Pametni nakup 3.-9. septembra 2020
-23%
1,99 /
Pametni nakup
2,59
KAVA MINAS 500 g
slo_dor_C
za kg 3,98 €
-26%
1,39 /
-20%
3,19 /
1,89 BAVARSKO MASLO 250 g
3,99
za kg 5,56 €
AKACIJEV MED 450 g
za kg 7,09 €
Neverjetno SAMO 3. IN 4. SEPTEMBRA ZA VSAK NAKUP NAD 25 € Z DOPLAČILOM 1 € PREJMETE SUŠILEC ZA LASE*! *Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.
Ko kakovost sreča nizko ceno
30 cm
3.-9. septembra
Polni ener
V NOV -20%
-14%
-28%
1,19 /
0,85 /
1,99 /
MILANSKA SALAMA, REZINE
MORTADELA, REZINE
150 g
za kg 5,67 €
BARJENE PERUTNINSKE KLOBASE, 12 KOSOV
1,49
0,99
2,79
150 g
za kg 7,93 €
1 kg
-20%
-26
%
0,79 /
0,65 /
0,99
SIRNI NAMAZ, LAHKI
-25%
200 g
0,59 /
za kg 3,25 €
0,89
za kos
GAVDA, REZINE
0,79
TEKOČI SADNI JOGURT, RAZLIČNI OKUSI
150 g za kg 5,27 €
500 g za kg 1,18 €
-11
%
0,75 / za kos
0,85
MINI PRIGRIZEK S KAKAVOM/ MEDOM 4 x 30 g za kg 6,25 €
-17
-21
0,65 /
1,69 /
%
0,79
POLNOMASTNO MLEKO S 3,5 % M. M., Z ZAMAŠKOM 1l
%
2,15
JAJCA IZ HLEVSKE REJE, VELIKOST M, 15 KOSOV
-29
%
0,39 / 0,55
JETRNA PAŠTETA PREMIUM 95 g za kg 4,11 €
2020
gije
DAN OMEJENA KOLIČINA
-15
%
1,99
1,09 /
PRIPRAVEK ZA ČOKOLADNI NAPITEK
MARELIČNI/JAGODNI DŽEM 700 g za kg 1,56 €
-20
1,59 /
1,29
za kos
ARAŠIDOV NAMAZ, CREAMY/CRUNCHY
%
za kos
350 g za kg 4,54 €
1,99
1 kg
OMEJENA KOLIČINA KREMNI NAMAZ
1,49 za kos
V KOZARCU, MLEČNI Z LEŠNIKI/ Z LEŠNIKI 30 % 220 g za kg 6,77 €
-24
%
1,25 /
POLNOZRNATI PREPEČENEC
-22%
640 g
1,15 /
za kg 1,95 €
1,65
1,49
HRUSTLJAVI MUESLI S TEMNO ČOKOLADO IN LEŠNIKI 375 g za kg 3,07 €
-23
%
1,45 / za kos
1,89
KOSMIČI, VEČ VRST 500 g za kg 2,90 €
-15%
1,85 / 2,19
REZINE MILK CIOK, 10 KOSOV 390 g za kg 4,74 €
-17%
0,65 / 0,79
100 % POMARANČNI SOK 1l
ODLIČNA KAKOVOST
Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani
Zamrznjeni izdelki -20%
1,19 /
PEČEN KROMPIR
-20%
1 kg
4,79 /
1,49
-25%
2,85 /
ŠKAMPI, CELI 450 g za kg 10,64 €
5,99
GOVEJI HAMBURGERJI, 10 KOSOV 750 g za kg 3,80 €
-21%
1,49 / za kos
3,85
3.-9. septembra 2020
-20%
popust pri blagajni
HOBOTNICA, OČIŠČENA za kg
11,99 / 14,99
SOJIN SLADOLED V LONČKU, TIRAMISÙ/ VIŠNJA/KAKAV 250 g za kg 5,96 €
1,89
-20%
2,79 /
CMOKI S SLIVOVIM NADEVOM 1 kg
3,49
-23%
0,99 / 1,29
SLADOLEDNE LUČKE BIG CIOC Z MANDLJI, 3 KOSI 255 g za kg 3,88 €
-28%
-15%
popust pri blagajni
0,99 /
4,79 /
1,39
5,69
PIŠČANČJE PRSI, REZINE
PREKAJENA REBRA za kg
-27%
3,99 / 5,49
PARMIGIANO REGGIANO DOP 300 g za kg 13,30 €
-20
%
1,19 /
MINI MOCARELE 250 g za kg 4,76 €
1,49
150 g za kg 6,60 €
-20
%
2,39 / 2,99
ČAJNA KLOBASA 420 g za kg 5,69 €
-20%
-23%
2,39 /
0,65 /
2,99
ŠUNKA V OVITKU 500 g za kg 4,78 €
0,85
SVEŽE LISTNATO TESTO 265 g za kg 2,45 €
Galaksija naših blagovnih znamk
ODLIČNA KAKOVOST
Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani
Pametni nakup OMEJENA KOLIČINA SADNI
1,99
PROBIOTIČNI JOGURT Z ŽITI 8 x 125 g
-20%
0,39 / 0,49
3.-9. septembra 2020 NAMENSKA MOKA ZA DOMAČE PECIVO 1 kg
-22%
1,55 /
RIŽ ARBORIO, ZA RIŽOTE 1 kg
1,99
-17%
0,65 / 0,79
ŠIROKI JAJČNI REZANCI 250 g
za kg 2,60 €
-20
%
0,23 /
MAJONEZA V VREČKI 85 g
-25%
0,59 /
za kg 2,71 €
JUŠNE KOCKE ZA GOVEJO JUHO 220 g
za kg 2,68 €
0,79
0,29
-22%
0,69 / 0,89
PARADIŽNIKOVA OMAKA Z ZELENJAVO 700 g
za kg 0,99 €
-25
%
3,35
-21%
0,59 /
ŠAMPINJONI V SLANICI, REZANI 390 g/plod 230 g za kg 2,57 €
0,75
-25%
2,45 /
TUNINA V OLJČNEM OLJU 4 x 80 g
za kg 7,66 €
3,29
4,49 /
EKSTRA DEVIŠKO OLJČNO OLJE 1l
-15%
1,69 /
GOVEJI VAMPI 400 g
za kg 4,23 €
1,99
www.eurospin.si
-25%
0,89 / 1,19
PASULJ S KLOBASO 415 g
za kg 2,14 €
Pametni nakup -25%
0,29 /
BELI FIŽOL, KUHANI
-24%
400 g/plod 240 g
0,75 /
za kg 1,21 €
0,39
za kos
3.-9. septembra 2020 BRUSKETA Z OLIVAMI/ ROŽMARINOM 150 g
za kg 5,00 €
0,99
-23%
-15%
0,65 /
1,39 /
0,85
KEKSI FROLLINI S KAKAVOM IN LEŠNIKI 700 g
za kg 1,99 €
1,65
RUSTIKALNI ČIPS 200 g
za kg 3,25 €
OMEJENA KOLIČINA POLNOZRNATA
-18%
2,49
0,89 /
za kos
1,09
PIRINA TORTA, VEČ VRST 400 g
za kg 6,23 €
-31%
0,89 /
MEHKI MLEČNI BONBONI TOFFEE 300 g
za kg 2,97 €
1,29
-33%
0,99 / 1,49
KEKSI SAVOIARDI
SIRUP MALINA 1l
400 g
za kg 2,23 €
-34
%
0,19
0,45 / 0,59
PIVO BERGEDORF 4,5 VOL. % 330 ml
za l 1,36 €
-13%
1,55 / za kos
1,79
BELO/RDEČE NAMIZNO VINO 2l
za l 0,78 €
0,29 /
TONIK
-25%
500 ml
2,99 /
za l 0,38 €
3,99
ODLIČNA KAKOVOST
PENEČE VINO PROSECCO DOC, ZELO SUHO 750 ml
za l 3,99 €
Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani
INTEGRIRANA P R I D E L A VA
Ko kakovost sreča nizko ceno
Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
-23%
Pametni nakup -25
%
PAPIR ZA PEKO
-26%
-24%
2,19 /
1,65 /
50 m
2,99 / 3,99
3.-9. septembra 2020
za kos
2,99
TOALETNI PAPIR, 2-SLOJNI, 4 ROLE
2,19
-26%
1,25 /
ZOBNA ŠČETKA, VEČ VRST, 2 KOSA
1,69
za kos
PRT DAMAST IZ ČISTE CELULOZE, RAZLIČNE BARVE
OMEJENA KOLIČINA OTROŠKI
1,99
VLAŽILNI ROBČKI, NEŽNI, 80 KOSOV
-25%
2,69 / 3,59
TEKOČI DETERGENT ZA PERILO, Z VONJEM MARSEJSKEGA MILA
OMEJENA KOLIČINA
1,79 MEHČALEC Z VONJEM JASMINA
-24
%
2,25 /
TABLETE ZA POMIVALNI STROJ VSE V 1, 30 KOSOV 540 g za kg 4,17 €
2,99
5l za l 0,36 €
4l za l 0,67 €
0,05 €
-33
%
0,99
-26%
2,19 / za kos
2,99
VEČNAMENSKA PREPROGA, 44 X 75 CM
1,49 /
BELILO, V RAZPRŠILU 1l
-27%
1,29 / 1,79
BRIKETI PREMIUM ZA STERILIZIRANE MAČKE 800 g za kg 1,61 €
www.eurospin.si
OMEJENA KOLIČINA PASJI
1,99 za kos
PRIBOLJŠEK, PIŠČANEC/ GOVEDINA 250 g za kg 7,96 €
Sveži kruh
3.-9. septembra 2020
-40
%
0,59 0,99 /
SIROVI ŠTRUČKI 2 x 100 g za kg 2,95 €
-20
%
0,95 /
500 g za kg 1,90 €
1,19
za kos
-20
%
0,79 / za kos
DOMAČI MEŠANI HLEB
0,99
-17
%
0,65 /
500 g za kg 1,58 €
150 g za kg 4,33 €
0,79
za kos
POLBELI HLEBEC, POLOVICA, REZAN
SKUTNI BUREK
-25
%
1,19 /
KROFI 4 x 80 g za kg 3,72 €
1,59
Misija: vse sveže
Sadje in zelenjava
1,69
BRESKVE
1,29
ŠAMPINJONI, PAKIRANI
za kg
za kos
500 g
za kg 2,58 €
OMEJENA KOLIČINA
za kos
BALKANSKI ČEVAPČIČI
0,99
JABOLKA GALA
1,29
PARADIŽNIK V GROZDU
za kg
Sveže meso
4,99
3.-9. septembra 2020
za kg
3.-9. septembra 2020
Cene veljajo samo za mesnice
-33
%
PIŠČANČJA BEDRA BREZ KOSTI IN KOŽE
3,99 / za kg
5,99
960 g
za kg 5,20 €
popust pri blagajni
4,49 / za kg
5,99
2,69 / za kos
MLETO GOVEJE MESO 500 g
za kg 5,38 €
3,29
SVINJSKI KARE BREZ KOSTI VP
Misija: vse sveže
Ne spreglej!
od 3. septembra 2020
79,99 VISOKA OMARICA*
Iz iverne plošče, z 2 vratnima kriloma, 2 prostoroma in praktičnimi notranjimi policami, mere: 35 x 34 x 196 cm, nosilnost police: 5 kg.
59,99
OMARICA ZA POD UMIVALNIK* Iz iverne plošče, z 2 vratnima kriloma in praktičnimi notranjimi policami, mere: 72 x 45 x 60 cm.
9,99
5,99
za komplet
OMARICA ZA NAD PRALNI STROJ*
1
1 2
4,99
35-LITRSKI KOŠ ZA PERILO LINEA ARIANNA*
4
50-LITRSKI KOŠ ZA PERILO LINEA ARIANNA*
6,99
Iz plastike, mere: 58 x 38 x 26 cm, barva: bež ali modra.
Iz plastike, mere: 58 x 38 x 55 cm, barva: bež ali modra.
3
29,5-LITRSKA ŠKATLA S POKROVOM LINEA ARIANNA* Iz plastike, mere: 58 x 38 x 19 cm, barva: bež ali modra.
3 2
4,99
43-LITRSKA ŠKATLA S POKROVOM LINEA ARIANNA*
STRANIŠČNA METLICA LINEA ARIANNA*
Iz plastike, mere: 58 x 38 x 28 cm, barva: bež ali modra.
Iz plastike, mere: 13 x 13 x 40 cm, barva: bež ali modra.
3
4
2
7,99
2
3,99
3
10-LITRSKI KOŠ ZA KOPALNICO LINEA ARIANNA* Iz plastike, mere: 24 x 20 x 35 cm, barva: bež ali modra.
Pametni nakup
9,99
67-LITRSKA ŠKATLA S POKROVOM LINEA ARIANNA*
1
Iz plastike, mere: 52 x 38 x 46 cm, barva: bež ali modra.
*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.
Iz več smol, komplet sestavljajo: lonček za ščetko, podstavek in dozirnik za milo.
1
9,99
Preprosta za prenašanje, nosilnost do 150 kg, mere: 31 x 22 x 22 cm, mere zložene pručke: 35 x 35 cm.
KOMPLET 3 PRIPOMOČKOV ZA KOPALNICO*
Iz iverne plošče, z 2 vratnima kriloma, 2 prostoroma in praktično notranjo polico, mere omarice: 64 x 25 x 192 cm, mere prostora za pralni stroj: 62 x 25 x 93 cm, nosilnost police: 5 kg.
34,99
ZLOŽLJIVA PRUČKA*
Ne spreglej! 19,99 7,99 ZOBNA PRHA*
od 3. septembra 2020
STEKLENA DIGITALNA TEHTNICA*
3 načini delovanja za učinkovito ustno higieno, na baterije.
S prikazovalnikom LCD, nosilnost do 180 kg.
4,99 za par
29,99
MOŠKI COPATI Velikosti: 41–46.
POLIČNIK S 4 POLICAMI* Iz kovine in bambusa, mere: 39 x 32,5 x 96 cm, nosilnost police: 5 kg.
ŽENSKI COPATI Velikosti: 36–41.
9,99 STOJALO ZA WC-PAPIR*
*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.
Iz pletenega kartona, mere: Ø 18, višina 47 cm.
12,99 za komplet
9,99 za komplet
KOMPLET DVEH KOŠAR*
9,99
Iz pletenega kartona, mere: 22 x 22 x 10 cm in 26 x 26 x 12 cm.
KOMPLET 4 BRISAČ*
100 % bombaž, 2 brisači za goste: 30 x 50 cm, 2 brisači za obraz: 50 x 100 cm.
za komplet
VEČFUNKCIJSKI KOMPLET ZA PRHO*
S 5 curki vode, ročka za prhanje iz kromirane plastike Ø 10 cm, cev iz nerjavnega jekla in PVC-ja dolžine 1,5 m.
7,99 POLIČKA ZA PRHO*
Iz kromiranega jekla, preprosta za namestitev, mere: 23 x 17,5 x 50 x 5 cm.
5,99 za komplet
KOMPLET 2 BRISAČ* 100 % bombaž, 1 brisača za goste: 40 x 55 cm, 1 brisača za obraz: 50 x 100 cm.
9,99 za kos
PREPROGA*
S podlogo proti drsenju, mere: 60 x 90 cm.
9,99
za kos
SPOMINSKA PREPROGA ZA KOPALNICO* S podlogo proti drsenju, mere: 45 x 75 cm.
www.eurospin.si
2,59 za kos
KRTAČA ZA LASE*
Pametni nakup
0,99 za kg
! n e c h i r Sobota no
RDEČA PODOLGOVATA PAPRIKA
1,19 / 1,99
KORNETI TORNADO, 4 KOSI 280 g
za kg 4,25 €
1,25 / 1,79
PRŠUT, REZINE 100 g
za kg 12,50 €
-30%
-40%
3,25 /
0,85 /
4,69
ČOKOLADNI PRALINEJI, VEČJE PAKIRANJE 850 g
za kg 3,82 €
-30%
1,45
ODSTRANJEVALEC VODNEGA KAMNA, V RAZPRŠILU
-41%
750 ml
za l 1,13 €
od 5. septembra
12,99
39,99
KRTAČA ZA RAVNANJE LAS*
OMARICA ZA LOČENO ZBIRANJE ODPADKOV*
Hitro segrevanje, temperaturni interval: 100–180 °C, varnostni izklop po 45 minutah.
Iz polipropilena, preprosta za montažo, mere: 68 x 39 x 87 cm, 2 prostora s pokrovom za 110-litrske vreče, možnost zaklepanja na ključavnico (ključavnica ni priložena).
Pametni nakup
* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Ponudba velja tudi ob nedeljah v odprtih trgovinah.
5. septembra 2020