Skip to main content

eurospin

Page 1

13.-19. DEC. 2018 -22%

0,

69

/ 0,89

Paradižnikova omaka z zelenjavo 700 g za kg 0,99 €

slo_dor_C

-26%

1,99 / 2,69

Kapeleti s pršutom

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

2 x 500 g

-23%

2 ,29 / 2,99

Cabernet Sauvignon 750 ml za l 3,05 €

SAMO 15. DECEMBRA

ZA VSAK NAKUP NAD 25 € PREJMETE

OŽEMALNIK CITRUSOV BREZPLAČNO** **Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog


13.–19. DEC. 2018

Za praznično vzdušje -26%

0,

-17%

-18%

65

1,

/ 0,89

1,39

35 za kos

/ 1,69

/ 1,65

Mini mandolati obliti s čokolado, več vrst

Praženi slani arašidi 250 g za kg 2,60 €

Mandlji s sladkorno glazuro 150 g za kg 9,27 €

200 g za kg 6,75 €

-18%

0,89 / 1,09

Čokoladni pralineji, različni okusi 200 g za kg 4,45 €

OMEJENA KOLIČINA Medenjaki s čokoladnim

0,

prelivom, sliva/jagoda

69

200 g za kg 3,45 €

3,

99

za kos

Pecivo Panettone s čokoladno kremo

2, Pecivo Pandoro, v vrečki 750 g za kg 3,59 €

69

2,

69 za kos

Pecivo Panettone z rozinami/ kandiranim sadjem, v vrečki 850 g za kg 3,16 €

-20%

3,79 / 4,79

Peneče vino Paul Louis brut 750 ml za l 5,05 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

750 g za kg 5,32 €


13.–19. DEC. 2018

-20%

Brokoli

0,99

600 g za kg 1,65 €

/ 1,25

-30%

Očiščene sipe

4,19

450 g za kg 9,31 €

/ 5,99

-30%

1,15 / 1,65

Rakove klešče 250 g za kg 4,60 €

-25%

1,

49

/ 1,99

-25%

1,

Panirane ribje palčke, 18 kosov 450 g za kg 3,31 €

-33%

0,

99

/ 1,49

Panirani koščki edamca Cisery 200 g za kg 4,95 €

-28%

49

/ 1,99

1,

3,

39

1,08 kg za kg 3,14 €

/ 4,65

2,

/ 2,79

39

Pršut, rezine 300 g za kg 7,97 €

-30%

2,

popust pri blagajni

99

/ 4,29

Goveje klobase za kg

Navadna klobasa

-25%

0,

89

/ 1,19

400 g za kg 2,23 €

-21%

1,

25

/ 1,59

/ 3,49

400 g za kg 4,98 €

1 kg

12 mini pic margerita

-31%

99

Piščančje prsi v ovitku

Piščančja posebna klobasa

-27%

SUPER

PONUDBA

Jabolčni zavitek 660 g za kg 1,89 €


13.–19. DEC. 2018

-23%

0,

45

Margarina za mazanje 250 g za kg 1,80 €

/ 0,59

-33%

1,

99

Maasdamer s 45 % m. m. 400 g za kg 4,98 €

SUPER

PONUDBA

-30%

0,

55

Zrnati sir Fiocchi di latte 200 g za kg 2,75 €

/ 0,79

/ 2,99

-26%

0,

65

Sir Gran Bavarese

-24%

0,

100 g za kg 6,50 €

/ 0,89

-13%

0,75

0,

75

125 g za kg 2,00 €

za kos

/ 0,33

Kisla smetana z 18 % m. m. 410 g za kg 1,83 €

/ 0,87

-24%

25

Sadni mousse, različni okusi

-14%

0,42

Smetana za kuhanje 200 ml za l 2,10 €

/ 0,49

Jajčne testenine Fidelini 500 g za kg 1,50 €

OMEJENA KOLIČINA

0,

/ 0,99

85 za kos

Ajdova moka

-27%

1 kg

1,89

0,

29

/ 0,45

Špageti/ majhni peresniki 1,5 kg za kg 0,57 €

4,75

/ 2,59

-35%

-20% / 5,99

Kokošja juha z rezanci 65 g za kg 4,46 €

Sončnično olje 5l za l 0,95 €


13.–19. DEC. 2018

-20%

Sardele, v rastlinskem olju z limono/ zelenjavo v za kos omaki

0,55 / 0,69

75

250 g za kg 3,00 €

0,35

-14%

1,

19

/ 0,99

/ 1,39

-31%

0,

99

100 g za kg 3,50 €

/ 0,45

Tortilja čips

-24%

0,

105 g za kg 5,24 €

Mesni narezek

-22%

Rezine MilCiok, 10 kosov 350 g za kg 2,83 €

Beli fižol

-25%

0,29

400 g/plod 240 g za kg 1,21 €

400 g za kg 2,98 €

-31%

1,

15

1 kg

3,69

/ 0,39

Dvobarvni kremni namaz

Kava v zrnju

-26% / 4,99

Polnozrnati keksi Frollini 700 g za kg 1,64 €

/ 1,69

-24%

0,49 / 0,65

Pecivo sfogliatine s sladkorno glazuro 200 g za kg 2,45 €

-20%

0,79 / 0,99

/ 1,45

SUPER PONUDBA -33%

0,

79

Sadni bonboni Gelées 300 g za kg 2,63 €

-28%

0,

/ 1,19

35

/ 0,49

Jabolčni napitek 1,5 l za l 0,23 €

Bananice s čokoladnim prelivom 255 g za kg 3,10 €


13.–19. DEC. 2018

-18%

-17%

0,

Pivo 4,8 vol. %

0,

29

45

330 ml za l 1,36 €

/ 0,55

/ 0,35

-27%

1,

15

Papir za peko, 20 m

OMEJENA KOLIČINA Papirnate

0,

99 za kos

/ 1,59

serviete s prazničnim motivom, 2-slojne, 45 kosov

Pijača z okusom grenivke 1,5 l za l 0,19 €

-23%

2,

-27%

29

0,

/ 2,99

Sivi pinot

79 za kos

/ 1,09

750 ml za l 3,05 €

Detergent za posodo, več vrst

1,

99

brisače, 3-slojne, 2 roli

-33%

3,

99

za kos 100 ml za l 39,90 €

/ 5,99

-25%

-26%

2,

39

1,

/ 3,19

Tekoči detergent za perilo Superbianco 3l za l 0,80 €

0,06 €

SUPER

PONUDBA

-26%

39

/ 1,89

Razmaščevalec z vonjem limone, v gelu, koncentrat 1,5 l za l 0,93 €

Ženska parfumska vodica, več vrst

-20%

2,

19

/ 2,99

Testenine za pse, z zelenjavo 3 kg za kg 0,73 €

2,

15

Hrana za mačke, več okusov v škatli, več vrst

za kos 12 x 100 g za kg 1,79 €

/ 2,69

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

OMEJENA KOLIČINA Papirnate

1,25 l za l 0,63 €


1.-31. DEC. 2018

-20%

0,39 / 0,49

Margarina 250 g za kg 1,56 €

-20%

0,

95

Topljeni sir čedar, v lističih 200 g za kg 4,75 €

-9%

Droben grah

0,99 / 1,09

/ 1,19

-16%

-21%

0,

1,

59

99

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

0,

-16%

/ 0,99

Mini pite s kakavovim/ mareličnim nadevom 240 g za kg 3,29 €

/ 3,99

750 ml za l 4,39 €

220 g za kg 2,68 €

za kos

3,29 Peneče vino Prosecco DOC

Kocke za zelenjavno juho, 20 kosov

79

400 g za kg 4,98 €

-17%

/ 2,39

/ 0,75

-20%

Orehovi rogljički

0,

99

Trdi mentol bonboni brez sladkorja 80 g za kg 12,38 €

-23%

0,

/ 1,19

-20%

99

1,

19

/ 1,29

Ustna vodica z okusom mentola 500 ml za l 1,98 €

za kos

/ 1,49

Detergent za perilo za občutljive tkanine/ volno in svilo 1,5 l za l 0,79 €

3 x 150 g/ plod 420 g za kg 2,36 €


SADJE in ZELENJAVA

0,

75 za kg

Pomaranče, pakirane

13.–19. DEC. 2018

SUPER

2 kg za kos 1,49 €

PONUDBA

VSAK DAN SVEŽE sadje in zelenjava!

0,99

za kg

Rdeče grenivke

0,

79 za kos

Brokoli, pakirani 500 g za kg 1,58 €

1,29

za kg

Hruške abate

0,

99 za kos

Solata Skodranka, pakirana 350 g za kg 2,83 €


Sveže MESO

1,

13.–19. DEC. 2018

-30%

49

2 ,79

za kos

/ 1,99

za kg

/ 3,99

Panirani piščančji zrezki

Piščančja stegna

500 g za kg 2,98 €

popust pri blagajni

3,

3,

19 za kg

/ 4,29

99 za kg

/ 4,89

Svinjsko pleče v kosu

Kuhani goveji vampi

13.–19. DEC. 2018

Sveži KRUH -25%

0,

-28%

29 za kos

0,

/ 0,39

Jabolčni zavitek 95 g za kg 3,05 €

za kos

/ 1,19

Črna rustikalna štruca 500 g za kg 1,70 €

-21%

OMEJENA KOLIČINA

1,09

za kos

/ 1,39

Rženi hlebec 1 kg

85

2 ,89

za kos

Išlerji 400 g za kg 7,23 €


OD 13. DEC. 2018

ZA dom in vaše malčke 39,

99

Baterijski vijačnik*

12 ,

Visok vrtilni moment, izjemno kratke oblike, hitrejše delo glede na hitrost, vselej pripravljen na uporabo, odprtina za sveder 1–10 mm, največji navor 20 Nm, z litijevo baterijo 12 V.

99

Pirograf s 14 dodatki*

14 različnih nastavkov, nosilec za pirograf, primeren za uporabo z lesom in usnjem, moč: 30 W.

9,99 Odeja*

Črne barve z bleščicami, mere: 130 x 160 cm.

12 ,

99

10 iger v eni* V leseni škatli.

9,

99

Namizna igra kuža zgrabi prst*

9,99

za komplet

Komplet 60 flomastrov s pobarvankami*

Komplet sestavlja: 60 pralnih flomastrov, od tega 48 pisal s fino in 12 pisal z debelo konico, s pobarvankami junakov.

19,

99

4,

99

Blazina samorog*

S potiskom na prednji strani, pralna, mere: 35 x 40 cm, različne barve.

12 ,

99 za komplet

Punčka s setom za lepotičenje* S številnimi dodatki.

Čarobni samorog*

Dojenček*

Super garaža*

S priloženimi 4 vozili.

99 za komplet

18,

99 za komplet

Letalska baza*

S figurami, padali in številnimi dodatki, baterije priložene.

19,

99

Daljinsko vodeni gradbeni stroji* Različni modeli.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Pritisni na njegov trebušček in prisluhni, kako govori, se smeji in joče, uporabi gugalni stolček in ga nosi s seboj.

Velika plišasta igrača 60 cm, 3 različne barve.

19,

16,

99


OD 13. DEC. 2018

ZA dom 9,99

29,99 Večfunkcijski mešalnik* Priloženi dve praktični posodici prostornine 0,6 l in 0,7 l s pokrovom za prenašanje, moč: 600 W.

Električni ožemalnik citrusov* Z dvojnim nastavkom, samodejna zaustavitev, dvosmerno delovanje, prostornina: 1 L, moč: 40 W.

19,

99

Lonec za kuhanje testenin Ø 22 cm z naluknjanim pokrovom WOOD&STONE BLACK - TOGNANA* Iz debelega aluminija, večslojni notranji mineralni premaz, primeren za vse vrste kuhalnih površin, tudi indukcijo, z ročajem soft touch z učinkom lesa za oprijem brez zdrsovanja in pregrevanja.

9,

99 za komplet

Vrč YPSILON - BORMIOLI ROCCO*

6,

99 za komplet

Steklenica, 1 l* Z mehanskim zamaškom, slog Grace.

14,

99 za komplet

Iz prosojnega stekla, prostornina 1 l.

Komplet 6 kozarcev za vino INVENTA BORMIOLI ROCCO*

Komplet 6 steklenih kozarcev*

24-delni jedilni pribor* Iz sijočega nerjavnega jekla, komplet sestavlja: 6 vilic, 6 nožev, 6 žlic, 6 žličk.

Slog Grace, prostornina: 225 ml.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Iz prosojnega stekla, prostornina 420 ml.

5,

99 za kos

7,

99 za kos

Blazina za stol s trakci* 50 % bombaž, 50 % poliester, mere: 40 x 40 cm.

Prt, 140 x 180 cm* 50 % bombaž, 50 % poliester.

Skodelica UP AND DOWN TOGNANA* Iz toplotno odporne keramike, prostornina 300 ml, različni motivi.

Tekač za mizo* 50 % bombaž, 50 % poliester, mere: 135 x 50 cm.

Prt, 140 x 220 cm*


0,35

15.

za kg

Rumeni krompir, pakiran 10 kg za kos 3,49 €

DEC. 2018

-38%

0,

85

Zavita panceta, rezine 100 g za kg 8,50 €

/ 1,39

-41%

0,99

Riž Arborio, za rižote 1 kg

-37%

0,85

/ 1,69

/ 1,35

Tunina v oljčnem olju 160 g za kg 5,31 €

Aluminijasta folija, 30 m

-40%

1,19 / 1,99

39,

99

20-litrska mikrovalovna pečica AKAI* Z vrtljivim krožnikom in kovinsko rešetko, prostornina 20 litrov, moč: 600 W.

PRAZNIČNI URNIK: 8.00 - 13.00 8.00 - 13.00 8.00 - 13.00

za komplet

Komplet 3 ponev Ø 20 + Ø 24 + Ø 28 cm GREAT STONE - TOGNANA* Iz debelega kovanega aluminija, poseben štirislojni marmorirani notranji premaz proti sprijemanju, primerne tudi za indukcijske kuhalne plošče, sive barve.

SPREMLJAJTE NAS NA FACEBOOKU Predloge, pohvale, pritožbe, reklamacije ali vprašanja nam pošljite na elektronski naslov:

Vse trgovine odprte ob nedeljah:

16.12. 23.12. 30.12.

24,

99

25. in 26.12. 24. in 31.12.

ZAPRTO 8.00–17.00

informacije@eurospineko.si

ali nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 19 50. Na voljo smo vam od ponedeljka do petka: 7:00—20:00. (klici so možni samo znotraj Slovenije)

EUROSPIN EKO d.o.o., Renški Podkraj 64, 5292 Renče


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
eurospin by Vsikatalogi.si - Issuu