Skip to main content

DM

Page 1

NTIRA RA

NE

TR

L ov na popuste je preteklost – pri nas nakupujete VEDNOUGODNO!

AJ

NO

GA

katalog Ekspres

Februar 2022

N E CE

20XTOČKE

Veljavnost kataloga od 15. 2. do 28. 2. 2022 oz. do razprodaje zalog.

NA KREME IN SERUME ZA OBRAZ**

Lolita Lempicka ženski darilni set • Le Premier parfumska voda, 7 ml • Sweet parfumska voda, 7 ml

34

99 €

VEDNOUGODNO od 01.2022 34,99 €

L'ORÉAL PARiS Elseve maska za lase 300 ml, več vrst

5

19 €

1,73 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 09.2021 5,19 € 03.2019 5,99 €

NIVEA Cellular Luminous 630 serum za obraz 30 ml

23

99 €

8,00 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 02.2022 23,99 € 01.2022 25,99 €

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog. ** Kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si ali v aplikaciji. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov in predložitvi dm active beauty kartice od 1. 2. do 28. 2. 2022. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si/katalog. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu. Ne velja na otroške kreme za obraz.

www.dm.si

WELEDA 100 Jahre darilni set • Skin Food negovalna krema za obraz in telo, 75 ml • olje za masažo z arniko, 50 ml

16

99* €

VEDNOUGODNO od 02.2022 16,99 € 10.2021 17,89 €


TR

AJ

GIORGIO ARMANI Sì ženska toaletna voda 50 ml

21

€

5,50 € za 10 ml

3999

€

17,64 € za 10 ml

99

MOSCHINO Toy 2 ženska toaletna voda 30 ml

8999

€

POLICE To Be Exotic Jungle ženska parfumska voda 40 ml

N E CE

LANCÔME La Vie Est Belle Florale ženska toaletna voda 50 ml

8819

NE

GA

NO

NTIRA RA

€

18,00 € za 10 ml

13,33 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 11.2021 88,19 € 10.2021 97,99 €

VEDNOUGODNO od 11.2021 89,99 € 10.2021 99,99 €

VEDNOUGODNO od 10.2021 39,99 € 05.2021 44,49 €

POLICE To Be Tattooart moška toaletna voda 40 ml

ANTONIO BANDERAS The Golden Secret moška toaletna voda 100 ml

MOSCHINO Toy Boy moška toaletna voda 30 ml

16

20

99

39

29

€

4,25 € za 10 ml

€

2,03 € za 10 ml

99 €

13,33 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 02.2022 21,99 € 11.2021 24,99 €

VEDNOUGODNO od 08.2021 16,99 € 05.2021 19,99 €

VEDNOUGODNO od 10.2021 20,29 € 07.2021 26,99 €

VEDNOUGODNO od 10.2021 39,99 € 05.2021 44,49 €

NAOMI CAMPBELL NC ženska parfumska voda 30 ml

Chloé Nomade Absolu ženska parfumska voda 50 ml

ULRIC DE VARENS Paris Dream ženska parfumska voda 100 ml

KISS Salon Acrylic French Sugar Rush umetni nohti 28 kosov

2699 €

9,00 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 10.2021 26,99 € 07.2021 35,99 €

71

8

99 €

14,40 € za 10 ml

39

1099

€

€

0,84 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 07.2021 71,99 € 02.2021 79,99 €

0,40 € za 1 kos

VEDNOUGODNO od 10.2021 8,39 € 03.2021 9,29 €

VEDNOUGODNO od 05.2021 10,99 €

20XTOČKE NA LIČILA**

L'ORÉAL PARiS Volume Million Lashes maskara več vrst

LASH SENSATIONAL

SKY HIGH Maskara

Neskončna dolžina + volumen.

989 €

20X

VEDNOUGODNO od 09.2021 9,89 € 01.2021 11,29 €

TOČKE

20XTOČKE

OB NAKUPU LIČIL MAYBELLINE NEW YORK

NA LIČILA**

DEBORAH Milano Red rdečilo za ustnice več odtenkov

5

89*

Aktivnost poteka ob nakupu ličil Maybelline New York in predložitvi active beauty kartice v vseh dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si od 1. 2. do 28. 2. 2022 oz. do razprodaje zalog. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. *Lash Sensational Sky High, maskara št. 1 v dm prodajalnah po Sloveniji, vrednostna in količinska prodaja na osnovi uradnega poročila dm Slovenija v obdobju od 01. 2021 do 12. 2021.

€

VEDNOUGODNO od 12.2021 5,89 € 10.2020 8,39 €

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog. ** Kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si ali v aplikaciji. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov in predložitvi dm active beauty kartice od 1. 2. do 28. 2. 2022. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si/katalog. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu.


i. p u k a n i n d o g u o n d e v : o g e n a z t e v s a n j o M

Kar želim, takoj dobim!

MALINCA arganovo olje 30 ml

1049 €

34,97 € za 100 ml

ure

MALINCA hidrolat damaščanske vrtnice 100 ml

739 €

7,39 € za 100 ml

MyNuti konopljina mast 50 ml

799 €

15,98 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 02.2022 10,49 € 08.2021 11,99 €

VEDNOUGODNO od 02.2022 7,39 € 05.2019 8,49 €

VEDNOUGODNO od 01.2022 7,99 € 03.2021 9,99 €

NIVEA Soft univerzalna krema 75 ml

NIVEA univerzalna krema 150 ml

Neutrogena balzam za telo 300 ml, več vrst

HITRI PREVZEM

dm.si

279

5

VEDNOUGODNO od 01.2022 2,79 € 01.2022 3,19 €

VEDNOUGODNO od 01.2022 2,79 € 01.2022 3,19 €

VEDNOUGODNO od 02.2022 5,59 € 06.2021 6,19 €

ziaja krema za roke in nohte 80 ml, več vrst

SUBRINA gel za prhanje 250 ml, več vrst

DIANA balzam z mentolom 125 ml

3,72 € za 100 ml

BIOBAZA Beach Body učvrstitvena maska za telo 150 ml

6

259

49

€

€

3,24 € za 100 ml

4,33 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 02.2022 6,49 € 10.2021 7,79 €

279

1,86 € za 100 ml

€

€

189 €

0,76 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 11.2021 2,59 € 04.2021 2,79 €

VEDNOUGODNO od 08.2021 1,89 € 06.2021 2,19 €

CRYSTAL dezodorant v pršilu 118 ml, več vrst

LIDERA depilacijski prašek 200 g

59 €

1,87 € za 100 ml

399 €

3,20 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 02.2022 3,99 € 01.2017 4,99 €

20XTOČKE NA DEZODORANTE*

LIP SMACKER balzam za ustnice Elsa ali Ana 4g

2

19 €

5,48 € za 10 g

6

79 €

5,76 € za 100 ml

499 €

2,50 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 11.2021 2,19 € 03.2021 2,49 €

VEDNOUGODNO od 11.2021 6,79 € 08.2017 7,99 €

VEDNOUGODNO od 04.2021 4,99 € 04.2021 6,29 €

Old Spice Whitewater gel za prhanje 400 ml

Gillette Simply Venus damski brivnik za enkratno uporabo 6 kosov

WILKINSON SWORD Protector 3 britvice 4 kosov

3

49 €

0,88 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 02.2022 3,49 € 10.2021 3,99 €

6

09 €

1,02 € za 1 kos VEDNOUGODNO od 11.2021 6,09 € 10.2021 7,19 €

4

39 €

1,10 € za 1 kos VEDNOUGODNO od 11.2021 4,39 € 10.2021 5,49 €

PHILIPS OneBlade sistemski brivnik

25

99 €

VEDNOUGODNO od 11.2021 25,99 € 06.2021 29,99 €

* Kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si ali v aplikaciji. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov in predložitvi dm active beauty kartice od 1. 2. do 28. 2. 2022. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www. dm.si/katalog. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu.


20XTOČKE

20XTOČKE

NA KREME IN SERUME ZA OBRAZ*

NA KREME IN SERUME ZA OBRAZ*

HADA LABO TOKYO Premium dnevna krema za obraz 50 ml

HADA LABO TOKYO Premium losjon za obraz 150 ml

1979

1939

€

€

1,32 € za 10 ml

3,88 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 02.2022 19,79 € 06.2021 21,99 €

20XTOČKE NA KREME IN SERUME ZA OBRAZ*

CREATEURS DE MONOI Tiare de Tahiti hranilna krema za obraz 50 ml

9

20XTOČKE NA KREME IN SERUME ZA OBRAZ*

89 €

1,98 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 11.2021 9,89 € 10.2021 11,59 €

Schwarzkopf Gliss 7 Sec intenzivni obnovitveni tretma 200 ml, več vrst

5

20XTOČKE

49 €

2,75 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 10.2021 5,49 € 03.2021 6,99 €

NA KREME IN SERUME ZA OBRAZ*

AFRODITA Skin Specialist Collagen serum za obraz 30 ml

1239 €

4,13 € za 10 ml

NE

GA

TR

AJ

NO

NTIRA RA

N E CE

20XTOČKE NA KREME IN SERUME ZA OBRAZ*

ziaja dnevna ali nočna krema za obraz s kozjim mlekom 50 ml

449 €

0,90 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 02.2022 19,39 € 06.2021 21,49 €

VEDNOUGODNO od 08.2021 12,39 € 03.2021 13,99 €

VEDNOUGODNO od 11.2021 4,49 € 04.2021 4,99 €

ROSAL Be-Ageless ali Be-Nourishing krema za obraz 50 ml

NIVEA odstranjevalec ličil za oči 125 ml, več vrst

NIVEA vlažilni čistilni robčki za obraz 25 kosov, več vrst

5

69 €

1,14 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 01.2022 5,69 € 08.2021 6,69 €

syoss Oleo barva za lase več odtenkov

5

99 €

VEDNOUGODNO od 01.2022 5,99 € 11.2021 6,89 €

3

99 €

3,20 € za 100 ml

3

59 €

1,44 € za 10 kosov

VEDNOUGODNO od 02.2022 3,99 € 01.2022 4,99 €

VEDNOUGODNO od 02.2022 3,59 € 01.2022 4,79 €

NIVEA šampon za suho umivanje las 200 ml, več vrst

NIVEA lak za lase 250 ml, več vrst

3

99 €

2,00 € za 100 ml

3

39 €

1,36 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 02.2020 3,99 € 01.2022 4,99 €

VEDNOUGODNO od 02.2022 3,39 € 01.2022 3,89 €

SUBRINA Butter Colour barva za lase več odtenkov

SUBRINA balzam za lase 250 ml, več vrst

HIT TEDNA Ponudba velja od 15. 2. do 21. 2. 2022

DARILO

4

99

Ob nakupu seruma ali nočne kreme NIVEA Cellular Luminous630 vam podarimo NIVEA Cellular Luminous630 dnevni fluid.

€

229 €

0,92 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 11.2021 4,99 € 10.2021 6,19 €

VEDNOUGODNO od 11.2021 2,29 € 10.2021 2,59 €

head & shoulders šampon za lase 2v1 360 ml, več vrst

Naturavit aktivna zaščita za razcepljene konice 50 ml

DARILO

4

79 €

1,34 € za 100 ml Aktivnost poteka v vseh dm prodajalnah od 15. 2. do 21. 2. 2022 oz. do razdelitve 2.200 daril. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah ter ne velja v spletni trgovini dm.si.

VEDNOUGODNO od 09.2021 4,79 € 10.2020 5,59 €

6

59 €

13,18 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 07.2021 6,59 € 10.2019 7,29 €

* Kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si ali v aplikaciji. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov in predložitvi dm active beauty kartice od 1. 2. do 28. 2. 2022. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www. dm.si/katalog. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu. Ne velja na otroške kreme za obraz.


. m e t is s i k s n u im j o v s a Ugodno skrbim z

NutriLAB B-kompleks Forte prehransko dopolnilo 60 kosov

539 €

0,90 € za 10 kosov

NutriLAB Koencim Q10 Forte prehransko dopolnilo 60 kosov

1419 €

2,37 € za 10 kosov

NutriLAB Max Imuno Beta Glukan prehransko dopolnilo 60 kosov

999 €

NutriLAB Glukozamin prehransko dopolnilo 60 kosov

649 €

1,67 € za 10 kosov

1,09 € za 10 kosov

VEDNOUGODNO od 01.2022 5,39 € 12.2021 6,29 €

VEDNOUGODNO od 09.2021 14,19 € 05.2021 17,69 €

VEDNOUGODNO od 10.2021 9,99 € 05.2021 12,49 €

VEDNOUGODNO od 02.2019 6,49 € 02.2019 7,99 €

NutriLAB Omega 3 prehransko dopolnilo 60 kosov

NutriLAB Pegasti badelj prehransko dopolnilo 60 kosov

NutriLAB Železo z acerolo prehransko dopolnilo 60 kosov

NutriLAB D3 + K2 prehransko dopolnilo 30 kosov

5

49 €

0,92 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 02.2019 5,49 € 02.2019 6,89 €

medex D3 Junior vitamin 500 prehransko dopolnilo 30 ml

5

19 €

17,30 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 01.2022 5,19 € 01.2021 5,89 €

6

99 €

1,17 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 02.2019 6,99 € 02.2019 8,79 €

medex B Complex prehransko dopolnilo 30 kosov

399 €

1,33 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 06.2021 3,99 € 02.2021 4,29 € 11.2020 4,89 €

TEEKANNE Sleep & Dream zeliščna čajna mešanica 20 filter vrečk

279 €

1,40 € za 10 filter vrečk VEDNOUGODNO od 11.2021 2,79 € 06.2021 3,29 €

Tongil Osito Sanito matični mleček prehransko dopolnilo 150 ml

8

99 €

6,00 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 01.2022 8,99 € 12.2021 9,99 €

Bicentury koruzne ploščice brez glutena 130 g

139

7

89 €

1,32 € za 10 kosov

7

49 €

2,50 € za 10 kosov

VEDNOUGODNO od 10.2021 7,89 € 04.2014 9,79 €

VEDNOUGODNO od 02.2021 7,49 € 03.2018 9,29 €

medex Brusnifem Plus prehransko dopolnilo 30 kosov

medex Pegasti badelj + Holin prehransko dopolnilo 30 kosov

11

39 €

3,80 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 07.2021 11,39 € 01.2021 12,99 €

5

49 €

1,83 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 01.2022 5,49 € 01.2022 6,99 €

Povežite se!

200 TOČK OB PRIJAVI NA E-NOVIČKE!

€

1,07 € za 100 g VEDNOUGODNO od 04.2021 1,39 € 07.2020 1,59 € 06.2020 1,69 €

www.dm.si


Oral-B Vitality 100 Cross Action električna zobna ščetka

24

99* €

Colgate Bamboo mehka zobna ščetka

3

99 €

N E CE

BLANX White Shock tretma za beljenje zob 50 ml

Aquafresh Fresh & Minty zobna krema 75 ml

2

NE

GA

TR

AJ

NO

NTIRA RA

1439

19

€

€

28,78 € za 100 ml

2,92 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 01.2022 24,99 € 12.2021 31,99 €

VEDNOUGODNO od 10.2020 3,99 € 06.2020 4,99 €

VEDNOUGODNO od 03.2020 2,19 € 02.2020 2,49 €

VEDNOUGODNO od 02.2022 14,39 € 07.2021 15,99 € 01.2018 16,99 €

WELEDA Sole zobna krema 75 ml

THE HUMBLE CO. zobna krema z aktivnim ogljem 75 ml

Colgate Max White Charcoal zobna krema 75 ml

NATURA SIBERICA 7 Northern Herbs zeliščna zobna krema 100 g

5

49 €

7,32 € za 100 ml

5

39 €

7,19 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 02.2022 5,49 € 11.2021 6,19 €

VEDNOUGODNO od 02.2022 5,39 € 07.2021 5,99 €

Karbonoir zobna krema z aktivnim ogljem 50 ml

blend-a dent Original pričvrstilna krema za zobne proteze 47 g

11

49 €

22,98 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 06.2021 11,49 € 09.2020 12,69 €

4

19 €

8,92 € za 100 g VEDNOUGODNO od 01.2021 4,19 € 09.2017 4,99 €

3

19 €

4,26 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 02.2019 3,59 € 01.2018 4,19 €

Libresse Goodnight Maxi+ nočni higienski vložki 20 kosov

Violeta AirFit Night nočni higienski vložki 20 kosov

239 €

1,10 € za 10 kosov

VEDNOUGODNO od 06.2021 2,39 € 05.2021 2,69 € 12.2018 2,99 €

VEDNOUGODNO od 05.2021 2,19 € 02.2021 2,39 € 09.2020 2,69 €

BILLY BOY White lubrikant 200 ml

always Dailies Extra Protect dnevni higienski vložki 52 kosov

5,25 € za 100 ml od

VEDNOUGODNO 11.2021 10,49 € 11.2021 11,99 €

LACTACYD Sensitive intimno milo 200 ml

3

99 €

2,00 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 07.2021 3,99 € 09.2020 4,39 €

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog.

219 €

1,20 € za 10 kosov

€

19/01/2022 11:15

€

3,59 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 12.2020 3,19 € 10.2020 3,59 €

1049

Durex V-day dm oglas 134.3x130.indd 1

3

59

289 €

0,56 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 01.2022 2,89 € 10.2021 3,19 €

Chilly Delicate intimni robčki 12 kosov

2

09 €

1,75 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 10.2020 2,09 € 03.2016 2,49 €


. a č la p iz o n d e v e s a Čistoč

Dash Regular tekoči detergent za pranje perila za 32 pranj

849 €

2,66 € za 10 pranj VEDNOUGODNO od 12.2021 8,49 € 11.2021 10,89 €

Becutan tekoči detergent za pranje perila za 16 pranj

Violeta Double Care mehčalec za perilo 0,9 l

499

249

€

€

2,77 € za 1 l

VEDNOUGODNO od 06.2021 4,99 € 05.2021 5,69 €

3,16 € za 1 l

VEDNOUGODNO od 09.2021 2,49 € 08.2019 2,99 €

20XTOČKE

Lenor dišava za perilo 210 g, več vrst

5

89 €

2,81 € za 100 g VEDNOUGODNO od 12.2021 5,89 € 11.2021 7,29 €

SMAC Express sredstvo za razmaščevanje in razkuževanje 650 ml

1

89 €

2,91 € za 1 l VEDNOUGODNO od 11.2017 1,89 € 10.2017 2,59 €

dm točke so denar!

4

VEDNOUGODNO od 11.2019 4,49 € 04.2019 5,59 € 02.2019 6,99 €

CILLIT BANG čistilo za kopalnice 750 ml

€

VEDNOUGODNO od 09.2019 2,59 € 08.2019 3,99 €

WC NET gel za čiščenje WC-školjke 750 ml, več vrst

WC NET Style Crystal Pink Flowers obešanka za WC-školjko 36,5 g

€

VEDNOUGODNO od 10.2017 1,79 € 05.2017 2,19 €

59* €

5,18 € za 1 l

1

69 €

4,64 € za 100 g VEDNOUGODNO od 08.2020 1,69 € 04.2019 1,99 €

na ustne vode!

NA PAYBACK.SI ALI V APLIKACIJI!

Aktivnost poteka od 1. 2. do 28. 2. 2022. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si. *Ne velja na otroške kreme za obraz.

VEDNOUGODNO od 09.2018 14,99 € 08.2018 21,99 €

2,39 € za 1 l

VEDNOUGODNO od 08.2020 3,49 € 02.2017 4,39 €

Somat sredstvo za sijaj posode 500 ml

2

€

79

4,66 € za 1 l

NA ČISTILA ZA POMIVANJE POSODE**

2,09 € za 10 kosov

1

49

NA KARTICO

finish Quantum tablete za strojno pomivanje posode 72 kosov

14

1,13 € za 10 kosov

VEDNOUGODNO od 09.2021 3,79 € 08.2021 4,99 €

20XTOČKE

99

€

200 = 2 € 300 = 3 € 500 = 5 € TOČK

NA ČISTILA ZA POMIVANJE POSODE**

49

3

379

€

3,12 € za 10 pranj

K2r lovilec barv za pralni stroj 40 kosov

Silan Supreme mehčalec za perilo 1,2 l, več vrst

na čistila za pomivanje posode!

AKTIVIRAJTE

na ličila!

20X

na otroške vlažne robčke!

TOČKE

na dezodorante!

na kreme in serume za obraz!*

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog. ** Kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si ali v aplikaciji. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov in predložitvi dm active beauty kartice od 1. 2. do 28. 2. 2022. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si/katalog. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu.


BIOBAZA Baby zaščitna krema za nego občutljive kože na predelu plenic 550 ml

AFRODITA Kids Natural sprej za lažje razčesavanje las 100 ml

699

to.to Baby naravno mazilo za ritko 150 ml

449

€

1169

€

1,28 € za 100 ml

€

4,49 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 08.2021 6,99 € 01.2020 7,79 €

7,80 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 08.2021 4,49 € 07.2021 4,99 €

NE

GA

TR

AJ

NO

NTIRA RA

N E CE

FreeON Animals silikonski slinček z motivom koale, medveda ali mačke

459 €

VEDNOUGODNO od 07.2021 11,69 € 10.2020 12,99 €

VEDNOUGODNO od 01.2022 4,59 € 12.2021 4,99 €

Becutan otroški vlažni robčki s kamilico 2 x 64 kosov

PHILIPS AVENT lonček s silikonskim ustnikom od 9. meseca dalje 300 ml

20XTOČKE NA OTROŠKE VLAŽNE ROBČKE*

Pampers Harmonie otroške hlačne pleničke 18, 20 ali 24 kosov več velikosti

9

20XTOČKE

Pampers Aqua Pure otroški vlažni robčki 3 x 48 kosov

NA OTROŠKE VLAŽNE ROBČKE*

589

29

0,41 € za 10 kosov

2

VEDNOUGODNO od 07.2020 5,89 € 04.2019 6,99 €

VEDNOUGODNO od 03.2021 2,99 € 11.2020 3,49 €

99

€

€

VEDNOUGODNO od 01.2022 9,29 € 12.2021 9,99 €

€

0,24 € za 10 kosov

799 €

VEDNOUGODNO od 08.2021 7,99 € 12.2020 8,99 €

* Kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si ali v aplikaciji. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov in predložitvi dm active beauty kartice od 1. 2. do 28. 2. 2022. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www. dm.si/katalog. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu.

Preprosto ugodno! Ponudba velja od 15. 2. do 28. 2. 2022.

1+1

1+1

HiPP Babysanft pena za umivanje polnilo, 250 ml

gratis

gratis

gratis

Schwarzkopf Gliss maska za lase 300 ml, več vrst Redna cena: 11,98 €

Vademecum zobna krema Anti Caries, Extra Fresh, Natural White, Complete, 75 ml in otroška z okusom jagode ali jabolka, 50 ml Redna cena: 3,98 €

€

€

5

1

99

1+1

99

2+1

gratis

2

69 €

3

99 €

1+1

gratis

AXE gel za prhanje 250 ml, več vrst Redna cena: 5,38 €

HiPP Babysanft pena za umivanje račka 250 ml Redna cena: 5,98 €

gratis JASMIN Nature tamponi normal ali super 16 kosov Redna cena: 8,37 €

558 €

Domestos WC-obešanka 2 x 55 g, več vrst Redna cena: 7,98 €

399 €

Ponudba Preprosto ugodno! poteka v vseh dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si od 15. 2. do 28. 2. 2022 oz. do razprodaje zalog. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Preprosto ugodno! Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Preprosto ugodno! ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. www.dm.si � www.facebook.com/dmslovenija www.instagram.com/dm_slovenija

dm drogerie markt d. o. o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana. Vse cene so v evrih. Popusti se med seboj ne seštevajo. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo! Več informacij o cenovnih ugodnostih in aktivnostih najdete na www.dm.si.

Plačilna sredstva:


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
DM by Vsikatalogi.si - Issuu