Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

Pametni nakup 27. februarja–4. marca 2020

slo_dor_C

Pametni nakup

SUPER KONEC meseca za upokojence Suhe slive 200 g + peresniki 1 kg Ob nakupu nad 20 € s predložitvijo tega bona in dokazila o statusu upokojenca pri blagajni prejmete zgoraj navedena izdelka brezplačno. Z 1 bonom prejmete samo 1 komplet izdelkov. Boni se ne seštevajo, na nakup se lahko uveljavi samo 1 bon. Veljajo samo originalni boni. Velja za količino na zalogi v trgovini. Boni so unovčljivi v vseh trgovinah Eurospin v Sloveniji.

Vse, kar imate najraje!


27. februarja – 4. marca 2020

Veliko izdelkov po 0,50 € -15%

0,50 /

BARJENE PERUTNINSKE KLOBASE S SIROM

-36

%

150 g

za kg 3,33 €

0,50

0,59

0,79 /

za kos

-12

%

0,50 /

POLPOSNETO MLEKO Z 1,5 % M. M. 1l

0,57

-15

%

0,50 /

MOCARELA 125 g

za kg 4,00 €

TEKOČI SADNI JOGURT Z 0,1 % M. M. 500 g

0,59

za kg 1,00 €

-9

%

0,50 / 0,55

ZAČIMBE ZA GOLAŽ IN PAPRIKAŠ 50 g

za kg 10,00 €

-15

%

0,50 /

TUNINA PAŠTETA 75 g

za kg 6,67 €

-9

%

0,50 /

DROBEN GRAH

400 g/plod 270 g za kg 1,85 €

0,55

0,59

-15%

0,50 / 0,59

LEDENI ČAJ, BRESKEV 1,5 l

za l 0,33 €

-15

%

0,50 / 0,59

BITTER LEMON 1,5 l

za l 0,33 €

-27

%

0,50 / 0,69

GOBICE ZA NERJAVNO JEKLO, 3 KOSI

-27%

0,50 /

za kos

0,69

PAŠTETA ZA PSE, PIŠČANEC/ TELETINA 300 g

za kg 1,67 €

Kakovost po nizki ceni


27. februarja – 4. marca 2020

Veliko izdelkov po 1,00 € -28

-28

1,00 /

1,00 /

%

%

1,39

PANIRANE ZELENJAVNE PALČKE, 10 KOSOV 300 g za kg 3,33 €

1,39

ZELENJAVNI TRIS 600 g za kg 1,67 €

-20

%

1,00 /

MASCARPONE

-15

%

-32

%

250 g za kg 4,00 €

1,00 /

1,00

1,25

1,19

1,49 /

-22%

1,00 /

SIRČKI, 16 KOSOV 280 g za kg 3,57 €

EDAMEC, REZINE

-15%

1,00 /

200 g za kg 5,00 €

1,29

1,19

SLAŠČIČARSKI IZDELEK ZA STEPANJE, SLADKAN 500 ml za l 2,00 €

OMEJENA KOLIČINA INSTANT

OMEJENA KOLIČINA OMAKA IZ

1,00

1,00

za kos

TESTENINE V VREČKI, VEČ VRST 160 g za kg 6,25 €

za kos

ČEŠNJEVIH PARADIŽNIKOV, VEČ VRST 360 g za kg 2,78 €

-28

%

1,00 /

MAJONEZA V KOZARCU 500 ml za l 2,00 €

1,39

-15%

1,00 / 1,18

SONČNIČNO OLJE 1l

www.eurospin.si

BRIE 200 g za kg 5,00 €


27. februarja – 4. marca 2020

Veliko izdelkov po 1,00 € -22

-13

1,00 /

1,00 /

%

%

1,29

ZELENE OLIVE

565 g/plod 340 g za kg 2,94 €

1,15

-13

%

1,00 /

BRESKOV KOMPOT

822 g/plod 480 g za kg 2,08 €

1,15

BALZAMIČNI KIS IZ MODENE IGP 500 ml

za l 2,00 €

-25

%

-28

%

1,00 /

1,00

1,35

REZINE FARCICIOK S ČOKOLADNIMI KOŠČKI, 10 KOSOV 300 g

za kg 3,33 €

-8

%

1,00 /

MLEČNA RIŽEVA ČOKOLADA 200 g

za kg 5,00 €

1,09

1,39 /

KEKSI FROLLINI

OMEJENA KOLIČINA

1,00

1 kg

BIO NAPITEK, RIŽ IN SOJA 1l

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA ČISTILNI

OMEJENA KOLIČINA

1,00

1,00

1,00

za kos

PIJAČA V TETRAPAKU, RAZLIČNI OKUSI 1,5 l

za l 0,67 €

ROBČKI Z MICELARNO VODO, 25 KOSOV

TEKOČE MILO ZA ODSTRANJEVANJE VONJEV 500 ml

za l 2,00 €

Kakovost po nizki ceni

-28

%

1,00 / 1,39

RAZMAŠČEVALEC Z VONJEM MARSEJSKEGA MILA, V RAZPRŠILU 1l


27. februarja – 4. marca 2020

Veliko izdelkov po 1,50 € -24

%

1,50 /

PIŠČANČJI OCVRTKI 300 g za kg 5,00 €

1,99

-20

%

1,50 /

ZELENJAVNA PICA 355 g za kg 4,23 €

1,89

-16

-14

1,50 /

1,50 /

%

%

1,79

1,75

-11

%

1,50 /

KORNETI, VANILJA IN KAKAV, 6 KOSOV 450 g za kg 3,33 €

1,69

NAVADNI JOGURT 1 kg

-11

%

1,50 / 1,69

MLEČNI NAPITEK Z AKTIVNIMI ENCIMI, OKUS JAGODA 6 x 100 g za kg 2,50 €

-24

%

1,50 /

PRAŽENI ARAŠIDI V LUPINI 500 g za kg 3,00 €

1,99

TLAČENKA 400 g za kg 3,75 €

-24 Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

%

1,50 1,99 /

NAPITEK FRAGOLINO 750 ml za l 2,00 €

-20

-24

1,50 /

1,50 /

%

za kos

1,89

ČOKOLADNI LISTIČI, RAZLIČNI OKUSI 125 g za kg 12,00 €

-24%

1,50 / 1,99

PAPIRNATE BRISAČE, 3-SLOJNE, 3 ROLE

www.eurospin.si

%

za kos

1,99

OSVEŽILEC ZA WC-ŠKOLJKO, VEČ VRST 2 x 55 g za kg 13,64 €


27. februarja – 4. marca 2020

Veliko izdelkov po 2,00 € -28

%

2,00 /

SKUTNI ŠTRUKLJI 700 g za kg 2,86 €

2,79

-22

%

2,00 /

BARJENE KLOBASE, 12 KOSOV

-22%

2,00 /

1 kg

2,59

2,59

GOZDARSKA SALAMA 380 g za kg 5,26 €

-14

%

2,00 /

GRANA PADANO DOP, RIBAN 200 g za kg 10,00 €

2,35

-25

%

2,00 /

KAPELETI S PRŠUTOM 2 x 500 g

-27

%

2,00

2,69

2,75 /

-12

%

2,00 / 2,29

KAVA CLASSICO 2 x 250 g za kg 4,00 €

-33

%

2,00 /

KOSI TUNINE V OLJČNEM OLJU 300 g za kg 6,67 €

NEKTAR, BOROVNICA 6 x 125 ml za l 2,67 €

2,99

-28%

-28%

-22%

2,00 /

2,00 /

2,00 /

KREMA ZA TELO, VLAŽILNA/ HRANILNA

LISTIČI ZA VPIJANJE BARV, 24 KOSOV

za kos

2,79

2,79

400 ml za l 5,00 €

Kakovost po nizki ceni

2,59

DETERGENT ZA BARVNO PERILO 1,5 l za l 1,33 €


Sveže meso

27. februarja– 4. marca 2020

Cene veljajo samo za mesnice

5,29 6,89 /

za kg

PIŠČANČJI FILE

4,39 / za kg

5,49

1,49 / za kos

SVINJSKI VRAT S KOSTJO

1,99

2,79 / za kos

PANIRANI SESEKLJANI PIŠČANČJI ZREZKI 500 g za kg 2,98 €

3,59

6,89 / za kg

PIŠČANČJA NABODALA 400 g za kg 6,98 €

MESO ZA GOLAŽ

7,89

Vsak dan sveže


Sadje in zelenjava

1,29

LIMONE

za kg

0,50 za kg

27. februarja–4. marca 2020

0,99

JABOLKA IDARED

0,99

KISLO ZELJE

za kg

RDEČI KROMPIR, PAKIRAN 5 kg za kos 2,49 €

za kos

Sveži kruh -16

%

0,99 /

RŽENI HLEBČEK, REZAN 500 g za kg 1,98 €

1,19

za kos

1 kg

27. februarja–4. marca 2020

-18%

2,69 / 3,29

za kos

SACHER KOCKE 450 g za kg 5,98 €

-28

%

0,85 / za kos

1,19

ČRNA RUSTIKALNA ŠTRUCA 500 g za kg 1,70 €

-18

%

0,45 / za kos

0,55

Vsak dan sveže

ŠTRUČKA S SIROM 80 g za kg 5,63 €


Ne spreglej!

od 27. februarja 2020

59,99 ELEKTRIČNA VERIŽNA ŽAGA*

Samodejno podmazovanje verige, zaščita pred povratnim udarcem, 35-centimetrski rez, moč: 1.800 W.

TELESKOPSKE ŠKARJE ZA OBREZOVANJE VEJ* Teleskopski ročaj dolžine 160–265 cm, jekleno rezilo, ki je idealno za rezanje vej do premera 30 mm.

22,99

14,99

za komplet

za kos

KOMPLET PRIPOMOČKOV ZA VRTNARJENJE*

Komplet sestavlja teleskopski ročaj iz aluminija + 6 priključkov: žagica, motika z zaobljenim robom in viličastim nastavkom, motika pravokotne oblike z viličastim nastavkom, grabljice z 11 zobci, grabljice z 8 zobci, krtača za tlakovce.

ŠKARJE ZA OBREZOVANJE/ ŽIVO MEJO*

Jekleno rezilo s prevleko iz ilaflona, protidrsni ročaji.

5,99 VRTNA ŽAGA*

Idealna za obrezovanje manjših in večjih vej, protidrsni ročaj, dolžina rezila 330 mm.

5,99

ŠKARJE ZA TRAVO*

Idealne za striženje trave ob živih mejah, kamnih in zidovih, z jeklenimi rezili, od katerih ima eno prevleko proti sprijemanju, z ergonomsko oblikovanim ročajem, varnostnim zaklepanjem in vrtljivost do 340°.

4,99

za par

KOLENČNIKI ZA VRTNARJENJE*

Enotna velikost, nastavljivo zapiranje na ježke, ščitijo kolena pred udarci, hladom in trdimi površinami, mere: 24 x 21 x 5,5 cm.

4,99

4,99

ŠKARJE ZA OBREZOVANJE Z ZATIKALOM*

FLEKSIBILNO VEDRO*

Prostornina: 27 l.

Univerzalni ročaj, sistem za zaklepanje.

Pametni nakup

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

15,99

Preverjena varnost Znak jamstva, kakovosti in zanesljivosti. Preverjeni, certificirani in upoštevani vsi varnostni vidiki izdelka na podlagi zahtev nemškega in evropskega tržišča.


Ne spreglej!

od 27. februarja 2020

49,99 ŽAGA ZA VEJE Z BATERIJO*

Baterija je uporabna pri vseh ENKHO PROFESSIONAL in EURO GARDEN aparatih.

Nastavljiva hitrost, funkcija optimizacije, zamenljivo rezilo, prereže les debeline do 100 mm.

69,99

Baterija je uporabna pri vseh ENKHO PROFESSIONAL in EURO GARDEN aparatih.

BREZŽIČNI OBREZOVALNIK VEJ Z BATERIJO 20 V*

8-palčni meč Oregon, nastavljiva dolžina naramnice s kavljem z zaskočnim zapiranjem, nastavljanje napetosti verige, okence za spremljanje količine olja, podaljšanje meča za rezanje v zraku, priložena zaščita za rezila, 100-ml vsebnik z oljem, priložen ključ.

3,99 za kos VRTNO ORODJE* Kovinsko ogrodje, ročaj iz materiala PP in TPR.

14,99

ZALIVALKA, 10 L*

Iz pocinkanega jekla.

3,99 za par

NAJLONSKE ROKAVICE S PREVLEKO IZ LATEKSA*

Rokavice iz filamentne preje z vojaškim motivom, s prevleko iz lateksa.

9,99

3,99

PODSTAVEK ZA RASTLINE NA KOLESIH* Kovinsko ogrodje, kolesa iz PP, premera 30 cm, najv. nosilnost: 50 kg.

LONEC ZA RASTLINE Z DVOJNIM ROBOM TERRA DI SIENA*

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Iz odporne plastike, premera 40 cm.

9,99

za komplet

KOMPLET 2 PAROV POVEZLJIVIH LONCEV* Iz plastike, nastavljivi, povezljivi in z možnostjo pritrditve na steno, z notranjim lončkom za preprečevanje zastajanja vode.

8,99

7,99

za kos

2,99 za kos

UMETNE RASTLINE V LONČKU* Več vrst.

LOK ZA VZPENJALKE*

Idealne oblike in zgradbe za rast vzpenjalk, mere: 240 x 140 x 37 cm.

www.eurospin.si

5,99

POTONIKA IZ UMETNEGA MATERIALA*

UMETNO REZANO CVETJE, VEČ VRST*


Pametni nakup

! n e c h i r o n a t o b So

0,99

6,19 /

BANANE

SPECK – DIMLJENO SUŠENO STEGNO, V KOSU

10,39

za kg

-40%

i ri blagajn popust p

2,15 /

za kg

3,59

TEKOČI DETERGENT ZA PERILO, Z VONJEM MARSEJSKEGA MILA 4l

za l 0,54 €

0,04 €

0,69 /

0,49 /

0,99

0,85

BELI KRUH, REZINE 400 g

za kg 1,23 €

-42%

NEKTAR, JAGODA IN JABOLKO 1l

-30%

-40%

od 29. februarja 2020

59,99

59,99

ELEKTRIČNA KOSILNICA*

JEKLENA ČRPALKA ZA ODPADNE VODE*

Osna regulacija višine reza v tri položaje, praktičen ročaj za prenašanje, nosilec, ki preprečuje trganje, z velikimi kolesi, ki ne poškodujejo travnate površine, moč: 1.000 W.

Zaradi pritrditve omogoča nenehno prilagajanje plovnega stikala, s priročnim ročajem za prenašanje. Univerzalni priključek, visokokakovostno obročno drsno tesnilo za dolgotrajno uporabo, moč: 520 W.

Pametni nakup

* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Ponudba velja tudi ob nedeljah v odprtih trgovinah.

29. februar 2020


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu