samo

3,49

2,79 7,97/kg

-27% za kos samo

0,95

0,69 6,90/kg

HOFER | 10

si_2024_04_wop_00_10-11.indd 10

11. 01. 2024 13:08:01

lim trava, bez hruška


AQUA+

PARADIŽNIK V GROZDU

VODA Z OKUSOM

razred I

a

na HOFE

R

misiji

Em b a l a ž

več vrst, 1,5 l

no

Nepakira

limonska trava, bezeg-limona, hruška-melisa breskev-aloe vera

-12% za kos samo

-21% 3,29

za kg samo

2,59

RUKOLA/ MLADA ŠPINAČA/ BERIVKA 125 g

0,49

0,43 -,29/l

MALINOV SIRUP

-31%

1,5 l

za zavoj samo 1,59

1,09

-37% za kos samo

3,69

2,29 1,53/l

8,72/kg

JUŠNA ZELENJAVA 500 g

BAG IN BOX

kakovostno vino ZGP, suho, belo, Vipavska dolina, 5l

-34%

-23%

za kos samo 12,99

za zavoj samo 1,29

1,70/l

1,98/kg

8,49

0,99

Minister za zdravje opozarja: Uživanje alkohola lahko škoduje zdravju!

HOFER | 11

si_2024_04_wop_00_10-11.indd 11

11. 01. 2024 13:08:41


P O N E D E L J E K- S O B O TA , 22. 1.-27. 1.

LE GUSTO

INSTANT PRIPRAVLJENA JED več vrst, 60 g

-40% za kos samo

0,99

0,59 9,83/kg

-40% TEDENSKA DO

SNACK FUN

ČIPS

paradižnik in bazilika, 130 g

300 g

--26%

AKCIJA! SNACK FUN

PATA

ČIPS

za kos samo

1,49

4,97/kg

HAPPY HARVEST

MEŠANICA SEMEN

225 g

-28% za kos samo

1,89

1,35 3,86/kg

2,49

1,49

8,38/kg

ARAŠIDOV FLIPS

v škatli, 350 g

za kos samo

1,09

SMOKI

KREKERJI/RIBICE

-40%

200 g

-40%

-22% za kos samo

2,19

za kos samo

2,49

1,49

1,69 7,51/kg

7,45/kg

GOOD CHOICE

TUBORG

SVEŽI SENDVIČ

SVETLO PIVO TUBORG

• grajska salama ali • kuhan pršut ali • šunka 220 g/215 g

alk. 4,6 % vol., 4 x 0,5 l

-22% 22

-14%

2,19

za zavoj samo 3,95

za kos samo

1,69 7,68/7,86/kg

3,39 1,70/l

Minister za zdravje opozarja: Uživanje alkohola lahko škoduje zdravju!

HOFER | 12

si_2024_04_wop_00_12-13.indd 12

11. 01. 2024 13:09:58


LIQUAIR

OMBIA

TEKOČI OSVEŽILEC ZRAKA

GEL ZA PRHANJE

več vrst, 75 ml

več vrst, 1000 ml

-40% za kos samo

PRIHRANITE DO

-40%

1,99

za kos samo

1,19

3,99

-40%

2,39

15,87/l

PROFESIONALNI ŠAMPON ZA LASE

KOKETT

KUHINJSKE BRISAČKE 4 x 50 lističev

več vrst, 300 ml

-37%

-39%

za zavoj samo 1,69

za kos samo

2,29

1,39

1,05

4,63/l

TANDIL

OMBIA MEN

ALUFOLIJA

AJAX

MOŠKI BRIVNIK

• 30 m x 30 cm 11 my

UNIVERZALNO ČISTILO • Flowers of Spring ali • Lilac Breeze 1500 ml

-29% -29

-40%

2,69

za zavoj samo 4,99

za kos samo

1,89

2,99

SHAH

HRANA ZA MAČKE V PLOČEVINKI • govedina in jetra ali • piščanec in puran ali • teletina in perutnina ali • divjačina in perutnina 415 g

-34% za kos samo

0,69

0,45 1,08/kg

-38% 38% za kos samo

5,19

3,19 2,13/l

HOFER | 13

si_2024_04_wop_00_12-13.indd 13

11. 01. 2024 13:11:03


STALNA PONUDBA Veganstvo danes ni več le oblika prehranjevanja, ampak je način življenja in filozofija, za katero se odloča vse več ljudi. V HOFERJU VEDNO NAJDETE POSEBEJ ŠIROK NABOR IZDELKOV ZA VEGETARIJANCE IN VEGANE, ponudbo pa nenehno širimo in dopolnjujemo, da je izbira okusov čim bolj pestra.

ŠIROKA PONUDBA VEGANSKIH IZDELKOV JUST VEG!

JUST VEG!

VEGANSKI PRIGRIZKI

ČIČERIKINI FALAFLI

• kroglice ali • mini zrezki ali • palčke ali • medaljoni v testu 300 g

• z zelišči ali • začinjeni 240 g

DOKAZANA KAKOVOST KAKOVOST POTRDILA BIOTEHNIŠKA FAKULTETA

za kos

za kos

2,79

2,99

9,30/kg

12,46/kg

JUST VEG!

JUST VEG!

SOJINI KOŠČKI • Beefy ali • Chicky 250 g

VIOLIFE

VEGANSKI PIKNIK

VEGANSKI NAMAZ

za kos

za kos

• burger ali • strips ali • mleta masa 300/200 g

za kos

12/2023

90/100

• klasičen ali • zeliščni 150 g

2,49

2,99

2,89

9,96/kg

9,97/14,95/kg

19,27/kg

JUST VEG!

VEGANSKI LEČIN TATARC 250 g

BIO NATURA

BIO TOFU

• navadni ali • prekajeni ali • z olivami 350-200 g

VIOLIFE

VEGANSKI NADOMESTEK SIRA FETA 200 g

DOKAZANA KAKOVOST KAKOVOST POTRDILA BIOTEHNIŠKA FAKULTETA

12/2023

90/100

za kos

za kos

za kos

3,99

1,49

3,99

15,96/kg

4,26-7,45/kg

19,95/kg

HOFER | 14

si_2024_04_wop_00_14-15.indd 14

11. 01. 2024 13:15:04


POSEBNA PONUDBA

O D P O N E D E L J K A , 22. 1. KING‘S CROWN

BELUŠI V KOZARCU

370 ml oz. 330 g

HUMUS XXL • pikanten ali • klasičen 450 g

za kos

1,79 5,42/kg

ZOTT

MONTE MEGA XXL 400 g

FINEST BAKERY

POLNJENI OVSENI KEKSI • z limoninim ali • z malinovim ali • s pomarančnim polnilom 250 g

za kos

za kos

1,99

2,69

4,98/kg

5,98/kg

PLAZMA

PIŠKOTI DIET za zavoj

misiji

1,89

a

R

za kos

Em b a l a ž

2 x 150 g na HOFE

2,99

a ikliraneg Iz 90 % rec iala / mater ranje za recikli Primerno

7,56/kg

VEGANSKA ALI VEGETARIJANSKA PREHRANA IMA MANJŠI VPLIV NA PODNEBJE IN OKOLJE. Pri proizvodnji teh izdelkov se ustvari manj CO2, porabi manj vode in izkorišča manj kmetijskih površin kot pri proizvodnji živalskih proizvodov. www.hofer.si/druzbena-odgovornost

9,97/kg HARIBO

BONBONI JELLY BEANS 250 g

• paradižnik ali • paprika-fižol ali • fižol 150 g za kos

6 x 0,33 l

za kos

1,79 7,16/kg

GOURMET

VEGETARIJANSKI NAMAZ

COCA-COLA

CLASSIC/ZERO/ FANTA

LOTTE

VITAMINSKA PIJAČA • grenivka ali • limona 240 ml

za kos

za zavoj

1,69

0,65

3,69

11,27/kg

2,71/l

1,86/l

HOFER | 15

si_2024_04_wop_00_14-15.indd 15

11. 01. 2024 13:16:21


POSEBNA PONUDBA

O D P O N E D E L J K A , 22. 1. CRANE PREMIUM

ŽENSKA/ MOŠKA SMUČARSKA JAKNA

MOŠKI MODEL

• ženska: vel. 34–44 • moška: vel. 48–54

za kos

19,99

MOŠKI MODEL

ŽENSKI MODEL

CRANE PREMIUM

ŽENSKI MODEL Z ZANKO ZA PALEC

ŽENSKE/MOŠKE SMUČARSKE HLAČE • ženske: vel. 34–44 • moške: vel. 48–54

CRANE PREMIUM

ŽENSKA/MOŠKA SMUČARSKA JOPA • ženska: vel. 34–44 • moška: vel. 48–54

za kos

29,99

za kos

9,99

CRANE PREMIUM

ŽENSKO/MOŠKO SMUČARSKO PERILO • žensko: vel. 34–46 • moško: vel. 48–56

za komplet

19,99 MOŠKI MODEL

HOFER | 16

si_2024_04_wop_00_16-17.indd 16

11. 01. 2024 13:16:55


UP 2 FASHION WOMEN

UP 2 FASHION BASICS

ŽENSKI PLETEN PULOVER

ŽENSKA MAJICA, 2 KOSA

za kos

za zavoj

vel. 36-46

8,99

vel. 36–46

4,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

2,50/kos RAZLIČNE BARVE IN MODELI

UP 2 FASHION WOMEN

ŽENSKE RAZTEGLJIVE JEANS HLAČE vel. 36-44

za kos

12,99 BLUE MOTION / UP 2 FASHION

MOŠKI MODEL

ŽENSKE NOGAVICE, 2 PARA št. 35-42

za zavoj

2,99 1,50/par RAZLIČNE BARVE

CRANE PREMIUM

ŽENSKE/MOŠKE SMUČARSKE ROKAVICE • ženske: vel. S–XL • moške: vel. M–XXL

CRANE

ŽENSKI/MOŠKI ŠPORTNI COPATI • ženski: št. 37–41 • moški: št. 41–45

za par

8,99

za par

13,99

RAZLIČNE BARVE

UP 2 FASHION

ŽENSKE TERMO HLAČNE NOGAVICE vel. 38-48

za kos

1,99 HOFER | 17

si_2024_04_wop_00_16-17.indd 17

11. 01. 2024 13:17:30


POSEBNA PONUDBA

O D P O N E D E L J K A , 22. 1. UP 2 FASHION WOMEN

ŽENSKA PIŽAMA

UP 2 FASHION WOMEN

ŽENSKA SPALNA SRAJCA vel. 36–46

razen sivo meliranega modela

vel. 36–46

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za zavoj

14,99

za kos

5,99 UP 2 FASHION

ŽENSKO SPODNJE PERILO, 2/1 KOSA vel. 38-48

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za kos/za zavoj

3,99

2,-/3,99/kos UP 2 FASHION BASICS

ŽENSKA SPODNJA MAJICA, 3 KOSI

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

vel. 36–50

MODNO IN UREJENO, ZA VSE JE POSKRBLJENO

za zavoj

9,99 3,33/kos HOME CREATION

OTROŠKA ODEJA

ŽENSKI/MOŠKI NATIKAČI

• z rokavi in kapuco • vel. 100 x 130 cm

št. 37–45

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

za kos

12,99

za par

7,99 LILY & DAN

BODI ZA DOJENČKE, 4 KOSI

HARRY POTTER

ODEJA

vel. 50–104

vel. 150 x 200 cm

za zavoj

9,99 2,50/kos

za kos

12,99

RAZLIČNE BARVE

RAZLIČNI MOTIVI

006708

HOFER | 18

si_2024_04_wop_00_18-19.indd 18

11. 01. 2024 13:18:21


L&D

PUSTNI KOSTUM ZA OTROKE/MALČKE vel. 110–140

za komplet/za kos

14,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

TOYLINO

IDEALNI ZA POROKE, ROJSTNODNEVNE ZABAVE IN DRUGE PRILOŽNOSTI

različni kompleti, npr. številke, srčki ipd.

BALONI V OBLIKI ŠTEVILK SO PRIMERNI TUDI ZA POLNJENJE S HELIJEM

NAPIHLJIVI BALONI, 80/8/1 KOS

za zavoj

2,49

CRANE

OTROŠKI SET ZA VADBO

• prečka ali • blazina ali • tunel primeren za otroke, starejše od 3 let za kos

14,99

LILY & DAN

OTROŠKE ZIMSKE PAJKICE vel. 122–152

za kos

2,49 RAZLIČNE BARVE ELASTIČEN PAS

HOFER | 19

si_2024_04_wop_00_18-19.indd 19

11. 01. 2024 13:19:50


POSEBNA PONUDBA

O D P O N E D E L J K A , 22. 1.

NOVITESSE

BRISAČE IZ FROTIRJA

• velika, 1 kos: vel. 70 x 140 cm, ali • brisača za roke, 2 kosa: vel. 50 x 100 cm za kos/za zavoj

4,99

RAZLIČNE BARVE

AQUAFRESH

ZOBNA PASTA 3 x 75 ml

AFRODITA

TEKOČE MILO/ KREMA ZA ROKE tekoče milo: • mandelj ali • vanilija ali • kamilica ali krema za roke: • mandelj ali • ognjič ali • kamilica 300/100 ml

za zavoj

za kos

6,99

2,49

31,07/l

8,30/24,90/l

AFRODITA

GEL ZA PRHANJE • Natural Vanilla ali • Pink Fantasy ali • Men Sport ali • Men Fresh 250 ml

za kos

2,49 9,96/l

HOME CREATION

PREPROGA

primerna za uporabo v notranjih prostorih in na prostem, vel. 170 x 230 cm RAZLIČNI MODELI

za kos

39,99

AFRODITA

ŠAMPON ZA LASE IN TELO/TEKOČE MILO šampon za lase: • žajbelj & limeta ali • ricinus ali šampon za lase in telo: • med & vanilja ali • lotus ali tekoče milo: • kokos ali • vanilja 1l za kos

2,99

HARMONY DELUXE

TOALETNI PAPIR 10 x 146 lističev

za kos

3,99 -,40/rolico

HOFER | 20

si_2024_04_wop_00_20-21.indd 20

11. 01. 2024 13:20:36


POSEBNA PONUDBA

O D Č E T R T K A , 25. 1. MEHČALEC BOHOR

MEHČALEC ZA PERILO

za kos

za kos

• Happiness ali • Sole Mio ali • Classic ali • Azure 1700 ml

• Fresh Sky ali • Magic Magnolia 1,1/1,32 l oz. 50/60 pranj

4,99

3,49

2,94/l

-,06 oz. -,07/pranje

ŠE VEČ SVEŽINE, KI ZLEPA NE MINE TANDIL

TANDIL

DETERGENT ZA OBČUTLJIVE TKANINE

DETERGENT ZA PRANJE PERILA

iz stalne ponudbe

iz stalne ponudbe

več vrst, 1,5 l oz. 30 pranj

za kos

• za belo perilo ali • za pisano perilo 2,2 l

5,29

2,-/l oz. -,01/pranje

2,40/l oz. -,13/pranje

CEVOSAN

brez klora, učinkovito odstrani vse vrste umazanije in pri tem ne poškoduje odtočnih cevi iz svinca, plastike in bakra, 1l

• za belo perilo ali • za barvno perilo 3,75 kg/50 pranj

iz stalne ponudbe

za kos

2,99 ČISTILO ZA ČIŠČENJE ODTOKOV

TANDIL

PRALNI PRAŠEK

AUTO XS

SREDSTVO ZA ODMRZOVANJE STEKEL

za kos

5,49 DESTILIRANA VODA 5l

750 ml

REDNA TEDENSKA UPORABA MANJŠE KOLIČINE ČISTILA PREPREČUJE ZAMAŠITEV ODTOČNIH CEVI

za kos

3,09

za kos

za kos

2,99

1,59

3,99/l

-,32/l

HOFER | 21

si_2024_04_wop_00_20-21.indd 21

11. 01. 2024 13:23:10


POSEBNA PONUDBA

O D Č E T R T K A , 25. 1.

WORKZONE

VISOKA OMARA

• idealna za garažo, klet ipd. • dvobarvna, nevpadljivih barv, lamelnega videza • s 4 policami, nastavljivimi po višini (nosilnost posamezne police: maks. 20 kg) • zaklenete jo lahko z običajno obešanko (ni sestavni del ponudbe) • mere: 65 x 37 x 173 cm (Š x G x V) 3-letna garancija

PREPROSTA MONTAŽA BREZ ORODJA

za kos

69,99

Z ODLIČNIM ORODJEM VESELO NA DELO WORKZONE

MERILNI PRIPOMOČEK

idealen pripomoček v vsaki delavnici: • vodna tehtnica: mere: 1.200 mm x 27 mm x 60 mm, debelina stene: 1,6 mm, 2 gumirana ročaja, s po 3 libelami: 180°, 90°, 45°, ali • univerzalni kotni merilnik: 2 libeli, možnost horizontalne in vertikalne uporabe, primeren za kote: 0–270°, dolžina vodila: 500 mm, ali • samonivelirni križni laser: vklj. z 2 vgrajenima libelama, projicira dva laserska žarka pod kotom 90° za kos

14,99 WORKZONE

NEONSKA/ODSEVNA VRV dolžina: 10–22 m

RAZLIČNE BARVE IN VZORCI

za kos

4,99

FERREX

SET ODSTRANJEVALNIKOV VIJAKOV • za odstranjevanje poškodovanih ali polomljenih vijakov • vključno s prozorno škatlo za shranjevanje za komplet

2,99

HOFER | 22

si_2024_04_wop_00_22-23.indd 22

11. 01. 2024 13:22:20


SIVE BARVE

LAHKO GA NAMESTITE NA STENO ALI STROP

WORKZONE

LED-REFLEKTOR

• moč: 15 W • za uporabo v notranjih prostorih in na prostem • razred zaščite: IP65 • električna napetost: 220–240 V • svetlobni tok: 1.500 lm • barvna temperatura: 6.500 K (hladna bela svetloba) • vključno s stenskim nosilcem in opremo 3-letna garancija za kos

7,99 DECO CRAFT

DELOVNI PAJAC ZA ENKRATNO UPORABO • brez BPA in lateksa • vodoodbojen • vel. L/XL 3 kosi

za komplet

5,99 FERREX

MERILNI PRIPOMOČEK

• za iskanje električne napeljave, kovine ali lesa v stenah, ali • za merjenje in izračunavanje dolžine, površine in prostornine, ali • za merjenje vlage v lesu, zidovih in gradbenih materialih 3-letna garancija

WORKZONE

PRIPOMOČEK ZA ČIŠČENJE CEVI/ODTOKOV

spiralna cev: • s krempljem • Ø 0,9 cm • dolžina: 500 cm, ali gibka cev: • prednji del cevi lahko razširite z vpihovanjem zraka z ročno črpalko • vsestransko uporabna • dolžina: 120 cm, ali sesalna črpalka za odtoke: • z 2 različnima nastavkoma • Ø velikega nastavka: 15 cm, Ø majhnega nastavka: 6,5 cm

SESALNA ČRPALKA ZA ODTOKE

ZA ODMAŠEVANJE CEVI IN ODTOKOV BREZ KEMIKALIJ

GIBKA CEV

VKLJUČNO Z BATERIJO

SPIRALNA CEV

za kos

6,99

za kos/za komplet

3,49

HOFER | 23

si_2024_04_wop_00_22-23.indd 23

11. 01. 2024 13:24:05


POSEBNA PONUDBA

HOME CREATION

O D Č E T R T K A , 25. 1.

ZABOJI ZA SHRANJEVANJE

RAZLIČNE BARVE

z vstavkom, prevlečenim s flisom

za komplet

4,99

DECO CRAFT

ČOPIČI SOFT TOUCH, 5-DELNI KOMPLET

ročaji iz mehke umetne mase: ergonomično oblikovani, omogočajo dober oprijem, trpežni, za nanašanje vseh običajnih barv, lakov in lazur • 1 čopič širine 2,5 cm, • 2 čopiča širine 4 cm in • 2 čopiča širine 5 cm

ZA NANAŠANJE VSEH OBIČAJNIH BARV, LAKOV IN LAZUR

za komplet

2,99

LEPO IN UREJENO, ZA VSE JE POSKRBLJENO OFFICE

GEL PISALO

z radirko za črnilo, 4 kosi

za zavoj

2,99

VKLJUČNO Z RADIRKO

OFFICE

FOLIJA ZA PLASTIFICIRANJE

• debelina: 80 mikronov • različni formati, npr. A5, A4, formati fotografij, vizitk ipd.

za zavoj

2,99

HOFER | 24

si_2024_04_wop_00_24-25.indd 24

11. 01. 2024 13:24:59


SBS

POLNILNI ADAPTERJI, POLNILNE POSTAJE

brezžična polnilna postaja: • moč: 10 W • omogoča hitro polnjenje telefona stenski adapter: • 2 izhoda: USB C in USB A avtopolnilec: • adapter 10 W z dvema izhodoma 1A in 2.1 A za polnjenje dveh naprav hkrati • kabel USB C, dolžina 1 m 2-letna garancija

za kos

13,99 MAXLIFE

PODLOGA ZA RAČUNALNIK

POLNILNI/POVEZOVALNI KABLI

• za hiter prenos podatkov in varno polnjenje • različni modeli (USB mikro, USB C, lightning) • dolžina kabla: 1 m 1-letna garancija

vel. 60 x 35 cm

za kos

za kos

5,99 BLOK NARAVNEGA PAPIRJA/ BARVNIH KARTONOV

• barvni naravni papir: 28 listov, povečan format A3 (vel. 34 x 48 cm), ali • barvni kartoni: 14 kartonov, povečan format A3 (vel. 34 x 48 cm)

VODOODPORNA IN ODPORNA PROTI PRASKAM

3,99

SET ZA PLETENJE/ KVAČKANJE vklj. z navodili

BLOK BARVNIH KARTONOV

za kos

3,49

za komplet

2,99

HOFER | 25

si_2024_04_wop_00_24-25.indd 25

11. 01. 2024 13:25:25


POSEBNA PONUDBA

UP 2 FASHION BASICS / UP 2 FASHION

O D Č E T R T K A , 25. 1.

MOŠKA MAJICA S KRATKIMI ROKAVI, 3 KOSI vel. M–XXL

RAZLIČNE BARVE

UDOBJE BREZ PRIMERE

za zavoj

14,99 5,-/kos

UP 2 FASHION BASICS

MOŠKE RETRO SPODNJICE, 3 KOSI

BOMBAŽ – NAJPOMEMBNEJŠA TEKSTILNA SUROVINA SVETA

vel. M–XXL

HOFER si že vrsto let prizadeva za upoštevanje socialnih in ekoloških standardov, da bi dosegli dolgoročne in trajnostne izboljšave v tekstilni dobavni verigi. Do leta 2025 bomo pri proizvodnji naših bombažnih izdelkov v celoti prešli na uporabo bombaža iz certificirane trajnostne pridelave ali recikliranih materialov.

za zavoj

RAZLIČNE BARVE

6,49

www.hofer.si/druzbena-odgovornost

2,16/kos UP 2 FASHION

UP 2 FASHION

MOŠKE BOKSARICE, 2 KOSA

MOŠKE BOKSARICE, 2 KOSA

vel. M-XXL

vel. M–XXL

za zavoj

za zavoj

4,99 2,50/kos

RAZLIČNE BARVE

4,99

RAZLIČNE BARVE IN MODELI

2,50/kos

HOFER | 26

si_2024_04_wop_00_26-27.indd 26

11. 01. 2024 13:25:55


ENERGIJSKA RASTLINA FENG SHUI

UP 2 FASHION BASICS

MOŠKA SPODNJA MAJICA, 3 KOSI vel. M–XXL

RAZLIČNE BARVE

v 17-cm loncu, višina vključno z loncem: 35–80 cm (odvisno od sorte), različne sorte, npr. zmajevka, difenbahija, spatifil, kalateja, zamija ipd. ZELENE RASTLINE PRIČARAJO PRIJETNO POŽIVLJAJOČE VZDUŠJE IN SO IDEALNE TUDI ZA POSTAVITEV V KOPALNICI

za kos

za zavoj

5,79

9,99 3,33/kos

CRANE

ŽENSKA/MOŠKA TERMO MAJICA/ HLAČE vel. S–XL

ČEBULNICA V OKRASNEM LONCU v ca. 13-cm keramičnem okrasnem loncu različnih barv, več vrst, kot so: hijacinte, narcise itd. za kos

3,49 SLOVENSKA ORHIDEJA enostebelna

RAZLIČNE BARVE CVETOV

za kos

6,99 BIO NATURA

BIO MEŠANICA SEMEN različne sorte, na primer • peteršilj ali • kreša ali • redkvica itd.

za kos

3,99

za zavoj

0,99 HOFER | 27

si_2024_04_wop_00_26-27.indd 27

11. 01. 2024 13:26:17


HOFER DOSTAVA

N A R O Č I T E N A S P L E T U O D Č E T R T K A , 25. 1.

LENOVO

MAMIBOT

PRENOSNI RAČUNALNIK LENOVO IDEAPAD SLIM 3

ROBOTSKI SESALNIK EXVAC900S • 3v1 hibridni robotski sesalnik (sesanje, pomivanje in pometanje) • najnovejša navigacija LDS 5.0 • napredna 2v1 polnilna postaja s funkcijo samodejnega praznenja • nastavljiva sesalna moč do maks. 4.000 Pa • polnilna baterija s kapaciteto 5.200 mAh • IR-senzorji proti trkom in padcem • brezplačna aplikacija za pametne naprave • čas delovanja z enim polnjenjem: do 245 min • 6 različnih načinov čiščenja 2-letna garancija

• operacijski sistem: Windows 11 Home • zaslon: 15.6“ FHD (1920x1080) TN 250nits Anti-glare • procesor: AMD Ryzen™ 5 7520U (4C / 8T, 2.8 / 4.3 GHz, 2MB L2 / 4 MB L3) • grafični procesor: Integriran AMD Radeon™ 610M • delovni pomnilnik: 16 GB • SSD: 512 GB SSD M.2 • povezljivost: WLAN + Bluetooth 5.1 • kamera FHD 1080 • priključki: 1x čitalnik kartic, 1x HDMI® 1,4, 1x kombinirana vtičnica za slušalke/mikrofon (3,5 mm), 1x priključek za napajanje, 1x USB-C® 3.2, 2x USB 3.2 • zvočniki: stereo, 2x 1,5 W, Dolby Audio • baterija: integrirana 47 Wh • dimenzije: 359,3 x 235 x 17,9 mm, 1,62 kg • ohišje: v sivi barvi, slovenska tipkovnica 2-letna garancija

za kos

za kos

589,00

339,00

Brezplačna dostava

Brezplačna dostava

HoT z neomejeno količino podatkov ...

MAXCOM

MOBILNI TELEFON MAXCOM MM720

• zaslon: 2,2‘‘ 176 X 220 slikovnih pik • povezljivost: 2G 900/1800 MHz, Bluetooth • kamera: 0,3 Mpix • baterija: 800 mAh, do 300 ur pripravljenosti in do 5 ur pogovora • velike tipke, velik in pregleden meni, SOS-gumb, polnilna postaja, radio FM, BT, fotoaparat, svetilka, Micro SD do 16 GB (ni priložena) 2-letna garancija

za 30 dni

17,99 ... in vedno nizkimi cenami mobilnih paketov.

KOMPATIBILNOST S SLUŠNIMI APARATI NA VOLJO V TRGOVINI

za 30 dni

9,99

za 30 dni

13,99

za kos

49,99

AT-053-005

Vse cene so v EUR in vključujejo DDV. Vključene enote veljajo v Sloveniji, v EU pa so količine omejene oz. se obračunavajo skladno s cenikom. Več na hot.si.

ZBERITE ODPADNI PAPIR ZA RECIKLIRANJE.

Ponudbi FERNOMENALNI VIKEND in TEDENSKA AKCIJA veljata v obdobju, navedenem pri posamezni ponudbi, oz. do razprodaje zalog v času veljavnosti ponudbe. Prečrtane cene pri tej ponudbi so diskontne HOFER CENE, ki so veljale do akcijske ponudbe. Izdelki iz POSEBNE PONUDBE, ki trgovine popestrijo 2-krat tedensko, so v omejenih količinah na voljo od navedenega datuma do razprodaje zalog. Če bodo ti izdelki že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Izdelke iz STALNE in POSEBNE PONUDBE je mogoče kupiti samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Slike so simbolične in pri nekaterih izdelkih vključujejo dekoracijo ali predlog za serviranje. Cene so v evrih, vključujejo DDV in veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Pridržujemo si pravico do tehničnih in vizualnih sprememb. Za napake v tisku ne odgovarjamo. Več informacij o izdelkih iz letaka na hofer.si. 04/24

si_2024_04_wop_00_28-01.indd 28

hofer.si SPLETNI LETAK

11. 01. 2024 10:22:49


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Hofer by Vsikatalogi.si - Issuu