Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

21.-27. MAR. 2019 -24%

0,

75

Jajčne testenine za lazanjo 500 g za kg 1,50 €

/ 0,99

-24% slo_dor_C

0,

-15%

9,

500 ml za l 1,50 €

/ 0,99

popust pri blagajni

79

75

Bešamel

Sir Grana Padano DOP, pakiran za kg

/ 11,59

SAMO 21. IN 22. MARCA ZA NAKUP NAD 20 € Z DOPLAČILOM 1 € PREJMETE KOMPLET 4 KROŽNIKOV *Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog

SODELUJTE V NAGRADNI IGRI »PRIPRAVLJENI NA PIKNIK?« NA FACEBOOK STRANI EUROSPIN SLOVENIJA IN OSVOJITE NAGRADO! Več informacij na Facebook strani Eurospin Slovenija, dne 21.3.2019


21.-27. MAR. 2019

3,

2,

45

500 g za kg 3,18 €

/ 2,19

Milanska salama

12 mini pic margerita

350 g za kg 7,11 €

1,08 kg za kg 3,19 €

OMEJENA KOLIČINA Parmski pršut

99

Mortadela s pistacijo

1,59

49

/ 3,19

/ 4,65

2,

-27%

-21%

-25%

100 g za kg 29,90 €

-23%

0,

-27%

99

3,

/ 1,29

Izbran kuhan pršut, rezine 150 g za kg 6,60 €

Delno zorjen ovčji sir Pecorino di Pienza

OMEJENA KOLIČINA

99

Mozzarella di bufala campana DOP 100 g za kg 9,90 €

/ 4,69

300 g za kg 11,30 €

OMEJENA KOLIČINA

0,

39

6, Sir Montasio DOP za kg

99


-24%

1,

35

-25%

Gorgonzola, sladka/ pikantna

1,

200 g za kos za kg 6,75 €

49

-23%

Lazanja po bolonjsko

1,

400 g za kg 3,73 €

/ 1,99

/ 1,79

29

/ 1,69

Tortelini s pršutom 500 g za kg 2,58 €

-25%

OMEJENA KOLIČINA

1,

0,

69

59 za kos

Testenine Gragnano, več vrst 500 g za kg 1,18 €

-25%

1,

49

Riž Originario za mineštre 2 kg za kg 0,75 €

/ 1,99

/ 0,79

Krompirjevi svaljki 1,5 kg za kg 1,13 €

-23%

0,45

-12%

7,29 / 8,29

/ 0,59

Pasirani paradižnik 700 g za kg 0,64 €

Ekstra deviško oljčno olje Val di Mazara DOP 750 ml za l 9,72 €

-28% -33%

1,

99

0,89 / 1,25

Balzamični kis iz Modene IGP

Sušeni marinirani paradižniki, v olju

250 ml za l 7,96 €

280 g za kg 3,18 €

/ 2,99

lejte Na naši sple spletni strani www.eurospin.si poglejte .eurospin.si pog ni www tni stra omako. kako paradižnikovo omako. shraniti paradižnikovo kako shraniti


21.-27. MAR. 2019

-40%

0,

59

Piadina nekvašena pogača, 3 kosi 390 g za kg 1,51 €

-37%

0,99

Slani prigrizki Taralli

-35%

1,19

500 g za kg 1,98 €

/ 1,85

/ 1,59

/ 0,99

-26%

1,09

Keksi Cantuccini toscani IGP, z mandlji 300 g za kg 3,63 €

/ 1,49

Kava 100 % arabica 250 g za kg 4,76 €

Keksi Amaretti

-25%

0,

59

Pecivo sfogliatine s sladkorno glazuro

-24%

200 g za kg 2,95 €

0,

/ 0,79

49

200 g za kg 2,45 €

-20%

/ 0,65

2 ,79 Vino Nero d'Avola DOC

-22%

-22%

0,

85

/ 1,09

Keksi Savoiardi 400 g za kg 2,13 €

1,15

Sladica Tiramisù 400 g za kg 2,88 €

1,5 l za l 1,86 €

-20%

3,

19

/ 1,49

/ 3,99

Peneče vino Prosecco DOC 750 ml za l 4,25 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

/ 3,49


21.-27. MAR. 2019 Brokoli

-20%

0,99

600 g za kg 1,65 €

0,85

/ 1,25

-29%

2 ,59

Panirane ribje palčke, 30 kosov 900 g za kg 2,88 €

-26%

1,25

/ 0,65

0,41

Piščančji Cordon Bleu, 2 kosa 240 g za kg 5,21 €

Smetana za kuhanje 200 ml za l 2,05 €

/ 0,49

-25%

2 ,59

za kos

-17%

0,39 / 0,47

Cmoki s slivovim/ mareličnim nadevom 1 kg

-26%

1,09 za kos

/ 1,49

Pšenična bela moka tip 400 1 kg

Sladoled Tronchetto, čokolada in vanilja/vanilja 320 g za kg 3,41 €

-17%

0,65 / 0,79

Široki jajčni rezanci

480 g za kg 1,02 €

250 g za kg 2,60 €

-20%

0,

-17%

79

/ 0,99 560 g za kg 1,41 €

4,39

450 g za kg 9,76 €

/ 3,49

Kefir

Kečap

Škampi, celi

-26% / 5,99

/ 1,69

-16%

0,49

1 kg

/ 0,99

/ 3,65

-24%

Pomfrit

-14%

0,

65

/ 0,79

Fileji skuše v sončničnem olju 125 g za kg 5,20 €

-23%

0,

99

/ 1,29

Sladka koruza, 3 kosi 450 g/plod 420 g za kg 2,36 €


21.-27. MAR. 2019

-14%

0,85

Višnjev kompot 680 g/plod 340 g za kg 2,50 €

-29%

0,39

/ 0,99

-24%

1,

/ 0,55

Soda bikarbona

09

Rezine MilCiok, 10 kosov

SUPER

PONUDBA

350 g za kg 3,11 €

/ 1,45

500 g za kg 0,78 €

-33%

0,79 / 1,19

Polnjeni mentol bonboni 400 g za kg 1,98 €

OMEJENA KOLIČINA

9,

99

Velikonočni darilni komplet

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

3,49

5,99

za kos

-21%

0,59

Čokolada Schogetten, klasična, več vrst

za kos 100 g za kg 5,90 €

Velikonočno jajce, My little pony/ Robocar 150 g za kg 23,27 €

-17%

0,65

-17%

0,29

1l

500 g za kg 11,98 €

-30%

1,39

/ 0,35

/ 0,79

100 % pomarančni sok

Velikonočno jajce iz temne čokolade s športnim presenečenjem

Pijača Cola 1,5 l za l 0,19 €

/ 1,99

Pomarančni sirup 1,5 l za l 0,93 €

-20%

2 ,69 / 3,39

Pivo 4,7 vol. % 6 x 330 ml za l 1,36 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

/ 0,75


21.-27. MAR. 2019

-28%

-25%

0,

6,

99 za kos

/ 1,39

29

Aluminijasta folija 150 m

1,

/ 8,49

Vino Sangiovese/ Trebbiano, v tetrapaku, z zamaškom

PONUDBA

za kos

Mehčalec MikroPerle, koncentrat, več vrst

OMEJENA KOLIČINA Žepni

za kos

09

SUPER

/ 1,39

1l

0,79

-21%

vlažilni robčki, 15 kosov

-20%

2 ,39

Toaletni papir, 2-slojni, 20 rol

1,5 l za l 0,73 €

/ 2,99

-31%

OMEJENA KOLIČINA

0,89 za kos

/ 1,29

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

Čistilo za tla, klasično/s sodo bikarbono 1,25 l za l 0,71 €

1,99

za kos

Detergent za posodo, sivka in rožmarin, ponovno polnjenje

Prt iz damask papirja 7 x 1,2 m

2l za l 1,00 €

-20%

1,19 / 1,49

Univerzalna črna prst 20 l za l 0,06 €

1,99

OMEJENA KOLIČINA

-37%

0,99 / 1,59

Zobne palčke za pse, 7 kosov 180 g za kg 5,50 €

-26%

2 ,19 / 2,99

Pašteta za mačke, več okusov v škatli 12 x 100 g za kg 1,83 €

OMEJENA KOLIČINA Papirnate

1,29 za kos

serviete, 2-slojne, različni motivi, 40 x 40 mm


Sveže MESO

4,

99

21.-27. MAR. 2019

Piščančji file

SUPER

za kg

/ 6,89

PONUDBA

VSAK DAN sveže meso

1,

89 za kos

/ 2,49

Piščančji medaljoni s sirom 500 g za kg 3,78 €

2 ,49

za kg

/ 3,09

2 piščanca

-30%

3,

49 za kg

/ 4,99

Svinjski hrbet/ ledja s kostjo

2,

49 za kos

/ 2,99

Mleto goveje meso 500 g za kg 4,98 €


1,85

za kos

SADJE in ZELENJAVA 0,99

21.-27. MAR. 2019

za kg

Solatni paradižnik

Jagode, pakirane 500 g za kg 3,70 €

0,

99 za kos

Mešana solata, pakirana 500 g za kg 1,98 €

0,

50 za kg

Rumeni krompir, pakiran 10 kg za kos 4,99 €

21.-27. MAR. 2019

Sveži KRUH -28%

0,

35

Originalna bosanska lepinja 180 g za kg 1,94 €

za kos

0,29

za kos

/ 0,49

/ 0,39

Rženi hlebček, rezan

-25%

0,89

za kos

Jabolčni zavitek

-25%

500 g za kg 1,78 €

-25%

0,89

za kos

/ 1,19

/ 1,19

Črni hlebec 1 kg

95 g za kg 3,05 €


ZA ljubitelje športa 14,99

14,99

Moška majica za fitnes, s kratkimi rokavi*

Brezšivni material za udobno prileganje in večjo svobodo pri gibanju, s predeli, ki dihajo na mestih, kjer se najbolj potimo. Velikosti: S, M, L, XL ali XXL.

Moška majica za fitnes, z dolgimi rokavi in kapuco*

Brezšivni material za udobno prileganje in večjo svobodo pri gibanju, s predeli, ki dihajo na mestih, kjer se najbolj potimo, zadrga z zaščito. Velikosti: S, M, L, XL ali XXL.

OD 21. MAR. 2019

Ženska majica za fitnes, z dolgimi rokavi in kapuco*

Brezšivni material za udobno prileganje in večjo svobodo pri gibanju, s predeli, ki dihajo na mestih, kjer se najbolj potimo, zadrga z zaščito. Velikosti: S, M, L ali XL.

Majica za fitnes iz blaga, ki diha*

Posebna obdelava, ki omogoča prenos vlage navzven ob ohranjanju suhe kože v vseh razmerah, hitro sušenje med športno dejavnostjo, mehko prileganje. Velikosti: S, M, L ali XL, barve: roza ali svetlo modra.

Moške kratke hlače za fitnes, z notranjimi hlačkami*

2,

99 za par

Ženske/moške kratke nogavičke za fitnes*

Anatomski podplat, zaščita za konico in peto, zaščita stopala, material, ki diha, elastični trak na stopalu za boljši občutek med športno dejavnostjo. Ženske velikosti: 35/38 in 39/42; barve: roza-modra ali siva-svetlo modra. Moške velikosti: 39/42 in 43/46; barve: siva-zelena.

Pajkice za fitnes*

Brezšivni material za udobno prileganje in večjo svobodo pri gibanju, mehkoba in elastičnost tehnične tkanine s predeli, ki dihajo na mestih, kjer se najbolj potimo, z notranjim žepom za drobnarije. Velikosti: S, M, L ali XL.

7,99 Prešit modrc za fitnes*

Brezšivni material za udobno prileganje in večjo svobodo pri gibanju, s predeli, ki dihajo na mestih, kjer se najbolj potimo, odstranljive košarice, naramnice in nastavljivo zapiranje, ki omogočajo enostavno oblačenje in slačenje. Velikosti: S, M, L ali XL.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Zunanji del hlač iz odporne tkanine, z nastavljivim pasom in stranskimi žepi, všite hlačke, iz elastičnega blaga, ki diha, za večjo oporo in udobje. Velikosti: S, M, L, XL ali XXL.


ZA ljubitelje športa

OD 21. MAR. 2019

39,99

za par

Športni čevlji ADIDAS PACE VS* Različne velikosti od 39 do 45.

8,

99

Žoga za gimnastiko* Z zložljivimi elastičnimi pasovi, premera pribl. 65 cm, nosilnost najv. 300 kg, utrjuje mišice celega telesa, izboljšuje gibčnost, ravnotežje in držo.

2 ,99

4,

Masažna žoga iz ekspandiranega materiala*

99

Kolesce za trebušnjake (2 kolesi)* Ergonomski oprijem, za utrjevanje in oblikovanje trebuha, tricepsov, hrbtnih mišic, ramen in rok, izboljša ravnotežje in zveča gibčnost.

Premera pribl. 10 cm, primerna za samostojno masiranje rok in ramen, podlakti, območja vratu, predela nad stegni, spodnjega in zgornjega dela nog.

6,99

za komplet

Komplet 7 parov kratkih nogavičk*

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Velikost: 35/38, 39/42 ali 43/46, barve: črna ali bela.

14,

99

Hlače iz neoprena ER.ROVERA* Kompresijske in z učinkom savne, na voljo v treh velikostih: S/M, L ali XL.

9,

99

Trebušni pas iz neoprena ER.ROVERA* Kompresijski in z učinkom savne, na voljo v treh velikostih: S/M, L ali XL.

4,

99

Dvobarvna blazina ER.ROVERA* Idealna za vse raztezne vaje, uporabna za uživanje na plaži ali taborjenje, mere: 50 x 170 cm, debelina: 8 cm.


0,

23.

70 za kg

Rumena čebula, pakirana 10 kg za kos 6,99 €

MAR. 2019

-37%

Vratina, rezine

1,

120 g za kg 9,92 €

19

/ 1,89

16,

99

-41%

1,

09

Topljeni sir v lističih 400 g za kg 2,73 €

0,

/ 1,85

Radijsko vodena ura s projekcijo*

Širok prikazovalnik LCD z ozadno osvetlitvijo modre barve, projekcija ure ali temperature na stene ali strope, možnost nastavitve dveh budilk, samodejni prehod z letnega na zimski čas, prikazovalnik temperature v prostoru.

Energijski napitek

-41% 23

/ 0,39

7,

99

250 ml za l 0,92 €

-28%

0,

99

Nagrobna sveča Spirala, velika

/ 1,39

Osebna tehtnica ultraslim INNOLIVING*

Bleščeča površina iz kaljenega stekla, nosilnost: 180 kg, natančnost: 100 g, merske enote: kg/lb.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu