Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

24.–30. OKT. 2019 -30%

6,

popust pri blagajni

99

/ 9,99

Trdi zorjeni sir

slo_dor_C

za kg

-30%

0,55 / 0,79

Vsikatalogi.si

Polnomastno mleko s 3,5 % m. m., z zamaškom 1l

-30%

0,

69

Rezine Farcitì s kakavovo kremo, 10 kosov 280 g za kg 2,46 €

/ 0,99

SUPER KONEC meseca za upokojence Rolada s kakavovim nadevom 300 g + nektar črni ribez 1 l Ob nakupu nad 20 € s predložitvijo tega bona in dokazila o statusu upokojenca pri blagajni prejmete zgoraj navedena izdelka brezplačno. Z 1 bonom prejmete samo 1 komplet izdelkov. Boni se ne seštevajo, na nakup se lahko uveljavi samo 1 bon. Veljajo samo originalni boni. Velja za količino na zalogi v trgovini. Boni so unovčljivi v vseh trgovinah Eurospin v Sloveniji.


popust

30% Špinača, listi

-30%

0,69

450 g za kg 1,53 €

/ 0,99

Pečen krompir

-30%

1 kg

1,04

-30%

1,

00

39

/ 1,99

-30%

0,83

/ 1,49

-30%

3,

24.–30. OKT. 2019 Panirane ribje palčke, 10 kosov 300 g za kg 2,77 €

/ 1,19

Polnozrnata pica s češnjevim paradižnikom in rukolo 225 g za kg 6,18 €

Panirane mini mocarele

-30%

1,

53

300 g za kg 5,10 €

/ 2,19

/ 4,29

Repki tropskih kozic, očiščeni 240 g za kg 12,50 €

Vsikatalogi.si -30%

SUPER

0,94

PONUDBA

/ 1,35

Milanska salama, rezine 150 g za kg 6,27 €

-30%

1,25 / 1,79

Tlačenka

Piščančje prsi v ovitku

-30%

1,

95

/ 2,79

400 g za kg 4,88 €

-30%

0,55 / 0,79

Barjene perutninske klobase 250 g za kg 2,20 €

-30%

2 ,44 / 3,49

Pršut, rezine 300 g za kg 8,13 €

Označba SUPER PONUDBA velja za artikle, ki jih želimo posebej poudariti na letaku, ker menimo, da so po ceni, ki je navedena, za kupca še posebej zanimivi.

400 g za kg 3,13 €


popust Skuta Ricotta

-30%

0,

55

250 g za kg 2,20 €

30% 1,

/ 0,79

88

2 x 500 g

Mlečni desert s sadjem

-30%

0,

52

6 x 50 g za kg 1,73 €

/ 0,75

/ 2,69

-30%

0,

Kapeleti s pršutom

-30%

24.–30. OKT. 2019

Sveže listnato testo

59

SUPER

265 g za kg 2,23 €

PONUDBA

/ 0,85

Vsikatalogi.si -30%

0,

13

/ 0,19

-30%

0,

150 g za kg 0,87 €

-30%

1,25

41

Pasiran paradižnik

Jajca iz proste reje, velikost M, 6 kosov

/ 1,79

-30%

/ 0,59

700 g za kg 0,59 €

Navadni jogurt z 0,1 % m. m.

0,

38

/ 0,55

-30%

1,32

Pikantna omaka s sirom Nacho 435 g za kg 3,03 €

/ 1,89

Začimbe za golaž in paprikaš 50 g za kg 7,60 €

0,

31

/ 0,45

4,15 / 5,99

Goveja juha z rezanci

-30%

-30%

65 g za kg 4,77 €

Mešano rastlinsko olje 5l za l 0,83 €


popust

30% -30%

0,97

Rezane artičoke, v olju 285 g za kg 3,40 €

/ 1,39

24.–30. OKT. 2019

-30%

0,

73

Tunina v rastlinskem olju 160 g za kg 4,56 €

SUPER PONUDBA

/ 1,05

Leča

-30%

0,27

400 g/plod 240 g za kg 1,13 €

-30%

0,59

/ 0,39

/ 0,85

Polnozrnati kruh, rezan 400 g za kg 1,48 €

Vsikatalogi.si

Polnozrnati prepečenec

-30%

1,15

-30%

640 g za kg 1,80 €

0,62

/ 1,65

Čips, lističi

160 g za kg 3,88 €

-30%

3,49 / 4,99

/ 0,89

Kava v zrnju 1 kg

Kakav v prahu, brez sladkorja

-30%

1,

39

/ 1,99

250 g za kg 5,56 €

-30%

0,62 / 0,89

Vaflji z medom, 2 kosa 2 x 40 g za kg 7,75 €

-30%

0,69 / 0,99

Žitni keksi s sadjem in vlakninami 300 g za kg 2,30 €

-30%

0,76 / 1,09

Čokoladni pralineji, različni okusi 200 g za kg 3,80 €


popust OMEJENA KOLIČINA Čokoladice

0,79

za kos

-30%

0,69 / 0,99

za noč čarovnic, v mreži

30%

Šumeči gumijasti bonboni, okus cola 300 g za kg 2,30 €

Mlečna švicarska čokolada

-30%

1,45

100 g za kg 7,90 €

300 g za kg 4,83 €

/ 2,09

OMEJENA KOLIČINA

0,49 1,49

od

do

za kos

Gumijasti bonboni za noč čarovnic, več vrst

-30%

0,48 / 0,69

Napitek Tropico

-30%

1,53

Žvečilni gumiji, različni okusi, 60 kosov

za kos 84 g za kg 18,21 €

0,

25

/ 0,37

-30%

0,69 / 0,99

-30%

1,60 / 2,29

Vino Soave DOC 750 ml za l 2,13 €

Brezalkoholno pivo 500 ml za l 0,50 €

-30%

1,

74

/ 2,49

Sirup, okus malina in limona 1,5 l za l 1,16 €

SUPER

PONUDBA

Ledeni čaj, breskev/ limona

6 x 200 ml za kos za l 0,58 €

/ 2,19

Vsikatalogi.si -30%

1,5 l za l 0,32 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

24.–30. OKT. 2019

INTEGRIRANA P R I D E L A VA

-30%

1,18 / 1,69

Aromatizirano peneče vino Hugo 750 ml za l 1,57 €


popust

30%

24.–30. OKT. 2019

-30%

-30%

2,

1,39

65

Aluminijasta folija, 30 m

/ 1,99

/ 3,79

Refošk 750 ml za l 3,53 €

1,

53

Toaletni papir, 2-slojni, 4 role

SUPER

-30%

PONUDBA

4,19

100 ml za kos za l 41,90 €

/ 2,19

-30%

1,32

za kos

Ženska parfumska vodica, več vrst

/ 5,99

Higienski vložki Ultra s krilci, več vrst

Vsikatalogi.si -30%

-30%

1,81 / 2,59

/ 1,89

Detergent za barvno perilo 1,5 l za l 1,21 €

2 ,09 / 2,99

Tablete za pomivalni stroj Vse v 1, 30 kosov

540 g za kg 3,87 €

-30%

0,90 / 1,29

Čistilo z belilom, za belo perilo in dom, v razpršilu 750 ml za l 1,20 €

-30%

0,

90

/ 1,29

Tekočina za odmaševanje cevi 1l

-30%

-30%

0,

27 za kos

/ 0,39

Hrana za mačke, govedina/ piščanec in puran/ riba/divjačina 415 g za kg 0,65 €

1,

04

Palčke za pse, različni okusi, 10 kosov

100 g za kos za kg 10,40 €

/ 1,49

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-30%


24.–30. OKT. 2019

Za 1. november OMEJENA KOLIČINA

3,

99 za kos

Krizanteme ø lončka 19 cm

OMEJENA KOLIČINA

7,

99

Nagrobni aranžma

za kos

OMEJENA KOLIČINA

0,

79

Vsikatalogi.si OMEJENA KOLIČINA

2 ,89

-30%

0,69 / 0,99

Komplet nagrobnih sveč Mojca, malih, 4 kosi

-33%

1,25 / 1,89

5-dnevna nagrobna sveča

2-dnevna nagrobna sveča

-25%

1,85 / 2,49

60-dnevna elektronska EKO sveča

OMEJENA KOLIČINA

2,

99

Čistilo za kamen in nagrobnike 500 ml za l 5,98 €

-33%

0,99 / 1,49

Vžigalnik, 4 kosi

Cvetličarska goba


Sveže MESO -33%

3,

99

24.–30. OKT. 2019

Piščančja bedra brez kosti in kože

SUPER

PONUDBA

za kg

/ 5,99

Vsikatalogi.si

VSAK DAN sveže meso

1,

89 za kos

/ 2,49

Piščančji medaljoni s sirom 500 g za kg 3,78 €

OMEJENA KOLIČINA

4,19

za kos

popust pri blagajni

4,

99 za kg

/ 5,99

Svinjski kare brez kosti VP

4,

69 za kg

/ 5,49

Mlada goveja rebra/prsa

Mleto mešano meso 900 g za kg 4,66 €


0,89

za kg

SADJE in ZELENJAVA 0,99

24.–30. OKT. 2019

za kos

Solata Skodranka, pakirana

Banane

350 g za kg 2,83 €

0,

0,

89 za kg

50 za kg

Rumeni krompir, pakiran

Buče hokaido

5 kg za kos 2,49 €

Vsikatalogi.si

Sveži KRUH Bageta

-25%

0,

29

250 g za kg 1,16 €

za kos

0,

79 za kos

/ 0,99

0,35

za kos

/ 0,39

-20%

Francoski rogljiček s čokolado

-28% / 0,49

Polbeli hlebec, polovica, rezan 500 g za kg 1,58 €

-26%

2,

19 za kos

/ 2,99

Orehova potica 500 g za kg 4,38 €

70 g za kg 5,00 €

24.–30. OKT. 2019


UREJEN in topel dom 9,

Prenosni kalorifer*

99

Nastavljiv termostat, možnost nastavljanja moči: 1.000–2.000 W, funkcija ventilatorja, moč: 1.800–2.000 W.

OD 24. OKT. 2019

29,99 Sesalnik pepela* Posoda: 18 l, filter Hepa, moč: 1.200 W.

Halogenski grelnik* 3 načini ogrevanja, samodejni izklop v primeru prevrnitve, moč: 1.200 W.

14,

6,99

99

za kos

Blazina iz žameta*

Potiskana odeja*

Snemljiva prevleka, mere: 45 x 45 cm.

Mere: 130 x 160 cm.

12 ,

99 Vsikatalogi.si Zložljiva klop iz žameta*

Zložljiv tabure iz žameta*

S prostorom za shranjevanje, ogrodjem iz materiala MDF, mere: 72 x 36 x 36 cm, najv. nosilnost: 80 kg.

S prostorom za shranjevanje, ogrodjem iz materiala MDF, mere: 38 x 38 x 38,5 cm, najv. nosilnost: 80 kg.

14,

99

9,

99

Cvrtnik iz nerjavnega jekla* S cedilom, premera 24 cm.

Kovinsko stojalo za dežnike* Premera 24 cm, višina: 44 cm.

19,

99

za komplet

Komplet 2 ponev BLACK IN ROCK TOGNANA* Poseben notranji štirislojni marmorirani premaz, iz aluminija za odlično razporejanje toplote, zunanja obloga, odporna proti visokim temperaturam. Mere: Ø 22 + Ø 26 cm.

16,

99

Žar BLACK IN ROCK TOGNANA* Poseben notranji štirislojni marmorirani premaz, iz aluminija za odlično razporejanje toplote, zunanja obloga, odporna proti visokim temperaturam. Mere: 28 x 28 cm.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

16,

99


OD 24. OKT. 2019

IGRIVI za noč čarovnic 19,

99 za kos

Kostum BARBIE MODNA ČAROVNICA/ ZAJČEK BING*

15,

99

Otroški kostum za noč čarovnic* Različni motivi.

za kos

od

2 , 3, 99

do

99 za kos

Različni izdelki za NOČ ČAROVNIC* Helebarda/ trizob/srp* Maska pošast*

9, 19,99 za komplet

99

Maska kovinska/ ogledalo*

Kostum za noč čarovnic za dečka/ deklico*

Vedro*

Različni motivi.

za kos

Obroček za noč čarovnic*

Komplet za maskiranje LOL SURPRISE! BEST SURPRISE!*

Vsikatalogi.si

0,

Posoda v obliki buče Ø 14 cm*

99

za komplet

Krožniki/ kozarci/ serviete za noč čarovnic*

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

12 ,

99 za kos

Avtomobilček MUSIC RACER in MUSIC TRUCK* S svetlobnimi in zvočnimi učinki.

9, 7,

99

99

za komplet

Preproga* Pralna površina, mere: 120 x 90 cm.

Komplet X SHOT PREDATOR BUGATTACK* Komplet vsebuje 1 pištolo, 1 žuželko in 8 puščic.

5,

99 za kos

Punčka gozdna vila* 2 različna modela.

Ogrinjalo za noč čarovnic*


26.

0,89

Jabolka Idared

za kg

OKT. 2019

-37%

0,

Mortadela Bologna IGP, rezine

99

150 g za kg 6,60 €

/ 1,59

-28%

0,

35

Namenska moka za domače pecivo

-35%

0,

1 kg

/ 0,49

OMEJENA KOLIČINA

29

4,

69

Komplet nagrobnih sveč, 6 kosov

/ 0,45

Tonik 1l

Vsikatalogi.si

24,

99 za par

39,

99

Električna metla 2 v 1* Prostornina posode: 0,6 l, pralni filter, vgrajen navijalnik kabla, primerna za vse tipe tal, zložljiv ročaj, vgrajen sesalnik drobtin, moč: 600 W.

Športni čevlji DESYO KAPPA* Velikosti: 40–46.

Pri nas lahko kupite

SPREMLJAJTE NAS NA FACEBOOKU

DARILNE BONE za

Predloge, pohvale, pritožbe, reklamacije ali vprašanja nam pošljite na elektronski naslov:

10 €, ki so praktično

ali nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 19 50. Na voljo smo vam od ponedeljka do petka: 7:00—20:00. (klici so možni samo znotraj Slovenije)

darilo za vaše najbližje.

EUROSPIN EKO d.o.o., Renški Podkraj 64, 5292 Renče

IN INSTAGRAMU

informacije@eurospineko.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu