Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

29. AVG.– 4. SEP. 2019

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

slo_dor_C

7,

2,

99

99

Polposneto mleko 6x1l za l 0,50 €

Ogrska salama

OMEJENA KOLIČINA

3,99

Detergent za perilo Superbianco

1 kg

5l za l 0,80 €

0,06 €

SUPER KONEC meseca za upokojence

Vsikatalogi.si Pijača ACE 6 x 200 ml + grisini Torinesi 300 g Ob nakupu nad 20 € s predložitvijo tega bona in dokazila o statusu upokojenca pri blagajni prejmete zgoraj navedena izdelka brezplačno. Z 1 bonom prejmete samo 1 komplet izdelkov. Boni se ne seštevajo, na nakup se lahko uveljavi samo 1 bon. Veljajo samo originalni boni. Velja za količino na zalogi v trgovini. Boni so unovčljivi v vseh trgovinah Eurospin v Sloveniji.

MOČ 750 W

SAMO 29. IN 30. AVGUSTA ZA VSAK NAKUP NAD 25 € Z DOPLAČILOM 1 € PREJMETE

OPEKAČ KRUHA* *Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog

6 STOPENJ ZAPEČENOSTI

IZVLEČNI PLADENJ ZA DROBTINE

2 KLEŠČ IZ NERJAVEČEGA JEKLA


29. AVG.–4. SEP. 2019

OMEJENA KOLIČINA Korneti s

2,

99

hrustljavimi mandlji, 12 kosov

900 g za kg 3,32 €

OMEJENA KOLIČINA Korneti s smetano,

2,

12 kosov

99

900 g za kg 3,32 €

OMEJENA KOLIČINA

1,

89

Sladoledne lučke Big Cioc z mandlji, 6 kosov 510 g za kg 3,71 €

OMEJENA KOLIČINA Pšenična bela OMEJENA KOLIČINA

6,

99

Pršut, polovica

OMEJENA KOLIČINA

za kg

1,

79

1,49

moka tip 500

4 x 1 kg za kg 0,37 €

Vsikatalogi.si Tirolska klobasa

800 g za kg 2,24 €

OMEJENA KOLIČINA

0, Špageti/ svedrci 1,5 kg za kg 0,57 €

OMEJENA KOLIČINA

1,

85 za kos

59

OMEJENA KOLIČINA Smetana za

1,19

Dodatek jedem, z zelenjavo 1 kg

Ve l i k a p a k i ra n j a

kuhanje

3 x 200 ml za l 1,98 €


1,

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

99

1,

Artičoke s česnom in peteršiljem, v olju

Majoneza v kozarcu

1,

59

Marinirani sušeni paradižniki, v olju 530 g za kg 3,00 €

l mo 0 lačn 20brezp

OMEJENA KOLIČINA

09

500 ml + 200 ml za l 1,56 €

530 g za kg 3,75 €

OMEJENA KOLIČINA Beli fižol

5

1,98

+

1

1,75

OMEJENA KOLIČINA Grah

no ač pl ez br

6 x 400 g/plod 1440 g za kg 1,22 €

OMEJENA KOLIČINA Kavne kapsule

OMEJENA KOLIČINA Kavne kapsule

Espresso, kompatibilne Nespresso, razgradljive, 30 kosov

3,99

6 x 200 g/plod 840 g za kg 2,36 €

4,

99

OMEJENA KOLIČINA

Grancrema, kompatibilne Lavazza - A Modo Mio, razgradljive, 36 kosov

3,99 Turška kava 1 kg

Vsikatalogi.si OMEJENA KOLIČINA

1,99

Keksi Digestive z ovsom in čokolado

OMEJENA KOLIČINA

1,89

850 g za kg 2,34 €

OMEJENA KOLIČINA Linški keksi

3,49

Keksi Frollini s kakavom in smetano 1 kg

za velik prihranek!

1,10 kg za kg 3,17 €


29. AVG.–4. SEP. 2019

3,

99

Bonboni Frubi, v vedru

OMEJENA KOLIČINA

2,

920 g za kg 4,34 €

OMEJENA KOLIČINA

0,59

99 za kos

l mo 0 lačn 25brezp

OMEJENA KOLIČINA

Pijača Cola

Sirup, različni okusi

1,5 l + 250 ml za l 0,34 €

3l za l 1,00 €

3,75

OMEJENA KOLIČINA

Premium Pils 5 vol. % 6 x 500 ml za l 1,25 €

3,49

OMEJENA KOLIČINA Toaletni papir,

4,49

2-slojni, 12 rol, 600 lističev

Vsikatalogi.si Tekoče milo Neutro, ponovno polnjenje 5l za l 0,70 €

OMEJENA KOLIČINA OMEJENA KOLIČINA Papirnate

2 ,99

brisače, 2-slojne, 6 rol

OMEJENA KOLIČINA

2,

79

Razmaščevalec + 2 polnili

1,79 Mehčalec z vonjem jasmina 5l za l 0,36 €

3 x 750 ml za l 1,24 €

Velika pakiranja za velik prihranek!

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

OMEJENA KOLIČINA Pivo


29. AVG.– 4. SEP. 2019

-20%

1,

59

/ 1,99

Mešanica 14 vrst zelenjave, za mineštre 1,5 kg za kg 1,06 €

-27%

1,

99

/ 2,75

-33%

Panirani kolobarji lignjev 400 g za kg 4,98 €

-25%

1,

49

450 g za kg 3,31 €

/ 1,99

-23%

0,99

Panirane ribje palčke, 18 kosov

1,99

/ 1,49

-24%

3,

49

12 mini pic margerita 1,08 kg za kg 3,23 €

/ 4,65

Sladoledni keksi brez glutena 300 g za kg 6,63 €

/ 2,59

-20%

2 ,39 za kos

Sladoled, 4 okusi v banjici, različni okusi 1 kg

/ 2,99

Panirani koščki edamca Cisery, 8 kosov 200 g za kg 4,95 €

-25%

-23%

1,49 / 1,99

1,99

-22%

1,39

Gorgonzola DOP, sladka/ pikantna

200 g za kos za kg 6,95 €

1,09

Vsikatalogi.si

200 g za kg 5,45 €

Polnomastni navadni jogurt

-25%

/ 2,59

/ 1,79

Gozdarska salama

Speck dimljeno sušeno stegno, rezine

-26%

380 g za kg 5,24 €

/ 1,49

Edamec, rezine

120 g za kg 12,42 €

-26%

1,

-16%

99

/ 2,69

Kapeleti s pršutom 2 x 500 g

0,

49

/ 0,59

500 g za kg 0,98 €

1,

85

/ 2,49

Riž Originario za mineštre 2 kg za kg 0,93 €


29. AVG.– 4. SEP. 2019

-17%

0,65

Fileji skuše v sončničnem olju 125 g za kg 5,20 €

-25%

1,49

Čokoladni pralineji Dolce Delizia

400 g za kos za kg 3,73 €

/ 0,79

-25%

1,49

/ 1,99

Rogljiči z 2 nadevoma, 10 kosov 500 g za kg 2,98 €

-17%

0,29

/ 1,99

/ 0,35

Gazirana pijača Narà 1,5 l za l 0,19 €

19

2,

PONUDBA

39

60 ml + 60 ml za l 19,92 €

za kos

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

4,

SUPER

Barva za lase, več vrst

/ 3,49

za kos

/ 5,99

Vino Merlot/ Trebbiano Vinogradniški griči 5l za l 0,84 €

-31%

1,29

Dnevni higienski vložki Ultra s krilci, 28 kosov

-24%

2 ,65

/ 1,89

Vsikatalogi.si -24%

2,

39

Odstranjevalec madežev 1 kg

-31%

-33%

0,89 za kos

/ 3,15

/ 1,29

Čistilo za tla, klasično/ s sodo bikarbono 1,25 l za l 0,71 €

0,99

Palčke za pse, različni okusi, 10 kosov

100 g za kos za kg 9,90 €

/ 1,49

/ 3,49

Gel za pomivalni stroj, vse v 1 750 ml za l 3,53 €

-26%

2 ,19 / 2,99

Mousse za mačke Premium, različni okusi v škatli 8 x 85 g za kg 3,22 €

Označba SUPER PONUDBA velja za artikle, ki jih želimo posebej poudariti na letaku, ker menimo, da so po ceni, ki je navedena, za kupca še posebej zanimivi.

-30%

-31%


1.–30. SEP. 2019

-15%

-14%

1,

-16%

1,

09

1,

19

/ 1,29

/ 1,39

Zaseka

29

-18%

1,

130 g za kg 9,92 €

/ 1,55

29

/ 1,59

Kuskus

Piščančja posebna klobasa z zelišči

250 g za kg 4,36 €

Čičerikin namaz humus

1 kg

500 g za kg 2,38 €

-8%

Sušeni jurčki

-15%

0,45

1,59

/ 0,49

30 g za kg 53,00 €

0,99

200 g za kg 4,95 €

/ 1,25

/ 3,29

Zelene olive brez koščic

Gobova omaka z jurčki

1,675 kg/plod 800 g za kg 3,49 €

48 g za kg 9,38 €

-17% Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

2 ,79

/ 1,89

Mesna jed

-20%

-15%

0,

65

/ 0,79

Glazirani ječmen 500 g za kg 1,30 €

Vsikatalogi.si 0,79 0,49 1,99 -20%

Gumijasti medvedki

-16%

-20%

300 g za kg 2,63 €

/ 0,99

Pripravek za puding, čokolada/ vanilja, za kos 3 vrečke

/ 0,59

/ 2,49

144 g za kg 3,40 €

Instant žitna in kavna mešanica 200 g za kg 9,95 €

-14%

-23%

1,

99

/ 2,59

Belo peneče vino 1,5 l za l 1,33 €

-15%

1,

19 za kos

/ 1,39

Intimni detergent s kamilico/ ognjičem 300 ml za l 3,97 €

1,

09 za kos

/ 1,29

Pena za britje, več vrst 300 ml za l 3,63 €


SADJE in ZELENJAVA

1,

29

29. AVG.– 4. SEP. 2019

Belo grozdje

SUPER

za kg

PONUDBA

VSAK DAN SVEŽE sadje in zelenjava!

0,79

za kg

Banane

1,

za kg

Vsikatalogi.si Hruške abate

49 za kos

Rukola, pakirana 250 g za kg 5,96 €

1,49

0,

50

Rumeni krompir, pakiran 10 kg za kos 4,99 €

za kg


Sveže MESO

4,

99

Grill klobasa

4,

za kg

/ 6,49

5,

29

29. AVG.– 4. SEP. 2019

49

Čevapčiči

za kg

/ 5,49

Piščančji file

3,

za kg

/ 6,89

99

Svinjski vrat s kostjo

za kg

/ 5,49

29. AVG.– 4. SEP. 2019

Sveži KRUH -22%

1,

39

Ajdov kruh z orehi 400 g za kg 3,48 €

za kos

/ 1,79

-20%

0,79

za kos

OMEJENA KOLIČINA

150 g za kg 1,93 €

Vsikatalogi.si

Polbeli hlebec, polovica, rezan 500 g za kg 1,58 €

0,

29

Originalna bosanska lepinja

za kos

OMEJENA KOLIČINA

4,29

za kos

/ 0,99

Zagrebška torta 900 g za kg 4,77 €


ZA kuhinjo

OD 29. AVG. 2019

19,99

24,99

1,5-litrski cvrtnik*

Mešalnik 3 v 1* 2 hitrosti delovanja, jeklen nastavek za pasiranje, priloženi 3 dodatki, moč: 500 W.

Nastavljiv termostat, ogrodje iz nerjavnega jekla, moč: 800–900 W.

od

12 , 19,99 99

do

za kos

Različne ponve* Kovan aluminij z notranjo prevleko ILAG GRANITEC, dno posode primerno za indukcijo.

od

za komplet

Iz keramike, pralni v pomivalnem stroju. Komplet sestavljajo: 6 plitvih krožnikov, 6 globokih krožnikov in 6 desertnih krožnikov.

5,

99

Komplet 6 večbarvnih kozarcev ERCOLE BORMIOLI ROCCO*

Vsikatalogi.si

1,99 4,99 do

za kos

Različni kuhinjski artikli iz bambusovih vlaken* Barve: bela, siva ali krem.

za komplet

14,

Prostornina: 300 ml.

99 za komplet

Komplet ponve za palačinke Ø 28 cm z lopatko AETERNUM BIALETTI* Notranji premaz Petravera proti sprijemanju, ročaj z videzom lesa, različne barve.

1,

5,

99 za kos

99 za kos

Barvna skodelica* Iz keramike, prostornina: 350 ml.

Ponev Ø 16 cm/Ø 12 cm AETERNUM BIALETTI* Notranji premaz Petravera proti sprijemanju, z barvanim ročajem soft-touch, različne barve.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

24,

99 Komplet 18 barvnih krožnikov*


ZA šolo 0,

od

99

do

1,

99 za komplet

OD 29. AVG. 2019

Pisarniške/šolske potrebščine COLOR OSAMA*

19,

Različne barve.

99

Nahrbtnik* Skrita zadrga v notranjosti za zaščito pred krajo, notranji žepi različnih velikosti za organizirano in varno prenašanje predmetov, primeren za osebni računalnik diag. pribl. 38 cm (15‘‘), z zunanjim USB-vhodom, ergonomska zasnova za enakomerno porazdelitev teže, primeren za službo, šolo in prosti čas.

2,

49 za kos

Mapa za dokumente s fiksnimi vložnimi mapami *

1,99

30 map, mere: 22 x 30 cm, različne barve.

za komplet

Mini komplet 3 kosov ravnil TECNOSCHOOL ARDA* Komplet sestavljajo: ravnilo dolžine 17 cm, trikotno ravnilo 45° in trikotno ravnilo 60° dolžine 15 cm. od

3,

99

do

7,99

Vsikatalogi.si za komplet

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Barvice/ voščenke/ flomastri GIOTTO*

1,89 za komplet

od

Komplet 5 velikih karo zvezkov*

2,

99

do

7,99 za komplet

Tempera barve/vodene barvice/ akrilne barve MOROCOLOR*


15 let pametnih nakupov

Zahvaljujemo se vam za zaupanje, ki nam ga izkazujete že 15 let.

KDO SMO Diskontni trgovec. Ponašamo se z več kot 1.100 trgovinami v Italiji in Sloveniji ter več kot 12.000 zaposlenimi. V Italiji smo prisotni že 26. leto, v Sloveniji pa letos praznujemo 15. obletnico delovanja in bomo odprli svojo 50. trgovino.

STRANKE SO ZA NAS NAŠE POSLANSTVO Vsak dan skrbimo za zadovoljstvo svojih strank. Ker trdno verjamemo v svoje vrednote, se zaradi strokovnosti, spoštovanja in ustrežljivosti do strank razlikujemo od ostalih. Naše vrednote prispevajo tudi k naši trdnosti in rasti, nas dan za dnem povezujejo in navdihujejo ter ustvarjajo zaupanje in skupno pot v prihodnost.

PAMETNI NAKUP Je naš slogan in formula našega uspeha: ponudba kakovostnih

Vsikatalogi.si izdelkov po ugodni ceni.

NAŠA PALETA IZDELKOV Ponujamo izbrano paleto izdelkov, ki jih nenehno razvijamo, in so ustvarjeni za izpolnjevanje vsakodnevnih potreb in želja naših strank.

NAŠE ZNAMKE Kakovost blagovnih znamk Eurospin se zahvaljujoč pozorni izbiri dobaviteljev in surovin kosa z najbolj znanimi blagovnimi znamkami, hkrati pa zagotavlja največji možni prihranek.


Vsikatalogi.si


SAMO 29. IN 30. AVGUSTA ZA VSAK NAKUP NAD 25 € Z DOPLAČILOM 1 € PREJMETE

OPEKAČ KRUHA* *Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog

MOČ 750 W 6 STOPENJ ZAPEČENOSTI

IZVLEČNI PLADENJ ZA DROBTINE

Vsikatalogi.si 2 KLEŠČ IZ NERJAVEČEGA JEKLA


Bruskete z gorgonzolo, figami in pršutom PRIPRAVA: Kruh narežemo na rezine in ga popečemo v opekaču. Ko je kruh še topel, vsako rezino premažemo z gorgonzolo, jo obložimo s figami in nanjo položimo eno rezino pršuta. Posujemo s svežim timijanom. Bruskete postrežemo še tople. Po želji lahko pršut nadomestimo z medom.

Vsikatalogi.si SESTAVINE: • • • • •

100 g gorgonzole 4 rezine kruha 4 fige 4 rezine pršuta timijan po okusu


31.

0,

50 za kg

Rumena čebula, pakirana 10 kg za kos 4,99 €

AVG. 2019

-33%

-40%

popust pri blagajni

4,65

1,65

/ 6,99

/ 2,79

Barjene piščančje in puranje klobase, 12 kosov

Keksi Frollini s čokoladnimi koščki

-40%

1,

19

700 g za kg 1,70 €

/ 1,99

Sir Maasdamer za kg

1 kg

-40%

Aluminijasta folija, 30 m

1,19 / 1,99

19,

99

Vsikatalogi.si 14,99 Mešalnik TERMOZETA*

2 hitrosti + funkcija za pulzno delovanje, 1-litrski kozarec z oznakami količine, odstranljivo rezilo iz nerjavnega jekla, pokrov z odprtino za dodajanje živil in varnostni sistem, moč: 300–400 W.

Predalnik s 4 predali* Ogrodje svetlo sive barve z barvastimi predali, mere: 29,5 x 38,5 x 28,2 cm.

Pri nas lahko kupite

SPREMLJAJTE NAS NA FACEBOOKU

DARILNE BONE za

Predloge, pohvale, pritožbe, reklamacije ali vprašanja nam pošljite na elektronski naslov:

10 €, ki so praktično

ali nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 19 50. Na voljo smo vam od ponedeljka do petka: 7:00—20:00. (klici so možni samo znotraj Slovenije)

darilo za vaše najbližje.

EUROSPIN EKO d.o.o., Renški Podkraj 64, 5292 Renče

IN INSTAGRAMU

informacije@eurospineko.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu