Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

Pametni nakup 8.-14. oktobra 2020

slo_dor_C

Pametni nakup

Ko kakovost sreÄ?a nizko ceno


NOVOST

0,79 / 0,99

PREKAJEN SVINJSKI VRAT, REZINE 100 g za kg 7,90 €

-23%

0,45 / 0,59

BARJENE PERUTNINSKE KLOBASE S SIROM 150 g za kg 3,00 €

-27%

0,79 / 1,09

-21%

0,15 / 0,19

POLNOMASTNI NAVADNI JOGURT

TILSIT, REZINE 150 g za kg 5,27 €

150 g za kg 1,00 €

-17%

-20%

-21%

0,39 /

0,39 /

1,09 /

PŠENIČNA OSTRA MOKA TIP 400

TESTENINE GRAMIGNONE

RIŽ PARBOILED, ZA SOLATE

1 kg

za kg 0,78 €

0,47

0,49

500 g

1,39

1 kg

Seštevek cen v ponudbi je lahko manjši ali enak 15 €.

-20%


-20%

0,35 / 0,44

PARADIŽNIK V KOŠČKIH

-29

%

1,19 /

TUNINA V LASTNEM SOKU

-20%

3 x 80 g/plod 168 g

0,79 /

za kg 7,08 €

0,99

1,69

ČIPS

300 g

za kg 2,63 €

400 g

za kg 0,88 €

-20%

-20%

0,79 /

0,79 /

0,99

za kos

EKSTRA DŽEM, MALINA/GOZDNI SADEŽI/JAGODA

NAPOLITANKE Z LEŠNIKOVO/ KAKAVOVO KREMO

za kg 1,76 €

za kg 2,63 €

450 g

300 g

-25%

-23%

-17%

1,49 /

0,99 /

0,65 /

HRUŠKOV SOK

PIVO BERGEDORF 4,5 VOL. %

1,99

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

0,99

za kos

ROGLJIČI Z DVEMA NADEVOMA, 10 KOSOV

1,29

0,79

1l

500 ml

500 g

za l 1,30 €

za kg 2,98 €

-30

%

1,39 / za kos

1,99

-24

%

0,75 /

DIŠEČI 4-SLOJNI PAPIRNATI ROBČKI, 15 X 9 KOSOV

0,99

-23%

0,99 / 1,29

TEKOČINA ZA ODMAŠEVANJE CEVI

RDEČE/BELO/ ROSÈ VINO, V TETRAPAKU

1l

1,5 l

za l 0,93 €

Vsak dan v Eurospinu


Zamrznjeni izdelki -20%

0,79 /

ŠPINAČA, LISTI 450 g za kg 1,76 €

0,99

8.-14. oktobra 2020

-25%

-20%

0,89 /

5,79 /

1,19

FILEJI OSLIČA 1 kg

7,29

ZELENJAVA ZA MINEŠTRO, NIZKOKALORIČNA 600 g za kg 1,48 €

-20

%

2,79 /

PIŠČANEC S KROMPIRJEM 500 g

-21

%

2,59 /

za kg 5,58 €

3,49

GOVEJI POLPETI 500 g za kg 5,18 €

3,29

-23

%

2,99 /

PICA MARGERITA, 3 KOSI 960 g za kg 3,11 €

3,89

-25%

-24%

5,99 /

2,19 /

popust pri blagajni

1,79 / za kos

PEČENE PURANJE PRSI 350 g za kg 6,26 €

2,89

7,99

-21% 2,29

-21%

2,59 / 3,29

MILANSKA SALAMA

PEČENA RIBICA

350 g

za kg

za kg 7,40 €

-20

%

1,59 / 1,99

PIŠČANČJA POSEBNA SALAMA

NOVOST

-25

%

popust pri blagajni

5,19 / 6,99

MASDAMER za kg

-26

%

0,85 / 1,15

MEŠANICA RIBANIH SIROV 150 g za kg 5,67 €

-23%

1,19 / 1,55

MAJONEZA 620 g za kg 1,92 €

1 kg

Galaksija naših blagovnih znamk

SLADOLEDNE LUČKE CROCCHINI, VIŠNJA/GIANDUJA, 6 KOSOV 420 g za kg 4,26 €


Pametni nakup

-26

%

1,99

KAPELETI Z MESOM 2 x 500 g

8.-14. oktobra 2020

-22%

-29%

0,69 /

0,39 /

0,89

JUHA Z ZELENJAVNIMI IN ZDROBOVIMI ŽLIČNIKI 58 g za kg 6,72 €

0,55

MLEKO BREZ LAKTOZE, LAŽJE PREBAVLJIVO 1l

2,69 /

-15

%

8,49 / 9,99

-20

%

0,55 /

MESNI ZAJTRK 150 g za kg 3,67 €

0,69

BUČNO OLJE 1l

-23%

-30%

-17%

-25%

1,99 /

0,69 /

0,65 /

0,89 /

2,59

SUHI BELI FIŽOL 1 kg

0,99

0,79

KRUH ZA HAMBURGER, 4 KOSI

GRISINI TORINESI

300 g

za kg 2,17 €

za kos

INSTANT KAVNI NAPITEK, VEČ VRT 200 g za kg 4,45 €

1,19

300 g

za kg 2,30 €

-31%

-25%

-25%

2,19 /

2,39 /

1,15 /

KAVNE KAPSULE, KOMPATIBILNE NESCAFE DOLCE GUSTO, 16 KOSOV, VEČ VRST

VITAMINSKI NAPITEK, LIMONA

za kos

3,19

3,19

1 kg

100 g za kg 21,90 €

www.eurospin.si

1,55

KEKSI NOVELLINI 625 g za kg 1,84 €


Pametni nakup -24%

1,35 /

LINŠKI KEKSI 400 g za kg 3,38 €

-17%

1,15 /

1,79

1,39

8.-14. oktobra 2020 PRIGRIZEK PIŠKOT S KARAMELO IN ČOKOLADO, 5 KOSOV 290 g za kg 3,97 €

-30%

0,69 / 0,99

POLNJENI MENTOL BONBONI Z MLEKOM 300 g za kg 2,30 €

-25

%

1,19 /

LIZIKE 250 g za kg 4,76 €

1,59

-13%

-22%

-15%

0,13 /

0,35 /

2,35 /

0,15

0,45

PIJAČA Z OKUSOM GRENIVKE

VODA, NARAVNA 1,5 l

2,79

MERLOT 1l

1,5 l

za l 0,09 €

za l 0,23 €

-26

%

1,59 / 1,99

1,39

PAPIRNATI POGRINJKI, 2-SLOJNI, 80 KOSOV

1,89 /

-27%

1,29 / za kos

1,79

DETERGENT ZA POSODO, Z VONJEM LIMONE/NEŽEN 1l

RAZMAŠČEVALEC V GELU, VONJ LIMONE, KONCENTRAT 1,5 l za l 0,93 €

-24

%

1,89 /

PRALNI PRAŠEK Z VONJEM SIVKE, 20 PRANJ 1,5 kg za kg 1,26 €

2,49

0,09 €

-27%

0,79 / za kos

1,09

OSVEŽILEC ZRAKA, VEČ VRST 400 ml za l 1,98 €

Galaksija naših blagovnih znamk

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-20

%


8.-14. oktobra 2020

-15%

-23

0,75 /

300 g

0,65 /

0,89

za kos

PAŠTETA PREMIUM ZA PSE, RAZLIČNI OKUSI

%

za kg 2,17 €

0,85

za kos

HRANA ZA PSE, GOVEDINA/ PIŠČANEC IN PURAN 1,25 kg za kg 0,60 €

-33%

0,99 /

PALČKE PREMIUM ZA PSE, RAZLIČNI OKUSI, 10 KOSOV 100 g za kg 9,90 €

1,49

za kos

-27%

3,99 / 5,49

BRIKETI ZA PSE PREMIUM, Z JAGNJETINO, RIŽEM IN ŽITI 5 kg za kg 0,80 €

-20%

2,39 / 2,99

TESTENINE ZA PSE, Z ZELENJAVO

-21%

2,35 /

PAŠTETA ZA MAČKE, VEČ OKUSOV V ŠKATLI 12 x 100 g za kg 1,96 €

2,99

3 kg za kg 0,80 €

-25

-25

0,59 /

0,29 /

%

0,79

za kos

%

za kos

PAŠTETA PREMIUM ZA STERILIZIRANE MAČKE, RAZLIČNI OKUSI 100 g za kg 2,90 €

0,39

PRIBOLJŠEK ZA MAČKE, RAZLIČNI OKUSI 60 g za kg 9,83 €

-21%

-20%

1,49 /

1,35 /

1,89

1,69

BRIKETI ZA MAČKE, S PIŠČANCEM, PURANOM IN ZELENJAVO

PESEK PREMIUM ZA MAČKE, Z ATAPULGITOM IN RDEČO GLINO

2 kg

za l 0,17 €

za kg 0,75 €

8l


Sveže meso

8.-14. oktobra 2020

Cene veljajo samo za mesnice

-34

%

popust pri blagajni

3,79 za kg

5,79 /

SVINJSKO STEGNO V KOSU VP

2,49 / 3,09

za kg

-32

%

3,69 / za kg

2 PIŠČANCA

5,29 /

PIŠČANČJI FILE

6,79 /

MESO ZA GOLAŽ

za kg

SVINJSKI HRBET/ LEDJA S KOSTJO

za kg

6,89

7,89

5,49

Misija: vse sveže


Sadje in Zelenjava

1,49

BELO GROZDJE

1,29

GRANATNO JABOLKO

za kg

8.-14. oktobra 2020

1,29

HRUŠKE ABATE

0,79

ČESEN, PAKIRAN

za kg

250 g za kg 3,16 €

za kos

za kg

Sveži kruh -25

%

0,89 /

500 g za kg 1,78 €

1,19

za kos

-16

%

0,99 / za kos

BELA RUSTIKALNA ŠTRUCA

1,19

8.-14. oktobra 2020

-20

%

0,39 /

500 g za kg 1,98 €

70 g za kg 5,57 €

0,49

za kos

RŽENI HLEBČEK, REZAN

FRANCOSKI ROGLJIČEK S ČOKOLADO

-25

%

1,19 /

KROFI 4 x 80 g za kg 3,72 €

1,59

Misija: vse sveže


Ne spreglej! 39,99 VEČNADSTROPNI PRASKALNIK Z BRLOGOM*

od 8. oktobra 2020

16,99 OKROGLO LEŽIŠČE ZA ŽIVALI* Mere: Ø 76 x 15 cm.

Mere: 40 x 40 x 114 cm.

14,99 KAVČ BLAZINA ZA ŽIVALI*

Mere: 60 x 50 x 16 cm.

8,99

5,99

OGLATO LEŽIŠČE ZA ŽIVALI, 47 X 39 CM*

12,99

OGLATO LEŽIŠČE ZA ŽIVALI, 61 X 50 CM*

100% karton, mere: 32 x 26 x 9 cm.

2,99

za komplet

TOALETNE PODLOGE ZA ŽIVALI*

S samolepilnimi trakovi, 14 kosov, mere: 60 x 60 cm.

8,99

BLAZINA ZA ŽIVALI S POTISKOM* Mere: 80 x 58 cm.

3,99 za komplet

TOALETNE PODLOGE ZA ŽIVALI* S samolepilnimi trakovi, 14 kosov, mere: 60 x 90 cm.

Pametni nakup

5,99 za kos

PREŠIT PLAŠČ ZA PSE* Velikosti: 25/35/45 cm.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

ŠKATLA S PRASKALNIKOM IN IGRAČO*


Ne spreglej! 24,99

od 8. oktobra 2020

ŽENSKA/MOŠKA JAKNA SOFTSHELL*

za kos

Ženska: velikosti S–XL. Moška: velikosti M–XXL.

19,99

za par ŽENSKI/MOŠKI ŠPORTNI ČEVLJI* Ženski: velikosti 37–41. Moški: velikosti 41–45

14,99 MOŠKA JOPA S KAPUCO* Velikosti: M–XXL.

4,99

ŽENSKA MAJICA S KRATKIMI ROKAVI*

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Velikosti: S–XL.

12,99

za par

ŽENSKI COPATI Z USNJENIM PODPLATOM* Velikosti: 36–41.

5,99 za par

ŽENSKI COPATI* Velikosti: 36–41.

5,99 za par

12,99

MOŠKE ŠPORTNE HLAČE*

MOŠKI COPATI* Velikosti: 40–46.

Velikosti: M–XXL.

www.eurospin.si


Pametni nakup

0,89

BANANE

! n e c h i r o Sobota n 059 SIRNI NAMAZ

0,65 /

-34%

0,99

za kg

,

200 g

za kg 2,95 €

0,89 /

-33%

DELIKATESNA KLOBASA IZ BAJE, REZINE 80 g

za kg 8,13 €

0,55 / za kos

0,89

NEKTAR MARELICA/ HRUŠKA/ BRESKEV

1,19 /

PAPIRNATE BRISAČE, 2-SLOJNE, 3 ROLE

1,89

www.fsc.org

-38% -37%

1l

od 10. oktobra 2020

24,99

14,99

PARNI ČISTILNIK*

PARNI LIKALNIK*

Prostornina kotlička 270 ml, kontrolna lučka pripravljenosti, vrtljiv nastavek, zaklep tipke za vklop, priloženih 6 dodatkov, moč: 900–1.050 W.

Široka jeklena likalna površina, rezervoar s prostornino 300 ml, moč: 2.000–2.400 W.

Pametni nakup

* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Ponudba velja tudi ob nedeljah v odprtih trgovinah.

10. oktober 2020


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu