cena kakovost
ovo Kak
Spoštovani kupci, na Prešernov dan, TO TUDI R P D O v soboto, 08.02.14, bodo naše NIK, 08.02. Z A R P A N odprte od 8.00 do 15.00. -% -% -%poslovalnice*
-11% -% -% -% -% -% % % % se vašega obiska! Vaš Hofer -% -% -% -% -% -% -% -Veselimo % % % % % % % 99 -% -% --% -% -% -% -% --%%0, -% -% --%% -% -% -% % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% za kos % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% Mini pečica % -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% - % -%Skutni % % 9 9 -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -%štruklji -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -%%-36 % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -%%-%-%-% -% % -% - %--%%% -% -% -% -iz%za-m%rz-o%valn-%ika -% -%%-%-%-%-%-%-%- -% - % -% % % % -% -% -% % -% -%-%-%-% -% -% - -% % % % % % % % % % % -%%59 -%-%-%-% -% --% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%% -% 1, % % %-%-% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -Piščančje % % % -% v ovitku -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % -% -% prsi % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% % -%% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% --28 % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% % za kos -% -računalnik % -% - % -% -% -% -% - % -% -%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -%Tablični % MEDION® % % % -% -% -%LIFETAB® % -% % -%%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -%99 E7316, 17,8 cm (7") -% -% --% 1, % % % % -%%-%- -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -%vmesnik za internet -% -brezžični % % % % mm) in lahek (ca. 310 g) -% -(10,8 % -% -%%--% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%tanek -% -%procesor % % % -% - v kosu % % -% - % -% -%Mozzarella % % % štirijedrni -% -% -% -% -% -% -% -% -% (1,6 GHz) % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% baterija -z %dolgo -%avtonomijo -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -do%8-GB% velik % -% pomnilnik % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%%--%notranji -% % % % % % % % % spletna kamera % -% - %-33 % % % % -% -% -% - % - -% -% % -% - %--%% -% -% -% -%%--%% -%-%-%-%-%-%-%-%-%-% --%%--% -in%fotoaparat % -% - % -%%-%-%-%-%-%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - - 59 -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % %-%-%-%-%%--%1, % % % % % % % % -% - % -%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% % -% -%74x % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % % % % -% -%%v-Sloveniji % % -% %-% % -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% redna cena
1,12
* Poslovalnica v Domžalah bo zaprta.
za kos samo
0,66/l
• 1.200 W • prostornina: 13 l (primerna npr. tudi za peko pice s premerom do 26 cm) • možnost nastavitve zgornjega ali spodnjega gretja oz. obeh skupaj • brezstopenjska nastavitev temperature • 60-minutni časovnik z zvočnim signalom po preteku nastavljenega časa • grelni element iz legiranega jekla • protizdrsne noge • lučka za nadzor delovanja • zaščita pred pregretjem • vključno z rešetko za žar in pekačem • mere (vključno z nogami in ročajem): ca. 40 x 25 x 34 cm (Š x V x G)
600 g
redna cena
2,49
za kos samo
2,65/kg
st iz
ovo Kak
iz hladilnika, 400 g
VKLJUČNO Z OPREMO
34,
VELIKO OKNO IZ STEKLA, ODPORNEGA PROTI VISOKIM TEMPERATURAM (DVOJNA ZASTEKLITEV)
2 KAVLJA NA VRATCIH OLAJŠATA ODSTRANJEVANJE REŠETKE ZA ŽAR
3
-LETNA GARANCIJA
VEDNO SVEŽE PECIVO
10.02.
• klasična ali • limeta 1,5 l
st iz
OD PONEDELJKA,
Cockta
Neodvisno, s strani kupcev potrjeno najboljše razmerje.
POSEBNA PONUDBA
08 .0 2.
20 14
VEČ KOT FER. HOFER.
redna cena
2,79
redna cena
2,39
za kos samo
3,98/kg
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Ponudba velja v soboto, 08.02.2014, do razprodaje zalog.
(razširljiv do 64 GB)
(spredaj) (zadaj)
• operacijski sistem Android™ 4.2 Jelly Bean • pestra izbira aplikacij v storitvi Google Play™ • hitro brezžično omrežje (tehnologija standarda IEEE 802.11n)
• številni priključki: mikro USB 2.0 s funkcijo USBgostitelja, Bluetooth 2.1 in bralnik pomnilniških kartic micro SD/SDHC/SDXC • mere/masa: ca. 19,2 x 12,2 x 1,8 cm (Š x V x G)/ca. 310 g
WWW.HOFER.SI
3
-LETNA GARANCIJA
Vsi izdelki iz posebne ponudbe so za razliko od stalnega sortimenta dobavljivi samo v omejeni količini. V primeru, da bodo ti izdelki kljub skrbnemu načrtovanju zalog oz. nepričakovano velikemu povpraševanju že prvi dan razprodani, vas vljudno prosimo za razumevanje. Prodaja izdelkov iz sortimenta in posebne ponudbe samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Izdelki iz akcijskih in drugih časovno omejenih ponudb, ki veljajo tudi v nedeljo, so v nedeljo na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte. Seznam teh poslovalnic najdete na www.hofer.si. Pri tekstilnih izdelkih in čevljih nekateri modeli niso dobavljivi v vseh velikostih oz. številkah. Steklena embalaža je nevračljiva, cene vključujejo vse dajatve. Slike so predlogi za serviranje. Slike so simbolične. Pridržujemo si pravico do tehničnih in optičnih sprememb. Cene veljajo za izdelke brez dekoracijskih dodatkov. Cene so v evrih in vključujejo DDV. Za napake v tisku ne odgovarjamo. 07/14
13.02.
45 % m. m. v s. s., iz hladilnika, 400 g
Android™ 4.2 Jelly Bean
OD ČETRTKA,
4,98/kg
n 1.0 a d HD24 oti za
17, x 600k z loč slon 8 c sli ljiv m kovn ostjo (7 ") ih pik
POSEBNA PONUDBA
99,99
za kos samo
Obiščite nas tudi na Facebooku
Hofer sporoča na VINO REFOŠK (velja samo ob nakupu telečje rulade)
-50% NA REDNO CENO
REDNA CENA ZA KOS
9378
3,99 5,32/l
KAVREČIČ
Refošk
kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l
06.02.–09.02., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
KUPON ZA 50% POPUST
POPUST S KUPONOM
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
Pri nakupu telečje rulade prejmete ob predložitvi kupona popust na refošk iz vinske kleti Kavrečič.
Telečja rulada
začinjena telečje pleče in vrat, ročno zvita in pripravljena za peko, iz hladilnika
st iz
ovo Kak
Kupon velja od 06.02. do 09.02.2014 oz. do razprodaje zalog samo ob nakupu telečje rulade iz aktualne kulinarične ponudbe. Veljaven je samo kupon, izrezan iz letaka, velja pa samo za nakup enega izdelka. Unovčite ga lahko v vseh Hoferjevih poslovalnicah. Popust se obračuna pri blagajni, uveljavljate pa ga lahko le ob predložitvi kupona in velja samo za izdelek s kupona. Za vsak izdelek lahko pri posameznem nakupu unovčite samo 1 kupon. Popust, naveden na kuponu, velja samo za 1 izdelek. Menjava izdelka je možna le ob predložitvi računa. Kupona ni mogoče zamenjati za gotovino. Redna cena je Hoferjeva originalna diskontna cena.
Kartico z receptom za telečjo pečenko z domačimi cmoki poiščite v naših poslovalnicah.
11,99 za kg samo
kulinarični portal slovenski portal
največji kulinarični največji slovenski
1/17/14 1:52 PM dd 1
Rezeptkarte_Kul_WE_160x210mm_KW07.in
MSCklapavice
Motovilec
očiščene, iz hladilnika, 1 kg
SVEŽIH RIB
125 g
-33% % -% -% - -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % 79 -% -% --% -% -% -% -% --%% -%0, % -% -%% -% % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% % % % % -% -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % -samo -% -% -% -% -%Jabolka%jonagold % - % -% -% -% -% % -% -% -% -% -zavoj % % % % % % % % % za % % -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% - %-% -%%-% -% -% - -% -% -% -% - % -% -% -% % % % % -% -% -%% -%-% -% - %-% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%99 % % % % -% -% --% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -%%--%-%%---%%--%%-% -% --%%--% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%% --% %-% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%-%-%-% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%--%%--%%--%%-34 -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%- -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % % Svinjsko -% -% -% % % o -% -% -%%Sv es % % m e % ež % % -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % 89 % % % -% -% - %--%%--%% -% -% -% -% -% -%pleče v kosu 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% % % % % % % % -% - -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -Češnjev -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% % % -% -% -%paradižnik -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% % % -% -% -% -%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -%--%% -% --% -% --%%-% -% -% -% -% - % % % % % -42% % % % % -% -% -% % --% -% -% % -%--%%--%%--%% -% % -% - %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%% % % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% %%-%-%-%-%-%-%-%-%- % -% -% -% -% % % % % za kg samo -% -% % -% -% -% -% -% %--%%--%%--%% -% -%%-%-%-%-%-%-%-%- - % -% -% -% - 09 % % % % % % % % % % % % % -% -% -% - -% -% -% -% -%%-% --%%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -%1, -% -% -%-%%---%%--%-%%-% %-% % -% -% -%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%49 -%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -%% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% % % % % % % % % -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % % % % -% Vrtnice % -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% % % % -% -% Tulipani % % % % % % -% -% --%%--%% -% -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% OD ČETRTKA, 06.02., redna cena
IN MORSKIH SADEŽEV
1,19
za zavoj samo
6,32/kg
2,
nepakirana, razred I
st iz
ovo Kak
redna cena
1,35
Svinjsko pleče: okusno, mehko svinjsko meso brez slanine in kože, primerno tako za kuhanje kot za pečenje.
za kg samo
iz hladilnika
razred I, 500 g
redna cena
1,89
za zavoj samo
3,
2,18/kg
Redne cene so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
različne barve, 10 kosov
2,49 za šopek samo
Slike so simbolične.
različne barve, ca. 50 cm, 10 kosov
3,49 za šopek samo
do razprodaje zalog
Ugodna ponudba rezanega cvetja – vsak dan v Hoferju!
OD PONEDELJKA DO SREDE,
10.02.–12.02., oz. do razprodaje zalog
LE GUSTO
Mediteranske začimbe
MAOAM
več vrst, 15−12,5 g oz. 275 ml
Bomboni Joy + Fun
-38%
400 g
BÖKLUNDER
Lahek narezek
2,89
1,79 za kos samo
-37%
• pečene puranje prsi z medom ali • pečena šunka ali • šunka s poprom iz hladilnika, 150 g
redna cena
redna cena
1,59
4,48/kg
-% % % % -% % % % % % 99 % % % 0, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%--%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% % % % -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% % −%okusi -% - -%--%%--%% -%--%%--%%--%%--%% -%-% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -Jogurt % % -% --%%--%%--%% -%-% --%%--%%--%% -% -% -% -%% -% -% -% -% % -%sveta % -% -% -% -% -% -% -dežel % -21 % % % % % % % % % --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%oreščki -29%-% -% % -% -% -% - % -% -% -% -% --%%--%%--%Bio % % % % % % -% -% --%%---25 -% -% --%%--% -% -% -% --%%--%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%--%%---%%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% -%% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%%--%%--% -% -% -% -% -% -% -% -%2,%59 % -% % % 1,19-% --%% -% -% -% -%%-%% -% -% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% - -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -0, -%29 % % % % % -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% % % % -% -% -% -K% -% --%%--% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -Z%KART-IC%ZVE-S% TOBE, LUB -% OV % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%BRE -% -% -%O -% -% % -% % % % % -% % N % V TA % % % S % % O % N E -% -NJE, % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % A % V % O % % P % U % -% % -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -% -% % -% - % -% -% -% -% % -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%%-M-%%NAA-KK%S-IM % LN-O % A-% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -V%AR-%ČE-V%-A%-N%-J%E-%!-%--%%-%-%-%-%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -%--%%---%%%---%%--%%--%%--%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% --%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -Nektar % % % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%--%-%-%-%-%- -% -% --%% -% -% -% -% --%% -%--%%--%%---%%--%%%--%%--%%--%%---%%%-% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -%--%%--%% -%--% -%%--%%--%% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%Pralineji % -% - % -% -% -% -% -%--čokolade --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%---%%%Mini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lovenski -% -% Borovnice -% -% -% -% -% -% -41 % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% česen -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Ananas -% -% -% -% 1,05 za kos samo
66,00 –79,20/kg
redna cena
redna cena
3,29
več vrst, 150 g
1,69
• indijski oreščki ali • študentska hrana ali • mešanica indijskih oreščkov in brusnic ali • mešanica oreščkov 300 g/250 g
redna cena
0,39
za kos samo
za kos samo
7,93/kg
za kos samo
8,63/10,36/kg
SOV ... BONU ČK, , TO
UGODN E CE NE
1,93/kg
50% sadni delež • ananas ali • breskev-jabolko 1,5 l
• z alkoholom ali • brez alkohola 200 g
redna cena
0,94
• mlečne ali • z lešniki ali • s čokoladnimi dražeji ali • Noisette ali • hrustljave bele 5 x 40 g
redna cena
2,99
za kos samo
za kos samo
0,50/l
redna cena
1,49
9,95/kg
za zavoj samo
5,45/kg oz. 0,22/kos
redna cena
1,79
razred I, 125 g
st iz
ovo Kak
za kos samo
razred I, 150 g
razred I
-30 -31% % -% -% -% -% % % % % % % % -% % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % 95% -% -% -% -% -%% --%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -39 -% -% -% -% -% -% -0, --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % 1, % % % % % % % % -% -% --%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%%--%% --%% --%% --%% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% --%% --%% --%%--%% --%% --%% --%% - % -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--% %% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% % -% -% -% % % % % % % % % % % -% % % -%--%% -% -% -%%--%%--%% -% --% -% -% -% % -% -% -% % -% -% -% --%% -% --%% --%% --% -%% -% -% -% % -% % -% -% -% redna cena
redna cena
1,99
1,39
za zavoj samo
za zavoj samo
7,60/kg
9,27/kg
Redne cene akcijske ponudbe izdelkov iz naše stalne ponudbe na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene. Redne cene akcijske ponudbe sadja in zelenjave na tej strani so Hoferjeve diskontne cene, ki so veljale do akcijske ponudbe.
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
10.02.
OKUS: FANTASTICO!
CENE: PICCOLO.
Južnoitalijanske testenine
Testenine za lazanjo
• Torchietti Ortolano ali • Capunti Casarecci ali • Orecchiette Tricolore ali • Maccheroni al Pettine Ortolano 500 g
Namaz za bruskete
• rumene: iz 100% pšeničnega zdroba durum, ali • zelene: iz pšeničnega zdroba durum in špinače 500 g
okusen italijanski namaz • z olivami ali • s pečeno papriko ali • s posušenimi paradižniki ali • s tunino ali • s popečeno zelenjavo 170 g
za kos
1,19
za kos
1,49
Italijanske jušne testenine
odlične zakuhe različnih oblik, 500 g
Jajčne testenine
1,99
italijanske testenine z 20% deležem jajc • Farfalle ali • Garganelli ali • Conchiglie 500 g
al Iz ne n po aše nu db e st
1,59
Mediteranski krekerji
fini italijanski krekerji • z olivami ali • z zelišči 80 g
9,35/kg
za kos
0,99
Nariban trdi sir
mešanica značilnih italijanskih trdih sirov, 250 g za kos
12,38/kg
za kos
3,49
0,99
13,96/kg
1,98/kg
3,98/kg
za kos
za kos
2,38/kg
2,98/kg
za kos
PO ORIGINALNEM ITALIJANSKEM RECEPTU
Italijanski keksi
Tiramisu piškoti
• polnozrnati ali • s koščki čokolade 500 g
400 g
za kos
1,49
1,09
2,98/kg
2,73/kg
Italijanski polnozrnati keksi
• z ovsenimi kosmiči ali • z ovsenimi kosmiči in sadjem 250 g
znižano od 14.11.2013
Italijansko ekstra deviško oljčno olje 100% oljčno olje, 0,75 l za kos
4,99 6,65/l
Polpa Mutti
fino sesekljani italijanski paradižniki v paradižnikovem soku, brez dodanih barvil in konzervansov, 400 g za kos
prej 0,99
0,75 1,88/kg
0,89 za kos samo
3,56/kg
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
10.02.
za kos
0,89 2,70/l MAKEDONIJA
SUHO
8–12 °C
Laško Dark
alk. 5,9 % vol., specialno temno pivo z značilno aromo karamelnega in barvnega sladu ter visokim deležem ekstrakta v osnovni sladici, ki mu daje poln, harmoničen okus in izrazito aromatično grenčico, za poznavalce in posebne priložnosti, 0,33 l st iz
SKOVIN
ovo Kak
Chardonnay
suho belo vino z izrazito sadno aromo zelenega jabolka, hruške in vinogradniške breskve, 0,75 l
za kos
KOT APERITIV, RIBJE JEDI, BELO MESO
2,99 3,99/l
MAKEDONIJA
POLSUHO
16–18 °C
SKOVIN
Santa Maria
polsuho rdeče vino iz sort vranec, cabernet sauvignon in merlot, odlikujejo ga sadne arome višenj, malin in rdečega ribeza, 0,75 l
RDEČE MESO, SLAŠČICE
za kos
2,99 MAKEDONIJA
Piadine
SUHO
• z okusom pice ali • klasične 405 g
16–18 °C
PEČENKA
3,99/l
SKOVIN
Vranec
kakovostno suho vino iz znane rdeče sorte, izrazite rdeče barve, z bogatimi suhimi snovmi, harmoničnega okusa, z aromo gozdnih sadežev, 0,75 l
za kos
za zavoj
2,99
1,49 3,68/kg
3,99/l
Keramičen pekač za narastke, 2/1 kos
Premium polnjene testenine
originalne italijanske testenine • Bocconcini Prosciutto Crudo ali • Tortelloni Pomodoro, Ricotta e Origano ali • Ravioli Tartufo 280 g
za kos
0,99
iz visokokakovostne keramike, primeren za uporabo v mikrovalovni in običajni pečici ter pomivanje v pomivalnem stroju • ovalen, 2 kosa: mere posameznega pekača: ca. 15 x 15,5 x 25 cm (Š x V x G), prostornina: ca. 0,9 l, ali • pravokoten, 2 kosa: mere posameznega pekača: ca. 14,5 x 5,5 x 24,8 cm (Š x V x G), prostornina: ca. 1,2 l, ali • ovalen, 1 kos: mere: ca. 22,7 x 7,8 x 35,8 cm (Š x V x G), prostornina: ca. 3,0 l, ali • pravokoten, 1 kos: mere: ca. 22,5 x 7,9 x 36 cm (Š x V x G), prostornina: ca. 3,6 l
za zavoj/kos
3,54/kg
6,99
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
Ponev z indikatorjem temperature, Ø 28 cm
s titanovo prevleko in trislojno prevleko proti prijemanju Ilag Ultimate®, ročaj iz umetne mase z indikatorjem temperature (rdeča barva: temperatura ponve je primerna za peko, zelena: ponev lahko brez težav pomijete), primerna za pomivanje v pomivalnem stroju INDIKATOR TEMPERATuRE NA ROČAJU PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV (RAZEN ZA INDUKCIJSKE) OJAČANA S TITANOVO PREVLEKO
3,50/6,99/kos
Serviete Italia
za kos
3-slojne, vel. 33 x 33 cm, 40 kosov
17,99
za zavoj
1,19 0,03/kos
3-SLOJNE
RAZLIČNI MEDITERANSKI MOTIVI
RAZLIČNE BARVE IN OBLIKE
Znak za odgovorno upravljanje gozdov FSC® N001545 www.fsc.org
30 29 628
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD PONEDELJKA,
10.02.
Mikrovalovna pečica
• 700 W • preprosta uporaba in čiščenje • prostornina: 17 l • 6 nastavitev moči mikrovalov • 30-minutni časovnik • funkcija odtaljevanja • zvočni signal po preteku nastavljenega časa • premer vrtljivega krožnika: ca. 24,5 cm • mere: ca. 45,2 x 26,2 x 36 cm (Š x V x G)
PRIMEREN TUDI ZA BRUŠENJE KERAMIČNIH NOŽEV
za kos
44,99
1 REŽA Z GROBIMA BRUSILNIMA PLOŠČICAMA ZA POPRAVLJANJE IN 1 S FINIMA ZA NATANČNO BRUŠENJE NOŽEV BELE BARVE S SIJAJEM
Električni brusilnik nožev
za popravila in brušenje keramičnih in kovinskih nožev, z brusilnimi ploščicami iz nerjavečega legiranega jekla z visokokakovostno prevleko iz diamantnega prahu, premer brusilne ploščice: 38 mm, število vrtljajev: 3.200/min
3-LETNA GARANCIJA
za kos
19,99 3
-LETNA GARANCIJA
Blok barvnega naravnega papirja/barvnih kartonov
idealen za ustvarjanje in okraševanje, 14 intenzivnih barv, povečan format A3 (vel. 34 x 48 cm) za kos • 28 listov barvnega naravnega papirja ali • 14 barvnih kartonov
Risalni blok
format A3 • 40-listni ali • 20-listni: z zrnatimi listi
2,99
za kos
1,49
0,11/list oz. 0,21/karton
Bralna očala s kovinskim etuijem prijetna za nošenje zaradi posebej tankih stekel iz umetne mase in gibljivih nosnih nastavkov, različne barve in modeli
za kos ZA DIOPTRIJO OD +1,0 DO +3,0
0,04/0,08/list
ALLES KLAR
Čistilni robčki za očala, 50 kosov
za temeljito in nežno čiščenje očal, s svežim vonjem limone
3,99
40-listni risalni blok:
Znak za odgovorno upravljanje gozdov FSC® N001545 www.fsc.org
Znak za odgovorno upravljanje gozdov FSC® N001545 www.fsc.org
Otroška flanelasta posteljna garnitura
iz 100% bombaža, izjemno mehka na otip in prijetno topla, z zadrgo, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm
za garnituro
19,99
Prosimo, da natančno upoštevate navodila za uporabo in vsa druga varnostna opozorila.
za zavoj
1,19 0,02/kos
Lesni peleti, 15 kg
izdelani iz lesa smreke in jelke, brez primesi, vsebnost pepela manj kot 0,5 %, premer: 6 mm, dolžina: do 45 mm, kurilna vrednost: 17,50–18,00 MJ/kg, poreklo: Avstrija
za kos
4,89 0,33/kg
60 °
IZ NAŠE STALNE PONUDBE
st iz
ovo Kak
Pariške rožice/ rahli žepki 350 g
za kos
st iz
ovo Kak
2,79
Čaj jagoda in vanilija
st iz
ovo Kak
7,97/kg
40 g oz. 20 čajnih vrečk
wrigley’S
5 Gum
žvečilni gumi v lističih • Turbulence ali • Electro 13 g
Rogljički
• polnozrnati kokosovi ali • orehovi ali • nugatovi 250 g
za kos
0,69
za kos
1,85
za kos
0,48
17,25/kg oz. 0,03/vrečko
7,40/kg
36,92/kg
Polnjena čokolada
BECEL
Margarina
s češnjevo kremo, 100 g
iz hladilnika, 250 g
Bio ovčji/ kozji jogurt
Čokolada
iz hladilnika, 190 g
• Noisette ali • Mint ali • temna s 85 % kakava 125 g
za kos
1,39 za kos
za kos
0,99
1,09
za kos
0,39
5,56/kg
5,21/kg
8,72/kg
3,90/kg
Začinjen namaz/ delikatesna pašteta
st ovo Kak
iz
48 g
st iz
VINAKOPER
pullus
ovo Kak
Kabernet
Rumeni muškat
kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1l
kakovostno polsladko belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l
SLOVENSKA ISTRA
za kos
0,17
Snips/ Snips Spicy 200 g/175 g
suho
16–18 °C
štajerska slovenija
3,54/kg
st iz
mesne jedi, divjačina, trdi siri
ovo Kak
polsladko
8 °C
za kos
st iz
kakovostno polsladko belo vino z zaščitenim geografskim poreklom, 0,75 l
polsladko
suho
6 °C
2,95/3,37/kg
za kos za kos
RDEČE MESO, SVINJINA, ENOLONČNICE
6,65/l
štajerska slovenija
SLOVENSKA ISTRA
16–18 °C
4,99
Renski rizling
Merlot
kakovostno suho rdeče vino z zaščitenim geografskim poreklom, 1l
za kos
za kos
pullus
VINAKOPER
0,59
SKUTINA TORTA Z LIMETO
3,49
ovo Kak
3,39
kremna rezina, palačinke
4,99 6,65/l Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
Hofer sporoča
IZ NAŠE PONUDBE
a z i v e Dn e n e j l b zalju
Polnjeni pralineji
v po se od p bni po nu on 10.0 edeljk dbi 2.20 a, 14
• Noisette ali • mlečna čokolada ali • temna čokolada 129 g
za kos
2,79
MILKA
Pralineji
za kos
1,99 15,43/kg
SALZBURG PATISSERIE
valnika
iz zamrzo
Torta v obliki srca
okusna torta z jogurtovo-smetanovo kremo in malinami na finem čokoladnem biskvitu, 600 g
v po seb od č ni ponu 13.0 etrtka, dbi 2.20 14
srčki iz mlečne čokolade z alpskim mlekom, polnjeni z 38 % mandljeve kreme in hrustljavimi koščki lešnikov, 137,5 g
Parfumska vodica za ženske
za kos
7,98
• Allegra ali • Giulietta ali • Elisa 100 ml
79,80/l
kraš
20,29/kg
Bajadera 200 g
st iz
ovo Kak
Sveža torta • čokoladna ali • sadna iz hladilnika, 1 kg
Sve o ža t ponbliki sr orta v ca u do 1 dbi od je v 6.02 10.0 .201 2. 4.
za kos
za kos
8,99
5,99 9,98/kg
HERBA MEDICA
Čaj za dva v po se od p bni po nu on 10.0 edeljk dbi 2.20 a, 14
Čokoladna strast
temna čokolada z bučnim oljem in najmanj 54% deležem kakava, 50 g
za kos
4,98 24,90/kg
v po se od p bni po nu on 10.0 edeljk dbi 2.20 a, 14
aromatiziran sadni čaj s koščki jabolk ter okusom pomaranče, jagode in vanilje, 60 g oz. 25 čajnih vrečk
za kos
1,49 24,83/kg oz. 0,06/vrečko
Oljarna Kocbek se ponaša z dolgoletno tradicijo izdelovanja najčistejših nerafiniranih naravnih olj iz izbranih semen, dozorelih v neokrnjeni naravi Slovenskih goric. Olja proizvajajo po naravnem postopku brez kakršnih koli dodatkov, njihova posebnost pa so hladno stiskana olja. Znani so tudi po ročno izdelanih čokoladah izjemnih okusov, med katerimi posebej izstopa prav čokolada z bučnim oljem.
Mini čokoladni poljubčki 266 g
st iz
za kos
ROČNO DELO
1,99 39,80/kg
ovo Kak
za kos
1,59 5,98/kg
PONUDBA CVETJA VELJA DO 14.02. oz. do razprodaje zalog Pralineji • mlečni ali • temni 300 g
Pralineji s češnjevcem
Žlahtna temna čokolada
polnjeni s češnjami (16 %) in češnjevim likerjem (23 %), 250 g
več vrst, 187,5 g
za kos
1,99
za kos
4,99
za kos
2,19
10,61/kg
8,76/kg
16,63/kg
Darilni komplet Sweet Cherries
dišeča nega kože z omamnim vonjem češenj, ki prebudi čute; ne vsebuje parafina, parabenov in silikonov • gel za prhanje, 200 ml, in • negovalno mleko za telo, 200 ml
Midi orhideja Phalaenopsis
Orhideja Phalaenopsis
različne barve, dve stebli, v okrasnem keramičnem lončku Ø 13 cm
v po se od p bni po nu on 10.0 edeljk dbi 2.20 a, 14
različne barve, dve stebli, v okras- nem keramičnem lončku Ø 11 cm
Valentinov aranžma
različne barve, v okroglem okrasnem lončku Ø 10,5 oz. 15 cm
za kos
9,99 za kos
6,99
z ost i
ov Kak
4,99 Cvetoča lončnica
Ciklama
za komplet
različne barve, v lončku Ø 12 cm • hribska vijolica ali • kalanhoja (v darilni vrečki s srčki)
različne barve, s 4–6 odprtimi cvetovi, v lončku Ø 12 cm
4,49
Belgijski pralineji
za kos
Vrtnica
250 g
v rdečem steklenem lončku Ø 13 cm, z dekoracijo
za kos
1,99 za kos
4,99
za kos
1,99
za kos
1,99
7,96/kg
Pralineji Raffaello 230 g
Tilancija/ flamingovec različne barve, v keramičnem okrasnem lončku Ø 9 cm, višina ca. 25–30 cm
za kos
3,99 17,35/kg
za kos
3,99
Toaletna vodica za moške • L‘Unico ali • Uomo Classico ali • Lo Sportivo 100 ml
za kos
6,99 69,90/l
Hofer sporoča
IZ NAŠE STALNE PONUDBE
Gladka moka
Ostra moka
znižano od 04.11.2013
znižano od 04.11.2013
tip 500, 1 kg
tip 400, 1 kg
prej 0,99
Vrečke za smeti brez vrvice 60-litrske, 25 kosov znižano od 28.10.2013
0,95 za zavoj samo
0,04/kos
-% -% -% -% % % -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% % 47 % % % % % % % % % % % 0, 49 % % % % % % % % % % % % - -% - -% 0, -% -% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%--%% -% -% -% --%%%---%%%--%%--%%---%%%---%%%---%%%--%%-% -%%--%% -% -% -%-%-%%-%--%%-%-%-%-%--%%-%--%%-%-%--%%-%-%-% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%% --%%--%% --%%--%%-% - % -% -% -% -%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-%-% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% ---%%--%%--%%--%%%--%%---%%%--%%--%%-% --% -% -% -% -%-%--%-%-%-%-%-%%-%-%-%-%--%%-%-%-%-%-% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% % % -% -%CEN --35: -% ne -% -% --št. -%-% -%-%-%-%-TRAJNO -% -% -% -% -% -% -%Nihče -%-% -%-%-%-%-NIZKIH Hoferjeva resnica združuje % % % % % % % % -% - % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % - -% -%-%-%-% -% -%-% -%-%-%-%-% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%% % -% - -KAKOVOSTJO -% - --%%--%%--%% -%tako % -% z% -VISOKO % % % % % % % % % % % % % % -%-%-%-%mi. %-%-%-%- %-%-%-%-%-%-%-%-% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%-% --% -% -% -%kot % -% - % -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%%---%%---%%%--%%učinkovito % -%-% -%-%-%-%- -% -%-% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % % -% -% --% -%WRIGLEY'S % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -%-%- -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%gumi % Žvečilni -% % -% -% -% % -% -%%Testenine % -% -%% -Testenine % % % –-peresniki –-% svedrčki % -% -%% -% -Airwaves % % % % % % % % v lončku % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%79 -% -% --%%--%% -% -% -%2, -% -% -% -% -% -% -% 0, % % -% -78 % % % % % % % % % % -% -% % -% -% % -% -%%--%% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -%Barcaffé % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% % -%78 -0, % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --%% -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%---%%%---%%--%%--%%-% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% % % -% -% -% --% --%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% -%% -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% 2,-%06 --%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% - % -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % -% -% -%--%%--%%--%% -%%--%%--%%--%%-% % -% -% -% -% - -%--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% % % % % -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%-%Špageti % -% - % -% -% -% -% %%-% - % -% -% -% -% -%% -%--%%--%%--%%--Delikatesno % % % % % % % % % % jedilno olje % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% %--%%--%%--%% -%-% --%%--%%-% - -% -% -% -% - -%--%%--%%--%% -%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - %--%%--%%--%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--%%--%%--%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% -%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -MSC-fileji % % % -%-% --%%--%%--%% -% % --%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -%lososa % % % % - ika -% -% -% -% -%--%%--%%--%%--%% -% % -% -% -% % % -% - % -% -% -%rzo-% % ln a % v % -% - % -%iz -z%am-% -% -%%--% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --% -% -% -% -% --% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% 0,78 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% 99 99 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -%2, -% -% -% -% 6, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% % -% -% -% -% -% -% prej 0,49
prej 0,54
za kos samo
• Black Mint ali • Extreme 84 g znižano od 12.12.2013 in dodatno znižano od 27.01.2014
prej nato
za kos samo
100% pšenični zdrob durum, 1 kg
100% pšenični zdrob durum, 1 kg
znižano od 05.12.2013
znižano od 05.12.2013
2,99 2,89
prej 0,82
za kos samo
za kos samo
33,21/kg
prej 0,82
za kos samo
200 g
znižano od 24.12.2013
prej 2,19
za kos samo
10,30/kg
100% pšenični zdrob durum, 1 kg znižano od 05.12.2013
5l
znižano od 21.10.2013
250 g
znižano od 06.02.2014
prej 0,82
za kos samo
prej 3,19
prej 7,25
za kos samo
za kos samo
11,96/kg
1,40/l
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
13.02. Za življenje brez glutena
Dr. Schär je vodilni evropski proizvajalec brezglutenskih živil vrhunske kakovosti. Več kot tridesetletne izkušnje, raziskave v tesnem sodelovanju z zdravniki in strokovnjaki za prehrano, visoka tehnologija in dosleden nadzor so zagotovilo, da njihovi brezglutenski izdelki niso le okusni in kakovostni, pač pa tudi varni.
Brezglutenske sladke štručke Bon Matín
Brezglutenski piškoti
lahke, mehke in sočne bele štručke, ki so primerne za zajtrk, malico ali kar tako, 200 g
odličen sladek prigrizek za vsako priložnost • Orangino: brezglutenski biskvitni piškoti s pomarančnim želejem in čokoladnim prelivom, ali • Petit Biscotto classico: brezglutenski masleni piškoti, ali • Biscotti con cioccolato: brezglutenski piškoti s čokoladnim prelivom 150 g
Brezglutenski kruh
• kruh Pan Carré: odličen brezglutenski rezani beli kruh, pripravljen po odlični recepturi, idealen za okusne sendviče, mamljive kanapeje ali dišeče opečence, 400 g, ali • domači kruh: iz kislega testa, z značilnim domačim okusom, po odprtju ohranja dolgotrajno svežino, 240 g
za kos
2,29 11,45/kg
Brezglutenske slane prestice Salinis
za kos
1,99
prijetno hrustljave, odličen brezglutenski prigrizek, 60 g
13,27/kg
Brezglutenska mešanica za peko kruha mešanica za kruh in kvašeno testo, za peko vseh vrst brezglutenskega kruha, pripravo kvašenega testa in slaščic, 1 kg
Brezglutenski špageti
originalne italijanske brezglutenske testenine, pripravljene iz naravno brezglutenskih sestavin, 250 g
za kos
za kos
0,99
za kos
za kos
2,69
1,49
6,73/11,21/kg
5,96/kg
16,50/kg
3,79 BIMED
Suho sadje
brez dodanih konzervansov • marelice: nežveplane, 250 g, ali • brusnice: brez dodanega sladkorja, sladkane z jabolčnim sokom, 150 g
Smetana v spreju brez laktoze
30 % m. m., iz hladilnika, 250 g
MINULAKT
Jogurt brez laktoze
Laktoza oz. mlečni sladkor je naravna sestavina mleka in mlečnih izdelkov, kot so smetana, sir, jogurt, mlečna čokolada itn. Za razgradnjo laktoze v telesu je pomemben encim laktaza. Kadar telo ne proizvaja zadostnih količin laktaze, pride do preobčutljivosti na naravno laktozo oz. mlečni sladkor. V sklopu naše posebne ponudbe vam tokrat ponujamo izdelke, ki ne vsebujejo laktoze in so zato posebej primerni za vse, ki trpijo za laktozno preobčutljivostjo oz. laktozno intoleranco ter želijo brez težav uživati mleko in mlečne izdelke.
za kos
1,99
za kos
za kos
3,8 % m. m., iz hladilnika, 500 g
0,99
1,79
1,98/kg
7,16/11,93/kg
Rezine edamca brez laktoze
7,96/kg
40 % m. m. v s. s., iz hladilnika, 150 g
MINULAKT
Smetana brez laktoze
za kos
1,59
30 % m. m., iz hladilnika, 200 g
10,60/kg
Čokoladno mleko brez laktoze
1,5 % m. m., iz hladilnika, 250 ml
za kos
0,89
za kos
0,69
4,45/kg
Puding brez laktoze
iz 55 % polnomastnega mleka brez laktoze in 30 % smetane brez laktoze • čokolada ali • vanilja iz hladilnika, 4 x 125 g
2,76/l
za kos
1,59 3,18/kg
Topljeni sir v lističih brez laktoze 40 % m. m. v s. s., iz hladilnika, 200 g
za kos
1,59 7,95/kg
za kos
1,39 6,95/kg
Namaz iz svežega sira brez laktoze
70 % m. m. v s. s., iz hladilnika, 200 g
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
vsestransko uporaben zaradi priročne velikosti • zmogljivost: 1.300 mAh • vrtenje v desno in levo • vključno z vijačnimi nastavki in torbico
VRTLJIVO DRŽALO ZA TEŽJE DOSTOPNA MESTA
PRIKAZ STANJA NAPOLNJENOSTI
Litij-ionski akumulatorski izvijač, 3,6 V
13.02.
za kos
19,99
3
-LETNA GARANCIJA
BREZ SPOMINSKEGA UČINKA
Vijaki za iverne plošče/hitro gradnjo
NIZKA STOPNJA SAMOIZPRAZNITVE MAJHNA MASA
• za iverne plošče: pocinkani in kaljeni, z vgrezno (PZ 2) ali križno glavo, različnih velikosti in oblik, ali • za hitro gradnjo
za zavoj
3,49
Primež
• namizni: razpon: maks. 50 mm, širina vpenjalnih čeljusti: ca. 75 mm, ali • vakuumski: razpon: maks. 65 mm, širina vpenjalnih čeljusti: ca. 70 mm
za kos
12,99
ZARADI KROGLIČNEGA ZGLOBA VRTLJIV ZA 360°
Korekturni svinčnik za les/fuge NAMIZNI PRIMEŽ
GUMIRANE VPENJALNE ČELJUSTI PREPREČUJEJO PRASKE NA OBDELOVANCIH
priročen za uporabo v gospodinjstvu, vodoodporen in obstojen • za les, 3 kosi: za prekrivanje prask in drobnih poškodb na pohištvu in drugih lesenih površinah, vsak svinčnik z 2 različnima barvama (oreh/češnja, svetli/temni hrast, mahagoni/črna), ali • za fuge, 2 kosa: idealen za beljenje umazanih fug, npr. v kuhinji ali kopalnici
za zavoj
3,99 1,33/2,00/kos
VAKUUMSKI PRIMEŽ
ZA SUHO ALI MOKRO BRUŠENJE
Komplet za popravilo tal
za popravilo prask, udrtin, lukenj in odkrušenih površin • za ploščice: primeren za keramiko, kamen in ploščice, 8 paličic trdega voska različnih barv (dolžina posamezne paličice: ca. 4 cm), ali • za laminatna/parketna tla: za laminat, pluto, parket ter vse vrste lesenih tal in površin iz umetne mase, primeren tako za svetla in temna tla kot tudi za tla z vidnim vzorcem lesa, 11 paličic trdega voska različnih barv (dolžina posamezne paličice: ca. 4 cm)
SEGRET VOSEK NAKAPLJAJTE NA POŠKODOVANO MESTO, ZGLADITE, POČAKAJTE, DA SE STRDI, IN POPRAVILO JE KONČANO
za kos
7,99
Brusilni blok
s 4 brusilnimi površinami različne zrnavosti, prevleka iz diamantnega prahu, za preprosto brušenje orodja in nožev brez menjave brusilnega papirja
za komplet
16,99 za kos
9,99
Z mešanjem raz ličnih barv voska lahko ustvarite nešte to novih odten kov, ki se barvno povsem ujemajo z barvo tal. Hitro, preprosto in čisto.
Komplet za popravilo tal Workzone je pri preverjanju s strani nemške revije za domače mojstre “selbst ist der Mann” dosegel oceno dobro.
Digitalno pomično merilo
VKLJUČNO S PRIPOMOČKOM ZA TALJENJE VOSKA IN DRUGIM PRIBOROM V PRIROČNI ŠKATLI IZ UMETNE MASE
iz legiranega jekla, merilno območje: 0–150 mm, petmestni LCD-prikazovalnik, za notranje in zunanje merjenje ter merjenje globine, prikaz mer v milimetrih ali palcih, vključno z 1 gumbasto baterijo in priročno škatlo za shranjevanje
NOTRANJE MERJENJE GLOBINSKO MERJENJE
3
-LETNA GARANCIJA
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
13.02. Hišna lestev
Električni spenjalnik/pištola na vroč zrak
stabilna lestev s 4 stopnicami in nedrsečim podestom na vrhu (vel. ca. 28 x 27 cm (Š x G)), skupna višina: 158 cm, maks. obremenitev: do 150 kg
• električni spenjalnik: za preprosto in hitro spenjanje in zabijanje žebljev, omrežna napetost: 230 V, ~ 50 Hz, moč proženja lahko prilagodite posameznemu materialu, hitro proženje, serijsko proženje, nastavljiva moč udarca, okence za preverjanje količine sponk, varovalo proti nenamernemu proženju, ali • pištola na vroč zrak: vsestransko uporabna zaradi različnih šob, 2 stopnji vročega zraka (350 °C oz. 550 °C), omrežna napetost: 230 V, ~ 50 Hz, vključno z ušescem za obešanje, odstranjevalnikom barv, šobo s široko režo, odbojno, sevalno in reducirno šobo
S PRIROČNIM ODLAGALNIM PREDELKOM
5-LETNA GARANCIJA
brez vsebine
za kos
19,99
nedrseče profilirane stopnice
4 RAZLIČNE BARVE
za kos
24,99 Garnitura klešč in drobnega materiala
ELEKTRIČNI SPENJALNIK
PIŠTOLA NA VROČ ZRAK
3
-LETNA GARANCIJA
pištola na vroč zrak:
• klešče za kabelske čevlje, 271-delna garnitura: univerzalni model klešč za kabelske čevlje in konektorje; idealne za električna dela doma in na avtu, vključno z opremo (okroglimi/viličastimi kabelskimi čevlji, vtičnim in natičnim izolirnim kontaktom, izolirnimi spojnimi cevkami ter plastičnimi in žičnimi kabelskimi za garnituro vezicami), ali • klešče za luknjanje, kovičenje in pritiskače: klešče za kovičenje (zakovice s Ø do maks. 5 mm), klešče za luknjanje s 6 različnimi premeri (2,5–5 mm), vključno s 150 kovicami, kleščami za pritiskače in 50 pritiskači, ali • klešče za slepe zakovice: klešče (260 mm), 4 različni vstavki za glave zakovic in ustrezni HSS-svedri
V PRIROČNEM KOVČKU ZA SHRANJEVANJE
5,99
električni spenjalnik:
Predalnik za delavnico
PRIMEREN TUDI ZA PRITRDITEV NA STENO
primeren za uporabo v industriji, delavnici in gospodinjstvu, ohišje iz zelo trpežne umetne mase 17 PREDALČKOV
Brusilni papir
33 PREDALČKOV
KLEŠČE ZA LUKNJANJE, KOVIČENJE IN PRITISKAČE
Ročni/vibracijski/ krožni brusilnik
PRIMEREN ZA BRUSILNIKE WORKZONE OZ. VEČINO OBIČAJNIH BRUSILNIKOV
različnih oblik in različne zrnavosti • za krožni brusilnik, 20 kosov, ali • za ročni brusilnik, 20 kosov, ali • za vibracijski brusilnik, 20 kosov, ali • za ročni tračni brusilnik, 5 kosov, ali • za samostoječi tračni brusilnik, 3 kosi
KROŽNI BRUSILNIK
VIBRACIJSKI BRUSILNIK
za kos
9,99
KLEŠČE ZA KABELSKE ČEVLJE
ROČNI BRUSILNIK
za zavoj
1,99
Komplet drobnega materiala priročni kompleti, vsestransko uporabni v gospodinjstvu, za prostočasne dejavnosti in delavniška opravila • komplet kavljev ali • komplet vijakov in zidnih vložkov ali • komplet tesnil ali • komplet žebljev ali • komplet drobnega gospodinjskega materiala
za komplet
2,99
ročni/krožni brusilnik:
za kos
vibracijski brusilnik:
3
-LETNA GARANCIJA
15,99
• ročni: 130 W, za odlične rezultate tako na ravnih površinah kot tudi v kotih in na robovih, s priključkom za sesalnik prahu in brusilnim listom, število vrtljajev v prostem teku: 13.000 vrt./ min, brusilna površina: 140 x 140 x 95 mm, ali • vibracijski: 150 W, za obdelovanje večjih površin, s priključkom za sesalnik prahu in brusilnim listom, število vrtljajev v prostem teku: 12.000 vrt./min, brusilna površina: 187 x 90 mm, ali • krožni: 430 W, idealen za obdelovanje okroglih in zaobljenih površin, nastavljivo dodatno držalo, vgrajen sesalnik z vrečko za prah, število vrtljajev v prostem teku: 13.000 vrt./ min, vključno z brusilnim listom, brusilna površina: Ø 125 mm
ZALOŽBA ROKUS KLETT
PONS Jezikovni CD
• komplet za samoučenje Klik za klikom: CD-ROM s programom za PC, ali • Sto na uro: avdio CD in jezikovni vodnik
ZALOŽBA ROKUS KLETT
PONS Jezikovni priročnik WD-40
Univerzalno oljno razpršilo
poskrbi za optimalen tek gibljivih delov, raztopi trdovratne ostanke olja, masti in lepil, preprečuje moteče cviljenje in škripanje ter nabiranje vlage in rjavenje, čisti in ščiti, omogoča lažje odstranjevanje rje in lažje odvijanje zarjavelih vijakov, 300 ml za kos
2,79 9,30/l
iz zbirke 1000 najpomembnejših besed 15 RAZLIČNIH NASLOVOV za kos
1,99
za kos
3,49
Hofer sporoča
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
13.02. AUTO XS
Pripomoček za čiščenje vetrobranskega stekla
AUTO XS
AUTO XS
Metlica za brisalce vetrobranskega stekla, 2 kosa
Garnitura prevlek za avtomobilske sedeže
primerna za večino osebnih vozil s stransko zračno blazino ali brez nje (skladno s seznamom vozil, za katera so prevleke primerne), hitra in preprosta namestitev, iz nevnetljivih materialov, vključno s pripomočki za namestitev • 2 prevleki za sprednja sedeža, • 5 prevlek za naslonjala za glavo in • 1 prevleka za zadnje sedeže (za deljeno zadnjo klop)
iz 100% naravne gume, visokokakovostna, z že nameščenim nastavkom za hitro menjavo, različnih dolžin; seznam vozil, za katera sta metlici primerni, je naveden na embalaži
za preprosto čiščenje vetrobranskega stekla od znotraj, saj ga lahko nagnete za 180°, vključno z 2 pralnima krpicama
za zavoj
4,99
za komplet
3,99
Naprava za zagon motorja s kompresorjem
za garnituro
• za osebna vozila z bencinskim ali dizelskim motorjem • zagonska napetost: 12 V • moč akumulatorja: ca. 17,2 Ah • akumulator ne potrebuje vzdrževanja • dva 12-V izhoda za enosmerni električni tok z zaščito pred preobremenitvijo • USB-priključek • kompresor z manometrom in različnimi ventilskimi nastavki • 2 delovni lučki in 2 dodatni opozorilni lučki • z rezervnimi varovalkami in žarnicami za kos
14,99 RAZLIČNE BARVE IN MATERIALI
AUTO XS
Komplet nadomestnih avtomobilskih žarnic, 11-delni
59,99
• z najsodobnejšo H7-tehnologijo, z različnimi žarnicami in varovalkami, ali • z najsodobnejšo H4-tehnologijo in dodanim žlahtnim plinom, za do 30 % več svetlobe v primerjavi s standardnimi halogenskimi žarnicami za komplet 12 V, primerne za osebna vozila
5,99
3
-LETNA GARANCIJA
AUTO XS
3
Protizdrsna zaščitna podloga za avtomobilski prtljažnik
za kos
4,99
-LETNA GARANCIJA
da bodo predmeti ostali na svojem mestu, ne prepušča vlage, lahko jo prirežete na želeno velikost, vel. 120 x 100 cm
Preverjeno s strani nemške organizacije DEKRA.
za kos
RAZLIČNIH VELIKOSTI – PRIMERNI ZA RAZLIČNA osebna VOZILA
19,99 3
-LETNA GARANCIJA
AUTO XS
Komplet avtomobilskih predpražnikov, 4-delni trpežni in preprosti za vzdrževanje, z nedrsečo spodnjo stranjo in tekstilno obrobo • 2 velika sprednja predpražnika in • 2 majhna zadnja predpražnika
Žepna LED-svetilka
• 9 LED-diod (0,06 W) • 25 lm • čas svetenja: 30−35 ur • življenjska doba LED-diod: 100.000 ur • ohišje iz umetne mase ABS • trpežna • z zaščito pred škropljenjem vode IP44 • dolžina: ca. 10 cm za kos
4,99
za komplet
8,99
Gumbaste baterije, 3 kosi
uporabne za različne naprave, npr. za slušni aparat, števec za kolo, daljinski upravljalnik ipd. • alkalno-manganove/alkalne, 1,5 V: LR 43, LR 44, ali • litijeve, 3 V: CR 2032, CR 2016, CR 2025, CR 1616, ali • srebrove, 1,55 V: TC 377/SR 66, TC 364/SR 60, TC 371/SR 69, TC 357/SR 44, ali • zrak-cinkove, 1,4 V: A13/PR 48, A 675/PR 44
Avtomobilska dvigalka
• maks. nosilnost: ca. 2 toni • z dvodelnim ročajem • preprosto dviganje in spuščanje • vključno z dodatnim adapterjem za dodatno višino • dvižna višina: od ca. 13,5 do 35,7 cm • dolžina ročaja: ca. 69,5 cm • masa: ca. 9,8 kg
Švicarska čokolada • z lešniki ali • mlečna ali • temna 300 g
za zavoj
1,19
1,99 6,63/kg
0,40/kos
NAREJENA V ŠVICI Z RAVNO ALI UPOGNJENO GLAVO
za kos
POSEBNA PONUDBA
OD ČETRTKA,
13.02. Moška ultralahka jakna
Z VŠITO TORBICO
idealna za potovanja, v modnih barvah, z različnimi žepi in všito torbico, v katero jo lahko zložite, nekateri modeli s kapuco, vel. 48−54 za kos
19,99
Moški pulover
iz 100% bombaža, visokokakovostno izdelan, enobarven, v modnih barvah, vel. 48−54 za kos
11,99
Moška srajca z dolgimi rokavi iz 100% bombaža, iz visokokakovostnega materiala in visokokakovostno izdelana, moden kroj, vel. 48−54 za kos
12,99
Moške hlače s pasom
iz 100% bombaža, s 5 žepi in barvno usklajenim pasom, vel. 48−54 za kos
12,99 RAZLIČNE BARVE
ENOBARVNE
Nogavice, 2 para
MY LIVING STYLE
Namizni prt
iz 100% bombaža, visokokakovosten, oblikovno stabilen in preprost za vzdrževanje • pravokoten: vel. ca. 130 x 220 cm, ali • ovalen: vel. ca. 160 x 220 cm
iz finega modala, zračne in izjemno mehke na otip, s Sanitized za svežino, št. 35−45
Moško spodnje perilo s svilo
fino visokokakovostno perilo iz modala in svile • majica s kratkimi rokavi ali • majica brez rokavov ali • retro spodnjice za kos vel. M (5)−XXL (8)
ZA ŽENSKE IN MOŠKE
7,99
POZIMI GREJE, POLETI PA HLADI za kos
za zavoj
3,49
IZJEMNO PRIJETNO ZA NOŠENJE IN FINO NA OTIP
17,99
1,75/par
MY NIGHT STYLE
Posteljna garnitura Renforcé za kos
4,99
MY LIVING STYLE
Predpasnik
• z oprsnikom: z našitim žepom, vel. ca. 70 x 85 cm, ali • gostinski: vel. ca. 110 x 100 cm
iz 100% bombaža, s priročno zadrgo, sanforizirana, prijetno mehka na otip, gladka in koži prijazna, prevleka za odejo: vel. 140 x 200 cm, prevleka za vzglavnik: vel. 70 x 90 cm
MEDSEBOJNO BARVNO USKLAJENO
za garnituro
14,99
MEDSEBOJNO BARVNO USKLAJENO
MY LIVING STYLE
Kuhinjski komplet Waffelpiqué, 3-delni • 1 kuhinjska rokavica in 2 prijemalki za lonce (vel. ca. 20 x 20 cm) ali • 3 kuhinjske krpe: iz 100% bombaža, izjemno vpojne in preproste za vzdrževanje, vel. ca. 50 x 70 cm
za kos za komplet
3,99
kuhinjske krpe:
MY NIGHT STYLE
7,99
Napenjalna rjuha Renforcé
iz 100% bombaža, v celoti obrobljena z všito elastiko, sanforizirana, prijetno mehka na otip in koži prijazna, vel. 90 x 190–100 x 200 cm
Hofer sporoča
OD ČETRTKA DO NEDELJE,
13.02.–16.02., oz. do razprodaje zalog V nedeljo je ponudba na voljo samo v poslovalnicah, ki so ob nedeljah odprte.
WRIGLEY'S
Žvečilni gumi Orbit v lončku
Arašidi v lupini, 400 g
-21%
• Peppermint ali • Spearmint 84 g
redna cena
1,39
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erci --%% -% -% -% % -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -%Prleška % % % % -% - -% -% -% -% -% -%--%% -% --%%--%% -%%--%% -% --%% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%tünka -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -%--%%---%%%--%%--%%---%%--%%---%%%--%% -% -% -% --%% -% -% -% -% -%% -% -% -23% -26% --%%--%% --%%--%% -% -% -% -% -% -% -% -% - % -% -% -% -%-%-%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% -% - % -%--%% --%%--%%--%% % % -%- -%-%-%-%-%-%-% -% -% -% -% %--%% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --% -% -%-%-%-%-%-%--%%-%-15% % % % % 45 % % % % 2, -% -% -% -%1,-%99 -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-%-%-%-%-% %-%-%-%-%-%-%-% -% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%-%-%-%-%-%-% -% % % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% % % -% % VEST-O% % IC-Z% % BE, KT % 49 % R % % % A % % L K % U Z % -% % -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% 6, % % % -% -% -% --BR%E -% -%VN-O% -B%OV --%% -% -% -% --% -% -% -% -% % % % % % % % -% - % -% -% -% -% - % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NAEN-KO%USPTAO-V%AN-JE%, --%% -%%--%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % % % % % % % % % -% - % -%Fruc % % -% -% -% -% -%--%%-% -M-%%A--L%%NO--%%--% --%%-% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%%M--% % % % -%--% I S % K -%--% % A % -%--% % -% - % -% -% -% -% -%%--%% -% -% -% -% % % -% -%-% -% -% -% -% -% -%V-A%R--Č%%E-V-%%AN--%%JE-!% --%% -%%-% -% -% -% -% -% - -% -% -% % % % % % % % % % % % % % -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% - -%%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% --%% -%%--%%--%%--%% --%%--% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% % % % % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%--%% -% --% --%%--%%--%% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% - -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%% --%% -% -% -% -%-31%% -% -% -% -% % -% -%% -% -% -% -% -% % % % grško -% -%srca-v% -% -% -% -% -% -% -% % -% % -% -% -% -% % -%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%%Pralineji -% -% -% -Bio -olje % % -% % obliki oljčno % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -%--%%--%% --%% -% --%%--%%--%%---%%% -% -% -% -% -%% -% -% -% -% -% - % --%%--%% -% -% -% -% -% - 09 -% -% -% -% -%1, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-28 % % -20% % % % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% --%% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% --%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% 98 -% -% -% -% 0,77 4, -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% % -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%-% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -%NA -% -% -% -% -% -%IZ -% -% -% -% -% -% NE -% AL ST -% -% ŠE -% -% -% -% Bishé -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% -% Jagode in vino E-% -% -% -% -% -% -% -% Oljčno PO-%NUDB -% -% -% olje Sadni sok -% -% -% -% -% -% -% Metliška črnina PTP
BELA KRAJINA
redna cena
2,69
suho rdeče vino s priznanim tradicionalnim poimenovanjem, 1l
za kos samo
st iz
za kos samo
ovo Kak
2,73/kg
suho
Minister za zdravje opozarja, da prekomerno uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
23,69/kg
13–15 °C
suhe mesnine, divjačina, Meso Z ŽARA redna cena
3,19
za kos samo
več vrst, 200 g
st iz
ovo Kak
iz hladilnika
redna cena
2,69
redna cena
za kos samo
7,69
9,95/kg
st iz
ovo Kak
• pomarančalimona ali • korenček ali • črni ribezaronija 1,5 l
SOV ... BONU ČK, , TO
UGODN E CE NE
za kg samo
redna cena
1,59
0,97
ekstra deviško, 0,75 l
• z nugatovo kremo ali • z jagodno kremo 150 g
redna cena
6,98
za kos samo
7,27/kg
za kos samo
za kos samo
0,51/l
6,64/l
st iz
ovo Kak
1l
aromatizirana pijača na osnovi vina, 1l
CUCINA
Gorgonzola
Redne cene akcije na tej strani so originalne Hoferjeve diskontne cene.
redna cena
100% direktno stisnjen, več vrst, 1l
slovenija
• pikantna ali • sladka iz hladilnika, 200 g
SLADKO
10–12 °C
sLADICE
za kos
1,99 9,95/kg
za kos
3,49
za kos
za kos
1,89
3,64 Hofer trgovina d.o.o.
www.hofer.si