NTIRA RA
AJ
NE
TR
PRIHRANIM OB ” VSAKEM NAKUPU.
NO
GA
katalog Ekspres
Februar 2021
N E CE
Veljavnost kataloga od 16. 2. do 1. 3. 2021 oz. do razprodaje zalog.
“
L'ORÉAL PARiS Revitalift Laser Renew dnevna krema 50 ml
14
39 €
2,88 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 02.2021 14,39 € 12.2020 16,39 €
L'ORÉAL PARiS Elseve šampon za lase 400 ml, več vrst
3
79 €
0,95 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 09.2020 3,79 € 07.2020 4,19 €
GARNIER Botanic Therapy šampon za lase 400 ml, več vrst
3
29 €
0,83 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 02.2019 3,29 € 01.2019 3,79 €
L'ORÉAL PARiS Excellence barva za lase več odtenkov
6
79 €
VEDNOUGODNO od 01.2020 6,79 € 06.2019 7,69 €
L'ORÉAL PARiS Magic Retouch barvno razpršilo za prekrivanje narastka 75 ml, več odtenkov
6
19 €
8,26 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 01.2020 6,19 € 06.2019 6,99 €
Mixa Baby otroški čistilni gel za telo in lase 400 ml
4
59 €
1,15 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 08.2020 4,59 € 07.2020 4,99 €
TR
AJ
NE
GA
NO
NTIRA RA
N E CE
BVLGARI Omnia Crystalline ženska toaletna voda 40 ml
53
49* €
13,38 € za 10 ml VEDNOUGODNO d 10.2020 53,49 € o 09.2020 59,49 €
MASKARA ZA VOLUMEN IN VIDEZ PRIVZDIGNJENIH TREPALNIC, KOT IZ SALONA.
VERSACE Crystal Noir ženska toaletna voda 50 ml
59
ULRIC DE VARENS ženska parfumska voda 100 ml, več vrst
7
89* €
11,98 € za 10 ml
59 €
0,76 € za 10 ml
VEDNOUGODNO d 10.2020 59,89 € o 03.2020 66,49 €
VEDNOUGODNO od 05.2019 7,59 € 03.2019 8,99 €
HUGO BOSS Bottled Tonic moška toaletna voda 50 ml
New Brand GentleMan Intense moška parfumska voda 100 ml
31
7
49* €
6,30 € za 10 ml
19 €
0,72 € za 10 ml
VEDNOUGODNO od 10.2020 31,49 € 03.2020 34,99 €
VEDNOUGODNO od 10.2020 7,19 € 03.2020 8,99 €
OB NAKUPU IZDELKOV MAYBELLINE NEW YORK Aktivnost poteka ob nakupu izdelkov Maybelline New York in predložitvi active beauty kartice v vseh dm prodajalnah od 16. 2. do 1. 3. 2021 oz. do razprodaje zalog. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi ter ne velja v spletni trgovini dm.si.
Depend Gellack začetni set za manikuro
43
99 €
MASKARA
30X TOČKE
MICRO CELL lak za utrjevanje mehkih in krhkih nohtov
13
19* €
VEDNOUGODNO od 02.2021 43,99 € 06.2019 49,99 €
VEDNOUGODNO od 02.2021 13,19 € 04.2014 14,99 €
MAYBELLINE The Burgundy Bar paleta senčil za veke
L'ORÉAL PARiS Color Riche rdečilo za ustnice več odtenkov
Preprosto ugodno! Ponudba velja od 16. 2. do 15. 3. 2021 oz. do razprodaje zalog.
11
69*
2+1
gratis
*
VEDNOUGODNO od 02.2021 11,69 € 02.2019 12,99 €
APINATURE 3-slojne medicinske maske za enkratno uporabo EN14683, tip I in tip IIR 10 kosov redna cena: 26,97 €
17
98
€
Ponudba poteka v vseh dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si od 16. 2. do 15. 3. 2021 oz. do razprodaje zalog. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Preprosto ugodno! Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Preprosto ugodno! ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. *Popust ne velja na Mivolis zaščitne maske.
*Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si.
€
MAKEUP REVOLUTION Golden Lights kompaktni osvetljevalec
4
49* €
VEDNOUGODNO od 02.2021 4,49 € 10.2020 4,99 €
1169 €
VEDNOUGODNO od 02.2021 11,69 € 12.2020 12,99 €
trend IT UP Camou korektor in tekoča podlaga 2 v 1 več odtenkov
5
49* €
. A Ž O K A N A V O G E N VEDNO V E D N O U G O D N O.
martini SPA masažna ščetka iz bukovega lesa in naravnih ščetin
10
29 €
Dove losjon za telo v spreju 190 ml, dva vonja
4
99 €
2,63 € za 100 ml
Hedera Vita trdo milo 65 g, več vonjev
1
69* €
2,60 € za 100 g
LIP SMACKER Anna balzam za ustnice 4 g
219 €
5,48 € za 10 g
VEDNOUGODNO d 12.2020 10,29 € o 06.2020 12,19 €
VEDNOUGODNO d 01.2021 4,99 € o 09.2020 5,99 €
VEDNOUGODNO od 09.2020 1,69 € 12.2017 1,99 €
VEDNOUGODNO d 11.2020 2,19 € o 02.2020 2,49 €
Neutrogena krema za roke 75 ml, več vrst
AFRODITA 100% SPA Organic Argan balzam za telo 200 ml
Bio-Oil gel za suho kožo 50 ml
Mixa mleko za telo 400 ml, več vrst
VEDNOUGODNO od 09.2020 4,29 € 05.2020 4,79 €
Italwax Aloe Vera depilacijski vosek v kaseti 100 ml
3
29 €
6
VEDNOUGODNO od 01.2021 4,69 € 09.2020 5,89 €
VEDNOUGODNO od 09.2020 6,09 € 02.2020 6,99 €
VEDNOUGODNO od 02.2021 5,49 € 07.2017 6,49 €
encian vražji krempelj gel 250 ml
AFRODITA Foot Care SOS balzam za stopala 50 ml
€
Gillette Simply Venus 3 Plus damski brivnik 6 kosov
539
AFRODITA MEN 24h Hydra Extreme dnevna krema 50 ml
599
VEDNOUGODNO od 02.2021 5,39 € 01.2021 6,59 € 10.2020 7,39 €
Gillette Skinguard Sensitive sistemski brivnik
12
29
€
1,20 € za 10 ml VEDNOUGODNO d 02.2021 5,99 € o 08.2020 6,89 €
WILKINSON SWORD Hydro Connect 5 Sensitive britvice 4 kosi
2,85 € za 1 kos VEDNOUGODNO d 10.2020 11,39 € o 03.2019 16,29 €
*Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si.
€
VEDNOUGODNO d 01.2021 12,29 € o 10.2020 13,69 €
WILKINSON SWORD Hydro Connect 5 Sensitive sistemski brivnik
5
5
39 €
VEDNOUGODNO d 10.2020 5,39 € o 03.2019 10,79 €
€
2,20 € za 100 ml
€
1,38 € za 100 ml
3
19 €
6,38 € za 100 ml
VEDNOUGODNO d 01.2021 5,49 € o 07.2020 6,49 €
VEDNOUGODNO od 09.2020 3,19 € 04.2020 3,69 €
unterweger kostanjeva kopel za žile 250 ml
unterweger kostanjevo mazilo za žile 250 ml
609 €
2,44 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 12.2020 6,09 € 06.2019 6,79 €
609 €
2,44 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 12.2020 6,09 € 06.2019 6,79 €
NTIRA RA
TR
€
12,18 € za 100 ml
49*
AJ
NO
39
€
49
0,90 € za 1 kos
VEDNOUGODNO od 11.2020 3,29 € 04.2020 3,89 €
5
2,35 € za 100 ml
€
3,29 € za 100 ml
11
4
09*
NE
€
5,72 € za 100 ml
69
GA
4
29
N E CE
NIVEA micelarna voda za čiščenje obraza 400 ml, več vrst
489 €
1,23 € za 100 ml
L'ORÉAL PARiS Revitalift dnevna ali nočna krema 50 ml
11
39 €
2,28 € za 10 ml
FRESH & CLEAN Sensitive vlažni robčki za odstranjevanje ličil 60 kosov
359
0,60 € za 10 kosov
HADA LABO Super Hydrator losjon za obraz 150 ml
1699 11,33 € za 100 ml
VEDNOUGODNO od 02.2021 4,89 € 11.2019 6,49 €
VEDNOUGODNO od 09.2020 3,59 € 09.2017 4,49 €
VEDNOUGODNO od 02.2021 16,99 € 02.2020 19,99 €
L'ORÉAL PARiS Hyaluron Specialist dnevna ali nočna krema 50 ml
AFRODITA Afrodita's Secret vlažilna učvrstitvena krema 50 ml
REVUELE dnevna krema z arganovim oljem 50 ml
7
59 €
1,52 € za 10 ml
20
79 €
4,16 € za 10 ml
VEDNOUGODNO od 02.2021 7,59 € 09.2020 8,69 €
VEDNOUGODNO d 09.2020 20,79 € o 03.2020 31,99 €
Subrina balzam za lase 250 ml, več vrst
JOHN FRIEDA šampon za lase 250 ml, več vrst
SUBRINA Butter Colour barva za lase več odtenkov
0,80 € na 100 ml
7
VEDNOUGODNO od 05.2017 1,99 € 05.2017 2,49 €
VEDNOUGODNO od 10.2020 7,49 € 09.2020 8,79 €
€
N E CE
€
€
VEDNOUGODNO d 02.2021 11,39 € o 12.2020 12,99 €
199
NE
GA
TR
AJ
NO
NTIRA RA
49 €
3 € za 100 ml
Ganljivi trenutki preteklega leta, zbrani v letni CEWE FOTOKNJIGI!
4
2
49 €
0,50 € za 10 ml VEDNOUGODNO d 11.2020 2,49 € o 09.2017 2,99 €
BRELIL Cristalli di Argan maska za lase 250 ml
15
29
69 €
€
6,12 € za 100 ml
VEDNOUGODNO od 08.2020 4,69 € 06.2020 5,79 €
VEDNOUGODNO od 02.2021 15,29 € 10.2019 16,99 €
KEUNE Silver Reflex balzam za lase 200 ml
1349 €
6,75 € za 100 ml
VEDNOUGODNO d 02.2021 13,49 € o 10.2016 14,99 €
KEUNE osvežilec kodrov 200 ml
12
19 €
6,10 € za 100 ml
dmfoto.si
VEDNOUGODNO od 02.2021 12,19 € 06.2020 13,49 €
syoss šampon za lase 440 ml, več vrst
3
49 €
0,80 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 02.2021 3,49 € 11.2020 3,99 €
H I J O V S U P U K A N B O PRIHRANITE . V O K L E D Z I H I Š B U J NAJL
medex Gelée Royale Junior prehransko dopolnilo v fiolah 10 x 9 ml
1139 €
12,66 € na 100 ml
medex smrekovi vršički prehransko dopolnilo v sirupu 150 ml
NutriLAB Neutro-C Strong 400 prehransko dopolnilo 90 kosov
€
€
659
4,40 € na 100 ml
829
medex Beewell pršilo za grlo in žrelo prehransko dopolnilo 20 ml
499 €
0,93 € na 10 kosov
24,95 € na 100 ml
VEDNOUGODNO d 02.2021 11,39 € o 06.2020 12,99 €
VEDNOUGODNO od 02.2021 6,59 € 11.2020 7,59 €
VEDNOUGODNO od 02.2021 8,29 € 11.2020 9,79 €
VEDNOUGODNO od 02.2021 4,99 € 09.2019 5,89 €
medex Guarana Natural Energy prehransko dopolnilo v kapsulah 30 kosov
medex Kolagenlift prehransko dopolnilo v prahu 10 x 9 ml
medex MSM + vitamin C prehransko dopolnilo v prahu 200 g
NutriLAB B-kompleks prehransko dopolnilo 60 kosov
679
2,27 € na 10 kosov
14
VEDNOUGODNO d 02.2021 6,79 € o 06.2020 7,79 €
medex Stres Kontrol prehransko dopolnilo v kapsulah 30 kosov
€
6
99 €
2,33 € na 10 kosov
5
VEDNOUGODNO d 02.2021 14,79 € o 06.2020 16,99 €
VEDNOUGODNO od 02.2021 8,49 € 06.2020 9,99 €
VEDNOUGODNO d 01.2020 5,39 € o 10.2019 6,29 €
medex B-kompleks prehransko dopolnilo 30 kosov
medex Detox prehransko dopolnilo v kapsulah 60 kosov
NutriLAB K2 + D3 prehransko dopolnilo 30 kosov
€
16,44 € na 100 ml
4
29 €
1,43 € na 10 kosov
VEDNOUGODNO d 02.2021 6,99 € o 11.2020 7,99 €
VEDNOUGODNO od 02.2021 4,29 € 11.2020 4,89 €
Grether's Pastilles prehransko dopolnilo za grlo in glas z okusom črnega ribeza 110 g
Lenny & Larry's beljakovinski piškot z belo čokolado in makadamijo 113 g
699
6,36 € na 100 g
289
VEDNOUGODNO d 11.2020 6,99 € o 09.2020 7,89 €
VEDNOUGODNO od 02.2021 2,89 € 01.2020 3,39 €
€
849
4,25 € na 100 g
79
€
2,56 € za 100 g
€
11
79 €
1,97 € na 10 kosov VEDNOUGODNO od 02.2021 11,79 € 06.2020 13,99 €
39
7
Seeberger mehke suhe brusnice 125 g
2
39 €
1,92 € na 100 g VEDNOUGODNO d 11.2020 2,39 € o 03.2020 2,79 €
2
59 €
4,39 € na 100 g VEDNOUGODNO d 02.2021 2,59 € o 11.2019 2,99 €
49 €
2,50 € na 10 kosov VEDNOUGODNO od 02.2021 7,49 € 03.2018 9,29 €
ZAUPAM ” V MOČ NARAVE . “ Dragocene rastline in zelišča lahko pomagajo našemu telesu in počutju.
Na www.dm.si/rastline boste našli številne zanimive vsebine in nasvete o kar 28 različnih rastlinah in zeliščih. Mars Hi Protein beljakovinska čokolada s karamelo in mlečno čokolado 59 g
€
0,90 € na 10 kosov
Ena od rastlin je tudi ameriški slamnik. Poleg čudovitega videza navdušuje tudi z nekaterimi drugimi značilnostmi. Čreslovine iz njegovega izvlečka na ustni in žrelni sluznici ustvarijo zaščitni sloj ter tako lahko preprečujejo bakterijam in virusom, da bi prišli v telo. Iz tega razloga ga pogosto uporabljamo pri razdraženem grlu ali občutljivih dlesnih. Za razdraženo lasišče je primeren šampon z ameriškim slamnikom, ki lasišče vlaži in ga pomirja.
Violeta Air Fit Normal dnevni higienski vložki 50 kosov
269 €
0,54 € za 10 kosov
NATURA Femina Organic higienski vložki 10 kosov
439 €
4,39 € za 10 kosov
NE
GA
TR
AJ
NO
NTIRA RA
N E CE
TAMPAX Cotton Comfort Regular tamponi 16 kosov
JASMIN nature Normal tamponi 16 kosov
269
399
€
€
1,69 € za 10 kosov
2,50 € za 10 kosov
VEDNOUGODNO od 02.2021 2,69 € 12.2020 2,99 €
VEDNOUGODNO od 12.2020 4,39 € 02.2020 4,69 €
VEDNOUGODNO od 12.2020 2,69 € 12.2019 3,09 €
VEDNOUGODNO d 02.2021 3,99 € o 02.2019 4,99 €
Libresse Maxi nočni higienski vložki s krilci 10 kosov
Libresse Ultra Plus higienski vložki 2 x 10 kosov
Naturella To Go kamilica higienski vložki 20 kosov
always Platinum Ultra Super Plus higienski vložki 14 kosov
1
49 €
1,49 € za 10 kosov
2
09 €
1,05 € za 10 kosov
1
89
€
0,55 € za 10 kosov
VEDNOUGODNO od 01.2019 1,49 € 03.2014 1,79 €
VEDNOUGODNO od 07.2019 2,09 € 03.2018 2,69 €
VEDNOUGODNO d 11.2020 1,09 € o 09.2020 1,49 €
AFRODITA Delicate Balance intimno milo 200 ml
durex Classic kondomi 12 kosov
durex Play Fell lubrikant 50 ml
3
49 €
1,75 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 01.2021 3,49 € 12.2020 3,89 €
8
49 €
0,71 € za 1 kos
8
€
VEDNOUGODNO od 04.2020 8,49 € 03.2020 8,89 €
*Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si.
VEDNOUGODNO od 10.2020 2,89 € 10.2020 3,29 €
Karbonoir sredstvo za beljenje zob 30 ml
1269
99
€
€
42,30 € za 100 ml
13,98 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 04.2020 6,99 € 09.2019 7,69 €
VEDNOUGODNO d 10.2020 12,69 € o 09.2020 13,99 € 07.2019 14,99 €
Jordan Multi Action zobna nitka 25 m
Oral-B Smart 4 4500 Black Edition električna zobna ščetka
NATURA SIBERICA zobna krema 7 sibirskih zelišč 100 g
59 €
1,44 € za 10 m
49
6
€
2,07 € za 10 kosov
VEDNOUGODNO od 04.2020 8,49 € 09.2019 9,39 €
3
CURAPROX CPS 457 interdentalni set
2
09
109
99* €
359 €
3,59 € za 100 g
VEDNOUGODNO od 11.2020 3,59 € 09.2020 3,79 €
VEDNOUGODNO d 12.2020 109,99 € o 11.2020 129,99 € 04.2020 139,99 €
VEDNOUGODNO d 02.2019 3,59 € o 01.2018 4,19 €
Oral-B PROFESSIONAL Gum & Enamel Pro-Repair Extra Fresh zobna krema 75 ml
elmex Anti-Caries Professional zobna krema za učinkovito zaščito proti kariesu 75 ml
Colgate Natural Extracts Coconut zobna krema 75 ml
3
99 €
5,32 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 10.2019 3,99 € 12.2018 4,99 €
4
69 €
6,26 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 04.2019 4,69 € 01.2018 4,99 €
3
19 €
4,26 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 12.2020 3,19 € 06.2020 3,59 €
. M O D Č E Š I D N I T S I ZA VEDNO Č
Frosch detergent za ročno pomivanje posode 500 ml, več vrst
Frosch tekoči detergent za pranje perila za 22 pranj, več vrst
€
€
139
629
2,78 € za 1 l
vileda Spray Max talni čistilec
22
€
Somat All in 1 tablete za strojno pomivanje posode 48 kosov
8
VEDNOUGODNO od 07.2019 14,99 € 07.2019 19,99 €
finish Classic gel za strojno pomivanje posode 1500 ml
Lenor dišava za perilo 210 g, več vrst
Lenor mehčalec za perilo 0,75 ali 0,93 l, več vrst
€
89
€
VEDNOUGODNO d 01.2021 2,49 € o 10.2020 3,09 €
Somat sol za pomivalni stroj 1,5 kg
WC NET Style Crystal Pink Flowers obešanka za WC-školjko 36,5 g
CILLIT BANG sredstvo za odstranjevanje madežev ali čistilo za kopalnice 750 ml
1
69
€
VEDNOUGODNO od 08.2020 1,69 € 04.2019 1,99 €
in ostale blagovne znamke.
NA OTROŠKE IZDELKE ZA UMIVANJE IN NEGO TELESA*
in ostale blagovne znamke.
€
4,64 € za 100 g
NA ČISTILA ZA POMIVANJE POSODE
NA WWW.PAYBACK.SI ALI V APLIKACIJI
NA ČAJE, KAVE IN KAKAVE
in ostale blagovne znamke.
30X TOČKE
NA ZOBNE KREME**
*Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si.
€
3,32 € ali 2,68 € za 1 l
VEDNOUGODNO od 01.2019 5,89 € 09.2018 7,29 €
AKTIVIRAJTE SVOJE UGODNOSTI
Aktivnost poteka od 2. 2. do 1. 3. 2021. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si. *Ne velja ob nakupu otroških zobnih krem, zobnih ščetk, robčkov in pleničk. **Ne velja ob nakupu otroških zobnih krem.
2
49
VEDNOUGODNO d 07.2018 9,99 € o 06.2018 14,49 €
VEDNOUGODNO od 04.2020 1,89 € 03.2020 2,19 €
Na spletni strani www.payback.si/moji-podatki dodajte svoj elektronski naslov in bodite obveščeni o vseh ekskluzivnih ponudbah in ugodnostih.
€
2,81 € za 100 g
1,26 € za 1 kg
VEDNOUGODNO d 10.2020 8,99 € o 10.2020 14,49 €
Z vpisom elektronskega naslova hitreje do ugodnosti!
5
99
89
1,88 € za 10 kosov
3,95 € za 10 pranj
VEDNOUGODNO od 06.2020 6,29 € 05.2020 7,59 €
1
99
€
2,86 € za 10 pranj
6,66 € za 1 l
VEDNOUGODNO od 03.2020 22,99 € 02.2020 34,99 €
1499
VEDNOUGODNO od 04.2020 1,39 € 03.2020 1,59 €
9
99*
Persil Discs Color kapsule za pranje perila za 38 pranj
in ostale blagovne znamke.
NA BARVE ZA LASE
in ostale blagovne znamke.
NA KREME IN SERUME ZA OBRAZ TER PREDEL OKOLI OČI
in ostale blagovne znamke.
3
49 €
4,66 € za 1 l VEDNOUGODNO od 08.2020 3,49 € 02.2017 4,39 €
TR
AJ
PHILIPS AVENT Classic silikonska tolažilna duda 0–6 mesecev 2 kosa
7
2
3,60 € za 1 kos
4
MAM Easy Start steklenička od 2. meseca dalje 260 ml
69
5
€
VEDNOUGODNO od 08.2020 4,69 € 07.2020 5,49 €
0,90 € za 10 filter vrečk
VEDNOUGODNO od 10.2020 5,49 € 04.2020 6,29 € 01.2017 6,89 €
VEDNOUGODNO d 11.2020 1,79 € o 09.2020 2,09 €
Becutan otroško tekoče milo za roke za punčke ali fantke 250 ml
HiPP otroška žitna kašica 100% oves ali banana in kakav od 4. ali 8. meseca dalje 200 ali 250 g
2
3
29
19
2,35 € za 1 kos
€
12,20 € za 100 g
VEDNOUGODNO od 12.2020 2,99 € 10.2018 3,49 €
MAM Original silikonska tolažilna duda od 6. meseca dalje 2 kosa, dve vrsti
179
€
€
1,50 € za 100 ml
VEDNOUGODNO od 01.2021 7,19 € 12.2019 7,99 €
TEEKANNE Mother & Child čaj za dojenje 20 filter vrečk
549
99
€
N E CE
to.to otroški trdi šampon za lase 45 g
HiPP Babysanft olje za telo 200 ml
19
NE
GA
NO
NTIRA RA
€
€
0,92 € za 100 ml
VEDNOUGODNO od 08.2020 5,19 € 07.2020 6,09 €
59 €
1,80 € ali 1,44 € za 100 g
VEDNOUGODNO od 12.2020 2,29 € 10.2020 2,59 €
VEDNOUGODNO od 12.2020 3,59 € 10.2020 3,99 €
Preprosto ugodno! Ponudba velja od 16. 2. do 1. 3. 2021.
1+1
2+1
gratis
gratis
elmex ustna voda proti kariesu ali za občutljive zobe 400 ml Redna cena: 10,98 €
Frutek otroška kašica od 4. ali 6. meseca dalje 190 g, več vrst Redna cena: 4,17 €
549
278
€
€
1+1
1+1
gratis
gratis
Schwarzkopf Gliss maska za lase 300 ml, več vrst Redna cena: 11,98 €
5
Bref obešanka za WC-školjko 2 x 50 g, več vrst Redna cena: 9,98 €
4
99
99
€
€
Ponudba Preprosto ugodno! poteka v vseh dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si od 16. 2. do 1. 3. 2021 oz. do razprodaje zalog. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Preprosto ugodno! Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Preprosto ugodno! ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. www.dm.si � www.facebook.com/dmslovenija www.instagram.com/dm_slovenija
dm drogerie markt d. o. o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana. Vse cene so v evrih. Popusti se med seboj ne seštevajo. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo! Več informacij o cenovnih ugodnostih in aktivnostih najdete na www.dm.si.
Plačilna sredstva: