Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

20.-24. DEC. 2018 -27%

OMEJENA KOLIČINA

1,

69

Krompirjevi svaljki 1,5 kg za kg 1,13 €

2 ,69 / 3,69

Dimljen norveški losos 150 g za kg 17,93 €

-30%

2 ,79 / 3,99

Peneče vino Asti DOCG Castel Boglione 750 ml za l 3,72 €

slo_dor_C

INTEGRIRANA P R I D E L A VA

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-28%

9,

popust pri blagajni

99

/ 13,89

Grana Padano, zorjen več kot 16 mesecev za kg

Vsikatalogi.si PODARIMO PRAZNIČNO ČAROBNOST Za praznike smo prek Zveze prijateljev mladine Slovenije obdarili 100 socialno ogroženih družin in jim pričarali kanček čarobnosti. Tudi vi lahko svojim najbližjim ali nekomu, ki si čarobnosti sam ne more privoščiti, polepšate praznike z našim darilnim bonom.


20.–24. DEC. 2018

*Kozice z avokadom

popust pri blagajni

-17%

6,

-15%

59

4,39

/ 7,99

/ 5,19

Prekajena rebra

Pršut s krasa, s kostjo

za kg

za kg

-30%

-25%

2,

popust pri blagajni

Prekajen svinjski vrat za kg

-30%

4,39

99 / 3,99

popust pri blagajni

2 ,55

/ 6,29

Vsikatalogi.si

Repki tropskih kozic, očiščeni

/ 3,69

Kranjska klobasa

240 g za kg 12,46 €

460 g za kg 5,54 €

Odkrijte recept na www.eurospin.si

-14%

Sveži kvas

0,

18

/ 0,21

42 g za kg 4,29 €

Posneta skuta z 10 % m. m.

-24%

1,

05

/ 1,39

500 g za kg 2,10 €

-15%

1,

59

/ 1,89

Bavarsko maslo 250 g za kg 6,36 €


*Odkrijte praznične recepte na www.eurospin.si *Drevesce s pršutom in ementalcem

OMEJENA KOLIČINA

-14%

-40%

0,49

1,69

0,

/ 0,57

Bakalar na belo 100 g za kg 16,90 €

/ 0,75

Polposneto mleko z 1,5 % m. m.

Mleti sladkor 500 g za kg 0,90 €

1l

-25%

0,

-28%

1,

85

Bavarski ementalec

45

*Aperitiv z breskvami in penino Prosecco

35

/ 0,47

/400 g 2,59

Pšenična bela moka tip 500

za kg 4,63 €

1 kg

Odkrijte recept na www.eurospin.si

-15% Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

5,

-30%

89

/ 6,99

Ekstra deviško oljčno olje Val di Mazara DOP

-21%

2,

69

2,

19

Vsikatalogi.si / 3,89

Orehova jedrca 300 g za kg 8,97 €

/ 2,79

Kava Minas

500 g za kg 4,38 €

750 ml za l 7,85 €

-25%

2 ,99

-26%

0,

/ 3,99

65

/ 0,89

Rozine sultanina

Peneče vino Prosecco DOC, zelo suho 750 ml za l 3,99 €

250 g za kg 2,60 €

Odkrijte recept na www.eurospin.si


20.–24. DEC. 2018

*Semifreddo z mandolatom

-25%

0,

24

Vanilin sladkor 4 x 20 g za kg 3,00 €

-22%

1,15 / 1,49

/ 0,32

Sladica Tiramisù 400 g za kg 2,88 €

-20%

0,

-21%

1,

79 za kos

/ 0,99

49

Čokoladni pralineji s krispiji, več vrst

-18%

0,

200 g za kg 3,95 €

89

Čokoladni bonboni z lešniki/češnjo 180 g za kg 4,94 €

za kos

/ 1,09

Mandolat, mehki/klasični 180 g

/ za kg 8,28 € 1,89

za kos

Odkrijte recept na www.eurospin.si

-24%

0,

OMEJENA KOLIČINA

75

/ 0,99

Mešani čokoladni bonboni

Linški keksi, različni okusi

OMEJENA KOLIČINA

Vsikatalogi.si 2,

99

600 g za kg 4,98 €

3,49

170 g za kg 4,41 €

OMEJENA KOLIČINA

-24%

0,

75

/ 0,99

Čokoladni bankovci/ kovanci 150 g za kg 5,00 €

3,

99

Pecivo Gianduiottone 650 g za kg 6,14 €

OMEJENA KOLIČINA

8,99 Čokoladni pralineji, večje pakiranje, v škatli 2 kg za kg 4,50 €

Čokoladni bonboni Lingotto Gianduiotti, različni okusi 250 g za kg 13,96 €


20.–24. DEC. 2018

-25%

1,

49

/ 1,99

-25%

2,

59 za kos

-13%

Mešanica 14 vrst zelenjave, za mineštre

Pomfrit

2,

1,5 kg za kg 0,99 €

25

3 kg za kg 0,75 €

1,

99

1,

1 kg

Argentinske kozice

49

450 g za kg 3,98 €

OMEJENA KOLIČINA

7,

99

Panirane mini mocarele

/ 1,49

0, Vsikatalogi.si / 1,25

200 g za kg 4,95 €

Nepikantna panceta v kockah 2 x 80 g za kg 4,69 €

-26%

0,99 / 1,35

Milanska salama, rezine 150 g za kg 6,60 €

1,09

za kos

Gavda, rezine

/ 1,09

-26%

300 g za kg 4,97 €

99

1 kg

Goveji hamburgerji, 10 kosov 750 g za kg 3,59 €

/ 3,85

-20%

Ogrska salama

0,75

2 ,69

800 g za kg 11,24 €

/ 2,19

/ 2,39

-31%

-30%

/ 11,99

-31%

Cmoki s slivovim/ mareličnim nadevom

Puranja šunka

79

8,

/ 2,59

/ 3,49

-25%

-25%

SUPER

PONUDBA

Sladoled Tronchetto, čokolada in vanilja/vanilja 320 g za kg 3,41 €


20.–24. DEC. 2018

-27%

0,

79

Sveži jajčni rezanci

-30%

0,

500 g za kg 1,58 €

/ 1,09

-20%

1,

19

59

Sveže listnato testo

-16%

0,21

265 g za kg 2,23 €

/ 0,85

Jajca, hlevska reja, velikost M, 10 kosov

/ 0,25

Bešamel

-24%

0,

75

500 ml za l 1,50 €

-33%

1,

/ 0,99

/ 1,49

99

/ 2,99

Riž Arborio za rižoto 2 kg za kg 1,00 €

-30%

-15%

0,

8,

69

/ 0,99

PONUDBA

/ 9,99

Bučno olje

Tatarska omaka

1l

Vsikatalogi.si

180 g za kg 3,83 €

-24%

0,

SUPER

49

79

/ 1,05

Tunina v rastlinskem olju 160 g za kg 4,94 €

-30%

1,

25

/ 1,79

Praženi arašidi v lupini 500 g za kg 2,50 €

-25%

-28%

1,49

za kos

0,

/ 1,99

Rogljiči s kakavovim/ mareličnim/ kremnim nadevom, 10 kosov 500 g za kg 2,98 €

49

/ 0,69

Napitek Tropico 1,5 l za l 0,33 €

Vaniljin puding s smetano 200 g za kg 1,05 €


20.–24. DEC. 2018

-25%

0,59

Pivo Bergedorf 4,5 vol. %

-20%

-27%

2 ,15

500 ml za l 1,18 €

/ 0,79

1,

/ 2,69

Cviček

-26%

/ 2,69

1,29 Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

/ 1,85

PONUDBA

Plastični krožniki, globoki/ plitvi, za kos zelo trdi

1,99

Otroški vlažilni robčki, 80 kosov

SUPER

/ 2,19

1l

-30%

59

Toaletni papir, 2-slojni, 4 role

-27%

1,29

800 g

Detergent za posodo, z vonjem limone/nežen

za kos 1 l

-32%

-22%

1,69

/ 1,79

0,85

/ 2,49

/ 1,09

Tekoči detergent za črno perilo

Čistilo za steklene površine, v razpršilu

1,5 l za l 1,13 €

1l

Vsikatalogi.si -31%

0,

OMEJENA KOLIČINA

75 za kos

/ 1,09

Osvežilec zraka, več vrst 400 ml za l 1,88 €

0,

99 za kos

Dišeče sveče, več vrst

-24%

1,

35

/ 1,79

Briketi Premium, za sterilizirane mačke 800 g za kg 1,69 €

-20%

4,

79

/ 5,99

Briketi za pse 10 kg za kg 0,48 €


Sveže MESO popust pri blagajni

2,

49

20.–24. DEC. 2018 popust pri blagajni

Piščanec na pladnju

4,

za kg

/ 2,99

49

Svinjski kare brez kosti VP

za kg

/ 5,29

VSAK DAN sveže meso

3,

99 za kos

Gurmanska pečenka s špinačo in parmezanom 650 g za kg 6,14 €

2,

za kos

/ 2,99

za kos

Cordon bleu 500 g za kg 3,38 €

/ 2,39

/ 4,99

49

1,

69

Vsikatalogi.si 5,

Mleto goveje meso 500 g za kg 4,98 €

79 za kg

/ 6,89

Puranje prsi


3,49

za kg

SADJE in ZELENJAVA 0,79 za kg

Orehi v lupini

1,

20.–24. DEC. 2018

Klementine

1,49

29

za kg

za kg

Kaki vanilija

Granatno jabolko

20.–24. DEC. 2018

Sveži KRUH -31%

0,

89 za kos

Koruzni hlebec 500 g za kg 1,78 €

potička

za kos

500 g za kg 1,98 €

za kos

-17%

Orehova/makova potica

2 ,29

500 g za kg 4,58 €

za kos

/ 2,79

Vsikatalogi.si

OMEJENA KOLIČINA Orehova

0,

0,

99

Kruh s semeni, rezan

/ 1,19

/ 1,29

59

-16%

100 g za kg 5,90 €

-23%

Boboli

0,65

za kos

/ 0,85

400 g za kg 1,63 €

Breskvice

-17%

2 ,39

za kos

/ 2,89

320 g za kg 7,47 €


IDEJE za darila 12 ,

150-delni ustvarjalni komplet*

99

7,

V praktičnem kovčku z lesenim ročajem, mere: 30 x 38 x 5 cm. za

komplet

99

OD 20. DEC. 2018

Fantovski/ dekliški pulover iz termoflisa*

3,

Na zadrgo, velikosti: 3–10 let, različni licenčni motivi.

99 za kos

Dekliški naušniki* Enotna velikost, različni licenčni motivi.

2 ,99

za kos

6,

6,

za par

Fantovske/dekliške nedrseče nogavičke* Velikosti: od 23/26 do 31/34, različni licenčni motivi.

12 ,

99

za par

Zaprti fantovski/ dekliški copati* Velikost: od 22/23 do 30/31, različni motivi.

Fantovski/ dekliški grelnik vratu* Univerzalna velikost, različni licenčni motivi.

99 za par

Vsikatalogi.si

Slušalke bluetooth AKAI*

Litijeva baterija, ovitek s polnilnim podstavkom, delovanje v stanju pripravljenosti do 60 ur, čas polnjenja: 1–2 uri, čas neprekinjene uporabe: 1–2 uri, domet Bluetooth 10 m, polnilnik Micro USB.

Fantovski/dekliški škornji* Velikosti: od 22 do 30, različni motivi.

19,

99

Ravnalnik/kodralnik las BELLISSIMA B9 300 – IMETEC* Zaobljene plošče za gladke ali kodraste lase, z učinkom »Silk Effect« za enakomerno porazdelitev toplote in največjo možno zaščito las, 5 stopenj temperature z elektronsko regulacijo (150–230 °C), z zaklepom tipk, sistemom za zapiranje plošč, gumbom za vklop/izklop, pripravljen na uporabo v nekaj sekundah. *Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

1,

99

99


TOPLI in udobni 14,

99

Moški pulover iz termoflisa, na zadrgo*

Z vzorcem satovja, velikosti: od M do XXL, barve: zelena ali siva.

12 ,

99

Ženska majica*

Enotna velikost, barve: črna s srebrno nitko ali črna z bordo nitko.

7,

OD 20. DEC. 2018

99 za kos

Moški/ženski pulover iz termoflisa, s polovično zadrgo*

Moški: velikosti od M do XXL, barve: rdeča, svetlo modra, modra ali črna. Ženski: velikosti od M do XXL, barve: fuksija, modra, siva ali črna.

Ženske pajkice*

14,99

Velikosti: S/M – L/XL, črne barve s svetlečo stransko črto ali črna z bleščicami na strani.

7,99

za kos

Ženska jopica iz termoflisa, s kapuco*

Z vzorcem satovja, na zadrgo, velikosti: od M do XXL, barve: koralna ali svetlo siva.

12 ,

7,99

Moške: velikosti od M do XXL, barve: mornarsko modra, siva ali črna. Ženske: z manšeto, velikosti od M do XXL, barve: mornarsko modra, siva ali črna.

Ženski body z dolgimi rokavi in puli ovratnikom* Iz modala, velikosti: od S do XL, barve: črna ali kavna.

99

7,

Moške/ženske hlače iz termoflisa*

99

5,

99

Vsikatalogi.si za par

za par

Visoki copati*

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

V obliki jelena ali zajca, velikosti: od 36 do 41.

Moška pižama iz termoflisa*

Mere od M do XXL, različne barve.

6,99

za komplet

Komplet 2 moških boksaric*

Iz modala, velikosti: od M do XXL, barve: bela, črna, antracitno siva ali modra.

4,99

za komplet

Komplet 2 ženskih spodnjic*

Iz modala, velikosti: od S do XL, barve: bela, črna, kavna ali opečnata.

Ženski copati*

Velikosti: od 36 do 41, različne barve.


22.

0,65 za kg

Pomaranče, pakirane 2 kg za kos 1,29 €

DEC. 2018

-42% -40%

1,79

0,

Mortadela 700 g za kg 2,56 €

49

Beli kristalni sladkor

-40%

1 kg

3,45

/ 0,85

Papirnate brisače, 2 roli

/ 5,79

/ 2,99

14,

99

Mehek ženski pulover iz termoflisa, na zadrgo*

14 , Vsikatalogi.si 99

Mehek in udoben, z dodatki v barvnih kontrastih, velikosti: od S do XL, barve: modra ali bordo rdeča.

Moška pižama z dolgimi rokavi MIŠEK MIKI/HARRY POTTER*

Ženska pižama z dolgimi rokavi MIŠKA MINNIE/ HARRY POTTER* Velikosti: od S do L.

Velikosti: od M do XXL.

PRAZNIČNI URNIK:

SPREMLJAJTE NAS NA FACEBOOKU

Vse trgovine odprte ob nedeljah:

Predloge, pohvale, pritožbe, reklamacije ali vprašanja nam pošljite na elektronski naslov:

23.12. 30.12.

8.00 - 13.00 8.00 - 13.00

informacije@eurospineko.si

25. in 26.12. 24. in 31.12.

ZAPRTO 8.00–17.00

ali nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 19 50. Na voljo smo vam od ponedeljka do petka: 7:00—20:00. (klici so možni samo znotraj Slovenije)

EUROSPIN EKO d.o.o., Renški Podkraj 64, 5292 Renče


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu