Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

26. novembra – 2. decembra 2020

Pametni nakup

9,/ 99

-30%

19,99

slo_dor_C

1,39 /

za kos NAHRBTNIK/TORBA* Izdelana iz 100 % reciklirane plastike (iz 22 steklenic po 500 ml), na voljo sta dve barvni kombinaciji: temno rdeča/modra/siva ali olivno zelena/modra/ siva.

1,99

VRATINA, REZINE 120 g

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

za kg 11,58 €

-33%

2,99 / 4,49

EKSTRA DEVIŠKO OLJČNO OLJE

Vsikatalogi.si 7,99 14,99 /

za kos KOCKE LEGO*

1l

SUPER KONEC meseca za upokojence Suhe slive, 200 g + rolada z lešnikovo kremo, 250 g Ob nakupu nad 20 € s predložitvijo tega bona in dokazila o statusu upokojenca pri blagajni prejmete zgoraj navedena izdelka brezplačno. Z 1 bonom prejmete samo 1 komplet izdelkov. Boni se ne seštevajo, na nakup se lahko uveljavi samo 1 bon. Veljajo samo originalni boni. Velja za količino na zalogi v trgovini. Boni so unovčljivi v vseh trgovinah Eurospin v Sloveniji.

Ko kakovost sreča nizko ceno


26. novembra – 2. decembra 2020

TOPLJENI SIR V LISTIČIH, 50 KOSOV

-33

%

2,79 /

-31

%

1,15 /

-29%

1 kg

0,39 /

4,19

0,55

1,69

SODA BIKARBONA

ŠAMPINJONI

500 g

600 g

za kg 0,78 €

za kg 1,92 €

-30%

1,39 / 1,99

Vsikatalogi.si 0 65 0 79 -33% ,

/1,19

-34%

ODLIČNA KAKOVOST

Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani

,

0,99 /

za kos

ROGLJIČI Z DVEMA NADEVOMA, 10 KOSOV

POLNJENI MENTOL BONBONI

SADNI NEKTAR/ NAPITEK, VEČ VRST

400 g

6 x 200 ml

500 g

za kg 1,98 €

za l 0,54 €

-30%

-34%

4,19 /

0,65 /

za kos

5,99

MERLOT/ TREBBIANO VINOGRADNIŠKI GRIČI 5l za l 0,84 €

0,99

VREČE ZA SMETI, 50 X 60 CM, 30 KOSOV

-35%

1,29 / za kos

1,99

BRIKETI ZA MAČKE PREMIUM, VEČ VRST 800 g za kg 1,61 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za kg 2,78 €


od 26. novembra 2020

49,99 /

99,99

LITIJEV ZAGANJALNIK Z ZRAČNIM KOMPRESORJEM*

Z vhodom USB in izhodom 12 V, delovne kontrolne lučke LED, polnilnik akumulatorja, gibka cev za zrak in različni ventili. Zmogljivost akumulatorja: 11,1 V/3 Ah.

24,99 /

44,99

100 % bombaž, napenjalna rjuha z zavihki 90 x 190 cm + 23 cm, zgornja rjuha 150 x 280 cm, prevleka za vzglavnik 50 x 80 + 15 cm, različni licenčni motivi.

19,99 /

24,99 / za par

KOCKE LEGO*

9,99 / za kos

za kos

MOŠKI/ŽENSKI POHODNI ČEVLJI*

14,99

Vsikatalogi.si 7,99 6,99

OTROŠKA POSTELJNINA

9,99

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

AKUMULATORSKI VIJAČNIK BOSCH IXO*

Z vmesnim vložkom iz filonske gume, ki spodbuja blaženje, podplat iz nedrseče gume, prednjik iz najlona RipStop, velikosti: 37–45, barva: modra, siva ali svetlo modra.

NAHRBTNIK ZA PROSTI ČAS*

Mere: 29 x 38 x 14 cm.

14,99 /

OTROŠKA PREŠITA ODEJA Različni licenčni motivi, mere: 170 x 250 cm.

9,/ 99 19,99 za komplet

KOMPLET 2 NOGOMETNIH GOLOV*

6,99 14,99 /

JEŽEK S KLADIVOM *

Za spodbujanje raziskovanja, motorike in ustvarjalnosti otroka.

5,99 9,99 /

za komplet

KOMPLET 3 BARVNIH POSOD ZA SOLATO IZ RECIKLIRANE PLASTIKE*

Iz 100 % reciklirane plastike. Mere: Ø 28 cm, višine 13,8 cm, Ø 24 cm, višine 11,2 cm in Ø 20 cm, višine 9,4 cm.


26. novembra – 2. decembra 2020

-22

-16

1,25 /

0,85 /

ČOKOLADNI BONBONI GIANDUIOTTI

ČOKOLADNI PRALINEJI Z LEŠNIKI

180 g

180 g

za kg 6,94 €

za kg 4,72 €

OMEJENA KOLIČINA TEMNA

-12

OMEJENA KOLIČINA KEKSI V PLOČEVINASTI ŠKATLI

3,49 / za kos

3,99

za kg 4,65 €

za kg 9,00 €

1,29

OMEJENA KOLIČINA ADVENTNI KOLEDAR,

750 g

PECIVO PANDORO S KOŠČKI ČOKOLADE/PANETTONE S ČOKOLADO

110 g

za kg 9,97 €

za kg 5,05 €

,

750 g

za kos

GRIŽLJAJI Z MLEČNO/ TEMNO ČOKOLADO

300 g

,

MINIONI 75 g

za kg 17,20 €

za kos

za kos

%

0,99 /

ČOKOLADNI PRALINEJI Z MEHKO SREDICO

Vsikatalogi.si 1 29 3 79

ČOKOLADA 1 kg

-23%

2,99

1,09

1,49

3,49

OMEJENA KOLIČINA

%

%

-15

%

3,69 / za kos

4,39

PECIVO PANDORO S ČOKOLADNO KREMO/ SMETANO IN ČOKOLADO 800 g za kg 4,61 €

OMEJENA KOLIČINA PECIVO BOŽIČNO

3,59

DREVO S ČOKOLADNO KREMO 650 g za kg 5,52 €


Ne spreglej!

od 26. novembra 2020

64,99

16,99

APARAT ZA PRIPRAVO SIRA IN JOGURTOV ARIETE B-CHEESE*

STEKLENI GRELNIK VODE *

Prostornina: 1,7 l, samodejni izklop pri vretju, vrtljiv podstavek za 360°, moč: 1.850–2.200 W.

Moč: 500 W, 6 predhodno nastavljenih programov, temperatura do 90 °C, priloženi pripomočki.

99,99

39,99

39,99

KAVNI APARAT ZA ESPRESSO ARIETE LINEA CLASSICA*

ELEKTRIČNI OPEKAČ KRUHA ARIETE*

INDUKCIJSKI PENILNIK MLEKA SEVERIN*

Moč: 850 W, 15 barov, z dvojnim nosilcem filtra, ki je primeren za kapsule in mleto kavo, s funkcijo Thermo Creamer, prostornina posode: 900 ml, mere: 230 x 280 x 310 mm.

Primeren za 2 rezini kruha, priložene prijemalke iz nerjavnega jekla, moč: 815 W, kovinsko ohišje, 6 ravni zapečenosti kruha, mere: 300 x 190 x 200 mm.

19,99

za komplet

za komplet

KOMPLET 3 PONEV TOGNANA Ø 20/24/28 CM*

KOMPLET NOŽEV, ŠKARIJ IN KUHINJSKE DESKE*

14,99 za kos

POSODE BIG FAMILY TOGNANA*

Ponev Ø 36 cm in ponev z dvema ročajema Ø 36 cm primerni za indukcijo, ter pekač širine 40 cm.

Lesena deska, mere: 35 x 36 x 1,5 cm, škarje z rezili iz nerjavnega jekla, različni noži.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

9,99 PONEV Ø 24 CM*

Rdeče barve, iz kovanega aluminija, z mehkim ročajem soft touch, primerna tudi za indukcijo.

29,99

POSTELJNI GRELNIK* Mehka prešita tkanina, 2 stopnji temperature, mere: 150 x 80 cm.

12,99

PONEV Ø 28 CM*

21,99

Lahko se uporablja tudi z bonboni, razstavljiv za lažje čiščenje.

Prostornina 180 ml, idealen za pripravo mlečne pene in vroče čokolade, odstranljiva posoda iz nerjavnega jekla pralna v pomivalnem stroju, samodejni izklop, zaščita pred pregrevanjem. Moč: 500 W.

Vsikatalogi.si

29,99 S 4-plastnim premazom proti sprijemanju, primerne tudi za indukcijo.

32,99

APARAT ZA SLADKORNO PENO*

DIFUZOR AROM*

3 različne stopnje jakosti meglice, prostornina: 300 ml, s svetlobo LED, ki spreminja barvo, s časovnikom. Mere: 17 x 17 x 9,7 cm.

16,99

15,99

HALOGENSKA PEČ*

KALORIFER *

3 načini ogrevanja, samodejni izklop v slučaju prevrnitve.

www.eurospin.si

S prostorskim termostatom za ohranjanje idealne temperature, kompaktne oblike, moč 2.200 W.


Zamrznjeni izdelki

26. novembra – 2. decembra 2020

-34

-28

0,49 /

0,99 /

%

%

0,75

ZELENJAVNI TRIS 600 g za kg 1,65 €

1,39

-20

%

3,75 /

RIBJA JUHA 500 g za kg 7,50 €

4,69

MEŠANICA ZELENE, ČEBULE IN KORENJA 300 g za kg 1,63 €

-20

-20

5,79 /

1,59 /

%

%

7,29

PIŠČANČJI OCVRTKI 300 g za kg 5,30 €

1,99

-20

%

3,99 /

TRIS PIC BONTÀ

-20

%

1,05 kg za kg 3,80 €

4,99

1,35 /

SKUTNI ZAVITEK 600 g za kg 2,25 €

1,69

FILEJI OSLIČA 1 kg

Vsikatalogi.si -28 OMEJENA KOLIČINA

-22%

1,99

popust pri blagajni

7,39 /

0,25 / 0,35

PIZZA ŠUNKA

9,59

800 g

KMEČKA SUHA KLOBASA

%

BARJENE KLOBASE IZ PIŠČANČJEGA IN PURANJEGA MESA

za kg 2,49 €

za kg

100 g za kg 2,50 €

-20%

7,99 / 9,99

OGRSKA SALAMA 750 g za kg 10,65 €

-26%

3,39 / 4,59

OVČJI SIR PECORINO SARDO DOP, ZORJEN 300 g za kg 11,30 €

-22%

1,15 / 1,49

MINI MOCARELE

-22%

250 g za kg 4,60 €

0,89 / 1,15

EDAMEC, REZINE 150 g za kg 5,93 €

Ko kakovost sreča nizko ceno

NOVOST


Pametni nakup -25

%

0,89 /

26. novembra – 2. decembra 2020

TESTO ZA PICO

-21

-31

0,26 /

1,15 /

%

400 g

za kg 2,23 €

1,19

0,33

%

za kos

MLEČNI NAPITEK Z AKTIVNIMI ENCIMI, VEČ VRST 6 x 100 g

za kg 1,92 €

1,69

DESERT, KAKAV IN VANILJA 150 g

za kg 1,73 €

-26%

-25

%

-25%

0,65 /

0,35 /

MLEKO BREZ LAKTOZE, LAŽJE PREBAVLJIVO

PŠENIČNA BELA MOKA TIP 400

0,89

0,89Vsikatalogi.si 1l

0,47

1 kg

/1,19

SLAŠČIČARSKI IZDELEK ZA STEPANJE, SLADKAN

-13%

-20%

0,39 /

1,99 /

TESTENINE, TANKI ŠPAGETI/ BUCATINI/ BAVETTE

RIŽ ORIGINARIO ZA MINEŠTRE

za kos

500 ml

za l 1,78 €

0,45

2,49

2 kg

za kg 1,00 €

500 g

za kg 0,78 €

-25%

-20%

-32%

0,45 /

0,29 /

0,39 /

1,35 /

BISTRA JUHA Z JETRNIMI CMOKI

OLUPLJENI PARADIŽNIK, PELATI

DODATEK K JEDEM Z ZELENJAVO

OLJE ZA CVRTJE

za kg 7,76 €

za kg 1,21 €

za kg 1,56 €

-18% 0,55

58 g

NOVOST

0,39

400 g/plod 240 g

0,49

250 g

www.eurospin.si

1,99

1l


Pametni nakup

26. novembra – 2. decembra 2020

-21%

-26%

0,59 /

1,09 /

0,55 /

JABOLČNI KIS

VELIKE OLIVE, BREZ KOŠČIC

TUNINA V OLJČNEM OLJU

-21%

1,39

0,75

1l

0,75

560 g/plod 260 g za kg 4,19 €

80 g

za kg 6,88 €

-22

%

0,35 /

PAŠTETA S ŠUNKO

-13

%

100 g

0,39 /

za kg 3,50 €

0,45

JUŠNE KROGLICE 200 g

za kg 1,95 €

OMEJENA KOLIČINA PRIGRIZEK

0,99

Z OLIVAMI/ POLNOZRNATI 180 g

za kg 5,50 €

za kos

-20%

0,79 / 0,99

0,45

ČIPS

300 g

za kg 2,63 €

Vsikatalogi.si -25 -22 % %

-23

1,99

1,49 /

PRAŽENI ARAŠIDI V LUPINI 500 g

za kg 2,98 €

1,99

%

0,89 /

BRESKOV KOMPOT 822 g/plod 480 g za kg 1,85 €

1,15

2,59 /

KAVA MINAS 500 g

za kg 3,98 €

-25

%

0,59 / za kos

0,79

AROMATIZIRANI SADNI ČAJ, 20 VREČK, VEČ VRST 50 g

za kg 11,80 €

-10

%

1,69 /

Ko kakovost sreča nizko ceno

1,89

DVOBARVNI LEŠNIKOV KREMNI NAMAZ 750 g

za kg 2,25 €


Pametni nakup -21

%

-13

%

1,25 /

0,65 /

26. novembra – 2. decembra 2020 ČOKOLADNA TORTA 400 g za kg 3,13 €

1,59

0,75

-13%

-22%

0,13 /

0,35 /

NARAVNA GAZIRANA VODA

PIJAČA Z OKUSOM GRENIVKE

0,15

KEKSI S KOŠČKI ČOKOLADE 150 g

1,5 l

za kg 4,33 €

1,5 l

za l 0,09 €

-17

%

za l 0,23 €

-22

%

-25

%

0,65 /

0,85 /

1,85

0,79

PIVO BERGEDORF 4,5 VOL. % 500 ml za l 1,30 €

0,45

PAPIRNATE BRISAČE, 2-SLOJNE, 4 ROLE

1,09

2,49 /

-16

%

0,99 / 1,19

4-SLOJNI PAPIRNATI ROBČKI, 18 X 10 KOSOV

Vsikatalogi.si -25 BISER VINO PRINCE CASTELL

%

4,49 /

750 ml

5,99

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

za l 2,47 €

-34%

-23

2,29 /

0,99 /

za kos

3,49

OLJE ZA LASE, VEČ VRST 100 ml za l 22,90 €

%

1,29

BOMBAŽNE PALČKE ZA UŠESA, BIORAZGRADLJIVE, 300 KOSOV

www.fsc.org

-20%

0,99 / 1,25

DIŠEČE ČISTILO ZA RAZLIČNE POVRŠINE, V RAZPRŠILU 750 ml za l 1,32 €

www.eurospin.si

BRIKETI ZA PSE 10 kg za kg 0,45 €


Sadje in zelenjava

26. novembra – 2. decembra 2020

0,79 za kg

BANANE

0,99

LIMONE

za kg

0,75 za kg

0,85

POMARANČE, PAKIRANE

Vsikatalogi.si 2 kg

za kos 1,69 €

za kg

JABOLKA BRAEBURN, CEL ZABOJ 8 kg B/N

za kos 5,99 €

1,49 za kos

ŠPINAČA, PAKIRANA 500 g

za kg 2,98 €

Misija: vse sveže


Sveže meso OMEJENA KOLIČINA

MLETO MEŠANO MESO 900 g

4,39

Cene veljajo samo za mesnice

za kg 4,88 €

za kos

26. novembra – 2. decembra 2020

-32

%

3,99 / 5,89

za kg

-33%

SVINJSKO STEGNO, ZREZKI

4,29 /

FILE PIŠČANČJIH STEGEN

4,49 /

MLADA GOVEJA REBRA/PRSA

5,69

za kg

6,49

za kg

26. novembra – 2. decembra 2020 Sveži kruhVsikatalogi.si

-22

%

0,35 /

70 g za kg 5,00 €

0,45

za kos

-20

%

0,79 / za kos

MASLENI ROGLJIČEK

0,99

-41

%

0,10 / za kos

POLBELI HLEBEC, POLOVICA, REZAN 500 g za kg 1,58 €

60 g za kg 1,67 €

0,17

-20%

2,39 / za kos

ŽEMLJA S SEMENI

KOKOSOVE KOCKE 380 g za kg 6,29 €

2,99

Misija: vse sveže


Pametni nakup

0,30 za kg

! n e c h i r o n a t o b o S

RUMENA ČEBULA, PAKIRANA 5 kg za kos 1,49 €

1,19 / 1,79

PRŠUT, REZINE

0,59 /

-33%

REZINE FARCI BON, 10 KOSOV 350 g za kg 2,83 €

-31%

za kg 2,95 €

-33%

za kg 11,90 €

1,45

200 g

0,89

100 g

0,99 /

SIRNI NAMAZ

0,75 / 1,10

Vsikatalogi.si DETERGENT ZA POSODO Z VONJEM LIMONE 1,5 l

-31%

za l 0,50 €

od 28. novembra 2020

54,99

24,99

za komplet 18-DELNI KOMPLET KERAMIČNIH KROŽNIKOV*

SALAMOREZNICA* Rezilo iz nerjavnega jekla Ø 19 cm, nastavljiva debelina rezin: 0–15 mm.

6 globokih, 6 plitvih in 6 desertnih krožnikov.

Pametni nakup

* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Ponudba velja tudi ob nedeljah v odprtih trgovinah.

28. novembra 2020


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu