Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

16.-21. AVG. 2019

PAMETNIH NAKUPOV

-20%

3,

19

Gavda 700 g za kg 4,56 €

-25%

3,

/ 3,99

35

/ 4,49

Ekstra deviško oljčno olje slo_dor_C

1l

-24%

Vsikatalogi.si 0,

79

/ 1,05

Tunina v rastlinskem olju 160 g za kg 4,94 €


16.-21. AVG. 2019 Špinača

-11%

0,79

600 g za kg 1,32 €

-25%

0,89

/ 0,89

Panirane ribje palčke, 10 kosov 300 g za kg 2,97 €

/ 1,19

-26%

1,25 / 1,69

Panirane rakove klešče 250 g za kg 5,00 €

-23%

1,29

Piščančji Cordon Bleu, 2 kosa

-26%

1,75

240 g za kg 5,38 €

/ 1,69

/ 2,39

-22%

3,99 / 4,99

Kuhan pršut za toast, rezine 2 x 100 g za kg 5,75 €

Maslo

2,

45

380 g za kg 10,50 €

-20%

1,19

za kos

/ 1,49

Sladoled Tronchetto, čokolada in vanilja/vanilja 320 g za kg 3,72 €

Mascarpone

-20%

0,99

250 g za kg 3,96 €

Vsikatalogi.si

/ 1,49

-30%

480 g za kg 3,65 €

Ogrska salama

-20%

1,15

Sladoledni keksi, trije okusi, 6 kosov

500 g za kg 4,90 €

-24%

4,

/ 3,55

-30%

99

/ 6,59

Sir v slanici 1 kg

/ 1,25

1,

25

/ 1,79

Veliki tortelini s skuto in špinačo 500 g za kg 2,50 €

-20%

1,35 / 1,69

-25%

0,59

Korneti, vanilja in kakav, 6 kosov 450 g za kg 3,00 €

Tekoči sadni jogurt z 0,1 % m. m.

500 g za kos za kg 1,18 €

/ 0,79


-20%

-23%

2 ,85

0,45

/ 3,59

0,35

/ 0,59

Riž Arborio za rižoto

Gobova kremna juha z jurčki 70 g za kg 5,00 €

/ 0,45

-29%

0,39

Začimbe za golaž in paprikaš 50 g za kg 7,80 €

/ 0,55

Pasiran paradižnik

2 kg za kg 1,43 €

700 g za kg 0,64 €

-30%

0,

-22%

Črne olive brez koščic

-26%

0,

45

/ 0,65

55

350 g/plod 150 g za kg 3,67 €

/ 0,75

Mesni narezek

-22%

0,

35

100 g za kg 3,50 €

/ 0,45

Rdeči fižol Red kidney

-25%

0,

29

410 g/plod 242 g za kg 1,20 €

/ 0,39

Rdeči vinski kis 1l

Pražene slane pistacije

-20%

2,

39

200 g za kg 11,95 €

/ 2,99

-30%

3,

49

SUPER PONUDBA

Vsikatalogi.si / 4,99

Kava v zrnju

Označba SUPER PONUDBA velja za artikle, ki jih želimo posebej poudariti na letaku, ker menimo, da so po ceni, ki je navedena, za kupca še posebej zanimivi.

1 kg

Breskov kompot

-22%

0,

89

/ 1,15

822 g/plod 480 g za kg 1,85 €

-27%

1,

29

/ 1,79

Linški keksi s kakavovim polnilom 400 g za kg 3,23 €


-24%

0,

49

/ 0,65

Pecivo sfogliatine s sladkorno glazuro

-28%

0,

200 g za kg 2,45 €

-20%

1,

99

19

/ 1,39

Čokoladna torta 400 g za kg 2,98 €

-21%

0,59

Čokolada Schogetten, klasična, več vrst

za kos 100 g za kg 5,90 €

/ 1,49

/ 0,75

Keksi Frollini 1 kg

-40%

0,

SUPER

29

PONUDBA

-28%

-31%

1,

1,

79

15

/ 2,49

za kos

Sladko peneče vino 750 ml za l 1,53 €

/ 1,69

Sirup, ribez, limona in aronija

/ 0,49

1,5 l za l 1,19 €

Ledeni čaj brez sladkorja, breskev/limona 1,5 l za l 0,19 €

-20%

1,35

Toaletni papir, 4-slojni, 6 rol

Vsikatalogi.si -20%

1,

59

Tekoče milo, ponovno polnjenje

2l za kos za l 0,80 €

/ 1,99

-22%

0,

85

Mehčalec, več vrst, 27 pranj

2l za kos za l 0,43 €

/ 1,09

-40%

0,

29

Hrana za pse Premium, različni okusi

150 g za kos za kg 1,93 €

/ 0,49

-21%

1,

49

/ 1,89

Briketi za mačke, s piščancem, puranom in zelenjavo 2 kg za kg 0,75 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

/ 1,69


SADJE in ZELENJAVA

1,

29

Belo grozdje

0,

16.-21. AVG. 2019

99 za kg

za kg Zgodnja jabolka

SUPER PONUDBA

0,99

za kos

Solata navihanka 350 g za kg 2,83 €

Sveže MESO

6,29

16.-21. AVG. 2019

4,59

za kg

za kg

/ 7,49

/ 5,99

Puranje prsi

Svinjsko stegno, zrezki

Vsikatalogi.si 16.-21. AVG. 2019

Sveži KRUH -40%

-16%

0,

15 za kos

/ 0,25

Pletenka z makom 80 g za kg 1,88 €

0,

99 za kos

/ 1,19

Bela rustikalna štruca 500 g za kg 1,98 €


0,79

za kg

Bučke

1,29

za kg

Zelena paprika

2,

99 za kos

/ 3,49

Piščančji steak

za kos

Vsikatalogi.si 960 g za kg 4,68 €

-25%

-23%

89 za kos

/ 1,19

Rženi hlebček, rezan 500 g za kg 1,78 €

4,

49

Balkanski čevapčiči

500 g za kg 5,98 €

0,

OMEJENA KOLIČINA

0,65 / 0,85

Lepinji 2 x 160 g za kg 2,03 €


OMEJENA KOLIČINA

3,

OMEJENA KOLIČINA

2,

29

-22%

0,

29

85

/ 1,09

Krajnerjeva klobasa s sirom 500 g za kg 6,58 €

Kajmak s 70 % m. m.

Piščančje hrenovke brez ovoja

150 g za kg 5,67 €

1 kg

-15%

1,35 / 1,69

Lutenica

0,59 / 0,75

Mleta paprika

360 g za kg 3,75 €

-10%

75 za kos

0,62

Naravna negazirana voda 2l za l 0,08 €

Pijača ACE/ gozdni sadeži/ multivitamin

-40%

1,19

za kos

/ 0,69

/ 0,99

1,5 l za l 0,50 €

/ 0,19

Vsikatalogi.si 100 g za kg 5,90 €

-24%

0,

0,16

-21%

Pivo 4,8 vol. % 500 ml za l 1,24 €

/ 1,99

Rdeče/belo/ rosè vino, v tetrapaku 1,5 l za l 0,79 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-20%


OMEJENA KOLIČINA

1,

OMEJENA KOLIČINA

1,

69

99

Dimljena slanina, rezine 300 g za kg 6,63 €

OMEJENA KOLIČINA

2,

99

Servelade 800 g za kg 3,74 €

Nürnberška pečenica IGP 200 g za kg 8,45 €

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

1,99

1,69 Sir za žar Tomini, 4 kosi 120 g za kg 14,08 €

Ekstra deviško oljčno olje, aromatizirano s pekočo papriko

OMEJENA KOLIČINA

1,29 Omaka Barbecue

Vsikatalogi.si

560 g za kg 2,30 €

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

0,59

0,99

0,59

Dijonska gorčica

Kruh za bruskete

200 g za kg 2,95 €

500 g za kg 1,98 €

Kruh za hamburger, 6 kosov 300 g za kg 1,97 €

Cene so veljavne za odbobje navedeno na tej strani, do spremembe cenika.

250 ml za l 7,96 €


OMEJENA KOLIČINA

1,19

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

0,99

0,49

Hrustljav čips Le grigliate

Tortilja čips 400 g za kg 2,98 €

180 g za kg 5,50 €

za kos

Gazirana pijača brez sladkorja, Ginger/ Limonata/ Gassosa 1l

OMEJENA KOLIČINA

1,

99

OMEJENA KOLIČINA

Aluminijasta embalaža, 8 porcij, 2 kosa

1,

99

OMEJENA KOLIČINA Razgradljivi plitvi krožniki,

1,

99

Razgradljivi kozarci, 200 ml, 25 kosov

Vsikatalogi.si Cene so veljavne za odbobje navedeno na tej strani, do spremembe cenika.

OMEJENA KOLIČINA

1,39 Papirnate brisače, 3-slojne, 100 lističev

OMEJENA KOLIČINA

1,99 Papirnate serviete, 3-slojne, 40 x 40 cm, 100 kosov

OMEJENA KOLIČINA

3,99 Oglje za žar 5 kg za kg 0,80 €

20 kosov


OD 16. AVG. 2019

VESELO med šolske klopi 99

1 , 3, 29

do

49

Različni izdelki PIGNA*

2,

za kos

Na 4 rinke Ø 30 mm. Mere: 22 x 30 cm, različne barve.

Mapa A4 na 13 predelkov*

99 za kos

2,

99

Mapa A4 na 40 predelkov*

3,

za kos

2,

99 za komplet

Komplet 5 map s 3 zavihki in elastiko*

3,49 Zvezek A5 na spiralo* 100 listov s 4 luknjami, s črtami ali s karom, z barvnimi predelnimi listi.

1,99

Zvezek A4 na spiralo*

S sponko za pripenjanje dokumentov.

100 listov s 4 luknjami, s črtami ali s karom, z barvnimi predelnimi listi.

6,99

Zvezek A5* Iz naravnega papirja, potiskana platnica, različni motivi.

za kos

Beležka A6*

49

Plastična mapa A4*

Velikosti: 24,5 x 33,5 cm, različne barve.

2,

za kos

Barvna rinčna mapa*

Fotokopirni papir FABRIANO A4 COPY 3*

3,

49

Iz naravnega papirja, potiskana platnica, različni motivi.

Šestilo s fiksnimi kraki Lux Neon*

99 , , , , 0 2 0 3 Vsikatalogi.si od

99 za komplet

99

do

99 za komplet

Komplet 10 flomastrov BABY COLOR FIBRACOLOR*

od

79

do

za komplet

Različni pisalni pripomočki*

Komplet 10 flomastrov MEGACOLOR FIBRACOLOR*

S črnilom, ki se odlično spere samo z vodo.

Različni šolski pripomočki*

S črnilom, ki se odlično spere samo z vodo.

34,99

za kos

Šolski nahrbtnik s kolesci, različni licenčni motivi*

29,99

19,99

Fantovski ergonomični šolski nahrbtnik, različni licenčni motivi*

Dekliški ergonomični šolski nahrbtnik, različni licenčni motivi*

za kos

za kos

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razpr

2,

od


OD 16. AVG. 2019

ZA vaše malčke in hišne ljubljenčke

10,

99

Tabla riši-briši*

19,

S štampiljkami in magnetnim pisalom.

99

Nahrbtnik HOT WHEELS / BARBIE* Zapiranje na zadrgo, nastavljive naramnice, pralen, modeli: Hot Wheels, Barbie.

Potovalna torba na kolesih HOT WHEELS / BARBIE* Glavni žep na zadrgo + prednji žep na zadrgo + 2 stranska mrežasta žepa, modeli: Hot Wheels, Barbie.

9,

7,

99

Lesena tabla 3v1*

Lesena didaktična ura*

Ena stran za pisanje s kredo in druga stran za magnete.

Lesene številke za vstavljanje in kazalci za vrtenje.

11,

99

Majhno pravokotno ležišče za živali*

Veliko pravokotno ležišče za živali* 100% poliester, mere: 60 x 50 x 20 cm.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

7,

99

9,

100% poliester, mere: 50 x 40 x 18 cm.

Praskalnik za mačke* Iz materiala MDF, sisala in poliestra, priložene 3 žogice z ropotuljico, mere: 25 x 25 x 34 cm.

9,

99

99

99 za komplet

Otroški kuhinjski komplet* Z lonci in kuhinjskimi pripomočki.

Pravokotno prešito ležišče* Iz potiskanega blaga, 100 % poliester, mere: 65 x 50 x 16 cm.

8,

99

Vsikatalogi.si 9,

99

9,

99

Povodec za tek*

Z odsevniki, pasom z ročajem, priloženi 2 vrečki, mere pasu: 60–120 cm, dolžina povodca: 100–135 cm.

Posoda za živali* Z 2 silikonskima posodama, zložljiva, z etuijem.

9,

99

3,

Povodec za pse z ročajem in vrečkami*

Močna vrv, mehak ročaj, priložen 1 zavoj z 20 higienskimi vrečkami.

99 za kos

Blazina za živali* 100% poliester, mere: 80 x 58 cm.

2,

99 za komplet

Komplet 14 higienskih podlog za živali 60 x 60 cm* S samolepilnimi trakovi.

Igrača za pse* Iz materiala TPR. Na voljo: žogica, rugby žoga in kost.

Komplet 14 higienskih podlog za živali 60 x 90 cm* S samolepilnimi trakovi.


17.

Rumeni krompir, za kg pakiran

0,70

5 kg za kos 3,49 €

AVG. 2019

-36%

1,

45

Sladoledne lučke z višnjo, 6 kosov

-36%

2,

420 g za kg 3,45 €

/ 2,29

-40%

/ 3,59

popust pri blagajni

-34%

6,

0,

19

/ 10,39

45

Tekoči detergent za perilo, z vonjem marsejskega mila 4l za l 0,57 €

/ 0,69

0,05 €

Speck – dimljeno sušeno stegno, v kosu

Napitek Tropico

za kg

9,

29

1,5 l za l 0,30 €

Vsikatalogi.si 16,99

Sesalnik za sesanje trdnih delcev in tekočin Komodo – TERMOZETA*

99

Brezžični, polnilna baterija s podstavkom za polnjenje, ki ga je mogoče pritrditi tudi na steno, prozorni rezervoar za prah prostornine 100 ml, pralni filter, priloženi nastavek za reže, nastavek za tekočine in nastavek s ščetinami, moč: 30 W.

Klop za shranjevanje DISNEY / MARVEL* Iz materiala TNT, zložljiva, s pokrovom, mere: 49 x 31 x 31 cm, modeli: Ledeno kraljestvo, Spiderman.

Klop za shranjevanje DISNEY / MARVEL* Iz materiala TNT, zložljiva, s pokrovom, mere: 30 x 30 x 30 cm, modeli: Ledeno kraljestvo, Spiderman.

Pri nas lahko kupite

SPREMLJAJTE NAS NA FACEBOOKU

DARILNE BONE za

Predloge, pohvale, pritožbe, reklamacije ali vprašanja nam pošljite na elektronski naslov:

10 €, ki so praktično

ali nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 19 50. Na voljo smo vam od ponedeljka do petka: 7:00—20:00. (klici so možni samo znotraj Slovenije)

darilo za vaše najbližje.

EUROSPIN EKO d.o.o., Renški Podkraj 64, 5292 Renče

IN INSTAGRAMU

informacije@eurospineko.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu