05/2020 16.03 – 05.04
ČAS INOVACIJ SKRIVNOST OCEANA
linija razkošne nege za obraz in telo
OCEANUM
Aleksej Nečajev, direktor podjetja in Ekaterina Šedrovitskaja, direktorica Beauty Innovations v raziskovalnem in razvojnem centru FABERLIC
2 05/2020
INOVACIJA
NAVDUŠUJOČO ZGODBO O BIO-NAVDIHU IN NASTANKU NOVE SERIJE OCEANUM PRIPOVEDUJE ALEKSEJ NEČAJEV.
Oglejte si video - sledite QR kodi
Za mikroskopom je Aleksander Kazanski glavni tehnolog za projekte nege kože in las.
V BESEDI "INOVACIJA" JE VES SVET. SVET ŽIVAHNIH NAJDB, SPREMEMB NA BOLJE, GLOBALNIH ODKRITIJ. Ljubka dekleta, ostanite mlade, elegantne, čudovite! V 21. stoletju je za to vse: sodobna tehnologija, živahni trendi! Uporabite lepotno industrijo v največji možni meri in bodite na samem vrhu! Direktor podjetja FABERLIC ALEKSEJ NEČAJEV 05/2020 3
V
sa neverjetna odkritja so odkrita nepričakovano. Toda za vsakim od njih se skriva ogromno dela, strast do dela, ki ga imate radi, in malo sreče. Zgodbe o morskem zajčku, Nobelovi nagradi in novi seriji Faberlic Oceanum so prav takšne. April 2019, Pariz, mednarodna razstava kozmetike. Tu se v atmosferi ustvarjalnega iskanja in inovacij skupina strokovnjakov Faberlic sreča z oceanologom - predstavnikom francoskega podjetja BiotechMarine. Dejstva, ki jih je delil, niso samo impresivna, ampak nas navdihujejo za oblikovanje linije za nego kože, ki ji na masovnem trgu ni para. Spoznajte: Aplizia ali morski zajček je mehkužec, ki je bil deležen pozornosti cele skupine znanstvenikov. Brez zaščitne lupine je to bitje sposobno preživeti v najbolj ekstremnih razmerah. Leta opazovanja so razkrila:
morski zajček je gurman, ki ne spreminja svojih okusov. Za zajtrk, kosilo in večerjo ima najraje redke rjave morske alge - Asparage. Z laboratorijskimi preiskavami so dokazali, da prav ta alga naredi mehkužca dolgoživega. Tako kot morski zajčki na daljavo "govorijo" in spuščajo črni oblak v vodo - znak bližajoče se nevarnosti, tudi celice naše kože komunicirajo med seboj. Na primer, če ena od njih "zboli", se signal o zastrupitvi prenaša na druge. Odkritje mehanizma o takšni medcelični komunikaciji je prejelo Nobelovo nagrado, opazovanje Aplizie pa je omogočilo prepoznavanje učinkovitega načina za boj proti "staranju virusov". Tehnologi iz Faberlica niso mogli prezreti te edinstvene zgodbe o bio navdihu.
RAZKRIVAMO SKRIVNOSTI OCEANA, USTVARILI SMO RAZKOŠNO LINIJO ZA NEGO OBRAZA IN TELESA
OCEANUM!
KISIKOVA KOZMETIKA
NOVO
NEGA KOŽE
INOVACIJA
PREBUJAJOČA
SE ENERGIJA SVETOVNIH OCEANOV UNI for Your QUE BEAUTY Based on Nobel Prized Technology*
*Prevod iz angleščine: "Edinstvena za vašo lepoto. Tehnologija temelji na odkritju, ki je prejelo Nobelovo nagrado." 05/2020 5
OCEANUM
– edinstven skupni laboratorij FABERLIC in BiotechMarine (Francija)
RÉMI LAVILLE,
vodja oddelka inovacije in razvoj rastlinskih biotehnologij v podjetju BiotechMarine
KAKO TO DELUJE
STO OP
P
m
lad elica ac
STOP S
STOP ST
stara celica
1 Stara kožna celica želi prenašati toksični signal na mlade celice.*
"Leta raziskovanja lepotnih inovacij so nas privedla do tega, da smo ustvarili ASPAR’AGE™. To je aktivni kompleks redkih rjavih alg in morskih mineralov. On ščiti mlade celice pred "virusnim staranjem", tako da blokira toksični signal starih celic. V laboratoriju BiotechMarine je nova metoda za oceno stanja kože dokazala, da se po 28 dneh uporabe opazi očitna razlika: zunanje stanje kože se izboljša, koža postane bolj napeta, ustavi se "verižno" staranje. To neprecenljivo izkušnjo smo delili s kolegi iz Faberlic, ki je kompleks Aspar'AGE™ obogatil z "lastniškim" kisikom, ki je potreben za pošiljanje dragocenih sestavin v globlje plasti kože in je Faberlic ustvaril serijo Oceanum – linijo razkošnih izdelkov, ki sprožajo impulze mladosti in energije."
P STOP TO
2 Izdelki OCEANUM blokirajo toksični signal in ščitijo mlade celice pred staranjem.
* Odkritje mehanizma "komuniciranja" celic je prejelo Nobelovo nagrado.
KISIKOVA KOZMETIKA
NOVO
NEGA KOŽE
INOVACIJA
094 0
Prebujajoča krema za obraz 50 ml
Kožo napolni z vitalnostjo, obnovi vodno ravnovesje, izboljša tonus in mikrorelief kože. Vaša koža je sveža, sijoča in žametna.
0940
23,00 €
17,99 € (359,80 €/l)
Koncentrat za kožo okoli oči 15 ml
Lahek koncentrat gladi gube, zmanjšuje temne kolobarje in revitalizira kožo okoli oči.
0941
20,00 €
14,49 €
(966,00 €/l)
Kremna maska za obraz "Prehrana" 50 ml 0942 1 094
Krema s "pametno" večplastno (lamelarno) strukturo iz sorodnih komponent povezanih s kožo tekom noči obnavlja mikro poškodbe.
0942
23,00 €
17,99 € (359,80 €/l)
AKCIJA! Za podrobnejše info. glej str. 9
MOČ OCEANA V VSAKI KAPLJICI KREME! 05/2020 7
NOVO
MORSKI ELIKSIR
[Oxygen] [Hyaluron]
77%
[Na] [Mg]
žensk ocenjuje, da je koža videti bolj spočita*
0943
[Cu] [Zn] [Amino acids] Morski eliksir vsebuje dragocene sestavine: magnezij (Mg), natrij (Na), cink (Zn), baker (Cu), kisik (O2, Oxygen), hialuron in aminokisline.
68 %
žensk ocenjuje, da je njihov ton kože postal enakomernejši*
61%
žensk ocenjuje, da je njihova koža postala bolj sijoča* Morski Elixir 15 ml
Uporabite zjutraj in/ali zvečer za okrepitev učinka prebujajoče kreme ali kremne-maske.
0943
20,00 €
14,49 €
(966,00 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
8 05/2020
*Glede na klinično študijo sredstva z ASPAR’AGETM, ki jo je po mesecu uporabe pripravilo podjetje Seppic (Francija).
KOŽO NAPOLNI Z VITALNOSTJO, OBNOVI VODNO RAVNOVESJE IN IZBOLJŠA TONUS
KISIKOVA KOZMETIKA
NASIČENA KREMA ZA TELO
NEGA KOŽE
INOVACIJA
VSEBUJE KOMPLEKS REGENERIRAJOČIH MORSKIH KOMPONENT. OBNAVLJA KOŽO IN JO TAKOJ POMIRJA, ZAGOTAVLJA DOLGOTRAJNO GLOBINSKO VLAŽENJE
CVETLIČNO-MORSKA AROMA OBDAJA TELO S ČUDOVITIM ŠARMOM
0944
*Krema
Obnavljajoča krema za telo 150 ml
0944
12,50 €
za telo samo za
5,39€
9,99 €*
(66,60 €/l)
Posebna ponudba za strani 7–9
(35,93 €/l)
pri nakupu kateregakoli izdelka iz serije Oceanum
V AKTUALNEM KATALOGU INOVACIJA, KI VARUJE MLADOST IN LEPOTO
4 12 16 20 26 28 32 38 42 44 50 52 62
66 68 70 74
Oceanum: odkrivanje skrivnosti morskih globin OXICarboxy: karboksiterapija za domačo uporabo Vario - nova linija variativne nege za vsako kožo in vsako situacijo Biomica: izjemno nežno čiščenje z uravnoteženim pH kože Weekend: podarite koži počitek že danes! Beauty Lab: 15 minut - in sem pripravljena! Oxiology: pustite, da vaša koža diha kisik! Bloom: pevka Sati Kazanova predstavlja serijo, ki temelji na bio kapsulah z aktivnimi celicami cvetja 35+ 45+ 55+ Platinum: dragocena nega najvišjega standarda 30+ Anti Age: mlada in lepa ne glede na starosti 30+ 40+ 50+ 60+ Expert Skin Activator: Aktivirajte mladost! 30+ Osebni strokovnjak: alternativa salonskim lepotnim postopkom Nerealni "chok-chok": linija za nego kože iSeul, razvita v sodelovanju s korejskimi laboratoriji Da bi koža dosegla zen: nove tekstilne maske za obraz Ultra Clean Green: posebna nega za nepopolno kožo 13+ Verbena in Botanica: lepota iz narave 30+ 40+ 50+ 60+
HIGIENA
152
Naboj pozitivnih čustev za cel dan
NEGA LAS
174
Poiščite svoje popolne izdelke za lepoto las
ZA OTROKE
194 196 198 200
Expert Pharma Baby: Velika skrb za malega človeka
0+
BB-girl: lepotni festival za poredne princese Techno Kids: kozmetika za mlade tehnike
3+
3+
Simpatični dodatki za vaše drage otroke
IZDELKI ZA ZDRAVJE
204
Odlično počutje iz dneva v dan
ČUDOVITI DOM
210
Živite lepo, Faberlic pa bo poskrbel za čistočo vašega doma!
POSEBNA SREDSTVA
232
Kozmetika za obutev: vedno kot nova
MODA IN STIL
234 238
Spodnje perilo, oblačila za dom, hlačne nogavice: neizmerna gracioznost Topi, puloverji, pajkice: elegantne kombinacije za vsak dan
Nega rok in nog
UMETNOST LIČENJA
78 88 94
Glam Team - bodi v modni ekipi! Secret Story: ličila tudi za najzahtevnejše Sky Line: pisana zgodba vašega življenja
V SVETU DIŠAV
114
Uživajte v svojih najljubših dišavah in preizkusite nove!
ZA MOŠKE
138
Dišave in izdelki za nego močnih in elegantnih
Razvoj in proizvodnja kisikove kozmetike izpolnjuje zahteve standardov kakovosti: Sistem vodenja kakovosti ISO 9001-2015 za razvoj in proizvodnjo parfumskih in kozmetičnih izdelkov
Podjetje Faberlic je član ruskega parfumskokozmetičnega združenja
Ocena varnosti izdelkov Faberlic je določena z metodo IN VITRO in izdelkov ne testiramo na živalih
Faberlic OJSC, Moskva 117403, ul. Nikopol, št. 4, BIN 1025000507399.
10 05/2020
NAKUPOVANJE z zadovoljstvom
v tem katalogu naroči in plačaj v znesku 17.99€ in prejmi
KUPON* ZA POPUST **
ADA SPOML
NSKI
Popust
20 20 20 26.0.04.4. 20 do по 26 4.20 .0.0 4.20 od 06 06
na parfumske in kozmetične izdelke ter izdelke za nego doma iz kataloga št. 06/2020. (06.04.2020–26.04.2020) *Za registrirane kupce bo kupon v elektronski obliki po plačilu naročila na voljo na vašem osebnem računu na spletni strani faberlic.com. Za neregistrirane kupce - kupon v elektronski ali papirni obliki prejmete od svojega svetovalca. **50% popust na osnovno (črno) kataloško ceno Za več informacij, pogojev in pravil kampanje si poglejte na spletni strani faberlic.com/kupon 05/2020 11
Vse delo je v mehurčkih! Karboksiterapija daje wow-učinek, ne da bi odšli v kozmetični salon. To je hiter in zanesljiv način, kako biti mlad in lep!
Po prvi uporabi: koža je
20%
Takojšnji REZULTATI že po prvi uporabi
Ogljikov dioksid je tako kod kisik za kožo nujno potreben. S povečanjem količine CO2 se kapilare razširijo, dotok krvi v tkiva se izboljša, celice dobijo dodaten del kisika. Kot rezultat, je koža videti bolj sveža, njen ton in tekstura sta poravnani, njen tonus pa se izboljša.
12 05/2020
* Rezultati klinične študije in vivo po opravljeni eni sami aplikaciji,
15%
je bolj prožna
ki jo je izvedel Medicinski znanstveni in diagnostični center LLC SPC "CosmoProdTest".
za bolj navlažena koža
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
PRVIČ!*
Karboksiterapija - mega priljubljen lepotni tretma - pri tebi doma!
1. korak: VLAŽILNI BALZAM
INOVACIJA
Karboksiterapija - ekspresni postopek za preoblikovanje kože
2. korak: GEL-AKTIVATOR CO2
3. korak: *V asortimanu Faberlic.
KISIKOVA MASKA
NOVO 05/2020 13
čin uporabe: a N 2. korak:
GEL-AKTIVATOR CO2 pri nanašanju GEL-AKTIVATORJA CO2 na VLAŽILNI BALZAM Se začne sproščati ogljikov dioksid. Kot odgovor na nasičenost kože s CO2 se aktivira mikrocirkulacija, koža je nasičena s kisikom.
1. korak: VLAŽILNI BALZAM -
Nanesite GEL-AKTIVATOR CO2 obvezno nad VLAŽILNIM BALZAMOM v razmerju 1: 1. Po 5-10 minutah z robčkom odstranite presežek.
pripravljalna faza karboksiterapije. Zmehča vrhnji sloj na površini kože in odstrani odmrle celice. VLAŽILNI BALZAM nanesite z gosto, enakomerno plastjo na suho in očiščeno kožo obraza, vratu in dekolteja. Masirajte 1-2 minute in ne izpirajte. Nadaljujte z 2. KORAKOM.
Pri nanašanju Gel-aktivatorja CO2 je možen rahel segrevalni učinek in mravljinčenje, kar je naravna reakcija kože na postopek.
Komplet za karboksiterapijo 2 х 50 ml
Komplet vključuje vlažilni balzam (1. korak), Gel-aktivator CO2 (2. korak).
0294
16,00 €
12,49 € (124,90 €/l)
Balzam je obogaten z vlažilcem kože AQUAXYLTM in kompleksom SEPITONICTM M3.0 – energijski koktejl iz morskih mikroelementov
14 05/2020
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
NOVO Masko uporabite kot zadnjo stopnjo karboksiterapije ali samostojno za takojšnjo osvežitev obraza.
3. korak: KISIKOVA MASKA
kožo nasiti s kisikom, aktivira lokalno mikrocirkulacijo, mehča in vlaži kožo.
Priporočamo karboksiterapijo (koraki 1, 2, 3) 1-2 krat tedensko. Masko kot samostojno sredstvo lahko uporabljate vsak dan kadarkoli v dnevu.
Na obraz nanesite majhno količino OXYGEN MASKE in jo enakomerno razporedite. Po 5-10 minutah z robčkom odstranite presežek.
Kisikova maska 50 ml
0295
9,00 €
6,99 €
0295
(139,80 €/l)
Program
Vsebuje perfluorodekalin, ki dovaja kisik v globlje plasti kože, pantenol in hialuronsko kislino za intenzivno mehčanje in vlaženje.
OxiCarboxy (0294 + 0295) samo za
14,19€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
KOMPLEKS VARIATIVNE KOZMETIKE
za vsako kožo, za vsako situacijo
20
≤
VARIANT
individualne
nege 16 05/2020
Serija Vario - dobitnica letne nagrade "Čas za inovacije" v nominaciji "Izdelek leta".
KISIKOVA KOZMETIKA
PAMETNA Blagovna znamka BEAUTIFEYE ™ je last podjetja Sederma® (Francija). Rezultati kliničnega testiranja so bili predstavljeni po 56 dneh uporabe.
FORMULA Koža okoli oči je 3-5 krat tanjša kot na ostalih delih obraza. Vsebuje manj kolagena in elastina, ki podpira elastičnost. Starostne spremembe in utrujenost postanejo bolj opazne. Kompleks BEAUTIFEYETM poveča sintezo kolagena in elastina za več kot 3-krat. Ščiti jih pred uničenjem. Izboljša strukturo kože in njen tonus. Zmanjša zabuhlost in temne kolobarje pod očmi.
NEGA KOŽE
INOVACIJA
Tehnologija za krepitev prožnosti kože
Zmanjša volumen gub "gosje noge"
34% do91 %*
do Dviguje zgornjo veko
Krema za kožo okoli oči 15 ml
0160
0160
11,00 €
7,99 €
(532,67 €/l)
1. korak: IZBERITE KREMNO OSNOVO ALI
Blagovna znamka RNAge® je last družbe BASF (Nemčija).
0154
Lahki vlažilni kremni fluid za obraz 50 ml
Nasičena hranilna krema za obraz 50 ml
0154
0155
Vsebuje edinstveno komponento RNAge® in biomimetični kompleks.
Vsebuje RNAge® in biomimetični kompleks. Obogateno z olji jojobe in makadamije, ki hrani in hitro obnavlja poškodovano kožo.
Vsaka za 11,50 € 8,99 € (532,67 €/l)
S staranjem se v celicah nabirajo snovi, ki blokirajo proizvodnjo kolagena in elastina. Edinstvena komponenta RNAge® obnavlja sposobnost kože, da jih sintetizira. Dobro ohranja mladost kože in ohranja ovalno obliko obraza.
0155
Komplet katerakoli krema za obraz (0154 ali 0155) + krema za veke
samo za
12,49€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
2. korak:
DODAJTE
DN-AURA
®
Eliksir za obraz "Sijaj" 15 ml
0164
10,00 €
23%
*
ČE IMATE IZRAZITEJŠE GUBE
Aktivni kompleks rastlin encijana
SWT-7™
Eliksir za obraz "Zaščita pred gubami" 15 ml
0168
zmanjšuje navpične gubice do
53%
18 05/2020
**
10,00 €
6,99 €
(466,00 €/l)
** Blagovna znamka SWT-7 se uporablja po dogovoru z Lucas Meyer Cosmetics (Francija). Najboljši indikator, pridobljen po 7 dneh uporabe
za
6,99 €
(466,00 €/l)
zmanjša intenzivnost in površino starostnih peg
* Blagovna znamka DN-AURA® je last družbe BASF (Nemčija). Rezultati kliničnega testiranja so na voljo po 56 dneh uporabe
UČINEK
Aktivna učinkovina iz listov sadnega drevja duku
ČE IMATE PUSTO IN NEENAKOMERNO POLT
SI JA J
1 ALI 2 ELIKSIRJA, DA DOSEŽETE ŽELENI
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
AQ
AQUAPHYLINE®
zmanjšuje gube
13%
LI
* Blagovna znamka AQUAPHYLINE® je last podjetja Silab (Francija). Klinične rezultate je Silab zagotovil po 28 dneh uporabe.
UA
Zdravilna učinkovina iz divjih vijolic
FT
10,00 €
G
Eliksir za obraz "Aqua lifting" 15 ml
0165
*
za
IN
ČE IMATE DEHIDRIRANO KOŽO IN VAM JE NEPRIJETNO
6,99 €
(466,00 €/l)
ES
ČE IMATE UTRUJENO KOŽO IN JE NJENA IMUNOST ZMANJŠANA Eliksir za obraz "Anti stres" 15 ml
10,00 €
6,99 €
ST R
0169
TI
(466,00 €/l)
AN
** Blagovna znamka VEDERINE® je last podjetja Silab (Francija). Rezultati kliničnih preskušanj, ki jih je zagotovil Silab.
Skenirajte QR kodo in si oglejte video
Zdravilna učinkovina iz korena radiča
VEDERINE®
okrepi zaščitno kožno bariero
14%
za
05/2020
** 19
pH-območje Serija Botanica - dobitnica letne nagrade "Čas za inovacije" v nominaciji "Izdelek leta".
3
Uravnotežen mikrobiom -
ZDRAVA KOŽA!
4
5.0
pH 5.0
ustreza vrednosti kislosti kože
Kaj je mikrobiom? Zakaj je pH pomemben?
6
Zakaj je potreben mikrobiom? Kožni mikrobiom nas ščiti pred napadi okužb in podpira delovanje imunskega sistema. Ravnotežje mikrobioma določa videz in stanje kože.
7
Izdelki iz serije so primerni za vse tipe kože, vključno z občutljivo
INOVACIJA
20 05/2020
Stanje mikrobioma je v veliki meri odvisno od pH vrednosti kože. Površina kože je precej kisla s pH v območju 4,5-5,5. Za primerjavo, pH limoninega soka je 2,4 vode pa 7. Kislo okolje je pomembno za udobno bivanje in ravnovesje mikrobiomov. PH izdelkov Biomica 5.0* ustreza optimalni ravni kislosti kože.
Na podlagi študije mikrobioma, področja znanosti 21. stoletja
pH izdelkov lahko variira od 4,5 do 5,5.
Mikrobiom je skupnost mikroorganizmov, ki živijo v našem telesu in na naši koži. Ravnotežje mikroorganizmov kože je unikatno za vsakega človeka.
KISIKOVA KOZMETIKA
Že po enem tednu*
NEGA KOŽE
93,6% naravnih sestavin
RDEČICA
-34%
Kremni-fluid za obraz, roke in telo 150 ml
POMANJKLJIVOSTI
-13%
Vlaži in vrača udobje. Vzdržuje mikro ravnovesje kožni biom in obnavlja njegove naravne zaščitne funkcije.
ENAKOMERNOST TONA
+25%
1252
7,00 €
5,39 €
(35,93 €/l)
Glede na rezultate testiranja sredstva Actibiome, ki ga je zagotovilo podjetje CODIF Technologie naturelle (Francija). Rezultati raziskav so pomembni za art. št. 1251 in 1252.
5.0 Kremni fluid s karitejevim maslom kožo navlaži in ohranja njeno lepoto
Regeneracijska kremna maska 100 ml
Pomirja in vlaži. Ohranja ravnovesje mikrobiomov kože in obnovi njeno naravno zaščitno funkcijo.
1251
1252
7,00 €
93,4%
5,39 €
(53,93 €/l)
NOVO
naravnih sestavin 1251
Hranilna maska s 4% karitejevega masla in 2% makadamijevega olja kožo regenerira, pomirja in vlaži 05/2020 21
pH-območje
94,2% naravnih sestavin
3
Prosojna gel tekstura tvori ultra lahko peno in daje takojšen občutek svežine
4
Micelarni gel za umivanje 150 ml
Za čiščenje in odstranjevanje ličil. Za vse vrste kože, še posebej primeren za kombinirani tip kože.
1239
6,50 €
4,49 € (29,93 €/l) 1239
5.0
90,3%
45%
-
naravnih sestavin
6 1240
Skeniraj QR kodo in izvej več
Mousse krema za umivanje 150 ml Za čiščenje in odstranjevanje ličil. Posebej primeren za suho kožo.
1240
8 22 05/2020
6,50 €
3,59 € (23,39 €/l)
Nežna kremna tekstura naredi umivanje še prijetnejše
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
Prilagojeni sistem mikrobiološke zaščitne formule. Nežno čiščenje tudi za občutljivo kožo.
URAVNOTEŽEN MIKROBIOM – ZDRAVA KOŽA
3
1244
Izpopolnjena formula* VSI IZDELKI IZ SERIJE NE VSEBUJEJO PARABENOV, ETILNEGA ALKOHOLA, SLS, MILA, BARVIL. IMAJO HIPOALERGENSKO DIŠAVO
4
5.0
95,8% naravnih sestavin
6
Micelarna voda s posebno blago formulo nežno očisti kožo od umazanije in ličili Micelarna voda 300 ml
Za čiščenje in odstranjevanje ličil. Za vse tipe kože, vključno z občutljivo kožo.
1244
7,00 €
7
5,39 €
(17,97 €/l)
05/2020 23
WEEKEND SREDSTVA NA OSNOVI KOMPLEKSA B-CIRCADIN™ IN VULKANSKE TERMALNE VODE REGULIRAJO CIRKADNE RITME* OB POLNOČI Aktivnost žlez lojnic raste.
JUTRO 10:00 Raste navlaženost kože, izgledamo najbolje.
12
Maksimalna sposobnost prepustnosti kože. Močneje izgublja vlago, hkrati pa tudi bolje absorbira kreme, če tokrat to izkoristite.
DAN 13:00 Poveča se izguba vlage. Čas vlažilnega sredstva.
NOČ 01:00
VEČER 22:00
Sinteza beljakovin in lipidov, razstrupljanje, delitev celic.
Začne se regeneracija kože, čas spanja.
3
9
Minimalna aktivnost žlez lojnic.
VEČER 17:00 Slabljenje kožne pregrade, povečanje prekrvavitve Gube so bolj opazne, možna je pordelost kože.
VEČER 19:00 – 21:00 Dober čas za globinsko čiščenje. Odmrle celice se bolje odstranjujejo s površine.
6
Vsaka kožna celica svoje delo prilagaja notranji biološki uri, ki jo uravnava sprememba dneva in noči. Umetna svetloba v pisarnah in na ulici, sevanje zaslonov, sprememba časovnih pasov celicam rušijo dnevni ritem. Celice v takih primerih nimajo časa, da bi se hitreje prilagodile spreminjanju časa in se hitreje starajo. Sredstva Weekend celicam vračajo biološko pravilen ritem in kožo naredijo lepo in zdravo.
24 05/2020
*Cirkadijski ritmi - notranji biološki ritmi telesa, povezani s spremembo dneva in noči.
JUTRO 05:00
JUTRO 07:00 Aktivira se sistem za zaščito pred antioksidanti, okrepi se zaščitna bariera. Snovi slabše prodirajo v kožo.
KISIKOVA KOZMETIKA
NE ČAKAJTE NA PROSTE DNI,
PODARITE KOŽI
POČITEK ŽE SEDAJ!
Tehnologija, ki jo je navdihnila Nobelova nagrada za fiziologijo ali medicino za leto 2017
NEGA KOŽE
INOVACIJA
05/2020 25
VULKANSKA TERMALNA VODA iz globin starodavnih vulkanov francoske Auvergne kožo neguje s koristnimi elementi in minerali
0141
0113
18 %
ZA
SE ZMANJŠAJO OTEKLINE OKOLI OČI*
AKTIVNI KOMPLEKS B-CIRCADIN™ uravnava ritem obnavljanja kožnih celic, odvisno od časa dneva, kar jim omogoča, da si vsak dan najbolj učinkovito opomorejo NEGA KOŽE OKOLI OČI
Gel krema Eye Beauty 15 ml
Odpravlja vidne znake utrujenosti in kroničnega pomanjkanja spanja, vlaži in koži okoli oči daje sijaj.
0113
7,00 €
5,39 €
(359,33 €/l)
26 05/2020
TERMALNA OBNOVA
Obnovitveni serum za obraz Thermal Therapy 15 ml
Povečuje elastičnost in prožnost, oblikuje obliko obraza, čisti konture, povrne svežino in sijaj kože. Lahko se uporablja samostojno ali pod vašo najljubšo kremo za njen boljši učinek.
0138
11,50 €
8,99 € (599,33€/l)
SKRBNO ČIŠČENJE
Čistilna emulzija Thermal Cleanser 150 ml
Zahvaljujoč edinstveni teksturi transformator, se po nanosu na kožo spremeni v nežni tonik.
0141
8,00 €
5,89 €
(39,26 €/l)
*Glede na rezultate kliničnega preskušanja izdelka B-Circadin™, ki ga je po 4 dneh uporabe izvedlo podjetje Laboratorie BIO-EC (Francija). Udeleženci so tablico uporabljali 2 uri pred spanjem. Rezultati so pomembni za art. št. 0113.
0138
KISIKOVA KOZMETIKA
CELIČNA OBNOVA
Nočna maska za obraz Harmony Sleep 50 ml
Začne postopek vračanja elastičnosti in čvrstosti, gladi drobne gubice.
0137
11,50 €
ZA
8,99 €
NEGA KOŽE
35%
(179,80 €/l)
IZBOLJŠAN ZUNANJI IZGLED KOŽE*
hit
prodaje
0137
50%
0139
*Glede na rezultate kliničnega preskušanja izdelka B-Circadin™, ki ga je po 28 dneh uporabe pripravilo podjetje Laboratorie BIO-EC (Francija). Udeleženke so ženske, ki delajo v nočnih izmenah. Rezultati so pomembni za art. št. 0137 i n art. št. 0113.
DOLGO PRIČAKOVANI POČITEK ZA KOŽO
SISTEM GLOBINSKEGA VLAŽENJA
Regeneracijska krema za obraz Skin Re-Charge 50 ml
Vlažilni gel za obraz Aqua Boost 50 ml
Izbriše sledove utrujenosti in izboljša tonus kože, ščiti pred agresivnimi dejavniki okolja. Uporabljati tekom dneva in/ali zvečer.
0136 0136
9,00 €
6,49 €
Pomirja kožo, jo vlaži in preprečuje izgubo vlažnosti. Uporabljati tekom dneva in/ali zvečer.
0139
9,00 €
4,49 €
(89,80 €/l)
(129,80 €/l)
05/2020 27
"15 minut
Takojšnja –
preobrazba
in jaz sem pripravljena!" MASKA-DETOX ZA OBRAZ z drevesnim ogljem - resnična odrešitev za "utrujeno" kožo. Kožo napolni s sijajem in ustvari spočit videz
SERUM obnavlja energijo v kožnih celicah, odpravlja sledi utrujenosti, obnavlja zdravo polt in daje sijaj EKSKLUZIVNA FRANCOSKA FORMULA
0276
AKTIVNA SESTAVINA BEAUTYFEYE™ gladi "gosje noge", zmanjša zabuhlost pod očmi
Ekspres korektor za kožo okoli oči 5,3 ml
0219
7,00 €
5,39 €
28 05/2020
0222 0219
UNIVERZALNI ODTENEK prilagodi se tonu kože
Maska-detoks za obraz z drevesnim ogljem 50 ml
Uporabljajte 1-2 krat na teden.
0276
9,00 €
6,99 €
(139,80 €/l)
Serum za obraz "Anti stres" 20 ml
Uporabite ga kot samostojno sredstvo ali pod vašo najljubšo kremo. Za vse tipe kože
0222
21,50 €
17,99 € (899,50 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
01 01 88
IVZ Ý
ER BBOR ek roLbEK VIý ZDE r
Lo 2 Ek T Au 2
MEZINÁRODNÍ CENA MEDNARODNA INOVATIVNÍ PRODUKT NAGR ADA ROKU "INOVATIVNI IZDELEK LETA"
IMA TAKOJŠEN UČINEK optično glajenje gub in drobnih črt na čelu in okoli oči
Kolekcija Beauty Lab - zmagovalec mednarodnega natečaja in prejemnik nagrade "Inovativni izdelek leta".
"FOTOSHOP" UČINEK ŽE V 1 MINUTI Tehnologija Microphantom vizualno odpravlja pomanjkljivosti in ustvarja iluzijo popolnoma gladke kože KOT RADIRKA v 1 sekundi briše pore, gube
1172
40%
-
1049
hit
prodaje
Krema za obraz Blur 15 ml 3D polnilo za polnjenje gub 15 ml
1172
14,50 €
8,49 €
(566,00 €/l)
Lahka tekstura brez učinka maske. Nanesite neodvisno kot podlago za ličila ali povrhu dnevne kreme.
1049
21,50 €
15,99 €
(1066,00 €/l)
05/2020 29
akcijska cena
1,79 €
Utrjevalna maske-obliž za kožo okoli oči 1 par Hitro zateguje in krepi kožo vek, ji daje tonus, gladi drobne gubice
1089
3,60 € 1089
2,69 €
Ekspresna gel maska za obraz "Lifting in sijaj" 1 kom.
Intenzivno zateguje kožo, zmanjšuje pojav gub, globinsko vlaži in daje obrazu zdrav sijaj. Za utrujeno kožo in kožo brez sijaja
1044
akcijska cena
2,69 €
akcijska cena
2,69 €
1044
0224
Folija ekspresna-maska za obraz "Vlaženje in prehrana" 1 kom.
Plast folije ustvarja rahel toplotni učinek, odpira pore in spodbuja globlje prodiranje aktivnih sestavin. Za suho in dehidrirano kožo
0224
30 05/2020
Vsaka za 5,40 € 3,99 €
KISIKOVA KOZMETIKA
pripravljena
v
15
minutah
DETOX UČINEK IN ENAKOMEREN TON
NASIČENA KISIKOVA FORMULA
INOVATIVNA FORMULA BUBBLE O2
Ob stiku s kožo maska tvori zelene mehurčke, ki izravnavajo ton kože in ji dajo brezhiben videz, kar ustvarja osnovo za nadaljnjo nego.
Ob stiku s kožo se maska začne "mehurčkati" in spremeni v peno, spreminja barvo iz črne v sivo
akcijska cena
akcijska cena
2,69 €
2,69 €
hit
prodaje
1043
0234
Kisikova ekspresna maska za obraz "Popolni ton in vlaženje" 1 kom.
Izvleček sladkornega trsa nasiti kožo z vlago, očisti in oža pore, spodbudi proizvodnjo kolagena in naredi kožo gladko, mehko in žametno. Za vse tipe kože
0234
NEGA KOŽE
Kisikova ekspresna maska za obraz "Matiranje in čiščenje" 1 kom. Absorbira odvečno kožno maščobo, kožo naredi mat in svežo. Za kožo nagnjeno k mastnosti
1043
Vsaki 2 maski
Vsaka za 5,40 € 3,99 €
s popustom
Posebna ponudba za strani 30–31
-50%
Za vse tipe kože
LEGENDARNI
kisik
Kadar koži primanjkuje kisika, to vpliva na njeno lepoto in zdravje. Sredstva serije "Legendary kisik" koži omogočajo dihanje in ji vrnejo manjkajočo energijo.
hit
prodaje
0256
40%
• Koži omogoča, da bolj učinkovito absorbira hranila iz drugih izdelkov za nego kože • Vlaži kožo • Spodbuja regeneracijo celic
Kisikov aktivator 15 ml
Preprosto ga nanesite pod vašo priljubljeno kremo ali pa ga uporabite kot samostojno sredstvo.
0281
9,00 €
5,39 €
(359,33 €/l)
32 05/2020
SPREJ-LED
Regeneracijski aktivni sprej 100 ml
0281
Sprej pršite na obraz ali telo z razdalje 25–30 cm. Tekočino zlijte v ledne forme in jo zamrznite. Zjutraj in zvečer obrišite obraz in dekolte s to ledeno kocko. S pantenolom in mineralnim kompleksom
0256
4,50 €
3,19 €
(31,90 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
KLINIČNO POTRJENO*:
po
30 minutah
po
30 dneh
INOVACIJA
minutah draženje kože izgine se funkcija pregrade ponovno vzpostavi
Sredstva serije Oxiology zahvaljujoč tehnologiji 4D Target napolnijo kožo s kisikom
Leta 2019 je Nobelov odbor znova podelil nagrado iz medicine in fiziologije za raziskave na področju dihanja s kisikom. Znanstveniki so izvedeli, kako celica meri količino kisika in kako reagira na svoje spremembe. Če primanjkuje kisika, celice ustavijo procese porabe energije: proizvodnjo kolagena, elastina in hialuronske kisline.
*Glede na rezultate kliničnih preskušanj, ki jih je izvedel "FBU ROSTEST-MOSKVA". Rezultati raziskave so pomembni za art. št. 0257.
0257
hit
prodaje
T E H N O LO G I J A
4DTARGET
Kisikov balzam • Aktivno obnavlja kožo • Lajša draženje in vnetja • Daje občutek udobja
Kisikov balzam 50 ml
na osnovi kisikovih dronov zagotavlja ciljno delovanje na kožo v 4 smereh
PA M E T N I D R O N SPODBUJA MAKSIMALNO PROIZVODNJO ENERGIJE V CELICAH
KOŽNE CELICE NAPOLNI S KISIKOM
Aktivno izboljšuje prekrvavitev in prehrano kožnih celic, pospešuje naravne procese okrevanja. Z maksimalno koncentracijo kompleksa 4DTarget in pantenolom
0257
11,50 €
7,99 €
KREPI MIKROCIRKULACIJO
(159,80 €/l)
ŠČITI PRED PROSTIMI RADIKALI
05/2020 33
Za normalno in suho kožo
KISIKOVA
prehrana • Kožo napolnijo s hranili • Zaščitijo pred negativnimi dejavniki okolja
Komplet samo za
0265
0264
Dnevna krema za obraz 50 ml
0264
6,49€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
Krema za kožo okoli oči 15 ml
Nočna krema za obraz 50 ml
0266
0265
Vsaka za 5,40 € 3,99 € (79,80 €/l)
4,00 €
2,69 €
(179,33 €/l)
0266
Za mastno in kombinirano kožo
KISIKOVO
ravnotežje • Normalizirajo delo žlez lojnic • Zagotavlja občutek svežine • Kožo matira
Komplet samo za
0272
Dnevna krema za obraz 50 ml
0272
Vsaka za 5,40 €
0273
Nočna krema za obraz 50 ml
0273
3,99 € (79,80 €/l)
34 05/2020
0274
6,49€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
Mat BB-krema 30 ml
Popolnoma se prilaga tonu kože. Skriva vidne pomanjkljivosti, poravnava mikrorelief.
0274
11,50 €
8,99 € (299,67 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
Za vse tipe kože
KISIKOVO
vlaženje
Pri vlaženju kože je pomembno, da vlago dostavimo v njene globlje plasti. Sredstva iz serije "Kisikovo vlaženje" to nalogo učinkovito rešujejo. KLINIČNO POTRJENO*:
v eni uri po nanosu se je vlažnost kože povečala za
48,6%
26,1
% povečana za vlažnost v koži po 28 dneh uporabe
*Po 28 dneh uporabe, glede na rezultate kliničnih študij, ki jih je izvedel "FBU ROSTEST-MOSKVA".
• Kožo napolnijo z vlago in preprečujejo njeno izhlapevanje • Odpravljajo suhost in utesnjenost kože • Kožo naredi svilnato 0261
0262 0260
Komplet Gel za kožo okoli oči 15 ml
0262
4,00 €
2,69 €
(179,33 €/l)
Dnevna krema-fluid za obraz 50 ml
0260
Nočna krema za obraz 50 ml
0261
Vsaka za 5,40 € 3,99 € (79,80 €/l)
dnevna krema + nočna krema samo za
6,49€
(akcija velja, do razprodaje zalog)
KISIKOVO
dihanje
Za mastno in kombinirano kožo
2,69€
0258 GLOBOKO ČIŠČENJE
Čistilni Gommage za obraz 75 ml
Uporabite 1-2 krat na teden.
0271
5,90 €
4,69 €
(62,53 €/l)
ČIŠČENJE IN OSVEŽITEV
TONIRANJE IN MATIRANJE
Čistilni gel za umivanje 150 ml
Absorbcijski tonik za obraz 150 ml
0258
4,90 € 0271
0270
3,59 €
4,90 €
(23,93 €/l)
2,69 €
(17,93 €/l)
Za normalno in suho kožo
Za vse tipe kože
0277
1242 SKRBNO ODSTRANJEVANJE TUDI VODOODPORNIH LIČIL
OBNOVA IN REGENERACIJA
Čistilni piling za obraz 75 ml
Dvofazni odstranjevalec ličil z oči 150 ml
Uporabite 2-3 krat na teden.
0269
5,90 €
4,69 €
(62,53 €/l)
0270
1242 0269
5,40 €
3,99 €
(26,60 €/l)
NEŽNO ČIŠČENJE NEŽNO ČIŠČENJE
NEŽNO ČIŠČENJE
Čistilna pena-muss 175 ml
0255
9,00 €
6,99 €
(39,94 €/l)
Material: silikon. Velikost: 6,5 х 5 х 2 cm.
3,60 €
0255
Micelarni losjon 150 ml
0253
5,40 €
0277 0253
4,90 €
3,59 €
(23,93 €/l)
3,99 €
(26,60 €/l)
0259
HITRO ODSTRANJEVANJE LIČIL
Gobica za umivanje
9141
Mleko za odstranjevanje ličila 150 ml
2,69 €
Vlažni robčki za odstranjevanje ličil z micelarno vodo 15 kom.
0287
1,80 €
1,29 € 0287
TONIZIRANJE IN VLAŽENJE
Nežni tonik za obraz 150 ml Primerno tudi za potovanja
9141
36 05/2020
0259
4,90 €
3,59 € (23,93 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
sijaj
Za vse tipe kože
KISIKOV
V razmerah urbanega stresa in slabših ekoloških razmerah koža pogosto izgleda sivo in utrujeno. Sredstva iz serije "Kisikov sijaj" koži vračajo zdravo barvo in njen naravni sijaj.
40%
KLINIČNO POTRJENO*:
-
Večnamenska BB krema 30 ml
90
0242
Prilagodi se tonu kože, prikriva nepravilnosti. Kožo naredi sijočo.
0242
11,50 €
65 % žensk je poročalo
% žensk je opazilo opazno uravnavanje tona kože
• Bori se z znaki utrujenosti • Odpravlja dolgočasnost kožo
o vizualnem zmanjšanju gub
0238
6,99 €
hit
prodaje
(233,00 €/l)
0237
Serum za obraz 15 ml
Nanesite tanko plast na očiščen obraz. Uporabite kot samostojno sredstvo ali pod kremo.
0241
9,00 €
0241
6,99 €
(466,00 €/l)
Krema za kožo okoli oči 15 ml
Vlaži občutljivo kožo okoli oči. Deluje kot nevidni korektor, prikriva nepravilnosti.
0239
5,40 €
3,59 €
Dnevna krema za obra 50 ml
(239,33 €/l)
0237 0239
Nočna krema za obraz 50 ml
0238
Vsaka za 7,00 €
5,39 € (107,80 €/l)
*Glede na rezultate kliničnih raziskav, ki jih je izvedlo podjetje Znanstveno-praktični center za strokovno ocenjevanje kakovosti in varnosti hrane in kozmetike "CosmoProdTest."
Komplet dnevna krema + nočna krema samo za
8,99€
(akcija velja, do razprodaje zalog)
INOVACIJA
Tehnologija inkapsuliranih rastlinskih celic Sodobna kozmetika ne zahteva le inovativnih sestavin, temveč tudi tehnologijo njihove dostave v kožo. Aktivne rastlinske celice cvetov smo postavili v bio kapsule, zgrajene iz komponent, povezanih s kožo - lipidov. Zahvaljujoč temu kapsule zlahka prodrejo skozi kožo. Tehnologija ohranja aktivnost celic cvetov in povečuje učinkovitost izdelkov.
lipidi
koža
celični koncentrat cvetov bio kapsula mladosti
Serijo predstavlja pevka SATI KAZANOVA.
*
IZ
*Iz angleščine. "cvet".
A BIR
LE
01
9
ELEK IZD TA 2
MEDNARODNI ZMAGOVALEC "NOVATIVNI IDELEK LETA"
38 05/2020
BIO KAPSULE MLADOSTI – LEPOTNA-INOVACIJA IZ FABERLIC
Skupni razvoj laboratorijev Faberlic in Naolys (Bordeaux, Francija)
Skeniraj QR kodo in izvej več
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
35+ NARAVNA ENERGIJA JASMINA ZAŠČITA PROTI GUBAM Brez parabenov. Primerna za vse tipe kože
BIO KAPSULE
z aktivnimi celicami jasmina
80
% žensk misli, da je njihova koža bolj gladka
0144
imajo pomlajevalne lastnosti in dajejo koži unikatno bio-zaščito.
75 % žensk
verjame, da je koža obraza postala bolj sijoča*
0142
0145
0143
Serum-aktivator za obraz 30 ml
Krepi učinek kreme, nanašamo ga pod kremo.
0145
7,00 €
5,39 €
(179,67 €/l)
Krema za veke 15 ml
0144
5,40 €
3,99 €
(266,00 €/l)
Nočna krema za obraz 50 ml
0143
Dnevna krema za obraz 50 ml
0142
Vsaka za 6,50 € 4,49 € (89,80 €/l)
*Samoocena sredstev z aktivnimi celicami jasmina, 4 tedni, 20 žensk, Francija
05/2020 39
ŽIVLJENSKI POTENCIAL TUBEROZE
45+
UČINEK-LIFTING Brez parabenov. Primerno za vse tipe kože.
BIO KAPSULE
z aktivnimi celicami tuberoze
imajo izrazit zategovalni učinek
11
za % so se zmanjšale male in večje gube*
0149
13
za % se je zmanjšala otečenost*
0147
Krema za veke 15 ml
0148
5,40 €
3,99 €
(266,00 €/l)
Serum-aktivator za obraz 30 ml
Nočna krema za obraz 50 ml
0149
Vsaka za
Krepi učinek kreme, nanesene ga pod kremo.
7,00 €
40 05/2020
5,39 € (179,67 €/l)
0147
6,50 €
Dnevna krema za obraz 50 ml
0146
4,49 € (89,80 €/l)
*Instrumentalni test sredstva z aktivnimi celicami tuberoze, 4 tedne, 20 žensk, Francija.
0146
0148
KISIKOVA KOZMETIKA
55+
NEGA KOŽE
PPREOBLIKOVALNA MOČ IRISA
POMLAJEVANJE KOŽE Brez parabenov. Primerna za vse tipe kože
80
BIO KAPSULE
% žensk je opazilo zmanjšanje gubic*
24
za % zmanjšanje skupne površine gubic**
z aktivnimi celicami irisa
povečajo prožnost in elastičnost kože, spodbujajo regeneracijo celic
0152
Krema za veke 15 ml
0152
5,40 €
3,99 €
(266,00 €/l)
0150
*Samoocena sredstva z aktivnimi celicami irisa, 4 tedne, 20 žensk, Francija. **Instrumentalni test sredstva z aktivnimi celicami irisa, 4 tedne, 20 žensk, Francija.
0153
Dnevna krema za obraz 50 ml
0151
0150
Nočna krema za obraz 50 ml
0151
Vsaka za 6,50 €
4,49 € (89,80 €/l)
Serum-aktivator za obraz 30 ml Krepi učinek kreme, nanesene ga pod njo.
0153
7,00 €
5,39 € (179,67 €/l) 05/2020 41
UMETNOST ohranjanja
MLADOSTI
0331
0319
0330
Razkošna krema za vrat in dekolte 50 ml
Ima negovalno teksturo, ki je posebej zasnovana za nežno kožo vratu in dekolteja.
0319
Nočna maska za obraz 50 ml
Kožo globinsko vlaži in izravnava njeno polt. Ves dan vzdržuje vodno ravnovesje.
0331
Vsaka za 23,50 € 17,99 € (359,80 €/l) 42 05/2020
Serum "Aktivator mladosti" 15 ml
Ima izrazit lifting učinek, izboljša elastičnost kože in njeno teksturo.
0330
21,50 €
15,99 €
(1066,00 €/l)
NEGA KOŽE
30
+
PREMIUM LINIJA NEGE KOŽE Z DRAGOCENIM PLATINUM KOMPLEKSOM
ZA VSE TIPE KOŽE
INOVACIJA
Edinstvena tekstura in sestava
KOMPLEKS PRODIZIA™
temelji na izvlečku perzijske svile, obnavlja energijski metabolizem v kožnih celicah
45%
-
PEPTIDNI KOMPLEKS MATRIXIL MORPHOMIX
spodbuja proizvodnjo kolagena, preprečuje zbledelost kože, zmanjšuje vidne gube od korena vratu do podbradka
Zgodaj spomladi nam primanjkuje rastlinskih maščob. Koža težje obvladuje suhost. Beauty Hack: Bogato nočno kremo uporabljajte ne samo ponoči, ampak tudi čez dan.
0329
MLEKO TRANSFORMER SE OB NANOSU NA KOŽO POSTOPOMA SPREMENI V GEL. • Platina aktivira procese pomlajevanja in obnavljanja kože • Prebiotik Biolin obnavlja mikrofloro kože • Aquaftem® in liposomi z DST-H nasitijo kožo s kisikom, zaradi česar je gladka in sijoča
0312
Vlažilno čistilno mleko 150 ml
Mleko z razkošno teksturo nežno odstranjuje umazanijo in ostanke ličil z obraza in oči. Kožo vlaži in jo gladi.
Obnavljajoča nočna krema 30 ml
Tonizira, osveži in izboljša videz kože. Zagotavlja dolgotrajno vlaženje in prehrano.
0312
21,50 €
0329
12,50 €
6,99 €
(66,60 €/l)
15,99 € (533,00 €/l) 05/2020 43
Z A V S E VRSTE KOŽE
NA PODLAGI HIALURONSKE KISLINE
HIALURONSKA KISLINA –
je naravni polisaharid, ki na površini kože tvori dihajoči film, ki zadrži vlago in gladi kožo.
PEPTIDNI KOMPLEKS PROLIXIR S20
izboljša vlaženje kože, pomaga odstraniti toksine, upočasni proces staranja in zmanjša gube.
KLINIČNO DOKAZANO* Triaktivna maska-obliž za obraz Vidno zmanjša gube. Kožo dela gladko in porcelanasto mat.
0736
3,10 €
2,29 €
Zmanjšanje gub
za
37% MICELLARNA VODA
primerna za obraz, oči, ustnice primerna za vse vrste kože čisti kožo in ličila iz kože Gel maska-obliž za kožo okoli oči 1 par
Pomaga zmanjšati temne kroge in otekline okoli oči. Pomirja in vlaži kožo.
0725
3,10 €
44 05/2020
2,29 €
Micellarna voda 200 ml
0721
5,90 €
4,49 €
(22,45 €/l)
* Glede na rezultate študij kompleksa Prolixir S20, ki ga je zagotovilo podjetje Ashland (Francija).
30+
KISIKOVA KOZMETIKA
40+ Z A V S E TIPE KOŽE
NEGA KOŽE
NA OSNOVI CELIC STEBLA GARDENIJE
COMPLEX SURVICODE
MATIČNE CELICE GARDENIJE
zažene procese obnovitve, poveča zaščitni potencial kožnih celic.
stimulirajo sintezo kolagena in zmanjšajo njegovo uničenje, kožo zaščitijo pred izgubo čvrstosti.
KLINIČNO DOKAZANO*
za
33,3%
*Glede na študijo o učinkovitosti matičnih celic gardenije podjetja Sederma (Francija).
poveča regeneracijo celic kože
DRAGOCENA LEPOTNA MASKA 0747
nežno odstranjuje površinske onesnaževalce in zateguje pore posvetli in izravna ton kože gladi drobne gubice
45%
0744
Popolno čistilo za obraz 175 ml Primerna je za čiščenje celo zelo občutljive kože.
0747
11,50 €
8,99 € (51,37 €/l)
Dragocena lepotna maska 50 ml
0744
12,50 €
6,99 €
(139,80 €/l)
05/2020 45
50+ KLINIČNO DOKAZANO*
do
82%
je koža bolj odporna na deformacije
hit
hit
prodaje
Lifting krema za veke 15 ml Gladi gube okoli oči. Obnavlja elastičnost in prožnost kože.
0784
11,00 €
7,99 €
(532,67 €/l)
prodaje
Dnevna krema architect 50 ml
Nočne kreme arhitekt 50 ml
0780
0781
Stimulira naravno proizvodnjo kolagena. Vsebuje mineralni prašek, ki vizualno gladi kožo.
12,50 €
9,49 €
(189,80 €/l)
Polni in gladi gube. Bori se proti izgubi kolagena. Tekom celotne noči intenzivno hrani in obnavlja kožo.
12,50 €
9,49 €
(189,80 €/l)
40%
-
Anti-Aging krema za vrat in dekolte 75 ml
Preprečuje bledenje kože. Intenzivno neguje občutljivo kožo vratu in dekolteja.
0783
10,00 €
6,99 €
(93,20 €/l)
46 05/2020
Kremna pena za občutljivo umivanje 175 ml
Nežna tekstura se v stiku z vodo spremeni v lahkotno peno, ki kožo nežno očisti od nečistoč, splakne ličilo z obraza in oči.
0791
11,50 €
6,99 € (39,94 €/l)
Regenerirajočii tonik za obraz 150 ml
Nežno odstranjuje nečistoče s kože. Vlaži kožo, obnavlja naravno pH vrednost.
0779
5,90 €
4,49 € (29,93 €/l)
*Pokazatelj stopnje okrevanja gladke kože 180 sekund po namrščevanju. Rezultate zagotavlja podjetje Sederma (Francija).
Z A V S E VRSTE KOŽE
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
INOVACIJA
Tehnologija obnavljanja ovala obraza, ki temelji na osnovi kompleksa 5 peptidov INOVATIVNI PEPTID Matrixyl Morphomix aktivira "gene za dolgoživosti", pomaga zmanjšati navpične gube in "gosje noge". 4 KOMPLEKSNI PEPTID Renaissanse rekonstruira tkiva kože, okrepi zgornje plasti kože in obnovi proporce obraza.
REGENERACIJSKA KREMNA MASKA gladi gube, zmanjša njihov volumen spodbuja regeneracijo kožnih celic
0790
0785
Regeneracijska kremna maska 50 ml
Masko nanesite na čisto, suho kožo obraza, pri čemer se izogibajte predelom okoli oči in ustnic. Po 15 minutah sperite z veliko vode. Uporabljajte 2-3 krat na teden.
0790
13,50 €
Na očiščen obraz, vrat in dekolte nanesite 3-4 kapljice seruma ali dodajte 1-2 kapljici seruma dnevni ali nočni kremi. Priporočen tečaj - vsaj 2 meseca.
12,50 €
NAGRADA za udobje
7,99 € (199,80 €/l)
Serum-aktivator življenjskih sil celic 15 ml
0785
40%
-
7,49 € (499,33 €/l)
SERUM-AKTIVATOR se učinkovito bori proti gubam in povešenju odpravlja dolgočasno kožo daje koži elastičnost in čvrstost 05/2020 47
60+ Z A V S E VRSTE KOŽE
NA PODLAGI BIOMIMETIČNE EMULZIJE
KONCENTRAT MATRIGENICS. 14G ,
pridobljen iz reproduktivnega dela alge Undaria Pinnatifida - najdaljša alga svetovnih oceanov, ima edinstvene lastnosti proti staranju.
Masko nanesite na očiščeno, suho kožo obraza, vratu in dekolteja za 15-20 minut, nato pa jo odstranite z vlažno gobico.
0761
14,50 €
8,49 €
NOČNA KREMA-KOMPRESS ponoči kožo hrani, gladi gube in krepi dermo sproži mehanizem naravnega pomlajevanja kože na genski ravni
(169,80 €/l)
V OBDOBJU 14 DNI*
reaktivira
14 genov
lepote,
0759
vključenih v obnovo in stiskanje dermalnega zunajceličnega matriksa
MASKA KIPAR globoko očisti kožo in odstrani plast odmrlih celic odlično očisti pore, odpravlja črne pege spodbuja sintezo kolagena
*Glede na rezultate študije koncentrata Matrigenics.14G laboratorija Codif (Francija).
0758 0761
0768
Maska-kipar za obraz, vrat in dekolte 50 ml
Dnevna krema-lifting kaskadnega učinka 50 ml Primerna kot osnova pod make-up.
0758
40%
-
Nočna krema s kompresijsko kaskadnim delovanjem 50 ml
0759
12,50 €
9,99 €
(199,80 €/l)
48 05/2020
12,50 €
9,99 €
(199,80 €/l)
Multi korekcijska krema za veke 15 ml
0768
11,50 €
8,99 €
(599,33 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
PREMIUM NEGA
za kožo rok
1,79€
Hranljiva tekstura koži povrne mehkobo in elastičnost ter poveča regeneracijske procese
Na osnovi gela, obogatenega s oljem sivke in vitaminom E. Za večkratno uporabo. Uporabljajte 2-3 krat na teden 20-45 minut. Sestavine: 80% bombaž, 19,5% elastomer, 0,5% gel. Velikost: 19 x 10 cm (enojna).
Bogata tekstura kreme odlično mehča in neguje kožo
Krema za roke "Tekoče rokavice" 60 ml
11006
Z dragocenim oljčnim in oljem shi
2096
4,00 €
Vlažilne silikonske rokavice
23,50 €
17,99 €
1,79 €
(29,83 €/l)
2096
Krema za roke "Formula za pomlajevanje" 60 ml Z olji iz lanenih in riževih otrobov, vitamini A, B in E
2098
4,00 €
2098
2,99 € (49,83 €/l) Tristopenjski sistem za nego kože rok je ekspresna manikura doma
Darilni komplet za nego rok Grand Prix
Krema "Tekoče rokavice" 60 ml Gel "Kemični piling" 60 ml Piling "Fino brušenje" 60 ml
2029
11,00 €
8,99 € 05/2020 49
●
30
+
INOVACIJA ZA VSE VRSTE KOŽE
LABORATORIJA Kolekcijo predstavlja ELENA LETUCHAYA, TV voditeljica in producentka
FABERLIC
●
3 FAZE SISTEMSKE NEGE s peptidi in hialuronske kisline
1 2 3
OBNAVLJANJE
ELASTIČNOST
Nagrada na področju potrošniške kemije v nominaciji "Inovativni izdelek"
LIFTING
3 NIVOJI VLAŽENJA Zahvaljujoč kombinacije hialuronskih kislin različnih molekulskih mas. 1. NIZKO MOLEKULARNA
prodira v globoke plasti povrhnjice, hrani in vlaži kožo od znotraj, aktivira sintezo kolagena in elastina. Prisotna v kremah osnovnega programa nege (stopnja 1,2,3).
50 05/2020 01/2020
2. SREDNJE MOLEKULARNA
zapolni praznine v srednjih plasteh povrhnjice in podaljša vlažilni učinek. Prisotne v vlažilnih gelih in vlažilni serumih za obraz, kremi za vrat in dekolte.
3.VISOKO MOLEKULARNA
deluje v zgornjih plasteh povrhnjice, na površini kože ustvarja zaščitni sloj, ki zmanjšuje izgubo vlage. Prisotna v regenerativni nočni maski za obraz.
KISIKOVA KOZMETIKA
KASKADNO VLAŽENJE
Etapni program pomlajevanja kože s peptidi in hialuronsko kislino različnih molekulskih mas
Podporni izdelki za nego, ki koži čez dan zagotavljajo kaskadno vlaženje, povečajo njeno naravno zaščito in ohranjajo njeno vodno ravnovesje.
do
59%
NEGA KOŽE
INOVACIJA
Hialuronska kislina je edinstven naravni zaščitnik kože pred venenjem. Zahvaljujoč njej se v celicah vzdržuje vodno ravnovesje, koža pa ohranja elastičnost in čvrstost. Ustvarili smo tristopenjski kaskadni vlažilni program s peptidi in hialuronsko kislino različnih molekulskih mas - poseben kompleks usmerjenega in faznega delovanja na vseh plasteh povrhnjice.
je koža bolj sveža in spočita*
50%
-
2993
*Glede na študijo sredstva Syn-Up, ki ga je posredovalo podjetje DCM (Švica). Rezultati so pomembni za art. št. 2996 in 2981.
2981 2996
Vlažilni serum za obraz 40 ml
Po potrebi uporabite kadarkoli. Lahko se razprši po ličilu.
2996
20,00 €
2982
14,49 €
(362,25 €/l)
Vlažilni gel za obraz 30 ml
Uporabite zjutraj in/ali zvečer kot samostojno ali na vrhu ene od krem tri-stopenjskega programa za povečanje učinka.
2981
23,50 €
12,49
(416,33 €/l)
Anti-age krema za vrat in dekolte 30 ml Uporabljajte jo dnevno, kot del programa Skin Activator.
2982
23,50 €
17,99
(599,67 €/l)
Obnavljajoča nočna maska za obraz 30 ml
Uporablja se kot nočna nega, izmenično s kremami "Stopnja 1", "Stopnja 2", "Stopnja 3".
2993
23,50 €
17,99 €
(599,67 €/l)
05/2020 51
TEČAJ – OD 28 DNI
povečana elastičnost kože in zglajene gubice*
ELASTIČNOSTI "Stopnja 2" znova zažene "režim mladosti", obnavlja lastno energijo v celicah in jim vrne aktivnost.
2988
2989
Anti-aging krema za obraz "Elastičnost II" 30 ml
Pomlajevalna krema za veke "Elastičnost II" 15 ml
2988
2989
Nanesite zjutraj in/ali zvečer kot osnovno nego.
23,50 €
17,99 €
(599,66 €/l)
Peptidni kompleks Syn-Tacks bistveno zmanjša deformacijo ovala obraza.
Komplet samo za
23,49€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
52 05/2020
Nanesite zjutraj in zvečer na očiščeno kožo okoli oči kot primarno nego.
20,00 €
14,49 €
(966,00 €/l)
3
24%
do
Aktivni kompleks Lakesis v kožnih celicah aktivira "beljakovine mladosti" in kožo napne.
AKTIVATOR
TEČAJ – OD 28 DNI
jasnejši oval obraza: koža je bolj gosta in napeta**
AKTIVATOR
LIFTING
2983
"Stopnja 3" - najbolj aktiven. Na tej stopnji se aktivirajo "proteini mladosti", epidermalni sloj postane bolj gost, obnavlja se notranji volumen in elastičnost kože.
Anti-Aging krema za veke "Lifting III" 15 ml 2984
Nanesite zjutraj in zvečer na očiščeno kožo okoli oči kot primarno nego.
2984
20,00 €
14,49 € (966,00 €/l)
Anti-Aging krema za obraz "Lifting III" 30 ml
Nanesite zjutraj in/ali zvečer kot osnovno nego.
2983
23,50 €
17,99 € (599,66 €/l)
** Glede na študijo sredstva z aktivnim kompleksom Lakesis, ki jo je opravilo podjetje Codif (Francija), ugotovitve po 28 dneh uporabe.
Kompleks Early Boost – edinstven vir rastlinskega taurina - obnavlja aktivnost in energijo kožnih celic. Tripeptid Syn-Hykan aktivira sintezo hialuronske kisline.
2
do
*Glede na raziskavo sredstva Lys'lastin, ki ga je zagotovilo podjetje Basf (Nemčija) po 84 dneh uporabe.
95%
Aktivne molekule Lys’lastineTM V v koži stimulirajo sintezo elastina.
1
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
TEČAJ – 28 DNI
AKTIVATOR
REGENERACIJE Za glajenje gub in preprečevanje povešanja kože je prvi korak osvobajanje celic od "smeti". "Stopnja 1" aktivira globoko razstrupljanje in obnovi vitalne procese v kožnih celicah.
37%
do
hit prodaje
se je zmanjšalo število gubic** Aktivni kompleks Tripeptida S20 spodbuja čiščenje poškodovanih beljakovin ("beljakovinski ostanki"). Nizko molekularna hialuronska kislina kožo vlaži od znotraj in podaljšuje delovanje sredstva. Kisikov kompleks Novaftem-O2® povečuje učinek vseh aktivnih dodatkov.
**Po študiji izdelka z aktivnim kompleksom Tripeptide S20, ki ga je zagotovilo podjetje Ashland (Francija) po 28 dneh uporabe.
2986
NAČIN UPORABE: "Stopnja 1" je zasnovana za 28 dni uporabe. Nato je potrebno nadaljevati v programu "Stopnja 2".
Bonus
za nakupe
Anti-Aging krema za veke "Obnova I" 15 ml
Nanesite zjutraj in zvečer na očiščeno kožo okoli.
2986
20,00 €
14,49 €*
(966,00 €/l)
*Krema za veke samo za
6,99€ (466,00 €/l)
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI
NAD 35,99 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
DOMAČA ALTERNATIVA SALONSKIM TRETMANOM Serija Expert je dostojna alternativa za salonske postopke, ki bo odpravila vse pomanjkljivosti in naredila obraz sijoč in telo napeto.
54 05/2020
KISIKOVA KOZMETIKA
AGE POWER
Cilj:
GLAJENJE GUB 24/7
Program "Mladost in elastičnost kože"
Aktivni serum za obraz s kolagenom 30 ml
12,50 €
1075
INOVACIJA
Učinkovito se bori proti gubam Izravnana teksturo in ton kože
Pomaga obnoviti lasten kolagen v koži. Zvečer ga nanesite pod nočno kremo. Priporočen tečaj 60 dni.
1075
NEGA KOŽE
2%
9,99 €
Inteligentna inkapsulacija retinola
retinol
koža
7 - krat
INKAPSULIRANEGA
več
RETINOLA
(333,00 €/l)
retinol v kapsuli
Kapsula koži dostavi več retinola
40%
-
1212
1%
NARAVNEGA RETINOLA
1078
1215
hit
prodaje
Aktivni serum za obraz Retinol Pro "Korekcija gub" 30 ml Krema za obraz in vrat "Krožna plastika" 30 ml Preprečuje povešanje kože ličnic in brade, preprečuje deformacijo ovala obraza.
1078
16,00 €
9,49 €
(416,33 €/l)
Retinol je nameščen v "pametno" kapsulo usmerjenega delovanja, ki prodira skozi kožo in aktivira proces pomlajevanja. Nočna nega za vse tipe kože.
1212
16,00 €
12,49 €
(416,33 €/l)
Aktivna krema za obraz Retinol Like "Korekcija gub" 30 ml
Dnevna nega za vse tipe kože, vključno z občutljivo.
1215
14,50 €
10,99 € (366,33 €/l) 05/2020 55
ACTIVE RENEWAL 1218
Program "Sijaj in obnova kože"
Cilj: OBNAVLJANJE
IN GLAJENJE KOŽE količina
hiti
JE OMEJENA!
prodaje
KORAK
А
Kemični piling z AHA-kislinami 30 ml
1218
12,50 €
9,99 €
(333,00 €/l)
1228
KORAK
B
1217
KORAK
Mikrodermoabrazija in encimski mikropiling 40 ml
Sadni encimi in delci pilinga odstranjujejo odmrle kožne celice, gladijo površino kožne, izboljšujejo mikrocirkulacijo in vračajo naraven sijaj.
SOS-terapija in obnavljanje 40 ml
Peptidi pomirjajo kožo, odpravljajo rdečico, lajšajo občutek neugodja.
1217
1228
Vsak za 11,00 € 7,99 € (199,75 €/l) BEAUTIFUL EYES
hit
Program "Lepe oči"
prodaje
Tri-roll gel proti oteklinam in temnim kolobarjem pod očmi 10 ml Za lajšanje utrujenosti uporabite kadar koli tekom dneva.
1036
12,50 €
8,99 € (899,00 €/l)
Aktivni serumski regenerator za rast obrvi 8 ml
1168
7,00 €
5,39 €
Aktivni serum za rast trepalnic 6 ml
1124
7,00 €
5,39 €
56 05/2020
1036
1168
C
1124
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
88% žensk je ugotovilo, da sta ton in mikrorelief kože enakomernejša* 80% žensk je potrdilo, da je koža bolj sveža in sijoča* *Lastnosti, potrjene s testiranjem potrošnikov z udeležbo 40 žensk, samoocenjevanje stanja kože po mesecu dni uporabe.
2.1%
FORMULA:
glikolna kislina 2,1%, encimi granatnega jabolka in laktobacili
GLIKOLNA KISLINA
1214
50%
-
1219 1230
Čistilni mousse za obraz z encimi 75 ml
Nočna krema-aktivator z AHA-kislinami 40 ml
Izravnava polt obraza. Primerno za vsakodnevno uporabo.
1219
11,00 €
Nanesite zvečer po nanosu losjona 1214. Zjutraj nanesite katero koli kremo s SPF. Priporočen tečaj je 1-2 meseca.
5,39 €
1230
(71,87 €/l)
14,50 €
7,99 € (199,75 €/l)
Renovacijski nočni losjon z AHA-kislinami 110 ml
Skeniraj QR kodo in izvej več
45%
-
Pred spanjem obrišite očiščeno kožo in nato nanjo nanesite kremo 1230.
1214
14,50 €
7,99 €
(72,64 €/l)
05/2020 57
HLADILNI UČINEK
Hladilni valj
Primeren za vsakodnevno uporabo v kateri koli starosti. Pred uporabo odstranite valjček in ga zamrznite v zamrzovalniku za 10-20 minut. Material: ročaj - plastika; valj - plastični, gel kroglice. Velikost: 19,5 x 8 cm.
BREZ TALJENJA LEDU
Hladi in pomirja kožo pred in po kozmetičnih postopkih Zmanjša draženje kože in pordelost, tudi po britju
11868
16,00 €
12,49 €
Pomaga lajšati bolečine na katerem koli delu telesa po športnih poškodbah, opeklinah in ugrizih žuželk. Zmanjša otekanje okoli oči
4 NASTAVKI ZA POPOLNO KOŽO Trda gobica za globoki piling, odstrani keratinizirane celice kože
Mehka gobica za enostavni mikro-piling, efektivno čiščenje por
Krtačka za umivanje odstranjuje ličila ter površinske umazanijo kože
Masažni nastavek za krepitev kože, preoblikuje konturo obraza
Alternativa salonskemu pilingu Masira in izboljšuje prekrvavitev
Komplet za nego kože obraza
Kompakten komplet v priročnem kovčku. Dva načina delovanja: nizke in visoke hitrosti. Velikost ohišja: 16,5 x 8 x 5 cm.
9261
23,50 €
17,99 €
WOW UČINKI V ENEM POSTOPKU
Masažer za obraz WOW-ROLLER
Spodbuja boljšo absorpcijo kreme in seruma, pospešuje prodiranje aktivnih sestavin v globlje plasti kože. 2 sferična kolesca se gladko vrtita za 360° in učinkovito masirata kožo brez trenja in pritiskanja. Material: plastika. Velikost: 14,5 x 5 x 3,2 cm.
11727
14,50 €
58 05/2020
10,99 €
KISIKOVA KOZMETIKA
WHITENING
Osvetli pege in druge starostne pege
BORBA S PIGMENTACIJO
Ima močan antioksidativni učinek
za 21,8% se zmanjša izrazitost starostnih peg*
15
1163
1140
Osvetljuje kožo in spodbuja njeno regeneracijo. Ščiti pred UV žarki, deluje antioksidativno.
1140
Spodbuja posvetlitev kože in preprečuje pigmentacijo
Cilj:
Nežno odstranjuje odmrle kožne celice, spodbuja obnavljanje kože
Belilna krema za obraz 50 ml
Zagotavlja zaščito pred UV žarki
Program "Učinkovita osvetlitev kože"
Bori se proti vnetji pigmentaciji
SPF
NEGA KOŽE
SPF
15
Krema s takojšnjim učinkom osvetlitve 50 ml
Odsevni delci v sestavi ščitijo kožo pred UV žarki in vizualno popravljajo ton kože.
1163
Vsaka za 12,50 € 8,99 € (179,80 €/l)
Trak za lase
Nepogrešljiv med kozmetičnimi postopki Material: poliester. Velikost: 5 x 17 cm, enakomerna (največja premer pri polni raztegnjenosti - 90 cm).
11575
4,90 €
3,59 €
*Po 56 dneh uporabe, glede na rezultate kliničnih raziskav, ki jih je izvedlo podjetje Znanstveno-praktični center za strokovno ocenjevanje kakovosti in varnosti hrane in kozmetike "CosmoProdTest." 05/2020 59
Izboljšajo krvni obtok Kurijo maščobe Izpirajo toksine Povečajo elastičnost kože
50%
1080
1238
Anticelulitna krema - kipar 150 ml Zategne kožo in izboljša njen relief. Z izvlečki kofeina, bršljana, konjskega kostanja in centella asiatica
1080
9,00 €
6,99 € (46,60 €/l)
Aktivna modelirna krema za telo s hladilnim učinkom Cryo Cream 150 ml Tonira kožo, pomaga zmanjšati telesno težo. Z mentolom, izvlečki rjavih alg, L-karnitinom, kofeinom in alantoinom
1238
11,00 €
7,99 € (53,26 €/l)
35%
-
Strije in brazgotine so manj opazne
1216
Stimulira tvorbo kolagena
Regenerativna krema za telo proti strijam 75 ml Z oljem makadamije in kompleksom rastlinskih izvlečkov
1216
11,00 €
6,99 € (93,20 €/l)
60 05/2020
Obliži za hujšanje za pas in področje trebuha 3 kom. Priporočeni tečaj - 6 tednov, uporabljati vsak drugi dan.
1199
11,00 €
5,39 €
Obliži za hujšanje na problematičnih področjih 24 kom.
Priporočen tečaj - 6 tednov, uporabljajte ga vsak drugi dan.
1198
11,00 €
7,99 €
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
IDEAL BODY Program "Idealno telo"
Cilj: ZMANJŠANJE OBSEGA TELESA do 17% se zmanjša premer maščobnih celic *
Vsebuje AHA kisline Ima rahel ohlajevalni učinek
*Na podlagi raziskav podjetja Biokosmetic (Francija).
Začne procese obnavljanja kožnih celic
Aktivna krema za korekcijo figure "Termo učinek" 150 ml
Učinkovito se bori proti maščobam na problematičnih področjih. Z izvlečki centella asiatica in bršljanom
1194
Tonizirajoči anticelulitni piling za telo AHA-Piling 150 ml Uporabljajte 2-3 krat na teden.
1237
1237
9,00 €
Vsaka za
6,99 € (46,60 €/l)
1194
Masažnik za telo WOW-ROLLER
Pomaga se znebiti celulita, izboljša pretok krvi in limfe, razgrajuje odvečno telesno maščobo. Valjčki se vrtijo za 360° in med premikanjem nežno oprijemajo kožo, simulirajo nežno mravljinčenje.
11728
29,00 €
21,49 €
05/2020 61
NE REALNI "CHOCK-CHOCK"
Skeniraj QR kodo in izvej več
ZA REALNO DEKLE
"Chock-chock" je učinek vlažnega sijaja kože, okoli katerega je v Koreji zgrajen pravi kult lepote.
0850 0852
0844
ZVIJ IN SIJAJ
Hidrofilno čistilno olje 100 ml
Nežno odstranjuje tudi odporna tonalna sredstva in šminko, brez občutka mastnosti. Ni primerno za ličila za oči. Olje nanesite na suho kožo in masirajte obraz. Izperite z vodo
0844
14,50 €
10,99 €
(109,90 €/l)
62 05/2020
Nežna pena za umivanje obraza 150 ml
Vitaminski tonik za obraz 100 ml
0850
0852
Fuligo alga in provitamin B5 negujeta kožo s hranili, jo navlažita in obnavljata. Peno uporabite po olju 0844.
11,50 €
8,99 €
(59,93 €/l)
Ekstrakt azijske bele murve in vitaminov B, C, E obnavlja lipidno plast in kožo napolni z energijo. Koži pomaga zadržati vlago in jo pripravi za nadaljnjo nego.
7,00 €
5,39 €
(53,90 €/l)
EASY* -ROLO: POPOLNOMA NE TRAVMATIČEN! POPOLNOMA ENOSTAVEN! ABSOLUTNO KOREJSKI!
Gel-rolo za obraz 100 ml
* Easy - iz angleščine. "Lahko." Easy-kozmetika je nov trend, ki združuje 3 ključne lastnosti: lahka tekstura, enostavno nanašanje in enostavno dosegljivi rezultati.
0851
Alga Fuligo prispeva k globokemu in učinkovitemu čiščenju kože od keratiniziranih delcev. Uporabljajte 2-3 krat na teden. Po nanosu kožo navlažite s svojo najljubšo kremo iSeul.
0851
11,50 €
8,99 €
(89,90 €/l)
NEGA KOŽE
NEGA PO KOREJSKO NOČNA MASKA PRED SPANJEM IN SERUM ZJUTRAJ - TVOJA KOŽA ZASIJE, KOT JUTRANJE KAPLJICE ROSE!
Nočna maska za obraz 50 ml
40%
-
0856
23,50 €
14,49 € (289,80 €/l)
VITAMINSKI KOMPLEKS BEAUPLEX ® VH
0856
OBNAVLJA, VLAŽI IN NEGUJE KOŽO
0853
Deluje čez noč in zagotavlja intenzivno nego. Uporabite 2-3 krat na teden.
50%
-
Vitaminski serum za obraz 15 ml
Koži bo dala resnično energijsko moč, ki jo bo nasitila s celim kompleksom vitaminov. Lahko se uporablja samostojno ali pod priljubljeno kremo za njen boljši učinek.
0853
18,00 €
8,99 € (599,33 €/l)
IZVLEČEK CENTELLE AZIATICA STIMULIRA SINTEZO KOLAGENA
IZVLEČEK HIBISKUSA INTENZIVNO VLAŽI IN TONIZIRA KOŽO
05/2020 63
50%
Aktivna krema za obraz 50 ml
-
Zagotavlja celovit učinek na vse večje težave s kožo, hkrati pa ohranja mladost, svežino in lepoto.
0227
21,50 €
15,99 €
POLŽEV MUCIN
(319,80 €/l)
KREPI OBČUTLJIVO KOŽO VEK, POMAGA ODPRAVITI ZNAKE STRESA. OSVEŽI IN VLAŽI
0227
Gel za veke 30 ml
Zagotavlja vlaženje tekom dne. Preprečuje pojav površinskih gub.
0905
A SIJAL BORAŠG!OCEN"I
0905
D CK TVOJ CK-CHO O H K I "C T ! JE LOM OGA ZA V
14,50 €
6,99 €
(233,00 €/l)
Kremasti gel za obraz 50 ml
Lahka gelna krema bo s taljenjem svilnate teksture koži zagotovila občutek svežine in maksimalne vlažnosti.
0854
23,50 €
Gel "Transformer" za obraz 50 ml
Lahek gel z breztežno teksturo transformatorja se v stiku s kožo spremeni v vodo, ki v trenutku osveži in navlaži vašo kožo.
0875
18,00 €
0875
64 05/2020
14,49 €
(289,80 €/l)
Lahka svetlikajoča tekstura
0854
17,99 € (359,80 €/l)
NEGA KOŽE JEJU LOVE PLANT
lni odten
ek
SREDSTVO DAJE SIJAJ IN POVEČA ODPORNOST KOŽE NA NEGATIVNE OKOLJSKE DEJAVNIKE
Nasičena črna barva in odporna prevleka.
5755
11,00 €
8,99 €
Univerza
Dvostranski eyeliner z žigom 1,4 g
VSE IN TAKOJ!
LAHKA KOT PUDER! KOREKCIJSKA KOT TONALNA KREMA! VLAŽILNA KOT FLUID! VSE PREDNOSTI NAJLJUBŠIH SREDSTEV V ENI BLAZINICI.
6168
0855
CC-krema za obraz SPF 15 30 ml
Univerzalni odtenek se prilagodi tonu kože in ga uravnava. Skriva rdečico in druge pomanjkljivosti. Vlaži in ščiti kožo.
0855
18,00 €
14,49 €
(483,00 €/l)
Vlažilna tonalna blazinica za obraz 14 g
5755
Vlažilna esenca s hialuronsko kislino daje koži popolnoma enakomeren ton in mehak naravni sijaj.
6168
Univerzalni odtenek
23,50 €
17,99 €
(1285,00 €/kg) 05/2020 65
Joga - za telo, maska - za obraz
V hitrem tempu in vrvežu življenja je potrebno obnoviti energijo in si poiskati osamljen otok. Maska za obraz je vaša oaza lepote, harmonije in užitka. To je tvoj trenutek tišine
0 4 65
04 60
0 4 63
BISER 0464
0461
Biseri so shramba uporabnih elementov, ki koži dajejo zdrav sijaj in svež, spočit videz. Poskrbi za svojo kožo po kraljevsko!
Izravnalna tonska maska za obraz "Sijaj" 1 kom.
0465
VITAMIN C Nanos vitamina C na kožo je 20-krat bolj učinkovit kot oralna uporaba. Dol s spomladanskim pomanjkanjem vitaminov!
Tonizirajoča maska za obraz "Energija" 1 kom.
0460
KOLAGEN
HIALURON
Kolagen je glavni protein kože. Zagotavlja njeno elastičnost in trdnost. Ne odlagajte na pozneje - že danes dodajte kolagen v nego kože!
Hialuronska kislina - edinstven magnet za vlago, ki zagotavlja tonus in volumen kože. Preobrazi jo od znotraj!
Krepilna maska za obraz "Tonus" 1 kom.
0461
Vlažilna maska za obraz "Preobrazba" 1 kom.
0464
Vsaka za 4,30 € 2,19 €
ALOE Aloe sta v lepotnih ritualih uporabljali že Kleopatra in Nefertiti. Če doma ni aloe, pohitite z uporabo maske!
Obnavljajoča maska za obraz "Spokojnost" 1 kom.
0463
(akcija velja, do razprodaje zalog)
66 05/2020
NEGA KOŽE MONO KOMPONENTE CILJNO DELUJEJO NA DOLOČEN PROBLEM IN GA UČINKOVITO REŠUJEJO
KUMULATIVNI UČINEK – Z VSAKO NOVO LEPOTILNO PORCIJO KOŽA POSTANE BOLJ NEGOVANA
ULTRA TANKA TKANINA LEŽE NA OBRAZ KOT DRUGA KOŽA IN MED POSTOPKOM ZAGOTAVLJA MAKSIMALNO UDOBJE
NOVO 0462
Anti-Aging maska za obraz "Anti gravitacija" 1 kom. Za pomlajevanje kože je priporočljiva redna uporaba.
0462
4,30 €
PEPTIDI Peptidi so najpametnejše lepotne sestavine. Prebudijo notranje vire kože do samoobnavljanja. Za reševanje vsake težave naše kože obstaja svoj peptid - ključ.
Posebna ponudba za strani 66–67
2,19 €
Vsaka maska za obraz samo za
2,19€
Posebna skrb za mastno in problematično kožo 13+, ki je nagnjena k nepravilnostim
0878
Vlažne matirajoče krpice proti mastnemu blesku kože 15 kom.
0878
1,80 €
1,39 €
POMAGA PRI NARAVNIH PROCESIH OBNAVLJANJA KOŽE
GLOBOKO OČISTI PORE, NEŽNO LUPI IN GLADI KOŽO TAKOJ ODPRAVI VNETJA
0887 0881
hita
prodaje
Papirnati matirajoči prtički za obraz 80 kom.
0887
2,30 €
1,59 €
0882
0880
Antibakterijski gel operite 150 ml
0880
4,50 €
3,39 €
(22,60 €/l)
68 05/2020
Matirajoči tonik 200 ml
0881
5,40 €
3,99 € (19,98 €/l)
Gel piling maska 3 v 1 100 ml
0882
5,40 €
3,99 € (39,90 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
ZAČNITE NOVO ŽIVLJENJE S ČISTIM OBRAZOM! Antibakterijski učinek olja Manuka
Olje manuke je pridobljeno iz cvetov redke novozelandske rastline in ima edinstveno kombinacijo protivnetnega in pomirjevalnega učinka.
33
močnejši -krat od olja čajevca
Salicilna kislina ima močan piling in antibakterijski učinek. Čisti kožo pred nečistočami in preprečuje razmnoževanje bakterij. Edinstven kisikov kompleks NOVAFTEM-O2® prinaša kisik v globlje plasti kože, spodbuja lokalno mikrocirkulacijo in povečuje učinek vseh aktivnih komponent.
IDEALNO ZA ODSTRANJEVANJE MAKEUPA IZ MASTNE IN PROBLEMATIČNE KOŽE
DVOJNI UČINEK: ZMANJŠA VNETJE IN GA MASKIRA
0888
univer z
iodtenek aln
0879
2,69€
hita
prodaje
0883
ČISTI KOŽO OD OGRCEV IN AKNEN, URAVNAVA DELOVANJE ŽLEZ LOJNIC
SOS gel-korektor s točkovnim učinkom delovanja 15 ml
0883
4,50 €
3,39 € (226,00 €/l)
Kremna-aktivator za obraz 6 v 1 50 ml
0879
4,50 €
2,69 € (53,80 €/l)
Micellarna voda za odstranjevanje ličila 100 ml
0888
4,50 €
2,69 € (26,90 €/l) 05/2020 69
0874
0805
Vlažilna maska za obraz 50 ml
Vlaži kožo, odpravlja suhost, lupljenje in zategovanje. Daje neprimerljiv občutek udobja. Za intenzivnejše vlaženje se lahko uporablja kot nočna krema.
0874
4,00 €
2,99 €
(59,80 €/l)
Krema za veke 15 ml
Intenzivno neguje nežno kožo okoli oči in preprečuje spremembe, povezane s staranjem.
0805
2,19 € (146,00 €/l)
Dnevna krema 50 ml
Lahka tekstura kreme z visoko vsebnostjo aktivnih snovi je idealna za uporabo spomladi in poleti, vsebuje SPF 10.
0809
0810
CC-krema 30 ml
0810
0811
Vsaka za 3,40 € 2,49 € (49,80 €/l) 70 05/2020
0811
Nočna krema 50 ml
Kožo intenzivno neguje in čez noč vlaži . Primerna za vse tipe kože.
a l ni o d t e k
0809
e rz
ne
u ni v
2,90 €
Prilagodi se tonu kože, vizualno zmanjša pore. Ščiti pred UV žarki in pigmentacijo. Vsebuje SPF 10.
4,00 €
2,99 € (99,67 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
SREDSTVA IZ SERIJE SE BORIJO
30+
7
s ZNAKI STAROSTNIH SPREMEMB KOŽE: pomagajo zmanjšati gube naredijo kožo mehko in voljno izboljšajo polt obnovijo ton in čvrstost zategujejo pore in jih naredijo manj opazne izravnavajo površino kože okrepijo zaščitno pregrado kože
Čistilno mleko 150 ml
Nežno odstrani ličila iz obraza in okoli oči. Nežna tekstura je primerna za vse tipe kože.
0812
3,20 €
Gel za umivanje 100 ml
Zaradi njega je postopek umivanja udoben in nežen. Kožo čisti brez izsuševanja.
2,49 € (16,60 €/l)
0802
3,20 €
2,49 € (24,90 €/l)
Čistilni tonik 150 ml 0812
Tonizira in osvežuje kožo vseh vrst, izboljšuje polt obraza. Daje občutek udobja.
0801
0801
3,20 € 0831
2,49 € (16,60 €/l)
Micelarna voda 110 ml
Previdno odstrani ličila, vlaži in osveži kožo. Primerna za vsak tip kože.
0831
3,20 €
2,29 € (22,64 €/l)
Vsaka Verbena 2 izdelka samo za
0802
Posebna ponudba za to stran
1,79 € vsak (akcija velja, do razprodaje zalog)
BRUSNICE & JEGLIČ
TONUS IN ENERGIJA KOŽE Dnevna Phyto krema 50 ml
0706
Nočna Phyto krema 50 ml
0707
0707
0708
0706
Vsaka za
3,20 €
za normalno in kombinirano kožo
2,29 € (45,80 €/l)
Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml
0708
2,90 €
2,19 € (146,00 €/l)
GLOBINSKO HRANJENJE IN MODELIRANJE OVALA OBRAZA
HMELJ & RAKITOVEC
Dnevna Phyto krema 50 ml
0762
Nočna Phyto krema 50 ml
0762 za normalno in suho kožo
0763
0764
0763
Vsaka za
3,20 €
2,29 € (45,80 €/l)
Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml
0764
2,90 €
Maska za obraz 10 ml 20+ 40+ 50+ 60+
0,70 €
GLAVINEC & GRANATNO JABOLKO
0705 0713 0765 0789
2,19 € (146,00 €/l)
ČIŠČENJE KOŽE NA PODLAGI NARAVNIH KOMPONENT 0773
0,49 €
0774
(490,00 €/l)
Vsaki za obraz 2 maski samo za
0,39 € vsaka (akcija velja, do razprodaje zalog)
0776
za vse starosti in tipe kože
Gel za umivanje 150 ml
0773
Mleko za odstranjevanje ličila 150 ml
0774
Vsaka za 3,20 € 2,29 € (15,26 €/l) 72 05/2020
Čistilni piling 75 ml
0776
3,60 €
2,69 €
(35,87 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
LOBODIKA & NAVADNI ROŽNI KOREN
NEGA KOŽE
OBNAVLJANJE PROŽNOSTI KOŽE Nočna Phyto krema 50 ml
0711
3,20 €
2,29 € (45,80 €/l)
za normalno in suho kožo
Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml
0712
2,90 €
2,19 €
(146,00 €/l)
Dnevna Phyto krema 50 ml
0710
3,20 €
2,29 €
0710
več kot
0711
0712
ARAVNEG EN
RA ZVO AI
SESTAV IN
(45,80 €/l)
90%
KOREKCIJA GLOBOKIH GUB IN ZAŠČITA KOŽE
ŠIPEK & GINSENG
za normalno in suho kožo
Dnevna Phyto krema 50 ml
0786
Nočna Phyto krema 50 ml
0787
Vsaka za 3,20 €
2,29 € (45,80 €/l)
0786
0787 0788
samo za
Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml
0788
2,90 €
Vsaka 40+ ali 60+ 2 izdelka
2,19 € (146,00 €/l) 05/2020 73
1,79 € vsak (akcija velja, do razprodaje zalog)
STOPI NASPROTI POMLADI
Zmanjšuje napetost v nogah in izboljšuje prekrvavitev Spodbuja regeneracijo celic, neguje in vlaži kožo
Kremno olje za noge "Hranjenje in regeneracija" 75 ml Z oljčnim oljem
2159
Deluje tekom noči v 5 smereh hkrati: mehča, vlaži, obnavlja, neguje in ščiti kožo
2205
2157
Balzam za utrujene noge "Hlajenje in sprostitev" 75 ml Z mentolom in arniko
2159
Normalizira potenje, daje občutek svežine
2157
Nočna krema za noge "Kompleksna nega 5 v 1" 75 ml Z izvlečkom bombaža in oljem čajevca
2205
Maska za noge "Intenzivno vlaženje" 75 ml Z aloe vero
2155
Krema za noge - dezodorirna "Podaljšan učinek" 75 ml
Vsak izdelek za noge samo za
1,29€
Z izvlečkom lotosa
2155 Tonizira kožo stopal in jo takoj navlaži
74 05/2020
2158
Vsaka za
2158
2,70 €
1,29 €
(17,20 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
SKRBNA NEGA ROK Kožo obnavlja, vlaži in pospešuje celjenje mikro razpok
Krema za roke "Vlaženje in obnavljanje" 75 ml Z ekstraktom kamilice in glicerina
2202
2189
Krema za roke "Zanesljiva zaščita" 75 ml Z oljem jojobe in čebeljim voskom
2185
2188
Balzam za roke "Intenzivna regeneracija" 75 ml S karitejevim maslom, rakitovcem in D-pantenol
2187
Kremna maska za roke "Anti-aging učinek" 50 ml
Vitamin E spodbuja regeneracijo celic in podaljšuje mladostno kožo
Z avokadovim oljem, kolagenom in čebeljim voskom
2189
3,10 €
Krema za roke "Prehrana in mehčanje" 75 ml Z oljem makadamije in vitaminom E
1,79 €
2188
(35,80 €/l)
Krema za roke "Kompleksna nega" 75 ml
Nočna krema za roke "Kompleksna nega 5 v 1" 75 ml
Z alantoinom, oljem sončničnih semen in D-pantenolom
Z izvlečkom bombaža in oljem čajevca
2186
2204
Vsaka za
2,70 €
2,70 €
1,79 €
2,70 € 2204 Tekom noči kožo mehča, vlaži, neguje, obnavlja in jo ščiti
1,39 €
1,39 € (18,53 €/l)
Super cene od
(18,53 €/l)
(17,20 €/l)
05/2020 75
1,39€
VEDNO GLADKE PETE Zmehča otrdelo kožo nog, preprečuje razpokanje, obnavlja naravno lipidno plast
HITRO OGREJE NOGE, KAR POSPEŠI PROCES PRODIRANJA VITAMINOV V KOŽO MEHČA IN VLAŽI KOŽO NOG
Vlaži in mehča kožo, odstranjuje kurja očesa
akcijska cena
1,79 €
akcijska cena
1661
1,59 €
VEČKRATNA UPORABA: DOVOLJENO ROČNO PRANJE PRI T 30°C
1696
Vlažilne silikonske nogavice Na osnovi gela, obogatenega z oljem sivke in vitaminom E. Uporabljajte 2-3 krat na teden. Sestavine: 80% bombaž, 19,5% elastomer, 0,5% gel. Velikost: 23 x 10 cm (enojna).
11005
23,50 €
17,99 €
Dvostranska pilica za noge Velikost: 25 x 5 cm.
11725
11,50 €
8,99 € 11725
Trda stran za obdelavo bolj trde in grobe kože
hit
prodaje
Balzam za noge "Gladke petke" 50 ml Z naravnimi vlažilniki in kisikovim kompleksom
1661
3,60 €
2,89 €
(57,80 €/l)
Mehka stran za poliranje in dodajanje mehkobe koži
Mehčalna krema-compress za noge 50 ml
Po tuširanju za 20-30 minut nanesite kremo na grobo kožo (žulji, kurja očesa). Za odstranitev zmehčane kože uporabite trdo gobico. S karbamidom
1696
3,60 €
2,89 €
(57,80 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
76 05/2020
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
ZA UDOBJE VAŠIH NOG Krepi stene krvnih žil in pospešuje prekrvavitev, zmanjšuje otekline
Uravnava intenzivnost znojenja kože nog. Ne pušča sledi na oblačilih in čevljih
Tonična krema za noge Venotonik 75 ml
1733
1733
4,00 €
akcijska cena
1,79 €
3,19 €
(42,53 €/l)
akcijska cena
1642
2,19 €
1695 Preprečevanje nastanka kalusa
akcijska cena
1,79 €
Krema-antiperspirant za noge s povečanim potenjem 75 ml Z učinkom smukca in blago aromo mentola
1642
3,60 €
2,89 €
(38,53 €/l)
Svinčnik-stik za preprečevanje žuljev na nogah 4 g Sredstvo nanesite na mesta, kjer je možno drgnjenje in poškodbe kože. Z oljem arnike, alantoinom in vitaminom E
1695
3,60 €
2,89 €
Posebna ponudba za str. 76–77
Vsaka 2 izdelka po posebni ceni
PIGMENTI, OBDELANI S POSEBNO TEHNOLOGIJO, USTVARJAJO VOLUMINOZNO BARVNO, BREZTEŽNO IN SUPER ODPORNO TEKSTURO. KOMPLEKS BUXOM LIP VLAŽI USTNICE IN ZAGOTAVLJA DOLGOTRAJNO UDOBJE.
INOVACIJA
Voluminozne mat barve in vlaženje ustnic
78 05/2020
BREZTEŽEN MAT ZAKLJUČEK
UMETNOST LIČENJA
Modeli uporabljajo šminke 40467, 40462, 40461.
40461 roza kremen
40462
40462
roza breskev
40463 topla koralna
40467 fuksija
40468
čokoladni tartuf
40469 roza vijolična
Tekoča mat šminka Stay. True 4 ml
rjavo bordo
AG
C
Rusija
O VA L
E
6,49 €
ZM
9,00 €
40470
05/2020 79
POSIP SVETLIKAJOČIH SE DELCEV NAPOLNI USTNICE S SIJAJEM
TEKSTURA DAJE UDOBJE NEGOVALNEGA BALZAMA
40593
Sijaj za ustnice Too Glam 4 ml
40591
Čudovita aroma vanilijeve karamela.
7,00 €
češnja
sliva
40593 prozorna
5,39 € 40594
granatno jabolko
40595 nežna breskev
SIJAJ! IN ŠE VEČ SIJAJA! 80 05/2020
40590
40592
globoki bordo
UMETNOST LIČENJA
AVTORSKA PALETA ODTENKOV OD ANDREA PESCE
40615 klasična rdeča
40617
40616
40619
40618
40621
40620
naravna kava
čajna vrtnica
temna korala
ognjeno rdeča
HILURLIP VLAŽILNI SERUMSKI KOMPLEKS IZRAVNAVA USTNICE IN JIM VIZUALNO DODA VOLUMEN
naravna bež
gola roza
40623
40623
roza sončni zahod
40622 naravna barva
POTEŠI ŽELJO PO BARVI!
Vlažilna šminka Hydra Lips 4 g
9,00 €
5,89 € 05/2020 81
5741 5
3 NAJPOGOSTEJŠE TEKSTURE V ENI PALETI: SATEN, MAT IN BISER
1
3 3
5741 2
POSEBNA PROIZVODNA TEHNOLOGIJA ZAGOTAVLJA ŽIVAHNO BARVO IN UDOBNO NANAŠANJE
3
5 4
5742
LEPOTNI EKSPERT
5
Kreativni direktor nove linije dekorativne kozmetike GLAM TEAM
1
6
ANDREA PESCE,
2
Italija
Paleta senčil je primerna za različne vrste videza, je večnamenska, ličila pa lahko čez dan enostavno spreminjate. Ta videz smo začeli z bisernimi sencami, jih postavili na sredino veke in nekoliko potemnili od zunaj, kar je super za dnevni videz.
1
3
1 3
4
2
5742 5
3
6
Toda potem pa smo se odločili, da naredimo podobo bolj živo - za večer. Temni odtenek (3) smo nanesli na kotičke oči in pod spodnjo veko in poglejte, kako lepo izgleda!
82 05/2020
Paleta senčil Beauty Vibes 8 g
5741 valovi luči 5742 vijolični valovi 27,00 €
17,99 €
5741
5742
2, 3, 4 Biserna 5, 6 Mat
2, 3, 4 Biserna 5, 6 Mat
1 Saten
1 Saten
UMETNOST LIČENJA
Ukrivljena ščetka loči, dvigne in zategne trepalnice, zaradi česar je videz bolj odprt
KLASIČNA ČRNA, NARAVNA RJAVA IN POGUMNA BOROVNICA - IZBERITE, ZMEŠAJTE, BODITE V GLAMTEAMU!
5761
BONUS
5762
Maskara Miss Curl 13 ml 5754
5761 borovnica 5762 rjava 5754 črna 8,00 €
5,39 €*
(414,62€/l)
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI NAD 1,79 €
ZA NAKUPE
*Maskara samo za
3,59€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
INOVACIJA
Gel stretch tekstura za učinek stylinga
TEKSTURA, NA OSNOVI OBLIKOVANEGA KRISTALNEGA FILMA VOSKOV IN POLIMEROV, OBDAJA TREPALNICE Z ELASTIČNIM RAZTEGLJIVIM PREMAZOM, ZARADI ČESAR SO ELASTIČNE IN GIBLJIVE, PORAVNAJO VAL TREPALNIC V ENAKOMERNI VOLUMENSKI LINIJI.
Podaljševalna stretch maskara X-treme 10 ml
5248 črna 9,00 €
6,49 €
(649,00 €/l)
NOV VIDEZ 84 05/2020
UMETNOST LIČENJA
Maskara HD Lash 12 ml
5568 črna 9,00 €
6,49 €
(540,83 €/l)
ZAHVALJUJOČ SFERIČNIM MIKRO DELCEM V PRAHU, KI SO VKLJUČENI V SESTAVO, SE POVEČA UČINEK IZJEMNO IZRAZITIH IN VOLUMINOZNIH TREPALNIC. ANATOMSKO OBLIKOVANA IN MAJHNA ŠČETKA Z VLAKNI ZAJAME VSAKO TREPALNICO IN ENAKOMERNO IN NATANČNO NANESE
INOVACIJA
MASKARO. REZULTAT SO VOLUMINOZNE IN DOBRO LOČENE TREPALNICE.
Unikatna zasnova ščetke in vlaken
MASKARA HD* IMA VISOKO JASNOST BARVNE REPRODUKCIJE - VIDEZ POSTANE IZRAZEN IN PRIVLAČEN
* Visoka ločljivost (HD) - iz angleščine. "Visoka ločljivost". Maskara s HD učinkom se nanese posebej jasno in obarva vsako trepalnico.
05/2020 85
6174 svetlo roza
UČINEK SOFT FOCUS*
10
SPF
6175
naravno roza
TAKOJŠNJI OBČUTEK MULTI LIFTINGA
6176
slonova kost
Tonalni serum za obraz Neo Serum 30 ml
18,00 €
12,49 €
(416,33 €/l)
* Soft Focus (iz angleščine. "Mehki fokus") - posebna razpršitev svetlobe, ki zagotavlja popolno gladkost kože, vizualno odpravljanje nepopolnosti.
Puder za obraz Wet & Dry Perfect Me 9,5 g
6349 svetla bež
6364
naravna bež
6379 bež
Puder se lahko nanese na dva načina. Vlažni: gobico rahlo navlažite z vodo in puder nanesite na obraz, dokler ne dosežete željene gostote nanosa. Suhi: puder nanesite na obraz na običajen način - z gobico ali s čopičem.
18,00 €
TANČICA LIČILA 86 05/2020
12,49 €
UMETNOST LIČENJA Paleta za obraz Glam Team 12 g
Univerzalni odtenki ustrezajo vsak ženski.
6433
36,00 €
26,99 €
LEPOTNI EKSPERT Kreativni direktor nove linije dekorativne kozmetike GLAM TEAM
ANDREA PESCE,
Italija
- Andrea, imaš favorita v ekipi Glam Team?
3
1
- Puder in rdečilo sta poznana izdelka. Toda vsi ne vedo, kako se kipar in bronzer razlikujeta. Pojasnite!
5
2
PET VODITELJEV V TVOJEM LIČENJU 1. Bronzer 2. Rdečilo 3. Puder 4. Kipar 5. Svetlo senčilo
- Seveda, paleta ! En izdelek za popolno ličenje in je neprecenljiv! Puder bo enakomerno poudaril ton, bronzer in kipar bo pomagal popraviti ovalni in obrazni obraz, rdečilo bo osvežilo ličila, svetlo senčilo pa bo ustvarilo moden učinek kože, osvetljene od znotraj.
4
- Kipar ima mat zaključek. Določene dele obraza "zatemni", kar vam omogoča prilagajanje kontur. Kipar se nanese pod ličnicami, na krilih nosu in na robu las. Bronzer je zasnovan tako, da daje koži svetel odtenek, kot če bi se ravnokar vrnili iz zdravilišča - svež in spočit. To je izdelek z lahkim, sijočim zaključkom. Lahko ga nanesemo na celoten obraz ali na zgolj na določena območja: spodnji del ličnic, zadnji del nosu. - Svetlo senčilo - je v zadnjih letih nepogrešljiv! Kaj je skrivnost njegove priljubljenosti? - On je nujen če želimo ustvariti in poudariti iluzijo "notranjega sijaja." Danes je to zelo moden učinek. Priporočam, da svetlo senčilo nanesete na izstopajoči del ličnic, na konico nosu in vdolbino nad zgornjo ustnico.
05/2020 87
JASNA KONTURA USTNIC Obstojna tekstura, do 10 ur odlično drži enakomerno in jasno konturo ustnic
Svinčnik za ustnice "Zvezdni avtogram" 0,35 g
4,29 €
43085 klasična roza z biserom
43084 romantično naravna
43082 popoln rubin
7,00 €
-
Model uporablja šminko 44129.
40%
Popolnoma gladka mat površina brez občutka zategovanja ustnic Nasičeni modni odtenki
MAT POPOLNOST NEVERJETNE OBLIKE RAZKOŠJA
88 05/2020
UMETNOST LIČENJA 44052
aristokratska lila
40038 vinsko rdeča
44054 subtilna lila
40035
čarobna višnja
-
50%
44127
impresiven kostanj
40034 očarljivo roza
44051 popolna bež
40036 usodno rdeča
44129
privlačna korala
40037
unikatno vinsko rdeča
44050
čutna roza
44053 nežni kostanj
Mat šminka "Prva dama" 4 g
11,00 €
5,39 €
44049
čudovita karamela 05/2020 89
TON + NEGA
DVA NAČINA UPORABE Lahko jih nanesemo na suh način za zadržano dnevno ličenje in mokro - za bogat večerni videz
Zapečeno senčilo "Očarljivi videz" 4 g
14,50 €
Podlaga za ličila gladi, vlaži in neguje. Tonalna krema se prilagodi tonu kože, prikriva nepopolnosti
10,99 € Tonalna krema "Dvojni slog" 2 х 15 ml
6308 univerzalni odtenek 15,50 €
11,49 €
(383,00 €/l)
hita
prodaje
5611
plemenita rjava
6308 5621
5614
iskreno črna
5615
skrivnostna siva
5611
Svinčnik za oči "Zvezdni avtogram" 0,35 g
7,00 €
5,39 €
5618
safirska sreča
90 05/2020
5623
bronasta radost
5625
lahka romantika
5620 bež čari
5621
oljčna nežnost
5622
ljubiteljsko občudovanje
15
SPF
UMETNOST LIČENJA Model uporablja maskaro 5598, svinčnik za obrvi 5563.
5598
hit
prodaje
NA PRVI POGLED
IZJEMNE TREPALNICE Maskara se ne drobi in ne lepi trepalnic, tudi če jih nanesete v več plasteh z intervalom 10 ur, zagotavljajo volumen.
Super volumenska maskara za trepalnice "Vaš Oskar" 6 ml
5598 črna 10,00 €
6,99 € 5523
Svinčnik za obrvi 0,06 g
Mehanizem z avtomatičnim šiljenjem svinčnika
Barvo svinčnika izvlecite največ do 1,5 mm.
5563
kostanjev
5523
naravna bež
5562
svetlo rjava
7,00 €
5,39 €
05/2020 91
Zaščitna prevleka za odtenke "Najboljši scenarij" 8,5 ml
7333
6,50 €
4,49 €
Model uporablja lak za nohte 7566.
OBSTOJNA MANIKURA ROKE KOT PREDMET OBČUDOVANJA Lak za nohte "Najboljši scenarij" 8,5 ml
7560
tresoča breskev
harmonično bež
7563
7316
5,90 €
7562
7566
7566
4,49 €
koketno roza
7317
unikatno kremna
92 05/2020
razigrana višnja
7406
ekskluzivna čokolada
zvezdni granat razigrana višnja
UMETNOST LIČENJA
7522
vrt potonike
GEL - UČINEK SUPER OBSTOJNOST IN BLEŠČEČ SIJAJ
7527
peščeni vihar
7530 zrela višnja
Nanesite brez podlage - na nohte, ki niso mastni
7523
breskova vrtnica
Odstranite enostavno z odstranjevalcem laka za nohte
7529
veličastni granat
Super odporen premaz
7524 krem roza
7525
VSAK
bela vrtnica
ODTENEK LAKA samo za
7528
rdeča hijacinta
2,89 € Brez UV žarkov
7526 gosta megla
Udoben širok čopič
Super sijajna površina
Lak za nohte "Gelni premaz" 8,5 ml
5,90 €
2,89 €
05/2020 93
izrazni pogled Vodoodporna tekstura zagotavlja popolno ličilo v vsakem vremenu
NOVO SUPER ODPORNA FORMULA MAT ZAKLJUČEK NASIČENA BARVA OB NANOSU ZLAHKA DRSI PO KOŽI USTNIC
Vodoodporna maskara Stay-On 10 ml
5472 črna 8,00 €
5,39 €
(256,43 €/l)
94 05/2020
ŠMINKA S KARITEJEVIM MASLOM, ARGANOM IN VITAMINOM E VLAŽI IN NEGUJE KOŽO USTNIC
40736
40738
40733
5472
NE SUŠI USTNIC
UMETNOST LIČENJA
40732
gola koralna
40733
kremni praline
40734 roza malina
40735
karamela
40736 terakota
Model uporablja obstojno šminko 40738, maskaro 5472, eyeliner 5567.
40737 temno škrlatna
OBSTOJNO OČARANJE
40738 temna malina
Obstojna šminka Stay On 3,6 g
8,00 €
5,39 € 05/2020 95
Model uporablja šminko 40101, karneval za ustnice 40031, maskara 5217, lak za nohte 7347.
do jasne konture Udobna tekstura na osnovi voska za jasno in enakomerno konturo ustnic
Konturni svinčnik za ustnice "Ultramoderno" 1,14 g
4,90 €
3,59 € 4560
strastna orhideja
40033
tangentna potonika
40032 čajne vrtnice
4649
cvet lokvanja
4648
nežna kamelija
96 05/2020
VIZUALNI
VOLUMEN
IN CELOTNA PALETA MODNIH ODTENKOV
UMETNOST LIČENJA
40095
40102
užitek jagodičja
čarobni sončni zahod
40096
40103
dramatično rdeča
privlačna vijolična
40097
40104
poljub maline
karamelni raj
40098
40105
dih potonike
ingverjevo pecivo
40099
40106
elegantno roza
kremna sladica
40100
40107
naravni videz
sladki nektar
40101
40108
vrtnica vzhoda
ZARADI MEHKE KREMASTE TEKSTURE SE ŠMINKA NANESE POPOLNOMA GLADKO IN USTNICAM ZAGOTAVLJA NASIČENO BARVO IN VIZUALNI VOLUMEN
breskova nežnost
40109
roza svila
Šminka "Absolutni volumen" 4 g
6,50 €
3,99 €*
*Katerikoli odtenek šminke samo za
pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 8,99 €
Bonus za nakupe
2,69€
(akcija velja, do razprodaje zalog)
44018 slivov blues
44007 kraljica disca
44001
KAPSULE S HIALURONSKO KISLINO IN SIJAJNI ZAKLJUČEK
44011
medena uspavanka
44003
rožnati valček
karamela polka
40004
44021
4 4 009
granat rumba
jesenska simfonija
44014
40006
40003
44008
44019
40007
44002
44005
breskova kantata
vznesena balada
44020
44004
44012
malina jazz
bež motiv
argentinski tango
romantika za ljubljeno
tropska cumbia
višnjev solo
jagodni sving
40008
bordo cantilena
44006
jutranja suita
pop diva
44015
44016
40002
brusnična etida
VOLUMEN
rubin barcarol
44017
vijolični nokturno
Vizua volumen lni ustnic
strastni flamenko
Šminka "3D-poljub" 4 g
7,00 €
4,89 €
Vsaka 2 izdelka po posebni ceni
98 05/2020
2,99 €
44009
cvetna aria
začinjeni fokstrot
akcijska cena
Posebna ponudba za strani 98–101
(akcija velja, do razprodaje zalog)
UMETNOST LIČENJA 40070
divja vrtnica
40071
sončno jutro
akcijska cena
2,99 €
POSEBNA OLJA IN BISER DAJEJO ODTENKOM OSUPLJIV SIJAJ
nežni poljub
40069
40078
roza bleščica
& SIJAJ
40075 slivova romanca
40068
začinjena višnja
40072
eksotična lila
40074
čokoladni vodnjak
roza biser
40065
40076
40067
40077
karamelni sijaj
kavna glazura
40066
40071
40073
malinin privid
Biserni sijaj
Vsaka 2 izdelka po posebni ceni
Posebna ponudba za strani 98–101
kraljeva fuksija
jagodami krožnik
Biserna šminka "Milijon prelivov" 3,8 g
7,00 €
4,89 €
(akcija velja, do razprodaje zalog) 05/2020 99
poudarek na očeh Žametna kremna tekstura naredi barvo obrvi maksimalno naravne, ščetka pa obrvi razčeše
545
8
Mehka tekstura vam omogoča, da narišete jasno črto ali preprosto senčenje.
akcijska cena
2,89 €
akcijska cena
3,19 €
TEKOM DNE OHRANJA ŽIVE BARVE IN NASIČEN KOVINSKI SIJAJ
Tekoče senčilo za veke "Galaktično potovanje" 5,5 ml
5,40 €
akcijska cena
1,79 €
Cayal za oči "Ultramoderna" 1,14 g
Svinčnik za obrvi s ščetko 1 g
4,90 €
3,60 €
3,59 €
5230
gravitacija
3,99 €
5231
hitrost svetlobe
5436
nenaseljen otok
5527
modro morje
5528
nebesno modro
5529
5437 5247
5458
ozvezdje Orion
2,69 €
5438
lila meglica
naravna bež svetlo rjava kostanj
5435
5453
zvezdni dež
5457 polarni sijaj
nočna sonata
5236
kavna sreča
5439
smaragdno mesto
5229
zvezdni utrinek
5451 utrip Venere
5235 dimno siva
5246
oljčni vrt
Vsaka 2 izdelka po posebni ceni
100 05/2020
Posebna ponudba za strani 98–101
(akcija velja, do razprodaje zalog)
UMETNOST LIČENJA akcijska cena
5506
2,99 € 5552
črno rjava
5508 modra
5217
5552 črna
hit
prodaje
5509 ekstra črna
*Potrjeno v kozmetičnem laboratoriju Ancorotti (Italija).
ZAGOTAVLJA OBSTOJNOST BARVE DO 24 UR*
akcijska cena
2,99 €
Maskara "Neizmerno črna" 12 ml
5217 črna 8,00 €
4,89 €
(407,50 €/l)
KLASIČNA ŠČETKA OBARVA TREPALNICE, JIM DAJE VOLUMEN, BARVNA TEKSTURA PA NAREDI VIDEZ PRIVLAČEN
Maskara "Umetnost volumna" 10 ml
5506 črno-rjava 5508 modra 5552 črna 5509 ekstra črna 7,00 €
4,89 € (407,50 €/l)
Vsaka 2 izdelka po posebni ceni
Posebna ponudba za strani 98–101
(akcija velja, do razprodaje zalog) 05/2020 101
globina pogleda Tanek aplikator pomaga narisati ravno črto
Zahvaljujoč inovativni formuli poveča volumen trepalnic za 140%*
hit
prodaje
OBRV PRI OBRVI: MODNO OBLIKOVANJE OBRVI
hit
prodaje 5576
Tekoči eyeliner "Barvna galaksija" 3 ml
7,00 €
5,39 € 5441
smaragdni lesk
Maskara "Revolucionarni volumen" 12,5 ml
5757
5576 črna 8,00 €
5756
4,89 €
ŠČETKA NEŽNO ČEŠE OBRVI, PRI ČEMER OBRVI NASTAVI V ŽELENO SMER
(391,20 €/l)
5434
srebrni utrinek
5440
vijolični ognjemet
5433
modro iskrenje
5432
rjava meglica
5431 črna noč
Z MASKARO ZA OBRVI OBRVEM UČVRSTITE OBLIKO, ZA IZRAZITEJŠI POUDAREK PA JO NANESITE NA SVINČNIK ZA OBRVI ALI SENČILO ZA OČI
Maskara za obrvi 5,5 ml
5259 kostanja 5757 svetlo rjava 5756 temno blond 5,90 €
102 05/2020
4,49 €
*Potrdilo v kozmetičnem laboratoriju Ancorotti (Italija).
5259
UMETNOST LIČENJA
NARAVNI UČINEK: POLNJENJE VOLUMNA IN MEHAK OBRIS TRIJE ODTENKI SENČIL OMOGOČAJO SPREMINJANJE INTENZIVNOSTI BARVE, TAKO DA BODO OBRVI VIDETI ČIM BOLJ NARAVNO
Paleta za obrvi 3,6 g
5594
11,00 €
5,39 €
-50% Model uporablja maskaro za obrvi 5757.
MODNE
OBRVI
V NEKAJ POTEZAH 05/2020 103
BISERNI Ustvari učinek "poudarka", koža je videti bolj gladka, svilnata in popolna.
Barvni korektor za obraz 14 ml
Nanesite točkovno pod tonalno kremo.
5,40 €
RUMENI Maskira temne kolobarje pod očmi, modrice in žile.
3,59 €
(256,43 €/l)
LILA Maskira starostne pege, zanesljivo skriva sledi utrujenosti in rjave konture okoli oči, prikrije rumenost in osveži obraz.
6182 zelen
ZELENI Nevtralizira rdečico, pomaga skriti akne, vnetja in draženje na koži.
Proti aknam in rdečici
natančno v cilj
"Beauty Blender" vam omogoča odstranjevanje odvečnih tonalnih sredstev ali pa obdelavo večjih delov kože
6183 biserni
Osvetlitev in modeliranje obraznih reliefov
Kozmetična gobica
6181
Material: poliuretan. Velikost: 6 cm.
Proti temnim kolobarjem pod očmi
7,00 €
rumen
9538
5,39 €
6 ločenih gobic se lahko uporablja pri kompleksnejšem ličenju z več tonalnimi sredstvi
6180 lila
Proti pigmentnim madežem
Gobice za nanos podlage 6 kom.
Material: lateks. Velikost: posamezna gobica - 2 x 3,5 cm. BARVNA TEKSTURA OMOGOČA HITRO ODPRAVLJANJE NEPRAVILNOSTI NA KOŽI
104 05/2020
9028
3,10 €
2,29 €
UMETNOST LIČENJA
VLAŽI IN MEHČA KOŽO, SKRIVA NEPRAVILNOSTI
Model uporablja tonalno kremo 6302.
ENAKOMEREN TON IN MAKSIMUM
UDOBJA
Vlažilna tonalna krema "Absolutni komfort" 30 ml
7,00 €
5,39 €* (107,80 €/l)
*Vlažilna
tonalna krema samo za
pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 8,99 €
6301
slonova kost
Bonus za nakupe
3,59€
(akcija velja, do razprodaje zalog)
popoln ton in rdečilo Kot svila nežno pade na kožo, zgladi ton in koži da nežen sijaj. Odlično učvrsti ličila
Najtanjša tekstura daje koži gladkost porcelana
Osveži ličila in pomaga poudariti ličnice
Rdečilo v kroglicah "Biserni posip" 17 g
Krhki puder za obraz "Zračna fantazija" 6 g
Rdečilo za obraz "Era lepote" 2,7 g
11,00 €
11,00 €
8,00 €
7,99 €
(470,00 €/kg)
6221
porcelan
6191
biserna rosa
6222
svetlo bež
6188
satenast odtenek mat odtenek
čokoladni ton
3 sredstva v eni paleti za ekspresno ličenje in oblikovanje obraza
RDEČILO
BRONZANT
Paleta za oblikovanje obraza "Idealna forma" 6,9 g
6073
11,00 €
106 05/2020
tropsko sadje
brezbarven
naravni sijaj
5,89 €
6167
6220
6192
SVETLO SENČILO
8,99 €
8,99 €
hit
prodaje
BRONZANT Zatemnitvene cone: linija rasti las, krila in rob nosu, linija brade. RDEČILO Osvežite polt, poudarite ličnice. SVETLO SENČILO Področja poudarjanja: hrbet del nosu, sredina brade, čelo, pod obrvmi, zgornji del ličnic in "kupidni lok".
UMETNOST LIČENJA KOMBINACIJA TOPLIH PIGMENTOV IN MIGETAJOČIH MIKRO DELCEV OSVEŽI POLT IN DAJE NEŽNO RDEČICO
UČINEK SOFT-FOCUS ZAGOTAVLJA RAZPRŠITEV SVETLOBE, KAR NAREDI GUBE VIZUALNO MANJŠE IN NEPOPOLNOSTI KOŽE MANJ OPAZNE
Rdečilo v kroglicah "Biserni posip" 17 g
6143 breskov sadovnjak 6144 češnjevi cvetovi
6451
11,00 €
7,99 €
(470,00 €/kg)
Puder za obraz Soft Focus
6451 svetlo bež 6452 naravno bež 11,00 €
6,49 € 6143
6452
6144
Puder za obraz
Soft Focus s popustom
-40% 05/2020 107
sočna paleta Kremna tekstura z bogatim bleščicami ustvarja kovinski sijaj
Tekoča šminka "Mat kovinska" 7,5 ml
7,00 €
5,39 €
Popoln sijajni nanos zahvaljujoč aplikatorju v obliki ustnic
Nasičen sijajni zaključek in nelepljiva tekstura
Nova generacija biserov - zdaj se ustnice svetijo še bolj intenzivno, barva pa izgleda bolj živahna in voluminozna
Sijaj za ustnice "Zrcalni volumen" 9 ml
Sijaj za ustnice #Lollylips 8,5 ml
Sijaj za ustnice "Valovi barv" 9,5 ml
4,00 €
7,00 €
4,00 €
2,89 €
44152
41000
44156
41035
breskev
prozorni
bež
robidova marmelada
44153
41037
malina
kakav s smetano
44154
41038
marsala
44155 temno škrlatno
sočna višnja
41031
jagodni sorbet
41033
breskova marmelada
41034 roza soufflé
41030 sadni praline
41032
vroča čokolada
41036
karamelna glazura
108 05/2020
3,19 € 4724
sladkorna pena
4726
malinov smoothie
4783
jagodne sladkarije
4,99 € 40513 zrela višnja
40517 bleščeča lubenica
40519
karamelni užitek
40518
iskrivo prozoren
40454 sijajna jagodna
UMETNOST LIČENJA Model uporablja sredstvo za ličenje 5225, lak za nohte 7432.
3,59€ 5224
jagodni sladoled
5226
jagodni zefir
3 V 1: OMOGOČA HITRO IZDELAVO MODNEGA ENOBARVNEGA LIČENJA
5225
breskov souffle
5225
Sredstvo za ličenje oči, ustnic in vek #UNIQorn 6 g Naravna prosojni odtenek.
7,00 €
3,59 €
ENOBARVNA
LIČILA
Barvni balzam za ustnice z volumenskim učinkom 4,3 g
USTVARI RAHLI SIJAJ, POVEČA VOLUMEN USTNIC, HRANI IN VLAŽI KOŽO
2,70 €
44120 44122
1,99 €*
nežno roza
bež
44121 naravna
*Barvni
balzam za ustnice samo za
pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 8,99 €
Bonus za nakupe
0,99€
(akcija velja, do razprodaje zalog) 05/2020 109
Z REDNO MANIKURO S POMOČJO PILICE ZA NOHTE KUTIKULA POSTANE MEHKEJŠA IN NJENA RAST SE OPAZNO UPOČASNI
NOVO NE POŠKODUJE NOHTNE POVRHNJICE PRIROČNO ZA VZETI S SEBOJ
Pilica za odstranjevanje kožice Material: polipropilen, naravni kremen s poliestrom. Velikost: 11,5 cm.
910015 3,60 €
1
2,69 €
2
S konico potisnite kožico nazaj. Uporabljajte samo na suhih nohtih (brez parnih kopeli).
S konico v krožnem gibanju po vsem obodu potiskamo kožico.
3
4
Z lopatico za čiščenje nohtov očistimo notranjo stran nohtov.
Po postopku nanesite Vlažilni gel za mehčanje zanohtnice (art. št. 7398).
OSNOVNA NEGA TO SO SREDSTVA, S KATERIM BODO VAŠI NOHTI MOČNI IN NEGOVANI
BREZHIBNO PREKRIVANJE
OBNAVLJANJE IN KREPITEV NOHTOV
INTENZIVNA NEGA POVRHNJICE
Izravnalna osnova pod lakom 9 ml
Kalcijevo mleko za nohte 9 ml
Vlažilni gel za mehčanje zanohtnice 9 ml
7396
7180
7398
NARAVNA MANIKURA
Mat premaz "Poslovna manikura" 9 ml
7435
Vsak za 4,30 € 2,19 €
Vsa sredstva
za nohte s popustom
(razen pilice za odstranjevanje kožice)
110 05/2020
KREPITEV OBSTOJNOSTI LAKA
Hitro sušeči vrhnji premaz 9 ml
7258
-50%
UMETNOST LIČENJA
7432
7347 7364 POIŠČITE ZANIMIVE BARVNE KOMBINACIJE, BODITE PRIPRAVLJENI NA EKSPERIMENTE!
Lak za nohte CC 9 v 1 "Pametna barva"
4,50 €
zimska višnja
7491 stilsko bordo
7357
kapučino s cimetom
7342 roza sivka
7364 metina lizika
7492 roza lotos
3,59 €
7538 vila sivke
7432
7538
orientalska sladkost
7493
kava z mlekom 9 V 1: ● SE HITRO SUŠI BREZ ŽARNIC
7363
občutljiva orhideja
● N E POTREBUJE OSNOVE ● NE ZAHTEVA SUŠENJA
7339
7176
čajne vrtnice
● OHRANJA SIJAJ ● USTVARJA VOLUMINOZEN PREMAZ
7404
● DAJE SOČNI ODTENEK
puščavski cvet
● ZADOSTUJE ENA APLIKACIJA ● UDOBEN ŠIROK ČOPIČ ● DO 7 DNI OBSTOJNOSTI
LAKIRNE
7356
vanilijevo nebo
7351
IDEJE *Držalo za lak
KOT DARILO!
pri nakupu kateregakoli laka za nohte s te strani (akcija velja, do razprodaje zalog)
7176
popoln ametist
Držalo za lak
Material: silikon. Velikost 5,9 x 5,5 x 5 cm.
11707
4,30 €
3,19 €* 05/2020 111
za lepoto in udobje
Na eni strani običajno ogledalo, na drugi strani - z dvojnim povečanjem. Velikost: 12 cm.
9065
6,49 €
Dvojni šilček
9244
9207
Velikost: 45 mm.
2,30 €
1,79 €
Material: polistiren. Velikost: 3,7 х 3,5 х 2,4 cm.
3,10 €
2,29 €
11105
8,00 €
Komplet aplikatorjev za senčenje 5 kom.
11097
Obojestransko namizno ogledalo
Set za manikuro
5 nastavkov je vključenih. Primeren za naravne in podaljšane nohte.
9494
20,00 €
112 05/2020
15,99 €
Pinceta za obrvi
Steklena pilica
9576
9748
Velikost: 9 cm.
2,30 €
1,79 €
Velikost: 14 cm.
3,10 €
2,29 €
UMETNOST LIČENJA
OBVLADAJ ČOPIČE
Material: sintetična vlakna, les.
Čopič za senčenje senčil Oblika: ovalna. Velikost: čopič -19 cm; kup – 1,1 х 0,8 cm.
11105
Čopič za oblikovanje obrvi
hiti
prodaje
Oblika: poševna. Velikost: čopič - 17,5 cm; kup - 0,5/0,8 х 0,8 cm.
11097
Čopič za nanašanje senčil
Oblika: cvetni list. Velikost: čopič – 19,3 cm; kup – 1,3 х 1,2 cm.
11106
Čopič za senčenje svinčnika in senčil
Velikost: dolžina - 18,5 cm; dolžina kupa - 0,5 cm.
11621
11621
3,10 €
Vsak za
2,29 €
Čopič za nanos rdečila
Oblika: poševno. Velikost: čopič - 18,5 cm; kup - 2,5 / 3,5 x 4 cm.
6,50 €
11095
11106
11098
4,49 €
Čopič za nanašanje pudra
Oblika: okrogla. Velikost: krtača - 18,5 cm; kup - 4,5 x 4 cm.
11098
11096
11095
Čopič za nanašanje tonalne osnove
Oblika: ravni rez. Velikost: čopič - 14,5 cm; kup 1,7 x 2,8 cm.
11096
7,00 €
Vsak za
5,39 €
05/2020 113
Dišave Valentina Yudashkina - ekskluzivne za Faberlic
3004
počnem "je predanost T o, kar v življenju, vam,
drage dame, zelo vas imam rad! Sreče vam vsem!"
CVETLIČNA DIŠAVA S TANKIM ZELENIM AKCENTOM
Parfumska voda Faberlic by Valentin Yudashkin Rose za ženske 65 ml
Nežna aroma maestra s subtilnimi odtenki šmarnice, potonike in vodne lilije s prozornimi vodnimi odtenki in graciozno kompozicijo mošusa. OSNOVNE NOTE
3004
45,00 € šmarnica / potonika / lokvanj
114 05/2020
35,99 €
(553,69 €/l)
V SVETU DIŠAV LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA Z MORSKIM AKORDOM
Parfumska voda Faberlic by Valentin Yudashkin za moške 100 ml
3227
3227
22,49 €
45,00 €
OSNOVNE NOTE
(224,90 €/l)
jasmin / posončnica / sandalovina
OSNOVNE NOTE
hit
akord / muškatni orešček / sandalovina
prodaje 3003
GRAJENEC NA
O
OŠ
T
A
EP
ST O R IT
EV
PR AVIC TR
NIKO
V IN K VA L
IT E
CVETLIČNO-LESNA, PUDROVA DIŠAVA
Parfumska voda Faberlic by Valentin Yudashkin Gold za ženske 65 ml
50%
-
Žametna aroma jasmina, heliotropa in cvetov vijolic z žlahtno pudrovo-lesno kompozicijo, unikatna kot razkošna obleka modnih oblikovalcev.
3003
45,00 €
Posebna ponudba za str. 115
2 i k a s V dišavi
22,49 € (553,69 €/l)
s popustom
60%
-
17,99€ vsaka
Ena skrivnost za oba
Nepozabna, neponovljiva, izjemna... Zanj je vedno ista, lepa neznanka. Njuna skrivnost, namenjena samo njima, omogoča, da se zaljubljena srca slišijo v sozvočju.
V SVETU DIŠAV
t e l p Komdišav
samo za
Zanjo in Zanj
CVETLIČNO-SADNA, GURMANSKA DIŠAVA
Parfumska voda Mrs. Incognito za ženske 50 ml
3046
22,99€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
FOUGÈRE, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA
Toaletna voda Mr. Incognito za moške 50 ml
3249
Vsaka za 23,50 € 14,99 € (299,80 €/l) 3249
3046
količina
JE OMEJENA!
OSNOVNE NOTE
OSNOVNE NOTE
sladka pomaranča / aniba rosaeodora / madagaskarska vanilija
črni poper / klementine / cedrovina
05/2020 117
a n O On
Za svetovne zabave FOUGÈRE, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA
Toaletna voda Beau Monde za moške 60 ml
Osnovne note: kardamom, žajbelj, palisander
3226
29,00 €
17,99 € (299,83 €/l)
SADNO-LESNA DIŠAVA Z MEHKIMI ZAČIMBNIMI NOTAMI
Parfumska voda Beau Monde za ženske 50 ml
3031
Osnovne note: Rouge Groseille de Laire*, žafran, sandalovina
3226
3031
3109
hita
prodaje 3210
17,99 € (359,80 €/l)
Za srečne trenutke v dvoje LESNO-CITRUSNA DIŠAVA
Parfumska voda Donna Felice za ženske 50 ml Osnovne note: sladka limona, cvet pomaranče, tikov les
3109
23,50 €
14,99 €
(299,80 €/l)
LESNO-CITRUSNA DIŠAVA
Toletna voda Uomo Felice za moške 100 ml Osnovne note: bergamot, sivka, hrastov mah
55%
118 05/2020
3210
29,00 €
13,49 €
(134,90 €/l)
*Rouge Groseille de Laire je ena od legendarnih baz z dušo sočnih rdečih jagod, ki so v kontrastu s cvetličnimi notami osmantusa in davana. Ta osnova se uporablja samo v parfumih premium razreda.
29,00 €
V SVETU DIŠAV
Vaša parfumska zgodba v dvoje se je začela!
Poudarite skupnost interesov in ustvarite harmoničen svet, v katerem ste samo vi in vaša druga polovica. 3217
3177
Za skupne sprehode po mestu CVETLIČNO SADNA DIŠAVA
Parfumska voda Urban Legend za ženske 50 ml
Osnovne note: marelice, jasmin, pačuli
3035
23,50 €
14,49 €
(289,80 €/l)
3035
Za romantiko skrivnih srečanj SVEŽA, ZAČIMBNA, LESNA DIŠAVA
Toaletna voda Incognito za moške 50 ml
Osnovne note: divja zelišča, muškatna kadulja, hrastov mah
3217
CVETLIČNA, SADNO-ZAČIMBNA DIŠAVA
Parfumska voda Incognito za ženske 50 ml Osnovne note: kutina, breskov cvet, mošus
3177
Vsaka za 23,50 €
14,99 € (299,80 €/l) 05/2020 119
a n O n O 1
Toaletna voda za moške 35 ml SVEŽA, CITRUSNO- ZAČIMBNA DIŠAVA
1. 8 Element Sport Osnovne note: pomelo, kardamom, lesni akord
3230
11,00 €
8,49 €
(242,57 €/l) 2
Parfumska voda za ženske 30 ml SVEŽA, CVETLIČNOCITRUSNO DIŠAVA Z AKORDOM MORSKE SAPICE
FORMAT
3021
30ml
LLERJI
N
Osnovne note: morski vetrič, frezija, mandarina
SE
U D OB
E
2. Promenade
T DI ŠAVE-BE S
11,00 €
2 6,49
i l o k i r Kate dišavi s strani 120–121
120 05/2020
8,49 €
(283,00 €/l)
samo za vsaka
€
(akcija velja, do razprodaje zalog)
V SVETU DIŠAV
Toaletna voda za moške 35 ml SVEŽA, ZAČIMBNA, LESENA DIŠAVA
3. Incognito
Osnovne note: divja zelišča, muškatna kadulja, hrastov mah
CITRUSNO LESNA DIŠAVA
4. Celsius
Osnovne note: limeta, meta, vetiver
3247
3231
Vsaka za 11,00 € 8,49 € (242,57 €/l)
Parfumska voda za ženske 30 ml
4
MHKA ORIENTALSKA DIŠAVA Z ODTENKI ČOKOLADE
5. O Feerique Sensuelle
3
Osnovne note: jasmin, čokolada, cimet
3017
CITRUSNO-SADNA ZAČIMBNA DIŠAVA
6. Incognito
Osnovne note: kutina, breskev, mošus
3020
LESNO-CITRUSNA DIŠAVA
7. Donna Felice
Osnovne note: sladka limona, pomarančni cvetovi, tikov les
3019
7
5
Vsaka za 11,00 €
3 4,89
i l o k e r Kate dišave s strani 120–121
8,49 €
(283,00 €/l)
6
samo za
vsaka
€
(akcija velja, do razprodaje zalog)
05/2020 121
Obeležje razkošja Cvetovi irisa so dragoceni refren v kompoziciji dišave Chateaux de la Loire. Aroma daje resnično razkošen zvok in sliko nas napolni z aristokratsko eleganco.
3127
Od mojstra svetovne parfumerije Pierre Bourdona ekskluzivno za Faberlic CVETLIČNO-SADNA, ZAČIMBNA DIŠAVA
Parfumska voda Châteaux de la Loire za ženske 50 ml
50
-
%
Bogata ženska aroma z vodilno pudrasto noto irisa in subtilnim odtenkom frezije, uokvirjena z bogato vanilijevo-mošusno kompozicijo.
3127
29,00 €
14,49 €
(289,80 €/l)
122 05/2020
OSNOVNE NOTE
iris / frezija / mošus
V SVETU DIŠAV
Dišave Renata predstavlja RENATA LITVINOVA, režiserka in igralka
Od znanega francoskega parfumerja Alienor Massenet ekskluzivno za Faberlic
o spoznate svojo edinstvenost, za vas več ni zaprtih vrat ali neuresničenih sanj. Le verjeti moraš vase - v svoj talent, svojo zvezdo in živeti, ljubiti sebe."
3030
3047 GRAJENEC NA
O
TR
OŠ
T
A
EP
ST O R IT
EV
PR AVIC
*Rouge Groseille de Laire je ena izmed legendarnih podlag z dušo sočnih rdečih jagod, ki se skladajo s cvetnimi notami osmanthusa in davana. Takšna podlaga se uporablja samo v parfumih premium razreda.
"K
NIKO
V IN K VA L
IT E
Parfumska voda za ženske 60 ml CVETLIČNO-SADNA DIŠAVA Z BOGATO LESNO MEGLICO
Renata
Osnovne note: orhideja, kašmir, Rouge Groseille*
3030
CVETLIČNO-ZELENA DIŠAVA
Renata Secret
Osnovne note: bergamot, zelene fige, vetiver
3047
Vsaka za 45,00 €
35,99 €
(599,83 €/l)
05/2020 123
s u n o B za nakupe *Dišava 15 ml
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI
samo za
3,59€
NAD 8,99 €
3052
Parfumska voda za ženske 15 ml Beauty Cafe Caprice 3052
7,00 €
124 05/2020
5,89 €* (392,67 €/l)
Ti si ena sama nežnost Ko gledate svet z romantičnim razpoloženjem se vse okoli vas preoblikuje. Nežnost preplavi vaše srce in vi, očarani nad tem stanjem, sanjate o najbolj vzvišenem in čudovitem.
V SVETU DIŠAV
GURMANSKA, SADNA IN CVETLIČNA DIŠAVA
Parfumska voda Beauty Café Caprice za ženske 60 ml
Romantična dišava bo privlačila z razburljivo kombinacijo gardenije, nektarja sladke breskve, divjih jagod, sandalovine in jantarja.
3015
29,00 €
17,99 €
(299,83 €/l)
CVETLIČNO-PUDROVA DIŠAVA
Parfumska voda Beauty Cafe za ženske 60 ml
Zračna dišava lipovih in potoničnih cvetov, začinjena z začimbno in eksotično noto ylang-ylang zaključena z elegantno kompozicijo irisa.
3163
29,00 €
12,49 €
(208,17 €/l)
55%
-
3015
3163
hit
prodaje OSNOVNE NOTE OSNOVNE NOTE
gardenija / breskov nektar / sandalovina roza popki / potonika / beli mošus
V ujetništvu skušnjave Prebudite čutnost. Odkrijte nov obraz vaše lepote - usoden in privlačen. V objemu te mamljive dišave ste najbolj privlačna.
Od francoskega parfumerja Dolphin Loebo ekskluzivno za Faberlic
50%
-
3105
CVETLIČNA DIŠAVA S PRIVLAČNO GURMANSKO KOMPOZICIJO
Parfumska voda Desirable za ženske 50 ml
3105
29,00 €
14,49 € (289,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
vrtnica / kapučino / sandalovina
V SVETU DIŠAV
Ti si preprosto čudovita! Dišava UViolet, drzna in privlačna, poudarja tvojo edinstvenost in priteguje poglede občudovanja.
hit
prodaje
3036
CVETLIČNO-SADNA DIŠAVA
Parfumska voda UViolet za ženske 50 ml
Hipnotična podoba, ki je tkana iz cvetnih listov orhideje, vijolične magnolije in lizzantusa, vas bo obkrožila s skrivnostno avro. Poudarjena z notami madagaskarske vanilije in robide, dišava opominja, da samo njegova lastnica pozna vse skrivnosti vesolja.
3036
29,00 €
17,99 €
(359,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
lila frezija / vijolična magnolija / robida
05/2020 127
2
DIŠAVI za vsako
priložnost in razpoloženje 1
2
CVETLIČNO-SADNA DIŠAVA
1. Parfumska voda Fleurette za ženske 50 ml Osnovne note: bergamot, potonika, liči
3045
23,50 €
14,99 €
(299,80 €/l)
SADNO-CVETLIČNA DIŠAVA Z ŽIVAHNIMI NOTAMI VIŠNJE IN GRENKEGA MANDLJA
2. Parfumska voda Fortunata za ženske 50 ml Osnovne note: višnja, mandelj, vrtnica
3167
29,00 €
17,99 €
(359,80 €/l)
128 05/2020
V SVETU DIŠAV
Praznik celo življenje
Občutek praznika je na tisoče raznobarvnih luči in ognjemetov v duši in srcu! To je neskončna ekstravaganca, vzdušje zabave in sreče. Naj bo vsak dan čudovit praznik! 3140
Od svetovno znane francoske parfumerke Natalie Lorsen ekskluzivno za Faberlic CITRUSNO-CVETLIČNA DIŠAVA
Parfumska voda Festa di Vita za ženske 50 ml
Iskriva kompozicija z živahnimi citrusnimi poudarki razkriva strasten dih cvetja potonike, jasmina in nežne gardenije.
3140
29,00 €
12,49 €
(359,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
bergamot / limona / potonika
55%
-
05/2020 129
V S E ! BO SUPER
3059
CVETLIČNO SADNA DIŠAVA
Parfumska voda Supergirl za ženske 50 ml
Malina je super! Črni ribez in divje jagode - preprosto odlični! Ta jagodična mešanica meša napete valove. Limeta in liči navdihujeta sveže ideje. Cvetlični poudarki vrtnic, peonij in frezije razkrivajo žensko spontanost, v kateri je vaša super moč.
3059
29,00 €
17,99 € (359,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
liči / malina / vrtnica
130 05/2020
V SVETU DIŠAV
V pričakovanju praznika Vsak akord dišave je bistvo sreče, insinuirajoče glasbe ljubezni, lahkoten, subtilen dotik sanj, rojenih ob zori. To je pričakovanje praznika - razburljivo in nežno.
Parfumska voda za ženske 50 ml
Od mojstra svetovne parfumerije Pierre Bourdona ekskluzivno za Faberlic 3129 MEHKA ORIENTALSKA DIŠAVA S ČOKOLADNIMI ODTENKI
O Feerique Sensuelle
Objemajoča, čutna dišava očara z žametom čokolade in cimeta, ki ga elegantno dopolnjujejo note jasmina in ylang-ylanga.
3129
21,50 €
3011
14,49 € (299,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
jasmin / čokolada / cimet
Od mojstra svetovne parfumerije Emily Kopperman ekskluzivno za Faberlic
FLORIENTALNA DIŠAVA Z LAHKIM SADNIM AKCENTOM
O Feerique Emotionelle
Dišava razoroži s čarom pomarančnega cvetja in gardenije, napolni jo s toplim začinjenim cimetom in sladko vanilijo z žametnim prelivom breskev in sandalovine.
3011
21,50 €
9,49 € (189,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
55%
-
cvetovi pomaranče / breskev / vanilija
05/2020 131
Sveže note
potopljeni v vzdušje sončnega poletja, sprehodov ob morski obali, dajejo občutek svobode in napolnijo dušo s srečo.
Parfumska voda za ženske 50 ml CVETLIČNO SADNA DIŠAVA S TANKIM ZELENIM POUDARKOM
1. Bouquet de Jardin
Osnovne note: tulipan, potonika, rabarbara
3016
CVETLIČNO SADNA DIŠAVA
2. Bouquet d’Aurore Osnovne note: magnolia, indijski nagelj, črni ribez
3160
3002
DIŠAVA BELEGA CVETJA
3. Bouquet de Nuit
3120
Osnovne note: tuberoza, jasmin, vanilija
3198
Parfumska voda Beauty Box za ženske 30 ml
3176
NEŽNA CVETLIČNA DIŠAVA
4. #Bel Ange
Osnovne note: šmarnice, češnjevi cvetovi, kašmir
3312
SADNO-CVETLIČNA, PUDROVA DIŠAVA
5. #Sorbet Jolie Osnovne note: hruškov sladoled, zamrznjene jagode, poljske vijolice
3310 HLADNA, SVEŽA DIŠAVA Z NOTAMI ZELENEGA IN ZMRZNJENEGA JAGODIČEVJA
Parfumska voda Alatau za ženske 55 ml Osnovne note: gorski zrak, zamrznjena meta, rdeče jagodičevje
3120
16,00 €
10,99 €
(199,82 €/l)
132 05/2020
SVEŽA, CVETLIČNO CITRUSNA DIŠAVA Z AKORDOM MORSKE SAPICE
Parfumska voda Promenade za ženske 50 ml
Osnovne note: morski vetrič, frezija, mandarina
3176
21,50 €
IGRIVA, SADNO-CITRUSNA DIŠAVA Z LAHKIM ZELENIM ODTENKOM
Parfumska voda Cherchez la Femme za ženske 50 ml
Osnovne note: bergamot, črni ribez, orhideja
3160
Vsaka za
14,49 € (289,80 €/l)
SADNO-GURMANSKA DIŠAVA
6. #Boom Couture Osnovne note: gozdne robide, jagode, cvetovi tiare
3311
Vsaka za 21,50 €
12,49 €
(416,33 €/l)
V SVETU DIŠAV
Cvetje, sadje in jagode
Navdihujoče jagodne in sadne kompozicije vas potopijo v vzdušje romantike, čudoviti šopki cvetja pa dajejo spomladansko razpoloženje.
1
2
3
4
6 5
i l o k i r e Kat dišavi
2
Bouquet ali Beauty Box (akcija velja, do razprodaje zalog)
samo za
6,49€ vsaka
05/2020 133
Vse veje ženstvenosti
Danes - romantična dama, jutri - živahno dekle. Ne glede na podobo, ki jo izberete, bo parfum vedno poudaril vaše razpoloženje. 1
2
3
5 4 6
7
Parfumska voda za ženske SOČNA SADNA DIŠAVA Z ŽIVAHNO MEŠANICO JAGODIČJA
NEŽNA CVETLIČNA DIŠAVA Z ŽIVAHNO NOTO LIMETE
2. GraceFL 10 ml
1. JoyFL 10 ml
Osnovne note: limeta, šmarnica, frezija
Osnovne note: maline, robide, jagode
3316
3318
Vsaka za 7,00 € 5,39 € (53,90 €/l)
DIŠAVA EKSOTIČNEGA SADJA S SOLISTIČNIMI NOTAMI LUBENICE IN MELONE
3. PlayFL 10 ml
Osnovne note: melona, lubenica, breskev
3317
Toaletna voda za ženske
SVEŽA, SVETLIČNOMORSKA DIŠAVA
SADNA DIŠAVA
4. Sportlife Active 50 ml
5. Sportlife Aero 50 ml
Osnovne note: črni ribez, jabolko, breskev
3039
12,50 €
134 05/2020
Osnovne note: morski akord, bergamot, šmarnica
3038
Vsaka za
8,99 € (299,67 €/l)
CVETLIČNA DIŠAVA
6. Orangerie Orchidée 50 ml
Osnovne note: orhideja, cvet jabolk, mošus 3187
CVETLIČNA DIŠAVA Z GRENKO-ZELENIMI NOTAMI IN MORSKIMI AKORDI
7. Orangerie Néroli 50 ml
Osnovne note: cvetovi pomaranče, navtični akord, bele cvetlice 3166
Vsaka za 16,00 € 10,99 € (219,80 €/l)
V SVETU DIŠAV
Izberite dišavo in jo nanesite kot neodvisen parfum ali kombinirajte več dišav, ki jih "nanesete" drugo na drugo. BERGAMOT + AQUA dišava, osvežujoča hladna morska sapica
DIŠAVA BERGAMOTA
Bergamot
3012
LILAC + APPLE DIŠAVA ŠPANSKEGA BEZGA
očarljiva cvetlično sadna dišava
Lilac
WHITE TEA + BERGAMOT osvežilna dišava belega čaja z iskrivim bergamotom
DIŠAVA BELEGA ČAJA
White tea 3042
3013
aka Vsdišava Aromania
samo za
3,59€ DIŠAVA MORSKEGA VETRIČA
Aqua
3027 DIŠAVA JABOLKA
Z A V EČ KOMBINACIJ DIŠAV GLE J T E FAB E R LI C .COM
Apple
3028
Toaletna voda Aromania za ženske 30 ml
Vsaka za 11,00 € 3,59 € (299,67 €/l)
05/2020 135
1
2
3
4
Parfumska voda za ženske 15 ml 1. O Feerique Emotionelle 3051 2. Donna Felicе 3148 3. Festa di Vita 3161 4. Incognito 3180
Vsaka za 7,00 €
1
2
3
4
5,89 € (392,67 €/l)
5
Parfumiran gel za tuširanje za ženske 150 ml 1. Promenade 8326 2. Pour Toujour 8125 3. O Feerique Emotionelle 8412 4. O Feerique Sensuelle 8120 5. Donna Felice 8115 6. Festa di Vita 8298 7. Incognito 8317 8. Beauty Cafe Caprice 8410
Vsak za 4,10 € 6
1
7
2
2,69 € (23,87 €/l)
8
3
Parfumiran dezodorant-sprej 75 ml 1. Donna Felice 3511 2. Festa di Vita 3515 3. Incognito 3508
Vsak za 3,60 €
136 05/2020
2,89 € (23,87 €/l)
V SVETU DIŠAV OSNOVNE NOTE
mango / breskev / malina
a k a s V dišava Story
samo za
4,49€
Toaletna voda za ženske 30 ml SADNA DIŠAVA
Fruity Story
3326
SADNA DIŠAVA
Tropic Story
3308
Vsaka za 13,50 €
OSNOVNE NOTE
4,49 €
(149,67 €/l)
kivi / pasijonka / osmanthus
05/2020 137
POSTANI GENTLEMAN!
1 2
VODNA, LESNO-CITRUSNA DIŠAVA
1. Taletna voda Favorite za moške 100 ml
3
Osnovne note: svežina ozona, vetiver, leseni akord
3234
29,00 €
17,99 €
4
(179,90 €/l)
CITRUSNO-LESNA DIŠAVA
2. Toaletna voda Celsius za moške 50 ml Osnovne note: limeta, meta, haitijski vetiver
3220
21,50 €
14,49 €
(289,80 €/l)
138 05/2020
SADNO-LESNA DIŠAVA Z NOTAMI OZONA
ORIENTALSKA, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA
3. Toaletna voda L'esthète za moške 75 ml
4. Toaletna voda Gentleman za moške 55 ml
Osnovne note: jabolko, slive, cedra
Osnovne note: bergamot, muškatni orešček, atlaška cedra
3208
23,50 €
14,99 €
(299,80 €/l)
3224
23,50 €
14,99 €
(299,80 €/l)
ZA MOŠKE
Slog, utelešen v dišavah, je izbira sodobnih moških z nežnim okusom. "Vedno in v vsem biti gospod" - to je njihova glavna značilnost.
3205
55%
-
3206
50%
-
OSNOVNE NOTE
brinove jagode / listi mete / sandalovina OSNOVNE NOTE
ORIENTALSKA, LESNO-SMOLNA DIŠAVA
Toaletna voda Mon Roi za moške 100 ml mango / sandalovina / hrastov mah
3206
21,50 €
10,99 €
(109,90 €/l)
CHYPRE, LESNO-ZELENA DIŠAVA
Toaletna voda Intense za moške 100 ml
3205
20,00 €
8,99 €
(144,90 €/l)
05/2020 139
2
3 1
4
5
6
Toaletna voda Sportlife za moške 50 ml SADNO-LESNA DIŠAVA
SVEŽA, VODNA DIŠAVA
1. Football
2. Ice
Osnovne note: jabolko, zamrznjeni žajbelj, lesene note
Osnovne note: limonini listi, sibirski bor, vodna nota
3239
3238
Vsaka za 12,50 € 8,99 € (299,67 €/l)
3. Parfumiran gel za tuširanje za moške Cruiser Extreme 150 ml
8346
4,10 €
2,69 €
(23,87 €/l)
Toaletna voda za moške 50 ml FOUGÈRE, SADNO-JANTARNA DIŠAVA
FOUGÈRE DIŠAVA Z MORSKIMI AKORDI
SADNO-LESNA, ZAČIMBNA DIŠAVA
4. Cruiser Safari
5. Cruiser
6. Cruiser Extreme
Osnovne note: cedra, usnjene note, cumaru
Osnovne note: bergamot, sivka, ozonske note
Osnovne note: zeleno jabolko, muškatni oreh, sandalovina
3235
140 05/2020
3207
Vsaka za 16,00 € 10,99 € (219,80 €/l)
3222
ZA MOŠKE
Neskončna modrina oceana, prš slanih valov, odsev sončne svetlobe na porjaveli koži... Ne zamudite priložnosti za osvojitev oceana!
količina
JE OMEJENA!
3250
50%
-
3248
VODNA, CITRUSNO-ZELENA DIŠAVA
Toaletna voda Atlantic za moške 100 ml
3250 23,50 €
10,99 €
OSNOVNE NOTE
limeta / vodne note / cipresa
(109,90 €/l)
MORSKA, LESNO-CITRUSNA DIŠAVA S SONČNIMI AKORDI
OSNOVNE NOTE
Toaletna voda Pacific za moške 100 ml
3248
23,50 €
14,99 €
morski akordi / palmovi listi / mineralni mošus
(149,90 €/l)
05/2020 141
ENERGIE KYSLÍKA Zanj ni pregrad in ovir. Njegova svoboda in globina sta navdušujoča in osvajajoča. On podarja občutek poleta, njegova energija pa je energija življenja samega! On je 8. element.*
2,49€ 1
3
AKTIVNO ČISTI IN UTRJUJE LASE
1. Šampon 250 ml
8144
4,90 €
(9,96 €/l)
142 05/2020
2,49 €
OMOGOČA NADZOROVANO GIBANJE BRITVICE. SE NE PENI
KREPI IN PODALJŠUJE GLAVNO AROMO
8147
8116
2. Gel za britje 100 ml
3,60 €
2,89 €
(28,90 €/l)
3. Parfumiran gel za tuširanje 150 ml
4,10 €
2,69 €
(17,93 €/l)
*Kisik - 8. element v tabeli D. I. Mendelejeva.
2
ZA MOŠKE OSNOVNE NOTE
limeta / vodne note / vetiver SVEŽA CITRUSNA, VODNA DIŠAVA
8 Element Cologne
3237
3237
OSNOVNE NOTE
pomelo / kardamom / lesni akord SVEŽA, CITRUSNO - ORIJENTALSKA DIŠAVA
8 Element Sport
hit
3221
prodaje
3202
3221
Toaletna voda za moške 100 ml
Vsaka za 23,50 €
14,99 € (149,90 €/l)
OSNOVNE NOTE
SVEŽA, CITRUSOVO-LESNA DIŠAVA
8 Element
3202 morski veter / bergamot / usnje
05/2020 143
ODPRAVLJA RDEČICO IN PEKOČ OBČUTEK PO BRITJU
BREZMEJNA OBZORJA EKSTRAKT PLANIKE MEHČA IN POMIRJA KOŽO
Komplet samo za
5,49€
0500
(akcija velja, do razprodaje zalog)
NE SUŠI KOŽE IN LAS, PREPREČUJE PRHLJAJ
hit
prodaje
0562
8421
Pomirjevalni balzam po britju 75 ml
0562
3,60 €
2,99 €
(39,87 €/l)
Kisikova pena za udobno britje 200 ml
0500
5,40 €
4,49 €
(22,45 €/l)
NELEPLJIVA TEKSTURA NE PUŠČA SLEDI NA OBLAČILIH
8154
Parfumiran šampon in gel za tuširanje 250 ml
8421
4,90 €
3,59 €
(14,36 €/l)
144 05/2020
Kroglični dezodorantantiperspirant 50 ml
8154
3,60 €
2,99 €
(59,80 €/l)
Komplet samo za
4,29€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
ZA MOŠKE
Pojdite na sončne obale, naprej v nove pustolovščine! Naprej do pisanih čustev! Obzorja, ki se odpirajo pred vami, so polna odkritij, pozitivnosti in izpolnitev želja.
3216
50%
-
OSNOVNE NOTE
morska sapica / grenka pomaranča bigarad / judovo drevo MORSKA DIŠAVA Z LESNO ZAČIMBNIM AKORDOM
OSNOVNE NOTE
Toaletna voda Vent d’Aventures za moške 50 ml
3203
23,50 €
14,99 € (299,80 €/l)
SVEŽA, CITRUSNA DIŠAVA Z VETIVERJEM IN USNJENIMI NOTAMI
Toaletna voda Astérion za moške 75 ml grenivka / vetiver / usnje
3216
30,50 €
14,49 € (193,20 €/l) 05/2020 145
PRAVI JUNAK
2,89€
1
4 5 3
2
6
1. Losjon po britju 100 ml
Kožo po britju pomirja in mehča.
0545
5,40 €
3,99 €
2. Dezodorant antiperspirant sprej 150 ml
Celodnevna zaščita pred znojem in neprijetnim vonjem.
0507
2,89 €
(39,90 €/l)
4,90 €
4. Balzam po britju 75 ml
5. Pena za britje 200 ml
0535
0533
Kožo ohlaja, tonira in vlaži.
4,90 €
3,59 €
(47,87 €/l)
146 05/2020
(19,27 €/l)
Zagotavlja udobno britje, preprečuje suhost in zategovanje kože.
5,40 €
4,49 €
(22,45 €/l)
3. Dezodorantantiperspirant 50 ml Do 24 ur ščiti pred vonjem znoja.
0539
4,90 €
3,59 €
(71,80 €/l)
6. Anti-Aging krema za obraz 50 ml Lahka tekstura se topi na koži in ne pušča mastnega sijaja. Preprečuje nastanek gub. Vsebuje kompleks kisika Novaftem-O2®.
0531
9,00 €
6,99 € (139,80 €/l)
ZA MOŠKE
V vsakem moškem živi pravi junak, plemeniti vitez - pogumen in pripravljen na podvige. Odkrijte ga v sebi s serijo za prave moške Lancelot!
2,49€
0536
0528
3240
Gel za tuširanje 200 ml Kožo neguje in jo nasiti s potrebno vlago in ohranja občutek vlažnosti in svežine skozi cel dan. Primeren za vsakodnevno nego.
0528
Šampon za vse tipe las 200 ml
Zagotavlja učinkovito umivanje las in enostavno utrjevanje. Ima antistatičen učinek.
0536
Vsak za 5,40 € 2,49 € (12,45 €/l)
SVEŽA, AROMATIČNA, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA
OSNOVNE NOTE
Toaletna voda Lancelot za moške 100 ml
3240 roza poper / morski akordi / usnje
29,00 €
17,99 €
(179,90 €/l)
05/2020 147
NEFORMALNI PRISTOP K IZDELAVI PRIČESKE Gel za styling las in brade 50 ml
Popoln stajling je zakon. Gel ukroti "poredne" lase in za dolgo časa ohranja obliko pričeske in brade.
2544
3,60 €
2,89 €
(57,80 €/l)
S SVEŽIMI MISLIMI JE ZELO ENOSTAVNO NAJTI SVOJ SLOG! Šampon-gel za tuširanje 2 v 1 250 ml
BRITJE IN NEGA NA NOVI RAVNI UDOBJA
Maksimalni občutek svežine in vitalnosti za aktivne moške.
2540
4,90 €
3,59 €
(14,36 €/l)
2540
2543
2544
100% SAMOZAVEST Dezodorantantiperspirant 50 ml
Ščiti pred neprijetnim vonjem znoja do 24 ur. Zagotavlja samozavest in udobje.
2543
3,60 €
2,89 €
(57,80 €/l)
148 05/2020
ZA MOŠKE
RESNIČNO MOŠKO VZDUŠJE
2,49€ 1,79€ ZAKLJUČITE BRITJE Z UDOBJEM Balzam po britju 75 ml
Britje v naglici ali občutljiva koža? Znebite se draženja in pordelosti! Balzam pomirja in prijetno hladi kožo, odpravlja njeno neudobje.
2542 2542
4,90 €
2,49 € (33,20 €/l)
BREZ UREZOV Gel za britje in umivanje 100 ml
Če se je na vašem obrazu naselila brada, naj se v vaši kopalnici naseli gel za britje. Prozorna tekstura gela vam bo omogočila, da obrijete brado in brke na milimeter natančno in zaščitite svojo kožo pred mikro urezninami in ranami. Uporabite ga tako za britje kot za vsakodnevno čiščenje kože.
2541 2541
3,60 €
1,79 € (17,90 €/l)
05/2020 149
Vsak parfumiran
gel za tuširanje
samo za
1,79€ 2
1
4 3
5 7 6
Parfumiran gel za tuširanje za moške 150 ml 1. Cruiser 8121 2. Astérion 8314 3. Mon Roi 8117 4. Incognito 8318 5. L’Esthète 8307 6. Uomo Felicе 8118 7. Intense 8119
Vsak za 4,10 €
1,79 € 11,93 €/l)
150 05/2020
ZA MOŠKE
Parfumiran dezodorant sprej za moške 100 ml 1. 8 Element 3603 2. Uomo Felicе 3602 3. Incognito 3608
Vsak za 4,50 €
2,19 € (21,90 €/l)
4. Astérion 3607
4,50 €
1
2
Vsak parfumiran
dezodorant-sprej (razen Astérion 3607)
3,19 € (31,90 €/l)
3
4
samo za
2,19€ 05/2020 151
NEGOVALNA FORMULA Z MLEČNIMI PROTEINI
8639
8648
"RAZKOŠNA MEHKOBA" / Z MANDLJEVIM MLEKOM
"IZVRSTNA NEGA" / Z OSVEŽUJOČO METO
Kremna pena za kopel 250 ml
Dezodorant- antiperspirant 50 ml
8639
3,60 €
1,79 €
(7,16 €/l)
Dezodorantantiperspirant 50 ml
Ščiti pred vonjem potenja do 48 ur*. Mehča in pomirja razdraženo kožo pazduh.
8647
3,10 €
152 05/2020
1,79 € (35,80 €/l)
8648
3,10 €
1,79 €
(35,80 €/l)
*Potrjeno s kliničnimi študijami.
8647
HIGIENA
KOLEKCIJA UŽITKOV ZA VAŠO KOŽO 8391 1844
"RAZKOŠNA MEHKOBA" / Z MANDLJEVIM MLEKOM
Mleko za telo 100 ml
Kožo naredi svilnato, se hitro vpije in telo obda z nežno aromo.
1844
4,50 €
2,19 € (21,90 €/l)
Kremni gel za tuširanje 250 ml
8391
3,60 €
1,79 € (7,16 €/l)
Super cene od
Posebna ponudba za str. 152–154
1,79€
“ZA OBČUTLJIVO KOŽO” / Z ALOE VERA
Kremni gel za tuširanje 250 ml
8659
3,60 €
Mleko za telo 100 ml
Deodorant 50 ml
8690
1,79 € 4,50 € 2,19 €
(7,16 €/l)
(21,90 €/l)
Nevtralizira vonj znoja. 0% aluminijevih soli. Ni antiperspirant, ne preprečuje znojenje.
8666
3,10 €
8659
1,79 €
(35,80 €/l)
8666
8690 "NEŽNI DOTIK" / S KOKOSOVIM MLEKOM
8393
Kremni souffle za telo 150 ml
Kožo vlaži in mehča, ji daje mehkobo in gladkost. Ne mastna tekstura se hitro vpije.
8396
5,40 €
8396
3,59 €
(23,93 €/l)
Kremni gel za tuširanje 250 ml
8393
3,60 €
1,79 € (7,16 €/l)
"NEŽNA NEGA" / Z JAGODNIM SOKOM
8394
Kremni gel za tuširanje 250 ml
8394
3,60 €
1,79 € (7,16 €/l)
Super cene od
1,79€
Posebna ponudba za str. 152–154
154 05/2020
HIGIENA
MORJE NEŽNOSTI
NEGOVALNA FORMULA Z MLEČNIMI PROTEINI
Milo bo ovilo roke z nežno teksturo in nežno aromo, ne da bi pri tem sušilo kožo. Uživajte v liričnem razpoloženju za cel dan!
"NEŽNI DOTIK" / S KOKOSOVIM MLEKOM
"NEŽNA NEGA" / Z JAGODNIM SOKOM "RAZKOŠNA MEHKOBA" / Z MANDLJEVIM MLEKOM
8638
8682
8637
Bonus
za nakupe
*Vsako tekoče milo samo za
Kremno milo za roke 200 ml
8637
Kremno milo za roke 200 ml
8682
Kremno milo za roke 200 ml
8638
Vsako za 3,20 € 2,49 €* (12,45 €/l)
1,59€ (7,95 €/l)
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI
NAD 8,99 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
ROMANTIKA PROVANSE
4 3 2
1
Souffle za telo "Oliva in bergamot" 150 ml Bogat, hranljiv souffle se v kožo hitro vpije, jo navlaži in regenerira.
8368
8,00 €
3,99 €
(26,60 €/l)
Gel za tuširanje 200 ml
1. "Oliva in bergamot" 8170 2. "Vrtnica in vijolice" 8373 3. "Pomaranča in vanilija" 8374 4. "Sivka in smilj" 8168
3,60 €
Vsak za
1,79 € (8,95 €/l)
1 2
Krema za roke 75 ml
Odlično vlaži in neguje kožo, daje žametnost in ščiti pred suhostjo in luščenjem. 1. "Vrtnica in vijolice" 8382 2. "Oliva in bergamot" 8367 3. "Pomaranča in vanilija" 8383 4. "Sivka in smilj" 8366
Kremno olje za telo "Pomaranča in vanilija" 150 ml Ovojna tekstura kožo takoj navlaži in neguje.
3
8385
Vsaka za 2,70 €
1,39 € (18,53 €/l)
9,00 € 4
156 05/2020
4,99 € (33,27 €/l)
HIGIENA MISTI SO ODLIČEN NAČIN, DA LAHKO KADARKOLI NAVLAŽIMO IN OSVEŽIMO KOŽO IN LASE . DAJEJO OBČUTEK UDOBJA IN NAS ZAVIJAJO V DIŠEČO TANČICO.
NAVDIHU JO Č A PROVAN SA
Mist za telo 110 ml
1. "Pomaranča in vanilija" 8387 2. "Oliva in bergamot" 8370 3. "Sivka in smilj" 8369 4. "Vrtnica in vijolice" 8386
Vsak za 3,60 €
1,39 € (12,64 €/l)
3
4
2
1
Super cene od
Posebna ponudba za str. 156–157
1,39€
KARAMBOLA IN MARAKUJA Vitaminsko tekoče milo 200 ml
2398
2,70 €
2396 2398
1,59 € (7,95 €/l)
Vitaminska krema za roke 75 ml
2393
2,70 €
1,39 € (18,53 €/l)
Vitaminski mist za telo 120 ml
2396
3,60 €
1,39 € (11,58 €/l)
2393
BRUSNICE IN JAGODE
MANGO IN PAPAJA Vitaminska krema za roke 75 ml
2371
2,70 €
2374
Vitaminski balzam za ustnice 10 ml
2377
2,30 €
1,39 €
1,29 €
(129,00 €/l)
(18,53 €/l)
Vitaminski mist za telo 120 ml
2374
3,60 €
1,39 €
(11,58 €/l)
2377
2371
RIBEZ IN ROBIDA Vitaminska krema za roke 75 ml
2385
2,70 €
1,39 €
(18,53 €/l)
Vitaminsko tekoče milo 200 ml
2368
2,70 €
2368
1,59 €
(7,95 €/l)
Super cene od
1,29€
2385 Posebna ponudba za to stran
HIGIENA
Vitaminski gel za tuširanje 200 ml
1. "Karambola in marakuja" 2397 2. "Brusnice in gozdne jagode" 2360 3. "Mango in papaja" 2364 4. "Ribez in robida" 2367
Vsak za 2,70 €
1,99 €*
(9,95 €/l)
količina
JE OMEJENA!
4
3
1 2
Rokavice za tuširanje Material: najlon. Velikost: 19 x 7 cm. 9638 zelena
2,70 €
Bonus
za nakupe
*Vsak gel za tuširanje samo za
1,39€ (6,95 €/l)
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI
2,19 €
NAD 8,99 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
05/2020 159
05/2020 159
Komplet samo za
Karamelna hruška
2,99€
1872
(akcija velja, do razprodaje zalog)
Sveže note hruške,
aromatizirane s sladko karamelo podarijo pozitivno razpoloženje
Tekoče milo za roke 200 ml
1872
2,70 €
2,19 € (7,95 €/l)
Hranilna krema za roke in nohte 75 ml Mehča in vlaži kožo rok, neguje kutikulo.
1867
2,70 €
1,79 € (23,87 €/l)
Kremni gel za tuširanje 200 ml
1869
2,70 €
Telo obda z dišečo tančico, kožo nahrani s hranili.
5,40 €
1867
1,79 € (8,95 €/l)
Vlažilni mousse za telo 150 ml
1868
1869
1868
4,49 €
(29,93 €/kg)
Komplet samo za
4,99€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
160 05/2020
HIGIENA
1822
SLADKO ZADOVOLJSTVO
Maline in bela čokolada Aroma jagodne sladice - pravi gurmanski užitek
Kremni gel za tuširanje 200 ml
1822
2141
2,70 €
1,79 €
(8,95 €/l)
Brusilni piling za telo 120 g
Komplet samo za
4,09€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
Naravna semena maline kožo nežno polirajo, da postane gladka in svilnata.
2141
5,40 €
3,99 €
(33,25 €/kg)
Hranilna krema za roke in stopala 75 ml
1839
2,70 €
1,79 €
(23,87 €/l)
1839
05/2020 161
2180
Višnjev confiture Sladka aroma višnjevega confiture daje morje pozitivnih čustev
Komplet samo za
2,99€
2227
(akcija velja, do razprodaje zalog)
Tekoče milo za roke 200 ml
2227
2,70 €
2,19 € (7,95 €/l)
Gel za tuširanje 200 ml
2180
2,70 €
1,79 € (8,95 €/l) Metina čokolada
Gurmanska aroma z notami osvežujoče mete pušča prijeten sladek priokus
Tekoče milo za roke 200 ml
2230
2,70 €
2,19 € (7,95 €/l)
Kremni gel za tuširanje 200 ml
2190
2,70 €
KAR POJESTI JIH ŽELIM! Komplet
2190
samo za
2,99€
2230
(akcija velja, do razprodaje zalog)
1,79 € (8,95 €/l)
2192
Piling za telo 120 g
Drobni polirni delci odstranijo odmrle kožne celice, zaradi česar koža postane mehka in nežna.
2192
5,40 €
162 05/2020
3,99 € (33,25 €/kg)
HIGIENA
ARAVNEG EN
RA ZVO AI
SESTAV IN
V HARMONIJI Z NARAVO
94%
4
2
3
5
6
1
Gel za tuširanje Botanica 250 ml 1. "Gladkost in sijaj" 8761 potonika in črni ribez 2. "Odpornost in elastičnost" 8760 primola in brin 3. "Anti stres" 8755 vijolica in melisa 4. "Dvojno vlaženje" 8758 pinjole in robide
5. "Nežnost in svilnatost" 8762 všnjevi cvetovi in bombaž 6. "Globoka prehrana" 8 757 morska ajda in kalendula
Vsak
gel za tuširanje samo za
Vsak za 2,70 € 1,59 € (6,36 €/l)
Posebna ponudba za to stran
1,59€
Vsaka ženska želi biti zaželena, zasebno s svojim ljubljenim, pa je še posebej pomembno čutiti udobje in zaupanje. Podarite si srečo strastnih izpovedi, čutnih dotikov in močnih objemov!
1,59€
1,59€ 8729
Osvežilna gelna zobna pasta "Sočna višnja" 75 ml
8729
3,10 €
8727
1,59 €
z okusom
(21,20 €/l)
8719
maline
8728
8846 8733
z aromo
je višn
Osvežilec za usta 50 ml "Sočna višnja" 8733 "Nežne maline" 8728
Vsak za 2,30 €
1,79 €
(35,80 €/l)
164 05/2020
Mleko za telo z afrodiziaki 150 ml Koži daje neverjetno nežnost in gladkost.
8719
5,40 €
3,99 €
(26,60 €/l)
Gel za tuširanje z afrodiziaki 200 ml
Ne suši kože. Cvetlična aroma z začimbnimi notami. Hipoalergena formula.
8727
3,10 €
1,59 €
(7,95 €/l)
Dezodorant za občutljivo kožo 50 ml Nevtralizira vonj znoja. 0% aluminijevih soli. Ni antiperspirant, ne preprečuje znojenje. Hipoalergena formula.
8846
3,10 €
2,49 €
(49,80 €/l)
HIGIENA
SREČA JE BITI ZAŽELENA hita
prodaje
8722
8721
2,69€ Gel za intimno higieno za občutljivo kožo 200 ml
8722
5,40 €
2,69 € (13,45 €/l)
Gel za intimno higieno 200 ml
8721
5,40 €
3,99 € (27,00 €/l) 05/2020 165
2351
100% ZAUPANJE VASE NOČNI IN DNEVNI VLOŽKI SO SESTAVLJENI IZ 6 PLASTI: 1 plast – mehko perforirano vlakno
absorbira vlago in je ne prenaša nazaj
2 plast – antibakterijski anionski čip 3 plast – mehko vpojno
1,39€
netkano vlakno 4 plast – tri plastni vpojni papir, ki ustvarja blokado vhodne tekočine 5 plast – mehko vpojno netkano vlakno 6 plast – zračni toplotno stabilizirni film
1
3
4
• Inovacija: anionski čip z antibakterijskim učinkom • Izboljšana formula: dodatne zaščitne obrobe ob robovih nočnih in dnevnih blazinic • Odlične vpojne lastnosti • Lahka aroma zelenega čaja
5
2
11288
6
2353
11289
"Morska svežina" 2351
hiti
prodaje
Dezodorant za občutljivo kožo "Komfort lanu" 50 ml
Nevtralizira vonj znoja. 0% aluminijevih soli. Ni antiperspirant, ne preprečuje znojenja.
2353
Vsak za 2,70 €
1,39 €
(27,80 €/l)
166 05/2020
11295
Dezodorantantiperspirant 50 ml
Higienski vložki z anionskim čipom
Vsak vložek je posamično hermetično zapakiran.
Nočni 7 kom.
11295
Dnevni 10 kom.
11289
Vsaki za 3,60 € 2,69 €
Vsakodnevni 20 kom.
11288
HIGIENA
Nevtralizira neprijeten vonj. Zagotavlja čistost in svežino skozi ves dan. Ne povzroča suhosti ali draženja
Ohranja naravno ravnotežje, odpravlja vonj in nežno očisti intimno območje
2469 Odpravlja neprijetne vonjave, preprečuje pojav rdečice in draženja
1640
hit
prodaje 1628
Vlažni dezodorirni robčki 15 kom. 2068
Bombažni izvleček daje koži občutek mehkobe, svežine in udobja. Do 12 ur nevtralizira vonj znoja, ne da bi pri tem blokiral potenje.
2469
2067
Vlažni robčki za intimno higieno 15 kom.
Dezodorant za intimno higieno 75 ml
Sredstvo za vsakodnevno intimno higieno 200 ml
Sveža aroma
Z mlečno kislino
1628
4,50 €
3,19 €
(42,53 €/l)
1640
5,40 €
3,99 €
(19,95 €/l)
Mousse za intimno higieno 150 ml
Primerno za vsakodnevno uporabo. Z mlečno kislino
2068
5,90 €
4,49 € (29,93 €/l)
Mlečna kislina podpira naravno mikrofloro. Bombaž vlaži, mehča in pomirja kožo. Hipoalergenska formula za nežno nego. Nežna aroma
2067
Vsaki za 1,80 €
1,29 €
MOČNI ZOBJE IN ZDRAVE DLESNI Kompleksna zobna pasta s propolisom Complex Care Propolis 75 ml
Ima antiseptične in protivnetne lastnosti, krepi zdravje dlesni. Z natrijevim fluoridom in aktivnim cinkom
hit
prodaje
1685
1632
1685
Silikonska zobna ščetka
Srednje trda ščetina. Material: silikon, plastika. 11317 roza 11315 rumena 11316 modra 11319 zelena
3,60 €
2,49 €
1,59 € vsaka (akcija velja, do razprodaje zalog)
ba
o
samo za
Učinkovito se bori proti površinskim madežem in zobem vrača naravno belino. Z naravnim izvlečkom papaje
dv
Vsake ščetke 2 zobne
Belilna zobna pasta White Plus 75 ml
rvn
1632
a
Vsaka za 3,60 €
2,19 € (38,53 €/l)
NIK NAGR EM A EJ
DE
PR
KISIKOVA KOZMETIKA
O
OŠ
T
A
EP
ST O R IT
EV
PR AVIC
TR
NIKO
V IN K VA L
ITE
HIGIENA
Zobne paste Expert Pharma - nagrajene v kategoriji "Pravice potrošnikov in kakovost storitev"
INOVACIJA
1633 Visoka koncentracija super učinkovitih komponent
hit
prodaje
OLJE AVSTRALSKEGA ČAJEVCA blaga učinkovita komponenta, ima protivnetne in antibakterijske učinke. *Učinkovitost potrjujejo klinična preskušanja in Faberlic patenti št. 2099050 in 2096031.
IZVLEČEK MODRE CIPRESE Pomirja, tonizira, osveži, na na dlesni deluje adstrigentno in regenerativno.
KISIKOV KOMPLEKS NOVAFTEM-O2
®
izboljšuje dotok krvi v dlesni, preprečuje razvoj vnetja, krepi in ščiti dlesni.*
Koncentrirana zobna pasta "Plus 200%" 75 ml Z oljem čajevca in izvlečkom modre ciprese
1633
3,60 €
2,19 € (38,53 €/l)
3 KRAT
Vsaka
bolj ekonomična kot običajna zobna pasta: dovolj je samo za en grahek paste
zobna pasta
samo za
Posebna ponudba za str. 168–169 05/2020 169
2,19€
CELOVITA NEGA USTNE VOTLINE Ustna vodica 250 ml
V področju ustne votline preprečevanje vnetja. Ne vsebuje fluora in alkohola. Z izvlečki hamamelisa, hrastovega gala in rastlinskih aminokislin
1637
5,40 €
3,19€ Enostavno prodre v prostor med zobmi, nežno in učinkovito očisti površino zob
3,19 € (12,76 €/l) 1637
1653
Zobna nitka z okusom mete 25 m
1514
3,60 €
1679
1,79 €
1,79€ 1514
Gel pršilo za usta s prebiotiki 100 ml Inte n
ete m
nejši okus ziv
Ustna vodica za občutljive zobe 250 ml Pomaga zmanjšati občutljivost živčnih končičev, krepi in ščiti dlesni. S kalijem in bioaktivnim kalcijem
1653
5,40 €
170 05/2020
3,99 € (15,96 €/l)
Odpravlja slab zadah, pomaga izboljšati ustno mikrofloro, aktivno navlaži sluznico.
1679
5,40 €
3,99 €
(39,90 €/l)
NIK NAGR EM A EJ
DE
PR
KISIKOVA KOZMETIKA
O
OŠ
T
A
EP
ST O R IT
EV
PR AVIC
TR
NIKO
V IN K VA L
ITE
HIGIENA Zobne paste Expert Pharma - nagrajene v kategoriji "Pravice potrošnikov in kakovost storitev"
Profilaktična zobna pasta za obnovitev in okrepitev sklenine Total Repair 75 ml
* Glede na raziskavo FSAEI HE Prva moskovska državna medicinska univerza v I.M. Sechenov z Ministrstva za zdravje Ruske federacije (univerza Sechenov).
Prodira v mikropore sklenine in jih napolni ter obnovi poškodovana območja že po 10 dneh.* S sistemom CalciuMax, ki temelji na hidroksiapatitu - viru kalcija
1657
1599
3,60 €
1659
2,89 €
(38,53 €/l)
1608
1599
hit
prodaje
Profilaktična zobna pasta Plaque Control proti zobnim oblogam in zobnemu kamnu 75 ml Preprečuje "pritrditev" zobnih oblog na sklenino in nastanek zobnega kamna. Z natrijevim pirofosfatom, natrijevim fluoridom
1659
Profilaktična zobna pasta za občutljive zobe Sensitive 75 ml Blokira občutljivost živčnih končičev. Učinek je otipljiv že po prvi uporabi. S kalijem in bioaktivnim kalcijem
1657
Vsaka za 3,60 € 2,89 € (38,53 €/l) Zobna ščetka z ioni srebra
Ščetina srednje trdote. Material: varna plastika, najlon. 9917 rdeča 9919 zelena 9918 modra
Vsaka za 4,00 € 2,99 €
Profilaktična zobna pasta za krepitev dlesni Prodent 75 ml
Zmanjša prisotnost neželenih bakterij v ustni votlini, krepi in ščiti dlesni. Z biokalcijem in izvlečkom sladkega korena
1608
4,50 €
3,59 € (30,53 €/l) 05/2020 171
Nuki:
ČISTI ZOBE PO ZNANOSTI
NE UPORABLJAMO SLS/SLES in parabenov 97% sestavin je naravnega izvora Primerno za vso družino
Sem črna pasta za bele zobe! Izberi mene!
Sem zelo občutljiva! 100% bomo našli skupni jezik!
Težave z dlesnimi? Pomiri se! Samo mirno! Vem, kako ti lahko pomagam!
2212
2211
2214
oglje aloe
kokos
Zobna pasta "Beljenje za občutljive zobe" 75 ml
Zobna pasta "Beljenje in Detox" 75 ml
Zobna pasta "Zdrave dlesni" 75 ml
s ogljem
2212
s sokom aloe vera
s kokosovim oljem
2214
Vsaka za 3,60 € 2,89 € 172 05/2020
2211 (48,00 €/l)
HIGIENA
Aktivne sestavine vplivajo na strukturo sklenine in jo obnovijo ter ohranjajo optimalno ravnovesje ustne mikro flore.
INOVACIJA
Tehnologija Nuki za regeneracijo sklenine zob
2209
Na pamet poznam vsa pravila zaščite!
Jutro je prijetno! Vam dokažem!
2210
2208
borovnica
ananas
Zobna pasta "Anti karies" 75 ml
Zobna pasta "Nočna" 75 ml
Zobna pasta "Jutranja" 75 ml
s ananasovim sokom
s izvlečkom borovnice
s oljem grenivke
2210
grenivka
Ostani z menoj! Ne zamudi sladkih sanj!
2209
Vsaka za 3,60 € 2,19 €
2208 (29,20 €/l)
Posebna ponudba za to stran
Vsaka zobna pasta
samo za
2,19€
SKRBNO OBARVANJE Z AMINOKISLINAMI SVILE 7.43
3.54
10.15
Cappuccino
Zrela višnja
Svetlo vijolična blond
6.54
4.34
10.1
8259
Svetla kostanj
6.35
8252
Čokoladni mousse
8275
Bakreno rjava
7.35
8271
Kraljevska mango
8276
PEPELASTE IN VIJOLIČNE
8279
BAKRENE IN RDEČE
8267
Svetla skandinavska blondinka
9.01
8258
Biserna blond
5.4
8.34
8.1
Lešnik
Jantarno rjava
Pepelna blond
4.4
6.31
8.8
Zlato rjava
Bež blond
8257
Vroča čokolada
1.0
8256
ZLATE IN RJAVE
8250
8273
8272
8274
9.31
8278
BEŽ
KOSTANJEVE IN ČOKOLADNE
8254
8255
8277
Šampanjec
Črni ahat
9.8 Biserno blond
3.0
8270
NARAVNE
Temna čokolada
hit prodaje
5.01
8268
Bela kava
6.0
8251
Zlato blond
7.03
8253
Svetlo blond
8.0
8266
Naravna blondinka
10.0
8269
Svetla naravna blondinka
174 05/2020
SALONSKA NEGA BLAGI VPLIV NA STRUKTURO LAS NASIČENI ODTENKI SVILENOST IN SIJAJ LAS Barva z mehko formulo nežno neguje lase in zagotavlja obstojno barvo. Aminokisline svile zlahka prodrejo v strukturo las, polnijo lomljene delce s hranili in dodajo neverjetno mehkobo in privlačen sijaj pramenom.
Paleta odtenkov, odpornih kremnih barv "Svileno barvanje"
8249
7,00 €
NEGA LAS
POMLAD JE ČAS ZA BLONDINKE! Model uporablja odtenek 8.0 "Naravna blondinka." Obstojna kremna barva z aminokislinami svile "Svileno barvanje"
hit
prodaje
Komplet vključuje: 1 tuba s kremno barvo (50 ml), 1 steklenička z razvijajočim se mlekom (50 ml), 1 regeneracijska tekočina po barvanju (15 ml), 1 par rokavic , navodila za uporabo.
5,40 €
3,99 €
05/2020 175
i
Šamponi brez SLS so še posebej priporočljivi po keratinskem ravnanju, posvetlitvi, barvanju ali laminiranju. Morda lahko traja 2-3 tedne, da se vaši lasje navadijo na formulo brez sulfata.
Šampon za obnovo poškodovanih las 250 ml 8261
8260
Nežno očisti in obnovi lase, zmanjša njihovo krhkost. Ne vsebuje sulfatov.
8260
Obnavljajoči balzam za poškodovane lase 250 ml
Poškodovanim lasem vrača moč, elastičnost in zdrav sijaj.
?
8261
E
S
L
S FRE
Vsak za 7,00 €
5,39 €
(21,56€/l)
8161
Komplet
šampon + balzam
samo za
7,99€
Balzamom utrjevalec za tanke in redke lase 250 ml
7,00 €
176 05/2020
L
S
8161
?
5,39 € (21,56€/l)
E
Obnovi vodno ravnovesje, zaradi česar so lasje bolj gosti in gladki.
S FRE
NEGA LAS
AKTIVNI HIALURON ZA VIDNO DEBELINO IN GOSTOTO LAS
INOVACIJA
MOLEKULE HIALURONSKE KISLINE nasitijo lase z vlago, obnavlja vodno ravnotežje, ki je potrebno za dosego kompaktnosti in gladkosti.
Tehnologija "hladnega" keratina za obnovo las po celotni dolžini
PAMETNI KERATIN 8163
ZA USMERJENO OBNOVO LAS
KERATIN – beljakovina,
ki ima močan regenerativni učinek, krepi strukturo las od znotraj. Sredstva z inteligentno formulo delujejo neposredno na poškodovane predele las.
Maska za okrepitev in povečanje gostote tankih las 200 ml
8163
Keratinska maska-regenerator za poškodovane lase 200 ml
8264
8248
Vsaka za 7,00 €
5,39 € (26,95 €/l) 8248
Sprej za dodajanje trdnosti za tanke lase 30 ml Zagotavlja obnovo strukture las. Zmanjša krhkost las in poveča njihovo gostoto. Reanimira razcepljene konice las.
8264
8,50 €
6,49 € (216,33€/l) 05/2020 177
hit
Kostanjeve
3.0 Temni kostanj
18022
prodaje
3.05 Temno čokoladni kostanj
18023
4.0 Kostanj
18024
Bakrene in mahagonij
4.5 Kostanj mahagonij
18027
5.46 Svetlo kostanjeva nežno rdeče
18031
6.34 Temno rdeč zlati-baker
7.4 Blond baker intenzivna
8.0 Svetlo blond
9.0 Zelo svetla blond
9.1 Zelo svetla pepelna blond
11.1 Ultra svetla pepelna blond
9.8 Zelo svetla blond bež
11.8 Ultra svetla biserna blond
18034
18040
Naravne
5.0 Svetli kostanj
18028
5.35 Svetlo kostanjeva čokolada
18030
5.3 Svetlo kostanjevo zlata
18029
6.0 Temno blond
18032
7.0 Blond
18037
18042
18047
Pepelnate
4.1 Pepelnati kostanj
18025
4.05 Čokoladni kostanj
18033
Črne
1.1 Črno - modra
18021
4.3 Kostanjevo zlato
18026
8.3 Svetlo blond zlata
1.0 Črna
18020
18044
S kože nežno odstranjuje sledi barve pigmenta. D-pantenol kožo vlaži in mehča.
1812
4,10 €
3,19 €
(35,44 €/l)
178 05/2020
18038
Zlate
Sredstva za odstranjevanje barve iz kože po barvanju las 90 ml 1812
7.1 Pepelna blond
8.1 Svetlo pepelno blond
18043
18048
18035
Bež
9.3 Zelo svetla blond zlato
18049
8.8 Svetlo blond bež
18046
18050
Paleta odtenkov obstojnih kremnih barv "Maksimum barve" 28 odtenkov
18053
7,00 €
18041
Živahna modna barva tvojega razpoloženja
NEGA LAS
Model uporablja odtenek 7,4 "Blond intenzivni baker"
Tehnologija Color Lock* za učvrstitev barve
Posebno obstojna globoka barva Neverjeten sijaj in mehkoba las Nega z olji Obstojna kremna barva "Maksimum barve" Komplet vključuje: 1 epruveta s kremno barvo (50 ml), 1 steklenička z mlekom za razvijanje (50/75 ml), 1 negovalna krema po barvanju "Zaščita pred izpiranjem" (15 ml), 1 par rokavic, navodila za uporabo.
4,50 €
3,59 €
*Iz angleščine "Zaklepanje barve".
05/2020 179
Koncentrirajte se na lepoto las Ampulni koncentrat - takojšen rezultat in dolgotrajen učinek. Visoka koncentracija aktivnih sestavin v sestavi zagotavlja usmerjeno delovanje na težave las.
1. "Atlantska gladkost"
Abisinsko gorčično olje ima izrazit učinek glajenja. To je idealno sredstvo za krotenje neposlušnih las.
1
Ampule koncentrata 1,5 ml
2
za popolno gladkost las
8344
2. "Zaščita barve" 3
Karitejevo olje okrog vsakega lasu ustvarja zaščitni ovoj, ki preprečuje izpiranje barve.
Ampule koncentrata 1,5 ml
4
za barvane lase
8341
3. "Upiranje času" 5
Vitamini E, C in F preprečujejo prezgodnje staranje celic, pospešujejo njihovo obnovo, nahranijo lase in zmanjšujejo njihovo krhkost.
Ampule koncentrata 1,5 ml za starejše lase
8342
4. "Hranilna nega"
Olje amaranta ima odlične regenerativne lastnosti, kodrom doda sijaj in moč, povrne sijaj in lepo negovan videz las.
Ampule koncentrata 1,5 ml za aktivno prehrano las
8345 Načini uporabe:
1. Nanesite na vlažne lase za 5-10 minut. 2. Dodajte v masko za lase. 3. Dodajte k barvi (največ dve ampuli na eno barvanje). 4. Uporabite kot intenzivno nočno nego, zjutraj sperite.
5. "Globalna rekonstrukcija" Olje amle neguje in krepi lasne mešičke. Obnovi poškodovane in šibke lase.
Ampule koncentrata 1,5 ml za globinsko obnavljanje las
8343
Vsak za 2,70 € 1,39 € Vaša začetna barva
Rezultat barvanja
Intenzivni osvetljevalec za lase
Komplet vključuje: 2 vrečki z osvetljevalnim pudrom (15 g), 1 steklenička z oksidantom (60 ml), balzam (15 ml), rokavice, navodila za uporabo.
18054
5,40 €
180 05/2020
1,39€
3,99 €
Sredstva, ki temeljijo na tehnologiji "Globalna rekonstrukcija", z oljem amle v sestavi obnovijo celo zelo poškodovane lase, jih napolnijo z močjo in zdravjem.
2,49€ 8969
Poškodovani lasje stvar preteklosti
NEGA LAS
4,29€ 8977
8970
Serum-balzam za globinsko regeneracijo las 200 ml
8969
4,50 €
2,49 €
(12,45 €/l)
Eliksir za lase 50 ml
Ovije lase po vsej dolžini, daje jim mehkobo in elastičnost.
8970
5,40 €
4,29 € (85,80 €/l)
Maska za globinsko obnavljanje las 200 ml
Olje amle v sestavi obnavlja celo zelo poškodovane lase, jih napolni z močjo in zdravjem.
8977
5,40 €
3,99 € (19,45 €/l) 05/2020 181
Tehnologija "Hranilna nega" Šampon za aktivno prehrano las z aminokislinami 250 ml
Tehnologija "Upiranje času"
8362
4,50 €
2,49 € (9,96 €/l)
Šampon za odrasle las 250 ml
Maska za aktivno prehrano las z aminokislinami 200 ml
8962
8962
4,50 €
(9,96 €/l)
8363
5,40 €
2,69 € (9,96 €/l)
2,49 €
Maska za odrasle lase 200 ml
8963
5,40 €
8362
(9,96 €/l)
2,69 €
8963
2,49€ 2,69€
8988
2,69€
8363
Tehnologija "Smartsistem" Šampon z balzamom 2 v 1 za vsak tip las 250 ml
8988
4,50 €
(9,96 €/l)
182 05/2020
2,49 €
Tehnologija "Kristalno čiščenje"
NEGA LAS
8961
8351
3,59€
Šampon za globinsko čiščenje las in lasišča 250 ml
Delci oglja zlahka absorbirajo različne nečistoče iz por lasišča in površine las. Z las odstrani ostanke klora, prahu, ostanke stylinga in prekomerne maščobe, zaradi česar so lasje sijoči, poslušni in mehki.
8961
4,50 €
3,59 € (14,36 €/l)
Šampon piling za globinsko čiščenje las in lasišča 150 ml
Nanesite na vlažno lasišče. Masirajte nekaj minut in umujte. Priporočljiva uporabiti 1-2 krat na teden.
8351
5,40 €
3,59 € (14,36 €/l) 05/2020 183
8957
Tehnologija "Zaščita barve" Za odtenke las v območju od 7,0 do 1,0
Balzam za barvane lase 200 ml
8958
4,50 €
3,59 €
(17,95 €/l)
Šampon za barvane lase 250 ml
8957
4,50 €
3,59 €
(14,36 €/l)
8958 8959
Tehnologija "Avantgardni volumen" Šampon za dodatni volumen 250 ml
8959
4,50 €
3,59 € (14,36 €/l)
Balzam za dodatni volumen 200 ml
8960
4,50 €
3,59 € (17,95 €/l)
8960 8972
8971
Tehnologija "Zrcalna gladkost" Balzam za popolno gladkost las 200 ml
8972
4,50 €
3,59 €
(17,95 €/l)
Navijalke "Curlers-boomerangs" 10 kom.
Material: polipropilen, poliuretan. Velikost: dolžina - 24 cm, 1,6 cm.
11389
6,50 €
184 05/2020
4,49 €
Šampon za popolno gladkost las 250 ml
8971
4,50 €
3,59 €
(14,36 €/l)
NEGA LAS
akcijska cena
akcijska cena
2,99 €
3,59 €
8973 akcijska cena
2,29 €
8890
8228
8994
Pričeska je vedno popolna! DD sprej-nega za lase 120 ml
Ščiti lase med vročinskim oblikovanjem. Daje sijaj. Zmanjša krhkost las in jih utrdi brez lepljenja.
8994
4,00 € Suhi šampon 125 ml
Čisti lase brez umivanja glave.
8228
5,90 €
4,99 €
(39,92 €/l)
Mousse za lase "Močna utrditev" 150 ml
Odlično fiksira lase brez lepljenja.
8890
4,90 €
3,99 €
(26,60 €/l)
3,19 € (26,58 €/l)
Lak za lase "Močna utrditev" 200 ml Zagotavlja 100% volumen že od korenin in dolgotrajno močno fiksiranje.
8973
4,90 €
3,99 €
(19,95 €/l)
Posebna ponudba za to stran
Vsaka 2 izdelka po posebni ceni
(akcija velja, do razprodaje zalog)
UČINKOVITA BORBA PROTI PRHLJAJU
1682
hit
prodaje
1613 Pomirja razdraženo lasišče, lajša srbenje, ne obtežuje las
Losjon-sprej proti prhljaju za lasišče 100 ml Nanesite na suho ali mokro lasišče. Ne izpirajte.
1682 7,00 €
5,39 €
(53,90 €/l)
Bori se proti vzroku prhljaja in preprečuje njegovo ponovno nastajanje
Šampon proti prhljaju za vse vrste las 150 ml
Za boj proti prhljaju, uporabite 2-3 krat na teden v teku enega meseca. Za profilaktike - 1 krat tedensko.
1613 6,50 €
4,69 €
(31,26 €/l)
186 05/2020
NEGA LAS
POVEČANJE GOSTOTE LAS
69% VPRAŠANIH
JE NAVEDLO PODALJŠANJE FAZE AKTIVNE RASTI LAS*
Spodbuja presnovne procese v celicah lasišča, lase gosti Previdno očisti, pospešuje prodiranje aktivnih učinkovin v lasne mešičke
Vpliva na korenine las in jih krepi od znotraj 1692 1693
*Na podlagi raziskav BioSpectrum (Koreja).
1691
Koncentrat - aktivator gostote las 6 kom. po 5 ml
Intenzivna nega - 3-4 ampule na teden. Podporna nega - 2-3 krat na teden 3-4 mesece. Priporočljivo je, da naredite vsaj dva cikla letno.
1693
9,50 €
6,99 €
Sprej aktivator gostote las 100 ml
Za intenzivnejše učinkovanje uporabljajte dnevno, priporočen tečaj - 1-2 krat na teden.
1692 7,00 €
5,39 € (53,90 €/l)
Šampon-aktivator gostote las 150 ml Primerno za vsakodnevno uporabo.
1691 6,50 €
4,69 € (31,26 €/l)
Program
šampon + sprej + koncentrat samo za
10,89€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
Kako zmagati proti prhljaju? PIRITION CINKA – priznani vodja v boju proti "snegu v laseh". Ta komponenta se nahaja v vseh izdelkih v seriji.
ZA UREJENE FANTE
1305
Veter svežine in veliko novih idej! MENTOL nam podarja občutek svežine in nas napolni z optimizmom.
Šampon-balzam proti prhljaju 2 v 1 "Proti izpadanju las" za moške 200 ml Z mentolom
1305 4,90 €
3,59 €
(17,95 €/l)
1302 1301
POZABITE NA IZPADANJE LAS! MORSKI MINERALI – kul vir koristi in lepote.
Balzam proti prhljaju "Proti izpadanju las" 200 ml Z morskimi minerali
1302
Šampon proti prhljaju "Proti izpadanju las" 200 ml
Z morskimi minerali1301
Vsak za 4,90 € 3,59 € (17,95 €/l) 188 05/2020
*
2,69€
OSNOVNA NEGA
NEGA LAS
1300
#PROTIPRHLJAJU ŽE OD PRVIČ!** Steblo BAMBUSA – je močno in odporno. Si želite takšne lase? Obstaja rešitev!
Šampon-balzam proti prhljaju 2 v 1 "Osnovna nega" 200 ml Z bambusom
1300
4,90 €
2,69 € (13,45 €/l)
MASTNI LASJE IN LASIŠČE - VSE JE POD NADZOROM! ZELENI ČAJ normalizira ravnovesje in podaljša občutek svežine.
1304
1303
Šampon proti prhljaju "Nadzor nad mastnostjo" 200 ml Z zelenim čajem
1303
Balzam proti prhljaju "Nadzor nad mastnostjo" 200 ml Z zelenim čajem
1304
4,90 €
Vsak za
2,69 € (13,45 €/l)
2,69€
*Iz Angleščine. "Brez snega." ** Glede na raziskave LLC SPC CosmoProdTest, medicinskega raziskovalnega in diagnostičnega centra.
05/2020 189
TVOJA 11.01 8770
4.05 8784
9.83 8773
6.0 8780
10.0 8771
4.0 8785
8.34 8774
6.41 8781
9.0 8772
4.5 8786
7.3 8778
5.0 8782
8.1 8775
3.15 8787
Pšenična blond
7.0 8777 Olivna blond
TEMNE IN MAHOGONIJ
8.0 8776
Nočna vijola
3.0 8788
Temno kostanjeva
1.0 8789 Črna kava
Z L AT E I N R D E Č E
S V E T L E , N A R AV N E I N P E P E L N E
Borovničeva marmelada
Vanilija
Gozdni oreh
Jesenski gozd
Grenka čokolada
Lipov med
Pepelna blond
Roza drevo
Čokoladni kostanj
Začinjeni cimet
6.34 8779
Ognjena krizantema
Vroči kostanj
KO S TA N J E V E
Beli cvet
hit prodaje
NARAVNA IZBIRA
Svetli kostanj
5.41 8783 Mandelj
Repinčevo olje "Restavriranje in nega" 90 ml
Za vse vrste las. Nanesite 1-2 krat na teden.
1231
4,00 €
2,99 €
(33,22 €/l)
Ogrinjalo za barvanje las
11168
6,50 €
4,49 €
Paleta odtenkov obstojnh kremnih barv Botanica 20 odtenkov
8769
7,00 € Komplet za barvanje (skleda in čopič)
9007
3,60 €
190 05/2020
2,69 €
1231
NEGA LAS
REPINČEVO OLJE krepi korenine, spodbuja obnovo in krepi plast keratina ter preprečuje izpadanje las.
ALOE VERA
varuje kožo glave v času barvanja in ima pomirjevalni učinek.
OLJE KOPRIVE
vlaži in hrani lase in jih aktivno oskrbuje z bistvenimi mikroelementi ter povrne mehkobo las.
FITOKERATIN
Model uporablja odtenek 7,3, "Začinjeni cimet".
prodira v globlje plasti lasu in lasem od znotraj obnavlja njihovo strukturo. Vrne lasem moč, sijaj in elastičnost.
NARAVNA OLJA NEGUJEJO LASE, JIH HRANIJO FITOKERATIN OBNAVLJA STRUKTURO LAS Obstojna in negovalna kremna barva za lase Botanica
Komplet vsebuje: tubo s kremno barvo za lase (50 ml), steklenička z aktivatorjem (50 ml), negovalno masko po barvanju (10 ml), par rokavic, navodila.
3,60 €
2,99 €
Bonus
za nakupe
*Vsak odtenek barve samo za
1,79€
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI
NAD 8,99 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
MOČ IN ENERGIJA
8741
ZA OSLABLJENE LASE IN NAGNJENE K IZPADANJU
RICINUSOVO OLJE znano
po svojih učvrstitvenih lastnostih tudi spodbuja rast las.
HMELJ
intenzivno vpliva na lasne mešičke, krepi korenine las.
Šampon 250 ml
8741
2,90 €
Balzam 200 ml
1,99 €
(7,96 €/l)
8747
2,90 €
1,99 €
8747
(9,95 €/l)
VOLUMEN IN GOSTOTA
8740
ZA TANKE LASE BREZ VOLUMNA
LAN
pomaga ohranjati volumen las pri koreninah.
OLJE PŠENIČNIH KALČKOV obnavlja strukturo las, ohranja zdravo lasišče.
Šampon 250 ml
8740
2,90 €
ARAVNEG EN
do
RA ZVO AI
SESTAV IN
8746
98%
1,99 €
(7,96 €/l)
Balzam 200 ml
8746
2,90 €
1,99 €
(9,95 €/l)
PREHRANA IN SIJAJ
8742
ZA NORMALNE IN MOTNE LASE
KAMILICA
Vsaki za lase 2 sredstvi samo za
1,59 € vsaka (akcija velja, do razprodaje zalog)
vlaži in revitalizira lase ter jim daje sijaj in prožnost.
CEDROVO OLJE
intenzivno nahrani lasišče in lase od korena do konice.
Šampon 250 ml
8742
2,90 €
1,99 €
(7,96 €/l)
Balzam 200 ml
8748
2,90 €
1,99 €
(9,95 €/l)
Posebna ponudba za to stran
8748
NEGA LAS
O
ORM VF A
400
T
N
7770
XL 7771
Šampon-balzam 2 v 1 "Krepitev in sijaj" za vse tipe las 400 ml
Lasem zagotavlja popolno nego in prehrano, jih naredi močne in sijoče od korena do vrha.
7770 Šampon-balzam 2 v 1 "Regeneracija in zaščita" za šibke in poškodovane lase 400 ml
Obnavlja oslabljene lase, jim nudi popolno nego, preprečuje krhkost las.
7771
Vsak za 4,50 € 3,59 € (8,98 €/l) 05/2020 193
A
HIP
LE RG EN
OA
FO
RMULA
Velika skrb o majhnem človeku
Varne hipoalergene formule, brez SLS, parabenov in barvil Naravni ekstrakti in nežne mehčalne komponente
1700 1645
1644
Zmehča vodo in nežno čisti kožo, pomaga sprostiti otroka pred spanjem
Kompleks ekstraktov za kopanje dojenčkov 190 ml Z izvlečki iz mrkača, sivke in ognjiča
1700 4,90 €
3,59 €
(18,89 €/l)
194 05/2020
Nežno čisti nežno otroško kožo zahvaljujoč blagi pH-formuli
Ščiti nežno kožo, primerna za vsakodnevno nego
Gel za umivanje 190 ml
Otroška krema za mame in dojenčke 75 ml
Z ekstraktom mrkača in aloe vere
1644 5,40 €
3,99 €
(21,00 €/l)
Z D-pantenolom
1645 4,00 €
2,99 €
(39,86 €/l)
OTROŠKA KOZMETIKA
Gel za kopanje za dojenčke 190 ml Z ekstraktom kamilice in D-pantenolom
1641 5,40 €
Otroška rokavica za umivanje
3,19 €
Material: 100% bambus. Velikost: 20 x 10,5 cm.
(21,27 €/l)
1641
Otroška krema za pod pleničko 75 ml
11356 9,00 €
Z izvlečkom kamilice
1688 4,00 €
2,29 €
(30,53 €/l)
6,99 €
Kožo nežno očistijo, jo navlažijo in mehčajo, ne rušijo naravnega pH ravnovesja
Otroški vlažni robčki 50 kom. Z ekstraktom ognjiča, pantenolom in vitaminom E
1698 3,10 €
2,29 € 1698
1688
2,29€ 3,19€ Občutljiva formula za čiščenje otroških las in kože
Skrbi za občutljivo otroško kožo, preprečuje pojav draženja
05/2020 195
Varne formule, žive barve in simpatični liki - izbira skrbnih mamic in malih navihancev 2354
2,69€
Šampon-balzam 2 v 1 za otroke 250 ml
Nežno očisti lase, jih napolni z mehkobo. Olajša česanje.
2354
4,90 €
Otroški šampon in gel za tuširanje 2 v 1 250 ml
2,69 €
Odlično mehča kožo, neguje lase. Aroma sočne melone daje odlično razpoloženje.
(10,76 €/l)
2355 Tekoče milo za otroke 200 ml
4,90 €
2356
3,59 € (14,36 €/l)
2356
3,60 €
2,89 €
2355
(14,45 €/l)
2357
Kopalna pena za otroke 200 ml
Dišeča gosta pena iz milijona mehurčkov z okusom sladkega jabolka vam omogoča, da se kopanje spremeni v razburljivo igro.
2357
3,60 €
196 05/2020
2,89 € (14,45 €/l)
OTROŠKA KOZMETIKA
Zanesljivo ščiti zobe pred kariesom Mehka formula ne poškoduje sklenine Živahni okusi bodo otrokom všeč Otroška zobna pasta "Mucek Mango" 6+ 50 ml
Zobna pasta "Hruška" za otroke 6+ 50 ml Ne vsebuje fluora.
Ne vsebuje fluora.
2359
2442
2441
2358
Otroška zobna pasta "Mucka Jagoda" 3+ 50 ml Ne vsebuje fluora.
2442
2441
Zobna pasta "Jabolko" za otroke 3+ 50 ml
2358
Vsaka za 2,30 € 1,79 €* (35,80 €/l)
2446
2,69€
2359
Ne vsebuje fluora.
Otroške zobne ščetke 6+
Večstopenjske ščetine so kot nalašč za ustno nego med zobnimi spremembami pri otrocih in pomagajo nežno očistiti zobe in dlesni. 11479 roza + malina 11481 modra + oranžna
3,60 €
2,69 €
Bonus
za nakupe Otroška ustna voda "Mucek Mango" 100 ml
Osveži dah in pusti prijeten saden okus.
2446 4,50 €
2,69 €
(26,90 €/l)
*Vsaka zobna pasta samo za
1,29€
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI
NAD 8,99 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
O N V A Z AB ! L U K IN
2344
1,39€
Tekoče milo za otroke "Mucka Malina" 200 ml 2388
2388 3,60 €
2,89 €
(14,45 €/l)
Šampon-balzam za lase "Mucka Malina" 250 ml
Lasje so poslušni in sijoči. Omogoča enostavno česanje.
2344
4,90 €
3,59 €
(14,36€/l)
2447
Otroška krema za roke "Mucka Jagoda" 50 ml
2447
2,30 €
1,39 €
(27,80 €/l)
4741
Regenerirajoči kremni balzam za ustnice "Mucka Meta" 2,7 g
474 0
4741
Zaščitni balzam za ustnice "Mucek Pomaranček" 2,7 g
4740
Otroške nalepke za nohte
7390 cvetje 1,60 €
198 05/2020
0,99 €
2,70 €
Vsak za
1,79 €
1,79€
OTROŠKA KOZMETIKA
od 3 let
laščičarske dišave S in živilske barve Brez parabenov Prijetne arome
količina
JE OMEJENA!
Gel-pena za kopel in tuširanje "Mucek Mango" 200 ml
2387 3,60 €
1,79 €
(8,95 €/l)
1,79€
2346
Sprej za enostavno razčesavanje las "Mucka malina" 100 ml
Preprečuje zapletanje las. Čudežna formula dveh večbarvnih faz bo otroka navdušila.
2346 4,50 €
3,59 € (35,90 €/l)
2387
Otroška krtača za lase z ogledalom
Material: najlon, ABS plastika, steklo. Velikost: 14 x 6 cm.
9567
5,40 €
3,99 € 05/2020 199
Termo torbica
Material: poliester, penast polietilen, polipropilen s folijo. Velikost: 24 x 11,5 x 11,5 cm. 11827 roza
23,50 €
Peresnica
Sestava: poliester, EVA. Velikost: 22 x 13 x 4,5 cm. 11833 roza
16,00 €
17,99 €
RELJEFNA RISBA
12,49 €
Torba za čevlje
Vodoodbojna tkanina. Sestava: poliester, poliuretan. Velikost: 37 x 33 cm. 11814 roza
9,00 €
200 05/2020
6,99 €
ZA OTROKE Nahrbtnik, velikost M
DEKLICE BODO NAVDUŠENE!
Notranji žep z zadrgo. Na hrbtni strani zračna mreža iz tkanine. Sestava: poliester, poliuretan. Velikost: 34 x 30 x 12 cm. 11859 bež
59,50 €
44,99 € količina
JE OMEJENA!
e n o st a v
no l
e pi
ti
Odsevna nalepka
Primerno za oblačila, torbe, nahrbtnike. Sestava: PVC. Velikost: 51 x 70 mm. 11959 roza
2,30 €
1,79 €
DEKLICE IN ZAJCKI SKUPAJ PO OPRAVKIH! 05/2020 201
Z MEDVEDKOM BO FANTOM BOLJ ZABAVNO! Nahrbtnik, velikost М
Notranji žep z zadrgo. Na hrbtni strani zračena mreža iz tkanine. Sestava: poliester, poliuretan. Velikost: 34 x 30 x 12 cm. 11858 črna
59,50 €
44,99 €
Termo torbica
Material: poliester, penast polietilen, polipropilen s folijo. Velikost: 24 x 11,5 x 11,5 cm. 11826 turkizna
23,50 €
količina
JE OMEJENA!
Odsevna nalepka
Primerno za oblačila, torbe, nahrbtnike. Sestava: PVC. Velikost: 51 x 70 mm. 11958 svetlo modra
2,30 €
202 05/2020
1,79 €
17,99 €
ZA OTROKE
Torba za čevlje
TI SI NA VRSTI, DA VARUJEŠ OBUTEV
Vodoodbojna tkanina. Sestava: poliester, poliuretan. Velikost: 37 x 33 cm. 11813 siva
9,00 €
6,99 €
Peresnica
Sestava: poliester, EVA. Velikost: 22 x 13 x 4,5 cm. 11832 turkizna
16,00 €
12,49 €
RELJEFNA RISBA
05/2020 203
• BREZ SLADKORJA
NOVO
• VSEBUJEJO 21% BELJAKOVIN KOLAGEN v sestavi izboljša elastičnost kože, stanje las in nohtov, sklepov in tetiv
• VSEBUJEJO KOLAGEN • DODATEN VIR VITAMINOV IN MINERALOV • ZADOVOLJI OBČUTEK LAKOTE • PRIROČNO ZA VZETI S SEBOJ NA POT • RAZNOLIKOST OKUSOV 15636
15633 15645
15649
Bogate z beljakovinami, ploščice odlično odstranijo občutek lakote in so nepogrešljive za tiste, ki skrbijo za svojo figuro.
204 05/2020
PREMIUM PROTEINSKI BAR zdravo je lahko tudi okusno
IZDELKI ZA ZDRAVJE
15648
15647
15632
Ploščica oblita s čokolado Protein Premium Bar 35 g
Izdelek je pripravljen za uživanje. 15649 z okusom borovnice 15645 z okusom čokolade 15636 z okusom jagode 15633 z okusom banane 15632 z okusom maline 15647 z okusom pistacije 15648 z okusom višnje in mandljev
Vsak za 3,60 € 1,79 € (51,14 €/kg)
Preizkusi
NOVOST samo za
1,79€
ČAS ZA ZDRAVJE - SEDAJ! Vsebuje vitamine B, glicin, meliso, ekstrakt pasijonke
Blokira absorpcijo ogljikovih hidratov in maščob
Aktivno kurjenje maščob
Pomirjujoče vpliva na živčni sistem
Vzdržuje pravilno presnovo in vzpostavlja "dobre" prehranjevalne navade
Spodbuja proizvodnjo "hormona veselja" - serotonina
Vsebuje Aloe vero
Obnavlja zaščitne sile telesa in izboljša počutje
50%
15376
15623
15629
40%
POMOČ PRI OBVLADOVANJU STRESA Koncentrirano prehransko dopolnilo NoStress 60 dražejev Vzemite 2 dražeja na dan, zalijte z vodo.
15623
14,50 €
10,99 €
206 05/2020
POSPEŠITI PROCES HUJŠANJA Koncentrirano prehransko dopolnilo Calorie Block 60 obrokov Pijte 3 obroke na dan, zalijte z vodo.
15629
14,50 €
8,99 €
NORMALIZACIJA PREBAVE Koncentrirani brezalkoholni napitek "Aloe balans" 100 ml
1 čajna žlička (5 ml), razredčena v kozarcu (200 ml) vode. Vzemite 1-2 krat na dan.
15376
12,50 €
6,49 € (64,90 €/l)
IZDELKI ZA ZDRAVJE
NEOBHODNO VSAKEMU! MASAŽNA PODLOGA NORMALIZIRA PREKRVAVITEV, TONIZIRA MIŠICE IN LAJŠA BOLEČINE
hit
prodaje
LAJŠA NAPETOST IN STRES, IZBOLJŠUJE KRVNI OBTOK, IZBOLJŠUJE KAKOVOST SPANJA PRI UTRUJENIH NOGAH IN OTEKLINAH LAJŠA NAPETOST IN VNETJE MIŠIC, IZBOLJŠUJE PRETOK LIMFE POSPEŠUJE RAZSTRUPLJANJE, VPLIVA NA GLOBOKE PLASTI KOŽE
Akupunkturna masažna podloga
Priporoča se redna uporaba masažne blazine po 15-30 minut na dan. Lahko se uporablja za masažo hrbta, ramenskega obroča, vratu, pasu, trebuha, stegen, stopal in rok. Uporabite na golem telesu ali v tanki srajci, če imate občutljivejšo kožo. Material: bombažna tkanina, plastika, penasta guma. Velikost: 65 x 40 cm.
11035
36,00 €
30,49 €
RAZSTRUPLJANJE
Nožni obliži Detox 10 kom.
Priporočljivo je, da jih uporabljate pred spanjem, po potrebi pa jih lahko uporabljate celoten dan, z zamenjavo na vsakih 12 ur. Običajno se obliž prilepi na stopalo, ker se tam nahajajo glavne refleksogene cone. V primeru bolečin v sklepih ali mišicah se obliž prilepi neposredno na vneto mesto. Sestavine: bambusov kis, lesni kis, list eriobotrije, turmalin, hitin, hutujnija, askorbinska kislina.
11016
20,50 €
14,49 €
hit
prodaje
IZDELKI Z ORTOPEDSKIM UČINKOM ZAGOTOVITE SI PRAVILEN POLOŽAJ GLAVE MED SPANJEM IN PROSTO DIHANJE!
Vzglavnik "Zdravo spanje"
27,00 €
LNILO PO
11300
% NARAV 100 N
O
Vzglavnik iz ajdovih lupin se med spanjem oblikuje v anatomsko obliko človeške glave. Zaradi tega so vratna vretenca v naravnem položaju, vratne mišice pa se sprostijo in počivajo. S tem izginja eden od vzrokov smrčanja in migrene. Material: posteljica - teak (50% bombaž, 50% poliester), polnjenje - ajdova lupina. Teža: 2,4 kg. Barva: modra z rožami*. Velikost: 60 x 40 cm.
21,49 €
*Barva blazine se lahko razlikuje od barve, predstavljene v katalogu.
IZDELKA IZ AJDOVIH LUPIN
hit
prodaje
11874
Vzglavnik-valj z ajdovimi lupinami
Priporočljivo v terapevtske in preventivne namene ter za udobno spanje. Material: napernik - spunbond (100% poliester), vzglavnik - 35% bombaž, 65% poliester; polnilo - ajdova lupina. Velikost: 41 x 11 cm.
11874
18,00 €
14,49 €
IZDELKI ZA ZDRAVJE
UNIVERZALNI VZGLAVNIK Vzglavnik z umetnim labodjim puhom
Vakumska embalaža. Material: napernik - mikrofibra, spunbond (100% poliester); polnilo - 50% visoko silikonizirana vlakna - umetni labodji puh, 50% 3D vlakno (100% poliester). Velikost: 50 x 70 cm.
11721
18,00 €
11721
10,99 € ultrast ep Nov
•
šiv
40%
-
•
MEHKA
Izb
ol
jša
na različi
ca
METODA SUJOK ("ROKA" IN "NOGA") - DELUJE S POMOČJO DELOVANJA KROGLIČNIH BODIC NA POSEBNE TOČKE ROK IN NOG Komplet za Sujok terapijo
Material: kroglice - plastika, magnet; Prstan - nerjaveče jeklo. Velikosti: masažni prstan: 3 cm; majhna magnetna kroglica: 3,5 cm; velika magnetna krogla: 5 cm.
11034
8,00 €
40%
-
4,89 € Masažni prstan
uporablja se na prstih rok in nog. Nataknite ga na na prst in delajte masirajoča gibanja vzdolž prsta.
Majhna magnetna kroglica Za navadno in točkovno masažo rok. Udobno se namestite in kroglico vrtite v dlaneh, da boste z gibi stimulirali celotno površino dlani ali pa zgolj posamezne točke.
Velika magnetna kroglica
za običajno in akupunkturno masažo stopal. Sedite na stol in žogico vrtite z nogami cca. 10-15 minut na dan.
05/2020 209
brez a ro m e
K
O Z A LOV E Č
*Dermatološko varen za občutljivo kožo (Dermatest GmbH Nemčija).
A
SURO VIN
RN
ORA ZV
N ASTLI SKEGA ER I
suhem per ilu
Prvovrstno mehčanje tkanin
na
11856
MEHKOBA
VA
KOZMETIKA ZA PRIJETEN DOM
Učinkovitost profesionalnih izdelkov
LIKANJE V UŽITEK
Enostavno likanje debelejših in presušenih tkanin
*
NE ISKRI
Antistatični učinek
ZA LJUDI Z OBČUTLJIVO KOŽO, NAGNJENO K DRAŽENJU IN ATOPIČNOSTI*
Ultra mehčalec - balzam za prelilo Sensitive 500 ml
Naravni kompleks mehčalcu daje tkivom svilnatost, izključuje draženje nežne kože. Izboljša vpojnost gostih frotirnih in bombažnih tkanin (posteljnina, brisače, kopalni plašči).
11856
OHRANJANJE BARV IN ZAŠČITA TKANIN ZA OBČUTLJIVO KOŽO
Primerno za pranje otroških oblačil
Ultra mehčalec "Zaščita barve in vlaken" 500 ml
Posebna bio-komponenta formule ščiti vlakna in barve tkiv. Preprečuje pojav kroglic, "muckanja", bledenje tkiv.
11851
Vsak za 5,40 €
210 05/2020
2,89 € (5,78 €/l)
ČUDOVITI DOM
Dolgotrajne NEŽNE AROME
super koncentrat
30 za
11852
PRANJ
je en
ladansko om ze sp l
11851
siv ka
11850
ja
žla
htna orh i de
ska franco
TEHNOLOGIJA ODSTRANJEVANJA NEPRIJETNIH VONJAV 2 V 1
Ultra mehčalec za perilo 2 v 1 "Orhideja in kašmir" 500 ml
11850
Ultra mehčalec za perilo 2 v 1 "Dihanje Provanse" 500 ml
11852
Vsak za 5,40 € 2,89 € (5,78 €/l)
AROMA KAPSULE se aktivirajo pri gibanju in podaljšajo svežino perila in oblačil
NOVO
Preizkusi
NOVOST s popustom
-50%
05/2020 211
ŽIVAHEN KARAKTER tvojega doma Kombinacija visoko kakovostnega pranja in nežne nege tkanin
NOVO *
*Dermatološka varnost je potrjena s certifikatom mednarodnega raziskovalnega inštituta Dermatest Gmbh (Nemčija) AKTIVNE FORMULE ZLAHKA ODSTRANIJO OBSEŽNO IN TRDOVRATNO UMAZANIJO, SKRBNO NEGUJEJO, OHRANJAJO TKIVNA VLAKEN, ŠČITIJO PRED UČINKI TRDE VODE
11843
11841
ZA PRANJE PISANIH TKANIN
Koncentrirani gel za pranje barvnih tkanin 500 ml
Osveži barve, prepreči bledenje pisanih tkanin. Ščiti pred razbarvanjem.
11843
ZA PRANJE TEMNIH TKANIN
super– koncentrat
3
KG
212 05/2020
OBIČAJNEGA PRAŠKA
NADOMEŠČA
Koncentriran gel za pranje temnih tkanin 500 ml
Ohranja in obnavlja intenzivnost barve temnih tkanin. Preprečuje pojav belih oblog.
11841
Vsak za 10,00 €
5,39 € (10,78 €/l)
ČUDOVITI DOM PRIPOROČLJIVO za volno, svilo, mešane in membranske tkanine, čipke, flis, mikrovlakna, impregnirane tkanine, puhovke
11842
% ČISTOST
Odstranjujejo umazanijo in ne puščajo madežev 11840
Preprečujejo raztezanje oblačil
Učinkovito pri nad 20°C in že pri kratkotrajnem pranju
ZA OBČUTLJIVO KOŽO
ZA PRANJE BELIH TKANIN
Koncentriran gel za pranje iz belih tkanin 500 ml Obnavlja belino in preprečuje nabiranje sivega odtenka.
11842
ZA PRANJE OBČUTLJIVIH, FUNKCIONALNIH IN DRUGIH POSEBNIH TKANIN
Koncentriran gel za pranje posebnih tkanine 500 ml
Skrbno čisti občutljiva vlakna, olajša odstranjevanje kompleksnejše umazanije. Ohranja funkcionalne lastnosti sodobnih športnih materialov.
11840
Vsak za 10,00 € 5,39 € (10,78 €/l)
Dermatološko odobreno, priporočljiv za pranje otroških oblačil
Preizkusi
NOVOST s popustom
-45%
05/2020 213
AROME VAŠEGA RAZPOLOŽENJA
Zrnata tekstura se ne praši, primerno za ljudi nagnjene k alergijam
istega gors ke
ka
BREZ PRAHU
ač
zra
30022
m
30023
Učinkovito pri nad 20°C že pri kratkotrajnem pranju
ohm & W e
Razvit o
z R
Dermatološko odobren, priporočljiv za pranje otroških oblačil
odelovanju v s
r rne
ZA OBČUTLJIVO KOŽO
Merilna žlička
jem ZA PRANJE BELIH IN SVETLO OBARVANIH TKANIN
Koncentriran pralni prašek 800 g
30022 "Alpski travniki" 30023 "Gorska svežina"
Vsak za 10,00 €
6,99 € (8,74 €/kg)
214 05/2020
Material: polipropilen. Prostornina: 50 ml. Skeniraj QR kodo in izvej več
11173
0,10 € 1
žlička
ga
no sveža stal ar k ri o
m
bogata aro
lišč ze
Odstranjujejo madeže in neprijetne vonjave
a
čih travni šk eto ih cv
40g praška
ČUDOVITI DOM
UČINEK profesionalnega pranja
DO MESECE PRANJA V ENEM PAKETU
30020
BREZ VONJA NA SUHEM PERILU
30021
OBSTOJNE BARVE
Ohranja tkanine in živahnost barv BREZ SPREMEMB
Ščiti pred razbarvanjem
ZADOSTUJE ŽE ENA ŽLIČKA!
ZA PRANJE BELIH IN SVETLO OBARVANIH TKANIN
ZA TEMNE IN PISANO OBARVANE TKANINE
Koncentriran univerzalni pralni prašek 800 g
Koncentriran pralni prašek za barvne tkanine 800 g
Ekološko prijazna formula s kisikovim belilom za odstranjevanje sivine in rumenosti brez poškodovanja tkanin. Odstranjuje veliko vrst umazanije tudi pri nizkih temperaturah pranja.
Osveži barve, preprečuje razbarvanje barvnih izdelkov.
30021
30020
Vsaka pralna 2 praška samo za
Vsak za 10,00 € 6,99 € (8,74 €/kg) Posebna ponudba za str. 214–215 05/2020 215
4,99 € vsaka
ZA MANŠETE IN OVRATNIKE
ZA HITRO OBDELAVO MADEŽEV PRED PRANJEM
Univerzalni tekoči sprej za odstranjevanje madežev 150 ml
Univerzalni kisikov odstranjevalec madežev Extra Oxy 470 ml
Odstranjuje različne vrste madežev, tudi najbolj trdovratne.
11151* 3,60 €
2,89 €
Nanesite ga neposredno na madeže, pri namakanju ga dodajte v vodo in k pranju v pralnem stroju. Učinkovito od 30° C.
11162
5,40 €
2,99 €
(6,36 €/l)
11162
HITRA POMOČ PRI ODSTRANJEVANJU MADEŽEV Povečan učinek na madeže trave, čokolade, kozmetike, krvi Olajša naknadno odstranjevanje madežev med pranjem
Vlažni robčki za odstranjevanje madežev 20 kom.
Priročno za vzeti s seboj.
11552*
(19,27 €/l)
2,50 €
hiti prodaje
1,39 € * Zmagovalec vsakoletnega tekmovanja v kategoriji gospodinjskih in profesionalnih kemikalijah v okviru mednarodnega specializiranega foruma "INTEREXPOSHOW'2019".
11552
11151
Super cene od
1,39€
11152
Svinčnik za odstranjevanje madežev - univerzalni 35 g
Odlično odstranjuje madeže iz krvi, zelenke, joda, olj, sokov in drugih trdovratnih madežev. Ne vsebuje klora. Varno za tkanino.
11152* 4,50 €
2,19 € (62,57 €/kg)
Posebna ponudba za to stran
216 05/2020
ČUDOVITI DOM
MOČNEJŠA FORMULA za zmago nad madeži 30027
ZA BELE IN BARVNE TKANINE
Extra Oxy odstranjevalec madežev 500 g
Izboljša delovanje pralnega praška. Učinkovit pri temperaturi nad 30°C. Primeren je tudi za čiščenje preprog in oblazinjenega pohištva.
9,00 €
6,99 €
čka je
ložen
m
žl i
ri p
(13,98 €/kg)
e rl i n a
30027
30028
TEHNOLOGIJA "AKTIVNEGA BELJENJA" ZA BELE TKANINE, VKLJUČNO Z ZAVESAMI
Kisikovo belilo Extra White 500 g
Tkaninam povrne belino - odpravi rumenost in sivino.
4,99 €
(9,98 €/kg)
ern & W erjem
45%
-
anju z Rohm ov
vito v sodel
9,00 €
az
30028
R
OHRANJA BARVE IN VLAKNA
UČINKOVITO ODSTRANJUJE SVEŽE IN STARE MADEŽE
a
PROTI TRDOVRATNIM MADEŽEM
NOVO
05/2020 217
Mop s teleskopskim ročajem
Material: mop - plastika, kovina; šoba - iz mikrovlaken. Velikost: sestavljena - 43 x 13 x 78 cm; razstavljeno - 43 x 13 x 130; šoba - 42 x 14 cm.
11778
15,50 €
11,49 €
Vreča za pranje modrčkov
Vreča za pranje občutljivega perila
11040
11044
Material: poliester, plastika. Velikost: 19 x 17 x 11 cm.
5,40 €
218 05/2020
3,99 €
Material: najlon. Velikost: 50 x 40 cm.
4,90 €
3,59 €
ČUDOVITI DOM
POMLADANSKA GARDEROBA je popolnoma urejena ZA PRANJE VOLNE IN OBČUTLJIVIH TKANIN Skrbno opere vse vrste občutljivih tkanin Preprečuje deformacijo in krčenje volne in občutljivih tkanin Ohranja barve in preprečuje razbarvanje barvnih tkanin Odobreno s strani podjetja Woolmark*
ZA LAŽJE LIKANJE Olajša likanje, vključno s presušenim in zelo zmečkanim perilom. Za posteljnino, kot tudi likanje platna iz gostih in lanenih tkanin Primerno je tudi za ročno likanje lahkih tkanin, brez uporabe likalnika Perilu doda prijetno aromo
11285
Vodno pršilo za likanje perila 250 ml
11285 količina
ZA ODSTRANJEVANJE STATIČNE ELEKTRIKE IZ OBLAČIL Ne pušča madežev in ne poškoduje strukture tkanin Priročno za razprševanje v obrnjenem položaju Brez vonja
3,60 €
JE OMEJENA!
1,79 € (7,16 €/l)
11262
Vodno pršilo anti statik za tekstil, brez vonja 200 ml
11262
3,60 €
*Podjetje Woolmark je priznan strokovnjak na področju volne in njene nege. Znak Woolmark Apparel Care je garancija za najvišjo kakovost izdelkov za pranje volnenih izdelkov.
Vsak
Koncentrirani pralni prašek za volno in občutljive tkanine* 500 g
4,49 € (8,98 €/kg)
e la
no v Nem č ij i
9,00 €
izd
Primerno za pranje otroških oblačil. Merilna žlička je priložena.
11245
1,79 € (8,95 €/l)
Posebna ponudba za to stran 05/2020 219
izdelek s popustom
-50%
Koncentrirana formula, priročne ampule Hitro in učinkovito odstrani usedline in vodni kamen iz čajnikov in aparatov za kavo ter drugih vrst ogrevalnih naprav Nežno čisti gospodinjske aparate Nenevarno za zdravje
Koncentrirano sredstvo za odstranjevanje usedlin in vodnega kamna za čajnike in kavne avtomate, 4 ampule po 10 ml 1 ampula je 1 uporaba. Pred uporabo ampulo pretresite .
11259
3,60 €
Tablete za pomivalne stroje 20 kom.
11060
11,00 €
5,39 €
2,69 €
50%
-
1 ampula = 1 uporaba
11259
220 05/2020
11060
*Za posodo, ki je namenjena pomivanju v pomivalnih strojih.
ZA POMIVALNE STROJE "Vse v enem" - 1 tableta nadomešča vsa potrebna sredstva za pomivalne stroje, vključno s soljo in sredstvom za izpiranje Odstranjuje umazanijo na vseh* posodah, vključno s srebrom Ne pušča sledi in oblog Steklenim in jeklenim posodam doda sijaj Aktivno že pri programih z nizkimi temperaturami
PROTI VODNEMU KAMNU
ČUDOVITI DOM
ENA KAPLJICA in posoda zasije! Skrbno odstranjuje ostanke mlečnih mešanic, žitaric, pire iz otroških jedi s steklenic, dud
SREDSTVA ZA POMIVANJE POSODE Popolnoma se izperejo z vodo Ne dražijo ali sušijo kože rok Posodi dodajo sijaj brez madežev
11195
11193 11517
hiti
11194
prodaje
Učinek pomivalnega stroja - brezhiben sijaj in brez madežev
Okrepljena formula za izjemno močno in zasušeno umazanijo *
*Dermatološka varnost je potrjena s certifikatom mednarodnega raziskovalnega inštituta Dermatest Gmbh (Nemčija).
Sredstvo za pomivanje posode in otroških potrebščin 500 ml Z izvlečkom ognjiča
11517
6,50 €
(5,78 €/l)
2,89 €
Koncentrirano sredstvo za pomivanje posode 500 ml
11195 z izvlečkom maline Aroma gozdne maline
11193 z bio encimi
Aroma limone in mete 11194 z bio encimi Aroma zrelega jabolka
Vsako za 5,40 €
2,69 € (5,38 €/l)
Posebna ponudba za to stran Za več detergentov za pomivanje posode glejte stran 230
05/2020 221
Vsako
sredstvo za pomivanje posode
s popustom od
-50%
SPOMLADANSKO RAZPOLOŽENJE v domu
11326
11332
11810 11329
-50%
brez alkoh
11810 spomladansko cvetje 11326 tropski vetrič 11329 anti tobak z aromo sadnega drevja 11332 svežina sadja
ola
in pogons
plinov
pršilo-osvežilec s popustom
Vodno pršilo-osvežilec zraka 250 ml
kih
Vsako
Vsak za 3,60 €
1,79 € (7,16 €/l)
222 05/2020
Za več osvežilcev razprševanja vode glejte stran 230
ČUDOVITI DOM
DO
MILO ZA KUHINJO Takoj odpravlja neprijetne vonjave rib, mesa, česna in začimb Nežno in učinkovito čisti Ne draži in ne suši kože rok
2 5
NJ
Kuhinja - ozemlje PRIJETNIH AROM
0 APLICIR A
11204 aroma
citrusov
hita
prodaje
11211 aroma kave
11800 a roma
spomladanskega cvetja
11212 a roma
zelenega čaja
Milo za kuhinjo, odpravljanje neprijetnih vonjav 300 ml
Vsako za 2,90 €
1,59 € (5,30 €/l)
Edinstvene sestavine mila ne prikrivajo neprijetnega vonja, temveč od znotraj uničujejo molekule neprijetnega vonja
Posebna ponudba za to stran Za več dišav mila za kuhinjo, glejte str. 230
Vsako milo za roke samo za
1,59€
ZA PEČICE IN KUHALNE PLOŠČE Hitro mehča in popolnoma odstrani zapečeno maščobo in druge ostanke hrane Ne praska in ne poškoduje površine Se enostavno izpere Primerno za odmaševanje odtokov v kuhinji
Sredstvo za čiščenje pečic in štedilnikov 500 ml
11119
11119
4,50 €
(7,58 €/l)
3,79 €
Tester za čiščenje pečic in kuhalnih plošč 50 ml 11158
11139
0,70 €* (13,80 €/l)
11139
*Tester SAMO ZA
0,39 €
pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 5,39 € (akcija velja, do razprodaje zalog)
ZA SIJAJ KOVINSKIH POVRŠIN Skrbno odstranjuje usedline ogljika in vodni kamen Doda sijaj, ne poškoduje poliranih površin Nežno polira Za udobnejšo uporabo uporabite pokrovček 11176 s strani 231
2,69€
Krema za čiščenje kovinskih površin 250 g
11158
4,50 €
2,69 €
(10,76 €/kg)
224 05/2020
ČUDOVITI DOM
Gobica za pomivanje posode 2 kom. Material: nerjaveče jeklo. Velikost: 6 x 6 x 4 cm.
11573
2,30 €
1,79 €
Pinceto lahko uporabite tudi za odstranjevanje perja pri domači perutnini ali divjačini
OLAJŠA ODSTRANITEV TUDI NAJMANJŠIH KOSTI OPAZNO OLAJŠA POSTOPEK REZANJA RIB
Pincete za odstranjevanje ribe od kosti Material: nerjaveče jeklo. Velikost: dolžina - 12 cm.
11699
3,10 €
2,29 €
Podstavek za posodo Material: PVC. Velikost: 38 cm. 11887 srebrn 11888 rosa zlat
4,90 €
3,59 €
05/2020 225
11217
ZA ČIŠČENJE PREPROG IN OBLAZINJENEGA POHIŠTVA Primerno za ročno čiščenje preprog, tekstila in velur oblazinjenja v hiši in avtomobilu Učinkovito odstranjuje umazanijo Previdno ravna z vlakni in vrača živahnost barvam Nevtralizira neprijetne vonjave in daje svežino
11251
2,69€ hit
prodaje
ZA UMIVANJE TAL IN STEN Odlično čisti vse trde površine v hiši in jim daje naraven sijaj Ne zahteva izpiranja in ne pušča madežev Ima antistatični učinek Priporočljivo za otroške sobe in mesta za živali
Koncentrirano univerzalno sredstvo za tla in stene 500 ml Varno za roke.
11217
4,50 €
2,69 €
(5,38 €/l)
226 05/2020
Koncentrirano čistilo za preproge in oblazinjeno pohištvo 500 ml
11251
5,40 €
(5,98 €/l)
2,99 €
2,99€
ČUDOVITI DOM
UNIVERZALNO
za čiščenje v kuhinji Odlično odstranjuje umazanijo različnih trdovratnosti: čajne obloge, maščobe na kuhinjskih napah, zeleno usedlino na bakrenih zlitinah, ostanke lepilnega traku na steklu in črne madeže od obutve.
Lahko se uporablja za nežno čiščenje belega podplata čevljev
NOVO • TAKOJŠEN REZULTAT TUDI BREZ UPORABE ČISTILNIH SREDSTEV • NE PUŠČA PRASK • DOLGOTRAJNA UPORABA
Univerzalna gobica
Material: silikon, polipropilen. Velikost: 11,5 x 7 x 2 cm.
11999
4,30 €
3,19 € 05/2020 227
Odpravljanje NEPRIJETNIH VONJAV 11292
PRED NEPRIJETNIMI VONJAVAMI Odpravlja neprijetne vonjave v zraku in na površinah Nevtralizira molekule, ki povzročajo neželene vonjave Priporočljivo za mesta kjer so živali
Nevtralizator vonja 250 ml
11287
5,40 € 11287
3,99 €
(15,96 €/l)
11260
Odpravlja neprijetne vonjave Idealno za obdelavo vseh vrst površin v kopalnici, kuhinji, hladilniku, omari itd.
40%
-
Sprej za obdelavo površin z naravnim oljem monarda 200 ml
11260
7,00 €
3,99 €
(19,95 €/l)
*Tester SAMO ZA
Testni vzorec čistilnega sredstva za kopalnico** 50 ml
11240
Testni vzorec čistilnega gela za stranišče 50 ml
11392
Vsak za
0,70 €* (13,80 €/l) 228 05/2020
0,39 €
pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 5,39 € (akcija velja, do razprodaje zalog)
11240
11392
ZA ČIŠČENJE WC Hitro in učinkovito odstrani umazanijo, vodni kamen in rjo Enostavno nanašanje na celotno površino in pod rob WC školjke Daje površinam belino in sijaj Učinkovito tudi pod vodo
Čistilni gel za stranišče 5 v 1** 500 ml
11292 vonj limone 4,50 €
(7,18 €/l)
3,59 €
** Zmagovalec vsakoletnega tekmovanja za gospodinjstvo in strokovno kemijo v okviru kategorije Mednarodni strokovni forum "INTEREKSPOSHOU'2016".
ČUDOVITI DOM Čistilo za kopalnico 500 ml Za čiščenje plošč, keramičnih ploščic, pomivalnih korit, kopalniških armatur, bidejev, kadi in tušev.
11220
4,50 €
2,69 € (5,38 €/l)
11220
Za udobnejšo uporabo uporabite sprožilec pršila 11174 s strani 231
11048
Sponge-radirka 2 kom.
Previdno čiščenje vseh trdih površin, vključno s steklom, jeklom, aluminijem, lesom, plastiko, kromom, keramičnimi ploščicami in lončenimi izdelki in porcelana. Opozorilo: ni namenjeno pomivanju posode! Sestavine: melaminska pena. Velikost: 90 x 60 x 30 mm.
11042
2,30 €
11291
1,79 €
Univerzalna gobica nove generacije
Priporočljivo za nego stekel, ogledal, plastike, nikljevih in kromiranih površin ter površin avtomobila. Absorbira do 300 ml katerekoli tekočine. Material: polivinil acetat. Velikost: 17 x 7 x 3 cm.
11942
5,40 €
3,99 €
Sprej čiščenje kopalnic in kabin za tuširanje 300 ml
Primerno za redno čiščenje kabin za tuširanje, kopalnih kadi, kopalniških armatur, umivalnikov, ploščic, nerjavečega jekla, keramike, plastike, emajliranih in akrilnih površin.
Sredstva za čiščenje oken in ogledal z učinkom proti rosenju 500 ml Učinkovito čisti in daje sijaj. Preprečuje rosenje stekel in ogledal. Ščiti pred sledmi vodnega kamna.
11048
11291
Vsako za 4,50 € 2,69 € (5,38 €/l) 05/2020 229
Vsako sredstvo s popustom
-40%
ZA KUHINJO
ODSTRANJEVANJE VONJAV
hiti prodaje 1
2
3
4
11811 11327 11233
1,39€
Milo za kuhinjo, ki odstrani vonjave 300 ml
1. 11213 aroma gozdnih jagod 2. 11210 aroma orhideje 3. 11206 aroma jabolk 4. 11215 aroma eksotičnega sadja
Vsako za 2,90 €
11830
2,29 € (7,63 €/l) 11197
11831
hiti
Vodno pršilo-osvežilec zraka 250 ml
Aroma vrečka za perilo 1 kom.
Vsako za
Vsak za
11811 sončni ananas 11327 pomaranča s cimetom 11233 zimske jagode 3,60 €
2,69 € (10,76 €/l)
11276 "Cvetni valček" 11278 "Polja sivke" 11283 "Višnjev sadovnjak" 2,50 €
1,39 €
prodaje
ZA ČIŠČENJE Vlažni robčki 30 kom.
11401 za nego notranjosti avtomobila
11551 za usnjene izdelke 11249 za zaslone
Koncentrirano sredstvo za pomivanje posode 500 ml
in monitorje
11830 z bioencimi
11550 univerzalni
Aroma rdeče grenivke 11197 z izvlečkom žajblja Aroma sveže limete 11831 z ogljem
Vsaki za 3,60 €
Vsako za 5,40 €
3,99 € (7,98 €/l)
Koncentrirano univerzalno sredstvo za kuhinjske površine 500 ml
11218
4,50 €
(7,18 €/l)
2,69 €
SREDSTVA ZA OTROKE
3,59 € hit
prodaje
Univerzalna čistilna krema 470 ml
11253
5,40 €
(7,98 €/l)
230 05/2020
3,99 €
Koncentrirani gel za pranje otroškega perila 500 ml
11515
11,00 €
(17,98 €/l)
8,99 €
Mehčalec za otroška oblačila 500 ml Z aloe vera
11516
6,50 €
(9,78 €/l)
4,89 €
ČUDOVITI DOM
IDEJE ZA UDOBNEJŠE ŽIVLJENJE mikrovla
tehnol
11528
šk a
k
na
Material: mikrovlakna (80% poliester, 20% poliamid). Velikost: 50 x 70 cm.
o
Brisača iz mikrovlaken
12,50 €
9,99 €
Krpa iz mikrovlaken
Velikost: 35 x 35 cm. 11031 univerzalna 11032 za čiščenje stekel
Vsaka za 4,00 €
2,89 €
11031
11032
Kuhinjska krpa
Material: mikrovlakna (80% poliester, 20% poliamid). Velikost: 25 x 25 cm.
11524
4,00 €
2,89 €
Kroglice za odstranjevanje vonjav v hladilniku 3 kom. Material: kroglice - plastične; polnilo - ogljikov absorbent.
11160
5,40 €
4,69 €
Krpa-rokavica
Za čiščenje doma in avtomobila. Material: mikrofibra (80% poliester, 20% poliamid), elastika, netkani material. Velikost: 24 x 18 cm.
11967
6,50 €
4,49 €
Dozirne kapice
Za lažjo uporabo Sredstva za čiščenje pečic in štedilnikov s strani 224 (art. 11119) in čistilnih sredstev za kopalnico s strani 229 (art. 11220).
11174
0,60 €
11175
11176
0,50 € 0,30 € 05/2020 231
IZ ne v DE s o ak L K de cij A lu i , jet a
HITRA NEGA
11434
Učinkovito absorbira vlago
Vlažne krpice "Hitro čiščenje in nega" za gladko usnje 15 kom.
Pomaga odpraviti neprijetni vonj
11434
Preprosta in enostavna za uporabo
1,80 €
Sušilnik za čevlje 2 kom.
Vsakodnevna uporaba sušilnikov bo obdržala čevlje v odličnem stanju in podaljšala njihovo življenjsko dobo. Material: spanbond (100% poliester), polnilo - silikagel. Velikost: 10 x19 cm.
11876
2,99 €
0,99 €
s t a v i t e v če v l j e
aj ur n e k
S u š il n
po
akcijska cena
za
ike
4,90 €
1,59 €
akcijska cena
2,29 €
40%
-
POLIRANJE ČEVLJEV
Krema za čevlje "Zaščita in nega" 75 ml
Poglobljena nega z naravnim lanolinom. Osveži barvo čevljev in daje mehkobo in sijaj. Maskira praske in udarce. 11431 brezbarvna
Univerzalni gelni vložki
4,90 €
Primereni za vsako obutev. Lahko jih obrežemo po posebnih linijah. Barva: modra. Material: gel, polivinilklorid. 11398 27 cm (velikost 37–40) 11397 30 cm (velikost 40–45)
11431
9,99 €
ZA SEMIŠ v ze mi t e s
s
eb oj
11560
12,50 €
3,59 €
(47,87 €/l)
Mini gobica "Nega čevljev" za semiš in nubuk
11560
1,80 €
1,59 €
akcijska cena vložek postavite v čevlje Z GEL STRANJO NAVZDOL
0,99 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
232 05/2020
POSEBNA SREDSTVA
OBUTEV VEDNO KOT NOVA Formule Faberlic Shoe Care vsebujejo profesionalne sestavine za učinkovito zaščito čevljev pred naravnim staranjem pod vplivom škodljivih okoljskih dejavnikov.
AKTUALNO SPOMLADI! akcijska cena 11433
akcijska cena
5,39 €
11561
Ima dolgotrajne antiglivične in antibakterijske učinke. PROTI NEPRIJETNEMU VONJU
Dezodorant za osveževanje čevljev 150 ml
11561
3,59 €
7,00 €
5,39 €
(35,93 €/l)
ZAŠČITA PRED VLAGO
Sprej za zaščito čevljev pred vlago, umazanijo in reagenti 250 ml Za gladko usnje, semiš, velur, nubuk, tekstil.
11433
10,00 €
6,99 € (27,96 €/l)
Vsaka 2 izdelka za obutev Posebna ponudba za str. 232–233 05/2020 233
po posebni ceni
Nogavice 20 den Sestava: 85% poliamid, 15% elastan. Velikost: edina.
1,99 €
2,50 €
SO200 2 para v paketu
bež
SO200 črne
Dokolenke 20 den Sestava: 85% poliamid, 15% elastan. Velikost: edina.
3,10 €
2,29 €
SB200 2 para v paketu
bež
SB200 črne
Nadkolenke 20 den Sestava: 85% poliamid, 15% elastan; čipke - 70% poliamid, 30% elastan. Velikosti (bež): S, M, XL. Velikosti (bron): S, M, L, XL. Velikosti (črna): S, M, L.
7,00 €
5,89 €
SL203 bež
SL201 bron
SL202 črne
Hlačne nogavice 40 den 1. Modelirne
Sestava: 73% poliamid, 24% elastan, 3% bombaž. Velikosti: II (S), III (M), IV (L), V (XL).
14,50 €
10,99 €
- izdelano v Italiji
2. S porazdelitvijo tlaka Sestava: 81% poliamid, 16% elastan, 3% bombaž. Velikosti: II (S), III (M), IV (L).
7,00 €
5,39 €
SI410
3. Korektivne
Sestava: 79% poliamid, 18% elastan, 3% bombaž. Velikosti (peščene): II (S), III (M), IV (L). Velikosti (karamela, bron): II (S), III (M).
9,00 € SI408
peščene
peščene
SI416
SI406
SI415
SI413
SI411
SI412
karamela bron
234 05/2020
6,99 €
peščene bron
karamela
bron
MODA IN STIL
Močnejše zategovanje bokov in učinek ravnega trebuha
3
Lahek korektivni učinek na trebuhu in bokih
1
2
A DEL N
I TA L I J
I
V
O
IZ
Anatomsko pravilna porazdelitev tlaka po celotni nogi, lajšanje simptomov utrujenosti
POPOLNA SILHUETA
in udobje tekom dneva
05/2020 235
Hlačne nogavice 20 den 1. Elastične svilene hlačne nogavice 20 den Sestava: 82% poliamid, 18% elastan. Velikosti: I (XS), II (S), III (M), IV (L), V (XL).
4,90 €
3,59 €
ST202 bron
ST203 črne
ST204
zadimljene
ST228
telesne
Hlačne nogavice 40 den 2. Elastične svilene hlačne nogavice 40 den Sestava: 82% poliamid, 18% elastan. Bombažna lastovica, razen velikosti V (XL). Velikosti: I (XS), II (S), III (M), IV (L), V (XL).
5,40 €
3,99 €
ST413 telesne
ST402 bron
ST403 črne
1
ST404
zadimljene
ST405
2
kava
Teža, kg
I (XS) Višina, cm
II (S)
236 05/2020
III (M) IV (L)
V (XL)
MODA IN STIL
NOVO 3. Elastične hlačne nogavice s cvetličnim vzorcem 20 den Ploščast šiv, bombažni vložek, ojačan prozoren prst, širok pas. Sestava: 87% poliamid, 13% elastan. Velikosti: II(S), III(M), IV(L), V(XL).
SF205 črne
4. Elastične hlačne nogavice z ornamentom 20 den
Ploščast šiv, bombažni vložek, ojačan prozoren prst, širok pas. Sestava: 85% poliamid, 15% elastan. Velikosti: II(S), III(M), IV(L), V(XL).
SF204 črne
Vsake za 8,00 €
6,49 €
FASHIONAKCENT V tej sezoni dajte prednost hlačnim nogavicam z velikim ornamentom. Cvetlični vzorec bo poudaril romantičen videz, geometrijski vzorec pa bo podkrepil videz v stilu minimalizma.
4 3
05/2020 237
Puli
12,49 € 16,00 €
PULI TNS109, META
Puli s kratkimi rokavi naredi videz lahkoten in zračen. Ta del garderobe se popolnoma prilega k krilom - odlična izbira za pomladnopoletno sezono.
ŽIVLJENJE V PISANEM 238 05/2020
MODA IN STIL
NOVO Klobuk
Klobuk iz pletene slame s širokim trakom na vrhu. Širina okraja je 7 cm. Sestava: 100% papirnata slama. Velikost (obseg glave): 57 cm. 600600 naravna
18,00 €
12,49 €
Puli s kratkimi rokavi
Mehka viskozna pletenina. Oprijeti kroj. Sestava: 95% viskoza, 5% elastan. Velikosti: S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50), XXL(50-52).
PULI TN007SS19, RUMEN
16,00 €
12,49 €
TN003SS19 siv
TN006SS19
mornarsko moder
TN007SS19
rumen
TN008SS19
višnja
NOVI BARVI TNS109
meta
TNS110
oranžna
05/2020 239
Pulover
14,49 €
PULOVER TS002FW19, ZELEN JEGINS JS151, RUMENE
18,00 €
Pulover
Rokavi 3/4, izrez dekolteja - čoln. Mehka pletenina iz viskoze. Oprijet kroj. Sestava: 92% viskoza, 8% elastan. Velikosti: S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50), XXL(50-52).
18,00 €
14,49 € TS001FW19 črn
TS002FW19 zelen
TS006FW19
bež
TS003FW19 siv
NOVI BARVI TS102
svetlo moder
TS101
rdeč
240 05/2020
PULOVER TS101, RDEČ JEGINS JS156, SVETLO MODRE
MODA IN STIL
NOVO JS151
rumene
JS152
zelene
JS153 rdeče
JS154
modre
JS155 roza
JS156
svetlo modre
Jegins
Elastično bombažno platno. Pas standardne višine s širokim elastičnim trakom, oprijetimi nogami. Lažni okrasni žepi na sprednji strani. Tesno prileganje. Sestava: 62% bombaž, 35% poliester, 3% spandex. Velikosti: XS(40-42), S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50).
34,00 €
ZA VSAK DAN
26,99 €
PULOVER TS102, MODER JEGINS JS155, ROZA
Jegins so tesne elastične hlače. Ta vsestranska pridobitev garderobe je takoj osvojila srca ljubiteljic mode po vsem svetu. Udobni in živahni, odlično dopolnjujejo vsakdanji videz.
05/2020 241
PULI TRSS106, ROZA PAJKICE LG132, GRAFIT
NOVO Puli s kratkimi rokavi
Nizek ovratnik. Izdelan iz reliefne viskozne pletenine. Oprijet kroj. Sestava: 74% viskoza, 18% poliester, 8% elastan. Velikosti: XS(40-42), S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50), XXL(50-52).
20,00 €
15,99 €
TRSS101 črn
TRSS102 bordo
TRSS103 bež
TRSS104 bel
TRSS105
PULI TRSS105, SVETLO MODER
TRSS106
PAJKICE LG135, SMARAGD
svetlo moder
prašna vrtnica
242 05/2020
MODA IN STIL PULI TRSS101, ČRN PAJKICE LG131, ČRNE
Pajkice
Modni model iz eko usnja. Elastika na pasu. Oprijet kroj. Dovoljeno je pranje v pralnem stroju. Dihajo, ne ustvarjajo "učinka savne." Sestava: 88% poliester, 12% spandex. Velikosti: XS(40-42), S(42-44), (44-46), L(46-48), XL(48-50).
LG131
27,00 €
kava
21,49 €
črne
LG132 grafit
LG133 LG134 bordo
LG135
smaragd
DRUGA KOŽA
Čas je za prenovo osnovne garderobe. V tej sezoni ne moremo brez tesno prilegajočih barvnih pajkic iz ekološkega usnja in pulija v tem tonu. Takšne garderobe ni nikoli preveč!
05/2020 243
HW150FW19 ČRN
HW154FW19 BORDO
HW151FW19 ŠAMPANJEC
Top s čipkami
V-izrez, čipke. Ozke nastavljive naramnice. Brez podloge. Ravno prileganje. Sestava: 97% poliester, 3% elastan. Velikosti: XS(40-42), S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50). HW150FW19 črn HW151FW19 šampanjec HW152FW19 grafit HW153FW19 modra HW154FW19 bordo HW155FW19 smaragd
21,50 €
ZDAJ DO VELIKOSTI 60 244 05/2020
17,99 €
Velikosti: 2XL(50-52), 3XL(52-54), 4XL(54-56), 5XL(56-58), 6XL(58-60). HW1501PS črn HW1511PS šampanjec HW1521PS grafit HW1531PS modra HW1541PS bordo HW1551PS smaragd
29,00 €
23,49 €
MODA IN STIL HW153FW19 MODER črn
šampanjec
grafit
moder
bordo
smaragd
Slog spodnjega perila že vrsto sezon ostaja na piedestalu trendov. Top z izvrstno čipko poudari dekolte in daje ženstvenost. To je osnovno oblačilo, ki se bo prilegala v vsakodnevno garderobo in tudi za posebne slovesne priložnosti.
TEČAJ
ZA ŽENSTVENOST
1
1. Ženska torba Anita
Zateguje se z vrvico kot vreča. V notranjosti je žep za razne dodatke. Vsebuje odstranljiv nastavljiv naramni trak in ročni pas. Material: površina - eko usnje/tekstil; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 20 x 21 x 7,5 cm; ročni pas - 20 cm; Naramnica je nastavljiva od 70 cm do 120 cm. 600581 bela
47,00 €
32,49 €
2. Ženska torba Benita
Modna torba z vtisnjenim plazilcem. Zapiranje z zadrgo in zgornjo vrtljivo ključavnico, znotraj - žep z zadrgo za dodatke. Naramnica je nastavljiva. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 20 x 15 x 7,5 cm; naramnica - 120 cm. 600574 svetlo modra
41,50 €
26,99 €
2
246 05/2020
MODA IN STIL Ženska torba Sylvia
Modna torba iz kombiniranega eko usnja. Zapiranje z zadrgo, znotraj - žep z zadrgo in dva žepa za razne dodatke. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 27,5 x 20 x 12 cm; ročaji - 13 cm. 600575 bež
47,00 €
32,49 €
05/2020 247
Modni videz je sestavljen iz podrobnosti. Izberite dodatke in čevlje v isti barvni shemi ali poiščite elegantne kombinacije, dajte prednost aktualnim odtisom in slogu.
NOVO
NIČESAR PREVEČ Ženska torba Christie
Modna torba v prašni turkizni barvi. Pritrdi se z zadrgo in magnetno ključavnico, v notranjosti je žep za dodatno opremo. V kompletu - odstranljiv nastavljiv naramni trak. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 26,5 x 23 x 9,5 cm; odstranljiv ramenski pas je nastavljiv do 120 cm. 600573 temno turkizna
48,50 €
248 05/2020
33,99 €
MODA IN STIL
Ženski šal
Material: 100% poliester. Velikost: 85 x 180 cm. 600557 večbarven
18,00 €
12,49 €
NOVO
Gumica, ki posnema vozličaste trakove, je trendovski dodatek, ki bo navadni rep spremenil v modno pričesko in napolnil podobo z ljubkim šarmom.
Komplet gumic za lase, 2 kom.
Material: poliester, elastika. Velikost: dolžina - 22 cm.
600596 5,40 €
3,59 €
Obroč za lase
Material: poliester, plastika. Velikosti: širina v najširšem delu - 3,9 cm. 600592 prašna vrtnica 600595 črn 600593 moder (str. 257)
9,00 €
6,49 € 05/2020 249
Klobuk
Klobuk iz pletene papirnate slame z trakom na vrhu in okrasno pentljo na zadnji strani. Širina okraja 12 cm. Material: 100% papirnata slama. Velikost: 57 cm (obseg glave). 600601 črna
20,00 €
14,49€
AKTUALNE REŠITVE
250 05/2020
MODA IN STIL
1
1. Ženski šal
Material: 100% poliester. Velikost: 67 х 180 cm. 600554 žajbelj
18,00 €
12,49 €
2. Ženski šal
Material: 100% poliester. Velikost: 90 x 190 cm. 600555 večbarvni
20,00 €
14,49 €
2
05/2020 251
OČALA V PRODAJI OD 06.04
PRINCESA NA GRAHU
MODA IN STIL
NOVO Ženski šal
Material: 100% poliester. Velikost: 90 x 90 cm. 600558 potisk
600501
12,50 €
zelen
8,99 €
600499 črn
16 cm
Zložljiv mini dežnik
600502 bordo
Mini dežnik je nepogrešljiv dodatek. Zahvaljujoč kompaktni velikosti se zlahka prilega tudi v majhno torbico, vreme pa vas ne bo nikoli presenetilo.
Material: vodoodbojna tkanina, železo, plastika. Velikost: zložena dolžina - 16 cm, kupola - 85 cm, dolžina ročaja, ko je raztegnjen - 47 cm. 600501 zelen 600499 črn 600502 bordo
21,50 €
14,49 €
05/2020 253
NOVO
Ženska denarnica Barbara Večnamenska reliefna denarnica iz eko usnja. Zapiranje na zadrgo. Notranjost - žep za beležke in predelki za plastične kartice. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester / eko usnje; zadrga - zlitina navadnih kovin. Dimenzije: 19 x 10 x 2,5 cm. 600576 bež
16,00 €
10,99 €
Ženska torba Barbara
Modna torba iz eko usnja z reliefnim materialom. Zapiranje je na magnetno ključavnico. V notranjosti - žep z zadrgo in dva žepa za dodatno opremo. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Dimenzije: torba - 43 x 26 x 13,5 cm; ročaji - 25 cm. 600571 bež
48,50 €
33,99 €
Ženska torba Leona
Aktualni model. Zapiranje z vrtljivo ključavnico. V notranjosti - žep z zadrgo za dodatke. Naramnica je nastavljiva. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Dimenzije: torba - 21 x 10,5 x 17,5 cm; ramenski pas - 130 cm. 600572 svetlo rjava
30,50 €
21,49 €
254 05/2020
Modno pleteni trakovi se ponovijo na torbi, denarnici. Zberite modni duet, da boste v središču pozornosti!
MODA IN STIL
Obleka nežne rožnate barve z volančki je odličen nakup v za garderobo deklic. Enostavno in z okusom!
4
Nahrbtnik za dekleta "Samorog"
Trendi nahrbtnik v obliki samoroga bo navdušil mlado princesko. Zapiranje z zadrgo. V notranjosti - žep za dodatno opremo. Naramnice so nastavljive. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: 21 x 25 x 9 cm. 600579 bele
25,00 €
17,99 €
V CVETOČEM
SADOVNJAKU
05/2020 255
NOVO Ženska torba Navy V notranjosti - dodatna ročna torbica rdeča barve, zapiranje z zadrgo, lahko jo uporabljate ločeno od torbe, samo pritrdite naramnico. V notranjosti je žep z zadrgo in dva žepa za dodatno opremo. Torba se zapira z magnetno ključavnico. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 43 / 34,5 x 13 x 26 cm; ročaji - 14 cm; Naramnica je nastavljiva od 70 cm do 130 cm. 600577 modra
57,50 €
39,49 €
o d s t ra n
a t o r b i ca
v
j o s ti
256 05/2020
o čn
t ra n
V MORJU STILA
ar
no
lji v
Tote torba (shopper) je idealna za sodoben ritem življenja. To je praktičen in moden dodatek, ki dopolnjuje slike različnih slogov.
MODA IN STIL Obroč za lase
Material: poliester, plastika. Velikost: širina na najširšem delu - 3,9 cm. 600595 črn 600593 moder
9,00 €
OČALA 78617 GLEJ NA SPLETNI STRANI FABERLIC.COM
6,49 €
Ruta Akvatik
Material: 100% poliester. Velikost: 90 x 90 cm. 600556 večbarvna
12,50 €
8,99 €
Ženska denarnica Barbara Večfunkcijska reliefna denarnica iz eko usnja. Zapiranje z zadrgo, v notranjosti - žepom za beležke in predelki za plastične kartice. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester / eko usnje; zadrga - zlitina navadnih kovin. Velikost: 19 x 10 x 2,5 cm. 600578 rdeče
16,00 €
10,99 €
Modno pleteni trakovi 05/2020 257
VARČEVALNI PROGRAM 135
ZA REDNE KUPCE
35
bonusov
bonusov
KLUB
55
bonusov
40
bonusov
55
bonusov
BOGATA DARILA ZA VSE! Naročajte izdelke Faberlic, nabirajte nagradne bonuse in jih zamenjajte za darila iz katalog Faberlic-klub na spletni strani! Čim več nabranih bonusov, bolj zanimiva in draga so darila! 258 05/2020
KLUB
30
bonusov
Za podrobnosti se obrnite na svojega svetovalca ali obiščite faberlic.com.
20
bonusov
20
bonusov
1. KORAK V tem katalogu naročite in plačajte naročilo in 6. aprila 2020 na svoj račun prejmite bonuse.
2. KORAK Zbrane bonuse zamenjajte za darila ob oddaji naročila v naslednjem katalogu.
35
bonusov
3. KORAK Nadaljujte z nakupi v vsakem novem katalogu, zbrani bonusi pa se shranjujejo in seštevajo. V ČASU TRAJANJA ENEGA KATALOGA LAHKO ZBERETE DO 150 BONUSOV. 05/2020 259
PRIDRUŽITE SE K
MED 16. MARCEM IN 5. APRILOM LETA 2020
IN PREJMITE DARILA! PARFUMSKA VODA SUPERGIRL ZA DARILO CENA V KATALOGU -
17,99 €
A Z A J CI
AK 1. KORAK
Registrirajte* se na strani www.faberlic.com v obdobju med 16. marcem in 5. aprilom leta 2020
E
AN L Č E OV
N
Za več informacij o dišavi glejte stran.130.
2. KORAK
Naročite in plačajte naročilo v znesku nad 26,99 € (v kataloških cenah) med 16. marcem in 5. aprilom leta 2020.
3. KORAK
Med 6. in 26. aprilom 2020 prejmite kot darilo parfumsko vodo Supergirl (3059).
*Pri samostojni registraciji na www.faberlic.com prosimo, da vnesete registracijsko številko vašega Svetovalca.
faberlic.com
VAŠ SVETOVALEC
vk.com/faberlicofficial faberlic.com
ime, priimek / reg. številka telefon e-mail
POKLIČITE ZDAJ! 78845
Akcija velja do razprodaje zalog.