Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

24.-30.

slo_atm_D

JAN. 2019

JTE V I U L E SOD I I G R R I CO « N D A N AG R L N I KO Š A R A N I T O » N A P C E B O O K S N I JA E N A FA P I N S LOV S E U R O OJ I T E V IN OS DO! A N AG R

Vsikatalogi.si

Več informacij na Facebook strani Eurospin Slovenija, dne 24.1.2019

PRI NAS JE UGODNOST DOMA!

ZA VAS SMO PRIPRAVILI IZBOR IZDELKOV V AKCIJI, S KATERIMI NAPOLNITE SVOJ O KO Š A R I C O Z A S A M O

15 €!

9649_20190110125158_atm_D.indd 1 14410_20190110124014_P3_SLO_2019_Slovenia_Definitivo.indd 1

10/01/2019 12:52:37 12:44:06


-37%

0,49 / 0,79

Barjene klobase iz piščančjega in puranjega mesa 250 g za kg 1,96 €

-30% -31%

0,

-22%

0,

89

/ 1,29

/ 1,79

Pršut, rezine 100 g za kg 12,50 €

Vsikatalogi.si Mortadela, rezine 150 g za kg 4,60 €

200 g za kg 4,45 €

0,59

69

/ 0,89

Koščki dimljene pancete

-14%

1,25

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

Seštevek cen v ponudbi je lahko manjši ali enak 15 €.

24.-30. JAN. 2019

Sirčki za mazanje, lahki 140 g za kg 4,21 €

/ 0,69

-10%

1,15 / 1,29

Ementalec, rezine 200 g za kg 5,75 €

-24%

0,25 / 0,33

Jetrna pašteta

75 g za kg 3,33 €

-21%

0,59 / 0,75

Mleta paprika 100 g za kg 5,90 €

Pri nas je ugodnost doma! Z zgoraj navedenimi iz 9649_20190110125158_atm_D.indd 2 14410_20190110124014_P3_SLO_2019_Slovenia_Definitivo.indd 2

10/01/2019 12:52:39 12:44:14

14410_


Seštevek cen v ponudbi je lahko manjši ali enak 15 €.

-25%

0,

.

29

-29%

0,

/ 0,55

/ 0,39

Beli kuhani fižol

Seštevek cen v ponudbi je lahko manjši ali enak 15 €.

400 g/plod 240 g za kg 1,21 €

-23%

1,

45

Soda bikarbona

-26%

0,

700 g za kg 2,07 €

-12%

0,

69

/ 0,79

0,

59

/ 0,89

Čips, lističi 160 g za kg 3,69 €

500 g za kg 0,78 €

/ 1,89

Keksi Frollini s smetano in kakavom

39

-33%

85

-21%

0,59

za kos

/ 1,15

Čokolade Schogetten, klasične, več vrst 100 g za kg 5,90 €

/ 0,75

Rezine FarciMilk, 10 kosov 280 g za kg 3,04 €

-30%

0,

69

/ 0,99

Folija za živila, 50 m

-24%

0,

75

Detergent za posodo, več vrst 750 ml za l 1,00 €

za kos

/ 0,99

100 % pomarančni sok

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

1l

Vsikatalogi.si -24%

-23%

0,

45

/ 0,59

Pivo Bergedorf 4,5 vol. %

0,

75

za kos

/ 0,99

-30%

1,

39 za kos

Briketi za mačke, Premium, več vrst 800 g za kg 1,74 €

/ 1,99

Detergent za tla, multiaktiven/ z vonjem agrumov 1,5 l za l 0,50 €

330 ml za l 1,36 €

mi izdelki, napolnite svojo košarico za samo 15 €!

:44:14

9649_20190110125158_atm_D.indd 3 14410_20190110124014_P3_SLO_2019_Slovenia_Definitivo.indd 3

10/01/2019 12:52:39 12:44:36


24.-30. JAN. 2019

-17%

1,15

Grah 1 kg

-25%

-15%

4,89

/ 1,39

1,59

/ 6,59

/ 1,89

Mešanica morskih sadežev za rižoto

Fileji osliča 1 kg

300 g za kg 5,30 €

-25%

1,

49

Panirane piščančje palčke 300 g za kg 4,97 €

/ 1,99

-25%

popust pri blagajni

6,

59

/ 8,79

Kmečka suha klobasa za kg

-30%

0,

45

/ 0,65

Kefir

480 g za kg 0,94 €

-26%

2,

750 g za kg 2,92 €

/ 2,99

-21%

2,

19

-23%

2 ,99

Pica margerita, 3 kosi

-23%

1,45

960 g za kg 3,11 €

/ 3,89

Čajna klobasa 420 g za kg 5,21 €

/ 2,79

-17%

1,

328 g za kg 4,42 €

/ 1,89

Mocarela

89

Mini lučke z mandlji, 8 kosov

4 x 125 g za kg 3,78 €

OMEJENA KOLIČINA Sladica Tartufo

1,

/ 2,29

49

2 x 90 g za kg 8,28 €

Vsikatalogi.si OMEJENA KOLIČINA

0,

65

Pasirani paradižnik z baziliko 690 g za kg 0,94 €

9649_20190110125158_atm_D.indd 4 14410_20190110124014_P3_SLO_2019_Slovenia_Definitivo.indd 4

19

Lazanja po bolonjsko

-20%

6,

35

/ 7,99

Tunina v oljčnem olju 12 x 80 g za kg 6,61 €

OMEJENA KOLIČINA

0,

79

za kos

Slani prigrizek z okusom pice/sira, brez glutena 70 g za kg 11,29 €

10/01/2019 12:52:40 12:44:57

14410_


:44:57

24.-30. JAN. 2019

-12%

1,65

Dvobarvni kremni namaz 750 g za kg 2,20 €

/ 1,89

-22%

1,15 / 1,49

Keksi Cantuccini toscani IGP, z mandlji 300 g za kg 3,83 €

OMEJENA KOLIČINA

0,

99 za kos

Gumijasti bonboni, več vrst 200 g za kg 4,95 €

-13%

1,

55 za kos

/ 1,79

-22%

1,15 / 1,49

Čokoladna torta 400 g za kg 2,88 €

-33%

0,

99

Papirnati serveti, 250 kosov

OMEJENA KOLIČINA

Dišeča vodica za telo

-30%

/ 1,49

5,

99

Papirnate brisače Maxibob, 2-slojne, 2 roli

Belo/rdeče vino 2l za l 0,78 €

-30%

2,

79

za kos

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

/ 3,99

Tekoči detergent za perilo, aloja/ sivka, 50 pranj 4l za l 0,70 €

SUPER

PONUDBA

-30%

2,

79

200 ml za l 13,95 €

za kos

0,55

Osvežilec zraka, v gelu, več vrst

za kos 150 g za kg 3,67 €

/ 3,99

/ 0,79

Vsikatalogi.si -30%

1,

39

/ 1,99

Večnamenske krpe iz mikrovlaken, 5 kosov

-20%

1,

15

Ekspandiran riž za živali 1 kg

/ 1,45

0,06 €

9649_20190110125158_atm_D.indd 5 14410_20190110124014_P3_SLO_2019_Slovenia_Definitivo.indd 5

10/01/2019 12:52:41 12:45:18


24.-30. JAN. 2019

je Eurospinova linija ekoloških izdelkov za potrošnike, ki skrbijo za svoje dobro počutje in naravo. Ponuja vrsto izdelkov, od žitaric do testenin, od jajc do pekovskih izdelkov ter mleka in jogurtov, ki so certificirani po evropskih standardih ter izdelani ob upoštevanju ljudi in okolja. -13%

0,65

-14%

Bio polnomasten jogurt, malina/ borovnica

-10%

0,85

2 x 125 g za kos za kg 2,60 €

/ 0,75

0,89

/ 0,99

/ 0,99

Bio polnomastno mleko

Bio pšenična bela moka 1 kg

1l

-16%

4,99

-20%

-23%

0,79

0,99

/ 5,99

/ 0,99

/ 1,29

Bio ekstra deviško oljčno olje

Bio pasirani paradižnik

Bio riž

500 g za kg 1,98 €

750 ml za l 6,65 €

680 g za kg 1,16 €

Vsikatalogi.si -23%

1,

45

/ 1,89

Bio kruh iz kamuta, rezan 400 g za kg 3,63 €

9649_20190110125158_atm_D.indd 6 14410_20190110124014_P3_SLO_2019_Slovenia_Definitivo.indd 6

-28%

0,99 / 1,39

Bio mini koruzni vaflji

200 g za kg 4,95 €

-25%

0,89 / 1,19

-25%

Bio slani prigrizki iz kamuta, Trucioli/ za kos Gallette

1,79 / 2,39

250 g za kg 7,16 €

Bio pirini vaflji 120 g za kg 7,42 €

10/01/2019 12:52:43 12:45:40

14410_


:45:40

-20%

1,

-23%

1,

59

za kos

/ 1,99

79

Bio komarčkov čaj, 20 vrečk 40 g za kg 19,75 €

/ 0,99

Bio oluščeni mandlji 80 g za kg 16,13 €

120 g za kg 13,25 €

-20%

1,

0,

29

/ 1,69

Bio oreščki Activity/ Vitality

-25%

-20%

1,

49

35

/ 1,69

Bio pirini kolački

/ 1,99

252 g za kg 5,36 €

Bio hrustljavi muesli s sadjem 375 g za kg 3,97 €

-21%

1,

49

Bio polnozrnati keksi Frollini s 5 žiti 300 g za kg 4,97 €

/ 1,89

-22%

0,

85

Bio temna čokolada 100 g za kg 8,50 €

-31%

1,

/ 1,09

09

/ 1,59

Bio ovseni napitek 1l

Vsikatalogi.si -25% -24%

0,

75

Bio nektar, breskev/ marelica/hruška 3 X 200 ml za l 1,25 €

za kos

/ 0,99

9649_20190110125158_atm_D.indd 7 14410_20190110124014_P3_SLO_2019_Slovenia_Definitivo.indd 7

1,

19

za kos

/ 1,59

Bio nektar, granatno jabolko/ borovnica 330 ml za l 3,61 €

10/01/2019 12:52:43 12:46:01


Sveži KRUH -25%

0,

89

24.-30. JAN. 2019

Črni hlebec

SUPER

1 kg

PONUDBA

za kos

/ 1,19

VSAK DAN sveži kruh -28%

OMEJENA KOLIČINA

0,35

1,59

za kos

/ 0,49

Francoski rogljiček z marmelado* 80 g za kg 4,38 €

-25%

0,89

za kos

Vsikatalogi.si

Rženi hlebček, rezan 500 g za kg 1,78 €

/ 1,19

Beljakovinski kruh* 380 g za kg 4,18 €

-16%

2 ,49

za kos

/ 2,99

Jabolčna pita 500 g za kg 4,98 €

9649_20190110125158_atm_D.indd 8 14244_20190110121936_P3_SLO_2019_atm_d_Definitivo.indd 2

*Artikli iz pekarne niso v ponudbi v Ajdovščini, Grosuplju, Laškem, Šempetru pri Gorici in Trebnjem.

za kos

10/01/2019 12:52:44 12:20:13

14244_


*Artikli iz pekarne niso v ponudbi v Ajdovščini, Grosuplju, Laškem, Šempetru pri Gorici in Trebnjem.

:20:13

0,79

za kg

SADJE in ZELENJAVA 0,75

24.-30. JAN. 2019

za kg

Rdeče pomaranče tarocco, pakirane

Klementine

2 kg za kos 1,49 €

1,

1,

49

za kg

Bio banane

29

za kos

Šampinjoni, pakirani 500 g za kg 2,58 €

Sveže MESO mešano meso OMEJENA KOLIČINA Mleto 900 g

3,59

za kg 3,99 €

za kos

24.-30. JAN. 2019 popust pri blagajni

5,

29

Piščančji file

za kg

/ 6,89

Vsikatalogi.si popust pri blagajni

3,

69

za kg

/ 4,99

Svinjsko stegno v kosu VP

9649_20190110125158_atm_D.indd 9 14244_20190110121936_P3_SLO_2019_atm_d_Definitivo.indd 3

popust pri blagajni

4,

59

za kg

/ 4,99

Mlada goveja rebra/prsa

10/01/2019 12:52:45 12:20:29


ZA elegantno kuhinjo

OD 24. JAN. 2019

12 ,99

24,99 Električni grelnik vode*

Električni opekač kruha*

Keramični vrč, prostornina 1,7 l, podstavek z večbarvno diodo LED, ki spreminja barve glede na temperaturo vode.

24,

99

Plošče iz materiala proti sprijemanju, sistem za izklop, protizdrsni podstavki, kontrolna lučka, moč: 750 W.

Kuhinjski robot*

Prostornina posode 0,8 l, komplet nožev za sekljanje in ribanje, 2 hitrosti, pulzno delovanje, moč: 350 W.

9,

99

Ponev Ø 24 cm*

Iz debelega aluminija (3 mm) z jeklenim dnom, primerne za vse vrste kuhalnih plošč, tudi indukcijske, notranji in zunanji premaz iz kamna, ojačan z mineralnimi delci.

14,99

Vsikatalogi.si Ponev Ø 30 cm*

14,99

Vok Ø 28 cm*

99 za kos

9649_20190110125158_atm_D.indd 10 14410_20190110124014_P3_SLO_2019_Slovenia_Definitivo.indd 10

Različne kuhinjske posode*

Iz nerjavnega jekla s trojnim dnom, ki omogoča enakomerno razporeditev toplote, primerne za vse vrste kuhalnih plošč, tudi indukcijske.

5,

99

Plastična rezalna deska* V videzu kamna, mere: 36 x 27,5 x 0,8 cm.

10/01/2019 12:52:47 12:46:14

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

5, 13, 99

do

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

od

14410_


UPORABNI doma 29,

99

OD 24. JAN. 2019

3,

Kuhinjski radijski sprejemnik BLUETOOTH za vgradnjo pod elemente*

Bluetooth 4.1 za brezžični prenos glasbe s pametnega telefona ali tabličnega računalnika, stereo, ročno in samodejno iskanje postaj, funkcija zvočnika, alarm in časovnik do 300 minut.

49

Steklena skleda za solato Ø 22 cm*

3,

99

Kvadratna posoda 14 x 14 cm*

Steklena s plastičnim pokrovom.

4,99

Okrogla posoda FRIGOVERRE EVOLUTION Ø 14 cm*

Pravokotna posoda 18 x 14 cm*

Steklena s plastičnim pokrovom.

5,

99

za komplet

1,

4,49

79

za komplet

Komplet 3 steklenih kozarcev*

Steklena s plastičnim pokrovom.

5,

99

za komplet

1,

Večnamenski komplet ožemalnika citrusov in ribeža* Komplet vključuje: posodo z merico, mali ožemalnik, velik ožemalnik in ribež.

99

Posodica za pranje in odcejanje semen in manjših sadežev*

Posebej primerna za kvinojo.

Komplet za pripravo tofuja in rikote* Komplet vključuje: posodo, košarico in pokrov.

19,

99

Predalnik s 4 predali TOWER4*

:46:14

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Iz plastike, mere: 38 x 38 x 83 cm, barve: bela, peščena ali siva.

9649_20190110125158_atm_D.indd 11 14410_20190110124014_P3_SLO_2019_Slovenia_Definitivo.indd 11

1,49

2 ,59

za kos

Vsikatalogi.si Vedra/velike sklede*

Lepljivi čistilni valjček s trojnim delovanjem*

Plastično vedro s prostornino 10 l, okrogla skleda premera 32 cm, kvadratna skleda z merami: 34 x 34 cm, različne barve.

1,

49

za komplet

Odstranjuje bakterije, pršice in molje, lepilna površina odišavljena z eteričnimi olji.

Komplet 6 sponk za zapiranje vrečk*

1,99

za kos

Sredstvo za odstranjevanje vlage CLIMA FIX* Vpija odvečno vlago, preprečuje nastanek plesni in madežev na stenah, odpravlja neprijetne vonjave.

10/01/2019 12:52:47 12:46:28


0,

26.

60 za kg

Rumeni krompir, pakiran 5 kg za kos 2,99 €

JAN. 2019

-40%

1,

-36%

65

0,

/ 2,79

75

-31%

Polnjeni mentol bonboni

1,

400 g za kg 1,88 €

/ 1,19

Barjene piščančje in puranje klobase, 12 kosov

15

/ 1,69

5-dnevna nagrobna sveča

1 kg

-33%

popust pri blagajni

7,69 / 11,59

Sir Grana Padano DOP, pakiran za kg

24,

99

7,

99

Stojalo za sušenje perila*

Vsikatalogi.si

Omara za čevlje Tris Waves*

Iz plastike, mere: 51 x 17 x 118 cm, barve: bela, peščena ali siva.

Zložljivo, sušilna površina 18 m.

Pri nas lahko kupite

SPREMLJAJTE NAS NA FACEBOOKU

DARILNE BONE za

Predloge, pohvale, pritožbe, reklamacije ali vprašanja nam pošljite na elektronski naslov:

10 €, ki so praktično

ali nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 19 50. Na voljo smo vam od ponedeljka do petka: 7:00—20:00. (klici so možni samo znotraj Slovenije)

darilo za vaše najbližje.

9649_20190110125158_atm_D.indd 12 14410_20190110124014_P3_SLO_2019_Slovenia_Definitivo.indd 12

IN INSTAGRAMU

informacije@eurospineko.si

EUROSPIN EKO d.o.o., Renški Podkraj 64, 5292 Renče

10/01/2019 12:52:48 12:46:43


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu