Pametni nakup 5.–11. marca 2020
-20%
popust pri blagajni
Pametni nakup
10,99 /
13,89 GRANA PADANO, ZORJEN VEČ KOT 16 MESECEV za kg
-22%
0,89 / 1,15
slo_dor_C
VELIKI TORTELINI S SIRI 250 g za kg 3,56 €
-24%
0,75 / 0,99
PARADIŽNIKOVA OMAKA Z BAZILIKO 400 g za kg 1,88 €
Nagrada: darilni boni v vrednosti 50 € Nagradna igra poteka od 5.3. do 8.3.2020.
5.–11. marca 2020
Pozornosti za dan žena OMEJENA KOLIČINA ŠOPEK
OMEJENA KOLIČINA
2,49
7,49
za kos
za kos
-20
%
1,89 /
KREMNE REZINE 4 x 100 g za kg 4,73 €
2,39
DVOSTEBELNA ORHIDEJA V OKRASNEM KERAMIČNEM LONČKU
-20%
3,99 / za kos
ČOKOLADNI BONBONI PREZIOSA/ GIOIELLO
-25%
3,49 /
355 g za kg 11,24 €
4,99
4,69
ODLIČNA KAKOVOST
Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani
-20%
1,35 / za kos
ČOKOLADA, RAZLIČNI OKUSI 200 g za kg 6,75 €
1,69
ČOKOLADNI PRALINEJI, VEČJE PAKIRANJE 850 g
-30%
1,39 / 1,99
SLADKO PENEČE VINO MOSCATO 750 ml za l 1,85 €
-23%
0,99 / za kos
1,29
KREMA SOFT, ZA TELO IN ROKE 250 ml za l 3,96 €
-33%
3,99 / za kos
5,99
ŽENSKA PARFUMSKA VODICA, VEČ VRST 100 ml za l 39,90 €
Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
za kg 4,11 €
5.–11. marca 2020
Za osebno nego -20%
-28%
0,55 /
0,99 /
BALZAM ZA USTNICE, V STIKU, VEČ VRST
INTIMNI DETERGENT S KAMILICO/ OGNJIČEM
5 ml
300 ml
0,69
za kos
za kos
1,39
za l 3,30 €
-14
%
0,85 / za kos
0,99
PENEČA KOPEL, VEČ VRST 1l
-22
%
0,89 / za kos
ŠAMPON NEUTRO, VEČ VRST 1l
1,15
-25
%
0,59 / za kos
ZOBNA PASTA, BELILNA/ Z ZELIŠČI 100 ml za l 5,90 €
-25%
0,79
1,49 / 1,99
ŽENSKE BRITVICE S 3 REZILI, 4 KOSI
-30
%
0,69 / za kos
0,99
GEL ZA TUŠIRANJE, VEČ VRST 300 ml za l 2,30 €
-26
%
1,29 / za kos
1,75
GEL ZA BRITJE ZA OBČUTLJIVO/ NORMALNO KOŽO 200 ml za l 6,45 €
-24%
2,25 / 2,99
MOŠKE BRITVICE S 3 REZILI, 6 KOSOV
Zamrznjeni izdelki -20
%
1,19 /
POMFRIT ZA PEKO V PEČICI 750 g za kg 1,59 €
1,49
-22
%
0,69 /
ŠPINAČA 600 g za kg 1,15 €
5.–11. marca 2020
-20%
2,39 /
0,89
2,99
FILEJI DIVJEGA LOSOSA, 2 KOSA 250 g za kg 9,56 €
-20
-25
3,19 /
1,19 /
%
%
3,99
MINI PICE MARGERITE, 4 KOSI 360 g za kg 3,31 €
1,59
-21%
2,59 /
GOVEJI POLPETI 500 g za kg 5,18 €
3,29
-23%
0,99 /
SLADOLEDNE LUČKE BIG CIOC Z MANDLJI, 3 KOSI 255 g za kg 3,88 €
1,29
MEŠANI MORSKI SADEŽI ZA CVRTJE 500 g za kg 6,38 €
-10%
popust pri blagajni
DIMLJENA PANCETA za kg
-16%
popust pri blagajni
PREKAJENA KLOBASA za kg
-27
%
0,79 /
PIŠČANČJA POSEBNA KLOBASA 500 g
-20%
7,99 /
8,99 /
3,99 /
-25%
-16%
-14%
0,89 /
1,25 /
1,15 /
PURANJA PEČENKA, REZINE
KUHAN PRŠUT ZA TOAST, REZINE
9,99
1,19
100 g za kg 8,90 €
4,79
za kg 1,58 €
1,09
1,49
2 x 100 g za kg 6,25 €
Kakovost po nizki ceni
OGRSKA SALAMA 750 g za kg 10,65 €
9,99
1,35
RIBANA MOCARELA 200 g za kg 5,75 €
Pametni nakup -20
%
3,19 / 3,99
GAVDA 700 g za kg 4,56 €
-25
%
2,65 /
5.–11. marca 2020 MASLO
-25%
500 g za kg 5,30 €
0,89 /
-18
0,69 /
400 g za kg 2,23 €
SLADKA SMETANA
-24
%
250 ml
1,35 /
za l 2,76 €
0,85
-23
%
0,45 /
1,19
3,55
%
TESTO ZA PICO
1,79
150 g za kg 3,00 €
0,59
za kos
JAJCA IZ PROSTE REJE, VELIKOST M, 6 KOSOV
GRŠKI JOGURT, NAVADNI, VEČ VRST
-33%
0,99 / 1,49
PIRINA MOKA 1 kg
-22
%
1,15 / 1,49
RIŽ ROMA, ZA RIŽOTO 1 kg
-22
%
-31
%
0,79
RIBANA KAŠA
0,35 /
GOBOVA KREMNA JUHA Z JURČKI 70 g za kg 5,00 €
0,45
500 g za kg 1,58 €
/1,15
-22
-25
0,35 /
0,59 /
%
za kos
%
0,45
0,79
TANKI ŠPAGETI/ BUCATINI/ BAVETTE 500 g za kg 0,70 €
www.eurospin.si
JUŠNE KOCKE ZA GOVEJO JUHO 220 g za kg 2,68 €
Pametni nakup -27
-29
0,69 /
0,39 /
%
%
0,95
5.–11. marca 2020 DVOJNI PARADIŽNIKOV KONCENTRAT 200 g
za kg 1,95 €
0,55
ZELENJAVNI DODATEK JEDEM
-26
%
0,55 /
ŠAMPINJONI V SLANICI, REZANI 390 g/plod 230 g za kg 2,39 €
0,75
-15
%
0,75 /
MEŠANA SOLATA 680 g/plod 360 g za kg 2,08 €
0,89
ODLIČNA KAKOVOST
500 g
za kg 1,38 € Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani
-30
%
OLJČNO OLJE 1l
2,99 /
-23
%
-30
%
0,99 /
2,29
4,29
FILEJI INČUNOV V OLJČNEM OLJU 80 g
za kg 12,38 €
1,29
3,29 /
TUNINA V OLJČNEM OLJU
-25
%
0,89 /
4 x 80 g
ČAJNA PAŠTETA
-22%
0,25 /
za kg 3,33 €
0,35 /
0,33
75 g
0,45
ČIČERIKA
400 g/plod 240 g za kg 1,46 €
415 g
za kg 2,14 €
1,19
za kg 7,16 €
-24%
PASULJ S KLOBASO
-21%
RJAVI FIŽOL 1 kg
1,79 / 2,29
Kakovost po nizki ceni
-23%
SUŠENE MARELICE
1,29 /
za kg 6,45 €
1,69
200 g
Pametni nakup -21
-30
1,09 /
3,49 /
%
%
5.–11. marca 2020 KAVA V ZRNJU 1 kg
0,85 /
4,99
1,39
-22
%
PREPEČENEC Z ŽITI 320 g
-28%
0,99 /
za kg 2,66 €
KEKSI DIGESTIVE Z OVSOM IN ČOKOLADO 425 g za kg 2,33 €
1,39
1,09
SLANI KREKERJI, V VREČKI 750 g za kg 1,45 €
-27%
0,69 /
BISKVIT S FIGOVIM NADEVOM
-20%
-23%
0,79 /
240 g za kg 2,88 €
za kos
0,95
0,99 /
0,99
za kos
MINI PITE, KAKAV/ MARELICA 240 g za kg 3,29 €
-27%
-21%
0,79 /
1,65 /
KEKSI PETIT
TEMNA ČOKOLADA
2,09
1,09
500 g
500 g
za kg 1,58 €
za kg 3,30 €
ODLIČNA KAKOVOST
Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani
-34
%
0,19 za kos
-21
%
0,75 / 0,95
SADNI BONBONI, V PLOČEVINKI 200 g za kg 3,75 €
-17%
0,29 / 0,35
PIJAČA Z OKUSOM GRENIVKE
0,29 /
LEDENI ČAJ, LIMONA/ BRESKEV 500 ml za l 0,38 €
1,5 l za l 0,19 €
www.eurospin.si
1,29
KOLAČ, MARMORNI/ SADNI/ S KOŠČKI ČOKOLADE 400 g za kg 2,48 €
Pametni nakup
5.–11. marca 2020
-25
%
0,59
-22%
-25%
2,15 /
2,99 /
LAŠKI RIZLING
VINO REFOŠK
2,79
3,99
750 ml
750 ml
za l 2,87 €
za l 3,99 €
0,79 /
PIVO BERGEDORF 4,5 VOL. %
-18%
0,89 /
500 ml
OMEJENA KOLIČINA ODIŠAVLJEN
PAPIRNATE BRISAČE, 2-SLOJNE, 4 ROLE
3,99 za kos
1,09
za l 1,18 €
TOALETNI PAPIR, 3-SLOJNI, 12 ROL
www.fsc.org
-31
0,99 /
0,99 / 1,45
1,49
BELILO, V RAZPRŠILU 1l
ODSTRANJEVALEC VODNEGA KAMNA, V RAZPRŠILU 750 ml za l 1,32 €
-22%
-21%
1,15 /
1,09 /
DETERGENT ZA PERILO ZA OBČUTLJIVE TKANINE/ VOLNO IN SVILO
MEHČALEC MICROPERLE, KONCENTRAT, VEČ VRST
za kos
1,49
1,5 l
za kos
1,39
1,5 l za l 0,73 €
za l 0,77 €
-25
%
0,59 / 0,79
OSVEŽILEC ZA WC-ŠKOLJKO, Z BELILOM, 2 KOSA
-27%
-24%
1,89 /
0,19 /
2,59
BRIKETI ZA PSE PREMIUM 2 kg za kg 0,95 €
Kakovost po nizki ceni
za kos
0,25
PAŠTETA ZA MAČKE, VEČ VRST 85 g za kg 2,24 €
Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
-33
%
%
1.–31. marca 2020
ZNIŽANO
-14%
2,55 /
PAELLA 600 g
za kg 4,25 €
-14%
-13%
1,19 /
0,65 /
1,39
2,99
-11%
MARGARINA 500 g
za kg 1,30 €
0,75
1,19 / 1,35
PIŠČANČJA PARIŠKA KLOBASA
REPIČNO OLJE 1l
500 g
za kg 2,38 €
-15%
0,55 /
SARDELE V SONČNIČNEM OLJU 125 g
za kg 4,40 €
0,65
-13%
0,99 / 1,15
DROBEN STROČJI FIŽOL 800 g/plod 440 g za kg 2,25 €
-12%
0,69 /
GRISINI TORINESI 300 g
za kg 2,30 €
0,79
-16%
2,65 / za kos
3,19
VITAMINSKI NAPITEK POMARANČA/ LIMONA 1 kg
-10%
1,79 / za kos
ARAŠIDOV NAMAZ, CREAMY/ CRUNCHY 350 g
za kg 5,11 €
1,99
-13%
-22%
-16%
1,25 /
0,35 /
1,49 /
300 g
PIJAČA GASSOSA
1,45 MEŠANI KEKSI za kg 4,17 €
0,45
1,5 l
za l 0,23 €
-13%
1,29 /
za kos
1,49
DIŠEČA SVEČA, VEČ VRST
-15%
1,69 /
1,99 BRIKETI PREMIUM ZA PSE MAJHNIH PASEM 1,5 kg
za kg 1,13 €
www.eurospin.si
1,79
KRPE ZA TLA, 12 KOSOV
Sodelujte v nagradni igri
Zaupajte nam svojo lepo izkušnjo z našimi trgovkami! na Facebook strani Eurospin Slovenija! Več informacij na Facebook strani Eurospin Slovenija, dne 5.3.2020.
Nagrada: darilni boni v vrednosti 50 €
Nagradna igra poteka od 5.3. do 8.3.2020.
Sledite nam tudi na družbenih omrežjih in bodite vedno na tekočem! Ne spreglejte videovsebin, nagradnih iger, receptov, trikov in neverjetnih ponudb.
EurospinSlovenija
eurospinslovenija
Eurospin Slovenija
Prijavite se na naše e-novice in bodite vedno na tekočem z našo tedensko ponudbo.
Sveži kruh
5.–11. marca 2020
-28
%
1,99 za kos
2,79 /
MARMELADNI ŽEPKI 350 g za kg 5,69 €
-28
%
0,99 / za kos
500 g za kg 1,98 €
1,39
-21%
1,09 / za kos
KORUZNI HLEBEC
1,39
-22
%
0,35 / za kos
RŽENI HLEBEC 1 kg
60 g za kg 5,83 €
0,45
-14%
0,85 / za kos
SKUTNI ŽEPEK
TURIST ŠTRUCA, REZANA 800 g za kg 1,06 €
0,99
Vsak dan sveže
Sadje in zelenjava
1,79
0,99
JAGODE, PAKIRANE 500 g za kg 3,58 €
za kos
0,49 za kos
KORENJE, PAKIRANO za kg 0,98 €
HRUŠKE ABATE
za kg
5.–11. marca 2020
Cene veljajo samo za mesnice
PIŠČANČJA BEDRA BREZ KOSTI IN KOŽE
2,49 /
2 PIŠČANCA
2,69 /
MLETO GOVEJE MESO
za kg
3,09
5,99
4,29 / za kg
1,99
500 g
3,99 / za kg
ANANAS
za kg
Sveže meso -33%
5.–11. marca 2020
5,49
SVINJSKI HRBET/ LEDJA S KOSTJO
za kos
3,29
Vsak dan sveže
500 g za kg 5,38 €
Ne spreglej!
od 5. marca 2020
6,99
6,99
DVOSTRANSKO BRISALO*
PRILAGODLJIVO BRISALO S TELESKOPSKIM ROČAJEM*
Ena stran odstranjuje najtrdovratnejšo umazanijo, druga pa vpija vodo, odstranljiva krpa s teleskopskim ročajem.
99,99
Odstranljiva krpa iz mikrovlaken.
RAZVLAŽILNIK ARGO LILIUM EVO 11*
Prostornina 11 litrov/24 h (32 °C, 80 % r.v.), prostornina zbiralnika vode 2,2 l, digitalno delovanje, s funkcijo pomnilnika in časovnikom za izklop.
3,99
1,99
2,49
KRPA ZA TLA IZ MIKROVLAKEN*
KOMPLET 3 KRP IZ MIKROVLAKEN* Mere: 40 x 40 cm.
za komplet
Mere: 50 x 60 cm.
1,99
KOMPLET 2 KRP ZA STEKLA* Iz mikrovlaken, primerne za vse vrste površin, mere: 38 x 36 cm.
1,49
NADOMESTNI NASTAVEK ZA DVOSTRANSKO BRISALO*
6,99
PRIPOMOČEK ZA ČIŠČENJE STEKEL* Mere: 26 x 24 cm.
za komplet
1,49
2,99 za komplet KOMPLET 2 NADOMESTNIH NASTAVKOV ZA PRILAGODLJIVO BRISALO*
ODCEJALNIK ZA POSODO S PODLOGO*
Mere odcejalnika za posodo: 45,5 x 17,5 x 4 cm, vpojna podloga: 46,5 x 49 cm.
2,49
IZDELKI ZA ČIŠČENJE POSODE*
ELEKTROSTATIČNO OMELO* S teleskopskim ročajem in prilagodljivo glavo.
14,99 za komplet
3,99
NADOMESTNI NASTAVEK ZA BRISALO ZA TLA FAST*
1,99
BRISALO ZA TLA 4 V 1* Učinkovito odstranjevanje trdovratne umazanije, drobtin in las, izjemna vpojnost, hitro sušenje.
KOMPLET BRISALA ZA TLA TROTTOMOP Z VEDROM FAST*
Komplet sestavljajo brisalo s 500 trakci iz mikrovlaken, ročaj, vedro z ožemalom iz nerjavečega jekla.
Pametni nakup
5,99
ZAŠČITNE ROKAVICE ZA ENKRATNO UPORABO ZEROMICROBI, 100 KOSOV*
Anatomsko oblikovane in udobne, primerne tudi za osebe z alergijo na lateks, velikosti: majhne, srednje velike ali velike.
*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.
za kos
Ne spreglej! 19,99
od 5. marca 2020
RAZTEGLJIVO STOJALO ZA OBEŠANJE PERILA*
2,99 za komplet
Dolžina vrvi za obešanje: 22 m, z varnostnim zatičem in kolesci.
29,99
KOMPLET 20 ŠČIPALK*
LESTEV S 5 STOPNIČKAMI*
Ogrodje iz aluminija, najv. nosilnost 150 kg, z varnostno blokado in protidrsnimi nogicami.
14,99 LIKALNIK MILORD 7800 – TERMOZETA*
S sistemom za trajno preprečevanje nastanka vodnega kamna, nadzor temperature, ročaj iz plutovine, plošča iz nerjavečega jekla, nastavljiva para, prostornina posode: 350 ml, sistem za samodejno čiščenje, moč: 2.200 W.
1,99 KRTAČA ZA ČIŠČENJE OBLAČIL* Mere: 25 x 6 cm
24,99
22,99
4,99
BREZŽIČNA VRTLJIVA ELEKTRIČNA KRTAČA*
*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.
Za ščetkanje in temeljito čiščenje kopalnice, kuhinje in stekel, 2 smeri delovanja, možnost uporabe z ročajem ali brez njega. Delovanje na baterijo: čas uporabe več kot 60 minut, čas polnjenja pribl. 6 ur.
PLASTIČNA ŠKATLA COMBI BOX, 13 L* S pokrovom, ročaji in sponkami, mere: 39 x 28 x 20 cm.
9,99
PLASTIČNA ŠKATLA COMBI BOX, 30 L*
PARNI ČISTILNIK*
Prostornina kotlička 270 ml, kontrolna lučka za pripravljeno paro, vrtljiv nastavek, zaklep tipke za vklop, priloženih 6 dodatkov, moč: 900–1.050 W.
19,99
PREDALNIK S 4 PREDALI*
Iz plastike, mere: 38 x 38 x 83 cm, barve: bela ali siva s prosojnimi predali.
S pokrovom, ročajem, sponkami in organizatorjem, mere: 39 x 28 x 38 cm.
29,99 VEČNAMENSKI ZABOJ*
Z ročaji, možnost namestitve ključavnice, mere: 119 x 40 x 58 cm.
14,99 ENOJNA DVOBARVNA PREŠITA ODEJA*
Iz mikrovlaken, mere: 180 x 260 cm.
www.eurospin.si
19,99
DVOJNA DVOBARVNA PREŠITA ODEJA* Iz mikrovlaken, mere: 260 x 260 cm.
Pametni nakup
0,40 za kg
! n e c h i r o Sobota n 2,59 /
RUMENI KROMPIR, PAKIRAN
TOPLJENI SIR V LISTIČIH, 50 KOSOV 1 kg
4,19
10 kg
za kos 3,99 €
6,99 /
PRŠUT V KOSU za kg
9,99
-30%
popus t pri bla gajni
0,49 / 0,75
ROLADA Z LEŠNIKOVO KREMO 250 g
za kg 1,96 €
-38%
-34%
0,59 / 0,99
VŽIGALNE KOCKE, 48 KOSOV
-40%
od 7. marca 2020
9,99
59,99
za komplet KOMPLET 3 KOŠEV ZA LOČENO ZBIRANJE ODPADKOV COVER LINE*
KAVNI APARAT ESPRESSO*
Možnost uporabe z mleto kavo in kapsulami ESE, z izpuhom pare za pripravo kapučina, profesionalna črpalka s tlakom 19 barov.
Črna posoda s pokrovom rumene/bele/zelene barve, mere: 38,5 x 34,5 x 54,5 cm.
Pametni nakup
* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Ponudba velja tudi ob nedeljah v odprtih trgovinah.
7. marec 2020