Skip to main content

Eurospin

Page 1

Pametni nakup 4.–10. februarja 2021

Pametni nakup

OMEJENA KOLIČINA

3,15 POLPOSNETO MLEKO

dor_c

6x1l za l 0,53

-25

%

5,99 7,99 /

TUNINA V OLJČNEM OLJU 12 x 80 g za kg 6,24

OMEJENA KOLIČINA

4,49

TOALETNI PAPIR, 2-SLOJNI, 12 ROL

Ko kakovost sreča nizko ceno

www.fsc.org


4.–10. februarja 2021

OMEJENA KOLIČINA

0,79

RIKOTA 450 g

za kg 1,76 €

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

2,99

2,69

BRIE

DIMLJENA PANCETA V KOCKAH 2 x 250 g

za kg 5,38 €

500 g

za kg 5,98 €

OMEJENA KOLIČINA

1,19 OMEJENA KOLIČINA

5,89

SMETANA ZA KUHANJE 3 x 200 ml

za l 1,99 €

OMEJENA KOLIČINA

1,09

MAJONEZA V KOZARCU

500 ml + 200 ml brezplačno za l 1,56 €

OMEJENA KOLIČINA

1,49

ARTIČOKE S ČESNOM IN PETERŠILJEM, V OLJU 535 g

za kg 2,79 €

2,99

IZDELEK ZA CVRTJE 5l

za l 1,18 €

OMEJENA KOLIČINA

0,95 za kos

ŠPAGETI/ MAJHNI PERESNIKI

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

6,99 RIŽ ARBORIO 5 x 1 kg

za kg 1,40 €

1,5 kg

za kg 0,64 €

Galaksija naših blagovnih znamk

FEFERONI POLNJENI S TUNINO V OLJU 330 g

za kg 9,07 €


4.–10. februarja 2021

OMEJENA KOLIČINA

1,75

FIŽOL BORLOTTI

6 x 400 g/plod 1440 g

za kg 0,73 €

OMEJENA KOLIČINA

1,99

GRAH, DROBEN

6 x 200 g/plod 840 g za kg 1,66 €

-21%

2,19 / 2,79

PRAŽENI ARAŠIDI V LUPINI 750 g

za kg 2,92 €

OMEJENA KOLIČINA

3,79

OMEJENA KOLIČINA

1,59

KAVA, KLASIK

4 x 250 g

OMEJENA KOLIČINA

1,99

PRIPRAVEK ZA ČOKOLADNI NAPITEK 1 kg

HRUSTLJAVI ČIPS 320 g

za kg 4,97 €

OMEJENA KOLIČINA

1,99 OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

3,99

CVETLIČNI MED 1 kg

1,69

KEKSI DIGESTIVE Z OVSOM IN ČOKOLADO 850 g

za kg 2,35 €

KORUZNI KOSMIČI 1 kg

OMEJENA KOLIČINA

1,49

KEKSI NOVELLINI Z MLEKOM IN MEDOM 700 g

za kg 2,13 €

www.eurospin.si Pametni nakup


4.–10. februarja 2021

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

1,79

OMEJENA KOLIČINA

1,65

3,49

za kos

KEKSI FROLLINI S KAKAVOM IN LEŠNIKI

TEMNA ČOKOLADA 1 kg

MUFFIN, ČOKOLADNI/S KOŠČKI ČOKOLADE, 6 KOSOV

1 kg

450 g

za kg 3,67 €

3,49

PAPIRNATE BRISAČE, 3-SLOJNE, 8 ROL

OMEJENA KOLIČINA

1,79

PAPIRNATI ROBČKI, 4-SLOJNI, 30 X 9 KOSOV

4,49 / za kos

5,99

MERLOT/ TREBBIANO VINOGRADNIŠKI GRIČI 5l

za l 0,90 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

OMEJENA KOLIČINA

OMEJENA KOLIČINA

3,99

DETERGENT ZA PERILO SUPERBIANCO 5l

za l 0,80 €

1,79 MEHČALEC Z VONJEM JASMINA 5l

za l 0,36 €

-25%

4,49 / 5,99

BRIKETI ZA PSE 10 kg

za kg 0,45 €

0,065 €

Galaksija naših blagovnih znamk

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje oduje zdravju.

OMEJENA KOLIČINA

-25%


Zamrznjeni izdelki -20

-23

%

%

0,99 /

1,99 /

BROKOLI 600 g

za kg 1,65 €

1,25

2,59

4.–10. februarja 2021

-20

-25

%

%

3,19 /

4,45 /

3,99

POMFRIT

LIGNJI, REZANI

za kg 0,67 €

za kg 7,98 €

FILEJI BRANCINA 380 g

za kg 11,72 €

5,99

400 g

3 kg

-24%

2,25 /

PAELLA 600 g

za kg 3,75 €

2,99

-22%

6,99 / popust pri blagajni

-20%

1,99 /

REZANCI Z GOBAMI 550 g

za kg 3,62 €

2,49

SUDŽUK za kg

8,99

-22%

1,15/

1,49

-20%

1,19/

MINI SLADOLEDNE LUČKE, 8 KOSOV 285 g

za kg 4,18 €

1,49

-20%

1,99 /

MASCARPONE 500 g

za kg 3,98 €

-20%

1,19 /

MINI MOCARELE 250 g

za kg 4,76 €

1,49

2,49

MILANSKA SALAMA, REZINE 150 g

za kg 7,67 €

-30

%

0,59 / 0,85

SVEŽE LISTNATO TESTO 265 g

za kg 2,23 €

-17

%

0,65 / za kos

SIRNI NAMAZ Z ZELIŠČI/LOSOSOM 135 g

za kg 4,82 €

0,79

-17%

0,65 / 0,79

ŠIROKI JAJČNI REZANCI PAPPARDELLE 250 g

za kg 2,60 €

www.eurospin.si Pametni nakup


Pametni nakup -21%

-16%

4.–10. februarja 2021

-22%

-14%

1,45 /

0,79 /

0,85 / 1,09

0,85 /

ZELENJAVNI DODATEK JEDEM

KEČAP

KEKSI FOURRÉ S KAKAVOVO KREMO

SADNI NEKTAR/ PIJAČA, VEČ VRST

za kg 1,70 €

za l 0,71 €

1,85

0,95

1 kg

1 kg

500 g

-25

%

1,55 /

-21

%

MLEČNA ŠVICARSKA ČOKOLADA

0,29 / -20

%

-23%

0,89 /

0,99 /

EKOLOŠKO ČISTILO ZA STEKLENE POVRŠINE

ČISTILO Z BELILOM, ZA BELO PERILO IN DOM, V RAZPRŠILU

za l 1,19 €

za l 1,32 €

750 ml

500 ml

za l 0,58 €

-27%

1,59 /

PAPIRNATE SERVIETE, 1-SLOJNE, 450 KOSOV

2,19

za kg 5,17

3,49

1,19

BREZALKOHOLNO PIVO

0,37

2,79 / -25

6 x 200 ml

300 g

2,09

%

0,99

za kos

1,29

GEL ZA POMIVALNI STROJ, VSE V 1 750 ml

za l 3,72 €

-20

%

1,99 / 2,49

-20

%

1,35 /

750 ml

Ko kakovost Vse, kar imate srečanajraje! nizko ceno

1,69

DETERGENT ZA PERILO V VREČKI, KLASIČEN, 20 PRANJ 1,5 kg

za kg 1,33 €

PESEK PREMIUM ZA MAČKE Z RDEČO GLINO 8l

za l 0,17 €


1.–28. februarja 2021

-14

%

0,85 /

ŠPINAČA 450 g

za kg 1,89 €

0,99

ZNIŽANO -14

-15

%

%

2,55 /

1,69 /

2,99

za kos

OGRSKA SALAMA

SIR PROVOLONE, PIKANTEN/NEPIKANTEN 300 g

za kg 5,63 €

-12%

1,75 / 1,99

1,99

RIŽ BASMATI 1 kg

350 g

za kg 7,29 €

-15

-14

%

%

0,85 /

1,59 /

OMAKA PESTO GENOVESE 190 g

za kg 4,47 €

0,99

1,89

-14%

0,85 /

ANANAS V KOŠČKIH

565 g/plod 340 g za kg 2,50 €

0,99

-13%

2,15 / 2,49

CVETLIČNI MED

KORUZNO OLJE 1l

400 g

za kg 5,38 €

-26

%

0,65 /

SLADKE PENICE S KAKAVOVIM PRELIVOM 100 g

za kg 6,50 €

0,89

-20

%

1,59 / 1,99

-17

%

1,15/ za kos

ZELIŠČNI BONBONI EVKALIPTUS/ LIMONA 2 x 34 g

za kg 16,91 €

-13

2,59 /

0,99 /

INTIMNO MILO 500 ml

za l 1,98 €

1,19

1,39

%

-16

%

-16

%

1,25 /

MASKA ZA OBNOVO LAS 500 ml

za l 2,50 €

1,49

DETERGENT ZA PRANJE PERILA ZA ODSTRANJEVANJE VONJAV 1,98 l

za l 1,36 €

2,99

ODSTRANJEVALEC MADEŽEV, GEL 1l

0,086 €

www.eurospin.si Pametni nakup


Sveže meso

4.–10. februarja 2021

Cene veljajo samo za mesnice

-33

%

3,99 / za kg

5,99

PIŠČANČJA BEDRA BREZ KOSTI IN KOŽE

-32

%

3,89 / popust pri blagajni

za kg

4,29 / za kg

KUHANI GOVEJI VAMPI

5,39

5,79

1,49 / za kos

SVINJSKO STEGNO V KOSU VP

1,99

PANIRANI SESEKLJANI PIŠČANČJI ZREZKI 500 g

za kg 2,98 €

5,29 / za kg

SVINJSKA REBRA

7,49

Misija: vse sveže


Sadje in zelenjava

0,99 za kg

4.–10. februarja 2021

0,99

SOLATA SKODRANKA 350 g

za kg 2,83 €

za kos

RDEČE POMARANČE TAROCCO

0,40

RUMENA ČEBULA 5 kg

za kos 1,99 €

za kg

0,30

RUMENI KROMPIR 10 kg

za kos 2,99 €

za kg

Sveži kruh -16

%

0,99 / za kos

RŽENI HLEBČEK, REZAN 500 g

za kg 1,98 €

1,19

-23

%

0,45 / za kos

0,59

4.–10. februarja 2021

-40

%

0,09 / za kos

KAJZERICA 60 g

za kg 1,50 €

0,15

-25

%

1,19/

KROF Z MARELIČNIM POLNILOM 4 x 80 g

za kg 3,72 €

1,59

DONUT POLNJEN, ČOKOLADA/ KREMA/MALINA* 68 g

za kg 6,62 €

Misija: vse sveže Pametni nakup


Ne spreglej!

od 4. februarja 2021

69,99

49,99

AKUMULATORSKA BRIZGALNA PIŠTOLA AIRBRUSH*

Za enakomerno barvanje gladkih in grobih površin, 3 nastavitve, odstranljiva posoda s prostornino 1.000 ml, nastavljiva količina in visokozmogljiv motor. Baterija: 20 V.

AKUMULATORSKI KOTNI BRUSILNIK* Zaustavitev vretena, mehek ročaj, prilagajanje varovala brez orodja, hitrost pri prostem teku: 10.000 vrt/min. Baterija: 20 V, 4 Ah.

44,99

AKUMULATORSKI VRTALNIK*

Samozaporno vreteno omogoča hitro zamenjavo nastavkov, 2 hitrosti, mehki in ergonomski ročaj, baterija: 20 V, 2Ah.

Baterija je uporabna pri vseh ENKHO PROFESSIONAL in EUROGARDEN aparatih.

99,99

VOZIČEK ZA DELAVNICO*

Za urejeno shranjevanje orodja in pripomočkov, stabilna konstrukcija iz lakirane jeklene pločevine, s predali, 4 kolesi – 2 vrtljivi za lažje premikanje, mere: 61,6 x 76 x 33 cm.

29,99

AKUMULATORSKI VIJAČNIK* Vrtljaji v prostem teku brez obremenitve: 200 vrt/min, dvojna delovna lučka LED, priloženi 4 nastavki, baterija: 4 V.

19,99 za komplet

KOMPLET 5 KLJUČEV S PRILAGODLJIVO GLAVO*

za komplet

69,99 za komplet

KOMPLET MINI ORODJA*

Idealen za manjša popravila.

7,99

5,99

ZLOŽLJIV UNIVERZALNI NOŽ*

PLASTIČNE VEZICE*

za komplet

102-DELNI KOMPLET ORODJA V KOVČKU*

S fiksnim rezilom, z nadomestnimi rezili.

Kovček iz aluminijeve zlitine ABS+.

Pametni nakup

za komplet

Različne velikosti in dolžine, 250 kosov.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

6,99


Ne spreglej!

od 4. februarja 2021

1

44,99

KROŽNA ŽAGA*

Nastavljiva globina reza: do 66 mm, s priloženim vodilom za rezanje in zagozdo za varno delo, visokokakovostno karbidno rezilo premera 19 cm, hitrost: 5.200 vrt/min, moč: 1.400 W.

89,99

1

2

VRTALNI STROJ*

22,99

Ogrodje iz litega železa za postavitev na delovno površino, nastavljiva globina vrtanja, hitrost delovanja brez obremenitve: 1.450 vrt/min, globina vrtanja: do 50 mm, moč: 450 W.

VIBRACIJSKI BRUSILNIK*

Hitra pritrditev brusnega papirja z velcro trakom, protidrsni in mehek ergonomski ročaj Softgrip, posoda za prah s filtrom, št. brusnih gibov 24.000 min, moč: 130 W.

2

3

14,99

PIŠTOLA ZA VROČE LEPLJENJE*

Pripravljena za uporabo, se zelo hitro segreje, idealna za lepljenje, okraševanje in zatesnjevanje, vzdržuje stalno temperaturo, po 10 minutah neuporabe se samodejno izklopi, baterija: 4 V.

19,99 MOŠKA JAKNA SOFTSHELL*

100 % poliester, z odsevnimi našitki, žepi na zadrgo, velikosti: M-XXL, črne barve.

3

6,99 za komplet

BREZŠIVNO DELOVNO SPODNJE PERILO*

Tehnologija Dryarn z blagom, ki diha, s protibakterijsko zaščito in toplotno regulacijo, na voljo spodnjice, majica s kratkimi rokavi ali boksarice. Velikosti: M/L, L/XL ali XL/XXL, barva: melanž siva.

44,99 LESTEV S 4 STOPNIČKAMI* Iz aluminija, nosilnost: 150 kg.

39,99

VISOKOODPOREN ZLOŽLJIV ROČNI VOZIČEK* Nosilnost: 130 kg, mere vozička: 1.100 x 490 x 518 mm, mere zloženega vozička: 870 x 490 x 65 mm.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

19,99

MOŠKE DELOVNE HLAČE*

Sestava: 60 % bombaž, 40 % poliester, večfunkcijski model, z več žepi, velikosti: M - XXL, bež barve.

5,99 za komplet

KOMPLET 3 PAROV DELOVNIH NOGAVIC* Iz bombaža in poliestra, velikosti: 39/42 ali 43/46.

29,99 za par

DELOVNA OBUTEV* Podplat iz poliuretana, prednjik iz krojenega semiša, čeveljski vložek in kapica iz nerjavnega jekla, velikosti: 40–46, barva: bež ali siva.

od

2,99 za par

DELOVNE ROKAVICE GEBOL ECO* Velikost: 10,5

do

1,99 9,99

SIJALKA, VEČ VRST*

za kos

www.eurospin.si Pametni nakup


Pametni nakup

0,99

! n e c h i r o n a t o b So 2,25 / PRŠUT, REZINE

KLEMENTINE

0,75 / 1,19

SVEŽE JAJČNE TESTENINE ZA LAZANJO 500 g

za kg 1,50 €

-35%

3,49

za kg

300 g

za kg 7,50 €

0,39 /

0,79 /

0,69

PIJAČA COLA, KLASIK 1,5 l

za l 0,26 €

1,29

-43%

-36%

TEKOČINA ZA ODMAŠEVANJE CEVI 1l

-38%

od 6. februarja 2021

129,99

16,99

32-PALČNI TELEVIZOR T2 LED HD-READY MAJESTIC*

BREZŽIČNI LIKALNIK*

Digitalni zemeljski sprejemnik DVB-T/T2 HD, satelitski sprejemnik DVB-S/S2 HD, združljiv z modulom CAM CI+ HD, ločljivost HD Ready (1366 x 768), osvetlitev ozadja tipa Direct LED, televideo, LCN, EPG, HOTEL, 2-krat HDMI. Mere: 73,2 x 43,4 x 8,1 cm, s podstavkom: 73,2 x 47,4 x 19,6 cm.

Izpuh pare in nastavljiva temperatura.

Pametni nakup

* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Ponudba velja tudi ob nedeljah v odprtih trgovinah.

6. februarja 2021


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin by Vsikatalogi.si - Issuu