Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

slo_dor_C

10.–16. OKT. 2019


0,45 / 0,59

Barjene perutninske klobase s sirom 150 g za kg 3,00 €

-28%

-26%

0,99 / 1,39

Zavita panceta, rezine

2 ,19

0,85

/ 2,99

/ 1,15

Mešanica ribanih sirov

Pečene puranje prsi

150 g za kg 5,67 €

350 g za kg 6,26 €

100 g za kg 9,90 €

-22%

-26%

1,

-26%

0,69

99

2 x 500 g

0,

/ 0,89

/ 2,69

Kapeleti z mesom

-17%

Mleko brez laktoze, lažje prebavljivo 1l

39

/ 0,47

Pšenična ostra moka tip 400 1 kg

Seštevek cen v ponudbi je lahko manjši ali enak 15 €.

-23%


-21%

-20%

0,

1,09

39 za kos

/ 1,39

/ 0,49

Riž parboiled, za solate

Testenine Gramigna/ Gramignone/ Cavatappi

1 kg

500 g za kg 0,78 €

-24%

-22%

-34%

0,49

0,

/ 0,65

0,35

29

/ 0,45

/ 0,44

Majoneza v tubi

Mesni narezek

Paradižnik v koščkih

150 ml za l 3,27 €

100 g za kg 3,50 €

400 g za kg 0,73 €

0,

Napolitanke z lešnikovo/kakavovo kremo

-20%

-22%

0,79

85

300 g za kg 2,63 €

za kos

za kos

/ 0,99

/ 1,09

Sadni namaz, višnja/breskev/ češnja

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

370 g za kg 2,30 €

-20%

0,79 / 0,99

Čips 300 g za kg 2,63 €

-25%

-13%

0,

13

/ 0,15

Naravna negazirana voda 1,5 l za l 0,09 €

-33%

0,59

0,99 za kos

/ 0,79

Pivo Bergedorf 4,5 vol. % 500 ml za l 1,18 €

/ 1,49

Tekoče milo, ponovno polnjenje, več vrst 1l


10.–16. OKT. 2019

-25%

0,

89

Zelenjava za mineštro, nizkokalorična

-20%

5,

600 g za kg 1,48 €

-20%

79

4,

/ 7,29

/ 1,19

45

Lignji, kolobarji 500 g za kg 8,90 €

/ 5,59

Fileji osliča 1 kg

-20%

2,

79

Piščanec s krompirjem 500 g za kg 5,58 €

-20%

3,

19

/ 3,49

-20%

5,

popust pri blagajni

49

Pica s šunko, 2 kosa

Pečena ribica za kg

-21%

2 ,49

/ 0,49

/ 6,99

1 kg

0,

15

/ 0,19

150 g za kg 1,00 €

-22%

0,

35

/ 0,45

popust pri blagajni

5,29

/ 1,99

Polnomastni navadni jogurt

Sladoledne lučke, z višnjo/ z okusom gianduje, za kos 6 kosov

1,79

-24%

Piščančja posebna klobasa

-21%

-21%

/ 2,29

1,55

350 g za kg 7,11 €

200 g za kg 1,75 €

1 kg

-22%

/ 3,19

Tekoči jogurt, jagoda

39

Krompirjevi svaljki

/ 2,99

Milanska salama

0,35

2,

700 g za kg 4,56 €

/ 3,99

/ 6,89

-28%

-20%

Zelenjavna juha z rezanci 65 g za kg 5,38 €

420 g za kg 4,26 €

Sir Maasdamer za kg


10.–16. OKT. 2019 Čebulice

-33%

-15%

8,

0,39

49

300 g/plod 180 g za kg 2,17 €

/ 0,59

/ 9,99

-20%

6,

39

/ 7,99

Bučno olje

Tunina v oljčnem olju

1l

12 x 80 g za kg 6,66 €

-25%

0,

59

Grisini Torinesi 300 g za kg 1,97 €

-30%

-28%

0,69

/ 0,79

1,99

/ 0,99

/ 2,79

750 g za kg 2,65 €

300 g za kg 2,30 €

Linški keksi

1,

35

400 g za kg 3,38 €

/ 1,79

-21%

0,

59

Čokoladni keksi 150 g za kg 3,93 €

/ 0,75

-25%

1,

49

/ 1,99

Rogljiči z 2 nadevoma, 10 kosov 500 g za kg 2,98 €

-21%

1,

09

/ 1,39

Prigrizek piškot s karamelo in čokolado, 5 kosov 290 g za kg 3,76 €

-17%

1,

39 za kos

/ 1,69

Čokolada, različni okusi 200 g za kg 6,95 €

0,99 / 1,35

Praženi arašidi v lupini

Kruh za hamburger, 4 kosi

-24%

-26%

SUPER PONUDBA

Kava Classic 250 g za kg 3,96 €


10.–16. OKT. 2019

0,69 / 0,99

Polnjeni mentol bonboni z mlekom 300 g za kg 2,30 €

-25%

1,19

Lizike 250 g za kg 4,76 €

-22%

-25%

0,35

/ 1,59

1,85

/ 0,45

/ 2,49

Pijača z okusom grenivke

Sadni sirup z okusom višnje 1,5 l za l 1,23 €

1,5 l za l 0,23 €

1,

-25%

-14%

-30%

1,49

2 ,39

39

/ 1,99

/ 2,79

za kos

Merlot

Papirnati pogrinjki, 2-slojni, 80 kosov

1l

/ 1,99

Rdeče/ belo/ rosè vino, v tetrapaku 1,5 l za l 0,93 €

-20%

0,79

SUPER PONUDBA

-20%

/ 0,99

-13%

3,79 / 4,79

Pralni prašek z marsejskim milom, 60 pranj 5,1 kg za kg 0,74 €

0,06 €

1,89 / 2,19

Tablete za pomivalni stroj, z vonjem limone, 40 kosov 720 g za kg 2,63 €

-27%

0,79 za kos

/ 1,09

Osvežilec zraka, več vrst 400 ml za l 1,98 €

Dišeči papirnati robčki, 15 x 9 kosov

-21%

1,49 / 1,89

Razmaščevalec v gelu, vonj limone, koncentrat 1,5 l za l 0,99 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-30%


10.–16. OKT. 2019

Pašteta za pse Premium, različni okusi

-23%

0,65

-28%

0,99

300 g za kos za kg 2,17 €

/ 0,85

/ 1,39

Zobne palčke za pse, 7 kosov 180 g za kg 5,50 €

-25%

0,59

za kos

/ 0,79

Prigrizek za mačke, različni okusi 60 g za kg 9,83 €

-25% -21%

0,

75

0,

Hrana za pse, govedina/ piščanec in puran

Pašteta Premium za sterilizirane mačke, za kos različni okusi

29

/ 0,39

100 g za kg 2,90 €

-20%

2,

39

Pašteta za mačke, več okusov v škatli 12 x 100 g za kg 1,99 €

/ 2,99

za kos 1,25 kg za kg 0,60 €

/ 0,95

-20%

2,

39

Testenine za pse, z zelenjavo 3 kg za kg 0,80 €

-20%

4,

/ 2,99

-21%

79

/ 5,99

Briketi za pse 10 kg za kg 0,48 €

1,

-20%

49

/ 1,89

Briketi za mačke, s piščancem, puranom in zelenjavo 2 kg za kg 0,75 €

1,

35

/ 1,69

Pesek za mačke Premium, z atapulgitom in rdečo glino 8l za l 0,17 €


SADJE in ZELENJAVA

0,

35

Varaždinsko zelje

10.–16. OKT. 2019

SUPER

za kg

PONUDBA

VSAK DAN SVEŽE sadje in zelenjava!

1,49

za kg

1,49

Hruške abate

Belo grozdje

0,99

0,79

za kos

Brokoli, pakiran 500 g za kg 1,98 €

za kg

za kos

Česen, pakiran 250 g za kg 3,16 €


Sveže MESO

10.–16. OKT. 2019 popust pri blagajni

4,29

4,19

za kg

za kg

/ 5,49

/ 4,69

Svinjski hrbet/ ledja s kostjo

Svinjsko pleče v kosu

popust pri blagajni

2,

4,

19

49 za kg

za kg

/ 4,89

/ 3,29

Kuhani goveji vampi

Piščanec na pladnju

Sveži KRUH -25%

0,

89

Rženi hlebček, rezan 500 g za kg 1,78 €

za kos

/ 1,19

0,

85 za kos

/ 1,19

Zagrebška rezina

-16%

1,99

4 x 100 g za kg 4,98 €

/ 2,39

Črna rustikalna štruca

-28%

10.–16. OKT. 2019

500 g za kg 1,70 €

-40%

0,

15 za kos

/ 0,25

Pletenka s sezamom 80 g za kg 1,88 €


ZA vas in vaš dom 19,

14,

99 za kos

OD 10. OKT. 2019

14,

99

Moška jopa s kapuco*

Moška/ženska jakna Softshell*

Ženska jopa s kapuco*

60 % bombaž, 40 % poliester, velikosti: M–XXL, barve: modra ali črna.

Iz poliestra. Različne barve.

60 % bombaž, 40 % poliester, velikosti: S–XL, barve: siva ali črna.

Ženske športne hlače*

Moške športne hlače*

60 % bombaž, 40 % poliester, velikosti: S–XL, barve: siva ali črna.

60 % bombaž, 40 % poliester, velikosti: M–XXL, barve: modra ali črna.

19,

99

Moški športni čevlji* Velikosti: 41–46, modra ali siva barva.

99 za par

Ženski športni čevlji* Velikosti: 37–41, barve siva ali bež.

16,

99

12 ,

99 za par

Ženski copati z usnjenim podplatom* Velikosti: 36–41.

19,

99

Parni čistilnik* Prostornina kotlička: 270 ml, lučka za stanje pripravljenosti, vrtljivi nastavek za odmerjanje, gumb za blokado delovanja, 6 dodatkov, moč: 900–1050 W.

Ženska športna jopica z zadrgo*

Ženske športne hlače* S stranskimi trakovi z bleščicami, velikosti: S–XL, barve: črna ali temno modra.

5,

99 za par

Ženski copati z motivom živali* Velikosti: 36–41.

5,

99 za par

Moški copati* Velikosti: 40–46.

49,

99

Gramofon retro MEDION* 3 hitrosti vrtenja: 33, 45 in 78 obratov, USB-vhod s funkcijo Encoding, RCA-izhod in priključek za slušalke, AUX-vhod.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

S stranskimi trakovi z bleščicami, velikosti: S–XL, barve: črna ali temno modra.


ZA hišne ljubljenčke 59,

16,

9,

99

99

99

Ležišče za mačke/naslon za noge v obliki slona* Iz materiala MDF in poliestra, prijetno skrivališče s snemljivo prevleko in blazino, enostavno za nameščanje in čiščenje, mere naslona (brez glave): 40 x 31 x 38 cm.

13,

Okroglo ležišče za male živali*

99

Praskalnik za mačke z igračo* Iz poliestra, materiala MDF in sisala, mere: 35 x 35 x 49 cm.

12 ,

Mehek poliester (pliš), mere: 76 x 15 cm.

Pravokotno prešito ležišče*

99

10,

OD 10. OKT. 2019

99

Mačje ležišče* Mehek poliester (pliš), mere: 40 x 40 x 20 cm.

Velika vezena blazina za živali* 100 % poliester s podlogo proti drsenju, mere: 58 x 80 cm.

9,99

Iz potiskane tkanine, mere: 65 x 50 x 16 cm.

Ležišče s stranicami*

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Mehek poliester (pliš), mere: 48 x 37 x 16 cm.

3,

99 za kos

Pasja igrača iz lateksa*

2,

99 za komplet

Komplet 14 higienskih podlog za živali, 60 x 60 cm* S samolepilnimi trakovi.

Komplet 14 higienskih podlog za živali, 60 x 90 cm* S samolepilnimi trakovi.

2,

59 za komplet

Lepljivi valjček + nadomestni valjček* Ergonomski ročaj, zapiranje za zaščito pred prahom, 48 + 48 listov z luknjicami za trganje.


12.

0,

99

Mandarine

za kg

OKT. 2019

-34% Sirni namaz

-33%

0,

59

200 g za kg 2,95 €

0,

65

Delikatesna klobasa iz Baje, rezine 80 g za kg 8,13 €

/ 0,99

-34% -38%

0,

55

Sadni nektar, različni okusi 1l

1,

49

Papirnate brisače, 400 lističev

/ 2,29

za kos

/ 0,89

/ 0,89

59,

99

Mikrovalovna pečica z žarom, 20 l* Z digitalnim LED-zaslonom, 6 nivoji moči, 9 samodejnimi programi, močjo 1200 W (mikrovalovna pečica) in 1000 W (žar).

39,

99

Parna metla* Ekološka, hipoalergena, idealna za čiščenje parketa, nastavljiva moč pare, snemljiv rezervoar, vrtljiva glava (180 °), priloženi 2 krpi iz mikrovlaken in dodatek za čiščenje preprog, moč: 1500 W.

Pri nas lahko kupite

SPREMLJAJTE NAS NA FACEBOOKU

DARILNE BONE za

Predloge, pohvale, pritožbe, reklamacije ali vprašanja nam pošljite na elektronski naslov:

10 €, ki so praktično

ali nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 19 50. Na voljo smo vam od ponedeljka do petka: 7:00—20:00. (klici so možni samo znotraj Slovenije)

darilo za vaše najbližje.

EUROSPIN EKO d.o.o., Renški Podkraj 64, 5292 Renče

IN INSTAGRAMU

informacije@eurospineko.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook