Skip to main content

Eurospin katalog

Page 1

17.–23. OKT. 2019 -30%

4,

19 za kos

/ 5,99

Gavda

slo_dor_C

-20%

3,

19

/ 3,99

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-25%

popust pri blagajni

7,

79

/ 10,39

Speck – dimljeno sušeno stegno, v kosu za kg

700 g za kg 4,56 €

Vino Merlot/Trebbiano Vinogradniški griči 5l za l 0,84 €


17.–23. OKT. 2019

Posebna ponudba VIN, MESNIH IZDELKOV IN SIROV OMEJENA KOLIČINA

-15%

popust pri blagajni

-20%

3,29

5,99

3,19

/ 3,89

Pršut s kostjo

/ 3,99

Prekajena klobasa

za kg

Goveja salama

za kg

500 g za kg 6,38 €

-25%

Navadna klobasa

0,89

400 g za kg 2,23 €

/ 1,19

-27%

popust pri blagajni

3,

99

/ 5,49

Prekajena šunka brez kosti za kg

OMEJENA KOLIČINA

1,

99

-21%

2 ,99 / 3,79

Tirolska klobasa 800 g za kg 2,49 €

Pikantna salama 500 g za kg 5,98 €


Posebna ponudba

17.–23. OKT. 2019

VIN, MESNIH IZDELKOV IN SIROV -26%

-28%

1,

1,

39

/ 1,89

99

Barjene piščančje in puranje klobase, 12 kosov

-20%

1,

1 kg

/ 2,79

59

Sir Provolone, navaden/pikanten 300 g za kg 5,30 €

za kos

/ 1,99

Vratina, rezine 120 g za kg 11,58 €

-25%

3,49 / 4,69

Ovčji sir Pecorino di Pienza, delno zorjen 300 g za kg 11,63 €

-20%

3,99 / 4,99

Grana Padano DOP, v kockah 350 g za kg 11,40 €

-15%

1,09

Ementalec, rezine

-21%

200 g za kg 5,45 €

2 ,19

/ 1,29

/ 2,79

Laški Rizling

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

750 ml za l 2,92 €

-20%

2 ,39

-30%

1,79

/ 2,99

Sivi pinot 750 ml za l 3,19 €

-25%

2 ,59

/ 2,59

Malvazija 750 ml za l 2,39 €

-20%

2 ,15

/ 3,49

Vino Nero d'Avola DOC 1,5 l za l 1,73 €

/ 2,69

Cviček 1l


17.–23. OKT. 2019

-20%

2,

39

Jurčki, narezani

-13%

2,

300 g za kg 7,97 €

/ 2,99

-20%

380 g za kg 12,61 €

-20%

1,19

/ 5,99

-21%

0,15

25

3 kg za kg 0,75 €

-20%

1,

/ 2,59

File orade

4,79

Pomfrit

/ 1,49

Jogurt, različni okusi

-13%

0,75

150 g za kg 1,00 €

za kos

/ 0,19

/ 0,87

59

Panirane ribje palčke, 18 kosov 450 g za kg 3,53 €

/ 1,99

Panirani koščki edamca Cisery, 8 kosov 200 g za kg 5,95 €

Kisla smetana z 18 % m. m. 410 g za kg 1,83 €

-20%

3,09

Pica margerita, 3 kosi

-20%

1,35

960 g za kg 3,22 €

/ 3,89

-22%

1,39

Korneti z višnjo, 6 kosov 450 g za kg 3,00 €

/ 1,69

Veliki tortelini s skuto in špinačo

-21%

0,

500 g za kg 2,78 €

/ 1,79

45

/ 0,57

Polposneto mleko z 1,5 % m. m. 1l

-20%

1,19

Jajca iz hlevske reje, velikost M, 10 kosov

-30%

1,79 / 2,59

/ 1,49

Ajdova moka 1 kg

-20%

0,79 / 0,99

Jajčne testenine Fidelini 500 g za kg 1,58 €


17.–23. OKT. 2019 OMEJENA KOLIČINA Bio pirini

1,

49 za kos

peresniki/ špageti

Testenine Pipe

-22%

0,

500 g za kg 2,98 €

35

500 g za kg 0,70 €

-25%

-25%

1,

19

/ 1,59

/ 0,45

0,

59

Rižota z jurčki/šparglji 175 g za kg 3,37 €

za kos

/ 0,79

Slani prigrizki Taralli 500 g za kg 2,38 €

-20%

OMEJENA KOLIČINA

1,99

0,99

za kos

/ 2,49

Čičerikina/ kremna bučna juha

2 kg za kg 1,00 €

500 ml za l 1,98 €

OMEJENA KOLIČINA Omaka iz

0,

za kos

0,65 / 0,89

Riž Originario za mineštre

99

-26%

češnjevih paradižnikov, več vrst

3,

700 g za kg 0,93 €

-25%

-25%

360 g za kg 2,75 €

Paradižnikova omaka z zelenjavo

35

/ 4,49

0,89 / 1,19

Zelene olive brez koščic 545 g/plod 250 g za kg 3,56 €

Ekstra deviško oljčno olje

Označba SUPER PONUDBA velja za artikle, ki jih želimo posebej poudariti na letaku, ker menimo, da so po ceni, ki je navedena, za kupca še posebej zanimivi.

1l

SUPER

-30%

0,

69

/ 0,99

Tatarska omaka 180 g za kg 3,83 €

PONUDBA

-24%

0,

25

/ 0,33

Kokošja pašteta 75 g za kg 3,33 €


17.–23. OKT. 2019 Beli fižol

-25%

0,

29

400 g/plod 240 g za kg 1,21 €

-25%

2,

Kavne kapsule, kompatibilne Nescafe Dolce Gusto za kos 16 kosov, več vrst

39

/ 3,19

/ 0,39

1,

49 za kos

/ 1,99

0,

85

1,

25

Namaz iz mešanega sadja 700 g za kg 1,79 €

-24%

1,

Čokoladni pralineji Dolce Delizia

SUPER

PONUDBA

09

Rezine MilCiok, 10 kosov 350 g za kg 3,11 €

/ 1,45

/ 1,39

100 g za kg 23,90 €

-25%

-26%

-10%

-14%

0,85

Riževa čokolada, kocke

200 g za kos za kg 4,25 €

/ 0,99

400 g za kg 3,73 €

Polnjeni sadni bonboni

-20%

400 g za kg 2,13 €

0,79

/ 1,15

/ 0,99

1,5 l za l 0,53 €

-20%

0,79

-24%

1,89

/ 0,99

Nektar, jagoda in jabolko 1l

-16%

0,49 / 0,59

/ 2,49

Malinov sirup 1,5 l za l 1,26 €

Bitter lemon 1,5 l za l 0,33 €

OMEJENA KOLIČINA

0,99 Pivo & tekila Cortes 330 ml za l 3,00 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

Pijača, rdeča pomaranča


17.–23. OKT. 2019

-23%

0,

45

Pivo Bergedorf 4,5 vol. %

-25%

1,

330 ml za l 1,36 €

/ 0,59

49

Papirnate brisače, 3-slojne, 3 role

-30%

0,

/ 1,99

-28%

69

0,

/ 0,99

99

Šampon, več vrst 300 ml za l 3,30 €

za kos

/ 1,39

Bombažne blazinice, 120 kosov

-25%

-25%

1,85

2 ,59

/ 2,49

/ 3,49

Gel za pomivalni stroj Vse v 1, 40 pranj

Tekoči detergent za črno perilo 1,5 l za l 1,23 €

1l

-24%

0,75

za kos

/ 0,99

Detergent za tla, multiaktiven/ z vonjem agrumov 1,5 l za l 0,50 €

-33%

0,

99

/ 1,49

Belilo, v razpršilu Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

1l

-27%

-33%

0,

99

/ 1,49

Nagrobna sveča Spirala, velika OMEJENA KOLIČINA

1,69 Baterijska svetilka

SUPER

PONUDBA

3,99 / 5,49

Briketi za pse Premium 5 kg za kg 0,80 €

-25%

Hrana za mačke Premium, losos, postrv in tuna/ puran, piščanec za kos in raca

1,19

/ 1,59

6 x 50 g za kg 3,97 €


17.–23. OKT. 2019

Sveži KRUH -25%

0,

Črni hlebec

89

SUPER

1 kg

PONUDBA

za kos

/ 1,19

VSAK DAN sveži kruh -23%

0,

OMEJENA KOLIČINA

99

0,

za kos

/ 1,29

35 za kos

Koruzni hlebec 500 g za kg 1,98 €

-14%

0,85

za kos

/ 0,99

Turist štruca, rezana 800 g za kg 1,06 €

-20%

2 ,39

za kos

/ 2,99

Kokosove kocke 380 g za kg 6,29 €

Zavitek s slaščičarsko kremo 85 g za kg 4,12 €


SADJE in ZELENJAVA

0,

0,

79 za kg

Mandarine

99 za kg

Jabolka zlati delišes

1,29

1,29

za kos

za kos

Mešana solata, pakirana

Šampinjoni, pakirani

500 g za kg 2,58 €

500 g za kg 2,58 €

Sveže MESO -32%

2,

/ 5,89

za kg

Svinjsko stegno, zrezki

Piščančja stegna

za kg

59

/ 5,99

za kg

/ 3,99

4,

17.–23. OKT. 2019

4,

69

39

17.–23. OKT. 2019

Pečenice

2,

49 za kos

/ 2,99

Mleto goveje meso 500 g za kg 4,98 €


DA hišna opravila 44,99

44,99

Baterijska vbodna žaga*

Baterijski udarni vrtalnik*

Delovna dioda LED, zamenjava rezil brez uporabe orodja, vgrajen sesalni sistem, 3 stopnje hitrosti premikanja nihala. Hitrost pri neobremenjenem teku: 0–2.700 vrt/min. Baterija: 20 V, 2 Ah.

Delovna dioda LED, nastavljiva hitrost, dodatni ročaj, posebej učinkoviti udarci, nastavitev navora: 20+1+1, hitrost pri neobremenjenem teku: 0–400/0–1.650 vrt/min . Baterija: 20 V, 2 Ah.

39,

19,

99

Krožna žaga* Omogoča natančno rezanje zaradi možnosti nastavljanja globine reza in delovne površine, največja globina reza: 66 mm, prilagodljivost pri vseh razmerah uporabe, s priloženim vodilom za rezanje in zagozdo za varno delo, visokokakovostno karbidno rezilo premera 19 cm, hitrost: 5.200 vrt/min, moč: 1.400 W.

99

Jakna iz termoflisa* Ojačitev na ramenih in komolcih iz poliestra, ki je odporen proti praskam, širok žep z zadrgo, žep za pametni telefon in žep za pisalo, obešanka za kartico z imenom. Velikosti: M–XXL.

12 ,99 Termo majica* Izdelana iz mikrovlaken in polipropilena Dryarn – vlakna, ki zelo dobro diha, zagotavlja udobje, tehnološko dovršenost in praktičnost. Lahek, izolativen material, ki diha.

19,99 Hitra pritrditev brusnega papirja zaradi traka na ježka, protidrsni in mehek ergonomski ročaj Softgrip, posoda za prah s filtrom, št. brusnih gibov 24.000 min , moč: 130 W.

14 ,

99

Brezžični akumulatorski spajkalnik* Ergonomska in kompaktna zasnova, faza hitrega segrevanja z diodo LED, ki opozarja, da je naprava pripravljena, samodejni izklop po 10 minutah, nazivna napetost: 4 V, temperatura: 450 °C, napajanje: 8 W.

Delovne hlače z žepi* Pas z elastiko, robusten žep za shranjevanje predmetov, stranski žep, manjši žep za pametni telefon, žep za meter, žep za vstavljanje kolenčnikov iz poliestra, ki je odporen proti praskam. Velikosti: M–XXL.

6,

99 za komplet

Komplet 3 parov delovnih nogavic* Velikosti: 39-41, 42-44 ali 45-47.

Termo hlače* Izdelane iz mikrovlaken in polipropilena Dryarn – vlakna, ki zelo dobro diha, tako pa zagotavlja udobje, tehnološko dovršenost in praktičnost. Lahek, izolativen material, ki diha.

3,

99 za par

Spominski vložki za čevlje* Izdelani iz spominske pene, zagotavljajo popolno blaženje ter zmanjšujejo udarce in tresljaje, velikosti: 40–46.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Večnamenski gladilnik*


ne bodo problem 29,

99 za komplet

Komplet 3 kovčkov za orodje*

79,

Z notranjimi predalčki, s hitrim zapiranjem, aluminijasto ogrodje z ojačenimi koti.

OD 17. OKT. 2019

99

Zložljiva delovna miza* Možnost namestitve na steno za varčevanje s prostorom, naluknjana plošča za obešanje orodja, delovna površina iz masivnega lesa debeline 25 mm z delovno površino pribl. 120 x 60 cm. Mere zložene mize: 121,5 x 11 x 142 cm, najv. nosilnost delovne površine: 150 kg.

Mali kovček 33 x 21 x 9 cm* Srednji kovček 38 x 26 x 12 cm* Veliki kovček 46 x 33 x 16 cm*

8,99 29,

Plastični kovček za orodje* Mere: 40,6 x 23,8 x 22 cm.

14,

99

6,

Iz krom-vanadijevega jekla, 40 ali 37 kosov.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

od

Namizni primež* Za blokiranje in stiskanje predmetov, vrtljiv in z možnostjo zapiranja v obsegu 360°, ogrodje iz litega železa z vretenom iz jekla.

za komplet

Komplet raglje in šestkotnih ključev*

19,

99

99

99 za kos

Mini orodje v neprepustnem etuiju*

24,

99

27-litrski nahrbtnik za orodje* Tkanina 600D, ojačeno dno iz neprepustnega TPR, 18 žepov, 6 elastičnih zank, velik prostor za orodje in računalnik, prešito hrbtišče.

Komplet 5 ključev na ragljo z vrtljivo glavo* Prilagodljiva glava za 180°, 72 preciznih zobcev.

za komplet

1 , 3, 99

do

99 za kos

LED žarnice, več vrst*

9,

99

Svetilki VARTA*

za kos

7,

99 za kos

Svetilke Nightlux® Ledvance* Stenska svetilka Nightlux Doorled down

Delovna svetilka Work Flex area light

Stropna svetilka Nightlux ceiling

Žepna svetilka Work Flex

Stenska svetilka Nightlux torch

5,

99

Zložljiva pručka za varčevanje s prostorom* Možnost zlaganja in odpiranja v majhnih prostorih, preprosto prenašanje, največja nosilnost: 150 kg, mere odprte pručke: 31 x 22 x 22 cm, mere zaprte pručke: 35 x 35 cm.


19.

3,99

Kostanj, nepakiran

za kg

OKT. 2019

-40%

-41%

-40%

05

0,35

2 ,15

/ 1,79

/ 0,59

/ 3,59

1,

Ledeni čaj, breskev

Pršut, rezine 100 g za kg 10,50 €

Tekoči detergent za perilo, z vonjem marsejskega mila

1,5 l za l 0,23 €

4l za l 0,54 €

-40%

0,

45

Tunina v oljčnem olju 80 g za kg 5,63 €

0,04 €

/ 0,75

59,

99

Baterijski kotni brusilnik* Zaustavitev vretena, mehek ročaj, prilagajanje varovala brez orodja, hitrost pri neobremenjenem teku: 10.000 vrt/min. Baterija: 20 V, 4 Ah.

19,

99 za par

Zaščitna obutev S3 SRC* Jeklena konica, vložek iz nerjavnega jekla, podplat iz poliuretana, prednjik iz krojenega semiša, obutev je primerna za vse letne čase in številne vrste uporabe, podplat s posebnimi oprijemki, ki preprečujejo drsenje in zagotavljajo odličen oprijem na vseh površinah. Velikosti: 40–46.

Pri nas lahko kupite

SPREMLJAJTE NAS NA FACEBOOKU

DARILNE BONE za

Predloge, pohvale, pritožbe, reklamacije ali vprašanja nam pošljite na elektronski naslov:

10 €, ki so praktično

ali nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 19 50. Na voljo smo vam od ponedeljka do petka: 7:00—20:00. (klici so možni samo znotraj Slovenije)

darilo za vaše najbližje.

EUROSPIN EKO d.o.o., Renški Podkraj 64, 5292 Renče

IN INSTAGRAMU

informacije@eurospineko.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin katalog by Vsikatalogi.si - Issuu