Skip to main content

Eurospin

Page 1

19.–25. SEP. 2019 -20%

-25%

1,99

1,49

za kos

/ 2,49

Tunina s fižolom/ grahom 2 x 160 g za kg 4,66 €

/ 1,99

Bavarski ementalec

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

slo_dor_C

400 g za kg 4,98 €

-25% Kakovost blagovnih znamk Eurospin se zahvaljujoč pozorni izbiri dobaviteljev in surovin kosa z najbolj znanimi blagovnimi znamkami, hkrati pa zagotavlja največji možni prihranek.

1,

-20%

49 za kos

/ 1,99

Rogljiči s kakavovim/ mareličnim/ kremnim nadevom, 10 kosov 500 g za kg 2,98 €

2,

69

/ 3,39

Pivo Lager 4,7 vol. % 6 x 330 ml za l 1,36 €


-27%

-21%

1,35

1,79

/ 1,85

/ 2,29

Mocarela

Topljeni sir v lističih

4 x 125 g za kg 3,58 €

400 g za kg 3,38 €

-25% Svežina in čudovit mlečni okus v vseh oblikah.

0,59

Zrnati sir Fiocchi di latte 200 g za kg 2,95 €

-14%

-26%

0,42

/ 0,79

0,49

/ 0,49

/ 0,67

Polposneto mleko z 1,5 % m. m., z zamaškom

Smetana za kuhanje 200 ml za l 2,10 €

1l

-21%

-25%

1,

0,

49

/ 1,89

89

Polnjeni mentol bonboni 400 g za kg 2,23 €

/ 1,19

-18%

0,

45

Čokolada z različnimi nadevi

100 g za kos za kg 4,50 €

/ 0,55

Keksi Frollini s smetano in kakavom 700 g za kg 2,13 €

-13% Dan je zagotovo lepši, če je sladek, zato izberite izdelke linije Dolciando.

1,99 / 2,29

Napolitanke s kakavovo kremo 900 g za kg 2,21 €

-19%

1,

69

Švicarska mlečna čokolada z lešniki 300 g za kg 5,63 €

/ 2,09

Izbrana kakovost


19.–25. SEP. 2019

-25%

2,

99

/ 3,99

Mešani morski sadeži za cvrtje 500 g za kg 5,98 €

-27%

-25%

1,

1,99

49

/ 2,75

/ 1,99

Mešanica morskih sadežev za rižoto 300 g za kg 4,97 €

Vsi okusi morja na vaši mizi, zahvaljujoč izdelkom Athena.

-25%

1,

79

Tunina v rastlinskem olju

-15%

1,

4 x 80 g za kg 5,59 €

/ 2,39

za kos

/ 1,89

Tunina solata, mehiška/ mediteranska 230 g za kg 6,91 €

-20%

OMEJENA KOLIČINA

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

59

0,79

4,59

/ 0,99

Temno pivo Premium 5 vol. %

Pivo 5,5 vol. %, s kozarcem 950 ml za l 4,83 €

-15% Različna piva, ki vas bodo prepričala s svojim okusom.

0,75

500 ml za l 1,58 €

-13%

0,65

/ 0,89

/ 0,75

Pšenično pivo Hefeweizen 5 vol. %

Pivo Premium Pils 5 vol. %

500 ml za l 1,50 €

500 ml za l 1,30 €

po nizkih cenah!

-8%

0,43 / 0,47

Radler 2,5 vol. % 500 ml za l 0,86 €

Kosi tunine v oljčnem olju 300 g za kg 6,63 €


19.–25. SEP. 2019

-14%

Grah

1,

19

1 kg

-14%

0,

/ 1,39

-17%

1,

39

Pomfrit

85

1 kg

-20%

4,

/ 0,99

Skutni zavitek 600 g za kg 2,32 €

99

350 g za kg 14,26 €

-21%

2,

19

/ 6,29

-25%

0,89

Skutni štruklji 700 g za kg 3,13 €

/ 2,79

-21%

Panirani žepki, paradižnik in mocarela/ kuhan pršut in za kos mocarela, 4 kosi / 1,19 250 g

/ 1,69

Repki tropskih kozic

1,49

Mini lučke z mandlji, 8 kosov 328 g za kg 4,54 €

/ 1,89

za kg 3,56 €

-20%

popust pri blagajni

7,

59

Kmečka suha klobasa za kg

-25%

popust pri blagajni

-25%

2 ,99

7,49

/ 3,99

/ 9,59

Prekajena prednja krača

popust pri blagajni

/ 9,99

Pršut v kosu za kg

za kg

-21%

3,

-21%

69

/ 4,69

Izletniška salama 500 g za kg 7,38 €

2,

19

/ 2,79

Pizza šunka 800 g za kg 2,74 €

-22%

-25%

0,

89

/ 1,19

Puranja pečenka, rezine 100 g za kg 8,90 €

0,85 / 1,09

Nepikantna panceta v kockah 2 x 80 g za kg 5,31 €


19.–25. SEP. 2019 Brie

-16%

0,

99

200 g za kg 4,95 €

0,

/ 1,19

-33%

0,99

Krompirjevi njoki

-30%

55

OMEJENA KOLIČINA

1,

500 g za kg 1,10 €

45

4 x 100 g za kg 3,63 €

/ 0,79

Pirina moka 1 kg

-17%

-21%

0,65

/ 1,49

Mlečni sadni desert

Dolgozrnati riž B, parboiled

250 g za kg 2,60 €

2 kg za kg 0,85 €

-20%

0,

/ 0,45

-33%

79

2,

/ 0,99

Kečap 560 g za kg 1,41 €

99

/ 4,49

Oljčno olje 1l

SUPER

-18%

0,45 / 0,55

Dvojni paradižnikov koncentrat 200 g za kg 2,25 €

-20%

0,39 / 0,49

Dodatek k jedem z zelenjavo 250 g za kg 1,56 €

PONUDBA

500 g za kg 0,78 €

/ 0,49

0,35

/ 2,15

Široki jajčni rezanci Pappardelle

0,

39

-22%

1,69

/ 0,79

Tekoči jogurt z 1,3 % m. m.

-20%

Gobova kremna juha z lisičkami 62 g za kg 5,65 €


19.–25. SEP. 2019

0,

25

Pašteta s šunko 75 g za kg 3,33 €

-17%

0,

/ 0,33

-29%

0,

39

Rjavi fižol

29

400 g/plod 240 g za kg 1,21 €

-27%

1,

/ 0,35

Soda bikarbona 500 g za kg 0,78 €

-30%

1,

29

Kava 100 % Arabica

-10%

1,

250 g za kg 5,16 €

0,

69

Hruškov/ breskov nektar

Dvobarvni kremni namaz 750 g za kg 2,25 €

1,

49

Vino Vranec 1l

SUPER

0,59

za kos

3,39 / 4,29

Pijača Cola z okusom limone/manj sladkorja 1,5 l za l 0,39 €

Rumeni muškat, polsladek 750 ml za l 4,52 €

565 g/plod 340 g za kg 2,32 €

-20%

1,

19

Sladica Tiramisù 400 g za kg 2,98 €

-25%

za kos 3 x 200 ml za l 1,15 €

-20%

0,

79

Ananas, v rezinah

/ 1,49

/ 1,99

OMEJENA KOLIČINA

-31% / 1,15

/ 1,89

OMEJENA KOLIČINA

69

500 g za kg 2,58 €

/ 1,79

/ 1,85

/ 0,55

29

Praženi arašidi v lupini

PONUDBA

Minister za zdravje opozarja: uživanje alkohola lahko škoduje zdravju.

-24%


19.–25. SEP. 2019 OMEJENA KOLIČINA Toaletni papir,

4,

recikliran, 2-slojni, 12 rol

99

-20%

0,

79

Papirnati robčki, 3-slojni, 100 kosov

za kos

/ 0,99

-20%

1,

2,

99

Dišeča vodica za telo 200 ml za l 14,95 €

za kos

1,

Brivnik z dvojnim rezilom, 20 kosov

89

/ 1,19

600 ml za l 1,32 €

za kos

-21%

2 ,49

29

/ 3,19

za kos

Tekoči detergent za perilo Superbianco 3l za l 0,83 €

Gel za britje za občutljivo/ normalno kožo Gel za WC, z belilom

0,

79

Tekoče milo, več vrst

/ 0,99

/ 1,75

-25%

-20%

/ 3,99

-26%

59

/ 1,99

0,

-25%

0,06 €

200 ml za l 6,45 €

-24%

1,35

1l

SUPER

za kos

/ 1,79

PONUDBA

Mehčalec, vonj pomladna svežina/ harmonija vrtnic 4l za l 0,34 €

-25%

0,59 / 0,79

Osvežilec za WC-školjko, z belilom, 2 kosa

-31%

0,89 / 1,29

Hrana za mačje mladiče Premium 4 x 100 g za kg 2,23 €

-28%

0,49

Pašteta za pse, piščanec/ teletina

za kos 300 g za kg 1,63 €

/ 0,69


SADJE in ZELENJAVA

0,

99

19.–25. SEP. 2019

Jabolka gala

SUPER

za kg

PONUDBA

VSAK DAN SVEŽE sadje in zelenjava!

1,

29 za kg

za kg

Solatni paradižnik

Limone

1,

1,

29

49

Špinača, pakirana 500 g za kg 2,98 €

za kos

0,60 za kg

Rdeči krompir, pakiran 5 kg za kos 2,99 €


Sveže MESO

2 ,59

za kos

Piščančja nabodala 400 g za kg 6,48 €

/ 3,29

19.–25. SEP. 2019 popust pri blagajni

3,

29 za kg

/ 3,99

Začinjene piščančje perutničke, večje pakiranje

OMEJENA KOLIČINA

4,

19

Mleto mešano meso 900 g za kg 4,66 €

4,69

za kg

/ 5,49

za kos

Mlada goveja rebra/prsa

19.–25. SEP. 2019

Sveži KRUH Pletenka z makom

-40%

0,15

80 g za kg 1,88 €

za kos

-20%

0,95

za kos

/ 0,25

/ 1,19

Domači mešani hleb 500 g za kg 1,90 €

Turist štruca, rezana

-14%

0,

85 za kos

/ 0,99

800 g za kg 1,06 €

OMEJENA KOLIČINA

1,59 Čokoladna kocka 2 x 125 g za kg 6,36 €


ZA jesenska vrtna opravila 54,

59,

99

99

OD 19. SEP. 2019

Električna verižna žaga* Samodejno podmazovanje verige, zaščita pred povratnim udarcem, 35-centimetrski rez, moč 1800 W.

Teleskopski obrezovalnik dreves* Aluminijast nastavljiv ročaj dolžine od 292 do 363 cm, v obliki črke T, natančna kaljena rezila iz materiala proti sprijemanju.

49,99

Žaga za veje*

BATERIJA ENKHO PROFESSIONAL

Z baterijo 20 V 2 Ah. Nastavljiva hitrost, funkcija optimizacije, zamenljivo rezilo, prereže les debeline 100 mm.

Baterija je uporabna pri vseh ENKHO PROFESSIONAL in EURO GARDEN aparatih.

39,99

Pihalnik listja*

BATERIJA ENKHO PROFESSIONAL

Z baterijo 20 V 2 Ah. Hitrost zračnega pretoka do 120 km/h, brezžičen, mehko držalo.

Baterija je uporabna pri vseh ENKHO PROFESSIONAL in EURO GARDEN aparatih.

Jeklen rastlinjak* S pregrinjalom iz materiala PVC in 3 policami, mere: 69 x 49 x 128 cm.

11,

99

Plastičen regal s 4 policami* Za uporabo v zaprtih prostorih, mere: 60 x 30 x 133 cm, nosilnost: 20 kg na polico, bež barve.

8,99 Žaga 3 v 1* Rezilo se zavrti za 180°. Priloženi sta 2 rezili za les in kovino.

5,

99 za kos

Teleskopske grablje Lahek aluminijast ročaj nastavljive dolžine od 82 do 160 cm. Nastavljiva širina od 19 do 54 cm. Teleskopska metla Lahek aluminijast ročaj nastavljive dolžine od 103 do 146 cm, širina 29 cm.

4,

99

85-litrska zložljiva vreča za odpadke* Z 2 ročajema in 2 držaloma za prenašanje. Primerna za listje in veje.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

16,

99


OD 19. SEP. 2019

ZA avtomobil 15,

99 za komplet

14-delni komplet prevlek za avtosedeže* Komplet za 2 prednja sedeža in 1 zadnji sedež ter 5 prevlek za naslonjala za glavo. Opremljeni z obročki za nastavitev višine naslonov in narejeni iz trpežnega poliestra.

18,99

za komplet

Komplet prevlek za avtosedeže* 100 % poliester, primerne za vse vrste vozil, komplet vsebuje: 2 prevleki za prednje sedeže, 2 prevleki za zadnje sedeže, s prevlekami za naslonjala za glavo, različne barve.

6,

4,

99

99

Prevleka za volan* Univerzalna velikost, udobna, praktična in preprosta za namestitev, različni modeli in barve.

49,

99

Športna prevleka za avtosedeže*

Avtoradio MAJESTIC z dvojnim uglaševalcem FM IN DAB+* Dvojni USB-vhod, ki omogoča sočasno polnjenje telefona in poslušanje glasbe, pomožni vhod na sprednji strani (AUX IN), vgrajen Bluetooth za prostoročno telefoniranje, daljinski upravljalnik, črna barva, moč 180 W.

*Ta izdelek je na voljo v omejeni količini. Ponudba velja do razprodaje zalog.

Iz poliestra, preprosta za namestitev. Z barvnimi vstavki, mere: 106 x 45 cm.

7,

99 za komplet

Komplet 4 avtomobilskih preprog* Komplet vsebuje 2 prednji in 2 zadnji preprogi, univerzalne velikosti. Preproge so narejene iz gume in materiala PVC ter imajo spodnji del, ki ne drsi.

5,

99 za komplet

Komplet 4 tkanih avtomobilskih preprog*

1,

99

Univerzalne metlice za brisalce* Trak iz naravne gume s prevleko iz grafita. Različni modeli in mere.

za kos

Komplet vsebuje 2 prednji in 2 zadnji preprogi, univerzalne velikosti z barvnim robom.

1,

99 za komplet

Komplet 5 krp iz mikrovlaken* Mere: 30 x 40 cm (vsaka), različne barve.


0,89

21.

Banane

za kg

SEP. 2019

-40%

1,

-35%

55

0,55

za kos

/ 2,59

Sadna pijača, ananas/ rdeče sadje 1,5 l za l 0,37 €

-40%

2 ,39

za kos

/ 0,85

/ 3,99

Barjene klobase, 12 kosov

Tekoči detergent za perilo, aloja/sivka, 50 pranj

1 kg

popust pri blagajni

-25%

10,

4l za l 0,60 €

39

/ 13,89

0,05 €

Grana Padano, zorjen več kot 16 mesecev za kg

59,

99

Ciklonski sesalnik brez vrečke* Pralni filter HEPA, snemljivi rezervoar s prostornino 2,5 l, večnamenska krtača za tla in preproge, teleskopska kovinska cev, samodejni navijalnik kabla, ročaj za prenašanje, velika kolesa, moč: 800 W.

59,

99

Likalna postaja* Ročaj iz plute, aluminijasta plošča, nastavitev temperature in pare, prostornina jeklenega kotlička: 1000 ml, samodejni navijalnik kabla, moč: 2100 W.

Pri nas lahko kupite

SPREMLJAJTE NAS NA FACEBOOKU

DARILNE BONE za

Predloge, pohvale, pritožbe, reklamacije ali vprašanja nam pošljite na elektronski naslov:

10 €, ki so praktično

ali nas pokličite na brezplačno telefonsko številko 080 19 50. Na voljo smo vam od ponedeljka do petka: 7:00—20:00. (klici so možni samo znotraj Slovenije)

darilo za vaše najbližje.

EUROSPIN EKO d.o.o., Renški Podkraj 64, 5292 Renče

IN INSTAGRAMU

informacije@eurospineko.si


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin by Vsikatalogi.si - Issuu