Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

Pametni nakup 22.–28. oktobra 2020

slo_dor_C

Pametni nakup

Vsikatalogi.si

-25%

-25%

-25%

2,61 /

0,74 /

0,78 /

300 g

GAVDA, REZINE

za kg 8,70 €

150 g

TUNINA V RASTLINSKEM OLJU

3,49 PRŠUT, REZINE

0,99

za kg 4,93 €

1,05

160 g za kg 4,88 €

Ko kakovost sreča nizko ceno


22.–28. oktobra 2020

-25

%

1,11 /

PEČEN KROMPIR 1 kg

1,49

-25%

1,49 /

PANIRANE RIBJE PALČKE BREZ GLUTENA, 10 KOSOV 300 g za kg 4,97 €

1,99

-25

%

2,24 /

JURČKI, REZANI 300 g za kg 7,47 €

2,99

-25%

-25%

3,21 /

0,51 /

4,29

NOVOST

0,69

REPKI TROPSKIH KOZIC, OČIŠČENI

LISTNATO TESTO 500 g

240 g

za kg 1,02 €

za kg 13,38 €

NOVOST

-25

%

1,64 /

PANIRANE MINI MOCARELE 300 g za kg 5,47 €

Vsikatalogi.si -25 -25 -25 %

%

1,11 /

1,34 /

1,49

2,19

1,79

TLAČENKA

%

400 g

za kg 3,35 €

2,09 /

MILANSKA SALAMA, REZINE 150 g za kg 7,40 €

-25

%

1,49 / 1,99

DOMAČA SVINJSKA MAST 900 g za kg 1,66 €

-25

%

popust pri blagajni

TRDI ZORJENI SIR za kg

7,49 / 9,99

Ko kakovost sreča nizko ceno

2,79

PIŠČANČJE PRSI V OVITKU 400 g za kg 5,23 €


Popust 25%

22.–28. oktobra 2020

-25%

-25%

0,59 /

2,01 /

0,79

RIKOTA

KAPELETI S PRŠUTOM 2 x 500 g

2,69

250 g

za kg 2,36 €

-25

%

0,44 / 0,59

-25

%

1,41 /

PIKANTNA OMAKA S SIROM NACHO 435 g

za kg 3,24 €

1,89

-25

%

1,34

PASIRAN PARADIŽNIK 700 g

za kg 0,63 €

JAJCA IZ PROSTE REJE, VELIKOST M, 6 KOSOV

Vsikatalogi.si -25 /1,79

-25

%

0,71 / 0,95

%

0,41 /

ZAČIMBE ZA GOLAŽ IN PAPRIKAŠ 50 g

za kg 8,20 €

0,55

ZELENJAVNI DODATEK JEDEM 500 g

za kg 1,42 €

-25

-25

0,96 /

1,04 /

%

1,29

%

1,39

REZANE ARTIČOKE V OLJU 285 g

za kg 3,65 €

-25%

1,49 /

ŠTUDENTSKA HRANA 200 g

za kg 7,45 €

1,99

MEŠANO RASTLINSKO OLJE 1l

www.eurospin.si

-25

%

0,29 / 0,39

LEČA

400 g/plod 240 g za kg 1,21 €


22.–28. oktobra 2020

-25

%

0,74 /

za kos

BRUSKETA Z OLIVAMI/ ROŽMARINOM 150 g za kg 4,93 €

0,99

-25%

0,66 / 0,89

ČIPS, LISTIČI 160 g za kg 4,13 €

-25%

3,74 /

KAVA V ZRNJU

-25%

1 kg

1,26 /

4,99

PEČENO TESTO ZA KREMNE REZINE 400 g za kg 3,15 €

1,69

-25%

1,49 /

KAKAV V PRAHU, BREZ SLADKORJA 250 g za kg 5,96 €

-25%

1,34 /

Vsikatalogi.si -25 -25

-25

%

0,81 1,09 /

ROLADE Z LEŠNIKOVO KREMO, 6 KOSOV

1,23 /

840 g za kg 1,60 €

1,79

1,99

%

EKSTRA ŠIPKOV DŽEM

POLNOZRNATI PREPEČENEC 640 g

za kg 1,92 €

1,65

%

0,66 /

VAFLJI Z MEDOM, 2 KOSA 2 x 40 g za kg 8,25 €

0,89

222 g za kg 3,65 €

-25

%

0,74 / 0,99

ŽITNI KEKSI S SADJEM IN VLAKNINAMI 300 g za kg 2,47 €

-25

%

1,56 /

Ko kakovost sreča nizko ceno

2,09

MLEČNA ŠVICARSKA ČOKOLADA 300 g za kg 5,20 €


Popust 25% -25

%

0,74 /

ŠUMEČI GUMIJASTI BONBONI, OKUS COLA

22.–28. oktobra 2020

-25

%

0,74 /

300 g za kg 2,47 €

za kos

0,99

LEDENI ČAJ, BRESKEV/ LIMONA 6 x 200 ml za l 0,62 €

0,99

-25%

0,51 / 0,69

NAPITEK TROPICO 1,5 l za l 0,34 €

-25

%

0,27 /

BREZALKOHOLNO PIVO 500 ml za l 0,54 €

0,37

-25%

-25%

-25%

1,71 /

2,84 /

1,19 /

VINO SOAVE DOC

REFOŠK

AROMATIZIRANA PIJAČA HUGO NA OSNOVI VINA

2,29

750 ml

3,79

750 ml za l 3,79 €

1,59

750 ml

za l 2,28 €

za l 1,59 €

Vsikatalogi.si INTEGRIRANA P R I D E L A VA

Pošastno dobro

OMEJENA KOLIČINA

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

OMEJENA KOLIČINA

1,49

2,99

MEŠANI GUMIJASTI BONBONI, V VREČKI

MEŠANI GUMIJASTI BONBONI, V ŠKATLI 750 g

240 g

za kg 3,99 €

OMEJENA KOLIČINA

2,49 MEŠANI ČOKOLADNI BONBONI 250 g za kg 9,96 €

za kg 6,21 €

OMEJENA KOLIČINA

0,99

za kos

POLNJENI BONBONI, ŽABE/ MOŽGANI 150 g za kg 6,60 €

www.eurospin.si


22.–28. oktobra 2020

-25

%

ALUMINIJASTA FOLIJA, 30 M

1,49 /

0,96 /

1,99

-25

%

0,96 /

za kos

PENA ZA BRITJE, VEČ VRST

-25

%

1,41 /

300 ml za l 3,20 €

1,29

za kos

HIGIENSKI VLOŽKI ULTRA, VEČ VRST

1,89

-25%

1,94 /

-25

%

500 ml za l 1,92 €

1,29

za kos

-25%

DETERGENT ZA BARVNO PERILO

1,11 /

1,5 l za l 1,29 €

za kos

2,59

TEKOČE MILO, VEČ VRST

1,49

DETERGENT ZA PERILO ZA OBČUTLJIVE TKANINE/ VOLNO IN SVILO

Vsikatalogi.si -25 -25 1,5 l

za l 0,74 €

%

-25

%

1,64

TOALETNI PAPIR, 2-SLOJNI, 4 ROLE

2,24 /

TABLETE ZA POMIVALNI STROJ VSE V 1, 30 KOSOV 540 g za kg 4,15 €

%

0,96 / 1,29

2,99

ČISTILO Z BELILOM, ZA BELO PERILO IN DOM, V RAZPRŠILU 750 ml za l 1,28 €

2,19 /

-25

%

0,36 / za kos

0,49

PAŠTETA ZA PSE PREMIUM, RAZLIČNI OKUSI 150 g za kg 2,40 €

-25

%

1,49 /

za kos

Ko kakovost sreča nizko ceno

1,99

BRIKETI ZA MAČKE PREMIUM, VEČ VRST 800 g za kg 1,86 €


22.–30. oktobra 2020

V SPOMIN NAJDRAŽJIM 3,99

9,99

KRIZANTEME ø lončka 19 cm

NAGROBNI ARANŽMA

za kos

za kos

Vsikatalogi.si OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

1,99

OMEJENA KOLIČINA

9,99

za kos

2,69

SOLARNA SVEČA

EKO SVEČA BIORAZGRADLJIVA

ČISTILO ZA KAMEN IN NAGROBNIKE 500 ml za l 5,38 €

-24

-26

-20

1,89 /

1,39 /

0,79 /

60-DNEVNA ELEKTRONSKA EKO SVEČA

5-DNEVNA NAGROBNA SVEČA

%

2,49

%

1,89

%

0,99

2-DNEVNA NAGROBNA SVEČA

OMEJENA KOLIČINA KOMPLET

2,89

NAGROBNIH SVEČ MOJCA, MALIH, 4 KOSI


Sveži kruh

22.–28. oktobra 2020

-23

%

0,99 1,29 /

za kos

KRUH S SEMENI, REZAN 500 g za kg 1,98 €

-26%

2,19 /

OREHOVA POTICA 500 g za kg 4,38 €

0,15

KORUZNE BOMBETE S SIROM IN SEMENI

0 75 Vsikatalogi.si 3 x 80 g

,

za kos 2,99

OMEJENA KOLIČINA

-24%

ŠTRUČKA BUČKA 60 g za kg 2,50 €

za kg 3,13 €

0,99 /

-20

%

0,95 / za kos

DOMAČI MEŠANI HLEB 500 g za kg 1,90 €

1,19

Misija: vse sveže


Sadje in zelenjava

0,89

BANANE

0,99

SOLATA SKODRANKA, PAKIRANA

0,30 za kg

za kg

za kos

22.–28. oktobra 2020

350 g za kg 2,83 €

0,89

RUMENI KROMPIR, PAKIRAN 5 kg za kos 1,49 €

BUČE HOKAIDO

za kg

Vsikatalogi.si 22.–28. oktobra 2020 Sveže meso Cene veljajo samo za mesnice

1,89 /

500 g

2,49

za kg 3,78 €

%

SVINJSKI VRAT S KOSTJO

za kos

-32

3,69 / za kg

PIŠČANČJI MEDALJONI S SIROM

2,99 /

PIŠČANČJE KRAČE

4,29 /

KUHANI GOVEJI VAMPI

za kg

za kg

3,95

5,39

5,49

Misija: vse sveže


Ne spreglej!

od 22. oktobra 2020 49,99

BATERIJSKA VBODNA ŽAGA*

Delovna dioda LED, zamenjava rezil brez orodja, vgrajeni sesalni sistem, 3 stopnje hitrosti, število vrtljajev v prostem teku: 0–2.700 vrt/min. Baterija: 20 V, 2 Ah.

59,99

Baterija je uporabna pri vseh ENKHO PROFESSIONAL in EUROGARDEN aparatih.

BATERIJSKO VRTALNO KLADIVO*

49,99

BATERIJSKI UDARNI VRTALNIK*

Z delovno lučko LED, vretenom SDS, funkcijo kladiva/vrtalnika/svedra, število vrtljajev v prostem teku: 0–900 vrt/min, število udarcev: 0–5.000 ud/min, moč udarca: 1 J. Baterija: 20 V, 2 Ah.

Delovna dioda LED, nastavljiva hitrost, dodatni ročaj, posebej učinkoviti udarci, število vrtljajev v prostem teku: 0–400/0–1.650/min -1. Baterija: 20 V, 2 Ah.

19,99

9,99

64,99

JAKNA IZ TERMOFLISA*

MOŠKA JOPICA IZ TERMOFLISA*

VEČNAMENSKI SESALNIK*

100 % poliester z zadrgo, široki žepi, ojačena na ramenih proti obrabi, velikosti: M– XXL.

Večfunkcijski brezžični sesalnik, učinkovito odstrani vlažno in suho umazanijo, 20-litrska posoda, preprosta za praznjenje, 4 kolesa. Baterija: 20 V, 2 Ah.

100 % poliester, s kapuco, velikosti: M–XXL, barva: rdeča/črna ali siva/črna.

Vsikatalogi.si

19,99

DELOVNE HLAČE Z ŽEPI*

1,99 9,99

od

do

za kos

29,99 za par

DELOVNA OBUTEV*

Podplat iz poliuretana, prednjik iz krojenega semiša, čeveljski vložek in kapica iz nerjavnega jekla, velikosti: 40–46, barva: bež ali siva.

5,99

RAZLIČNE LED ŽARNICE*

1,99

69,99 BATERIJSKI SPENJALNIK*

Podaljšana zasnova za lažje delo v ozkih prostorih in kotih, gumb za nastavljanje globine, trojni varnostni sistem, mehak ročaj, ki ne drsi, priloženih 500 sponk in 500 žebljev. Baterija: 20 V, 2 Ah.

NOČNA LUČKA S SENZORJEM ZA ZAZNAVANJE TEME*

Ponoči ostane vklopljena, podnevi pa fotocelica izklopi luč, vrtljiva za 360°.

za komplet

3 PARI DELOVNIH NOGAVIC* Iz bombaža in poliestra, za delo in prosti čas, velikosti: 39/42–43/46.

Pametni nakup

19,99 ŽELEZNI REGAL S 5 POLICAMI IZ MATERIALA MDF* Nosilnost: 50 kg na polico, mere: 90 x 40 x 180 cm.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Iz bombaža in poliestra, s funkcionalnimi žepi za orodje, elastični pas, ojačitev iz poliestra, velikosti: M–XXL.


Ne spreglej!

od 22. oktobra 2020

25,99

UDARNI VRTALNIK*

Moč: 650 W, število vrtljajev v prostem teku: 2.800 vrt/min, z vretenom za nastavke s hitrim privijanjem dolžine 13 mm, izbirnik za nastavitev vrtanja/udarnega vrtanja, vgrajen elektronski regulirni sistem za nastavitev števila vrtljajev, površine za mehak oprijem Softgrip in dodatnim ročajem za preprečevanje torzije.

69,99 POTEZNA ŽAGA*

Upogljiva rezalna glava, sponka in stranski nosilci za varno pritrditev, vreča za zbiranje prahu, nastavljanje rezalnih kotov, moč: 1.500 W.

24,99

AKUMULATORSKI VIJAČNIK*

Baterija Li-Ion 1300 mAh, 180 vrt/min, priloženi svedri.

19,99

14,99

SVETILKA LED*

4 načini osvetlitve, utripajoča zasilna lučka, stranska luč, vrtljiv ročaj in zložljiv podstavek, baterija: 6.000 mAh.

9,99

Predal z magnetom na spodnji strani.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

za komplet

Ergonomska in kompaktna zasnova, hitro segrevanje, LED lučka pripravljenosti, samodejni izklop po 10 minutah, nazivna napetost: 4 V, temperatura: 450 °C, napajanje: 8 W.

6,99

Vsikatalogi.si

HRBTNA ŽAGA 300 CM S ŠABLONO*

9,99

za komplet

9,99

AKUMULATORSKI SPAJKALNIK*

6 PIL IN STRGAL*

Za strganje lesa in piljenje kovine, iz peskanega jekla, ergonomski ročaji.

Vsebuje: 1 libela 400 cm, 1 libela 600 mm, 1 šilček, 9 tesarskih svinčnikov.

19,99

12,99 PREDAL ZA DENAR*

KOMPLET ZA ODČITAVANJE*

Iz jeklene pločevine, 3 razdelki za bankovce, izvlečni vstavek za gotovino, zapiranje na ključ, mere: 30 x 9 x 24 cm.

9,99 za komplet

ALUMINIJAST KOVČEK ZA ORODJE*

Z ramenskim trakom in zapiranjem na ključ, mere: 40,5 x 27 x 10,5 cm.

4 ENOROČNE SPONE*

Nastavljive čeljusti, sistem kovinskega ohišja z majhnimi zobci, 2 velikosti.

za komplet

Idealen za lepljenje, popravila in okraševanje, velika natančnost zaradi mehke konice, z zložljivim nosilcem, moč: 10 (60) W.

6,99

9,99 za komplet VALJČEK S POSODO* Za pleskanje z vodnimi barvami, preprečuje pršenje in kapljanje, velikost posode: 600 ml, preprost za polnjenje in pranje.

5,99 KLADIVO S 4 GLAVAMI V 1* 4 zamenljive glave različnih trdot, ročaj z blažilnikom iz steklenih vlaken, protidrsni oprijem.

www.eurospin.si

LEPILNA PIŠTOLA*

PROFESIONALNI SPENJALNIK*

Ogrodje z varnostnim sistemom, idealen za pritrjevanje okrasnih materialov in oblog, za ročna dela z lesom, kartonom, plastiko itd. V kovčku, priloženih 200 kvadratnih sponk 8 mm, 200 žebljev 10 mm in 200 U-kovic.


Pametni nakup

! n e c h i r o n a t o b So 1,19 /

0,89

-40%

1,99

MORTADELA BOLOGNA IGP, REZINE

za kg

JABOLKA IDARED

150 g za kg 7,93 €

0,35 / 0,49

NAMENSKA MOKA ZA DOMAČE PECIVO 1 kg

0,75 /

0,29 /

za kos

1,29

ČISTILO ZA TLA, SIVKA/ CVETJE

0,45

TONIK 1l

-41%

1,25 l za l 0,60 €

Vsikatalogi.si

-28%

-35%

od 24. oktobra 2020

24,99

19,99

za par OBUTEV KAPPA GLENT UNISEX*

KOVČEK ZA ORODJE*

Na vezalke, velikosti: 37–46, barva: modra, siva ali bela.

Aluminijast ročaj, premični predali, mere: 56 x 30,5 x 16,5 cm.

Pametni nakup

* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Ponudba velja tudi ob nedeljah v odprtih trgovinah.

24. oktobra 2020


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu