Skip to main content

Eurospin

Page 1

Pametni nakup 4.–10. junija 2020

0,99

Pametni nakup

za kg

ANANAS

-22

%

0,69 /

100 % ANANASOV SOK

1,29 / 1,65

1l

KORENČKOV MEŠANI SOK

0,89

slo_dor_C

1l

-20%

0,79 /

0,99 LAHKI TEKOČI JOGURT Z 1,3% M.M. 1 kg

Recept za smoothie najdete na www.eurospin.si VISOKA KAKOVOST

NIZKA CENA

Ko kakovost sreča nizko ceno

ŠIROKA PONUDBA


Prava osvežitev za vroče poletne dni -13%

0,13 /

za kos

-30

-26

0,59 /

2,19 /

%

0,15

za kos

%

0,85

NEKTAR, BOROVNICA 6 x 125 ml za l 2,92 €

0,45 / 0,59

2,99

LEDENI ČAJ, LIMONA

RDEČA SADNA PIJAČA/ MULTIVITAMIN

NARAVNA GAZIRANA/ NEGAZIRANA VODA

-23%

1,5 l za l 0,30 €

1,5 l za l 0,39 €

1,5 l za l 0,09 €

0,49 / 0,69

PIJAČA COLA, KLASIK 1,5 l za l 0,33 €

-22%

-17%

-23%

-20%

0,35 0,29 0,30 / / /

0,23 /

TONIK

ORANŽADA

0,45

1l

0,35

PIJAČA Z OKUSOM GRENIVKE 1,5 l za l 0,19 €

0,39

VODA Z OKUSOM, BELA SLIVA IN ZELENI ČAJ

0,29

500 ml za l 0,46 €

-25%

1,19 / 1,59

AROMATIZIRANA PIJAČA NA OSNOVI VINA HUGO 750 ml za l 1,59 €

1,5 l za l 0,20 €

-27%

2,69 / 3,69

APERITIV RED SPRITZ 11 VOL. % 700 ml za l 3,84 €

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-28%


4.–10. junija 2020

4.–10. junija 2020

Varni na soncu -20%

-20% -17

-11

%

%

0,65 1,59 / / 0,79

PIVO BERGEDORF 4,5 VOL. %

za kos

2,39 /

2,39 /

2l

OLJE ZA PORJAVITEV

za l 0,80 €

150 ml

VODICA ZA PORJAVITEV

BELO/RDEČE NAMIZNO VINO

500 ml

za l 15,93 €

za l 4,78 €

1,79

500 ml za l 1,30 €

-20%

-20%

3,99 /

3,19 /

KREMA ZA SONČENJE ZF30, V SPREJU

KREMA ZA SONČENJE ZA OBRAZ ZF50

4,99

250 ml

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-20

2,79 / 3,49

AROMATIZIRANA PIJAČA JAGODE & VINO 7 VOL. % 1l

-29

1,19 / 1,69

SLADKO PENEČE VINO 750 ml za l 1,59 €

6,39 / 7,99

OTROŠKA KREMA ZA SONČENJE ZF50, V SPREJU 250 ml

-20%

2,39 / 2,99

MLEKO ZA NEGO PO SONČENJU za l 4,78 €

za kos

250 ml za l 12,76 €

-20%

3,99 / 4,99

OTROŠKA KREMA ZA SONČENJE ZF50+ 150 ml

-20%

2,39 / 2,99

3,99

KREMA ZA SONČENJE, VEČ VRST

za l 26,60 €

za l 25,56 €

500 ml

3,19 /

3,99

za l 42,53 €

-20% %

-20%

75 ml

za l 15,96 €

%

2,99

2,99

KREMA ZA NEGO PO SONČENJU 300 ml za l 7,97 €


Zamrznjeni izdelki -20

%

0,79 /

ŠPINAČA, LISTI 450 g za kg 1,76 €

0,99

-21

%

1,25 / 1,59

-20

%

1,19 /

CVETAČA 600 g za kg 1,98 €

1,49

PICA MARGERITA, 2 KOSA 600 g za kg 2,08 €

4.–10. junija 2020

-20

%

2,39 /

FILEJI DIVJEGA LOSOSA, 2 KOSA 250 g za kg 9,56 €

-26

%

1,25 /

240 g za kg 5,21 €

1,69

2,99

-21

-20

1,49 /

1,35 /

%

%

1,89

za kos

PIŠČANČJI CORDON BLEU, 2 KOSA

KORNETI Z VIŠNJO, 6 KOSOV 450 g za kg 3,00 €

1,69

SLADOLED V BANJICI, LEŠNIK/JOGURT 500 g za kg 2,98 €

-20

%

0,79 / 0,99

DELIKATESNA KLOBASA IZ BAJE, REZINE

popust pri blagajni

-20

%

DOMAČA KLOBASA za kg

4,79 /

-24%

-15

%

3,25 /

2,35 /

4,29

2,79

5,99

PIZZA ŠUNKA 800 g za kg 2,94 €

80 g za kg 9,88 €

-21

-26

5,19 /

1,39 /

%

6,59

%

1,89

BAVARSKO MASLO 250 g za kg 5,56 €

-26

%

1,99 /

VELIKI TORTELINI S SKUTO IN ŠPINAČO 2 x 500 g

2,69

SIR V SLANICI 1 kg

Ko kakovost sreča nizko ceno

TILSIT 700 g za kg 4,64 €


Pametni nakup -17%

4.–10. junija 2020

-20%

-25

%

0,65 / 0,79

POLNOMASTNO MLEKO S 3,5 % M. M., Z ZAMAŠKOM 1l

0,39 /

0,59

TESTENINE GRAMIGNA/ GRAMIGNONE/ CAVATAPPI 500 g

za kg 0,78 €

0,49

za kos

0,79 /

-20

%

2,85 /

RIŽ ARBORIO ZA RIŽOTO 2 kg

za kg 1,43 €

BELI KRISTALNI SLADKOR

-25%

0,29 /

1 kg

3,59

-22

%

0,35 /

OLUPLJENI PARADIŽNIK PELATI

400 g/plod 240 g za kg 1,21 €

0,39

KOKOŠJA JUHA Z REZANCI 65 g

za kg 5,38 €

-35

%

0,29 / 0,45

0,45

ALKOHOLNI KIS 9 % 1l

-20

%

0,79 /

KEČAP 560 g

za kg 1,41 €

0,99

-25%

3,19 / 4,29

OLJČNO OLJE 1l

-26

%

0,85 / 1,15

ZELENE OLIVE

565 g/plod 340 g za kg 2,50 €

-21

%

0,59 / za kos

0,75

SARDELE, V RASTLINSKEM OLJU Z LIMONO/ ZELENJAVO 105 g

za kg 5,62 €

www.eurospin.si

-20

%

1,59 / 1,99

PRAŽENI ARAŠIDI V LUPINI 500 g

za kg 3,18 €


Pametni nakup

4.–10. junija 2020

-25%

-25

%

0,29

-20%

0,89 /

1,75 /

500 g

MEŠANICA PRAŽENE MLETE KAVE

1,19

SLANI KREKERJI

2,19

za kg 1,78 €

500 g

za kg 3,50 €

0,39 /

RDEČI FIŽOL RED KIDNEY 410 g/plod 242 g za kg 1,20 €

-23%

-20%

1,45 /

0,79 /

1,89

za kos

DŽEM, GOZDNI SADEŽI/ SLIVA/MARELICA 450 g

za kg 1,76 €

0,99

KAPUÈINO BREZ SLADKORJA 250 g

za kg 5,80 €

-18%

-27%

0,89 /

0,69 /

1,09

BISKVIT S FIGOVIM NADEVOM 240 g

za kg 2,88 €

0,95

-26%

0,99 /

REZINE FARCI CIOK S ČOKOLADNIMI KOŠČKI, 10 KOSOV 300 g

za kg 3,30 €

1,35

KEKSI FOURRÉ S KAKAVOVO KREMO 500 g

za kg 1,78 €

-21%

1,49 / 1,89

KEKSI FROLLINI S SMETANO IN KAKAVOM 700 g

-20%

0,79 / 0,99

ČOKOLADICE S KOKOSOM, 7 KOSOV 175 g

za kg 4,51 €

-21%

1,65 / 2,09

ODLIČNA KAKOVOST

Kakovost preverjena na Biotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani

-26%

0,85 /

TEMNA ČOKOLADA 500 g

za kg 3,30 €

za kg 2,13 €

Galaksija naših blagovnih znamk

1,15

POLNJENI SADNI BONBONI 400 g

za kg 2,13 €


Pametni nakup -20

%

1,19 /

PAPIRNATE SERVIETE, 250 KOSOV

1,49

4.–10. junija 2020

-25%

-30

%

1,99 2,85 /

TOALETNI PAPIR, 3-SLOJNI, 12 ROL

-24

%

2,59 / 3,49

za kos

OLJE ZA LASE, ARGAN IN MAKADAMIJA/ AVOKADO IN GRENIVKA 100 ml za l 25,90 €

-26

%

0,75 /

1,39 /

0,99

1,89

BOMBAŽNE BLAZINICE, 120 KOSOV

-20

%

1,99 /

PRALNI PRAŠEK Z VONJEM SIVKE, 20 PRANJ 1,5 kg za kg 1,33 €

2,49

-20

%

2,49 /

ODSTRANJEVALEC MADEŽEV 1 kg

3,15

-20%

2,39 / za kos

2,99

DETERGENT ZA PRANJE PERILA, VEČ VRST 1,98 l za l 1,21 €

0,10 €

0,08 €

-27%

1,29 / 1,79

OSVEŽILEC ZA WC-ŠKOLJKO, Z BELILOM 2 x 33 g za kg 19,55 €

-25%

0,59 / 0,79

ABRAZIVNE GOBICE Z ZAŠČITO ZA NOHTE, 6 KOSOV

-20%

0,55 / za kos

PAŠTETA ZA PSE, PIŠČANEC/ TELETINA 300 g za kg 1,83 €

0,69

-21%

1,49 / 1,89

BRIKETI ZA MAČKE, S PIŠČANCEM, PURANOM IN ZELENJAVO 2 kg za kg 0,75 €

www.eurospin.si

RAZMAŠČEVALEC V GELU, VONJ LIMONE, KONCENTRAT 1,5 l za l 0,93 €


Sadje in zelenjava

4.–10. junija 2020

1,29 za kg

PARADIŽNIK V GROZDU

1,99

MARELICE

za kg

1,29 za kos

1,29

MELONA

za kg

RUKOLA, PAKIRANA 250 g za kg 5,16 €

0,85

KUMARE

za kg

Misija: vse sveže


Sveže meso

2,69 / 3,29

za kos

MLETO GOVEJE MESO 500 g

za kg 5,38 €

4.–10. junija 2020

Cene veljajo samo za mesnice OMEJENA KOLIČINA

5,29

BALKANSKI ČEVAPČIČI 960 g

za kg 5,51 €

za kos

popust pri blagajni

3,29 /

ZAČINJENE PIŠČANČJE PERUTNIČKE, VEČJE PAKIRANJE

3,99

za kg

5,99 /

SVINJSKA REBRA

7,49

za kg

Sveži kruh -25

%

0,29 /

250 g

za kg 1,16 €

-23

%

0,99 / 1,29

-22

%

0,35 / za kos

0,39

za kos

za kos

BAGETA

4.–10. junija 2020

KRUH S SEMENI, REZAN 500 g

za kg 1,98 €

SKUTNI ŽEPEK 60 g

za kg 5,83 €

0,45

OMEJENA KOLIČINA

1,39 za kos

Misija: vse sveže

GIBANICA 200 g

za kg 6,95 €


Ne spreglej!

od 4. junija 2020 Z oznako kakovosti HOHENSTEIN ‘Analiza vlaken, obstojnost barve’ inštitut uporabniku zagotavlja odsotnost človeku nevarnih kemičnih snovi. Oblačila so preverjena s strani strokovnjakov Hohenstein, ki preverjajo ustreznost, kakovost in velikosti končanih oblačil.

4,99

MOŠKA MAJICA S KRATKIMI ROKAVI S POTISKOM* 100 % bombaž, velikosti: M–XXL, barva: črna ali siva.

4,99 MOŠKA MAJICA S KRATKIMI ROKAVI* 100 % bombaž, velikosti: M–XXL, barva: modra ali bela.

3,99

MOŠKA/ŽENSKA SONČNA OČALA*

9,99

MOŠKE BERMUDA HLAČE*

14,99

MOŠKE HLAČE*

100 % bombaž, velikosti: M–XXL, barva: črna ali siva.

100 % bombaž, velikosti: M–XXL, barve: modra ali siva.

6,99

MOŠKA POLO MAJICA S KRATKIMI ROKAVI*

100 % bombaž, velikosti: M–XXL, barva: modra ali siva.

9,99

za par

MOŠKI NATIKAČI Z ZAPONKAMI*

Usnjena podloga.

Pametni nakup

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

za kos


Ne spreglej! 6,99 9,99 ŽENSKA POLO MAJICA*

od 4. junija 2020

ŽENSKE PAJKICE*

Iz elastičnega bombaža, velikosti: S–XL, barva: modra.

95 % bombaž, 5 % elastan, velikosti: S–XL, barva: modre ali bela.

9,99

ŽENSKE KRATKE HLAČE* 100 % bombaž, velikosti: S–XL, barva: bež ali zelena.

9,99

za par

14,99

ŽENSKI NATIKAČI Z ZAPONKAMI* Usnjena podloga.

12,99

3,99 ULTIMATE

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

PONEV Ø 24 CM*

RIBEŽ*

Iz nerjavnega jekla, na voljo: za ribanje sira, univerzalni ribež ali za ribanje zelenjave.

za kos

2,99

za kos

Prevleka proti sprijemanju, dno posode primerno tudi za indukcijo, barva: zelena ali oranžna.

LUPILNIK KROMPIRJA/ REZALNIK ZELENJAVE NA TRAKOVE*

Rezila iz nerjavnega jekla, s pokrovom za rezila.

3,99

VEČNAMENSKE KUHINJSKE ŠKARJE* Rezila iz nerjavnega jekla, večfunkcijske, z magnetom.

1,99

za komplet

KOMPLET 6 NAMIZNIH NOŽEV*

Rezila iz nerjavnega jekla.

14,99

PONEV Ø 28 CM* Prevleka proti sprijemanju, dno posode primerno za indukcijo, barva: zelena ali oranžna.

www.eurospin.si

ŽENSKA DŽINS JAKNA* Iz elastičnega bombaža, velikosti: S–XL, barva: svetli ali temni džins.


Pametni nakup

! n e c h i r o Sobota n 1,19 /

1,99

MINI LUČKE Z MANDLJI, 8 KOSOV

za kg

RDEČA PAPRIKA

1,19 / 1,99

MORTADELA BOLOGNA IGP, REZINE 150 g za kg 7,93 €

-37%

1,89

328 g za kg 3,63 €

% 0 4 -

0,99 / 1,59

TUNINA V OLJČNEM OLJU 160 g za kg 6,19 €

-37%

1,19 / 1,99

ALUMINIJASTA FOLIJA, 30 M

-40%

od 6. junija 2020

29,99

9,99

MEŠALNIK Z VAKUMSKIM DELOVANJEM*

KUHINJSKA TEHTNICA*

S posodo, s prikazovalnikom LCD, prikaz ure, časovnika in temperature, teža do 5 kg.

4 jeklena rezila, ki se odstranijo za lažje čiščenje, 21.000 vrtljajev na minuto, moč: 350 W. Z vakumsko črpalko za daljše konzerviranje izdelkov, priloženi 2 steklenici iz materiala tritan s prostornino 600 ml.

Pametni nakup

* Slike v letaku so simbolične. Cene in tisk veljavni, razen v primeru tiskarskih napak. Ponudba velja do razprodaje zalog. Prodaja samo v količinah, običajnih za gospodinjstva. Ponudba velja tudi ob nedeljah v odprtih trgovinah.

6. junij 2020


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin by Vsikatalogi.si - Issuu