Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

Vesele praznike 17.–23. decembra 2020

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

slo_dor_C

Pametni nakup

-30%

1,39 / 1,99

SLADKO PENEČE VINO MOSCATO

3,89

750 ml

PECIVO PANDORO, V ŠKATLI 1 kg

-30

%

8,79 / 12,59

za l 1,85 €

VISOKA KAKOVOST

ARGENTINSKE KOZICE 800 g za kg 10,99 €

-27%

0,79 /

NIZKA CENA

Ko kakovost sreča nizko ceno

SVEŽI JAJČNI REZANCI 500 g za kg 1,58 €

1,09

ŠIROKA PONUDBA


17.–24. decembra 2020

-20

-20

%

%

popust pri blagajni

popust pri blagajni

6,39 /

4,99 /

PREKAJENI SVINJSKI VRAT za kg

-21%

2,99 /

460 g

PREKAJENA REBRA

-15%

za kg

popust pri blagajni

za kg 6,50 €

3,79

6,29

7,99

KRANJSKA KLOBASA

4,79 / 5,69

PRŠUT S KRASA, S KOSTJO za kg

Pesto

-31%

1,29 /

BAVARSKO MASLO

-22%

250 g za kg 5,16 €

1,15 /

1,89

-25

%

-28%

popust pri blagajni

9,99 / 13,89

GRANA PADANO DOP, ZORJEN VEČ KOT 16 MESECEV za kg

Odkrij recept

1,85 / 2,49

POSNETA SKUTA Z 10 % M. M. 500 g za kg 2,30 €

1,49

BAVARSKI EMENTALEC 400 g za kg 4,63 €

-31%

-26

0,89 /

0,65 /

1,29

KROMPIRJEVI NJOKI 1 kg

%

0,89

ROZINE SULTANINA 250 g za kg 2,60 €


17.–24. decembra 2020

1,25 /

JAJCA IZ HLEVSKE REJE, VELIKOST L, 10 KOSOV

-25%

0,59 /

1,65

BELI KRISTALNI SLADKOR

0,79

1 kg

-17%

-20%

0,65 /

0,39 /

POLNOMASTNO MLEKO S 3,5 % M. M., Z ZAMAŠKOM

MEŠANICA PRAŽENE MLETE KAVE

1l

za kg 3,90 €

0,79

0,15 /

1,79 / 2,49

PECILNI PRAŠEK

MLETI LEŠNIKI

6 x 10 g

za kg 8,95 €

200 g

-21

%

0,15 /

0,47

PŠENIČNA BELA MOKA TIP 500

Orehove božične zvezdice

100 g

-28%

za kg 2,50 €

0,35 / 1 kg

0,49

-21% 0,19

-25%

-20%

3,99 / SLADKA PENINA 750 ml za l 5,32 €

4,99

-25%

2,59 / 3,49

OLUŠČENI OREHI 300 g za kg 8,63 €

0,19

VANILIN SLADKOR 5 x 10 g za kg 3,00 €

Odkrij recept

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-24

%


17.–24. decembra 2020

OMEJENA KOLIČINA ČOKOLADNI MEDENJAKI,

-24

%

1,25

1,35 /

PRESTE 400 g

za kg 3,13 €

LINŠKI KEKSI S KAKAVOVIM POLNILOM/ MARMELADO

za kg 4,11 €

2,99

BONBONI Z LEŠNIKOVIM NADEVOM 250 g za kg 11,96 €

Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani

za kg 3,38 €

0,75 /

850 g

OMEJENA KOLIČINA ČOKOLADNI

ODLIČNA KAKOVOST

400 g

-24%

3,49 /

ČOKOLADNI PRALINEJI, VEČJE PAKIRANJE

4,69

1,79

za kos

-25

%

ČOKOLADNI BANKOVCI IN KOVANCI 150 g za kg 5,00 €

0,99

-20

%

0,79 / 0,99

OMEJENA KOLIČINA ČOKOLADNI

3,49

BONBONI LINGOTTO GIANDUIOTTI, RAZLIČNI OKUSI 250 g

-21

%

1,25 /

SLADICA TIRAMISÙ 400 g za kg 3,13 €

1,59

za kg 13,96 €

MEŠANI ČOKOLADNI BONBONI 170 g za kg 4,65 €

OMEJENA KOLIČINA

1,29 MEDENJAKI S SLADKORNO GLAZURO 600 g za kg 2,15 €

OMEJENA KOLIČINA

4,39

Sladoledna zloženka s pecivom panettone

3,69 PECIVO PANETTONE S KANDIRANIM SADJEM, V ŠKATLI 1 kg

PECIVO GOLOSA Z LEŠNIKOVO KREMO 750 g za kg 5,85 €

Odkrij recept


Zamrznjeni izdelki -20%

1,19 /

MEŠANICA ZELENJAVE ZA FRANCOSKO SOLATO 1 kg

1,49

-23%

17.–23. decembra 2020

-20%

popust pri blagajni

1,99 /

HOBOTNICA, OČIŠČENA za kg

11,99 /

2,59

-25%

3,19 / 4,29

14,99

POMFRIT 3 kg

REPKI TROPSKIH KOZIC, OČIŠČENI

za kg 0,66 €

240 g za kg 13,29 €

-25

-24

0,89 /

2,89 /

%

1,19

za kos

%

GOVEJI HAMBURGERJI, 10 KOSOV 750 g za kg 3,85 €

3,85

-33

%

2,99 /

SLADOLEDNA TORTA 750 g za kg 3,99 €

4,49

PANIRANI ŽEPKI Z MOCARELO IN PARADIŽNIKOM/ MOCARELO IN ŠUNKO 250 g za kg 3,56 €

-20

-14

1,19 /

2,55 /

%

1,49

%

2,99

DIMLJENA PANCETA 200 g za kg 12,75 €

-24

-27

1,89 /

0,79 /

%

%

2,49

MILANSKA SALAMA, REZINE

PURANJA ŠUNKA

150 g

za kg 4,20 €

1,09

450 g

za kg 7,93 €

OMEJENA KOLIČINA

8,99 OGRSKA SALAMA 1 kg

-14%

-24%

3,99 /

0,75 /

SIR V SLANICI

4,69

SIRNI NAMAZ Z ZELIŠČI 175 g za kg 4,29 €

0,99

800 g za kg 4,99 €

www.eurospin.si

TILSIT, REZINE 150 g za kg 5,27 €


Pametni nakup -30

%

0,59 /

SVEŽE LISTNATO TESTO 265 g

-20

%

0,39 /

za kg 2,23 €

0,85

17.–23. decembra 2020 SMETANA ZA KUHANJE 200 ml

za l 1,95 €

0,49

-26%

-20%

0,65 /

4,75 /

PARADIŽNIKOVA OMAKA Z ZELENJAVO

MEŠANO RASTLINSKO OLJE

za kg 0,93 €

za l 0,95 €

0,89

5,99

5l

700 g

-25

%

2,45 /

TUNINA V OLJČNEM OLJU

-20

%

4 x 80 g

za kg 7,66 €

0,79

3,29

BANANICE S ČOKOLADNIM PRELIVOM 255 g

0,99 za kg 3,10 € /

-17

%

0,65 / 0,79

-10

%

ODLIČNA KAKOVOST

Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani

0,44 /

SLADKA KORUZA

340 g/plod 285 g za kg 1,54 €

0,49

FILEJI SKUŠE V RASTLINSKEM OLJU 125 g

-28%

-33%

-10%

0,49 /

0,99 /

0,62 /

1,5 l

SIRUP GOZDNI SADEŽI

500 ml

NAPITEK TROPICO za l 0,33 €

0,69

1,49

1l

0,69

PIVO 4,8 VOL. % za l 1,24 €

-13%

1,55 /

za kos

1,79

BELO/RDEČE NAMIZNO VINO 2l

za l 0,78 €

Ko kakovost sreča nizko ceno

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za kg 5,20 €


Pametni nakup

17.–23. decembra 2020

-27

%

1,59 2,19 /

TOALETNI PAPIR, 2-SLOJNI, 4 ROLE

-28%

-25%

0,89 /

1,49 /

BARVNE SERVIETE, 50 KOSOV

ŽENSKE BRITVICE S 3 REZILI, 4 KOSI

-24

-27

za kos

1,25

1,99

%

0,75 / 0,99

%

1,35 / 1,85

BOMBAŽNE BLAZINICE, 120 KOSOV

-25%

-27%

2,39 /

0,79 /

3,19

za kos

TEKOČI DETERGENT ZA PERILO SUPERBIANCO

1,09

MEHČALEC, VEČ VRST, 27 PRANJ 2l za l 0,40 €

-24%

-22%

2,65 /

0,85 /

GEL ZA POMIVALNI STROJ, VSE V 1

ČISTILO ZA STEKLENE POVRŠINE, V RAZPRŠILU

3,49

750 ml

3l

za l 3,53 €

za l 0,80 €

1,09

1l

0,06 €

-26

%

1,25 /

za kos

1,69

OSVEŽILEC ZA WC-ŠKOLJKO S TEKOČINO, VEČ VRST 3 x 50 ml za l 8,33 €

-26%

-23%

1,09 /

1,29 /

za kos

1,49

PALČKE PREMIUM ZA PSE, RAZLIČNI OKUSI, 10 KOSOV 100 g za kg 10,90 €

www.eurospin.si

1,69

PESEK PREMIUM ZA MAČKE, Z ATAPULGITOM IN RDEČO GLINO 8l za l 0,16 €

OTROŠKI VLAŽILNI ROBČKI, 80 KOSOV


Sadje in zelenjava

17.–23. decembra 2020

0,99 za kg

KLEMENTINE

3,49

OREHI V LUPINI, NEPAKIRANI

za kg

1,49 za kos

1,19

1,19

KAKI VANILIJA

za kg

MOTOVILEC, PAKIRAN 250 g za kg 5,96 €

za kg

0,79 za kos

BROKOLI, PAKIRAN 500 g za kg 1,58 €

Misija: vse sveže

GRANATNO JABOLKO


Sveže meso

4,49 /

MLADA GOVEJA REBRA/PRSA

5,69

za kg

Cene veljajo samo za mesnice popust pri blagajni

4,49 /

17.–23. decembra 2020

SVINJSKI KARE BREZ KOSTI VP

5,49

za kg

popust pri blagajni

2,49 /

PIŠČANEC NA PLADNJU BREZ DROBOVINE

3,29

za kg

3,99 /

GURMANSKA PEČENKA S ŠPINAČO IN PARMEZANOM 650 g

za kg 6,14 €

4,99

za kos

-23

0,99 /

KRUH S SEMENI, REZAN 500 g

za kg 1,98 €

1,29

za kos

-26

%

2,19 / za kos 2,99

500 g

za kg 4,38 €

2,49

PIŠČANČJI MEDALJONI S SIROM 500 g

za kg 3,78 €

17.–23. decembra 2020

-21

%

RŽENI HLEBEC 1 kg

1,09 /

-26

%

2,19 /

-28

%

0,99 /

1,39

za kos

OREHOVA POTICA

1,89 / za kos

Sveži kruh %

SVINJSKI VRAT S KOSTJO

3,49 /

5,99

za kg

-36%

500 g

za kg 4,38 €

za kos 2,99

Misija: vse sveže

-40

%

0,29 / za kos

500 g

za kg 1,98 €

1,39

za kos

MAKOVA POTICA

KORUZNI HLEBEC

0,49

FRANCOSKI ROGLJIČEK Z MARMELADO 80 g

za kg 3,63 €


Ne spreglej!

od 17. decembra 2020

12,99

9,99

MOŠKI PULOVER*

Iz bombaža in poliestra, velikosti M–XXL, barva: modra ali siva.

ŽENSKA JOPICA*

Iz poliestra in bombaža, velikosti: S–XL, sive/črne barve.

12,99

ŽENSKA MAJICA S PERLICAMI*

Iz viskoze in poliestra, velikosti: S–XL, barva: roza ali siva.

9,99 ŽENSKE HLAČE*

Iz poliestra in viskoze, velikosti: S–XL, črne barve.

39,99

za kos

4,99

2 PARA OTROŠKIH NEDRSEČIH NOGAVIC*

V božičnem pakiranju, različni motivi, velikosti: 26-31 ali 32-37.

za komplet

ŽENSKA/MOŠKA PARKA*

Iz poliestra, s kapuco, žepi in vrvico v spodnjem robu, barva: zelena ali modra. Ženska velikost: S–XL. Moška velikost: M–XXL

5,99

KOMPLET 2 PAROV ŽENSKIH NEDRSEČIH/MEHKIH NOGAVIC* Različne barve in motivi v božičnem pakiranju, enotna velikost.

9,99 za kos

za komplet

PULOVER Z BOŽIČNIM MOTIVOM*

6,99

za komplet

5 PAROV MOŠKIH NOGAVIC Z BOŽIČNIM MOTIVOM/4 PARI MELIRANIH MOŠKIH NOGAVIC* Različne barve in motivi v božičnem pakiranju, velikosti: 39-42 ali 43-46.

9,99

MOŠKI ŠAL IN KAPA*

Enotna velikost, različne barve.

za komplet

ŽENSKI ŠAL IN KAPA*

Enotna velikost, različne barve.

Pametni nakup

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Iz akrila, velikosti: moški M–XXL, ženski S–XL, otroški 4-5 ali 10-11.


Ne spreglej! 19,99

od 17. decembra 2020

POTOVALNA KUHINJA/DELAVNICA* Preoblikuje se v kovček, priloženi dodatki, mere: 53 x 63 x 24,5 cm.

za kos

29,99 ROBOT MARS 2*

Radijsko vodeni z infrardečimi žarki in programom za premikanje, streljanje, ples in žvižganje, s tremi demo melodijami, višina: 30 cm.

12,99

14,99

DOJENČEK*

Pije in lula, velikost: 35 cm, barva: roza ali modra.

za kos

za komplet

10 IGER V ENI* V leseni škatli.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

19,99

MAKSI PARKIRNA HIŠA*

Na 3 ravneh, priloženi 4 avtomobilčki v merilu 1:64, rampe in spusti, mere: 80 x 60 x 38 cm.

19,99

HOT WHEELS MONSTER ACTION* Delovanje na vztrajnik, svetlobni in zvočni učinki.

za kos

14,99 VOZILO DŽIP WRANGLER RUBICON* Radijsko vodeno vozilo, merilo 1:24, mere: 200 x 135 x 155 mm.

www.eurospin.si


Pametni nakup

0,79

! n e c h i r o n a t o b So 1,25 /

JABOLKA IDARED

1,99

za kg

-37%

PRŠUT, REZINE 100 g

za kg 12,50 €

1,45 /

za kos

1,99

ROGLJIČI S KAKAVOVIM/ MARELIČNIM/ KREMNIM NADEVOM, 10 KOSOV 500 g

-27%

0,19 /

TONIK

500 ml

za l 0,38 €

ODLIČNA KAKOVOST

0,29

3,45 / 5,79

Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani

PAPIRNATE BRISAČE SUPERBOB, 2 ROLI

www.fsc.org

za kg 2,90 €

-34%

-40%

od 19. decembra 2020

29,99

24,99

POLNILNI BREZŽIČNI MIKROFON S SPREJEMNIKOM MAJESTIC*

SANJSKO VOZILO* S kolesi, ki se prosto vrtijo, TV-sobo, kopalnico in žarom, priložena punčka. Dolžina vozila: 50 cm.

Enosmerni dinamični mikrofon, brezžični sprejemnik z vgrajeno polnilno baterijo in audio priključkom dolžine 6,3 mm, kabel USB za polnjenje, frekvenca uporabe UHF 500–980 MHz, domet delovanja: do 20 m (na odprtem brez ovir).

Pametni nakup

* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Ponudba velja tudi ob nedeljah v odprtih trgovinah.

19. decembra 2020


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu