10/2020 29.06 – 19.07
ČAS UGODNIH NAKUPOV
SALE
ZASIJ -70 % V TEM POLETJU! POPUSTI DO
Z novo serijo za nego kože Bioglow
Get the glow.
Lepotna-serija BIOGLOW z vitaminom C - to je za vašo kožo požirek osvežujoče svežine, ki ji podarja energijo in sijaj za cel dan.
Sijaj. Seveda
ABSOLUTNI TRENDI! Vitamin C in vitamin B3 (niacinamid) sta lepotno industrijo dobesedno obrnila na glavo!
NOVO
ZANIMIVOST!
Človeško telo ne more sintetizirati vitamina C. Dodatni viri te pomembne komponente so preprosto nujni! ● Znanstveno dokazano: za vzdrževanje lepote je nanos vitamina C na kožo 20-krat bolj učinkovito, kot njegovo jemanje od znotraj ●
Živahna sončna aroma sicilijanskih mandarin
10/2020 3
NOVO 1310
Ali razumete jezik svoje kože? Koža pravi: "Pustost mi ne ustreza, kajne?" To pomeni: "Potrebujem dodaten vir vitamina C! Želim sijati kot sem prej!" Koža pravi: "Gube so postale bolj globoke" To pomeni: "Premalo imam vitamina B3" Koža pravi: "Utrujena sem!" To pomeni: "Potrebujem antioksidante!"
1309
Adijo, temni krogi, kot jih ima panda! Kremni gel za veke 15 ml
Stimulira lokalno mikrocirkulacijo in pomaga odpraviti temne kolobarje pod očmi. Na obrazu zmanjšuje gube, kožo naredi sijočo.
1309
7,00 €
5,39 €
(107,80 €/l)
Nasmehni se, ne bodi sramežljiva! Mimičnih gub nihče ne bo opazil! Tekoči obliži za odpravo obraznih gub 30 ml Preprosto nanesite tekoče obliže na kožo okoli oči, na čelo ali nosne gube in pustite, da se vpije. Vsebujejo mišični relaksant, ki sprošča mišice in gladi kožo.
1310
10,00 €
6,99 €
(233,00 €/l)
4 10/2020
KOMPLEKS BIOGLOW
NOVAFTEM-О2® –
VITAMIN В3 (niacinamid)
s strani Faberlic patentirana tehnologija dostave kisika v globlje plasti kože poveča učinkovitost absorpcije hranilnih snovi
izravnava relief kože, izboljša njeno elastičnost in sposobnost zadrževanja vlage
z vitaminom C izboljšuje ton kože obraza in ji doda sijaj, zagotavlja antioksidativno zaščito kože
42%
koža je za
1311
* Rezultati klinične študije in vivo po 28 dneh redne uporabe, ki jo je izvedel Medicinski znanstveni in diagnostični center LLC SPC "CosmoProdTest" z udeležbo 25 žensk.
bolj sijoča*
Moja pot do sijaja! Danes, jutri in vedno! Krema z bisernim učinkom 30 ml
Daje obrazu svež in brezhiben videz. Lahka tekstura z matičnimi delci izravnava ton kože in ji daje zdrav sijaj.
1311
10,00 €
6,99 €
(233,00 €/l)
10/2020 5
V AKTUALNEM KATALOGU POLETNA RAZPRODAJA
8
Čas za ugodne nakupe
JULIJ JE OPTIMISTIČEN
34
Vse za šport! Vse na plažo! Vse za potovanja!
NEGA KOŽE
46 50 54 56 58 62 64 70 74 79 80 84 90 94 95 96 101
Oceanum: skrivnosti morskih globin v razkošni liniji za nego kože Beauty Lab: 15 minut - in sem pripravljena! OXICarboxy: karboksiterapija za domačo uporabo InstaGlammers: sijoče maske za obraz in razpoloženje Vario - linija variativne nege za vsako kožo in vsako situacijo Biomica: nežno čiščenje z uravnoteženim pH kože Oxiology: dovolite, da vaša koža diha kisik!
HIGIENA
158
Naboj pozitivnih čustev za cel dan
NEGA LAS
184
Poiščite svoje popolne izdelke za lepoto vaših las
ZA OTROKE
204 206 207
BB-girl: lepotni festival za poredne princese 3+ Techno Kids: kozmetika za mlade tehnike 3+ Expert Pharma Baby: Velika skrb za malega človeka
208 210 216
No Mosquto: v naravo - brez komarjev! Velnes kot stil življenja Odlično počutje iz dneva v dan
EKO DOM
Anti Age: mlada in lepa ne glede na starosti 30+ 40+ 50+ 60+
ČUDOVITI DOM
Platinum: dragocena nega najvišjega standarda 30+ Expert Skin Activator: aktivirajte mladost! 30+ Osebni Expert: alternativa salonskim lepotnim postopkom iSeul: linija za nego kože, razvita v sodelovanju s korejskimi laboratoriji Expert Pharma: obstaja problem - obstaja rešitev! Ultra Clean Green: posebna nega za nepopolno kožo
0+
IZDELKI ZA ZDRAVJE
220
224 244
Kraljevi standard čistoče v bio seriji Home Gnome
Živite lepo, Faberlic pa bo poskrbel za čistočo vašega doma! Kuhajte z veseljem: italijanski kuhar Giovanni Filippone predstavlja novo kolekcijo ponev in kuhinjskih dodatkov
MODA IN STIL
254 256
Satenasti topi: modne rešitve za vsak dan Hlačne nogavice: gracioznost v vsakem gibu!
Verbena in Botanica: lepota iz narave 30+ 40+ 50+ 60+ Idealne roke in noge: najboljše za poletno nego!
Uživajte v svojih najljubših dišavah in preizkusite nove!
ZA MOŠKE
120
Sky Line: pisana zgodba vašega življenja
Bloom: čas za cvetenje. Serija, ki temelji na bio kapsulah z aktivnimi celicami cvetja 35+ 45+ 55+
V SVETU DIŠAV
104
148
Dišave in izdelki za nego močnih in elegantnih
Razvoj in proizvodnja kisikove kozmetike izpolnjuje zahteve standardov kakovosti:
Sistem vodenja kakovosti ISO 9001-2015 za razvoj in proizvodnjo parfumskih in kozmetičnih izdelkov
Podjetje Faberlic je član ruskega parfumsko-kozmetičnega združenja
UMETNOST LIČENJA
130 142
6 10/2020
Glam Team - bodi v modni ekipi! Secret Story: ličila tudi za najzahtevnejše
Ocena varnosti izdelkov Faberlic je določena z metodo IN VITRO in izdelkov ne testiramo na živalih
Šoping Z ZADOVOLJSTVOM
-50%
v tem katalogu naroči in plačaj v vrednosti 17,99 € in prejmi
KUPON* ZA POPUST **
T N I P O L E
Popusti 20.07.2020
-09.08.202
0
Za en izdelek iz kategorij "Nega kože", "Nega las", "Higiena", "Dekorativna kozmetika" in "Kozmetika za dom" iz kataloga št. 11/2020 (20.07.2020-09.08.2020) *Za registrirane kupce bo kupon v elektronski obliki po plačilu naročila na voljo na vašem osebnem računu na spletni strani faberlic.com. Za neregistrirane kupce - kupon v elektronski ali papirni obliki prejmete od svojega svetovalca. **50% popust se izračunava na osnovno (črno) ceno v katalogu Za več informacij, pogojev in pravil kampanje si poglejte na spletni strani faberlic.com/kupon 10/2020 7
SREDSTVA WEEKEND URAVNAVAJO CIRKADNE RITME.
TO JE BIOLOŠKA URA, POVEZANA S SPREMEMBO DNEVA IN NOČI, KI SE KRŠIJO ZARADI VELIKIH OBREMENITEV, NEPRAVILNEGA SPANJA IN POČITKA, IZPOSTAVLJENOSTI MODRI SVETLOBI Z ZASLONOV MONITORJEV. TAKŠNE MOTNJE VODIJO V PREZGODNJE STARANJE KOŽE. WEEKEND OMOGOČA, DA SI CELICE OPOMOREJO, NE GLEDE NA VAŠ RITEM IN ŽIVLJENJSKI SLOG.
Regeneracijska krema za obraz Skin Re-Charge 50 ml
Izbriše sledove utrujenosti in izboljša tonus kože, ščiti pred agresivnimi dejavniki okolja. Uporabljati tekom dneva in/ali zvečer.
0136
9,00 €
9 013
Gel krema Eye Beauty 15 ml
Odpravlja vidne znake utrujenosti in kroničnega pomanjkanja spanja, vlaži in koži okoli oči daje sijaj.
3 011
0113
7,00 €
5,39 €
(359,33 €/l)
6,49 €
(129,80 €/l)
6 013
Vlažilni gel za obraz Aqua Boost 50 ml
Pomirja kožo, jo vlaži in preprečuje izgubo vlažnosti. Uporabljati tekom dneva in/ali zvečer.
0139
0138
9,00 €
6,49 € (129,80 €/l)
Regeneracijski serum za obraz Thermal Therapy 15 ml
Povečuje elastičnost in prožnost, oblikuje oval obraza. Lahko se uporablja samostojno ali pod vašo najljubšo kremo za njen boljši učinek.
0138
11,50 €
8 10/2020
8,99 € (599,33 €/l)
POČIVATI IN ŠE ENKRAT POČIVATI
POLETNA RAZPRODAJAčas ugodnih nakupov!
0137
40%
Nočna maska za obraz Harmony Sleep 50 ml Začne postopek vračanja elastičnosti in čvrstosti, gladi drobne gubice.
0137
11,50 €
6,49 €
(129,80 €/l)
*Glede na rezultate kliničnega preskušanja izdelka B-CircadinTM, ki ga je po 28 dneh uporabe pripravilo podjetje Laboratorie BIO-EC (Francija). Udeleženke so ženske, ki delajo v nočnih izmenah. Rezultati so pomembni za art. št. 0137 in art. št. 0113.
Ne čakajte na vikend ali počitnice - koži podarite počitek takoj! Sredstva iz serije Weekend vam bodo pri tem pomagala!
35%
0141
ZA SE IZBOLJŠA ZUNANJI IZGLED KOŽE* Čistilna emulzija Thermal Cleanser 150 ml
Zahvaljujoč edinstveni teksturi transformator, se po nanosu na kožo spremeni v nežni tonik.
0141
8,00 €
3,19 € (21,26 €/l)
60%
-
NAJBOLJŠI POPUST LETA
10/2020 9
POLETNA RAZPRODAJAčas ugodnih nakupov!
ALI IMA VAŠA KOŽA DOVOLJ KISIKA? • ALI VEČ ČASA PREŽIVITE V MESTU IN NE V NARAVI? • JE VAŠE DELO POVEZANO S STRESOM IN NATRPANIM URNIKOM? • VEČINO ČASA SEDITE? • POGOSTO NE SPITE DOVOLJ? ČE STE NA VSAJ ENO OD TEH TOČK ODGOVORILI PRITRDILNO, POTEM VAŠA KOŽA POTREBUJE DODATEN VIR KISIKA!
0256
NI LADIL IMA H OSVEŽI E K, A IN Č U OLJŠ IN IZB KOŽO N TONUS E I J N AN DSTR TER O EDI SL STI O JEN U T RU
Regeneracijski aktivni sprej 100 ml
Sprej pršite na obraz ali telo z razdalje 25–30 cm. Zamrznete ga lahko v kalupih za led in nato s kocko zjutraj in zvečer obrišete obraz in dekolte. S pantenolom in mineralnim kompleksom
0256
4,50 €
2,29€
(22,90 €/l)
HIT
prodaje
10 10/2020
50%
-
KADAR KOŽI PRIMANJKUJE KISIKA, TO VPLIVA NA NJENO LEPOTO IN ZDRAVJE. IZDELKI, KI TEMELJIJO NA TEHNOLOGIJI 4D TARGET S KISIKOVIMI DRONI, NA KOŽO CILJNO VPLIVAJO V 4 SMEREH: • SPODBUJAJO PROIZVODNJO CELIČNE ENERGIJE • CELICE NASITIJO S KISIKOM IN KREPIJO MIKROCIRKULACIJO • ŠČITIJO PRED NEGATIVNIMI UČINKI PROSTIH RADIKALOV REZULTAT - SIJOČA IN GLADKA KOŽA, ENAKOMERNA POLT OBRAZA.
ZADIHAJTE S POLNIMI PLJUČI
SE GAJA PRILA KOŽE, U N TO IVA PRIKR OSTI, P OLN NEP O NAREDI KOŽO ČO SIJO
HIT prodaje
0242
Podarite svoji koži dah kisika! Dovolite ji dihati! Ta naboj energije in svežine, kot da se nahajate na gorskem vrhu s kristalno čistim zrakom, bo kožo napolnil z zdravim sijajem.
0241
50%
-
NAJBOLJŠI POPUST LETA
Multifunkcijska BB-krema 30 ml 0242
11,50 €
8,99 €
(299,66 €/l)
OBR A ZU TA KOJ DOD A IN SV SIJOČ EŽ VID E Z INTEN Z VLAŽ IVNO I KOŽ O NA K O VIZUA ŽI LNO G NEPR L ADI AVILN IN GU OSTI BE
Serum za obraz 15 ml
Na očiščeno kožo ga nanesite v tankem sloju. Uporabljajte ga kot neodvisno sredstvo ali kot kremo.
0241
9,00 €
4,49 € (299,33 €/l)
POLETNA RAZPRODAJAčas ugodnih nakupov!
OHRANITE RAVNOVESJE MASTNA KOŽA ZAHTEVA CELOVITO NEGO. SREDSTVA IZ SERIJE "KISIKOVO RAVNOVESJE" NORMALIZIRAJO DELOVANJE ŽLEZ LOJNIC IN ČEZ DAN ZAGOTAVLJAJO OBČUTEK SVEŽINE.
POPOLNOMA SE PRILAGAJA TONU KOŽE SKRIVA VIDNE NEPOPOLNOSTI, IZRAVNAVA MIKRORELIEF
0274
40%
-
0275
NAJBOLJŠI POPUST LETA
Mat BB-krema 30 ml 0274
11,50 €
6,49 €
(216,33 €/l)
ITO LJ ŽO ME KO NE TE ISTI VEČ , E O Č O D ČO B , OD AŠ TIRA LJA NE M A AV ŽI M OT VE TI G KS S ZA UTE DKO Č LA B O I N G
45%
-
NAJBOLJŠI POPUST LETA
12 10/2020
Čistilna maska za obraz 50 ml 0275
7,00 €
3,59 €
(71,80 €/l)
POIŠČITE VIR VLAGE
59%
*Glede na raziskavo sredstva Syn-Up, ki jo je izvedlo podjetje DCM (Švica).
DO JE KOŽA BOLJ SVEŽA IN SPOČITA*
Vlažilni gel za obraz 30 ml
Uporabite zjutraj in/ali zvečer kot samostojno ali na vrhu ene od krem tri-stopenjskega programa za povečanje učinka (glej stran 83).
2981
23,50 €
6,99 €
(233,00 €/l)
ELENA LETUCHAYA PRIPOROČA
2981
Za ohranjanje naravne lepote kože je potrebna globoka navlaženost. Še posebej poleti. Vlažilni gel z lahko teksturo je vaš najboljši pomočnik!
HIALURONSKA KISLINA - HIT KOMPONENTA! PRODIRA V GLOBLJE PLASTI KOŽE IN ZATESNI VLAGO V ZGORNJIH PLASTEH, KOŽO ŠČITI PRED DEHIDRACIJO IN JO NAREDI ELASTIČNO
70%
-
NAJBOLJŠI POPUST LETA
10/2020 13
POLETNA RAZPRODAJA-
PEPTIDI
čas ugodnih nakupov!
Občutite harmonijo Kožo globinsko očisti, zgladi njen relief in ton, oža pore in normalizira lokalne presnovne procese.
2421
4,90 €
1,79 € (23,86 €/l)
3,19 €
E SOD
ELUJE
0462
K, V AK CIJI N
Obnavljajoča maska za obraz "Kleopatrina skrivnost" 75 ml
4,30 €
2421
IZDELE
1,79€
Anti-Aging maska za obraz "Anti gravitacija" 1 kom. 0462
0460
0461
Vsaki 2
maski za obraz samo za
1,99€ vsaka
(akcija velja, do razprodaje zalog)
14 10/2020
VITAMIN C
KOLAGEN
Tonizirajoča maska za obraz "Energija" 1 kom. 0460
Krepilna maska za obraz "Tonus" 1 kom. 0461
Vsaka za 4,30 € 3,19 €
MONOKOMPONENTE DELUJEJO NA DOLOČEN PROBLEM CILJNO IN GA UČINKOVITO REŠUJEJO
ULTRA TANKA PODLAGA IZ 100% BIORAZGRADLJIVE CELULOZE* ZAGOTAVLJA TESNEJŠI STIK MASKE S KOŽO IN BOLJŠI PRODIRANJE KORISTNIH KOMPONENT
KUMULATIVNI UČINEK – Z VSAKO NOVO LEPOTILNO PORCIJO POSTANE KOŽA BOLJ NEGOVANA
Pomagaj svoji koži doseči zen! Tkaninska maska za obraz - tvoja oaza lepote, harmonije in užitka! 0463
*Celuloza je okolju prijazen material, pridobljen iz lesa.
0465
ALOE
BISER
Obnavljajoča maska za obraz "Spokojnost" 1 kom. 0463
Izravnalna tonska maska za obraz "Sijaj" 1 kom. 0465 0464
HIALURON Vlažilna maska za obraz "Preobrazba" 1 kom. 0464 Ima popolnoma vegansko sestavo
Vsaka za 4,30 €
3,19 €
Vsaki 2
maski za obraz samo za
1,99€ vsaka
(akcija velja, do razprodaje zalog)
10/2020 15
POLETNA RAZPRODAJAčas ugodnih nakupov!
Od mojstra svetovne parfumerije Olivierja Crespa ekskluzivno za Faberlic
CVETLIČNO-SADNA DIŠAVA
Parfumska voda Fleurette za ženske 50 ml
Zračen, kot pridih cvetnih listov na svilnati koži, vonj cvetočih potonik okoli svojega lastnika ustvari romantično vzdušje, poudarjeno s tonom zelene šmarnice in sočnega ličija.
3045
23,50 €
10,99 €
(219,80 €/l)
3045
50%
-
OSNOVNE NOTE
Pohiti na sprehod v cvetlične rastlinjake! V svet, kjer kraljuje večna lepota! Čutne arome se bodo prenesle v svet živahnih šopkov in čarobnih melodij, ki zvenijo v sozvočju z vašim razpoloženjem! 16 10/2020
bergamot / potonika / liči
ZAVRTI SE V VALČKU CVETJA OSNOVNE NOTE
gardenija / breskov nektar / sandalovina
3015
GURMANSKA, SADNA IN CVETLIČNA DIŠAVA
55%
-
Parfumska voda Beauty Café Caprice za ženske 60 ml
Romantična dišava bo privlačila z razburljivo kombinacijo gardenije, nektarja sladke breskve, divjih jagod, sandalovine in jantarja.
3015
29,00 €
CVETLIČNO-PUDROVA DIŠAVA
Parfumska voda Beauty Cafe za ženske 60 ml
12,49 €
Zračna dišava lipovih in potoničnih cvetov, začinjena z začimbno in eksotično noto ylang-ylang zaključena z elegantno kompozicijo irisa.
(208,16 €/l)
3163
3 316
29,00 €
17,99 € (299,83 €/l)
OSNOVNE NOTE
HIT
prodaje
roza popki / potonika / beli mošus
4
3 1
2
Založite se s svežimi idejami Parfumiran dezodorant-sprej 75 ml 1. Festa di Vita 3515 2. Beauty Cafe 3501 3. Incognito 3508 4. Donna Felice 3511
Vsak za 3,60 €
18 10/2020
1,79 € (23,87 €/l)
Parfumiran gel za tuširanje za ženske 150 ml 4
5
1. O Feerique Sensuelle 8120 2. Cherchez la Femme 8315 3. O Feerique Emotionelle 8412 4. Pour Toujour 8125 5. Donna Felice 8115 6. Festa di Vita 8298 7. Beauty Cafe Caprice 8410
POLETNA RAZPRODAJAčas ugodnih nakupov! 1
Vsak za 4,10 €
1,79 € (23,87 €/l)
6
7
3
2
Vsak izdelek samo za
1,79€
Posebna ponudba za strani 18-19. 10/2020 19
Tri, dve, ena! To niso ure aritmetike, to so načini nošenja monoaromatov: dobri so kot neodvisen parfum in se med seboj odlično kombinirajo.
BERGAMOT + AQUA dišava, osvežujoča hladna morska sapica
LILAC + APPLE
WHITE TEA + BERGAMOT
očarljiva cvetlično sadna dišava
1
osvežilna dišava belega čaja z iskrivim bergamotom
2
3
5
Toaletna voda Aromania za ženske 30 ml
Vsaka dišava
4
1. DIŠAVA ŠPANSKEGA BEZGA Lilac 3013 2. DIŠAVA BERGAMOTA Bergamot
3012
3. DIŠAVA JABOLKA Apple 3028 4. DIŠAVA MORSKEGA VETRIČA Aqua 3027 5. DIŠAVA BELEGA ČAJA White Tea 3042
Vsaka za 11,00 € 4,29 € (143,00 €/l)
Z A V EČ KOMBINACIJ DIŠAV GLE J FAB E R LI C .COM
s popustom
60%
-
POLETNA RAZPRODAJAčas ugodnih nakupov!
Toaletna voda za moške 50 ml SADNO-LESNA, ZAČIMBNA DIŠAVA
Pojdite na safari
Cruiser Extreme 3222
FOUGÈRE, SADNO-JANTARNA DIŠAVA
Cruiser Safari 3235
FOUGÈRE DIŠAVA Z MORSKIMI AKORDI
Cruiser 3207
Vsaka za 16,00 €
6,99 €
(139,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
OSNOVNE NOTE
OSNOVNE NOTE
cedra / usnjene note / cumaru
bergamot / sivka/ ozonske note
zeleno jabolko / muškatni oreh / sandalovina
3207 3235 3222
Vsaka dišava Cruiser s popustom
55%
-
10/2020 21
POLETNA RAZPRODAJAčas ugodnih nakupov!
1
Parfumska voda za ženske 30 ml CITRUSNO-SADNA ZAČIMBNA DIŠAVA
1. Incognito
Osnovne note: kutina, breskev, mošus
3020
U D OB
E
SVEŽA, CVETLIČNO-CITRUSNO DIŠAVA Z AKORDOM MORSKE SAPICE
N
2. Promenade
FORMAT
30ml
2
Osnovne note: morski vetrič, frezija, mandarina
3021
BONUS
za nakupe
*Keterakoli dišava 30 ml samo za
5,39€ pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 8,99 € (akcija velja, do razprodaje zalog)
3
MHKA ORIENTALSKA DIŠAVA Z ODTENKI ČOKOLADE
3. O Feerique Sensuelle
Osnovne note: jasmin, čokolada, cimet
3017
Vsaka za
11,00 €
22 10/2020
8,49 € (283,00 €/l)
Toaletna voda za moške 35 ml SVEŽA, CITRUSOVO-LESNA DIŠAVA
Potovati! Travel-size – najboljši format za poletje: odličen, da ga lahko vzamemo s seboj. Takšna steklenička bo celo primerna za ročno prtljago!
1. 8 Element
Osnovne note: morski veter, bergamot, usnje
3230
VEŽA AROMATIČNA, LESNO ZAČINJENA DIŠAVA
2
2. Lancelot
Osnovne note: rožnati poper, morski akordi, usnje
3246
SVEŽA, ZAČIMBNA, LESENA DIŠAVA
3. Incognito
Osnovne note: divja zelišča, muškatna kadulja, hrastov mah
1
3231
Vsaka za
*Iz Angleščine. "format za potovanja."
11,00 €
8,49 € (242,57 €/l)
3
BONUS
za nakupe
*Keterakoli dišava 35 ml samo za
5,39€
(akcija velja, do razprodaje zalog)
pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 8,99 €
10/2020 23
POLETNA RAZPRODAJAčas ugodnih nakupov!
3
Gel za tuširanje Botanica 250 ml
1. "Globoko hranjenje" 8757 morska ajda in kalendula 2. "Tonus in energija" 8756 brusnice in ingver 3. "Anti stres" 8755 vijolica in melisa 4. "Odpornost in elastičnost" 8760 jeglič in brin
SESTAV IN
2,70 €
RA ZVO AI
Vsak za
ARAVNEG EN
94%
1,49 € (5,96 €/l) 2
3
1
1,49 € NAJBOLJŠA CENA LETA
24 10/2020
4
Zbežim iz mesta?
Polja sivke ali sadovnjak jablan? V delavnici narave so nastale odlične lokacije in v njej smo si izposodili čudovite arome, tako da bi imeli še en razlog, da se nasmehnete in občutite celotno harmonijo poletnih dni!
1,49 € NAJBOLJŠA CENA LETA
2578
2 57 7
NOVO Gel za tuširanje Botanica "Nega in sprostitev" 250 ml
Nežna aroma modrega glavinca, dopolnjena z notami sladkega češmina, vas popelje v vzdušje brezskrbnega poletja. Nežna formula ne posuši kože. 2577 modri glavinec in češmin
Gel za tuširanje Botanica "Svežina in ravnovesje" 250 ml
Osvežujoča sadna aroma lajša utrujenost in nas napolni z energijo. Nežna formula kožo očisti , jo naredi žametno in navlaženo. 2578 zeleno jabolko in meta
Vsak za 2,70 €
1,49 € (5,96 €/l) 10/2020 25
Nasmejte se soncu
POLETNA RAZPRODAJAčas ugodnih nakupov!
Zbogom, razpokanim in suhim ustnicam! Negovalni balzami - v vsaki kozmetični torbici! Balzam za ustnice 4 g
1. "Vitamini"
4571
z avokadovim oljem, vitamini F in E 2. "Anti-aging"
4570
z oljem makadamije
2,30 €
3. Balzam za ustnice SPF 30 "Poljub sonca" 4 g
Karitejevo maslo in olje rakitovca navlažijo kožo ustnic in celijo mikro razpoke.
Eko torba
Material: zunaj - tekstil; brez podloge. Velikost: torba - 53 x 45 cm; višina ročaja - 22 cm. 600217 bež
16,00 €
43055
3,60 €
10,99 €
1
Vsaka 2
balzama za ustnice
3
2
samo za
1,29€ samo za vsak
(akcija velja, do razprodaje zalog)
26 10/2020
Veselite se vsakega poletnega dne in vedite, da ultravijolična svetloba ne bo škodila vašim lasem, barva pa bo ostala živahna! 7767 I DELK VSI IZ IJE IZ SER JO UJE VSEB TRE, UV FIL EJO RUJ KI VA LASE VAŠE PRED I TIVNIM NEGA ONČNE IS VPLIV LOBE SVET
Balzam za vse vrste las "Prehrana in zaščita barvne" 200 ml
Šampon za vse vrste las "Prehrana in zaščita barve" 250 ml
Lasem daje mehkobo in moč, zagotavlja intenzivno prehrano in zaščito pred sončnimi žarki.
7768
4,50 €
2,49 €
Nežno čisti lase in lasišče, zagotavlja intenzivno vlaženje in prehrano.
2,49 €
(12,45 €/l)
7767
4,50 €
2,49 € (12,45 €/l)
Maska za vse vrste las "Prehrana in zaščita barve" 200 ml
7769
Nasičena tekstura ovije vsak las, poskrbi za vlaženje in zaščito, aroma z notami limete in mete pa daje osvežitev v vročem dnevu.
7769
5,40 €
2,69 €
(13,45 €/l)
7768
2,69 € 10/2020 27
2. Kremno olje za noge "Prehrana in regeneracija" 75 ml
Komplet za manikuro
za Prim in maneren pe ik dik uro uro
Vsebuje 5 nastavkov. Primeren za naravne in podaljšane nohte.
9494
20,00 €
Spodbuja regeneracijo celic, neguje in vlaži kožo. Z oljčnim oljem
2157
1. Balzam za utrujene noge "Hlajenje in sprostitev" 75 ml
13,49 €
2
Z mentolom in arniko
2159
30%
-
1
je njšu Zma etost nap gah v nooljšuje in izbrvavitev prek
Bleščeče petke
9494
3
Deluje te v 5 smkom noči ereh hkra me obna hča, vlaž ti: i, vlj in ščita, neguje i kožo
3. Nočna krema za noge "Kompleksna nega 5 v 1" 75 ml Z izvlečkom bombaža in oljem čajevca
2205
28 10/2020
4
4. Krema za noge - dezodorirna "Podaljšan učinek" 75 ml Normalizira potenje, daje občutek svežine Z izvlečkom lotosa
2158
1,19 € NAJBOLJŠA CENA LETA
Vsaka za
2,70 €
1,19 € (15,87 €/l)
POLETNA RAZPRODAJAčas ugodnih nakupov!
Uživajte v odtenkih jagodičja
POSEBEN PLOSKI ČOPIČ VAM OMOGOČA NATANČNO NANAŠANJE LAKA, PREVLEKA SE HITRO POSUŠI IN DOLGO ČASA OSTANE IDEALNA
7617
malina
7633
grozdje
7618
češmin
7631 jagode
7630
višnja
7617
1,79 €
7619 ribez
Lak za nohte Berry Shine 5,5 ml
4,00 €
1,79 € 10/2020 29
Praznujte dan poljubov
POLETNA RAZPRODAJAčas ugodnih nakupov!
40080 čarobni rubin
Ali ste vedeli, da 6. julija ves svet praznuje dan poljubljanja? Odličen razlog za izbiro nove šminke, kajne? Živahne barve, negovalna formula, modna tekstura - vaše ustnice bodo privlačne kot magnet!
40081
zapeljivo rdeče
40082 koketna fuksija
40087
zapeljiva karamela
40083
40091
jesenska vrtnica
sanjsko roza
40088 jagodni flirt
40092
40084
breskovi saten
jagodne soufflé
40089 naravno očarljive
40085
40093
breztežnostna roza
cvetna tančica
40090 zimska sliva
40086
plemenito vijolična
30 10/2020
40094
ogrevajoči kašmir
40090
40086
40081
40093
40081 40082 40093
40087
Šminka "Absolutna vlažnost" 4 g
6,50 €
40082
3 OLJA IN VITAMINI V SESTAVI
40081
Živahna, sočna, zaželena, kot najljubši sladoled v poletni vročini!
BONUS
RICINUSOVO OLJE MEHČA IN HRANI KOŽO USTNIC
za nakupe
*Šminka
KARITEJEVO OLJE (ŠI) OBNAVLJA KOŽO OLJE MANGA INTENZIVNO VLAŽI KOŽO IN PREPREČUJE NASTANEK GUBIC
3,59 €*
2,69€ samo za
Posebna ponudba za strani 30-31. (akcija velja, do razprodaje zalog)
pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 8,99 €
10/2020 31
5441
smaragdni lesk
5756
5434
srebrni utrinek
5440
vijolični ognjemet
5433
modro iskrenje
5757
5259
5432
rjava meglica
5431 črna noč
5471 5575
3,59 €
hiti
prodaje
Tekoči eyeliner "Barvna galaksija" 3 ml
7,00 €
3,59 € TANEK APLIKATOR POMAGA NARISATI NATANČNO RAVNO LINIJO
32 10/2020
Maskara za obrvi 5,5 ml 5756 temno blond 5757 svetlo rjava 5259 kostanja
5,90 €
4,49 €
ŠČETKA OBRVI NEŽNO ČEŠE, PRI ČEMER JIH NASTAVI V ŽELENO SMER
Maskara "Push-up efekt" 9,5 ml 5471 črna
8,00 €
5,39 €
DVIGUJE TREPALNICE OD KORENIN IN JIH S POMOČJO ŠČETKE "CONSKO DVIGOVANJE" IDEALNO RAZPOREDI
Maskara za trepalnice "Do maksimuma" 13 ml 5575 črna
8,00 €
5,39 €
(414,62 €/l)
OMOGOČA BARVANJE TUDI NAJKRAJŠIH TREPALNIC, ZARADI ČESAR JE VIDEZ IZRAZITEJŠI
POLETNA RAZPRODAJAčas ugodnih nakupov!
Razmislite o barvi noči Trepalnice so črnejše kot noč? Zakaj pa ne! Barva bo dolgo ostala nasičena, ličilu bo dala svežino, kot da bi se pravkar naličila!
VLAKNENA ŠČETKA V OBLIKI KAPLJIC ODLIČNO LOČI TREPALNICE IN JIH OBARVA OD KORENA DO KONIC TUDI V KOTIČKIH OČI
5217
ZAGO T OBST AVLJA OJNO BARV ST DO 24 E UR
Maskara "Neizmerno črna" 12 ml 5217 črna
8,00 €
2,99 €
*Potrjeno v kozmetičnem laboratoriju Ancorotti (Italija).
(249,17 €/l)
2,99 €
10/2020 33
N a jb o l
jše
POLETJE
ŽIVAHNI POLETNI vt i s i
40310
Obstojno črtalo za ustnice 8 g
40311 40811 40810
ST 1 PL A
2
Izvlečka manga in pantenola vlažita kožo ustnic in jim tako čez dan zagotavljata maksimalno udobje. 40310 temno rdeča 40311 roza 40810 višnja 40811 sliva
7,00 €
TI PLAS
5,39 €
40310 temno rdeča
40311 roza
40810
višnja
40811
OBSTOJNA FORMULA Popolnoma čista in enakomerna kontura ustnic Ne pušča odtisov in ne suši kože ustnic Zagotavlja sočno barvo
sliva
VODOODPORNI PUDER Omogoča, da ličila ostanejo v prvotni obliki, tudi če vas ujame dež ali se odločite za plavanje v bazenu
Vodoodporni puder za obraz 8 g 6339 naravna bež
16,00 €
10,99 €
6339 10/2020 35
N a jb o l
jše
POLETJE
ENA POTEZA - IN PUŠČICE SO POPOLNE!
PUŠČICE
so modne remenu v vsakem v 5299 lila
36 10/2020
5383 azur
5113 srebrn
Kovinski zaključek - ne boste ostali neopaženi! Vodoodporna formula
5779 5657
5779 zlata
5657 vijolična
NOVI ODTENKI
Vodoobstojno senčilo v stiku 3,4 g
9,00 €
5780 temno rjava
6,49 €
5682 zlato rjava
5780
VODOOBSTOJNA FORMULA ZA VEČJO SAMOZAVEST Sočna barva že od prvega nanosa
5682
VODOODPORNA TEKSTURA: NA TO MASKARO SE LAHKO ZANESETE!
5637
Obstojni eyeliner 0,5 ml 5299 lila 5383 azur 5113 srebrn
7,00 €
• Voluminozne in zavihane trepalnice - enostavno!
5,39 € 5638
9 529
3 538
3 511
• Turkizni odtenek maskare bo naredil videz izrazitejši
Vsak
odtenek maskare s popustom
Vodoobstojna maskara 10 ml 5637 črna 5638 turkizna
9,00 €
3,59 € (359,00 €/l)
-60%
45%
HEV-ŽARKI - MODRA (NEONSKA) SVETLOBA, ki jo oddaja sonce, pa tudi zasloni pametnih telefonov, računalniških monitorjev, televizorjev in druge opreme. Nedavne študije so dokazale: HEV žarki povzročajo prezgodnje staranje kože.
21 21
-
SREDSTVA ZAGOTAVLJAJO VISOKO ZAŠČITO PRED UVA, UVB IN HEV ŽARKI*, KI PREPREČUJEJO STARANJE IN PIGMENTACIJO KOŽE
7 211
SREDNJA STOPNJA ZAŠČITE Krema za sončenje za obraz SPF 15 50 ml Z vitaminom E
2117
6,50 €
ZELO VISOKA STOPNJA ZAŠČITE
3,59 € (71,80 €/l)
211 8
Krema za sončenje za obraz SPF 50 50 ml Z vitaminom E in čebeljim voskom
2121
9,00 €
6,49 €
(129,80 €/l)
hiti
prodaje
VISOKA STOPNJA ZAŠČITE Krema za sončenje za obraz SPF 30 50 ml Z vitaminom E in čebeljim voskom
2118
7,00 €
4,29 €
(85,80 €/l)
38 10/2020
35%
-
UDOBNA TEKSTURA za različne tipe kože. Kreme so primerne kot podlaga za ličila
N a jb o l
jše
POLETJE
E C N SO n a t v oj obra z !
e
N a jb o l jš
POLETJE Model nosi kopalke Florange. Več informacij na spletni strani faberlic.com
2120
S
e n č on
E C I N T I Č PO PRIJETNO HLADI IN VLAŽI KOŽO
35
-
40 10/2020
% 2114
ALOE VERA pomirja razdraženo kožo in jo obnovlja
Hladilni gel po sončenju z aloe vero 100 ml S kompleksom kisika
2114
7,00 €
4,29 €
(42,90 €/l)
KOŽO INTENZIVNO MEHČA
Mleko po sončenju za telo 200 ml Z aloe vero, kisikovim kompleksom, vitaminom E in oljem čajevca
2120
9,00 €
6,49 €
(32,45 €/l)
2495
NOVO SREDNJA STOPNJA ZAŠČITE Mleko za sončenje za telo SPF 20 150 ml S kompleksom kisika in vitaminom E
2495
11,00 €
6,49 €
(43,27 €/l)
2119
40%
-
ZA BRONASTO PORJAVITEV Olje-sprej za sončenje SPF6 200 ml Z vitaminom E
2116 SREDSTVA IMAJO UDOBNO VODOOBSTOJNO TEKSTURO. Aktivne sestavine v sestavi kožo pomirjajo in jo vlažijo.
9,00 €
6,49 €
(32,45 €/l)
2115
2116
ZA OTROKE Krema za sončenje za otroke SPF 30 100 ml
Uporablja se lahko od 3. leta. Z vitaminom E in čebeljim voskom
2119
11,00 €
7,99 €
(79,90 €/l)
SREDNJA STOPNJA ZAŠČITE Sprej za sončenje za telo SPF 15 200 ml Z vitaminom E
2115
11,00 €
7,99 €
(39,95 €/l)
10/2020 41
lija #Avstra
1719
NOVO
1717
dija
#Islan
SVEŽA AROMA MORSKIH ALG in vulkanske vode
1715
MEŠANICA SLADKEGA OREHA MAKADAMIJE in rafinirane moringe
Gel za tuširanje Bon Journey 250 ml "Islandija" 1719 "Avstralija" 1717 "Bali" 1715 "Nepal" 1716
Vsak za 3,10 €
2,49 € (9,96 €/l)
TOPLA AROMA lotosa in sandalovine
1716
42 10/2020
#N
epa
l
i
l #Ba TROPSKI KOKTAJL iz ličija in plumerije
N a jb o l
jše
POLETJE
Gel za tuširanje Bon Journey 250 ml "Mehika" 1718
3,10 €
2,49 €
(9,96 €/l)
1718
To je zanimivo! Največja piramida na svetu - Velika piramida Cholula - zgrajena prav v Mehiki. Več kot 300 let se je Mehika imenovala Nova Španija in je bila pod nadzorom te države. Mehika je svetu podarila čokolado, koruzo in papriko čili.
SLASTNA KOMBINACIJA modre agave in nežnega eksotičnega cvetja
a j fi a r g o G e anih pis
EMOCIJ 10/2020 43
Praktična rešitev
50%
-
Kozmetična torba
Posebni žepi in elastični trakovi za pritrditev tube. V notranjosti je snemljiv žep za drobne predmete. Material: poliester; podloga - poliester; dodatki - kovina, plastika. Velikost: višina – 24,5 cm, 15 cm.
11758
9,00 €
6,99 €
Organizator - veliki
50%
-
Primeren za shranjevanje in prevoz pasov, klobukov in klobukov, rokavic in drugih dodatkov. Tu lahko izven zimske ali poletne sezone shranite svoje stvari. Sprejme vsaj 2 para čevljev. Material: poliester, poliuretan; podloga - poliester; dodatki - kovina, plastika. Velikost: 29,5 х 21,5 х 14,5 cm.
11759
18,00 €
8,99 €
Organizator - srednji
Lahko se uporablja kot kozmetična torba ali npr. vanj shranimo komplet za prvo pomoč. Material: poliester, poliuretan; podloga - poliester; dodatki - kovina, plastika. Velikost: 28 х 14 х 12 cm.
11761
18,00 €
44 10/2020
8,99 €
N a jb o l
jše
POLETJE
N
s a Č STI E C A
Med spanjem na dolgih potovanjih in letih omogoča udoben položaj glave Priročen ventil za napihovanje
NOVO Potovalna blazina
Material: poliester, PVC, TPU. Velikost: 45 x 29 x 9,7 cm; v zloženi obliki - 12 x 14 x 5 cm.
910051
12,50 €
8,99 € 10/2020 45
PREBUJAJOČA
SE ENERGIJA SVETOVNIH OCEANOV UNI for Your QUE BEAUTY Based on Nobel Prized Technology* *Prevod iz angleščine: "Edinstvena za vašo lepoto. Tehnologija temelji na odkritju, ki je prejelo Nobelovo nagrado."
STO OP
m
lad elica ac
STOP S
46 10/2020
1 Stara kožna celica želi prenašati toksični signal na mlade celice.**
stara celica
P
vodja oddelka inovacije in razvoj rastlinskih biotehnologij v podjetju Biotech-Marine
KAKO TO DELUJE
STOP ST
RÉMI LAVILLE,
"Leta raziskovanja lepotnih inovacij so nas privedla do tega, da smo ustvarili ASPAR’AGE™. To je aktivni kompleks redkih rjavih alg in morskih mineralov. On ščiti mlade celice pred "virusnim staranjem", tako da blokira toksični signal starih celic. V laboratoriju BiotechMarine je nova metoda za oceno stanja kože dokazala, da se po 28 dneh uporabe opazi očitna razlika: zunanje stanje kože se izboljša, koža postane bolj napeta, ustavi se "verižno" staranje. To neprecenljivo izkušnjo smo delili s kolegi iz Faberlic, ki je kompleks Aspar'AGE™ obogatil z "lastniškim" kisikom, ki je potreben za pošiljanje dragocenih sestavin v globlje plasti kože in je laboratorij Faberlic ustvaril serijo Oceanum – linijo razkošnih izdelkov, ki sprožajo impulze mladosti in energije."
P STOP TO
OCEANUM – edinstven skupni razvoj laboratorijev FABERLIC in BiotechMarine (Francija)
2 Izdelki OCEANUM blokirajo toksični signal in ščitijo mlade celice pred staranjem. ** Odkritje mehanizma "komuniciranja" celic je prejelo Nobelovo nagrado.
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
Prebujajoča krema za obraz 50 ml
094 0
Kožo napolni z vitalnostjo, obnovi vodno ravnovesje, izboljša tonus in mikrorelief kože. Vaša koža je sveža, sijoča in žametna.
0940
23,50 €
17,99 € (359,80 €/l)
Preizkusi samo za
0,59€
Koncentrat za kožo okoli oči 15 ml
Lahek koncentrat gladi gube, zmanjšuje temne kolobarje in revitalizira kožo okoli oči.
0941
20,00 €
14,49 €*
(966,00 €/l)
0942
09
Kremna maska za obraz "Prehrana" 50 ml
Krema s "pametno" večplastno (lamelarno) strukturo iz komponent sorodnih koži, tekom noči obnavlja njene mikro poškodbe.
0942
23,50 €
17,99 € (359,80 €/l)
41
Tester Oceanum Prebujajoča krema za obraz 1,5 ml 0038
1,10 €
0,59 €
*Koncentrat za kožo okoli oči
KOT DARILO pri nakupu kremne-maske za obraz (akcija velja, do razprodaje zalog)
MOČ OCEANA V VSAKI KAPLJICI KREME!
Regeneracijska krema za telo 150 ml 0944
11,00 €
7,99 €
(53,26 €/l)
CVETLIČNOMORSKA AROMA OBDAJA TELO S ČUDOVITO MEGLICO
NASIČENA KREMA ZA TELO
VSEBUJE KOMPLEKS REGENERIRAJOČIH MORSKIH KOMPONENT. ZAGOTAVLJA DOLGOTRAJNO GLOBINSKO VLAŽENJE IN HITRO POMIRI SUHO KOŽO
094 4
Zgodba o bio-navdihu Morski zajček – je bil deležen pozornosti cele skupine znanstvenikov. To bitje je sposobno preživeti v najbolj ekstremnih razmerah, celo ne da bi pri tem imelo zaščitno lupino. Dolga leta opazovanja so razkrila: mehkužec je pravi gurman, ki ne menja svojih prehranskih okusov. Njegova prehrana je v celoti sestavljena iz redkih rjavih morskih alg Asparage. Testi so dokazali, da je prav zaradi te alge morski zajček tako trdoživ. Na osnovi Asparage je bil ustvarjen istoimenski aktivni kompleks, ki je sposoben zaščititi kožne celice pred "virusnim staranjem".
48 10/2020
KISIKOVA KOZMETIKA
Morski eliksir vsebuje dragocene sestavine: magnezij (Mg), natrij (Na), cink (Zn), baker (Cu), kisik (O2, Oxygen), hialuron in aminokisline.
MORSKI ELIKSIR
KOŽO NAPOLNI Z VITALNOSTJO, OBNOVI VODNO RAVNOVESJE IN IZBOLJŠA TONUS
[Oxygen]
*Glede na klinično študijo sredstva z ASPAR’AGE™, ki jo je po mesecu uporabe pripravilo podjetje Seppic (Francija).
[Hyaluron]
77%
žensk ocenjuje, da je koža videti bolj spočita*
[Na] [Mg] 0943
[Cu] [Zn] [Amino acids] Morski Elixir 15 ml
NEGA KOŽE
68 %
žensk ocenjuje, da je njihov ton kože postal enakomernejši*
61%
žensk ocenjuje, da je njihova koža postala bolj sijoča*
Uporabite zjutraj in/ali zvečer za okrepitev učinka prebujajoče kreme ali kremne-maske.
0943
20,00 €
14,49 €
(966,00 €/l)
10/2020 49
15
minut – In jaz sem pripravljena! Kadar imamo za preoblikovanje le nekaj minut, takrat brez izdelkov te serije ne moremo! Poudarite naravno lepoto in se v dveh korakih znebite nepopolnosti!
Takojšnja preobrazba GLOBINSKI DETOKS
10 min Maska za obraz je učinkovita detoksikacija za utrujeno kožo. Oglje in kompleks CellDetox®* razstrupljata in čistita pore. Masko si naredite 1-2 krat na teden in opazili boste preobrazbo: enakomeren ton in od zdravja sijočo kožo.
50 10/2020
Maska-detoks za obraz z ogljem 50 ml 0276
9,00 €
6,99 €
(139,80 €/l)
*Blagovna znamka Celldetox® je last podjetja Silab (Francija).
0276
KISIKOVA KOZMETIKA
NOVO
r
Lo 2 Ek T Au 2 MEZINÁRODNÍ CENA
Kolekcija Beauty Lab - zmagovalec mednarodnega natečaja in prejemnik nagrade "Inovativni izdelek leta".
0950
OMEJENA SERIJA
01 01 88
IVZ Ý
ER BBOR ek roLbEK VIý ZDE
MEDNARODNA INOVATIVNÍ PRODUKT NAGR ADA ROKU "INOVATIVNI IZDELEK LETA"
NEGA KOŽE
1 min
SIJAJ ZA VSE DAN
Učinek osvetlitve kože od znotraj, je ustvarjen po zaslugi razkošne svetlikajoče teksture. Kompleks naravnih sestavin pomaga v borbi s pigmentacijo, povrne naravni sijaj kože.
Gel-krema "Sijaj" 30 ml
Pomaga pri obnavljanju vlage v koži. Daje maksimalno hidratacijo, enakomerno polt in naravni sijaj.
0950
0222
21,50 €
14,49 €
(483,00€/l)
30 sek
OBNOVA ENERGIJE CELIC
Vam primanjkuje spanca ali ste pod nenehnim stresom? Brez seruma ne gre! Sredstvo z ekskluzivno francosko formulo spodbuja naravne procese regeneracije kožnih celic in jih napolni z energijo. Serum uporabljajte vsak dan kot samostojno sredstvo ali pod svojo najljubšo kremo.
Serum za obraz "Anti stres" 20 ml 0222
21,50 €
17,99 € (899,50 €/l)
10/2020 51
WOW učinki v enem postopku! IZVLEČKI ZELENEGA ČAJA IN SLADKORNEGA TRSA Ko masko nanesemo na kožo, se ta spremeni v peno iz številnih mehurčkov, ki izravnavajo ton in dajo koži brezhiben videz, kar ustvari osnovo za nadaljnjo nego.
0234 OGLJE IN SADNE KISLINE Odstranjuje toksine, odpravlja mastni sijaj in zagotavlja gladko in mat kožo.
hiti
prodaje
Ob stiku s kožo se maska začne "mehurčkati", spremeni se v peno, in spreminja barvo iz črne v sivo.
1043 IZVLEČEK GINKO BILOBE Ima močan antioksidativni učinek, izboljša mikrocirkulacijo in pomaga zmanjšati otekline in temne kolobarje pod očmi.
1044
2 PLASTI - HIDROGEL IN BIOCELULOZA -
delujeta kot prava "vodna bomba": učinek savne je ustvarjen, sredstvi pa vlago oddata v najgloblje plasti kože
Super cene od
1089
1,79€
KISIKOVA KOZMETIKA
Maske so učinkovit način nege kože. Uporabljajte jih 2-3 krat na teden, odvisno od vaših potreb in videli boste neverjetne rezultate! 15 min
Kisikova ekspresna maska za obraz "Popolni ton in vlaženje" 1 kom.
NEGA KOŽE
Koža je idealno gladka, videz sijoč!
1 min
"RETUŠIRANJE" V 1 MINUTI Krema s tehnologijo
Microphantom v trenutku vizualno odstrani nepopolnosti in ustvari privid absolutno gladke kože. Uporabite jo kot podlago za ličila ali preko svoje dnevne kreme.
1049
Za vse tipe kože
0234
hit
prodaje
Kisikova ekspresna maska za obraz "Matiranje in čiščenje" 1 kom.
Krema za obraz Blur 15 ml 1049
Za kožo nagnjeno k mastnosti
21,50 €
1043 Ekspresna gel maska za obraz "Lifting in sijaj" 1 kom.
0219
11,99 € (799,33 €/l)
45%
-
Za utrujeno kožo in kožo brez sijaja
1044
Vsaka za 5,40 €
2,69 €
prej
Utrjevalna maska-obliž za kožo okoli oči 1 par 1089
3,60 €
1,79 €
30 sek
kasneje
SIJOČ VIDEZ V 30 SEKUNDAH
Univerzalni odtenek se prilagodi tonu kože. Aktivna sestavina BEAUTYFEYE™* gladi "gosja stopala" in zmanjšuje zabuhlost pod očmi
Ekspresni korektor za kožo okoli oči 5,3 ml 0219
7,00 €
5,39 €
*Blagovna znamka BEAUTIFEYE™ je last podjetja Sederma® (Francija).
10/2020 53
Vse delo je v mehurčkih! Karboksiterapija - megapopularni postopek lepotnih salonov v vašem domu! To je hiter in zanesljiv način, kako ostati mlada in lepa!
koža je
20%
za bolj navlažena koža
15%
je za bolj prožna
Viden REZULTAT
že po prvi uporabi
Ogljikov dioksid je tako kod kisik koži nujno potreben. S povečanjem količine CO2 se kapilare razširijo, dotok krvi v tkiva se izboljša, celice dobijo dodaten del kisika. Kot rezultat, je koža videti bolj sveža, njen ton in tekstura sta poravnani, njen tonus pa se izboljša.
54 10/2020
*Rezultati klinične študije in vivo po opravljeni eni sami aplikaciji, ki jo je izvedel Medicinski znanstveni in diagnostični center LLC SPC "CosmoProdTest".
Po prvi uporabi:
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
2. korak:
1. korak:
GEL ACTIVATOR CO2
VLAŽILNI BALZAM -
pri uporabi GEL ACTIVATORJA CO2 na VLAŽILNEM BALZAMU se začne sproščati ogljikov dioksid. Kot odgovor na nasičenost kože s CO2 se aktivira mikrocirkulacija, koža postane nasičena s kisikom
pripravljalna faza karboksiterapije. Zmehča vrhnji sloj na površini kože in odstrani odmrle celice.
0295
hit
0294
prodaje
3. korak: KISIKOVA MASKA
kožo nasiti s kisikom, aktivira lokalno mikrocirkulacijo, mehča in vlaži kožo.
!
Priporočamo, da sredstva pred prvo uporabo preizkusite na morebitno reakcijo vaše kože. Na majhnem predelu kože, na primer na zapestju nanesite sredstvo in v primeru, da vas koža peče in pordi takoj izperite z vodo.
!
Pri nanašanju Gel-aktivatorja CO2 je možen rahel segrevalni učinek in mravljinčenje, kar je naravna reakcija kože na postopek.
Komplet za karboksiterapijo 2 х 50 ml
Kisikova maska 50 ml
0294
0295
Komplet vključuje Vlažilni balzam (1. korak), Gel-aktivator CO2 (2. korak).
16,00 €
12,49 €
(124,90 €/l)
Masko uporabite kot zadnjo stopnjo karboksiterapije ali samostojno za takojšnjo svežino obraza.
9,00 €
6,99 €
(139,80 €/l)
10/2020 55
SIJOČE MASKE ZA OBRAZ IN RAZPOLOŽENJE
56 10/2020
NEGA KOŽE
MAX BEAUTY AV* COMPLEX KOŽI PODARJA GLOBOKO VLAŽENJE IN OBČUTEK SVEŽINE VSEBUJE GEL ALOE VERA, 8 DRAGOCENIH AMINOKISLIN** IN HIALURONSKA KISLINA UČINKOVITO SKRBIJO ZA NAŠO KOŽO
NOVO
NAŠE MASKE NE VSEBUJEJO ALKOHOLA
5801
5804
5803
GOLD - ZA LJUBITELJE RAZKOŠJA * AV - ALOE VERA. **VSEBUJE ALANIN (ALA), GLICIN (GLI), PROLIN (PRO), SERIN (SER), TREONIN (THR), ARGININ (ARG), LIZIN (LYS), GLUTAMINSKO KISLINO (GLU).
PURPLE - ZA POGUMNE OSEBNOSTI
SILVER - ZA TISTE Z USTVARJALNO ŽILICO Lesketajoča maska za obraz 30 ml 5804 Silver 5801 Purple 5803 Gold
10,00 €
5,39 €
(179,67 €/l)
45%
-
NAJBOLJŠI POPUST LETA
NA VSAKO MASKO
1. korak:
IZBERI KREMNO OSNOVO
0154
Lahki vlažilni kremni fluid za obraz 50 ml
Vsebuje edinstveno komponento RNAge® in biomimetični kompleks.
0154
ALI 0155
BIOMIMETIČNI
kompleks
ponavlja strukturo človeške kože, prinaša dragocene sestavine točno na problematična področja in pomaga obnoviti zaščitno funkcijo povrhnjice.
58 10/2020
Nasičena hranilna krema za obraz 50 ml Vsebuje RNAge® in biomimetični kompleks. Obogateno z olji jojobe in makadamije, ki hrani in hitro obnavlja poškodovano kožo.
0155
Vsaka za 11,50 €
8,99 € (532,67 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
PAMETNA formula * Blagovna znamka RNAge® je last podjetja BASF (Nemčija). Rezultati kliničnega testiranja so na voljo po 56 dneh uporabe. Podatki iz raziskav so pomembni za art. št. 0154 in 0155. **Blagovna znamka BEAUTIFEYE™ je last podjetja Sederma® (Francija).
Edinstvena komponenta RNAge®
je pridobljena iz semen rakitovca. To je edinstven vir hranil, ki povečuje gostoto kože in ohranja njeno mladost.
poveča gostoto kože za
26 18
%*
elastičnost za
%*
Kompleks BEAUTIFEYE™
narejen iz lubja svilnatega drevesa 0160
Zmanjša volumen gub "gosje noge"
34% veko do 91 %** do Dviguje zgornjo
Krema za kožo okoli oči 15 ml 0160
11,00 €
7,99 € (532,67 €/l)
AKCIJA! za več podrobnosti glej strani 60-61
2. korak:
DODAJTE 1 ALI 2 ELIKSIRJA,
DN-AURA
®
zmanjša intenzivnost in površino starostnih peg za
10,00 €
23%
ČE IMATE IZRAZITEJŠE GUBE
SWT-7
Eliksir za obraz "Zaščita pred gubami" 15 ml 0168
™
zmanjšuje navpične gubice do
53%
10,00 €
6,99 €
(466,00 €/l)
**
A IT AMI ŠČGUB
eliksir
ZAED PR
Vsak samo za
3,59€
PRI NAKUPU KATEREKOLI KREME NA STR. 58–59 (akcija velja, do razprodaje zalog)
60 10/2020
6,99 €
(466,00 €/l)
*
Aktivni kompleks rastlin encijana
Eliksir za obraz "Sijaj" 15 ml 0164
* Blagovna znamka DN-AURA® je last družbe BASF (Nemčija). Rezultati kliničnih testov so na voljo po 56 dneh uporabe.
Aktivna učinkovina iz listov sadnega drevja
ČE IMATE PUSTO IN NEENAKOMERNO POLT
** Blagovna znamka SWT-7 se uporablja v dogovoru s podjetjem Lucas Meyer Cosmetics (Francija). Najboljši indikator, pridobljen po 7 dneh uporabe.
UČINEK
SI JA J
DA DOSEŽETE ŽELENI
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
UA
* Blagovna znamka AQUAPHYLINE® je last podjetja Silab (Francija). Klinične rezultate je podjetje Silab zagotovilo po 28 dneh uporabe.
AQ
Aktivna učinkovina iz divjih vijolic
AQUAPHYLINE®
zmanjšuje gube
13%
LI FT
G
Eliksir za obraz "Aqua lifting" 15 ml 0165
10,00 €
*
za
IN
ČE IMATE DEHIDRIRANO KOŽO IN ČUTITE NEUDOBJE
6,99 €
Aktivna učinkovina iz korena radiča
VENDERINE®
ČE IMATE UTRUJENO KOŽO IN JE NJENA IMUNOST ZMANJŠANA
6,99 €
(466,00 €/l)
TI ST R
10,00 €
14%
za
ES
Eliksir za obraz "Antistres" 15 ml 0169
**
okrepi zaščitno kožno bariero
Vsak eliksir samo za
3,59€
AN
** Blagovna znamka VEDERINE® je last podjetja Silab (Francija). Rezultati kliničnih preskušanj, ki jih je zagotovil Silab. Rezultati kliničnega testiranja po 7 dneh uporabe.
(466,00 €/l)
PRI NAKUPU KATEREKOLI KREME NA STR. 58–59 10/2020 61
(akcija velja, do razprodaje zalog)
pH-območje Uravnotežen mikrobiom –
GRAJENEC NA
3
IN O
ZDRAVA KOŽA!
2 0
19
ČA
S
VA C IJ -
Serija Botanica - dobitnica letne nagrade "Čas za inovacije" v nominaciji "Izdelek leta".
35%
-
4
NAJBOLJŠI POPUST LETA
1252
93,6% naravnih sestavin
Kremni-fluid za obraz, roke in telo 150 ml
Že v enem tednu*
Nežna ovojna tekstura s karitejevim maslom se hitro vpije, ne da bi pustila občutek mastnosti. Vlaži in vrača udobje.
RDEČICE
-34%
1252
NEPRAVILNOSTI
7,00 €
-13%
6
ENAKOMERNOST TONA
4,29 € (28,60 €/l)
Regeneracijska kremna maska za obraz 100 ml
+25%
Bogata prehranska formula s 4% karitejevega masla in 2% olja makadamije kožo obnavlja, pomirja in vlaži.
1251
7,00 €
1251
8
5,39 € (53,90 €/l)
93,4% naravnih sestavin
Izdelki iz serije so primerni za vse tipe kože, vključno z občutljivo
62 10/2020
*Glede na rezultate testiranja izdelka z Actibiome, ki ga je zagotovilo podjetje CODIF Technologie naturelle (Francija). Rezultati so pomembni za art. št. 1251 in 1252.
5.0
KISIKOVA KOZMETIKA
45
-
%
NEGA KOŽE
90,3% naravnih sestavin
Mousse krema za umivanje 150 ml
Za čiščenje in odstranjevanje ličil. Posebej primeren za suho kožo.
1240
6,50 €
1240
3,59 €
(23,93 €/l)
Micelarna voda 300 ml
Za čiščenje in odstranjevanje ličil. Za vse tipe kože, vključno z občutljivo kožo.
1244
7,00 €
5,39 € (17,97 €/l)
pH 5.0
95,8% naravnih sestavin
ustreza vrednosti kislosti kože
1244
5.0
1239
hit
prodaje
94,2% naravnih sestavin
Micelarni gel za umivanje 150 ml
Za čiščenje in odstranjevanje ličil. Za vse vrste kože, še posebej primeren za kombinirani tip kože.
1239
6,50 €
4,49 € (29,93 €/l) 10/2020 63
KOŽA DIHA
kisik
™
64 10/2020
Antioksidant Tumeron ščiti kožne celice pred oksidativnim
stresom
Patentirani Aquaftem® kisikov kompleks, ki kisik iz zraka dovaja v globlje plasti kože
4D
Arginin in aktivi Oxygen droni™ ciljno TAR GET iz morskih alg DST-H celicam dostavlja kisik, povečujejo krvni obtok, s čimer kjer se ta pretvori koži zagotavljajo kisik od znotraj v energijo
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
sijaj
Za vse tipe kože
KISIKOV
V razmerah urbanega stresa in slabših ekoloških razmerah koža pogosto izgleda sivo in utrujeno. Sredstva iz serije "Kisikov sijaj" koži vračajo zdravo barvo in njen naravni sijaj. KLINIČNO POTRJENO*:
90
% žensk je opazilo opazno uravnavanje tona kože 0238
65 % žensk je poročalo o vizualnem zmanjšanju gub
0237
*Glede na rezultate kliničnih raziskav, ki jih je izvedlo podjetje Znanstveno-praktični center za strokovno ocenjevanje kakovosti in varnosti hrane in kozmetike "CosmoProdTest."
0239
Nočna krema za obraz 50 ml
Zvečer na očiščeno kožo nanesite majhno količino kreme.
0238
Dnevna krema za obraz 50 ml
UV filtri zagotavljajo zaščito in preprečujejo pigmentacijo. Svetlobno razpršilni pigment vizualno gladi nepravilnosti na koži in zmanjšuje gubice.
0237
Vsaka za 7,00 €
hit
prodaje
5,39 € (107,80 €/l)
Krema za kožo okoli oči 15 ml
Vlaži nežno kožo okoli oči. Deluje kot neviden korektor, prikriva nepopolnosti.
0239
5,40 €
3,59 €
(239,33 €/l)
Komplet dnevna krema + krema za veke samo za
6,99€
(akcija velja, do razprodaje zalog)
Za normalno in suho kožo
Dnevna krema za obraz 50 ml 0264
5,40 €
KISIKOVA
prehrana
3,99 € (79,80 €/l)
Krema za kožo okoli oči 15 ml 0266
4,00 €
• Kožo napolnijo s hranili • Zaščitijo pred negativnimi dejavniki okolja
2,69 € (179,33 €/l)
Komplet
Nočna krema za obraz 50 ml 0265
samo za
5,39€
5,40 € 0264
(akcija velja, do razprodaje zalog)
3,99 €
(79,80 €/l)
0265
0266
Za mastno in kombinirano kožo
KISIKOVO
ravnotežje
• Normalizirajo delo žlez lojnic • Zagotavlja občutek svežine • Kožo matira
0272
Dnevna krema za obraz 50 ml 0272 0273
Nočna krema za obraz 50 ml 0273
Vsaka za 5,40 € 3,99 € (79,80 €/l) Za vse tipe kože
KISIKOVO
vlaženje
Dnevna krema-fluid za obraz 50 ml 0260
• Kožo napolnijo z vlago in preprečujejo njeno izhlapevanje • Odpravljajo suhost in utesnjenost kože • Kožo naredi svilnato
Nočna krema za obraz 50 ml 0261
Vsaka za 5,40 €
3,99 €
(79,80 €/l)
66 10/2020
0260
0261
Gel za kožo okoli oči 15 ml 0262
4,00 €
2,69 € (179,33 €/l)
0262
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
Za vse tipe kože
LEGENDARNI
kisik
KLINIČNO POTRJENO*:
30
po minutah izgine draženje kože
30
dneh se ponovno po vzpostavi pregradna funkcija
0257
hit
prodaje
Koži omogoča, da bolj učinkovito absorbira hranila iz drugih izdelkov za nego kože Spodbuja regeneracijo celic
Kisikov aktivator 15 ml
Nanesite ga pod vašo priljubljeno kremo ali pa ga uporabite kot samostojno sredstvo.
0281
9,00 €
6,99 € (466,00 €/l)
Aktivno obnavlja kožo Lajša draženje in vnetja Daje občutek udobja
0281
Kisikov balzam 50 ml
Zjutraj in zvečer nanesite na kožo kot samostojno sredstvo ali pod vašo priljubljeno kremo. Na problematičnejših področjih (razpokana koža, draženja, vnetja) nanesite balzam večkrat dnevno. Z maksimalno koncentracijo kompleksa 4DTarget in pantenolom
0257
11,50 €
7,99 € (159,80 €/l)
*Glede na rezultate kliničnih preskušanj, ki jih je izvedlo podjetje FBU ROSTEST-MOSKVA. Rezultati raziskave so pomembni za art. št. 0257.
10/2020 67
Za mastno in kombinirano kožo
Za vse tipe kože
0258
0253
0271
0269
NEŽNO ČIŠČENJE
Micelarni losjon 150 ml
Primerno za področje okoli oči. Vlaži in mehča kožo.
0253
5,40 €
3,99 €
(26,60 €/l)
OBNOVA IN REGENERACIJA Mehanski piling za obraz 75 ml
Drobne granule odstranjujejo odmrle celice kože, uravnavajo ton in reljef kože. Uporabite 2-3 krat na teden.
0269
5,90 €
4,69 €
(62,53 €/l)
GLOBOKO ČIŠČENJE
Čistilni gommage za obraz 75 ml Nežno odstranjuje odmrle kožne celice in normalizira delo žlez lojnic, odpravlja maščoben blesk. Uporabite 1-2 krat na teden.
0271
5,90 €
Čistilni gel za umivanje 150 ml Ne suši kože in ne pušča občutka tesnosti.
0258
4,90 €
3,59 €
(23,93 €/l)
(62,53 €/l)
Za normalno in suho kožo
Primerno tudi za potovanja
0287
4,69 €
ČIŠČENJE IN OSVEŽITEV
0259
0277
HITRO ODSTRANJEVANJE LIČIL
Vlažni robčki za odstranjevanje ličil z micelarno vodo 15 kom.
Primerni tudi za odstranjevanje ličila okoli oči.
0287
1,80 €
1,29 €
TONIZIRANJE IN VLAŽENJE
Gobica za umivanje
Nežni tonik za obraz 150 ml
Material: silikon. Velikost: 6,5 х 5 х 2 cm.
9141
3,60 €
68 10/2020
2,69 €
Osveži in gladi kožo.
0259
NEŽNO ČIŠČENJE
Mleko za odstranjevanje ličila 150 ml
Ima kremasto teksturo. Odpravlja suhost in luščenje kože.
0277 9141
Vsak za 4,90 € 3,59 € (23,93 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
dihanje
KISIKOVO
Zunanji izgled kože je odvisen od pravilnega in rednega čiščenja kože in tudi od učinkovitosti procedur nege kože. Za vse tipe kože
SKRBNO ODSTRANJEVANJE TUDI VODOODPORNIH LIČIL Dvofazni odstranjevalec ličil z oči 150 ml
Nežno in učinkovito odstrani celo vodoodporno ličilo z nežne kože okoli oči, ima pomirjujoč in osvežujoč učinek.
1242
5,40 €
3,99 € (26,60 €/l)
Za mastno in kombinirano kožo
TONIZIRANJE IN MATIRANJE Absorbcijski tonik za obraz 150 ml Kožo tonizira, jo navlaži in zmehča. Odpravlja mastni sijaj.
0270
4,90 €
3,59 € (23,93 €/l)
35%
0270
1242 0255 Za vse tipe kože
Nežno očisti obraz od ličil in nečistoč Vlažilne sestavine negujejo kožo
NEŽNO ČIŠČENJE Čistilna pena-mousse 175 ml 0255
9,00 €
5,89 €
(33,66 €/l)
10/2020 69
BIO KAPSULE MLADOSTI – LEPOTNA-INOVACIJA IZ FABERLIC
*
Čas za razcvet!
Skupni razvoj laboratorijev Faberlic in Naolys (Bordeaux, Francija) Ustvarjeno s pomočjo patentirane tehnologije.
**
70 10/2020
01 01 98
IVZ Ý
ER BBOR ek roLbEK VIý ZDE Lo 2 Ek T Au 2
r
Srce serije - CELIČNI KONCENTRATI CVETJA**. Hkrati krhki in močni. Dodali smo jih v bio kapsule za ohranjanje in podaljšanje delovanja KAPSULE IZ NARAVNIH MOLEKUL dovajajo aktivne snovi v globlje plasti kože.
*Iz angleščine. "cvet".
MEZINÁRODNÍ CENA MEDNARODNA INOVATIVNÍ PRODUKT NAGR ADA ROKU "INOVATIVNI IZDELEK LETA"
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
35+ NARAVNA ENERGIJA JASMINA ZAŠČITA PROTI GUBAM Brez parabenov. Primerna za vse tipe kože
BIO KAPSULE
z aktivnimi celicami jasmina imajo
80 % žensk
je ocenilo, da je njihova koža postala bolj gladka
4 014
pomlajevalne lastnosti in dajejo koži unikatno bio-zaščito.
75
% žensk je ocenilo, da je koža obraza postala bolj sijoča Krema za veke 15 ml 0144
5,40 €
3,99 €
(266,00 €/l)
0142
Dnevna krema za obraz 50 ml 0142
6,50 €
0143
4,49 €
(89,80 €/l)
0145
Serum-aktivator za obraz 30 ml
Nočna krema za obraz 50 ml 0143
0145
6,50 €
Krepi učinek kreme, nanašamo ga pod kremo.
*Samoocena sredstev z aktivnimi celicami jasmina, 4 tedni, 20 žensk, Francija
7,00 €
5,39 €
4,49 €
(89,80 €/l)
(179,66 €/l)
10/2020 71
ŽIVLJENSKI POTENCIAL TUBEROZE
45+
UČINEK-LIFTING Brez parabenov. Primerno za vse tipe kože
BIO KAPSULE
z aktivnimi celicami tuberoze
11
za % so se zmanjšale male in večje gube*
imajo izrazit zategovalni učinek
13
za % se je zmanjšala otečenost*
8 014
0146
Krema za veke 15 ml 0148
*Instrumentalni test z aktivnimi celicami tuberoze, 4 tedne, 20 žensk, Francija.
5,40 €
0147
Serumaktivator za obraz 30 ml
Krepi učinek kreme, nanašamo ga pod kremo.
0149
7,00 €
5,39 €
(179,66 €/l)
72 10/2020
Nočna krema za obraz 50 ml 0147
6,50 €
4,49 €
(89,80 €/l)
(266,00 €/l)
Dnevna krema za obraz 50 ml 0146
6,50 €
0149
3,99 € 4,49 € (89,80 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
55+
NEGA KOŽE
PREOBLIKOVALNA MOČ IRISA
POMLAJEVANJE KOŽE Brez parabenov. Primerna za vse tipe kože.
80
% žensk je opazilo zmanjšanje gubic*
24
Dnevna krema za obraz 50 ml 0150
6,50 €
0150
za % zmanjšanje skupne površine gubic**
4,49 € (89,80 €/l)
Krema za veke 15 ml 0152
5,40 €
3,99 €
(266,00 €/l)
Nočna krema za obraz 50 ml 0151
6,50 € 015 2
4,49 € (89,80 €/l)
1 015
0153
Serum-aktivator za obraz 30 ml Krepi učinek kreme, nanašamo ga pod kremo.
0153
7,00 €
5,39 €
(179,66 €/l)
BIO KAPSULE
z aktivnimi celicami irisa
povečajo prožnost in elastičnost kože, spodbujajo regeneracijo celic
*Samoocena sredstev z aktivnimi celicami irisa, 4 tedni, 20 žensk, Francija. **Instrumentalni test sredstva z aktivnimi celicami irisa, 4 tedne, 20 žensk, Francija.
10/2020 73
ZA VSE TIPE KOŽE
NA PODLAGI HIALURONSKE KISLINE
HIALURONSKA KISLINA –
naravni polisaharid, ki na površini kože tvori dihajoči film, ki zadrži vlago in gladi kožo.
PEPTIDNI KOMPLEKS PROLIXIR S20
izboljša vlaženje kože, pomaga odstraniti toksine, upočasni proces staranja in zmanjša gube.
MICELARNA VODA
Triaktivna maska-obliž za obraz
primerno za obraz, oči, ustnice
Vidno zmanjša gube. Kožo dela gladko in porcelanasto mat.
primerno za vse tipe kože
0736 Gel maska-obliž za kožo okoli oči 1 par
čisti kožo in odstranjuje ličila
Pomaga zmanjšati temne kroge in otekline okoli oči. Pomirja in vlaži kožo.
KLINIČNO DOKAZANO*
0725
Zmanjšanje količine gub
Vsaka za 3,10 €
2,29 € 0721
za
37%
0736
0725
Micellarna voda 200 ml 0721
5,90 €
4,49 €
(22,45 €/l)
74 10/2020
*Glede na rezultate raziskav kompleksa Prolixir S20, ki jih je zagotovilo podjetje Ashland (Francija).
30+
KISIKOVA KISIKOVA KOZMETIKA KOZMETIKA
40+ Z A V S E TIPE KOŽE
NEGA KOŽE NEGA KOŽE
NA OSNOVI CELIC STEBLA GARDENIJE
MATIČNE CELICE GARDENIJE
stimulirajo sintezo kolagena in zmanjšajo njegovo uničenje, kožo zaščitijo pred izgubo čvrstosti
COMPLEX SURVICODE
zažene procese obnovitve, poveča zaščitni potencial kožnih celic.
KLINIČNO DOKAZANO*
za
33,3%
poveča regeneracijo celic kože
Popolna pena za umivanje 175 ml
Primerna je za čiščenje celo zelo občutljive kože.
0747
*Glede na rezultate študije učinkovitosti matičnih celic gardenije podjetja Sederma (Francija).
11,50 €
8,99 € (51,37 €/l) PLEMENITA LEPOTNA MASKA
0747
nežno odstranjuje površinske onesnaževalce in oža pore osvetli ton kože in ga izenači zgladi drobne gubice
Plemenita lepotna maska 50 ml
Masko nanesite na kožo obraza v enakomerno tanki plasti in jo pustite 15 minut nato jo izperite. Nanesite 1-2 krat na teden.
0744
12,50 €
6,99 €
(139,80 €/l)
0744
45%
-
10/2020 75
50+ ZA VSE TIPE KOŽE
NA OSNOVI PETIH AKTIVNIH PEPTIDOV
INOVATIVNI PEPTID MATRIXIL MORPHOMIX
aktivira "gene za dolgoživosti", pomaga zmanjšati navpične gube in "gosje noge".
4 KOMPLEKSNI PEPTID RENAISSANSE rekonstruira tkiva kože, okrepi zgornje plasti kože in obnovi proporce obraza.
SERUM se učinkovito bori proti gubam in povešenju odpravlja dolgočasno kožo daje koži elastičnost in čvrstost Serum-aktivator življenjskih sil celic 15 ml 0785
12,50 €
10,99 €
(732,67 €/l)
Regenerirajoči tonik za obraz 150 ml
Anti-Aging krema za vrat in dekolte 75 ml
0779
0783
Nežno odstranjuje nečistoče s kože. Vlaži kožo, obnavlja naravno pH vrednost.
5,90 €
4,49 € (29,93 €/l)
76 10/2020
Preprečuje bledenje kože. Intenzivno neguje občutljivo kožo vratu in dekolteja.
10,00 €
6,99 €
(23,93 €/l)
Regeneracijska kremna maska 50 ml
Pomlajuje, obnavlja in zateguje kožo. Zgladi gube, zmanjša njihov volumen. Spodbuja regeneracijo kožnih celic.
0790
13,50 €
9,99 €
(199,80 €/l)
Kremna pena za občutljivo umivanje 175 ml
Nežna tekstura se v stiku z vodo spremeni v lahkotno peno, ki kožo nežno očisti od nečistoč, splakne ličilo z obraza in oči.
0791
11,50 €
8,99 € (51,37 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
KLINIČNO DOKAZANO*
do
82%
je koža bolj odporna na deformacije *Pokazatelj stopnje okrevanja gladke kože 180 sekund po namrščevanju. Rezultate zagotavlja podjetje Sederma (Francija).
NOČNA KREMA bori se proti izgubi kolagena tekom celotne noči intenzivno hrani in obnavlja kožo
DNEVNA KREMA spodbuja naravno proizvodnjo kolagena zmanjšuje globino in število gub
0784
0780
KREMA ZA VEKE aktivno gladi in zateguje kožo vizualno prikriva manjše nepopolnosti
0781
*Krema Nočna krema arhitekt 50 ml 0781
Vsaka za 12,50 €
Dnevna krema architect 50 ml 0780
9,49 € (189,80 €/l)
Lifting krema za veke 15 ml 0784
11,00 €
7,99 €*
(532,67 €/l)
za veke samo za
2,69€ PRI NAKUPU DNEVNE KREME
(akcija velja, do razprodaje zalog)
60+ ZA VSE TIPE KOŽE
NA PODLAGI BIOMIMETIČNE EMULZIJE
KONCENTRAT MATRIGENICS. 14G ,
pridobljen iz reproduktivnega dela alge Undaria Pinnatifida - najdaljša alga svetovnih oceanov, ima edinstvene lastnosti proti staranju.
DNEVNA KREMA-LIFTING zagotavlja kaskadno pomlajevanje kože intenzivno hrani in vlaži kožo, zaradi česar je voljna in elastična primerna kot podlaga za ličila
NOČNA KREMA-KOMPRESS ponoči kožo hrani, gladi gube in krepi dermo sproži mehanizem naravnega pomlajevanja kože na genski ravni
0758 0759
Nočna krema s kompresijsko kaskadnim delovanjem 50 ml 0759
12,50 €
9,99 €
(199,80 €/l)
hit
076 1
prodaje
Maska-kipar za obraz, vrat in dekolte 50 ml
Komplet dnevna krema + nočna krema samo za
13,49€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
0768
Masko nanesite na očiščeno, suho kožo obraza, vratu in dekolteja za 15-20 minut, nato pa jo odstranite z vlažno gobico.
0761 Dnevna krema-lifting kaskadnega učinka 50 ml 0758
12,50 €
9,99 €
(199,80 €/l)
14,50 €
10,99 € (219,80 €/l)
Multi korekcijska krema za veke 15 ml 0768
11,50 €
8,99 € (599,33 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
30+
ZA VSE TIPE KOŽE
PREMIUM LINIJA NEGE KOŽE Z DRAGOCENIM PLATINUM KOMPLEKSOM Ekskluzivni Airless-sistem embalaže kreme in seruma preprečuje vstop zraka v notranjost embalaže
0329
50%
-
NAJBOLJŠI POPUST LETA
Vlažilno čistilno mleko 150 ml Mleko z razkošno teksturo nežno odstranjuje umazanijo in ostanke ličil z obraza in oči. Kožo vlaži in jo gladi.
0329
12,50 €
9,99 € (66,60 €/l)
NA KREMO ZA VRAT IN NOČNO MASKO
0319
Razkošna krema za vrat in dekolte 50 ml Ima hranilno teksturo, ki je ustvarjena posebej za občutljivo kožo vratu in dekolteja.
0319 0331
0330
Nočna maska za obraz 50 ml Serum "Aktivator mladosti" 15 ml
Ima izrazit lifting-učinek, izboljša elastičnost kože in teksturo.
0330
21,50 €
15,99 €
(1066,33 €/l)
Obnova celic in regeneracija kože sta najbolj dejavni od 24. do 2. ure. Nočna maska pomaga ravno ob pravem času.
0331
Vsaka za 23,50 € 10,99 € (219,80 €/l) 10/2020 79
"MENI JE POMEMBEN ZA PROFESIONALEN PRISTOP K VSEMU. SVOJO LEPOTO ZAUPAM STROKOVNJAKU."
Serijo predstavlja ELENA LETUCHAYA, TV voditeljica in producentka
KISIKOVA KOZMETIKA
●
INOVACIJA
LABORATORIJA
3 STOPNJE SISTEMSKE NEGE s peptidi in hialuronsko kislino
NIZKO MOLEKULARNA
prodira v globoke plasti povrhnjice, hrani in vlaži kožo od znotraj, aktivira sintezo kolagena in elastina. Prisotna v kremah osnovnega programa nege (stopnja 1,2,3).
NEGA KOŽE FABERLIC
30
+
1 2 3
●
ZA VSE TIPE KOŽE
KORAK
OBNAVLJANJE
SREDNJE MOLEKULARNA
zapolni praznine v srednjih plasteh povrhnjice in podaljša vlažilni učinek. Prisotne v vlažilnih gelih in vlažilni serumih za obraz, kremi za vrat in dekolte.
KORAK
ELASTIČNOST
VISOKO MOLEKULARNA
deluje v zgornjih plasteh povrhnjice, na površini kože ustvarja zaščitni sloj, ki zmanjšuje izgubo vlage. Prisotna v regenerativni nočni maski za obraz.
KORAK
Nagrada na področju
potrošniške kemije v nominaciji "Inovativni izdelek"
LIFTING 10/2020 81
INOVACIJA
1
LABORATORIJA
AKTIVATOR
2985
Aktivni kompleks Tripeptid S20 spodbuja čiščenje celic od poškodovanih beljakovin ("beljakovinske smeti").
2986
Anti-aging krema za obraz "Obnova I" 30 ml 2985
Anti-aging krema za veke "Obnova I" 15 ml 2986
23,50 €
20,00 €
Kompleks Early Boost – edinstveni vir rastlinskega taurina - obnavlja aktivnost in energijo kožnih celic. Tripeptid Syn-Hykan aktivira sintezo hialuronske kisline.
14,49 €
(966,00 €/l)
95%
do
povečana elastičnost kože in gladi gubice**
samo za
23,49€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
82 10/2020
TEČAJ - OD 28 DNE
AKTIVATOR
ELASTIČNOSTI "Stopnja 2" znova zažene "režim mladosti", obnavlja lastno energijo v celicah in jim vrne aktivnost.
2988
2989
Komplet
2
*Po študiji izdelka z aktivnim kompleksom Tripeptide S20, ki ga je zagotovilo podjetje Ashland (Francija) po 28 dneh uporabe.
"Stopnja 1" aktivira globoko razstrupljanje in obnovi vitalne procese v kožnih celicah.
Aktivne molekule Lys’lastineTM V stimulira sintezo elastina v koži.
37% se je zmanjšalo število gubic*
REGENERACIJE
17,99 €
●
do
TEČAJ - 28 DNI
(599,66 €/l)
FABERLIC
Anti-Aging krema za obraz "Elestičnost II" 30 ml 2988
23,50 €
17,99 € (599,66 €/l)
Anti-Aging krema za veke "Elastičnost II" 15 ml 2989
20,00 €
14,49 € (966,00 €/l)
** Glede na raziskavo sredstva Lys'lastin, ki ga je zagotovilo podjetje Basf (Nemčija) po 84 dneh uporabe.
●
KISIKOVA KOZMETIKA
3
24%
do
TEČAJ - 28 DNI
*** Glede na raziskavo sredstva z aktivnim kompleksom Lakesis, ki ga je po 28 dneh uporabe zagotovilo podjetje Codif (Francija).
jasnejši oval obraza: koža je bolj gosta in napeta***
AKTIVATOR
LIFTING
2983
"Stopnja 3" - najbolj aktivna. Na tej stopnji se aktivirajo "proteini mladosti", epidermalni sloj postane bolj gost, obnavlja se notranji volumen in čvrstost kože. Aktivni kompleks Lakesis v kožnih celicah aktivira "beljakovine mladosti" in kožo napne.
2984
Peptidni kompleks Syn-Tacks znatno zmanjša deformacijo ovala obraza.
Anti-Aging krema za veke "Lifting III" 15 ml 2984
Anti-Aging krema za obraz "Lifting III" 30 ml 2983
20,00 €
23,50 €
14,49 €
(966,00 €/l)
KASKADNO VLAŽENJE **** Glede na študijo sredstva Syn-Up, ki jo je izvedlo podjetje DCM (Švica). Rezultati raziskave so pomembni za art. št. 2996.
NEGA KOŽE
do
Sredstva za podporno nego, ki koži čez dan zagotavljajo kaskadno vlaženje, povečajo njeno naravno zaščito in ohranjajo njeno vodno ravnovesje.
14,49 € (362,25 €/l)
59%
je koža bolj sveža in spočita****
2993
Vlažilni serum za obraz 40 ml 2996
20,00 €
17,99 €
(599,66 €/l)
2996
Obnavljajoča nočna maska za obraz 30 ml 2993
23,50 €
17,99 € (599,67 €/l)
2982
Anti-Aging krema za vrat in dekolte 30 ml 2982
23,50 €
17,99 € (599,67 €/l) 10/2020 83
Cilj: LIFTING
IN OBNOVITEV KOLAGENA KOŽE 90% žensk je opazilo povečanje tonusa kože*
1078
DOMAČA ALTERNATIVA SALONSKIM TRETMANOM
1075
Serija Expert je dostojna alternativa za salonske postopke, ki bo odpravila vse pomanjkljivosti in naredila obraz sijoč in telo - idealno.
Aktivni serum za obraz s kolagenom 30 ml
Pomaga obnoviti lasten kolagen v koži. Zvečer ga nanesite pod nočno kremo. Priporočen tečaj 60 dni.
1075
12,50 €
9,99 €
(333,00 €/l)
84 10/2020
Krema za obraz in vrat "Krožna plastika" 30 ml
hit
prodaje
Preprečuje povešanje kože ličnic in brade, preprečuje deformacijo ovala obraza. Vsebuje aktiv Papylactil D®.
1078
16,00 €
12,49 €
(416,33 €/l)
*Glede na študijo sredstva z aktivom Papylactil D®, ki ga je pripravil laboratorij Silab (Francija).
71% žensk je poročalo o vidnem zmanjšanju gub*
KISIKOVA KOZMETIKA
AGE POWER Program "Mladost in čvrstost kože"
2%
NEGA KOŽE
Cilj:
GLAJENJE GUB 24/7 Učinkovito se bori proti gubam Izravnana teksturo in ton kože
INKAPSULIRANEGA
RETINOLA
"Intelektualna" inkapsulacija retinola
Aktivni serum za obraz Retinol Pro "Korekcija gub" 30 ml
1215 1212
40%
-
Nočna nega za vse tipe kože.
1212
16,00 €
12,49 €
(416,33 €/l)
Naravni analog retinola
Aktivna krema za obraz Retinol Like "Korekcija gub" 30 ml
Dnevna nega za vse tipe kože, vključno z občutljivo.
1215
14,50 €
8,49 €
(283,00 €/l)
1%
NARAVNEGA ANALOGA RETINOLA
PRIPOROČILO STROKOVNJAKA KORNEEVA RIMMA,
Zdravnica dermatologinja, kozmetologinja, kandidatka medicinskih znanosti, vodja centra za znanstveno raziskovanje Faberlic
Retinol - vitamin A - eden najboljših sestavin proti staranju. Toda kljub vsem njegovim koristim ima številne neželene učinke: suhost, pordelost, piling. Našli smo načine za nevtralizacijo neželenih učinkov retinola. V dnevni kremi Retinol Like smo uporabili učinkovit naravni analog retinola, ki ne draži niti zelo občutljive kože. V nočnem serumu Retinol Pro postavi v "pametno" smerno kapsulo, ki prodre v kožo in aktivira proces pomlajevanja. Kombinacija dnevne kreme in nočnega seruma zagotavlja dolgotrajen učinek liftinga, ki naredi kožo čvrsto in gladko. Priporočen tečaj - najmanj 28 dni.
10/2020 85
ACTIVE RENEWAL
WHITENING
hiti
prodaje
Program "Učinkovita osvetlitev kože"
Cilj: OBNAVLJANJE IN GLAJENJE KOŽE
Cilj: BORBA S PIGMENTACIJO
1218
15
1217
1228
KORAK 1140
Belilna krema za obraz 50 ml
Kemični piling z AHA-kislinami 30 ml 1218
12,50 €
12,50 €
9,99 €
(333,00 €/l)
Beli kožo in spodbudi njeno obnovo. Ščiti pred UV žarki, deluje antioksidativno.
1140
А
KORAK
B
Mikrodermoabrazija in encimski mikropiling 40 ml 1228
KORAK
C
SOS-terapija in obnavljanje 40 ml 1217
Vsak za 11,00 € 7,99 € (199,75 €/l)
1214
1219
8,99 €
(179,80 €/l)
1230
Renovacijski nočni losjon z AHA-kislinami 110 ml Mehki celoletni mikro piling. Izravnava relief in ton kože.
1214
14,50 €
10,99 € (99,90 €/l)
86 10/2020
Nočna krema-aktivator z AHA-kislinami 40 ml Obnavlja hidro ravnovesje in mikrobiom* kože, zgladi drobne gubice.
1230
14,50 €
10,99 € (274,75 €/l)
*Mikrobiom - skupnost "dobrih" mikroorganizmov. Živijo, tudi na koži, pomagajo oblikovati lokalno imunost.
SPF
Program "Sijaj in obnova kože"
Čistilni mousse za obraz z encimi 75 ml
Izravnava ton obraza. Primerno za vsakodnevno uporabo.
1219
11,00 €
7,99 € (106,53 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
BEAUTIFUL EYES Program "Lepe oči"
Cilj 2: OBSEŽNE IN DOLGE TREPALNICE DALJŠE
Cilj 1: GOSTE IN LEPE OBRVI
GOSTEJŠE PREJ
MOČNEJŠE
KASNEJE
1036
Poveča gostoto obrvi
1124 1168
Ohrani naravno barvo obrvi Aktivni serum-balzam za rast obrvi 8 ml 1168
7,00 €
Tri-roll gel proti oteklinam in temnim kolobarjem pod očmi 10 ml
Za lajšanje utrujenosti uporabite kadar koli tekom dneva.
1036
12,50 €
8,99 €
3,59 €
45%
-
Podaljša trepalnice Trepalnicam doda gostoto Spodbuja rast in v celoti razkriva naravne lepote trepalnic
Aktivni serum za rast trepalnic 6 ml 1124
7,00 €
5,39 €
NAJBOLJŠI POPUST LETA
(899,00 €/l)
10/2020 87
IDEAL BODY
Cilj: ZMANJŠANJE OBSEGA TELESA
Program "Idealno telo" 1080
Anticelulitna krema - kipar 150 ml
Zategne kožo in izboljša njeno relief. Z izvlečki kofeina, bršljana, konjskega kostanja in centella asiatica
1080
9,00 €
Bori se s telesno maščobo na problematičnih področjih Poveča čvrstost in elastičnost kože
Vsebuje AHA kisline
1194
Ima rahel ohlajevalni učinek
6,99 €
(46,60 €/l)
Začne procese obnavljanja kožnih celic
Obliži za hujšanje na problematičnih področjih 24 kom.
Priporočen tečaj - 6 tednov, uporabljajte ga vsak drugi dan.
1198
Obliži za hujšanje za pas in področje trebuha 3 kom. Priporočeni tečaj - 6 tednov, uporabljati vsak drugi dan.
1199
Vsak za 11,00 € 7,99 € 88 10/2020
1237
Aktivna krema za korekcijo figure "Termo učinek" 150 ml
Tonizirajoči anticelulitni piling za telo AHA-Scrub 150 ml
Z izvlečki centella asiatica in bršljanom
1237
1194
9,00 €
6,99 € (46,60 €/l)
Uporabljajte 2-3 krat na teden.
9,00 €
6,99 € (46,60 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE
Cilj: BOJ PROTI STRIJAM IN CELULITU Izboljša prekrvavitev in pospeši "kurjenje" maščob Tonizira in zateguje kožo
1238
35%
-
Strije in brazgotine naredi manj opazne Stimulira tvorbo kolagena
1216
40%
-
Regenerativna krema za telo proti strijam 75 ml Z oljem makadamije in kompleksom rastlinskih izvlečkov
1216
11,00 €
6,99 € (93,20 €/l)
Aktivna modelirna krema za telo s hladilnim učinkom Cryo Cream 150 ml Z mentolom, izvlečki rjavih alg, L-karnitinom, kofeinom in alantoinom
1238
11,00 €
6,49 € (43,27 €/l) 10/2020 89
ER P SU NJE JE ČE O ČIŠČEONŽE - Š I Č ETAPNANJE KETAPE O DV NIZIR EZNE ! O O T OBV EPOT N I RI L T SO ZA
SKUPNI RAZVOJ FA B E R L I C IN VODILNIH KOREJSKIH L A B O R AT O R I J E V
Nežna pena za umivanje 150 ml
40
-
Bogata je s koristnimi elementi in vlažilnimi sestavinami iz morskih alg Fuligo. Peno uporabite po olju.
% 0850
HIDROFILNO OLJE - INOVATIVEN PRISTOP K OČIŠČENJU. ZA HITRO IN UDOBNO ODSTRANJEVANJE S KOŽE MU DODAMO EMULGATOR, KI OB STIKU Z VODO OLJE SPREMENI V RAHLO MLEKO.
Hidrofilno čistilno olje 100 ml
Nežno odstranjuje tudi odporna tonalna sredstva in šminko, brez občutka mastnosti. Ni primerno za ličila za oči. Masaža obraza je lep bonus. Olje nanesite na suho kožo in masirajte obraz. Izperite z vodo.
0844
14,50 €
8,49 €
90 10/2020
(84,90 €/l)
0850
11,50 €
8,99 €
(59,93 €/l)
0844
0852
Vitaminski tonik za obraz 100 ml
Ekstrakt azijske bele murve in vitaminov B, C, E obnavlja lipidno plast in kožo napolni z energijo. Koži pomaga zadržati vlago in jo pripravi za nadaljnjo nego.
0852
7,00 €
5,39 €
(53,90 €/l)
NEGA KOŽE
NE REALNI "CHOCK-CHOCK" ZA REALNO DEKLE
Gel za veke 30 ml
Tekom celega dne vlaži kožo, preprečuje nastanek gubic.
0905
14,50 €
10,99 € (366,33 €/l)
POLŽEV MUCIN KREPI OBČUTLJIVO KOŽO VEK, POMAGA ODPRAVITI ZNAKE STRESA 090
ALGE DUNALIELLA SALINA NA KOŽI
* "Chok-chok" - učinek vlažnega sijaja kože, okoli katerega je v Koreji zgrajen pravi kult lepote.
NAREDIJO ZAŠČITNI SLOJ, KI ZADRŽUJE VLAGO 0854
IZVLEČEK BREZOVEGA SOKA POMAGA V BORBI PROTI PIGMENTACIJI
5
Lahka svetlikajoča tekstura
Bonus za nakupe
Gelna krema za obraz 50 ml
*Gel-krema za obraz
0854
8,99€
Lahka gelna krema bo s taljenjem svilnate teksture koži zagotovila občutek svežine in maksimalne vlažnosti.
23,50 €
17,99 €*
(359,80 €/l)
samo za
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI
NAD 30,59 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
ALGA FULIGO SPODBUJA GLOBOKO IN UČINKOVITO ČIŠČENJE KOŽE
Morske alge Fuligo
0227
0856
0851
Gel-rolo za obraz 100 ml Uporabite ga 2-3 krat na teden. Po nanosu ne pozabite navlažiti kože s svojo najljubšo kremo iSeul.
0851
11,50 €
8,99 €
Aktivna krema za obraz 50 ml
Nočna maska za obraz 50 ml
Zagotavlja celovit učinek na vse večje težave s kožo, hkrati pa ohranja mladost, svežino in lepoto.
Deluje čez noč in zagotavlja intenzivno nego. Uporabite 2-3 krat na teden.
0227
0856
21,50 €
15,99 €
(319,80 €/l)
23,50 €
17,99 €
(359,80 €/l)
(89,90 €/l)
Univerzalni odtenek
6168
Dvostranski eyeliner z žigom 1,4 g
2 v 1: črtalo za oči in pečat v obliki zvezde. Nasičena črna barva in odporna prevleka.
5755
11,00 €
8,99 €
0855
Vlažilna tonalna blazinica za obraz 14 g
CC-krema za obraz SPF 15 30 ml
6168
0855
Vlažilna esenca s hialuronsko kislino daje koži popolnoma enakomeren ton in mehak naravni sijaj.
23,50 €
17,99 €
(1285,00 €/kg)
92 10/2020
Univerzalni odtenek
Univerzalni odtenek se prilagodi tonu kože in ga uravnava. Skriva rdečico in druge pomanjkljivosti. Vlaži in ščiti kožo.
18,00 €
14,49 €
(483,00 €/l)
NEGA KOŽE 0 87 5
55%
-
NAJBOLJŠI POPUST LETA
VITAMIN B3 IZBOLJŠA ELASTIČNOST KOŽE IN NJENO ZAŠČITNO FUNKCIJO
Gel "Transformer" za obraz 50 ml
Lahek gel z breztežno teksturo transformatorja se v stiku s kožo spremeni v vodo, ki v trenutku osveži in navlaži vašo kožo.
0875
18,00 €
POLŽEV MUCIN KOŽO GLOBOKO NAVLAŽI IN POSPEŠI NJENO OBNAVLJANJE
7,99 €
(159,80 €/l)
Preizkusi samo za
0,49€
0853
Tester gela "Transformer" za obraz 1,5 ml 0036
0,90 €
A SIJAL ! NI BORŠ CE AGO D K" TVOJ CK-CHOC "CHO E TIK J ! LOM OGA ZA V
0,49 €
Vitaminski serum za obraz 15 ml
Koži bo dal resnično energijsko moč, ki jo bo nasitila s celim kompleksom vitaminov. Lahko se uporablja samostojno ali pod priljubljeno kremo za njen boljši učinek.
0853
18,00 €
14,49 € (966,00 €/l)
10/2020 93
UČINKOVITA REŠITEV PROTI AKNAM Aktivni kremni gel "Anti-akne" 50 ml
Učinkovito se bori proti rdečici in vnetjem in znatno zmanjša njihovo velikost. Z rastlinskim kompleksom Regu-Seb®, cinkovim oksidom in nikotinamidom
1674
6,50 €
2 v 1: čiščenje + maska
45%
-
3,59 € (71,80 €/l)
Aktivna kremna maska za obraz 2 v 1 "Anti-akne" 100 ml
Kožo očisti od nečistoč, mastnega sijaja in prepreči pojav aken. Z belo glino, cinkovim oksidom, nikotinamidom.
1669
6,50 €
4,99 €
(49,90 €/l)
4%
niacinamida
1669
3%
cinkovega oksida
1674
ZA OBČUTLJIVO KOŽO Krema "Kapilarna zaščita" 50 ml
Zmanjša kapilarni vzorec in izravna ton kože. Z aktivnim kompleksom SK-Influx, vitamini F forte in P, bisabololom
1629
9,00 €
6,49 € (129,80 €/l)
Obnavljajoča komfort-krema za občutljivo kožo 50 ml Intenzivno vlaži kožo, odpravlja nelagodje in tesnost. Z aktivnim kompleksom SK-Influx, vitaminom F, bisabololom, AVENACARE Complex™
1665
6,50 €
5,39 € (107,80 €/l)
Čistilna micelarna voda 150 ml
Nežno čisti kožo in ji povrne ravnovesje med vodo in maščobo. Z AVENACARE Complex™, provitaminom В5
1668
6,50 €
5,39 € (35,93 €/l)
94 10/2020
1665
1629
1668
KISIKOVA KOZMETIKA
0878
NEGA KOŽE
Posebna skrb za mastno in problematično kožo, ki je nagnjena k nepravilnostim.
Vlažni matirajoči robčki proti mastnemu blesku kože 15 kom. 0878
1,80 €
1,39 €
GLOBOKO OČISTI PORE, NEŽNO LUPI IN GLADI KOŽO, TAKOJ ODPRAVI VNETJE
0881
Tonik matirajoči 200 ml 0881
5,40 €
0882
2,69€
URAVNAVA DELOVANJE LOJNIH ŽLEZ, POMIRJA IN MATIRA KOŽO
0883
3,99 €
(19,95 €/l)
0888
Micellarna voda za odstranjevanje ličila 100 ml 0888
4,50 €
3,39 €
DVOJNI UČINEK: ZMANJŠA VNETJA IN JIH MASKIRA
0879
(33,90 €/l)
Antibakterijski gel za umivanje 150 ml 0880
Aktivna krema za obraz 6 v 1 50 ml 0879
Gel piling maska 3 v 1 100 ml 0882
4,50 €
4,50 €
5,40 €
3,39 €
(22,60 €/l)
3,39 €
(67,80 €/l)
alni odten erz
ek
uni v
0880
3,99 €
(39,90 €/l)
SOS gel-korektor s točkovnim učinkom delovanja 15 ml 0883
4,50 €
2,69 €
(179,33 €/l)
10/2020 95
30+
VEDNO CVETOČ VIDEZ Čistilni tonik 150 ml
Tonizira in osvežuje kožo vseh vrst, izboljšuje polt obraza. Daje občutek udobja.
0801 Čistilno mleko 150 ml
Nežno odstrani ličila iz obraza in okoli oči. Nežna tekstura je primerna za vse tipe kože.
0812
Vsak za 3,20 €
2,29 € (15,27 €/l) 0812
0801
0802
Gel za umivanje 100 ml
Zaradi njega je postopek umivanja udoben in nežen. Kožo čisti brez izsuševanja.
0802
3,20 €
2,29 €
(22,90 €/l)
Micelarna voda 110 ml
Previdno odstrani ličila, vlaži in osveži kožo. Primerna za vsak tip kože.
0831
3,20 €
2,29 €
(22,90 €/l)
96 10/2020
0831
KISIKOVA KOZMETIKA
Krema za veke 15 ml 0805
2,90 €
2,29 € (152,67 €/l)
NEGA KOŽE
akcijska cena
1,59 €
0810
Nočna krema 50 ml
Kožo intenzivno neguje in jo čez noč vlaži. Primerna za vse tipe kože.
0810 Dnevna krema 50 ml
Lahka tekstura kreme z visoko vsebnostjo aktivnih snovi je idealna za uporabo spomladi in poleti, vsebuje SPF 10.
0809
0809
Vsaka za 3,40 €
2,49 € (107,80 €/l)
SREDSTVA IZ SERIJE SE BORIJO
7
S ZNAKI STAROSTNIH SPREMEMB KOŽE:
pomagajo zmanjšati gube naredijo kožo mehko in voljno izboljšajo polt obnovijo ton in čvrstost zategujejo pore in jih naredijo manj opazne izravnavajo površino kože okrepijo zaščitno pregrado kože
0805
akcijska cena
1,99 €
0874
СС-krema 30 ml
Prilagodi se tonu kože, vizualno zmanjša pore. Ščiti pred UV žarki in pigmentacijo. Vsebuje SPF 10.
0811
0811
4,00 €
2,99 € (59,80 €/l)
Vlažilna maska za obraz 50 ml
Vlaži kožo, odpravlja suhost, lupljenje in zategovanje. Lahko uporablja kot nočna krema.
0874
e rz
a l ni o d t
en
ek
u ni v
4,00 €
akcijska cena
2,49 €
Posebna ponudba za to stran
2,99 € (59,80 €/l)
Vsaka 2 izdelka po posebni ceni
(akcija velja, do razprodaje zalog)
BRUSNICE & JEGLIČ BRUSNICE
so vir vitaminov in antioksidantov, ki zavirajo staranje
TONUS IN ENERGIJA KOŽE JEGLIČ vsebuje nenadomestljive maščobne kisline, ki preprečujejo nastanek gub in spodbujajo regeneracijo kože
0707 za normalno in kombinirano kožo
0706
Dnevna Phyto krema 50 ml 0706 Nočna Phyto krema 50 ml 0707
Vsaka za 3,20 €
2,29 €
(45,80 €/l)
Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml 0708
2,90 €
2,19 € (146,00 €/l)
0708 HMELJ & RAKITOVEC
GLOBINSKO HRANJENJE IN MODELIRANJE OVALA OBRAZA
RAKITOVEC je bogat s karotenoidi in vitamini, aktivno neguje, mehča in regenerira kožo
HMELJ je vir flavonoidov in fitoestrogenov, izboljša elastičnost kože.
0763
0762 za normalno in suho kožo
Dnevna Phyto krema 50 ml 0762 Nočna Phyto krema 50 ml 0763
Vsaka za 3,20 €
2,29 € (45,80 €/l)
Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml 0764
2,90 €
2,19 € (146,00 €/l)
Posebna ponudba za strani 98–99
98 10/2020
0764
KISIKOVA KOZMETIKA
NEGA KOŽE ZA VSE STAROSTI
ČIŠČENJE KOŽE NA PODLAGI NARAVNIH KOMPONENT
GLAVINEC & GRANATNO JABOLKO
Čiščenje je pomemben korak pri pripravi kože za nadaljnjo nego. Izberite izdelke z občutljivimi formulami, osvežite kožo in ji dajte občutek udobja.
za vse tipe kože
Čistilni piling 75 ml
Intenzivno očisti pore in odstrani odmrle kožne celice.
0776
3,60 €
ARAVNEG EN
več kot
RA ZVO AI
z vitamini in minerali, pomaga pri pomlajevanju kože in izboljšuje polt obraza
SESTAV IN
GRANATNO JABOLKO je bogato
MODRI GLAVINEC
ima protivnetne in antioksidativne učinke
90%
0773
2,69 €
0775 0774
(35,87 €/l)
0776
Tonik za obraz 150 ml
Gel za umivanje 150 ml
Odstrani ostanke ličil in nečistoče, vlaži kožo in ponovno vzpostavi vodno ravnovesje.
Popolnoma očisti kožo, ne da bi povzročal nelagodje.
0775
0773
Mleko za odstranjevanje ličila 150 ml
Odstrani ličila in očisti kožo pred nečistočami ter jo hrani in mehča.
0774
Vsak za 3,20 € 2,29 € (35,87 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
Vsaka 2 izdelka Botanica samo za
1,79 € vsak
LOBODIKA & NAVADNI ROŽNI KOREN
OBNAVLJANJE PROŽNOST KOŽE NAVADNI ROŽNI KOREN
LOBODIKA
bogat z flavonoidi, spodbuja pomlajevanje kože in glajenje gub
pomaga obnoviti fiziološke lastnosti kože, izboljša mikrocirkulacijo
0711
0710
za normalno in suho kožo
Dnevna Phyto krema 50 ml 0710 Nočna Phyto krema 50 ml 0711
Vsaka za 3,20 €
2,29 € (45,80 €/l)
Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml 0712
2,90 €
2,19 €
0712
(146,00 €/l)
ŠIPEK & GINSENG
KOREKCIJA GLOBOKIH GUB IN ZAŠČITA KOŽE
ŠIPEK Ima vitaminski učinek, bori se proti pigmentnim pegam, izboljšuje polt obraza
GINSENG stimulira sintezo kolagena. Ščiti kožo in pomaga gladiti gube
0787 za normalno in suho kožo
0786
Dnevna Phyto krema 50 ml 0786 Nočna Phyto krema 50 ml 0787
Vsaka za
2,29 € (45,80 €/l)
2,90 €
2,19 €
(146,00 €/l)
100 10/2020
ARAVNEG EN
več kot
RA ZVO AI
Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml 0788
SESTAV IN
3,20 €
90%
0788
KISIKOVA KOZMETIKA
2186
1,29€
NEGA KOŽE
LEPOTA JE V TVOJIH ROKAH
2188
2189
Kremna maska za roke "Anti-aging učinek" 50 ml Z avokadovim oljem, kolagenom in čebeljim voskom
2189
3,10 €
2,29 € (45,80 €/l)
Obnavlja prožnost kože, upočasni proces staranja
2204
Krema za roke "Kompleksna nega" 75 ml
Nočna krema za roke "Kompleksna nega 5 v 1" 75 ml
Z alantoinom, oljem sončničnih semen in D-pantenolom
2186 Krema za roke "Prehrana in mehčanje" 75 ml Z oljem makadamije in vitaminom E
2188
Vsaka za 2,70 €
1,29 € (17,20 €/l)
2187
Vitamin E spodbuja regeneracijo celic in podaljšuje mladostno kožo
Z izvlečkom bombaža in oljem čajevca
2204 Balzam za roke "Intenzivna regeneracija" 75 ml S karitejevim maslom, rakitovcem in D-pantenol
2187
Vsak za 2,70 €
1,79 € (23,87 €/l) 10/2020 101
ANTIBAKTERIJSKI UČINEK
ZAŠČITA
NOVO 2539
1,99€
Ima antibakterijski učinek in roke čisti brez uporabe vode. V sestavi je 70% alkohola. Priročna je uporaba kadarkoli in kjerkoli, brez vode in robčkov.
Čistilni gel za roke z antibakterijskim učinkom 50 ml
Osnovna sestavina izdelka je etilni alkohol (70%). To je naraven, varen in hitro delujoči antiseptik. Aloe Vera in Pantenol v sestavi, preprečujeta sušenje kože. Primeren za stalno uporabo.
2539
4,00 €
102 10/2020
1,99 € (39,80 €/l)
NEGA KOŽE
PREMIUM NEGA
za kožo rok Tristopenjski sistem za nego kože rok - je ekspresna manikura v domačem okolju
2029
Vlažilne silikonske rokavice
Na osnovi gela, obogatenega z oljem sivke in vitaminom E. Za večkratno uporabo. Uporabljajte 2-3 krat na teden 20-45 minut. Sestavine: 80% bombaž, 19,5% elastomer, 0,5% gel. Velikost: 19 x 10 cm (enojna).
11006
23,50 €
17,99 €
Darilni komplet za nego kože rok Grand Prix Krema "Tekoče rokavice" 60 ml Gel "Kemični piling" 60 ml Piling "Fino brušenje" 60 ml
2029
11,00 €
8,99 €
1,99€
Bogata tekstura kreme odlično mehča in neguje kožo
Hranljiva tekstura koži povrne mehkobo in elastičnost ter poveča regeneracijske procese
Krema za roke "Tekoče rokavice" 60 ml
Krema za roke "Formula za pomlajevanje" 60 ml
Z dragocenim oljčnim in karitejevim oljem
Z olji iz lanenih in riževih otrobov, vitamini A, B in E
2096
4,00 €
2,99 €
2098
(49,83 €/l)
2096
2098
4,00 €
1,99 € (33,17 €/l) 10/2020 103
Dišave predstavlja Renata Litvinova, režiserka in igralka
Ekskluzivne PREMIUM DIŠAVE
"K
o spoznate svojo edinstvenost, za vas več ni zaprtih vrat ali neuresničenih sanj. Le verjeti morate vase - v svoj talent, svojo zvezdo in živeti, se ljubiti."
104 10/2020
*Rouge Groseille de Laire je ena izmed legendarnih podlag z dušo sočnih rdečih jagod, ki se skladajo s cvetnimi notami osmanthusa in davana. Takšna podlaga se uporablja samo v parfumih premium razreda.
V SVETU DIŠAV Od znanega francoskega parfumerja Alienor Massenet ekskluzivno za Faberlic
orhideja / kašmir / Rouge Groseille* CVETLIČNO-SADNA DIŠAVA Z BOGATO LESNO MEGLICO
Parfumska voda Renata za ženske 60 ml
OSNOVNE NOTE
Dišava pooseblja podobo filmske zvezde s počasnimi notami gardenije, orhidej in vrtnic. Ima neskončno skrivnost, izraženo z notami vanilije in nektarja črnega ribeza, kašmirjevega lesa in pačulija.
bergamot / zelene fige / vetiver
3030 3047
CVETLIČNO-ZELENA DIŠAVA
Graciozna dišava zelenih fig, sočnega bergamota in vodne lilije ustvarja podobo prave ženskosti in očara z mehkim zvokom zlatega jantarja in dimljenega vetiverja.
45,00 €
45,00 €
15,99 € (266,50 €/l)
3030
Parfumska voda Renata Secret za ženske 60 ml
3047
OSNOVNE NOTE
35,99 € (599,83 €/l)
65%
-
NAJBOLJŠI POPUST LETA
Ekskluzivno od VALENTINA YUDASHKINA OSNOVNE NOTE
morski akord / muškatni orešček / sandalovina
LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA Z MORSKIM AKORDOM
Parfumska voda Faberlic by Valentin Yudashkin za moške 100 ml 3227
45,00 €
35,99 €
(359,90 €/l)
Dišave, ki jih je ustvaril priznani modni oblikovalec couturier Valentin Yudashkin, to je oda v visokem slogu. Dopolnite svoj videz s prefinjeno kompozicijo, da boste prejeli na tisoče komplimentov.
106 10/2020
V SVETU DIŠAV OSNOVNE NOTE
OSNOVNE NOTE
jasmin / posončnica / sandalovina
šmarnica / potonika / lokvanj CVETLIČNA DIŠAVA S TANKIM ZELENIM AKCENTOM
CVETLIČNO-LESNA, PUDROVA DIŠAVA
Parfumska voda Faberlic by Valentin Yudashkin Gold za ženske 65 ml
Parfumska voda Faberlic by Valentin Yudashkin Rose za ženske 65 ml
Žametna aroma jasmina, heliotropa in cvetov vijolic z žlahtno pudrovo-lesno kompozicijo, unikatna kot razkošna obleka modnih oblikovalcev.
3003
45,00 €
Nežna dišava maestra za očarljive modne navdušence s subtilnimi odtenki šmarnice, potonike in vodne lilije, prozornimi vodnimi odtenki in graciozno kompozicijo mošusa.
3004
35,99 € (553,69 €/l)
45,00 €
15,99 € (246,00 €/l)
hita
3004
prodaje 3003
65%
-
NAJBOLJŠI POPUST LETA
3011
55%
-
NAJBOLJŠI POPUST LETA
FLORIENTALNA DIŠAVA Z LAHKIM SADNIM AKCENTOM
Parfumska voda O Feerique Emotionelle za ženske 50 ml
Dišava razoroži s čarom pomarančnega cvetja in gardenije, napolni jo s toplim začinjenim cimetom in sladko vanilijo z žametnim prelivom breskev in sandalovine.
3011
23,90 €
10,49 €
(209,80 €/l)
108 10/2020
Od mojstra svetovne parfumerije Emily Kopperman ekskluzivno za Faberlic
OSNOVNE NOTE
cvetovi pomaranče / breskev / vanilija
V SVETU DIŠAV
Pričakovanje PRAZNIKA Pričakovanje praznika - poseben čas. Duša je napolnjena z vznemirljivim in čudovitim občutkom, ki obhaja slovesne trenutke in podarja veselje
hit
prodaje
3129
Od mojstra svetovne parfumerije Pierre Bourdona ekskluzivno za Faberlic
OSNOVNE NOTE
jasmin / čokolada / cimet
MEHKA ORIENTALSKA DIŠAVA S ČOKOLADNIMI ODTENKI
Parfumska voda O Feerique Sensuelle za ženske 50 ml
Objemajoča, čutna dišava očara z žametom čokolade in cimeta, ki ga elegantno dopolnjujejo note jasmina in ylang-ylanga.
3129
23,50 €
10,49 € (209,80 €/l)
55%
-
NAJBOLJŠI POPUST LETA
3103
JI N D Z A RK I A E D U P O OD OB P ZVENI
ARISTOKRATSKO Elegantni akord odpirajo note gardenije, potonike in mandarine. Arome vijolice, magnolije, plumerije in vanilije pa poudarjajo edinstveno prefinjenost lastnice.
OSNOVNE NOTE
gardenija / plumeria / cedra
3120
3059
SVEŽINA GORSKIH VRHOV Gorski zrak nosi v sebi hlad hitrih rek, popelje nas v osrčje nepreglednih vrhov, kjer dišavo popestrijo pikčaste note zelenega hrastovega mahu, pikantne topline pačulija in smolenih iglic.
NESTANDARDNI POGLED NA ZNANE STVARI Malina je super! Črni ribez in divje jagode - preprosto odlični! Ta jagodična mešanica meša napete valove. Limeta in liči navdihujeta sveže ideje. Cvetlični poudarki vrtnic, peonij in frezije razkrivajo žensko spontanost, v kateri je vaša super moč.
OSNOVNE NOTE
gorski zrak / zamrznjena meta / rdeče jagodičevje
OSNOVNE NOTE
liči / malina / vrtnica CVETLIČNO-LESNA DIŠAVA
CVETLIČNO SADNA DIŠAVA
Parfumska voda Aora za ženske 50 ml 3103
Parfumska voda Supergirl za ženske 50 ml 3059
21,50 €
29,00 €
13,49 €
(269,80 €/l)
110 10/2020
17,99 €
(359,80 €/l)
HLADNA, SVEŽA DIŠAVA Z NOTAMI ZELENEGA IN ZMRZNJENEGA JAGODIČEVJA
Parfumska voda Alatau za ženske 55 ml 3120
16,00 €
10,99 € (199,82 €/l)
V VSVETU SVETUDIŠAV DIŠAV
ŠLI A! O D O DOBRTVU CVETJ ES J L A R V K 3166
Cvetlični vrt - kraljestvo cvetja, kjer cvetlice kar tekmujejo, da bi vam podarile svojo krhko lepoto. Med občudovanjem gracioznih brstov se napolnite s pozitivno energijo in poetičnim razpoloženjem.
OSNOVNE NOTE
cvetovi pomaranče / navtični akord / bele cvetlice
3187
OSNOVNE NOTE
orhideja / cvet jabolk / mošus
CVETLIČNA DIŠAVA Z GRENKO-ZELENIMI NOTAMI IN MORSKIMI AKORDI
Toaletna voda Orangerie Néroli za ženske 50 ml 3166
CVETLIČNA DIŠAVA
Toaletna voda Orangerie Orchidée za ženske 50 ml 3187
Vsaka za 16,00 € 10,99 € (219,80 €/l) 10/2020 111
E Š B LJ U J A N E V A Š DI
3140
PRAZNIK CELO ŽIVLJENJE Iskriva kompozicija z živahnimi citrusnimi poudarki razkriva strasten dih cvetja potonike, jasmina in nežne gardenije.
V OBJEMU STRASTI
OSNOVNE NOTE
bergamot / limona / potonika
Privlačna, vznemirljiva dišava je polna iskrenih čutnosti, cvetnih odtenkov vrtnice, vijolice in orhideje. Provokativne kavne note in sladka toplina dragocene sandalovine skušajo in vladajo nad srci.
3105
3160
OSNOVNE NOTE
VSE VEJE vrtnica / kapučino / sandalovina
ŽENSTVENOSTI Čutna dišava v prozorni meglici iskrečih not bergamota, mandarine in ribeza. V cvetlično orientalskih notah srca začutimo zanimivo aromo orhideje, katera nežno drsi v drevesnojantarno kompozicijo.
Parfumska voda za ženske 50 ml OSNOVNE NOTE
bergamot / črni ribez / orhideja
112 10/2020
IGRIVA, SADNO-CITRUSNA DIŠAVA Z LAHKIM ZELENIM ODTENKOM
CITRUSNOCVETLIČNA DIŠAVA
Cherchez la Femme 3160
Festa di Vita 3140
21,50 €
Vsaka za
14,49 €
(289,80 €/l)
29,00 €
CVETLIČNA DIŠAVA S PRIVLAČNO GURMANSKO KOMPOZICIJO
Desirable 3105
17,99 € (299,83 €/l)
V SVETU DIŠAV 3151 3036
hit
prodaje
MOČ
TRENUTKI
PRVIVLAČNOSTI
SREČE
Hipnotična podoba, ki je tkana iz cvetnih listov orhideje, vijolične magnolije in lizzantusa, vas bo obkrožila s skrivnostno avro. Poudarjena z notami madagaskarske vanilije in robide, dišava opominja, da samo njegova lastnica pozna vse skrivnosti vesolja.
Nevestina poročna obleka je prepletena iz bleščečih citrusnih in zelenih not, z nežnimi odtenki cveta pomaranče, šmarnice, bele vrtnice in elegantno jantarno-mošusno kompozicijo.
OSNOVNE NOTE
OSNOVNE NOTE
lila frezija / vijolična magnolija / robida
bergamot / cvet pomaranče / bela vrtnica
PRIZVOK RAZKOŠJA Bogata ženska dišava z vodilno pudrasto noto irisa in subtilnim odtenkom frezije, uokvirjena z bogato vanilijevo-mošusno kompozicijo. OSNOVNE NOTE
3127
iris / frezija / mošus
Parfumska voda za ženske 50 ml CVETLIČNO-SADNA DIŠAVA
UViolet 3036
29,00 €
17,99 €
(359,80 €/l)
ZELENA, CVETLIČN0-CITRUSNA DIŠAVA
CVETLIČNO-SADNA, ZAČIMBNA DIŠAVA
Pour Toujours 3151
Châteaux de la Loire 3127
36,00 €
29,00 €
26,99 €
(359,80 €/l)
17,99 € (359,80 €/l) 10/2020 113
Toaletna voda Sportlife za ženske 50 ml SADNA DIŠAVA
SVEŽA, SVETLIČNOMORSKA DIŠAVA
Active
Aero
Osnovne note: črni ribez, jabolko, breskev
Osnovne note: morski akord, bergamot, šmarnica
3039
3038
Vsaka za 12,50 €
8,99 € (179,80 €/l)
Parfumska voda za ženske 10 ml DIŠAVA EKSOTIČNEGA SADJA S SOLISTIČNIMI NOTAMI LUBENICE IN MELONE
SOČNA DIŠAVA SADJA Z ŽIVAHNO MEŠANICO JAGODIČJA
PlayFL
Joyfl
Osnovne note: melona, lubenica, breskev
Osnovne note: maline, robide, jagode
3317
3316
NEŽNA CVETLIČNA DIŠAVA Z ŽIVAHNO NOTO LIMETE
GraceFL
Osnovne note: limeta, šmarnica, frezija
3318
Vsaka za 7,00 € 4,89 € (489,00 €/l)
1
2
3
4
Parfumska voda za ženske 15 ml 1. Beauty Cafe Сaprice 3052 2. Donna Felicе 3148 3. Incognito 3180 4. O Feerique Sensuelle 3153
Vsaka za 7,00 €
114 10/2020
5,89 € (392,67 €/l)
V SVETU DIŠAV DIŠAVA BELEGA CVETJA
Parfumska voda Bouquet de Nuit za ženske 50 ml 3198
21,50 €
OSNOVNE NOTE
14,49 €
OSNOVNE NOTE
tuberoza / jasmin / vanilija
319 8
(289,80 €/l)
gozdne robide / gozdne jagode / cvetovi tiare
3311
331 0
3312 OSNOVNE NOTE
hruškov sladoled / zamrznjene jagode / poljske vijolice OSNOVNE NOTE
šmarnice / češnjevi cvetovi / kašmir
Parfumska voda Beauty Box za ženske 30 ml SADNO-GURMANSKA DIŠAVA
#Boom Couture 3311
SADNO-CVETLIČNA, PUDROVA DIŠAVA
#Sorbet Jolie 3310
NEŽNA CVETLIČNA DIŠAVA
#Bel Ange 3312
Vsaka za 21,50 € 14,49 € (483,00 €/l)
Vsaki 2 dišavi samo za
6,49€ vsaka
(akcija velja, do razprodaje zalog)
Potopite se v svet aristokracije in razkošja. Izberite, kakšen bo vaš jutri. Postanite del visoke družbe!
*Rouge Groseille de Laire je ena izmed legendarnih podlag z dušo sočnih rdečih jagod, ki se skladajo s cvetnimi notami osmanthusa in davana. Takšna podlaga se uporablja samo v parfumih premium razreda.
VISOKA DRUŽBA
OSNOVNE NOTE
3226 Rouge Groseille de Laire* / žafran / sandalovina SADNO-LESNA DIŠAVA Z NEŽNIMI ZAČIMBNIMI NOTAMI
Parfumska voda Beau Monde za ženske 50 ml 3031
29,00 €
3031
12,49 €
(249,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
kardamom / žajbelj / palisander
55
-
%
NAJBOLJŠI POPUST LETA
FOUGÈRE, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA
Toaletna voda Beau Monde za moške 60 ml 3226
29,00 €
12,49 €
(208,17 €/l)
116 10/2020
V SVETU DIŠAV
Neustrašni, pogumni Viking. Modra in plemenita Valkirija. Njegova energija premika gore. Ona - njegov navdih. Skupaj - nebrzdana moč.
ZMAGA - JE NA NJUNI STRANI!
OSNOVNE NOTE
zamrznjena meta / zeleno jabolko / lesni akordi LESNO SADNA DIŠAVA S HLADNIM MORSKIM AKORDOM
Parfumska voda Viking za moške 100 ml 3236
36,00 €
50%
-
3236
26,99 €
(269,90 €/l)
3058 OSNOVNE NOTE
rdeča pomaranče Tarocco / planika / arktična malina HLADNA CITRUSNO CVETLIČNA DIŠAVA
Parfumska voda Valkyrie za ženske 50 ml 3058
36,00 €
17,99 €
(359,80 €/l)
hita
prodaje 10/2020 117
Osvojite srce metropole. Postanite prava mestna legenda. Moške dišave Urban Legend so prežete z duhom zmage, samozavesti, uspeha. To je parfum ljudi, ki si prizadevajo za cilje, ideje, uspeh. To je parfum voditeljev.
3233
Urban Legend
3035
CVETLIČNO SADNA DIŠAVA
FOUGERE DIŠAVA
Toaletna voda za moške 75 ml
Parfumska voda za ženske 50 ml
Osnovne note: bergamot, ingver, usnje
Osnovne note: marelice, jasmin, pačuli
3233
3035
23,50 €
14,49 €
(193,20 €/l)
23,50 €
14,49 €
(289,80 €/l)
3046
3249
Nepozabna, neponovljiva, izjemna... Zanj je vedno ista, lepa neznanka. Njuna skrivnost, namenjena samo njima.
FOUGÈRE, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA
Toaletna voda Mr. Incognito za moške 50 ml
3217 3177
Osnovne note: črni poper, klementine, cedrovina
3249 CVETLIČNO-SADNA, GURMANSKA DIŠAVA
Parfumska voda Mrs. Incognito za ženske 50 ml
Osnovne note: sladka pomaranča, aniba rosaeodora, madagaskarska vanilija
3046 Incognito SVEŽA, ZAČIMBNA, LESNA DIŠAVA
Noč, tiha glasba, šumenje obleke in zvok pet. On čuti njeno nežno dišavo, vendar vidi samo izmuzljivo kompozicijo njene obleke. Kdo je ona, ta čudovita neznanka?
Toaletna voda za moške 50 ml
Parfumska voda za ženske 50 ml
Osnovne note: divja zelišča, muškatna kadulja, hrastov mah
Osnovne note: kutina, breskov cvet, mošus
3177
3217
Vsaka za 23,50 €
118 10/2020
CVETLIČNA, SADNOZAČIMBNA DIŠAVA
14,99 € (299,80 €/l)
V SVETU DIŠAV Od mojstra svetovne parfumerije Pierre Bourdona ekskluzivno za Faberlic
NA KRILIH LJUBEZNI Julijski dan. Hitri skuter drvi na okrogli trg sicilijanskega mesta. Na njem je par - On in Ona. Oba zlata od sonca, mlada in nalezljivo srečna. Par se trudi oditi iz mesta, tja, kjer nasadi pomaranč gorijo pod vročim soncem.
hita
prodaje
OSNOVNE NOTE
3210
bergamot / sivka / hrastov mah
3109
LESNO-CITRUSNA DIŠAVA
Toaletna voda Uomo Felicе za moške 100 ml 3210
29,00 €
17,99 € (193,20 €/l)
OSNOVNE NOTE
sladka limona / cvet pomaranče / tikov les LESNO-CITRUSNA DIŠAVA
Parfumska voda Donna Felice za ženske 50 ml 3109
23,50 €
10,99 € (219,80 €/l)
50%
-
10/2020 119
Zanj ni pregrad in ovir. Njegova svoboda in globina sta navdušujoča in osvajajoča. On daje občutek poleta, njegova energija pa je energija življenja samega! On je 8. element.* VLAŽI IN UMIRJA RAZDRAŽENO KOŽO
Balzam po britju 75 ml 8139
4,90 €
2,49 € (33,20 €/l)
2,49€
*Kisik - 8. element v tabeli D. I. Mendelejeva.
OMOGOČA NADZOROVANO GIBANJE BRITVICE. SE NE PENI
Gel za britje 100 ml 8147
3,60 €
1,79 € (17,90 €/l)
1,79€
8144
3603
8139
SVEŽA, CITRUSNO-LESNA AROMA
Parfumiran dezodorant sprej 100 ml 3603
4,50 €
3,19 € (31,90 €/l)
120 10/2020
8116
8147
AKTIVNO ČISTI IN UTRJUJE LASE
Šampon 250 ml 8144
4,90 €
3,59 €
(14,36 €/l)
KREPI IN RAZŠIRJA OSNOVNO DIŠAVO
Parfumiran gel za tuširanje 150 ml 8116
4,10 €
2,69 € (17,93 €/l)
ZA MOŠKE
ENERGIJA PREBUJENJA Toaletna voda za moške 100 ml
SVEŽA, CITRUSNO - ZAČIMBNA DIŠAVA
8 Element Sport 3221 SVEŽA CITRUSNA, VODNA DIŠAVA
8 Element Cologne 3237 SVEŽA, CITRUSNO-LESNA DIŠAVA
8 Element 3202
Vsaka za 23,50 €
14,99 €
(149,90 €/l)
hit
prodaje 3221
3237
3202
OSNOVNE NOTE
OSNOVNE NOTE
OSNOVNE NOTE
pomelo / kardamom / lesni akord
limeta / vodne note / vetiver
morski veter / bergamot / usnje
10/2020 121
Pravi aristokrat
ORIENTALSKA, LESNO-SMOLNA DIŠAVA
Toaletna voda Mon Roi za moške 100 ml Osnovne note: mango, sandalovina, hrastov mah
3206 3206
21,50 €
14,49 €
(144,90 €/l)
3224
ORIENTALSKA, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA
Toaletna voda Gentleman za moške 55 ml
Osnovne note: bergamot, muškatni orešček, atlaška cedra
3224
23,50 €
14,99 € (272,55 €/l) Ljubimec žensk SADNO-LESNA DIŠAVA
Toaletna voda Sportlife Football za moške 50 ml Osnovne note: jabolko, zamrznjeni žajbelj, lesene note
3239
12,50 €
8,99 €
(179,80 €/l)
Napoved zmage
Možate, dinamične, živahne dišave naredijo podobo edinstveno in razkrijejo karakter njenega lastnika.
Himna moškosti
3205
3239
Verujočim v svoje sanje
CHYPRE, LESNO-ZELENA DIŠAVA
Toaletna voda Intense za moške 100 ml 3216
Osnovne note: brinove jagode, listi mete, sandalovina
3205
20,00 €
14,49 €
(144,90 €/l)
SVEŽA, CITRUSNA DIŠAVA Z VETIVERJEM IN USNJENIMI NOTAMI
Toaletna voda Astérion za moške 75 ml Osnovne note: grenivka, vetiver, usnje
3216
30,50 €
19,99 €
(266,53 €/l)
122 10/2020
ZA MOŠKE
DOLCE VITA ZA FAVORITA USODE OSNOVNE NOTE
morski akordi / palmovi listi / mineralni mošus MORSKA, LESNO-CITRUSNA DIŠAVA S SONČNIMI AKORDI
Toaletna voda Pacific za moške 100 ml
Slani morski prš daje vznemirljiv občutek dviga na grebenu vala, a topel, od sonca razgret zlati pesek je pravo nasprotje z osvežujočo oceansko hladnostjo in kliče k sprostitvi v senci zelenih tropskih dreves.
3248
23,50 €
10,99 €
(109,90 €/l)
Boljše življenje tukaj in zdaj. Luksuzni avtomobili, luksuzne jahte, super zabave. Ste sredi življenja, polnega navdušenja. Ste najljubši Fortune in junak svojega časa, za katerega so odprta vsa vrata.
hit
Od svetovno znanega parfumerja Bertranda Duchofurja ekskluzivno za Faberlic
50%
-
prodaje
OSNOVNE NOTE
svežina ozona / vetiver / leseni akord
3248 3234
VODNA, LESNO-CITRUSNA DIŠAVA
Toaletna voda Favorite za moške 100 ml Aristokratska možata dišava je napolnjena s sijočo svežino morskega zraka, iskrivim zvokom bergamota in gorske sivke s poudarki vetiverja in sandalovine. Ustvarjen je bil zato, da daje samozavest in bi bila sreča vedno na vaši strani!
3234
29,00 €
14,49 €
(144,90 €/l)
10/2020 123
DOPOLNI SVOJO PRILJUBLJENO DIŠAVO Fougère dišava z morskimi akordi
2
Sveža, citrusna dišava z vetiverjem in usnjenimi notami
1
3
4
Sveža, začimbna, lesna dišava
6
5
Parfumiran gel za tuširanje za moške 150 ml 1. Cruiser 8121 2. Astérion 8314 3. Uomo Felicе 8118 4. Incognito 8318
Parfumiran dezodorant-sprej za moške 100 ml 5. Incognito 3608 6. Uomo Felicе 3602 7. Astérion 3607
Vsak za
Vsak za
4,10 €
2,69 € (17,93 €/l)
124 10/2020
4,50 €
3,19 € (31,90 €/l)
7
Lesno citrusna dišava
ZA MOŠKE
POSEBNA ESTETIKA Slog, utelešen v dišavah, je izbira sodobnih moških z nežnim okusom. "Vedno in v vsem biti gospod" - to je njihova glavna značilnost. OSNOVNE NOTE
jabolko / slive / cedra SADNO-LESNA DIŠAVA Z NOTAMI OZONA
LAHKA, ORIENTALSKA, GURMANSKA DIŠAVA Z BOGATO LESNO KOMPOZICIJO
Toaletna voda Pulse za moške 50 ml 3215
21,50 €
8,99 € (179,80 €/l)
OSNOVNE NOTE
kumina / temna čokolada / cedra
3215
55%
-
Toaletna voda L’Esthète za moške 75 ml 3208
23,50 €
10,99 €
(146,53 €/l)
3208
RESNIČNO MOŠKO VZDUŠJE! TO JE PROSTOR MOČNEGA DUHA IN NEVERJETNE KARIZME. TO JE MESTO, KJER JE VSAK MOŠKI VODJA, KJER RAZUMEJO RESNIČNO MOŠKE ŽELJE IN POTREBE.
2,49€
ZAKLJUČITE BRITJE Z UDOBJEM
2540
Balzam po britju 75 ml
2542
Britje v naglici ali občutljiva koža? Znebite se draženja in pordelosti! Balzam pomirja in prijetno hladi kožo, odpravlja njeno neudobje.
2542
4,90 €
3,59 €
(47,86 €/l)
BREZ UREZNIN
Gel za britje in umivanje 100 ml
Če se je na vašem obrazu naselila brada, naj se v vaši kopalnici naseli gel za britje. Prozorna tekstura gela vam bo omogočila, da obrijete brado in brke na milimeter natančno in zaščitite svojo kožo pred mikro urezninami in ranami. Uporabite ga tako za britje kot za vsakodnevno čiščenje kože.
2543
2541
2,19€
S SVEŽIMI MISLIMI JE ZELO ENOSTAVNO NAJTI SVOJ SLOG!
100% SAMOZAVEST
Maksimalni občutek svežine in vitalnosti za aktivne moške.
Ščiti pred neprijetnim vonjem znoja do 24 ur. Zagotavlja samozavest in udobje.
Šampon-gel za tuširanje 2 v 1 250 ml
Dezodorantantiperspirant 50 ml
2540
2543
4,90 €
2,49 €
(9,96 €/l)
126 10/2020
3,60 €
3,60 €
2,19 €
(43,80 €/l)
2,89 € (28,90 €/l)
NEFORMALNI PRISTOP K IZDELAVI PRIČESKE
2541
Gel za styling las in brade 50 ml
Popoln styling je zakon. Gel ukroti "poredne" lase in za dolgo časa ohranja obliko pričeske in brade.
2544
3,60 €
2,89 € (57,80 €/l) 2544
ZA MOŠKE
BREZMEJNA O BZO RJA Pomirjevalni balzam po britju 75 ml
Po britju odpravlja rdečico in pekoč občutek.
Kisikova pena za udobno britje 200 ml
Ekstrakt planike mehča in pomirja kožo, zaradi česar je britje še bolj udobno.
0562
4,90 €
3,59 €
0500
(47,87 €/l)
5,40 €
4,49 € (22,45 €/l)
MORSKA DIŠAVA Z LESNO ZAČIMBNIM AKORDOM
Toaletna voda Vent d’Aventures za moške 50 ml Osnovne note: morska sapica, grenka pomaranča bigarad, judovo drevo
3203
23,50 €
14,99 €
(299,80 €/l)
Parfumiran dezodorant 100 ml 3600
4,50 €
3,19 €
8421
3203
(299,80 €/l)
3600
8154
Komplet Parfumiran šampon in gel za tuširanje 250 ml
Kroglični dezodorantantiperspirant 50 ml
8421
8154
Ne suši kože in las, preprečuje prhljaj. Poudari osnovno dišavo, jo izboljša in podaljša.
4,90 €
3,59 €
(14,36 €/l)
Ščiti pred vonjem znoja. Ima nelepljivo teksturo in na oblačilih ne pušča sledi.
3,60 €
2,89 €
(57,80 €/l)
šampon + katerikoli dezodorant samo za
4,39€ (akcija velja, do razprodaje zalog)
PRIPRAVLJENI NA PODVIGE! akcijska cena
akcijska cena
2,49 €
3,19 €
V VSAKEM MOŠKEM ŽIVI PRAVI JUNAK, PLEMENITI VITEZ - POGUMEN IN PRIPRAVLJEN NA PODVIGE. ODKRIJTE GA V SEBI S SERIJO ZA PRAVE MOŠKE LANCELOT!
1
akcijska cena
2,19 €
2 3
akcijska cena
5,39 €
1. Šampon za vse vrste las 200 ml
Zagotavlja učinkovito umivanje las in enostavno utrjevanje. Ima antistatični učinek.
0536
5,40 €
3,99 €
(19,95 €/l)
4
2. Anti-Aging krema za obraz 50 ml
Lahka tekstura se topi na koži in ne pušča mastnega sijaja. Preprečuje nastanek gub. Vsebuje kompleks kisika Novaftem-O2®.
0531
9,00 €
6,99 €
(139,80 €/l)
128 10/2020
3. Dezodorantantiperspirant 50 ml
Do 24 ur ščiti pred vonjem znoja.
0539
4,90 €
3,59 €
(71,60 €/l)
4. Pena za britje 200 ml
Zagotavlja udobno britje, preprečuje suhost in zategovanje kože.
0533
5,40 €
4,49 €
(22,45 €/l)
ZA MOŠKE 5. Gel za tuširanje 200 ml
Kožo nasiti s potrebno vlago in ohranja občutek vlažnosti in svežine skozi cel dan.
0528
3,99 € (19,85 €/l)
5,40 €
6. Losjon po britju 100 ml Negovalna formula pomiri in zmehča kožo po britju ter jo zaščiti pred vnetji.
0545
3,99 €
5,40 €
(39,90 €/l)
akcijska cena
2,49 €
SVEŽ, AROMATIČEN, LESNO-ZAČIMBNI
akcijska cena
7. Dezodorantantiperspirant 150 ml Ponovi osnovno dišavo. Celodnevna zaščita pred potenjem in neprijetnim vonjem.
0507
4,30 €
2,89 €
5
akcijska cena
2,89 €
3,59 €
7
(19,27€/l)
OSNOVNE NOTE
roza poper / morski akord / usnje
POSEBNA PONUDBA ZA STRANI 128–129
6
Vsaka 2 izdelka Lancelot PO POSEBNI CENI
(akcija velja, do razprodaje zalog)
APLIKATOR JE IDEALEN ZA ENOSTAVNO USTVARJANJE POPOLNIH IN TANKIH LINIJ BREZ TRUDA
NARIŠI ŽIVAHNE PUŠČICE 130 10/2020
UMETNOST LIČENJA
Modeli uporabljajo eyelinermarker 5687, 5688, 5791.
Obstojni eyelinermarker za oči 1. 5685 rdeče-roza 2. 5686 grafit 3. 5687 smaragd 4. 5688 svetlo modra 5. 5689 modra 6. 5789 rjava 7. 5790 vijolična 8. 5791 črna
8,00 €
5,89 €
5
2 1
6
3
8 7
4
NOVO
MASKARA HD* IMA BARVNO REPRODUKCIJO VISOKE LOČLJIVOSTI - VIDEZ POSTANE IZRAZEN IN PRIVLAČEN
PRIVZDIGUJE
Maskara HD Lash 12 ml 5568 črna
10,00 €
6,99 €
(582,50 €/l)
5761
JASNO LOČUJE 5568 5762
5754
hit
prodaje
Maskara Miss Curl 13 ml 5761 borovnica 5762 rjava 5754 črna
8,00 €
5,39 €
(414,62 €/l)
* Visoka ločljivost (HD) - iz angleščine. "Visoka ločljivost". Maskara s HD učinkom se nanese posebej jasno in obarva vsako trepalnico.
132 10/2020
UKRIVLJENA ŠČETKA LOČI, PRIVZDIGNE IN UKRIVLJA TREPALNICE, ZARADI ČESAR JE VIDEZ BOLJ ODPRT
UMETNOST LIČENJA
5248
Podaljševalna stretch maskara X-treme 10 ml 5248 črna
10,00 €
6,99 €*
(699,00 €/l)
GEL STRETCH TEKSTURA ZA STYLING UČINEK: MASKARA PODALJŠA, PRIVZDIGNE IN UTRDI TREPALNICE PODALJŠUJE
BONUS ZA NAKUPE *Maskara
samo za
NOV VIDEZ
4,49€ PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI NAD 8,99 € (akcija velja, do razprodaje zalog)
10/2020 133
Modela uporabljata šminki 40466, 40465.
MAT REVOLUCIJA 134 10/2020
UMETNOST LIČENJA
OBSTOJNA ŠMINKA NOVE GENERACIJE DAJE USTNICAM VOLUMINOZNO BARVO IN BREZTEŽEN MAT ZAKLJUČEK
Tekoča mat šminka Stay. True 4 ml
10,00 €
6,49 €
40461 roza kremen
40463 topla koralna
40464 divja vrtnica
40465
40465
40466
lila orhideja
40466
klasična rdeča
40467
fuksija
40468
čokoladni tartuf
40469
AG
C
Z
M
roza vijolična
RUSIJA
O VA L
E
40470 rjavo bordo
10/2020 135
41028
41027
Model uporablja sijaj za ustnice 40593.
41028
HYAPERL - KOMPLEKS NA OSNOVI HIALURONSKE KISLINE, KI VLAŽI KOŽO IN DAJE USTNICAM ČUTNI VOLUMEN 41027* MISTY ROSE
roza kremen
41028* FUSION ROSE
roza fuksija
POSIP SVETLIKAJOČIH SE DELCEV USTNICE NAPOLNI S SIJAJEM
*Prozorni odtenki z rahlim bisernim sijajem.
NOVO Hibridno gel-olje za ustnice Glam’n Rose 4,1 ml
7,00 €
5,39 €
136 10/2020
SIJAJ! IN ŠE VEČ SIJAJA!
UMETNOST LIČENJA 40590
sliva
40591 češnja
40592
globoki bordo
40593
40594
prozorna
40594
granatno jabolko
40595 nežna breskev
40596 terakota
3,59€
40597 roza
Sijaj za ustnice Too Glam 4 ml Slastna aroma vanilijeve karamele.
7,00 €
3,59 €
10/2020 137
KEEP NUDE
40690 gola naravna
40692
KEEP PINK
jantarno roza
KEEP CORAL
40693 koralna
KEEP FUCHSIA
KEEP ROSE
40694 živahno roza
Model uporablja šminko-balzam za ustnice 40696.
40695 roza fuksija
40696
40696
KEEP RED
brusnično rdeča
KEEP LILAC
40697 toplo vijolična
KEEP PLUM
40698 temna sliva
Šminka-balzam za ustnice Keep Balm 3,7 g
Nežen, sijoč zaključek, udobna oblika stika za enakomeren nanos in stilska magnetna embalaža.
10,00 €
6,49 €
KEEP BEIGE
40699 naravna bež
138 10/2020
ŠMINKA-BALZAM ZA USTNICE KEEP BALM USTNICE OBDA Z NEŽNO BARVO, KOMPLEKS OLJ IN VITAMINOV PA KOŽO HRANI IN JO NEGUJE
UMETNOST LIČENJA 40621 temna korala
40619 čajna vrtnica
40615
klasična rdeča
40616 78885
ognjeno rdeča
40622 naravna barva
Vlažilna šminka Hydra Lips 4 g
40617 naravna kava
10,00 €
6,49 €
Papirnata darilna vrečka Glam Team S: 11,5 х 17,5 х 5 cm.
78885
0,50 €
40620 gola roza
40624
40624
romantična vrtnica
40618 naravna bež
40623
roza sončni zahod
POTEŠI ŽELJO PO BARVI!
VLAŽILNI SERUMSKI KOMPLEKS HILURLIP IZRAVNAVA USTNICE IN JIH NAREDI VIZUALNO BOLJ VOLUMINOZNE 10/2020 139
Naredi ton kože zdrav, svež in sijoč, poleg tega pa nevtralizira modre podtone na sveži koži
UČINEK SOFT FOCUS*
Bori se proti nezdravemu rumenkastemu podtonu kože
Nevtralizira rdečice. Dobro prikrije vaskularni retikulum, akne in vnetja
Korektor za obraz Paint IT 14 ml 6426 nežna roza 6427 sivka 6428 zelena
TAKOJŠNJI OBČUTEK MULTI LIFTINGA
5,40 €
3,59 €
(256,43 €/kg)
10
SPF
Tonalni serum za obraz Neo Serum 30 ml
Visoko aktivne sestavine prodrejo globoko v kožo in izboljšajo njen videz. Lahka žametna tekstura.
18,00 €
12,49 € (416,33 €/l) 6427
6174 svetlo roza
6175
naravno roza
6176
slonova kost
* Soft Focus (iz angleščine. "Mehki fokus") - posebna razpršitev svetlobe, ki zagotavlja popolno gladkost kože, vizualno odpravljanje nepopolnosti.
140 10/2020
6426
6428
UMETNOST LIČENJA
Puder za obraz Wet & Dry Perfect Me 9,5 g
Puder se lahko nanese na dva načina. Vlažni: gobico rahlo navlažite z vodo in puder nanesite na obraz, dokler ne dosežete želene gostote nanosa. Suhi: puder nanesite na obraz na običajen način - z gobico ali s čopičem.
18,00 €
12,49 €
6349 svetla bež
6364
naravna bež
6379 bež
UMETNOST LIČENJA 10/2020 141
UREJENE OBRVI Učinek mikroskopiranja: nariše tanke dlačice in se čez dan ne razmaže
Svinčnik za obrvi 0,06 g
Barvo svinčnika izvlecite največ do 1,5 mm. 1. 5563 kostanj 2. 5562 svetlo rjava 3. 5523 naravna bež
7,00 €
5,39 €
Model uporablja maskaro 5599, svinčnik za obrvi 5563, zapečeno senčilo 5620.
NA PRVI POGLED 142 10/2020
UMETNOST LIČENJA UREJENE PUŠČICE Tekstura se ne razmaže, ne teče, omogoča vam, da narišete gladko in jasno linijo
Svinčnik za oči "Zvezdni avtogram" 0,35 g 1. 5614 iskreno črna 2. 5611 plemenita rjava 3. 5615 skrivnostna siva
5599
7,00 €
5,39 €
5 FUNKCIJ V ENI MASKARI 5 v 1: daje volumen, podaljša, fiksira, razdvaja in neguje trepalnice.
Oblikovalna maskara za trepalnice "Glavna vloga" 6 ml 5599 črna
10,00 €
hit
prodaje
6,99 €
10/2020 143
IZJEMNE TREPALNICE Maskara se ne drobi in ne lepi trepalnic, tudi če jo nanesete v več plasteh z intervalom 10 ur, zagotavljajo volumen.
561 9
5598
ODTENKI LEPOTE Senčilo lahko jih nanesemo na dva načina: suhi - za zadržano dnevno ličenje in vlažni - za bogat večerni videz
Zapečeno senčilo "Očarljivi videz" 4 g
14,50 €
10,99 € 5618
safirska sreča
5619
grafitni užitek
5620 bež čari
5622
ljubiteljsko občudovanje
Super volumenska maskara za trepalnice "Vaš Oskar" 6 ml 5598 črna
5623
10,00 €
lahka romantika
6,99 €
144 10/2020
bronasta radost
5625
UMETNOST LIČENJA
43030
naravni žamet
43031
rdeči žamet
43032
vijolična tvid
Nasičeni odtenki in udobna pol mat tekstura na ličilih ustvarjajo modni poudarek
Model uporablja šminko 43032, maskaro 5598.
43034
breskov velur
43036
roza svila
43037
kavni saten
43032
SKUŠNJAVA V VSAKEM ODTENKU
43038
jagodna čipka
Pol mat šminka "Ovacija" 4 g
BARVA IN UDOBJE BREZ KOMPROMISOV
IDEALNA KONTURA USTNIC Obstojna tekstura, do 10 ur odlično drži enakomerno in jasno konturo ustnic
10,00 €
5,89 € Svinčnik za ustnice "Zvezdni avtogram" 0,35 g 1. 43082 popoln rubin 2. 43084 romantično naravna 3. 43085 klasična roza z biserom
7,00 €
5,39 € 10/2020 145
ROKE KOT PREDMET OBČUDOVANJA
OBSTOJNA MANIKURA
Biserni in sijajni odtenki vam omogočajo, da najdete zanimive kombinacije manikure
SUPER OBSTOJNOST IN BLEŠČEČ SIJAJ Nanesite brez podlage - enostavno na nemastne nohte Odstranite jih enostavno z odstranjevalcem laka za nohte Super odporen premaz
Brez UV žarkov
1. Zaščitna prevleka 8,5 ml 7333
5,90 €
2,99 €
2. Lak za nohte "Najboljši scenarij" 8,5 ml
Vsak za 5,90 € 7406
4,49 € 7562
koketno roza
2,99€ Aktualna paleta - 2020
7521
nežna orhideja
7316
zvezdni granat
7406
ekskluzivna čokolada
7563
harmonično bež
7522
vrt potonike
7523
7317
unikatno kremna
7560
tresoča breskev
7566
breskova vrtnica
Steklena pilica 9748
3,10 €
2,29 €
146 10/2020
NE POŠKODUJE POVRŠINE NOHTOV, PREPREČUJE CEPLJENJE
7526 gosta megla
7527
peščeni vihar
7528
rdeča hijacinta
razigrana višnja
7524
Velikost: 14 cm.
Udoben širok čopič
Lak za nohte "Gelni premaz" 8,5 ml
Za odtenke laka "Najboljši scenarij"
7333
Super sijajna površina
7529
krem roza
veličastni granat
7525
7530
bela vrtnica
zrela višnja
UMETNOST LIČENJA
REFERENČNI TON 6308 6468
NOV ODTENEK
hit
prodaje
15
SPF
TON + LIFTING Kožo neguje in vlaži, gladi njen ton in jo pomlajuje, vrača ji elastičnost
TON+NEGA Podlaga za ličila gladi, vlaži in prehranjuje. Tonalna krema se prilagodi tonu kože, prikriva nepopolnosti
Tonalna krema "Dvojni slog" 2 х 15 ml
Kožo pripravite tako, da najprej nanesete podlago za ličila. Nato nanesite tonalno kremo. 6308 peščena 6468 vanilijevo roza
15,50 €
11,49 €
Tekoči puder-serum s pomlajevalnim učinkom "Sijaj mladosti" 30 ml 1. 6309 slonova kost 2. 6310 naravna bež
16,00 €
12,49 €
(416,33 €/l)
(383,00 €/l)
10/2020 147
40051
granatno rdeča
40050
kraljevsko rdeča
40052
elegantna jagoda
40053 modna korala
40054
občutljiva breskev
40055
40060
pastelno roza
začinjena kava
40056
40061
40057
40062
čutna bež
kremna kava
40059
plemenita čokolada
privlačna kostanjeva
šarmantna čokolada
40063
elegantna sliva
40064
občutljivo roza
148 10/2020
40050
UMETNOST LIČENJA
UČINEK
ŽAMETNIH USTNIC
jasna kontura Udobna tekstura na osnovi voska za jasno in enakomerno konturo ustnic
40 1 05 40 2 05
POL-MAT UDOBNA TEKSTURA ZAGOTAVLJA ENAKOMERNO NANAŠANJE IN USTNIC NE SUŠI
2,89 € 40 40
1 06
Konturni svinčnik za ustnice "Ultramoderno" 1,14 g
05 4
4,50 €
2,89 € 4625
odlična lilija
4648 40
nežna kamelija
06 3
4649
cvet lokvanja
4560
strastna orhideja
GRAJENEC NA PR AVIC O
TR
OŠ
T
A
EP
ST O R IT
EV
40031
IT E NIKO V IN K VA L
Pol-mat šminka "Žametna sezona" 4,2 g
7,00 €
3,59 €
Vsak odtenek šminke samo za
plemeniti granat
40032 čajne vrtnice
40033
tangentna potonika
3,59€ 10/2020 149
3 V 1: OMOGOČA HITRO IZDELAVO MODNEGA ENOBARVNEGA MAKE-UPA
5224
jagodni sladoled
sočna paleta Kapsule s hialuronsko kislino v sestavi in sijajni zaključek ustnicam zagotavljajo vizualni volumen
Nova generacija biserov - zdaj se ustnice svetijo še bolj intenzivno, barva pa izgleda bolj živahna in voluminozna
5225
breskov souffle
5226
jagodni zefir
-45%
Šminka "3D-poljub" 4 g
Sijaj za ustnice "Valovi barv" 9,5 ml
7,00 €
7,00 €
4,69 € 40003 bež motiv
jagodni sving
44008
40454
40004
44009
40513
40007
44012
40006
44015
granat rumba
5225
rubin barcarol višnjev solo
44001 rožnati valček
44002
3,59 €
150 10/2020
jutranja suita cvetna aria
44018 slivov blues
44019
argentinski tango
44003
44020
44007
7,00 €
strastni flamenko
romantika za ljubljeno karamela polka
Sredstvo za ličenje oči, ustnic in vek #UNIQorn 6 g
4,99 €
kraljica disca
tropska cumbia
sijajna jagodna
zrela višnja
40517
bleščeča lubenica
40518
iskrivo prozorna
40519
karamelni užitek
UMETNOST LIČENJA
4579
4582
sončna dolina
tridimenzionalna rdeča
4583
kraljevska višnja
4584
4588
roza sonce
cvet vrtnice
4585
4589
obalna sekvoja
vijolični blues
40130 breskev
Saten šminka "Sijaj v barvi" 4 g
7,00 €
4586
4596
4587
4597
meglica ametista
koralna iluzija
2,99 €
goreči flamenco
4582
jutranja blaženost
SATENAST
ZAKLJUČEK
-55% KREMNA TEKSTURA BREZ BISEROV, OBOGATENA S KARITEJEVIM OLJEM IN VITAMINI, DAJE USTNICAM GLOBOK ODTENEK IN JIM ZAGOTAVLJA PREHRANO
videz bo govoril namesto vas!
Zahvaljujoč inovativni formuli poveča volumen trepalnic za 140%*
-40% TEKOM DNEVA OHRANJA NASIČENE BARVE IN KOVINSKI LESK
Tekoče senčilo za veke "Galaktično potovanje" 5,5 ml
5,40 €
3,19 €
5228
magična
zatemnitev
Maskara "Revolucionarni Cayal za oči "Ultramoderno" 1,14 g volumen" 12,5 ml 5576 črna
4,50 €
3,59 €
8,00 €
5,39 €
(431,20 €/l)
5235
5453
dimno siva
zvezdni dež
5236
kavna sreča
Klasična ščetka obarva trepalnice in jim daje volumen
5245
5455
magična luna
beli pesek
5246
oljčni vrt
5230
gravitacija
5247
5458
ozvezdje Orion
nebesno modro
5435
nočna sonata
5436 5450
skrivnostni planet
5459
Neptunovo rojstvo
nenaseljen otok
5437
modro morje
5438
Dvojni šilček
Material: polistiren. Velikost: 3,7 х 3,5 х 2,4 cm.
9207
3,10 €
152 10/2020
2,29 €
lila meglica
5439
smaragdno mesto
Maskara "Umetnost volumna" 10 ml 5552 črna
8,00 €
5,39 €
(539,00 €/l)
*Potrjeno v kozmetičnem laboratoriju Ancorotti (Italija).
545
8
Mehka tekstura vam omogoča, da narišete jasno črto ali preprosto senčenje
UMETNOST LIČENJA NARAVNI UČINEK: POLNJENJE VOLUMNA IN MEHEK OBRIS SPREMINJAJTE INTENZIVNOST BARVE - TO BO POMAGALO, DA BODO OBRVI VIDETI BOLJ NARAVNE
-40%
Paleta senčil za obrvi #Superbrow 7,5 g 5466
14,50 €
8,49 €
IDEALNE Material: sintetična vlakna, les.
Čopič za senčenje senčil
OBRVI 5527
naravna bež
Oblika: ovalna. Velikost: čopič - 19 cm; kup - 1,1 х 0,8 cm.
5528
svetlo rjava
5527
11105 Čopič za nanašanje senčil
5529
kostanj
Oblika: cvetni list. Velikost: čopič - 19,3 cm; kup - 1,3 х 1,2 cm.
11621 Čopič za oblikovanje obrvi
11097
11621
11106
11105
Oblika: poševna. Velikost: čopič - 17,5 cm; kup - 0,5 / 0,8 x 0,8 cm. Material: sintetična vlakna, les.
11097
Vsak za 3,10 €
2,29 €
5529
Velikost: dolžina - 18,5 cm; dolžina kupa - 0,5 cm.
5528
11106 Čopič za senčenje svinčnika in senčil
GRAFIČNO OBLIKOVANJE
-50%
ŽAMETNA KREMNA TEKSTURA NAREDI BARVO OBRVI MAKSIMALNO NARAVNE, ŠČETKA PA OBRVI RAZČEŠE
Svinčnik za obrvi s ščetko 1 g
3,60 €
1,79 € 10/2020 153
popoln ton Kombinacija toplih pigmentov in migetajočih mikrodelcev osveži polt obraza in mu daje nežno rdečico
11096
11095
Kot svila nežno pade na kožo, izravna ton in koži doda nežen sijaj. Odlično učvrsti ličila
11,00 €
7,99 €
(470,00 €/kg)
Rdečilo v kroglicah "Biserni posip" 17 g
11,00 €
7,99 €
(470,00 €/kg)
Material: sintetična vlakna, les.
6188
6143
čokoladni ton
breskov sadovnjak
6191
6144
biserna rosa
češnjevi cvetovi
6192
Oblika: okrogla. Velikost: krtača - 18,5 cm; kup - 4,5 x 4 cm.
11095
naravni sijaj "Beauty Blender" vam omogoča odstranjevanje odvečnih tonalnih sredstev ali pa obdelavo večjih delov kože
Čopič za nanašanje pudra
6 ločenih gobic se lahko uporablja pri kompleksnejšem ličenju z več tonalnimi sredstvi
Roza torbica
21,50 €
Material: poliuretan. Velikost: 6 cm.
9538
7,00 €
5,39 €
Gobice za nanos tonalne kreme 6 kom. Material: lateks. Velikost: posamezna gobica - 2 х 3,5 cm.
9028
3,10 €
154 10/2020
2,29 €
Oblika: ravni rez. Velikost: čopič - 14,5 cm; kup je 1,7 x 2,8 cm.
11096
Modni dekor v obliki rese in trendovski sijaj. Material: poliester, poliuretan; okovje - kovina; podloga - poliester. Velikost: 20 x 11 x 6,5 cm.
11760
Kozmetična gobica
Čopič za nanašanje tonalne osnove
Vsak za 7,00 € 5,39 €
10,99 € 11095
Puder v kroglicah "Biserni posip" 17 g
UMETNOST LIČENJA
rdečilo
BARVNA TEKSTURA OMOGOČA HITRO ODPRAVLJANJE NEPRAVILNOSTI NA KOŽI
Osveži ličila in pomaga poudariti ličnice
6182 zelena
Proti aknam in rdečici
Rdečilo za obraz "Era lepote" 2,7 g
8,00 €
5,89 € 6166
cvetoča vrtnica
6183 biser
Osvetlitev in modeliranje obraznih reliefov
6167
tropsko sadje BISERNI Ustvari učinek "poudarka", koža je videti bolj gladka, svilnata in popolna.
6181
rumena
RUMENI Maskira temne kolobarje pod očmi, modrice in žile.
Proti temnim kolobarjem pod očmi
2,69 € 6180
LILA Maskira starostne pege, zanesljivo skriva sledi utrujenosti in rjave konture okoli oči, prikrije rumenost in osveži obraz.
lila
Proti pigmentnim madežem
ZELENI Nevtralizira rdečico, pomaga skriti akne, vnetja in draženje na koži.
Barvni korektor za obraz 14 ml
Nanesite točkovno pod tonalno kremo.
5,40 €
2,69 €
(192,14 €/l)
10/2020 155
Model uporablja paleto 6073
SVETLO SENČILO Področja poudarjanja: hrbtni del nosu, sredina brade, čelo, pod obrvmi, zgornji del ličnic in "kupidni lok".
Paleta za oblikovanje obraza "Idealna forma" 6,9 g 6073
11,00 €
RDEČILO Nanesemo na jabolka ličnic ali lice.
7,99 €
3 SREDSTVA V ENI PALETI ZA EKSPRESNO LIČENJE IN OBLIKOVANJE OBRAZA
hit prodaje
SVETLO SENČILO
RDEČILO
BRONZANT Zatemnitvene cone: linija rasti las, krila in rob nosu, linija brade.
BRONZANT
Svetlikajoč krhki puder za obraz in telo One Love 4 g Blazinica je priložena. 6275 univerzalni odtenek
18,00 €
14,49 €
PUDER NANESITE Z MEHKO BLAZINICO, KI NE DRAŽI KOŽE IN IZDELEK ODLIČNO PORAZDELI
156 10/2020
UMETNOST LIČENJA
7099
Model uporablja lak za nohte 7491, šminko 40007, maskaro 5576
POPOLN PREMAZ IN OBNAVLJANJE NOHTOV
Osnova-serum pod lak 9 ml 7099
7176
popoln ametist
7339 čajne vrtnice
7342 roza sivka
DOLGI IN ZDRAVI NOHTI
7257
Krepilno sredstvo za nego nohtov 9 ml 7257
7347 zimska češnja
7351
francoski poljub
VEDNO POPOLNA MANIKURA
7393
Sredstvo za nego nohtov 2 v 1 "Anti-ugriz" 9 ml 7393
7356
vanilijevo nebo
7357
kapučino s cimetom MAT UČINEK VSAKEGA LAKA
7395
KREPITEV NOHTOV IN UČINEK PROTI STARANJU
7430
7363
občutljiva orhideja
Vrhnji mat zaščitni sloj 9 ml 7395
Lak za nohte proti staranju "Gladkost in sijaj" 9 ml 7430
7364 metina lizika
9V1
7404
cvet puščave
● SE HITRO SUŠI BREZ ŽARNIC
7491
● N E POTREBUJE OSNOVE ● NE ZAHTEVA SUŠENJA ● OHRANJA SIJAJ
Vsako za 4,30 €
OSNOVNA NEGA - TO SO SREDSTVA, S KATERIM BODO VAŠI NOHTI MOČNI IN NEGOVANI
3,19 €
7432
orientalska sladkost
7491 stilsko bordo
● USTVARJA VOLUMINOZEN PREMAZ ● DAJE SOČNI ODTENEK
7492
● Z ADOSTUJE ENA APLIKACIJA ● U DOBEN ŠIROK ČOPIČ ● DO 7 DNI OBSTOJNOSTI
roza lotos
Lak za nohte CC 9 v 1 "Pametna barva" 9 ml
4,50 €
3,59 €
7493
kava z mlekom
10/2020 157
akcijska cena
1,39 €
2361
akcijska cena
1,59 €
2 36 0
BRUSNICE IN JAGODE
Zrele jagode
8528
VŠEČ BO VSEM, KI IŠČEJO VIR NESKONČNEGA POZITIVNEGA
akcijska cena
Vitaminska krema za roke 75 ml 8528
Vitaminsko tekoče milo 200 ml 2361
Vitaminski gel za tuširanje 200 ml 2360
2,70 €
2,70 €
2,70 €
2,19 €
(29,20 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
158 10/2020
2,19 €
(10,95 €/l)
2,19 €
(10,95 €/l)
1,39 €
Poletje, POLNO
HIGIENA
VITAMINOV!
akcijska cena
1,59 €
1
3 4
2
Vitaminska meglica (mist) za telo 120 ml 1. "Mandarina in bergamot" 2335 2. "Karambola in marakuja" 2396 3. "Mango in papaja" 2374 4. "Lubenica in melona" 2552
Vsaka 2 izdelka Vitamania
Vsak za 3,60 €
2,69 €
(22,42 €/l)
Posebna ponudba za strani 158–161
po posebni ceni
8527
akcijska cena
3,99
KIVI IN AVOKADO
€
Vitaminski piling za telo "Kivi in avokado" 180 ml
Nežno čisti in obnavlja kožo. Poseben kompleks vitaminov A, E, PP neguje in tonizira, aroma sadnega koktajla pa poživi in navdihuje.
8527
6,50 €
akcijska cena
KARAMBOLA IN MARAKUJA Vitaminski gel za tuširanje 200 ml 2397
2,70 €
2,19 €
(10,95 €/l)
4,89 € (27 ,17 €/l)
2397
1,39 €
2398
akcijska cena
1,39 €
akcijska cena
1,59 €
Vitaminska krema za roke 75 ml 2393
2,70 €
2,19 € (29,20 €/l)
Vitaminsko tekoče milo 200 ml 2398
2,70 €
2,19 € (10,95 €/l)
2393
2367
akcijska cena
1,39 €
RIBEZ IN ROBIDA
akcijska cena
akcijska cena
1,39 €
1,59 €
Vitaminski gel za tuširanje 200 ml 2367
2368
2,70 €
2,19 €
(10,95 €/l)
Vitaminsko tekoče milo 200 ml 2368
2,70 €
2,19 € (10,95 €/l)
Vitaminska krema za roke 75 ml 2385
2 385
2,70 €
2,19 € (29,20 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
160 10/2020
HIGIENA
akcijska cena
2328
1,39 €
akcijska cena
1,39 €
2329
MANDARINA IN BERGAMOT
akcijska cena
Okusen citrusni duet
1,59 €
2333
ZA LJUBITELJE ŽIVAHNIH VTISOV
Vitaminski gel za tuširanje 200 ml 2328
Vitaminska krema za roke 200 ml 2333
Vitaminsko tekoče milo 75 ml 2329
2,70 €
2,70 €
2,70 €
2,19 €
(10,95 €/l)
2,19 €
(10,95 €/l)
2,19 €
(29,20 €/l)
Posebna ponudba za strani 158–161
Vsaka 2 izdelka Vitamania po posebni ceni
Maline in bela čokolada Aroma sladice iz jagodičevja - pravi gurmanski užitek za sladokusce
1822
1839
Hranilna krema za roke in stopala 75 ml
Nežno ohranja lepoto kože rok in mehča suho in grobo kožo stopal.
1839
2,70 €
1,39 €
(18,53 €/l)
Kremni gel za tuširanje 200 ml 1822
2,70 €
1,39 €
2150
(6,95 €/l)
Vanilijjevi priboljški
Aroma vanilijevega sladoleda ne bo pustila ravnodušnega nobenega gurmana Kremni gel za tuširanje 200 ml 2150
2,70 €
1,39 €
(6,95 €/l)
Vsak izdelek samo za
1,39€
Posebna ponudba za to stran
HIGIENA
KAR POJEDLA BI JIH Tekoče milo za roke 200 ml
Nežna pena nežno odstranjuje nečistoče s kože in jo obdaja aromo izvrstnih dobrot. 1. "Višnjev confiture" 2227 2. "Metina čokolada" 2230 3. "Maline in bela čokolada" 2232 4. "Karamelna hruška" 1872
Vsako za
2,70 €*
1
(13,45 €/l)
4
2
3
Bonus
za nakupe
*Vsako tekoče milo samo za
1,59€
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI
NAD 8,99 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
10/2020 163
2180
Višnjev confiture
2144
Sladka aroma višnjevega confiture vas potopita v ozračje otroštva
Gel za tuširanje 200 ml 2180
2,70 €
1,39 €
(6,95 €/l)
Krema za roke 75 ml
Koži daje mehkobo in žametnost, pušča sladko dišečo kompozicijo.
2144
2,70 €
1,39 €
(18,53 €/l)
2190
Metina čokolada
Gurmanska aroma z notami osvežujoče mete pušča prijeten sladek priokus
Piling za telo 120 g
Drobni polirni delci odstranijo odmrle kožne celice, zaradi česar ta postane mehka in nežna.
2192
5,40 €
2,29 €
(33,25 €/kg)
Kremni gel za tuširanje 200 ml 2190
2,70 €
1,39 €
(6,95 €/l)
164 10/2020
2192
55%
-
HIGIENA
SLADIC NI NIKOLI PREVEČ! Kremni gel za tuširanje 200 ml 1869
2,70 €
1,39 €
(6,95 €/l)
Karamelna hruška Sveže note hruške, aromatizirane s sladko karamelo podarijo pozitivno razpoloženje
1869
1868
1867
Vlažilni mousse za telo 150 ml Telo obda z dišečo tančico, kožo nahrani s hranili.
1868
5,40 €
3,59 € (23,93 €/l)
Hranilna krema za roke in nohte 75 ml Mehča in vlaži kožo rok, neguje kutikulo.
1867
2,70 €
1,39 € (18,53 €/l)
Posebna ponudba za strani 164–165
Super cene od
1,39€
"OLIVE IN BERGAMOT" Aroma z notami nežnih oliv in svežega bergamota Krema za roke 75 ml
NAVDIHU JO Č A PROVAN SA
Odlično vlaži in neguje kožo, daje žametnost in ščiti pred suhostjo in luščenjem.
8367
2,70 €
1,39 € (18,53 €/l) Souffle za telo 150 ml
Hitro se vpije, vlaži in regenerira. Čarobna dišava vabi na sprehod po romantični Provansi.
8368
8170
8,00 € 8368
8367
3,99 € (26,60 €/l) Meglica (mist) za telo 110 ml 8370
3,60 €
1,79 €
8370
Gel za tuširanje 200 ml 8170
3,60 €
1,79 € (8,95 €/l)
Dezodorantantiperspirant 50 ml 8372
3,10 €
1,79 € (8,95 €/l)
166 10/2020
8372
(16,27 €/l)
HIGIENA
ROMANTIKA PROVANSE Kremno olje za telo 150 ml
Ovojna tekstura kožo takoj navlaži in hrani kožo.
8385
8387
9,00 €
4,99 €
Gel za tuširanje 200 ml 8374
3,60 €
1,79 €
(8,95 €/l)
(33,27 €/l)
8374
8383
8385
"POMARANČA IN VANILIJA" Živahna citrusna aroma s kremnimi notami vanilje in medu Krema za roke 75 ml 8383
2,70 €
1,39 € (18,53 €/l)
Meglica za telo 110 ml
8246
Kožo in lase vlaži in mehča ter čez dan osveži.
8387
3,60 €
Super cene
1,79 € (16,27 €/l)
Dezodorantantiperspirant 50 ml 8246
3,10 €
od
1,79 € (8,95 €/l) Posebna ponudba za strani 166–167
1,39€
KOLEKCIJA UŽITKOV ZA VAŠO KOŽO akcijska cena 8431
1,79 €
NEGOVALNA FORMULA Z MLEČNIMI PROTEINI
8394
akcijska cena
1,59 €
akcijska cena
1,79 €
8682
8667
"NEŽNA NEGA" / S SOKOM JAGOD
"POPOLNO UDOBJE" / S SOKOM FIG
Dezodorantantiperspirant 50 ml 8667
Kremni gel za tuširanje 250 ml 8431
3,20 €
Vsak za 3,60 € 2,69 € (10,76 €/l)
2,69 €
(53,80 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
168 10/2020
Kremni gel za tuširanje 250 ml 8394
Kremno milo za roke 200 ml 8682
3,20 €
2,49 €
(12,45 €/l)
HIGIENA akcijska cena
"RAZKOŠNA MEHKOBA" / Z MANDLJEVIM MLEKOM
Kremna pena za kopel 250 ml 8639
8391
1,79 €
Kremni gel za tuširanje 250 ml 8391
akcijska cena
2,29 €
1844
Vsak za 3,60 €
2,69 € (10,76 €/l)
akcijska cena
8639
1,79 €
8637
Dezodorant- antiperspirant 50 ml 8647
3,20 €
2,69 € (53,80 €/l)
akcijska cena
1,59 €
8647
Kremno milo za roke 200 ml 8637
3,20 €
2,49 € (12,45 €/l)
Mleko za telo 100 ml
Kožo naredi svilnato, se takoj vpije in telo obda z nežno aromo.
1844
4,50 €
akcijska cena
1,79 €
3,19 € (31,90 €/l) Posebna ponudba za strani 168–171
Vsaka La Creme 2 izdelka po posebni ceni
akcijska cena
1,79 €
NEGOVALNA FORMULA Z MLEČNIMI PROTEINI
"ZA OBČUTLJIVO KOŽO" / Z ALOE VERA
8659
Mleko za telo 100 ml 8690
4,50 €
Kremni gel za tuširanje 250 ml 8659
akcijska cena
2,29 €
3,19 € (31,90 €/l)
"AROMATIČNI UŽITEK" / S PISTACIJEVIM OLJEM
8690
Kremni gel za tuširanje 250 ml 8677
Vsak za 3,60 €
2,69 € (10,76 €/l)
akcijska cena
8677
1,79 €
8648
akcijska cena
Dezodorant- antiperspirant 50 ml
1,79 €
Ščiti pred vonjem znoja do 48 ur*. Mehča in pomirja razdraženo kožo pazduh.
8648
3,20 €
2,69 €
(53,80 €/l)
(akcija velja, do razprodaje zalog)
170 10/2020
*Potrjeno s kliničnimi študijami.
"IZVRSTNA NEGA" / Z OSVEŽUJOČO METO
HIGIENA
MORJE NEŽNOSTI! "NEŽNI DOTIK" / S KOKOSOVIM MLEKOM
1,79 €
Kremni souffle za telo 150 ml Kožo vlaži in mehča, ji daje mehkobo in gladkost. Nežna tekstura se hitro vpije.
8396
5,40 €
8393
akcijska cena
3,99 € (26,60 €/l)
Kremni gel za tuširanje 250 ml 8393
3,60 €
2,69 €
(10,76 €/l)
Kremno milo za roke 200 ml 8638
3,20 €
2,49 €
(12,45 €/l)
akcijska cena
3,59 €
8638
8396
akcijska cena
1,59 €
Posebna ponudba za strani 168–171
Vsaka La Creme 2 izdelka po posebni ceni
DOLGOTRAJNA OSVEŽINA DIHA IN PUSTI PRIJETEN JAGODNI POOKUS. NE VSEBUJEJO ALKOHOLA
8727
8725
gel
na
Gel za tuširanje z afrodiziaki 200 ml
Ne suši kože. Cvetlična aroma z začimbnimi notami. Hipoalergena formula.
tek stu ra
8727
3,10 €
m
m a li n e
8728
2,29 € (11,45 €/l)
z o k u s
o
8719
Mleko za telo z afrodiziaki 150 ml Koži daje neverjetno nežnost in gladkost.
8719
5,40 €
3,99 € (26,60 €/l)
Bonus
8733
z aromo
nje viš
za nakupe
*Zobna pasta samo za
1,59€
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI
NAD 8,99 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
Osvežilna gel zobna pasta "Nežna malina" 75 ml 8725
3,10 €
količina
2,29 €* (30,53 €/l)
JE OMEJENA!
Osvežilec za usta "Nežna malina" 50 ml 8728
Osvežilec za usta "Sočna višnja" 50 ml 8733
2,30 €
2,30 €
1,79 € (35,80 €/l)
1,79 € (35,80 €/l)
HIGIENA
SREČA JE BITI ZAŽELENA
Dezodorant za občutljivo kožo 50 ml
Nevtralizira vonj znoja. 0% aluminijevih soli. Ni antiperspirant, ne preprečuje znojenje. Hipoalergena formula.
8846
3,10 €
1,79 € (35,80 €/l)
8722
8721
hiti
1,79€
prodaje
8723
8846
2,69€ Gel za intimno higieno za občutljivo kožo 200 ml Hipoalergena formula.
8722
5,40 €
3,99 €
(19,95 €/l)
Gel za intimno higieno 200 ml Nežno očisti intimno območje. Odpravlja neprijeten vonj. Ne suši kože. Hipoalergena formula.
8721
5,40 €
2,69 € (13,45 €/l)
Gel-lubrikant za udoben odnos 50 ml
Vlaži sluznico. Ne ruši naravnega pH ravnovesja. Hipoalergena formula.
8723
4,10 €
2,99 € (59,80 €/l) 10/2020 173
SVEŽE REŠITVE ZA MAKSIMALNO UDOBJE!
2469
0% ALKOHOLA "NE" BELIM MADEŽEM
48
DO URNA ZAŠČITA*
Vlažni dezodorirni robčki 15 kom.
Bombažni izvleček daje koži občutek mehkobe, svežine in udobja. Do 12 ur nevtralizira vonj znoja, ne da bi pri tem blokiral potenje.
2469
2241
2067
2242
2243
Vlažni robčki za intimno higieno 15 kom.
Dezodorantantiperspirant 50 ml "Aloe vera" 2241 "Čistost lotosa" 2242 "Nežnost bombaža" 2243
Vsak za 2,70 €
1,39 €
(27,80 €/l)
*Potrjeno s kliničnimi preskušanji.
174 10/2020
1,39€
Mlečna kislina podpira naravno mikrofloro. Bombaž vlaži, mehča in pomirja kožo. Hipoalergena formula za nežno nego. Nežna aroma
2067
Vsaki za 1,80 €
1,29 €
KISIKOVA KOZMETIKA
HIGIENA
Dezodorant za intimno higieno 75 ml Sveža aroma
1628
4,50 €
3,19 € (18,23 €/l)
Nevtralizira neprijeten vonj. Zagotavlja čistost in svežino skozi ves dan 1640
-40%
Odpravlja neprijetne vonjave, preprečuje pojav rdečice in draženja
1628
2068
hit
prodaje
Ohranja naravno ravnotežje, odpravlja vonj in nežno očisti intimno območje
Sredstvo za intimno higieno 200 ml Z mlečno kislino
1640
5,40 €
3,19 € (18,95 €/l)
Mousse za intimno higieno 150 ml
Primerno za vsakodnevno uporabo. Z mlečno kislino
2068
5,90 €
4,49 € (29,93 €/l) 10/2020 175
ZA UDOBJE VAŠIH NOG
Krepi stene krvnih žil in pospešuje prekrvavitev, zmanjšuje otekline
Trda stran Mehka stran za obdelavo bolj za poliranje in dodajanje trde in grobe mehkobe koži kože
1733
Dvostranska pilica za noge Velikost: 25 x 5 cm.
11725
11,50 €
8,99 €
11725
Tonična krema za noge Venotonik 75 ml 1733
Vlaži in mehča grobo kožo, odstranjuje kurja očesa
4,00 €
1696
3,19 € (42,53 €/l)
Preprečevanje nastanka kalusa
1695
Mehčalna krema-compress za noge 50 ml
Po tuširanju za 20-30 minut nanesite kremo na grobo kožo (žulji, kurja očesa). Za odstranitev zmehčane kože uporabite trdo gobico. S karbamidom
Svinčnik-stik za preprečevanje žuljev na stopalih 4 g
1696
1695
3,60 €
2,69 € (53,80 €/l)
176 10/2020
Sredstvo nanesite na mesta, kjer je možno drgnjenje in poškodbe kože. Z oljem arnike, alantoinom in vitaminom E
3,60 €
2,69 €
KISIKOVA KOZMETIKA
HIGIENA
NOGAVICE HITRO OGREJEJO NOGE, KAR POSPEŠUJE PRODOR VITAMINOV V KOŽO MEHČAJO IN VLAŽIJO KOŽO NOG
Uravnava intenzivnost znojenja kože nog. Ne pušča sledi na oblačilih in čevljih
VEČKRATNA UPORABA: DOVOLJENO JE ROČNO PRANJE PRI T 30 ° C
1642
1661
Vlažilne silikonske nogavice
hit
prodaje
Na osnovi gela, obogatenega z oljem sivke in vitaminom E. Uporabljajte 2-3 krat na teden. Sestavine: 80% bombaž, 19,5% elastomer, 0,5% gel. Velikost: 23 x 10 cm (enojna).
11005
23,50 €
17,99 €
Zmehča otrdelo kožo stopal, preprečuje razpokanje, obnavlja naravno lipidno plast
Bonus
za nakupe
Balzam za noge "Gladke petke" 50 ml
Krema - antiperspirant za noge s povečanim potenjem 75 ml
Z naravnimi vlažilniki in kisikovim kompleksom
Z učinkom smukca in blagim vonjem mentola
1661
1642
3,60 €
2,69 €*
(53,80 €/l)
3,60 €
2,69 € (35,87 €/l)
Posebna ponudba za to stran
*Balzam za noge samo za
1,79€
PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI
NAD 8,99 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
USMERJENO DELOVANJE ZA TEŽAVE V USTNI VOTLINI Zobna ščetka z ioni srebra Ščetina srednje trdote. Material: varna plastika, najlon.
Že po prvi uporabi blokira občutljivost živčnih končičev
9917 rdeča 9919 zelena 9918 modra
Prodre v mikropore sklenine in jih zapolni, obnovi poškodovana območja že po 10 dneh uporabe*
1657
4,00 €
2,99 €
3 KRAT
1685
bolj ekonomična kot običajna zobna pasta: dovolj je samo za en grahek paste
1599
hit
prodaje dv
o
ba
rvn
a
2,19€
Ima antiseptične in protivnetne lastnosti, krepi zdravje dlesni
Kompleksna zobna pasta s propolisom Complex Care Propolis 75 ml
Profilaktična zobna pasta za občutljive zobe Sensitive 75 ml
Z natrijevim fluoridom in aktivnim cinkom
S kalijem in bioaktivnim kalcijem
1685
1657
Vsaka za 3,60 €
2,89 € (38,53 €/l)
178 10/2020
Koncentrirana zobna pasta "Plus 200%" 75 ml Z oljem čajevca in izvlečkom modre ciprese
1633
3,60 €
2,19 €
(29,20 €/l)
Profilaktična zobna pasta za obnovitev in okrepitev sklenine Total Repair 75 ml S sistemom CalciuMax, ki temelji na hidroksiapatitu - viru kalcija
1599
3,60 €
2,89 € (38,53 €/l)
* Glede na raziskavo FSAEI HE Prva moskovska državna medicinska univerza v I.M. Sechenov z Ministrstva za zdravje Ruske federacije (univerza Sechenov).
1633
NIK NAGR EM A EJ
DE
PR
KISIKOVA KOZMETIKA
O
OŠ
T
A
EP
ST O R IT
EV
PR AVIC
TR
NIKO
V IN K VA L
ITE
HIGIENA Zobne paste Expert Pharma - nagrajene v kategoriji "Pravice potrošnikov in kakovost storitev"
Kisikov kompleks NOVAFTEM-O2®, ki je vsebovan v vseh izdelkih za ustno nego, izboljša dotok krvi v dlesni, v ustni votlini preprečuje razvoj vnetnih pojavov.* Učinkovito se bori proti površinskim madežem in zobem vrača naravno belino 1632
1659
hit
*Učinkovitost potrjujejo klinična preskušanja in Faberlic patenti št. 2099050 in 2096031.
prodaje
Zmanjša prisotnost neželenih bakterij v ustni votlini, krepi in ščiti dlesni
2,29€
1608
Blokira "pritrditev" zobnih oblog na sklenino in nastajanje zobnega kamna
Belilna zobna pasta White Plus 75 ml Z naravnim ekstraktom papaje
1632
Profilaktična zobna pasta Plaque Control proti zobnim oblogam in zobnemu kamnu 75 ml Z natrijevim pirofosfatom, natrijevim fluoridom
1659
Vsaka za 3,60 € 2,89 € (38,53 €/l)
Profilaktična zobna pasta za krepitev dlesni Prodent 75 ml Z biokalcijem in izvlečkom sladkega korena
1608
4,50 €
2,29 € (30,53 €/l) 10/2020 179
CELOVITA NEGA USTNE VOTLINE Preprečuje vnetja v ustni votlini. Ne vsebuje fluora in alkohola
Zobna nitka z okusom mete 25 m 1514
3,60 €
-40%
V ustni votlini zmanjša prisotnost neželenih bakterij, krepi in ščiti dlesni 1637
1,79 €
Enostavno prodre v prostor med zobmi, nežno in učinkovito očisti površino zob
1653
1679
ete
Inten z
ejši okus m ivn
1514
Odpravlja neprijeten zadah, spodbuja okrevanje mikroflore ustne votline, aktivno vlaži sluznico
Ustna vodica za občutljive zobe 250 ml S kalijem in bioaktivnim kalcijem
1653
5,40 €
3,99 € (15,96 €/l)
180 10/2020
Ustna vodica 250 ml Z izvlečki lubja hamamelisa, hrastovega žira in rastlinskih aminokislin
1637
5,40 €
3,19 € (12,76 €/l)
Gel pršilo za usta 100 ml 1679
5,40 €
3,99 €
(39,90 €/l)
KISIKOVA KOZMETIKA
SIJOČ NASMEH - VAŠA GLAVNA DEKORACIJA! SKRB ZA ZDRAVJE DLESNI
HIGIENA TROJNO DELOVANJE Zaščita pred kariesom*
UČINKOVITO BELJENJE SKLENINE
Svež dah
Nega dlesni
2246
*Učinkovitost potrjujejo klinična preskušanja in Faberlic patenti št. 2099050 in 2096031.
2237
1,39€ Profilaktična kisikova zobna pasta 75 ml "Aktivna nega" 2237 "Nežno beljenje" 2246
1,79€
Vsaka za 2,70 €
2293
1,39 € (18,53 €/l)
Ustna vodica za občutljive zobe 250 ml "Ekstra svežina" "Zdravilna zelišča"
Zagotavlja celovito nego zob in dlesni ter učinkovito zaščito pred kariesom. 2293 z živahnim okusom mete
Ima učvrstitvene, tonične in protivnetne učinke. 2256 z osvežilnim zeliščnim okusom
4,10 €
(12,76 €/l)
1,79 €
(7,16 €/l)
4,10 €
1,79€
3,19 €
2256
Silikonska zobna ščetka
Ščetka srednje trdote. Material: silikon, plastika. 11316 modra 11317 roza 11319 zelena 11315 rumena
Vsaka za 3,60 €
1,79 € 10/2020 181
AKTIVNE SESTAVINE VPLIVAJO NA STRUKTURO SKLENINE IN JO OBNOVIJO TER OHRANJAJO OPTIMALNO RAVNOVESJE MIKROFLORE USTNE VOTLINE
BOROVNICE PRED SPANJEM, ZA NOČNO ZAŠČITO ZOB PRED KARIESOM
Zobna pasta "Nočna" 75 ml Z izvlečkom borovnice
2209
TEŽAVE Z DLESNIMI? KAR MIRNO! SOK ALOE JE NAJBOLJŠI POMOČNIK!
Zobna pasta "Zdrave dlesni" 75 ml
S sokom aloe vera
2211
količina
JE OMEJENA!
Zobna ščetka z ogljevim posipom
Ščetine, prevlečene z ogljem, učinkovito čistijo zobe in imajo učinek beljenja. Silikonski elementi na robovih pa dlesni masirajo. Srednja trdota. Material: ročaj - plastika, ščetine - najlon z ogljevim posipom. 11747 bela 11748 črna
3,60 €
2,69 €
182 10/2020
SOČNO SADJE ZA DOBRO RAZPOLOŽENJE IN ZAŠČITO PRED KARIESOM
Zobna pasta "Anti karies" 75 ml S sokom ananasa
2210
Vsaka za 3,60 € 2,89 €
ČRNO OGLJE ZA BELINO ZOB! PARADOKSALNO IN UČINKOVITO!
Zobna pasta "Beljenje in Detox" 75 ml Z ogljem
2212
(29,20 €/l)
Nuki:
HIGIENA
ČISTI ZOBE S POMOČJO ZNANOSTI
• Ne vsebujejo SLS/SLES in parabenov • 97% sestavin je naravnega izvora • Primerne za vso družino
2214
2,19€
2499 2208
3,19€ OBČUTLJIVI ZOBJE - ŠE POSEBEJ SKRBNA NEGA! ZOBJE BODO BELI KOT MESO KOKOSA!
SVEŽINA DIHA, POZITIVEN NASMEH IN ŽIVHEN PRIOKUS - ALI ZJUTRAJ ŠE KAJ POTREBUJEMO?!
Zobna pasta "Beljenje za občutljive zobe" 75 ml
Zobna pasta "Jutranja" 75 ml
S kokosovim oljem
2208
2214
Z oljem grenivke
Vsaka za 3,60 € 2,19 €
NOVO
Ustna voda 250 ml
Omogoča dolgotrajno svežino diha, učinkovito nego sklenine in tudi zmanjša tveganje za vnetje. Z oljem grenivke
2499
5,40 €
3,19 € (12,76 €/l)
(29,20 €/l) 10/2020 183
SKRBNO OBARVANJE Z AMINOKISLINAMI SVILE 7.43
3.54
10.15
Cappuccino
Zrela višnja
Svetlo vijolična blond
8259
Svetla kostanj
7.35
8271
Kraljevska mango
8276
PEPELASTE IN VIJOLIČNE
8279
10.1
8267
Svetla skandinavska blondinka
6.35
8.34
Čokoladni mousse
Jantarno rjava
Pepelna blond
6.31
8.8
Zlato rjava
Bež blond
8252
8257 Lešnik
4.4
8250
Vroča čokolada
1.0
8256
Črni ahat
8274
9.31
8278
BEŽ
5.4
8.1
8272
8273
ZLATE IN RJAVE
KOSTANJEVE IN ČOKOLADNE
6.54
BAKRENE IN RDEČE
8254
8255
9.8 8277
Šampanjec
Biserno blond
SALONSKA NEGA
3.0
8270
NARAVNE
Temna čokolada
5.01
8268
Bela kava
6.0
8251
Zlato blond
7.03
8253
Svetlo blond
8.0
8266
Naravna blondinka
10.0
8269
Svetla naravna blondinka
184 10/2020
BLAGI VPLIV NA STRUKTURO LAS NASIČENI ODTENKI SVILENOST IN SIJAJ LAS Barva z mehko formulo nežno neguje lase in zagotavlja obstojnost barve. Aminokisline svile zlahka prodrejo v strukturo las, polnijo lomljene delce s hranili in pramenom dodajo neverjetno mehkobo in privlačen sijaj.
Paleta odtenkov, odpornih kremnih barv "Svileno barvanje" 8249
7,00 €
NEGA LAS
VEDNO V SREDIŠČU POZORNOSTI Model uporablja odtenek 3.0 "Temna čokolada". Obstojna kremna barva z aminokislinami svile "Svileno barvanje"
Komplet vključuje: 1 tuba s kremno barvo (50 ml), 1 steklenička z razvijajočim se mlekom (50 ml), 1 regeneracijska tekočina po barvanju (15 ml), 1 par rokavic, navodila za uporabo.
5,40 €
3,19 €
Vsak
odtenek barve s popustom
-40%
MOLEKULE HIALURONSKE KISLINE
AKTIVNI HIALURON
nasitijo lase z vlago, obnavlja vodno ravnotežje, ki je potrebno za dosego učinka kompaktnosti in gladkosti.
ZA VIDNO DEBELINO IN GOSTOTO LAS
8161
ZA UTRJEVANJE TANKIH, RAZREDČENIH LAS Balzamom utrjevalec 250 ml 8161
7,00 €
5,39 € (21,56 €/l)
Maska-polnilna 200 ml
Obnovi vodno ravnovesje, naredi lase goste, sijoče in gladke.
8163
7,00 €
35%
-
4,29 € (26,95 €/l)
186 10/2020
8163
NEGA LAS
KERATIN – beljakovina,
ki ima močan regenerativni učinek, krepi strukturo las od znotraj.
ZA POŠKODOVANE LASE
PAMETNI KERATIN ZA USMERJENO OBNOVO LAS
Regeneracijsko polnilo 30 ml 8264 L
(216,33 €/l)
E
6,49 €
S
8,50 €
?
S FRE
8260 8261
Regeneracijski šampon za poškodovane lase 250 ml 8260
7,00 €
5,39 € (21,56 €/l)
Regeneracijski balzam za poškodovane lase 250 ml 8261
7,00 €
5,39 € (21,56 €/l)
8264
Maska-regenerator keratina za poškodovane lase 200 ml Debeli lasni stržen, zmanjša krhkost, zagotavlja toplotno zaščito.
8248
7,00 €
8248
4,29 €
(26,95 €/l)
35%
-
10/2020 187
Bakrene in mahagonij
Kostanjeve
3.0 Temni kostanj
18022
3.05 Temno čokoladni kostanj
18023
4.0 Kostanj
18024
4.5 Kostanj mahagonij
18027
5.46 Svetlo kostanjeva nežno rdeče
6.34 Temno rdeč zlati - baker
7.4 Blond baker intenzivna
7.0 Blond
8.0 Svetlo blond
9.0 Zelo svetla blond
9.1 Zelo svetla pepelna blond
11.1 Ultra svetla pepelna blond
9.8 Zelo svetla blond bež
11.8 Ultra svetla biserna blond
18031
18034
18040
Svetle
5.0 Svetli kostanj
18028
5.35 Svetlo kostanjeva čokolada
18030
5.3 Svetlo kostanjevo zlata
18029
6.0 Temno blond
18032
18037
18042
18047
Pepelnate
4.1 Pepelnati kostanj
18025
4.05 Čokoladni kostanj
18033
Črne
1.1 Črno - modra
18021
4.3 Zlati kostanj
18026
7.1 Pepelna blond
18038
Zlate
1.0 Črna
18020
8.3 Svetlo blond zlata
18044
4,10 €
9.3 Zelo svetla blond zlato
18049
3,19 € (35,44 €/l)
• S kože nežno odstranjuje sledi barvilnega pigmenta • Ima negovalni učinek • D-pantenol, ki ga sredstvo vsebuje kožo vlaži in jo
188 10/2020
18043
18048
18035
Bež
Sredstva za odstranjevanje barve iz kože po barvanju las 90 ml 1812 1812
8.1 Svetlo pepelno blond
8.8 Svetlo blond bež
18046
18050
18041
Paleta odtenkov obstojnih kremnih barv "Maksimum barve" 28 odtenkov 18053
7,00 €
Živahna modna barva tvojega razpoloženja
NEGA LAS
Model uporablja odtenek 7,4 "Blond baker intenzivna"
Tehnologija Color Lock* za učvrstitev barve
• Posebno obstojna globoka barva • Neverjeten sijaj in mehkoba las • Nega z olji Obstojna kremna barva "Maksimum barve"
Komplet vključuje: 1 epruveta s kremno barvo (50 ml), 1 steklenička z mlekom za razvijanje (50/75 ml), 1 negovalna krema po barvanju "Zaščita pred izpiranjem" (15 ml), 1 par rokavic, navodila za uporabo.
4,50 €
3,59 €
*Iz angleščine "Zaklenitev barve".
10/2020 189
Koncentrirajte se na lepoto las Ampulni koncentrat - takojšen rezultat in dolgotrajen učinek. Visoka koncentracija aktivnih sestavin v sestavi zagotavlja usmerjeno delovanje na težave las.
1. "Atlantska gladkost"
Abisinsko gorčično olje ima izrazit učinek glajenja. To je idealno sredstvo za krotenje neposlušnih las.
1
Ampule koncentrata 1,5 ml za popolno gladkost las
2
8344
2. "Zaščita barve"
Karitejevo olje okrog vsakega lasu ustvarja zaščitni ovoj, ki preprečuje izpiranje barve. 3
Ampule koncentrata 1,5 ml za barvane lase
8341
4
3. "Upiranje času"
Vitamini E, C in F preprečujejo prezgodnje staranje celic, pospešujejo njihovo obnovo, nahranijo lase in zmanjšujejo njihovo krhkost.
Ampule koncentrata 1,5 ml za starejše lase 5
8342
4. "Hranilna nega"
Olje amaranta ima odlične regenerativne lastnosti, kodrom doda sijaj in moč, povrne sijaj in lepo negovan videz las.
Ampule koncentrata 1,5 ml za aktivno prehrano las
8345
5. "Globalna rekonstrukcija" Olje amle neguje in krepi lasne mešičke. Obnovi poškodovane in šibke lase.
Ampule koncentrata 1,5 ml
Načini uporabe:
1. Nanesite na vlažne lase za 5-10 minut. 2. Dodajte v masko za lase. 3. Dodajte k barvi (največ dve ampuli na eno barvanje). 4. Uporabite kot intenzivno nočno nego, zjutraj sperite.
Vsaka 2 ampulna koncentrata samo za
1,39 € vsak (akcija velja, do razprodaje zalog)
za globinsko obnavljanje las
8343
Vsak za 2,70 € 1,99 € Intenzivni osvetljevalec za lase
Komplet vključuje: 2 vrečki z osvetljevalnim pudrom (15 g), 1 steklenička z oksidantom (60 ml), balzam (15 ml), rokavice, navodila za uporabo.
18054
5,40 €
3,99 €
NEGA LAS
Pričeska je vedno popolna
2,99€ Suhi šampon 125 ml Čisti lase brez umivanja glave.
8228
3,59€
5,90 €
8973
Mousse za lase "Močna utrditev" 150 ml Odlično utrjuje lase brez lepljenja.
8890
8890 8228
3,59 €
(28,72 €/l)
8994
4,50 €
3,59 €
(23,93 €/l)
Lak za lase "Močna utrditev" 200 ml Zagotavlja 100% volumen od korenin ter dolgotrajno in močno utrjevanje.
8973
4,50 €
2,99 €
(14,95 €/l)
DD sprej-nega za lase 120 ml Ščiti lase med termo oblikovanjem. Daje sijaj. Zmanjša krhkost las in jih utrdi brez lepljenja.
8994
4,50 €
3,59 €
(29,92 €/l)
10/2020 191
Enakomerni volumen od korenin
89 6
akcijska cena
2,49 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
192 10/2020
0
8959
Tehnologija "Avantgardni volumen" zasnovan posebej za tanke lase. Učinek povečanega osnovnega volumna traja do tri dni, medtem ko lasje ostanejo lahki in svilnati. Balzam za dodatni volumen 200 ml 8960
4,50 €
3,59 €
(17,95 €/l)
Šampon za dodatni volumen 250 ml 8959
4,50 €
3,59 €
(14,36 €/l)
NEGA LAS akcijska cena
Tehnologija "Kristalno čiščenje"
2,49 €
8961
Delci oglja zlahka absorbirajo različne nečistoče iz por lasišča in površine las. Lase osvobodi klora, prahu, ostankov stylinga in odvečne maščobe, zaradi česar postanejo sijoči, poslušni in mehki. akcijska cena 8972
2,49 €
8971
Šampon za globinsko čiščenje las in lasišča 250 ml 8961
4,50 €
3,59 € (14,36 €/l)
Balzam za popolno gladkost las 200 ml 8972
4,50 €
3,59 € (17,95 €/l)
Šampon za popolno gladkost las 250 ml 8971
Tehnologija "Zrcalna gladkost" izbira tistih, ki želijo lase "disciplinirati", pramene pa napolniti z zrcalnim sijajem in jih zgladiti. Posebna ponudba za strani 192-195
4,50 €
3,59 € (14,36 €/l)
Vsaka 2 izdelka Expert po posebni ceni
akcijska cena
Tehnologija "Upiranje času"
2,49 €
aktivno obnavlja lase od znotraj, jim vrača vitalnost, pomaga podaljšati mladost in naravno lepoto. Maska za odrasle lase 200 ml 8963
Šampon za odrasle lase 250 ml 8962
5,40 €
4,50 €
3,99 €
(19,95 €/l)
8962
3,59 € (14,36 €/l)
8958 8957
8963
akcijska cena
2,69 €
akcijska cena
Tehnologija "Zaščita barve"
2,49 €
Šampon za barvane lase 250 ml 8957
4,50 €
3,59 € (14,36 €/l)
Balzam za barvane lase 200 ml 8958
4,50 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
194 10/2020
3,59 € (17,95 €/l)
preprečuje izpiranje pigmentov in ohranja nasičenost odtenkov obarvanih las. Za odtenke las v območju od 7,0 do 1,0
NEGA LAS
Tehnologija "Globalna rekonstrukcija" zasnovana za obnavljanje tudi zelo poškodovanih las. Izdelki na osnovi olja amle dajejo moč vsakemu pramenu.
akcijska cena 8969
2,49 €
8968
Serum - balzam za globinsko regeneracijo las 200 ml 8969
Šampon za globinsko obnovo las 250 ml 8968
4,50 €
(14,36 €/l)
3,59 €
(17,95 €/l)
akcijska cena
2,69 € 8977
4,50 €
3,59 €
Maska za globinsko obnavljanje las 200 ml 8977
5,40 €
3,99 €
(19,95 €/l)
Vsaka 2 izdelka Expert Posebna ponudba za strani 192-195
po posebni ceni
STOP IZPADANJU LAS
67% UPORABNIKOV Koncentrat proti izpadanju las v ampulah 6 kom. 5 ml
Lahko se nanaša na suho in vlažno lasišče.
8350
9,50 €
Krepi mikrocirkulacijo in prispeva k izboljšanju delovanja aktivnih učinkovin
Zmanjša intenzivnost izpadanja las
6,99 €
8349
Vsebuje kompleks Procapil®, ki upočasni proces izpadanja las in spodbudi rast novih zdravih las
Uporabite 1-2 krat na teden.
8349
5,90 €
4,49 €
(44,90 €/l)
196 10/2020
1680
8348
35%
-
8350
Grelna maska proti izpadanju las 100 ml
Priporočljivo za tanke, šibke, razredčene lase
Aktivni šampon proti izpadanju las 150 ml Primerno za vsakodnevno uporabo. Brez SLS.
8348
6,50 €
3,99 €
(26,60 €/l)
Balzam gel za učvrstitev in proti izpadanju las 75 ml
* Podatki temeljijo na testu IN VIVO, ki je trajal 4 mesece v podjetju Sederma. Patent Sederma FR 2 791 684 / WO 00/58347. Za najboljši rezultat je priporočljiva celostna uporaba sredstev.
JE OZNAČILO POVEČANJE ŠTEVILA LAS*
Po umivanju las si jih z brisačo osušite in v korenine vtrite majhno količino balzama. Ne izpirajte. Primerna za vsakodnevno uporabo.
1680
7,00 €
5,39 € (71,87 €/l)
NEGA LAS
POVEČANJE GOSTOTE LAS
69% VPRAŠANIH JE NAVEDLO PODALJŠANJE FAZE AKTIVNE RASTI LAS*
Sprej aktivator gostote las 100 ml
Za intenzivnejše učinkovanje uporabljajte dnevno, priporočen tečaj - 1-2 krat na teden.
1692
Spodbuja presnovne procese v celicah lasišča, lase gosti
Previdno očisti, pospešuje prodiranje aktivnih učinkovin v lasne mešičke Uravnava delovanje žlez lojnic, odpravlja prhljaj, srbenje in draženje
5,39 €
7,00 €
(53,90 €/l)
Vpliva na korenine las in jih krepi od znotraj
1670 1692
35%
-
*Na podlagi raziskav podjetja BioSpectrum (Koreja).
1693
1691
Koncentrat-aktivator gostote las 6 kom. po 5 ml
Intenzivna nega - 3-4 ampule na teden. Podporna nega - 2-3 krat na teden 3-4 mesece. Priporočljivo je, da naredite vsaj dva cikla letno.
1693
9,50 €
6,99 €
Regulacijski šampon za mastne lase 150 ml
Deluje od prve uporabe. Primerno za vsakodnevno umivanje glave.
1670
Šampon-aktivator gostote las 150 ml
Primerno za vsakodnevno uporabo.
1691
Vsak za 6,50 € 3,99 € (26,60 €/l) 10/2020 197
Kako 2,69€ zmagati proti prhljaju? 1305
novih e in veliko Veter svežin nam podarja L TO idej! MEN napolni ežine in nas občutek sv om m iz tim z op PREJEMNIK NAGRADE
PIRITION CINKA - priznani vodja v boju proti "snegu v laseh". Ta komponenta se nahaja v vseh izdelkih te serije.
Šampon za moške, dobitnik nagrade "Udobje doma Beauty Awards" 2020
Šampon-balzam proti prhljaju 2 v 1 "Proti izpadanju las" za moške 200 ml Z mentolom
1305
4,90 €
2,69 €
ZA UREJENE FANTE
Udobje doma
1303 1304
(13,45 €/l)
1300
MASTNI LASJE IN LASIŠČE - VSE JE POD NADZOROM! Steblo BAMBUSA - je močno in odporno. Si želiš takšne lase? Obstaja rešitev!
Šampon-balzam proti prhljaju 2 v 1 "Osnovna nega" 200 ml Z bambusom
1300
4,90 €
198 10/2020
3,59 € (17,95 €/l)
ZELENI ČAJ normalizira ravnovesje in dolgotrajno podaljša občutek svežine.
Balzam proti prhljaju "Nadzor nad mastnostjo" 200 ml Z zelenim čajem
1304
Šampon proti prhljaju "Nadzor nad mastnostjo" 200 ml Z zelenim čajem
1303
Vsak za 4,90 € 3,59 € (17,95 €/l)
1301
*Iz Angleščine. "Brez snega." ** Glede na raziskave LLC SPC CosmoProdTest, medicinskega raziskovalnega in diagnostičnega centra.
1302
E NA IZ POZABIT
L PADANJE
STORI TO SEDAJ!
2,69€
POSLOVI SE OD "SNEGA V LASEH"
#PROTIPRHLJAJU ŽE OD PRVIČ!**
ČAS JE, DA PREIZKUSITE NOVOST!
*
VKLJUČITE SE V AKTIVNO ŽIVLJENJE, POSTANITE VODJA, NE DA BI VAS PRI TEM OVIRAL PRHLJAJ!
NEGA LAS
AS!
I - MINERAL in lepote I K S R O M ir koristi jaju odličen v pon proti prhl
prhljaju Balzam proti nju las" 200 ml da pa iz ti "Pro erali Z morskimi min
1302
Šam nju las" 200 ml "Proti izpada erali
Z morskimi min
1301
9 € (13,45 €/l)
2,6 Vsak za 4,90 €
10/2020 199
11.01
4.05
8770
8784
3,60 €
2,69 €
Čokoladni kostanj
10.0
4.0
8771
8785
Lipov med
9.0 8772
Vanilija
8.1
8775
Pepelna blond
8.0
TEMNE IN MAHOGONIJ
Komplet za barvanje (skleda in čopič) 9007
SVETLE, NARAVNE IN PEPELNE
Beli cvet
8776
Nočna vijola
3.0
8789
Olivna blond
Črna kava
9.83
6.0
8773
8780
8.34
8774
Jesenski gozd
7.3
8778
Začinjeni cimet
Gozdni oreh
KO S TA N J E V E
Z L AT E I N R D E Č E
3.15
8787
1.0
7.0
Roza drevo
6.41
8781
Vroči kostanj
5.0 8782
Svetli kostanj
6.34
5.41
Ognjena krizantema
8783
8779
200 10/2020
Borovničeva marmelada
Temno kostanjeva
8777
7,00 €
4.5 8786
8788
Pšenična blond
Paleta odtenkov obstojnh kremnih barv Botanica 20 odtenkov 8769
Grenka čokolada
Mandelj
NEGA LAS
REPINČEVO OLJE
IZBIRA TVOJA NARAVNA
krepi korenine, spodbuja obnovo in krepi plast keratina ter preprečuje izpadanje las.
ALOE VERA varuje
kožo glave v času barvanja in ima pomirjevalni učinek.
NARAVNA OLJA LASE NEGUJEJO IN JIH HRANIJO
OLJE KOPRIVE vlaži
FITOKERATIN OBNAVLJA STRUKTURO LAS
FITOKERATIN
in hrani lase in jih aktivno oskrbuje z bistvenimi mikroelementi ter povrne mehkobo las.
prodira v globlje plasti lasu in lasem od znotraj obnavlja njihovo strukturo. Vrne lasem moč, sijaj in elastičnost.
Obstojna in negovalna kremna barva za lase Botanica
Komplet vsebuje: tubo s kremno barvo za lase (50 ml), steklenička z aktivatorjem (50 ml), negovalno masko po barvanju (10 ml), par rokavic, navodila.
3,60 €
2,99 €
10/2020 201
do
RA ZVO AI
SESTAV IN
ARAVNEG EN
98%
LEPI IN NARAVNI LASJE
REGENERACIJA IN ZAŠČITA ZA ŠIBKE IN POŠKODOVANE LASE
8736
REPINČEVO OLJE krepi korenine, preprečuje izpadanje las
BREZA pomaga
krepiti lasne mešičke, lasem doda sijaj po vsej dolžini
Šampon-balzam 2 v 1 250 ml 8736
2,90 €
1,59 € (6,36 €/l)
PREHRANA IN KREPITEV
1231
ZA VSE VRSTE LAS
hit
prodaje
REPINEC krepi
prekrvavitev lasišča, krepi strukturo krhkih las in daje naravni sijoč sijaj
KOPRIVA
preprečuje izpadanje las in obnavlja gostoto las
1,79€ Maska za vse vrste las "Prehrana in krepitev" 150 ml 1261
3,10 €
202 10/2020
1,79 € (11,93 €/l)
Repinčevo olje "Regeneracija in nega" 90 ml
Aktivno krepi in neguje korenine las. Ima segrevalni učinek na lasišču, kar spodbuja rast las in zmanjšuje izpadanje las. Ne obremeni las in se zlahka spere Za vse vrste las. Nanesite 1-2 krat na teden.
1231
4,00 €
2,99 € (33,20 €/l)
NEGA LAS
8748
PREHRANA IN SIJAJ
8742
ZA NORMALNE IN PUSTE LASE
KAMILICA vlaži in revitalizira lase ter jim daje sijaj in prožnost CEDROVO OLJE
intenzivno nahrani lasišče in lase od korena do konice
Šampon 250 ml 8742
Balzam 200 ml 8748
2,90 €
2,90 €
1,59 €
(6,36 €/l)
1,59 €
(7,95 €/l)
8743
KREPITEV IN SIJAJ ZA VSE VRSTE LAS
OLJE KOPRIVE
obnavlja strukturo las in aktivno neguje lasne mešičke
Šampon-balzam 2 v 1 250 ml 8743
2,90 €
1,59 € (6,36 €/l)
LIPOV CVET
napolni vsak pramen z omamno mehkobo in zdravim sijajem
Vsak
šampon ali balzam samo za
Posebna ponudba za strani 202–203
1,59€
Sprej za enostavno razčesavanje las "Mucka malina" 100 ml
Gel-pena za kopel in tuširanje "Mucek Mango" 200 ml 2387
3,60 €
Preprečuje zapletanje las. Čudežna formula dveh večbarvnih faz bo otroka navdušila.
2346
2,89 € (14,45 €/l)
2346
4,50 € 2387
3,59 € (33,20 €/l)
2446
2441
2,29€ Otroške zobne ščetke 6+
Otroška zobna pasta "Mucka Jagoda" 3+ 50 ml
Mehka formula za učinkovito čiščenje otroških zob. Ne poškoduje sklenine. Preprečuje karies. Ne vsebuje fluora
2441
2,30 €
1,79 €
(35,80 €/l)
204 10/2020
Otroška ustna voda "Mucek Mango" 100 ml 2446
4,50 €
3,59 €
(33,20 €/l)
Večstopenjske ščetine so kot nalašč za ustno nego med zobnimi spremembami pri otrocih in pomagajo nežno očistiti zobe in dlesni. 11479 roza + malina 11480 rumena + oranžna
3,60 €
2,29 €
OTROŠKA KOZMETIKA
od 3 let Slaščičarske dišave in živilske barve Brez parabenov Prijetne arome
O N V A Z AB ! I N K U L 1,79€
2344
2,69€
2388
Tekoče milo za otroke "Mucka Malina" 200 ml 2388
Šampon-balzam za lase "Mucka Malina" 250 ml
Otroška krtača za lase z ogledalom
3,60 €
2344
9567
1,79 € (8,95 €/l)
Lase dela poslušne in sijoče. Omogoča enostavno česanje.
4,90 €
2,69 € (10,76 €/l)
Material: najlon, ABS plastika, steklo. Velikost: 14 x 6 cm.
5,40 €
3,99€ 10/2020 205
Varne formule, žive barve in simpatični liki - izbira skrbnih mamic in malih navihancev. Otroški šampon in gel za tuširanje 2 v 1 250 ml
Odlično mehča kožo in neguje lase. Aroma sočne melone daje odlično razpoloženje.
2355
4,90 €
Otroške zobne ščetke 6+ 11481 modra + oranžna
2,69 € (10,76 €/l)
3,60 €
2,29 €
2355
Šampon-balzam 2 v 1 za otroke 250 ml 2354
4,90 €
3,59 €
(14,36 €/l)
2358
Kopalna pena za otroke 200 ml 2357
3,60 €
2,89 €
(14,45 €/l)
206 10/2020
Super cene od
1,29€
2359
Zobna pasta "Jabolko" za otroke 3+ 50 ml
Pomaga pri preprečevanju nastanka kariesa. Ne poškoduje sklenine. Ne vsebuje fluora.
2358 Zobna pasta "Hruška" za otroke 6+ 50 ml
Nežno čisti zobe, ne da bi pri tem poškodoval sklenino. Osveži dih in ščiti pred nastankom kariesa
2359
Vsaka za 2,30 €
1,29 € (25,80 €/l)
OA
A
FO
LE RG EN
HIP
OTROŠKA KOZMETIKA
RMULA
Velika skrb o majhnem človeku Otroški vlažni robčki 50 kom.
Alantoin vlaži dojenčkovo občutljivo kožo in preprečuje draženje. Z ekstraktom ognjiča, pantenolom in vitaminom E
1798
3,10 €
FORMULA Z ALANTOINOM
11356
Otroška rokavica za umivanje Izdelana iz naravnih bambusovih vlaken, nežno čisti in masira dojenčkovo občutljivo kožo, ne da bi jo pri tem poškodovala. Material: 100% bambus. Velikost: 20 x 10,5 cm.
11356
9,00 €
1798
Ščiti občutljivo kožo, primerno za vsakodnevno nego 1645
1700
6,99 € 1641
1644
2,99€
Gel za kopanje za dojenčke 190 ml Z ekstraktom kamilice in D-pantenolom
1641 Gel za umivanje 190 ml Z ekstraktom mrkača in aloe vere
1644
Vsak za 5,40 €
2,29 €
3,99 € (21,00 €/l)
Mehča vodo, pomaga otroka pred spanjem sprostiti
Otroška krema za mame in dojenčke 75 ml
Kompleks ekstraktov za kopanje dojenčkov 190 ml
Z D-pantenolom
1700
1645
4,00 €
2,99 €
Z izvlečki iz mrkača, sivke in ognjiča
4,90 €
2,99 € (15,74 €/l)
(39,87 €/l)
10/2020 207
3+ do
urna
zaĹĄÄ?ita
pred komarji
208 10/2020
IZDELKI ZA ZDRAVJE
Brenčanje?
Ne, ne slišimo! • NA OSNOVI ETERIČNEGA OLJA CITRONELE NARAVNEGA SREDSTVA PROTI INSEKTOM
• ODBOJNI UČINEK SEGA
NA RAZDALJO 40-60 CM
• NESTRUPEN, ENOSTAVEN ZA UPORABO • UPORABLJAJTE SAMO ZUNAJ NA PROSTEM
11744
Dodatno nanašanje kreme ali razpršila ni potrebno Enostavno se pritrdi na oblačila in predmete in na njih ne pušča sledi
VELIKOST JE NASTAVLJIVA
11745
12v pakiranju kom.
NOVO
Zapestnica proti komarjem 1 kom.
Zapestnico položite na zapestje, gleženj ali jo pritrdite na torbo ali oblačila. Za povečanje zaščitnega učinka lahko hkrati uporabite dve zapestnici (ne več!). Ne uporabljajte je več kot 8 ur na dan. Shrani v izvirniku-embalaže. Sestava: netkani material, eterično olje citronele. Velikost: 24,5 x 1,8 cm.
Obliži proti komarjem 12 kom.
11744
11745
2,50 €
1,79 €
Obliž odstranite iz filma in ga nalepite na oblačilo ali predmet. Za povečanje zaščitnega učinka lahko hkrati uporabite dva obliža (ne več!). Obliž ne lepite na kožo in ga ne uporabljajte več kot 8 ur na dan. Sestava: netkani material, eterično olje citronele.
5,40 €
3,59 € 10/2020 209
POPOLNOMA URAVNOTEŽENA PREHRANA Izdelki WELLNESS – so izbira tistih, ki želijo udobno shujšati in hkrati dobiti celotno paleto okusnih hranilnih snovi. To je polnovreden obrok, ki se popolnoma prilega ritmu življenja aktivnih ljudi in v natrpanem urniku lajša občutek lakote.
210 10/2020
IZDELKI ZA ZDRAVJE količina
15656
15655
JE OMEJENA!
GSO
SLADKOR
FAB ER
LIC
98 kcal
F
v 1 obroku
LA
BS
USA
●
NI
OJ
D J E TJ A L IE
K L U ZI V
ZV
PO
E KS
A
IN
R
GLUTEN
Moč in energija za cel dan Učinkovito uravnavanje teže Nizkokalorična prehrana brez lakote in pomanjkanja hranil
42% beljakovin
Suha beljakovinska juha Wellness 450 g
15
Način priprave: 30 g izdelka (1 ne zvrhana merilna žlička) zmešajte z 250 ml hladne vode ali mleka z nizko vsebnostjo maščob in zmešajte v stresalniku ali mešalniku. Pripravljeno zmes lahko segrejemo v mikrovalovni pečici. 15655 gobe s smetano 15656 paradižnik z baziliko
obrokov v pakiranju
47,00 €
32,49 €
(72,20 €/kg)
M
P
250 ML VODE ALI POSNETEGA MLEKA
MMMMMM M
Q
R
30 G FABERLIC WELLNESS
PREMEŠATI
10/2020 211
Suha mešanica za pripravo koktajla Wellness 450 g
Način priprave: 30 g izdelka (1 ne zvrhano merico) zmešajte z 250 ml hladne vode ali posnetega mleka in zmešajte v stresalniku ali mešalniku. 15653 črni ribez 15650 vanilija 15652 malina 15651 jagode 15654 čokolada
hit prodaje
47,00 €
32,49 €
(72,20 €/kg)
GSO
SLADKOR
15653
črni ribez GLUTEN
Moč in energija za cel dan Učinkovito uravnavanje teže Lepotni učinek (kolagen, CLA - konjugirana linolna kislina in biotin v sestavku) Nizkokalorična prehrana brez lakote in pomanjkanja hranil Da bi dosegli najboljši rezultat, priporočamo, da večerjo zamenjate z eno porcijo koktajla. Po želji lahko koktajl zamenjate tudi s prigrizkom med zajtrkom in kosilom. Na dan lahko pojeste največ dva obroka.
212 10/2020
M
P
250 ML VODE ALI POSNETEGA MLEKA
MMMMMM M
Q
R
30 G FABERLIC WELLNESS
PREMEŠATI
NI
98 kcal
I
OD J E TJ A L IE
K L U ZI V
IC
P
E KS
A
J FAB ERL
N
R
IZDELKI ZA ZDRAVJE O ZV
F
v 1 obroku
LA
BS
USA
●
53%
15650 vanilija
beljakovin
15
obrokov v pakiranju 15652 maline
15651 jagode
POLNOVREDEN IN ZDRAV OBROK v vsakem odmerku
15654 čokolada 10/2020 213
BELJAKOVINSK A-PREMIUM-PLOŠČICA: ZDRAVO JE LAHKO TUDI OKUSNO
GSO
SLADKOR
GLUTEN
Priročno za vzeti s seboj Zadovolji občutek lakote Dodaten vir vitaminov in mineralov Vsebujejo kolagen Raznolikost okusov
VSAKA proteinska ploščica samo za
1,79€ 214 10/2020
R NI
I
120 kcal
od
v 1 obroku
BS
USA
●
K L U ZI V
LIC
LA
E KS
FAB ER
F
Ploščica oblita s čokolado Protein Premium Bar 35 g
OJ
D J E TJ A L I E
za sodobni ritem življenja, kjer koli že ste. Bogate so z beljakovinami, popolnoma zadovoljijo lakoto. Nepogrešljive so za tiste, ki skrbijo za svojo postavo.
ZV
PO
Proteinske ploščice - okusen in zdrav prigrizek
A
N
POJESTI? zalogaj!
IZDELKI ZA ZDRAVJE
21%
beljakovin
Izdelek je pripravljen za uživanje. 15646 kokos 15647 pistacija 15645 čokolada 15633 banana 15632 maline 15649 borovnica 15636 jagode 15648 višnja in mandlji
3,60 €
Vsaka za
1,79 € (51,14 €/kg)
10/2020 215
TELOVADNICA
v žepu
Univerzalni simulatorji, s katerimi lahko izvajate vaje za krepitev različnih mišičnih skupin telesa. V kompletu so 3 trakovi, tako da lahko sami spreminjate obremenitev.
hit prodaje
6,5 KG 9 KG
Komplet je sestavljen iz treh trakov različnih odpornosti
Elastični trakovi za fitnes 3 kom.
11 KG
Material: lateks. Velikost: 30,5 x 5 cm.
11735
16,00 €
216 10/2020
10,99 €
IZDELKI ZA ZDRAVJE
ŽOGA ZA fitnes Poleg vadbe določenih mišičnih skupine, žoga pomaga tudi pri izboljšanju drže in koordinacije gibov, po obremenitvah se vedno vrne v prvotno obliko. Zaradi nestabilne površine žoge (ves čas vadbe morate vzdrževati ravnotežje) mišice delujejo nekajkrat bolj učinkovito kot pri vadbi s klasičnimi simulatorji.
NOVO
Žoga za fitnes 65 cm
Material: PVC. Največja obremenitev je 250 kg. 910016 modra
25,00 €
17,99 €
Žoga za fitnes 75 cm
Material: PVC. Največja obremenitev je 250 kg. 910017 modra
30,50 €
TLAČILKA JE PRILOŽENA
21,49 €
NASVET ZA VELIKOST ŽOGE: Višina manj kot 163 cm - žoga 65 cm Višina nad 175 cm - žoga 75 cm
10/2020 217
15629
Koncentrirano prehransko dopolnilo - Calorie Block 60 obrokov Pijte 3 obroke na dan, zalijte z vodo.
15629
14,50 €
12,49 €
45%
-
Blokira absorpcijo ogljikovih hidratov in maščob
Koncentrirani brezalkoholni napitek "Aloe balans" 100 ml
Vsebuje aloe vero
1 čajna žlička (5 ml), razredčena v kozarcu (200 ml) vode. Vzemite 1-2 krat na dan.
15376
12,50 €
15376
6,49 € (64,90 €/l) hit prodaje
SKRIVNOSTI VZHODA ZA VAŠE ZDRAVJE Pomagajo pri razstrupljanju telesa Izboljšajo metabolizem, okrepijo imuniteto Učinkoviti so pri revmi, bolečinah v sklepih in hrbtenici
Vsebuje bambusov in lesni kis, list eriobotrie, turmalin, hauttuynia v obliki srca
Nožni obliži detox 10 kosov.
Priporočljivo je, da jih uporabljate pred spanjem, po potrebi jih lahko uporabljate tudi cel dan, pri čemer obliže menjajte na vsakih 12 ur.
1
2
Odprite paket Obliž položite in odstranite zaščitno na stopalo plast vzdolž linije reza. in ga pozorno prilepite. Na sredino obliža nalepite Pojdite v posteljo spat. Obliži vrečko s prahom. morajo biti za učinkovanje nalepljeni najmanj 6–8 ur.
3
Zjutraj odstranite rabljene obliže, ne da bi se dotikali zatemnjenega dela. Temeljito umijte noge.
Vzhodna medicina razlikuje več kot 60 biološko aktivnih točk na nogah osebe, ki so odgovorne za delovanje notranjih organov: glava želodec vrat pljuča medenica, noge črevesje hrbet jetra
11016
21,50 €
218 10/2020
14,49 €
IZDELKI ZA ZDRAVJE
ORTOPEDSKI UČINEK Vzglavnik z umetnim labodjim puhom
Vakumska embalaža. Material: napernik - mikrofibra, spunbond (100% poliester); polnilo - 50% visoko silikonizirana vlakna - umetni labodji puh, 50% 3D vlakno (100% poliester). Velikost: 50 x 70 cm.
11721
20,00 €
14,49 €
Vzglavnik "Zdravo spanje"
Vzglavnik iz ajdovih lupin se med spanjem oblikuje v anatomsko obliko človeške glave. Zaradi tega so vratna vretenca v naravnem položaju, vratne mišice pa se sprostijo in počivajo. S tem izginja eden od vzrokov smrčanja in migrene. Material: posteljica - teak (50% bombaž, 50% poliester), polnjenje - ajdova lupina. Teža: 2,4 kg. Barva: modra z rožami*. Velikost: 60 x 40 cm.
11300
11721
29,00 €
21,49 €
11300
Nov ultraste •
iv pš •
MEHKA
Izb
ol
jša
na različi
ca
*Barva blazine se lahko nekoliko razlikuje od barve, predstavljene v katalogu.
AJDOVA LUPINA V OBLIKI PIRAMIDE ZAGOTAVLJA NEŽNO MASAŽO
mikromasaža
prezračevanje
% NARAV 100 N
O LNILO PO
11874
20,00 €
14,49 €
AN
J
MIKRO
MASA ŽE
AP
RE
VL
EK
ZA
EČ
NK A
RN
IME POL
Priporočljivo v terapevtske in preventivne namene ter za udoben počitek. Material: napernik - spunbond (100% poliester), vzglavnik - 35% bombaž, 65% poliester; polnilo - ajdova lupina. Velikost: 41 x 11 cm.
A
Vzglavnik-valj z ajdovimi lupinami
V P O
ČI EU
hit
prodaje
Sedež iz ajdovih lupin
Primeren je tako za stol kot tudi za sedež v avtu. Material: 35% bombaž, 65% poliester; polnilo - ajdova lupina. Teža: 0,9 kg. Velikost: 40 x 40 cm.
11303
25,00 €
17,99 €
10/2020 219
0
OKOLJU PRIJAZNI BIO IZDELKI ZA NEGO OBLAČIL IN DOMA
%
%
DIŠAV, fosfatov, klora, konzervansov, barvil
RECIKLIRNA EMBALAŽA z uporabo materialov, ki jih je mogoče reciklirati
ZA TRDO VODO Kompleks mineralov in tehnologija CEO Lite ustvarjata odlične pogoje za pranje umazanije
Kraljevski STANDARD čistoče
S
redstva za pranje perila Home Gnome Greenly, ki jih na Nizozemskem izdeluje podjetje SENZORA BV, uradni predikat* Kraljevskega dvora Nizozemske
*Predikat - odobritev, ki jo je podjetje prejelo od kraljice.
220 10/2020
EKO DOM Učinkovito pranje tudi V TRDI VODI
ODSTRANJUJE SIVINO IN PORUMENELOST
NOVO
Odlično MEHČA TKANINE
11891
pranj
pakiranje
1 =26
BREZ ALERGIJ. Odobreno s strani Evropskega združenja ASTHMA ALLERGY NORDIC za ljudi z alergijami in astmo.
Koncentriran pralni bio-prašek za bele in svetle tkanine 800 g 11891
13,50 €
6,99 €
(8,74 €/kg)
K PR E I Z
45%
-
I! US
*Vrečica
0,49 €
SAMO ZA pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 5,39 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
EKO ŽLIČKA JE PRILOŽENA
30g od
na pranje
Močno mehčanje vode in zaščita pralnega stroja
MINERALI
Koncentriran pralni bio-prašek za bele in svetle tkanine (tester, 1 pranje) 40 g 11982
0,90 €* (22,25 €/kg) Učinkovito odstranjevanje kompleksnih madežev
BIOENCIMI
10/2020 221
Učinkovito pranje TUDI V TRDI VODI
45%
OHRANJA BARVE
-
11892
pranj
pakiranje
1 =26
BREZ ALERGIJ. Odobreno s strani Evropskega združenja ASTHMA ALLERGY NORDIC za ljudi z alergijami in astmo.
Učinkovito pranje tudi V TRDI VODI Se lepo IZPERE in ohranja vlakna Odlično MEHČA TKANINE
Koncentrirani pralni bio-prašek za barvne tkanine 800 g 11892
13,50 €
6,99 €
(8,74 €/kg)
PREIZKUSI!
*Vrečica
0,49 €
SAMO ZA pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 5,39 € (akcija velja, do razprodaje zalog)
222 10/2020
EKO ŽLIČKA JE PRILOŽENA
30g od
na pranje
Koncentrirani pralni bio-prašek za barvne tkanine (tester, 1 pranje) 40 g
11983
0,90 €* (22,25 €/kg)
EKO DOM
NOVO
% IZ
RECIKLIRNA EMBALAŽA z uporabo materialov, ki jih je mogoče reciklirati
DE
LANO
N
A
SK
EM
OJAČEVALEC PRANJA
NIZOZEM
11984 ODSTRANJEVANJE kompleksnih madežev in vonjav V TRDI VODI NAMAKANJE in predhodna obdelava ČIŠČENJE preprog, oblazinjenega pohištva in glav mopov
Koncentriran univerzalni bio-odstranjevalec madežev 500 g 11984
11,00 €
*Vrečica
P
0,49 €
Koncentriran univerzalni bio-odstranjevalec madežev (tester, 1 pranje) 40 g 11985
0,90 €* (22,25 €/kg)
SAMO ZA pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 5,39 €
S IZKU I!
DIŠAV fosfatov, klora, konzervansov, barvil
(15,98 €/kg)
RE
0
%
7,99 €
(akcija velja, do razprodaje zalog)
10/2020 223
Učinkovitost profesionalnih sredstev
"
KAKO OKRASITI VSAKDANJE ŽIVLJENJE IN JIH NAPOLNITI Z ŽIVIMI ČUSTVI? MENI POMAGA LINIJA "AROMATERAPIJA"! NE MOREM IZBRATI, KATERE DIŠAVE SO MI NAJBOLJ VŠEČ - VSE JE ODVISNO OD RAZPOLOŽENJA IN VSAKA OD NJIH DAJE POSEBEN KARAKTER, ZVENI ZAPELJIVO IN VZNEMIRLJIVO."
Ekaterina Klimonova,
mati dveh otrok, priljubljena blogerka (@kateklimonova)
RN
K
A
SURO VIN
N ASTLI SKEGA ER I
ORA ZV
VA
KOZMETIKA ZA PRIJETEN DOM
11516
O Z A LOV E Č
Mehčalec za otroška oblačila* 500 ml Z aloe vera
11516
6,50 €
(5,78 €/l)
2,89 €
*Dermatološka varnost je potrjena s certifikatom mednarodnega raziskovalnega inštituta Dermatest Gmbh (Nemčija).
ČUDOVITI DOM
lske not nta ev rie
o not e
30 za
11854
o
rtnic in sme t
e an
v lja
in sanda ilje lo
e vin
an
super koncentrat PRANJ
SVET VZNEMIRLJIVIH občutkov
11855
11853 AROMATERAPIJA
Zapeljive čutne arome
TANKA MEGLICA
Unikatne kompozicije not
MEHKOBA
p
5,40 €
2,89 € (5,78 €/l)
te no
Vsak za
e
Ultra mehčalec za perilo 500 ml 11855 "Žamet vrtnic" 11853 "Orientalska potonika" 11854 "Zlate orglje"
-začim rove bn ud
ŽIVAHNE AROME IN DOLGOTRAJNA SVEŽINA
Za več izdelkov Faberlic Home glej stran 240.
10/2020 225
Razkošna gladkost tkanin
Vsak mehčalec samo za
2,89€
AROME
vašega razpoloženja ac om ar
vetoč ih
t v ra
nišk
SKORAJ VSAK DAN MORAMO REŠEVATI UMAZANO OTROŠKO PERILO. Z NOVIM PRALNIM PRAŠKOM FABERLIC HOME JE VSE VELIKO BOLJ ENOSTAVNO! ZDAJ LAHKO NAMESTO ZA ODSTRANJEVANJE TRDOVRATNIH MADEŽEV PORABIM VEČ ČASA ZA SVOJE NAJLJUBŠE DEJAVNOSTI!"
ih zelišč
b og a ta
"
30022
Ekaterina Pikulina,
mati štirih otrok, priljubljena blogerka (@kattrin)
30023
Razvito v sod vanju z Rohm elo ZA PRANJE BELIH IN SVETLO OBARVANIH TKANIN
e rn e r & W
Koncentriran univerzalni pralni prašek* 800 g 30023 "Gorska svežina" 30022 "Alpski travniki"
zraka
10,00 €
ač
eg a
k ri o sta ar lno sveža
m
Vsak za
sk istega gor
(akcija velja, do razprodaje zalog)
226 10/2020
ZADOSTUJE ŽE ENA ŽLIČKA!
1
žlička
40 g praška
6,99 € (8,74 €/kg)
Merilna žlička Material: polipropilen.
30073
0,10 €
ČUDOVITI DOM
PROFESIONALNE formule pranja
DO
30021
MESECE PRANJA V ENEM PAKIRANJU
OBSTOJNE BARVE
Ohranja tkanine in živahnost barv
hit
prodaje
BREZ SPREMEMB
30020
Odstranjujejo madeže in neprijetne vonjave
Ščiti pred razbarvanjem
BREZ PRAHU
Zrnata tekstura se ne praši, primerno za ljudi nagnjene k alergijam
BREZ VONJA NA SUHEM PERILU ZA TEMNE IN PISANO OBARVANE TKANINE
Koncentriran pralni prašek za barvne tkanine* 800 g
ZA OBČUTLJIVO KOŽO
Osveži barve, preprečuje razbarvanje barvnih izdelkov.
Dermatološko odobren*, priporočljiv za pranje otroških oblačil
30021
ZA PRANJE BELIH IN SVETLO OBARVANIH TKANIN
Koncentriran univerzalni pralni prašek* 800 g
Ekološko prijazna formula s kisikovim belilom za odstranjevanje sivine in rumenosti brez poškodovanja tkanin.
30020
Vsak za 10,00 €
6,99 € (8,74 €/kg)
*Dermatološko odobren tudi za občutljivo kožo (Dermatest GmbH Nemčija).
Posebna ponudba za strani 226– 227 10/2020 227
Vsaka pralna 2 praška samo za
4,99€ vsak
ZMAGA nad madeži
"
SOK, TRAVA, MADEŽI OMAK - MENI, MAMI ŠTIRIH NAVIHANCEV, JE VSE ZNANO! BILO JE VELIKO PRILOŽNOSTI ZA PREIZKUŠANJE NOVIH SREDSTEV ZA ODSTRANJEVANJE MADEŽEV! POMAGALA SO CELO TAM, KJER SPLOH NISEM PRIČAKOVALA!"
ZA MANŠETE IN OVRATNIKE
Ekaterina Pikulina (@kattrin)
Univerzalni tekoči sprej-odstranjevalec madežev* 150 ml
Odstranjuje različne vrste madežev, tudi najbolj trdovratne.
11151*
3,60 €
Vlažni robčki za odstranjevanje madežev 20 kom.
Priročno za vzeti s seboj.
11552*
2,50 €
11151
1,79 €
HITRA POMOČ PRI ODSTRANJEVANJU MADEŽEV Povečan učinek na madeže trave, čokolade, kozmetike, krvi Olajšajo naknadno odstranjevanje madežev med pranjem
1,39 €
11552
(11,93€/l)
NAJBOLJŠI PRIJATELJ NA POTOVANJIH
Svinčnik za odstranjevanje madežev - univerzalni 35 g
*Zmagovalec vsakoletnega tekmovanja v kategoriji gospodinjskih in profesionalnih kemikalijah v okviru mednarodnega specializiranega foruma "INTEREXPOSHOW'2019".
Odlično odstranjuje madeže krvi, zelenke, joda, olj, sokov in drugih trdovratnih madežev. Ne vsebuje klora. Varen za tkanine.
11152*
4,50 €
2,19 €
(62,57 €/kg)
Super cene od
1,39€
11152 Posebna ponudba za to stran
228 10/2020
ČUDOVITI DOM ZA BELE IN BARVNE TKANINE
OHRANJA BARVE IN VLAKNA
Odstranjevalec madežev Extra Oxy 500 g
Izboljša delovanje pralnega praška. Učinkovit pri temperaturi nad 30° C. Primeren je tudi za čiščenje preprog in kuhinjskih površin.
30027
9,00 €
PROTI TRDOVRATNIM MADEŽEM
6,99 €
ZA HITRO OBDELAVO MADEŽEV PRED PRANJEM
Univerzalni kisikov odstranjevalec madežev Extra Oxy 470 ml
Nanesite ga neposredno na madeže, pri namakanju ga dodajte v vodo in k pranju v pralnem stroju. Učinkovit nad 30°C.
11162
(13,98 €/kg)
5,40 €
2,69 €
(5,72 €/l)
UČINKOVITO ODSTRANJUJE SVEŽE IN STARE MADEŽE
50%
-
30027
de
lovanju z Ro
& hm
Werner
45%
-
Razvito v so
11162
30028
TEHNOLOGIJA "AKTIVNEGA BELJENJA"
ZA BELE TKANINE, VKLJUČNO Z ZAVESAMI
Kisikovo belilo Extra White 500 g Tkaninam povrne belino - odpravi rumenost in sivino.
30028
9,00 €
PROTI PORUMENELOSTI
4,99 € (9,98 €/kg) hit
prodaje 10/2020 229
"
GELI ZA PRANJE - MOJE ODKRITJE! POSEBEJ SEM JIH OCENILA, MED PRANJEM POLETNIH OBLAČIL. OBČUTLJIVE LAHKE TKANINE NISO BILE POŠKODOVANE IN NA NJIH NI OSTALO NOBENIH MADEŽEV. TO JE PRAVO ODKRITJE!"
Ekaterina Pikulina (@kattrin)
PODALJŠAJ
svežino svojim najljubših oblačilom! 11276
11842
11278
11841
*Dermatološko varen za kožo (Dermatest GmbH Nemčija).
11283
super koncentrat
3
KG
NAVADNEGA PRAŠKA
ZAMENJA
45%
-
OHRANJA IN OBNAVLJA INTENZIVNOST BARVE TEMNIH TKANIN
NAJBOLJŠI POPUST LETA
Koncentriran gel za pranje temnih tkanin* 500 ml
Vsak
gel za pranje s popustom
-45%
Preprečuje pojav belih oblog. Priporočljivo za kavbojke in tkanine iz velurja.
11841 OBNAVLJA BELINO IN PREPREČUJE NABIRANJE SIVEGA ODTENKA
Koncentriran gel za pranje belih tkanin 500 ml 11842
Vsak za 10,00 €
5,39 € (10,78 €/l)
230 10/2020
Aroma vrečka za perilo 1 kom. Aromatizira zrak v garderobah, omarah in komodah. Perilu daje edinstveno aromo. Lastnosti zadrži do 30 dni. 11276 "Cvetni valček" 11278 "Polja sivke" 11283 "Višnjev sadovnjak"
Vsaka za 2,50 €
1,29 €
ČUDOVITI DOM
NOVO
Priporočilo: uporabite skupaj z vodnim pršilom art. 11285
910019
ZA LAŽJE LIKANJE Olajša likanje, vključno s presušenim in zelo zmečkanim perilom, kot tudi likanje gostih in lanenih tkanin Primerno je tudi za ročno likanje lahkih tkanin, brez uporabe likalnika Perilu doda prijetno aromo
11285
POSEBEN PRISTOP k posebnemu perilu 11262
Vodno pršilo za likanje perila 250 ml 11285
3,60 €
(7,16 €/l)
1,79 €
Vodno pršilo statik za tekstil, brez vonja 200 ml 11262
3,60 €
1,79 €
(8,95 €/l)
ZA ODSTRANJEVANJE STATIČNE ELEKTRIKE IZ OBLAČIL Ne pušča madežev in ne poškoduje strukture tkanin Priročno za razprševanje v obrnjenem položaju Brez vonja
PRIMERNA ZA VSE VRSTE TKANIN, VKLJUČNO Z NEŽNIMI NA TKANINI PREPREČUJE NASTANEK SIJAJA NA TKANINI PREPREČUJE POJAV SLEDI OD LIKALNIKA LIKALNIK ŠČITI PRED POŠKODBAM KOVINSKIH DEKORATIVNIH ELEMENTOV NA OBLAČILIH
Mreža za likanje perila
50%
-
Material: poliester. Velikost: 56 x 40cm.
910019
2,70 €
1,79 € 10/2020 231
11550 univerzalni
KOMPLEKSNO DELOVANJE NA NEPRIJETNE VONJAVE Nevtralizira molekule, ki povzročajo neprijetne vonjave Priporočljivo mesta kjer se zadržujejo živali
Vsebujejo antibakterijsko sestavino
Za vse trde površine.
11551 za usnjene izdelke 11287
Nevtralizator vonjav 250 ml 11287
5,40 €
3,99 €
(15,96 €/l)
Čiščenje, zaščita, mehčanje in povrnitev naravnega sijaja.
Vsebujejo antibakterijsko sestavino
11249 za zaslone in monitorje
Čiščenje, dolgotrajna zaščita pred prahom. Ne pušča sledi
11401 za nego notranjosti avtomobila
Vsaki
Vlažni robčki 30 kom.
Vsaki za
robčki
3,60 €
samo za
1,79€
1,79 €
Posebna ponudba za to stran
232 10/2020
ČUDOVITI DOM
Ves dom JE POPOLNOMA 2,99€ UREJEN ZA ČIŠČENJE PREPROG IN OBLAZINJENEGA POHIŠTVA Primerno za ročno čiščenje preprog, tekstila in velur tapeciranja v hiši in avtomobilu Učinkovito odstranjuje umazanijo Previdno ravna z vlakni in barvam vrača živahnost Nevtralizira neprijetne vonjave in daje svežino
2,49€
11251 11217
hit
prodaje
Koncentrirano sredstvo za čiščenje preprog in oblazinjenega pohištva 500 ml
Učinkovito odstranjevanje madežev brez izpiranja.
11251
5,40 €
(5,98 €/l)
2,99 €
ZA UMIVANJE TAL IN STEN Odlično čisti vse trde površine v hiši in jim daje naraven sijaj Ne zahteva izpiranja in ne pušča madežev Ima antistatični učinek Učinkovito pobira najdrobnejši prah in dlake Priporočljivo za otroške sobe in mesta za živali
Koncentrirano univerzalno sredstvo za tla in stene* 500 ml 11217
4,50 €
2,49 € (4,98 €/l)
*Zmagovalec vsakoletnega tekmovanja za gospodinjstvo in strokovno kemijo v okviru kategorije Mednarodni strokovni forum "INTEREKSPOSHOU'2016".
10/2020 233
PRIJETNO RAZPOLOŽENJE vsak dan!
11048
akcijska cena
3,59 €
Idealen za obdelavo VSEH VRST POVRŠIN v kopalnici, kuhinji, hladilniku, omari itd. NEV TRALIZIRA neprijetne vonjave
11291
11260
Sprej za obdelavo površin z naravnim oljem monarda 200 ml 11260
7,00 €
5,39 €
(26,95 €/l)
Naravno čiščenje površin
Sredstva za čiščenje oken in ogledal z učinkom proti rosenju 500 ml
Učinkovito čisti in daje sijaj. Preprečuje rosenje stekel in ogledal. Ščiti pred sledmi vodnega kamna.
11048
4,50 €
(7,58 €/l)
3,79 €
Sprej "Anti obloge" za kopalnice in kabine za tuširanje 300 ml
Primeren za redno čiščenje kabin za tuširanje, kopalnih kadi, kopalniških armatur, umivalnikov, ploščic, nerjavečega jekla, keramike, plastike, emajliranih in akrilnih površin.
11291
4,50 €
3,59 €
(11,97 €/l)
234 10/2020
45%
-
NAJBOLJŠI POPUST LETA
ČUDOVITI DOM
11329 11332
11326 11811
akcijska cena
1,79 €
akcijska cena
1,79 €
UDOBJE OZRAČJA Ekološke formule na vodni osnovi zrak osvežijo in navlažijo Učinkovito odpravijo neprijetne vonjave, hitro napolnijo sobo z živahnimi aromami Priporočljivo za uporabo doma in v avtomobilu, pa tudi za brizganje na tkanine
Vsaka 2 spreja
Vodni sprej-osvežilec zraka 250 ml 11332 svežina sadja 11329 anti tobak z aromo sadnega drevja 11811 sončni ananas 11326 tropski vetrič
s popustom
Vsako za 3,60 € 2,69 € (10,76€/l) Posebna ponudba za strani 234– 235 Za več vodnih pršil-osvežilcev glej str. 240.
10/2020 235
-50% (akcija velja, do razprodaje zalog)
Kolekcija brisač ZA PRIJETNO KOPALNICO akcijska cena
2,69 €
100% bombaž
akcijska cena
5,39 €
rumena
akvamarin
roza
akcijska cena
13,49 €
lila
NARAVNI BOMBAŽ HIPOALERGENI MATERIAL VPOJNOST BO V CELOTI VIDNA PO PRVEM PRANJU
Vsaki 2 brisači po posebni ceni
(akcija velja, do razprodaje zalog)
Kopalna brisača
Brisača za obraz
Brisača za roke
Material: 100% bombaž. Gostota: 350 g/m2. Velikost: 70 х 140 cm. 11615 rumena 11612 akvamarin 11609 roza 11606 lila
Material: 100% bombaž. Gostota: 350 g/m2. Velikost: 50 х 70 cm. 11614 rumena 11611 akvamarin 11608 roza 11605 lila
Material: 100% bombaž. Gostota: 350 g/m2. Velikost: 30 х 50 cm. 11613 rumena 11610 akvamarin 11607 roza 11604 lila
21,50 €
8,00 €
4,50 €
17,99 €
Posebna ponudba za to stran
236 10/2020
6,49 €
3,59 €
ČUDOVITI DOM
Kopalnica in WC SIJETA OD ČISTOSTI! 11220
SMART COLOR TECHNOLOGY
PAMETNA
2,69€ 30292
tehnologija čiščenja NOVO Čistilni gel za WC 7 v 1 "Morska svežina" 500 ml 30292
5,40 €
2,99 €
(5,98 €/l)
ODSTRANITEV
vodnega kamna, rje, sečnega kamna
BARVNI INDIKATOR
odstranjevanje umazanije: izdelek med čiščenjem spremeni barvo iz zelene v modro
ČISTOST –
brez bakterij ČISTA KOPALNICA
Čistilno sredstvo za kopalnico 500 ml
Za čiščenje plošč, keramičnih ploščic, pomivalnih korit, kopalniških armatur, bidejev, kadi in tušev. Hitro očisti vodni kamen in rjo. Ne opraska površine. Učinkovito odpravlja neprijetne vonjave. Ima antibakterijski učinek.
11220
4,50 €
2,69 € (7,38 €/l)
ZAŠČITA
pred ponovno umazanostjo
ODSTRANITEV
neprijetnih vonjav
2,99€
ČIŠČENJE
pod vodo in obodom WC školjke
AROMA
svežina
MOČ ORGANSKIH KISLIN
v 10/2020 237
IDEJE ZA UDOBNEJŠE ŽIVLJENJE ZASNOVANA ZA PRANJE OKEN, OGLEDAL, KRISTALOV, LESTENCEV, STEKLENIH IZDELKOV BREZ UPORABE KEMIKALIJ 11032
Krpa-rokavica
Za čiščenje doma in avtomobila. Material: mikrofibra (80% poliester, 20% poliamid), elastika, netkani material. Velikost: 24 x 18 cm.
Krpa iz mikrovlaken Velikost: 35 x 35 cm. 11032 za čiščenje stekla 11031 univerzalna
4,00 €
2,89 €
11967
6,50 €
4,49 €
11031
Univerzalna gobica nove generacije Na suho obriše katerokoli površino, ne da bi na površini puščala madeže in vlakna. Hitro absorbira do 300 ml katerekoli tekočine. Material: polivinil acetat. Velikost: 17 x 7 x 3 cm.
Vrečka za pranje občutljivega perila Material: najlon. Velikost: 50 x 40 cm.
11044
4,90 €
11942
5,40 €
3,59 €
3,99 € Dozirni pokrovček
11176
0,30 € 238 10/2020
Za lažjo uporabo Sredstva za čiščenje pečic in štedilnikov s strani 242 (art. 11119) in čistilnih sredstev za kopalnico s strani 237 (art. 11220).
ČUDOVITI DOM
Univerzalni PRIPOMOČKI 11253
2,69€ hit
prodaje 11218
ZA KUHINJO IN KOPALNICO Skrbno odstranjuje umazanijo z vseh površin v kuhinji in kopalnici Učinkovito proti mastni in zažgani hrani, rji, milom in vodnemu kamnu Enostavno za izpiranje, ne opraska površine Priporočljivo za redno uporabo
Univerzalna čistilna krema za kuhinjo in kopalnico 470 ml 11253
5,40 €
2,69 €
(5,38 €/l)
ZA POVRŠINE V KUHINJI Učinkovito odstranjuje maščobo in umazanijo z večine kuhinjskih površin, ki jih je mogoče prati, vključno s plastiko in naravnimi materiali Enostavno za izpiranje, ne da bi puščalo madeže Učinkovito odstranjuje značilne "kuhinjske" po hrani Priporočljivo za čiščenje hladilnikov in mikrovalovnih pečic
Koncentrirano univerzalno sredstvo za kuhinjske površine* 500 ml 11218
4,50 €
2,49€
(4,98 €/l)
2,49€
*Zmagovalec vsakoletnega tekmovanja za gospodinjstvo in strokovno kemijo v okviru kategorije Mednarodni strokovni forum "INTEREKSPOSHOU'2016".
10/2020 239
ZA KUHINJO 1
UDOBJE OZRAČJA
2
3
Vodno pršilo-osvežilec zraka 250 ml 1. 11810 spomladansko cvetje 2. 11233 zimske jagode 3. 11327 pomaranča s cimetom
4 2
1
3
Milo za kuhinjo, odstranjevalec vonjav 300 ml 1. 11215 aroma eksotičnega sadja 2. 11800 aroma spomladanskega cvetja 3. 11204 aroma citrusov 4. 11213 aroma gozdnih jagod
Vsako za 2,90 € 1
2,29 € (7,63 €/l)
2
5,40 €
(7,98 €/l)
3,99 €
Koncentrirano sredstvo za odstranjevanje usedlin 1 ampula = in vodnega kamna za čajnike in kavne 1 uporaba avtomate, 4 ampule po 10 ml
(10,76 €/l)
ZA PRANJE
2,69 €
Vsak za 5,40 €
11840
3,99 € (7,98 €/l)
11843
Vsak za
ZA ČIŠČENJE
7,99 € (15,98 €/l)
SREDSTVA ZA OTROKE 11515
Čistilni gel za WC z aromo limone 5 v 1 500 ml 11292 (7,58 €/l)
11851
3,79 €
11517
Sredstvo za pomivanje posode in otroških potrebščin 500 ml Z izvlečkom ognjiča
11517
6,50 €
(9,98 €/l)
4,89 €
Koncentrirani gel za pranje otroškega perila 500 ml 11515
11,00 €
(15,98 €/l)
240 10/2020
11850
Ultra mehčalec za perilo 2 v 1 500 ml 11852 "Dihanje Provanse" 11850 "Orhideja in kašmir"
10,00 €
4,50 €
11856
11852
Koncentriran gel za pranje 500 ml 11843 za pranje barvnih tkanin 11840 za pranje posebnih tkanin
1 ampula je 1 uporaba. Pred uporabo ampulo pretresite.
3,60 €
2,69 €
3,60 €
Koncentrirano sredstvo za pomivanje posode 500 ml Ultra mehčalec - balzam za prelilo 1. 11197 z izvlečkom žajblja Sensitive 500 ml Aroma sveže limete 11856 2. 11195 z ekstraktom maline Aroma gozdne maline Ultra mehčalec 3. 11194 z bio encimi "Zaščita barve Aroma zrelih jabolk in vlaken" 500 ml 11851 Vsako za
3
11259
Vsako za
8,99 €
ČUDOVITI DOM
Področje PRIJETNIH DIŠAV
11210
hit
prodaje
MILO ZA KUHINJO Takoj odpravlja neprijetne vonjave rib, mesa, česna in začimb Nežno in učinkovito čisti Ne draži in ne suši kože rok
11212
11211
DO
Milo za kuhinjo, odstranjevanje vonjav 300 ml 11206 aroma zelenega jabolka 11211 aroma kave 11210 aroma orhideje 11212 aroma zelenega čaja
Vsako za 2,90 €
2,29 € (7,63 €/l)
2 5
NJ
11206
0 APLICIR A
Edinstvene sestavine mila ne prikrivajo neprijetnega vonja, temveč od znotraj uničujejo molekule neprijetnega vonja
Posebna ponudba za to stran Za več dišav mila za kuhinjo, glejte str. 240.
10/2020 241
Vsaki 2 mili za kuhinjo samo za
1,49€ vsako
(akcija velja, do razprodaje zalog)
hit prodaje 11119
Krema za čiščenje kovinskih površin 250 g 11158
4,50 €
3,79 €
(15,16 €/l)
11158
Za udobnejšo uporabo uporabite pokrovček 11176 s strani 238.
ZA SIJAJ KOVINSKIH POVRŠIN Doda sijaj, ne poškoduje poliranih površin Nežno odstranjuje usedline ogljika in vodni kamen Vsebuje naravni abraziv
ZA POMIVALNE STROJE "Vse v enem" - ena tableta nadomešča vsa potrebna sredstva za pomivalne stroje, vključno s soljo in sredstvom za izpiranje Odstranjuje umazanijo na vseh* posodah, vključno s srebrom Ne pušča sledi in oblog Steklenim in jeklenim posodam doda sijaj Aktivno že pri programih z nizkimi temperaturami
Tablete za pomivalne stroje 20 kom. 11060
11,00 €
5,39 €
* Za posodo, ki je namenjena pomivanju v pomivalnih strojih.
11060
WOW-UČINEK ZA PEČICE IN KUHALNE PLOŠČE Hitro mehča in popolnoma odstrani zapečeno maščobo in druge ostanke hrane Ne praska in ne poškoduje površine Se enostavno izpere Primerno tudi za odmaševanje kuhinjskih odtokov
Sredstvo za čiščenje pečic in štedilnikov 500 ml 11119**
4,50 €
3,79 € (7,58 €/l)
242 10/2020
50%
-
** Zmagovalec vsakoletnega tekmovanja za gospodinjstvo in strokovno kemijo v okviru kategorije Mednarodni strokovni forum "INTEREKSPOSHOU'2016".
ČUDOVITI DOM
ENA KAPLJICA in posoda zasije!
"
TA SREDSTVA ZA POMIVANJE POSODE ZELO OBOŽUJEM, ZARADI NARAVNIH AROM, ODLIČNIH REZULTATOV IN SESTAVIN, KI SO NEŽNE ZA KOŽO. ISKRENO PRIPOROČAM! POSODA SIJE IN POGRINJEK JE VIDETI SVEČANO!"
Ekaterina Klimonova,
mama dveh otrok, priljubljena blogerka (@kateklimonova)
11831
11193 11830
hiti
prodaje
2 v 1: učinkovito
odstranjevanje kompleksnih nečistoč in odstranjevanje vonjav iz posode in gobic
Okrepljena formula za močno in zasušeno umazanijo
TI ČI
Vsako za 5,40 €
2,69 € (5,38 €/l)
Vsako
sredstvo za pomivanje posode
Z V
O OD
Lahka aroma aloe vere 11193 z bio encimi Aroma limone in mete 11830 z bioencimi Aroma rdeče grenivke
RED
Koncentrirano sredstvo za pomivanje posode 500 ml 11831 z ogljem
OBIČAJNE EMBALAŽE
Za več sredstev za pomivanje posode glejte stran 240.
10/2020 243
samo za
2,69€
NOVA KOLEKCIJA POSODE
INOVATIVNI PREMAZ OKOLJU PRIJAZEN IN POPOLNOMA VAREN ZA ZDRAVJE
ZA KULINARIČNE MOJSTROVINE NOVO
PRI SEGREVANJU POSODE SE NE SPROŠČAJO STRUPENE IN RAKOTVORNE SNOVI IZPOLNJUJE NAJSTROŽJE MEDNARODNE STANDARDE KAKOVOSTI VISOKA TRDNOST ZDRŽI DO 8 TISOČ CIKLOV PRANJA IN JE ODPORNA NA PRASKE
V POSODAH S PREMAZOM GREBLON LAHKO PRIPRAVLJAMO ZDRAVO HRANO Z MINIMALNO KOLIČINO MAŠČOB PRIMERNA ZA VSE VRSTE ŠTEDILNIKOV
štedilniki na plin
štedilnik na elektriko
steklokeramične plošče
infrardeče plošče
indukcijske plošče
ČUDOVITI DOM PONEV JE PRIMERNA ZA CVRTJE, KUHANJE, DUŠENJE IN PRAŽENJE, PA TUDI ZA PRIPRAVO NAJRAZLIČNEJŠIH OMAK.
ODLIČNE LASTNOSTI PROTI SPRIJEMANJU
VARNO ZA ZDRAVJE
IDEALNO ZA JEDI, V KATERIH JE POMEMBNO, DA ZADRŽIJO TEKOČINO DO KONCA KUHANJA.
NE ŠKODUJE OKOLJU
11994
NOVO **
11992
POKROVKA
*
JE VKLJUČENA V KOMPLET
11993
Globoka ponev s premazom proti sprijemanju Material: ponev - aluminij; ročaj - plastika (bakelit). Višina - 7,5 cm. Premer - 16 cm. Prostornina – 1,2 l 11994 terakota
11992 avokado 11993 olivna
Vsaka za 54,00 € 35,99 € *V ponvah barve avokada in oliv se uporablja dvoslojni premaz Greblon C2. **V ponvah barve terakote se uporablja troslojni premaz Greblon C3.
10/2020 245
Giovanne Philippone
MasterChef z mednarodnimi izkušnjami
OKUSNO IN AROMATIČNO!
Na srednji vročini na vsaki strani pečemo 2-3 minute. Do konca približno 10 minut popečemo v pečici, predhodno segreti na 180 stopinj. Postrezite s tanko narezano limono, češnjevim paradižnikom in baziliko.
DEKORACIJA
V ribo položite rezine pomaranče, stroke česna, timijan. Obe strani namažite z olivnim oljem. Na območju, kjer so bile škrge, postavite rezine masla. Sol in poper po okusu.
PEČENJE NA ŽARU
PRIPRAVA
Iz orade očistite luske in drobovino. Odstranite tudi škrge. V fileju naredite 2-3 zareze.
Orad na žarau
ZA 1 OSE BO
Riba orada Oljčno olje Maslo Pomaranča Česen Timijan Za postrežbo na mozo: Limona Češnjev paradi žnik Bazilike
246 10/2020
1 kom. (300/6 00 g) 10 g 10 g 1 kom. 2 stroka 5g 1 kos. 30 g 1 vejica
KUHAJ KAKOR MASTERCHEF!
ČUDOVITI DOM INOVATIVNI PREMAZ PROTI SPRIJEMANJU
INOVATIVNI PREMAZ
VARNO ZA ZDRAVJE
PRIMERNO ZA VSE VRSTE PLOŠČ
NOVO PONEV ZA ŽAR IMA POSEBNO VALOVITO POVRŠINO. ZARADI TEGA SE IZDELKI PRI CVRTJU NE DOTIKAJO POVRŠINE TAKO GOSTO KOT V OBIČAJNIH PONVAH. ODVEČNA MAŠČOBA ODTEKA V ŽLEBOVE, UPORABA OLJA PA JE ZMANJŠANA, ZARADI ČESAR JE HRANA BOLJ ZDRAVA. 11997
PONEV ZA ŽAR JE PRIMERNA ZA PRIPRAVO MESA, RIB, ZELENJAVE, GOB.
11996
**
11995
POSEBEN NOS - priročno za odlivanje odvečnega olja
Ponev-žar s premazom proti sprijemanju
Material: ponve - aluminij; ročaj - plastika (bakelit). Višina - 4,5 cm. Premer - 28 x 28 cm. 11997 terakota
*
11996 olivna 11995 avokado
Vsaka za 65,00 € 44,99 €
*V ponvah barve avokada in oliv se uporablja dvoslojni premaz Greblon C2. **V ponvah barve terakote se uporablja troslojni premaz Greblon C3.
10/2020 247
IZDELANI IZ VISOKO KAKOVOSTNIH OKOLJU PRIJAZNIH MATERIALOV
18 cm 20 cm 22 cm
PRIMERNO ZA
PRIMERNO ZA
SILIKONSKI OKVIR OMOGOČA, DA POKROV UPORABLJATE S POSODO RAZLIČNIH PREMEROV
Univerzalna pokrovka 24/26/28 cm
Primerna za uporabo v zamrzovalniku, mikrovalovni pečici in pečici (pri temperaturah od - 40°C do 230°C). Material: steklo, silikon. Skupni premer je 29,5 cm.
910014
25,00 €
17,99 €
248 10/2020
24 cm 26 cm 28 cm
Univerzalna pokrovka 18/20/22 cm
Primerna za uporabo v zamrzovalniku, mikrovalovni pečici in pečici (pri temperaturah od - 40°C do 230°C). Material: steklo, silikon. Skupni premer je 23,5 cm.
910013
18,00 €
12,49 €
1 2 3
ČUDOVITI DOM
INOVATIVNI PREMAZ
NOVO
28
cm
24
cm
20
cm **
*
*V ponvah barve avokada in oliv se uporablja dvoslojni premaz Greblon C2. **V ponvah barve terakote se uporablja troslojni premaz Greblon C3.
Ponev s prevleko proti oprijemanju
20 cm
Material: ponve - aluminij; ročaj - plastika (bakelit). Višina: 4,5 cm. Debelina prevleke: 25–35 mikronov. Debelina stene: 2,3 mm. Debelina spodnje strani: 2,6 mm. 11979 olivna 11978 avokado 11981 terakota
Vsaka za 38,00 €
26,99 €
Ponev s prevleko proti oprijemanju
24 cm
Material: ponve - aluminij; ročaj - plastika (bakelit). Višina: 4,5 cm. Debelina prevleke: 25–35 mikronov. Debelina stene: 2,3 mm. Debelina spodnje strani: 2,6 mm. 11987 olivna 11986 avokado 11988 terakota
Vsaka za 47,00 €
32,49 €
Ponev s prevleko proti oprijemanju
28 cm
Material: ponve - aluminij; ročaj - plastika (bakelit). Višina: 5 cm. Debelina prevleke: 25–35 mikronov. Debelina stene: 2,3 mm. Debelina spodnje strani: 2,6 mm. 11990 olivna 11989 avokado 11991 terakota
Vsaka za 54,00 €
35,99 € 10/2020 249
NOVO
1 2 3
PRIPRAVA REZILA (Diamantni posip) - poravna robove rezila in pripravi na popolno ostrenje. OSTRENJE (volframov karbid) - za hitro ostrenje zelo topih, poškodovanih rezil. POLIRANJE (keramika) - za fino ostrenje in zaključno poliranje.
1
2
3
ERGONOMSKA OPREMA ZA TRI STOPENJSKO PROFESIONALNO OSTRENJE NOŽEV
Ostrilnik nožev z ročajem Material: plastika, nerjaveče jeklo, EVA. Velikost: 20 x 7 cm.
910018
11,00 €
250 10/2020
6,99 €
IZOSTRITI POZORNOST
ČUDOVITI DOM VISOKA STOPNJA TRDNOSTI
Kuhinjski noži v etuiju
NOVO
primer etuija
n za re Za
TEŽA IN VELIKOST REZILA IN ROČAJA STA POSEBEJ IZBRANA ZA ENOSTAVNO REZANJE
Material: rezilo - nerjaveče jeklo, ročaj - les pakka, etui - polipropilen.
Chefov nož
je
Dolžina noža je 33 cm. Dolžina rezila – 20,5 cm.
eli hv
e vs kih
910007 Nož Santoku*
ov elk
izd
Dolžina noža je 33 cm. Dolžina rezila – 20,5 cm.
t Za
910006
an rez ko
an
Vsak za 23,50 €
je
OSTRO REZILO
a
es
n m
i ve
nja
le ze
15,99 €
n za re Za je
! Hranite na suhem
a,
uh
kr a, sir si
ba
klo
910007
nih
an rez ko
an
ajh
t Za
n m
Chefov ov elk
izd
je je an
klj , se
dja
sa le ze ve nja
Santoku*
910006 Univerzalni nož
čiš Za
Dolžina noža je 24 cm. Dolžina rezila – 13 cm.
je
n če le ze nja
Univerzalni
ve
910004
910004 Santoku nož* mini
Dolžina noža je 23,5 cm. Dolžina rezila – 12,5 cm.
910005 Santoku* mini
Nož za zelenjavo
910005
Dolžina noža je 20,5 cm. Dolžina rezila – 9 cm.
910003
16,00 €
10,99 €
Za zelenjavo
910003
*Santoku - iz japonščine "treh namembnosti": rezanje, sekljanje in drobljenje. Rezilo in ročaj sta popolnoma uravnotežena, poseben kot naklona rezila je zasnovan tako, da pri rezanju vložite minimalni napor.
Vsak za 18,00 €
12,49 €
ČVRST IN ELEGANTEN ROČAJ IZ LESA PAKKA - inovativni material iz naravnega lesa in sintetične smole
NOVA KOLEKCIJA Za vrč glej na faberlic.com.
100% bombaž
PRT IZ BOMBAŽA CVETLIČNI TISK USTVARJA POLETNO RAZPOLOŽENJE
Prt
Material: 100% bombaž. Velikost: 145 x 220 cm.
910056
39,50 €
26,99 €
ČUDOVITI EKO DOM DOM
1
Kuhinjska palčna rokavica
ŽLAHTNI ODTENKI IN MODNI CVETNI ORNAMENT SE ODLIČNO PRILEGAJO VSAKO NOTRANJOST KUHINJE
Material: 100% bombaž. Velikost: 18x28 cm.
910055
6,50 €
2
4,49 €
Predpasnik
Material: 100% bombaž. Velikost: 60 x 70 cm.
910057
7,00 €
5,39 €
1
2
3 4
3
Komplet kuhinjskih prijemalk, 2 kom.
Material: 100% bombaž. Velikost: 18 x 18 cm.
910054
4,90 €
3,59 €
4
Kuhinjske vafeljske brisače
Material: 100% bombaž. Velikost: 40 x 50 cm.
910053
3,10 €
2,29 € 10/2020 253
HW154FW19 BORDO
HW155FW19 SMARAGD
Top s čipkami V-izrez, čipke. Ozke nastavljive naramnice. Brez podloge. Raven kroj. Sestava: 97% poliester, 3% elastan. Velikosti: XS(40-42), S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50).
HW150FW19
črn
HW151FW19
šampanjec
HW152FW19
grafit
HW153FW19 moder
HW154FW19
SMER
NA ŽENSTVENOST SLOG SPODNJEGA PERILA ŽE VRSTO SEZON OSTAJA NA PIEDESTALU TRENDOV. TOP Z IZVRSTNO ČIPKO POUDARI DEKOLTE IN POUDARJA ŽENSTVENOST. TO JE OSNOVNO OBLAČILO, KI SE BO PRILEGALO V VSAKODNEVNO GARDEROBO IN TUDI ZA POSEBNE SLOVESNE PRILOŽNOSTI.
bordo
HW155FW19 smaragd
21,50 €
SEDAJ DO VELIKOSTI 60 Velikosti: 2XL(50-52), 3XL(52-54), 4XL(54-56), 5XL(56-58), 6XL(58-60). HW1501PS črn HW1511PS šampanjec HW1521PS grafit HW1531PS moder HW1541PS bordo HW1551PS smaragd
29,00 €
254 10/2020
17,99 €
23,49 €
MODA IN STIL TSS103, BEŽ
V - IZREZ DEKOLTEJA KONTRASTNI ODTENEK IZREZA OVRATNIKA MODNA DOLŽINA ROKAVOV OPRIJET KROJ MEHKA VISKOZNA PLETENINA
TSS104, SVETLO MODRA
TSS102, RDEČA
TSS101, MODRA
NOVO TSS103 bež
TSS102 Ženska majica
Sestava materiala: 92% viskoza, 8% elastan. Velikosti: XS(40-42), S(42-44), М(44-46), L(46-48), XL(48-50), XXL(50-52).
18,00 €
14,49 €
rdeča
TSS101 modra
TSS104
svetlo modra 10/2020 255
KLASIČNA GARDEROBA Hlačne nogavice 20 den Elastične svilene hlačne nogavice 20 den
Sestava: 85% poliamid, 15% elastan. ST228 telesne ST204 zadimljene ST202 bron Velikosti: I (XS), II (S), III (M), IV (L), V (XL). ST203 črne Velikosti: III (M), IV (L), V (XL).
4,90 €
3,59 €
ST228 telesne
ST202 bron
ST204
zadimljene
ST203 črne
Nadkolenke 20 den SL203
Nadkolenke 20 den
bež
Sestava: 85% poliamid, 15% elastan; čipke - 70% poliamid, 30% elastan. Velikosti: II (S), III (M), IV (L), V (XL).
7,00 €
SL201 bron
SL202 črne
5,89 €
Nogavice 20 den
SO200
Nogavice 20 den
bež
2,50 €
2 para v paketu
Sestava: 85% poliamid, 15% elastan. Velikost: edina.
1,99 €
Teža, kg
I (XS) II (S) III (M) Višina, cm
IV (L)
V (XL)
Tabela velikosti za hlačne nogavice in nadkolenke
256 10/2020
SO200 črne
ST228, TELESNE
MODA IN STIL Ženska torba Benita
Modna torba z vtisnjenim plazilcem. Zapiranje z zadrgo in zgornjo vrtljivo ključavnico, znotraj - žep z zadrgo za dodatke. Naramnica je nastavljiva. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 20 x 15 x 7,5 cm; naramnica - 120 cm. 600574 svetlo modra
41,50 €
26,99 €
Ženska torba Navy
tr o ds
ro č n a t
or
n o t ra n j o s ti
39,49 €
lji v a
45%
-
a v
57,50 €
an
bic
V notranjosti - dodatna ročna torbica rdeče barve, zapiranje z zadrgo, lahko jo uporabljate ločeno od torbe, samo pritrdite naramnico. V notranjosti je žep z zadrgo in dva žepa za dodatno opremo. Torba se zapira z magnetno ključavnico. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 43 / 34,5 x 13 x 26 cm; ročaji - 14 cm; Naramnica je nastavljiva od 70 cm do 130 cm. 600577 modra
Torbica zelena
Primerno za dokumente, tablice različnih znamk in velikosti. Material: poliester, poliuretan; podloga - poliester; okovje - kovinsko. Velikost: 26 x 19,6 x 1 cm.
11764
21,50 €
10,99 €
Torbica rumena
Elegantna lakirana torbica. Material: poliuretan; Podloga: 65% poliester, 35% bombaž; Okovje - kovina, plastika. Velikost: 23,5 x 18 x 2 cm.
11765
14,50 €
6,99 € 10/2020 257
Ženska torba Maribel
NOVO
Zložljiv dežnik
Jasna oblika, gost material, stabilno dno. V notranjosti sta dva žepa za drobnarije in dva žepa z zadrgo. Vključuje odstranljiv, nastavljiv naramni pas. Zapiranje na zadrgo. Material: površina - eko usnje; obloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 29 x 25 x 12 cm, višina ročajev - 11 cm, naramnica, nastavljiva do 120 cm. 600583 bela
47,00 €
Material: tkanina z vodoodbojnim premazom, kovina, plastika. Velikost: dolžina - 87 cm, na zunanji strani kupole – 120 cm, na notranji strani kupole – 102 cm.
600611
18,00 €
12,49 €
PRINCESKA NA GRAHKU 258 10/2020
32,49 €
MODA IN STIL
NOVO
Otroška sončna očala
Leče UV400 kategorije 3 (ščitijo pred svetlim soncem, idealne za morje in mesto). Material: okvir - kovina, akril, plastika; leče - plastika. 55368 "Metuljček" 50437 "Mucka"
Vsaka za 12,50 €
Podobo mlade princeske sestavljajo malenkosti. Zabavni dodatki so v poletju nepogrešljivi - to je simpatično, funkcionalno in zelo elegantno!
8,99 €
55368
"Metuljček"
LET KOMP UJE Č VKLJU N ETUI E Z ABEV
50437
"Mucka"
Kapa za deklico
Kapa z okrasnimi svetlečimi detajli in nastavljivo plastično zaponko na zadnji strani. Barva: roza. Sestava: 100% bombaž, detajli - poliuretan. Velikost: 54 cm +/3 cm (obseg glave).
600602
16,00 €
10,99 € 10/2020 259
1. KORAK
V obdobju med 29. junijem in 19. julijem leta 2020 se za registracijo obrnite na svojega svetovalca ali, če nimate poznanega svetovalca se lahko na spletni strani faberlic.com registrirate sami.
2. KORAK
Med 29. junijem. in 19. julijem leta 2020 naredite in plačajte naročilo v znesku nad 26,99 € (v kataloških cenah).
Akcija za nove člane PRIDRUŽITE SE K FABERLIC med 29. junijem in 19. julijem. 2020
in prejmite darila!
3. KORAK
Med 20. julijem in 9. avgustom leta 2020 pri naročilu nad 18,00 € kot darilo prejmite komplet kozmetike za dom Faberlic Home:: Odstranjevalec madežev Extra Oxy (30027), Ultra mehčalec za perilo aromaterapija "Žamet vrtnic" (11855), Koncentriran pralni prašek za barvne tkanine (30021).
Za dodatne informacije o izdelkih glejte strani. 225–229.
VAŠ SVETOVALEC
ime, priimek / reg. številka telefon e-mail
faberlic.com 78586
POKLIČITE ZDAJ! Akcija velja do razprodaje zalog.
CENA KOMPLETA V KATALOGU
16,87€