Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

Pametni nakup 24.–30. septembra 2020

-40%

1,00 /

Pametni nakup

1,69

ZAVITA PANCETA, REZINE 100 g

za kg 10,00 €

slo_dor_C

-15%

1,00 /

1,18 SONČNIČNO OLJE 1l

-47%

1,00 / 1,89 ČISTILO ZA POMIVALNI STROJ 250 ml

za l 4,00 €

SUPER KONEC meseca za upokojence Krema za roke, 125 ml + zobna pasta, belilna/z zelišči, 100 ml Ob nakupu nad 20 € s predložitvijo tega bona in dokazila o statusu upokojenca pri blagajni prejmete zgoraj navedena izdelka brezplačno. Z 1 bonom prejmete samo 1 komplet izdelkov. Boni se ne seštevajo, na nakup se lahko uveljavi samo 1 bon. Veljajo samo originalni boni. Velja za količino na zalogi v trgovini. Boni so unovčljivi v vseh trgovinah Eurospin v Sloveniji.

Ko kakovost sreča nizko ceno


Pametni nakup -28

%

1,00 /

24.–30. septembra 2020 ZELENJAVNI TRIS

-37

%

600 g za kg 1,67 €

1,00

1,39

1,59 /

-32

%

1,00 /

RAKOVE PALČKE SURIMI 250 g za kg 4,00 €

MINI PICE MARGERITA, 4 KOSI 360 g za kg 2,78 €

OMEJENA KOLIČINA

1,00

za kos

1,49

SLADOLEDNE LUČKE BIG CIOC, PISTACIJA/ PIŠKOT, 3 KOSI 216 g za kg 4,63 €

-15

%

1,00 / 1,19

za kos

-28

SLADOLED V BANJICI, STRAČATELA/ VANILJA 500 g za kg 2,00 €

-22%

-32%

-15%

1,00 /

1,00 /

1,00 /

PEČENE PIŠČANČJE PRSI, REZINE

IZBRAN KUHAN PRŠUT, REZINE

TIROLSKA KLOBASA, REZINE

110 g

150 g

150 g

za kg 9,09 €

za kg 6,67 €

za kg 6,67 €

1,29

1,49

NOVOST

1,19

-22

-20

1,00 /

1,00 /

1,00 /

PIŠČANČJA POSEBNA KLOBASA S PAPRIKO/ SIROM

ZASEKA

%

za kos

1,39

%

1,29

%

250 g za kg 4,00 €

500 g za kg 2,00 €

Ko kakovost sreča nizko ceno

1,25

MASCARPONE 250 g za kg 4,00 €


Pametni nakup -22

%

1,00 /

SIRČKI, 16 KOSOV

24.–30. septembra 2020

-40

%

280 g

za kg 3,57 €

1,00

MLEČNI NAPITEK Z AKTIVNIMI ENCIMI, 1,69 OKUS JAGODA

1,29

/

-13

%

1,00 /

6 x 100 g

za kg 1,67 €

VELIKI TORTELINI S SIRI 250 g

za kg 4,00 €

-28

-15

1,00 /

1,00 /

%

%

1,39

1,19

RIŽ RIBE, BEL 1 kg

-20

%

1,00 /

PARADIŽNIKOVA OMAKA S TUNINO 400 g

za kg 2,50 €

1,25

500 g

za kg 2,00 €

-28

1,00 / 1,39

1,00 /

za kg 4,00 €

MAJONEZA V KOZARCU 500 ml

za l 2,00 €

-22

-28

1,00 /

1,00 /

%

1,29

%

-28

%

1,00 / 1,39

TESTENINE BREZ GLUTENA, VEČ VRST

%

SMETANA V SPREJU 250 g

1,29

1,15

za kos

-22%

ARTIČOKE S ČESNOM IN PETERŠILJEM, V OLJU 285 g

za kg 3,51 €

1,39

BALZAMIČNI KIS IZ MODENE IGP 500 ml

za l 2,00 €

www.eurospin.si

KUMARICE

545 g/plod 300 g za kg 3,33 €


Pametni nakup

24.–30. septembra 2020

-25

%

ODLIČNA KAKOVOST

Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani

1,00

-22

%

1,00 /

FILEJI INČUNOV V OLJČNEM OLJU 80 g

za kg 12,50 €

1,29

/1,35

-13

%

1,00 /

DROBNI STROČJI FIŽOL 800 g/ plod 440 g za kg 2,27 €

TUNINA V OLJČNEM OLJU

-22%

1,00 /

160 g

1,15

1,29

za kg 6,25 €

RŽENA RUSTIKALNA ŠTRUCA, REZINE 500 g

za kg 2,00 €

-15

-22

1,00 /

1,00 /

%

za kos

%

1,19

POPRAŽEN KRUH ZA JUHE IN SOLATE 200 g

za kg 5,00 €

1,29

-13

%

1,00 /

BRESKOV KOMPOT

822 g/plod 480 g za kg 2,08 €

1,15

-28

%

1,00 / 1,39

KREKERJI, POLNOZRNATI/ S SOLJO NA POVRŠINI 500 g

za kg 2,00 €

-25

%

1,00 / 1,35

KAVA, KLASIK 250 g

za kg 4,00 €

-28

%

1,00 / 1,39

KEKSI DIGESTIVE Z OVSOM IN ČOKOLADO 425 g

za kg 2,35 €

-31

%

1,00 /

KEKSI S KAKAVOVO KREMO 250 g

za kg 4,00 €

1,45

Galaksija naših blagovnih znamk

DVOBARVNI KREMNI NAMAZ 400 g

za kg 2,50 €


Pametni nakup

24.–30. septembra 2020

-32

%

-28

%

1,00 /

1,00

MUFFINI, ČOKOLADNI/ S KOŠČKI ČOKOLADE 300 g za kg 3,33 €

1,49

za kos

1,39 /

KEKSI FROLLINI

-20

%

1 kg

1,00 /

REZINE FARCI MILK, 10 KOSOV 280 g za kg 3,57 €

1,25

OMEJENA KOLIČINA SADNI ŽELE

1,00

BONBONI BREZ SLADKORJA 90 g za kg 11,11 €

-22

%

1,00 /

GRANULAT Z OKUSOM LIMONE 250 g za kg 4,00 €

1,29

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

1,00

SOJIN NAPITEK Z JEČMENOM IN SLADOM 1l

BIO NAPITEK, RIŽ IN SOJA 1l

1,29

1,00 /

1,00 /

za kos

1,25

za l 1,33 €

1,00

za kos

-28

6 x 125 ml

OMEJENA KOLIČINA

1,00 /

-20

%

BRESKOV/ HRUŠKOV NEKTAR

OMEJENA KOLIČINA

-22

%

-15%

1,00 / 1,19

PIVO PREMIUM STRONG 8,4 VOL. % 500 ml za l 2,00 €

www.eurospin.si

%

za kos

1,39

KOLAČ, MARMORNI/ SADNI/ S KOŠČKI ČOKOLADE 400 g za kg 2,50 €

VINO SANGIOVESE/ TREBBIANO, V TETRAPAKU, Z ZAMAŠKOM 1l


Pametni nakup -32

%

1,00 /

24.–30. septembra 2020 PAPIRNATE SERVIETE, 250 KOSOV

1,49

-32

%

ŠČITNIKI PERILA, 40 KOSOV

1,00 / 1,49

-15%

1,00 /

za kos

1,19

MEHČALEC, GARDENIJA/ ORHIDEJA, KONCENTRAT 750 ml za l 1,33 €

-37

%

1,00

PAPIR ZA PEKO, 20 M

1,59 /

-25

%

1,00 /

ODSTRANJEVALEC MADEŽEV, V RAZPRŠILU 500 ml za l 2,00 €

1,35

-28

-20

-28

1,00 /

1,00 /

1,00 /

LOŠČILO ZA POHIŠTVO

DIŠEČE ČISTILO ZA RAZLIČNE POVRŠINE, V RAZPRŠILU

%

1,39

400 ml za l 2,50 €

%

1,25

%

750 ml za l 1,33 €

-32

%

1,00 /

za kos

1,49

OSVEŽILEC PROSTORA, GEL PERLE 110 g za kg 9,09 €

-40%

-22%

1,00 /

1,00 /

1,69

SMETIŠNICA Z DOLGIM DRŽAJEM

1,29

PESEK ZA MAČKE Z NARAVNO GLINO 5 kg za kg 0,20 €

Galaksija naših blagovnih znamk

1,39

ZOBNE PALČKE ZA PSE, 7 KOSOV 180 g za kg 5,56 €


24.–30. septembra 2020

-33%

-20

%

0,39 /

1,19 /

za kos

za kos

1,49

ODIŠAVLJENO TOALETNO MILO, VEČ VRST 125 g za kg 3,12 €

0,59

PENEČA KOPEL, VEČ VRST 500 ml za l 2,38 €

-23%

0,99 /

-20%

-20%

0,95 /

0,79 /

za kos

LAK ZA LASE, MOČEN/ ZELO MOČEN

PENA ZA KODRE/ VOLUMEN

400 ml

200 ml

BALZAM ZA LASE, VEČ VRST

za l 2,48 €

za l 3,95 €

1,29

za kos

-22%

1,39 / 1,79

DEZODORANT ROLL-ON, NEŽEN

za kos

0,99

250 ml za l 3,80 €

-40%

0,59 /

za kos

0,99

GOBICA ZA PRHANJE

75 ml

-20

%

za l 18,53 €

-23

%

0,99 / 1,29

BOMBAŽNE PALČKE ZA UŠESA, BIORAZGRADLJIVE, 300 KOSOV

1,19

0,55 /

za kos

0,69

BALZAM ZA USTNICE, V STIKU, VEČ VRST 5 ml


Sadje in zelenjava

24.–30. septembra 2020

1,69 za kg

BELO GROZDJE

1,49 za kos

0,79 za kos

ŠPINAČA, PAKIRANA 500 g za kg 2,98 €

KORENJE, PAKIRANO 1 kg

0,37 za kg

0,99

RUMENA ČEBULA, PAKIRANA 10 kg za kos 3,69 €

KISLO ZELJE 1 kg

za kos

Misija: vse sveže


Sveže meso

1,89 /

PIŠČANČJI MEDALJONI S SIROM 500 g

2,49

za kos

za kg 3,78 €

SVINJSKI VRAT S KOSTJO

-32

%

3,69 /

24.–30. septembra 2020

Cene veljajo samo za mesnice

2,99 /

PIŠČANČJE KRAČE

4,69 /

MLADA GOVEJA REBRA/PRSA

3,95

za kg

5,69

za kg

5,49

za kg

Sveži kruh -17

%

1,39 / za kos

GIBANICA 200 g za kg 6,95 €

1,69

-23

%

0,99 /

MLINARJEV KRUH

0,69

400 g za kg 1,73 €

-22

%

0,35 / za kos

KRUH S SEMENI, REZAN 500 g za kg 1,98 €

1,29

za kos

OMEJENA KOLIČINA

za kos

24.–30. septembra 2020

0,45

Misija: vse sveže

SKUTNI ŽEPEK 60 g za kg 5,83 €


Ne spreglej!

od 24. septembra 2020

12,99 ŽENSKA ŠPORTNA JOPICA Z ZADRGO IN KAPUCO*

100 % bombaž, barva: črna ali fuksija, velikosti: S–XL.

5,99

ŽENSKA MAJICA S KRATKIMI ROKAVI* Barva: bela ali črna, velikosti: S–XL.

7,99

PAJKICE* S stranskim potiskom, sestava: 95 % bombaž, 5 % elastan, velikosti: S–XL.

19,99

za kos

ŽENSKA/MOŠKA ULTRA LAHKA BUNDA*

16,99

12,99

ŽENSKE HLAČE Z NABRANIM PASOM* Velikosti: S–XL.

ŽENSKI BLAZER IZ DŽERSIJA* Velikosti: S–XL.

Z vrečko za shranjevanje, vodoodbojna. Različne barve in velikosti.

S stranskimi trakovi, barva: bela ali črna, velikosti: S–XL.

4,99 9,99

ŽENSKE PAJKICE ZA MOČNEJŠE POSTAVE* S stranskimi trakovi, velikosti: S–XL.

ŽENSKA MAJICA S KRATKIMI ROKAVI IN POTISKOM* 95 % bombaž, 5 % elastan, različni motivi, velikosti: S–XL.

Pametni nakup

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

5,99

ŽENSKA MAJICA S KRATKIMI ROKAVI ZA MOČNEJŠE POSTAVE*


Ne spreglej! 12,99

od 24. septembra 2020 12,99

MOŠKE ŠPORTNE HLAČE* 90 % bombaž in 10 % viskoza, barva: siva ali modra, velikosti: M–XXL.

MOŠKA JOPICA NA ZADRGO S KAPUCO*

za par

ŽENSKI ŠPORTNI ČEVLJI*

Barva: črna/roza ali modra/akvamarin, velikosti: 36–41.

90 % bombaž in 10 % viskoza, barva: siva ali modra, velikosti: M–XXL.

MOŠKA MAJICA S KRATKIMI ROKAVI*

Lahka in zložljiva, opremljena so z zaslonom in gumbom za nastavitev težavnosti. Jermeni na pedalih so nastavljivi, mere: 48 x 37 x 30 cm.

Barva: črna ali modra, velikosti: 41–46.

KOMPLET UTEŽI, 2 KG*

14,99 POTOPNI PALIČNI MEŠALNIK*

2,99

KOMPLET 2 KOZARCEV 490 ML*

za komplet

Držalo in rezila iz nerjavnega jekla, 2 hitrosti, moč: 600 W

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

MOŠKI ŠPORTNI ČEVLJI*

za komplet

Barva: modra ali siva, velikosti: M–XXL.

PEDALA ZA VADBO*

19,99 za par

9,99

4,99

19,99

14,99

3,99 za komplet

KOMPLET 2 KOZARCEV 590 ML PINTA*

www.eurospin.si

4,99 za komplet

KOMPLET 2 KOZARCEV NA PECLJU 530 ML*


Pametni nakup

! n e c h i r o n a t o b So 1,29 /

0,30

1,99

PRŠUT, REZINE

za kg

-35%

100 g

za kg 12,90 €

RUMENI KROMPIR, PAKIRAN 5 kg

za kos 1,49 €

8,29 / 11,59

0,25 / 0,39

ENERGIJSKI NAPITEK 250 ml

za l 1,00 €

GRANA PADANO DOP, PAKIRAN za kg

-28%

i ri blagajn popust p

1,85 /

TOALETNI PAPIR, 3-SLOJNI, 12 ROL

2,85

-35%

-35%

od 26. septembra 2020

24,99

15,99

za par MOŠKA/ŽENSKA ŠPORTNA OBUTEV SLIP-ON*

za par MOŠKI/ŽENSKI ŠPORTNI ČEVLJI* Moški: barva: siva ali modra, velikosti: 41–45. Ženski: z vezalkami, bele barve z bleščicami, velikosti: 36–41.

Lahka obutev iz tkanine, ki diha, možnost nošenja brez nogavic, brez vezalk. Moška: barva modra ali črna, velikosti 41–46. Ženska: barva siva ali črna, velikosti 36–41.

Pametni nakup

* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Ponudba velja tudi ob nedeljah v odprtih trgovinah.

26. septembra 2020


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu