Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

18.–24.

slo_dor_C

JUL. 2019

Vsikatalogi.si


popust

40% -40%

2,

39

Mešani morski sadeži za cvrtje 500 g za kg 4,78 €

/ 3,99

-40%

2,

39

0,

95

Pica s šunko, 2 kosa

-40%

0,47

700 g za kg 3,41 €

/ 3,99

-40%

-40%

0,

18.–24. JUL. 2019

57

/ 0,79

Topljeni sir v lističih, lahki

0,47

/ 0,95

/ 1,59

250 g za kg 1,88 €

Skuta Ricotta

-40%

200 g za kg 2,85 €

Barjene klobase iz piščančjega in puranjega mesa

250 g za kg 1,88 €

/ 0,79

Mortadela Bologna IGP, rezine 150 g za kg 6,33 €

-40%

1,

13

/ 1,89

Bavarsko maslo

SUPER

250 g za kg 4,52 €

PONUDBA

Krhko testo

-40%

0,59

230 g za kg 2,57 €

-40%

1,01

/ 0,99

/ 1,69

Vsikatalogi.si -40%

1,

01

Polnozrnati riž, parboiled

Mlečni napitek z aktivnimi encimi, navadni/ za kos mešano sadje

-40%

1,19

1 kg

/ 1,69

/ 1,99

Olje za cvrtje 1l

6 x 100 g za kg 1,68 €


popust Kapre

-40%

0,

51

210 g/plod 120 g za kg 4,25 €

40% -40%

0,

/ 0,85

18.–24. JUL. 2019

-40%

63

0,

/ 1,05

69

Ananas, v rezinah 565 g/plod 340 g za kg 2,03 €

/ 1,15

Kruh za sendviče 250 g za kg 2,52 €

-40%

1,

11

Kava 100 % Arabica 250 g za kg 4,44 €

-40%

-40%

1,

/ 1,85

01

700 g za kg 1,44 €

23

/ 0,39

Energijski napitek

53

Sadni nektar, različni okusi 1l

za kos

/ 0,89

Ledeni čaj, limona 1,5 l za l 0,23 €

-40%

-40%

0,

35

/ 0,59

/ 1,69

Polnozrnati keksi Frollini

0,

0,

-40%

1,49 / 2,49

Tekoči detergent za črno perilo 1,5 l za l 0,99 €

Vsikatalogi.si

-40%

2 ,07 za kos

/ 3,49

Olje za lase, argan in makadamija/ avokado in grenivka 100 ml za l 20,70 €

250 ml za l 0,92 €

SUPER PONUDBA

-40%

0,83 / 1,39

Zobne palčke za pse, 7 kosov 180 g za kg 4,61 €


popust

30% -30%

1,

08

/ 1,55

Sladoledne lučke s čokoladnim prelivom, 6 kosov 330 g za kg 3,27 €

-30%

18.–24. JUL. 2019

-30%

1,

39

0,34

/ 4,59

330 g za kg 4,21 €

-30%

popust pri blagajni

6,

/ 1,99

-30%

3,21

Sladoled v lončku, smetana in kakav, 6 kosov

99

Trdi zorjeni sir za kg

/ 9,99

Margarina 250 g za kg 1,36 €

-30%

1,88

Veliki tortelini s skuto in špinačo 2 x 500 g

/ 2,69

/ 0,49

Ovčji sir Pecorino Sardo DOP, zorjen 300 g za kg 10,70 €

-30%

1,

25

/ 1,79

Jajca iz proste reje, velikost M, 6 kosov

-30%

-30%

0,

34

0,69 / 0,99

0,49 Vsikatalogi.si /

Namenska moka za domače pecivo 1 kg

-30%

0,69 / 0,99

Tatarska omaka 180 g za kg 3,83 €

-30%

SUPER

PONUDBA

1,39 / 1,99

Bio jabolčni kis 700 ml za l 1,99 €

Ribana kaša 500 g za kg 1,38 €


popust Zelene olive

-30%

0,

80

565 g/plod 340 g za kg 2,35 €

30% -30%

0,

/ 1,15

0,62

415 g za kg 2,00 €

/ 1,19

Čips, lističi

-30%

83

Pasulj s klobaso

160 g za kg 3,88 €

-30%

0,76

/ 0,89

18.–24. JUL. 2019

-30%

0,

80

Droben stročji fižol 800 g/plod 440 g za kg 1,82 €

/ 1,15

Sadni namaz, sliva 380 g za kg 2,00 €

-30%

1,15

/ 1,09

/ 1,65

Prepečenec 640 g za kg 1,80 €

-30%

1,

01

/ 1,45

Rezine MilCiok, 10 kosov 350 g za kg 2,89 €

SUPER PONUDBA

-30%

0,

-30%

0,

76

/ 1,09

83

/ 1,19

Vsikatalogi.si Keksi Petit 500 g za kg 1,52 €

-30%

0,69

Sadni nektar/sok, različni okusi

6 x 200 ml za kos za l 0,58 €

-30%

1,74

/ 0,99

/ 2,49

Višnjev sirup 1,5 l za l 1,16 €

Mehki sadni bonboni 300 g za kg 2,77 €


popust

30%

18.–24. JUL. 2019

-30%

-30%

0,

0,34

55

/ 0,49

Pijača Cola, brez sladkorja

/ 0,79

1,5 l za l 0,23 €

Nektar, črni ribez 1l

SUPER

-30%

PONUDBA

65

1,81

/ 3,79

/ 2,59

Refošk

Malvazija

750 ml za l 3,53 €

750 ml za l 2,41 €

-30%

1,53 / 2,19

Toaletni papir, 2-slojni, 4 role

-30%

0,83

Zobna pasta, več vrst 75 ml za l 11,07 €

za kos

/ 1,19

-30%

4,54

Nadomestne moške britvice, 4 kosi

-30%

2 ,44 za kos

/ 6,49

Vsikatalogi.si

/ 3,49

Tekoči detergent za perilo, s sodo bikarbono/ za zaščito tkanin 3l za l 0,81 €

0,06 €

-30%

0,83 / 1,19

Gel za WC, z belilom 1l

-30%

1,39

Osvežilec za WC školjko, več vrst

2 x 55 g za kos za kg 12,64 €

/ 1,99

-30%

0,27

za kos

/ 0,39

Pašteta Premium za sterilizirane mačke, več vrst 100 g za kg 2,70 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

2,

-30%


18.–24. JUL. 2019

-20%

4,

79

Škampi, celi 450 g za kg 10,64 €

Med izdelki Ondina, ki prihajajo izpod rok najbolj izkušenih ribičev, boste vselej našli to, kar potrebujete, ko želite pripraviti dobro ribjo večerjo.

-25%

4,49 za kos

/ 5,99

/ 5,99

Fileji brancina/ orade 380 g za kg 11,82 €

-20%

-23%

4,75

4,

/ 5,99

/ 6,29

Očiščene sipe

Repki tropskih kozic

450 g za kg 10,56 €

350 g za kg 13,69 €

Vsikatalogi.si 3,19

-21%

-20%

1,79 / 2,29

/ 3,99

Fileji tunine v oljčnem olju

Solata z morskimi sadeži

260 g za kg 12,27 €

200 g za kg 8,95 €

-22%

1,39 / 1,79

79

Fileji skuše na žaru, v ekstra deviškem oljčnem olju 120 g za kg 11,58 €

-20%

6,39 / 7,99

Tunina v oljčnem olju 12 x 80 g za kg 6,66 €


18.–24. JUL. 2019

Sveži KRUH -40%

0,

Sirovi štručki

59

SUPER

2 x 100 g za kg 2,95 €

PONUDBA

/ 0,99

VSAK DAN sveži kruh Bela rustikalna štruca

-16%

0,

99

500 g za kg 1,98 €

za kos

za kos

/ 1,19

za kos

/ 0,39

Rženi hlebček, rezan

0,89

0,

29

95 g za kg 3,05 €

Vsikatalogi.si

/ 1,19

-25%

Jabolčni zavitek

-25%

500 g za kg 1,78 €

-18%

2 ,69

za kos

/ 3,29

Sacher kocke 450 g za kg 5,98 €


1,

29 za kg

SADJE in ZELENJAVA 79 0, za kg

Jabolka zlati delišes

Nektarine

1,

1,85

29

za kg

za kg

Rdeča paprika

Melona

Sveže MESO

1,

18.–24. JUL. 2019

79 za kos

/ 2,39

Cordon bleu 500 g za kg 3,58 €

18.–24. JUL. 2019 OMEJENA KOLIČINA

4,

49

Vsikatalogi.si za kos

Balkanski čevapčiči

960 g za kg 4,68 €

popust pri blagajni

3,29

za kg

/ 4,39

Začinjena piščančja krila

5,

29 za kg

/ 5,99

Svinjski vrat brez kosti v kosu


ZA prave gospodinje 29,99

Parni kuhalnik ARIETE* Tri posode s pokrovom + posoda za riž, prostornina 9 l, časovnik 60 min, samodejni izklop, 100 °C v 40 sekundah, vidni kazalnik količine vode, moč: 800 W.

29,

od

9,

4,

99

Palični mešalnik DOLCEVITA IMETEC*

99

4-litrska centrifuga za solato VINTAGE SNIPS*

99

Namizni žar TEPPAN YAKI SEVERIN* Litoželezna plošča s prevleko proti sprijemanju in območjem »hot spot« za kuhanje pri visokih temperaturah, izvlečni pladenj za zbiranje maščob, odstranljivi napajalni kabel s termostatom in kontrolno lučko, idealno za japonski način kuhanja Teppan Yaki, mere plošče: pribl. 25,4 x 45,7 cm, moč: 2.200 W.

9, 19, 99

do

12 ,

OD 18. JUL. 2019

99

99 za kos

Različne ponve* Iz kovanega aluminija, s prevleko iz materiala ILAG Granitec, ročaj soft touch, dno posode primerno za indukcijo.

Ponev Ø 24 cm* Prevleka proti sprijemanju, dno posode primerno za indukcijo, barva: zelena ali oranžna.

Ponev Ø 28 cm*

Vsikatalogi.si

Rezila iz nerjavnega jekla, pulzno delovanje, moč: 170 W.

ULTIMATE

3,99

Komplet 3 škarij*

7,99

za komplet

Komplet 3 cedil* Iz nerjavnega jekla.

1,99

Jekleno rezilo, tipi škarij: kuhinjske, šiviljske in škarje za papir.

za kos

Penavka/ Lopatka* Iz najlona, barvni ročaj.

4,

99 za komplet

Komplet 3 kuhinjskih nožev* Rezilo iz nerjavnega jekla, dolžina rezil: chef 20 cm, za kruh 20,5 cm, večfunkcijsko 13 cm.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

za komplet


ZA prave gospodinje

OD 18. JUL. 2019

29,99 Aparat za vakuumiranje* Za vrečke širine najv. 28 cm, priložena dva zvitka folije dolžine 5 m (vsak), moč: 175 W.

19,

4,

99

Spiralni rezalnik zelenjave*

99

Prt, 140 x 180 cm* 50 % bombaž, 50 % poliester, različni motivi.

Komplet prijemalke in rokavice*

S široko posodo, 3 različnimi rezili in protizdrsnimi nogicami, moč: 120 W.

Prevleka: 100 % bombaž, polnilo: 100 % poliester, različni motivi.

Komplet 2 krp* 100 % bombaž, mere: 45 x 65 cm, različni motivi in barve.

5,

99

Prt odporen proti madežem, 140 x 180 cm*

3,

Vsikatalogi.si 100 % poliester, različni potiski.

99 za kos

Prt, 120 x 180 cm/150 x 150 cm* 50 % PVC, 50 % poliester, različni motivi.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Prt odporen proti madežem, 140 x 240 cm*

14,

99 za komplet

Komplet 4 blazin za stole s pritrdilnimi trakovi* 50 % bombaž, 50 % poliester, mere: 40 x 40 cm, različne barve.

4,

99 za kos

Prešita blazina, 40 x 40 cm/ 30 x 50 cm* 50 % bombaž, 50 % poliester, različne barve.

4,

99 za kos

Pogrinjek* 100 % bambus, protizdrsna podloga iz polipropilena, mere: 50 x 80 cm, različne barve.


0,

20.

99

Banane

za kg

JUL. 2019

-33%

1,

25

Mini lučke z mandlji, 8 kosov 328 g za kg 3,81 €

0,

45

Rolada z lešnikovo kremo

-40%

250 g za kg 1,80 €

1,65

/ 0,75

/ 1,89

-20%

-40%

Lističi za vpijanje barv, 24 kosov

/ 2,79

popust pri blagajni

9,19 / 11,59

Grana Padano DOP, pakiran za kg

12 ,

99

Vsikatalogi.si 99 9,

Komplet 3 rezalnih desk*

Iz materiala PP, z ročajem, mere: 33 x 20 cm, 37 x 24 cm in 41 x 25 cm. za

komplet

Opekač kruha z 2 kleščama* Izvlečni pladenj za odstranjevanje drobtin, elektronski časovnik in toplotno izolirano ohišje, moč: 750 W.

Pri nas lahko kupite

SPREMLJAJTE NAS NA FACEBOOKU

DARILNE BONE za

Predloge, pohvale, pritožbe, reklamacije ali vprašanja nam pošljite na elektronski naslov:

10 €, ki so praktično

ali nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 19 50. Na voljo smo vam od ponedeljka do petka: 7:00—20:00. (klici so možni samo znotraj Slovenije)

darilo za vaše najbližje.

EUROSPIN EKO d.o.o., Renški Podkraj 64, 5292 Renče

IN INSTAGRAMU

informacije@eurospineko.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu