Skip to main content

Faberlic katalog

Page 1

06/2020 06.04–26.04

SMER POLETJE!

Nova kolekcija modnih dodatkov

V ZI

A Z V OJ NI R FA

DJ

E KS K •

A US

C IN PO

v1 obroku

RLI

98 kcal

BE

JA ET

LIEF L AB

LU

S. 253

S

BITI V DOBRI FORMI Nova linija funkcionalne prehrane,

izdelki za šport in program za nego kože v času treninga S. 4

KOT NAČIN ŽIVLJENJA


Aleksej Nečajev in Nathon Cox, podpredsednik podjetja Lief Labs, na mednarodnem forumu Faberlic (september 2019) napovedujeta uvedbo linije funkcionalne prehrane Wellness.


"Wellness - svetovni trend, blizu nam je po duhu, zato z veseljem vlagamo čas in energijo v njegov razvoj. To je sicer prijetna tema, vendar zahteva resen pristop:

lastni znanstveni center na področju zdrave prehrane in sodelovanje z vodilnimi ameriškimi strokovnjaki so nam omogočili, da smo za vas naredili prvovrstne izdelke, tako po sestavi kot tudi po okusu."

Predsednik, FABERLIC ALEKSEJ NEČAJEV 06/2020 3


NATHAN COX

Podpredsednik podjetja Lief Labs, strokovnjak za funkcionalno prehrano, glavni strateški partner Faberlic v ZDA.

"Wellness funkcionalna prehranska linija je bila ustvarjena ob upoštevanju glavnih svetovnih trendov. Koktajli, juhe in ploščice so uravnotežen vir beljakovin, maščob in ogljikovih hidratov, vlaknin, vseh potrebnih vitaminov in mineralov. To ni samo prigrizek, je polnovredni obrok. Poudarjam, da se beljakovine, ki jih vsebujejo izdelki zahvaljujoč encimom, ki so dodani v sestavo v telo zlahka dozirajo in absorbirajo. Največja svetovna podjetja svoje izdelke obogatijo s kolagenom in biotinom. Izboljšajo stanje las, nohtov, kože, ohranjajo zdravje sklepov in izboljšajo splošno počutje. Prav tako smo tudi mi povečali učinkovitost izdelkov Wellness s temi dragocenimi elementi."


NOVO POPOLNOMA URAVNOTEŽENA PREHRANA

Izdelki WELLNESS – so izbira tistih, ki želijo udobno shujšati in hkrati dobiti celotno paleto okusnih hranilnih snovi. To je polnovreden obrok, ki se popolnoma prilega ritmu življenja aktivnih ljudi in v natrpanem urniku lajša občutek lakote.

06/2020 5


VELNES KOT STIL ŽIVLJENJA 15666

15655

GSO

SLADKOR

ZV

E KS

K L U ZI V

NI

98 kcal USA

●

15

obrokov v paketu

M

MMMMMM M

BS

beljakovin

32,49 € (72,20 €/kg)

250 ML VODE ALI POSNETEGA MLEKA

F

Način priprave: 30 g izdelka (1 ne zvrhana merilna žlička) zmešajte z 250 ml hladne vode ali mleka z nizko vsebnostjo maščob in zmešajte v stresalniku ali mešalniku. Pripravljeno zmes lahko segrejemo v mikrovalovni pečici. 15666 paradižnik z baziliko 15655 gobe s smetano

P

v 1 obroku

I

42%

Suha beljakovinska juha Wellness 450 g

47,00 €

LIC

D J E TJ A L I E

NOVO

FAB ER

PO

Moč in energija za cel dan Učinkovito uravnavanje teže Nizkokalorična prehrana brez lakote in pomanjkanja hranil

OJ

LA

A

N

R

GLUTEN

Q

R

30 G FABERLIC WELLNESS

PREMEŠATI


NOVO

NI K L U ZI V

0kcal ,6

I

LA

E KS

LIC

F

BS

USA

●

Naravna alternativa je koncentrirani ekstrakt stevie.

FAB ER

v 7 kapljicah

60

kapljic koncentrata stevie = 1 porcija

Znanstveno dokazano: presežek sladkorja je vašemu zdravju škodljiv.

OJ

D J E TJ A L I E

≈7

ZV

PO

Lahko ga dodamo ne le čaj ali kavo, ampak pri pripravljanju hrane tudi nadomestimo sladkor

A

N

R

SLADKO brez sladkorja!

obrokov v steklenički

15677

Koncentriran ekstrakt Stevia 30 ml

Stevia vsebuje številne koristne sestavine, ki izboljšujejo stanje kože, las in nohtov. Zmanjša količino kalorij v jedeh.

15677

7,00 €

5,39 €

(179,66 €/l) 06/2020 7


VELNES KOT STIL ŽIVLJENJA

Moč in energija za cel dan Učinkovito uravnavanje teže Lepotni učinek (kolagen, SLA - konjugirana linolna kislina in biotin v sestavku) Nizkokalorična prehrana brez lakote in pomanjkanja hranil

NOVO

Suha mešanica za pripravo koktajla Wellness 450 g

Skenirajte QR kodo in izvejte več

Način priprave: 30 g izdelka (1 ne zvrhano merico) zmešajte z 250 ml hladne vode ali posnetega mleka in zmešajte v stresalniku ali mešalniku. 15652 malina 15650 vanilija 15651 jagode 15653 črni ribez 15654 čokolada

47,00 €

32,49 €

(72,20 €/kg)

NI K L U ZI V E KS

OJ

FAB ER

LIC

98 kcal

F

v 1 obroku

I

D J E TJ A L I E

malina

ZV

PO

15652

GLUTEN

A

N

R

SLADKOR

LA

GSO

BS

USA

●

53% beljakovin

15

15650 vanilija

15651

jagode

15653

15654

črni ribez

Da bi dosegli najboljši rezultat, priporočamo, da večerjo zamenjate z eno porcijo koktajla. Po želji lahko koktajl zamenjate tudi s prigrizkom med zajtrkom in kosilom. Na dan lahko pojeste največ dva obroka.

obrokov v paketu

čokolada M

P

250 ML VODE ALI POSNETEGA MLEKA

MMMMMM M

Q

R

30 G FABERLIC WELLNESS

PREMEŠATI


POSTAVA visoke akrobatike

3 PREPROSTI KORAKI

GRACIOZNA SILHUETA

1238

1194

1. KORAK Ste končali s treningom? Čas je, da uporabite kremo "Thermo učinek" (1194). Kožo bo ogrela, izboljšala prekrvavitev in pomagala pri kurjenju maščob. Za največji učinek jo uporabite v kombinaciji z masažnikom, masiranje vsake cone 5-7 minut. 2. KORAK Na vlažno kožo trebuha, stegen, zadnjice nanesite piling (1237) in zmasirajte. Piling začne procese obnove celic, pospeši mikrocirkulacijo. 3. KORAK Vsakodnevno pred spanjem nanesite modelirno Cryo kremo (1238). Kožo bo prijetno hladila ter imela drenažni in tonizirajoči učinek.

1237

Aktivna krema za korekcijo figure "Termo učinek" 150 ml

Aktivna modelirna krema za telo s hladilnim učinkom Cryo Cream 150 ml

1194

1238

Z izvlečki centella asiatica in bršljanom

9,00 €

6,99 € (46,60 €/l)

Z mentolom, izvlečki rjavih alg, L-karnitinom, kofeinom in alantoinom

11,00 €

7,99 € (53,26 €/l)

Tonizirajoči anticelulitni piling za telo AHA-Piling 150 ml Uporabljajte 2-3 krat na teden.

1237

9,00 €

6,99 € (46,60 €/l) 06/2020 9


GRACIOZNA SILHUETA Regenerativna krema za telo proti strijam 75 ml Z oljem makadamije in kompleksom rastlinskih izvlečkov

1216

11,00 €

7,99 €

(106,53 €/l)

Strije in brazgotine dela manj opazne Stimulira tvorbo kolagena

1216

Obliž za hujšanje za pas in področje trebuha 3 kom. Izboljšajo elastičnost kože, pospešijo izločanje toksinov. Priporočeni tečaj - 6 tednov, uporabljati vsak drugi dan.

1199

11,00 €

7,99 €

10 06/2020

VEDNO v formi


NAČIN UPORABE: Nalepke nalepite na problematična področja. Ne omejujejo gibanja in ne rušijo vašega običajnega režima. Obliž odstranite po 6-8 urah. Uporabljajte vsak dan 1-2 meseca. Da bi dosegli trajen in hiter rezultat, kombinirajte z vadbo in pravilno prehrano.

Izvleček paprike ogreva kožo, izboljša presnovne procese in spodbuja razgradnjo maščob Izvlečki rožmarina in koromača pomagajo izpirati toksine Mentol izboljšuje tonus in čvrstost kože

Obliži za hujšanje na problematičnih področjih 24 kom.

Priporočen tečaj - 6 tednov, uporabljajte ga vsak drugi dan.

1198

11,00 €

7,99 €*

BONUS za nakupe *Obliž za telo samo za

(akcija velja, do razprodaje zalog)

2,99€ pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 8,99 €

06/2020 11


VELNES KOT STIL ŽIVLJENJA GSO

SLADKOR

količina

JE OMEJENA!

količina

JE OMEJENA!

PROTEIN PREMIUM BAR: ZDRAVO JE L AHKO TUDI OKUSNO

GLUTEN

Priročno za vzeti s seboj na pot Odpravijo občutek lakote Dodaten vir vitaminov in mineralov Vsebujejo kolagen Raznolikost okusov

VSAKA proteinska ploščica samo za

1,79€


NI

LIC

I

120 kcal

od

F

v 1 obroku

BS

USA

●

K L U ZI V

FAB ER

LA

E KS

OJ

D J E TJ A L I E

za sodobni ritem življenja, kjer koli že ste. Bogate z beljakovinami, ploščice popolnoma zadovoljijo lakoto. Nepogrešljive so za tiste, ki skrbijo za svoji postavo.

ZV

PO

Proteinske ploščice so okusen in zdrav prigrizek

A

N

koristno!

R

POJESTI ZALOGAJ?

21%

beljakovin

Ploščica oblita s čokolado Protein Premium Bar 35 g

Izdelek je pripravljen za uživanje. 15647 pistacija 15645 čokolada 15633 banana 15632 malina 15649 borovnica 15636 jagoda 15648 višnja in mandelj

Vsaka za 3,60 €

1,79 € (51,14 €/kg)

NOVO 06/2020 13


Ravnotežni disk trenira vestibularni aparat Vaje za mišice celega telesa Oblikuje pravilno držo

MASAŽA + FITNES

VELNES KOT STIL ŽIVLJENJA ! POMEMBNO JE, DA SO GIBI GL ADKI, SAJ BO TAKO VADBA VELIKO BOLJ UČINKOVITA

količina

JE OMEJENA!

Ravnotežni disk

Material: plastika. Velikost: 40 cm. Največja obremenitev: do 100 kg.

11737

30,50 €

23,49 €

Valj za jogo

Posebna tridimenzionalna zunanja površina valjčka na mišično tkivo v globino ustvarja različne vrste učinkov. S spreminjanjem sile stiskanja lahko sproti sami prilagodite stopnjo obremenitve. Material: PVC, EVA (penasti polimer). Velikost: 33 x 13,2 cm.

910000

32,50 €

21,49 €

Izboljša prekrvavitev v mehkih tkivih Poveča mišični tonus in prožnost mišic Bori se proti krčem in mišični napetosti Vidno zmanjšuje celulit

14 06/2020


NAJTI ravnotežje Hladilna brisača

Popolnoma absorbira vlago in na telesu ne pušča vlažnih sledi. Hladilni učinek traja do dve uri. Material: 100% poliester. Velikost: 100 x 30 cm.

11734

rumena

6,50 €

11733

modra

4,49 €


VELNES KOT STIL ŽIVLJENJA Navadite se, da se vsaj 20–30 minut dnevno ukvarjate s športom. Rezultat bo kmalu viden: vedno odlično razpoloženje in fit postava!

VLEČEMkrepim!


NOVO PRIPOMOČEK ZA RAZTEGOVANJE Uporablja se kot dodaten simulator raztezanja mišic nog, rok, hrbta, vratu in drugih delov telesa. Idealno za začetnike in tiste, ki ne morejo samostojno izvajati vaje za raztezanje mišic.

KREPITEV MIŠIC Samo 10 minut vsakodnevnih vaj bo pripomoglo k zategovanju mišic trebuha, prsnega koša in rok, izboljšanju drže ter korekcije oblike bokov in zadnjice.

Prstan za raztezanje Material: polipropilen. Velikost: 24.5 х 12,5 cm.

910009 11,00 €

6,99 €

Vadbeni pripomoček za bedra in roke

Nedrseči ročaji. Primeren za vse stopnje vadbe. Lahek in kompakten. Material: NBR (butadien-nitrilna guma), PVC. Zložljiva velikost: 26 x 11 cm.

910008

12,50 €

8,99 €

06/2020 17


NEGA KOŽE V ČASU ŠPORTA

KOŽA v športnem načinu PRED VADBO

MED VADBO

PO VADBI

Obvezno odstranite ličila. Dekorativna kozmetika skupaj z znojem lahko zamaši pore in na koži povzroči draženje ali izpuščaje. Idealna izbira je dvofazno sredstvo Oxiology (1242).

Za osvežitev kože kadarkoli med vadbo uporabite Aktivni sprej Oxiology (0256).

Ponovno čiščenje: potrebno je odstraniti izločke lojnih in znojnih žlez.

Po čiščenju nanesite Vitaminski tonik za obraz iSeul (0852), da se izognete občutka tesnosti.

1

18 06/2020

2

Da ne bi prinesli bakterij v pore, ne obrišite znoja z rokami, uporabite hladilno brisačo (11733, 11734).

Uporabite izdelke Biomica (1244, 1239), da ohranite pravilno pH ravnovesje kože in navlažite obraz s kombiniranjem lahke kremne tekočine Vario (0154) in eliksirja "Aqualifting" (0165).

3


Pravilna nega kože pred, med in po vadbi -

ključ do vaše lepote. Uživajte v športu in ostanite popolni!


VADBA SPORT NA SVEŽEM ZRAKU

Če je vadba na svežem zraku,

uporabite sredstva za zaščito kože. Izberite pravi SPF, da preprečite negativne učinke ultravijoličnega sevanja.

PROSTOR pod soncem


2118

Udobje in nega ZANESLJIVA ZAŠČITA ZA NEŽNO SVETLO KOŽO

*HEV-žarki - modra (neonska) svetloba, ki jo oddaja sonce, pa tudi zasloni pametnih telefonov, računalniških monitorjev, televizorjev in druge opreme. Nedavne študije so dokazale: HEV žarki povzročajo prezgodnje staranje kože.

Krema za sončenje za obraz SPF 30 50 ml

2117

Primerna kot podlaga za ličila. Z vitaminom E in čebeljim voskom

2118

7,00 €

5,39 €

(107,80 €/l)

ZA SVETLO KOŽO

Krema za sončenje za obraz SPF 15 50 ml Primerna kot podlaga za ličila. Z vitaminom E

2117

6,50 €

IZBOLJŠANA ZAŠČITNA FORMULA proti HEV-žarkom*, ki preprečuje staranje in pigmentacijo kože

4,49 € (89,80 €/l)

2121

ZA ZELO SVETLO IN OBČUTLJIVO KOŽO

Krema za sončenje za obraz SPF 50 50 ml

Z vitaminom E in čebeljim voskom

2121

9,00 €

6,49 € (129,80 €/l)

Sredstva zagotavljajo visoko zaščito pred UVA, UVB in HEV žarki, ki niso vključeni le v sončni spekter, ampak jih oddajajo tudi računalniški monitorji in ekrani elektronskih pripomočkov

AKCIJA! Za podrobnosti glejte stran 25. 06/2020 21


MAKSIMALNO UDOBJE ZA OTROŠKO KOŽO

Krema za sončenje za otroke SPF 30 100 ml

Uporablja se lahko od 3. leta. Z vitaminom E in čebeljim voskom

2119

11,00 €

7,99 € (79,90 €/l)

Izboljšana zaščita občutljive otroške kože

pred ultravijoličnim sevanjem. Med igranjem v vodi se ne izpere in ne potrebuje pogostega nanašanja.

2119

TUDI NAJBOLJ OBČUTLJIVA KOŽA je zaščitena


ZA RAHLO PORJAVELO KOŽO

NOVO

Sprej za sončenje za telo SPF 15 200 ml

GOSTEJŠA TEKSTURA ZA RAHLO PORJAVELO KOŽO

Z vitaminom E

2115

11,00 €

7,99 €

Mleko za sončenje za telo SPF 20 200 ml

(39,95 €/l)

S kompleksom kisika in vitaminom E

2495

11,00 €

7,99 € (39,95 €/l)

2115

2116

ZA BRONASTO PORJAVITEV

Olje-sprej za sončenje SPF6 200 ml

2495

Z vitaminom E

2116

9,00 €

Sredstva imajo udobno vodoodporno teksturo. Aktivne sestavine v sestavi kožo pomirjajo in jo mehčajo.

6,49 € (32,45 €/l)

AKCIJA! Za podrobnosti glejte stran 25. 06/2020 23


SKRBITE ZA ZDRAVJE KOŽE

PO sončenju Če želite kožo po izpostavljenosti soncu pomiriti,

jo navlažiti in obnoviti, uporabite posebna sredstva.

24 06/2020


Aloe vera pomirja razdraženo kožo, jo obnavlja in mehča Kisikov kompleks spodbuja globlje prodiranje aktivnih snovi

SKRB ZA NEŽNO KOŽO USTNIC

Balzam za ustnice SPF 30 "Poljub sonca" 4 g

Karitejevo maslo in olje rakitovca vlažijo in ščitijo kožo ustnic.

43055

3,60 €

2120

2,69 €*

43055

2114

PRIJETNO HLADI IN VLAŽI KOŽO

Hladilni gel po sončenju z aloe vero 100 ml S kompleksom kisika

2114

7,00 €

5,39 € (53,90 €/l) KOŽO INTENZIVNO MEHČA

*BALZAM

Mleko po sončenju za telo 200 ml

Z aloe vero, kisikovim kompleksom, vitaminom E in oljem čajevca

za ustnice

2120

9,00 €

samo za

6,49 € (32,45 €/l)

Sredstva za popolno udobje kože po sončenju

1,39€

pri nakupu kateregakoli izdelka iz serije Leto str. 21-25

(akcija velja, do razprodaje zalog)

06/2020 25


LIČILA V ČASU ŠPORTA

Intenzivni treningi, bazen ali plaža -

kjerkoli se boste pojavili, bodo vaša ličila ostala živahna in zdržala test vročine, vlage, časa!

OSTANITE LEPI tudi v dvorani


So vodoodporna! Vodoodporna maskara 10 ml

Posebna ščetka v obliki peščene ure obarva trepalnice že s prvim nanosom. 5637 črna

9,00 €

6,49 €

(649,00 €/l)

5637

Vodoodporen puder za obraz 8 g Vsebuje poseben vodni odbojni talkov prašek, ki vam omogoča obstojnost ličila, tudi če ste izpostavljeni dežju ali ste se odločili plavati v bazenu. 6339 naravna bež

13,50 €

10,99 € Kozmetična torba

Material: PVC, plastika. Velikost: 17 x 14,4 х 3,4 cm.

1,39€

11769

2,30 €

1,39 €

06/2020 27


DOPOLNITE SVOJ ŠPORTNI VIDEZ

Šport ni trend.

To je izbira, aktivna življenjska pozicija. To je spodbuda, da gremo naprej in se ne upočasnimo.

To je dinamika in energija.

Oh šport,

TI SI ŽIVLJENJE!


Čas za fitnes! 3238

Zanj SVEŽA, VODNA DIŠAVA

Toaletna voda Sportlife Ice za moške 50 ml

Osnovne note: limonini listi, sibirski bor, vodna nota

3238

VSAKA

dišava Sport Life s popustom

-45% 3039

Zanjo SADNA AROMA

Toaletna voda Active Sportlife za ženske 50 ml

Osnovne note: črni ribez, jabolko, breskev

količina

JE OMEJENA!

3039

Vsaka za 12,50 €

6,49 € (129,80 €/l) 06/2020 29


V AKTUALNEM KATALOGU VELNES KOT ŽIVLJENJSKI SLOG

4 14 18 26

Wellness - nova linija funkcionalne prehrane V dobri kondiciji: športna oprema in izdelki za nego telesa V športnem režimu: nega kože pred, med in po vadbi Končna podoba: ličila Sport & Plage in dišave Sport Life

UMETNOST LIČENJA

32 42 48

Glam Team - bodi v modni ekipi! Secret Story: ličila tudi za najzahtevnejše Sky Line: pisana zgodba vašega življenja

V SVETU DIŠAV

68

Uživajte v svojih najljubših dišavah in preizkusite nove!

ZA MOŠKE

94 90

Dišave in izdelki za nego močnih in elegantnih

NEGA KOŽE

102 106 108 112 114 116 120 126 128 132 138 142 148 152 154 156

Oceanum: skrivnosti morskih globin v razkošni liniji za nego kože Vario - linija variativne nege za vsako kožo in vsako situacijo OXICarboxy: karboksiterapija za domačo uporabo Weekend: podarite koži počitek že danes! Biomica: nežno čiščenje z uravnoteženim pH kože Beauty Lab: 15 minut - in sem pripravljena! Oxiology: Dovolite, da vaša koža diha kisik!

160 164

Expert Pharma: obstaja problem - obstaja rešitev! Nega rok in nog

HIGIENA

168

Naboj pozitivnih čustev za cel dan

NEGA LAS

192

Poiščite svoje popolne izdelke za lepoto las

ZA OTROKE

212 214 216 218

Expert Pharma Baby: Velika skrb za malega človeka

0+

BB-girl: lepotni festival za poredne princese Techno Kids: kozmetika za mlade tehnike

3+

3

+

Simpatični dodatki za vaše drage otroke

IZDELKI ZA ZDRAVJE

220

Odlično počutje iz dneva v dan

ČUDOVITI DOM

225

Živite lepo, Faberlic pa bo poskrbel za čistočo vašega doma!

POSEBNA SREDSTVA

244

Kozmetika za obutev: vedno kot nova

MODA IN STIL

246 253

Puliji, pajkice, topi Nova kolekcija dodatkov

Platinum: dragocena nega najvišjega standarda 30+ Bloom: serija, ki temelji na bio kapsulah z aktivnimi celicami cvetja 35+ 45+ 55+ Anti Age: mlada in lepa ne glede na starosti 30+ 40+ 50+ 60+ Expert Skin Activator: Aktivirajte mladost! 30+ Osebni strokovnjak: alternativa salonskim lepotnim postopkom Nerealni "chok-chok": linija za nego kože iSeul Ultra Clean Green: posebna nega za nepopolno kožo Da bi koža dosegla zen: nove tekstilne maske za obraz Verbena in Botanica: lepota iz narave 30+ 40+ 50+ 60+

Razvoj in proizvodnja kisikove kozmetike izpolnjuje zahteve standardov kakovosti: Sistem vodenja kakovosti ISO 9001-2015 za razvoj in proizvodnjo parfumskih in kozmetičnih izdelkov Podjetje Faberlic je član ruskega parfumsko-kozmetičnega združenja Ocena varnosti izdelkov Faberlic je določena z metodo IN VITRO in izdelkov ne testiramo na živalih

Faberlic OJSC, Moskva 117403, ul. Nikopol, št. 4, BIN 1025000507399.

30 06/2020


NAKUPOVANJE z zadovoljstvom DAN POMLA

Popust

V katalogu št. 5/2020 plačaj naročilo v vrednosti 17,99€ in prejmi kupon*?

SKI

20 20 20 20 .0 4. 26 .04.4. do 26.0 20 по 20 по 26 4.20 .0 4.20 4. 06.0 6.0 od 006

Ne pozabite

izkoristite popust

-50%

**

na parfume, kozmetiko in kozmetiko za dom iz tega kataloga.

* Za registrirane kupce bo kupon v elektronski obliki po plačilu naročila na voljo na vašem osebnem računu na spletni strani faberlic.com. Za neregistrirane kupce - kupon v elektronski ali papirni obliki prejmete od svojega svetovalca. **50% popust se izračunava na osnovno (črno) kataloško ceno Za več informacij, pogojev in pravil kampanje si poglejte na spletni strani faberlic.com/kupon 06/2020 31


ŠMINKA-BALZAM KEEP BALM POPESTRI USTNICE Z NEŽNO BARVO, KOMPLEKS OLJ IN VITAMINOV PA KOŽO HRANI IN NEGUJE

NEŽNO USTVARJANJE 32 06/2020


UMETNOST LIČENJA

40690 gola naravna

KEEP NUDE

40692

jantarno roza

KEEP PINK

40693 koralna

KEEP CORAL

40694 živahno roza

Modeli uporabljajo šminko-balzam 40692, 40693.

KEEP ROSE

40697 toplo vijolična

NEŽEN SIJOČ ZAKLJUČEK, ELEGANTNA MAGNETNA EMBALAŽA IN UDOBNA OBLIKA ŠMINKE ZA ENAKOMERNO NANAŠANJE

KEEP LILAC

40699 naravna bež

KEEP BEIGE

NOVO Šminka-balzam Keep Balm 3,7 g

8,00 €

5,39 €

06/2020 33


MAT REVOLUCIJA 34 06/2020


UMETNOST LIČENJA

OBSTOJNA ŠMINKA NOVE GENERACIJE DAJE USTNICAM VOLUMINOZNO BARVO IN BREZTEŽEN MAT ZAKLJUČEK

40464 divja vrtnica

Modela uporabljata šminki 40461, 40470.

40466

klasična rdeča

40461 roza kremen

40470

40462 roza breskev

40463 topla koralna

40468

čokoladni tartuf

40469 roza vijolična

40470 rjavo bordo

Tekoča mat šminka Stay. True 4 ml

RUSIJA

AG

EC

6,49 €

ZM

9,00 €

O VA L

06/2020 35


POSIP SVETLIKAJOČIH SE DELCEV USTNICE NAPOLNI S SIJAJEM

40597

TEKSTURA roza DAJE UDOBJE NEGOVALNEGA BALZAMA 40590

40593

sliva

Sijaj za ustnice Too Glam 4 ml

40596

40591

40594

40595

terakota

češnja

40593 prozorna

Slastna aroma vanilijeve karamele.

7,00 €

5,39 €

granatno jabolko

nežna breskev

SIJAJ! IN ŠE VEČ SIJAJA! 36 06/2020

40592

globoki bordo


UMETNOST LIČENJA 40615

40616

40617

40618

40619

40620

klasična rdeča

naravna bež

40623

naravna kava

ognjeno rdeča

čajna vrtnica

40621 temna korala

40623

roza sončni zahod

gola roza

40624

romantična vrtnica

HILURLIP VLAŽILNI SERUMSKI KOMPLEKS IZRAVNAVA USTNICE IN JIM VIZUALNO DODA VOLUMEN.

Vlažilna šminka Hydra Lips 4 g

9,00 €

6,99 €

NOVO Kozmetična torba

POTEŠI ŽELJO PO BARVI!

Priročna in kompaktna. Enostavna namestitev v damsko torbico. V notranjosti - dodaten žep za malenkosti. Barva: bež. Velikost: 14 x 9 x 6 cm. Material: poliuretan, poliester.

11872

9,00 €

6,99 € 06/2020 37


UKRIVLJA GEL STRETCH TEKSTURA ZA STYLING UČINEK: MASKARA PODALJŠA, PRIVZDIGNE IN UTRDI TREPALNICE

KLASIČNA ČRNA, NARAVNA RJAVA IN POGUMNA BOROVNICA - IZBERITE, ZMEŠAJTE, BODITE V GLAMTEAMU!

5761

Podaljševalna stretch maskara X-treme 10 ml

5248 črna 9,00 €

6,49 €

5762

(649,00 €/l)

PODALJŠUJE

5248 5754

Maskara Miss Curl 13 ml

5761 borovnica 5762 rjava 5754 črna 8,00 €

5,39 €

(414,62€/l)

NOV VIDEZ 38 06/2020


UMETNOST LIČENJA

JASNO RAZDVAJA

5568

MOUSSE TEKSTURA SE POPOLNOMA PRILEGA, OVIJE TREPALNICE IN JIM DA BOGATO ČRNO BARVO IN MAKSIMALNI VOLUMEN

Maskara HD Lash 12 ml

* Visoka ločljivost (HD) - iz angleščine. "Visoka ločljivost". Maskara s HD učinkom se nanese posebej jasno in obarva vsako trepalnico.

Maskara HD* ima barvno reprodukcijo visoke ločljivosti - videz postane izrazen in privlačen. 5568 črna

9,00 €

6,99 € (582,50 €/l) 06/2020 39


6174 svetlo roza

UČINEK SOFT FOCUS*

10

SPF

6175

naravno roza

TAKOJŠNJI OBČUTEK MULTI LIFTINGA

6176

slonova kost * Soft Focus (iz angleščine. "Mehki fokus") - posebna razpršitev svetlobe, ki zagotavlja popolno gladkost kože, vizualno odpravljanje nepopolnosti.

Tonalni serum za obraz Neo Serum 30 ml

18,00 €

10,99 €

(366,33 €/l)

-

40%

Puder za obraz Wet & Dry Perfect Me 9,5 g

6349

svetla bež

6364

naravna bež

6379 bež

Puder se lahko nanese na dva načina. Vlažni: gobico rahlo navlažite z vodo in puder nanesite na obraz, dokler ne dosežete željene gostote nanosa. Suhi: puder nanesite na obraz na običajen način - z gobico ali s čopičem.

18,00 €

TANČICA LIČILA 40 06/2020

12,49 €


UMETNOST LIÄŒENJA

06/2020 41


Svinčnik za ustnice "Zvezdni avtogram" 0,35 g

JASNA KONTURA USTNIC Obstojna tekstura, do 10 ur odlično drži enakomerno in jasno konturo ustnic

7,00 €

43082 popoln rubin 43085 klasična roza

NEVERJETNE VEJE RAZKOŠJA Popolnoma gladek mat zaključek brez občutka tesnosti ustnic in bogatih modnih odtenkov

Mat šminka "Prva dama" 4 g

11,00 €

40034

očarljivo roza

6,99 € 40037

44127

unikatno vinsko rdeča

40034

impresiven kostanj

40038 vinsko rdeča

40036 usodno rdeča

44053

44050

nežni kostanj

40034 očarljivo roza

42 06/2020

čutna roza

44054 subtilna lila

5,39 €


UMETNOST LIČENJA

43031

rdeči žamet

43032

vijolična tvid

43034

breskov velur

43035

češnjev saten

43036

roza svila

Model uporablja šminko 43032, maskaro 5598.

43037

kavni saten

43038

jagodna čipka

BARVA IN UDOBJE BREZ KOMPROMISOV

Nasičeni odtenki in udobna pol mat matirana tekstura na ličilih ustvarjajo modni poudarek

10,00 €

5,39 €

43032

SKUŠNJAVA V VSAKEM ODTENKU

Pol mat šminka "Ovacija" 4 g

-

45%


ODTENKI LEPOTE

PRIVLAČEN METALIK

Senčilo lahko jih nanesemo na dva načina: suhi za zadržano dnevno ličenje in vlažni - za bogat večerni videz

5625

lahka romantika

5620 bež čari

5619

5624

nežen občutek

5621

oljčna nežnost

5622

ljubiteljsko občudovanje

5618

safirska sreča

5623

bronasta radost

Zapečeno senčilo "Očarljivi videz" 4 g

5619

grafitni užitek

14,50 €

10,99 €

količina

JE OMEJENA!

5523

5563

kostanjev

5562

svetlo rjava

5523

40%

naravna bež

Svinčnik za obrvi 0,06 g

Barvo svinčnika izvlecite največ do 1,5 mm.

7,00 €

4,29 €

5614

Svinčnik za oči "Zvezdni avtogram" 0,35 g

7,00 €

44 06/2020

5,39 €

5614

srčno črno

5611

plemenita rjava

5615

skrivnostna siva


UMETNOST LIČENJA Model uporablja maskaro 5598, svinčnik za obrvi 5563.

BONUS

5598

ZA NAKUPE

*MASKARA samo za

3,59 € PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI NAD 8,99 € (akcija velja, do razprodaje zalog)

Maskara se ne drobi in ne lepi trepalnic, tudi če jih nanesete v več plasteh z intervalom 10 ur, zagotavljajo volumen.

hit

prodaje

NA PRVI POGLED Super volumenska maskara za trepalnice "Vaš Oskar" 6 ml

5598 črna 10,00 €

6,99 € 5599

5 v 1: daje volumen, podaljša, fiksira, razdvaja in neguje trepalnice.

Oblikovalna maskara za trepalnice "Glavna vloga" 6 ml

5599 črna 10,00 €

6,99 € 06/2020 45


Model uporablja tonalno kremo 6308, maskaro 5599, lak za nohte 7528.

6308

hit

prodaje

15

SPF

REFERENČNI TON Tonalna krema "Dvojni slog" 2 х 15 ml

6308 univerzalni odtenek 15,50 €

11,49 €

(383,00 €/l)

46 06/2020

TON + NEGA Podlaga za ličila gladi, vlaži in neguje. Tonalna krema se prilagodi tonu kože, prikriva nepopolnosti


UMETNOST LIČENJA SUPER OBSTOJNOST IN BLEŠČEČ SIJAJ

GEL - UČINEK Nanesite brez podlage - na nohte, ki niso mastni Odstranite enostavno z odstranjevalcem laka za nohte Super odporen premaz

7526

7527

gosta megla

Lak za nohte "Gelni premaz" 8,5 ml

5,90 €

Brez UV žarkov

4,49 €

Super sijajna površina

7522

7316

7560

7317

7562

zvezdni granat

unikatno kremna

7318

tresoča breskev

koketno roza

7563

elegantno roza

harmonično bež

7406

7566

ekskluzivna čokolada

razigrana višnja

7523

7529

breskova vrtnica

veličastni granat

7524

7525

7530

krem roza

ROKE KOT PREDMET OBČUDOVANJA

rdeča hijacinta

vrt potonike

Udoben širok čopič

OBSTOJNA MANIKURA

7528

peščeni vihar

bela vrtnica

Lak za nohte "Najboljši scenarij" 8,5 ml

5,90 €

2,89 €

zrela višnja

Zaščitna prevleka za odtenke "Najboljši scenarij" 8,5 ml

7333

6,50 €

2,89 €

Priročen širok čopič za enakomerno lakiranje nohtov

VSAK LAK "NAJBOLJŠI SCENARIJ" samo za

2,89 € 06/2020 47


Model uporablja šminko 40088.

40081 zapeljivo rdeče

40082 koketna fuksija

40083

jesenska vrtnica

40084 jagodne soufflé

RICINUSOVO OLJE MEHČA IN NEGUJE KOŽO USTNIC KARITEJEVO OLJE OBNAVLJA KOŽO

40085

breztežnostna roza

40086

žlahtna lila

40087

zapeljiva karamela

40088 jagodni flirt

40092 breskovi saten

MANGOVO OLJE PREPREČUJE NASTANEK GUBIC

SUPERVLAŽENJE 40094

40093

40080

40089

40090

40091

ogrevajoči kašmir

cvetna tančica

naravno očarljive

zimska sliva

čarobni rubin

sanjsko roza

Šminka "Absolutna vlažnost" 4 g

40081

6,50 €

48 06/2020

3,99 €*


UMETNOST LIČENJA

40745

ULTRA SIJAJNI

ZAKLJUČEK 40744

40744

živahno roza

40746

40748

sliva

BISERNA ŠMINKA SPACE STAR DAJE USTNICAM ELEGANTEN LESKETAJOČ VIDEZ

40748

rdeče rjava

40749

40745

rdeče roza

40747

naravna

40746

40749

kava

40747

NOVO Šminka Space Star 3,8 g

6,50 €

3,99 €*

*Vsaka šminka samo za

pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 8,99 €

BONUS

za nakupe

2,69€ Posebna ponudba za strani 48–49

(akcija velja, do razprodaje zalog)


sočna paleta Kremna tekstura z bogatim bleščicami ustvarja kovinski sijaj

Nova generacija biserov - zdaj se ustnice svetijo še bolj intenzivno, barva pa izgleda bolj živahna in voluminozna

Udobna tekstura na osnovi voska za jasno in enakomerno konturo ustnic

Tekoča šminka "Mat kovinska" 7,5 ml

Sijaj za ustnice "Valovi barv" 9,5 ml

Konturni svinčnik za ustnice "Ultramoderno" 1,14 g

1

7,00 €

5,39 € 44152 breskev

2

44156

bež

HRANLJIVE SESTAVINE IN OLJA MEHČAJO IN VLAŽIJO NEŽNO KOŽO USTNIC

Balzam za ustnice 4 g 1. "Anti-aging" 4570 z oljem makadamije 2. "Vitamini" 4571 z avokadovim oljem, vitamini F in E

2,30 €

1,79 €

50 06/2020

44153 malina

44154 marsala

44155 temno škrlatno

7,00 €

4,99 €

4,50 €

3,59 €

40513

4560

40517

40033

40519

40032

40518

4649

40454

4648

zrela višnja

bleščeča lubenica

karamelni užitek iskrivo prozoren sijajna jagodna

strastna orhideja tangentna potonika čajne vrtnice

cvet lokvanja nežna kamelija

40031

plemeniti granat


UMETNOST LIČENJA

40732

gola koralna

40733

kremni praline

40734

roza malina

40735

ŠMINKA S KARITEJEVIM MASLOM, ARGANOM IN VITAMINOM E VLAŽI IN NEGUJE KOŽO USTNIC

40738

karamela

40736 terakota

Model uporablja obstojno šminko 40738, maskaro 5472, eyeliner 5567.

OBSTOJNO OČARANJE

40737

temno škrlatna

40738

temna malina

Obstojna šminka Stay On 3,6 g

8,00 €

5,39 € 06/2020 51


40130

4585

4586

4597

4580

4596

4587

4583

4579

4582

breskev

rubinov tajfun

sončna dolina

obalna sekvoja

goreči flamenco

tridimenzionalna rdeča

meglica ametista

koralna iluzija

jutranja blaženost

kraljevska višnja

4588

cvet vrtnice

SATEN &

4589

Saten šminka "Sijaj v barvi" 4 g

vijolični blues

7,00 €

KREMASTA TEKSTURA BREZ BISEROV, OBOGATENA S KARITEJEVIM OLJEM IN VITAMINI, DAJE USTNICAM GLOBOK ODTENEK IN JIM ZAGOTAVLJA PREHRANO

akcijska cena

2,99 €

Vsaka 2 izdelka po posebni ceni

52 06/2020

4,89 €

Posebna ponudba za strani 52–55

(akcija velja, do razprodaje zalog)


UMETNOST LIČENJA POL-MAT UDOBNA TEKSTURA ZAGOTAVLJA ENAKOMERNO NANAŠANJE IN NE SUŠI USTNIC

Pol-mat šminka "Žametna sezona" 4,2 g

40050

7,00 €

kraljevsko rdeča

4,89 €

ŽAMET AGOVALEC ZM

O

NIKO

LI T V IN K VA

E

2,99 €

začinjena kava

občutljiva breskev

čutna bež

40056

40057

40062

40061

40052

40064

40059

40055

šarmantna čokolada

40051

granatno rdeča

40054

OŠ

TA S

EP

TO R

IT E V

PR AVIC TR

40060

akcijska cena

privlačna kostanjeva

40063

elegantna sliva

elegantna jagoda

plemenita čokolada

Vsaka 2 izdelka po posebni ceni

Posebna ponudba za strani 52–55

kremna kava

občutljivo roza

pastelno roza

(akcija velja, do razprodaje zalog) 06/2020 53


41031

jagodni sorbet

41033

Breskova marmelada

41034

roza soufflé

41030

sadni praline

količina

JE OMEJENA!

41033

41032

vroča čokolada

41036

karamelna glazura

POPOLN SIJAJNI NANOS ZAHVALJUJOČ APLIKATORJU V OBLIKI USTNIC

41035

41035

robidova marmelada

akcijska cena

1,99 €

41038 sočna višnja

Sijaj za ustnice "Zrcalni volumen" 9 ml

4,00 €

3,19 €

V VSEM

SIJAJU

Vsaka 2 izdelka po posebni ceni

54 06/2020

Posebna ponudba za strani 52–55

(akcija velja, do razprodaje zalog)


UMETNOST LIČENJA

5575

Maskara za trepalnice "Do maksimuma" 13 ml

5575 črna 8,00 €

akcijska cena

NAREDI POGLED IZRAZIT, ODLIČNO OBARVA TUDI NAJKRAJŠE TREPALNICE

4,89 € (376,15 €/l)

2,99 €

IZBERI

UČINEK 5509

akcijska cena

KLASIČNA ŠČETKA OBARVA TREPALNICE, JIM DAJE VOLUMEN, BARVNA TEKSTURA PA NAREDI VIDEZ PRIVLAČEN

2,99 €

Maskara "Umetnost volumna" 10 ml

5509 dodatno črna 7,00 €

4,89 € (489,90 €/l)

5471

Maskara "Push-up efekt" 9,5 ml

5471 črna 7,00 €

4,89 €

akcijska cena

DVIGUJE TREPALNICE OD KORENIN IN JIH S POMOČJO ŠČETKE "CONSKO DVIGOVANJE" IDEALNO LOČUJE

2,99 €

5217

akcijska cena

ZAGOTAVLJA OBSTOJNOST BARVE DO 24 UR*

2,99 €

*Potrdilo v kozmetičnem laboratoriju Ancorotti Cosmetics (Italija).

Maskara "Neizmerno črna" 12 ml

5217 črna 8,00 €

Vsaka 2 izdelka po posebni ceni

Posebna ponudba za strani 52–55

4,89 € (407,50 €/l)

(akcija velja, do razprodaje zalog) 06/2020 55


Model uporablja tekoči eyeliner 5441, lak za nohte 7364.

poudarek na očeh Mehka tekstura vam omogoča, da narišete jasno črto ali preprosto senčenje

Eyeliner s stabilno formulo ne razpoka in se ne razmaže

TANEK APLIKATOR POMAGA NARISATI NATANČNO RAVNO ČRTO

hit

prodaje

Cayal za oči "Ultramoderno" 1,14 g Obstojni eyeliner "Stay-on" 1,2 ml

4,50 €

3,59 € 5436

nenaseljen otok

5567 črna 7,00 €

5,39 €

5437 modro morje

5247

nebesno modro

5438

lila meglica

5441

smaragdni lesk

5434

5435

srebrni utrinek

5236

5432

nočna sonata kavna sreča

5439

smaragdno mesto

5235 dimno siva

5246

oljčni vrt

rjava meglica

5431 črna noč

Tekoči eyeliner "Barvna galaksija" 3 ml

7,00 €

56 06/2020

5,39 €


UMETNOST LIČENJA

3,59 €

PUŠČICE SO V TRENDU. EKSPERIMENTIRAJTE Z BARVO IN OBLIKO!

NARIŠITE

PUŠČICE

5440

vijolični ognjemet

5433

modro iskrenje

Tekoči eyeliner "Barvna galaksija" 3 ml

7,00 €

3,59 € 06/2020 57


-40%

z eno potezo

Žametna kremna tekstura naredi barvo obrvi bolj naravno, ščetka pa obrvi razčeše

5466 NARAVNI UČINEK: POLNJENJE VOLUMNA IN MEHAK OBRIS SPREMINJAJTE INTENZIVNOST BARVE - TO BO POMAGALO, DA BODO OBRVI VIDETI BOLJ NARAVNO

Svinčnik za obrvi s ščetko 1 g

3,60 €

2,69 €

Paleta senčil za obrvi #Superbrow 7,5 g

5527

naravna bež

5528

svetlo rjava

3,59 € 5224

jagodni sladoled

5756

ŠČETKA NEŽNO ČEŠE OBRVI, PRI ČEMER OBRVI NASTAVI V ŽELENO SMER

OBRV PRI OBRVI: MODNO OBLIKOVANJE OBRVI Z MASKARO ZA OBRVI OBRVEM UČVRSTITE OBLIKO, ZA IZRAZITEJŠI POUDAREK PA JO NANESITE NA SVINČNIK ZA OBRVI ALI SENČILO ZA OČI

Maskara za obrvi 5,5 ml

5259 kostanja 5757 svetlo rjava 5756 temno blond 5,90 €

58 06/2020

8,49 €

5757

-50%

7,00 €

14,50 €

5259

3 v 1: omogoča hitro izdelavo modnega enobarvnega ličenja

Sredstvo za ličenje oči, ustnic in vek #UNIQorn 6 g

5466

količina

JE OMEJENA!

4,49 €


UMETNOST LIČENJA

-40% hit

prodaje

DOLGOTRAJNO OHRANJA ŽIVE BARVE IN NASIČEN KOVINSKI SIJAJ

WOW-

SIJAJ

RAZKRIJ GLOBINO SVOJEGA POGLEDA

5450

skrivnostni planet

5459

Neptunovo rojstvo

Tekoče senčilo za veke "Galaktično potovanje" 5,5 ml

5,40 €

5455

magična luna

3,19 €

5228

magična zatemnitev

06/2020 59


popoln ton in rdečilo 3 sredstva v eni paleti za ekspresno ličenje in oblikovanje obraza

Vlaži in mehča kožo, skriva nepravilnosti

Učinek Soft-focus zagotavlja razpršitev svetlobe, kar naredi gube vizualno manjše in nepopolnosti kože manj opazne

Kombinacija toplih pigmentov in migetajočih mikrodelcev osveži polt in daje nežno rdečico

Vlažilna tonalna krema "Absolutni komfort" 30 ml

Puder za obraz Soft Focus

Rdečilo v kroglicah "Biserni posip" 17 g

11,00 €

11,00 €

SVETLO SENČILO

RDEČILO

BRONZANT

hit

prodaje

Paleta za oblikovanje obraza "Idealna forma" 6,9 g

6073

11,00 €

8,99 €

7,00 €

5,39 €

RDEČILO Osvežite polt, poudarite ličnice.

7,99 €

(470,00 €/kg)

(107,80 €/l)

6143

6451

6301

BRONZANT Zatemnitvene cone: linija rasti las, krila in rob nosu, linija brade.

7,99 €

breskov sadovnjak

svetlo bež

slonova kost

6144

6452

češnjevi cvetovi

naravno bež

"Beauty Blender" vam omogoča odstranjevanje odvečnih tonalnih sredstev ali pa obdelavo večjih delov kože

6 ločenih gobic se lahko uporablja pri kompleksnejšem ličenju z več tonalnimi sredstvi

SVETLO SENČILO Področja poudarjanja: hrbet del nosu, sredina brade, čelo, pod obrvmi, zgornji del ličnic in "kupidni lok".

Kozmetična gobica Material: poliuretan. Velikost: 6 cm.

9538

7,00 €

5,39 €

Gobice za nanos tonalne kreme 6 kom. Material: lateks. Velikost: posamezna gobica - 2 x 3,5 cm.

9028

3,10 €

60 06/2020

2,29 €


UMETNOST LIČENJA KOT SVILA NEŽNO PADE NA KOŽO, IZRAVNA TON IN KOŽI DODA NEŽEN SIJAJ. ODLIČNO UČVRSTI LIČILA

6192

naravni sijaj

6188

čokoladni ton

6191

6192

biserna rosa količina

-40%

JE OMEJENA!

Rdečilo v kroglicah "Biserni posip" 17 g

11,00 €

6,49 €

(381,76 €/kg)

6191

-30% 6166

6166

OSVEŽI LIČILA IN POMAGA POUDARITI LIČNICE

cvetoča vrtnica

6167

tropsko sadje

IDEALI

Rdečilo za obraz "Era lepote" 2,7 g

8,00 €

5,39 €

SO DOSEGLJIVI! 06/2020 61


za lepoto in udobje

9244

2,30 €

1,79 €

Dvojni šilček

9065

3,10 €

Material: polistiren. Velikost: Na eni strani običajno ogledalo, na drugi strani - 3,7 х 3,5 х 2,4 cm. z dvojnim povečanjem. 9207 Velikost: 12 cm.

8,00 €

6,49 €

Pinceta za obrvi

Steklena pilica

9576

9748

Velikost: 9 cm.

2,30 €

2,29 €

Velikost: 14 cm.

1,79 €

3,10 €

2,29 € Cilindrične šobe nežno odstranijo kutikulo in polirajo površino nohtov.

2 Set za manikuro

5 nastavkov je vključenih. Primeren za naravne in podaljšane nohte.

9494

20,00 €

62 06/2020

15,99 €

11097

Velikost: 45 mm.

Obojestransko namizno ogledalo

3

Konica iz filca nežno polira nohte in jim daje naravni sijaj.

Konične kovinske šobe brusijo rob nohta. Primerne so tudi za čiščenje vraščenih nohtov in odstranjevanje grobe kože.

11105

Komplet aplikatorjev za senčenje 5 kom.


UMETNOST LIČENJA

OBVLADAJ ČOPIČE

Material: sintetična vlakna, les.

Čopič za senčenje senčil Oblika: ovalna. Velikost: čopič -19 cm; kup – 1,1 х 0,8 cm.

11105

Čopič za oblikovanje obrvi

hiti

prodaje

Oblika: poševna. Velikost: čopič - 17,5 cm; kup - 0,5/0,8 х 0,8 cm.

11097

Čopič za nanašanje senčil

Oblika: cvetni list. Velikost: čopič – 19,3 cm; kup – 1,3 х 1,2 cm.

11106

Čopič za senčenje svinčnika in senčil

Velikost: dolžina - 18,5 cm; dolžina kupa - 0,5 cm.

11621

11621

3,10 €

Vsak za

2,29 €

Čopič za nanos rdečila

Oblika: poševno. Velikost: čopič - 18,5 cm; kup - 2,5 / 3,5 x 4 cm.

6,50 €

11095

11106

11098

4,49 €

Čopič za nanašanje pudra

Oblika: okrogla. Velikost: krtača - 18,5 cm; kup - 4,5 x 4 cm.

11098

11096

11095

Čopič za nanašanje tonalne osnove

Oblika: ravni rez. Velikost: čopič - 14,5 cm; kup 1,7 x 2,8 cm.

11096

7,00 €

Vsak za

5,39 €

06/2020 63


7432

POIŠČITE ZANIMIVE BARVNE KOMBINACIJE, BODITE PRIPRAVLJENI NA EKSPERIMENTE!

7364

LAKIRNE

IDEJE

Lak za nohte CC 9 v 1 "Pametna barva" 9 ml

4,50 €

3,59 €

9 V 1:

● SE HITRO SUŠI BREZ ŽARNIC

7342

● NE POTREBUJE OSNOVE

7357

kapučino s cimetom

● NE ZAHTEVA SUŠENJA ● OHRANJA SIJAJ

7364

● USTVARJA VOLUMINOZEN PREMAZ

metina lizika

● DAJE SOČNI ODTENEK

7493

● UDOBEN ŠIROK ČOPIČ

7363

7347

7339

7491

7404

7342

7351

7492

občutljiva orhideja

čajne vrtnice

cvet puščave

francoski poljub

64 06/2020

● ZADOSTUJE ENA APLIKACIJA

7491

kava z mlekom

● DO 7 DNI OBSTOJNOSTI

zimska češnja

stilsko bordo

roza sivka

roza lotos

7356

vanilijevo nebo

7432

orientalska sladkost

7347


UMETNOST LIČENJA Z REDNO MANIKURO S POMOČJO PILICE ZA NOHTE KUTIKULA POSTANE MEHKEJŠA IN NJENA RAST SE OPAZNO UPOČASNI

NOVO NE POŠKODUJE NOHTNE POVRHNJICE

Pilica za odstranjevanje kožice

PRIROČNO ZA VZETI S SEBOJ

910015

Material: polipropilen, naravni kremen s poliestrom. Velikost: 11,5 cm.

3,60 €

S konico potiskate kožico nazaj. Uporabljajte samo na suhih nohtih (brez parnih kopeli).

7099

POPOLN PREMAZ IN OBNAVLJANJE NOHTOV

Bazni serum za lak 9 ml

7099

2,69 €

3

2

S konico v krožnem gibanju po vsem obodu potiskamo kutikulo.

Z lopatico za čiščenje nohtov očistimo notranjo stran nohtov.

4 Po postopku nanesite enega od izdelkov za nego nohtov.

OSNOVNA NEGA - TO SO SREDSTVA, S KATERIM BODO VAŠI NOHTI MOČNI IN NEGOVANI

7395

MAT UČINEK VSAKEGA LAKA

Vrhnji mat zaščitni sloj 9 ml

7395

7430 7257

DOLGI IN ZDRAVI NOHTI

Krepilno sredstvo za nego nohtov 9 ml

7257

Vsak za 4,30 € 2,19 €

Vsako sredstvo za nohte samo za

KREPITEV NOHTOV IN UČINEK PROTI STARANJU

Lak za nohte proti staranju "Gladkost in sijaj" 9 ml

7430

2,19€ 06/2020 65


Dišave Valentina Yudashkina - ekskluzivne za Faberlic

3003

CVETLIČNO-LESNA, PUDROVA DIŠAVA

Parfumska voda Faberlic by Valentin Yudashkin Gold za ženske 65 ml

Žametna aroma jasmina, heliotropa in cvetov vijolic z žlahtno pudrovo-lesno kompozicijo, unikatna kot razkošna obleka modnih oblikovalcev.

3003

45,00 €

35,99 € (553,69 €/l)

OSNOVNE NOTE GRAJENEC NA

O

ST O R IT

TR

OŠ

T

A

EP

66 06/2020

EV

PR AVIC

jasmin / posončnica / sandalovina

NIKO

V IN K VA L

IT E


V SVETU DIŠAV CVETLIČNA DIŠAVA S TANKIM ZELENIM AKCENTOM

LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA Z MORSKIM AKORDOM

Parfumska voda Faberlic by Valentin Yudashkin Rose za ženske 65 ml

3004

45,00 €

Parfumska voda Faberlic by Valentin Yudashkin za moške 100 ml

3227

22,49 €

45,00 €

(553,69 €/l)

22,49 €

(224,90 €/l)

OSNOVNE NOTE

OSNOVNE NOTE

šmarnica / potonika / lokvanj

akord / muškatni orešček / sandalovina

hit

50%

-

prodaje 3004

Vsaki 2

dišavi

3227

17,99 € vsaka

s popustom

60%

-


3177 3217

CVETLIČNA, SADNO-ZAČIMBNA DIŠAVA

Parfumska voda Incognito za ženske 50 ml Osnovne note: kutina, breskov cvet, mošus

3177

68 06/2020

Toaletna voda Incognito za moške 50 ml Osnovne note: divja zelišča, muškatna kadulja, hrastov mah

3217

Vsaka za 23,50 €

SVEŽA, ZAČIMBNA, LESNA DIŠAVA

14,99 € (299,80 €/l)


V SVETU DIŠAV

Njuna skupna skrivnost CVETLIČNO-SADNA, GURMANSKA DIŠAVA

Parfumska voda Mrs. Incognito za ženske 50 ml

3046

FOUGÈRE, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA

Toaletna voda Mr. Incognito za moške 50 ml

3249

Vsaka za 23,50 € 14,99 € (299,80 €/l) OSNOVNE NOTE

OSNOVNE NOTE

sladka pomaranča / aniba rosaeodora / madagaskarska vanilija

črni poper / klementine / cedrovina

3046

3249

količina

JE OMEJENA!

količina

JE OMEJENA!

06/2020 69


Navdih iz ljubezni Dobrodošli na Siciliji - rajskem otoku. Hoja v senci pomarančevcev, uživanje na soncu v morju, tako preprosto se je tu zaljubiti drug v drugega!

hita

Od mojstra svetovne parfumerije Pierra Bourdona ekskluzivno za Faberlic

3210

prodaje

OSNOVNE NOTE

bergamot / sivka / hrastov mah

3109

LESNO-CITRUSNA DIŠAVA

Toletna voda Uomo Felice za moške 100 ml

3210

29,00 €

17,99 €

(179,90 €/l)

LESNO-CITRUSNA DIŠAVA

Parfumska voda Donna Felice za ženske 50 ml

3109

23,50 €

14,99 €

(299,80 €/l)

70 06/2020

OSNOVNE NOTE

sladka limona / cvet pomaranče / tikov les


V SVETU DIŠAV

Visoka družba Potopite se v svet aristokracije in razkošja. Izberite, kakšen bo vaš jutri. Postanite del visoke družbe!

*Rouge Groseille de Laire je ena od legendarnih baz z dušo sočnih rdečih jagod, ki so v kontrastu s cvetličnimi notami osmantusa in davana. Ta osnova se uporablja samo v parfumih premium razreda.

3226

3031

količina

JE OMEJENA!

OSNOVNE NOTE

OSNOVNE NOTE

Rouge Groseille de Laire* / žafran / sandalovina

kardamom / žajbelj / palisander

SADNO-LESNA DIŠAVA Z MEHKIMI ZAČIMBNIMI NOTAMI

Parfumska voda Beau Monde za ženske 50 ml

3031

29,00 €

14,49 € (289,80 €/l)

50%

-

FOUGÈRE, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA

Toaletna voda Beau Monde za moške 60 ml

3226

29,00 €

14,49 € (241,50 €/l) 06/2020 71


Dišave Renata predstavlja RENATA LITVINOVA, režiserka in igralka

o spoznate "K svojo edinstvenost, za vas več ni zaprtih vrat ali neuresničenih sanj. Le verjeti moraš vase - v svoj talent, svojo zvezdo in živeti, ljubiti sebe."

72 06/2020


V SVETU DIŠAV Parfumska voda za ženske 60 ml CVETLIČNO-SADNA DIŠAVA Z BOGATO LESNO MEGLICO

Renata

3030

CVETLIČNO-ZELENA DIŠAVA

Renata Secret

3047

Vsaka za 45,00 €

35,99 €

(599,83 €/l)

OSNOVNE NOTE

OSNOVNE NOTE

orhideja / kašmir / Rouge Groseille*

bergamot / zelene fige / vetiver

Od znanega francoskega parfumerja Alienor Massenet ekskluzivno za Faberlic

3047

3030

AGOVALEC ZM

O

OŠ

AS

EP

TO R

IT E V

PR AVIC TR

NIKO

V IN K VA

LI T

ET

*Rouge Groseille de Laire je ena izmed legendarnih podlag z dušo sočnih rdečih jagod, ki se skladajo s cvetnimi notami osmanthusa in davana. Takšna podlaga se uporablja samo v parfumih premium razreda.

06/2020 73


Zgodbe

ženske sreče 74 06/2020


V SVETU DIŠAV

Pričakovanje praznika je poseben čas Duša je napolnjena z vznemirljivim in čudovitim občutkom, ki obhaja slovesne trenutke in podarja veselje.

Dopolni dišavo

hit prodaje

Od mojstra svetovne parfumerije Pierre Bourdona ekskluzivno za Faberlic

količina

JE OMEJENA!

3129 8120

Parfumiran gel za tuširanje za ženske 150 ml

8120

4,10 €

1,79 € (11,93 €/l)

MEHKA ORIENTALSKA DIŠAVA S ČOKOLADNIMI ODTENKI

Parfumska voda O Feerique Sensuelle za ženske 50 ml

Objemajoča, čutna dišava očara z žametom čokolade in cimeta, ki ga elegantno dopolnjujejo note jasmina in ylang-ylanga.

3129

21,50 €

OSNOVNE NOTE

10,99 €

(219,80 €/l)

jasmin / čokolada / cimet

50%

-

06/2020 75


Dišava - pika na i vaše podobe Parfum ne samo da poudarja živahno osebnost, temveč se ovije v breztežni oblak in razkrije nove vidike vaše lepote. 3160

3059 3140

Parfumska voda za ženske 50 ml CVETLIČNO SADNA DIŠAVA

Supergirl

Osnovne note: liči, malina, vrtnica

3059

29,00 €

17,99 €

(359,80 €/l)

76 06/2020

IGRIVA, SADNO-CITRUSNA DIŠAVA Z LAHKIM ZELENIM ODTENKOM

Cherchez la Femme

Osnovne note: bergamot, črni ribez, orhideja

3160

21,50 €

14,49 €

(289,80 €/l)

CITRUSNO-CVETLIČNA DIŠAVA

Festa di Vita

Osnovne note: bergamot, limona, potonika

3140

29,00 €

17,99 €

(359,80 €/l)


V SVETU DIŠAV

Ti si preprosto čudovita! Dišava UViolet, drzna in privlačna, poudarja tvojo edinstvenost in priteguje poglede občudovanja.

3036

količina

JE OMEJENA!

OSNOVNE NOTE

lila frezija / vijolična magnolija / robida CVETLIČNO-PUDROVA AROMA

Parfumska voda UViolet za ženske 50 ml

Hipnotična podoba, ki je tkana iz cvetnih listov orhideje, vijolične magnolije in lizzantusa, vas bo obkrožila s skrivnostno avro. Poudarjena z notami madagaskarske vanilije in robide, dišava opominja, da samo njegova lastnica pozna vse skrivnosti vesolja.

3036

29,00 €

12,49 €

55%

-

(359,80 €/l)

06/2020 77


Za vsako priložnost in razpoloženje Prefinjena dama? Iskalka sreče? Ena sama nežnost? Kakšna si danes?

hit

prodaje

količina

JE OMEJENA!

3105 3167

CVETLIČNA DIŠAVA S PRIVLAČNO GURMANSKO KOMPOZICIJO

Parfumska voda Desirable za ženske 50 ml Osnovne note: vrtnica, kapučino, sandalovina

3105

29,00 €

17,99 €

(359,80 €/l)

78 06/2020

SADNO-CVETLIČNA DIŠAVA Z ŽIVAHNIMI NOTAMI VIŠNJE IN GRENKEGA MANDLJA

Parfumska voda Fortunata za ženske 50 ml Osnovne note: višnja, mandelj, vrtnica

3167

29,00 €

17,99 €

(359,80 €/l)


V SVETU V SVETU DIŠAV DIŠAV

3015

hit

prodaje

GURMANSKA, SADNA IN CVETLIČNA DIŠAVA

OSNOVNE NOTE

gardenija / breskov nektar / sandalovina

Parfumska voda Beauty Café Caprice za ženske 60 ml

Romantična dišava bo privlačila z razburljivo kombinacijo gardenije, nektarja sladke breskve, divjih jagod, sandalovine in jantarja.

3015

29,00 €

17,99 € (299,83 €/l) 06/2020 79


Toaletna voda za ženske 30 ml

OSNOVNE NOTE

SADNA DIŠAVA

Fruity Story

3326

morski vetrič / guava / marelice

MORSKA, SADNA AROMA

Cocktail Story

3301

3301 OSNOVNE NOTE

mango / breskev / malina

6 332

3308

količina

JE OMEJENA!

SADNA DIŠAVA

Tropic Story

3308

OSNOVNE NOTE

Vsaka za 12,50 €

12,50 €

(416,67 €/l)

80 06/2020

kivi / pasijonka / osmanthus


V SVETU DIŠAV

Parfumske kompozicije

podobno kot nakit: ne izgubijo pomembnosti, so vedno individualne in dajejo lastniku poseben čar.

3011

3127

FLORIENTALNA DIŠAVA Z LAHKIM SADNIM AKCENTOM

CVETLIČNO-SADNA, ZAČIMBNA DIŠAVA

Parfumska voda Châteaux de la Loire za ženske 50 ml

Parfumska voda O Feerique Emotionelle za ženske 50 ml

Osnovne note: iris, frezija, mošus

3011

29,00 €

Osnovne note: cvetovi pomaranče, breskev, vanilija

21,50 €

14,49 €

3127

17,99 €

(359,80 €/l)

(289,80 €/l)

06/2020 81


Izberite dišavo in jo nanesite kot neodvisen parfum ali kombinirajte več dišav, ki jih "nanesete" drugo na drugo

CVETLIČNA DIŠAVA Z GRENKO-ZELENIMI NOTAMI IN MORSKIMI AKORDI

Toaletna voda Orangerie Néroli za ženske 50 ml

Osnovne note: cvetovi pomaranče, navtični akord, bele cvetlice

3166

16,00 €

SKENIRAJTE QR KODO IN O MEŠANJU DIŠAV IZVEJTE VEČ

10,99 €

(219,80 €/l)

Toaletna voda za ženske 10 ml

2 1

3

DIŠAVA EKSOTIČNEGA SADJA S SOLISTIČNIMI NOTAMI LUBENICE IN MELONE

MANGO + MANDARINA + LIČI eksotična iskriva mešanica sočnega sadja

1. PlayFL 10 ml

Osnovne note: melona, lubenica, breskev

3317

SOČNA SADNA DIŠAVA Z ŽIVAHNO MEŠANICO JAGODIČJA

MANDARINA + VANILIJA topla aroma s sladkim priokusom

2. JoyFL 10 ml

Osnovne note: maline, robide, jagode

3316

NEŽNA CVETLIČNA DIŠAVA Z ŽIVAHNO NOTO LIMETE

3. GraceFL 10 ml

JANTAR + MOŠUS + VIJOLICE čutna in elegantna aroma

Osnovne note: limeta, šmarnica, frezija

3318

Vsaka za 7,00 €

82 06/2020

4,89 € (489,00 €/l)

LIČI + VANILIJA ogrevalna aroma vanilije z nežnim tropskim pridihom


Preizkusite duet, opogumi se za trio

DIŠAVA MANGO

Mango

3043

količina

Toaletna voda Aromania za ženske 30 ml

JE OMEJENA!

DIŠAVA MANDARINE

Vsaka za 11,00 €

V SVETU DIŠAV

Mandarin

6,99 €

3032

(233,00 €/l)

DIŠAVA JANTARJA

Amber

3033

DIŠAVA LIČI

Lychee

3044

DIŠAVA MOŠUSA

Musk

3014

DIŠAVA VANILIJE

Vanilla

3029

Vsaki 2 dišavi

samo za

5,39€ vsaka

Vsake 3 dišave

samo za

3,59€ vsaka

(akcija velja, do razprodaje zalog)

06/2020 83


Parfumska voda za ženske 30 ml

Vsaka za 11,00 €

5,39 €

(179,66 €/l) količina

JE OMEJENA!

1

CVETLIČNO SADNA, ZAČIMBNA DIŠAVA

1. Châteaux de la Loire

Osnovne note: iris, frezija, mošus

3024

GURMANSKO SADNA ORIENTALSKA DIŠAVA

2. Pont d’Or

Osnovne note: marelice, praline, muškatni orešček

3025

2

3

CITRUSNO-CVETLIČNA DIŠAVA

3. Festa di Vita

Osnovne note: bergamot, limona, potonika

3023

Vsaka dišava 30 ml 84 06/2020

samo za

5,39€


V SVETU DIŠAV

1

Cvetlična, sadno-začinjena aroma

Vsak za 3,60 €

1,99 € (26,53 €/l)

Vsak

dezodorant

Citrusno-cvetlična dišava

1. Incognito 3508 2. Festa di Vita 3515 3. Donna Felice 3511

Lesno-citrusna dišava

Parfumiran dezodorant-sprej za ženske 75 ml

samo za

1,99€

2

3

Naj bo vaš najljubši parfum vedno z vami! Parfumerijska voda Donna Felicе za ženske 15 ml

3148

7,00 €

5,89 €*

(392,67 €/l)

Lesno-citrusna dišava

Mini steklenička udobno pristaja tudi v majhno torbico, dišave pa lahko posodobite kadarkoli v dnevu.

Bonus za nakupe * Dišava 15 ml samo za pri nakupu iz kataloga v vrednosti nad 8,99 € (akcija velja, do razprodaje zalog)

3,59€ (239,33 €/l)

06/2020 85


Gel za tuširanje, ki ponavlja vašo najljubšo dišavo, odlično dopolnjuje in popestri vašo najljubšo kompozicijo.

a dišava Lesno-citrusn

Nič ne bo motilo harmonije tega dne!

količina

JE OMEJENA!

2

Vsak

gel za tuširanje 86 06/2020

Mehka orientalska

aroma z odtenki čok olade

1

samo za

1,79€


V SVETU DIŠAV

3

lična dišava

Citrusno-cvet

količina

JE OMEJENA!

Cvetlična, sadno-začinjena arom a

Parfumiran gel za tuširanje za ženske 150 ml 1. Donna Felice 8115 2. O Feerique Sensuelle 8120 3. Festa di Vita 8298 4. Incognito 8317

Vsak za 4,10 €

1,79 € (11,93 €/l) 4

Vsak

gel za tuširanje

samo za

1,79€ 06/2020 87


Pour Toujours –

3151

ta dišava se je lahko pojavila le v mestu ljubezni - v Parizu. Tam se je rodilo tudi ime, ki v prevodu iz francoščine pomeni "za vedno". V Franciji pari te besede tradicionalno izgovarjajo med poročno slovesnostjo.

OSNOVNE NOTE

bergamot / cvet pomaranče / bela vrtnica ZELENA, CVETLIČN0-CITRUSNA DIŠAVA

Parfumska voda Pour Toujours za ženske 50 ml

Poročna obleka neveste je prepletena iz bleščečih citrusovih in zelenih not, z nežnimi odtenki cvetov pomaranče, šmarnice, bele vrtnice in elegantne jantarno mošusne meglice.

3151

36,00 €

88 06/2020

26,99 € (539,80 €/l)


V SVETU DIŠAV

Na vrhuncu uspeha Osvojite srce metropole. Postanite prava mestna legenda. Moške dišave Urban Legend so prežete z duhom zmage, samozavesti, sreče. To je parfum ljudi, ki si prizadevajo za cilje, ideje, uspeh. To je parfum voditeljev.

3233

OSNOVNE NOTE

bergamot / ingver / usnje FOUGERE DIŠAVA

Toaletna voda Urban Legend za moške 75 ml Urbani značaj kompozicije se razkrije v poživljajočem zvoku limone, bergamota in ingverja z dinamičnim jabolčnim naglasom in usnjenim priokusom.

3233

23,50 €

14,49 €

(193,20 €/l)

40%

-

količina

JE OMEJENA!

06/2020 89


IZBIRA MOČNIH IN ELEGANTNIH 3216

3248

3224

Toaletna voda za moške ORIENTALSKA, LESNO-ZAČIMBNA DIŠAVA

Gentleman 55 ml

Osnovne note: bergamot, muškatni orešček, atlaška cedra

3224

23,50 €

14,99 €

(299,80 €/l)

90 06/2020

SVEŽA, CITRUSNA DIŠAVA Z VETIVERJEM IN USNJENIMI NOTAMI

Astérion 75 ml

Osnovne note: grenivka, vetiver, usnje

3216

30,50 €

19,99 €

(266,53 €/l)

MORSKA, LESNO-CITRUSNA DIŠAVA S SONČNIMI AKORDI

Pacific 100 ml

Osnovne note: morski akordi, palmovi listi, mineralni mošus

3248

23,50 €

14,99 €

(149,90 €/l)


ZA MOŠKE

3220

CITRUSNO-LESNA DIŠAVA

Toaletna voda Celsius za moške 50 ml

količina

JE OMEJENA!

Osnovne note: limeta, meta, haitijski vetiver

3220 3234

21,50 €

10,99 €

(219,80 €/l)

VODNA, LESNO-CITRUSNA DIŠAVA

Toaletna voda Favorite za moške 100 ml

Osnovne note: svežina ozona, vetiver, leseni akord

3234

29,00 €

14,49 €

(149,90 €/l)

Vsaka dišava

s popustom

50%

-

06/2020 91


Zanj ni ovir in ovir. Njegova svoboda in globina sta navdušujoča in osvajajoča. Daje občutek poleta, njegova energija pa je energija življenja samega! On je 8. element.*

8144

50%

-

*Kisik - 8. element v tabeli D. I. Mendelejeva.

3603

8147

8139

VLAŽI IN UMIRJA RAZDRAŽENO KOŽO

Balzam po britju 75 ml

8139

4,90 €

2,49 €

(33,20 €/l)

92 06/2020

OMOGOČA NADZOROVANO GIBANJE BRITVICE. SE NE PENI

Gel za britje 100 ml

8147

3,60 €

1,79 €

(17,90 €/l)

SVEŽA, CITRUSNO-LESNA AROMA

Parfumiran dezodorant sprej 100 ml

3603

4,50 €

3,19 €

(17,93 €/l)

AKTIVNO ČISTI IN UTRJUJE LASE

Šampon 250 ml

8144

4,90 €

3,59 €

(14,36 €/l)


ZA MOŠKE

ENERGIJA PREBUJENJA SVEŽA, CITRUSOVO-LESNA AROMA

Toaletna voda 8 Element za moške 100 ml

3202

23,50 €

14,99 €

(149,90 €/l)

OSNOVNE NOTE

morski veter / bergamot / usnje

hit prodaje

3202

količina

JE OMEJENA!

06/2020 93


BREZMEJNA O BZO RJA

8421

Komplet samo za

4,39€ (akcija velja, do razprodaje zalog)

8154

0562

Parfumiran šampon in gel za tuširanje 250 ml

Ne suši kože in las, preprečuje prhljaj. Poudari osnovno dišavo, jo izboljša in podaljša.

8421

4,90 €

3,59 €

(14,36 €/l)

94 06/2020

Kroglični dezodorantantiperspirant 50 ml Ščiti pred vonjem znoja. Ima nelepljivo teksturo in na oblačilih ne pušča sledi.

8154

3,60 €

2,89 €

(57,80 €/l)

Pomirjevalni balzam po britju 75 ml

Po britju odpravlja rdečico in pekoč občutek.

0562

3,60 €

2,89 €

(39,87 €/l)


ZA MOŠKE

Pojdite na sončne obale, naprej v nove pustolovščine! Naprej do pisanih čustev! Obzorja, ki se odpirajo pred vami, so polna odkritij, pozitivnosti in izpolnitev želja.

MORSKA DIŠAVA Z LESNO ZAČIMBNIM AKORDOM

Toaletna voda Vent d'Aventures za moške 50 ml

3203

Citrusno-začimbne note osvežijo, bazilika, žajbelj in roza poper pa dodajo ostrino emocijam. Oud, gayak in cedra napolnijo aromo s toplino, mošus, jantar in labdanum pa za vami ustvarijo čutno kompozicijo.

3203

23,50 €

14,99 €

(299,80 €/l)

količina

JE OMEJENA!

OSNOVNE NOTE

morska sapica / grenka pomaranča bigarad / judovo drevo 06/2020 95


1. Anti-Aging krema za obraz 50 ml

2. Losjon po britju 100 ml

Lahka tekstura se topi na koži in ne pušča mastnega sijaja. Preprečuje nastanek gub. Vsebuje kompleks kisika Novaftem-O2®.

0531

9,00 €

Negovalna formula pomiri in zmehča kožo po britju ter jo zaščiti pred vnetji.

0545

5,40 €

6,99 €

3,99 €

(39,90 €/l)

2

akcijska cena

2,89 €

(139,80 €/l)

1

akcijska cena

5,39

€

V VSAKEM MOŠKEM ŽIVI PRAVI JUNAK, PLEMENITI VITEZ - POGUMEN IN PRIPRAVLJEN NA PODVIGE. ODKRIJTE GA V SEBI S SERIJO ZA PRAVE MOŠKE LANCELOT!

3

akcijska cena

2,49 €

3. Šampon za vse vrste las 200 ml Zagotavlja učinkovito umivanje las in enostavno utrjevanje. Ima antistatični učinek.

0536 akcijska cena

2,49 €

4

5,40 €

3,99 €

(19,95 €/l)

4. Dezodorantantiperspirant 50 ml Do 24 ur ščiti pred vonjem znoja.

0539

4,90 €

3,59 €

(71,80 €/l)

5. Pena za britje 200 ml Zagotavlja udobno britje, preprečuje suhost in zategovanje kože.

0533 količina

JE OMEJENA!

96 06/2020

5,40 €

4,49 €

(22,45 €/l)

akcijska cena

3,19 €

5


ZA MOŠKE

PRIPRAVLJENI

NA PODVIGE! akcijska cena

2,19 €

6

6. Balzam po britju 75 ml

Kožo ohlaja, tonizira in vlaži.

0535

4,90 €

3,59 €

(47,87 €/l)

akcijska cena

2,89 € 7

8. Gel za tuširanje 200 ml

Kožo neguje in jo nasiti s potrebno vlago in ohranja občutek vlažnosti in svežine skozi cel dan.

0528

5,40 €

3,99 €

OSNOVNE NOTE

rožnati poper / morski akordi / usnje

(19,95 €/l)

akcijska cena

5,39 €

SVEŽA AROMATIČNA, LESNO ZAČINJENA DIŠAVA

9. Toaletna voda Lancelot za mošk 35 ml

7. Dezodorant- antiperspirant 150 ml

3246

Celodnevna zaščita pred znojem in neprijetnim vonjem.

0507

4,90 €

11,00 €

9

8,99 €

(299,66 €/l)

3,59 €

akcijska cena

(19,27 €/l)

8

2,49 €

Vsaka 2 izdelka Lancelot

PO POSEBNI CENI POSEBNA PONUDBA ZA STRANI 96–97 (akcija velja, do razprodaje zalog)

06/2020 97


1

2

3

4

SADNO-LESNA DIŠAVA Z NOTAMI OZONA

Toaletna voda L’Esthète za moške 75 ml Osnovne note: jabolko, slive, cedra

3208

23,50 €

14,99 €

(299,80 €/l)

ORIENTALSKA, LESNO-SMOLNA DIŠAVA

Toaletna voda Mon Roi za moške 100 ml Osnovne note: mango, sandalovina, hrastov mah

3206

21,50 €

14,49 €

(144,90 €/l)

5

6

7

Parfumiran gel za tuširanje za moške 150 ml 1. Incognito 8318 2. Intense 8119 3. Cruiser 8121 4. Cruiser Extreme 8346 5. Astérion 8314 6. L’Esthète 8307 7. Uomo Felicе 8118

Vsak za 4,10 €

2,69 € (217,93 €/l) 8

CHYPRE, LESNO-ZELENA DIŠAVA

Toaletna voda Intense za moške 100 ml Osnovne note: brinove jagode, listi mete, sandalovina

3205

20,00 €

14,49 €

(144,90 €/l)

Parfumiran dezodorant-sprej za moške 100 ml 8. Incognito 3608

Vsak za 4,50 €

98 06/2020

3,19 € (31,90 €/l)


ZA MOŠKE

GIBANJE VSAK DAN SADNO-LESNA, ZAČIMBNA DIŠAVA

Toaletna voda Cruiser Extreme za moške 50 ml

55%

-

3222

16,00 €

3222

6,99 €

(139,80 €/l)

OSNOVNE NOTE

zeleno jabolko / muškatni oreh / sandalovina

3207 FOUGÈRE DIŠAVA Z MORSKIMI AKORDI

Toaletna voda Cruiser za moške 50 ml

3207

16,00 €

10,99 €

(219,80 €/l)

OSNOVNE NOTE

bergamot / sivka / ozonske note

količina

JE OMEJENA!

06/2020 99


RESNIČNO MOŠKO VZDUŠJE! TO JE PROSTOR MOČNEGA DUHA IN NEVERJETNE KARIZME. TO JE MESTO, KJER JE VSAK MOŠKI VODJA, KJER RAZUMEJO RESNIČNO MOŠKE ŽELJE IN POTREBE.

100% SAMOZAVEST Dezodorantantiperspirant 50 ml

Ščiti pred neprijetnim vonjem znoja do 24 ur. Zagot avlja s amozavest in udobje.

2543

3,60 €

2,89 € (57,80 €/l)

2543

100 06/2020


BREZ UREZOV

ZAKLJUČITE BRITJE Z UDOBJEM

Gel za britje in umivanje 100 ml

Balzam po britju 75 ml

Če se je na vašem obrazu naselila brada, naj se v vaši kopalnici naseli gel za britje. Prozorna tekstura gela vam bo omogočila, da obrijete brado in brke na milimeter natančno in zaščitite svojo kožo pred mikro urezninami in ranami. Uporabite ga tako za britje kot za vsakodnevno čiščenje kože.

2541

3,60 €

Britje v naglici ali občutljiva koža? Znebite se draženja in pordelosti! Balzam pomirja in prijetno hladi kožo, odpravlja njeno neudobje.

2542

4,90 €

Šampon-gel za tuširanje 2 v 1 250 ml

3,59 € (47,86 €/l)

Maksimalni občutek svežine in vitalnosti za aktivne moške.

2540

4,90 €

2,89 €

2,49 €

akcijska cena 2540

akcijska cena

3,59 €

(14,36 €/l)

akcijska cena

(28,90 €/l)

1,79 €

ZA MOŠKE S SVEŽIMI MISLIMI JE ZELO ENOSTAVNO NAJTI SVOJ SLOG!

2,49 €

2541

2542

2544

NEFORMALNI PRISTOP K IZDELAVI PRIČESKE

akcijska cena

2,19 €

Gel za styling las in brade 50 ml

Popoln styling je zakon. Gel ukroti "poredne" lase in za dolgo časa ohranja obliko pričeske in brade.

2544

3,60 €

2,89 € (57,80 €/l)

Vsaka 2 izdelka BarberLab

PO POSEBNI CENI POSEBNA PONUDBA ZA TO STRAN (akcija velja, do razprodaje zalog)

06/2020 101


PREBUJAJOČA SE

ENERGIJA SVETOVNIH OCEANOV UNI for Your QUE BEAUTY Based on Nobel Prized Technology*

*Prevod iz angleščine: "Edinstvena za vašo lepoto. Tehnologija temelji na odkritju, ki je prejelo Nobelovo nagrado." 102 06/2020


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

MOČ OCEANA V VSAKI KAPLJICI KREME! NOVO Prebujajoča krema za obraz 50 ml

Kožo napolni z vitalnostjo, obnovi vodno ravnovesje, izboljša tonus in mikrorelief kože. Vaša koža je sveža, sijoča in žametna.

094 0

0940

23,50 €

17,99 € (359,80 €/l)

Koncentrat za kožo okoli oči 15 ml

Lahek koncentrat gladi gube, zmanjšuje temne kolobarje in revitalizira kožo okoli oči.

0941

20,00 €

14,49 €*

(966,00 €/l)

Kremna maska za obraz "Prehrana" 50 ml

Krema s "pametno" večplastno (lamelarno) strukturo iz sorodnih komponent povezanih s kožo tekom noči obnavlja mikro poškodbe.

0942

0942

1 094

23,50 €

17,99 € (359,80 €/l)

*Koncentrat za oči

Lopatica v kompletu kreme 0940 in kremne maske 0942

kot darilo (za 0,03 €)

PRI NAKUPU PREBUJAJOČE KREME (0940) (akcija velja, do razprodaje zalog)


CVETLIČNO-MORSKA AROMA OBDAJA TELO S ČUDOVITIM ŠARMOM

NASIČENA KREMA ZA TELO

VSEBUJE KOMPLEKS REGENERIRAJOČIH MORSKIH KOMPONENT. OBNAVLJA KOŽO IN JO TAKOJ POMIRJA, ZAGOTAVLJA DOLGOTRAJNO GLOBINSKO VLAŽENJE

Regeneracijska krema za telo 150 ml

0944

11,00 €

7,99 €

(53,26 €/l)

KAKO TO DELUJE

0944

1 Stara

kožna celica želi prenašati toksični signal na mlade celice.*

STO OP

P

m

lad elica ac

STOP S

STOP ST

stara celica

P STOP TO

2 Izdelki OCEANUM blokirajo toksični signal in ščitijo mlade celice pred staranjem.

104 06/2020

OCEANUM – edinstven skupni razvoj laboratorijev FABERLIC in BiotechMarine (Francija)

RÉMI LAVILLE,

vodja oddelka inovacije in razvoj rastlinskih biotehnologij v podjetju BiotechMarine

"Leta raziskovanja lepotnih inovacij so nas privedla do tega, da smo ustvarili ASPAR’AGE™. To je aktivni kompleks redkih rjavih alg in morskih mineralov. On ščiti mlade celice pred "virusnim staranjem", tako da blokira toksični signal starih celic. V laboratoriju BiotechMarine je nova metoda za oceno stanja kože dokazala, da se po 28 dneh uporabe opazi očitna razlika: zunanje stanje kože se izboljša, koža postane bolj napeta, ustavi se "verižno" staranje. To neprecenljivo izkušnjo smo delili s kolegi iz Faberlic, ki je kompleks Aspar'AGE™ obogatil z "lastniškim" kisikom, ki je potreben za pošiljanje dragocenih sestavin v globlje plasti kože in je laboratorij Faberlic ustvaril serijo Oceanum – linijo razkošnih izdelkov, ki sprožajo impulze mladosti in energije."

* Odkritje mehanizma "komuniciranja" celic je prejelo Nobelovo nagrado.


KISIKOVA KOZMETIKA

Morski eliksir vsebuje dragocene sestavine: magnezij (Mg), natrij (Na), cink (Zn), baker (Cu), kisik (O2, Oxygen), hialuron in aminokisline.

NOVO

*Glede na klinično študijo sredstva z ASPAR’AGE™, ki jo je po mesecu uporabe pripravilo podjetje Seppic (Francija).

[Hyaluron]

77%

žensk ocenjuje, da je koža videti bolj spočita*

[Na] [Mg] 0943

[Amino acids] Morski Elixir 15 ml

Uporabite zjutraj in/ali zvečer za okrepitev učinka prebujajoče kreme ali kremne-maske.

0943

20,00 €

14,49 €

(966,00 €/l)

MORSKI ELIKSIR

KOŽO NAPOLNI Z VITALNOSTJO, OBNOVI VODNO RAVNOVESJE IN IZBOLJŠA TONUS

[Oxygen]

[Cu] [Zn]

NEGA KOŽE

68 %

žensk ocenjuje, da je njihov ton kože postal enakomernejši*

61%

žensk ocenjuje, da je njihova koža postala bolj sijoča*


KOMPLEKS VARIATIVNE KOZMETIKE

za vsako kožo, za vsako situacijo

20

≤

GRAJENEC NA

S

ČA

nege

Serija Vario - dobitnica letne nagrade "Čas za inovacije" v nominaciji "Izdelek leta".

IN O

2 0

19

VARIANT

individualne

Skenirajte QR kodo in izvejte več

VA C IJ -


KISIKOVA KOZMETIKA

1. korak: IZBERI

NEGA KOŽE

2. korak: DODAJTE 1 ALI 2 ELIKSIRJA, DA DOSEŽETE ŽELENI

KREMNO OSNOVO

UČINEK

0160

45%

0154

0164

0165

0168

0169

*Blagovna znamka BEAUTIFEYE™ je last podjetja Sederma® (Francija). ** Blagovna znamka RNAge® je last podjetja BASF (Nemčija). Rezultati kliničnega testiranja so na voljo po 56 dneh uporabe. Podatki iz raziskav so pomembni za art. 0154 in 0155.

0155

1. SIJAJ Krema za kožo okoli oči 15 ml

Vsebuje Beautifeye™ * Kompleks, pridobljen iz lubja svilenega drevesa.

0160

11,00 €

7,99 € (532,67 €/l)

Lahki vlažilni kremni fluid za obraz 50 ml

Vsebuje edinstveno komponento RNAge® ** in biomimetični kompleks.

0154

Nasičena hranilna krema za obraz 50 ml

Vsebuje RNAge® ** in biomimetični kompleks. Obogateno z olji jojobe in makadamije, ki hrani in hitro obnavlja poškodovano kožo. 0155

0155

11,50 €

Vsaka za

8,99 € (532,67 €/l)

ČE IMATE PUSTO IN NEENAKOMERNO POLT

Eliksir za obraz "Sijaj" 15 ml

0164

2. AQUA LIFTING ČE IMATE DEHIDRIRANO KOŽO

Eliksir za obraz "Aqua lifting" 15 ml

0165

3. ZAŠČITA PRED GUBAMI ČE IMATE IZRAZITEJŠE GUBE

Eliksir za obraz "Zaščita pred gubami" 15 ml

0168

4. ANTISTRES ČE IMATE PORDELO, UTRUJENO KOŽO NAGNJENO K LUŠČENJU

Eliksir za obraz "Antistres" 15 ml

0169

Vsak za 10,00 €

5,39 €

(359,33 €/l)

06/2020 107


Vse delo je v mehurčkih! Karboksiterapija daje wow-učinek, ne da bi odšli v kozmetični salon. To je hiter in zanesljiv način, kako biti mlad in lep!

Po prvi uporabi: koža je

20%

Takojšnji REZULTATI že po prvi uporabi

Ogljikov dioksid je tako kod kisik za kožo nujno potreben. S povečanjem količine CO2 se kapilare razširijo, dotok krvi v tkiva se izboljša, celice dobijo dodaten del kisika. Kot rezultat, je koža videti bolj sveža, njen ton in tekstura sta poravnani, njen tonus pa se izboljša.

108 06/2020

* Rezultati klinične študije in vivo po opravljeni eni sami aplikaciji,

15%

je bolj prožna

ki jo je izvedel Medicinski znanstveni in diagnostični center LLC SPC "CosmoProdTest".

za bolj navlažena koža


KISIKOVA KOZMETIKA

Karboksiterapija - mega priljubljen lepotni tretma - pri tebi doma!

1. korak: VLAŽILNI BALZAM

NEGA KOŽE

NOVO

2. korak: GEL-AKTIVATOR CO2

3. korak: KISIKOVA MASKA

06/2020 109


čin Na

uporabe : 2. korak:

GEL-AKTIVATOR СО2 pri nanašanju Gel-aktivatorja CO2 na vlažilni balzam se začne sproščati ogljikov dioksid. Kot odgovor na nasičenost kože s CO2 se aktivira mikrocirkulacija, koža je nasičena s kisikom.

1. korak: VLAŽILNI BALZAM -

Nanesite GELAKTIVATOR CO2 obvezno nad vlažilnim balzamom v razmerju 1: 1. Po 5-10 minutah z robčkom odstranite presežek.

pripravljalna faza karboksiterapije. Zmehča vrhnji sloj na površini kože in odstrani odmrle celice. VLAŽILNI BALZAM nanesite z gosto, enakomerno plastjo na suho in očiščeno kožo obraza, vratu in dekolteja. Masirajte 1-2 minute in ne izpirajte. Nadaljujte z 2. KORAKOM.

!

30%

-

Pri nanašanju Gelaktivatorja CO2 je možen rahel segrevalni učinek in mravljinčenje, kar je naravna reakcija kože na postopek.

Komplet za karboksiterapijo 2 х 50 ml

Komplet vključuje vlažilni balzam (1. korak), Gel-aktivator CO2 (2. korak).

0294

10,99 € (109,90 €/l)

16,00 €

Balzam je obogaten z vlažilcem kože AQUAXYLTM in kompleksom SEPITONICTM M3.0 – energijski koktejl iz morskih mikroelementov

110 06/2020


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

Masko uporabite kot zadnjo stopnjo karboksiterapije ali samostojno za takojšnjo osvežitev obraza. 0295

3. korak: KISIKOVA MASKA

kožo nasiti s kisikom, aktivira lokalno mikrocirkulacijo, mehča in vlaži kožo. Na obraz nanesite majhno količino OXYGEN MASKE in jo enakomerno razporedite. Po 5-10 minutah z robčkom odstranite presežek.

Priporočamo karboksiterapijo (koraki 1, 2, 3) 1-2 krat tedensko. Masko kot samostojno sredstvo lahko uporabljate vsak dan kadarkoli v dnevu.

!

Kisikova maska 50 ml

0295

9,00 €

6,99 €

Priporočamo, da sredstva pred prvo uporabo preizkusite na morebitno reakcijo vaše kože. Na majhnem predelu kože, na primer na zapestju nanesite sredstvo in v primeru, da vas koža peče in pordi takoj izperite z vodo.

(139,80 €/l)

Vsebuje perfluorodekalin, ki dovaja kisik v globlje plasti kože, pantenol in hialuronsko kislino za intenzivno mehčanje in vlaženje.

NOVO

06/2020 111


18 %

WEEKEND SREDSTVA NA OSNOVI KOMPLEKSA B-CIRCADIN™ IN VULKANSKE TERMALNE VODE

ZA

REGULIRAJO CIRKADNE RITME*

SE ZMANJŠAJO OTEKLINE OKOLI OČI*

Gel krema za veke Eye Beauty 15 ml

Odpravlja vidne znake utrujenosti in kroničnega pomanjkanja spanja, vlaži in koži okoli oči daje sijaj.

0113

7,00 €

JUTRO 10:00

OPOLDNE

Raste navlaženost kože, izgledamo najbolje.

Aktivnost žlez lojnic raste.

DAN 13:00 Poveča se izguba vlage. Čas vlažilnega sredstva.

VEČER 22:00

OPOLNOČI

Začne se regeneracija kože, čas spanja.

NOČ 01:00

Maksimalna sposobnost prepustnosti kože. Močneje izgublja vlago, hkrati pa tudi bolje absorbira kreme, če tokrat to izkoristite.

Sinteza beljakovin in lipidov, razstrupljanje, delitev celic

5,39 € (359,33 €/l)

12 0113

6 JUTRO 07:00 0139 SISTEM GLOBINSKEGA VLAŽENJA

Vlažilni gel za obraz Aqua Boost 50 ml

Pomirja kožo, jo vlaži in preprečuje izgubo vlažnosti. Uporabljati tekom dneva in/ali zvečer.

0139

9,00 €

6,49 € (129,80 €/l)

112 06/2020

Aktivira se sistem za zaščito pred antioksidanti, okrepi se zaščitna bariera. Snovi slabše prodirajo v kožo.

VEČER 19:00 – 21:00 Dober čas za globinsko čiščenje. Odmrle celice se bolje odstranjujejo s površine.

JUTRO 05:00 Minimalna aktivnost žlez lojnic.

VEČER 17:00 Slabljenje kožne pregrade, povečanje prekrvavitve Gube so bolj opazne, možna je pordelost kože.

Vsaka kožna celica svoje delo prilagaja notranji biološki uri, ki jo uravnava sprememba dneva in noči. Umetna svetloba v pisarnah in na ulici, sevanje zaslonov, sprememba časovnih pasov celicam rušijo dnevni ritem. Celice v takih primerih nimajo časa, da bi se hitreje prilagodile spreminjanju časa in se hitreje starajo. Sredstva Weekend celicam vračajo biološko pravilen ritem in kožo naredijo lepo in zdravo.

*Cirkadiani ritmi - notranji biološki ritmi telesa, povezani s spremembo dneva in noči.

3

9


ZA

35%

KISIKOVA KOZMETIKA

SE IZBOLJŠA ZUNANJI IZGLED KOŽE*

NEGA KOŽE

0137

CELIČNA OBNOVA

Nočna maska za obraz Harmony Sleep 50 ml

Začne postopek vračanja elastičnosti in čvrstosti, gladi drobne gubice.

0137

11,50 €

8,99 € (179,80 €/l)

Skupaj delujeta odlično

DOLGO PRIČAKOVANI POČITEK ZA KOŽO

Regeneracijska krema za obraz Skin Re-Charge 50 ml Izbriše sledove utrujenosti in izboljša tonus kože, ščiti pred agresivnimi dejavniki okolja. Uporabljati tekom dneva in/ali zvečer.

0136

9,00 €

0141

6,49 € (129,80 €/l)

SKRBNO ČIŠČENJE

Čistilna emulzija Thermal Cleanser 150 ml

Zahvaljujoč edinstveni teksturi transformator, se po nanosu na kožo spremeni v nežni tonik.

0141

*Glede na rezultate kliničnega preskušanja izdelka B-Circadin™, ki ga je po 28 dneh uporabe pripravilo podjetje Laboratorie BIO-EC (Francija). Udeleženke so ženske, ki delajo v nočnih izmenah. Rezultati so pomembni za art. št. 0137 in art. št. 0113.

8,00 €

5,89 € (39,26 €/l)

0136

0138

TERMALNA OBNOVA

Regeneracijski serum za obraz Thermal Therapy 15 ml

Povečuje elastičnost in prožnost, oblikuje obliko obraza. Lahko se uporablja samostojno ali pod vašo najljubšo kremo za njen boljši učinek.

0138

11,50 €

8,99 € (599,33€/l)

Komplet

krema za obraz (0136) + čistilna emulzija (0141)

samo za

10,29€ (akcija velja, do razprodaje zalog)


pH-območje

90,3% naravnih sestavin

3 1240

Mousse krema za umivanje 150 ml

Za čiščenje in odstranjevanje ličil. Posebej primeren za suho kožo.

1240

6,50 €

4,49 €

(29,93 €/l)

Micelarna voda 300 ml

Za čiščenje in odstranjevanje ličil. Za vse tipe kože, vključno z občutljivo kožo.

4

1244

1244

7,00 €

5,39 € (17,97 €/l)

5.0 Micelarni gel za umivanje 150 ml

Za čiščenje in odstranjevanje ličil. Za vse vrste kože, še posebej primeren za kombinirani tip kože.

1239

6,50 €

4,49 € (29,93 €/l) 1239

6

94,2% naravnih sestavin

8 114 06/2020

95,8% naravnih sestavin


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

ZDRAVA KOŽA!

Mikrobiom je skupnost mikroorganizmov, ki živijo v našem telesu in na naši koži. Ravnotežje mikroorganizmov kože je unikatno za vsakega človeka.

Vsebuje naravni prebiotik ACTIBIOME*, bogat z aminokislinami in mikroelementi

GRAJENEC NA

IN O

Serija Botanica - dobitnica letne nagrade "Čas za inovacije" v nominaciji "Izdelek leta".

VA C IJ -

93,6% naravnih sestavin

pH 5.0 ** Glede na rezultate testiranja sredstva Actibiome, ki ga je zagotovilo podjetje CODIF Technologie naturelle (Francija). Rezultati raziskav so pomembni za art. št. 1251 in 1252.

NOVO

2 0

19

S

ČA

*Blagovna znamka podjetja Codif Technologie Naturelle (Francija).

Uravnotežen mikrobiom -

Že po enem tednu** RDEČICA

-34%

POMANJKLJIVOSTI

-13%

ENAKOMERNOST TONA

+25%

Skenirajte QR kodo in izvejte več

ustreza vrednosti kislosti kože

Kremni-fluid za obraz, roke in telo 150 ml

Nežna ovojna tekstura s karitejevim maslom se hitro vpije, ne da bi pustila občutek mastnosti. Vlaži in vrača udobje. Vzdržuje mikro ravnovesje kožni biom in obnavlja njegove naravne zaščitne funkcije.

1252

7,00 €

5,39 € (35,93 €/l)

Regeneracijska kremna maska za obraz 100 ml

Bogata prehranska formula s 4% karitejevega masla in 2% olja makadamije kožo obnavlja, pomirja in vlaži. Ohranja ravnovesje mikrobioma kože in obnovi njene naravne zaščitne funkcije.

1251

7,00 €

93,4%

5.0

1252

5,39 € (53,93 €/l)

1251

naravnih sestavin

Izdelki iz serije so primerni za vse tipe kože, vključno z občutljivo 06/2020 115


01 01 88

IVZ Ý

ER BBOR ek roLbEK VIý ZDE r

Lo 2 Ek T Au 2 MEZINÁRODNÍ CENA

MEDNARODNA INOVATIVNÍ PRODUKT NAGR ADA ROKU "INOVATIVNI IZDELEK LETA"

Kolekcija Beauty Lab - zmagovalec mednarodnega natečaja in prejemnik nagrade "Inovativni izdelek leta".

116 06/2020

"15 minut

–

in jaz sem pripravljena!"


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

Takojšnja

preobrazba V KOŽNIH CELICAH OBNAVLJA ENERGIJO, odpravlja sledi utrujenosti, obnavlja zdravo polt in daje sijaj EKSKLUZIVNA FRANCOSKA FORMULA

V HIPU "ZAPOLNI" GUBE na čelu in okoli oči, kožo vizualno gladi

"FOTOSHOP" UČINEK ŽE V 1 MINUTI Tehnologija Microphantom vizualno odpravlja pomanjkljivosti in ustvarja iluzijo popolnoma gladke kože KOT RADIRKA v 1 sekundi briše pore, gube

1172

45%

1049

hit

prodaje 0222

Serum za obraz "Antistres" 20 ml

3D polnilo za polnjenje gub 15 ml

0222

1172

Uporabite ga kot samostojno sredstvo ali pod vašo najljubšo kremo. Za vse tipe kože

21,50 €

17,99 €

(899,50 €/l)

Polnilo nanesite vzdolž linij gub na čelu in okoli oči. Po 5 minutah s konicami prstov nežno potapkajte po polnilu, da odstranite odvečni del.

14,50 €

10,99 € (732,67 €/l)

Krema za obraz Blur 15 ml

Lahka tekstura brez učinka maske. Nanesite neodvisno kot podlago za ličila ali povrhu dnevne kreme.

1049

21,50 €

11,99 €

(799,33 €/l)

06/2020 117


OGLJE –

resnična odrešitev za "utrujeno" kožo. Maska napolni kožo z sijajem in daje spočit videz.

1044 1089

0276

Čistilna maska za obraz z ogljem 50 ml Uporabljajte 1-2 krat na teden.

0276

9,00 €

6,99 €

(139,80 €/l)

118 06/2020

Utrjevalna maske-obliž za kožo okoli oči 1 par

Ekspresna gel maska za obraz "Lifting in sijaj" 1 kom.

1089

1044

Hitro zateguje in krepi kožo vek, ji daje tonus, gladi drobne gubice, zmanjšuje temne kolobarje in zabuhlost.

3,60 €

1,79 €

Intenzivno zateguje kožo, zmanjšuje pojav gub, globinsko vlaži in daje obrazu zdrav sijaj. Za utrujeno kožo in kožo brez sijaja

5,40 €

*Blagovna znamka BEAUTIFEYE™ je last podjetja Sederma® (Francija)

2,69 €


KISIKOVA KOZMETIKA

Pripravljena

v

15

minutah

NEGA NEGA KOŽE KOŽE

KISIKOVE MASKE: UČINEK ŽE OD PRVIČ!

INOVATIVNA FORMULA BUBBLE O2 IZVLEČKI ZELENEGA ČAJA IN SLADKORNEGA TRSA

OGLJE IN SADNE KISLINE

Ob stiku s kožo se maska začne "mehurčkati" in spremeni se v peno, spreminja barvo iz črne v sivo.

Ko masko nanesemo na kožo, se ta spremeni v peno iz številnih mehurčkov, ki izravnavajo ton in dajo koži brezhiben videz, kar ustvari osnovo za nadaljnjo nego.

hit

prodaje

1043

0234

Kisikova ekspresna maska za obraz "Popolni ton in vlaženje" 1 kom.

V samo 15 minutah koži podari sijaj in jo navlaži. Izvlečki zelenega čaja in sladkornega trsa čistijo in zožijo pore, prispevajo k globoki hidraciji in gladijo ton kože. Za vse tipe kože

0234

Kisikova ekspresna maska za obraz "Matiranje in čiščenje" 1 kom. Absorbira odvečno kožno maščobo, kožo naredi mat in svežo. Za kožo nagnjeno k mastnosti

1043

Vsaka za 5,40 € 2,69 € Posebna ponudba za strani 118–119

Vsaka maska s popustom

-50%


IZ ne v a DE so kc LE de iji K lu je

™

KISIKOVO

dihanje

9141

Zunanji izgled kože je odvisen od pravilnega in rednega čiščenja kože in tudi od učinkovitosti procedur nege kože.

Gobica za umivanje

Za vse tipe kože

Material: silikon. Velikost: 6,5 x 5 x 2 cm.

9141

3,60 €

OBNOVA IN REGENERACIJA

2,69 €

HITRO ODSTRANJEVANJE LIČIL

Mehanski piling za obraz 75 ml

Vlažni robčki za odstranjevanje ličil z micelarno vodo 15 kom.

Uporabite 2-3 krat na teden.

0269

5,90 €

4,99 € (66,53 €/l)

0287

1,80 €

1,59 €

0269

akcijska cena

akcijska cena

4,69 €

1,29 €

0287

Primerno tudi za potovanja

120 06/2020


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

akcijska cena

5,89 €

0255

Za vse tipe kože NEŽNO ČIŠČENJE

akcijska cena

3,19 €

akcijska cena

3,59 €

Micelarni losjon 150 ml

0253

SKRBNO ODSTRANJEVANJE TUDI VODOODPORNIH LIČIL

0253

1242

Dvofazni odstranjevalec ličil z oči 150 ml

1242

Vsak za 5,40 €

3,99 €

(26,60 €/l)

Vsaka 2 izdelka

NEŽNO ČIŠČENJE

Čistilna pena-mousse 175 ml

0255

9,00 €

6,99 €

(39,94 €/l)

Posebna ponudba za strani 120–121

po posebni ceni


Za vse tipe kože

LEGENDARNI

kisik

Kadar koži primanjkuje kisika, to vpliva na njeno lepoto in zdravje. Sredstva serije "Legendarni kisik" koži omogočajo dihanje in ji vrnejo manjkajočo energijo. Sprej-led za obraz

Kisikov balzam

• Ima hladilni učinek • Osveži kožo in izboljša njen tonus • Odpravlja sledi utrujenosti

hit

prodaje

Regeneracijski aktivni sprej 100 ml

Sprej pršite na obraz ali telo z razdalje 25–30 cm. Lahko ga razpršimo preko ličil. Zamrznete ga lahko v kalupih za led in nato s kocko obrišete obraz. S pantenolom in mineralnim kompleksom

0256

4,50 €

3,19 €

• Aktivno obnavlja kožo • Lajša draženje in vnetja • Daje občutek udobja

0257

0256

hit

prodaje

(31,90 €/l)

Kisikov aktivator 15 ml

Omogoča, da koža učinkoviteje absorbira hranilne snovi iz drugih negovalnih sredstev. Preprosto ga nanesite pod vašo priljubljeno kremo ali pa ga uporabite kot samostojno sredstvo.

0281

9,00 €

6,99 €

(466,00 €/l)

Kisikov balzam 50 ml

Aktivno izboljšuje prekrvavitev in prehrano kožnih celic, pospešuje naravne procese okrevanja. Z maksimalno koncentracijo kompleksa 4DTarget in pantenolom

0257

11,50 €

7,99 €

(159,80 €/l)

122 06/2020

0281


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

Za mastno in kombinirano kožo

akcijska cena

akcijska cena

4,69 €

akcijska cena

2,69 €

2,99 €

0270

0258

0271 GLOBOKO ČIŠČENJE

Čistilni Gommage za obraz 75 ml

0271

5,90 €

4,99 € (66,53 €/l)

TONIRANJE IN MATIRANJE

ČIŠČENJE IN OSVEŽITEV

Tonik za obraz 150 ml

0270

4,90 €

3,99 €

(17,93 €/l)

Za normalno in suho kožo

0258

4,90 €

3,59 €

(23,93 €/l)

TONIZIRANJE IN VLAŽENJE

akcijska cena

akcijska cena

2,69 €

2,69 €

0259

Čistilni gel za umivanje 150 ml

Nežni tonik za obraz 150 ml

0259

4,90 €

3,59 € (23,93 €/l)

0277 NEŽNO ČIŠČENJE

Mleko za odstranjevanje ličila 150 ml

0277

4,90 €

3,99 €

(17,93 €/l)

Vsaka 2 izdelka Posebna ponudba za strani 123

po posebni ceni


Za normalno in suho kožo

KISIKOVA

prehrana • Kožo napolnijo s hranili • Zaščitijo pred negativnimi dejavniki okolja 0265

0264

Dnevna krema za obraz 50 ml

0264

Nočna krema za obraz 50 ml

0265

Vsaka za 5,40 €

3,99 € (79,80 €/l)

Krema za kožo okoli oči 15 ml

0266

0266

4,00 €

2,69 € (179,33 €/l)

Za mastno in kombinirano kožo

KISIKOVO

40% ravnotežje

-

0274

• Normalizirajo delo žlez lojnic • Zagotavljajo občutek svežine • Kožo matirajo

Dnevna krema za obraz 50 ml

0272

Nočna krema za obraz 50 ml

0273

Vsaka za

5,40 €

3,99 € (79,80 €/l)

Matirajoča BB-krema 30 ml 0272

Popolnoma se prilaga tonu kože. Skriva vidne pomanjkljivosti, poravnava mikrorelief.

0273

0274

11,50 €

6,99 € (233,00 €/l)

Za vse tipe kože

KISIKOVO

vlaženje 0262

0260

0261

• Kožo napolnijo z vlago in preprečujejo njeno izhlapevanje • Odpravljajo suhost in tesnost kože • Kožo naredijo svilnato

Gel za kožo okoli oči 15 ml

0262

4,00 €

Dnevna krema-fluid za obraz 50 ml

0260

Vsaka za

5,40 €

124 06/2020

2,69 € (179,33 €/l) Nočna krema za obraz 50 ml

0261

3,99 € (79,80 €/l)


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

sijaj

Za vse tipe kože

KISIKOV

V razmerah urbanega stresa in slabših ekoloških razmerah koža pogosto izgleda sivo in utrujeno. Sredstva iz serije "Kisikov sijaj" koži vračajo zdravo barvo in njen naravni sijaj. KLINIČNO POTRJENO*: Večnamenska BB krema 30 ml

Prilagaja se tonu kože, prikriva nepopolnosti. Kožo naredi sijočo.

0242

90

65 % žensk je poročalo

% žensk je opazilo opazno uravnavanje tona kože

o vizualnem zmanjšanju gub

0242

Serum za obraz

11,50 €

• Takoj daje vašemu obrazu sijoč, svež videz • Intenzivno vlaži kožo • Vizualno gladi neenakomerno kožo in gubice

hit prodaje

8,99 € (299,67 €/l)

40%

-

Nočna krema za obraz 50 ml

0238

7,00 €

5,39 €

(107,80 €/l)

0241

0238

Krema za kožo okoli oči 15 ml Vlaži nežno kožo okoli oči. Deluje kot neviden korektor, prikriva nepopolnosti.

0239

5,40 €

0237

Dnevna krema za obraz 50 ml

3,59 €

0237

(239,33 €/l)

0242

7,00 €

5,39 €

(107,80 €/l)

*Glede na rezultate kliničnih raziskav, ki jih je izvedlo podjetje Znanstveno-praktični center za strokovno ocenjevanje kakovosti in varnosti hrane in kozmetike "CosmoProdTest."

Serum za obraz 15 ml

Nanesite tanko plast na očiščen obraz. Uporabite kot samostojno sredstvo ali pod kremo.

0241

9,00 €

5,39 € (359,33 €/l) 06/2020 125


UMETNOST ohranjanja

MLADOSTI

Nočna maska za obraz 50 ml

Obnova celic in regeneracija kože sta najbolj dejavni od 24. do 2. ure. Nočna maska pomaga ravno ob pravem času.

0331

23,50 €

17,99 €

(359,80 €/l)

Vlažilno čistilno mleko 150 ml Mleko z razkošno teksturo nežno odstranjuje umazanijo in ostanke ličil z obraza in oči. Kožo vlaži in jo gladi.

0329

12,50 €

9,99 €

(66,60 €/l)

126 06/2020

0331

0329


NEGA KOŽE

30

+

ZA VSE TIPE KOŽE PRITISNITE NA DOZATOR

PREMIUM LINIJA NEGE KOŽE Z DRAGOCENIM PLATINUM KOMPLEKSOM

0319

Ekskluzivni Airlesssistem embalaže krem in serumov, ki v embalažo preprečuje vstop zraka

AKTIVNI KOMPLIK SKINFLEX

ima izrazit dvižni učinek, izboljša elastičnost kože in njeno teksturo

0330

PEPTIDNI KOMPLEKS MATRIXIL MORPHOMIX

Serum "Aktivator mladosti" 15 ml

Odpravlja vidne znake staranja. Nanesite na očiščeno kožo pred uporabo kreme 2-krat na dan.

0330

21,50 €

10,99 €

(732,66 €/l)

Razkošna krema za vrat in dekolte 50 ml

Ima hranilno teksturo, ki je posebej zasnovana za nežno kožo. Učinkovito se bori proti gubam in drugim starostnim spremembam.

0319

23,50 €

11,49 €

(229,80 €/l)

Posebna ponudba za to stran

spodbuja proizvodnjo kolagena, preprečuje zbledelost kože, zmanjšuje vidne gube od korena vratu do brade

Vsak

izdelek s popustom

-50%


Skenirajte QR kodo in izvejte več

V osnovi izdelkov -

BIO KAPSULE MLADOSTI:

celični koncentrati bar 1 so dodani v biomimetične 2 kapsule, povezane s strukturo človeške kože. Sproščanje hranil iz biokapsul poteka postopoma, pri čemer se začnejo globoki procesi pomlajevanja.

ER BBOR ek o r LbEK VIý ZDE

01 01 98

Skupni razvoj laboratorijev Faberlic in Naolys (Bordeaux, Francija)

IVZ Ý

BIO KAPSULE MLADOSTI – LEPOTNA-INOVACIJA IZ FABERLIC

r

Lo 2 Ek T Au 2

Serijo predstavlja pevka SATI KAZANOVA

MEZINÁRODNÍ CENA MEDNARODNA INOVATIVNÍ PRODUKT NAGR ADA ROKU "INOVATIVNI IZDELEK LETA"

* Ustvarjena s pomočjo patentirane tehnologije. Biomimetik - reproducira naravni mehanizem dostave hranil.

1 2

*Iz angleščine. "cvet".


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

35+ NARAVNA ENERGIJA JASMINA ZAŠČITA PROTI GUBAM Brez parabenov. Primerna za vse tipe kože.

BIO KAPSULE

z aktivnimi celicami jasmina

80 % žensk

0144

je ocenilo, da je njihova koža postala bolj gladka

imajo pomlajevalne lastnosti in dajejo koži unikatno biozaščito.

75 % žensk

je ocenilo, da je koža obraza postala bolj sijoča

40%

-

0142

0145

0143

Serum-aktivator za obraz 30 ml

Krepi učinek kreme, nanašamo ga pod kremo.

0145

7,00 €

4,29 €

(143,00 €/l)

Krema za veke 15 ml

0144

5,40 €

3,99 €

(266,00 €/l)

Nočna krema za obraz 50 ml

0143

Dnevna krema za obraz 50 ml

0142

Vsaka za 6,50 € 4,49 € (89,80 €/l)

*Samoocena sredstev z aktivnimi celicami jasmina, 4 tedni, 20 žensk, Francija

06/2020 129


45+

ŽIVLJENSKI POTENCIAL TUBEROZE

UČINEK-LIFTING Brez parabenov. Primerno za vse tipe kože.

BIO KAPSULE

z aktivnimi celicami tuberoze imajo izrazit zategovalni učinek

40%

-

11

za % so se zmanjšale male in večje gube*

0149

13

za % se je zmanjšala otečenost* 0146

0148

Krema za veke 15 ml

0148

5,40 €

3,99 €

(266,00 €/l)

Serum-aktivator za obraz 30 ml Krepi učinek kreme, nanašamo ga pod kremo.

0149

7,00 €

4,29 €

(143,00 €/l)

130 06/2020

Nočna krema za obraz 50 ml

0147

Vsaka za 6,50 €

Dnevna krema za obraz 50 ml

0146

4,49 € (89,80 €/l)

*Instrumentalni test z aktivnimi celicami tuberoze, 4 tedni, 20 žensk, Francija.

0147


KISIKOVA KOZMETIKA

55+

NEGA KOŽE

PPREOBLIKOVALNA MOČ IRISA

POMLAJEVANJE KOŽE Brez parabenov. Primerna za vse tipe kože.

80

BIO KAPSULE

% žensk je opazilo zmanjšanje gubic*

24

za % zmanjšanje skupne površine gubic**

z aktivnimi celicami irisa

povečajo prožnost in elastičnost kože, spodbujajo regeneracijo celic

0152

40%

-

Krema za veke 15 ml

0152

5,40 €

3,99 €

(266,00 €/l)

0150

*Samoocena sredstva z aktivnimi celicami irisa, 4 tedne, 20 žensk, Francija. **Instrumentalni test sredstva z aktivnimi celicami irisa, 4 tedne, 20 žensk, Francija.

0153

0151

Dnevna krema za obraz 50 ml

0150

Nočna krema za obraz 50 ml

0151

Vsaka za 6,50 €

4,49 € (89,80 €/l)

Serum-aktivator za obraz 30 ml Krepi učinek kreme, nanašamo ga pod kremo.

0153

7,00 €

4,29 € (143,00 €/l) 06/2020 131


30+ Z A V S E TIPE KOŽE

NA PODLAGI HIALURONSKE KISLINE

HIALURONSKA KISLINA –

je naravni polisaharid, ki na površini kože tvori dihajoči film, ki zadrži vlago in gladi kožo.

PEPTIDNI KOMPLEKS PROLIXIR S20

izboljša vlaženje kože, pomaga odstraniti toksine, upočasni proces staranja in zmanjša gube.

MICELARNA VODA primerno za obraz, oči, ustnice

Glede na rezultate študij kompleksa Prolixir S20, ki ga je zagotovilo podjetje Ashland (Francija).

za vse tipe kože čisti kožo in odstranjuje ličila Micellarna voda 200 ml

0721

5,90 €

4,49 €

(22,45 €/l)

Triaktivna maska-obliž za obraz Vidno zmanjša gube. Kožo dela gladko in porcelanasto mat.

0736

Gel maska-obliž za kožo okoli oči 1 par

Pomaga zmanjšati temne kroge in otekline okoli oči. Pomirja in vlaži kožo.

0725

Vsaka za

3,10 €

132 06/2020

2,29 €

KLINIČNO DOKAZANO*

za

37%

Zmanjšanje količine gub


KISIKOVA KOZMETIKA

40+ Z A V S E TIPE KOŽE

NEGA KOŽE

NA OSNOVI CELIC STEBLA GARDENIJE

MATIČNE CELICE GARDENIJE

stimulirajo sintezo kolagena in zmanjšajo njegovo uničenje, kožo zaščitijo pred izgubo elastičnosti.

COMPLEX SURVICODE

zažene procese obnovitve poveča zaščitni potencial kožnih celic.

KLINIČNO DOKAZANO*

za

33,3%

poveča regeneracijo celic kože Popolna pena za umivanje 175 ml

Primerna je za čiščenje celo zelo občutljive kože.

0747

*Glede na študijo o učinkovitosti matičnih celic gardenije podjetja Sederma (Francija).

11,50 €

8,99 € (51,37 €/l)

DRAGOCENA LEPOTNA MASKA

Plemenita lepotna maska 50 ml

nežno odstranjuje površinske onesnaževalce in zateguje pore

12,50 €

posvetli in izravna ton kože gladi drobne gubice

0744

9,99 €

(199,80 €/l)


50+ Z A V S E TIPE KOŽE

NA OSNOVI PETIH AKTIVNIH PEPTIDOV

INOVATIVNI PEPTID MATRIXIL MORPHOMIX

aktivira "gene za dolgoživosti", pomaga zmanjšati navpične gube in "gosje noge".

Serum-aktivator življenjskih sil celic 15 ml

Učinkovito se bori proti gubam in povešanju. Odpravlja dolgočasno kožo. Koži daje prožnost in čvrstost.

0785

12,50 €

10,99 €

(732,66 €/l)

4 KOMPLEKSNI PEPTID RENAISSANSE rekonstruira tkiva kože, okrepi zgornje plasti kože in obnovi proporce obraza.

Regeneracijska kremna maska 50 ml

Pomlajuje, obnavlja in zateguje kožo. Zgladi gube, zmanjša njihov volumen. Spodbuja regeneracijo kožnih celic.

0790

13,50 €

9,99 €

(199,80 €/l)

Lifting krema za veke 15 ml Gladi gube okoli oči. Obnavlja prožnost in čvrstost kože.

0784

11,00 €

7,99 €

(532,67 €/l)

Nočna krema-arhitekt 50 ml Kremna pena za občutljivo umivanje 175 ml Polni in gladi gube. Bori se

Anti-Aging krema za vrat in dekolte 75 ml

0781

0783

proti izgubi kolagena. Tekom celotne noči intenzivno hrani in obnavlja kožo.

12,50 €

9,49 €

(189,80 €/l)

134 06/2020

Nežna tekstura se v stiku z vodo spremeni v lahkotno peno, ki kožo nežno očisti od nečistoč, splakne ličilo z obraza in oči.

0791

11,50 €

8,99 € (51,37 €/l)

Preprečuje bledenje kože. Intenzivno neguje občutljivo kožo vratu in dekolteja.

10,00 €

6,99 €

(93,20 €/l)


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

KLINIČNO DOKAZANO*

do

82%

je koža bolj odporna na deformacije *Pokazatelj stopnje okrevanja gladke kože 180 sekund po namrščevanju. Rezultate zagotavlja podjetje Sederma (Francija).

0779

TONIK ZA OBRAZ

DNEVNA KREMA

nežno odstranjuje umazanijo s površine kože

spodbuja naravno proizvodnjo kolagena

vlaži kožo

zmanjšuje globino in število gub vsebuje mineralni puder, ki kožo vizualno gladi

obnavlja naravni pH

0780

Komplet

hit

prodaje

Regenerirajoči tonik za obraz 150 ml

0779

5,90 €

4,49 €

(29,93 €/l)

Dnevna krema arhitekt 50 ml

0780

12,50 €

9,49 €

(189,80 €/l)

tonik + dnevna krema samo za

11,49€ (akcija velja, do razprodaje zalog)

06/2020 135


60+ Z A V S E TIPE KOŽE

NA PODLAGI BIOMIMETIČNE EMULZIJE

KONCENTRAT MATRIGENICS. 14G ,

pridobljen iz reproduktivnega dela alge Undaria Pinnatifida - najdaljša alga svetovnih oceanov, ima edinstvene lastnosti proti staranju.

Maska-kipar za obraz, vrat in dekolte 50 ml

Masko nanesite na očiščeno, suho kožo obraza, vratu in dekolteja za 15-20 minut, nato pa jo odstranite z vlažno gobico.

0761

14,50 €

10,99 €

(219,80 €/l)

DNEVNA KREMA-LIFTING zagotavlja kaskadno pomlajevanje kože intenzivno hrani in vlaži kožo, zaradi česar je voljna in elastična primerna kot podlaga za ličila

V OBDOBJU 14 DNI

reaktivira

14 genov

lepote,

0758

vključenih v obnovo in stiskanje dermalnega zunajceličnega matriksa*

MASKA KIPAR globoko očisti kožo in odstrani plast odmrlih celic odlično očisti pore, odpravlja črne pege spodbuja sintezo kolagena

*Glede na rezultate študije koncentrata Matrigenics.14G laboratorija Codif (Francija).

hit prodaje

0759

0768

0761

Nočna krema s kompresijsko kaskadnim delovanjem 50 ml

0759

12,50 € Dnevna krema-lifting kaskadnega učinka 50 ml

Primerna kot podlaga za ličila.

0758

12,50 €

136 06/2020

9,99 € (199,80 €/l)

9,99 €

(199,80 €/l)

Multi korekcijska krema za veke 15 ml

0768

11,50 €

8,99 €

(599,33 €/l)


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

PREMIUM NEGA

za kožo rok

2029

Vlažilne silikonske rokavice

Na osnovi gela, obogatenega s oljem sivke in vitaminom E. Za večkratno uporabo. Uporabljajte 2-3 krat na teden 20-45 minut. Sestavine: 80% bombaž, 19,5% elastomer, 0,5% gel. Velikost: 19 x 10 cm (enojna).

11006

23,50 €

17,99 €

Darilni komplet za nego rok Grand Prix Krema "Tekoče rokavice" 60 ml Gel "Kemični piling" 60 ml Piling "Fino brušenje" 60 ml

2029

11,00 €

8,99 €

Tristopenjski sistem za nego kože rok je ekspresna manikura doma

Hranljiva tekstura koži povrne mehkobo in elastičnost ter poveča regeneracijske procese

Bogata tekstura kreme odlično mehča in neguje kožo

Krema za roke "Formula za pomlajevanje" 60 ml

Krema za roke "Tekoče rokavice" 60 ml

Z olji iz lanenih in riževih otrobov, vitamini A, B in E

Z dragocenim oljčnim in karitejevim oljem

2096

4,00 €

2,99 €

(49,83 €/l)

2096

2098

1,99€

2098

4,00 €

1,99 € (33,16 €/l)

06/2020 137


●

30

+

INOVACIJA ZA VSE VRSTE KOŽE

LABORATORIJA

FABERLIC

●

Kolekcijo predstavlja ELENA LETUCHAYA, TV voditeljica in producentka

1 2 3

OBNAVLJANJE

ELASTIČNOST

Nagrada na področju potrošniške kemije v nominaciji "Inovativni izdelek"

LIFTING

3 NIVOJI VLAŽENJA Zahvaljujoč kombinacije hialuronskih kislin različnih molekulskih mas. 1. NIZKO MOLEKULARNA

prodira v globoke plasti povrhnjice, hrani in vlaži kožo od znotraj, aktivira sintezo kolagena in elastina. Prisotna v kremah osnovnega programa nege (stopnja 1,2,3).

138 06/2020

2. SREDNJE MOLEKULARNO

zapolni praznine v srednjih plasteh povrhnjice in podaljša vlažilni učinek. Prisotne v vlažilnih gelih in vlažilni serumih za obraz, kremi za vrat in dekolte.

3.VISOKO MOLEKULARNO

deluje v zgornjih plasteh povrhnjice, na površini kože ustvarja zaščitni sloj, ki zmanjšuje izgubo vlage. Prisotna v regenerativni nočni maski za obraz.


1

KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

1 TEČAJ - 28 DNI

AKTIVATOR

REGENERACIJE Za glajenje gub in preprečevanje povešanja kože je prvi korak osvobajanje celic od "smeti". "Stopnja 1" aktivira globoko razstrupljanje in obnovi vitalne procese v kožnih celicah.

37%

*Po študiji izdelka z aktivnim kompleksom Tripeptide S20, ki ga je zagotovilo podjetje Ashland (Francija) po 28 dneh uporabe.

do

se je zmanjšalo število gubic*

Aktivni kompleks tripeptida S20 spodbuja čiščenje celic od poškodovanih beljakovin ("beljakovinski ostanki").

2985

Nizko molekularna hialuronska kislina kožo vlaži od znotraj in podaljšuje delovanje sredstva.

2986

Kisikov kompleks Novaftem-O2® povečuje učinek vseh aktivnih dodatkov. NAČIN UPORABE: "Stopnja 1" je zasnovana za 28 dni uporabe. Nato je potrebno nadaljevati v programu "Stopnja 2".

Komplet Anti-aging krema za obraz "Obnova I" 30 ml

Anti-aging krema za veke "Obnova I" 15 ml

2985

2986

Nanesite zjutraj in/ali zvečer kot del osnovne nege.

23,50 €

17,99 €

(599,66 €/l)

Nanesite zjutraj in zvečer na očiščeno kožo okoli oči.

20,00 €

14,49 €

(966,00 €/l)

krema za obraz + krema za veke

samo za

23,49€ (akcija velja, do razprodaje zalog)


TEČAJ – OD 28 DNI

povečana elastičnost kože in zglajene gubice*

ELASTIČNOSTI "Stopnja 2" znova zažene "režim mladosti", obnavlja lastno energijo v celicah in jim vrne aktivnost.

2988

2989

Anti-aging krema za obraz "Elastičnost II" 30 ml

Pomlajevalna krema za veke "Elastičnost II" 15 ml

2988

2989

Nanesite zjutraj in/ali zvečer kot osnovno nego.

23,50 €

17,99 €

(599,66 €/l)

3

24%

do

Aktivni kompleks Lakesis v kožnih celicah aktivira "beljakovine mladosti" in kožo napne. Peptidni kompleks Syn-Tacks bistveno zmanjša deformacijo ovala obraza.

AKTIVATOR

Nanesite zjutraj in zvečer na očiščeno kožo okoli oči kot primarno nego.

20,00 €

14,49 €

(966,00 €/l)

TEČAJ – OD 28 DNI

jasnejši oval obraza: koža je bolj gosta in napeta**

AKTIVATOR

LIFTING

2983

"Stopnja 3" - najbolj aktiven. Na tej stopnji se aktivirajo "proteini mladosti", epidermalni sloj postane bolj gost, obnavlja se notranji volumen in elastičnost kože.

Anti-Aging krema za veke "Lifting III" 15 ml 2984

Nanesite zjutraj in zvečer na očiščeno kožo okoli oči kot primarno nego.

2984

20,00 €

14,49 € (966,00 €/l)

Anti-Aging krema za obraz "Lifting III" 30 ml

Nanesite zjutraj in/ali zvečer kot osnovno nego.

2983

23,50 €

140 06/2020

17,99 € (599,66 €/l)

** Glede na študijo sredstva z aktivnim kompleksom Lakesis, ki jo je opravilo podjetje Codif (Francija), ugotovitve po 28 dneh uporabe.

Kompleks Early Boost – edinstven vir rastlinskega taurina - obnavlja aktivnost in energijo kožnih celic. Tripeptid Syn-Hykan aktivira sintezo hialuronske kisline.

2

do

*Glede na raziskavo sredstva Lys'lastin, ki ga je zagotovilo podjetje Basf (Nemčija) po 84 dneh uporabe.

95%

Aktivne molekule Lys’lastineTM V v koži stimulirajo sintezo elastina.


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

KASKADNO VLAŽENJE Podporni izdelki za nego, ki koži čez dan zagotavljajo kaskadno vlaženje, povečajo njeno naravno zaščito in ohranjajo njeno vodno ravnovesje.

do

59%

Anti-Aging krema za vrat in dekolte 30 ml

Uporabljajte jo dnevno, kot del programa Skin Activator.

2982

23,50 €

17,99 € (599,67 €/l)

je koža bolj sveža in spočita*

*Glede na študijo sredstva Syn-Up, ki ga je posredovalo podjetje DCM (Švica). Rezultati so pomembni za art. št. 2996 in 2981.

2993

45%

-

2981 2996

2982

Vlažilni serum za obraz 40 ml Po potrebi uporabite kadarkoli. Lahko se razprši preko ličila.

2996

20,00 €

10,99 €

(274,75 €/l)

Vlažilni gel za obraz 30 ml

Uporabite zjutraj in/ali zvečer kot samostojno ali na vrhu ene od krem tri-stopenjskega programa za povečanje učinka.

2981

23,50 €

17,99 €

(599,67 €/l)

Obnavljajoča nočna maska za obraz 30 ml

Uporablja se kot nočna nega, izmenično s kremami "Stopnja 1", "Stopnja 2", "Stopnja 3".

2993

23,50 €

17,99 €

(599,67 €/l)

06/2020 141


Priporočila o uporabi programa "ABC-piling"*, glede na starost

20+ NEENAKOMERNA KOŽA, KOMEDONI, RAZŠIRJENE PORE, SLEDI AKEN, LUŠČENJE

Rezultat: sveža sijoča polt, zožene pore, glajenje brazgotin in sledi aken. Nanesite 1-2 krat na teden, izmenično korake A, C in B, C.

30+ "UTRUJENA", SIVA KOŽA, MAJHNE GUBE, SUHA, DEHIDRIRANA KOŽA, BREZ TONUSA Rezultat: takojšnja "revitalizacija" kože, glajenje tankih gub, obnavljanje elastičnosti kože. Nanesite 1-2 krat na teden z zaporednimi koraki A, B, C.

40+ KOŽA Z OČITNIMI ZNAKI VENENJA (GUBE, "POVEŠENE" KONTURE OBRAZA, STAROSTNE PEGE, BRAZGOTINE)

Rezultat: posodabljanje in glajenje površine kože, izboljšanje kože, glajenje gub, posvetlitev starostnih peg. Tečaj izvajajte vsak drugi dan (20 dni), pri čemer uporabite zaporedja korakov A, B, C. Ponovite vsaka 2 meseca.

DOMAČA ALTERNATIVA SALONSKIM TRETMANOM Serija Expert je dostojna alternativa za salonske postopke, ki bo odpravila vse pomanjkljivosti in naredila obraz sijoč in telo napeto.

142 06/2020

*Po postopku se izogibajte izpostavljanju neposredni sončni svetlobi. Skenirajte QR kodo in izvejte več


KISIKOVA KOZMETIKA

ACTIVE RENEWAL Program "Sijaj in obnova kože"

NEGA KOŽE

Cilj: OBNAVLJANJE

IN GLAJENJE KOŽE

Spodbujanje obnove kože Izboljšanje polti obraza

9%

Primerno za vse tipe kože

AHA KISLIN

1217 1228

hiti

prodaje

1218

KORAK

А

Kemični piling z AHA-kislinami 30 ml

AHA ali alfa hidroksi kisline raztopijo stike med izrabljenimi celicami vrhnje plasti kože in olajšajo njihovo odstranjevanje. Vsebuje 9% AHA kislin (glikolna in mlečna kislina).

1218

12,50 €

9,99 €

(333,00 €/l)

KORAK

B

Mikrodermoabrazija in encimski mikropiling 40 ml

Sadni encimi in delci pilinga odstranjujejo odmrle kožne celice, gladijo površino kožne, izboljšujejo mikrocirkulacijo in vračajo naraven sijaj.

KORAK

C

SOS-terapija in obnavljanje 40 ml

Peptidi pomirjajo kožo, odpravljajo rdečico, lajšajo občutek neugodja.

1217

1228

Vsak za 11,00 € 7,99 € (199,75 €/l)

Komplet "ABC-piling" (3 sredstva) samo za

15,99€ (akcija velja, do razprodaje zalog)


WHITENING 1214

Program "Učinkovita osvetlitev kože"

Cilj:

BORBA S PIGMENTACIJO Za 21,8% se zmanjša izrazitost starostnih peg*

1230

hit

Renovacijski nočni losjon z AHA-kislinami 110 ml

prodaje

Pred spanjem obrišite očiščeno kožo in nato nanjo nanesite kremo 1230.

1214

14,50 €

SPF

10,99 € (99,91 €/l)

15

Nočna krema-aktivator z AHA-kislinami 40 ml

Nanesite zvečer po nanosu losjona 1214. Zjutraj nanesite katero koli kremo s SPF. Priporočen tečaj je 1-2 meseca.

1230

14,50 €

10,99 € (274,75 €/l) 1219 1163

1140

Belilna krema za obraz 50 ml

Odlično svetli kožo in spodbuja njeno regeneracijo. Ščiti pred UV žarki, deluje antioksidativno.

1140 Čistilni mousse za obraz z encimi 75 ml

Izravnava polt obraza. Primerno za vsakodnevno uporabo.

1219

11,00 €

7,99 € (106,53 €/l)

144 06/2020

12,50 €

8,99 €

(179,80 €/l)

45%

-

Krema s takojšnjim učinkom osvetlitve 50 ml Odsevni delci v sestavi ščitijo kožo pred UV žarki in vizualno popravljajo ton kože.

1163

12,50 €

6,49 € (129,80 €/l)

*Po 56 dneh uporabe, glede na rezultate kliničnih raziskav, ki jih je izvedlo podjetje Znanstveno-praktični center za strokovno ocenjevanje kakovosti in varnosti hrane in kozmetike "CosmoProdTest."


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE BEAUTIFUL EYES

Cilj: 1: GOSTE IN LEPE OBRVI

Program "Lepe oči"

Cilj: 2: OBSEŽNE IN DOLGE TREPALNICE

Poveča gostoto obrvi Ohrani naravno barvo obrvi

Podaljša trepalnice

Poenostavi modeliranje oblike obrvi

Trepalnicam doda gostoto

40%

PREJ

-

KASNEJE

1168

Spodbuja rast in v celoti razkriva naravne lepote trepalnic

DALJŠE

1124 1036 GOSTEJŠE

MOČNEJŠE

Tri-roll gel proti oteklinam in temnim kolobarjem pod očmi 10 ml Za lajšanje utrujenosti uporabite kadar koli tekom dneva.

1036

12,50 €

8,99 €

Aktivni serum-balzam za rast obrvi 8 ml

1168

7,00 €

5,39 €

Aktivni serum za rast trepalnic 6 ml

1124

7,00 €

4,29 €

(899,00 €/l)

06/2020 145


AGE POWER 90% žensk je opazilo povečanje tonusa kože* 71% žensk je poročalo o vidnem zmanjšanju gub*

Aktivni serum za obraz s kolagenom 30 ml

Program "Mladost in čvrstost kože"

IN OBNOVITEV KOLAGENA KOŽE

hit

prodaje

1078

9,99 €

*Glede na študijo izdelka s sredstvom Papylactil D®, ki ga je pripravil laboratorij Silab (Francija).

12,50 €

Zateguje kožo

1075

Pomaga obnoviti lasten kolagen v koži. Zvečer ga nanesite pod nočno kremo. Priporočen tečaj 60 dni.

1075

Obnavlja elastičnost in čvrstost kože

Cilj: LIFTING

(333,00 €/l)

Krema za obraz in vrat "Krožna plastika" 30 ml

Preprečuje povešanje kože ličnic in brade, preprečuje deformacijo ovala obraza. Vsebuje sredstvo Papylactil D®.

1078

16,00 €

12,49 €

(416,33 €/l)

Trak za lase

Nepogrešljiv med kozmetičnimi postopki. Material: poliester. Velikost: 5 x 17 cm, enakomerna (največji premer pri polni raztegnjenosti - 90 cm).

11575

4,90 €

3,59 €


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

Cilj: GLAJENJE

GUB 24/7

Učinkovito se bori proti gubam Izravnana teksturo in ton kože

1215

40%

-

1212

"Intelektualna" inkapsulacija retinola Aktivni serum za obraz Retinol Pro "Korekcija gub" 30 ml Nočna nega za vse tipe kože.

1212

16,00 €

12,49 €

2%

INKAPSULIRANEGA

RETINOLA

(416,33 €/l)

1%

Naravni analog retinola

NARAVNEGA RETINOLA

Aktivna krema za obraz Retinol Like "Korekcija gub" 30 ml

Dnevna nega za vse tipe kože, vključno z občutljivo.

1215

14,50 €

8,49 €

(283,00 €/l)

PRIPOROČILO STROKOVNJAKA

KORNEEVA RIMMA,

Zdravnica dermatologinja, kozmetologinja, kandidatka medicinskih znanosti, vodja centra za znanstveno raziskovanje Faberlic

Retinol - vitamin A - eden najboljših sestavin proti staranju. Toda kljub vsem njegovim koristim ima številne neželene učinke: suhost, pordelost, piling. Našli smo načine za nevtralizacijo neželenih učinkov retinola. V dnevni kremi Retinol Like smo uporabili učinkovit naravni analog retinola, ki ne draži niti zelo občutljive kože. V nočnem serumu Retinol Pro postavi v "pametno" smerno kapsulo, ki prodre v kožo in aktivira proces pomlajevanja. Kombinacija dnevne kreme in nočnega seruma zagotavlja dolgotrajen učinek liftinga, ki naredi kožo čvrsto in gladko. Priporočen tečaj - najmanj 28 dni.

06/2020 147


NE REALNI "CHOCK-CHOCK" ZA REALNO DEKLE

"Chock-chock" je učinek vlažnega sijaja kože, okoli katerega je v Koreji zgrajen pravi kult lepote.

40%

0850

Nežna pena za umivanje 150 ml

0852

Fuligo alga in provitamin B5 negujeta kožo s hranili, jo navlažita in obnavljata. Peno uporabite po olju 0844.

0850

8,99 €

(59,93 €/l)

Mo

rsk

o

0851

l ig

11,50 €

e a l g e Fu

Gel-rolo za obraz 100 ml Vitaminski tonik za obraz 100 ml

Ekstrakt azijske bele murve in vitaminov B, C, E obnavlja lipidno plast in kožo napolni z energijo. Koži pomaga zadržati vlago in jo pripravi za nadaljnjo nego.

0852

7,00 €

148 06/2020

4,29 € (42,90 €/l)

Alge Fuligo spodbujajo globoko in učinkovito čiščenje kože odmrlih delcev kože. Za najboljše rezultate ga uporabite 2-3 krat na teden. Po nanosu ne pozabite navlažiti kože s svojo najljubšo kremo iSeul.

0851

11,50 €

8,99 € (89,90 €/l)


NEGA KOŽE

HIDROFILNO OLJE JE OSNOVA GLOBINSKEGA ČIŠČENJA!

1

Nanesite olje na suho kožo in masirajte obraz, dokler se ličila popolnoma ne raztopijo.

2

Izperite roko z vodo in še enkrat masirajte obraz. Olje se bo spremenilo v rahlo mleko.

0844

3

Umijte se s peno 0850.

Hidrofilno čistilno olje 100 ml

Olje na osnovi morske alge Fuligo in izvlečka bele azijske murve nežno odstrani celo obstojna tonalna sredstva in šminke za ustnice, brez občutka mastnosti.

0844

14,50 €

Skenirajte QR kodo in izvejte več

40%

8,49 € (84,90 €/l)

-

HIDROFILNO OLJE JE IZDELEK NA OSNOVI NARAVNIH OLJ. ZA HITRO IN UDOBNO ODSTRANJEVANJE SREDSTEV S KOŽE MU DODAMO EMULGATOR, KI OB STIKU Z VODO PRETVORI OLJE V RAHLO MLEKO. 06/2020 149


POLŽEV MUCIN KREPI OBČUTLJIVO KOŽO VEK, POMAGA ODPRAVITI ZNAKE STRESA. OSVEŽI, KOŽO NAREDI ZDRAVO IN NAVLAŽENO

Gel za veke 30 ml

Zagotavlja vlaženje tekom celega dne. Preprečuje pojav površinskih gub.

0905

14,50 €

10,99 €

(366,33 €/l)

0905

0853 0856

0875

Gel "Transformer" za obraz 50 ml

Lahek gel z breztežno teksturo transformerja se v stiku s kožo spremeni v vodo, ki v trenutku osveži in navlaži vašo kožo.

0875

18,00 €

14,49 €

(289,80 €/l)

Vitaminski serum za obraz 15 ml Koži podarja resnično energijsko moč, ki jo bo nasitila s celim kompleksom vitaminov. Lahko se uporablja samostojno ali pod priljubljeno kremo.

0853

18,00 €

14,49 €

(966,00 €/l)

Nočna maska za obraz 50 ml Deluje čez noč in zagotavlja intenzivno nego. Uporabite 2-3 krat na teden.

0856

23,50 €

17,99 €

(359,80 €/l)

Dvostranski eyeliner z žigom 1,4 g

2 v 1: črtalo za oči in pečat v obliki zvezde Nasičena črna barva in odporna prevleka.

6168

5755

11,00 €

8,99 €

Vlažilna tonalna blazinica za obraz 14 g

5755

Vlažilna esenca s hialuronsko kislino daje koži popolnoma enakomeren ton in mehak naravni sijaj. Univerzalni odtenek.

6168

23,50 €

17,99 €

(1285,00 €/kg)

150 06/2020


NEGA KOŽE CC-krema za obraz SPF 15 30 ml

Univerzalni odtenek se prilagodi tonu kože in ga uravnava. Skriva rdečico in druge pomanjkljivosti. Vlaži in ščiti kožo.

0855

18,00 €

14,49 €

(483,00 €/l)

Kremni gel za obraz 50 ml

AKTIV JEJU LOVE PLANT DAJE SIJAJ IN POVEČA ODPORNOST KOŽE NA NEGATIVNE OKOLJSKE DEJAVNIKE

Lahka gelna krema bo s taljenjem svilnate teksture koži zagotovila občutek svežine in maksimalne vlažnosti.

0854

23,50 €

13,99 €

(279,80 €/l)

Univerzalni odtenek

40%

0854

0855

Lahka svetlikajoča tekstura

BIRD’S NEST (IZVLEČEK GNEZDA SALANGANA)* AKTIVNO HRANI, VLAŽI IN ZDRAVI KOŽO.

ALGE DUNALIELLA SALINA

0227

NA KOŽI NAREDIJO ZAŠČITNI SLOJ, KI ZADRŽUJE VLAGO

IZVLEČEK BREZOVEGA SOKA POMAGA V BORBI PROTI PIGMENTACIJI

Aktivna krema za obraz 50 ml

Zagotavlja celovit učinek na vse večje težave s kožo, hkrati pa ohranja mladost, svežino in lepoto.

0227

21,50 €

15,99 €

(319,80 €/l)

*Salangani gradijo gnezda iz "improviziranih" materialov in lastne sline, ki vsebuje edinstven niz koristnih elementov: glikoprotein, fosfor, kalcij, železo in jod. Pri zbiranju gnezd ptice ne trpijo, ne škodujejo okolju.

06/2020 151


0878

Posebna skrb za mastno in problematično kožo, ki je nagnjena k nepravilnostim

Vlažni matirajoči robčki proti mastnemu blesku kože 15 kom.

0878

1,80 €

1,39 €

GLOBOKO OČISTI PORE, NEŽNO LUPI IN GLADI KOŽO, TAKOJ ODPRAVI VNETJE

IDEALNO ZA ODSTRANJEVANJE MAKEUPA IZ MASTNE IN PROBLEMATIČNE KOŽE, MATIRA

0887

0879

0888

Papirnati matirajoči robčki za obraz 80 kom.

0887

2,30 €

1,79 €

URAVNAVA DELOVANJE LOJNIH ŽLEZ, POMIRJA IN MATIRA KOŽO

0883

SOS gel-korektor s točkovnim efektom delovanja 15 ml

0883

4,50 €

3,39 €

(226,00 €/l)

152 06/2020

Krema-aktiv za obraz 6 v 1 50 ml

0879

4,50 €

3,39 €

(67,80 €/l)

0882

Micellarna voda za odstranjevanje ličila 100 ml

0888

4,50 €

3,39 €

(33,90 €/l)

Gel piling maska 3 v 1 100 ml

0882

5,40 €

3,99 €

(39,90 €/l)


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

ZAČNITE NOVO ŽIVLJENJE S ČISTIM OBRAZOM! Olje manuke je pridobljeno iz cvetov redke novozelandske rastline in ima edinstveno kombinacijo protivnetnega in pomirjevalnega učinka.

Antibakterijski učinek olja Manuka

33

močnejši -krat od olja čajevca

Salicilna kislina ima močan piling in antibakterijski učinek. Čisti kožo pred nečistočami in preprečuje razmnoževanje bakterij. Edinstven kisikov kompleks NOVAFTEM-O2® prinaša kisik v globlje plasti kože, spodbuja lokalno mikrocirkulacijo in povečuje učinek vseh aktivnih komponent. POMAGA PRI NARAVNIH PROCESIH OBNAVLJANJA KOŽE ODSTRANJUJE ČRNE OGRCE, OŽA PORE, ODPRAVLJA AKNE IN MASTNI SIJAJ KOŽE

0881 0880

2,99€ hita

prodaje

2,69€

količina

JE OMEJENA!

Antibakterijski gel za umivanje 150 ml

0880

4,50 €

2,69 €

Tonik matirajoči 200 ml

0881

5,40 €

2,99 € (14,95 €/l)

(17,93 €/l)

06/2020 153


NOVO

Joga - za telo, maska - za obraz

V hitrem tempu in vrvežu življenja je potrebno obnoviti energijo in si poiskati osamljen otok. Maska za obraz je vaša oaza lepote, harmonije in užitka. To je tvoj trenutek tišine.

04 60

0 4 65

0 4 62

PEPTIDI 0461

0 4 63

Peptidi so najpametnejše lepotne sestavine. Prebudijo notranje vire kože do samoobnavljanja. Učinek liftinga obraza!

Anti-Aging maska za obraz "Anti gravitacija" 1 kom.

0462

KOLAGEN Kolagen je glavni protein kože. Zagotavlja njeno elastičnost in trdnost. Ne odlagajte na pozneje - že danes dodajte kolagen v nego kože!

Krepilna maska za obraz "Tonus" 1 kom.

BISER Biseri pri negi kože? Ta izvrstna lepotna komponenta je vredna samo resnično plemiških oseb! Biser vsebuje več kot 30 mikroelementov, ki sprožijo procese obnavljanja kože!

Izravnalna tonska maska za obraz "Sijaj" 1 kom.

0465

0461

VITAMIN C Nanos vitamina C na kožo je 20-krat bolj učinkovit kot oralna uporaba. Dol s spomladanskim pomanjkanjem vitaminov!

Tonizirajoča maska za obraz "Energija" 1 kom.

0460

Vsaka za 4,30 € 3,19 €

količina

JE OMEJENA!

ALOE Aloe sta v lepotnih ritualih uporabljali že Kleopatra in Nefertiti. Če doma ni aloe, pohitite z uporabo maske!

Obnavljajoča maska za obraz "Spokojnost" 1 kom.

0463

(akcija velja, do razprodaje zalog)

154 06/2020


NEGA KOŽE MONOKOMPONENTE CILJNO DELUJEJO NA DOLOČEN PROBLEM IN GA UČINKOVITO REŠUJEJO

KUMULATIVNI UČINEK – Z VSAKO NOVO LEPOTILNO PORCIJO POSTANE KOŽA BOLJ NEGOVANA

ULTRA TANKA TKANINA, LEŽE NA OBRAZ KOT DRUGA KOŽA IN MED POSTOPKOM ZAGOTAVLJA MAKSIMALNO UDOBJE

0464

HIALURON Hialuronska kislina - edinstven magnet za vlago. Vodo lahko veže in zadrži kot 1000-kratno lastno težo, kar zagotavlja koži tonus in volumen.

Vlažilna maska za obraz "Preobrazba" 1 kom.

Za celovitejši učinek na koži vsebuje dve velikosti hialuronske kisline. Bori se proti suhosti, luščenju in dolgočasni koži. Gladi gube, ki so posledica dehidracije in preprečuje nastanek novih. Kožo preoblikuje in osveži.

0464

4,30 €

3,19 € Posebna ponudba za strani 154–155

Vsaki za obraz 2 maski samo za

2,19 € vsaka


45

l n i o dte

СС-krema 30 ml

k

u ni v

rz a

0 8 05

%

ne

e

-

Prilagodi se tonu kože, vizualno zmanjša pore. Ščiti pred UV žarki in pigmentacijo. Vsebuje SPF 10.

0811

4,00 €

2,49 € (99,67 €/l)

Krema za veke 15 ml

0811

Intenzivno neguje nežno kožo okoli oči in preprečuje spremembe, povezane s staranjem.

0805

2,90 €

(146,00 €/l)

0801

0812

0831

2,19 €

0802

Micelarna voda 110 ml

Previdno odstrani ličila, vlaži in osveži kožo. Primerna za vsak tip kože.

0831

3,20 €

2,29 €

(22,64 €/l)

Čistilno mleko 150 ml Nežno odstrani ličila iz obraza in okoli oči. Nežna tekstura je primerna za vse tipe kože.

0812

Čistilni tonik 150 ml

Gel za umivanje 100 ml

0801

0802

Tonizira in osvežuje kožo vseh vrst, izboljšuje polt obraza. Daje občutek udobja.

Vsak za 3,20 € 2,29 € (15,27 €/l) 156 06/2020

Zaradi njega je postopek umivanja udoben in nežen. Kožo čisti brez izsuševanja.

3,20 €

2,29 €

(22,90 €/l)


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

SREDSTVA IZ SERIJE SE BORIJO

30+

7

s ZNAKI STAROSTNIH SPREMEMB KOŽE: pomagajo zmanjšati gube naredijo kožo mehko in voljno izboljšajo polt obnovijo ton in čvrstost zategujejo pore in jih naredijo manj opazne izravnavajo površino kože okrepijo zaščitno pregrado kože

0809 0810

0874

Vlažilna maska za obraz 50 ml Vlaži kožo, odpravlja suhost, lupljenje in zategovanje. Daje neprimerljiv občutek udobja. Za intenzivnejše vlaženje se lahko uporablja kot nočna krema.

0874

4,00 €

Dnevna krema 50 ml

Lahka tekstura kreme z visoko vsebnostjo aktivnih snovi je idealna za uporabo spomladi in poleti, vsebuje SPF 10.

0809

Komplet

2,99 € (59,80 €/l) Nočna krema 50 ml

Kožo intenzivno neguje in čez noč vlaži . Primerna za vse tipe kože.

0810

Vsaka za 3,40 € 2,49 € (49,80 €/l)

dnevna krema + nočna krema

samo za

3,59€ (akcija velja, do razprodaje zalog)


LOBODIKA & NAVADNI ROŽNI KOREN

071 3

OBNAVLJANJE PROŽNOSTI KOŽE Dnevna Phyto krema 50 ml

0710

Nočna Phyto krema 50 ml

0711

076 5

Vsaka za

2,29 €

3,20 € za normalno in suho kožo

0710

(45,80 €/l)

Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml

0711 0712

0712

2,90 €

2,19 € (146,00 €/l)

KOREKCIJA GLOBOKIH GUB IN ZAŠČITA KOŽE

ŠIPEK & GINSENG

Dnevna Phyto krema 50 ml

0786

078 9

Nočna Phyto krema 50 ml

0787

Vsaka za

2,29 €

3,20 € za normalno in suho kožo

0786

0,70 €

0788

2,19 €

Maska za obraz 10 ml 40+ 50+ 60+

0787

(45,80 €/l)

Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml

GLAVINEC & GRANATNO JABOLKO

0713 0765 0789

0773

0,49 €

0788

(146,00 €/l) 2,90 € ČIŠČENJE KOŽE NA PODLAGI NARAVNIH KOMPONENT

0774

(490,00 €/l)

Vsaki za obraz 2 maski samo za

Čistilni piling 75 ml

0776

3,60 € 0776

za vse starosti tipe kože

0,39 € vsaka

Gel za umivanje 150 ml

0773

2,69 €

(35,87 €/l)

Mleko za odstranjevanje ličila 150 ml

0774

Vsak za 3,20 € 2,29 € (15,26 €/l)

(akcija velja, do razprodaje zalog)

158 06/2020


KISIKOVA KOZMETIKA

BRUSNICE & JEGLIČ

NEGA KOŽE

TONUS IN ENERGIJA KOŽE Hranilni serum za kožo okoli oči 15 ml

0708

2,90 €

2,19 € (146,00 €/l)

za normalno in kombinirano kožo

Dnevna Phyto krema 50 ml

0706

Nočna Phyto krema 50 ml

0707

Vsaka za

2,29 €

3,20 €

0706

ARAVNEG EN

več kot

RA ZVO AI

SESTAV IN

(45,80 €/l)

90%

0707

HMELJ & RAKITOVEC

0708

GLOBINSKO HRANJENJE IN MODELIRANJE OVALA OBRAZA

za normalno in suho kožo

0762

Dnevna Phyto krema 50 ml

0762

Vsaka za 3,20 €

Nočna Phyto krema 50 ml

0763

2,29 € (45,80 €/l)

0763 0764

Phyto serum za kožo okoli oči 15 ml

0764

2,90 €

2,19 €

(146,00 €/l)

06/2020 159

Vsaka 30+ ali 50+ 2 izdelka samo za

1,79 € vsak (akcija velja, do razprodaje zalog)


UDOBJE ZA OBČUTLJIVO KOŽO Zmanjša kapilarni vzorec in izravna ton kože 1629

Nežno čisti kožo in ji povrne njeno vodno-maščobno ravnovesje

1665

40%

-

1668

Intenzivno vlaži kožo, odpravlja neugodje in zategnjenost

AVENACARE Complex™ stimulira sintezo kolagena, pomirja razdraženo kožo, zmanjšuje srbenje

vitamini F forte in P zmehčajo kožo, zmanjšajo transepidermalno izgubo vlage, okrepijo kapilare Bisabolol pomirja kožo in lajša draženje ter ima protivnetni učinek

Aktivni kompleks SK-Influx obnovi zaščitno pregrado kože

Obnavljajoča komfort-krema za občutljivo kožo 50 ml Z aktivnim kompleksom SK-Influx, vitaminom F, bisabololom, AVENACARE Complex™

1665

6,50 €

3,99 € (79,80 €/l)

160 06/2020

Krema "Kapilarna zaščita" za občutljivo kožo 50 ml

Čistilna micelarna voda za občutljivo kožo 150 ml

1629

1668

Z aktivnim kompleksom SK-Influx, vitamini F forte in P, bisabololom

9,00 €

6,49 € (129,80 €/l)

Z AVENACARE Complex™, provitaminom В5

6,50 €

5,39 € (35,93 €/l)


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

UČINKOVITA REŠITEV PROTI AKNAM Rastlinski kompleks Regu-Seb® uravnava žleze lojnice, zožuje pore, preprečuje razvoj vnetja. Aktivni kompleks Amisoft® preprečuje nastanek aken, spodbuja izdelavo kolagena Puder z inovativno francosko formulo se v stiku z vodo spremeni v kremasto peno. Mehki delci kože nežno očistijo in izboljšajo teksturo in kože ne poškodujejo

1674

PONOVNO V KATALOGU

1673

Bonus

Učinkovito se bori z rdečico in vnetjem, bistveno zmanjšuje njihovo velikost

za nakupe

*Puder

za umivanje samo za

Aktivni kremni gel "Anti-akne" 50 ml

SOS čistilni puder za umivanje 10 g

1674

1673

Z rastlinskim kompleksom Regu-Seb®, cinkovim oksidom in nikotinamidom

6,50 €

4,99 € (79,80 €/l)

S salicilno kislino in aktivnim kompleksom Amisoft®

9,00 €

6,99 €*

(699,00 €/l)

3,59€ (359,00 €/l)

PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI

NAD 35,99 €

(akcija velja, do razprodaje zalog)


UDOBJE ZA VAŠE NOGE

Krepi stene krvnih žil in pospešuje prekrvavitev, zmanjšuje otekline

1733

Tonična krema za noge Venotonik 75 ml

1733

hiti

1661

4,00 €

3,19 €

(42,53 €/l)

prodaje

Preprečevanje nastanka kalusa

1695 Zmehča otrdelo kožo nog, preprečuje razpokanje, obnavlja naravno lipidno plast

Balzam za noge "Gladke petke" 50 ml

Z naravnimi vlažilniki in kisikovim kompleksom

1661

3,60 €

2,69 €

(53,80 €/l)

162 06/2020

Svinčnik-stik za preprečevanje žuljev na nogah 4 g

Sredstvo nanesite na mesta, kjer je možno drgnjenje in poškodbe kože. Z oljem arnike, alantoinom in vitaminom E

1695

3,60 €

2,69 €


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

LAHKOTNA HOJA Krema-antiperspirant za noge s povečanim potenjem 75 ml Z učinkom smukca in blagim vonjem mentola

1642

3,60 €

1,79 €

1642

1,79

hit

prodaje

Vlaži in mehča kožo, odstranjuje kurja očesa

(23,87 €/l)

1696

Uravnava intenzivnost znojenja kože nog. Ne pušča sledi na oblačilih in čevljih

Vrtljiva glava s stopal učinkovito očisti trdo kožo

1,59€

Nastavek je mogoče kupiti ločeno

9595 9655

Mehčalna krema-compress za noge 50 ml Zamenljiv nastavek za kompaktni strojček

Kompaktni strojček za pedikuro nog

9655

9595

Materiali: ABS plastika, peščeni kamen. Velikost: 6 x 2,3 x 2,3 cm.

1,80 €

Kompaktni električni brusilnik z dodatno zamenljivo glavo in čopičem za čiščenje. Deluje s pomočjo dveh baterij (nista priloženi).

30,50 €

23,49 €

Po tuširanju za 20-30 minut nanesite kremo na grobo kožo (žulji, kurja očesa). Za odstranitev zmehčane kože uporabite trdo gobico. S karbamidom

1696

3,60 €

1,59 €

(31,80 €/l)

06/2020 163


KORAK NASPROTI POMLADI

NOGAVICE HITRO OGREJEJO NOGE, KAR POSPEŠUJE PRODOR VITAMINOV V KOŽO MEHČAJO IN VLAŽIJO KOŽO NOG VEČKRATNA UPORABA: DOVOLJENO JE ROČNO PRANJE PRI t 30°C

NAČIN UPORABE: • Nogavice uporabljajte 3-4 krat teden 20 do 45 minut in pozabili boste na trdoto, suhost in luščenje kože stopal. • Za izboljšanje učinka nogavice na nogah pustite tudi ponoči prav takoj jih uporabljajte v kombinaciji s kremami ProNoge

Vlažilne silikonske nogavice

Na osnovi gela, obogatenega z oljem sivke in vitaminom E. Uporabljajte 2-3 krat na teden. Sestavine: 80% bombaž, 19,5% elastomer, 0,5% gel. Velikost: 23 x 10 cm (enojna).

11005

23,50 €

17,99 € 11725

Brusilna pilica za noge

Velikost: 25 x 5 cm.

11725

11,50 €

164 06/2020

8,99 €

Trda stran za obdelavo bolj trde in grobe kože

Mehka stran za poliranje in dodajanje mehkobe koži


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

2159

2205 Deluje tekom noči v 5 smereh hkrati: mehča, vlaži, obnavlja, neguje in ščiti kožo

Zmanjšuje napetost v nogah in izboljšuje prekrvavitev

2157

Balzam za utrujene noge "Hlajenje in sprostitev" 75 ml Z mentolom in arniko

2159

Nočna krema za noge "Kompleksna nega 5 v 1" 75 ml Z izvlečkom bombaža in oljem čajevca

2205

2158

Kremno olje za noge "Hranjenje in regeneracija" 75 ml Z oljčnim oljem

2157

Krema za noge - dezodorirna "Podaljšan učinek" 75 ml Z izvlečkom lotosa

2158

Spodbuja regeneracijo celic, neguje in vlaži kožo

Vsaka za

2,70 €

Normalizira potenje, daje občutek svežine

1,99 €

(26,53 €/l)

Vsaka za noge 2 izdelka samo za

1,29€ (akcija velja, do razprodaje zalog)

Posebna ponudba za to stran

(17,20 €/l)

vsak


2189

2188

SPOMLADANSKA OBNOVA

1

2

3

Kremna maska (2189) - vir lepote za kožo rok. V spremenljivem pomladanskem vremenu je še posebej pomembna za aktivno prehrano kože in celjenje mokro razpok. Masko nanesite kadarkoli v dnevu, ko čutite tesnost in nelagodje.

2204

Pred spanjem uporabite nočno kremo (2204) z bogato nasičeno teksturo. Medtem ko spite, deluje takoj v 5 smereh: kožo mehča, vlaži, neguje, obnavlja in ščiti. Jutro je najboljši čas za absorpcijo vitaminov. Nanesite kremo z vitaminom E in oljem makadamije (2188). Ona spodbuja regeneracijo in krepi zaščitno pregrado kože, hkrati pa ohranja mladost in lepoto.

Kremna maska za roke "Anti-aging učinek" 50 ml

Nočna krema za roke "Kompleksna nega 5 v 1" 75 ml

Krema za roke "Prehrana in mehčanje" 75 ml

2189

2204

2188

Z avokadovim oljem, kolagenom in čebeljim voskom

3,10 €

2,29 € (45,80 €/l)

166 06/2020

Z izvlečkom bombaža in oljem čajevca

Z oljem makadamije in vitaminom E

Vsaka za 2,70 € 1,79 € (17,20 €/l)


KISIKOVA KOZMETIKA

NEGA KOŽE

2186

IZBERITE SVOJO POPOLNO KREMO

2185

2187

Obnovi prožnost kože, upočasni proces staranja

Olje jojobe aktivno neguje in mehča kožo, ščiti pred draženjem. Čebelji vosek krepi zaščitno plast kože

Balzam za roke "Intenzivna regeneracija" 75 ml

Takoj pomirja in aktivno obnavlja suho in poškodovano kožo rok

S karitejevim maslom, rakitovcem in D-pantenol

2187

Krema za roke "Kompleksna nega" 75 ml

Z alantoinom, oljem sončničnih semen in D-pantenolom

2186

Krema za roke "Zanesljiva zaščita" 75 ml

Z oljem jojobe in čebeljim voskom

2185

Vsaka za 2,70 € 1,39 € (18,53 €/l) Posebna ponudba za to stran

Vsako sredstvo za roke samo za

1,39€


I CA LUBEN NA O IN MEL

Spoznajte

POLETNI DUET!

168 06/2020

Rokavice za tuširanje

Material: najlon. Velikost: 19 x 7 cm. 9638 zelena

2,70 €

2,19 €


HIGIENA akcijska cena

1,39 €

akcijska cena

1,39 €

2551

2552

2550

akcijska cena

1,59 €

2553

akcijska cena

1,39 €

Vitaminski mist za telo 120 ml

Sladko-sveža aroma

Odličen način za vlaženje kože in las kadarkoli to želite. Daje občutek udobja in vas obda z dišečo tančico najljubših poletnih dobrot.

LUBENICA IN MELONA SE VRTITA V KROŽNEM PLESU PRIJETNIH ČUSTEV

2552

3,60 €

NOVO Vitaminsko tekoče milo 200 ml

2551

2,70 €

2,19 €

(10,95 €/l)

Vitaminski gel za tuširanje 200 ml

2550

2,70 €

2,19 €

(10,95 €/l)

Vitaminska krema za roke 75 ml

2553

2,70 €

2,19 €

(18,53 €/l)

Posebna ponudba za strani 169–171

2,69 € (22,41 €/l)

Vsaka 2 izdelka po posebni ceni

(akcija velja, do razprodaje zalog)


BRUSNICE IN GOZDNE JAGODE

akcijska cena

akcijska cena

1,39 €

akcijska cena

1,39 €

2,29 €

2360 akcijska cena

1,59 €

2361

8528

Vitaminsko tekoče milo 200 ml

2361

2,70 €

2,19 €

(10,95 €/l)

Vitaminska krema za roke 75 ml

8528

2,70 €

2,19 €

(18,53 €/l)

RIBEZ IN ROBIDA

2376

Vitaminski gel za tuširanje 200 ml

2360

2,70 €

2,19 €

(10,95 €/l)

Vitaminsko mleko za telo 100 ml

2376

4,50 €

akcijska cena

1,39 €

Vitaminska krema za roke 75 ml

2385

2,70 €

2368

2,19 €

(18,53 €/l)

Vitaminsko tekoče milo 200 ml

2368

2,70 €

2,19 €

(10,95 €/l)

2385

(akcija velja, do razprodaje zalog)

170 06/2020

3,59 €

(35,90 €/l)

akcijska cena

1,59 €


HIGIENA

I

Okusen citrusni duet

AR I NA MAND AMOT N BE RG

ZA LJUBITELJE ŽIVAHNIH VTISOV

2328

2335

akcijska cena

1,39 €

2333

akcijska cena

1,39 €

Vitaminski mist za telo 120 ml

2335

3,60 €

2,69 €

(22,41 €/l)

Vitaminski gel za tuširanje 200 ml

2328

2,70 €

2,19 €

(10,95 €/l)

Vitaminska krema za roke 75 ml

2333

2,70 €

2,19 €

(18,53 €/l)

Posebna ponudba za strani 169–171

Vsaka 2 izdelka po posebni ceni


Karamelna hruška

1872

Sveže note hruške, aromatizirane s sladko karamelo podarijo pozitivno razpoloženje

Tekoče milo za roke 200 ml

1872

2,70 €

1,59 € (7,95 €/l)

Hranilna krema za roke in nohte 75 ml Mehča in vlaži kožo rok, neguje kutikulo.

1867

2,70 €

1,39 € (18,53 €/l)

Kremni gel za tuširanje 200 ml

1869

2,70 €

1,39 € (6,95 €/l)

1869

1867

Vlažilni mousse za telo 150 ml

Telo obda z dišečo tančico, kožo nasiti s hranili.

1868

5,40 €

3,59 €

(23,93 €/kg)

172 06/2020

1868


HIGIENA

SLADIC NI NIKOLI PREVEČ! Gel za tuširanje 200 ml

2180

2,70 €

1,39 € (6,95 €/l)

2180

2227

Višnjev confiture

Sladka aroma višnjevega confiture vas potopita v ozračje otroštva

Tekoče milo za roke 200 ml

2227

2,70 €

1,59 €

(7,95 €/l)

2144

Krema za roke 75 ml

2144

2,70 €

1,39 €

(18,53 €/l)

Posebna ponudba za strani 172–174

Super cene od

1,39€


1822

Maline in bela čokolada

1839

Aroma sladice iz jagodičevja - pravi gurmanski užitek

Tekoče milo za roke 200 ml

2232

2,70 €

2232

1,59 € (7,95 €/l)

Kremni gel za tuširanje 200 ml

1822

2,70 €

1,39 €

(6,95 €/l)

Hranilna krema za roke in noge 75 ml

1839

2,70 €

1,39 €

(18,53 €/l)

Vanilijjevi priboljški

2145

Aroma vanilijevega sladoleda ne bo pustila ravnodušnega nobenega sladokusca

Krema za roke 75 ml

2145

2,70 €

1,39 € (18,53 €/l)

Kremni gel za tuširanje 200 ml

2150

2,70 €

1,39 € (6,95 €/l)

Super cene od

1,39€

Posebna ponudba za strani 172–174

2150


HIGIENA

ARAVNEG EN

RA ZVO AI

SESTAV IN

V HARMONIJI Z NARAVO 94%

4

5

3 2

6

1

Gel za tuširanje Botanica 250 ml 1. "Dvojno vlaženje" 8758 pinjole in robide 2. "Odpornost in elastičnost" 8760 primola in brin 3. "Nežnost in svilnatost" 8762 všnjevi cvetovi in bombaž

4. "Tonus in energija" 8756 brusnic in ingverja 5. "Mehkoba in udobje" 8759 kamilice in ovsa 6. "Globoka prehrana" 8757 morska ajda in kalendula

Vsak za 2,70 € 1,59 € (6,36 €/l) 06/2020 175

Vsak

gel za tuširanje samo za

1,59€


NAVDIHU JO Č A PROVAN SA

"POMARANČA IN VANILIJA" Živahna citrusna aroma s kremnimi notami vanilje in medu

8387

Kremno olje za telo 150 ml

Ovojna tekstura kožo takoj navlaži in hrani kožo.

8385

9,00 €

6,49 €

(43,26 €/l)

8385

Mist za telo 110 ml

8387

3,60 €

2,69 €

(24,45 €/l)

8373

"VRTNICA IN VIJOLICA" Nežna cvetna aroma vrtnice z odtenki vijolice

Gel za tuširanje 200 ml

8373

3,60 € 8382

Komplet

gel za tuširanje + krema za roke "Vrtnica in vijolica"

samo za

176 06/2020

3,09€

Krema za roke 75 ml

8382

2,69 €

(13,45 €/l)

Komplet kremno olje + mist za telo "Pomaranča in vanilija"

samo za

2,70 €

1,79 €

(17,20 €/l)

6,29€

(akcija velja, do razprodaje zalog)


HIGIENA

ROMANTIKA PROVANSE

8168

Rokavica-kese za tuširanje

Uporablja se lahko za telo in obraz. Srednja trdota. Dovolj je, da ga uporabljate 1-2 krat na teden. Material: 40% viskoza, 60% poliester. Velikost: 27 x 4 cm.

11879

4,90 €

3,59 € 8366

"SIVKA IN SMILJ" Eleganten vonj sivke z nežnimi cvetnimi notami in pridihom jantarja

8370

Gel za tuširanje 200 ml

8168

3,60 €

Krema za roke 75 ml

2,69 €

(13,45 €/l)

Odlično vlaži in neguje kožo, daje žametnost in ščiti pred suhostjo in luščenjem.

8366

2,70 €

8372

1,79 €

(17,20 €/l) "OLIVE IN BERGAMOT" Aroma z notami nežne olive in svežega bergamota

Mist za telo 110 ml

Dezodorant-

8370

3,10 €

antiperspirant 50 ml Takoj osveži in daje občutek udobja ves dan, 8372 kožo vlaži in neguje.

3,60 €

2,69 €

2,49 €

(49,80 €/l)

(24,45 €/l)

Komplet mist za telo + dezodorant "Oliva in bergamot"

samo za

2,99€

Komplet

gel za tuširanje + krema za roke "Sivka in smilj"

samo za

3,09€ (akcija velja, do razprodaje zalog)

06/2020 177


KOLEKCIJA UŽITKOV ZA VAŠO KOŽO NEGOVALNA FORMULA Z MLEČNIMI PROTEINI akcijska cena

akcijska cena

1,79

€

8394

"NEŽNA NEGA" / Z JAGODNIM SOKOM

Kremni gel za tuširanje 250 ml

akcijska cena

1,59 €

Kremni gel za tuširanje 250 ml

8677

8394

3,60 €

"AROMATIČNI UŽITEK" / S PISTACIJEVIM OLJEM

1,79 €

8677

2,69 €

3,60 €

(10,76 €/l)

(10,76 €/l)

8678

Kremno milo za roke 200 ml

8682

2,69 €

Toaletno milo 70 g

8682

8678

3,20 €

2,49 €

1,30 €

0,89 €

(12,45 €/l)

(12,71 €/kg)

8431

akcijska cena

0,69 €

akcijska cena

1,79 €

8667

Dezodorantantiperspirant 50 ml

8667

3,20 €

2,49 €

(49,80 €/l)

Kremni gel za tuširanje 250 ml

8431

3,60 €

2,69 € (10,76 €/l) (akcija velja, do razprodaje zalog)

178 06/2020

*Potrjeno s kliničnimi študijami.

"POPOLNO UDOBJE" / S FIGOVIM SOKOM


HIGIENA akcijska cena

1,79 €

akcijska cena

2,29 €

8391 1844

akcijska cena

1,59 €

8637

količina

JE OMEJENA!

"RAZKOŠNA MEHKOBA" / Z MANDLJEVIM MLEKOM

Kremni gel za tuširanje 250 ml

8391

3,60 €

2,69 € (10,76 €/l)

Mleko za telo 100 ml

Kožo naredi svilnato, se takoj vpije in telo obda z nežno aromo.

1844

4,50 €

3,19 €

Kremno milo za roke 200 ml

8637

3,20 €

2,49 €

(12,45 €/l)

(31,90 €/l)

Posebna ponudba za strani 178–179

Vsaka 2 izdelka po posebni ceni


Vsaka ženska želi biti zaželena, zasebno s svojim ljubljenim, pa je še posebej pomembno čutiti udobje in zaupanje. Podarite si srečo strastnih izpovedi, čutnih dotikov in močnih objemov!

8721

omo češ ar

nje

z

8722

hiti

prodaje 8723

8729

Osvežilna gelna zobna pasta "Sočna višnja" 75 ml

8729

3,10 €

2,29 €

Gel za intimno higieno za občutljivo kožo 200 ml

Gel za intimno higieno 200 ml

8722

8721

Hipoalergena formula.

(30,53 €/l)

5,40 €

180 06/2020

Hipoalergena formula.

Vsak za

3,99 € (27,00 €/l)

Gel-lubrikant za udoben odnos 50 ml

Vlaži sluznico. Ne ruši naravnega pH ravnovesja. Hipoalergena formula.

8723

4,10 €

2,99 €

(59,80 €/l)


HIGIENA

SREČA JE BITI ZAŽELENA

8727 8719 8846

Dezodorant za občutljivo kožo 50 ml

Nevtralizira vonj znoja. 0% aluminijevih soli. Ni antiperspirant, ne preprečuje znojenje. Hipoalergena formula.

8846

3,10 € Gel za tuširanje z afrodiziaki 200 ml

Ne suši kože. Cvetlična aroma z začimbnimi notami. Hipoalergena formula.

8727

3,10 €

1,59 € (7,95 €/l)

Mleko za telo z afrodiziaki 150 ml Koži daje neverjetno nežnost in gladkost.

8719

5,40 €

3,19 €

(21,26 €/l)

Posebna ponudba za to stran

1,79 € (35,80 €/l)

Super cene od

1,59€


Nevtralizira neprijeten vonj. Zagotavlja čistost in svežino skozi ves dan

Ohranja naravno ravnotežje, odpravlja vonj in nežno očisti intimno območje

hit

prodaje

Odpravlja neprijetne vonjave, preprečuje pojav rdečice in draženja

1640

1628

2068

-40% Dezodorant za intimno higieno 75 ml

Sredstvo za intimno higieno 200 ml

Mousse za intimno higieno 150 ml

1628

1640

2068

Sveža aroma

4,50 €

3,19 €

(42,53 €/l)

182 06/2020

Z mlečno kislino

5,40 €

3,99 €

(19,95 €/l)

Primerno za vsakodnevno uporabo. Z mlečno kislino

5,90 €

3,59 €

(23,93 €/l)


HIGIENA

2469 2067

Vlažni dezodorirni robčki 15 kom. Bombažni izvleček daje koži občutek mehkobe, svežine in udobja. Do 12 ur nevtralizira vonj znoja, ne da bi pri tem blokiral potenje.

2469

Vlažni robčki za intimno higieno 15 kom.

Mlečna kislina podpira naravno mikrofloro. Bombaž vlaži, mehča in pomirja kožo. Hipoalergenska formula za nežno nego. Nežna aroma

2067

Vsake za 1,80 € 1,29 € 06/2020 183


Ioni srebra Srebro je edinstven naravni antiseptik. V interakciji z vodo ubije več kot 650 vrst škodljivih mikrobov in virusov, kar zagotavlja antibakterijski učinek in zanesljivo zaščito mikroflore ustne votline.

Zobna ščetka z ioni srebra

1653

Ščetina srednje trdote. Material: varna plastika, najlon. 9917 rdeča 9919 zelena 9918 modra

4,00 €

Pomaga zmanjšati občutljivost živčnih končičev, krepi in ščiti dlesni

3,19€ Ustna vodica za občutljive zobe 250 ml

S kalijem in bioaktivnim kalcijem

1653

2,99 €

5,40 €

3,19 € (12,76 €/l)

Silikonske ščetine Zahvaljujoč silikonu se bakterije ne nabirajo na ščetki, mehak material pa ne poškoduje sklenine, hkrati pa zagotavlja učinkovito odstranjevanje oblog.

Silikonska zobna ščetka

1,79 184 06/2020

Ščetka srednje trdote. Material: silikon, plastika. 11317 roza 11319 zelena 11316 modra 11315 rumena

Vsaka za 3,60 € 1,79 €


DE

NIK NAGR EM A EJ

O

TR

OŠ

T

A

EP

ST O R IT

EV

PR AVIC

USMERJENO DELOVANJE ZA TEŽAVE V USTNI VOTLINI

PR

KISIKOVA KOZMETIKA

NIKO

V IN K VA L

ITE

HIGIENA Zobne paste Expert Pharma - nagrajene v kategoriji "Pravice potrošnikov in kakovost storitev"

*Glede na raziskavo FSAEI HE Prva moskovska državna medicinska univerza v I.M. Sechenov z Ministrstva za zdravje Ruske federacije (univerza Sechenov).

Prodre v mikropore sklenine in jih napolni, obnovi poškodovana območja že po 10 dneh uporabe* 1599 Pobeli sklenino do štiri tone že po samo 14 dneh redne uporabe*

Blokira občutljivost živčnih končičev že po prvi uporabi 1657

hit

prodaje

Profilaktična zobna pasta za obnovitev in okrepitev sklenine Total Repair 75 ml 1694

Belilna koncentrirana zobna pasta "Plus 200% White Freeze" 75 ml

S sistemom Perfect White in osvežujočim kompleksom

S sistemom CalciuMax, ki temelji na hidroksiapatitu - viru kalcija

1599

Profilaktična zobna pasta Sensitive za občutljive zobe 75 ml

S kalijem in bioaktivnim kalcijem

1657

1694

Vsaka za 3,60 € 2,19 € (38,53 €/l)

Vsaka zobna pasta samo za

2,19€


CELOVITA NEGA USTNE VOTLINE Ustna vodica 250 ml

Kisikov kompleks NOVAFTEM-O2®,

ki ga vsebujejo v vsi izdelki za ustno nego in izboljša dotok krvi v dlesni, preprečuje razvoj vnetnih pojavov v ustni votlini.*

Preprečuje vnetja ustne votline. Ne vsebuje fluora in alkohola. Z izvlečki lubja hamamelisa, hrastovega žir in rastlinskih aminokislin

1637

5,40 €

3,99 € (15,96 €/l)

Zobna nitka z okusom mete 25 m

3,60 €

1,79 €

1637

Ima antiseptične in protivnetne lastnosti, krepi zdravje dlesni

1685

Enostavno prodre v prostor med zobmi, nežno in učinkovito očisti površino zob

1679

1,79€ 1514

rv

na

Gel pršilo za usta s prebiotiki 100 ml

Intenz i

eti m

k ejši o us po vn

a d v ob

Kompleksna zobna pasta s propolisom Complex Care Propolis 75 ml Z natrijevim fluoridom in aktivnim cinkom

1685

3,60 €

186 06/2020

2,89 € (38,53 €/l)

*Učinkovitost potrjujejo klinična preskušanja in Faberlic patenti št. 2099050 in 2096031.

1514

Odpravlja slab zadah, pomaga izboljšati ustno mikrofloro, aktivno navlaži sluznico.

1679

5,40 €

3,99 €

(39,90 €/l)


NIK NAGR EM A EJ

DE

PR

KISIKOVA KOZMETIKA

O

Učinkovito se bori proti površinskim madežem in zobem vrača naravno belino

OŠ

T

A

EP

ST O R IT

EV

PR AVIC

TR

NIKO

V IN K VA L

ITE

HIGIENA Zobne paste Expert Pharma - nagrajene v kategoriji "Pravice potrošnikov in kakovost storitev"

Blokira "pritrditev" zobnih oblog na sklenino in nastajanje zobnega kamna Zmanjša prisotnost neželenih bakterij v ustni votlini, krepi in ščiti dlesni

1659

1632

1608

Belilna zobna pasta White Plus 75 ml

Z naravnim ekstraktom papaje

1632

Profilaktična zobna pasta Plaque Control proti zobnim oblogam in zobnemu kamnu 75 ml Z natrijevim pirofosfatom, natrijevim fluoridom

1659

Vsaka za 3,60 € 2,89 € (38,53 €/l)

Profilaktična zobna pasta za krepitev dlesni Prodent 75 ml Z biokalcijem in izvlečkom sladkega korena

1608

4,50 €

3,59 € (30,53 €/l) 06/2020 187


Nuki:

ČISTI ZOBE PO ZNANOSTI Ostani pri meni! Ne zamudite sladkih sanj!

borovnica

2208

2209 grenivke

2210

Jutro je lahko dobro! Vam dokažem!

Na pamet poznam vsa pravila zaščite!

Zobna pasta "Jutranja" 75 ml

Zobna pasta "Nočna" 75 ml

Zobna pasta "Anti karies" 75 ml

2208

2209

2210

Z oljem grenivke

Z izvlečkom borovnice

Vsaka za 3,60 € 2,89 € 188 06/2020

S sokom ananasa

(48,00 €/l)

ananas


HIGIENA

AKTIVNE SESTAVINE VPLIVAJO NA STRUKTURO SKLENINE IN JO OBNOVIJO TER OHRANJAJO OPTIMALNO RAVNOVESJE USTNE MIKRO FLORE.

Sem zelo občutljiva! 100% bomo našli skupni jezik!

• Ne vsebujejo SLS/SLES in parabenov • 97% sestavin je naravnega izvora • Gel tekstura • Primerne za vso družino 2214

Sem črna pasta za bele zobe! Izberi mene!

2212 aloe

2211

hit

prodaje

kokos oglje

Težave z dlesnimi? Pomiri se! Samo mirno! Vem, kako ti lahko pomagam!

Zobna pasta Zobna pasta "Beljenje "Zdrave dlesni" 75 ml za občutljive zobe" 75 ml S sokom aloe vera

Zobna pasta "Beljenje in Detox" 75 ml

2214

2212

S kokosovim oljem

2211

Vsaka za 3,60 € 2,19 €

Z ogljem

(29,20 €/l)

Posebna ponudba za to stran

Vsaka zobna pasta samo za

2,19€


SIJOČ NASMEH - VAŠA GLAVNA DEKORACIJA!

2256

1,79€

TROJNO DELOVANJE ZAŠČITA PRED VNETJI V USTNI VOTLINI

Zaščita pred kariesom*

SKRB ZA ZDRAVJE DLESNI

Svež dah

Nega dlesni

UČINKOVITO BELJENJE SKLENINE

Profilaktična kisikova ustna voda "Zdravilna zelišča" 250 ml

Ima učvrstitvene, tonične in protivnetne učinke. 2256 z osvežilnim zeliščnim okusom

4,10 €

1,79 € (7,16 €/l)

2293

2244

2237

Bonus

2246

za nakupe

*Vsaka zobna pasta samo za

1,39€ (18,53 €/l)

PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI

NAD 8,99 €

količina

JE OMEJENA!

Profilaktična kisikova zobna pasta 75 ml "Travniška zelišča" 2244 "Aktivna nega" 2237 "Nežno beljenje" 2246

Vsaka za

2,70 €* (36,00 €/l) *Učinkovitost potrjujejo klinična preskušanja in Faberlic patenti št. 2099050 in 2096031.

(akcija velja, do razprodaje zalog)

190 06/2020

Profilaktična kisikova ustna voda "Ekstra svežina" 250 ml

Zagotavlja celovito nego zob in dlesni ter učinkovito zaščito pred kariesom. 2293 z živahnim okusom mete

4,10 €

3,19 € (12,76 €/l)


HIGIENA

SVEŽE REŠITVE ZA MAKSIMALNO UDOBJE!

0% ALKOHOLA "NE" BELIM MADEŽEM DO

48URNA ZAŠČITA* količina

JE OMEJENA!

*Potrjeno s kliničnimi preskušanji.

2243

2241

Bonus

za nakupe

*Vsak dezodorant samo za

Dezodorant-antiperspirant 50 ml

1,39€

Kožo po britju pomirja, zaradi česar je ta bolj mehka in svilnata. "Nežnost bombaža" 2243 "Aloe vera" 2241

(27,80 €/l)

Vsak za 2,70 €

PRI NAKUPU IZ KATALOGA V VREDNOSTI

2,19 €* (43,80 €/l)

NAD 8,99 €

(akcija velja, do razprodaje zalog)

06/2020 191


SKRBNO BARVANJE Z AMINOKISLINAMI SVILE 7.43

3.54

10.15

Cappuccino

Zrela višnja

Svetlo vijolična blond

6.54

4.34

10.1

8259

Svetla kostanj

6.35

8252

Čokoladni mousse

8275

Bakreno rjava

7.35

8271

Kraljevska mango

8276

PEPELASTE IN VIJOLIČNE

8279

BAKRENE IN RDEČE

8267

Svetla skandinavska blondinka

9.01

8258

Biserna blond

5.4

8.34

8.1

Lešnik

Jantarno rjava

Pepelna blond

4.4

6.31

8.8

Zlato rjava

Bež blond

8257

Vroča čokolada

1.0

8256

Črni ahat

ZLATE IN RJAVE

8250

8273

8272

8274

9.31

8278

BEŽ

KOSTANJEVE IN ČOKOLADNE

8254

8255

9.8 8277

Šampanjec

Biserno blond

3.0

8270

NARAVNE

Temna čokolada

5.01

8268

Bela kava

6.0

8251

Zlato blond

7.03

8253

Svetlo blond

8.0

8266

Naravna blondinka

10.0

8269

Svetla naravna blondinka

192 06/2020

SALONSKA NEGA BLAGI VPLIV NA STRUKTURO LAS NASIČENI ODTENKI SVILENOST IN SIJAJ LAS Barva z mehko formulo nežno neguje lase in zagotavlja obstojno barvo. Aminokisline svile zlahka prodrejo v strukturo las, polnijo lomljene delce s hranili in dodajo neverjetno mehkobo in privlačen sijaj pramenom.

Paleta odtenkov, odpornih kremnih barv "Svileno barvanje"

8249

7,00 €


NEGA LAS

hit

prodaje

POMLAD - ČAS ZA BLONDINKE! Model uporablja odtenek 8.0 "Naravna blondinka." Obstojna kremna barva z aminokislinami svile "Svileno barvanje"

Komplet vključuje: 1 tuba s kremno barvo (50 ml), 1 steklenička z razvijajočim se mlekom (50 ml), 1 regeneracijska tekočina po barvanju (15 ml), 1 par rokavic, navodila za uporabo.

5,40 €

2,99 €

Vsak

odtenek barve s popustom

-45%


AKTIVNI HIALURON

ZA VIDNO DEBELINO IN GOSTOTO LAS

MOLEKULE HIALURONSKE KISLINE

8211

nasitijo lase z vlago, obnavlja vodno ravnotežje, ki je potrebno za dosego kompaktnosti in gladkosti.

Balzamom utrjevalec za tanke in redke lase 250 ml

8161

7,00 €

5,39 € (21,56 €/l)

8161

DRAGOCENA OLJA ZA PREHRANO VAŠIH LAS ARGANOVO OLJE globoko hrani

AVOKADOVO OLJE obnavlja

ABISINOVO OLJE podarja gladkost in sijaj

ARGININ

neguje in ščiti

Hranilni balzam za vse vrste las 250 ml

8211

7,00 €

194 06/2020

5,39 € (21,56€/l)


NEGA LAS

S

L

E

?

S FRE

Šamponi brez SLS so še posebej priporočljivi po keratinskem ravnanju, posvetlitvi, barvanju ali laminiranju. Morda lahko traja 2-3 tedne, da se vaši lasje navadijo na formulo brez sulfata.

Hranilni šampon za vse vrste las 250 ml

Intenzivno neguje lase, zaradi česar so ti bolj čvrsti in elastični. Daje jim razkošno mehkobo in svilnatost, brez obteževanja.

8210

7,00 €

5,39 € (21,56 €/l)

Maska za okrepitev in povečanje gostote tankih las 200 ml

Krepi stanjšane lase in zagotavlja učinek polnosti. Preprečuje izgubo vlage, ščiti pred toplotnimi učinki.

8210

Hranilna maska za vse vrste las 200 ml

Globoko vpliva na strukturo las, jo obnavlja, regenerira poškodovana področja las.

8212

8163

Vsak za 7,00 € 5,39 € (26,95 €/l)

8163

Vsak komplet šampon + maska za lase

8212

samo za

7,99€ 06/2020 195


Kostanjeve

3.0 Temni kostanj

18022

Bakrene in mahagonij

3.05 Temno čokoladni kostanj

18023

4.0 Kostanj

18024

4.5 Kostanj mahagonij

18027

5.46 Svetlo kostanjeva nežno rdeče

18031

6.34 Temno rdeč zlati-baker

7.4 Blond baker intenzivna

8.0 Svetlo blond

9.0 Zelo svetla blond

9.1 Zelo svetla pepelna blond

11.1 Ultra svetla pepelna blond

9.8 Zelo svetla blond bež

11.8 Ultra svetla biserna blond

18034

18040

Naravne

5.0 Svetli kostanj

18028

5.35 Svetlo kostanjeva čokolada

18030

5.3 Svetlo kostanjevo zlata

18029

6.0 Temno blond

18032

7.0 Blond

18037

18042

18047

Pepelnate

4.1 Pepelnati kostanj

18025

4.05 Čokoladni kostanj

18033

Črne

1.1 Črno - modra

18021

4.3 Kostanjevo zlato

18026

8.3 Svetlo blond zlata

1.0 Črna

18020

18044

S kože nežno odstranjuje sledi barve pigmenta. D-pantenol kožo vlaži in mehča.

1812

4,10 €

2,29 € (25,44 €/l)

2,29€ 196 06/2020

18038

Zlate

Sredstva za odstranjevanje barve iz kože po barvanju las 90 ml 1812

7.1 Pepelna blond

8.1 Svetlo pepelno blond

18043

18048

18035

Bež

9.3 Zelo svetla blond zlato

18049

8.8 Svetlo blond bež

18046

18050

Paleta odtenkov obstojnih kremnih barv "Maksimum barve" 28 odtenkov

18053

7,00 €

18041


Živahna modna barva tvojega razpoloženja

NEGA LAS

Model uporablja odtenek 4.3, "Zlati kostanj"

Tehnologija Color Lock* za učvrstitev barve

Posebno obstojna globoka barva Neverjeten sijaj in mehkoba las Nega z olji Obstojna kremna barva "Maksimum barve"

Komplet vključuje: 1 epruveta s kremno barvo (50 ml), 1 steklenička z mlekom za razvijanje (50/75 ml), 1 negovalna krema po barvanju "Zaščita pred izpiranjem" (15 ml), 1 par rokavic, navodila za uporabo.

4,50 €

3,59 €

*Iz angleščine "Zaklepanje barve".

06/2020 197


Koncentrirajte se na lepoto las Ampulni koncentrat - takojšen rezultat in dolgotrajen učinek. Visoka koncentracija aktivnih sestavin v sestavi zagotavlja usmerjeno delovanje na težave las.

1. "Atlantska gladkost"

Abisinsko gorčično olje ima izrazit učinek glajenja. To je idealno sredstvo za krotenje neposlušnih las.

1

Ampule koncentrata 1,5 ml

2

za popolno gladkost las

8344

2. "Zaščita barve" 3

Karitejevo olje okrog vsakega lasu ustvarja zaščitni ovoj, ki preprečuje izpiranje barve.

Ampule koncentrata 1,5 ml

4

za barvane lase

8341

3. "Upiranje času" 5

Vitamini E, C in F preprečujejo prezgodnje staranje celic, pospešujejo njihovo obnovo, nahranijo lase in zmanjšujejo njihovo krhkost.

Ampule koncentrata 1,5 ml za starejše lase

8342

4. "Hranilna nega"

Olje amaranta ima odlične regenerativne lastnosti, kodrom doda sijaj in moč, povrne sijaj in lepo negovan videz las.

Ampule koncentrata 1,5 ml za aktivno prehrano las

8345 Načini uporabe:

1. Nanesite na vlažne lase za 5-10 minut. 2. Dodajte v masko za lase. 3. Dodajte k barvi (največ dve ampuli na eno barvanje). 4. Uporabite kot intenzivno nočno nego, zjutraj sperite.

5. "Globalna rekonstrukcija" Olje amle neguje in krepi lasne mešičke. Obnovi poškodovane in šibke lase.

Ampule koncentrata 1,5 ml za globinsko obnavljanje las

8343

Vsak za 2,70 € 0,99 € Vaša začetna barva

Rezultat barvanja

Intenzivni osvetljevalec za lase

Komplet vključuje: 2 vrečki z osvetljevalnim pudrom (15 g), 1 steklenička z oksidantom (60 ml), balzam (15 ml), rokavice, navodila za uporabo.

18054

5,40 €

198 06/2020

0,99€

3,99 €


2,49€ 8958 8957

Sredstva, ki temeljijo na tehnologiji "Zaščita barve", preprečujejo luženje pigmentov in ohranjajo nasičenost odtenkov pobarvanih las. Za odtenke las v območju od 7,0 do 1,0

Balzam za barvane lase 200 ml

8958

4,50 €

2,49 € (12,45 €/l)

Šampon za barvane lase 250 ml

8957

4,50 €

2,49 € (9,96 €/l)

Globina barve in plastičnost teksture

NEGA LAS

06/2020 199


Sredstva, ki temeljijo na tehnologiji "Globalna rekonstrukcija", z oljem amle v sestavi obnovijo celo zelo poškodovane lase, jih napolnijo z močjo in zdravjem.

8969

3,59€

8970

Poškodovani lasje stvar preteklosti

2,69€

Serum-balzam za globinsko regeneracijo las 200 ml

8969

4,50 €

3,59 € (17,95 €/l)

Eliksir za lase 50 ml

Ovije lase po vsej dolžini, kar jim daje mehkobo in elastičnost.

8970

7,00 €

5,39 €

(107,80 €/l)

200 06/2020

Maska za globinsko obnavljanje las 200 ml

Olje amle v sestavi obnavlja celo zelo poškodovane lase, jih napolni z močjo in zdravjem.

8977

5,40 €

2,69 € (9,96 €/l)

8977


NEGA LAS

Tehnologija "Zrcalna gladkost"

Tehnologija "Kristalno čiščenje"

8972

Balzam za popolno gladkost las 200 ml

Šampon za globinsko čiščenje las in lasišča 250 ml

8972

Delci oglja zlahka absorbirajo različne nečistoče iz por lasišča in površine las. Z las odstrani ostanke klora, prahu, ostanke stylinga in prekomerne maščobe.

4,50 €

2,49 €

8961

(12,45 €/l)

4,50 €

2,49 € (9,96 €/l)

Šampon piling za globinsko čiščenje las in lasišča 150 ml Nanesite na vlažno lasišče. Masirajte nekaj minut in umujte. Priporočljiva uporabiti 1-2 krat na teden.

8351

2,49€

5,40 €

3,99 € (26,60 €/l)

8961 8960

8959

hit

prodaje

8351

2,49€

Tehnologija "Avantgardni volumen" Balzam za dodatni volumen 200 ml

8960

4,50 €

2,49 €

(12,45 €/l)

Šampon za dodatni volumen 250 ml

8959

4,50 €

(9,96 €/l)

2,49 € 06/2020 201


Tehnologija "Hranilna nega" Šampon za aktivno prehrano las z aminokislinami 250 ml

8362

4,50 €

8962

3,59 € (14,36 €/l)

Maska za aktivno prehrano las z aminokislinami 200 ml

8363

5,40 €

3,99 € (19,45 €/l)

8963

8362

8363

Tehnologija "Upiranje času" Šampon za odrasle lase 250 ml

8962

4,50 €

3,59 € (14,36 €/l)

Maska za odrasle lase 200 ml

8963

5,40 €

202 06/2020

3,99 € (19,45 €/l)


NEGA LAS

8973

8228

8890 8994

DD sprej-nega za lase 120 ml

Ščiti lase med vročinskim oblikovanjem. Daje sijaj. Zmanjša krhkost las in jih utrdi brez lepljenja.

8994

4,00 €

Suhi šampon 125 ml Čisti lase brez umivanja glave.

8228

5,90 €

4,49 €

(39,92 €/l)

2,99 €

(24,91 €/l)

Mousse za lase "Močna utrditev" 150 ml

Lak za lase "Močna utrditev" 200 ml

8890

8973

Odlično fiksira lase brez lepljenja.

4,50 €

2,99 €

(19,93 €/l)

Zagotavlja 100% volumen že od korenin in dolgotrajno močno fiksiranje.

4,50 €

2,99 €

(14,95 €/l)

Pričeska je vedno popolna

2,99€

06/2020 203


1670

Vsebuje edinstven kompleks Defenscalp™, ki zmanjšuje proizvodnjo sebuma in se učinkovito bori proti prhljaju. Uravnava lojnice, odpravlja prhljaj, srbenje in draženje

Regulacijski šampon za mastne lase 150 ml

1670 6,50 €

4,69 €

(31,26 €/l)

204 06/2020


NEGA LAS

LASJE SO GOSTI IN MOČNI Krepi mikrocirkulacijo in prispeva k izboljšanju delovanja aktivnih učinkovin

67% UPORABNIKOV

Grelna maska proti izpadanju las 100 ml

8349

JE OZNAČILO POVEČANJE ŠTEVILA LAS*

Uporabite 1-2 krat na teden.

8349

5,90 €

3,59 €

(35,90 €/l)

Vsebuje kompleks Procapil®, ki upočasni proces izpadanja las in spodbudi rast novih zdravih las

8350

1680

Balzam gel za učvrstitev in proti izpadanju las 75 ml Koncentrat proti izpadanju las v ampulah 6 kom. 5 ml Lahko se nanaša na suho in vlažno lasišče.

8350 9,50 €

5,79 €

Po umivanju las si jih z brisačo osušite in v korenine vtrite majhno količino balzama. Ne izpirajte. Primerna za vsakodnevno uporabo.

1680 7,00 €

4,29 € (57,20 €/l)

* Podatki temeljijo na testu IN VIVO, ki je trajal 4 mesece v podjetju Sederma. Patent Sederma FR 2 791 684 / WO 00/58347. Za najboljši rezultat je priporočljiva celostna uporaba sredstev.

Posebna ponudba za to stran

Priporočljivo za tanke, šibke, razredčene lase

Vsako sredstvo za lase s popustom

-40%


1305

PIRITION CINKA - priznani vodja v boju proti "snegu v laseh". Ta komponenta se nahaja v vseh izdelkih v seriji.

Z mentolom

1305

4,90 €

3,59 € (17,95 €/l)

ZA UREJENE FANTE

novih e in veliko Veter svežin L nam podarja TO EN M idej! ežine in nas občutek sv timizmom napolni z op

Šampon-balzam proti prhljaju 2 v 1 "Proti izpadanju las" za moške 200 ml

Kako zmagati proti prhljaju?

POZABIT

E NA IZP MORSK I MINER ADANJE LAS! Odli A čen vir

1300

Steblo BAMBUSA - je močno in odporno. Si želite takšne lase? Obstaja rešitev!

Šampon-balzam proti prhljaju 2 v 1 "Osnovna nega" 200 ml Z bambusom

1300 4,90 €

206 06/2020

3,59 € (17,95 €/l)

2,69€

L koristi I - in lepot e.

1302

1301

Balzam proti prhljaju "Proti izpadanju las" 200 ml

Šampon proti prhljaju "Proti izpadanju las" 200 ml

1302

1301

Z morskimi minerali

Z morskimi minerali

Vsak za 4,90 € 2,69 € (13,45 €/l)


*Iz Angleščine. "Brez snega." ** Glede na raziskave LLC SPC CosmoProdTest, medicinskega raziskovalnega in diagnostičnega centra.

NEGA LAS

*

#PROTIPRHLJAJU ŽE OD PRVIČ!** 1304

2,69€

E - JE IN LASIŠČ MASTNI LAS NADZOROM! VSE JE POD zira ravnovesje J normali ZELENI ČA občutek svežine. in podaljša

prhljaju Balzam proti mastnostjo" 200 ml d na r zo "Nad Z zelenim čajem

1304 4,90 €

2,69 € (13,45 €/l) 06/2020 207


TVOJA 11.01 8770

4.05 8784

9.83 8773

6.0 8780

10.0 8771

4.0 8785

8.34 8774

6.41 8781

9.0 8772

4.5 8786

7.3 8778

5.0 8782

8.1 8775

3.15 8787

Pšenična blond

7.0 8777 Olivna blond

TEMNE IN MAHOGONIJ

8.0 8776

Nočna vijola

3.0 8788

Temno kostanjeva

1.0 8789 Črna kava

Z L AT E I N R D E Č E

S V E T L E , N A R AV N E I N P E P E L N E

Borovničeva marmelada

Vanilija

Gozdni oreh

Jesenski gozd

Grenka čokolada

Lipov med

Pepelna blond

Roza drevo

Čokoladni kostanj

Začinjeni cimet

6.34 8779

Ognjena krizantema

Vroči kostanj

KO S TA N J E V E

Beli cvet

hit prodaje

NARAVNA IZBIRA

Svetli kostanj

5.41 8783 Mandelj

Repinčevo olje "Restavriranje in nega" 90 ml

Za vse vrste las. Nanesite 1-2 krat na teden.

1231

4,00 €

2,19 €

(24,33 €/l)

Ogrinjalo za barvanje las

11168

6,50 €

4,49 €

Paleta odtenkov obstojnh kremnih barv Botanica 20 odtenkov

8769

7,00 € Komplet za barvanje (skleda in čopič)

9007

3,60 €

208 05/2020

2,69 €

1231


NEGA LAS

REPINČEVO OLJE krepi korenine, spodbuja obnovo in krepi plast keratina ter preprečuje izpadanje las.

ALOE VERA

varuje kožo glave v času barvanja in ima pomirjevalni učinek.

OLJE KOPRIVE

vlaži in hrani lase in jih aktivno oskrbuje z bistvenimi mikroelementi ter povrne mehkobo las.

FITOKERATIN

Model uporablja odtenek 7,3, "Začinjeni cimet".

prodira v globlje plasti lasu in lasem od znotraj obnavlja njihovo strukturo. Vrne lasem moč, sijaj in elastičnost.

NARAVNA OLJA NEGUJEJO LASE, JIH HRANIJO FITOKERATIN OBNAVLJA STRUKTURO LAS Obstojna in negovalna kremna barva za lase Botanica

Komplet vsebuje: tubo s kremno barvo za lase (50 ml), steklenička z aktivatorjem (50 ml), negovalno masko po barvanju (10 ml), par rokavic, navodila.

3,60 €

2,99 €

06/2020 209


RAVNOTEŽJE IN SVEŽINA

8738

ZA MASTNE LASE

SLADKI KOREN

skrbi za lasišče in preprečuje nastanek prhljaja.

KRVAVI MLEČNIK

Ima antimikrobno delovanje in krepi lase.

Šampon 250 ml

8738

2,90 €

1,99 €

(7,96 €/l)

Balzam 200 ml

8739

2,90 €

8739

1,99 €

(9,95 €/l)

VOLUMEN IN GOSTOTA

8740

ZA TANKE LASE BREZ VOLUMNA

LAN

pomaga ohranjati volumen las pri koreninah.

OLJE PŠENIČNIH KALČKOV obnavlja strukturo las, ohranja zdravo lasišče.

Šampon 250 ml

8740

2,90 €

8746

Balzam 200 ml

1,99 €

(7,96 €/l)

REGENERACIJA IN NEGA

8746

2,90 €

1,99 €

(9,95 €/l)

8744

ZA SUHE, KRHKE IN LASE Z RAZCEPLJENIMI KONICAMI

PROPOLIS

hrani lasne mešičke, aktivira rast las in jih krepi po vsej dolžini.

ŠIPEK

vrne elastičnost las, jih napolni z močjo in sijajem.

Šampon 250 ml

8744

2,90 €

1,99 €

(7,96 €/l)

210 06/2020

Balzam 200 ml

8750

2,90 €

1,99 €

(9,95 €/l)

8750


NEGA LAS 7771

FORM

ME

AT

400

2,49€

7770

GA

XL

Šampon-balzam 2 v 1 "Krepitev in sijaj" za vse tipe las 400 ml

Lasem zagotavlja popolno nego in prehrano, jih naredi močne in sijoče od korena do vrha konic.

7770

Šampon-balzam 2 v 1 "Regeneracija in zaščita" za šibke in poškodovane lase 400 ml Obnavlja oslabljene lase, jim nudi popolno nego, preprečuje krhkost las.

7771

Vsak za 4,50 €

NOVO PREHRANA IN KREPITEV ARAVNEG EN

do

RA ZVO AI

SESTAV IN

ZA VSE VRSTE LAS

98%

Preizkusi

2,49 € (6,22 €/l)

Maska za vse vrste las "Prehrana in krepitev" 150 ml Za vse vrste las.

REPINEC krepi prekrvavitev

lasišča, krepi strukturo krhkih las in daje naravni sijoč sijaj.

KOPRIVA

preprečuje izpadanje las in obnavlja gostoto las.

1261

3,10 €

1,79 €

(11,93 €/l)

1,79€ 1261

NOVOST samo za

1,79€

06/2020 211


A

HIP

LE RG EN

OA

FO

RMULA

Velika skrb o majhnem človeku

Kožo nežno očistijo, jo navlažijo in mehčajo, ne rušijo naravnega pH ravnovesja 1798

Občutljiva formula za čiščenje otroških las in kože Skrbi za občutljivo otroško kožo, preprečuje pojav draženja 1688

1641

NOVA FORMULA Z ALANTOINOM

Otroški vlažni robčki 50 kom.

Alantoin vlaži dojenčkovo občutljivo kožo in preprečuje draženje. Z ekstraktom ognjiča, pantenolom in vitaminom E

1798 3,10 €

2,29 €

Otroška krema za pod pleničko 75 ml Z izvlečkom kamilice

1688 4,00 €

2,99 €

(39,86 €/l)

Gel za kopanje za dojenčke 190 ml

Z ekstraktom kamilice in D-pantenolom

1641 5,40 €

3,99 €

(21,00 €/l)

212 06/2020


OTROŠKA KOZMETIKA

Varne hipoalergene formule, brez SLS, parabenov in barvil Naravni ekstrakti in nežne mehčalne komponente Nežno očisti nežno otroško kožo zahvaljujoč blagi pH-formuli

3,19€ Ščiti občutljivo kožo, primerno za vsakodnevno nego 1644

1645

Otroška krema za mame in dojenčke 75 ml Z D-pantenolom

1645 4,00 €

2,99 € (39,86 €/l)

Gel za umivanje 190 ml

Z ekstraktom mrkača in aloe vere

1644 5,40 €

3,19 € (16,78 €/l)

Otroška rokavica za umivanje

Material: 100% bambus. Velikost: 20 x 10,5 cm.

11356 9,00 €

6,99 € 06/2020 213


od 3 let

laščičarske dišave S in živilske barve Brez parabenov Prijetne arome

O N V A Z AB ! IN KUL

3,19€

2344

2346 2388

Tekoče milo za otroke "Mucka Malina" 200 ml

2388 3,60 €

2,89 €

(14,45 €/l)

Šampon-balzam za lase "Mucka Malina" 250 ml

Lase dela poslušne in sijoče. Omogoča enostavno česanje.

2344

4,90 €

3,59 €

(14,36€/l)

Sprej za enostavno razčesavanje las "Mucka malina" 100 ml

Preprečuje zapletanje las. Čudežna formula dveh večbarvnih faz bo otroka navdušila.

2346 4,50 €

3,19 €

(31,90 €/l)

214 06/2020

Otroška krtača za lase z ogledalom Material: najlon, ABS plastika, steklo. Velikost: 14 x 6 cm.

9567 5,40 €

3,99 €


OTROŠKA KOZMETIKA

1,29€

474 0

474 1

2441

količina

JE OMEJENA!

Otroška zobna pasta "Mucka Jagoda" 3+ 50 ml

1,79€

Mehka formula za učinkovito čiščenje otroških zob. Ne poškoduje sklenine. Preprečuje karies. Ne vsebuje fluora

Regenerirajoči kremni balzam za ustnice "Mucka Meta" 2,7 g

4741

2441 2,30 €

Zaščitni balzam za ustnice "Mucek Pomaranček" 2,7 g

4740

Vsak za 2,70 €

1,29 €

(25,80 €/l)

1,79 €

2446

Otroška ustna voda "Mucek Mango" 100 ml

2446

4,50 €

3,59 €

(35,90 €/l)

Otroške zobne ščetke 6+ Gel-pena za kopel in tuširanje "Mucek Mango" 200 ml

2387 3,60 €

2,89 € (14,45 €/l)

Večstopenjske ščetine so kot nalašč za ustno nego med zobnimi spremembami pri otrocih in pomagajo nežno očistiti zobe in dlesni. 11479 roza + malina

3,60 €

2,69 €

06/2020 215


Varne formule, žive barve in simpatični liki - izbira skrbnih mamic in malih navihancev

2358

Otroške zobne ščetke 6+

Večstopenjske ščetine so kot nalašč za ustno nego med zobnimi spremembami pri otrocih in pomagajo nežno očistiti zobe in dlesni. 11481 modra + oranžna

3,60 €

216 06/2020

2,69 €

Zobna pasta "Jabolko" za otroke 3+ 50 ml Ne vsebuje fluora.

2358 2,30 €

1,79 € (35,80 €/l)


OTROŠKA KOZMETIKA

1,79€ 2356

Tekoče milo za otroke 200 ml

2356

3,60 €

1,79 €

(8,95 €/l)

06/2020 217


218 06/2020


OTROŠKA KOLEKCIJA

Termo torbica

Material: poliester, penast polietilen, polipropilen s folijo. Velikost: 24 x 11,5 x 11,5 cm. 11826 turkizna

Z MEDVEDKOM V VESELJE FANTKOV

23,50 €

17,99 €

Termo torbica

Material: poliester, penast polietilen, polipropilen s folijo. Velikost: 24 x 11,5 x 11,5 cm. 11827 roza

23,50 €

17,99 €

DEKLICE BODO NAVDUŠENE!

06/2020 219


Metoda SuJok ("roka" in "noga") je sestavljena iz mehanskega vpliva (s pomočjo bodic kroglice) na posebne točke rok in stopal, kar omogoča, da se spopade s številnimi boleznimi notranjih organov.

Projekcijske točke notranjih organov na dlani in stopalu v sistemu SuJock

Masažni prstan

uporablja se na prstih rok in nog. Nataknite ga na na prst in delajte masirajoča gibanja vzdolž prsta.

Majhna magnetna kroglica Za navadno in točkovno masažo rok. Udobno se namestite in kroglico vrtite v dlaneh, da boste z gibi stimulirali celotno površino dlani ali pa zgolj posamezne točke.

Komplet za SuJock terapijo

Velika magnetna kroglica

11034

za običajno in akupunkturno masažo stopal. Sedite na stol in žogico vrtite z nogami cca. 10-15 minut na dan.

Material: kroglice - plastika, magnet; Prstan - nerjaveče jeklo. Velikosti: masažni prstan: 3 cm; majhna magnetna kroglica: 3,5 cm; velika magnetna krogla: 5 cm.

8,00 €

hit

prodaje

5,89 €

MASAŽNA PODLOGA NORMALIZIRA PREKRVAVITEV, TONIZIRA MIŠICE IN LAJŠA BOLEČINE

Akupunkturna masažna podloga

Uporabite za masažo hrbta, bokov, stopal, rok, trebuha, spodnjega dela hrbta. Uporabite na golem telesu ali s tanko majico, če imate občutljivejšo kožo. Material: bombaž, ABS plastika, pena. Velikost: 65 x 40 cm.

11035

41,50 €

30,49 €

Masaža zadnjice pomaga se znebiti celulita

220 06/2020

Lezite na bok in rahlo upognite kolena, da izboljšate krvni obtok

hit

prodaje

Stimulacija stopal izboljša delovanje vseh organov in sistemov telesa


IZDELKI ZA ZDRAVJE

POTREBNO VSAKEMU! MASAŽNI VALJ IN PODLOGA Z APLIKATORJI: AKTIVIRAJO PRESNOVNE PROCESE

PREPREČUJEJO OSTEOHONDROZO IN BOLEZNI HRBTA

NORMALIZIRAJO TONUS MIŠIC

PRIPOROČLJIVA UPORABA 15–20 MINUT DNEVNO

n n tav

od s

r ljiva p evleka, e

os

n tra

o za pranje

NOVO

Masažni valj z aplikatorji

Valj postavite pod vrat, noge, stopala, roke, spodnji del hrbta. Valj uporabljate med ležanjem ali sedenjem. V primeru neprijetnih občutkov, valjčka ne uporabljajte na golem telesu pač pa ga pokrijte z rjuho ali drugo tanko tkanino. Material: bombaž, ABS plastika, pena. Velikost: 38 x 14 x 9 cm.

910012

32,50 €

21,49 €

Položite ga pod spodnji del hrbta, da ublažite napetost in bolečine na tem področju

Kadar koli si masirajte spodnji del hrbta, na primer v pisarni za računalnikom

Za hitro razbremenitev napetost v nogah 06/2020 221


OČISTI TELO

SKRIVNOSTI VZHODA

OD STRUPOV EDINSTVENA SESTAVA:

za vaše zdravje

Bambusov kis Izboljša prekrvavitev, odstrani toksine, razstruplja in ima antibakterijski učinek.

hit

Lesni kis

prodaje

Spodbuja delovanje krvožilnega sistema, normalizira krvni pritisk.

List eriobotrie Pomaga pri razstrupljanju telesa, pomaga pri vnetjih kože, razjed, ranah.

Turmalin Povečuje lokalno mikrocirkulacijo krvi in limfe, širi pore, izboljša presnovo.

Hauttuynia Ima antibakterijske, antivirusne in antiglivične lastnosti.

KAKO DELUJEJO? Nožni obliži Detox 10 kom.

Vzhodna medicina razlikuje več kot 60 biološko aktivnih točk na nogah osebe, ki so odgovorne za delovanje notranjih organov človeka:

Pomagajo očistiti telo strupov in toksinov. Izboljšujejo metabolizem, presnovo, krepijo imuniteto. Učinkoviti so pri revmi, bolečinah v sklepih in hrbtenici. Pomagajo pri hujšanju. Izboljšajo stanje kože.

11016

21,50 €

glava želodec vrat pljuča medenica, noge črevesje hrbet jetra

14,49 €

NAČIN UPORABE: Odprite paket. Odstranite zaščitno plast vzdolž linije reza. Na sredino obliža nalepite vrečko s prahom.

1

Obliž položite na stopalo in ga pozorno prilepite.

2

Priporočljivo je, da jih uporabljate pred spanjem, po potrebi jih lahko uporabljate tudi cel dan, pri čemer obliže menjajte na vsakih 12 ur.

222 06/2020

3

Pojdi v posteljo spat. Obliži morajo biti za učinkovanje nalepljeni najmanj 6–8 ur.

Zjutraj odstranite rabljene obliže, ne da bi se dotikali zatemnjenega dela. Temeljito umijte noge.

4


IZDELKI ZA ZDRAVJE

ORTOPEDSKI UČINEK

v ultraste No p

•

•

šiv

*Barva blazine se lahko razlikuje od barve, predstavljene v katalogu.

Izb

ol

jša

na različic

a

11300 % NARAV 100 N

O LNILO PO

hiti

prodaje

MEHKA

Vzglavnik z umetnim labodjim puhom

Vakumska embalaža. Material: napernik - mikrofibra, spunbond (100% poliester); polnilo - 50% visoko silikonizirana vlakna - umetni labodji puh, 50% 3D vlakno (100% poliester). Velikost: 50 x 70 cm.

11721

18,00 €

12,49 €

Vzglavnik "Zdravo spanje"

Vzglavnik iz ajdovih lupin se med spanjem oblikuje v anatomsko obliko človeške glave. Zaradi tega so vratna vretenca v naravnem položaju, vratne mišice pa se sprostijo in počivajo. S tem izginja eden od vzrokov smrčanja in migrene. Material: posteljica - teak (50% bombaž, 50% poliester), polnjenje - ajdova lupina. Teža: 2,4 kg. Barva: modra z rožami*. Velikost: 60 x 40 cm.

11300

29,00 €

erni prem lim a Po

17,99 €

Priporočljivo v terapevtske in preventivne namene ter za udoben počitek. Material: napernik - spunbond (100% poliester), vzglavnik - 35% bombaž, 65% poliester; polnilo - ajdova lupina. Velikost: 41 x 11 cm.

11874

20,00 €

14,49 €

uč

mikromasaža

prezračevanje

hit

prodaje

a

25,00 €

ovečanje

a mikro mas

11303

a p zz

ink

Med daljšim sedenjem zagotavlja pravilen položaj medeničnih organov. Primeren je tako za stol kot tudi za sedež v avtu. Material: 35% bombaž, 65% poliester; polnilo - ajdova lupina. Teža: 0,9 kg. Velikost: 40 x 40 cm.

Ajdova lupina v obliki piramide zagotavlja nežno masažo

•

Sedež iz ajdovih lupin

Vzglavnik-valj z ajdovimi lupinami

21,49 €

že

11721

06/2020 223


ČAS ZA ZDRAVJE - SEDAJ! Blokira absorpcijo ogljikovih hidratov in maščob

Vsebuje aloe vero

Aktivno kurjenje maščob

Obnavlja zaščitne sile telesa in izboljša počutje

Vzdržuje pravilno presnovo in vzpostavlja "dobre" prehranjevalne navade.

15376

45%

-

15629

POSPEŠITI PROCES HUJŠANJA Koncentrirano prehransko dopolnilo - Calorie Block 60 obrokov

Pijte 3 obroke na dan, zalijte z vodo.

15629

14,50 €

224 06/2020

12,49 €

NORMALIZACIJA PREBAVE Koncentrirani brezalkoholni napitek "Aloe balans" 100 ml

1 čajna žlička (5 ml), razredčena v kozarcu (200 ml) vode. Vzemite 1-2 krat na dan.

15376

12,50 €

6,99 € (69,90 €/l)


ČUDOVITI DOM

"

SAMO POLOVICO POKROVČKA, IN PERILO JE MEHKO IN NEŽNO! KAR PA JE NAJPOMEMBNEJE - KAKŠNA SVEŽINA! TE NEŽNE AROME DAJEJO RESNIČNO POMLADNO RAZPOLOŽENJE IN NAS ZELO DOLGO VESELIJO!

Ekaterina Pikulina,

mati štirih otrok, priljubljena blogerka (@kattrin)

"

KOZMETIKA ZA PRIJETEN DOM N ASTLI SKEGA ER I

K

A

VA

RN

ORA ZV

SURO VIN

Učinkovitost profesionalnih sredstev

O Z A LOV E Č

06/2020 225


VSE ZA SPOMLADANSKI PIKNIK!

Komplet kozarcev 2 kom.

Idealno za čudovit pogrinjek mize. Material: steklo. Velikost: višina - 13,1 cm; zgoraj – 9 cm; prostornina – 350 ml.

11570

8,00 €

6,49 €

226 06/2020

Prt za piknik

Prti z oblogo iz netkane tkanine. Enostaven za hitro čiščenje in sušenje. Material: PVC, netkani tekstil. Velikost: 140 x 180 cm.

11463

16,00 €

12,49 €


ČUDOVITI DOM

DOLGOTRAJNE NEŽNE arome NOVO

11851

arome na s uh ez r b

em perilu

11856

30 ka siv

PRANJ

da ko ns

Prvovrstno mehčanje tkanin

spomla

za

francos ka

MEHKOBA

super koncentrat

11852

11850

LIKANJE V UŽITEK

Enostavno likanje debelejših in presušenih tkanin

Antistatični učinek

ZA LJUDI Z OBČUTLJIVO KOŽO, NAGNJENO K DRAŽENJU IN ATOPIČNOSTI*

Ultra mehčalec - balzam za prelilo Sensitive 500 ml ZA OBČUTLJIVO KOŽO

Primerno za pranje otroških oblačil

žlahtna o rh

NE ISKRI

eja id AROMA KAPSULE se aktivirajo pri gibanju in podaljšajo svežino perila in oblačil

11856

TEHNOLOGIJA ODSTRANJEVANJA NEPRIJETNIH VONJAV 2 V 1

OHRANJANJE BARV IN ZAŠČITA TKANIN

Ultra mehčalec za perilo 2 v 1 500 ml

Ultra mehčalec "Zaščita barve in vlaken" 500 ml

11850 "Orhideja in kašmir" 11852 "Dihanje Provanse"

11851

Vsak za 5,40 € 2,89 € (5,78 €/l) 06/2020 227

Vsak

mehčalec s popustom

-45%


"

SKORAJ VSAK DAN MORAMO REŠEVATI UMAZANO OTROŠKO PERILO. Z NOVIM FABERLIC PRALNIM PRAŠKOM ZA DOM JE VSE VELIKO BOLJ ENOSTAVNO! ZDAJ LAHKO NAMESTO ZA ODSTRANJEVANJE TRDOVRATNIH MADEŽEV PORABIM VEČ ČASA ZA SVOJE NAJLJUBŠE DEJAVNOSTI!

"

30021

Ekaterina Pikulina (@kattrin) 30020

hm & Wern

Razvito v

s

elovanju z

Ro

od

em e rj ZA TEMNE IN PISANO OBARVANE TKANINE

Koncentriran pralni prašek za barvne tkanine 800 g Osveži barve, preprečuje razbarvanje barvnih izdelkov.

30021

ZA PRANJE BELIH IN SVETLO OBARVANIH TKANIN

OBSTOJNE BARVE

Koncentriran univerzalni pralni prašek 800 g

Ekološko prijazna formula s kisikovim belilom za odstranjevanje sivine in rumenosti brez poškodovanja tkanin. Odstranjuje veliko vrst umazanije tudi pri nizkih temperaturah pranja.

Ohranja tkanine in živahnost barv BREZ SPREMEMB

30020 Ščiti pred razbarvanjem

228 06/2020

BREZ VONJA NA SUHEM PERILU

ZADOSTUJE ŽE ENA ŽLIČKA!

Vsak za 10,00 €

5,39 € (6,73 €/kg)


ČUDOVITI DOM

točih tra cve vn i m

zelišč

a čistega

MESECE PRANJA V ENEM PAKETU

go a zraka

o staln sveža k ri

eg rsk

om ar

30022

DO

AROME VAŠEGA RAZPOLOŽENJA

ih šk

bogata ar o

a

Odstranjujejo madeže in neprijetne vonjave

30023

BREZ PRAHU

Zrnata tekstura se ne praši, primerno za ljudi nagnjene k alergijam

Učinkovito pri nad 20°C že pri kratkotrajnem pranju

1

žlička

40g praška

ZA OBČUTLJIVO KOŽO

Merilna žlička

Material: polipropilen. Prostornina: 50 ml.

Dermatološko odobren, priporočljiv za pranje otroških oblačil

11173 ZA PRANJE BELIH IN SVETLO OBARVANIH TKANIN

0,10 €

Koncentriran univerzalni pralni prašek 800 g

Skenirajte QR kodo in izvejte več

30022 "Alpski travniki" 30023 "Gorska svežina"

pralni prašek s popustom

Vsak za 10,00 €

Vsak

5,39 € (6,73 €/kg) Posebna ponudba za strani 228–229 06/2020 229

-45%


ZA MANŠETE IN OVRATNIKE

ZA HITRO OBDELAVO MADEŽEV PRED PRANJEM

Univerzalni tekoči sprej za odstranjevanje madežev 150 ml

Univerzalni kisikov odstranjevalec madežev Extra Oxy 470 ml

Odstranjuje različne vrste madežev, tudi najbolj trdovratne.

11151* 3,60 €

1,79 €

Nanesite ga neposredno na madeže, pri namakanju ga dodajte v vodo in k pranju v pralnem stroju. Učinkovito nad 30°C.

11162

5,40 €

2,99 €

(6,36 €/l)

11162

HITRA POMOČ PRI ODSTRANJEVANJU MADEŽEV Povečan učinek na madeže trave, čokolade, kozmetike, krvi Olajša naknadno odstranjevanje madežev med pranjem

Vlažni robčki za odstranjevanje madežev 20 kom.

Priročno za vzeti s seboj.

(11,93 €/l)

11552*

hiti

2,50 €

prodaje

1,39 € * Zmagovalec vsakoletnega tekmovanja v kategoriji gospodinjskih in profesionalnih kemikalijah v okviru mednarodnega specializiranega foruma "INTEREXPOSHOW'2019".

11552

11151

Super cene od

1,39€

11152

Svinčnik za odstranjevanje madežev-univerzalni 35 g

Odlično odstranjuje madeže iz krvi, zelenke, joda, olj, sokov in drugih trdovratnih madežev. Ne vsebuje klora. Varno za tkanino.

11152* 4,50 €

2,19 € (62,57 €/kg)

Posebna ponudba za to stran

230 06/2020


ČUDOVITI DOM

ZMAGA nad madeži

"

SOK, TRAVA, MADEŽI OMAK - MENI, MATERI ŠTIRIH NAVIHANCEV JE VSE ZNANO! BILO JE VELIKO PRILOŽNOSTI ZA PREIZKUŠANJE NOVIH SREDSTEV ZA ODSTRANJEVANJE MADEŽEV! POMAGALI SO CELO TAM, KJER NISEM VEČ PRIČAKOVALA!

"

Ekaterina Pikulina (@kattrin) UČINKOVITO ODSTRANJUJE SVEŽE IN STARE MADEŽE ZA BELE IN BARVNE TKANINE

Odstranjevalec madežev Extra Oxy 500g

30027

Izboljša delovanje pralnega praška. Učinkovit pri temperaturi nad 30°C. Primeren je tudi za čiščenje preprog in oblazinjenega pohištva.

4,99 € a žl i č k

e pril

i ln

aj

en a ož

(9,98 €/kg)

hiti

prodaje

45%

-

30028

TEHNOLOGIJA "AKTIVNEGA BELJENJA" ZA BELE TKANINE, VKLJUČNO Z ZAVESAMI

Kisikovo belilo Extra White 500 g

Tkaninam povrne belino - odpravi rumenost in sivino.

6,99 €

(13,98 €/kg)

ohm & W e

9,00 €

odelovanju v s z R

30028

Razvit o

9,00 €

jem

30027

m er

OHRANJA BARVE IN VLAKNA

r rne

PROTI TRDOVRATNIM MADEŽEM

06/2020 231


11278

super koncentrat

3

NADOMEŠČA

KG

OBIČAJNEGA PRAŠKA

AROMO OHRANJA DO 30 DNI Priročna oblika - primerna za uporabo v predalih, komodah in omarah, v avtomobilu

11276

PRIPOROČLJIVO za volno, svilo, mešane in membranske tkanine, čipke, flis, mikrovlakna, impregnirane tkanine, puhovke

11283

11840

11841

1,39€ 11276 "Cvetni valček" 11278 "Polja sivke" 11283 "Višnjev sadovnjak"

Vsaka za 2,50 € 1,39 €

11262

*

1,79€ Vodno pršilo anti statik za tekstil, brez vonja 200 ml

11262

3,60 €

1,79 €

(8,95 €/l)

232 06/2020

ZA PRANJE TEMNIH TKANIN

OHRANI OBLIKO IZDELKOV IZ POSEBNIH TKANIN

Koncentriran gel za pranje temnih tkanin* 500 ml

Koncentriran gel za pranje posebnih tkanine 500 ml

11841

11840

Vsak za 10,00 € 6,99 € (13,98 €/l)

*Dermatološka varnost je potrjena s certifikatom mednarodnega raziskovalnega inštituta Dermatest Gmbh (Nemčija).

Aroma za vrečke za perilo 1 kom.


ČUDOVITI DOM

Za perilo s posebnim ZNAČAJEM

NOVO % ČISTOST

11842

Odstranjujejo umazanijo in ne puščajo madežev 11843

Preprečujejo

*Dermatološka varnost je potrjena s certifikatom mednarodnega raziskovalnega inštituta Dermatest Gmbh (Nemčija).

11515

raztezanje oblačil

Učinkovito pri nad 20°C in že pri kratkotrajnem pranju

*

ZA OBČUTLJIVO KOŽO

OBNAVLJA BELINO IN PREPREČUJE NABIRANJE SIVEGA ODTENKA

Koncentriran gel za pranje iz belih tkanin 500 ml

11842

ZA PRANJE PISANIH TKANIN

Koncentrirani gel za pranje otroškega perila 500 ml

11515

11,00 € (11,7€/l)

5,89 €

Koncentrirani gel za pranje barvnih tkanin* 500 ml

11843

Vsak za 10,00 €

5,39 € (10,78 €/l) 06/2020 233

Dermatološko odobreno, priporočljiv za pranje otroških oblačil

Vsak

gel za pranje perila s popustom do

-45%


Odstranjuje umazanijo na vseh* posodah, vključno s srebrom

Tablete za pomivalne stroje 20 kom.

11060

11,00 €

* Za posodo, ki je namenjena pomivanju v pomivalnih strojih.

ZA POMIVALNE STROJE "Vse v enem" - 1 tableta nadomešča vsa potrebna sredstva za pomivalne stroje, vključno s soljo in sredstvom za izpiranje

5,39 €

Ne pušča sledi in oblog Steklenim in jeklenim posodam doda sijaj Aktivno že pri programih z nizkimi temperaturami

11060

50%

-

234 06/2020


ČUDOVITI DOM

ENA KAPLJICA, in posoda zasije!

Ekaterina Klimonova,

"

mati dveh otrok, priljubljena blogerka (@kateklimonova)

RESNIČNO RADA IMAM TE DETERGENTE ZA POMIVANJE POSODE, ZARADI NJIHOVIH NARAVNIH AROM, ODLIČNIH REZULTATOV IN NEŽNOSTI ZA KOŽO ISKRENO PRIPOROČAM! POSODA SIJE IN POGRINJKI SO VIDETI SLOVESNO!

"

11195

11194 11197

hit

hiti

prodaje

prodaje

Skrbna nega kože rok

Učinek pomivalnega stroja - sijaj in brez madežev

Koncentrirano sredstvo za pomivanje posode 500 ml

11197 z izvlečkom žajblja

Vsako

Aroma sveže limete

5,40 €

ITI

2,69 € (5,38 €/l)

Z V

O OD

Vsako za

RE D Č

11195 z ekstraktom maline Aroma gozdne maline 11194 z bioencimi Aroma zrelih jabolk

OBIČAJNE EMBALAŽE

Posebna ponudba za to stran Za več sredstev za pomivanje posode glejte stran 266.

Okrepljena formula za izjemno močno in zasušeno umazanijo

sredstvo za pomivanje posode

s popustom

-50%


Univerzalni PRIPOMOČKI

ZA KUHINJO IN KOPALNICO Nežno odstranjuje umazanijo z vseh površin v kuhinji in kopalnici Učinkovito proti mastni in zažgani hrani, rji, milom in vodnemu kamnu Enostavno za izpiranje, ne opraska površine

hita prodaje

Priporočljivo za redno uporabo

Univerzalna čistilna krema za kuhinjo in kopalnico 470 ml

11253

5,40 €

(7,98 €/l)

3,99 €

ZA POVRŠINE V KUHINJI Učinkovito odstranjuje maščobo in umazanijo z večine kuhinjskih površin, ki jih je mogoče prati, vključno s plastiko in naravnimi materiali Enostaven za izpiranje, ne pušča sledi Učinkovito odpravlja značilne vonjave "kuhinje" in vonjave po hrani

Koncentrirano univerzalno sredstvo za kuhinjske površine* 500 ml

11218

4,50 €

(7,58 €/l)

3,79 €

*Zmagovalec vsakoletnega tekmovanja za gospodinjstvo in strokovno kemijo v okviru kategorije Mednarodni strokovni forum "INTEREKSPOSHOU'2016".

236 06/2020


ČUDOVITI DOM

Kuhinja - ozemlje PRIJETNIH AROM

DO

2 5

NJ

Edinstvene sestavine mila ne prikrivajo neprijetnega vonja, temveč od znotraj uničujejo molekule neprijetnega vonja

0 APLICIR A

hiti

prodaje

11210 aroma

orhideje

11215 aroma

eksotičnega sadja

11210 aroma kave

Vsako

11206 aroma zelenega jabolka

MILO ZA KUHINJO Takoj odpravlja neprijetne vonjave rib, mesa, česna in začimb Nežno in učinkovito čisti Ne draži in ne suši kože rok Več mil za kuhinjo je na strani 242.

Milo za kuhinjo, odpravljanje neprijetnih vonjav 300 ml

Vsako za 2,90 €

1,59 € (5,30 €/l) 06/2020 237

milo za kuhinjo samo za

1,59€


ZA UMIVANJE TAL IN STEN Odlično čisti vse trde površine v hiši in jim daje naraven sijaj Ne zahteva izpiranja in ne pušča madežev Ima antistatični učinek Priporočljivo za otroške sobe in mesta za živali

ZA SIJAJ KOVINSKIH POVRŠIN Skrbno odstranjuje usedline ogljika in vodni kamen Doda sijaj, ne poškoduje poliranih površin Nežno polira

11217

ZA PEČICE IN KUHALNE PLOŠČE Hitro mehča in popolnoma odstrani zapečeno maščobo in druge ostanke hrane Ne praska in ne poškoduje površine Se enostavno izpere Primerno za odmaševanje kuhinjskih odtokov

11119

hiti

prodaje

Za udobnejšo uporabo uporabite pokrovček 11176 s strani 244.

11158

Koncentrirano univerzalno sredstvo za tla in stene 500 ml Varno za roke.

11217

4,50 €

3,79 € (7,58 €/l) (akcija velja, do razprodaje zalog)

238 06/2020

Krema za čiščenje kovinskih površin 250 g

11158

4,50 €

3,79 €

(15,16 €/kg)

Sredstvo za čiščenje pečic in štedilnikov 500 ml

11119

4,50 €

(7,58 €/l)

3,79 €


ČUDOVITI DOM

Kopalnica in WC SIJETA V ČISTOČI! 11220

11292

11291

ZA ČIŠČENJE WC Hitro in učinkovito odstrani umazanijo, vodni kamen in rjo Enostavno nanašanje na celotno površino in pod rob WC školjke Vsebuje antibakterijsko komponento Daje površinam belino in sijaj Učinkovito tudi pod vodo * Zmagovalec vsakoletnega tekmovanja za gospodinjstvo in strokovno kemijo v okviru kategorije Mednarodni strokovni forum "INTEREKSPOSHOU'2016".

Za udobnejšo uporabo uporabite sprožilec pršila 11174 s strani 244.

Čistilo za kopalnico 500 ml Za čiščenje plošč, keramičnih ploščic, pomivalnih korit, kopalniških armatur, bidejev, kadi in tušev.

11220

Sprej "Proti oblogam" za kopalnice in kabin za tuširanje 300 ml

Primerno za redno čiščenje kabin za tuširanje, kopalnih kadi, kopalniških armatur, umivalnikov, ploščic, nerjavečega jekla, keramike, plastike, emajliranih in akrilnih površin.

Čistilni gel za stranišče 5 v 1* 500 ml

11292

Vsaki 2 sredstvi samo za

11291

Vsak za 4,50 € 3,79 € (7,58 €/l) Posebna ponudba za strani 238–239 06/2020 239

2,59€ vsako


ČISTOČA z enim gibom! 11551 za usnjene izdelke

11249 za zaslone in monitorje

Mop s teleskopskim ročajem

Material: mop - plastika, kovina; šoba - iz mikrovlaken. Velikost: sestavljena - 43 x 13 x 78 cm; razstavljeno - 43 x 13 x 130; šoba - 42 x 14 cm.

11550 univerzalni

11778

15,50 €

Vlažni robčki 30 kom.

Vsaki za 3,60 € 1,79 €

Vsaki robčki

samo za

1,79€

Posebna ponudba za to stran

240 06/2020

11,49 €


ČUDOVITI DOM

Kolekcija brisač ZA PRIJETNO KOPALNICO

rumena

akvamarin

roza

lila

100% bombaž

Kopalna brisača

NARAVNI BOMBAŽ HIPOALERGENI MATERIAL VPOJNOST BO V CELOTI VIDNA PO PRVEM PRANJU

Brisača za obraz

Brisača za roke

Material: 100% bombaž. Gostota: 350 g/m2. Velikost: 70 х 140 cm. 11615 rumena 11612 akvamarin 11609 roza 11606 lila

Material: 100% bombaž. Gostota: 350 g/m2. Velikost: 50 х 70 cm. 11614 rumena 11611 akvamarin 11608 roza 11605 lila

Material: 100% bombaž. Gostota: 350 g/m2. Velikost: 30 х 50 cm. 11613 rumena 11610 akvamarin 11607 roza 11604 lila

21,50 €

8,00 €

4,50 €

15,99 €

6,49 €

3,19 €

06/2020 241


ZA KUHINJO

ZA ČIŠČENJE Koncentrirano čistilo za preproge in oblazinjeno pohištvo 500 ml

2

1

11251

5,40 €

(7,98 €/l)

11285

1. 11213 aroma gozdnih jagod 2. 11800 aroma spomladanskega

3,60 €

cvetja

(9,96 €/l)

3. 11212 aroma zelenega čaja 4. 11204 aroma citrusov

2,29 € (7,63 €/l)

2 1

11830

11048

2,49 €

4,50 €

(7,18 €/l)

3

11831

Vodno pršilo-osvežilec zraka 250 ml 1. 11233 zimske jagode 2. 11332 svežina sadja 3. 11326 tropski vetrič

3,60 € Koncentrirano sredstvo za pomivanje posode 500 ml

Sprej za obdelavo površin z naravnim oljem monarda 200 ml

11260

Vsako za

2,69 € (10,76 €/l)

7,00 €

SREDSTVA ZA OTROKE

Vsako za

Mehčalec za otroška oblačila 500 ml

Aroma rdeče grenivke 11193 z bioencimi

3,99 € (7,98 €/l)

Z aloe vera

11516

6,50 €

(9,78 €/l)

242 06/2020

4,89 €

5,39 €

(26,95 €/l)

11830 z bioencimi

5,40 €

3,59 €

ODSTRANJEVANJE VONJAV

hit

prodaje

1,79 €

Sredstva za čiščenje oken in ogledal z učinkom proti rosenju 500 ml

Vodno pršilo za likanje perila 250 ml

Milo za kuhinjo, ki odstrani vonjave 300 ml

2,90 €

3,60 €

1,79€

prodaje

Vsako za

11401

3,99 €

4

3

hit

Vlažni robčki za nego notranjosti avtomobila 30 kom.


ČUDOVITI DOM

SVEŽINA POMLADI v vsak dom!

Formule na vodni osnovi osvežijo in navlažijo zrak

KOMPLEKSNO DELOVANJE ZA NEPRIJETNE VONJAVE Nevtralizira molekule, ki povzročajo neprijetne vonjave Priporočljivo mesta kjer se zadržujejo živali

2,69€ 11329

11287 11327

11811

oh

ola in

po

g o n sk i

linov

Nevtralizator vonjav 250 ml Nevtralizira molekule, ki povzročajo neželene vonjave. Zmanjša zaznavanje intenzivnosti odbojnih vonjav.

11287

5,40 €

2,69 €

(10,76 €/l)

Vodno pršilo-osvežilec zraka 250 ml

11327 pomaranča s cimetom 11810 spomladansko cvetje 11329 anti tobak z aromo sadnega drevja 11811 sončni ananas

Vsako za 3,60 €

Za več vodnih pršil-osvežilcev glej str 266.

1,79 € (7,16 €/l) 06/2020 243

hp

brez alk

11810

Vsako

pršilo-osvežilec samo za

1,79€


IDEJE ZA UDOBNEJŠE ŽIVLJENJE Kroglice za odstranjevanje vonjav v hladilniku 3 kom. Material: kroglice - plastične; polnilo - ogljikov absorbent.

11160

5,40 € Vreča za pranje občutljivega perila Material: najlon. Velikost: 50 x 40 cm.

11044

4,90 €

3,59 €

Sponge-radirka 2 kom.

Opozorilo: ni namenjeno pomivanju posode! Sestavine: melaminska pena. Velikost: 90 x 60 x 30 mm.

11042

Vreča za pranje nedrčkov Material: poliester, plastika. Velikost: 19 x 17 x 11 cm.

11040

5,40 €

3,99 €

Univerzalna gobica nove generacije

Material: polivinil acetat. Velikost: 17 x 7 x 3 cm.

11942

5,40 €

2,30 €

4,69 €

3,99 €

Gobica za pomivanje posode 2 kom.

Material: nerjaveče jeklo. Velikost: 6 x 6 x 4 cm.

11573

2,30 €

1,79 €

1,79 €

Univerzalna gobica

Material: silikon, polipropilen. Velikost: 11,5 х 7 х 2 cm.

11999

4,30 €

3,19 €

Prtički za kuhinjo

Material: mikrovlakna (80% poliester, 20% poliamid). Velikost: 25 x 25 cm.

11524

4,00 €

2,89 €

Kuhinjska krpa

Velikost: 35 x 35 cm. 11031 univerzalna 11032 za čiščenje stekla

Vsaka za 4,00 €

2,89 €

11032

11031

Dozirne kapice

Za lažjo uporabo Sredstva za čiščenje pečic in štedilnikov s strani 238 (art. 11119) in čistilnih sredstev za kopalnico s strani 239 (art. 11220).

244 06/2020

11174

0,60 €

11175

11176

0,50 € 0,30 €


POSEBNA SREDSTVA

OBUTEV VEDNO KOT NOVA

11434

11561

Formule Faberlic Shoe Сare vsebujejo profesionalne sestavine za učinkovito zaščito čevljev pred naravnim staranjem pod vplivom škodljivih okoljskih dejavnikov.

HITRA NEGA

Vlažne krpice "Hitro čiščenje in nega" za gladko usnje 15 kom.

11434

1,80 €

Ima dolgotrajne antiglivične in antibakterijske učinke

1,39 €

Priporočljivo za nego športne obutve PROTI NEPRIJETNEMU VONJU

Dezodorant za osveževanje čevljev 150 ml

11561

7,00 €

5,39 €

(35,93 €/l)

11560

1,80 €

v ze mi t e s

11876

4,90 €

os

Sušilnike p

vite

v če v l j e z

a n

r

ZA SEMIŠ

Mini gobica "Nega čevljev" za semiš in nubuk

oj

ta

aj u

seb

Vsakodnevna uporaba sušilnikov bo obdržala čevlje v odličnem stanju in podaljšala njihovo življenjsko dobo. Material: spanbond (100% poliester), polnilo - silikagel. Velikost: 10 x 19 cm.

ek

11560

Sušilec za čevlje 2 kom.

3,59 €

1,39 € 06/2020 245


HW154FW19 BORDO

HW155FW19 SMARAGD

HW153FW19 MODER

Top s čipkami

V-izrez, čipke. Ozke nastavljive naramnice. Brez podloge. Raven kroj. Sestava: 97% poliester, 3% elastan. Velikosti: XS(40-42), S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50­­). HW150FW19 črn HW151FW19 šampanjec HW152FW19 grafit HW153FW19 moder HW154FW19 bordo HW155FW19 smaragd

21,50 €

SEDAJ DO VELIKOSTI 60 246 06/2020

17,99 €

Velikosti: 2XL(50-52), 3XL(52-54), 4XL(54-56), 5XL(56-58), 6XL(58-60). HW1501PS črn HW1511PS šampanjec HW1521PS grafit HW1531PS moder HW1541PS bordo HW1551PS smaragd

29,00 €

23,49 €


MODA IN STIL

Slog spodnjega perila že vrsto sezon ostaja na piedestalu trendov. Top z izvrstno čipko poudari dekolte in daje ženstvenost. To je osnovno oblačilo, ki se bo prilegala v vsakodnevno garderobo in tudi za posebne slovesne priložnosti.

HW152FW19 GRAFIT

črn

šampanjec

grafit

moder

bordo

smaragd

TEČAJ

ZA ŽENSTVENOST


Puli s kratkimi rokavi

Višji ovratnik. Izdelana iz reliefnih viskoznih pletenin. Tesno prileganje. Sestava: 74% viskoza, 18% poliester, 8% elastan. Velikosti: XS(40-42), S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50), XXL(50-52).

20,00 €

PULI TRSS106, ROZA

15,99 €

PULI TRSS105, SVETLO MODER

TRSS101 črn

TRSS102 bordo

TRSS103 bež

TRSS104 bel

TRSS105

svetlo moder

TRSS106

prašna vrtnica

248 06/2020

BARVITO ŽIVLJENJE


MODA IN STIL

Puli

12,49 €

NOVO

16,00 €

Klobuk

Klobuk iz pletene slame s širokim trakom na vrhu. Širina okraja je 7 cm. Sestava: 100% papirnata slama. Velikost (obseg glave): 57 cm. 600600 naravna

18,00 €

12,49 €

Puli s kratkimi rokavi

Mehka viskozna pletenina. Oprijeti kroj. Sestava: 95% viskoza, 5% elastan. Velikosti: S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50), XXL(50-52).

16,00 €

12,49 €

TN003SS19 siv

TN006SS19

mornarsko moder

TN007SS19

rumen

TN008SS19

višnja

NOVI BARVI TNS109

meta

TNS110

oranžen

PULI TN007SS19, RUMEN 06/2020 249


Osnovni model puloverja bo letos spomladi videti še posebej ženstveno: izrezan dekolte, aktualna dolžina rokavov, oprijet kroj - vse za poudarjanje elegantne silhuete.

Pulover

14,49 € 18,00 €

TS001FW19 črn

TS002FW19 zelen

PULOVER TS102, SVETLO MODER JEGINS JS155, ROZA

PULOVER TS006FW19, BEŽ JEGINS JS156, SVETLO MODRE

TS006FW19

bež

TS003FW19 siv

NOVI BARVI TS102

svetlo modra

TS101

rdeča

250 06/2020

Pulover

Rokavi 3/4, izrez dekolteja - čoln. Mehka pletenina iz viskoze. Oprijet kroj. Sestava: 92% viskoza, 8% elastan. Velikosti: S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50), XXL(50-52).

18,00 €

14,49 €


MODA IN STIL

PULOVER TS101, RDEČ JEGINS JS153, RDEČE

Jegins

Elastično bombažno platno. Pas standardne višine s širokim elastičnim trakom, oprijetimi nogami. Lažni okrasni žepi na sprednji strani. Tesno prileganje. Sestava: 62% bombaž, 35% poliester, 3% spandex. Velikosti: XS(40-42), S(42-44), M(44-46), L(46-48), XL(48-50).

ZA VSAK DAN NOVO Jegins so tesne elastične hlače. Ta vsestranska pridobitev garderobe je takoj osvojila srca ljubiteljic mode po vsem svetu. Udobni in živahni, odlično dopolnjujejo vsakdanji videz.

34,00 €

26,99 €

JS151

rumene

JS152

zelene

JS153 rdeče

JS154

modre

JS155 roza

JS156

svetlo modre

06/2020 251


Hlačne nogavice 20 den 1. Elastične svilene hlačne nogavice 20 den Sestava: 85% poliamid, 15% elastan. Velikosti:I (XS), II (S), III (M), IV (L), V (XL).

4,90 €

3,59 €

ST202 bron

ST203 črne

ST204

zadimljene

ST228

telesne

Hlačne nogavice 40 den 2. Elastične svilene hlačne nogavice 40 den

1

2

Sestava: 82% poliamid, 18% elastan. Bombažna lastovica, razen velikosti V (XL). VelikoSTI: I (XS), II (S), III (M), IV (L), V (XL).

3,99 €

5,40 € ST413

KLASIČNA GARDEROBA

telesne

ST402 bron

ST403 črne

ST404

zadimljene

ST405 kava

I (XS) II (S) Teža, kg

III (M) IV (L)

Nogavice 20 den

Dokolenke 20 den

Sestava: 85% poliamid, 15% elastan. Velikost: edina.

Sestava: 85% poliamid, 15% elastan. Velikost: edina.

2,50 €

3,10 €

SO200 2 para v paketu

252 06/2020

SO200 črne

2,29 €

SB200

telesne

V (XL)

Tabela velikosti za nogavice in hlačne nogavice

1,99 €

telesne 2 para v paketu

Višina, cm

SB200 črne

Nadkolenke 20 den Sestava: 85% poliamid, 15% elastan; čipke - 70% poliamid, 30% elastan. Velikosti: II (S), III (M), IV (L), V (XL).

5,89 €

7,00 € SL203 telesne

SL201 bron

SL202 črne


MODA IN STIL Sončna očala pilotski in model v klasičnem okvirju in obliki so univerzalna izbira za vse moške. Tako prvi kot drugi model se odlično podata katerekoli obliki obraza. Očala odlično dopolnjujejo modne podobe vseh stilskih smeri.

Moška sončna očala Fabris

Leče UV400 kategorije 3 (ščitijo pred svetlim soncem, idealno za izlete na morje, primerne za vožnjo avtomobila). Material: okvir - plastika, kovina; leče - plastika.

78882

16,00 €

10,99 €

Moška sončna očala Leon

Leče UV400 kategorije 3 (ščitijo pred svetlim soncem, idealno za izlete na morje, primerne za vožnjo avtomobila). Material: okvir - plastika; leče - plastika.

78881

16,00 €

10,99 €

NOVO 06/2020 253


Sončna očala Selene Spektakularni okvir v trendnih barvah. UV400, kategorija 3 (zaščita pred svetlim soncem, idealna za izlete na morje, primerna za vožnjo avtomobila). Material: okvir - plastika, kovina; leče - plastika.

78617

16,00 €

10,99 €

Klasičen šal - ruta je vroč trend! Tako ta modni dodatek nosijo znane hollywoodske filmske zvezde. Vzemite si v naznanje!

254 06/2020


MODA IN STIL

V MORJU SLOGA NOVO Šal Akvatik

Material: 100% poliester. Velikost: 90 x 90 cm. 600556 večbarven

12,50 €

8,99 €

Sončna očala Emily

UV400, kategorija 3 (zaščita pred svetlim soncem, idealna za izlete na morje, primerna za vožnjo avtomobila). Material: okvir - plastika, kovina; leče - plastika.

78878

18,00 €

12,49 €

Sončna očala Stella

Modna oblika, eleganten okvir. UV400, kategorija 2 (zaščita pred dnevno svetlobo, idealna za sprehode po mestu primerna za vožnjo z avtomobilom). Material: okvir - plastika, kovina; leče - plastika.

78618

18,00 €

12,49 € 06/2020 255


Ženska torba Navy V notranjosti - dodatna ročna torbica rdeče barve, zapiranje z zadrgo, lahko jo uporabljate ločeno od torbe, samo pritrdite naramnico. V notranjosti je žep z zadrgo in dva žepa za dodatno opremo. Torba se zapira z magnetno ključavnico. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 43 / 34,5 x 13 x 26 cm; ročaji - 14 cm; Naramnica je nastavljiva od 70 cm do 130 cm. 600577 modra

39,49 €

očn a

to r bic

av t ra n

Tote torba (shopper) je idealna za sodoben ritem življenja. To je praktičen in moden dodatek, ki dopolnjuje slike različnih slogov.

256 06/2020

j o s ti

odstran

ar

n o

lji v

57,50 €


MODA IN STIL Zložljiva očala se prilegajo celo v majhno torbico. Izberite trendovski animalistični okvir ali klasično črno izvedbo.

7,5

NOVO

Ženska denarnica Barbara

cm

Zložljiva ženska sončna očala Estelle UV400, kategorija 3 (zaščita pred svetlim soncem, idealna za izlete na morje, primerna za vožnjo avtomobila). Material: okvir, leče - plastika. 78879 črna 78880 leopard

16,00 €

10,99 €

ZELO AKTUALNO

Večnamenska reliefna denarnica iz eko usnja. Zapiranje na zadrgo. Notranjost - žep za beležke in predelki za plastične kartice. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester / eko usnje; zadrga - zlitina navadnih kovin. Dimenzije: 19 x 10 x 2,5 cm. 600578 rdeče

16,00 €

10,99 €

Modno pleteni trakovi

06/2020 257


1. Ženska torba Barbara

Minimalističen dizajn, zadržana barva, aktualna oblika - to je torba, ki bi morala dopolnjevati super moden enobarven videz te pomladi.

Modna torba iz eko usnja z reliefnim materialom. Zapiranje je na magnetno ključavnico. V notranjosti - žep z zadrgo in dva žepa za dodatno opremo. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Dimenzije: torba - 43 x 26 x 13,5 cm; ročaji - 25 cm. 600571 bež

48,50 €

33,99 €

2. Ženska torba Leona

Aktualni model. Zapiranje z vrtljivo ključavnico. V notranjosti - žep z zadrgo za dodatke. Naramnica je nastavljiva. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Dimenzije: torba - 21 x 10,5 x 17,5 cm; ramenski pas - 130 cm. 600572 svetlo rjava

1

30,50 €

2

3

3. Ženska torba Christie

Modna torba v prašni turkizni barvi. Pritrdi se z zadrgo in magnetno ključavnico, v notranjosti je žep za dodatno opremo. V kompletu - odstranljiv nastavljiv naramni trak. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 26,5 x 23 x 9,5 cm; odstranljiv ramenski pas je nastavljiv do 120 cm. 600573 temno turkizna

48,50 €

33,99 €

258 06/2020

21,49 €


MODA IN STIL

NOVO 4. Ženska torba Nikki

Ostrejša oblika, gost material, stabilno dno. V notranjosti sta dva žepa za dodatke in žep z zadrgo. Zapiranje z zadrgo. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 29,5 x 21 x 13 cm, višina ročaja - 14 cm, odstranljiv naramni trak je nastavljiv do 120 cm. 600580 bež

47,00 €

32,49 €

4

STAVITE

NA RDEČO 06/2020 259


Ženski šal

Material: 100% poliester. Velikost: 90 x 190 cm.

600555 večbarven 20,00 €

14,49 €

LAHKOTNI

SPREHODI

260 06/2020


MODA IN STIL Torbica zelena

Primerno za dokumente, tablice različnih znamk in velikosti. Material: poliester, poliuretan; podloga - poliester; okovje - kovinsko. Velikost: 26 x 19,6 x 1 cm.

11764

21,50 €

10,99 €

Torbica rumena

Material: poliuretan; Podloga: 65% poliester, 35% bombaž; Okovje - kovina, plastika. Velikost: 23,5 x 18 x 2 cm.

11765

14,50 €

6,99 € Elegantna lakirana torbica je idealna za sprehode. Učinkovita kombinacija barv in trendovskih zrcalnih kroglic naredi torbici živahen poudarek modne podobe.

11763 zelena

Naramna torba

Eleganten snemljiv jermen. Kompaktna in hkrati prostorna. 2 predala na zadrgo. Odstranljiva stilska cofka. Material: poliuretan; obloga - 65% poliester; 35% bombaž; okovje - kovina. Velikost: 18 x 10,5 x 6 cm.

47,00 €

35,99 €

Popusti do

ZADAJ ŽEP ZA MALENKOSTI

-50%


Klobuk

Klobuk iz pletene papirnate slame z trakom na vrhu in okrasno pentljo na zadnji strani. Širina okraja 12 cm. Material: 100% papirnata slama. Velikost: 57 cm (obseg glave). 600601 črn

20,00 €

PRINCESA NA GRAHKU

262 06/2020

14,49€


MODA IN STIL

NOVO Ženski šal

Material: 100% poliester. Velikost: 90 x 90 cm. 600558 potisk

600501

12,50 €

zelen

8,99 €

600499 črn

16 cm

Zložljiv mini dežnik

600502 bordo

Mini dežnik je nepogrešljiv dodatek. Zahvaljujoč kompaktni velikosti se zlahka prilega tudi v majhno torbico, vreme pa vas ne bo nikoli presenetilo.

Material: vodoodbojna tkanina, železo, plastika. Velikost: zložena dolžina - 16 cm, kupole - 85 cm, dolžina ročaja, ko je raztegnjen - 47 cm. 600501 zelen 600499 črn 600502 bordo

21,50 €

14,49 €

06/2020 263


1. Ženska torba Benita

Modna torba z vtisnjenim plazilcem. Zapiranje z zadrgo in zgornjo vrtljivo ključavnico, znotraj - žep z zadrgo za dodatke. Naramnica je nastavljiva. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 20 x 15 x 7,5 cm; naramnica - 120 cm. 600574 svetlo modra

41,50 €

26,99 €

32,49 €

2

Modna torba iz kombiniranega eko usnja. Zapiranje z zadrgo, znotraj - žep z zadrgo in dva žepa za razne dodatke. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 27,5 x 20 x 12 cm; ročaji - 13 cm. 600575 bež

32,49 €

1

3

264 06/2020

Zateguje se z vrvico kot vreča. V notranjosti je žep za razne dodatke. Vsebuje odstranljiv nastavljiv naramni trak in ročni pas. Material: površina - eko usnje/tekstil; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: torba - 20 x 21 x 7,5 cm; ročni pas - 20 cm; Naramnica je nastavljiva od 70 cm do 120 cm. 600581 bela

47,00 €

3. Ženska torba Sylvia

47,00 €

2. Ženska torba Anita


MODA IN STIL

NOVA KOLEKCIJA

Otroška sončna očala "Samorog"

ČE N VKLJU EN ZBAV I ETU

Leče UV400 kategorije 3 (ščitijo pred svetlim soncem, idealno za morje in mesto). Material: okvir - kovina, akril, plastika; leče - plastika.

51789

12,50 €

8,99 €

Nahrbtnik za dekleta "Samorog"

Trendi nahrbtnik v obliki samoroga bo navdušil mlado princesko. Zapiranje z zadrgo. V notranjosti - žep za dodatno opremo. Naramnice so nastavljive. Material: površina - eko usnje; podloga - 100% poliester; dodatki - zlitina navadnih kovin. Velikost: 21 x 25 x 9 cm. 600579 bele barve

25,00 €

17,99 €

06/2020 265


PROGRAM ZA REDNE KUPCE samo za

55

40

samo za

bonusov

35

bonusov

KLUB samo za samo za

55

60

bonusov

bonusov

BOGATA DARILA ZA VSE! Naročajte izdelke Faberlic, nabirajte nagradne bonuse in jih zamenjajte za darila iz katalog Faberlic-klub na spletni strani! Čim več nabranih bonusov, tem bolj zanimiva in draga so darila!


ZAMENJAJTE ZBRANE BONUSE samo za

95

bonusov samo za

75

bonusov

KLUB Za podrobnosti se obrnite na svojega svetovalca ali obiščite faberlic.com.

samo za

65

bonusov

samo za

40

bonusov samo za

1. KORAK

25

bonusov

V tem katalogu naročite in plačajte naročilo in 27. aprila 2020 na svoj račun prejmite bonuse.

2. KORAK Zbrane bonuse zamenjajte za darila ob oddaji naročila od 18,00€ v naslednjem katalogu.

samo za

65

bonusov

3. KORAK Nadaljujte z nakupi v vsakem novem katalogu, zbrani bonusi pa se shranjujejo in seštevajo.

V ČASU TRAJANJA ENEGA KATALOGA LAHKO ZBERETE DO 150 BONUSOV.


PRIDRUŽITE SE K

in prejmite darila!

MED 6. IN 26. APRILOM LETA 2020

CENA V KATALOGU –

20,97€

Za več informacij o izdelkih glejte strani 39,37

AKCIJA ZA NOVE ČLANE 1. KORAK

V obdobju od 6. do 26. aprila 2020 se obrnite na svojega svetovalca in se registrirajte na spletnem mestu faberlic. com ali se registrirajte sami, če nimate poznanega svetovalca.

2. KORAK

Naredite in plačajte naročilo v znesku nad 30,99 € (v kataloških cenah) med 6. in 26. aprilom leta 2020.

3. KORAK

Med 27. in 17. majem 2020 pri naročilu nad 18,00 € kot darilo prejmite komplet: vlažilno šminko Hydra Lips (odtenek po izbiri), maskaro HD Lash, kozmetično torbico.

faberlic.com

VAŠ SVETOVALEC

ime, priimek / reg. številka telefon e-mail

POKLIČITE ZDAJ! 78846

Akcija velja do razprodaje zalog.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Faberlic katalog by Vsikatalogi.si - Issuu