03/2020 10.02–23.02
.Marec
NAJLEPŠIM ŽENSKAM NA SVETU! S. 2
Darila za vse! Lahko si privoščim! S. 230
MEGA Akcija: ne zamudite priložnosti za odhod v Francijo! S. 12
Drage mame! Očarljive babice! Čudovite hčere! Ljubke sestrice! Lepe ženske! Zaslužite si najlepše čestitke, komplimente in najbolj občudovanja vredne poglede! Danes in vedno!
DARILA ZA DRAGE ŽENSKE
o antn o! g e l E ijetn r p in
. Marec
Keramične vaze nežnih pastelnih barv so primerne za dekoracijo kateregakoli interierja
NOVO
Okvir za fotografije
Vaza za rože - velika
11977
14,50 €
Opremljen s stojalom za postavitev na mizo. Barva: bela. Material: keramika, steklo, karton. Velikost: 17,5 x 23 cm (primerno za fotografije velikosti 10 x 15 cm).
16,00 €
Vaza za rože - majhna
Material: keramika. Velikost: višina – 23,5 cm, dna – 10,5 cm. 11970 roza 11971 mlečna
12,49 €
Material: keramika. Velikost: višina - 17,5 cm, dna – 8,5 cm. 11972 roza 11973 mlečna
10,99 €
10,00 €
6,99 €
11973
mlečna
roza
11972
11971
mlečna
roza
11970
11977
Barva in tekstura izdelkov se lahko nekoliko razlikujeta od tistih, predstavljenih v katalogu, pri delu z naravnimi materiali se uporablja ročno delo.
keramika
03/2020 3
NAJSLAJŠI KOMPLIMENTI
NOVO
lo hva ite a z V hval u! pod za se u gos jem svo
Čokoladni komplet "Čokoladni komplimenti" 75 g
Mlečna in grenka čokolada (60% kakava). 15 čokolade s komplimenti v kompletu. 16000 za čudovite dame 16004 za prave gospode
9,00 €
4 03/2020
6,49 € (86,53 €/kg)
.Marec Simpatičen dodatek je čudovit način, da izpoveste svoje občutke in svoji dragi sporočite, da je neverjetna! Modn poud i are priče k ske
Obroč za lase z dekorjem
Material: poliester, akril, plastika.
600529
14,50 €
10,99 €
Obroč za lase
Material: zlitina navadne kovine, steklo.
600528 9,00 €
6,99 € 03/2020 5
SPROSTI ROKE ZA ŠOPKE! 6 03/2020
.Marec Ženska mini torbica Prime
Material: površina - eko usnje; obloga - 100% poliester; zapiranje - zadrga, verižica iz zlitine osnovnih kovin. Velikost: torba - 18 x 12 x 2 cm; snemljiva naramnica: nastavljiva dolžina od 80 do 120 cm. 600566 rdeča 600567 modra
17,99 €
v v notranjo lko st e i d
Veliko
ra z
25,00 €
NOVO Ženska denarnica Grand
Material: površina - eko usnje; podloga –100% poliester / eko usnje; zapiranje - zadrga, gumb - zlitina navadnih kovin. Velikost: 19,5 х 11,5 х 3,5 cm. 600568 črna 600569 bordo
25,00 €
17,99 €
1: ica v 2 torb a a dn arnic o m den in
Drobne male potrebščine pospravite v elegantno torbico ali denarnico in si sprostite roke za prijetna presenečenja, s katerimi bo ta dan napolnjen! 03/2020 7
.Marec
VEDNO LEPA
Ženski palantin
Material: 100% poliester. Velikost: 90 x 180 cm. 600553 večbarvni
20,00 €
8 03/2020
14,49 €
i sk er jn i za tn Di cve k tis
NOVO
NOVO
Ženska torba za prenosnik in dokumente Primary
Material: površina - eko usnje; obloga - 100% poliester; zapiranje - zadrga, dodatki - zlitine navadnih kovin. Velikost: torba - 37 x 27 x 4 cm. Odstranljivi naramni trak je nastavljiv od 60 do 120 cm. 600570 srebrna
43,00 €
32,49 €
"Ko bom odrasla bom videti kot mamica! Ona izbira dodatke tako spretno in vedno je tako modna! Najlepša je na svetu!"
Modn o plete na tekst ura Prostoren predal z zadrgo na strani, 2 velika predelka in 2 žepa za drobnarije.
03/2020 9
PREBUJAJOČA SE ENERGIJA SVETOVNIH OCEANOV Ocean (lat. Oceanum) - neraziskana skrivnost. O njem vemo manj kot o daljnih planetih. Ocean je ohranil edinstvene življenjske oblike. Ustvaril je mehanizme za zagotovitev njihovega sobivanja v ekstremnih razmerah, pod pritiskom vodnih globin, v popolni temi, pod žgočimi sončnimi žarki. Ocean je odličen naravni laboratorij, ki je razvil edinstvene tehnologije.
MOČ OCEANA V VSAKI KAPLJICI KREME!
V KATALOGU ŠT. 05 PRIČAKUJTE NOVOSTI FABERLIC je skupaj s francoskim laboratorijem BiotechMarine (regija Bretanja) ustvaril serijo OCEANUM, ki temelji na edinstvenem kompleksu ASPAR’AGETM iz redkih rjavih alg in morskih mineralov. Izboljšan z našim "lastniškim" kisikom prebudi energijo v kožnih celicah in sproži pomlajevanje. OCEANUM – je razkošni tretma za obraz in telo, s katerim ohranite mladost in lepoto.
NOVO
03/2020 11
mega
AKCIJA za reg is trira n e kupce
da rilo* v vsa ki kar tici!
N OC E A VŠČIN O L O PUST
V TEM KATALOGU NAREDITE NAROČILO ZA 5,39 € v obdobju med 10. in 23. februarjem 2020
PLAČAJTE NAROČILO do 23. februarja 2020
STE
NISTE
registrirani?
registrirani?
Na spletni strani v osebnem računu pridobite kartico
Kartico dobite od svojega svetovalca po pošti, v družabnih omrežjih, sporočilih in se registrirajte na spletni strani
V SVOJEM OSEBNEM RAČUNU AKTIVIRAJTE VSE KARTICE**
*Popusti na izdelke do -70% ali denarna nagrada za nakup izdelkov Faberlic iz kataloga št. 04. **V razdelku "Kuponi in kartice" nasproti vsake virtualne kartice kliknite: • gumb "Aktiviraj", če želite sodelovati sami; • ikona sporočila ali družabnega omrežja, če jo želite dati v skupno rabo. Kupci, ki prejmejo kartico kot darilo od svetovalca, se morajo registrirati na spletni strani faberlic.com in aktivirati kartico v svojem osebnem računu.
do 15. marca 2020
V KATALOGU ŠT. 04 PREJMITE ZAJAMČENO DARILO* IN SODELUJTE PRI ŽREBANJU ZA GLAVNE NAGRADE***
12 03/2020
***Glavne nagrade bodo razdeljene do 23. marca 2020 samo med tistimi, ki so bonus kartice aktivirali.
300
LED mask za obraz Faberlic Expert (NOVO katalog št. 05)
15 pametnih telefonov Samsung Galaxy Note 10
3
G L AV N E NAGRADE
Potovanje v Bretanijo (Francija) za dva z obiskom laboratorija BiotechMarine***
3000
kompletov Oceanum : kreme dnevna, nočna in za veke (novosti v katalogu št. 05)
OBDOBJE AKCIJE JE OD 10. FEBRUARJA DO 15. MARCA 2020. PODROBNOSTI O ORGANIZATORJU AKCIJE, PRAVILIH NJENE IZVEDBE, ŠTEVILU NAGRAD, ČASU, KRAJU IN POSTOPKU NJIHOVEGA PREJEMA SI PREBERITE NA SPLETNI STRANI FABERLIC.COM/PRIZ
V AKTUALNEM KATALOGU DARILA ZA 8. MAREC
2
Lepa presenečenja za čudovite ženske
OCEAN PUSTOLOVŠČIN
10
Mega-akcija: na stotine daril in priložnost pridobiti potovanje v dvoje v Francijo
V SVETU DIŠAV
26
Uživajte v svojih najljubših dišavah in preizkusite nove!
ZA MOŠKE
52
Pohitite, da pravočasno kupite darilo za svojega ljubljenega zaščitnika!
UMETNOST LIČENJA
68 80 98
Glam Team - bodi v modni ekipi! SkyLine: pisana zgodba vašega življenja Secret Story: ličila tudi za najzahtevnejše
NEGA KOŽE
102 110 114 118 122 130 138 138 140 144 156 150
Osebni strokovnjak: alternativa salonskim lepotnim postopkom Expert Skin Activator: Aktivirajte mladost! 30+ Beauty Lab: 15 minut - in sem pripravljena! Weekend: podarite koži počitek že danes! Platinum: dragocena nega najvišjega standarda 30+ Anti Age: mlada in lepa ne glede na starosti 30+ 40+ 50+ 60+
172
Poiščite svoje popolne izdelke za lepoto las
ZA OTROKE
190 192 196
Expert Pharma Baby: Velika skrb za malega človeka
0+
BB-girl in Techno Kids: kozmetika za mlade dame in mlade tehnike
3+
Kolekcija luštnih daril za vaše najljubše navihance
IZDELKI ZA ZDRAVJE
202
Odlično počutje iz dneva v dan
ČUDOVITI DOM
207 208
Kolekcija posode od Julie Vysotskaye in dodatki za kuhinjo "Dom Faberlic" Živite lepo, Faberlic pa bo poskrbel za čistočo vašega doma!
POSEBNA SREDSTVA
228
Kozmetika za obutev: vedno kot nova
DARILA ZA VSE! LAHKO SI PRIVOŠČIM!
230
Darila za vsak okus
MODA IN STIL
254 262
Pajkice, puliji, topi - vsestranski in elegantni Spodnje perilo in hlačne nogavice: neizmerna gracioznost
Oxiology: pustite, da vaša koža diha kisik! Biomica: izjemno nežno čiščenje z uravnoteženim pH kože Nerealni "chok-chok": linija za nego kože iSeul, razvita v sodelovanju s korejskimi laboratoriji Ultra Clean Green: posebna nega za nepopolno kožo 13+ Expert Pharma: obstaja problem - obstaja rešitev! Popolne roke in noge
HIGIENA
152
NEGA LAS
Naboj pozitivnih čustev za cel dan
14 03/2020
Razvoj in proizvodnja kisikove kozmetike izpolnjuje zahteve standardov kakovosti: Sistem vodenja kakovosti ISO 9001-2015 za razvoj in proizvodnjo parfumskih in kozmetičnih izdelkov Podjetje Faberlic je član ruskega parfumsko-kozmetičnega združenja Ocena varnosti izdelkov Faberlic je določena z metodo IN VITRO in izdelkov ne testiramo na živalih
Faberlic OJSC, Moskva 117403, ul. Nikopol, št. 4, BIN 1025000507399.
.Marec
Dar
lepo
!
uj
1
Darilne papirnate vrečke: 1. "Slog"
2
XXL: 37 х 40 х 12 cm.
78631
4
3,20 € 2. "Ognjemet" L: 24 х 21 х 10 cm. 78632 siva
0,70 €
3
3. "Ognjemet"
S: 11,5 х 17,5 х 5 cm. 78633 roza
0,50 €
5
4. "Ognjemet"
М: 15 х 23,5 х 8,5 cm. 78629 zlata
5. "Za moške"
М: 15 х 23,5 х 8,5 cm.
78032/ 78628
Vsaka za 0,50 €
03/2020 15
2029
Darilni komplet za nego rok Grand Prix
Sal ons ka n e ga za kož or ok
Piling "Fino brušenje" 60 ml Gel "Kemični piling" 60 ml Krema "Tekoče rokavice" 60 ml
2029
11,00 €
8,99 €
NEŽNOST - V TVOJIH ROKAH! 2096
2098
Krema za roke "Tekoče rokavice" 60 ml Z dragocenim oljčnim in oljem shi
2096
4,00 €
2,99 €
(49,83 €/l)
Krema za roke "Formula za pomlajevanje" 60 ml Z olji iz lanenih in riževih otrobov, vitamini A, B in E
2098
4,00 €
1,99 €
(28,16 €/l)
16 03/2020
1,99 €
.Marec NOVO Podarite svojim rokam najboljšo nego in zaščito!
2,99 €
količina
JE OMEJENA!
Darilni komplet Spring Beauty
Stavek na embalaži "Beauty makes everything better" je preveden iz angleščine, kot "Lepota naredi vse boljše".
Balzam za roke "Intenzivno obnavljanje" 30 ml Krema za roke "Zanesljiva zaščita" 30 ml Krema za roke "Prehrana in mehčanje" 30 ml
0289
5,40 €
2,99 € 03/2020 17
Mama in hči sta najboljši prijateljici. Tako super je preživeti čas skupaj, pri izbiranju, kaj si privoščiti!
PRAZNIK LEPOTE ZA MAMO IN HČER 18 03/2020
.Marec Živahne cvetlične arome očarajo in vabijo, da se zavrtiš v nežnem pomladnem plesu.
NOVO jena Ome serija
2
1
3
Preizkusi
NOVOST samo za
Stavek na embalaži "Beauty makes everything better" je preveden iz angleščine, kot "Lepota naredi vse boljše".
1,39€
količina
JE OMEJENA!
Gel za tuširanje 200 ml
1. "Izvrstna orhideja" 2530 2. "Nežni tulipan" 2531 3. "Sončna mimoza" 2532
Vsak za 2,70 €
1,39 €
(6,95 €/l)
03/2020 19
.Marec
Številke v potnem listu so le formalnost! Z vsakim dnem postajaš lepša!
CVETETI VSAK DAN
V osnovi izdelkov –
BIOKAPSULE MLADOSTI:
celični koncentrati barv1 so dodani v biomimetične2 kapsule, povezane s strukturo človeške kože. Sproščanje hranil iz biokapsul poteka postopoma, pri čemer se začnejo globoki procesi pomlajevanja.
Skenirajte QR kodo in si oglejte video
1 Ustvarjeno s pomočjo patentirane tehnologije. 2 Biomimetik - reproduciranje naravnega mehanizma oddaje hranil.
20 03/2020
BIKAPSUKLE MLADOSTI – LEPOTNAINOVACIJA FABERLIC
Skupni razvoj laboratorijev Faberlic in Naolys (Bordeaux, Francija).
35+
Nočna krema za obraz 50 ml
0143
Dnevna krema za obraz 50 ml
0142
Na en rav jas erg na m ija in a
6,50 €
Vsaka za
4,49 € (89,80 €/l)
Krema za veke 15 ml
0144
5,40 € 0142
3,99 €
(266,00 €/l)
0144
0143
80% žensk je opazilo, da je njihova koža postala bolj gladka
5 014
Komplet
NOČNA KREMA + SERUM Serum-aktivator za obraz 30 ml
Krepi učinek kreme, nanašamo ga pod kremo.
0145
7,00 €
5,39 €
samo za
7,59€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
(179,67 €/l)
*Samoocena sredstva z aktivnimi celicami jasmina, 4 tedne, 20 žensk, Francija.
03/2020 21
Krema za veke 15 ml
Ži v po ljen t tu enc jski be ia ro l ze
45+ Serum-aktivator za obraz 30 ml
0148
5,40 €
3,99 €
(266,00 €/l)
Dnevna krema za obraz 50 ml
0146
6,50 €
4,49 €
(89,80 €/l)
Krepi učinek kreme, nanesene ga pod kremo.
0149
7,00 €
5,39 €
(179,67 €/l)
0146
Komplet
Za 11% so se zmanjšale male in večje gubice
NOČNA KREMA + SERUM
7,59€ samo za
0149
0147
Nočna krema za obraz 50 ml
0147
6,50 €
4,49 €
(89,80 €/l)
*Instrumentalni test sredstva z aktivnimi celicami tuberoze, 4 tedne, 20 žensk, Francija.
Za 13% se je zmanjšala otečenost
(akcija velja, do razprodaje zalog)
22 03/2020
0148
.Marec
na val o k i obl isa Pre oč ir m 0150
Dnevna krema za obraz 50 ml
0150
6,50 €
4,49 €
(89,80 €/l)
Krema za veke 15 ml
0152
5,40 €
3,99 €
(266,00 €/l)
Nočna krema za obraz 50 ml
0151
0152
55+
80% žensk je opazilo zmanjšanje gubic
Serum-aktivator za obraz 30 ml
Krepi učinek kreme, nanesene ga pod njo.
7,00 €
4,49 € (89,80 €/l)
0151
0153
Za 24% zmanjšanje skupne površine gubic
0153
6,50 €
5,39 € (179,67 €/l)
Komplet
NOČNA KREMA + SERUM
7,59€ samo za
(akcija velja, do razprodaje zalog)
*Samoocena sredstva z aktivnimi celicami irisa, 4 tedne, 20 žensk, Francija. **Instrumentalni test sredstva z aktivnimi celicami irisa, 4 tedne, 20 žensk, Francija.
03/2020 23
Tako prijetno je v dar prejeti čarobno škatlo, v kateri je shranjen cel svet čudovitih fantazij, prekrasnih rož, neskončne nežnosti.
ČAROBNI TRENUTKI
.Marec
3060
Komplet miniatur Romantic Collection za ženske
Komplet vključuje miniaturne parfumske vode 3 x 7 ml: Beauty Cafe, Renata Secret, UViolet
3060
11,50 €
8,99 € 03/2020 25
"Moja skrivnost je - vedeti, da takšnih, kot sem jaz ni več. Vsi smo posebni."
Podari dišavo podari čust va!
Dišave predstavlja Renata Litvinova, režiserka in igralka
EKSKLUZIVNO
V SVETU DIŠAV Od znanega francoskega parfumerja Alienor Massenet ekskluzivno za Faberlic
Parfumska voda za ženske 60 ml CVETLIČNO-ZELENA DIŠAVA
Renata Secret 3047
CVETLIČNO-SADNA DIŠAVA Z BOGATO LESNO MEGLICO
Renata 3030
Vsaka za 45,00 €
17,99 € (299,83 €/l) 3047
60%
-
OSNOVNE NOTE
OSNOVNE NOTE
bergamot / zelene fige / vetiver
GRAJENEC NA
ST O R IT
EV
O
TR
OŠ
T
A
EP
orhideja / kašmir / Rouge Groseille*
PR AVIC
*Rouge Groseille de Laire je ena izmed legendarnih podlag z dušo sočnih rdečih jagod, ki se skladajo s cvetnimi notami osmanthusa in davana. Takšna podlaga se uporablja samo v parfumih premium razreda.
3030
NIKO
V IN K VA L
IT E
03/2020 27
Nežna dišava Fleuret uresničuje skrite sanje o življenju v rožnati barvi, čarobno spomladanski dih cvetočega vrta
Od mojstra svetovne parfumerije Olivierja Crespa ekskluzivno za Faberlic
CVETLIČNO-SADNA DIŠAVA
Parfumska voda Fleurette za ženske 50 ml
Zračen, kot pridih cvetnih listov na svilnati koži, vonj cvetočih potonik okoli svojega lastnika ustvari romantično vzdušje, poudarjeno s tonom zelene šmarnice in sočnega ličija.
3045
3045
23,50 €
50%
-
OSNOVNE NOTE
bergamot / potonika / liči
28 03/2020
11,49 € (299,80 €/l)
V SVETU DIŠAV
Podari dišavo podari čust va!
VESELJE OSNOVNE NOTE
55%
gardenija / breskov nektar / sandalovina
3015
GURMANSKA, SADNA IN CVETLIČNA DIŠAVA
Parfumska voda Beauty Café Caprice za ženske 60 ml
Romantična dišava bo privlačila z razburljivo kombinacijo gardenije, nektarja sladke breskve, divjih jagod, sandalovine in jantarja.
3015
29,00 €
12,49 € (208,16 €/l) 03/2020 29
Podari dišavo podari čust va!
SREČA 50%
-
3160
OSNOVNE NOTE
bergamot / črni ribez /orhideja IGRIVA, SADNO-CITRUSNA DIŠAVA Z LAHKIM ZELENIM ODTENKOM
Parfumska voda Cherchez la Femme za ženske 50 ml
Čutna dišava v prozorni meglici iskrečih not bergamota, mandarine in ribeza. V cvetlično orientalskih notah srca začutimo zanimivo aromo orhideje, katera nežno drsi v drevesno-jantarno kompozicijo.
3160
21,50 €
10,99 €
(219,83 €/l)
30 03/2020
V SVETU DIŠAV
Ti si preprosto čudovita! Dišava UViolet, drzna in privlačna, poudarja tvojo edinstvenost in priteguje poglede občudovanja.
HIT prodaje 3036
OSNOVNE NOTE
lila frezija / vijolična magnolija / robida CVETLIČNO-SADNA DIŠAVA
Parfumska voda UViolet za ženske 50 ml
Hipnotična podoba, ki je tkana iz cvetnih listov orhideje, vijolične magnolije in lizzantusa, vas bo obkrožila s skrivnostno avro. Poudarjena z notami madagaskarske vanilije in robide, dišava opominja, da samo njegova lastnica pozna vse skrivnosti vesolja.
3036
29,00 €
55%
-
12,49 € (249,80 €/l) 03/2020 31
Od Natalie Lorsen svetovno znane francoske parfumerke ekskluzivno za Faberlic
3140
Občutek praznika je na tisoče raznobarvnih luči in ognjemetov v duši in srcu! To je neskončna ekstravaganca, vzdušje zabave in sreče. Naj bo vsak dan čudovit praznik!
CITRUSNO-CVETLIČNA DIŠAVA
Parfumska voda Festa di Vita za ženske 50 ml
Iskriva kompozicija z živahnimi citrusnimi poudarki razkriva strasten dih cvetja potonike, jasmina in nežne gardenije.
3140
29,00 €
17,99 €
(359,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
bergamot / limona / potonika
32 03/2020
V SVETU DIŠAV
Podari dišavo podari čust va!
PRAZNIK
Od mojstra svetovne parfumerije Pierra Bourdona ekskluzivno za Faberlic
8120 FLORIENTALNA DIŠAVA Z LAHKIM SADNIM AKCENTOM
Parfumska voda O Feerique Emotionelle za ženske 50 ml
3011
21,50 €
14,49 €
(289,80 €/l)
3011
MEHKA ORIENTALSKA DIŠAVA Z ODTENKI ČOKOLADE
OSNOVNE NOTE
Parfumiran gel za tuširanje O Feerique Sensuelle za ženske 150 ml
8120 cvetovi pomaranče / breskev / vanilija
4,10 €
2,69 € (23,87 €/l) 03/2020 33
Razkošje, utelešeno v parfumskih mojstrovinah, je tista čarobna glasba, ki vas iz dneva v dan dvigne in razveseljuje. Obogatite svojo dišečo kolekcijo!
HIT prodaje
ZELENA, CVETLIČN0CITRUSNA DIŠAVA
Parfumska voda Pour Toujours za ženske 50 ml Osnovne note: bergamot, cvet pomaranče, bela vrtnica
3151
36,00 €
26,99 €
(359,80 €/l)
SADNO-CVETLIČNA DIŠAVA Z ŽIVAHNIMI NOTAMI VIŠNJE IN GRENKEGA MANDLJA
Parfumska voda Fortunata za ženske 50 ml
Osnovne note: višnja, mandelj, vrtnica
3167
29,00 €
17,99 €
(359,80 €/l)
HLADNA, SVEŽA DIŠAVA Z NOTAMI ZELENEGA IN ZMRZNJENEGA JAGODIČEVJA
Parfumska voda Alatau za ženske 55 ml
Osnovne note: gorski zrak, zamrznjena meta, rdeče jagodičevje
3120
16,00 €
10,99 €
(199,82 €/l)
34 03/2020
V SVETU DIŠAV
Podari dišavo podari čust va!
N
FORMAT
LLERJI
30ml
SE
U D OB
E
HARMONIJA
DI ŠAV BE S T E-
3020
Bonus
za nakupe
*Dišava 30 ml
CITRUSNO-SADNA ZAČIMBNA DIŠAVA
samo za
Parfumska voda Incognito za ženske 30 ml
4,99€
Osnovne note: kutina, breskev, mošus
3020
11,00 €
(166,33 €/l)
7,99 €* (266,33 €/l)
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V ZNESKU NAD 8,99 € (akcija velja, do razprodaje zalog)
03/2020 35
Toaletna voda za ženske 30 ml MORSKA, SADNA AROMA
SADNA DIŠAVA
Cocktail Story Osnovne note: morski vetrič, guava, marelice
3301
SADNA AROMA
Fruity Story
Tropic Story
Osnovne note: mango, breskev, malina
Osnovne note: kivi, pasijonka, osmanthus
3326
3308
Vsaka za 13,50 €
8,49 € (283,00 €/l)
CVETLIČNA DIŠAVA
Toaletna voda Orangerie Orchidée za ženske 50 ml Osnovne note: orhideja, cvet jabolk, mošus
3187
16,00 €
10,99 € (219,80 €/l)
Parfumska voda Beauty Box za ženske 30 ml SADNO-CVETLIČNA, PUDROVA DIŠAVA
#Sorbet Jolie
Osnovne note: hruškov sladoled, zamrznjene jagode, poljske vijolice
3310
SADNO-GURMANSKA DIŠAVA
#Boom Couture
Osnovne note: gozdne robide, jagode, cvetovi tiare
SVEŽA, CVETLIČNO CITRUSNA DIŠAVA Z AKORDOM MORSKE SAPICE
3311
Parfumska voda Promenade za ženske 50 ml
SADNO-CVETLIČNA, GURMANSKA DIŠAVA
3176
#Bon Bon Chérie Osnovne note: sladka malina, banana, sladkorni puder
Osnovne note: morski vetrič, frezija, mandarina
21,50 €
14,49 € (289,80 €/l)
3309
NEŽNA CVETLIČNA DIŠAVA
#Bel Ange
Osnovne note: šmarnice, češnjevi cvetovi, kašmir
3312
Vsaka za 21,50 €
36 03/2020
12,49 € (416,33 €/l)
Parfumiran dezodorant-sprej Festa di Vita za ženske 75 ml
3515
3,60 €
2,89 €
(23,87 €/l)
V SVETU DIŠAV
Podari dišavo podari čust va!
ZABAVA MOJA SUPER MOČ JE, DA REŠIM VSE TEŽAVE, HECAM SE
3059
OSNOVNE NOTE
liči / malina / vrtnica CVETLIČNO SADNA DIŠAVA
Parfumska voda Supergirl za ženske 50 ml
Malina je super! Črni ribez in divje jagode - preprosto odlični! Ta jagodična mešanica meša napete valove. Limeta in liči navdihujeta sveže ideje. Cvetlični poudarki vrtnic, peonij in frezije razkrivajo žensko spontanost, v kateri je vaša super moč.
3059
29,00 €
17,99 € (359,80 €/l)
"To, kar počnem v življenju,
je predanost vam, drage dame, zelo vas imam rad! Sreče vam vsem!" Valentin Yudashkin, svetovno znani modni oblikovalec
Dišave Valentina Yudashkina - ekskluzivno za Faberlic 38 03/2020
Drage dame, ZA VAS Z LJUBEZNIJO!
V SVETU DIŠAV
CVETLIČNO-LESNA, PUDROVA DIŠAVA
Parfumska voda Faberlic by Valentin Yudashkin Gold za ženske 65 ml
Žametna aroma jasmina, heliotropa in cvetov vijolic z žlahtno pudrovo-lesno kompozicijo, unikatna kot razkošna obleka modnih oblikovalcev.
3003
45,00 €
35,99 € (553,69€/l) GRAJENEC NA
ST O R IT
EV
O
TR
OŠ
T
A
EP
3003
PR AVIC
HIT prodaje
NIKO
V IN K VA L
IT E
OSNOVNE NOTE
jasmin / posončnica / sandalovina 03/2020 39
OSNOVNE NOTE
šmarnica / potonika / lokvanj
CVETLIČNA DIŠAVA S TANKIM ZELENIM AKCENTOM
Parfumska voda Faberlic by Valentin Yudashkin Rose za ženske 65 ml
Nežni vonj maestra s subtilnimi odtenki šmarnice, potonike in vodne lilije s prozornimi vodnimi odtenki in graciozno kompozicijo mošusa.
3004
45,00 €
35,99 €
(553,69 €/l)
3004
40 03/2020
Celota, sestavljena iz podrobnosti. Podoba, kjer je vse harmonično. Podoba, ki navdušuje s svojo premišljenostjo. Dišava visoke mode je končni pridih, ki daje ženski poseben nevidni čar.
V SVETU DIŠAV
OSNOVNE NOTE
morski akord / muškatni orešček / sandalovina
Valentin Yudashkin, svetovno znani modni oblikovalec
3227
Dišave Valentina Yudashkina - ekskluzivno za Faberlic
LESNO-ZAČIMBNA AROMA Z MORSKIM AKORDOM
Parfumska voda Faberlic by Valentin Yudashkin za moške 100 ml
3227
45,00 €
35,99 €
(359,90 €/l)
03/2020 41
SKUPAJ STA — NEPREMAGLJIVA! O D V I K I N G O V
42 03/2020
D O D A N A Š N J I H
D N I
V SVETU DIŠAV NEUSTRAŠEN, POGUMEN
VIKING.
MODRA IN PLEMENITA
VALKIRIJA.
NJEGOVA ENERGIJA – PREMIKA GORE. ONA - JE NJEGOV NAVDIH. SKUPAJ STA – NEBRZDANA MOČ.
ZMAGA – NA NJUNI STRANI!
50%
3236
3058
OSNOVNE NOTE
zamrznjena meta / zeleno jabolko / lesni akordi LESNO SADNA DIŠAVA S HLADNIM MORSKIM AKORDOM
Parfumska voda Viking za moške 100 ml
Močna, nordijska aroma opeva drznost in pogum severnih osvajalcev z notami jesenske vrese, zelenega jabolka, rdeče pomaranče Tarocco in zamrznjene mete. Odločna leseno jantarna harmonija odraža trden značaj in vroče srce junakov skandinavskih sag.
3236
36,00 €
26,99 €
(269,90 €/l)
HLADNA CITRUSNO CVETLIČNA DIŠAVA
Parfumska voda Valkyrie za ženske 50 ml
Kristalno bleščeča dišava pooseblja podobo skandinavske bojevnice, device s hladnimi notami arktične maline in rdeče pomaranče Tarocco. V osrčju parfuma - planika kot simbol zvestobe in poguma, nežna hijacinta kot odsev ljubezni in vdanosti, zasneženi cvetni listi rož kot hladna nordijska lepota.
3058
36,00 €
17,99 €
(359,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
Tarocco / planika / arktična malina
03/2020 43
Noč, tiha glasba, šumenje obleke in zvok pet. On čuti njeno nežno dišavo, vendar vidi samo izmuzljivo kompozicijo njene obleke. Kdo je ona, ta čudovita neznanka?
Incognito za ženske Parfumiran dezodorant-sprej 75 ml
3508
3,60 €
2,89 €
(23,87 €/l)
Parfumiran gel za tuširanje 150 ml
8317
4,10 €
3608
8317 3508
8318
Incognito za moške Parfumiran dezodorant-sprej 100 ml
3608
4,50 €
3,19 €
(31,90 €/l)
44 03/2020
Parfumiran gel za tuširanje 150 ml
8318
4,10 €
2,69 €
(23,87 €/l)
2,69 €
(23,87 €/l)
V SVETU DIŠAV
Za vas, ljubitelje ROMANTIKE! Od svetovno znanega parfumerja Bertranda Duchofurja ekskluzivno za Faberlic
3177 3217
CVETLIČNA, SADNO-ZAČIMBNA AROMA
OSNOVNE NOTE
kutina / breskov cvet / mošus
Parfumska voda Incognito za ženske 50 ml
3177
SVEŽA, ZAČIMBNA, LESNA AROMA
Toaletna voda Incognito za moške 50 ml
3217
Vsaka za 23,50 € 14,99 € (299,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
divja zelišča / muškatna kadulja / hrastov mah
03/2020 45
Nepozabna, neponovljiva, izjemna... Zanj je vedno ista, lepa neznanka. Njuna skrivnost, namenjena samo njima, omogoča, da se zaljubljena srca slišijo v sozvočju.
FOUGÈRE, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA
Toaletna voda Mr. Incognito za moške 50 ml
3249
23,50 €
14,99 €
(299,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
črni poper / klementine / cedrovina
50%
-
3046
CVETLIČNO-SADNA, GURMANSKA DIŠAVA
Parfumska voda Mrs. Incognito za ženske 50 ml
3046
23,50 €
11,49 €
(229,80 €/l)
46 03/2020
OSNOVNE NOTE
sladka pomaranča / aniba rosaeodora / madagaskarska vanilija
3249
V SVETU DIŠAV
Prava
ARISTOKRACIJA,
za vas!
3226
3031
SADNO-LESNA DIŠAVA Z NEŽNIMI ZAČIMBNIMI NOTAMI
Parfumska voda Beau Monde za ženske 50 ml
3031
29,00 €
FOUGÈRE, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA
17,99 €
(359,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
Rouge Groseille de Laire* / žafran / sandalovina *Rouge Groseille de Laire je ena izmed legendarnih podlag z dušo sočnih rdečih jagod, ki se skladajo s cvetnimi notami osmanthusa in davana. Takšna podlaga se uporablja samo v parfumih premium razreda.
Komplet dišava zanjo + dišava zanj
samo za
22,99€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
Toaletna voda Beau Monde za moške 60 ml
3226
29,00 €
17,99 €
(299,83 €/l)
OSNOVNE NOTE
kardamom / žajbelj / palisander
ZALJUBLJENCI, za vas!
Od mojstra svetovne parfumerije Pierra Bourdona ekskluzivno za Faberlic
LESNO-CITRUSNA DIŠAVA
Toletna voda Uomo Felice za moške 100 ml
Osvežujoči citrusni odtenki bergamota, mandarine in rožmarina razkrivajo pogumne akorde sivke in mehko toploto pačulija ter hrastovega mahu.
3210
LESNO-CITRUSNA DIŠAVA
Parfumska voda Donna Felice za ženske 50 ml
29,00 €
Sprehod skozi nasad citrusov pripelje do toplega srca cvetov pomaranče in nežnih šmarnic, ki se veseli sladkega odtenka v senci tikovega lesa in jantarja.
3109
23,50 €
OSNOVNE NOTE
14,99 €
bergamot / sivka / hrastov mah
(299,80 €/l)
3210
3109
OSNOVNE NOTE
sladka limona / cvet pomaranče / tikov les
48 03/2020
17,99 € (179,90 €/l)
V SVETU DIŠAV
Dobrodošli na Siciliji - rajskem otoku. Hoja v senci pomarančevcev, uživanje na soncu v morju, tako preprosto se je tu zaljubiti drug v drugega! Uomo felice za moške Parfumiran gel za tuširanje 150 ml
8118
2,69 € (23,87 €/l)
4,10 €
Parfumiran dezodorant-sprej 100 ml
3602
4,50 €
3,19 € (31,90 €/l)
Komplet samo za
3,89€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
3602
8115
Donna Felice za ženske Parfumiran gel za tuširanje 150 ml
8115 8118
4,10 €
2,69 €
(23,87 €/l) količina
JE OMEJENA!
03/2020 49
Močni IN USPEŠNI, za vas! Osvojite srce metropole. Postanite prava mestna legenda. Moške dišave Urban Legend so prežete z duhom zmage, samozavesti, sreče. To je parfum ljudi, ki si prizadevajo za cilje, ideje, uspeh. To je parfum voditeljev.
FOUGERE DIŠAVA
Toaletna voda Urban Legend za moške 75 ml
3233
23,50 €
3233
14,49 €
(193,20 €/l)
OSNOVNE NOTE
3035
bergamot / ingver / usnje CVETLIČNO SADNA DIŠAVA
Parfumska voda Urban Legend za ženske 50 ml
3035
23,50 €
14,49 €
(289,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
marelice / jasmin / pačuli
50 03/2020
V SVETU DIŠAV
3239
Šport ni trend. To je izbira, aktivna življenjska pozicija. To je spodbuda, da gremo naprej in ne upočasnimo. To je dinamika in energija.
3038
3039
Toaletna voda Sportlife za ženske 50 ml SADNO-LESNA DIŠAVA
Toaletna voda Sportlife Football za moške 50 ml Osnovne note: jabolko, zamrznjeni žajbelj, lesene note
3239
Vsaka za 12,50 €
8,99 €
(299,67 €/l)
Vsaki Sport Life 2 dišavi samo za
5,99€ (119,80 €/l)
vsaka
SVEŽA, SVETLIČNO-MORSKA DIŠAVA
Aero
Osnovne note: morski akord, bergamot, šmarnica
3038
SADNA DIŠAVA
Active
Osnovne note: črni ribez, jabolko, breskev
3039
(akcija velja, do razprodaje zalog)
03/2020 51
2,49€ 8144
8147 8116
Parfumiran gel za tuširanje 150 ml
8116
4,10 €
2,69 €
(17,93 €/l)
količina
JE OMEJENA!
52 03/2020
OMOGOČA NADZOROVANO GIBANJE BRITVICE. SE NE PENI
Gel za britje 100 ml
8147
3,10 €
2,29 €
(22,90 €/l)
AKTIVNO ČISTI IN UTRJUJE LASE
Šampon 250 ml
8144
4,90 €
2,49 € (14,36 €/l)
ZA MOŠKE
ENERGIJA PREBUJENJA Zanj ni ovir in ovir. Njegova svoboda in globina sta navdušujoča in osvajajoča. Daje občutek poleta, njegova energija pa je energija življenja samega! On je 8. element.*
Toaletna voda za moške 100 ml 3221
3202
HIT prodaje
*Kisik - 8. element v tabeli D. I. Mendelejeva. OSNOVNE NOTE
OSNOVNE NOTE
morski veter / bergamot / usnje
pomelo / kardamom / lesni akord
SVEŽA, CITRUSNO-LESNA DIŠAVA
8 Element
3202
SVEŽA, CITRUSNO - ZAČIMBNA DIŠAVA
8 Element Sport
3221
Vsaka za 23,50 € 14,99 € (149,90 €/l)
Vsaki 2 dišavi 8 Element samo za
10,99€ (109,90 €/l)
vsaka (akcija velja, do razprodaje zalog)
3205
3216
3234
3206
VODNA, LESNO-CITRUSNA DIŠAVA
Taletna voda Favorite za moške 100 ml Osnovne note: svežina ozona, vetiver, leseni akord
3234
29,00 €
17,99 € (179,90 €/l)
SVEŽA, CITRUSNA DIŠAVA Z VETIVERJEM IN USNJENIMI NOTAMI
Toaletna voda Astérion za moške 75 ml Osnovne note: grenivka, vetiver, usnje
3216
30,50 €
54 03/2020
19,99 € (266,53 €/l)
CHYPRE, LESNO-ZELENA DIŠAVA
ORIENTALSKA, LESNO-SMOLNA DIŠAVA
Toaletna voda Intense za moške 100 ml
Toaletna voda Mon Roi za moške 100 ml
Osnovne note: brinove jagode, listi mete, sandalovina
Osnovne note: mango, sandalovina, hrastov mah
3205
20,00 €
14,49 €
(144,90 €/l)
3206
21,50 €
14,49 €
(144,90 €/l)
ZA MOŠKE
POSTANI GENTLEMAN 3208
Slog, utelešen v dišavah, je izbira sodobnih moških z nežnim okusom. "Vedno in v vsem biti gospod" - to je njihova glavna značilnost.
3224
50%
OSNOVNE NOTE
OSNOVNE NOTE
bergamot / muškatni orešček / atlaška cedra
jabolko / slive / cedra
ORIENTALSKA, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA
Toaletna voda Gentleman za moške 55 ml
Aristokratska kompozicija s klasičnim zvokom bergamota, vetiverja in cedre, začinjena z ingverjem in muškatnim oreščkom.
3224
23,50 €
10,99 € (199,81 €/l)
SADNO-LESNA DIŠAVA Z NOTAMI OZONA
Toaletna voda L'esthète za moške 75 ml
Dišava se odpre s svežimi citrusnimi notami s cvetnimi odtenki vijolične in jasmina, začinjene z muškatnim oreščkom. Ozonske note dopolnjujejo note cedre, jantarja in mošusa ter dodajo zaključne sliko podobi pravega pustolovca.
3208
23,50 €
10,99 € (146,53 €/l) 03/2020 55
3248
3220
3250
MORSKA, LESNO-CITRUSNA DIŠAVA S SONČNIMI AKORDI
Toaletna voda Pacific za moške 100 ml
Osnovne note: morski akordi, palmovi listi, mineralni mošus
3248
VODNA, CITRUSNO-ZELENA DIŠAVA
CITRUSOVO LESNA AROMA
Toaletna voda Atlantic za moške 100 ml
Toaletna voda Celsius za moške 50 ml
Osnovne note: limeta, vodne note, cipresa
Osnovne note: limeta, meta, haitijski vetiver
3250
3220
21,50 €
14,49 €
(289,80 €/l)
Vsaka za 23,50 € 14,99 € (149,90 €/l)
Toaletna voda za moške 50 ml FOUGÈRE DIŠAVA Z MORSKIMI AKORDI
Cruiser
Osnovne note: bergamot, sivka, ozonske note
3207 3235
3207
FOUGÈRE, SADNO-JANTARNA DIŠAVA
Cruiser Safari
Osnovne note: cedra, usnjene note, cumaru
3235
Vsaka za 16,00 €
56 03/2020
10,99 € (320,00 €/l)
ZA MOŠKE
V CENTRU STRASTI Ko se občutki absorbirajo, ni ničesar okrog - samo strast, nepremostljiva žeja, gorečo izpoved. Tega ognja nihče ne more ugasniti. Ta ogenj je v notranjosti.
60%
-
3225
DIŠAVA FOUGÈRE Z ŽIVAHNIM AKORDOM ZAČIMB
Toaletna voda Volcano za moške 90 ml
Brutalna aroma ohranja nepopustljivo energijo vulkana, ki je pripravljen, da izbruhne v goreč val začimb - žajblja, kardamoma, rožmarina in vanilije. V kompoziciji se dišava vname v novo silo z ognjenimi notami jantarja, belega lesa, sandalovine in palisandra.
3225
29,00 €
11,99 €
(133,22 €/l)
OSNOVNE NOTE
muškatna kadulja / kardamom / cumaru
03/2020 57
akcijska cena
5,39 €
akcijska cena
2,89 €
0545
0531
Anti-Aging krema za obraz 50 ml
akcijska cena
12,49 € 3240
Lahka tekstura se topi na koži in ne pušča mastnega sijaja. Preprečuje nastanek gub. Vsebuje kompleks kisika Novaftem-O2®.
0531
9,00 €
6,99 €
(139,80 €/l)
Losjon po britju 100 ml
Nežna formula pomiri in zmehča kožo po britju ter jo zaščiti pred vnetji.
0545
5,40 €
3,99 €
(39,90 €/l)
akcijska cena
2,49 €
0536 akcijska cena
2,19 €
SVEŽA, AROMATIČNA, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA
Toaletna voda Lancelot za moške 100 ml
3240
29,00 €
17,99 € (179,90 €/l)
OSNOVNE NOTE
0535
Šampon za vse vrste las 200 ml
Zagotavlja učinkovito umivanje las in enostavno utrjevanje.
0536 roza poper / morski akordi / usnje
5,40 €
3,99 €
(19,95 €/l)
Balzam po britju 75 ml Kožo ohlaja, tonizira in vlaži.
0535
4,90 €
3,59 €
(47,87 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
58 03/2020
ZA MOŠKE
PRAVI HEROJ
NOVO
Deodorantantiperspirant 50 ml
Ščiti pred vonjem znoja do 24 ur.
0539
4,90 €
3,59 €
V vsakem moškem živi pravi junak, plemeniti vitez - pogumen in pripravljen na podvige. Odkrijte ga v sebi s serijo za prave moške lancelot!
(71,80 €/l)
Dezodorant- antiperspirant 150 ml
Celodnevna zaščita pred znojem in neprijetnim vonjem.
0507
4,90 €
3,59 €
(23,93 €/l)
akcijska cena
2,89 €
akcijska cena
2,49 €
Gel za tuširanje 200 ml
Kožo neguje in jo nasiti s potrebno vlago in ohranja občutek vlažnosti in svežine skozi cel dan. Primerno za vsakodnevno nego.
0528
5,40 €
3,99 €
0528
0507
(19,95 €/l)
akcijska cena
2,19 €
0539
Vsaka 2 izdelka
količina
JE OMEJENA!
Posebna ponudba za strani 58–59
po posebni ceni
1
2
4
5
6
7
Parfumiran gel za tuširanje za moške 150 ml 1. Mon Roi 8117 2. Cruiser 8121 3. L’Esthète 8307 4. Cruiser Extreme 8346 5. Incognito 8318 6. Astérion 8314
Vsak za 4,10 €
2,69 €
(23,87 €/l)
3607
Parfumiran dezodorantni sprej za moške Astérion 100 ml
3607
4,50 €
3,19 €
(31,90 €/l)
60 03/2020
BREZMEJNA OBZORJA Pojdite na sončne obale, naprej v nove pustolovščine! Naprej do pisanih čustev! Obzorja, ki se odpirajo pred vami, so polna odkritij, pozitivnosti in izpolnitev želja.
ZA MOŠKE Parfumirani dezodorant-sprej za moške 100 ml
3600
4,50 €
3,19 €
Kisikova pena za udobno britje 200 ml
Ekstrakt planike mehča in pomirja kožo, zaradi česar je britje še bolj udobno.
0500
3600
(31,90 €/l)
5,40 €
3,19 €
(15,95 €/l)
3,19€
2,19€
0500
8421
količina
JE OMEJENA!
8154
1,99€ 0562
Parfumiran šampon in gel za tuširanje 250 ml
Kroglični dezodorantantiperspirant 50 ml
8421
8154
Osvežilni, ne suši kože in las, preprečuje prhljaj. Poudari osnovno dišavo, jo izboljša in podaljša.
4,90 €
2,19 € (8,76 €/l)
Kožo mehča in pomirja. Ima nelepljivo teksturo, ne pušča sledi na oblačilih.
3,60 €
2,89 € (57,80 €/l)
Pomirjevalni balzam po britju 75 ml
Po britju odpravlja rdečico in pekoč občutek.
0562
3,60 €
1,99 €
(26,53 €/l)
03/2020 61
BRITJE IN NEGA NA NOVI RAVNI UDOBJA
NOVO
RESNIČNO MOŠKO VZDUŠJE 62 03/2020
ZA MOŠKE
DOBRODOŠLI V BRIVSKEM LABORATORIJU! TO JE PROSTOR MOČNEGA DUHA IN NEVERJETNE KARIZME. TO JE MESTO, KJER JE VSAK MOŠKI VODJA, KJER RAZUMEJO RESNIČNO MOŠKE ŽELJE IN POTREBE. BREZ UREZOV
ZAKLJUČITE BRITJE Z UDOBJEM
Gel za britje in umivanje 100 ml
Balzam po britju 75 ml
Če se je na vašem obrazu naselila brada, naj se v vaši kopalnici naseli gel za britje. Prozorna tekstura gela vam bo omogočila, da obrijete brado in brke na milimeter natančno in zaščitite svojo kožo pred mikro urezninami in ranami. Uporabite ga tako za britje kot za vsakodnevno čiščenje kože.
Britje v naglici ali občutljiva koža? Znebite se draženja in pordelosti! Balzam pomirja in prijetno hladi kožo, odpravlja njeno neudobje
2542
4,90 €
2541
3,60 €
3,59 €
(47,87 €/l)
2,89 € (28,90 €/l)
količina
JE OMEJENA!
2542
količina
Komplet gel za britje + balzam po britju
2541
JE OMEJENA!
samo za
4,69 (akcija velja, do razprodaje zalog)
03/2020 63
NEFORMALNI PRISTOP K IZDELAVI PRIČESKE Gel za styling las in brade 50 ml
Popoln stajling je zakon. Gel ukroti "poredne" lase in za dolgo časa ohranja obliko pričeske in brade.
2544
3,60 €
2,89 €
(57,80 €/l)
2544 količina
JE OMEJENA!
64 03/2020
ZA MOŠKE
KRAJ, KJER SO MOŠKI LAHKO MOŠKI. BRUTALNOST IN MINIMALIZEM, SVOBODA IN UDOBJE - VEDNO ZNOVA SE BOSTE VRAČALI SEM.
NOVO količina
JE OMEJENA!
2540 2543
S SVEŽIMI MISLIMI JE ZELO ENOSTAVNO NAJTI SVOJ SLOG! Šampon-gel za tuširanje 2 v 1 250 ml
Maksimalni občutek svežine in vitalnosti za aktivne moške.
2540
4,90 €
3,59 €
(14,36 €/l)
količina
JE OMEJENA!
VSE JE UREJENO V DUŠI IN NA GLAVI
100% SAMOZAVEST Dezodorantantiperspirant 50 ml
Ščiti pred neprijetnim vonjem znoja do 24 ur. Zagotavlja samozavest in udobje.
2543
3,60 €
2,89 €
(57,80 €/l)
Komplet šampon + dezodorant
samo za
4,69€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
NOVO
600550
večbarvni
600551
črno sivi
Moški šal
Mehak in topel viskozni šal v karo - dodatek, ki je eleganten in praktičen. Popolna dopolnitev urbanega vsakdanjega videza. Material: 70% viskoza, 30% poliester. Velikost: 30 x 180 cm.
20,00 €
14,49 €
SVETOVNA ELEGANCA 66 03/2020
ZA MOŠKE
NOVO Lakonična torbica je prijetno in koristno darilo, ki bo všeč vsakemu moškemu.
Moška torbica Black
Torbica iz gladkega eko usnja. V notranjosti - žep z zadrgo, žep za beležke in predelki za plastične kartice. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester / eko usnje. Velikost: 9,5 x 19 x 1,8 cm. 600565 črna
Moška torbica Jet
Elegantna denarnica iz mehkega reliefnega eko usnja. V notranjosti je žep z zadrgo, žep za beležke in predelki za plastične kartice. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester / eko usnje. Velikost: 9,5 x 19 x 1,8 cm. 600564 grafit
Vsaka za 29,00 € 21,49 € 03/2020 67
Mousse tekstura zagotavlja natančno nanašanje - tudi pri nanašanju maskare brez grudic, trepalnice naredi izjemno voluminozne
PANORAMSKI VOLUMEN IN JASNO LOČEVANJE TREPALNIC
NOVO Maskara HD Lash 12 ml
5568 črna 9,00 €
6,49 € (540,83 €/l)
MASKARA HD* IMA VISOKO JASNOST BARVNE REPRODUKCIJE - VIDEZ POSTANE IZRAZEN IN PRIVLAČEN 68 03/2020
* Visoka ločljivost (HD) - iz angleščine. "Visoka ločljivost". Maskara s HD učinkom se nanese posebej jasno in obarva vsako trepalnico.
UMETNOST LIČENJA
#ŽELIMVGLAMTEAM Ukrivljena ščetka loči, dvigne in zategne trepalnice, zaradi česar je videz bolj odprt
NOVO
Maskara Miss Curl 13 ml
5761 borovnica 5762 rjava 5754 črna 8,00 €
5,39 €
KLASIČNA ČRNA, NARAVNA RJAVA IN POGUMNA BOROVNICA - IZBERITE, ZMEŠAJTE, BODITE V GLAMTEAMU!
(414,62 €/l)
PREBRATI IZ OČI 03/2020 69
#ŽELIMVGLAMTEAM Model uporablja šminko 40624.
40615 40616 40617 40618 40619 40620
40624
AVTORSKA PALETA ODTENKOV OD ANDREA PESCE
40621 40622 40623 40624
70 03/2020
Vlažilna šminka Hydra Lips 4 g
9,00 €
5,89 €
UMETNOST LIČENJA 40615
40616
40617
40618
40619
40620
klasična rdeča
naravna kava
čajna vrtnica
ognjeno rdeča
naravna bež
HILURLIP VLAŽILNI SERUMSKI KOMPLEKS IZRAVNAVA USTNICE IN JIM VIZUALNO DODA VOLUMEN.
gola roza
LEPOTNI EKSPERT Kreativni direktor nove linije dekorativne kozmetike GLAM TEAM
ANDREA PESCE,
40621 temna korala
40623
roza sončni zahod
40622 naravna barva
40624
Italija
Paleta senčil je primerna za različne vrste videza, je večnamenska, ličila pa lahko čez dan enostavno spreminjate. Ta videz smo začeli z bisernimi sencami, jih postavili na sredino veke in nekoliko potemnili od zunaj, kar je super za dnevni videz.
romantična vrtnica
POTEŠI ŽELJO PO BARVI!
Toda potem pa smo se odločili, da naredimo podobo bolj živo - za večer. Temen odtenek smo nanesli na kotičke oči in pod spodnjo veko in poglejte, kako lepo izgleda!
03/2020 71
40590
sliva
40591 češnja
40592
40593 prozorna
40597
globoki bordo
40594
granatno jabolko
40595 nežna breskev
40596 terakota
POSIP SVETLIKAJOČIH SE DELCEV NAPOLNI USTNICE S SIJAJEM, TEKSTURA PA DAJE UDOBJE NEGOVALNEGA BALZAMA Sijaj za ustnice Too Glam 4 ml
40597 roza
SIJAJ! IN ŠE VEČ SIJAJA! 72 03/2020
7,00 €
5,39 €
UMETNOST LIČENJA
40463 topla koralna
Tekstura je na palički sijajna, na ustnicah pa postane mat
#ŽELIMVGLAMTEAM
40467
fuksija
40462 roza breskev
NOVA GENERACIJA OBSTOJNE TEKOČE ŠMINKE DAJE USTNICAM VOLUMINOZNO MAT BARVO
40464 divja vrtnica
40461
40466
40466
roza kremen
klasična rdeča
40466 klasična rdeča
40470 rjavo bordo
40468
čokoladni tartuf
40467 fuksija
40469
roza vijolična
40464 divja vrtnica
ULTRA UDOBEN MAT ZAKLJUČEK
NOVO
Tekoča mat šminka Stay. True 4 ml
9,00 €
5,89 €
03/2020 73
#ŽELIMVGLAMTEAM
INOVATIVNA HIBRIDNA TEKSTURA, PRIMERNA ZA OBRAZ, OČI IN USTNICE
PET VODITELJEV V VAŠEM LIČENJU 74 03/2020
UMETNOST LIČENJA
UNIVERZALNI ODTENKI SO PRIMERNI ZA DEKLETA VSEH BARVNIH ODTENKOV
LEPOTNI EKSPERT Kreativni direktor nove linije dekorativne kozmetike GLAM TEAM
ANDREA PESCE,
Italija
Popolno preobrazbo lahko naredite z eno paleto. Izbira različnih načinov nanašanja spreminja gostoto nanosa. Na primer, puder nanesete samo, ko se obraz blešči. Recite v coni T. No, če pa potrebujete bolj gost premaz, lahko na celotni obraz nanesete več slojev. Konturo obraza oblikujte z bronzerjem in kiparjem: poudarite ličnice, narišite črte na straneh nosu, nekaj sredstva nanesite pod brado.
3 1 5 4 2
Paleta za obraz Glam Team 12 g
6433
36,00 €
26,99 €
1. Bronzer 2. Rdečilo 3. Puder 4. Kipar 5. Svetlo senčilo
In končno, najbolj mi je všeč svetlo senčilo. Lahko osvetlite ličnice, črto pod obrvmi, zadnji del nosu. Za končno piko na i pa s tankim čopičem poudarite jamico pod ustnico - po nanosu šminke pa za boljši poudarek po sredini ustnic s prstom nanesite malce senčila.
03/2020 75
Tonalni serum za obraz Neo Serum 30 ml
18,00 €
(416,33 €/l)
12,49 €
6174
svetlo roza
76 03/2020
naravno roza
6175
slonova kost
6176
ZA 26% ZMANJŠANJE GUB 5 MINUT PO NANOSU**
**Rezultati študije delovanja aktiva LIFT Oleoactif, ki jo je pripravilo podjetje Hallstar (ZDA).
* Soft Focus (iz angleščine. "Mehki fokus") - posebno razpršitev svetlobe, ki zagotavlja popolno gladkost kože, vizualno odpravljanje nepopolnosti.
#ŽELIMVGLAMTEAM
EFEKT MEHKEGA OSTRENJA*
TAKOJŠEN OBČUTEK MULTILIFTINGA
SPF 15
UMETNOST LIČENJA
DVA NAČINA NANAŠANJA - SUHO IN VLAŽNO - VAM OMOGOČATA, DA PRILAGODITE GOSTOTO PREVLEKE IN USTVARITE POPOLNOMA ENAKOMEREN MAT TON 6349
svetla bež
6364
naravna bež
6379 bež
Puder za obraz Wet & Dry Perfect Me 9,5 g
Puder se lahko nanese na dva načina. Vlažni: gobico rahlo navlažite z vodo in puder nanesite na obraz, dokler ne dosežete željene gostote nanosa. Suhi: puder nanesite na obraz na običajen način - z gobico ali s čopičem.
18,00 €
12,49 €
ENAKOMEREN TON - BREZČASEN TREND 03/2020 77
jasna kontura Udobna tekstura zagotavlja enakomerno nanašanje in moden učinek mokrih ustnic
Konturni svinčnik za ustnice "Ultramoderno" 1,14 g
4,90 €
3,59 € 4560
Model uporablja šminko 40072, maskaro 5576, eyeliner 5567, tonalno kremo 6145.
strastna orhideja
40031
plemeniti granat
40032 čajne vrtnice
4625
odlična lilija
4649
cvet lokvanja
4648
nežna kamelija
78 03/2020
SIJOČE
BARVE
MODNI ODTENKI Z BISERI
UMETNOST LIČENJA 40071
40073
sončno jutro
nežni poljub
40069
40078 40070
začinjena višnja
roza bleščica
40072
40075
40074
40068
eksotična lila
slivova romanca
roza biser
čokoladni vodnjak
40072
40065
40079
karamelni sijaj
sijoča vrtnica
40067 40066
kavna glazura
40076 kraljeva fuksija
40077
jagodami krožnik
40072
POSEBNA OLJA IN BISER DAJEJO ODTENKOM OSUPLJIV SIJAJ
40066
malinin privid
40070 divja vrtnica
Biserna šminka "Milijon prelivov" 3,8 g
7,00 €
2,99 €
Katerikoli odtenek šminke samo za
2,99€ 03/2020 79
44009
44014
40006
44006
40003
44008
vznesena balada
44018 slivov blues
44007
malina jazz
bež motiv
44019
višnjev solo
jagodni sving
40008
argentinski tango
bordo cantilena
kraljica disca
romantika za ljubljeno
44002
44015
44001
44020
40002
rožnati valček
40004
granat rumba
44021
tropska cumbia
44017
vijolični nokturno
44016
jesenska simfonija
brusnična etida
44004
44012
pop diva
cvetna aria
začinjeni fokstrot
44011
medena uspavanka
44003
karamela polka
jutranja suita
MUST HAVE
ZA VSAK DAN 80 03/2020
Must have – iz angl. "Moram imeti"
strastni flamenko
UMETNOST LIČENJA
ZAHVALJUJOČ INOVATIVNI FORMULI POVEČA VOLUMEN TREPALNIC ZA 140%*
KAPSULE S HIALURONSKO KISLINO IN SIJAJNI ZAKLJUČEK ZAGOTAVLJAJO VIZUALNI VOLUMEN USTNIC
HIT prodaje
*Na podlagi rezultatov testiranja italijanskega laboratorija Ancorotti Cosmetics (Italija).
44008
Maskara "Revolucionarni volumen" 12,5 ml
5576 črna 8,00 €
4,89 €
Šminka "3D-poljub" 4 g
7,00 €
4,69 €
(391,20 €/l)
Komplet šminka + maskara (akcija velja, do razprodaje zalog)
samo za
5,79€ 03/2020 81
barva + nega Popoln sijajni nanos zahvaljujoč aplikatorju v obliki ustnic
Omogoča hitro izdelavo modnega enobarvnega ličenja
Kremna tekstura s satenastem zaključkom
Nova generacija biserov - zdaj se ustnice svetijo še bolj intenzivno, barva pa izgleda bolj živahna in voluminozna
Šminka-svinčnik "Art-Stick" 2,5 g
Sijaj za ustnice "Valovi barv" 9,5 ml
7,00 €
7,00 €
3,59 €
Sijaj za ustnice "Zrcalni volumen" 9 ml
4,00 €
2,89 € 41000 prozorni
41035
robidova marmelada
41037
kakav s smetano
41038
Sredstvo za ličenje oči, ustnic in vek #UNIQorn 6 g
7,00 €
3,59 € 5224
40610
5226
40609
5225
40608
jagodni sladoled jagodni zefir
iskrivo prozoren
40454
40612
sijajna jagodna
temna višnjeva
40606
Breskova marmelada
svetlo koralna
41034 Pomaga zmanjšati apetit in posledično zmanjšati težo
Hranljive sestavine in olja mehčajo in vlažijo nežno kožo ustnic
Balzam za ustnice 4 g
Balzam za ustnice "Hujšanje" 4 g
1. "Anti-aging" 4570 z oljem makadamije 2. "Vitamini" 4571 z avokadovim oljem, vitamini F in E
4577
3,60 €
1,39 € 82 03/2020
40518
svetlo malinova
41033
1,39 €
40519
karamelni užitek
40607
41031
41030
40517
bleščeča lubenica
breskev
jagodni sorbet
sadni praline
zrela višnja
amarant
breskov souffle
4,99 € 40513
burgundska
sočna višnja
roza soufflé
4,99 €
1
2
2,30 €
1,79 €
UMETNOST LIČENJA
44152 breskev
44156
bež
44154 marsala
44153 malina
44155
temno škrlatno
Model uporablja tekočo šminko 44154.
KREMASTA TEKSTURA Z BOGATIM LESKOM USTVARJA KOVINSKI SIJAJ
TEKOČI
44154
METALIK Tekoča šminka "Mat kovinska" 7,5 ml
7,00 €
5,39 €
03/2020 83
preusmerite pozornost MEHKA TEKSTURA VAM OMOGOČA, DA NARIŠETE JASNO ČRTO ALI PREPROSTO SENČENJE
Tanek aplikator pomaga narisati natančno in ravno linijo
Eyeliner s stabilno formulo ne razpoka in se ne razmaže
Kremna tekstura s satenastim sijajem za gladek zaključek
HIT prodaje
5436
nenaseljen otok
5437
modro morje
5247
nebesno modro
5438
lila meglica
5435
nočna sonata
5236
kavna sreča
5439
smaragdno mesto
5235
dimno siva
5246
Obstojni eyeliner "Stay-on" 1,2 ml
7,00 €
7,00 €
5,39 €
oljčni vrt
5441
5245
5434
beli pesek
Cayal za oči "Ultramoderna" 1,14 g
4,90 €
Tekoči eyeliner "Barvna galaksija" 3 ml
3,59 €
smaragdni lesk srebrni utrinek
5440
vijolični ognjemet
5433
modro iskrenje
5432
rjava meglica
5431
črna noč
84 03/2020
5567 črna
5,39 €
Šminka-svinčnik "Art-Stick" 2,5 g
7,00 €
4,99 € 5669 modra
5666
vijolična
WOWMETALIK RAZKRIJ GLOBINO SVOJEGA POGLEDA
DOLGOTRAJNO OHRANJA ŽIVE BARVE IN NASIČEN KOVINSKI SIJAJ
UMETNOST LIČENJA 5454
kozmično obzorje
5459
Neptunovo rojstvo
5450
skrivnostni planet
5455
magična luna
5451
5227 orbita
-40%
5451
utripanje Venere
Tekoče senčilo za veke "Galaktično potovanje" 5,5 ml
5,40 €
3,19 €
03/2020 85
Model uporablja maskaro za obrvi 5757.
OBRV PRI OBRVI: MODNO OBLIKOVANJE OBRVI Z MASKARO ZA OBRVI OBRVEM UČVRSTITE OBLIKO, ZA IZRAZITEJŠI POUDAREK PA JO NANESITE NA SVINČNIK ZA OBRVI ALI SENČILO ZA OČI
5259
5757
ŠČETKA NEŽNO ČEŠE OBRVI, PRI ČEMER OBRVI NASTAVI V ŽELENO SMER
Maskara za obrvi 5,5 ml 5756
5259 kostanja 5757 svetlo rjava 5756 temno blond 5,90 €
4,49 €
POJDIMO OB ROBU
86 03/2020
UMETNOST LIČENJA NARAVNI UČINEK: POLNJENJE VOLUMNA IN MEHAK OBRIS TRIJE ODTENKI SENČIL OMOGOČAJO SPREMINJANJE INTENZIVNOSTI BARVE, TAKO DA BODO OBRVI VIDETI ČIM BOLJ NARAVNO
GRAFIČNO OBLIKOVANJE ŽAMETNA KREMNA TEKSTURA NAREDI BARVO OBRVI MAKSIMALNO NARAVNE, ŠČETKA PA OBRVI RAZČEŠE
Paleta za obrvi 3,6 g
5594
11,00 €
6,99 €
HIT prodaje
5528 svetlo rjava
5527
naravna bež
5529
kostanj
Svinčnik za obrvi s ščetko 1 g
3,60 €
1,79 €
1,79 € 03/2020 87
BISERNI Ustvari učinek "poudarka", koža je videti bolj gladka, svilnata in popolna. RUMENI Maskira temne kolobarje pod očmi, modrice in žile. LILA Maskira starostne pege, zanesljivo skriva sledi utrujenosti in rjave konture okoli oči, prikrije rumenost in osveži obraz.
popolno! 6 ločenih gobic se lahko uporablja pri kompleksnejšem ličenju z več tonalnimi sredstvi
ZELENI Nevtralizira rdečico, pomaga skriti akne, vnetja in draženje na koži.
Gobice za nanos tonalne kreme 6 kom. Material: lateks. Velikost: posamezna gobica - 2 x 3,5 cm.
9028
3,10 €
BARVNA TEKSTURA OMOGOČA HITRO ODPRAVLJANJE NEPRAVILNOSTI NA KOŽI
2,29 €
"Beauty Blender" vam omogoča odstranjevanje odvečnih tonalnih sredstev ali pa obdelavo večjih delov kože
6180
Proti pigmentnim madežem
6181
Proti temnim kolobarjem pod očmi
Kozmetična gobica
6182
Proti aknam in rdečici
9538
6183
Osvetlitev in modeliranje obraznih reliefov
lila
rumen
zelen
biserni
Barvni korektor za obraz 14 ml Nanesite točkovno pod tonalno kremo.
5,40 €
3,59 € (256,43 €/l)
88 03/2020
Material: poliuretan. Velikost: 6 cm.
7,00 €
5,39 €
UMETNOST LIČENJA
ENAKOMEREN TON ZA CEL DAN
NARAVNI ZAKLJUČEK ZAHVALJUJOČ LAHKI ŽAMETNI TEKSTURI
6145
slonova kost
6147
naravna bež količina
JE OMEJENA!
Lahka tonalna krema "Naravna popolnost" 30 ml
9,00 €
6,99 €
(233,00 €/l)
03/2020 89
popoln ton in rdečilo Najtanjša tekstura daje koži gladkost porcelana
3 sredstva v eni paleti za ekspresno ličenje in oblikovanje obraza
Ima svilnato teksturo, nanese se brez učinka maske, matira kožo
SVETLO SENČILO
RDEČILO
Krhki puder za obraz "Zračna fantazija" 6 g
BRONZANT
11,00 €
HIT prodaje
8,99 €
Matirajoči puder za obraz "Pot k popolnosti" 7,5 g
11,00 €
6220
brezbarven
Paleta za oblikovanje obraza "Idealna forma" 6,9 g
6073
11,00 €
7,99 €
8,99 €
Učinek Soft-focus zagotavlja razpršitev svetlobe, kar naredi gube vizualno manjše in nepopolnosti kože manj opazne
6112
6221
slonova kost
porcelan
6115
6222
naravno bež
svetlo bež satenast odtenek
mat odtenek
Osveži ličila in pomaga poudariti ličnice
Puder illuminizer ustvari učinek notranje osvetlitve kože
Puder za obraz Soft Focus
Rdečilo za obraz "Era lepote" 2,7 g
11,00 €
8,00 €
Puder-illuminizer za obraz "Svetleča tančica" 8 g
-40%
6,49 € 6451
6166
6452
6167
svetlo bež
naravno bež
90 03/2020
5,89 € cvetoča vrtnica tropsko sadje
6074
11,00 €
7,99 €
UMETNOST LIČENJA Rdečilo v kroglicah "Biserni posip" 17 g
11,00 €
7,99 €
(470,00 €/kg)
KOMBINACIJA TOPLIH PIGMENTOV IN MIGETAJOČIH MIKRO DELCEV OSVEŽI POLT IN DAJE NEŽNO RDEČICO
6143
breskov sadovnjak
6144
češnjevi cvetovi
6144
-40% KOT SVILA NEŽNO PADE NA KOŽO, ZGLADI TON IN KOŽI DA NEŽEN SIJAJ. ODLIČNO FIKSIRA LIČILA
6191
6192
naravni sijaj
VEDNO
6191
biserna rosa
6188
čokoladni ton
Rdečilo v kroglicah "Biserni posip" 17 g
11,00 €
6,49 €
(381,76 €/kg)
LEPA
RDEČILO IN UČINEK PORJAVITVE 03/2020 91
7493
kava z mlekom
7363
občutljiva orhideja
7339 čajne vrtnice
7356
7404
cvet puščave
7339
7176
popoln ametist
7492 roza lotos
7491
7432
orientalska sladkost
7347 zimska češnja
7364
7357
kapučino s cimetom
7176
7351
francoski poljub
7491 stilsko bordo
7342 roza sivka
7356
9 V 1: ● SE HITRO SUŠI BREZ ŽARNIC
POIŠČITE ZANIMIVE BARVNE KOMBINACIJE, BODITE PRIPRAVLJENI NA EKSPERIMENTE!
vanilijevo nebo
7364 metina lizika
92 03/2020
● NE POTREBUJE OSNOVE ● NE ZAHTEVA SUŠENJA ● OHRANJA SIJAJ ● USTVARJA VOLUMINOZEN PREMAZ ● DAJE SOČNI ODTENEK
Lak za nohte CC 9 v 1 "Pametna barva" 9 ml
● Z ADOSTUJE ENA APLIKACIJA
4,50 €
● UDOBEN ŠIROK ČOPIČ
3,59 €
● DO 7 DNI OBSTOJNOSTI
UMETNOST LIČENJA
OSNOVNE
RESNICE
1
2
3
4
NARAVNA MANIKURA
5
OSNOVNA NEGA - TO SO SREDSTVA, S KATERIM BODO VAŠI NOHTI MOČNI IN NEGOVANI
1. Mat premaz "Poslovna manikura" 9 ml
7435
OBNAVLJANJE IN KREPITEV NOHTOV
INTENZIVNA NEGA POVRHNJICE
BREZHIBNO PREKRIVANJE
KREPITEV OBSTOJNOSTI LAKA
2. Kalcijevo mleko za nohte 9 ml
3. Vlažilni gel za mehčanje zanohtnice 9 ml
4. Izravnalna osnova pod lakom 9 ml
5. Hitro sušeči vrhnji premaz 9 ml
7180
7398
7396
7258
Vsak za 4,30 € 2,19 €
Katerokoli sredstvo za nohte samo za
2,19€ 03/2020 93
JASNA KONTURA USTNIC
Model uporablja šminko 40034.
Obstojna tekstura, do 10 ur odlično drži enakomerno in jasno konturo ustnic
Svinčnik za ustnice "Zvezdni avtogram" 0,35 g
5,39 €
43085 klasična roza z biserom
43084 romantično naravna
43082 popoln rubin
7,00 €
MAT TEKSTURA NEVERJETNA VIŠINA RAZKOŠJA
94 03/2020
UMETNOST LIČENJA 40038 Popolnoma gladka mat površina brez občutka zategovanja ustnic in bogatih modnih odtenkov
44053
nežni kostanj
44052
vinsko rdeča
44127
impresiven kostanj
44049
aristokratska lila
čudovita karamela
40035
fascinantna višnja
44050
čutna roza
44053 nežni kostanj
40034
očarljivo roza
44052
aristokratska lila
44049
Mat šminka "Prva dama" 4 g
čudovita karamela
11,00 €
5,89 €
40036
očarljivo roza
40036 usodno rdeča
HIT prodaje
privlačna korala
čutna roza
40034
usodno rdeča
44129
44050
44129
privlačna korala
40038
40034
vinsko rdeča
44051 popolna bež
44127
impresiven kostanj
-
45
%
44054 subtilna lila
03/2020 95
Zapečeno senčilo "Očarljivi videz" 4 g
14,50 €
5618 5619
10,99 €
5622
DVA NAČINA UPORABE Lahko jih nanesemo na suh način za zadržano dnevno ličenje in vlažni - za bogat kovinski lesk
5618
safirska sreča
5623
bronasta radost
5619
5624
grafitni užitek
nežen občutek
5625
lahka romantika
5620 bež čari
5621
5622
oljčna nežnost
ljubiteljsko občudovanje
5611
Svinčnik za oči "Zvezdni avtogram" 0,35 g
7,00 €
96 03/2020
5,39 €
5614
iskreno črna
5611
plemenita rjava
5615
skrivnostna siva
UMETNOST LIČENJA
V POPOLNEM VOLUMNU IZRAZNI POGLED
5599
Super volumenska maskara za trepalnice "Vaš Oskar" 6 ml
5598 črna 10,00 €
6,99 €*
HIT prodaje 5598
5523
BONUS ZA NAKUPE
HIT prodaje
*MASKARA samo za
3,59 € PRI NAKUPU IZ KATALOGA V ZNESKU NAD 8,99 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
5563
kostanjev
5523
naravna bež
5562
svetlo rjava
Svinčnik za obrvi 0,06 g
Barvo svinčnika izvlecite največ do 1,5 mm.
7,00 €
5,39 €
5 v 1: daje volumen, podaljša, fiksira, razdvaja in neguje trepalnice.
Oblikovalna maskara za trepalnice "Glavna vloga" 6 ml
5599 črna 10,00 €
6,99 €
Maskara se ne drobi in ne lepi trepalnic, tudi če jih nanesete v več plasteh z intervalom 10 ur, zagotavljajo volumen.
03/2020 97
PREDMET OBČUDOVANJA Zaščitna prevleka za odtenke laka "Najboljši scenarij" 8,5 ml
7333
6,50 €
4,49 €
PODLAGA ZA LIČILA
REFERENČNI TON 6309
6310
slonova kost
naravna bež
-
40% 6308
15
SPF
Lak za nohte "Najboljši scenarij" 8,5 ml
5,90 €
4,49 € 7406
ekskluzivna čokolada
7316
zvezdni granat
7317
rafinirana kremna
7560
tresoča breskev
7562
koketno roza
7563
harmonično bež
7566
razigrana višnja
7318
Tekoči puder-serum s pomlajevalnim učinkom "Sijaj mladosti" 30 ml
7405
16,00 €
elegantno roza prestižna bež
98 03/2020
Kožo prehranjuje in jo vlaži, gladi njen ton in jo pomlajuje, vrača ji elastičnost
12,49 €
(416,33 €/l)
2 V 1: TON + NEGA Posebne mikrosfere izravnavajo teksturo kože, skrijejo gube, prikrijejo masten sijaj
Tonalna krema "Dvojni slog" 2 х 15 ml
6308 univerzalni odtenek 15,50 €
8,99 €
(299,66 €/l)
UMETNOST LIČENJA
GEL - UČINEK SUPER OBSTOJNOST IN BLEŠČEČ SIJAJ
7530 zrela višnja
7523
7522
breskova vrtnica
vrt potonike
7527
peščeni vihar
7525 bela vrtnica
7521
občutljiva orhideja
7524 krem roza
7529
veličastni granat
7526 gosta megla
7528
rdeča hijacinta
-
55%
Lak za nohte "Gelni premaz" 8,5 ml Brez UV žarkov
Udoben širok čopič
Super sijajna površina
5,90 €
2,69 €
03/2020 99
za lepoto in udobje
Komplet aplikatorjev za senčenje 5 kom. Velikost: 45 mm.
9244
2,30 €
1,79 €
Obojestransko namizno ogledalo
Na eni strani običajno ogledalo, na drugi strani - z dvojnim povečanjem. Velikost: 12 cm.
9065
8,00 €
6,49 €
Dvojni šilček
Material: polistiren. Velikost: 3,7 х 3,5 х 2,4 cm.
9207
3,10 €
2,29 €
11097
-50% Nosilec laka
Material: silikon. Velikost: 5,9 x 5,5 x 5 cm.
11707
2,19 € 11105
4,30 €
akcijska cena
1,79 €
Set za manikuro
5 nastavkov je vključenih. Primeren za naravne in podaljšane nohte.
9494
20,00 €
100 03/2020
15,99 €
Pinceta za obrvi
Steklena pilica
9576
9748
Velikost: 9 cm.
2,30 €
1,79 €
Velikost: 14 cm.
3,10 €
2,29 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
UMETNOST LIČENJA
OBVLADAJ ČOPIČE
Material: sintetična vlakna, les.
Čopič za senčenje senčil Oblika: ovalna. Velikost: čopič - 19 cm; kup - 1,1 x 0,8 cm.
11105
Čopič za oblikovanje obrvi
Oblika: poševna. Velikost: čopič - 17,5 cm; kup - 0,5 / 0,8 x 0,8 cm.
11097
Čopič za nanašanje senčil
Oblika: cvetni list. Velikost: čopič - 19,3 cm; kup 1,3 x 1,2 cm.
11106
3,10 €
Vsak za
2,29 €
Čopič za nanos rdečila
Oblika: poševno. Velikost: čopič - 18,5 cm; kup - 2,5 / 3,5 x 4 cm.
11098
6,50 €
4,49 €
Oblika: okrogla. Velikost: krtača - 18,5 cm; kup - 4,5 x 4 cm.
11095
11106
Čopič za nanašanje pudra
11095
akcijska cena
Čopič za nanašanje tonalne osnove
3,59 €
Oblika: ravni rez. Velikost: čopič - 14,5 cm; kup je 1,7 x 2,8 cm.
akcijska cena
11096
akcijska cena
7,00 €
4,29 €
Vsak za
5,39 €
11096
11098
1,79 €
Vsaka 2 čopiča po posebni ceni
Posebna ponudba za strani 100-101
03/2020 101
DOMAČA ALTERNATIVA SALONSKIM TRETMANOM Serija Expert je dostojna alternativa za salonske postopke, ki bo odpravila vse pomanjkljivosti in naredila obraz sijoč in telo napeto.
102 03/2020
KISIKOVA KOZMETIKA
AGE POWER Program "Mladost in čvrstost kože"
NEGA KOŽE
Cilj: GLAJENJE GUB 24/7 Učinkovito se bori proti gubam Izravnana teksturo in ton kože
2%
"Intelektualna" inkapsulacija retinola Aktivni serum za obraz Retinol Pro "Korekcija gub" 30 ml
Retinol je nameščen v "pametno" kapsulo usmerjenega delovanja, ki prodira skozi kožo in aktivira proces pomlajevanja. Nočna nega za vse tipe kože.
INKAPSULIRANEGA
RETINOLA
1212
16,00 €
1075
1215
Aktivni serum za obraz s kolagenom 30 ml
1212
Pomaga obnoviti lasten kolagen v koži. Zvečer ga nanesite pod nočno kremo. Priporočen tečaj - 60 dni.
1075
12,50 €
12,49 €
(416,33 €/l)
Naravni analog retinola Aktivna krema za obraz Retinol Like "Korekcija gub" 30 ml
Dnevna nega za vse tipe kože, vključno z občutljivo.
9,99 €
1215
(333,00 €/l)
14,50 €
10,99 €
(366,33 €/l)
1078
1%
NARAVNEGA RETINOLA
HIT prodaje
PRIPOROČILO STROKOVNJAKA
Krema za obraz in vrat "Krožna plastika" 30 ml Preprečuje povešanje kože ličnic in brade, preprečuje deformacijo ovala obraza.
1078
16,00 €
12,49 €
(416,33 €/l)
KORNEEVA RIMMA,
zdravnica dermatologinja, kozmetologinja, kandidatka medicinskih znanosti, vodja centra za znanstveno raziskovanje Faberlic.
Retinol - vitamin A - eden najboljših sestavin proti staranju. Toda kljub vsem njegovim koristim ima številne neželene učinke: suhost, pordelost, piling. Našli smo načine za nevtralizacijo neželenih učinkov retinola. V dnevni kremi Retinol Like smo uporabili učinkovit naravni analog retinola, ki ne draži niti zelo občutljive kože. Retinol se v nočnem serumu Retinol Pro postavi v "pametno" smerno kapsulo, ki prodre v kožo in aktivira proces pomlajevanja. Kombinacija dnevne kreme in nočnega seruma zagotavlja dolgotrajen učinek liftinga, ki naredi kožo čvrsto in gladko. Priporočen tečaj - najmanj 28 dni.
03/2020 103
WHITENING
ACTIVE RENEWAL
Program "Učinkovita osvetlitev kože"
Program "Sijaj in obnova kože"
Cilj: BORBA S PIGMENTACIJO
Cilj: OBNAVLJANJE
SPF
IN GLAJENJE KOŽE
Spodbujanje obnove kože Izboljšanje polti obraza
15
Primerno za vse tipe kože
HITI
45%
prodaje
-
1217 1228
1218
1140
Belilna krema za obraz 50 ml Osvetljuje kožo in spodbuja njeno regeneracijo. Ščiti pred UV žarki, deluje antioksidativno.
1140
12,50 €
6,49€
(129,80 €/l)
SPF
15
1163
Krema s takojšnjim učinkom osvetlitve 50 ml
Odsevni delci v sestavi ščitijo kožo pred UV žarki in vizualno popravljajo ton kože.
1163
12,50 €
8,99 €
(179,80 €/l)
104 03/2020
KORK
A
Kemični piling z AHA-kislinami 30 ml
AHA ali alfa hidroksi kisline raztopijo stike med izrabljenimi celicami vrhnje plasti kože in olajšajo njihovo odstranjevanje. Vsebuje 9% AHA kislin (glikolna in mlečna kislina).
1218
12,50 €
9,99 €
(333,00 €/l)
KORK
B
Mikrodermoabrazija in encimski mikropiling 40 ml Sadni encimi in delci pilinga odstranjujejo odmrle kožne celice, gladijo površino kožne, izboljšujejo mikrocirkulacijo in vračajo naraven sijaj.
1228
11,00 €
KORK
C
SOS-terapija in obnavljanje 40 ml Peptidi pomirjajo kožo, odpravljajo rdečico, lajšajo občutek neugodja.
1217
Vsaka za
7,99 € (199,75 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
88% žensk je ugotovilo, da sta ton in mikrorelief kože enakomernejša* 80% žensk je potrdilo, da je koža bolj sveža in sijoča*
*Lastnosti, potrjene s testiranjem potrošnikov z udeležbo 40 žensk, samoocenjevanje stanja kože po mesecu dni uporabe. **Mikrobiom je skupnost "dobrih" mikroorganizmov, ki živijo na koži in pomagajo pri izgradnji lokalne imunosti.
1230
FORMULA:
glikolna kislina 2,1%, encimi granatnega jabolka in laktobacili
2.1% GLIKOLNA KISLINA
1214
zdravnica dermatologinja, kozmetologinja, kandidatka medicinskih znanosti, vodja centra za znanstveno raziskovanje Faberlic.
14,50 €
Za čim večjo obnovo kože in njen mikrobiom** priporočam programski pristop: dva meseca uporabljajte dva izdelka skupaj. Če je koža tanka ali občutljiva, skrajšajte tečaj na 1 mesec. Če je koža mastna, porozna, hrapava - priporočamo, da tečaj podaljšate na 3 mesece. Nato - vzdrževalna nega 1-3 krat na teden.
1214
14,50 €
10,99 €
(99,91 €/l)
10,99 € (274,75 €/l)
Skenirajte QR kodo in si oglejte video
Komplet
Renovacijski nočni losjon z AHA-kislinami 110 ml
Pred spanjem obrišite očiščeno kožo in nato nanjo nanesite kremo 1230.
Nanesite zvečer po nanosu losjona 1214. Zjutraj nanesite katero koli kremo s SPF. Priporočen tečaj je 1-2 meseca.
1230
PRIPOROČILO STROKOVNJAKA
KORNEEVA RIMMA,
Nočna krema-aktivator z AHA-kislinami 40 ml
FORMULA:
glikolna kislina 2,1%, mlečna kislina 0,8%, encimi granatnega jabolka in laktobacili
nočni losjon + nočna krema samo za
13,99€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
CLEANSING AND RENEWAL
Cilj:
Program "Čista in zdrava koža"
MIKROMASAŽA IN GLOBINSKO ČIŠČENJE KOŽE Alternativa salonskemu pilingu Masira in izboljšuje prekrvavitev Pomaga pri izravnavanju reliefa in tona kože
9261
Komplet za nego kože obraza Kompakten komplet v priročnem kovčku. Dva načina delovanja: nizke in visoke hitrosti. Velikost ohišja: 16,5 x 8 x 5 cm.
9261
23,50 €
1
17,99 €
4 nastavki za popolno kožo
2
1. Trda gobica za globoki piling, odstrani keratinizirane celice kože 2. Gobica za mehki mikro-piling, efektivno čiščenje por 3. Krtačka za umivanje odstranjuje ličila ter površinske umazanijo kože 4. Masažni nastavek za krepitev kože, preoblikuje konturo obraza
Snemljiva krtačka za umivanje 9535
9535
2,20 €
106 03/2020
1,59 €
3
4
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
BEAUTIFUL EYES Program "Lepe oči"
Cilj: ZMANJŠANJE OTEKLIN POD OČMI Takoj odpravi znake utrujenosti Zmanjša temne kolobarje in otekline pod očmi Stimulira mikrocirkulacijo krvi
45%
1036
Tonizira in osveži kožo okoli oči
Aktivni serum-balzam za rast obrvi 8 ml
1168
7,00 €
5,39 €
1168 PRIPOROČILO STROKOVNJAKA
KORNEEVA RIMMA,
zdravnica dermatologinja, kozmetologinja, kandidatka medicinskih znanosti, vodja centra za znanstveno raziskovanje Faberlic.
Koža okoli oči je tanka, brez podkožne maščobe, zato stres, pomanjkanje spanja, pomanjkanje vlage in kisika hitro postanejo opazni. Tri-roll gel je posebej zasnovan za hitro odpravljanje znakov utrujenosti. Formula vključuje fitokompleks divjega kostanja, sojine in riževe peptide, ki zmanjšujejo zabuhlost, ter antioksidante, ki ščitijo kolagen in elastin pred uničenjem. Edinstvena embalaža z valjčnim aplikatorjem vam omogoča, da naredite mini masažo kadarkoli v dnevu.
Tri-roll gel proti oteklinam in temnim kolobarjem pod očmi 10 ml Uporabljajte zjutraj in zvečer, pa tudi kadarkoli tekom dneva za lajšanje utrujenosti. Posebej priporočljivo je za tiste, ki dlje časa delajo za računalnikom.
1036
12,50 €
6,99 €
(699,00 €/l)
03/2020 107
IDEAL BODY Program "Idealno telo"
Cilj: ZMANJŠANJE OBSEGA TELESA IN BOJ PROTI STRIJAM
Strije in brazgotine so manj opazne 1080
1194
Anticelulitna krema - kipar 150 ml
Stimulira tvorbo kolagena
Zategne kožo in izboljša njen relief. Z izvlečki kofeina, bršljana, konjskega kostanja in centella asiatica
1080
Aktivna krema za korekcijo figure "Termo učinek" 150 ml Učinkovito se bori proti maščobam na problematičnih področjih. Z izvlečki centella asiatica in bršljanom
1237
1194
Vsaka za 9,00 €
6,99 €
(46,60 €/l)
Vsebuje AHA kisline 1216
Obliž za hujšanje za pas in področje trebuha 3 kom.
Izboljša elastičnost kože, pospeši izločanje toksinov. Priporočeni tečaj - 6 tednov, uporabljati vsak drugi dan.
1199
11,00 €
7,99 €
108 03/2020
Regenerativna krema za telo proti strijam 75 ml Z oljem makadamije in kompleksom rastlinskih izvlečkov
1216
11,00 €
7,99 €
(106,53 €/l)
Ima rahel hladilni učinek Začne procese obnavljanja kožnih celic Tonizirajoči anticelulitni piling za telo AHA-Piling 150 ml
Uporabljajte 2-3 krat na teden.
1237
9,00 €
6,99 € (46,60 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
Izboljšajo krvni obtok Kurijo maščobe Izpirajo toksine Povečajo elastičnost kože
NEGA KOŽE
Obliži za hujšanje na problematičnih področjih 24 kom.
Priporočen tečaj - 6 tednov, uporabljajte ga vsak drugi dan.
1198
11,00 €
7,99 €*
40%
-
1238
Aktivna modelirna krema za telo s hladilnim učinkom Cryo Cream 150 ml Z mentolom, izvlečki rjavih alg, L-karnitinom, kofeinom in alantoinom
1238
11,00 €
6,49 € (43,26 €/l)
Izboljša prekrvavitev in pospeši kurjenje maščob Tonizira in zateguje kožo Ima učinek hlajenja in drenaže
Bonus
za nakupe
*Obliž
za telo (1198) samo za
2,99€
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V ZNESKU NAD 35,99 € (akcija velja, do razprodaje zalog)
●
30
+
INOVACIJA ZA VSE VRSTE KOŽE
LABORATORIJA Kolekcijo predstavlja ELENA LETUCHAYA, TV voditeljica in producentka
FABERLIC
●
3 FAZE SISTEMSKE NEGE s peptidi in hialuronske kisline
1 2 3
OBNAVLJANJE
ELASTIČNOST
Nagrada na področju potrošniške kemije v nominaciji "Inovativni izdelek"
LIFTING
3 NIVOJI VLAŽENJA Zahvaljujoč kombinacije hialuronskih kislin različnih molekulskih mas. 1. NIZKO MOLEKULARNA
prodira v globoke plasti povrhnjice, hrani in vlaži kožo od znotraj, aktivira sintezo kolagena in elastina. Prisotna v kremah osnovnega programa nege (stopnja 1,2,3).
110 03/2020
2. SREDNJE MOLEKULARNA
zapolni praznine v srednjih plasteh povrhnjice in podaljša vlažilni učinek. Prisotne v vlažilnih gelih in vlažilni serumih za obraz, kremi za vrat in dekolte.
3.VISOKO MOLEKULARNA
deluje v zgornjih plasteh povrhnjice, na površini kože ustvarja zaščitni sloj, ki zmanjšuje izgubo vlage. Prisotna v regenerativni nočni maski za obraz.
1
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
TEČAJ - 28 DNI
AKTIVATOR
OBNAVLJANJA Za glajenje gub in preprečevanje povešanja kože je prvi korak osvobajanje celic od "smeti". "Stopnja 1" aktivira globoko razstrupljanje in obnovi vitalne procese v kožnih celicah.
37%
**Po študiji izdelka z aktivnim kompleksom Tripeptide S20, ki ga je zagotovilo podjetje Ashland (Francija) po 28 dneh uporabe.
do
2985
HITI
se je zmanjšalo število gubic** Aktivni kompleks Tripeptida S20 spodbuja čiščenje poškodovanih beljakovin ("beljakovinski ostanki"). Nizko molekularna hialuronska kislina kožo vlaži od znotraj in podaljšuje delovanje sredstva.
prodaje
Kisikov kompleks Novaftem-O2® povečuje učinek vseh aktivnih dodatkov.
2986
NAČIN UPORABE: "Stopnja 1" je zasnovana za 28 dni uporabe. Nato je potrebno nadaljevati v programu "Stopnja 2".
Bonus
za nakupe
*Krema za obraz samo za
Anti-aging krema za obraz "Obnova I" 30 ml
Anti-aging krema za veke "Obnova I" 15 ml
2985
2986
Nanesite zjutraj in/ali zvečer kot del osnovne nege.
23,50 €
17,99 €*
(599,66 €/l)
Nanesite zjutraj in zvečer na očiščeno kožo okoli oči.
20,00 €
14,49 €
(966,00 €/l)
6,99€
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V ZNESKU NAD 35,99 € (akcija velja, do razprodaje zalog)
2
ELASTIČNOSTI "Stopnja 2" znova zažene "režim mladosti", obnavlja lastno energijo v celicah in jim vrne aktivnost.
2988
Tripeptid Syn-Hykan aktivira sintezo hialuronske kisline.
2989
Anti-Aging krema za obraz "Elestičnost II" 30 ml
Nanesite zjutraj in/ali zvečer, kot osnovno nego.
2988
23,50 €
17,99 €
(599,66 €/l)
3
24%
20,00 €
14,49 €
AKTIVATOR
"Stopnja 3" - najbolj aktivna. Na tej stopnji se aktivirajo "proteini mladosti", epidermalni sloj postane bolj gost, obnavlja se notranji volumen in čvrstost kože.
Anti-Aging krema za veke "Lifting III" 15 ml
Nanesite zjutraj in zvečer na očiščeno kožo okoli oči kot primarno nego.
2984
20,00 €
14,49 €
(966,00 €/l)
112 03/2020
2989
LIFTING
2983
2984
Nanesite zjutraj in zvečer na očiščeno kožo okoli oči kot osnovno nego.
TEČAJ - 28 DNI
jasnejši oval obraza: koža je bolj gosta in napeta**
Peptidni kompleks Syn-Tacks znatno zmanjša deformacijo ovala obraza.
Anti-Aging krema za veke "Elastičnost II" 15 ml
(966,00 €/l)
do
Aktivni kompleks Lakesis v kožnih celicah aktivira "beljakovine mladosti" in kožo napne.
AKTIVATOR
Anti-Aging krema za obraz "Lifting III" 30 ml
Nanesite zjutraj in/ali zvečer kot osnovno nego.
2983
23,50 €
17,99 €
(599,66 €/l)
** Glede na raziskavo zdravila z aktivnim kompleksom Lakesis, ki ga je po 28 dneh uporabe zagotovilo podjetje Codif (Francija).
Kompleks Early Boost – edinstveni vir rastlinskega taurina - obnavlja aktivnost in energijo kožnih celic.
TEČAJ - OD 28. DNE
povečana elastičnost kože in zglajene gubice*
*Glede na raziskavo sredstva Lys'lastin, ki ga je zagotovilo podjetje Basf (Nemčija) po 84 dneh uporabe.
95%
do Aktivne molekule Lys’lastineTM V stimulirajo sintezo elastina v koži.
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
KASKADNO VLAŽENJE Podporni izdelki za nego, ki koži čez dan zagotavljajo kaskadno vlaženje, povečajo njeno naravno zaščito in ohranjajo njeno vodno ravnovesje.
do
59%
Obnavljajoča nočna maska za obraz 30 ml
Uporablja se kot nočna nega, izmenično s kremami "Stopnja 1", "Stopnja 2", "Stopnja 3".
2993
23,50 €
17,99 € (599,67 €/l)
*Glede na študijo sredstva Syn-Up, ki ga je posredovalo podjetje DCm (Švica). Rezultati so pomembni za art. št. 2996 in 2981.
je koža bolj sveža in spočita*
2993
45%
-
2981
2996
2982
Vlažilni serum za obraz 40 ml
Po potrebi uporabite kadarkoli. Lahko se razprši preko ličila.
2996
20,00 €
10,99 €
(274,75 €/l)
Vlažilni gel za obraz 30 ml
Uporabite zjutraj in/ali zvečer kot samostojno ali na vrhu ene od krem tri-stopenjskega programa za povečanje učinka.
2981
23,50 €
17,99 €
(599,67 €/l)
Anti-Aging krema za vrat in dekolte 30 ml
Uporabljajte jo dnevno, kot del programa Skin Activator.
2982
23,50 €
17,99 €
(599,67 €/l)
03/2020 113
"15 minut
–
in jaz sem pripravljena!" 1172
AKTIVNA SESTAVINA BEAUTYFEYE™ gladi "gosje noge", zmanjša zabuhlost pod očmi
Ekspresni korektor za kožo okoli oči 5,3 ml
0219
7,00 €
5,39 €
114 03/2020
IMA TAKOJŠEN UČINEK optično glajenje gub in drobnih črt na čelu in okoli oči
0219
UNIVERZALNI ODTENEK prilagodi se tonu kože
3D polnilo za polnjenje gub 15 ml
1172
14,50 €
10,99 €
(732,67 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA NEGA KOŽE KOŽE
Takojšnja
preobrazba
40%
-
Lo 2 Ek T Au 2
r
MASKA-DETOX ZA OBRAZ z drevesnim ogljem - resnična odrešitev za "utrujeno" kožo. Kožo napolni s sijajem in ustvari spočit videz
01 01 98
IVZ Ý
ER BBOR ek roLbEK VIý ZDE
MEZINÁRODNÍ CENA MEDNARODNA INOVATIVNÍ PRODUKT NAGR ADA ROKU "INOVATIVNI IZDELEK LETA"
SERUM obnavlja energijo v kožnih celicah, odpravlja sledi utrujenosti, obnavlja zdravo polt in daje sijaj EKSKLUZIVNA FRANCOSKA FORMULA
Kolekcija Beauty Lab - zmagovalec mednarodnega natečaja in prejemnik nagrade "Inovativni izdelek leta".
HIT prodaje 0276
1049
"FOTOSHOP" UČINEK ŽE V 1 MINUTI Tehnologija Microphantom vizualno odpravlja pomanjkljivosti in ustvarja iluzijo popolnoma gladke kože KOT RADIRKA v 1 sekundi briše pore, gube LAHKA TEKSTURA brez učinka maske
0222
Čistilna maska za obraz z drevesnim ogljem 50 ml
Uporabljajte 1-2 krat na teden.
0276
9,00 €
5,39 €
(107,80 €/l)
Serum za obraz "Anti stres" 20 ml
Krema za obraz Blur 15 ml
0222
1049
Uporabite ga kot samostojno sredstvo ali pod vašo najljubšo kremo. Za vse tipe kože
21,50 €
17,99 € (899,50 €/l)
Nanesite neodvisno kot podlago za ličila ali povrhu dnevne kreme.
21,50 €
15,99 €
(1066,00 €/l)
03/2020 115
ODPRAVITE TEMNE KOLOBARJE 1089
akcijska cena
1,39 €
Utrjevalna maske-obliž za kožo okoli oči 1 par Hitro zateguje in krepi kožo vek, ji daje tonus, gladi drobne gubice, zmanjšuje temne kolobarje in zabuhlost.
1089
3,60 €
2,69 €*
ZATEGNITE IN ZGLADITE KOŽO
Ekspresna gel maska za obraz "Lifting in sijaj " 1 kos.
Intenzivno zateguje kožo, zmanjšuje pojav gub, globinsko vlaži in daje obrazu zdrav sijaj. Za utrujeno kožo in kožo brez sijaja.
1044
akcijska cena
2,19 €
akcijska cena
2,19 €
1044
0224
KOŽO NAPOLNITE S HRANILI
Folija ekspresna-maska za obraz "Vlaženje in prehrana" 1 kos.
Plast folije ustvarja rahel toplotni učinek, odpira pore in spodbuja globlje prodiranje aktivnih sestavin. Za suho in dehidrirano kožo
0224
Vsaka za 5,40 €
3,99 €* (akcija velja, do razprodaje zalog)
116 03/2020
KISIKOVA KOZMETIKA
"15 minut
–
NEGA NEGA KOŽE KOŽE
SVEŽ, SPOČIT VIDEZ IN SIJAJ KOŽE INOVATIVNA FORMULA BUBBLE O2
NASIČENA KISIKOVA FORMULA
Ob stiku s kožo maska tvori zelene mehurčke, ki izravnavajo ton kože in ji dajo brezhiben videz, kar ustvarja osnovo za nadaljnjo nego.
Ob stiku s kožo se maska začne "mehurčkati" in spremeni v peno, spreminja barvo iz črne v sivo
ODPRAVLJA MASTEN BLESK
IZRAVNAVA TON IN VLAŽI KOŽO
akcijska cena
2,19 €
akcijska cena
2,19 €
1043 0234
Kisikova ekspresna maska za obraz "Popolni ton in vlaženje"
Izvleček sladkornega trsa nasiči kožo z vlago, očisti in oža pore, spodbudi proizvodnjo kolagena in naredi kožo gladko, mehko in žametno. Za vse tipe kože
0234
Kisikova ekspresna maska za obraz "Matiranje in čiščenje" 1 kos. Absorbira odvečno kožno maščobo, kožo naredi mat in svežo. Za kožo nagnjeno k mastnosti
1043
Vsaka za 5,40 € 3,99 €* Posebna ponudba za strani 116-117
Bonus
za nakupe
*Vsaka maska
s popustom
-60%
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V ZNESKU NAD 8,99 €
WEEKEND ZASNOVAN NA PODLAGI KOMPLEKSA B-CIRCADIN™ IN VULKANSKE TERMALNE VODE
REGULIRA CIRKADNE RITME Cirkadni ritem je lastnost celotnega organizma, vključno s kožnimi celicami. Stres, nepravilni spanec, dinamičen življenjski slog in celo stalni stik z elektronskimi napravami motijo dnevni ritem kože in koža pokaže znake utrujenosti. Sredstva iz serije Weekend omogočajo koži vsakodnevno okrevanje, ne glede na stres in ne redni počitek. 0136
0141 0113
0139
DOLGO PRIČAKOVANI POČITEK ZA KOŽO
Regeneracijska krema za obraz Skin Re-Charge 50 ml
Izbriše sledove utrujenosti in izboljša tonus kože, ščiti pred agresivnimi dejavniki okolja. Uporabljati tekom dneva in/ali zvečer.
0136
9,00 €
6,49 €
(129,80 €/l)
118 03/2020
NEGA KOŽE OKOLI OČI
Gel krema Eye Beauty 15 ml
Odpravlja vidne znake utrujenosti in kroničnega pomanjkanja spanja, vlaži in koži okoli oči daje sijaj.
0113
7,00 €
5,39 €
(359,33 €/l)
SKRBNO ČIŠČENJE
Čistilna emulzija Thermal Cleanser 150 ml Zahvaljujoč edinstveni teksturi transformator, se po nanosu na kožo spremeni v nežni tonik.
0141
8,00 €
5,89 €
(39,26 €/l)
SISTEM GLOBINSKEGA VLAŽENJA
Vlažilni gel za obraz Aqua Boost 50 ml
Pomirja kožo, jo vlaži in preprečuje izgubo vlažnosti. Uporabljati tekom dneva in/ali zvečer.
0139
9,00 €
6,49 €
(129,80 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
NE ČAKAJTE NA PROSTE DNI, PODARITE KOŽI POČITEK ŽE SEDAJ!
ZA
35%
IZBOLJŠAN ZUNANJI IZGLED KOŽE*
*Glede na klinično študijo izdelka B-Circadin™ podjetja Laboratoire BIO-EC (Francija) po 28 dneh uporabe. Rezultati raziskave so pomembni za art. št. 0138.
0137
0138
CELIČNA OBNOVA
TERMALNA OBNOVA
Nočna maska za obraz Harmony Sleep 50 ml
Obnovitveni serum za obraz Thermal Therapy 15 ml
Začne postopek vračanja elastičnosti in čvrstosti, gladi drobne gubice.
0137
11,50 €
8,99 €
(179,80 €/l)
Povečuje elastičnost in prožnost, oblikuje obliko obraza, čisti konture, povrne svežino in sijaj kože. Lahko se uporablja samostojno ali pod vašo najljubšo kremo za njen boljši učinek.
0138
11,50 €
8,99 € (599,33€/l)
Komplet nočna maska + serum samo za
12,99€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
HIT prodaje
Anti-Aging dnevna krema 30 ml
0311
Preprečuje nastanek globokih gub. Pomaga gladiti kožo.
0311
Obnavljajoča nočna krema 30 ml
Tonizira, osveži in izboljša videz kože, se bori proti učinkom dnevnega stresa. Zagotavlja dolgotrajno vlaženje in prehrano.
0312
0312
Vsaka za 21,50 €
15,99 €
(533,00 €/l)
Nočna maska za obraz 50 ml
Kožo globinsko vlaži in izravnava njeno polt. Ves dan vzdržuje vodno ravnovesje.
0331
0331
23,50 €
17,99 €
(359,80 €/l)
0332
Aktivna voda za obraz 40 ml Vsebuje bistro ledeniško vodo, obogateno z koristnimi minerali. Osveži in navlaži kožo.
0332
7,00 €
5,39 €
(134,75 €/l)
30
+
ZA VSE TIPE KOŽE
PREMIUM LINIJA NEGE KOŽE Z DRAGOCENIM PLATINUM KOMPLEKSOM KREME NE VSEBUJEJO: PARABENOV SLS MINERALNIH OL J SINTETIČNIH BARVIL SNOVI ŽIVALSKEGA IZVORA
120 03/2020
Vlažilno čistilno mleko 150 ml
Razkošno teksturirano mleko, ki nežno odstranjuje nečistoče in ostanke ličila iz obraza in oči. Vlaži in gladi kožo.
0329
12,50 €
9,99 €
(66,60 €/l)
0329
NEGA KOŽE
Umetnost ohranjanja MLADOSTI
Ekskluzivni Airless-sistem embalaže kreme in seruma preprečuje vstop zraka v embačažo. 0330
PRITISNITE NA DOZIRNIK
PEPTIDNI KOMPLEKS MATRIXIL MORPHOMIX
spodbuja proizvodnjo kolagena, preprečuje zbledelost kože, zmanjšuje vidne gube od korena vratu do podbradka
50%
-
0319
AKTIVNI KOMPLIK SKINFLEX
Razkošna krema za vrat in dekolte 50 ml
Ima negovalno teksturo, ki je posebej zasnovana za nežno kožo. Učinkovito se bori proti gubam in drugim starostnim spremembam.
0319
23,50 €
11,49 €
(229,80 €/l)
ima izrazit lifting učinek, izboljša elastičnost kože in njeno teksturo
Serum "Aktivator mladosti" 15 ml
Odpravlja vidne znake staranja. Nanesite na očiščeno kožo pred uporabo kreme 2-krat na dan.
0330
21,50 €
15,99 €*
(1066,00 €/l)
Bonus
za nakupe
*Serum samo za
8,99€
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V ZNESKU NAD 35,99 € (akcija velja, do razprodaje zalog)
30+ Z A V S E VRSTE KOŽE
NA PODLAGI HIALURONSKE KISLINE
HIALURONSKA KISLINA –
je naravni polisaharid, ki na površini kože tvori dihajoči film, ki zadrži vlago in gladi kožo.
PEPTIDNI KOMPLEKS PROLIXIR S20
izboljša vlaženje kože, pomaga odstraniti toksine, upočasni proces staranja in zmanjša gube.
Triaktivna maska-obliž za obraz Vidno zmanjša gube. Kožo dela gladko in porcelanasto mat.
0736
3,10 €
0736
2,29 €
0725
Vsaki
2 maski-obliž
Gel maska-obliž za kožo okoli oči 1 par
samo za
1,79 €
0725
3,10 €
vsaka
(akcija velja, do razprodaje zalog)
122 03/2020
2,29 €
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
KLINIČNO DOKAZANO*
Zmanjšanje gub
*Glede na rezultate študij kompleksa Prolixir S20, ki jih je zagotovilo podjetje Ashland (Francija).
za
37%
0721
MICELLARNA VODA primerna za obraz, oči, ustnice primerna za vse vrste kože čisti kožo in ličila iz kože Micellarna voda 200 ml
0721
5,90 €
4,49 €
(22,45 €/l)
40+ Z A V S E VRSTE KOŽE
NA OSNOVI CELIC STEBLA GARDENIJE
MATIČNE CELICE GARDENIJE
stimulirajo sintezo kolagena in zmanjšajo njegovo uničenje, kožo zaščitijo pred izgubo elastičnosti.
COMPLEX SURVICODE
zažene procese obnovitve poveča zaščitni potencial kožnih celic.
DRAGOCENA LEPOTNA MASKA
0747
nežno odstranjuje površinske onesnaževalce in zateguje pore posvetli in izravna ton kože gladi drobne gubice
0744
Popolno čistilo za obraz 175 ml Primerna je za čiščenje celo zelo občutljive kože.
0747
11,50 €
124 03/2020
8,99 € (51,37 €/l)
Dragocena lepotna maska 50 ml
0744
12,50 €
9,99 € (199,80 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
KLINIČNO DOKAZANO*
za
33,3%
poveča regeneracijo kože
*Glede na študijo o učinkovitosti matičnih celic gardenije podjetja Sederma (Francija).
NEGA KOŽE
50+ Z A V S E VRSTE KOŽE
NA OSNOVI PETIH AKTIVNIH PEPTIDOV
INOVATIVNI PEPTID MATRIXIL MORPHOMIX
4 KOMPLEKSNI PEPTID RENAISSANSE
aktivira "gene za dolgoživosti", pomaga zmanjšati navpične gube in "gosje noge".
rekonstruira tkiva kože, okrepi zgornje plasti kože in obnovi proporce obraza.
SERUM se učinkovito bori proti gubam in povešenju odpravlja dolgočasno kožo daje koži elastičnost in čvrstost Serum-aktivator življenjskih sil celic 15 ml
0785
12,50 €
10,99 €
(732,66 €/l)
Regenerirajoči tonik za obraz 150 ml
Nežno odstranjuje nečistoče s kože. Vlaži kožo, obnavlja naravno pH vrednost.
0779
5,90 €
4,49 €
(29,93 €/l)
126 03/2020
Kremna pena za nežno umivanje 175 ml
Nežna tekstura se v stiku z vodo spremeni v lahkotno peno, ki kožo nežno očisti od nečistoč, splakne ličilo z obraza in oči.
0791
11,50 €
8,99 € (51,37 €/l)
Regeneracijska kremna maska 50 ml
Pomlajuje, obnavlja in dviguje kožo. Gladi gube, zmanjša njihov volumen. Spodbuja regeneracijo kožnih celic.
0790
13,50 €
9,99 €
(199,80 €/l)
Anti-Aging krema za vrat in dekolte 75 ml
Preprečuje bledenje kože. Intenzivno neguje občutljivo kožo vratu in dekolteja.
0783
10,00 €
6,99 €
(93,20 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
KLINIČNO DOKAZANO*
do
82%
je koža bolj odporna na deformacije
*Pokazatelj stopnje okrevanja gladke kože 180 sekund po namrščevanju. Rezultate zagotavlja podjetje Sederma (Francija).
0784
NOČNA KREMA bori se proti izgubi kolagena tekom celotne noči intenzivno hrani in obnavlja kožo
KREMA ZA VEKE aktivno gladi in zateguje kožo vizualno skriva manjše nepopolnosti zadržuje vlago in ščiti kožo
DNEVNA KREMA spodbuja naravno proizvodnjo kolagena zmanjšuje globino in število gub
0780
hit
0781
prodaje
HIT prodaje Lifting krema za veke 15 ml
0784
11,00 €
7,99 €
(532,67 €/l)
Nočna krema-arhitekt 50 ml
0781
12,50 €
Dnevna krema arhitekt 50 ml
0780
Vsaka za
9,49 € (189,80 €/l)
Komplet dnevna krema + nočna krema + krema za veke samo za
18,39€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
60+ Z A V S E VRSTE KOŽE
NA PODLAGI BIOMIMETIČNE EMULZIJE
KONCENTRAT MATRIGENICS. 14G ,
pridobljen iz reproduktivnega dela alge Undaria Pinnatifida - najdaljša alga svetovnih oceanov, ima edinstvene lastnosti proti staranju.
DNEVNA KREMA-LIFTING zagotavlja kaskadno pomlajevanje kože intenzivno hrani in vlaži kožo, zaradi česar je voljna in elastična primerna kot podlaga za ličila
BIOMIMETIČNA EMULZIJA
povezana je s strukturo človeške kože, začenja postopek kaskadnega (plastnega) obnavljanja bledenja kože.
NOČNA KREMA-KOMPRESS ponoči kožo hrani, gladi gube in krepi dermo sproži mehanizem naravnega pomlajevanja kože na genski ravni
0758
0759
0768
HIT prodaje Dnevna krema-lifting kaskadnega učinka 50 ml
0758
12,50 €
9,99 €
(199,80 €/l)
Multi korekcijska krema za veke 15 ml
0768
11,50 €
8,99 € (599,33 €/l)
Nočna krema s kompresijsko kaskadnim delovanjem 50 ml
0759
12,50 €
9,99 € (199,80 €/l)
128 03/2020
KREMA ZA VEKE zagotavlja učinkovit lifting kože vek vlaži in neguje kožo okoli oči odstrani temne kolobarje in odstrani otekline
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
KLINIČNO DOKAZANO*
za
68%
*Glede na rezultate študije koncentrata Matrigenics.14G laboratorija Codif (Francija).
povečanje sinteze hialuronske kisline
V OBDOBJU 14 DNI*
reaktivira
14 genov lepote, vključenih v obnovo in stiskanje dermalnega zunajceličnega matriksa
0761
MASKA KIPAR globoko očisti kožo in odstrani plast odmrlih celic odlično očisti pore, odpravlja črne pege spodbuja sintezo kolagena
Maska-kipar za obraz, vrat in dekolte 50 ml
Masko nanesite na očiščeno, suho kožo obraza, vratu in dekolteja za 15-20 minut, nato pa jo odstranite z vlažno gobico.
0761
14,50 €
8,49 €
40%
-
(169,80 €/l)
03/2020 129
KOŽA DIHA
kislik
™
130 03/2020
Antioksidant Tumeron ščiti kožne celice pred oksidativnim
stresom
Patentirani Aquaftem® kisikov kompleks, ki kisik iz zraka dovaja v globlje plasti kože
4D
Arginin in aktivi Oxygen droni™ ciljno TAR GET iz morskih alg DST-H celicam dostavlja kisik, povečujejo krvni obtok, s čimer kjer se ta pretvori koži zagotavljajo kisik od znotraj v energijo
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
Za vse tipe kože
*Glede na rezultate kliničnih preskušanj, ki jih je izvedel FBU ROSTEST-MOSKVA. Rezultati raziskave so pomembni za artikel št. 0257.
LEGENDARNI
kisik
Kadar koži primanjkuje kisika, to vpliva na njeno lepoto in zdravje. Sredstva serije "Legendary kisik" koži omogočajo dihanje in ji vrnejo manjkajočo energijo.
KLINIČNO POTRJENO*:
po
30 minutah
minutah draženje kože izgine
po
30 dneh
se funkcija pregrade ponovno vzpostavi
0256
Sprej-led za obraz
Kisikov balzam Aktivno obnavlja kožo Lajša draženje in vnetja Daje občutek udobja
Ima hladilni učinek Osveži kožo in izboljša njen tonus Odpravlja sledi utrujenosti
HITI prodaje
50%
-
0281
Kisikov aktivator 15 ml
Omogoča, da koža učinkoviteje absorbira hranilne snovi iz drugih negovalnih sredstev. Preprosto ga nanesite pod vašo priljubljeno kremo ali pa ga uporabite kot samostojno sredstvo.
0281
9,00 €
6,99 €
(466,00 €/l)
0257
Regeneracijski aktivni sprej 100 ml
Kisikov balzam 50 ml
0256
0257
Sprej pršite na obraz ali telo z razdalje 25–30 cm. Tekočino zlijte v ledne forme in jo zamrznite. Zjutraj in zvečer obrišite obraz in dekolte s to ledeno kocko. S pantenolom in mineralnim kompleksom
4,50 €
2,29 € (22,90 €/l)
Aktivno izboljšuje prekrvavitev in prehrano kožnih celic, pospešuje naravne procese okrevanja. Z maksimalno koncentracijo kompleksa 4DTarget in pantenolom
11,00 €
7,99 € (159,80 €/l) 03/2020 131
0237
0238
0239
Dnevna krema za obraz 50 ml
0237
Nočna krema za obraz 50 ml
0238
Vsaka za 7,00 €
5,39 € (107,80 €/l)
Krema za kožo okoli oči 15 ml
0239
5,40 €
3,59 €
(239,33 €/l)
132 03/2020
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
sijaj
Za vse tipe kože
KISIKOV
V razmerah urbanega stresa in slabših ekoloških razmerah koža pogosto izgleda sivo in utrujeno. Sredstva iz serije "kisikov sijaj" koži vračajo zdravo barvo in njen naravni sijaj. BB krema in serum sta večnamenska izdelka, absolutna nujna pri vsakodnevni negi kože. Sijoča in gladka koža, brez nepopolnosti, je tisto, kar naredi vašo podobo za vzgled.
HIT prodaje PREJ
KASNEJE
Serum takoj daje obrazu sijoč videz, ustvari moden učinek vlažne kože. Svetlobni pigment na koži vizualno zgladi nepravilnosti.
BB krema Univerzalni odtenek Uravnava polt obraza Maskira nepopolnosti
Serum za obraz
0242
V trenutku daje vašemu obrazu sijoč, svež videz Vizualno popravi nepopolnosti kože Kožo vlaži in mehča
Večnamenska BB krema 30 ml
Nanesite na očiščeno kožo. Za bolj gosto prevleko se lahko nanese v več plasteh.
Serum za obraz 15 ml
Nanesite tanko plast na očiščen obraz. Uporabite kot samostojno sredstvo ali pod kremo.
0241
0241
0242
9,00 €
11,50 €
8,99 €
5,39 €
(359,33 €/l)
(299,67 €/l)
40%
-
03/2020 133
Za vse tipe kože
Komplet
KISIKOVO
vlaženje
samo za
5,29€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
0260
0262
Pri vlaženju kože je pomembno, da vlago dostavimo v njene globlje plasti. Sredstva iz serije "Kisikovo vlaženje" to nalogo učinkovito rešujejo.
0261
Dnevna krema-fluid za obraz 50 ml
0260
3,59 € (71,80 €/l)
5,40 €
Gel za kožo okoli oči 15 ml
0262
4,00 €
2,69 € (179,33 €/l)
Nočna krema za obraz 50 ml
0261
5,40 €
3,59 € (71,80 €/l) Za mastno in kombinirano kožo
KISIKOVO
ravnotežje
0273 0272
Za lepoto in zdravje kože, ki je nagnjena k mastnosti ta zahteva celovito nego. Sredstva serije "Kisikovo ravnotežje" normalizirajo delovanje lojnih žlez in zagotavljajo občutek svežine tekom dneva.
0274
Dnevna krema za obraz 50 ml
0272
Nočna krema za obraz 50 ml
0273
Vsaka za 5,40 € 3,59 € (71,80 €/l)
40
-
%
Matirajoča BB-krema 30 ml
Popolnoma se prilaga tonu kože. Skriva vidne pomanjkljivosti, poravnava mikrorelief.
0274
11,50 €
134 03/2020
6,99 € (233,00 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
Za normalno in suho kožo
KISIKOVA
prehrana Sredstva iz serije "Kisikova prehrana" zagotavljajo zaščito, vzdržujejo normalno raven vlage in negujejo kožo s hranili. Prehrana in udobje Takoj se vpije, hrani kožo vek Kožo vlaži in podarja občutek udobja 0264
0266
Prehrana in zaščita Hitro odstranijo suhost in luščenje Obnavlja zaščitno lipidno plast
0265
Nočna krema za obraz 50 ml
Kožo v teku noči hrani in jo vlaži, ji povrne čvrstost in elastičnost.
0265
5,40 €
3,59 €
(71,80 €/l)
0268
Maska za obraz 50 ml
Kožo hitro nasiti s hranili in jo tonizira, poveča elastičnost in čvrstost.
0268
7,00 €
5,39 €
(107,80 €/l)
Dnevna krema za obraz 50 ml
0264
5,40 €
3,59 €
(71,80 €/l)
Krema za kožo okoli oči 15 ml
0266
4,00 €
2,69 €
(179,33 €/l)
Komplet
dnevna krema + krema za veke samo za
5,29€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
Za mastno in kombinirano kožo
HIT prodaje
GLOBOKO ČIŠČENJE
OBNOVA IN REGENERACIJA
NEŽNO ČIŠČENJE
Čistilni Gommage za obraz 75 ml
Mehanski piling za obraz 75 ml
Čistilna pena-mousse 175 ml
Drobne granule odstranjujejo odmrle celice kože, uravnavajo ton in reljef kože. Uporabite 2-3 krat na teden.
Previdno odstrani odmrle celice in normalizira žleze lojnice, odpravlja masten sijaj. Uporabite 1-2 krat na teden.
0271
5,90 €
4,69 €
0269
5,90 €
Nežno očisti obraz od ličil in nečistoč. Vlažilne sestavine negujejo kožo.
0255
9,00 €
4,69 €
6,99 €
(39,94 €/l)
(62,53 €/l)
0271
0255
0269
(62,53 €/l)
Za normalno in suho kožo
TONIRANJE IN MATIRANJE
0270
Micelarni losjon 150 ml
Absorbcijski tonik za obraz 150 ml
4,90 €
0253
3,59 €
5,40 €
Ima kremasto teksturo. Odpravlja suhost in lupljenje kože.
3,99 €
0277
(26,60 €/l)
(23,93 €/l)
0277
NEŽNO ČIŠČENJE
Mleko za odstranjevanje ličila 150 ml
Primerno za področje okoli oči. Vlaži in mehča kožo.
Kožo tonizira, jo navlaži in zmehča. Odpravlja mastni sijaj.
0270
0253
NEŽNO ČIŠČENJE
4,90 €
3,59 €
(23,93 €/l)
Za vse tipe kože
Gobica za umivanje
ČIŠČENJE IN OSVEŽITEV
Čistilni gel za umivanje 150 ml
Ne suši in ne pušča občutka zategovanja kože.
Material: silikon. Velikost: 6,5 х 5 х 2 cm.
0258
0258
TONIZIRANJE IN VLAŽENJE
Nežni tonik za obraz 150 ml
Osveži in gladi kožo.
0259
Vsaka za 4,90 € 3,59 € (23,93 €/l) 136 03/2020
0259
9141
3,60 €
2,69 €
NEŽNO ODSTRANJEVANJE LIČIL Vlažni robčki za odstranjevanje ličil z micelarno vodo 15 kom.
9141 0287
Primerni tudi za odstranjevanje ličila okoli oči.
0287
1,80 €
1,29 €
Primerno tudi za potovanja
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
KISIKOVO
dihanje
Zunanji izgled kože je odvisen od pravilnega in rednega čiščenja kože in tudi od učinkovitosti procedur nege kože. Za vse tipe kože
SKRBNO ODSTRANJEVANJE TUDI VODOODPORNIH LIČIL
Dvofazni odstranjevalec ličil z oči 150 ml
Nežno in učinkovito odstrani celo vodoodporno ličilo z nežne kože okoli oči, ima pomirjujoč in osvežujoč učinek.
1242
5,40 €
3,59 € (23,93 €/l) 1242
11969
Praktična in estetska rešitev za lepo shranjevanje bombažnih blazinic, vatiranih palčk, gobic in drugih majhnih predmetov v kopalnici ali na toaletni mizi
NOVO
35%
-
11975
Organizator za bombažne blazinice
Organizator za vatirane palčke in diske
11969
11975
Material: plastika. Velikost: 20 х 7 cm.
7,00 €
5,39 €
Material: plastika. Velikost: 15 х 10 х 13,5 cm.
11,50 €
8,99 € 03/2020 137
pH-območje
3
Uravnotežen mikrobiom –
ZDRAVA KOŽA!
Kaj je mikrobiom? 1244
4
HIT prodaje
Mikrobiom je skupnost mikroorganizmov, ki živijo v našem telesu in na naši koži. Ravnotežje mikroorganizmov kože je unikatno za vsako osebo ter določa videz in stanje kože.
Zakaj je pH pomemben? Kislo okolje je pomembno za udobno bivanje in ravnovesje mikrobiomov. PH biomice je 5.0**, kar ustreza optimalni ravni kislosti kože
95,8% 6
naravnih sestavin
Micelarna voda s posebno blago formulo nežno očisti kožo od umazanije in ličili
Micelarna voda 300 ml
Za čiščenje in odstranjevanje ličil. Za vse tipe kože, vključno z občutljivo kožo.
1244
7,00 €
8 138 03/2020
5,39 €
(17,97 €/l)
**pH izdelkov lahko variira od 4,5 do 5,5.
5.0
KISIKOVA KOZMETIKA
AR
ABENO
3
B R EZ
94,2%
A
HIPO AR
ER G E AL MA N O
V
B R EZ
P
Vsa sredstva v seriji:
AL
KO H O L A
B RE Z
B R EZ
SLS
MILA
naravnih sestavin
Prosojna gel tekstura tvori ultra lahko peno in daje takojšen občutek svežine
Micelarni gel za umivanje 150 ml
Za čiščenje in odstranjevanje ličil. Za vse vrste kože, še posebej primeren za kombinirani tip kože.
1239
6,50 €
NEGA KOŽE
4,49 € (23,93 €/l)
pH 5.0
4
1239
ustreza vrednosti kislosti kože
5.0
90,3% naravnih sestavin
6
1240
Skenirajte QR kodo in si oglejte video
Nežna kremna tekstura naredi umivanje še prijetnejše
7
Mousse krema za umivanje 150 ml Za čiščenje in odstranjevanje ličil. Posebej primeren za suho kožo.
1240
6,50 €
4,49 € (23,93 €/l)
Serija Botanica - dobitnica letne nagrade "Čas za inovacije" v nominaciji "Izdelek leta".
NE REALNI "CHOCK-CHOCK" ZA REALNO DEKLE
"Chock-chock" je učinek vlažnega sijaja kože, okoli katerega je v Koreji zgrajen pravi kult lepote. 0851
40%
0850
Nežna pena za umivanje 150 ml
0852
Fuligo alga in provitamin B5 negujeta kožo s hranili, jo navlažita in obnavljata. Peno uporabite po olju 0844.
0850
11,50 €
8,99 €
l ig
Mo
rsk
o
(59,93 €/l)
e a l g e Fu
Gel-rolo za obraz 100 ml Vitaminski tonik za obraz 100 ml
Ekstrakt azijske bele murve in vitaminov B, C, E obnavlja lipidno plast in kožo napolni z energijo. Koži pomaga zadržati vlago in jo pripravi za nadaljnjo nego.
0852
7,00 €
140 03/2020
4,29 € (42,90 €/l)
Alga Fuligo prispeva k globokemu in učinkovitemu čiščenju kože od keratiniziranih delcev. Uporabljajte 2-3 krat na teden. Po nanosu kožo navlažite s svojo najljubšo kremo iSeul.
0851
11,50 €
8,99 € (89,90 €/l)
NEGA KOŽE
1
POVEM VAM SKRIVNOST: HIDROFILNO OLJE JE OSNOVA GLOBINSKEGA ČIŠČENJA!
0844
Nanesite olje na suho kožo in masirajte obraz, dokler se ličila popolnoma ne raztopijo.
2
Izperite s toplo vodo. Olje se bo spremenilo v rahlo mleko.
3
Umijte se s peno 0850.
HIDROFILNO OLJE JE IZDELEK NA OSNOVI NARAVNIH OLJ. ZA HITRO IN UDOBNO ODSTRANJEVANJE SREDSTEV S KOŽE MU DODAMO EMULGATOR, KI OB STIKU Z VODO PRETVORI OLJE V RAHLO MLEKO.
Bonus
za nakupe
*Hidrofilno olje samo za
Skenirajte QR kodo in si oglejte video
Hidrofilno čistilno olje 100 ml
Olje na osnovi morske alge Fuligo in izvlečka bele azijske murve nežno odstrani celo obstojna tonalna sredstva in šminke za ustnice, brez občutka mastnosti.
0844
14,50 €
11,49 €* (109,90 €/l)
6,99€
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V ZNESKU NAD 35,99 € (akcija velja, do razprodaje zalog)
Univerzalni odtenek
Vitaminski serum za obraz 15 ml
Koži bo dala resnično energijsko moč, ki jo bo nasitila s celim kompleksom vitaminov. Lahko se uporablja samostojno ali pod priljubljeno kremo.
0853
18,00 €
0853
CC-krema za obraz SPF 15 30 ml Univerzalni odtenek se prilagodi tonu kože in ga uravnava. Skriva rdečico in druge pomanjkljivosti. Vlaži in ščiti kožo.
14,49 €
(966,00 €/l)
0855
18,00 €
14,49 €
(483,00 €/l)
Gelna krema za obraz 50 ml
Lahka svetlikajoča tekstura
Lahka gelna krema bo s taljenjem svilnate teksture koži zagotovila občutek svežine in maksimalne vlažnosti.
0854
23,50 €
0854
Skenirajte QR kodo in si oglejte video
17,99 €
0855
(359,80 €/l)
Aktivna krema za obraz 50 ml
Zagotavlja celovit učinek na vse večje težave s kožo, hkrati pa ohranja mladost, svežino in lepoto.
0227
21,50 €
0227
11,00 €
(319,80 €/l)
Deluje čez noč in zagotavlja intenzivno nego. Uporabite 2-3 krat na teden.
0856
23,50 €
17,99 €
(359,80 €/l)
142 03/2020
2 v 1: črtalo za oči in pečat v obliki zvezde Nasičena črna barva in odporna prevleka.
5755
15,99 €
Nočna maska za obraz 50 ml
Dvostranski eyeliner z žigom 1.4 g
0856
8,99 €
5755
NEGA KOŽE
NOVO POLŽEV MUCIN KREPI OBČUTLJIVO KOŽO VEK, POMAGA ODPRAVITI ZNAKE STRESA. OSVEŽI IN VLAŽI
Gel za veke 30 ml
0905
14,50 €
10,99 €
(366,33 €/l)
50%
-
SKUPNI RAZVOJ L A B O R AT O R I J E V FA B E R L I C IN VODILNIH KOREJSKIH L A B O R AT O R I J E V
0905
POLŽEV MUCIN POSPEŠUJE OBNAVLJANJE CELIC IN KOŽO GLOBOKO NAVLAŽI VITAMIN B3 IZBOLJŠA ELASTIČNOST KOŽE IN NJENO ZAŠČITNO FUNKCIJO
HIT prodaje
Gel "Transformer" za obraz 50 ml 0875
Lahek gel z breztežno teksturo transformatorja se v stiku s kožo spremeni v vodo, ki v trenutku osveži in navlaži vašo kožo.
0875
18,00 €
8,99 € (179,80 €/l) 03/2020 143
0878
Posebna skrb za mastno in problematično kožo 13+, ki je nagnjena k nepravilnostim
Vlažni matirajoči robčki proti mastnemu blesku kože 15 kom.
0878
1,80 €
1,39 €
GLOBOKO OČISTI PORE, NEŽNO LUPI IN GLADI KOŽO TAKOJ ODPRAVI VNETJA
IDEALNO ZA ODSTRANJEVANJE MAKEUPA IZ MASTNE IN PROBLEMATIČNE KOŽE
0887
0879 0888
Papirnati matirajoči robčki za obraz 80 kom.
0887
2,30 €
1,79 € 0886
URAVNAVA DELOVANJE LOJNIH ŽLEZ, POMIRJA IN MATIRA KOŽO
Univerzalni čistilni trak za čelo, nos in brado
0886
0,90 € 144 03/2020
Krema-aktiv za obraz 6 v 1 50 ml
0879
4,50 €
3,39 €
(67,80 €/l)
0882
Micellarna voda za odstranjevanje ličila 100 ml
0888
4,50 €
3,39 €
(33,90 €/l)
Gel piling maska 3 v 1 100 ml
0882
5,40 €
3,99 €
(39,90 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
ZAČNITE NOVO ŽIVLJENJE S ČISTIM OBRAZOM! Antibakterijski učinek olja Manuka
Olje manuke je pridobljeno iz cvetov redke novozelandske rastline in ima edinstveno kombinacijo protivnetnega in pomirjevalnega učinka.
33
močnejši -krat od olja čajevca
Salicilna kislina ima močan piling in antibakterijski učinek. Čisti kožo pred nečistočami in preprečuje razmnoževanje bakterij. Edinstven kisikov kompleks NOVAFTEM-O2® prinaša kisik v globlje plasti kože, spodbuja lokalno mikrocirkulacijo in povečuje učinek vseh aktivnih komponent.
POMAGA PRI NARAVNIH PROCESIH OBNAVLJANJA KOŽE
erza univ lni o
ODSTRANJUJE ČRNE OGRCE, ZOŽUJE PORE, ODPRAVLJA AKNE IN MASTNI SIJAJ KOŽE
0881
0880
nek dte
0883
HITI prodaje
40%
DVOJNI UČINEK: ZMANJŠA VNETJE IN GA MASKIRA
SOS gel-korektor s točkovnim učinkom delovanja 15 ml
0883
4,50 €
3,39 € (226,00 €/l)
-
Antibakterijski gel za umivanje 150 ml
0880
4,50 €
2,69 €
Tonik matirajoči 200 ml
0881
5,40 €
3,19 € (15,95 €/l)
(17,33 €/l)
03/2020 145
UČINKOVITA REŠITEV PROTI AKNAM Čisti kožo pred umazanijo, mastnim sijajem in preprečuje pojav aken 1669
2 v 1:
čiščenje + maska
Učinkovito se bori z rdečico in vnetjem, bistveno zmanjšuje njihovo velikost
1674
Rastlinski kompleks Regu-Seb® uravnava žleze lojnice, zožuje pore, preprečuje razvoj vnetja Aktivni kompleks Amisoft® preprečuje nastanek aken, spodbuja izdelavo kolagena
Aktivni kremni gel "Anti-akne" 50 ml Z rastlinskim kompleksom Regu-Seb®, cinkovim oksidom in nikotinamidom
1674
6,50 €
146 03/2020
4,99 € (99,80 €/l)
Aktivna kremna maska za obraz 2 v 1 "Anti-akne" 100 ml Z belo glino, cinkovim oksidom, nikotinamidom
1669
6,50 €
4,99 € (49,90 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
UDOBJE ZA OBČUTLJIVO KOŽO Zmanjša kapilarni vzorec in izravna ton kože Nežno čisti kožo in ji povrne njeno vodno-maščobno ravnovesje
1629
Intenzivno vlaži kožo, odpravlja neugodje in zategnjenost 1665
1668
AVENACARE Complex™ stimulira
sintezo kolagena, pomirja razdraženo kožo, zmanjšuje srbenje
Vitamini F forte in Р zmehčajo kožo, zmanjšajo transepidermalno izgubo vlage, okrepijo kapilare
45%
-
Bisabolol pomirja kožo
in lajša draženje ter ima protivnetni učinek
Aktivni kompleks SK-Influx obnovi zaščitno pregrado kože
Obnavljajoča komfort-krema za občutljivo kožo 50 ml
Krema "Kapilarna zaščita" za občutljivo kožo 50 ml
Čistilna micelarna voda za občutljivo kožo 150 ml
Z aktivnim kompleksom SK-Influx, vitaminom F, bisabololom, AVENACARE Complex™
Z aktivnim kompleksom SK-Influx, vitamini F forte in P, bisabololom
Z AVENACARE Complex™, provitaminom В5
1665
6,50 €
5,39 € (107,80€/l)
1629
9,00 €
6,49 € (129,80 €/l)
1668
6,50 €
3,59 € (23,93 €/l) 03/2020 147
Vlažilne silikonske nogavice
Na osnovi gela, obogatenega z oljem sivke in vitaminom E. Sestavine: 80% bombaž, 19,5% elastomer, 0,5% gel. Velikost: 23 x 10 cm (enojna).
UDOBJE ZA VAŠE NOGE
11005
23,50 €
17,99 €
Krepi stene krvnih žil in pospešuje prekrvavitev, zmanjšuje otekline
1733
HIT prodaje
1661
Preprečevanje nastanka kalusa
1695
Zmehča otrdelo kožo nog, preprečuje razpokanje, obnavlja naravno lipidno plast
Balzam za noge "Gladke pete" 50 ml Z naravnimi vlažilniki in kisikovim kompleksom
1661
3,60 €
2,69 €
(53,87 €/l)
Tonična krema za noge Venotonik 75 ml
1733
4,00 €
3,19 €
(42,53 €/l)
Svinčnik-stik za preprečevanje žuljev na nogah 4 g
Sredstvo nanesite na mesta, kjer je možno drgnjenje in poškodbe kože. Z oljem arnike, alantoinom in vitaminom E
1695
3,60 €
148 03/2020
2,69 €
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
1642 Vlaži in mehča kožo, odstranjuje kurja očesa
1,79€
1696
1,59€
Uravnava intenzivnost znojenja kože nog. Ne pušča sledi na oblačilih in čevljih
Vrtljiva glava s stopal učinkovito očisti trdo kožo
Nastavek je mogoče kupiti ločeno
9595
9655
Zamenljiv nastavek Kompaktni strojček za kompaktni za pedikuro nog strojček Kompaktni električni Materiali: ABS plastika, peščen kamen. Velikost: 6 x 2,3 x 2,3 cm.
brusilnik z dodatno zamenljivo glavo in čopičem za čiščenje. Deluje s pomočjo dveh baterij (nista priloženi).
1,80 €
30,50 €
9655
9595
23,49 €
Mehčalna kremacompress za noge 50 ml Krema - antiperspirant za noge s povečanim potenjem 75 ml Z učinkom smukca in blagim vonjem mentola.
1642
3,60 €
1,79 €
(23,87 €/l)
Po tuširanju za 20-30 minut nanesite kremo na grobo kožo (žulji, kurja očesa). Za odstranitev zmehčane kože uporabite trdo gobico. S karbamidom
1696
3,60 €
1,59 €
(31,80 €/l)
03/2020 149
LAHKOTNO TUDI NA DALJŠE SPREHODE
Deluje tekom noči v 5 smereh hkrati: mehča, vlaži, obnavlja, neguje in ščiti kožo
2205
Balzam za utrujene noge "Hlajenje in sprostitev" 75 ml
2158
Z mentolom in arniko
2159
2,70 €
Spodbuja regeneracijo celic, neguje in vlaži kožo
1,79 €
(23,87 €/l)
2159
2157
Normalizira potenje, daje občutek svežine
v akciji ne sodeluje
IZDELEK
Zmanjšuje napetost v nogah in izboljšuje prekrvavitev
Dvostranska pilica za noge
Velikost: 25 x 5 cm.
11725
11,50 €
11725
8,99 €
Vsaki za noge 2 sredstvi samo za
1,29 € vsako
Kremno olje za noge "Hranjenje in obnavljanje" 75 ml
Krema za noge - dezodorirna "Podaljšan učinek" 75 ml
Nočna krema za noge "Kompleksna nega 5 v 1" 75 ml
Z oljčnim oljem
Z izvlečkom lotosa
Z izvlečkom bombaža in oljem čajevca
2157
2158
2205
Vsaka za 2,70 € 1,79 € (23,87 €/l) Posebna ponudba za to stran
(akcija velja, do razprodaje zalog)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
SKRBNA NEGA ROK Kožo obnavlja, vlaži in pospešuje celjenje mikro razpok
V teku noči kožo mehča, vlaži, neguje, obnavlja in jo ščiti
2202
Vlažilne silikonske rokavice
2204
Na osnovi gela, obogatenega z oljem sivke in vitaminom E. Za večkratno uporabo. Uporabljajte 2-3 krat na teden 20-45 minut. Sestavine: 80% bombaž, 19,5% elastomer, 0,5% gel. Velikost: 19 x 10 cm (enojna).
2186
11006
23,50 €
17,99 €
2189
1,39€ Spodbuja celjenje poškodovane kože, odlično jo navlaži Obnovi elastičnost in prožnost kože, upočasni proces staranja
Nočna krema za roke "Kompleksna nega 5 v 1" 75 ml Z izvlečkom bombaža in oljem čajevca
2204
Krema za roke "Vlaženje in obnavljanje" 75 ml
Krema za roke "Kompleksna nega" 75 ml
Kremna maska za roke "Anti-aging učinek" 50 ml
Z ekstraktom kamilice in glicerina
Z alantoinom, oljem sončničnih semen in D-pantenolom
Z avokadovim oljem, kolagenom in čebeljim voskom
2202
Vsaka za 2,70 € 1,39 € (18,53 €/l)
2186
2,70 €
1,79 €
(23,87 €/l)
2189
3,10 €
2,29 €
(45,80 €/l)
03/2020 151
KOLEKCIJA UŽITKOV ZA VAŠO KOŽO
8639
1844 NEGOVALNA FORMULA Z MLEČNIMI PROTEINI
8637
8647
Kremna pena za kopel 250 ml
8639
3,60 €
1,79 €
(7,16 €/l)
Mleko za telo 100 ml
Kožo naredi svilnato, se hitro vpije in telo obda z nežno aromo.
1844
4,50 €
2,29 €
(22,90 €/l)
Dezodorant- antiperspirant 50 ml
Ščiti pred vonjem potenja do 48 ur*. Mehča in pomirja razdraženo kožo pazduh.
8647
3,10 €
1,79 €
Kremno milo za roke 200 ml
8637
3,20 €
1,59 €
(7,95 €/l)
(35,80 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
152 03/2020
*Potrjeno s kliničnimi študijami.
"RAZKOŠNA MEHKOBA" / Z MANDLJEVIM MLEKOM
HIGIENA
8391
2489
NOVO • NEŽNA PENA ZA PREVIDNO ČIŠČENJE • KOŽO VLAŽI IN NEGUJE • ŠČITI PRED IZSUŠITVIJO • LAHKO SE UPORABLJA ZA BRITJE
količina
JE OMEJENA!
Mousse za tuširanje 150 ml
Zračna pena s čarobno aromo kožo nežno očisti.
2489
6,50 €
4,49 € (29,93 €/l)
Kremni gel za tuširanje 250 ml
8391
3,60 €
1,79 €
(7,16 €/l)
Posebna ponudba za strani 152–155
Super cene od
1,59€
"ZA OBČUTLJIVO KOŽO" / Z ALOE VERA
Kremni gel za tuširanje 250 ml
8659
3,60 €
Mleko za telo 100 ml
8690
€ 2,29 € 1,79 € 4,50 (22,90 €/l)
(7,16 €/l)
Dezodorant 50 ml
Nevtralizira vonj znoja. 0% aluminijevih soli. Ni antiperspirant, ne preprečuje znojenje.
8666 8659
3,10 €
1,79 €
(35,80 €/l)
8666
8690 "POPOLNO UDOBJE" / S FIGOVIM SOKOM
8431
Dezodorantantiperspirant 50 ml
Do 48 ur* ščiti pred vonjem znoja. Mehča in pomirja razdraženo kožo pazduh.
8667
3,10 €
1,79 €
(35,80 €/l)
Kremni gel za tuširanje 250 ml
8431
3,60 €
8667
1,79 €
(7,16 €/l)
8677
"AROMATIČNI UŽITEK" / S PISTACIJEVIM OLJEM
8677
3,60 €
1,79 € (7,16 €/l)
"IZVRSTNA NEGA" / Z OSVEŽUJOČO METO
Dezodorant- antiperspirant 50 ml
8648
3,10 €
1,79 €
(35,80 €/l)
8648
*Potrjeno s kliničnimi študijami.
Kremni gel za tuširanje 250 ml
(akcija velja, do razprodaje zalog)
154 03/2020
HIGIENA "NEŽNI DOTIK" / S KOKOSOVIM MLEKOM
8638
3,20 €
1,59 €
(7,95 €/l)
8393
Kremni gel za tuširanje 250 ml
Kremno milo za roke 200 ml
8393
3,60 €
Kremni souffle za telo "Nežen dotik" 150 ml
Kožo vlaži in mehča, ji daje mehkobo in gladkost. Nežna tekstura se hitro vpije.
8396
1,79 €
5,40 €
(7,16 €/l)
3,59 €
(23,93 €/l)
8396
8638
MORJE NEŽNOSTI!
8394
"NEŽNA NEGA" / Z JAGODNIM SOKOM
8682
Kremni gel za tuširanje 250 ml
8394
3,60 €
1,79 € (7,16 €/l)
Kremno milo za roke 200 ml
8682
3,20 €
1,59 € (7,95 €/l)
Super cene od
Posebna ponudba za strani 152–155
1,59€
E BRUSNIC E D O IN JAG Vitaminsko tekoče milo 200 ml
2361
2,70 €
2,19 € (10,95 €/l)
Vitaminska krema za roke 75 ml
8528
2,70 €
1,79 €
(23,86 €/l)
Vitaminski gel za tuširanje 200 ml
2360
2,70 €
1,79 €
(8,90 €/l)
Vitaminsko mleko za telo 100 ml
2376
4,50 €
Komplet
3,19 €
(31,90 €/l)
samo za
3,59€
8528
(akcija velja, do razprodaje zalog)
2361
2360
Komplet samo za
2,99€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
Zrelo jagodičevje 156 03/2020
BO PRIVLAČNO VSEM, KI IŠČEJO VIR NESKONČNEGA POZITIVNEGA
2376
HIGIENA
Sočna in eksotična mešanica POTOPLJENA V EKSOTIČEN
OKROGEL PLES PISANIH ČUSTEV IN DOBREGA RAZPOLOŽENJA!
2371
MAN GO A J IN PAPA
2374
2371
Komplet samo za
2,99€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
2365
Komplet samo za
2,89€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
količina
JE OMEJENA!
Vitaminsko tekoče milo 200 ml
2365
2,70 €
2,19 €
(10,95 €/l)
Vitaminska krema za roke 75 ml
2371
2,70 €
1,79 €
(23,86 €/l)
Vitaminski gel za tuširanje 200 ml
2364
2,70 €
1,79 €
(8,90 €/l)
Vitaminski sprej za telo 120 ml
2374
3,60 €
2,69 €
(22,42 €/l)
03/2020 157
Sočno sadje
OL A K AR AMB KUJA IN MAR A
BO PODARILO VELIKO POZITIVNIH ČUSTEV
2397
2396
Komplet
Vitaminski sprej za telo 120 ml
2396
mist + gel za tuširanje
3,60 €
2,69 €
(22,42 €/l)
samo za
2,89€
Vitamin gel za tuširanje 200 ml
2397
2,70 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
1,79 €
(8,90 €/l)
158 03/2020
HIGIENA
2398
2393
Komplet
Vitaminska krema za roke 75 ml
2393
2,70 €
1,79 €
(23,86 €/l)
krema za roke + tekoče milo
Vitaminsko tekoče milo 200 ml
2398
2,70 €
samo za
2,19 €
(10,95 €/l)
2,99€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
03/2020 159
No Nuki nasmehni se! 2212
2214
HITI prodaje
oglje kokos
Zobna pasta "Beljenje za občutljive zobe" 75 ml
Previdno beli sklenino in jo krepi, zmanjšuje občutljivost zob in preprečuje nastanek zobnih oblog in zobnega kamna. S kokosovim oljem
2214
Zobna pasta "Beljenje & Detox" 75 ml
Učinkovito in skrbno pobeli sklenino, preprečuje nastanek zobnih oblog in zobnega kamna, ima detoksikacijski učinek. Z ogljem
2212
Vsaka za 3,60 € 2,89 €
(48,00 €/l)
HIGIENA tehnologija
Nuki:
po znanosti čisti zobe
• NE UPORABLJAMO SLS/SLES in parabenov • 97% sestavin je naravnega izvora • TEHNOLOGIJA NUKI za ponovno vzpostavitev ravnovesja zobne sklenine in mikroflore ustne votline • PRIMERNO za vso družino
2209
2210
ananas
2208
2211
borovnica
aloe
grenivka
Zobna pasta "Anti karies" 75 ml
Zobna pasta "Nočna" 75 ml
Zobna pasta "Zdrave dlesni" 75 ml
Zobna pasta "Jutranja" 75 ml
Z ananasovim sokom
Z izvlečkom borovnice
S sokom aloe vera
Z oljem grenivke
2210
2209
2211
Vsaka za 3,60 € 2,89 €
2208
(48,00 €/l) 03/2020 161
2,69€
8722
8721
HITI prodaje
Gel za intimno higieno za občutljivo kožo 200 ml
8722
5,40 €
2,69 € (13,45 €/l)
Gel za intimno higieno 200 ml
8721
5,40 €
3,99 € (27,00 €/l) 8728 8733
8733 8846
usom m ok
ne ali
išnje ov
z arom
z
8719
Gel-lubrikant za udoben odnos 50 ml
8723
4,10 €
2,99 € (19,95 €/l)
Mleko za telo z afrodiziaki 150 ml
8719
5,40 €
3,99 € (26,60 €/l)
Dezodorant za občutljivo kožo 50 ml Nevtralizira vonj znoja. 0% aluminijevih soli. Ni antiperspirant, ne preprečuje znojenje.
8846
3,10 €
2,49 € (49,80 €/l)
162 03/2020
1,39€ Osvežilec za usta 50 ml
Za daljši čas osveži dih. Ne vsebuje fluora in alkohola. "Sočna višnja" 8733 "Nežna malina" 8728
Vsak za 2,30 € 1,39 € (27,80 €/l)
HIGIENA
SREČA JE BITI ZAŽELENA 2520
NOVO
OMEJENA KOLEKCIJA S ČUDOVITO AROMO SOČNIH JAGOD
1,59€ 2522
količina
JE OMEJENA!
Osvežilna zobna pasta 75 ml
Zanesljiva zaščita pred kariesom in dolgotrajen svež dah. Ne vsebuje fluora.
2522
3,10 €
1,59 € (21,20 €/l)
Gel za tuširanje "Romantična jagoda" 200 ml Z zlatimi bleščicami.
2520
3,10 €
1,59 € (7,80 €/l) 2521
gelna
ura k st
te
količina
JE OMEJENA!
Figurno milo 75 g
2521
1,40 €
0,99 €
(18,67 €/kg)
0,99€ 03/2020 163
100% ZAUPANJE VASE NOČNI IN DNEVNI VLOŽKI SO SESTAVLJENI IZ 6 PLASTI: 1 plast – mehko perforirano vlakno
absorbira vlago in je ne prenaša nazaj
2 plast – antibakterijski anionski čip* 3 plast – mehko vpojno
netkano vlakno 4 plast – tri plastni vpojni papir, ki ustvarja blokado vhodne tekočine 5 plast – mehko vpojno netkano vlakno 6 plast – zračni toplotno stabilizirni film
1
3
4
• Inovacija: anionski čip* z antibakterijskim učinkom • Izboljšana formula: dodatne zaščitne obrobe ob robovih nočnih in dnevnih blazinic • Odlične vpojne lastnosti • Lahka aroma zelenega čaja
*ANIONSKI ČIP
Ustvarjeno s pomočjo inovativne tehnologije iz mineralnega turmalina, ki je zdrobljen in prepleten z bombažnimi vlakni. Turmalin oddaja anione, ki pozitivno vplivajo na človeško telo. Glavne naloge anionskih čipov so antibakterijski učinek in odstranjevanje vonjav.
5
2
6
11295
11289 11288
Katerikoli paket vložkov
Higienski vložki z anionskim čipom*
Vsak vložek je posamično hermetično zapakiran.
Nočni 7 kom.
11295
Dnevni 10 kom.
11289
samo za
2,29
Vsaki za 3,60 € 2,29 €
Dnevni 20 kom.
11288
3,60 €
2,29 €
HIGIENA
Nevtralizira neprijeten vonj. Zagotavlja čistost in svežino skozi ves dan. Ne povzroča suhosti ali draženja
Ohranja naravno ravnotežje, odpravlja vonj in nežno očisti intimno območje
2469 Odpravlja neprijetne vonjave, preprečuje pojav rdečice in draženja
1640
HIT prodaje 1628
Vlažni dezodorirni robčki 15 kom. 2068
Bombažni izvleček daje koži občutek mehkobe, svežine in udobja. Do 12 ur nevtralizira vonj znoja, ne da bi pri tem blokiral potenje.
2469
2067
40%
-
Dezodorant za intimno higieno 75 ml
Sredstvo za dnevno intimno higieno 200 ml
Sveža aroma
Z mlečno kislino
1628
4,50 €
3,19 €
(42,53 €/l)
1640
5,40 €
3,19 €
(15,95 €/l)
Vlažni robčki za intimno higieno 15 kom.
Mousse za intimno higieno 150 ml
Primerno za vsakodnevno uporabo. Z mlečno kislino
2068
5,90 €
4,49 € (29,93 €/l)
Mlečna kislina podpira naravno mikrofloro. Bombaž vlaži, mehča in pomirja kožo. Hipoalergenska formula za nežno nego. Nežna aroma
2067
Vsaki za 1,80 €
1,29 € 03/2020 165
LEP NASMEH - KLJUČ DO DOBREGA RAZPOLOŽENJA Pomaga zmanjšati občutljivost živčnih končičev, krepi in ščiti dlesni
Učinkoviti ioni srebra Srebro je edinstven naravni antiseptik. V interakciji z vodo ubije več kot 650 vrst škodljivih mikrobov in virusov, zagotavlja antibakterijski učinek in zanesljivo zaščito mikroflore ustne votline. Enostavno prodre v prostor med zobmi, nežno in učinkovito očisti površino zob
1653
o meti sp
Int
zivnejši oku en
1,79€
1514
3,19€ ša
ni t
i
I z b o lj
na
s t r u k tura
NOVO Zobna nitka z okusom mete 25 m
1514
3,60 €
1,79 €
166 03/2020
Zobna ščetka z ioni srebra
Ščetina srednje trdote. Material: varna plastika, najlon. 9917 rdeča 9919 zelena 9918 modra
Vsaka za 3,60 €
2,99 €
Ustna vodica za občutljive zobe 250 ml S kalijem in bioaktivnim kalcijem
1653
5,40 €
3,19 €
(12,76 €/l)
NIK NAGR EM A EJ
DE
PR
HIGIENA
O
Blokira "pritrditev" zobnih oblog na sklenino in nastajanje zobnega kamna
NIKO
V IN K VA L
ITE
T
Kisikov kompleks NOVAFTEM-O2®, ki ga vsebujejo v vsi izdelki za ustno nego in izboljša dotok krvi v dlesni, preprečuje razvoj vnetnih pojavov v ustni votlini.*
1659
2,19€
OŠ
A
EP
ST O R IT
EV
PR AVIC
TR
Zobne paste Expert Pharma - nagrajene v kategoriji "Pravice potrošnikov in kakovost storitev"
1657
Inovativne silikonske ščetine
*Učinkovitost potrjujejo klinična preskušanja in Faberlic patenti št. 2099050 in 2096031.
Zahvaljujoč silikonu se bakterije ne nabirajo na krtači, mehak material pa ne poškoduje sklenine, hkrati pa zagotavlja učinkovito odstranjevanje oblog.
Blokira občutljivost živčnih končičev. Učinkuje že po prvi uporabi
Profilaktična zobna pasta Plaque Control proti zobnim oblogam in zobnemu kamnu 75 ml Z natrijevim pirofosfatom, natrijevim fluoridom
1659
Profilaktična zobna pasta za občutljive zobe Sensitive 75 ml S kalijem in bioaktivnim kalcijem
1657
Vsaka za 3,60 € 2,19 € (29,20 €/l)
1,79€
Silikonska zobna ščetka
Srednje trda ščetina. Material: silikon, plastika. 11317 roza 11315 rumena 11316 modra 11319 zelena
Vsaka za 3,60 € 1,79 € 03/2020 167
Preprečuje vnetja v področju ustne votline, skrbi za zdravje dlesni
Pobeli sklenino do štiri tone že po samo 14 dneh redne uporabe*
Odpravlja neprijeten vonj, spodbuja okrevanje mikroflore ustne votline 1637
1694
HITI 1633 *Glede na raziskavo Zvezne državne avtonomne izobraževalne ustanove za visoko šolstvo I.M. Sechenov z Ministrstva za zdravje Ruske federacije (univerza Sechenov).
prodaje
1679
3 KRAT
bolj ekonomična kot običajna zobna pasta: dovolj je samo za en grahek
Belilna koncentrirana zobna pasta "Plus 200% White Freeze" 75 ml S sistemom Perfect White in osvežujočim kompleksom
1694
Koncentrirana zobna pasta "Plus 200%" 75 ml Z oljem čajevca in izvlečkom modre ciprese
1633
Vsaka za 3,60 € 2,89 € (38,53 €/l) 168 03/2020
Ustna vodica 250 ml Z izvlečki hamamelisa, hrastovega gala in rastlinskih aminokislin
1637
5,40 €
3,99 €
(15,96 €/l)
Gel pršilo za usta s prebiotiki 100 ml
1679
5,40 €
3,99 €
(39,90 €/l)
HIGIENA PR
O
TR
OŠ
T
A
EP
ST O R IT
EV
PR AVIC
Učinkovito se bori proti površinskim madežem in zobem vrača naravno belino
NIK NAGR EM A EJ
DE
USMERJENO DELOVANJE ZA TEŽAVE V USTNI VOTLINI
NIKO
V IN K VA L
ITE
Zobne paste Expert Pharma - nagrajene v kategoriji "Pravice potrošnikov in kakovost storitev"
Prodre v mikropore sklenine in jih napolni, obnovi poškodovana območja že po 10 dneh uporabe* 1599
2,29€
1632
1608
Zmanjša prisotnost neželenih bakterij v ustni votlini, krepi in ščiti dlesni
Belilna zobna pasta White Plus 75 ml Z naravnim ekstraktom papaje
1632
Profilaktična zobna pasta za obnovitev in okrepitev sklenine Total Repair 75 ml S sistemom CalciuMax, ki temelji na hidroksiapatitu - viru kalcija
1599
Vsaka za 3,60 € 2,89 € (38,53 €/l)
Profilaktična zobna pasta za krepitev dlesni Prodent 75 ml Z biokalcijem in izvlečkom sladkega korena
1608
4,50 €
2,29 € (30,53 €/l) 03/2020 169
2351
SVEŽE REŠITVE ZA MAKSIMUM UDOBJA! 0% ALKOHOLA
akcijska cena
2256
1,89 €
"NE" BELIM MADEŽEM Profilaktična kisikova ustna voda "Zdravilna zelišča" 250 ml
2242
2353
ZA OBČUTLJIVO KOŽO
Ima učvrščujoče, tonizirajoče in protivnetne učinke. 2256 Z osvežilnim zeliščnim okusom
2293 akcijska cena
1,89 €
Vsaka dezodoranta 2 kroglična samo za
1,49€ (29,80 €/l)
vsak
Dezodorant antiperspirant 50 ml Po britju pomirja kožo, zato je ta mehka in svilnata. "Svežina morja" 2351 "Čistost lotosa" 2242
Profilaktična kisikova ustna voda "Ekstra svežina" 250 ml
Dezodorant za občutljivo kožo "Komfort lanu" 50 ml
Zagotavlja celovito nego zob in dlesni ter učinkovito zaščito pred zobno gnilobo. 2293 Z živahnim okusom mete
2353
Vsaka za
Nevtralizira vonj znoja. 0% aluminijevih soli. Ni antiperspirant, ne preprečuje znojenja.
Vsak za 2,70 €
2,19 € (43,80 €/l)
170 03/2020
4,10 €
3,19 € (12,76 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
HIGIENA
DOLGOTRAJNA SVEŽINA DAHA
2245
2237
2247 AKTIVNA KREPITEV SKLENINE
akcijska cena
*Učinkovitost potrjujejo klinična preskušanja in Faberlic patenti št. 2099050 in 2096031.
1,39 €
akcijska cena
1,39 €
TROJNO DELOVANJE Zaščita pred kariesom*
Svež dah
SKRB ZA ZDRAVJE DLESNI
Nega dlesni
Profilaktična kisikova zobna pasta 75 ml "Moč mineralov" 2247 "Aktivna nega" 2237 "Dodatna svežina" 2245
Vsaka za 2,90 € 1,99 € (35,87 €/l) Posebna ponudba za strani 170–171
Vsaka 2 izdelka po posebni ceni
24
ODTENKOV TVOJEGA SLOGA
7.43
3.54
Cappuccino
Zrela višnja
6.54
4.34
8259
8279
Svetla kostanj
6.35
8252
BAKRENE IN RDEČE
KOSTANJEVE IN ČOKOLADNE
8254
Čokoladni mousse
8271
SALONSKA NEGA
5.4
8.34
Lešnik
Jantarno rjava
4.4
6.31
NASIČENI ODTENKI
Zlato rjava
EVERJETNA MEHKOBA N IN SIJAJ LAS
8273
1.0
ZLATE IN RJAVE
8250
Vroča čokolada
8256
8274
9.31
8255
Črni ahat
Šampanjec
3.0
10.15
Temna čokolada
Svetlo vijolična blond
5.01
10.1
8276
8268
Bela kava
6.0
8251
Zlata blondinka
PEPELASTE IN VIJOLIČNE
8270
NARAVNE
7.35
Kraljevska mango
8257
8267
Svetla skandinavska blondinka
Pepelna blond
5,40 €
2,99 €
8.0
8.8
Naravna blondinka
Bež blond
8272
8266
Svetla naravna blondinka
Komplet vključuje: 1 tuba s kremno barvo (50 ml), 1 steklenička z razvijajočim se mlekom (50 ml), 1 regeneracijska tekočina po barvanju (15 ml), 1 par rokavic , navodila za uporabo.
8258
Svetlo blond
8269
Obstojna kremna barva z aminokislinami svile "Silk coloring"
Biserna blond
8.1
8278
BEŽ
10.0
LAGI VPLIV B NA STRUKTURO LAS
9.01
7.03
8253
172 03/2020
8275
Bakreno rjava
9.8 8277
Biserno blond
Paleta odtenkov, odpornih kremnih barv "Svileno barvanje"
8249
7,00 €
N EŽNO OBARVANJE Z AMINOKISLINAMI SVILE Barva z mehko formulo nežno neguje lase in zagotavlja obstojno barvo. Aminokisline svile zlahka prodrejo v strukturo las, polnijo lomljene delce s hranili in dodajo neverjetno mehkobo in privlačen sijaj pramenom.
03/2020 173
Model uporablja odtenek 4,4 "Vroča čokolada".
NEGA LAS
Vsak
odtenek barve s popustom
-45%
AKTIVNI HYALURON ?
8160 L
E
Šamponi brez SLS so še posebej priporočljivi po keratinskem ravnanju, posvetlitvi, barvanju ali laminiranju. Morda lahko traja 2-3 tedne, da se vaši lasje navadijo na formulo brez sulfata.
ZA VIDNO GOSTOTO IN KOMPAKTNOST LAS
S
i
S FRE
MOLEKULE HIALURONSKE KISLINE
nasitijo lase z vlago, obnavlja vodno ravnotežje, ki je potrebno za dosego učinka kompaktnosti in gladkosti.
8161
8163
Maska za okrepitev in povečanje gostote tankih las 200 ml
Krepi stanjšane lase in zagotavlja učinek polnosti. Preprečuje izgubo vlage, ščiti pred toplotnimi učinki.
Balzamom utrjevalec za tanke in redke lase 250 ml
8161
7,00 €
5,39 €
(21,56 €/l)
174 03/2020
8163
7,00 €
4,29 € (21,45 €/l)
Šampon za utrjevanje tankih, razredčenih las 250 ml Aktivno obnavlja strukturo las, kar jim daje vidno gostoto. Ne vsebuje sulfatov.
8160
7,00 €
4,29 €
(17,16 €/l)
Katerikoli šampon ali maska
NEGA LAS
DRAGOCENA OLJA ZA PREHRANO VAŠIH LAS
S
L
E
?
S FRE
8210
ARGANOVO OLJE globoko hrani
AVOKADOVO OLJE
obnavlja
ABISINOVO OLJE
8211
podarja gladkost in sijaj
ARGININ
neguje in ščiti
8212
Hranilna maska za vse vrste las 200 ml
Globoko vpliva na strukturo las, jo obnavlja, regenerira poškodovana področja las.
8212
7,00 €
4,29 €
(21,45 €/l)
Hranilni šampon za vse vrste las 250 ml
Intenzivno neguje lase, zaradi česar so ti bolj čvrsti in elastični. Daje jim razkošno mehkobo in svilnatost, brez obteževanja.
8210
7,00 €
4,29 € (17,16 €/l)
Hranilni balzam za vse vrste las 250 ml
8211
s popustom -40%
7,00 €
5,39 €
(21,56 €/l)
03/2020 175
Vaša barva v načinu non-stop
Narediti, najti, poklicati, pravočasno uspeti. V natrpanem urniku je pomembno, da ne pozabite nase. Kakovost, barva, dolgo časa. Ko gre za barvanje las, je izbira enostavna. Expert ve, kako ostati na visokem nivoju - danes, jutri in vedno.
Model uporablja odtenek 4,3, "Zlati kostanj."
Vaša začetna barva
Sredstva za odstranjevanje barve iz kože po barvanju las 90 ml
S kože nežno odstranjuje sledi barve pigmenta. D-pantenol kožo vlaži in mehča. Rezultat barvanja
Intenzivni osvetljevalec za lase
4,10 €
18054
18053
Komplet vključuje: 2 vrečki z osvetljevalnim pudrom (15 g), 1 steklenička z oksidantom (60 ml), balzam (15 ml), rokavice, navodila za uporabo.
4,90 €
176 03/2020
1812
3,59 €
3,19 €
(35,44 €/l)
Paleta odtenkov obstojnih kremnih barv "Maksimum barve" 28 odtenkov
7,00 €
NEGA LAS
Kostanjeve
3.0 Temni kostanj
18022
3.05 Temno čokoladni kostanj
18023
Bakrene in mahagonij
4.0 Kostanj
18024
4.5 Kostanj mahagonij
18027
5.46 Svetlo kostanjeva nežno rdeče
6.34 Temno rdeč zlati - baker
7.4 Blond baker intenzivna
7.0 Blond
8.0 Svetlo blond
9.0 Zelo svetla blond
9.1 Zelo svetla pepelna blond
11.1 Ultra svetla pepelna blond
18031
18034
18040
Svetle
5.0 Svetli kostanj
18028
5.35 5.3 Svetlo Svetlo kostanjeva čokolada kostanjevo zlata
18030
18029
6.0 Temno blond
18032
18037
18042
18047
Pepelnate
4.1 Pepelnati kostanj
18025
4.05 Čokoladni kostanj
18033
4.3 Kostanjevo zlato
18026
7.1 Pepelna blond
18038
Zlate
Črne
8.1 Svetlo pepelno blond
18043
18048
18035
Tehnologija Color Lock* za učvrstitev barve Posebno obstojna globoka barva
1.1 Črno - modra
18021
1.0 Črna
18020
8.3 Svetlo blond zlata
18044
18046
18049
Neverjeten sijaj in mehkoba las Nega z olji
Obstojna kremna barva "Maksimum barve"
Bež
8.8 Svetlo blond bež
9.3 Zelo svetla blond zlato
9.8 Zelo svetla blond bež
18050
11.8 Ultra svetla biserna blond
18041
Komplet vključuje: 1 epruveta s kremno barvo (50 ml), 1 steklenička z mlekom za razvijanje (50/75 ml), 1 negovalna krema po barvanju "Zaščita pred izpiranjem" (15 ml), 1 par rokavic, navodila za uporabo.
4,10 €
3,19 €
*Iz angleščine "Zaklepanje barve".
03/2020 177
Koncentrirajte se na lepoto las
Nega z ampulami - takojšen rezultat in dolgotrajen učinek. Visoka koncentracija aktivnih sestavin v sestavi zagotavlja usmerjeno delovanje na težave las. 1
1. "Atlantska gladkost"
Abisinsko gorčično olje ima izrazit učinek glajenja. To je idealno sredstvo za krotenje neposlušnih las.
2
Ampule koncentrata 1,5 ml za popolno gladkost las
8344
2. "Zaščita barve"
Karitejevo (ši) olje okrog vsakega lasu ustvarja zaščitni ovoj, ki preprečuje izpiranje barve.
Ampule koncentrata 1,5 ml za barvane lase 3
8341
3. "Upiranje času"
Vitamini E, C in F preprečujejo prezgodnje staranje celic, pospešujejo njihovo obnovo, nahranijo lase in zmanjšujejo njihovo krhkost.
Ampule koncentrata 1,5 ml za starejše lase
4
8342
4. "Hranilna nega"
Olje amaranta ima odlične regenerativne lastnosti, kodrom doda sijaj in moč, povrne sijaj in lepo negovan videz las.
Ampule koncentrata 1,5 ml za aktivno prehrano las
8345
Vsako za 2,70 € 1,79 €
Vsaka 2 ampulna koncentrata samo za
1,39 € vsak (akcija velja, do razprodaje zalog)
Načini uporabe:
1. Nanesite na vlažne lase za 5-10 minut. 2. Dodajte v masko za lase. 3. Dodajte k barvi (največ dve ampuli na eno barvanje). 4. Uporabite kot intenzivno nočno nego, zjutraj sperite.
178 03/2020
8958 8957
Sredstva, ki temeljijo na tehnologiji "Zaščita barve", preprečujejo luženje pigmentov in ohranjajo nasičenost odtenkov pobarvanih las. Za odtenke las v območju od 7,0 do 1,0
Balzam za barvane lase 200 ml
8958
4,50 €
3,59 € (17,95 €/l)
Šampon za barvane lase 250 ml
8957
4,50 €
3,59 € (14,36 €/l)
Globina barve in plastičnost teksture
NEGA LAS
03/2020 179
Tehnologija "Kristalno čiščenje"
Tehnologija "Zrcalna gladkost"
Šampon za globinsko čiščenje las in lasišča 250 ml
Delci oglja zlahka absorbirajo različne nečistoče iz por lasišča in površine las. Z las odstrani ostanke klora, prahu, ostanke stylinga in prekomerne maščobe, zaradi česar so lasje sijoči, poslušni in mehki.
8961
4,50 €
Balzam za popolno gladkost las 200 ml
8961 8972
8972
4,50 €
3,59 €*
(17,95 €/l)
Šampon za popolno gladkost las 250 ml
3,59 €*
8971
4,50 €
(14,36 €/l)
3,59 €*
(14,36 €/l)
8971
8962
8362 8963
8363
Tehnologija "Upiranje času" Maska za odrasle lase 200 ml
8963
5,40 €
3,99 €* (19,45 €/l)
Šampon za odrasle lase 250 ml
8962
4,50 €
3,59 €* (14,36 €/l)
Tehnologija "Hranilna nega" Šampon za aktivno prehrano las z aminokislinami 250 ml
8362
4,50 €
3,59 €*
(14,36 €/l)
Maska za aktivno prehrano las z aminokislinami 200 ml
8363
5,40 €
3,99 €*
(19,45 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
180 03/2020
količina
JE OMEJENA!
8969 8968
Sredstva na podlagi tehnologije "Globalna rekonstrukcija" z oiljem amle v sestavi obnavljajo tudi zelo poškodovane lase in jih napolnijo z močjo in zdravjem.
Serum - balzam za globinsko regeneracijo las 200 ml
8969
4,50 €
3,59 €*
(17,95 €/l)
Šampon za globinsko obnovo las 250 ml
8968
4,50 €
3,59 €*
(14,36 €/l)
Posebna ponudba za strani 180–181 03/2020 181
Poškodovani lasje -
stvar preteklosti
NEGA LAS
Bonus
za nakupe
*Vsak izdelek samo za
2,49€
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V ZNESKU NAD 8,99 €
Tehnologija "Avantgardni volumen" Šampon za dodatni volumen 250 ml
8959
4,50 €
8960
Balzam za dodatni volumen 200 ml
8960
3,59 € (14,36 €/l)
4,50 €
3,59 €
8959
(17,95 €/l)
8351
Tehnologija "Kristalno čiščenje"
8988
Šampon piling za globinsko čiščenje las in lasišča 150 ml
Nanesite na vlažno lasišče. Masirajte nekaj minut in umujte.
8351
5,40 €
8970
3,99 €
8977
8848
(14,36 €/l)
Tehnologija "Smart-sistem" Lepotilni balzam za vse vrste las 50 ml
Lase obnavlja vzdolž celotne dolžine. Gladi pramene, jim zagotavlja toplotno zaščito in preprečuje, da bi se konce cepile. Nanesite na čiste, posušene lase, ne izpirajte. Primeren za vsakodnevno uporabo.
8848
7,00 €
5,39 €
(107,80 €/l)
Utrjevalni šampon 2 v 1 za vsak tip las 250 ml
8988
4,50 €
3,59 €
(14,36 €/l)
Tehnologija "Globalna rekonstrukcija" Maska za globinsko obnavljanje las 200 ml
Olje amle v sestavi obnavlja celo zelo poškodovane lase, jih napolni z močjo in zdravjem.
8977
5,40 €
Hitro sušenje las Brisača-turban za sušenje las
Ima večjo vpojnost kot preprosta brisača. Zagotavlja hitro sušenje las. Material: mikrovlakna. Velikost: 25 x 25 cm.
11719
9,00 €
6,99 € 182 03/2020
3,99 €
(19,45 €/l)
Eliksir za lase 50 ml
Ovije lase po vsej dolžini, kar jim daje mehkobo in elastičnost.
8970
7,00 €
5,39 €
(107,80 €/l)
NEGA LAS
3,59€
Suhi šampon 125 ml
8973
Čisti lase brez umivanja glave.
8228 8890 8228
5,90 €
3,59 €
(28,72 €/l)
Lak za lase "Močno fiksiranje" 200 ml Zagotavlja 100% volumen že od korenin in dolgotrajno močno fiksiranje.
8973
4,50 €
2,99 €
(14,95 €/l)
Mousse za lase "Močno fiksiranje" 150 ml Odlično fiksira lase brez lepljenja.
8890
4,50 €
3,59 €
(28,72 €/l)
Pričeska je vedno popolna
2,99€
03/2020 183
KAKO ATI ZMAGI PRHLJAJU? PROT INKA – oju ON C PIRITI ni vodja v b h". e a s n z la i a pr negu v nahaj proti "s ponenta seseriji. Ta kom izdelkih v v vseh
TOP: S I R P I N TI CELOST ALOGI HKRA N REŠI 2 1304
1303
1301 1302
E L AS! ADANJ isti P Z I A or ITE N ul vir k
- AS I Š Č E JE IN L OROM! S A L I MASTN E POD NADZ vnovesje ra alizira VS E J ine. orm tek svež I ČAJ n u ZELEN odaljša obč in p
POZABRSKI MINER lAeLpIot– ek. MO
in
Balzam proti prhljaju "Proti izpadanju las" 200 ml
Šampon proti prhljaju "Proti izpadanju las" 200 ml
Z morskimi minerali
1301
1302
Z morskimi minerali
Balzam proti prhljaju "Nadzor nad mastnostjo" 200 ml
Šampon proti prhljaju "Nadzor nad mastnostjo" 200 ml
Z zelenim čajem
Z zelenim čajem
1304
Vsak za 4,90 € 3,59 € (17,95 €/l) 184 03/2020
1303
NEGA LAS
LJAJU ** H R P I #PROT E OD PRVIČ! Ž
ivno ž , da p Čas je ite se v akt e da bi vas n č , u lj ja vk ite vod ljaj. postan oviral prh aseh" pri temm "sneg v l Zbogo
PRAV
1305
*Iz Angleščine. "Brez snega." **Glede na raziskave LLC SPC CosmoProdTest, medicinskega raziskovalnega in diagnostičnega centra.
Steblo BAMBUSA – je močno in odporno. Si želite takšne lase? Obstaja rešitev!
2,69€ OSNOVNA NEGA
1300
ZDAJ!
za urejene fante
*
NEC - O K E J ZIME AVI NA GL ULICI! IN NA reizkusite noivvoljsetn,je,
Veter svežine in veliko novih idej! MENTOL nam podarja občutek svežine in nas napolni z optimizmom
Šampon-balzam Šampon-balzam proti prhljaju 2 v 1 proti prhljaju 2 v 1 "Osnovna nega" 200 ml "Proti izpadanju las" Z bambusom za moške 200 ml
1300 Z mentolom 1305
Vsak za 4,90 € 2,69 € (13,45 €/l) 03/2020 185
LASJE SO GOSTI IN MOČNI
69% VPRAŠANIH Spodbuja presnovne procese v celicah lasišča, lase gosti
JE NAVEDLO PODALJŠANJE FAZE AKTIVNE RASTI LAS* Uravnava žleze lojnice, odpravlja prhljaj, srbenje in draženje
Vpliva na korenine las in jih krepi od znotraj
Previdno očisti, pospešuje prodiranje aktivnih učinkovin v lasne mešičke
1692 1670
1693
40%
-
Koncentrat-aktivator gostote las 6 kom. po 5 ml Intenzivna nega - 3-4 ampule na teden. Podporna nega - 2-3 krat na teden 3-4 mesece. Priporočljivo je, da naredite vsaj dva cikla letno.
1693 9,50 €
Sprej aktivator gostote las 100 ml
Za intenzivnejše učinkovanje uporabljajte dnevno, priporočen tečaj - 1-2 krat na teden.
1692 7,00 €
5,39 €
(53,90 €/l)
6,99 €
* Na podlagi raziskav podjetja BioSpectrum (Koreja).
186 03/2020
1691
Regulacijski šampon za mastne lase 150 ml Deluje že od prve uporabe. Primeren za vsakodnevno umivanje las.
1670
Šampon-aktivator gostote las 150 ml
Primerno za vsakodnevno uporabo.
1691
Vsak za 6,50 € 3,99 € (26,60 €/l)
NEGA LAS
STOP IZPADANJU LAS
67% UPORABNIKOV
Grelna maska proti izpadanju las 100 ml
OZNAČILA POVEČANJE ŠTEVILA LAS*
Uporabite 1-2 krat na teden.
8349 5,90 €
4,49 €
(44,90 €/l)
Koncentrat proti izpadanju las v ampulah 6 kom. 5 ml
8349
Lahko se nanaša na suho in vlažno lasišče.
8350 9,50 €
Zmanjša intenzivnost izpadanja las Priporočljivo za tanke, šibke, razredčene lase
6,99 €
Vsebuje Procapil® Complex, ki upočasni proces izpadanja las in spodbudi rast novih zdravih las
1680
8348
8350
40%
-
Krepi mikrocirkulacijo in prispeva k izboljšanju delovanja aktivnih učinkovin
Aktivni šampon proti izpadanju las 150 ml Primerno za vsakodnevno uporabo. Brez SLS.
8348 6,50 €
3,99 €
(26,60 €/l)
* Podatki temeljijo na testu IN VIVO, ki je trajal 4 mesece v podjetju Sederma. Patent Sederma FR 2 791 684 / WO 00/58347. Za najboljši rezultat je priporočljiva celostna uporaba sredstev.
Balzam gel za učvrstitev in proti izpadanju las 75 ml Po umivanju las si jih z brisačo osušite in v korenine vtrite majhno količino balzama. Ne izpirajte. Primerna za vsakodnevno uporabo.
1680 7,00 €
5,39 €
(71,87 €/l)
03/2020 187
TVOJA 11.01 8770
4.05 8784
9.83 8773
6.0 8780
10.0 8771
4.0 8785
8.34 8774
6.41 8781
9.0 8772
4.5 8786
7.3 8778
5.0 8782
8.1 8775
3.15 8787
8776
Pšenična blond
7.0 8777 Olivna blond
TEMNE IN MAHOGONIJ
8.0
Nočna vijola
Z L AT E I N R D E Č E
Borovničeva marmelada
Vanilija
Gozdni oreh
Jesenski gozd
Grenka čokolada
Lipov med
Pepelna blond
Roza drevo
Čokoladni kostanj
Začinjeni cimet
6.34 8779
Ognjena krizantema
Vroči kostanj
KO S TA N J E V E
Beli cvet
S V E T L E , N A R AV N E I N P E P E L N E
NARAVNA IZBIRA
Svetli kostanj
5.41 8783 Mandelj
3.0 8788
Temno kostanjeva
1.0 8789 Črna kava
Repinčevo olje "Restavriranje in nega" 90 ml
2,19€
Za vse vrste las. Nanesite 1-2 krat na teden.
1231
4,00 €
2,19 €
(24,33 €/l)
Ogrinjalo za barvanje las
11168
6,50 €
4,49 €
Paleta odtenkov obstojnh kremnih barv Botanica 20 odtenkov
8769
7,00 € Komplet za barvanje (skleda in čopič)
9007
3,60 €
188 03/2020
2,69 €
1231
HIT prodaje
NEGA LAS
REPINČEVO OLJE
krepi korenine, spodbuja obnovo in krepi plast keratina ter preprečuje izpadanje las.
ALOE VERA
varuje kožo glave v času barvanja in ima pomirjevalni učinek.
OLJE KOPRIVE
vlaži in hrani lase in jih aktivno oskrbuje z bistvenimi mikroelementi ter povrne mehkobo las.
FITOKERATIN
Model uporablja odtenek 8,34, "Jesenski gozd".
prodira v globlje plasti lasu in lasem od znotraj obnavlja njihovo strukturo. Vrne lasem moč in sijaj.
Obstojna in negovalna kremna barva za lase Botanica
Komplet vsebuje: tubo s kremno barvo za lase (50 ml), steklenička z aktivatorjem (50 ml), negovalno masko po barvanju (10 ml), par rokavic, navodila.
3,60 €
2,99 €
NARAVNA OLJA NEGUJEJO LASE, JIH HRANIJO, FITOKERATIN OBNAVLJA STRUKTURO LAS
03/2020 189
Otroška krema za pod pleničko 75 ml Z izvlečkom kamilice
1688
3,60 €
2,99 €
akcijska cena
2,99 €
(39,86 €/l)
1700
akcijska cena
1644
1641
2,29 €
akcijska cena
3,19 €
1688 1645
Z D-pantenolom
1645 3,60 €
2,99 €
(39,86 €/l)
Kompleks ekstraktov za kopanje dojenčkov 190 ml Z izvlečki iz mrkača, sivke in ognjiča
1700 4,90 €
3,59 €
(18,89 €/l)
akcijska cena
2,29 €
1698
Gel za kopanje za dojenčke 190 ml Z ekstraktom kamilice in D-pantenolom
1641 5,40 €
3,99 €
(21,00 €/l)
Gel za umivanje 190 ml Z ekstraktom mrkača in aloe vere
1644 5,40 €
3,99 €
(21,00 €/l)
IZ D ne v a ELE so kc K de iji , lu je
Otroška krema za mame in dojenčke 75 ml
akcijska cena
1643
1,39 €
Zobna pasta "Prvi zobek" 50 ml Z aloe vero
1643 3,10 €
2,29 €
(45,80 €/l)
Vlažni robčki 50 kom. Z ekstraktom ognjiča, pantenolom in vitaminom E
1698 3,10 €
2,99 €
Otroška rokavica za umivanje
Material: 100% bambus. Velikost: 20 x 10,5 cm.
11356
8,00 €
5,89 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
190 03/2020
OTROŠKA KOZMETIKA
A
HIP
LE RG EN
Velika skrb o majhnem človeku
OA
FO
Varne hipoalergenske formule Brez fosfatov in barvil Dermatološko testirano*
RMULA
11517
akcijska cena
11516
2,29 €
11515
akcijska cena
4,29 €
Balzam za otroška oblačila 500 ml Z aloe vero
11516
6,50 €
(9,78 €/l)
4,89 €
Koncentrirani gel za pranje otroškega perila 500 ml
11515
11,00 €
Sredstvo za pomivanje posode in otroških potrebščin 500 ml
(17,98 €/l)
Z izvlečkom ognjiča
11517
6,50 €
(9,78 €/l)
8,99 €
Vsaka 2 izdelka
4,89 € * Dermatološko varnost je potrdil mednarodni raziskovalni inštitut Dermatest Gmbh (Nemčija).
Posebna ponudba za strani 190–191 03/2020 191
po posebni ceni
I - L E, Š N I L I K U M E O R I N S M M I C A NE F VAR E BARVE BNIH M NCEV. R A V K I H Ž IRA S AVI IZB ALIH N M IN
Otroške zobne š četke 6+ V
ečstop so kot n enjske ščetine nego mealašč za ustno sprememd zobnimi pri otroc bami nežno o ih in pomagajo in dlesn čistiti zobe i.
2358
11482 rd 11481 m eča + zelena od ra + oran
Vsaka z a
3,60 €
3+
asta na p o" Zob Jabolk ml " + 50 3 a roke ka čistilnne t o č a h
z
2,69 € 2359
Me za mle jiva ula n e sl . form e in za riesom . b zo red ka fluora ita p sebuje roma č š a z Ne v kus in a jabolk O tnih pole 358
2
9,80€€/l) 7 , 1 € (35 2,30
6+
Zobna past a "H za otroke 6ruška" + 50 m Im
a l ne poškodu mehko čistilno form ul je sklenine in hkrati šč o, pred karieso iti m. Okus in aro ma sočne hr uške
2,30 €
1,79 € (35,8023€/59 l)
192 03/2020
žna
OTROŠKA KOZMETIKA akcijska cena
Otro in ge ški šamp o l Odlič za tušir n melo no mehča anje 2 v
2354
2,59 €
1 ne k 2355 daje odličonžo, neguje 250 ml
4,90
Šampon-balzam 2 v 1 za otroke 250 ml
o raz
€
(14,36 €
Nežno očisti lase, jih napolni z mehkobo. Olajša česanje.
3,59 €
položlase. Arom enje. a soč n
2355
2354
4,90 €
3,59 €
akcijs
(14,36 €/l)
2356
e
/l)
ka c
2,59 €ena
ilo če m Teko ke 200 ml ro za ot 2356
€ 3,60
€ 2,8(149,45 €/l) Kopa za o lna pen
a troke g os t a 20 0 mehu pena iz milij ml r č ko v sla z okus ona om om dkega ja sprem ogoča, da sbolka vam eni v r e azbur kopanje ljivo ig ro. Dišeča
2357
3,60 € akci
jsk
235
2,89 €7 (14 ,45 € /l)
1,69a cena €
Vsaka 2 izdelka Posebna ponudba za to stran 03/2020 193
po posebni ceni
(akcija velja, do razprodaje zalog)
Otroški robčki za roke "Mucka Jagoda" 15 kom.
2440 1,30 €
NO V A Z A B U L! IN K
2 34 4
alzam
b pon50 m l Šam se na" 2 . a l za cka Mali ni in sijoči "Mu o posluš tavno
3,60 €
0,69 € 2 3 87
Gelp za ko ena in tu širanpel Man "Muce je go" 2 k 0
2,89
24 40
0 ml
2387
(14,4 5
€
€ / l)
s os Lasje goča en O m o n j e. če s a
€ 3,59
23 4 4 € 4,90 €/l) , 36 (14
2388
količina
JE OMEJENA!
Otroške zobne ščetke 6+
Večstopenjske ščetine so kot nalašč za ustno nego med zobnimi spremembami pri otrocih in pomagajo nežno očistiti zobe in dlesni. 11480 rumena + oranžna
3,60 €
194 03/2020
2,69 €
roke za ot milo ina" 200 ml e č o Tek ka Mal "Muc
2,89
2388 € 3,60 /l) € (14,45
€
OTROŠKA KOZMETIKA Regenerirajoči kremni balzam za ustnice "Mucka Meta" 2,7 g
let
od 3
4741
2,70 €
2,19 €
474 0
4740
Vsak za
dišave arske e ič č š la S rv ske ba in živil ov araben Brez p e e arom Prijetn
4741
Zaščitni balzam za ustnice "Mucek Pomaranček" 2,7 g akcijska cena
1,69 €
akcijska cena
1,19 €
Otroška zobna pasta "Mucek mango" 6+ 50 ml
2442
Otroška zobna pasta "Mucka Jagoda" 3+ 50 ml Ne vsebuje fluora
2441
Vsaka za
2,30 €
1,79 €
akcijska cena
0,99 €
2442
Otroške nalepke za nohte
(35,80 €/l)
7390 cvetje 7260 zvezdice
2441
akcijska cena 2446
1,60 €
1,39 €
akcijska cena
2,59 €
Otroška krema za roke "Mucka Jagoda" 50 ml
2447
Otroška ustna voda "Mucek Mango" 100 ml
2446 4,50 €
1,29 €
2,30 €
1,79 €
(35,80 €/l)
Vsaka 2 izdelka
3,59 €
(35,90 €/l)
2447 Posebna ponudba za to stran
po posebni ceni
(akcija velja, do razprodaje zalog)
03/2020 195
Termo torbica
Material: poliester, penast polietilen, polipropilen s folijo. Velikost: 24 х 11,5 х 11,5 cm. 11827 roza
23,50 €
Torba za čevlje
Vodoodbojna tkanina. Sestava: poliester, poliuretan. Velikost: 37 х 33 cm. 11814 roza
9,00 €
6,99 €
Peresnica
Sestava: poliester, EVA. Velikost: 22 х 13 х 4,5 cm. 11833 roza
16,00 €
12,49 €
RELJEFNA RISBA
196 03/2020
17,99 €
ZA OTROKE Nahrbtnik, velikost M
PUNCE BODO NAVDUŠENE!
Notranji žep z zadrgo. Na hrbtni strani zračna mreža iz tkanine. Sestava: poliester, poliuretan. Velikost: 34 х 30 х 12 cm. 11859 bež
59,50 €
44,99 €
e n o s ta
v no
le p
i ti
Odsevna nalepka
Primerno za oblačila, torbe, nahrbtnike. Sestava: PVC. Velikost: 51 х 70 mm. 11959 roza
2,30 €
1,79 €
DEKLICE IN ZAJČKI - SKUPAJ PO OPRAVKIH! 03/2020 197
Z MEDVEDKOM BO FANTOM BOLJ ZABAVNO! Nahrbtnik, velikost М
Notranji žep z zadrgo. Na hrbtni strani zračena mreža iz tkanine. Sestava: poliester, poliuretan. Velikost: 34 x 30 x 12 cm. 11858 črna
59,50 €
38,49 € Termo torbica
Material: poliester, penast polietilen, polipropilen s folijo. Velikost: 24 x 11,5 x 11,5 cm. 11826 turkizna
23,50 €
15,99 €
Odsevna nalepka
Primerno za oblačila, torbe, nahrbtnike. Sestava: PVC. Velikost: 51 x 70 mm. 11958 modre barve
2,30 €
198 03/2020
1,79 €
Razprodaja Popusti do -35% Razprodaja
ZA OTROKE
Torba za čevlje
Vodoodbojna tkanina. Sestava: poliester, poliuretan. Velikost: 37 x 33 cm. 11813 siva
9,00 €
TI SI NA VRSTI, DA VARUJEŠ OBUTEV
6,49 €
Peresnica
Sestava: poliester, EVA. Velikost: 22 x 13 x 4,5 cm. 11832 turkizna
16,00 €
11,49 €
RELJEFNA RISBA
Razprodaja Popusti do -30% Razprodaja
03/2020 199
Torba za čevlje
Vodoodbojna tkanina. Sestava: poliester, poliuretan. Velikost: 37 x 33 cm. 11796 sivo zelena 11798 rdeča
9,00 €
6,99 €
Peresnica
Sestava: poliuretan, EVA. Velikost: 22,5 x 15,5 x 4,5 cm.
11804
21,50 €
15,99 €
Odsevna nalepka
Primerno za oblačila, torbe, nahrbtnike. Sestava: PVC. Velikost: 50 x 50 mm. 11960 modre barve 11961 roza
2,30 €
Nahrbtnik, velikost S
Notranji žep z zadrgo. Na hrbtni strani zračena mreža iz tkanine. Sestava: poliester, poliuretan. Velikost: 26 x 25 x 10 cm. 11893 siva 11894 rdeča
54,00 €
41,49 €
200 03/2020
1,79 €
nal
e p it
e n a
katero koli oblačilo ali n
a hr
bt n
ik
ZA OTROKE
ZIJ
NTA EM FA
OLN P , U T 11808 roza SVE
V
11807 modra
KAKO PISANO! ŽELIM JO ZA DARILO!
Kopalne frotirne brisače
Sestava: 100% bombaž. Velikost: 140 x 70 cm.
23,50 €
17,99 € Flis odeja
Sestava: 100% poliester. Velikost: 160 x 130 cm.
23,50 €
11812 roza
17,99 €
11809 modra
POD ODEJO BO UDOBNO IN TOPLO 03/2020 201
VSE SILE
FITOPOLIS
NARAVE
Vsebuje vitamine B, glicin, meliso, ekstrakt pasijonke
Pomirjujoče vpliva na živčni sistem Spodbuja proizvodnjo "hormona veselja" - serotonina
15623
Telesu pomaga upreti se stresu
POMOČ PRI OBVLADOVANJU STRESA Koncentrirano prehransko dopolnilo - NoStress 60 dražejev Vzemite 2 dražeja na dan, zalijte z vodo.
15623
14,50 €
10,99 €
METODA SUJOK ("ROKA" IN "NOGA") JE SESTAVLJENA IZ MEHANSKEGA VPLIVA (S POMOČJO BODIC KROGLICE) NA POSEBNE TOČKE ROK IN STOPAL, KAR OMOGOČA, DA SE SPOPADE S ŠTEVILNIMI BOLEZNIMI NOTRANJIH ORGANOV.
Komplet za SuJock terapijo
Material: kroglice - plastika, magnet; Prstan - nerjaveče jeklo. Velikosti: masažni prstan: 3 cm; majhna magnetna kroglica: 3,5 cm; velika magnetna krogla: 5 cm.
11034
Masažni prstan
uporablja se na prstih rok in nog. Nataknite ga na na prst in delajte masirajoča gibanja vzdolž prsta.
202 03/2020
Majhna magnetna kroglica Za navadno in točkovno masažo rok. Udobno se namestite in kroglico vrtite v dlaneh, da boste z gibi stimulirali celotno površino dlani ali pa zgolj posamezne točke.
Velika magnetna kroglica
za običajno in akupunkturno masažo stopal. Sedite na stol in žogico vrtite z nogami cca. 10-15 minut na dan.
8,00 €
5,89 €
IZDELKI ZA ZDRAVJE
KOMPLET JE SESTAVLJEN IZ TREH EKSPANDERJEV RAZLIČNIH ODPORNOSTI
Elastični trakovi za fitnes 3 kom.
Univerzalni simulatorji, s katerimi lahko izvajate vaje za krepitev različnih mišičnih skupin telesa. Material: lateks. Velikost: 30,5 x 5 cm.
11735 14,50 €
HIT prodaje
10,99 €
kg kg kg
03/2020 203
RAZLOG ODLIČNEGA
POČUTJA
MASAŽNA PODLOGA NORMALIZIRA PREKRVAVITEV, TONIZIRA MIŠICE IN LAJŠA BOLEČINE Masaža na predelu ramen lajša mišično napetost in krče, izboljša splošno telesno počutje
Masaža zadnjice pomaga se znebiti celulita
Lezite na bok in rahlo upognite kolena, da izboljšate krvni obtok
Stimulacija stopal izboljša delovanje vseh organov in sistemov telesa
LAJŠA NAPETOST IN STRES, IZBOLJŠUJE KRVNI OBTOK, IZBOLJŠUJE KAKOVOST SPANJA PRI UTRUJENIH NOGAH IN OTEKLINAH LAJŠA NAPETOST IN VNETJE MIŠIC, IZBOLJŠUJE PRETOK LIMFE POSPEŠUJE RAZSTRUPLJANJE, VPLIVA NA GLOBOKE PLASTI KOŽE
Akupunkturna masažna podloga
Priporoča se redna uporaba masažne blazine po 15-30 minut na dan. Lahko se uporablja za masažo hrbta, ramenskega obroča, vratu, pasu, trebuha, stegen, stopal in rok. Uporabite na golem telesu ali v tanki srajci, če imate občutljivejšo kožo. Material: bombažna tkanina, plastika, penasta guma. Velikost: 65 x 40 cm.
11035
36,00 €
30,49 €
IZDELKI Z ORTOPEDSKIM UČINKOM Vzglavnik-valj z ajdovimi lupinami Material: napernik - spunbond (100% poliester), vzglavnik - 35% bombaž, 65% poliester; polnilo - ajdova lupina. Velikost: 41 x 11 cm.
11874
18,00 €
14,49 €
204 03/2020
HITI prodaje
IZDELKI ZA ZDRAVJE
OČISTI TELO
SKRIVNOSTI VZHODA
OD STRUPOV
za vaše zdravje
EDINSTVENA SESTAVA: Bambusov kis Izboljša prekrvavitev, odstrani toksine, razstruplja in ima antibakterijski učinek.
Lesni kis Spodbuja delovanje krvožilnega sistema, normalizira krvni pritisk.
List eriobotrie Pomaga pri razstrupljanju telesa, pomaga pri vnetjih kože, razjed, ranah.
Turmalin Povečuje lokalno mikrocirkulacijo krvi in limfe, širi pore, izboljša presnovo.
HIT prodaje
Hauttuynia Ima antibakterijske, antivirusne in antiglivične lastnosti.
KAKO DELUJEJO?
Nožni obliži Detox 10 kom.
Pomagajo očistiti telo strupov in toksinov. Izboljšujejo metabolizem, presnovo, krepijo imuniteto. Učinkoviti so pri revmi, bolečinah v sklepih in hrbtenici. Pomagajo pri hujšanju. Izboljšajo stanje kože.
Vzhodna medicina razlikuje več kot 60 biološko aktivnih točk na nogah osebe, ki so odgovorne za delovanje notranjih organov človeka:
11016 glava trebuh vrat pljuča medenica, noge črevesje hrbet jetra
21,50 €
NAČIN UPORABE: Odprite paket. Odstranite zaščitno plast vzdolž linije reza. Na sredino obliža nalepite vrečko s prahom.
1
Obliž položite na stopalo in ga pozorno prilepite.
2
14,49 €
3
Pojdi v posteljo spat. Obliži morajo biti za učinkovanje nalepljeni najmanj 6–8 ur.
Zjutraj odstranite rabljene obliže, ne da bi se dotikali zatemnjenega dela. Temeljito umijte noge.
4
Priporočljivo je, da jih uporabljate pred spanjem, po potrebi jih lahko uporabljate tudi cel dan, pri čemer obliže menjajte na vsakih 12 ur.
03/2020 205
UNIVERZALNI VZGLAVNIK
11721
ultrast ep Nov
•
šiv
Vzglavnik z umetnim labodjim puhom
11721
16,00 €
MEHKA Izb
Vakumska embalaža. Material: napernik - mikrofibra, spunbond (100% poliester); polnilo - 50% visoko silikonizirana vlakna - umetni labodji puh, 50% 3D vlakno (100% poliester). Velikost: 50 х 70 cm.
ol
jša
na različica
12,49 € % NARAV 100 N
O
HITI
LNILO PO
IZDELKI Z ORTOPEDSKIM UČINKOM
prodaje
Vzglavnik "Zdravo spanje"
11300
Teža: 2,4 kg. Barva: modra z rožami*. Velikost: 60 x 40 cm.
11300
27,00 €
21,49 €
*Barva blazine se lahko razlikuje od barve, predstavljene v katalogu.
Sedež iz ajdovih lupin
Primeren je tako za stol kot tudi za sedež v avtu. Material: 35% bombaž, 65% poliester; polnilo - ajdova lupina. Teža: 0,9 kg. Velikost: 40 x 40 cm.
11303
17,99 €
POLIM
ERN
AP
RE
VL
EK
A
ZA
P
23,50 €
206 03/2020
OV
EČ
A
E NJ
UČ
IN
M KA
IKRO
MASA ŽE
ČUDOVITI DOM
50%
• HIPOALERGEN IN VAREN MATERIAL • ENOSTAVNO ČIŠČENJE, SE NE RAZBIJE • PEČENA HRANA ALI PECIVO SE ENOSTAVNO ODSTRANI IN NE IZGORI
Model za peko
Pečena hrana ali pecivo se prime posode, se enostavno odstrani in ne izgori. Material: silikon. 11705 okrogla Velikost (skupaj z ročaji): 27,5 x 22,3 x 5,9 cm. 11704 pravokotne oblike Velikost (skupaj z ročaji): 27,4 x 14,7 x 6 cm.
23,50 €
11,49 €
2 NASTAVKA: • ZA HITRO, ENOSTAVNO IN ENAKOMERNO LUPLJENJE V TANKIH PLASTEH • ZA REZANJE ZELENJAVE NA TANKE TRAKOVE
Lupilec zelenjave
Material: nerjaveče jeklo. Velikost: 18 х 5,5 х 2,5 cm.
11779
3,60 €
2,89 € 03/2020 207
NOSITE OBLAČILA V KEMIČNO ČISTILNICO? Ni potrebe! Novi pralni prašek se bo z madeži spopadel s profesionalno natančnostjo in svetlim tkaninam povrnil prvotno čistočo.
s t v
Razvi
erner & W
anju z Roh elov m od
*Dermatološko varen tudi za občutljivo kožo (Dermatest GmbH Nemčija).
KOZMETIKA ZA PRIJETEN DOM Učinkovitost profesionalnih izdelkov
208 03/2020
KA
SURO VI
VA
RN
ASTLINSKEG A ORA IZV
R NE
O Z A LOV E Č
*
ČUDOVITI DOM
NOVO
PRALNI PRAŠKI s profesionalno formulo 30020 DO MESECE PRANJA V ENEM PAKETU
BREZ PRAHU
Zrnata tekstura se ne praši, primerno za ljudi nagnjene k alergijam
ZA PRANJE BELIH IN SVETLIH TKANIN
Koncentriran univerzalni pralni prašek 800 g
Ekološko prijazna formula s kisikovim belilom za odstranjevanje sivine in rumenosti brez poškodovanja tkanin. Odstranjuje veliko vrst umazanije tudi pri nizkih temperaturah pranja.
30020
10,00 €
5,39 € (6,74 €/kg)
Preizkusi
NOVOST s popustom
-45%
03/2020 209
Profesionalni učinek pranja in nežne arome r
v sode l
Wern e
zvit
& hm
NOVO
anju z Ro ov
30023
Ra
30022
Kristalno sveža aroma čistega gorskega zraka
Nasičena aroma cvetočih travniških zelišč
ZADOSTUJE ŽE ENA ŽLIČKA! BREZ PRAHU
Zrnata tekstura se ne praši, primerno za ljudi nagnjene k alergijam
ZA PRANJE BELIH IN SVETLIH TKANIN
Koncentriran pralni prašek 800 g
30022 "Alpski travniki" 30023 "Gorska svežina"
Vsak za 10,00 €
210 03/2020
5,39 € (6,74 €/kg)
Merilna žlička Material: polipropilen. Prostornina: 50 ml.
11173
0,10 €
ČUDOVITI DOM
Prvotna OSTRINA BARVE perila
DO MESECE PRANJA V ENEM PAKETU
30021 BARVE ZA DOLGO
Ohranja tkanine in živahnost barv
BREZ SPREMEMB
R
ZA TEMNE IN PISANO OBARVANE TKANINE
Koncentriran pralni prašek za barvne tkanine 800 g
Odstrani veliko umazanije tudi pri nizkih temperaturah pranja, hkrati pa ohranja živahnost tkanin.
30021
10,00 €
5,39 € (6,74 €/kg)
r
az
a n j u z R o lov
& Wern e hm
vit v sode
Ščiti pred razbarvanjem
Preizkusi
NOVOST s popustom
-45%
03/2020 211
ZA MANŠETE IN OVRATNIKE
ZA HITRO OBDELAVO MADEŽEV PRED PRANJEM
HITRA POMOČ PRI ODSTRANJEVANJU MADEŽEV Povečan učinek na madeže trave, čokolade, kozmetike, krvi Olajša naknadno odstranjevanje madežev med pranjem
Primerno za barvne in bele tkanine Odstranjuje različne vrste madežev, tudi najbolj trdovratne
Opravi s trdovratno umazanijo, primeren za barvno in belo perilo
Univerzalni tekoči sprej za odstranjevanje madežev 150 ml 11151*
3,60 €
Vlažni robčki za odstranjevanje madežev 20 kom. Priročna kompaktna embalaža. Nežna nevsiljiva aroma.
1,79 €
11552* 2,50 €
(11,93 €/l)
11162
1,39 €
1,79€
HITI prodaje
11152
Univerzalni kisikov odstranjevalec madežev Extra Oxy 470 ml
Nanesite ga neposredno na madeže, pri namakanju ga dodajte v vodo in k pranju v pralnem stroju.
11162
5,40 €
p r i na d 3
d el
vs e
uje
C 0°
e a k t i v ni k is i k
buj
2,19€
3,99 €
(8,49 €/l)
30°C
212 03/2020
1,39€
11151
lo r a
brez
11552 a t ov fosf in k
*Zmagovalec vsakoletnega tekmovanja v kategoriji gospodinjskih in profesionalnih kemikalijah v okviru mednarodnega specializiranega foruma "INTEREXPOSHOW'2019".
ZA HITRO ODSTRANJEVANJE KOMPLEKSNIH MADEŽEV Odlično odstrani madeže krvi, zelenke, joda, olj, smol, sokov in drugih živil
Svinčnik za odstranjevanje madežev - univerzalni 35 g
11152* 4,50 €
2,19 € (62,57 €/kg)
ČUDOVITI DOM Presenečenje za 8. marec za ljubljeno mamo? ENOSTAVNO!
Popolna ZMAGA nad madeži Obvladuje madeže krvi, čaja, kave, sokov, sadja, jagod, omak, vina, znoja, maščob, zelišč, barv, kozmetike
30027
UČINKOVITO ODSTRANJUJE SVEŽE IN STARE MADEŽE
PROTI TRDOVRATNIM MADEŽEM
OHRANJA BARVE IN VLAKNA
ZA BELE IN BARVNE TKANINE
Extra Oxy odstranjevalec madežev 500 g
erlina ž
a
m
r
v sode l zvit
Wern e
Ra
4,99 € (9,98 €/kg)
anju z Ro ov
& hm
9,00 €
iložen
30027
pr
Učinkovit pri temperaturi nad 30 °C. Ne vsebuje klora, fosfatov, barvil ali aromatizatorjev. Priporočljiv je za predhodno obdelavo madežev in kot dodatek glavnemu detergentu. Primeren je tudi za čiščenje preprog in oblazinjenega pohištva.
ka je l ič
Preizkusi
NOVOST s popustom
-45%
03/2020 213
1,39€
ZA ODSTRANJEVANJE STATIČNE ELEKTRIKE IZ OBLAČIL Ne pušča madežev in ne poškoduje strukture tkanin Priročno za razprševanje v obrnjenem položaju Brez vonja
PRAŠEK ZA VOLNO IN OBČUTLJIVE TKANINE Skrbno opere vse vrste občutljivih tkanin Preprečuje deformacijo in krčenje volne in občutljivih tkanin Ohranja barve in preprečuje razbarvanje barvnih tkanin Odobreno s strani podjetja Woolmark* *Podjetje Woolmark je priznan strokovnjak na področju volne in njene nege. Znak Woolmark Apparel Care je garancija za najvišjo kakovost izdelkov za pranje volnenih izdelkov.
11262
11245
11276 "Cvetni valček"
11278 "Polja sivke"
50%
-
2,50 €
1,39 €
214 03/2020
4,49 €
(9,98 €/kg)
izd
9,00 €
e la
no v Nem č ij i
Vsak za
11245
lička je pr
ena
Aroma vrečka za perilo 1 kom.
až
i lo ž
11283 "Višnjev sadovnjak"
Koncentrirani pralni prašek za volno in občutljive tkanine* 500 g
m e r li n
POSEBNO PERILO - POSEBNA NEGA Vodno pršilo anti statik za tekstil, brez vonja 200 ml
11262
3,60 €
1,79 €
(8,95 €/l)
ČUDOVITI DOM
POSEBNO PERILO - POSEBNA NEGA 11223
11129
PREVIDEN PRISTOP
k barvnim in posebnim tkaninam
TEKOČA SREDSTVA ZA PRANJE
40%
-
Visoko učinkovite formule zagotavljajo odstranitev različne umazanije Ohranjajo barve in skrbijo za vlakna tkanin Popolnoma se izperejo in ne puščajo madežev Preprečujejo deformacije, dlakavost in "muckanje" vlaken Primerno za ročno in strojno pranje ne glede na trdoto vode
Koncentrirani gel za pranje občutljivega perila 500 ml Ohranja obliko in funkcionalne lastnosti posebnih tkanin: nepremočljiva, "dihajoča", membranska, impregnirane tkanine, puhovke.
11129
Tekoči koncentrirani pralni prašek 500 ml
11223 za barvne tkanine
Vsak za 10,00 €
5,89 € (11,78 €/l) 03/2020 215
SPOMLADANSKO RAZPOLOŽENJE V DOMU Formule na vodni osnovi osvežijo in navlažijo zrak
11327 11326 Učinkovito odpravijo neprijetne vonjave, prostore hitro napolnijo z živahnimi aromami
11233 11810
Priporočljivo za uporabo doma, v avtomobilu, pa tudi za brizganje na tkanine
pršiloosvežilec
Vsak za 3,60 €
1,79 € (7,16 €/l)
Za več vodnih pršil-osvežilcev glej str. 226.
216 03/2020
pog la i n o n s
p l i n ov
1,79€
11327 pomaranča s cimetom 11233 zimske jagode 11326 tropski vetrič 11810 spomladansko cvetje
k ih
samo za
Vodno pršilo-osvežilec zraka 250 ml
a b r e z l ko h o
Katerikoli
ČUDOVITI DOM
MAKSIMUM SVEŽINE ZA VAŠE NAJLJUBŠE PERILO
Odlično mehčajo tkanine in zmanjšujejo obrabo
Olajšajo likanje
Odstranjujejo statično elektriko
Proteini kašmirja obnavljajo površino vlaken tkanine in jo mehčajo
11038
11234
11266
11264
Posebne komponente ščitijo vlakna tkanine pred "muckanjem" in cufanjem
Mehčalec za perilo 2 v 1 "Zaščita barv in vlaken" 500 ml
11266 nežna aroma mandljev Ultra mehčalec za perilo z aroma kapsulami 500 ml
"Pametne" aroma kapsule dajejo perilu dolgotrajno prijetno aromo
Mehčalec za perilo za občutljivo kožo 500 ml Brez vonja na suhem perilu.
11264
Katerikoli mehčalec samo za
2,89€
11038 lahka, sveža, zelena aroma 11234 aroma plemenite orhideje
Vsak za 5,40 € 2,89 € (5,76 €/l) 03/2020 217
*Za posodo, namenjeno pomivanju v pomivalnih strojih.
ZA POMIVALNE STROJE "Vse v enem" - 1 tableta nadomešča vsa potrebna sredstva za pomivalne stroje, vključno s soljo in sredstvom za izpiranje Odstranjuje umazanijo na vseh* posodah, vključno s srebrom Ne pušča sledi in oblog Steklenim in jeklenim posodam doda sijaj Aktivno že pri programih z nizkimi temperaturami
Tablete za pomivalne stroje 20 kom.
11060
11,00 €
5,39 €
PROTI VODNEMU KAMNU Koncentrirana formula, priročne ampule Hitro in učinkovito odstrani usedline in vodni kamen iz čajnikov in aparatov za kavo ter drugih vrst ogrevalnih naprav Nežno čisti gospodinjske aparate Nenevarno za zdravje
Koncentrirano sredstvo za odstranjevanje usedlin in vodnega kamna za čajnike in kavne avtomate, 4 ampule po 10 ml 1 ampula je 1 uporaba. Pred uporabo ampulo pretresite.
11259
1,79 €
3,60 € 11060
50%
-
11259
218 03/2020
ČUDOVITI DOM
ENA KAPLJICA IN POSODA ZASIJE!
SREDSTVA ZA POMIVANJE POSODE Popolnoma se izperejo z vodo Ne dražijo ali sušijo kože rok Posodi dodajo sijaj brez madežev
11194 11830 11831
HITI prodaje
Okrepljena formula za izjemno močno in zasušeno umazanijo
5,40 €
2,69 € (5,78 €/l)
D
TI ČI
Za več vonjev detergenta za pomivanje posode glejte stran 226.
Katerokoli sredstvo za pomivanje posode
Z V DO
Vsako za
močne umazanije in odpravljanje neprijetnih vonjav iz posode in gobic
O
11830 z bioencimi Aroma rdeče grenivke 11831 z ogljem Lahka aroma aloe vera 11194 z bioencimi Aroma zrelih jabolk
2 v 1: učinkovito čiščenje
RE
Koncentrirano sredstvo za pomivanje posode 500 ml
s popustom
OBIČAJNE EMBALAŽE
Posebna ponudba za to stran 03/2020 219
-50%
ZA RAZLIČNE POVRŠINE V KUHINJI Učinkovito odstranjuje maščobo in umazanijo z večine kuhinjskih površin, ki jih je mogoče prati, vključno s plastiko in naravnimi materiali Enostaven za izpiranje, ne pušča sledi Učinkovito odpravlja značilne vonjave "kuhinje" in vonjave po hrani
ZA PEČICE IN KUHALNE PLOŠČE Hitro mehča in popolnoma odstrani zapečeno maščobo in druge ostanke hrane Ne praska in ne poškoduje površine Se enostavno izpere Primerno za odmaševanje odtokov
11119 *Za udobnejšo uporabo uporabite pokrovček 11176 s strani 227.
11253
2,99€
2,69€
HITI prodaje
Univerzalna čistilna krema za kuhinjo in kopalnico 470 ml
11253
5,40 €
(5,98 €/l)
2,99 €
220 03/2020
Sredstvo za čiščenje pečic in štedilnikov 500 ml
11119
4,50 €
(7,18 €/l)
3,59 €
11158
Krema za čiščenje kovinskih površin 250 g
11158
4,50 €
2,69 €
(10,76 €/l)
ZA SIJAJ KOVINSKIH POVRŠIN Doda sijaj, ne poškoduje poliranih površin Nežno odstranjuje usedline ogljika in vodni kamen Vsebuje naravno abrazivno sredstvo
ČUDOVITI DOM
KUHINJA - OZEMLJE PRIJETNIH AROM
DO
2 5
NJ
MILO ZA KUHINJO Takoj odpravlja neprijetne vonjave rib, mesa, česna in začimb Nežno in učinkovito čisti Ne draži in ne suši kože rok
0 APLICIR A
HIT prodaje
11204 aroma
citrusov
11212 aroma
11211 aroma kave
11203 cvetlično
zelenega čaja
začimbna aroma
Milo za kuhinjo, ki odstrani vonjave 300 ml
Vsako za 2,90 €
1,59 € (5,30 €/l)
11213 aroma
gozdnih jagod
Edinstvene sestavine mila ne prikrivajo neprijetnega vonja, temveč ga odpravljajo in uničujejo molekule neprijetnega vonja
Posebna ponudba za to stran Za več dišav mila za kuhinjo, glejte str. 226.
03/2020 221
Katerokoli milo za kuhinjo samo za
1,59€
IZ D ne v a EL so kc EK de iji , lu je
DOBRO JUTRO V SIJOČI KOPALNICI
2,69€
HIT prodaje 11220 11287
ČISTOČA V KOPALNICI Hitro očisti apnenec in rjo Ne opraska površine Učinkovito odstranjuje neprijetne vonjave Ima antibakterijski učinek
Čistilo za kopalnico 500 ml
11220* 4,50 €
(7,18 €/l)
Nevtralizator neprijetnih vonjav 250 ml
11287
5,40 €
2,69 €
3,59 €
*Za udobnejšo uporabo uporabite sprožilec pršila 11174 s strani 227.
(10,76 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
222 03/2020
ČUDOVITI DOM
ZA ČIŠČENJE WC Hitro in učinkovito odstrani umazanijo, vodni kamen in rjo Enostavno nanašanje na celotno površino in pod rob WC školjke Vsebuje antibakterijsko komponento Daje površinam belino in sijaj Učinkovito tudi pod vodo
11292
11291
Čistilni gel za stranišče 5 v 1* 500 ml
11292 vonj limone 4,50 €
(7,18 €/l)
3,59 €
ZA TUŠ KABINE Učinkovito odstranjuje usedline apna in mila, pa tudi rjo Površino prekrije z vodo odbojnim filmom, izboljša odtekanje vode, zagotavlja sušenje brez lis in madežev Ima antibakterijski učinek
Sprej "Proti usedlinam" kopalnic in kabin za tuširanje 300 ml
11291
4,50 €
3,59 € (11,96 €/l)
*Zmagovalec vsakoletnega tekmovanja za gospodinjstvo in strokovno kemijo v okviru kategorije Mednarodni strokovni forum "INTEREKSPOSHOU'2016".
Posebna ponudba za strani 222–223 03/2020 223
Vsaka 2 izdelka samo za
2,49 € vsak
11551 za usnjene izdelke
NOVO
11249 za zaslone in monitorje
11550 univerzalni
Primeren za teleskopski mop art. 11778.
Zamenljiv nastavek za mop Material: poliester. Velikost: 42 x 14 cm.
11974
3,60 €
2,69 €
Katerakoli robčkov 2 paketa samo za
1,59 € vsak
Vlažne robčke potrebuje vsaka gospodinja. So kompaktno zapakirani in priročni, kadar je potrebno iz različnih površin hitro odstraniti prah in umazanijo.
Očistijo in negujejo Ne puščajo vlaken, dodajo sijaj Varni za kožo rok
Vlažni robčki 30 kom.
Vsake za 3,60 €
2,69 €
Posebna ponudba za to stran
224 03/2020
11401 za nego notranjosti avtomobila
ČUDOVITI DOM
NOVO
ZA ČIŠČENJE DOMA IN AV TOMOBILA Hitro absorbira velike količine tekočine
11217
Privlači in zadržuje prah zahvaljujoč klinasti strukturi mikrofibre Priročna elastična manšeta bo preprečila, da bi vam krpa med čiščenjem zdrsnila z rok
Krpa-rokavica
Material: Mikrofibra (80% poliester, 20% poliamid), elastika, netkani material. Velikost: 24 x 18 cm.
11967
6,50 €
4,49 €
ZA UMIVANJE TAL IN STEN Odlično čisti vse trde površine v hiši in jim daje naraven sijaj Ne zahteva izpiranja in ne pušča madežev Ima antistatični učinek Priporočljivo za otroške sobe in mesta za živali
Koncentrirano univerzalno sredstvo za tla in stene* 500 ml Varno za roke.
11217
4,50 €
2,69 € (5,38 €/l)
2,69€ HIT prodaje
*Zmagovalec vsakoletnega tekmovanja za gospodinjstvo in strokovno kemijo v okviru kategorije Mednarodni strokovni forum "INTEREKSPOSHOU'2016".
03/2020 225
ZA KUHINJO
UDOBJE OZRAČJA
1
ZA PRANJE
4 2
11222
3
11332
11811
11329
Milo za kuhinjo, odpravljanje neprijetnih vonjav 300 ml 1. 11215 aroma eksotičnega sadja 2. 11800 spomladansko cvetje 3. 11206 aroma zelenega jabolka 4. 11210 aroma orhideje
Vsako za
2,29 € (7,63 €/l)
2,90 € 11193
Tekoči koncentrirani pralni prašek 500 ml
Vodni sprej-osvežilec zraka 250 ml
11222 za bele tkanine
10,00 € (20,00 €/l)
11811 sončni ananas 11332 svežina sadja 11329 anti tobak
z aromo sadnega drevja
11195
Vsak za
11197
3,60 €
11265
2,69 €
11037
(10,76 €/l)
Sprej za obdelavo površin z naravnim oljem monarda 200 ml
11260 Koncentrirano sredstvo za pomivanje posode 500 ml
7,00 €
5,39 €
(26,95 €/l)
11193 z bio encimi Aroma limone in mete 11195 z izvlečkom maline Aroma gozdne maline 11197 z izvlečkom žajblja Aroma sveže limete
Ultra mehčalec za perilo z aroma kapsulami 500 ml
11265 svež hladen vonj 11037 cvetlično-pudrova aroma
Vsak za ZA ČIŠČENJE
5,40 €
3,99 € (7,98 €/l)
11251
Vsako za 5,40 €
11260
3,99 € (7,98 €/l)
11285
11218
Koncentrirano univerzalno sredstvo za kuhinjske površine 500 ml
11218
4,50 €
(7,58 €/l)
3,79 €
226 03/2020
Koncentrirano čistilo za preproge in oblazinjeno pohištvo 500 ml
11251
5,40 €
3,99 € (7,98 €/l)
Vodno pršilo za likanje perila 250 ml
11285
3,60 €
2,49 € (9,96 €/l)
ČUDOVITI DOM
IDEJE ZA UDOBNEJŠE ŽIVLJENJE Sponge-radirka 2 kom.
Gobica za pomivanje posode 2 kom.
Opozorilo: ni namenjeno pomivanju posode! Sestavine: melaminska pena. Velikost: 90 x 60 x 30 mm.
Material: nerjaveče jeklo. Velikost: 6 x 6 x 4 cm.
11573
2,30 €
11042
1,79 €
2,30 €
1,79 €
Univerzalna gobica nove generacije
Material: polivinil acetat. Velikost: 17 x 7 x 3 cm.
11942
5,40 €
3,99 € Kroglice za odstranjevanje vonjav v hladilniku 3 kom. Material: kroglice - plastika; polnilo - ogljikov absorbent.
11160
5,40 €
Vreča za pranje občutljivega perila Material: najlon. Velikost: 50 х 40 cm.
11044
4,90 €
3,59 €
Vreča za pranje nedrčkov Material: poliester, plastika. Velikost: 19 x 17 x 11 cm.
11040
5,40 €
3,99 € Krpa iz mikrovlaken
Brisača iz mikrovlaken
12,50 €
tehno l
9,99 €
a mikrovl
na
11528
oš k
ak
Material: mikrovlakna (80% poliester, 20% poliamid). Velikost: 50 x 70 cm.
4,69 €
Velikost: 35 x 35 cm. 11031 univerzalna 11032 za čiščenje stekel
11031
11032
Vsaka za
4,00 €
2,89 €
Dozirne kapice
Dozirne kapice Za lažjo uporabo Sredstva za čiščenje pečic in štedilnikov s strani 220 (art. 11119) in čistilnih sredstev za kopalnico s strani 222 (art. 11220).
11174
0,60 €
11175
11176
0,50 € 0,30 € 03/2020 227
11430 11431
11434
POLIRANJE ČEVLJEV
Hitro očisti čevlje umazanije in madežev ter jih polira
Krema za čevlje "Zaščita in nega" 75 ml
Kompaktna embalaža je primerna za potovanje
Poglobljena nega z naravnim lanolinom. Osveži barvo čevljev in daje mehkobo in sijaj. Maskira praske in odrgnine. 11430 črna 11431 brezbarvna
4,90 €
3,59 €
(47,87 €/l)
228 03/2020
HITRA NEGA
Vlažne krpice "Hitro čiščenje in nega" za gladko usnje 15 kom.
11434
1,80 €
1,39 €
POSEBNA SREDSTVA Hitro in učinkovito odstranjuje neprijetne vonjave Ima dolgotrajne proti glivične in antibakterijske učinke PROTI NEPRIJETNEMU VONJU
Dezodorant za osveževanje čevljev 150 ml
11561
7,00 €
5,39 €
(35,93 €/l)
11561
0,99€ ZA SEMIŠ
Mini gobica "Nega čevljev" za semiš in nubuk
11560
1,80 €
0,99 €
11560
03/2020 229
! e s v a z a l i r a D si Lahko ! m i č š o v i r p
3
2 1
OBLIKOVALEC DIŠAV Izberite dišavo in jo nanesite kot samostojni parfum ali kombinirajte več dišav, ki jih "nanesete" drugo na drugo.
i l o k a r e Kat a
Toaletna voda Aromanija za ženske 30 ml DIŠAVA BELEGA ČAJA
1. Beli čaj
dišav ia Aroman
3042
DIŠAVA MANGO
2. Mango
3043
a samo z
€ 9 4 , 3 Za priporočila o kombiniranju dišav si oglejte spletno stran faberlic.com.
Vsaka za 11,00 € (7,98 €/l)
3,49 €
230 03/2020
DIŠAVA LIČI
3. Liči 3044
4
DIŠAVA MORSKE BREZE
4. Aqua
3027
DIŠAVA JABOLKA
5. Jabolko
3028
DIŠAVA VANILIJE
6. Vanilija
3029
5
6
Pomlad je čas, da izberemo novo podobo. Za seznanjanje z novim parfumom je mini format idealen!
CITRUSNO-CVETLIČNA DIŠAVA
2 dišavi samo za
vsaka
3 DIŠAVE samo za
15 ml
3,49€ vsaka
(akcija velja, do raz prodaje zalog)
4
3
15 ml
4,39€
2
FLORIENTALNA DIŠAVA Z LAHKIM SADNIM AKCENTOM
1
Katerekoli
5
Parfumska voda 15 ml
CVETLIČNO, SADNO-ZAČIMBNA DIŠAVA
LESNO-CITRUSNA DIŠAVA
SADNO-CVETLIČNA DIŠAVA
1. Festa di Vita 3161 2. O Feerique Emotionelle 3051 3. Charmante 3191 4. Donna Felice 3148 5. Incognito 3180
Vsaka za 7,00 €
5,89 €
(392,67 €/l)
03/2020 231
Obožujem, ko se mi dan začne z najljubšo dišavo! Razvajajte se z najljubšim!
2
1
Parfumiran gel za tuširanje za ženske 150 ml 1. Pour Toujour 8125 2. Châteaux de la Loire 8330 3. O Feerique Emotionelle 8412 3
Vsak za 4,10 €
1,69 € (11,26 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
232 03/2020
! e s v a z a l i r a D Lahko si ! privoščim
Parfumiran gel za tuširanje za ženske Beauty Cafe Caprice 150 ml
8410
4,10 €
1,69 €
(11,26 €/l)
Posebna ponudba za strani 232–233
8410
Katerfurmikiraon li pa
gel
samo za
1,69€
! e s v a z Lahko si Darila
Vsaka
privoščim!
0812
izdelka je za čiščen kože
2
a samo z
€ 9 6 1, vsak
dba a ponu Posebn o stran za t e zalog) lja, (akcija ve
daj do razpro
0801
0802
0831
Micelarna voda 110 ml
0831
3,20 €
2,29 €
(20,81 €/l)
Čistilni tonik 150 ml
0801
3,20 €
2,29 €
(15,26 €/l)
234 03/2020
Čistilno mleko 150 ml
0812
3,20 €
2,29 €
(15,26 €/l)
Gel za umivanje 100 ml
0802
3,20 €
2,29 €
(22,90 €/l)
>
et! v c z a r atim je dati! v m e lepše pih škatlah, i š l a e je Z Lepo preč kompletov v leoje najdražje! ve sv Vzel bomazveselil sebe in r da bom
KOMPLET VKLJUČUJE:
DNEVNA KREMA
5,29€
Krepi pregradno funkcijo kože in preprečuje spremembe, povezane s starostjo. Kožo naredi mladostno in sijočo ter osveži polt obraza. Vsebuje SPF 10.
NOVO
NOČNA KREMA
Tekom noči aktivira vitalne funkcije v koži in upočasni procese sprememb, povezanih s staranjem.
Darilni komplet Verbena
KREMA ZA VEKE
Intenzivno neguje kožo okoli oči. Gladi "gosje noge", posvetli temne kolobarje pod očmi.
0292
količina
JE OMEJENA!
11,00 €
5,29 € 03/2020 235
! e s v a z Darilaoščim! Lahko si riv
0707
6 070
070 8
t e l p m Ko
Dnevna Phyto krema 50 ml
0706
Nočna Phyto krema 50 ml
+ krema a n v e n + d krema nočna za veke serum
a samo z
€ 9 1 , 5 lja, (akcija ve
236 03/2020
g) daje zalo do razpro
0707
3,20 €
Vsaka za
2,29 € (45,80 €/l) Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml
0708
2,90 €
2,19 € (146,00 €/l)
Raz
cve
ti!
K bomreme ki j pod Botan im ar ic pom želim ila vse a m p l celi ad v v ripelja , co s kož ako ti e! 0764
0762
Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml
0764
07 63
2,90 €
2,19 €
(146,00 €/l)
Komplet Dnevna Phyto krema 50 ml
0762
Nočna Phyto krema 50 ml
0763
Vsaka za 3,20 €
2,29 € (45,80 €/l)
dnevna kre nočna kremma + serum za v a + eke
samo za
5,19€ (akcija velja , do
razprodaje zalog)
03/2020 237
vi sno vin o na ta me ih ses znake e r K avn ajo ožo nar pravlj a in k od aranj ujejo st neg
OBNAVLJANJE ČVRSTOSTI KOŽE
Dnevna Phyto krema 50 ml
0710
Nočna Phyto krema 50 ml
0711
Vsaka za 3,20 €
2,29 € (45,80 €/l)
Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml
0712
2,90 € 0710
0711
0712
2,19 €
(146,00 €/l)
KOREKCIJA GLOBOKIH GUB IN ZAŠČITA KOŽE
Dnevna Phyto krema 50 ml
0786
Nočna Phyto krema 50 ml
0787
Vsaka za 3,20 €
2,29 € (45,80 €/l)
Hranilni serum za kožo okoli oči 15 ml 0786
0775
0787
0773
0788
0788
2,90 €
2,19 € (146,00 €/l)
UČINKOVITO ČIŠČENJE KOŽE
0774
Tonik za obraz 150 ml
0775
Gel za umivanje 150 ml
0773
Mleko za odstranjevanje ličila 150 ml
0774
Vsak za 3,20 € 2,29 € (15,26 €/l) Čistilni piling 75 ml 0776
238 03/2020
0776
3,60 €
2,69 € (35,87 €/l)
Darila za v se! Lahko si privoščim ! 2
1
Maska za obraz 10 ml 1. "Vlaženje in zaščita" 20+
0705
2. "Lifting in prehrana" 50+
0765
3. "Obnova in odpornost" 40+
0713
4. "Elastičnost in udobje” 60+
0789
Vsaka za
0,70 €
Da bo vaš obraz videti svež in sijoč masko uporabite 2-3 krat na teden. 3
4
0,49€
VSAKI 2 MASKI botani c
(490,00 €/l)
a
0,39 € samo za
vsaka
(akcija velja, do raz proda je zalo g)
03/2020 239
! e s v a z a l i r ! m i č Da š o v i ko si pr Lah
ZA LASE
8740
8744
8743
8750
8746 Za tanke lase brez volumna
Za suhe, krhke in razcepljene lase
Za vse vrste las
Šampon 250 ml
Šampon 250 ml
Šampon balzam 2 v 1 250 ml
8740
Balzam 200 ml
8746
8744
Balzam 200 ml
8750
Vsak za 2,90 € 2,19 € (10,95 €/l) 8755
8758
8762
8761
ZA TELO
8756
8743
Gel za tuširanje Botanica 250 ml "Tonus in energija" 8756 brusnice in ingver
"Antistres"
8755 vijolice in melisa
"Dvojno vlaženje"
8758 pinjole in robida
"Nežnost in svilnatost" 8762 višnjev cvet in bombaž
"Gladkost in sijaj" 8761 potonika in črni ribez
Vsak za 2,70 € 1,99 € (7,96 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
240 03/2020
8759
8751
8745
a Vzel tudi om jih b svoje za eljice, t prija ačutijo z da rmonijo to haenove e pr dansk la o p s marave! n Za barvane in poudarjene lase
Šampon 250 ml
8745
2,90 €
2,19 €
(8,76 €/l)
Balzam 200 ml
8751
2,90 €
2,19 €
(10,95 €/l)
Gel za tuširanje Botanica 250 ml "Mehkoba in udobje" 8759 kamilice in oves
2,70 €
1,99 €
(7,96 €/l)
Posebna ponudba za strani 240–241
Vsaka
2 Bizodtaenlkica a samo za
1,49€ vsak
! e s v a z a l i r Da ! m i č š o v i r si p Lahko
8170
8368
akcijska cena
akcijska cena
1,59 €
3,99 €
Gel za tuširanje 200 ml
8170
8367
akcijska cena
3,60 €
1,39 €
2,69 €
(13,45 €/l)
8370
"OLIVE IN BERGAMOT"
Dišava z notami nežnih oliv in svežega bergamota
Souffle za telo 150 ml
Hitrose se absorbira, vlaži in regenerira kožo. Čarobna aroma vas vabi na sprehod skozi romantično Provanso.
8368
8,00 €
5,89 € (39,26 €/l)
Krema za roke 75 ml
8367
2,70 €
1,79 €
(23,87 €/l)
Mist za telo 110 ml
8370
3,60 €
2,69 €
(24,45 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
242 03/2020
Soseda s i želi obiskže dolgo časa Naj bodo ati Francijo. še malce njene sanje bližje! V zamem!
"POMARANČA IN VANILIJA"
akcijska cena
1,39 €
Živahna citrusna dišava s kremnimi notami vanilje in medu
akcijska cena
1,39 €
Krema za roke 75 ml
8383
2,70 €
8387
1,79 €
(23,87 €/l)
Mist za telo 110 ml
8387
3,60 €
2,69 € (24,45 €/l)
Gel za tuširanje 200 ml
8374
3,60 €
2,69 € (13,45 €/l) akcijska cena 8374
1,59 €
8383
Kremn-olje za telo 150 ml
Ovojna tekstura koži nudi takojšnje udobje.
8385
9,00 €
6,49 € (43,27 €/l) 8385
akcijska cena
4,89 €
Vsaka
2 izdelka Posebna ponudba za strani 242–243
po posebni ceni
! e s v a z Darila voščim! Lahko si pri
2180
1869
1868
Super cene od
Vlažilni mousse za telo "Karamelna hruška" 150 ml
1,39
€
Kožo navlaži in jo zmehča, nasiti jo s koristnimi snovmi. Sladka aroma pa podarja odlično razpoloženje
1868
5,40 €
3,49 €
(23,26 €/l)
Kremni gel za tuširanje "Karamelna hruška" 200 ml
1869
Gel za tuširanje "Višnjev confiture" 200 ml
2180
Vsak za 2,70 €
1,39 € (6,95 €/l)
Mmm, kakšne arome! Pozitiven naboj za cel dan je zagotovljen!
2
1
3
Trdno milo Beauty Cafe 65 g
1. "Zreli ribez" 2136
Toaletno milo Fleurs de Provence 65 g
2. "Sivka in smilj" 8347 3. "Olive in bergamot" 8365
Trdno milo Beauty Cafe 65 g 4. "Vanilijeva poslastica" 2154
5. "Limonin montpensier" 1818
Vsako za 1,30 € 0,89 € (13,69 €/l) 4
5
6
i l o k a r e t Ka na
3
trd mila
samo za
€ 9 5 , 0 vsako
zalog) zprodaje lja, do ra (akcija ve
Toaletno milo La Creme 70 g 6. "Dišeči užitek" 8678 pistacija
1,30 €
0,89 €
(12,71 €/kg)
03/2020 245
! e s v a z Darila Lahko si privoščim!
Kremni gel za tuširanje 200 ml
2190
2,70 €
1,39 € (6,95 €/l)
219 0 2192
Vsi imajo radi sladkarije! Kolegom gurmanom bom podarila Beauty Café!
Super cene od
246 03/2020
€ 9 3 1,
"METINA ČOKOLADA"
Gurmanska aroma z notami osvežujoče mete pušča prijeten sladek priokus
Piling za telo 120 g
Drobni polirni delci odstranijo odmrle kožne celice, zaradi česar koža postane mehka in nežna.
2192
5,40 €
2,29 € (19,08 €/l)
"MALINE IN BELA ČOKOLADA"
2150
Aroma jagodne sladice - pravi gurmanski užitek
"VANILIJEVA POSLASTICA"
Aroma vanilijevega
sladoleda ne bo pustila ravnodušnega nobenega sladokusca
Kremni gel za tuširanje 200 ml
Kremni gel za tuširanje 200 ml
2150
2,70 €
1822
2,70 €
1,39 €
1822
(6,95 €/l)
1,39 € (6,95 €/l)
Balzam za ustnice 10 ml
2152
2,30 €
1,39 €
(139,00 €/l)
2141
2152
Brusilni piling za telo "Malina in bela čokolada" 120 g
Naravna semena maline kožo nežno polirajo, da postane gladka in svilnata.
2141
5,40 €
2,29 €
(19,08 €/l)
Super cene od
1,39€
03/2020 247
! e s v a z a l i r a D o si Lahk privoščim!
Hranilna krema za roke in nohte "Karamelna hruška" 75 ml
1867
Krema za roke "Vanilijevi priboljški" 75 ml
2145
Vsaka za 2,70 €
1,99 €* (26,53 €/l)
Bonus *K za nak
ATERAKO
krema z
2145
7 186
upe
L
a r o k eI
samo z a
1,39€
pri nak v zneskupu iz katalog u nad 8 (akcija ,99 a ve lja, do razpro daje za log)
Krema za roke "Višnjev confiture" 75 ml
Koži daje mehkobo in žametnost, pušča pa sladko dišečo kompozicijo.
2144
€
Hranljiva krema za roke in stopala "Malina in bela čokolada" 75 ml Nežno ohranja lepoto kože rok, vlaži in mehča suho, grobo kožo stopal.
1839
Vsaka za 2,70 € 1,99 €* (26,53 €/l) 248 03/2020
2144
1839
Najljubs e sladkar ije >
Jagode, čokolada, karamela, - marmelada ak s v a z e ic slad o okus in vsak ! je n e ž razpolo
1
2
Tekoče milo za roke 200 ml 1. "Malina in bela čokolada"
2232
2. "Metina čokolada"
2230
3. "Karamelna hruška"
1872
4. "Višnjev confiture"
2227
Vsako za 2,70 €
2,19 €*
(10,95 €/l)
3
4
Bonus
za nakupe
* K A T E R OmKiOl oL I t e k o č eo za sam
1,49€ iz kataloga pri nakupu ad 8,99 € v znesku n zprodaje zalog) lja, do (akcija ve
ra
03/2020 249
! e s v a z Darila ščim! o v i r p i s o Lahk
Klasična e, as rdeča - z ča jo u ž e v os roza - , za mamo a - v ja r a r mod za mojo . o prijateljic ikoli n i n Šmink č! preve
40101 vrtnica vzhoda
breskova nežnost
roza svila
40102
čarobni sončni zahod
40101
vrtnica vzhoda
40100
naravni videz
40099
elegantno roza
40098
dih potonike
250 03/2020
karamelni raj
ingverjevo pecivo
kremna sladica
sladki nektar
40104
40105
40106
40107
40108
40109
40097 poljub maline
40096
dramatično rdeča
40095
užitek jagodičja
7
40108
4 009
Bonus
za nakupe
Zaradi mehke kremne teksture se šminka nanese popolnoma enakomerno, kar ustnicam zagotavlja bogato barvo in vizualni volumen
Šminka "Absolutni volumen" 4 g
6,50 €
3,99 €
*ŠMINKA samo za
2,59€ pri nakupu iz v znesku nad kataloga (akcija velja , do
8,99 €
razprodaje zalog)
03/2020 251
! e s v a z a l i r a D ! m i č š o iv r p i s o k h La
ar ve! in še b aravi a v r a B se v n i, Ko je vno z bar vam e j , napoln pomembno ! o je jemam da se u
Klasična ščetka obarva trepalnice, jim daje volumen, barvna tekstura pa naredi videz privlačen
Maskara "Umetnost volumna" 10 ml
55o0d8ra m
5508 modra 5552 črna 5509 extra černá 5506 črno-rjava 7,00 €
2,99 € 5509
extra černá
Maskara Berry 13 ml
5552 črna
5613 črna 8,00 €
5,39 €
(414,62 €/l)
Katerinkeok li
5,39€
odte maskare
samo za
2,99€ Barvne trepalnice - trend! Maskara daje videzu privlačno globino.
506
5 va črno-rja
03/2020 253
HC021
HC022 ČOKOLADA
mleko
HC011 roza
HC025
brusnica
VISKOZA
Puli
НС017
14,49 €
HC029
18,00 €
bordo
češmin rdeča
HC010
kakav
HC022
čokolada
HC019
rjava melange
HC020
siva melange
HC009
črna
HC013 siva
HC027
svetlo modra
HC031 meta
HC016
temno smaragd
HC008 modra
količina
JE OMEJENA!
254 03/2020
MODNA ENOBARVNA
MODA IN STIL НС011 ROZA
HC016 TEMNO SMARAGD
HC027 SVETLO MODRA
Puli
Mehka tekoča majica iz viskoze. Prilegajoči kroj. Sestava: 95% viskoza, 5% elastan (razen: rjava melanga, siva melanga). Sestava: 74% viskoza, 18% poliester, 8% elastan (za rjavo melange, sivo melange). Barva: siva. Velikosti: S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50). Barva: bordo, siva melanga, brusnica, črna, roza, modra, mleko, temni smaragd, kakav, meta, čokolada, svetlo modra. Velikosti: S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50), XXL(50-52).
18,00 €
14,49 €
03/2020 255
HW153FW19 MODRA
HW154FW19 BORDO
HW151FW19 ŠAMPANJEC
Top s čipkami
V-izrez, čipke. Ozke nastavljive naramnice. Brez podloge. Ravno prileganje. Sestava: 97% poliester, 3% elastan. Velikosti: XS(40-42), S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50). HW150FW19 črna HW151FW19 šampanjec HW152FW19 grafit HW153FW19 modra HW154FW19 bordo HW155FW19 smaragd
21,50 €
ZDAJ DO VELIKOSTI 60 256 03/2020
17,99 €
Velikosti: 2XL(50-52), 3XL(52-54), 4XL(54-56), 5XL(56-58), 6XL(58-60). HW1501PS črna HW1511PS šampanjec HW1521PS grafit HW1531PS modra HW1541PS bordo HW1551PS smaragd
29,00 €
23,49 €
MODA IN STIL
Slog spodnjega perila že vrsto sezon ostaja na piedestalu trendov. Top z izvrstno čipko poudari dekolte in daje ženstvenost. To je osnovno oblačilo, ki se bo prileglo v vsakodnevno garderobo in tudi za posebne slovesne priložnosti.
črna
šampanjec
grafit
modra
bordo
HW155FW19 SMARAGD
smaragd
TEČAJ ZA ŽENSTVENOST 03/2020 257
Pajkice
PULI TRSS101, ČRN (GLEJ. STR. 261)
Modni model iz eko usnja. Elastika na pasu. Oprijet kroj. Dovoljeno je pranje v pralnem stroju. Dihajo, ne ustvarjajo "učinka savne." Sestava: 88% poliester, 12% spandex. Velikosti:XS(40-42), S(42-44), (44-46), L(46-48), XL(48-50).
PAJKICE LG131, ČRNE
27,00 €
21,49 €
LG131 črna
LG132 grafit
LG133 kava
LG134 bordo
LG135
smaragd
DRUGA KOŽA 258 03/2020
"Pajkice So univerzalni del garderobe: z njimi lahko oblikujemo komplete za prosti čas ali pa jih oblečemo ob delavnikih, kot to počnejo znane manekenke. Pajkice so enako elegantne z voluminoznimi puloverji in jopicami v slogu osemdesetih kot tudi z jopiči in visokimi petami. Želite nekaj trendovskih kombinacij? Poskusite nositi pajkice skupaj z usnjeno jakno." Modni direktor F FABERLIC Andrej Burmatikov Več nasvetov in modnih trendov na Instagram @AndreyBurmatikov
MODA IN STIL
NOVO PULI TRSS105, SVETLO MODRA (GLEJ. STR. 261) PAJKICE LG135, SMARAGD
PULI TRSS106, ROZA (GLEJ. STR. 261) PAJKICE LG132, GRAFIT
Pajkice
21,49 € 27,00 € 03/2020 259
Čas je za posodobitev osnovne garderobe. V tej sezoni ne morete brez oprijetih barvnih pajkic iz eko usnja in pulijev v prilegajoči se barvi. Takšnih oblačil zagotovo nikoli ne bo preveč!
PULI TRSS103, BEŽ PAJKICE LG132, KAVA (GLEJ. STR. 258)
Puli
15,99 € 20,00 €
KOMBINIRAJ V STILU 260 03/2020
MODA IN STIL
NOVO Če je puli, potem naj bo iz elegantne pletenine! Takšen model mora imeti dovoljenje za bivanje v spomladanski garderobi vsake sledilke mode! PULI TRSS102, BORDO PAJKICE LG132, BORDO (GLEJ. STR. 258)
Puli s kratkimi rokavi
Nizek ovratnik. Izdelan iz reliefne viskozne pletenine. Oprijet kroj. Sestava: 74% viskoza, 18% poliester, 8% elastan. Velikosti: XS(40-42), S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50), XXL(50-52).
20,00 €
15,99 €
TRSS101 črna
TRSS102 bordo
TRSS103 bež
TRSS104 bela
TRSS105
svetlo modra
TRSS106
prašna vrtnica 03/2020 261
Osnovni model puloverja bo letos spomladi videti še posebej ženstveno: izrezan dekolte, aktualna dolžina rokavov, oprijet kroj - vse za poudarjanje elegantne silhuete.
Pulover
14,49 € 18,00 €
PULOVER TS002FW19, ZELENA
MODNA NAGUBANA KRILA, PRIČAKUJTE V KATALOGU ŠT. 4 (3 BARVE) 262 03/2020
MODA IN STIL Pulover
PULOVER TS006FW19, BEŽ
Rokavi 3/4, izrez dekolteja - čoln. Mehka pletenina iz viskoze. Oprijet kroj. Sestava: 92% viskoza, 8% elastan. Velikosti: S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50), XXL(50-52).
18,00 €
14,49 €
TS001FW19 črna
TS002FW19 zelena
TS003FW19 siva
TS004FW19 modra
TS005FW19 sliva
TS006FW19 bež
NOVI BARVI TS102
svetlo modra
TS101 rdeča
PRIDIH POMLADI 03/2020 263
Hlačne nogavice 20 den 1. Elastične svilene hlačne nogavice 20 den
Sestava: 82% poliamid, 18% elastan. ST202 Velikosti: XS, S, M, L. ST203, ST204 Velikosti: XS, S, M.
4,90 €
3,59 €
ST202 bron
ST203 črna
ST204
zadimljena
Hlačne nogavice 40 den 2. Elastične svilene hlačne nogavice 40 den
Bombažni vložek, razen velikosti XL. Velikosti (telesna, bron, črna): S, M, L, XL. Velikosti (zadimljena, kava): XS, S, M, L, XL. 1
2
5,40 €
3,99 €
ST413 telesna
ST402 bron
ST403 črna
ST404
zadimljena
ST405 kava
3. Elastične nogavice z velikim pikami 20 den
Ravni šiv, bombažna lastovica, ojačan prozorni prst, širok pas. Sestava: 86% poliamid, 14% elastan. Velikosti: S, M.
SF201 črna
264 03/2020
4. Elastične hlačne nogavice z živalskim vzorcem 40 den
Matirane nogavice žakard tkanjem. Ravni šiv, bombažna lastovica, širok pas. Sestava: 90% poliamid, 10% elastan. Velikosti: S, M.
Vsake za 8,00 € 6,49 € SF402 črna
5. Elastične hlačne nogavice z geometrijskimi vzorci 30 den
Mat žakard pletene hlačne nogavice. Ravni šiv, bombažna lastovica, širok pas. Sestava: 87% poliamid, 13% elastan. Velikosti: S, M, L.
SF301 črna
MODA IN STIL
3
Hlačne nogavice s vzorcem so lakonski in hkrati zelo zgovorni poudarek podobe. Trendi živalski tisk, očarljiv grah ali primer elegance "Pied de bul" ("gosja noga"), ki je postal zgled elegance - izberite glede na priložnost in razpoloženje.
4
5
FASHION - POUDAREK 03/2020 265
Nogavice 20 den Sestava: 85% poliamid, 15% elastan. Velikost: edina.
1,99 €
2,50 €
SO200 2 para na paketu
bež
SO200 črna
Dokolenke 20 den Sestava: 85% poliamid, 15% elastan. Velikost: edina.
3,10 €
2,29 €
2 para na paketu
SB200 bež
SB200 črna
Nadkolenke 20 den Sestava: 85% poliamid, 15% elastan; čipke - 70% poliamid, 30% elastan. Velikosti (bež): S, M, XL. Velikosti (bron): S, M, L, XL. Velikosti (črna): S, M, L.
7,00 €
5,89 €
SL203 bež
SL201
Hlačne nogavice 40 den 1. Modelirne
Sestava: 73% poliamid, 24% elastan, 3% bombaž. Velikosti:S, M, L, XL.
14,50 €
10,99 €
bron – izdelano v Italiji
2. S porazdelitvijo tlaka
SL202 črna
3. Korektivne
Sestava: 81% poliamid, 16% elastan, 3% bombaž. Velikosti: S, M, L.
Sestava: 79% poliamid, 18% elastan, 3% bombaž. Velikosti: S, M, L.
7,00 €
9,00 €
5,39 €
SI410
SI406
SI408
SI416
SI414
SI415
SI413
SI411
SI412
SI409
SI405
SI407
peščena karamela bron črna
266 03/2020
peščena karamela bron črna
6,99 €
peščena karamela bron črna
MODA IN STIL
Močnejše zategovanje bokov in učinek ravnega trebuha
3
Lahek korektivni učinek na trebuhu in bokih
1
2
A DEL N
I TA L I J
I
V
O
IZ
Anatomsko pravilna porazdelitev tlaka po celotni nogi, lajšanje simptomov utrujenosti
POPOLNA SILHUETA
in udobje tekom dneva 03/2020 267
PRIDRUŽITE SE К
in prejmite darila!
MED 10. IN 23. FEBRUARJEM LETA 2020
CENA V KATALOGU –
35,99€
Za več informacij o dišavah glejte strani. 38-41.
RENUTEK TE TPrvo naročilo!
AKCIJA ZA NOVE ČLANE 2. KORAK
Naročite in plačajte naročilo v znesku nad 30,99 € (v kataloških cenah) od 10. do 23. februarja 2020.
3. KORAK
Prejmite kot darilo od 24. februarja do 15. marca 2020 parfumerijsko vodo couturierja Valentina Yudashkina na izbiro (art. 3004 ali 3003 ali 3227).
ISTI
Registrirajte* se na strani www.faberlic.com v obdobju med 10. in 23. februarjem leta 2020.
IZKOR
1. KORAK
*Pri samostojni registraciji na www.faberlic.com prosimo, da vnesete registracijsko številko vašega svetovalca.
faberlic.com
VAŠ SVETOVALEC
ime, priimek / reg. številka telefon e-mail
POKLIČITE ZDAJ! 78843
Akcija velja do razprodaje zalog.
opravite v prvih
24 urah
po registraciji
IN PREJMITE PRIJETNO PRESENEČENJE!