Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

14.−20. FEB. 2019

-20%

4,79 / 5,99

Sončnično olje slo_dor_C

5l za l 0,96 €

VELIKA PAKIRANJA ZA VELIK PRIHRANEK! OMEJENA KOLIČINA

2,

79

Polposneto mleko 6x1l za l 0,47 €

OMEJENA KOLIČINA

3,

99

Detergent za perilo Superbianco

Vsikatalogi.si 5l za l 0,80 €

0,06 €


14.-20. FEB. 2019

OMEJENA KOLIČINA Dimljena

2 ,19

panceta v kockah 2 x 250 g za kg 4,38 €

OMEJENA KOLIČINA

1,79

OMEJENA KOLIČINA Barjene

1,79

svinjske klobase 3 x 250 g za kg 2,39 €

Tirolska klobasa 800 g za kg 2,24 €

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

1,99 Mešanica ribanih sirov 250 g za kg 7,96 €

2 ,29

0,85 za kos

majhni peresniki 1,5 kg za kg 0,57 €

Tortelini Superfini, s pršutom

Vsikatalogi.si 500 g + 150 g za kg 3,52 €

OMEJENA KOLIČINA Smetana za

1,

OMEJENA KOLIČINA Špageti/

39

kuhanje 3 x 200 ml za l 2,32 €

-21%

1,69

Jajca iz hlevske reje, velikost M, 15 kosov

/ 2,15

VELIKA PAKIRANJA


OMEJENA KOLIČINA Dodatek

1,

1,

99

59

OMEJENA KOLIČINA

jedem, z zelenjavo

1,

1 kg

l mo 0 lačn 20brezp

-33%

09

/ 2,99

Majoneza v kozarcu

Riž Arborio za rižoto

500 ml + 200 ml za l 1,56 €

2 kg za kg 1,00 €

OMEJENA KOLIČINA

+

1

Artičoke s česnom in peteršiljem, v olju

75

5

1,

99

no ač pl ez br

1,

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA Grah 6 x 200 g/plod 840 g

1,

99

za kg 2,37 €

Fižol borlotti 6 x 400 g/plod 1440 g za kg 1,22 €

530 g za kg 3,75 €

OMEJENA KOLIČINA

3,99

OMEJENA KOLIČINA

3,99

Turška kava 1 kg

OMEJENA KOLIČINA Keksi Frollini

1,89

Vsikatalogi.si Cvetlični med 1 kg

-13%

1,99 za kos

/ 2,29

Napolitanke z lešnikovo/ kakavovo kremo 900 g za kg 2,21 €

ZA VELIK PRIHRANEK!

s kakavom in lešniki 1 kg


14.-20. FEB. 2019

1,

z ovsom in čokolado

99

850 g za kg 2,34 €

OMEJENA KOLIČINA Temna

3,

49

čokolada 1 kg

OMEJENA KOLIČINA

l mo 0 lačn 25brezp

OMEJENA KOLIČINA Keksi Digestive

0,59 Pijača Cola 1,5 l + 250 ml za l 0,34 €

4,49

za kos

/ 5,99

Vino Merlot/ Trebbiano Vinogradniški griči 5l za l 0,90 €

OMEJENA KOLIČINA Toaletni papir,

4,99

3-slojni, 24 rol

OMEJENA KOLIČINA Papirnate

3,49

Vsikatalogi.si OMEJENA KOLIČINA Razmaščevalec

OMEJENA KOLIČINA

1,79 Mehčalec z vonjem jasmina 5l za l 0,36 €

2,

79

+ 2 polnili

3 x 750 ml za l 1,24 €

brisače, 3-slojne, 8 rol

OMEJENA KOLIČINA Briketi za pse,

8,

79 za kos

Premium, več vrst 10 kg za kg 0,88 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-25%


14.-20. FEB. 2019

-24%

0,

75

Mešanica 16 vrst zelenjave za mineštre 600 g za kg 1,25 €

/ 0,99

-23%

0,

99

Pečen krompir 1 kg

/ 1,29

-25%

2,

99

/ 3,99

Repki tropskih kozic, očiščeni 240 g za kg 12,46 €

-25%

4,49

Očiščene sipe 450 g za kg 9,98 €

/ 5,99

-25%

-24%

0,75

Panirane ribje palčke, 10 kosov 300 g za kg 2,50 €

/ 0,99

popust pri blagajni

-25%

popust pri blagajni

5,99

3,19

/ 7,99

/ 4,29

Goveje klobase

-25%

2 ,99

Pica s šunko, 2 kosa

-24%

2 ,25

700 g za kg 4,27 €

/ 3,99

Sudžuk za kg

-26%

Sirov burek 750 g za kg 3,00 €

/ 2,99

Mini mocarele

-22%

0,99

1,15

/ 1,35

250 g za kg 4,60 €

/ 1,49

Milanska salama, rezine

Vsikatalogi.si

za kg

150 g za kg 6,60 €

Gavda z 48 % m. m.

-20%

1,

99

/ 2,49

400 g za kg 4,98 €

-30%

0,

55

/ 0,79

Skuta Ricotta 250 g za kg 2,20 €

Sirni namaz, lahki

-26%

0,

65

/ 0,89

200 g za kg 3,25 €


14.-20. FEB. 2019

-30%

0,59

Sveže listnato testo 265 g za kg 2,23 €

-21%

0,15

/ 0,85

0,

29

150 g za kg 1,00 €

-24%

0,25

400 g/plod 240 g za kg 1,21 €

/ 0,39

0,35

125 g za kg 2,00 €

0,

/ 0,85

180 g za kg 1,94 €

/ 0,39

-24%

59

Kisla smetana

-10%

/ 0,33

-30%

0,

Sadni mousse, različni okusi

za kos

/ 0,19

Beli fižol

-25%

Navadni jogurt z 0,1 % m. m.

SUPER

75

PONUDBA

za kos

/ 0,99

Polnozrnati kruh, rezan 400 g za kg 1,48 €

-22%

-32%

0,85

Brezalkoholno pivo

Vsikatalogi.si 500 ml za l 0,50 €

500 g za kg 1,70 €

75

/ 2,19

Serviete, 450 kosov

-26%

1,

39

Čistilo za pomivalni stroj 250 ml za l 5,56 €

-22%

2,

/ 1,89

-27%

69

/ 3,49

Gel za pomivalni stroj, Vse v 1 750 ml za l 3,59 €

1,

29

/ 1,79

Večnamenske krpice, 80 kosov

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

/ 0,37

Keksi Fourré s kakavovo kremo

-20%

6 x 200 ml za l 0,63 €

0,25

/ 1,09

1,

Sadni nektar/ pijača, več vrst


14.-20. FEB. 2019

VEGETARIJANSKA PONUDBA -21%

-20%

1,09

-20%

1,59

1,59

za kos

/ 1,39

za kos

/ 1,99

/ 1,99

Sojini polpeti/ falafel

Bio tofu 2 x 125 g za kg 4,36 €

Sojin burger, klasični/z zelenjavo

200 g za kg 7,95 €

-20%

200 g za kg 7,95 €

-20%

1,59

0,39

za kos

/ 1,99

Ploščice s sezamom

-22%

0,69

60 g za kg 6,50 €

/ 0,49

/ 0,89

Bio vaflji iz 5 žit

Sojini zrezki/ medaljoni

120 g za kg 5,75 €

200 g za kg 7,95 €

-20%

0,79 za kos

/ 0,99

Riževi vaflji s čokoladnim prelivom 100 g za kg 7,90 €

-20%

Vsikatalogi.si 0,79

1l

-20%

1,25

/ 0,99

Sojin napitek s kalcijem in vitamini

PAMETNI NAKUP

-21%

0,95

/ 1,59

/ 1,19

Bio ovseni napitek

Bio rižev napitek

1l

1l


SADJE in ZELENJAVA

0,

89

14.-20. FEB. 2019

SUPER

za kg

PONUDBA Banane

VSAK DAN SVEŽE sadje in zelenjava!

0,

85 za kg

Pomaranče, pakirane 2 kg za kos 1,69 €

1,

49 za kos

Motovilec, pakiran 250 g za kg 5,96 €

0,

59 za kg

Jabolka idared

Vsikatalogi.si 0,

59 za kg

Mlado belo zelje


Sveže MESO

14.-20. FEB. 2019

-30%

3,

2,

49 za kg

/ 4,99

49 za kos

/ 2,99

Svinjski hrbet/ ledja s kostjo

Mleto goveje meso 500 g za kg 4,98 €

2,

1,

49 za kg

/ 3,09

89 za kos

/ 2,49

2 piščanca

Piščančji medaljoni s sirom 500 g za kg 3,78 €

14.-20. FEB. 2019

Sveži KRUH -16%

OMEJENA KOLIČINA

0,99

za kos

/ 1,19

Mesni burek 130 g za kg 7,62 €

2 ,99

za kos

Vsikatalogi.si Išlerji

400 g za kg 7,48 €

-16%

-16%

0,99

0,99

/ 1,19

/ 1,19

za kos

za kos

Bela rustikalna štruca

Kruh s semeni, rezan

500 g za kg 1,98 €

500 g za kg 1,98 €


ZANJO in zanj 24,

99

Strižnik las*

Sušilnik za lase*

Premično keramično rezilo proti fiksnemu rezilu, prevlečenemu s titanom, možnost natančnega striženja, delovanje na kabel ali brez.

2 stopnji delovanja, 3 stopnje toplote, tipka za izpuh hladnega zraka, moč: 2.000 W, z difuzorjem.

49,

99

6,99

99

Omara za nakit z ogledalom*

Kodralnik las s keramičnim premazom JOYCARE*

Iz materiala MDF, mere: 36 x 37 x 152 cm.

Konica proti opeklinam, tipka za vklop/izklop. od

2,

99

do

7,

99

Organizator ličil* Posodica za blazinice

za kos

Vrtljiv organizator ličil

Vsikatalogi.si Velik organizator ličil

Mali organizator ličil

Vsebina ni vključena v ponudbo. od

2 , 3,99 99

do

za kos

Modulska posoda* Možnost sestavljanja in premikanja, z nogicami proti zdrsovanju.

Vsebina ni vključena v ponudbo.

Vsebina ni vključena v ponudbo.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

12 ,

OD 14. FEB. 2019


ZA male in velike 4,

19,99

OD 14. FEB. 2019

99

4,99 8,99

od

za komplet

za komplet

Komplet 3 parov delovnih nogavic*

Moška jakna softshell*

Različni kompleti treh sijalk OSRAM LED*

97 % poliester, 3 % elastan, velikosti: 39/41, 42/44 ali 45/47.

Velikosti od M do XXL. Barva: črna.

19,99 Delovne hlače z žepi* Velikosti od M do XXL. Barva: siva.

14,

7,

99 za kos

Kostum za dečka/ deklico*

1,

za kos

Kladivo iz pene/ čarobna paličica*

za komplet

Vsikatalogi.si 1,

69

za kos

Sablja za pihanje velikih milnih mehurčkov, 120 ml*

elja do razprodaje zalog. *Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. P

99

Kostum, metulj/čebela/ pikapolonica*

99

6,99

za komplet

Dvonadstropni tovornjak za prevoz avtomobilov* S prosto premikajočimi se kolesi in 4 avtomobili.

do

12 ,

99

Igralni komplet 3 bobnov* S 3 BOBNI.


1,

15

16.

Kivi, pakiran 1 kg

za kos

FEB. 2019

-34%

2 ,29

Pršut, rezine 300 g za kg 7,63 €

/ 3,49

Polnozrnati keksi Frollini

-41%

0,99 -37%

0,

85

Tunina v oljčnem olju

700 g za kg 1,41 €

/ 1,69

-37%

160 g za kg 5,31 €

1,

/ 1,35

25

/ 1,99

Aluminijasta folija, 30 m

19,

99 za par

Jeklena konica, vložek iz nerjavnega jekla, podplat iz poliuretana, prednjik iz krojenega semiša, obutev je primerna za vse letne čase, s posebnimi oprijemki, ki preprečujejo zdrsovanje in zagotavljajo odličen oprijem na vseh površinah. Velikosti od 40 do 46.

Pri nas lahko k D 10 €, ki so prak darilo za v

Vsikatalogi.si

Zaščitna obutev S3 SRC*

19,

99

7-litrski ekonom lonec SICURA* Iz nerjavnega jekla 18/10, trojno dno, primeren za vse kuhalne površine, tudi indukcijo.

AJTE NAS NA FACEBOOKU

IN INSTAGRAMU

edloge, pohvale, pritožbe, reklamacije ali vprašanja nam pošljite na elektronski naslov:

formacije@eurospineko.si

ali nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 19 50. oljo smo vam od ponedeljka do petka: 7:00—20:00. (klici so možni samo znotraj Slovenije)

SPIN EKO d.o.o., Renški Podkraj 64, 5292 Renče


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu