-20%
6,
Tunina v oljčnem olju
39
12 x 80 g za kg 6,66 €
slo_atm_D
/ 7,99
Polposneto
OMEJENA KOLIČINA mleko
2 ,99
6x1l za l 0,50 €
OMEJENA KOLIČINA
3,
99
Detergent za perilo Superbianco 5l za l 0,80 €
0,06 €
SUPER KONEC meseca za upokojence Peneča kopel Neutro 1 l + masažna goba Ob nakupu nad 20 € s predložitvijo tega bona in dokazila o statusu upokojenca pri blagajni prejmete zgoraj navedena izdelka brezplačno. Z 1 bonom prejmete samo 1 komplet izdelkov. Boni se ne seštevajo, na nakup se lahko uveljavi samo 1 bon. Veljajo samo originalni boni. Velja za količino na zalogi v trgovini. Boni so unovčljivi v vseh trgovinah Eurospin v Sloveniji.
30. MAJ-5. JUN. 2019
OMEJENA KOLIČINA Rustični krompir
1,
99
1,5 kg za kg 1,33 €
OMEJENA KOLIČINA Korneti s smetano,
2,
69
12 kosov
OMEJENA KOLIČINA
1,
900 g za kg 2,99 €
89
Sladoledne lučke, 6 kosov 510 g za kg 3,71 €
OMEJENA KOLIČINA Piščančje
2 ,29
hrenovke brez ovoja 1 kg
OMEJENA KOLIČINA
OMEJENA KOLIČINA
7,99
1,79
Ogrska salama
Tirolska klobasa
1 kg
800 g za kg 2,24 €
OMEJENA KOLIČINA Sadni jogurt, polnomastni/z 0,1 % m. m.
1,39 za kos
8 x 125 g
-18%
1,75
Jajca iz hlevske reje, velikost M, 15 kosov
/ 2,15
VELIKA PAKIRANJA
OMEJENA KOLIČINA Pšenična bela
1,
49
moka tip 500 4 x 1 kg za kg 0,37 €
OMEJENA KOLIČINA
OMEJENA KOLIČINA
0,85
1,59
za kos
Špageti/ Tortiglioni
Dodatek jedem, z zelenjavo
1,5 kg za kg 0,57 €
OMEJENA KOLIČINA
OMEJENA KOLIČINA
4,
1 kg
1,
49
-25%
6,
99
39
/ 8,59
Artičoke s česnom in peteršiljem, v olju
Izdelek za cvrtje 5l za l 0,90 €
530 g za kg 3,75 €
OMEJENA KOLIČINA Sladka koruza
2 ,29
6 x 160 g/plod 840 g za kg 2,73 €
Fileji inčunov v sončničnem olju 720 g za kg 8,88 €
-17%
OMEJENA KOLIČINA
1,15
3,
99
/ 1,39
Slani krekerji, v vrečki
Turška kava
750 g za kg 1,53 €
OMEJENA KOLIČINA
3,
99
OMEJENA KOLIČINA
3,
49
1 kg
Keksi Linške oči 1,1 kg za kg 3,17 €
-13%
1,
99 za kos
/ 2,29
Cvetlični med 1 kg
ZA VELIK PRIHRANEK!
Napolitanke z lešnikovo/ kakavovo kremo 900 g za kg 2,21 €
30. MAJ-5. JUN. 2019
OMEJENA KOLIČINA
OMEJENA KOLIČINA
1,49
1,99
Keksi Novellini z mlekom in medom
3,99 Bonboni Frubi, v vedru
Keksi Frollini s čokoladnimi koščki
700 g za kg 2,13 €
920 g za kg 4,34 €
1 kg
OMEJENA KOLIČINA Pivo Premium
OMEJENA KOLIČINA
2,
OMEJENA KOLIČINA
3,75
99 za kos
pils 5 vol. % 6 x 500 ml za l 1,25 €
-25%
4,49 za kos
Sirup, različni okusi
Vino Merlot/ Trebbiano Vinogradniški griči
3l za l 1,00 €
5l za l 0,90 €
OMEJENA KOLIČINA Toaletni papir,
4,
49
2 slojni, 12 rol
OMEJENA KOLIČINA
3,
49
Tekoče milo, ponovno polnjenje 5l za l 0,70 €
OMEJENA KOLIČINA Briketi za pse,
8,
99 za kos
Premium, več vrst 10 kg za kg 0,90 €
Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
/ 5,99
30. MAJ5. JUN. 2019
-22%
1,
15
Zelenjavna priloga z žara 450 g za kg 2,56 €
/ 1,49
-23%
1,
49
Mešane gobe z jurčki
-24%
2,
450 g za kg 3,31 €
/ 1,99
Pica z gobami
1,29
-25%
365 g za kg 3,53 €
/ 1,69
-20%
2 ,39 / 2,99
75
Panirane ribje palčke, 30 kosov 900 g za kg 3,06 €
/ 3,65
Sladoledni keksi, čokoladavanilja, 8 kosov
-25%
4,
49
Repki tropskih kozic 350 g za kg 12,83 €
/ 5,99
-24%
2 ,25
720 g za kg 3,32 €
/ 2,99
Banjica sladoleda, vanilja in jagoda 1 kg
-22%
1,
-21%
4,
69
/ 2,19
29
Domači želodec/ salama
500 g za kos za kg 8,58 €
/ 5,49
popust pri blagajni
-23%
2,
99
/ 3,89
Salamin 250 g za kg 6,76 €
Mocarela
-13%
1,
99
/ 2,29
4 x 125 g za kg 3,98 €
-15%
1,
-26%
09
/ 1,29
2,
19
/ 2,99
Ementalec, rezine
Maasdamer s 45 % m. m.
200 g za kg 5,45 €
400 g za kg 5,48 €
Prekajena klobasa za kg
-18%
9,
popust pri blagajni
49
/ 11,59
Sir Grana Padano DOP, pakiran za kg
-20%
Rjavi fižol
-21%
1,59
1 kg
1,79
/ 1,99
-10%
0,89
/ 2,29
/ 0,99
Višnjev kompot 680 g/plod 340 g za kg 2,62 €
Goveji golaž 400 g za kg 3,98 €
-22%
0,69
Rolada s kakavovim nadevom
-19%
1,69
300 g za kg 2,30 €
/ 0,89
/ 2,09
Švicarska mlečna čokolada z lešniki 300 g za kg 5,63 €
-20%
0,79
Pijača ACE/ gozdni sadeži/ multivitamin
1,5 l za kos za l 0,53 €
-20%
7,19
/ 0,99
/ 8,99
Pralni prašek z aktivnim kisikom, 100 pranj 6,5 kg za kg 1,11 €
0,07 €
-22%
0,
85
Mehčalec, več vrst, 27 pranj
-33%
0,
2l za kos za l 0,43 €
/ 1,09
99
SUPER PONUDBA
-23%
2 ,29 / 2,99
Tablete za pomivalni stroj Vse v 1, 30 kosov 540 g za kg 4,24 €
/ 1,49
Belilo, v razpršilu
-27%
0,
-25%
79 za kos
/ 1,09
Osvežilec zraka, več vrst 400 ml za l 1,98 €
0,
29
Pašteta za sterilizirane mačke, več vrst
100 g za kos za kg 2,90 €
/ 0,39
Označba SUPER PONUDBA velja za artikle, ki jih želimo posebej poudariti na letaku, ker menimo, da so po ceni, ki je navedena, za kupca še posebej zanimivi.
1l
1. – 30. JUN. 2019
-15%
-23%
2,
0,
19
/ 2,59
45
Margarina za mazanje 250 g za kg 1,80 €
0,
/ 0,59
0,
89
Sveže jajčne jušne testenine
380 g za kg 5,76 €
500 g za kg 1,78 €
-12%
-11%
-13%
Testenine Ditali, veliki 500 g za kg 0,78 €
/ 1,45
Granulat z okusom limone
500 g za kg 1,38 €
-14%
1,19
/ 1,29
Glazirani ječmen
Repično olje 1l
-17%
1,09
/ 0,79
/ 1,35
/ 0,45
-15%
0,69
1,19
0,39
1,
19
/ 1,39
Prigrizek piškot s karamelo in čokolado, 5 kosov 290 g za kg 4,10 €
-21%
0,75
250 g za kg 4,36 €
Biskvit s figovim nadevom
-18%
0,
240 g za kg 3,13 €
/ 0,95
Koktejl, več vrst
300 g za kg 3,97 €
275 ml za l 2,51 €
-20%
-21%
2,
19
0,
za kos
/ 0,99
/ 2,79
Polsladko vino Lambrusco IGT
-13%
79
Gel za tuširanje, več vrst 300 ml za l 2,63 €
69 za kos
/ 0,85
Mešani keksi
1,5 l za l 1,46 €
75
/ 0,89
/ 1,09
Gozdarska salama
Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.
-15%
-18%
1,29 za kos
/ 1,49
Detergent za perilo za občutljive tkanine/volno in svilo 1,5 l za l 0,86 €
Čokoladno mleko 3 x 200 ml za l 1,25 €
SADJE in ZELENJAVA
1,
49
30. MAJ5. JUN. 2019
Breskve
SUPER
za kg
PONUDBA
VSAK DAN SVEŽE sadje in zelenjava!
2 ,69
za kg
Belo grozdje
1,
49
Solata kristalka
za kg
2 ,69
za kg
Orehi v lupini, nepakirani
1,
29 za kos
Rukola, pakirana 250 g za kg 5,16 €
30. MAJ5. JUN. 2019
Sveže MESO popust pri blagajni
popust pri blagajni
5,29
3,29
za kg
za kg
/ 6,89
/ 3,99
Začinjene piščančje perutničke, večje pakiranje
Piščančji file
2,
2,
99 za kos
/ 3,69
79 za kos
/ 3,29
Masa za čevapčiče iz govejega mesa
Svinjski vrat s kostjo 500 g za kg 5,58 €
700 g za kg 4,27 €
30. MAJ5. JUN. 2019
Sveži KRUH -23%
-18%
0,45
2 ,69
/ 0,59
/ 3,29
*Artikli iz pekarne niso v ponudbi v Ajdovščini, Grosuplju, Laškem, Šempetru pri Gorici in Trebnjem.
za kos
Mini bela štruca 350 g za kg 1,29 €
-23%
za kos
Jabolčna pita 500 g za kg 5,38 €
OMEJENA KOLIČINA
1,29
za kos
0,29
za kos
/ 1,69
Ajdov kruh z orehi* 400 g za kg 3,23 €
Mlečna štručka s čokolado* 65 g za kg 4,46 €
ZA vrtičkarje
OD 30. MAJA 2019
49,99
12 ,99
Baterijska kosilnica na nitko 20 V*
Vrtna solarna svetilka* Vrtljiva, deluje na sončno energijo, s 4 diodami LED z belo svetlobo, mere: 19 x 16 x 61 cm.
Samodejni poteg niti, nastavljiv ročaj na lok, vrtljiva rezalna glava, ki je nastavljiva v 4 položaje za košenje pod kakršnim koli kotom. Hitrost pri prostem teku 8.500 vrt/ min, premer reza: 25 cm.
BATERIJA ENKHO PROFESSIONAL
20 V
IZMENLJIVA BATERIJA
9,
99 za komplet
Komplet 2 vrtnih svetilk s solarnim napajanjem* Iz krtačenega nerjavnega jekla, večfunkcijske, z diodo LED z belo svetlobo.
7-litrska ročna škropilnica*
S stojalom, razpoložljive barve: rumena, modra, zelena in bela.
od
99 Začetni kapljični komplet, 20 kapljalnikov*
Mini komplet za zalivanje z navijalnikom cevi 11,5 m*
Elektronski programator za zalivanje* 36 programov.
za kos
Solarna svetilka LED z barvno lečo*
Iz plastike, odvodni ventil, ergonomski ročaj, pištola iz plastike z nastavljivo šobo.
24,
3,99
Komplet za zalivanje, 10 m* Primeren za balkon.
Samostojni zalivalnik s kapljičnim sistemom zalivanja*
1, 2 , 79
do
99
Vrtnarski pripomočki*
za kos
*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.
14,
99
ZA kuhinjo 24,
34,
99
OD 30. MAJA 2019
99 Električni rezalnik zelenjave*
Rezilo za valoviti rez, rezilo za ravne rezine, dve rezili za razrez na način julienne (tanke in debele rezine), rezilo za ribanje, razstavljiv in pralen, moč: 150 W.
11,
99
Kuhinjska tehtnica s posodo* Večfunkcijska, z uro in časovnikom, največja nosilnost: 5 kg.
1,5-litrski cvrtnik * Nastavljiv termostat, ogrodje iz nerjavnega jekla, moč: 800–900 W.
19,
19,
99 za komplet
99
Žar plošča* Iz tlačno litega aluminija, z ročaji, mere: 34 x 26 cm, primerna za indukcijsko kuhalno površino.
Komplet 4 ponev STROMBOLI LIGHT*
6,
99
Pravokotni pekač s pokrovom* Prevleka ILAG proti sprijemanju, plastični pokrov z ročaji, mere: 36,5 x 23,5 cm.
Ogrodje iz aluminija, prevleka proti sprijemanju v videzu kamna, mere: Ø 18 + Ø 22 + Ø 24 + Ø 28 cm.
od
1 , 3, 99
*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.
Večnamenske kuhinjske škarje* Rezila iz nerjavnega jekla, večfunkcijske, z magnetno prevleko.
3,
do
99
Kuhinjski pripomočki*
Lupilnik krompirja/ rezalnik zelenjave na trakove*
za kos
Rezila iz nerjavnega jekla, s pokrovom za rezila.
Ribež*
Rezila iz nerjavnega jekla.
Iz nerjavnega jekla, 3 modeli: za ribanje sira, univerzalni ribež, za ribanje zelenjave, različne barve.
2,
99 za komplet
Komplet 6 namiznih nožev*
99
Artikli iz melamina*
za kos
Komplet 3 barvastih kvadratnih skled za solato* Iz plastike, prostornina 2.220 ml, različne barve.
Barvasti kozarec* Iz plastike, prostornina 300 ml, različne barve.
Globoki krožnik iz melamina Ø 21 cm
Skleda za solato iz melamina Ø 25 cm
0,70
1.
za kg
Rumeni krompir, pakiran 10 kg za kos 6,99 €
JUN. 2019
-37%
-34%
2 ,19
0,
-35%
/ 3,49
/ 1,29
1,29
Pršut, rezine
Razmaščevalec z vonjem sivke, v razpršilu
za kos
300 g za kg 7,30 €
/ 1,99
-37%
0,
49
/ 0,79
85
750 ml za l 1,13 €
Rogljiči s kakavovim/ mareličnim/ kremnim nadevom, 10 kosov 500 g za kg 2,58 €
Skuta Ricotta 250 g za kg 1,96 €
59,
99
59,
99
Likalna postaja z neprekinjenim polnjenjem* Zelo lahko drsljiva keramična plošča, izvlečna, prosojna posoda za vodo z ročajem za prenašanje, kartuše za preprečevanje nabiranja vodnega kamna, navijalnik kabla v spodnjem delu, moč: 2.200–2.400 W.
Kavni avtomat PICASSO ARIETE* Aluminijast kotliček, črpalka 15 barov, filter za kavo v prahu in kapsule ESE, izvlečna posoda s prostornino 0,9 l, samodejni izklop, moč: 850 W.
Pri nas lahko kupite
SPREMLJAJTE NAS NA FACEBOOKU
DARILNE BONE za
Predloge, pohvale, pritožbe, reklamacije ali vprašanja nam pošljite na elektronski naslov:
10 €, ki so praktično
ali nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 19 50. Na voljo smo vam od ponedeljka do petka: 7:00—20:00. (klici so možni samo znotraj Slovenije)
darilo za vaše najbližje.
EUROSPIN EKO d.o.o., Renški Podkraj 64, 5292 Renče
IN INSTAGRAMU
informacije@eurospineko.si