Skip to main content

DM

Page 1

Veljavnost kataloga od 21. 11. do 11. 12. 2023 oz. do razprodaje zalog.

KATALOG DECEMBER 2023

Moje najljubše darilo: iskreno veselje!


Čarobnost je v zraku! Prihaja najlepši del leta! Čas, poln čarobnih trenutkov, veselja, radosti in obdarovanja najbližjih. Začnite s pisanjem liste želja. Navdih in praznični duh vas že pričakujeta v dm-u, kjer boste našli številne ideje za darila, darilne sete, dišave, izdelke za popolno razvajanje in še več. Ob tem lahko do 11. 12. 2023 prejmete še 30× točke na darilne sete z aktivacijo kupona v aplikaciji Moj dm. Obiščite dm prodajalne in odkrijte pestro praznično ponudbo. Vaš dm Dodatne storitve: na dm.si, v aplikaciji Moj dm in v izbrani dm prodajalni.

Brezplačen WiFi

Aplikacija Moj dm

Nakupujte vedno in povsod

Hitri prevzem

Zbirajte točke in prihranite


Naj se praznična pravljica prične! Balea Hydrogel blazinice za pod oči s hialuronom, izvlečkom pasijonke in kofeinom 2 kosa

Balea Glow fluid za roke 75 ml

089

1

€

49

0,45 € za 1 kos

VEDNOUGODNO od 04.2023 0,89 €

€

1,99 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 09.2023 1,49 €

Balea kremni losjon za telo na oljni osnovi 200 ml

1

99 €

1,00 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 08.2023 1,99 €

Balea Bloomy Dreams losjon za telo 200 ml

189 €

0,95 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 08.2023 1,89 €

Balea Make a Wish tekoče milo za roke 500 ml

099 €

0,20 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 09.2023 0,99 €

Balea Intensiv Pflege maska za lase z vonjem vanilje in mandljevim oljem, 3 v 1 300 ml

199 €

0,66 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 02.2023 1,99 €


Česa si najbolj želim? Nepozabnih trenutkov! dmBio krhko pecivo z vaniljo 100 g

219 €

2,19 € za 100 g VEDNOUGODNO od 10.2023 2,19 €

dmBio medenjaki s čokoladnim oblivom in posipom 150 g

3

29 €

2,19 € za 100 g VEDNOUGODNO od 10.2023 3,29 €

dmBio veganski adventni koledar 380 g

19

95 €

5,25 € za 100 g VEDNOUGODNO od 09.2023 19,95 €

dmBio hišica iz medenjakov 730 g

1199 €

1,64 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 06.2023 11,99 €

Profissimo serviete 33 x 33 cm 20 kosov

1

49 €

0,07 € za 1 kos VEDNOUGODNO od 09.2023 1,49 €

Profissimo dišeča sveča z vonjem jabolka in cimeta

299 €

VEDNOUGODNO od 08.2021 2,99 €


NEGA

Balea Magic Winter Times krema za roke 30 ml

059

Balea Soft balzam za telo na oljni osnovi 200 ml

1,97 € za 100 ml

399

VEDNOUGODNO od 08.2023 0,59 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 3,99 €

€

Balea Magic Winter Times kremni gel za prhanje 300 ml

0

Balea olje za telo 5v1 150 ml

89 €

0,30 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 08.2023 0,89 €

229

€

€

2,66 € za 100 ml

1,15 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 08.2023 2,29 €

alverde Invisible dezodorant s kroglico 50 ml

3

49 €

6,98 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 06.2023 3,49 €

alverde solni piling na oljni osnovi 250 g

3

89 €

1,56 € za 100 g VEDNOUGODNO od 05.2023 3,89 €

alverde Softe Pflege kremno-oljni gel za prhanje 200 ml

2

19 €

1,10 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 08.2023 2,19 €


Na vsakem koraku me čaka nekaj lepega. Učinkovit magnezij z aloe vero Pomaga pri mišičnih krčih, kalcinaciji in osteoporozi. Že nekaj razprškov po koži dnevno poskrbi za učinkovito absorpcijo magnezija. Ne povzroča prebavnih motenj. Narejeno v Sloveniji.

adidas Control antiperspirant s kroglico 50 ml

4

19 €

CRYSTAL Unscented dezodorant v spreju 118 ml

8

39 €

7,11 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 07.2023 8,39 € 08.2022 9,29 €

8,38 € za 100 ml MAGNESIUM POWER Aloe Vera magnezijevo olje v steklenički 100 ml

14

99 €

14,99 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 01.2021 14,99 €

AFRODITA COSMETICS Ho Ho Ho nežno tekoče milo za roke 300 ml

369 €

1,23 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 09.2023 3,69 €

VEDNOUGODNO od 04.2023 4,19 €

AFRODITA COSMETICS Ho Ho Ho praznična krema za roke 50 ml

269 €

5,38 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 09.2023 2,69 €


NEGA

Večnamensko milo Dermatološko testirano ter primerno tudi za občutljivo kožo. Aktivno oglje poskrbi za nežen piling, kokosovo olje deluje protivnetno, oljčno olje pa kožo navlaži. Lahko se ga uporabi tudi za britje.

PHILIPS One Blade 360 sistemski brivnik

BRAUN Beard Trimmer Series 3 urejevalnik brade

€

€

44

99

VEDNOUGODNO od 09.2023 44,99 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 53,99 €

DR JACKSON Potion 1.0 gel za prhanje in šampon za lase 2v1 200 ml

alverde MEN Sensitive krema za britje s konopljinim oljem in bisabololom, 75 ml

799 €

4,00 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 07.2023 7,99 €

Karbonoir trdo milo z aktiviranim ogljem 100 g

14

99 €

14,99 € za 100 g VEDNOUGODNO od 05.2023 14,99 € Derma eco Anti-Age učvrstitvena krema za obraz 50 ml

1169 €

2,34 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 10.2023 11,69 € 07.2023 12,99 €

53

99*

SOLEA univerzalna krema 150 ml

2

79 €

1,86 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 06.2022 2,79 €

Balea negovalni losjon s hialuronsko kislino 2v1 200 ml

1

349 €

4,65 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 09.2023 3,49 € AFRODITA COSMETICS 100% Spa Nourish Gold sladkorni piling za telo 175 g

719 €

4,11 € za 100 g VEDNOUGODNO od 10.2023 7,19 € 08.2023 7,89 €

Balea antiperspirant s kroglico, 5 v 1 50 ml

1,00 € za 100 ml

0

VEDNOUGODNO od 07.2023 1,99 €

VEDNOUGODNO od 08.2023 0,99 €

99 €

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog.

99 €

1,98 € za 100 ml


Všeč mi je svilnato mehka koža. SkinFairytale AtopicCream krema za občutljivo kožo, nagnjeno k alergijam 50 ml

Krema za nego kože v času virusnih obolenj ImmuneBoost je naravna mešanica masel, olj ter eteričnih olj. Izdelek je posebej primeren za nego kože v času prehladov, viroz ter ob zmanjšani imunski odpornosti. Koži daje občutek toplote, dodana eterična olja pa z aromaterapevtskim učinkom lahko pripomorejo h krepitvi imunskega sistema. SkinFairytale ImmuneBoost krema za nego kože v sezoni prehladov in viroz 50 ml

17

49

19

49*

VEDNOUGODNO od 11.2022 19,49 €

SkinFairytale EasyBreathe krema za nego kože v sezoni prehladov in mokrega kašlja 50 ml

17

49 €

34,98 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 12.2022 17,49 €

€

34,98 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 11.2022 17,49 €

CeraVe krema za suho kožo rok s 3 bistvenimi ceramidi in hialuronsko kislino 50 ml

6

€

38,98 € za 100 ml

29* €

12,58 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 11.2023 6,29 €

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog.

SkinFairytale CalmDown krema za nego kože ob suhem kašlju in nespečnosti 50 ml

1849 €

36,98 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 12.2022 18,49 €

CeraVe vlažilni losjon za telo za suho in zelo suho kožo s 3 bistvenimi ceramidi in hialuronsko kislino 236 ml

15

79* €

6,69 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 11.2023 15,79 €


Nakupujte tudi na

dm.si

NEGA OBRAZA

Moj dm

Nega in make up v eni formuli Obarvana vlažilna krema odlično prekrije nepravilnosti, kot so mozoljčki, razširjene pore in znaki utrujenosti ter se popolnoma prilagodi tenu vaše kože.

AFRODITA COSMETICS Why Mask B3 Niacinamide maska za obraz 2 x 6 ml

219

0,87 € za 100 ml

1,83 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 10.2023 2,19 €

VEDNOUGODNO od 05.2023 3,49 €

AFRODITA COSMETICS Skin Specialist Collagen serum za obraz 30 ml

HADA LABO TOKYO Lift Super 3D-Hydration dnevno-nočna krema za obraz 50 ml

€

5,60 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 08.2023 16,79 € AFRODITA COSMETICS BB tonirana krema za obraz 3v1 Medium 30 ml

VEDNOUGODNO od 04.2023 22,69 €

5

€

€

1,20 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 08.2023 5,99 €

VEDNOUGODNO od 08.2023 10,49 € Cotoneve Aqua Life bombažne vatne blazinice s termalno vodo Bormio 80 + 20 kosov

FaceBoom encimski puder za čiščenje obraza 20 g

€

€

VEDNOUGODNO od 06.2023 1,89 € 05.2023 2,59 €

€

4,54 € za 10 ml

99

3,50 € za 10 ml

0,19 € za 10 kosov

2269 Balea Beauty Collagen dnevna krema za obraz, ZF 15 50 ml

49

189

349 €

€

1679

10

Balea micelarna voda za mešano in občutljivo kožo 400 ml

589

2,95 € za 10 g VEDNOUGODNO od 11.2023 5,89 € 08.2023 6,99 €

Balea Beauty Hyaluron koncentrat za učvrstitev kože na obrazu 7 x 1 ml

3

99 €

5,70 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 02.2023 3,99 €


Ne potrebujem razloga, da se praznično naličim. PUPA MILANO Petalips mat rdečilo za ustnice odtenek 001

14

EVELINE COSMETICS Choco Glamour glos za ustnice več odtenkov

99* €

6

VEDNOUGODNO od 11.2023 14,99 € 09.2023 17,99 €

EVELINE COSMETICS Choco Glamour tekoče senčilo za veke več odtenkov

6

39* €

VEDNOUGODNO od 09.2023 6,39 €

99* €

VEDNOUGODNO od 09.2023 6,99 €

EVELINE COSMETICS Choco Glamour bronzer več odtenkov

9

99* €

VEDNOUGODNO od 09.2023 9,99 €

catrice Soft Glam Filter tekoča podlaga za obraz več odtenkov

8

19* €

VEDNOUGODNO od 07.2023 8,19 € REAL TECHNIQUES Mini Holidaze set gobice in čopičev

17

99 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 17,99 € * Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog.


PARSA BEAUTY Lov.U oblikovalnik obrvi

4

Barva za obrvi syoss Brow

99

Barva za obrvi syoss Brow Tint vsebuje formulo visoke kakovosti, ki jo uporabljajo v frizerskih salonih za barvanje obrvi. Trajna barva s pomočjo razvijalca barve v obliki gela prodre globoko v notranjost obrvi in zagotavlja dolgotrajne barvne rezultate, kremasta tekstura pa omogoča preprost in enakomeren nanos s čopičem. Z barvo za obrvi Syoss lahko ustvarite popolne obrvi naravnega videza kar doma. Poudarite, poživite in definirajte svoje obrvi s profesionalno in trajno barvo Syoss Brow Tint.

MAX FACTOR 2000 Calorie gel maskara za obrvi več odtenkov

969 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 9,69 €

syoss barva za obrvi več odtenkov

9

€

VEDNOUGODNO od 11.2022 4,99 €

99 €

VEDNOUGODNO od 11.2023 9,99 € 10.2023 11,99 €

KISS My Lash But Better umetne trepalnice

899 €

VEDNOUGODNO od 01.2023 8,99 €

HIT TEDNA Ponudba velja od 21. 11. 2023 do 27. 11. 2023.

DARILO Ob nakupu Deborah 24Ore Instant Maxi Volume maskare s ceramidi vam podarimo Deborah 24Ore Instant Maxi Volume Extra Black maskaro.

Aktivnost poteka v vseh dm prodajalnah od 21. 11. 2023 do 27. 11. 2023 oz. do razdelitve 3470 maskar. Ugodnosti iz aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah in ne velja v spletni trgovini dm.si.


Omamna dišava je moj najboljši navdih. CAROLINA HERRERA Very Good Girl Glam ženska parfumska voda 30 ml

LANCÔME La Vie Est Belle Florale ženska toaletna voda 50 ml

92

8829

99

€

€

29,43 € za 10 ml

18,60 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 10.2023 92,99 € 03.2023 99,99 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 88,29 € 09.2023 94,99 €

YVES SAINT LAURENT Mon Paris Couture ženska parfumska voda 50 ml

DOLCE & GABBANA Lily ženska toaletna voda 30 ml

83

62

99

69 €

€

21,00 € za 10 ml

16,74 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 10.2023 62,99 € 06.2023 69,99 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 83,69 € 06.2023 89,99 €

HUGO BOSS Woman Extreme ženska parfumska voda 75 ml DOLCE & GABBANA L'Imperatrice ženska toaletna voda 100 ml

6389 €

6,39 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 10.2023 63,89 € 03.2023 70,99 €

51

19 €

6,83 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 10.2023 51,19 € 09.2023 54,99 €


ELLE L'Edition ženska parfumska voda 30 ml

ARIANA GRANDE Sweet Like Candy ženska parfumska voda 30 ml

39

14

99

99

€

5,00 € za 10 ml

€

VEDNOUGODNO od 10.2023 14,99 € 08.2023 19,99 €

13,33 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 11.2023 39,99 € 11.2023 46,99 €

NAOMI CAMPBELL Here to Shine ženska toaletna voda 30 ml

2249

Pepe Jeans Bright ženska parfumska voda 30 ml

20

€

7,50 € za 10 ml

49

VEDNOUGODNO od 10.2023 22,49 € 04.2023 29,99 €

€

6,83 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 10.2023 20,49 € 09.2023 27,29 €

s.Oliver So Pure ženska toaletna voda 30 ml

1729 €

Christina Aguilera Definition ženska parfumska voda 50 ml

5,76 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 10.2023 17,29 € 03.2023 22,99 €

2959 €

5,92 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 10.2023 29,59 € 03.2023 39,39 €

ONCE UPON A fragrance Love At First Scent ženska toaletna voda 100 ml

17

99 €

1,80 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 10.2022 17,99 €


Vonj po prazničnem veselju. GIORGIO ARMANI Code moška toaletna voda 30 ml

64

99 €

21,66 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 10.2023 64,99 € 10.2023 69,99 €

s.Oliver For Him moška toaletna voda 30 ml

17

99 €

6,00 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 10.2023 17,99 € 05.2023 19,19 €

KARL LAGERFELD moška toaletna voda 50 ml

2879 €

5,76 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 10.2023 28,79 € 06.2023 31,99 €

Calvin Klein Man moška toaletna voda 100 ml

42

79 €

4,28 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 10.2023 42,79 € 09.2023 45,99 €

ANTONIO BANDERAS The Secret moška toaletna voda 100 ml

2349 €

2,35 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 10.2023 23,49 € 03.2023 31,29 €

ONCE UPON A fragrance Someone moška toaletna voda 100 ml

1799 €

1,80 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 10.2023 17,99 €


DARILNI SETI

Balea Sauna darilni set • koncentrat evkaliptusa, 50 ml • koncentrat pomaranče in limone, 50 ml • koncentrat sivke, 50 ml

BAYLIS & HARDING Sweet Mandarin & Grapefruit Luxury darilni set • gel za prhanje, 50 ml • maslo za telo, 50 ml • krema za roke, 50 ml • trdo milo, 50 g

799

19

€

VEDNOUGODNO od 10.2023 7,99 €

AFRODITA COSMETICS Ho Ho Ho darilni set • gel za prhanje, 150 ml • krema za telo, 150 ml

11

99 €

VEDNOUGODNO od 08.2023 11,99 €

Camomilla Black Rose darilni set • losjon za telo, 25 0ml • gel za prhanje z bleščicami, 250 ml

16

99 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 16,99 €

99 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 19,99 €

Camomilla Christmas Treat darilni set • krema za roke Fresh Pine, 60 ml • krema za roke vanilja in brusnica, 60 ml

999 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 9,99 €

BAYLIS & HARDING Signature Collection peneča kopel v obliki božične krogle 250 ml

11

49 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 11,49 €


Obožujem obdarovanja! alverde MEN darilni set za nego telesa • gel za prhanje Wild, 100 ml • gel za prhanje Free, 100 ml • gel za prhanje Strong, 100 ml

4

99 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 4,99 €

Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair darilni set za nego las • šampon za lase, 250 ml • balzam za lase, 200 ml

7

AFRODITA COSMETICS Gentlemen Only moški darilni set • gel za prhanje, 230 ml • šampon za lase, 150 ml

1399 €

VEDNOUGODNO od 08.2023 13,99 €

Bruno Banani Magic Man moški darilni set • dezodorant v spreju, 150 ml • gel za prhanje, 250 ml

799 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 7,99 €

99 €

VEDNOUGODNO od 08.2023 7,99 €

PALMOLIVE Arctic Man moški darilni set • gel za prhanje Cool Splash, 500 ml • gel za prhanje Energising, 250 ml • dezodorant Pure Arctic, 50 ml

1099 €

VEDNOUGODNO od 08.2023 10,99 €

IDC INSTITUTE moški darilni set • gel za umivanje obraza, 100 ml • vodica za po britju, 100 ml • gel za prhanje, 120 ml • brisačka

2999 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 29,99 €


DARILNI SETI alverde Winter darilni set 3 kopalnih krogel 3 x 50 g

799 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 7,99 € IDC INSTITUTE Country Flowers ženski darilni set • gel za prhanje, 100 ml • losjon za telo, 80 ml • kopalna sol, 150 g

1199 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 11,99 €

women'secret Intimate ženski darilni set • parfumska voda, 100 ml • losjon za telo, 200 ml

29

99

Pepe Jeans Bright ženski darilni set • parfumska voda, 30 ml • gel za prhanje, 60 ml • losjon za telo, 60 ml

2899 €

€

VEDNOUGODNO od 08.2023 29,99 €

VEDNOUGODNO od 08.2023 28,99 €

GIVING FRIDAY V petek, 24. 11., bo dm

5% DOBRODELNI namenil v PETEK dobrodelne namene! celotnega dnevnega prometa

24.11.

#DMDOBRODELNOST


Naj bo daril na pretek! Balea MEN Merry Christmas adventni koledar 1 kos

19

99 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 19,99 €

DEIN BESTES adventni koledar za pse 1 kos

19

99 €

VEDNOUGODNO od 08.2023 19,99 €

MAKEUP REVOLUTION Emily in Paris adventni koledar 1 kos

61

99 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 61,99 €

Odkrijte okence spletnega adventnega koledarja. Novo presenečenje vsak dan od 1. 12. 2023 na dm.si/adventni-koledar.

Balea May Your Days Be Merry and Bright adventni koledar 1 kos

20

99 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 20,99 €

dmBio adventni koledar s čokolado 75 g

299 €

3,99 € za 100 g VEDNOUGODNO od 09.2023 2,99 €

alverde adventni koledar za nego kože 1 kos

2299 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 22,99 €


PARSA BEAUTY obroč za lase iz spominske pene 1 kos

8

ebelin sponka za lase 1 kos

549

€

VEDNOUGODNO od 02.2023 8,99 €

€

VEDNOUGODNO od 10.2021 5,49 €

99

PARSA BEAUTY krtača za lase 1 kos

1299 €

PARSA BEAUTY preklopno ogledalo 1 kos

999

VEDNOUGODNO od 02.2023 12,99 €

€

VEDNOUGODNO od 10.2018 9,99 €

28 UR DOBRODELNOSTI Za mnoge prazniki žal niso čas obdarovanja in nakupovanja daril. Pri dm drogerie markt si želimo, da bi lahko tudi letos širili čarobnost prazničnega časa, zato bomo že 9. leto zapored skupaj z Radiem 1 sodelovali pri dobrodelni akciji 28 ur dobrodelnosti ter s tem pomagali posameznikom in družinam, ki potrebujejo pomoč. Vabimo vas, da skupaj z nami polepšate praznike ljudem v stiski! Z zbiranjem sredstev v dm prodajalnah začnemo v petek, 1. 12. 2023.

Do vključno 21. 12. 2023 lahko zato ob obisku dm prodajalne po želji donirate 0,5 € ali 5 €. Za več informacij se obrnite na prodajno osebje na blagajni.

RADIO1 modra

PANTONE: 287C CMYK: 100%, 65%, 0%, 10% RGB: 0%, 88%, 160%

Vsa zbrana sredstva bomo nakazali USTANOVI RADIO 1 (ENA) – FUNDACIJA PREPROSTO BLIZU, ki jih bo namenila socialno šibkejšim družinam. Te bomo obdarili v času »28-urne dobrodelnosti« z Radiem 1, ki bo potekala od 21. 12. 2023 od 5. ure zjutraj do 22. 12. 2023 do 9. ure zjutraj!

RADIO1 oranžna

PANTONE:

143C

CMYK:

0%, 39%, 85%, 0%

RGB:

250%, 169%, 63%


USTVARI SVOJO

lepoto

OB NAKUPU IZDELKOV Gliss in Taft.

20X TOČKE

Aktivnost poteka ob nakupu izdelkov Gliss ter Taft in predložitvi active beauty kartice v vseh dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si od 21. 11. do 8. 1. 2024 oz. do razprodaje zalog. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi.


SCHWARZKOPF

Schwarzkopf Gliss Ultimate Repair šampon za izrazito poškodovane lase 400 ml

4

99 €

1,25 € za 100 ml

Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive šampon za slamnate in razcepljene lase 400 ml

4

99 €

1,25 € za 100 ml

Schwarzkopf Gliss Blonde Hair Perfector šampon proti rumenim odtenkom 250 ml

5

59 €

2,24 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 10.2023 4,99 € 09.2023 6,39 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 4,99 € 09.2023 6,39 €

VEDNOUGODNO od 11.2023 5,59 € 10.2023 6,39 €

Schwarzkopf Gliss 7 Sec Ultimate Repair tretma za izrazito poškodovane lase 200 ml

Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive Express balzam za slamnate in razcepljene lase 200 ml

Schwarzkopf Gliss Split Ends Miracle Express balzam za poškodovane in razcepljene lase 200 ml

€

€

8

4,20 € za 100 ml

639

3,20 € za 100 ml

639

VEDNOUGODNO od 11.2023 8,39 €

VEDNOUGODNO od 11.2023 6,39 €

VEDNOUGODNO od 11.2023 6,39 €

Schwarzkopf Gliss Daily Oil Elixir olje za izrazito poškodovane in suhe lase, 75 ml

Schwarzkopf Gliss Oil Nutritive serum za razcepljene konice 50 ml

39

8

Schwarzkopf Gliss Night Elixir nočni serum za izrazito poškodovane lase 100 ml

849 €

8,49 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 08.2023 8,49 € 07.2023 9,99 €

€

3,20 € za 100 ml

11,99 € za 100 ml

6

VEDNOUGODNO od 08.2023 8,99 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 6,49 €

Schwarzkopf Gliss Night Elixir nočni serum za normalne in suhe lase 100 ml

Schwarzkopf Gliss Night Elixir nočni serum za razcepljene lase 100 ml

99 €

849 €

8,49 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 08.2023 8,49 € 07.2023 9,99 €

49 €

12,98 € za 100 ml

849 €

8,49 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 08.2023 8,49 € 07.2023 9,99 €


Le najboljše za moje lase! Inebrya Color Perfect šampon za barvane lase 300 ml

Inebrya Demi barvni preliv za lase več odtenkov

8

9

99

99 €

3,33 € za 100 ml

€

VEDNOUGODNO od 10.2023 9,99 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 8,99 €

Delia COSMETICS Cameleo barvni šampon za lase več odtenkov

1

59 €

BRELIL PROFESSIONAL Hair Express serum v spreju za hitrejšo rast las 100 ml

2099 €

20,99 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 10.2023 20,99 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 1,59 €

icecream Keratin 2-fazni obnovitveni balzam za lase v spreju 200 ml

REVOX B77 Plex darilni set za nego las v 5 korakih

4999 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 49,99 €

1199 €

6,00 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 10.2023 11,99 €


Poiščite svoje ugodnosti

10X TOČKE na ambientalne sveče, dišave in osvežilce zraka v bivalnih prostorih* *Ne velja na nagrobne sveče.

V APLIKACIJI Moj dm! 20X TOČKE na kreme za roke* *Ne velja na darilne sete, ki vsebujejo kremo za roke.

AKTIVIRAJ ZDAJ

20X TOČKE na kozmetične izdelke za oblikovanje las* AKTIVIRAJ ZDAJ

30X TOČKE AKTIVIRAJ ZDAJ

AKTIVIRAJ ZDAJ

AKTIVIRAJ ZDAJ

25X TOČKE na izdelke POLICE

AKTIVIRAJ ZDAJ

25X TOČKE

20X TOČKE na izdelke Milani

AKTIVIRAJ ZDAJ

AKTIVIRAJ ZDAJ

20X TOČKE na izdelke Neutrogena

AKTIVIRAJ ZDAJ

20X TOČKE

20X TOČKE na izdelke LifeStyles

AKTIVIRAJ ZDAJ

na izdelke LISTERINE

25X TOČKE na izdelke BOURJOIS PARIS

na izdelke Shiatsu

30X TOČKE

AKTIVIRAJ ZDAJ

30X TOČKE

na izdelke TANGLE TEEZER

AKTIVIRAJ ZDAJ

30X TOČKE na električne ščetke in nastavke Oral-B

na izdelke Aquafresh

na darilne sete**

*Ne velja na suhe šampone.

AKTIVIRAJ ZDAJ

na izdelke CRYSTAL

30X TOČKE

AKTIVIRAJ ZDAJ

10X TOČKE na izdelke VITAMIN WELL

AKTIVIRAJ ZDAJ

AKTIVIRAJ ZDAJ

Aktivnost poteka od 21. 11. 2023 do 8. 1. 2024. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi. Ne velja v dm Studiu. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si/katalog. Več na www.dm.si. ** Aktivnost poteka od 21. 11. do 11. 12. 2023. Ne velja za darilne sete Adidas, Adopt, Antonio Banderas, Batman, Betty Barclay, Bourjois, Bruno Banani, BVLGARI, Calvin Klein, Catrice, David Beckam, Deborah, Deborah Professional, Depend, Dermalux, dm Baby box, dm Beauty Box, dmBio, DOLCE&GABBANA, DSQUARED, Elizabeth Arden, ESCADA, Essence, Essie, Eveline, GIVENCHY, Gucci, GUERLAIN, Hot Focus, HUGO BOSS, KENZO, LANCÔME, Lolita Lempicka, Makeup Revolution, Max Factor, MEN CAVE, Miss Kay, Miu Miu, Moschino, Naomi Campbell, narciso rodriguez, Niteo, paco rabanne, Pepe Jeans, Pupa, Real Techniques, Revox B77 Plex set, s.Oliver, Salvatore Ferragamo, Schär, Serene moments, Sonic, Starry Night, VALENTINO, Versace, Weleda baby in Women'Secret.


NIVEA

NIVEA Cellular Expert Lift serum za obraz 30 ml

2019 €

6,73 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 08.2023 20,19 € NIVEA Cellular Expert Filler hialuronski serum za obraz 30 ml

2019 €

6,73 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 08.2023 20,19 €

NIVEA Cellular Expert Filler dnevna krema za obraz ZF 15 50 ml

17

99 €

3,60 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 01.2023 17,99 €

NIVEA Cellular Expert Lift dnevna krema za obraz ZF 30 50 ml

1999 €

4,00 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 08.2023 19,99 €

NIVEA Cellular Expert Lift nočna krema za obraz ZF 30 50 ml

1999 €

4,00 € za 10 ml

VEDNOUGODNO od 08.2023 19,99 €


Nakupujte tudi na

dm.si

ZOBNA NEGA

Moj dm

Philips Sonicare Protective Clean 5100 sonična električna zobna ščetka

12999 €

VEDNOUGODNO od 03.2023 129,99 €

Philips Sonicare Protective Clean 4300 2-delni set soničnih zobnih ščetk s priloženim etuijem

11999

*

€

VEDNOUGODNO od 09.2022 119,99 €

6799

*

€

VEDNOUGODNO od 09.2023 67,99 €

SENSODYNE Multi Care zobna krema 75 ml

Dontodent Active električna zobna ščetka več vrst

18

Oral-B Pro Series 1 električna zobna ščetka + etui

99* €

VEDNOUGODNO od 11.2022 18,99 €

LACALUT Aktiv zobna krema 75 ml

449 €

5,99 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2023 4,49 € 04.2023 5,29 €

499 €

6,65 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 09.2023 4,99 € 05.2023 5,29 €

Dontodent Sensitive zobna krema 125 ml

119 €

0,95 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 01.2022 1,19 €

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog.

*

Philips Sonicare Kids sonična električna zobna ščetka

49

99* €

VEDNOUGODNO od 08.2023 49,99 € 05.2023 53,89 €

Kako do naravne beline zob? Zobna pasta dentissimo BLACK vsebuje 100% naravno aktivno oglje, ki nase veže madeže s sklenine in tako vašim zobem vrača naravno belino. Zaradi nizke stopnje abrazivnosti ne poškoduje sklenine. Za optimalne rezultate zobe ščetkajte z dentissimo BLACK zobno pasto po vsaki jedi. Namig: Ustne votline po ščetkanju ne sperite z vodo, temveč pustite, da zobna pasta še dodatno ščiti vaše zobe.

dentissimo Black belilna zobna krema 75 ml

1289 €

17,19 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 07.2021 12,89 €


PREHRANSKA DOPOLNILA

Mivolis Magnezij + Kalij prehransko dopolnilo 30 kosov

Abtei Magnesium Depot prehransko dopolnilo 30 kosov

€

€

3

1,33 € za 10 kosov

6

VEDNOUGODNO od 03.2019 3,99 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 6,69 €

99

NutriLAB B-kompleks Forte prehransko dopolnilo 60 kapsul

539 €

0,90 € za 10 kapsul VEDNOUGODNO od 01.2022 5,39 € 12.2021 6,29 €

NutriLAB Pegasti badelj prehransko dopolnilo 60 kapsul

699

69

Abtei Vitamin C + Cink prehransko dopolnilo 30 pastil

49 €

1,17 € za 10 kapsul

2,16 € za 10 pastil VEDNOUGODNO od 04.2022 6,49 € NutriLAB Kolagen z vitaminom C UC II prehransko dopolnilo 30 kapsul

12

VEDNOUGODNO od 02.2019 6,99 € 02.2019 8,79 €

enemon Laxemon prehransko dopolnilo 14 x 5,3 g

1259 €

16,97 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 11.2022 12,59 € 06.2022 14,89 €

€

4,13 € za 10 kapsul VEDNOUGODNO od 05.2021 12,39 € enemon Laxemon gumi medvedki z okusom pomaranče prehransko dopolnilo 160 g

14

€

VEDNOUGODNO od 07.2023 8,79 € 11.2022 10,09 € NutriLAB Koencim Q10 Forte prehransko dopolnilo 60 kapsul

14

19 €

2,37 € za 10 kapsul

39

€

8

79

4,40 € za 10 kosov

2,23 € za 10 kosov

6

medex Magnezij + D3 prehransko dopolnilo 20 kosov

99 €

9,37 € za 100 g VEDNOUGODNO od 06.2023 14,99 €

VEDNOUGODNO od 09.2021 14,19 € 05.2021 17,69 € dermoemon kapsule s hialuronsko kislino in likopenom prehransko dopolnilo 30 kapsul

1419 €

4,73 € za 10 kapsul VEDNOUGODNO od 04.2023 14,19 € 03.2023 17,79 € Inkanatura Maca Premium prehransko dopolnilo v prahu 240 g

1759 €

7,33 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 03.2022 17,59 € 12.2021 21,99 €


PREHRANA

Schär mehki piškoti s cimetom brez glutena 210 g

439 €

2,09 € za 100 g

Schär medenjaki s čokolado brez glutena 100 g

589 €

5,89 € za 100 g

Schär čokoladne palčke brez glutena 150 g

399 €

2,66 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 10.2023 4,39 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 5,89 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 3,99 €

PROTEINI.SI liofilizirane jagode, oblite z beljakovinsko čokolado 60 g

Ricola Zitronenmelisse zeliščni bonboni 75 g

Benefruit suhi mango 100 g

2

19 €

3,65 € za 100 g

179 €

2,39 € za 100 g

379 €

3,79 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 10.2023 2,19 €

VEDNOUGODNO od 04.2023 1,79 € 07.2022 2,09 €

VEDNOUGODNO od 11.2023 3,79 € 07.2022 4,29 €

drobTinka ekološki tekoči ingver 40 ml

dmBio ingverjev sok iz 97 % ingverja 200 ml

encian brusnični čaj 50 g

3

49 €

8,73 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 10.2023 3,49 €

RUF bio brezglutenski kvas 3x9g

1

99 €

7,37 € za 100 g VEDNOUGODNO od 11.2023 1,99 €

3

99 €

2,00 € za 100 ml od

VEDNOUGODNO 11.2015 3,99 €

barcaffé Brazil mešanica mlete pražene kave 200 g

439 €

2,20 € za 100 g VEDNOUGODNO od 11.2023 4,39 € 01.2023 4,89 €

8

39 €

16,78 € za 100 g VEDNOUGODNO od 01.2023 8,39 €

dmBio pirina kava 100 g

2

99 €

2,99 € za 100 g VEDNOUGODNO od 04.2023 2,99 €


OTROK

Za miren trebušček Zaradi nezrelosti prebavnega trakta se pri večini dojenčkov lahko pojavijo blage prebavne težave. Mlečne formule NAN COMFORTIS odlikuje edinstvena sestava. Dodano imajo namreč posebno mešanico prehranskih vlaknin ter kulturo Lactobacillus reuteri, ki dokazano zmanjša pojavnost krčev in ostalih prebavnih težav.

Violeta šampon in kopel za otroke 400 ml

549 €

23

€

2,92 € za 100 g VEDNOUGODNO od 11.2022 23,39 €

babylove Premium Newborn pleničke velikost 1, 2–5 kg 28 kosov

4

99 €

1,78 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 01.2022 4,99 €

1,37 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 10.2023 5,49 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 5,49 €

BetterYou magnezijev losjon za otroke 135 ml

Becutan otroško hladilno mazilo 200 ml

1459

10,81 € za 100 ml

39

549 €

1,37 € za 100 ml

€

Nestlé Nan Comfortis 2 nadaljevalno mleko za dojenčke od 6. meseca dalje 800 g

Violeta kopel za otroke 400 ml

629 €

3,15 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 05.2023 14,59 €

VEDNOUGODNO od 09.2023 6,29 €

babylove Sensitive negovalna krema za obraz in telo 75 ml

babylove Mama negovalno olje 250 ml

1

19 €

1,59 € za 100 ml

3

49 €

1,40 € za 100 ml

VEDNOUGODNO od 06.2020 1,19 €

VEDNOUGODNO od 02.2022 3,49 €

Becutan otroški vlažni robčki z 99 % vode 56 kosov

HiPP bio špageti v bolonjski omaki za dojenčke od 4. meseca dalje 190 g

2

69 €

0,48 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 09.2023 2,69 €

2

29 €

1,21 € za 100 g VEDNOUGODNO od 03.2023 2,29 €


OTROK

Brez kašlja, brez skrbi! Fitobimbi BRONHAMIL s svojimi naravnimi učinkovinami celostno blaži težave obeh vrst otroškega kašlja, suhega in mokrega. Že od 6. meseca dalje.

Novalac nadaljevalno mleko za dojenčke od 6. meseca dalje 800 g

2099 €

2,62 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 11.2023 20,99 €

babylove vrečke za shranjevanje materinega mleka 25 kosov

399 €

14

69 €

7,35 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 01.2023 14,69 €

BIBS Ivory steklena steklenička, 110 ml 1 kos

19

99 €

VEDNOUGODNO od 04.2022 19,99 €

* Izdelek je na voljo le v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog.

169 €

1,21 € za 100 g VEDNOUGODNO od 08.2023 1,69 €

babylove nosni aspirator 1 kos

649 €

0,16 € za 1 kos

FITOBIMBI Bronhamil prehransko dopolnilo za otroke od 6. meseca dalje 200 ml

Lino Keksolino žitna kašica s piškoti od 6. meseca dalje 140 g

VEDNOUGODNO od 08.2020 3,99 €

VEDNOUGODNO od 08.2022 6,49 €

to.to Mama lanolin za nego bradavic 50 ml

to.to Mama vpojne blazinice za dojenje 30 kosov

15

69 €

31,38 € za 100 ml

4

29 €

0,14 € za 1 kos

VEDNOUGODNO od 05.2023 15,69 €

VEDNOUGODNO od 06.2023 4,29 €

BIBS stolp za zlaganje 1 kos

PHILIPS Avent ročna prsna črpalka + GRATIS prsne blazinice, 24 kosov

24

99* €

VEDNOUGODNO od 04.2023 24,99 €

5399 €

VEDNOUGODNO od 11.2023 53,99 €


DOMAČE ŽIVALI | GOSPODINJSTVO

LECHAT EXELLENCE popolna hrana za odrasle sterilizirane mačke z okusom piščanca 1500 g

9

49 €

Wanpy dopolnilna hrana za pse iz piščanca in surove kože 100 g

399 €

0,63 € za 100 g VEDNOUGODNO od 08.2023 9,49 € 01.2023 9,99 €

CBD za živali CBD kapljice za male živali vsebujejo 100% naravne sestavine in so namenjene tako preventivi kot tudi podpori klasišnemu zdravljenju vaših ljubljenčkov. Kapljice vsebujejo MCT olje, (srednjeverižni trigliceridi iz kokosovega olja), kanabidiol in naravno aromo vanilje, ki jo živali obožujejo.

3,99 € za 100 g VEDNOUGODNO od 06.2023 3,99 €

glade Warm Apple Pie avtomatski osvežilec zraka 1 kos

6

99 €

239,90 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 10.2023 23,99 €

VEDNOUGODNO od 01.2023 13,99 €

glade Merry Berry Cheers osvežilec zraka v spreju 300 ml

3

29 €

1,10 € za 100 ml

glade Sensual osvežilec zraka v gelu z vonjem sandalovine in jasmina 180 g

glade Warm Apple Pie dišeča sveča 224 g

€

2,38 € za 100 g

€

€

4,66 € za 1 kg

VEDNOUGODNO od 10.2023 3,29 €

4

2399

1399

VEDNOUGODNO od 10.2023 6,99 €

29

ULLA 5 % CBD kaljice za živali 10 ml

PECIAL DOG EXCELLENCE popolna hrana za pse z okusom govedine 3 kg

7

59 €

3,39 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 11.2023 4,29 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 7,59 €

glade Cosy Vanilla Cappuccino dišeča sveča 129 g

woodwick Evening Luxe Trilogy dišeča sveča medium 275 g

569 €

4,41 € za 100 g VEDNOUGODNO od 11.2023 5,69 €

2599 €

9,45 € za 100 g

VEDNOUGODNO od 10.2023 25,99 €


Nakupujte tudi na

dm.si

GOSPODINJSTVO

Moj dm

ECOVER Sensitive Zero% tekoči detergent za pranje perila za 30 pranj

1599 €

5,33 € za 10 pranj VEDNOUGODNO od 09.2022 15,99 € Weißer Riese Universal gel za pranje perila z vonjem lotusa za 50 pranj

Persil Sensitive gel za pranje perila za 44 pranj

1599

1399

€

€

3,63 € za 10 pranj

2,80 € za 10 pranj

VEDNOUGODNO od 10.2023 15,99 € 09.2023 22,99 €

VEDNOUGODNO od 10.2023 13,99 € 09.2023 19,99 €

DUCK Floral Fantasy gel za čiščenje in osveževanje WC-školjke 36 ml

5

29 €

14,69 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 08.2023 5,29 €

K2r Colour Catcher Eco lovilci barv in umazanije 18 lističev

3

39* €

1,88 € za 10 lističev VEDNOUGODNO od 11.2023 3,39 € 11.2023 4,99 €

Mr Muscle gel za odmaševanje odtokov 1l

6

39 €

6,39 € za 1 l VEDNOUGODNO od 02.2023 6,39 €

Personalizirana darila najlepših spominov. Moje osebno darilo

dmfoto.si

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog.


Preprosto ugodno! Ponudba velja od 21. 11. do 4. 12. 2023.

2+1

2+1

gratis

gratis FaceBoom pena za čiščenje obraza, 150 ml, micelarna voda, 500 ml ali krema za obraz, 50 ml redna cena: 23,97 €

BOURJOIS PARIS Volume Glamour maskara odtenek črna redna cena: 41,97 €

27

1598

98* €

2+1

€

2+1

gratis

gratis

to.to Baby bombažne blazinice za umivanje 60 kosov Redna cena: 8,67 €

578

Fa gel za prhanje 250 ml več vrst

€

1+1

2+1

gratis

gratis

Ob nakupu dveh detrgentov za pranje perila Persil vam najcenejšega podarimo.

Ob nakupu treh mehčalcev perila Silan vam najcenejšega podarimo.

* Ne velja v spletni trgovini dm.si.

* Ne velja v spletni trgovini dm.si.

* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si. Seznam najdete na www.dm.si/katalog. Ponudba Preprosto ugodno! poteka v vseh dm prodajalnah in v spletni trgovini dm.si od 21. 11. do 4. 12. 2023 oz. do razprodaje zalog. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Preprosto ugodno! Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Preprosto ugodno! ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi.

aplikacija Moj dm dm.si � facebook.com/dmslovenija instagram.com/dm_slovenija

dm drogerie markt d. o. o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana. Vse cene so v evrih. Popusti se med seboj ne seštevajo. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo! Več info o cenovnih ugodnostih in aktivnostih najdete na www.dm.si.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
DM by Vsikatalogi.si - Issuu