Veljavnost kataloga od 30. 9. 2014 do 13. 10. 2014 oz. do razprodaje zalog. dm drogerie markt d.o.o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana.
katalog oktober 2014
Iščeš nov look?
Osvoji preobrazbo z Majo in Nino Šušnjara
Oktobrski dm look
Top 4 jesenski make-up trendi
IŠČEŠ NOV LOOK?
30%*
I RIST IZKO ST ALI IVE J U POP I ZLOŽL M PREJ
**!
NKE
RI BALE
V dm prodajalnah lahko osvojiš: ● sanjsko preobrazbo (ličenje in styling Maja in Nina Šušnjara, frizura MIČ Styling, oblačila Sportina Group v vrednosti 500 EUR) ● 12x brezplačno udeležbo na delavnici ličenja in stylinga z Nino in Majo Šušnjara ● 30x paket ličil
Iščeš nov look? Oktober je mesec dm looka, ko za vas pripravimo jesenske trende ličenja in tokrat tudi stylinga. Skupaj s sestrama Šušnjara predstavljamo najnovejše trende, s katerimi boste zasijale. Po Majinem nasvetu bomo to jesen izbirali med senčkami z metalik učinkom ter med različnimi dolžinami, debelinami in barvami eyeliner obrobe. »Lahko pa se odločite za poudarjene ustnice v temnejših vinskih odtenkih,« dodaja vizažistka Maja, ki pravi, da je poudarek tudi na lepi in sijoči polti. Pripravili smo štiri načine ličenja za različne priložnosti. Najdite navdih za svoj osebni stil in poiščite svoj dm look!
www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija
V dm prodajalnah smo za vas ob nakupu dekorativne kozmetike nad 20 EUR pripravili tudi 30% popust ter zložljive balerinke, ki jih lahko spravite kar v svojo torbico. Tudi tokrat vas razvajamo z brezplačnim svetovanjem in ličenjem v izbranih dm prodajalnah***. Z nakupom kateregakoli dekorativnega izdelka lahko osvojite sanjsko preobrazbo, brezplačno udeležbo na tečaju ličenja ali paket ličil. Izkoristite priložnost za nov look!
*Ob nakupu dekorativne kozmetike nad 20 EUR od 30. 9. do 7. 10. 2014. **Ob nakupu dekorativne kozmetike nad 20 EUR od 8. 10. 2014 do razdelitve 5000 kosov. ***Termine in lokacije ličenja si lahko ogledate na www.dm-drogeriemarkt.si.
Izberi naravno
* 30% POPUST ob nakupu dekorativne kozmetike nad 20 €
①
⑥
⑤ ②
④
③
dm znamka
⑤ alverde** ➊ Sante**
lak za nohte 02 redna cena: 10,95 €
dm znamka
7
66*
€
➋ Sante**
korektor več odtenkov redna cena: 8,70 €
Color & Care tekoča podlaga več odtenkov redna cena: 5,29 €
6
③ alverde**
rdečilo za ustnice 52 redna cena: 3,49 €
④ Sante** 09*
€
rdečilo za lica 02 redna cena: 11,95 €
244* € 8
*Velja od 30. 9. do 7. 10. 2014. **Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si. V opisu izdelka je predstavljen odtenek na sliki. Cena velja tudi za ostale odtenke tega izdelka.
36*
€
370* €
dm znamka
⑥ alverde**
Nothing but Volume maskara, črna redna cena: 3,49 €
244* €
Rdece je vroce Iskrivost, skok v barvni kalejdoskop in opaženi boste. Čas za »selfie«!
a
nc a g a v a r t s k e in r u Glam OK 1: U S T VA R I LO
Na celotno veko nanesite svetlo mat ali svetlečo osnovo.
①
② Z vijoličnim ali temno rdečim svinčnikom naredite črto po pregibu veke.
④
③
Zgornjo veko zasenčite po pregibu z rdečim senčilom in zabrišite ostre prehode. Zasenčite tudi zunanji kotiček veke.
⑤
⑥
s.he uhani**, redna cena: 3,79 €
➊ L‘Oréal Paris
Color Riche svinčnik za oči 120 redna cena: 6,99 €
④ Catrice**
4
89*
€
➋ L‘Oréal Paris
Infallible 24 h tekoča podlaga več odtenkov redna cena: 16,45 €
328* €
⑤ Maybelline**
11
51*
€
③ Catrice**
Ultimate Nail lak za nohte 52 redna cena: 2,59 €
Ultimate Lash Multimizer Volume Ultra Black maskara, črna redna cena: 4,69 €
Color Tattoo 24 hr senčilo za veke 70 redna cena: 5,39 €
Mehko poudarite rob spodnje veke. Notranjost veke obrobite z belim ali bež svinčnikom za oči.
377* €
⑥ L‘Oréal Paris
1
81*
€
Collection Exclusive rdečilo za ustnice Julianne redna cena: 13,59 €
951* €
*Cena s popustom velja ob nakupu dekorativne kozmetike nad 20 EUR od 30. 9. do 7. 10. 2014. **Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si. V opisu izdelka je predstavljen odtenek na sliki. Cena velja tudi za ostale odtenke tega izdelka.
Na koncu zarišite še tanko eyeliner črto in poudarite tudi trepalnice, ki celotnemu videzu dodajo piko na i.
Veselo na delo OK 2: U S T VA R I LO
Z različnimi svetlimi odtenki rjave obarvajte oko po celi veki.
② ③
①
④ Na dve tretjini veke nanesite svetleče rjavo senčilo. Nato od polovice naprej dodajte temnejše odtenke rjavega senčila in prehode dobro zabrišite.
⑤
S črnim linerjem naredite elegantno in proti koncu veke odebeljeno črto.
⑥ s.he uhani**, redna cena: 4,29 €
➊ L‘Oréal Paris
Super Liner So Couture črtalo za oči redna cena: 9,99 €
Črto lahko s čopičem in črnim senčilom nekoliko zabrišete.
④ Maybelline**
6
99*
€
➋ Max Factor
Skin Luminizer tekoča podlaga več odtenkov redna cena: 13,49 €
Zaključite z dvojnim nanosom maskare.
559* €
⑤ Max Factor
9
44*
€
Masterpiece Transform maskara, črna redna cena: 12,29 €
860* €
⑥ Catrice**
③ Max Factor
Creme Puff kompaktni puder redna cena: 8,29 €
Color Whisper rdečilo za ustnice 720 redna cena: 7,99 €
5
80*
€
Absolute Nude senčilo za veke redna cena: 5,29 €
370* €
*Cena s popustom velja ob nakupu dekorativne kozmetike nad 20 EUR od 30. 9. do 7. 10. 2014. **Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si. V opisu izdelka je predstavljen odtenek na sliki. Cena velja tudi za ostale odtenke tega izdelka.
Samozavestno NauÄ?ite se nekaj preprostih trikov in vsakdanje poslovno liÄ?enje bo lahko opravilo!
Užitkom naproti Vzemite si čas zase. Monokromno ličenje. Sproščeni, a urejeni.
Smer: prosti čas OK 3: U S T VA R I LO
③
④
Tako kot na celoten obraz, je tudi na veko potrebno nanesti puder, tekoči in suhi.
②
① Na zgornji veki uporabite nude odtenke senčil za oči, ki so lahko mat ali svetleči.
②
⑤
Ob robu spodnje veke s čopičem nanesite zeleno senco za oči in jo nežno zabrišite še s svetlo rjavo.
⑥
Ulala! uhani**, redna cena: 2,90 €
➊ Max Factor
Wild senčilo za veke 25 redna cena: 6,29 €
④ Maybelline**
4
40*
€
➋ Max Factor
Lipfinity dolgoobstojno rdečilo za ustnice 22 redna cena: 13,49 €
769* € Za moker, trendi videz premažite zgornjo veko z glosom za ustnice.
⑤ Catrice**
9
44*
€
③ Max Factor
Glossfinity lak za nohte 60 redna cena: 6,99 €
The Colossal Go Extreme! maskara, črna redna cena: 10,99 €
489* €
Liquid Metal senčilo za veke 070, 030 redna cena: 4,29 €
3* €
⑥ Catrice**
Nude Illusion tekoča podlaga več odtenkov redna cena: 7,69 €
538* €
*Cena s popustom velja ob nakupu dekorativne kozmetike nad 20 EUR od 30. 9. do 7. 10. 2014. **Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si. V opisu izdelka je predstavljen odtenek na sliki. Cena velja tudi za ostale odtenke tega izdelka.
Zaključite z blagim nanosom maskare in v notranji del spodnje veke nanesite zelen svinčnik za oči.
Ko pade mrak OK 4: U S T VA R I LO
④
Ustnice najprej navlažite z balzamom.
⑥
Za boljšo simetrijo najprej naredite črto na sredini.
①
② ③
⑤
S čopičem obrobite zgornji in spodnji del ustnice - s sredine proti levi in desni strani.
➊ Maybelline**
Color Whisper rdečilo za ustnice 310 redna cena: 7,99 €
Zapolnite levi kotiček ustnic in mažite proti sredini.
④ L‘Oréal Paris
5
59*
€
➋ Maybelline**
SuperStay Better Skin tekoča podlaga več odtenkov redna cena: 11,99 €
Za videz bolj polnih ustnic lahko na sredino zgornje in spodnje ustnice dodate svetlejši odtenek šminke ali kar malo tekočega pudra.
1035* €
⑤ Maybelline**
8
39*
€
③ L‘Oréal Paris
Color Riche Quad senčilo za veke E4 redna cena: 10,99 €
Volume Million Lashes So Couture maskara, črna redna cena: 14,79 €
Colorama lak za nohte 288 redna cena: 2,39 €
167* €
⑥ Catrice**
7
69*
€
dolgoobstojni vodoodporni svinčnik za oči 10 redna cena: 2,49 €
*Cena s popustom velja ob nakupu dekorativne kozmetike nad 20 EUR od 30. 9. do 7. 10. 2014. **Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si. V opisu www.dm-drogeriemarkt.si izdelka je predstavljen odtenek na sliki. Cena velja tudi za ostale odtenke tega izdelka.
174* €
Noc ima svojo moc Pred vami je obetaven veÄ?er: urejenost od glave do pet za samozavestno in Ä?arobno doĹživetje!
Deborah** Eye Design Quad senčilo za veke 04
Deborah**
7
redna cena: 8,09 €
Milano Red Laque glos za ustnice 08
redna cena: 10,29 €
20*
566*
€
€
Deborah** DD Daily Dream tekoča podlaga več odtenkov
10
redna cena: 14,99 €
49* €
Deborah** Gel Effect lak za nohte 22
3
redna cena: 5,59 €
91* €
Bourjois** Volume Glamour Max Definition maskara, črna
790*
redna cena: 11,29 €
€
Bourjois** tekoče črtalo za oči
6
redna cena: 9,79 €
85* €
Bourjois** 123 Perfect tekoča podlaga več odtenkov
Bourjois**
1119*
redna cena: 12,99 €
redna cena: 15,99 €
€
*Cena s popustom velja ob nakupu dekorativne kozmetike nad 20 EUR od 30. 9. do 7. 10. 2014. **Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si. V opisu izdelka je predstavljen odtenek na sliki. Cena velja tudi za ostale odtenke tega izdelka.
Rouge Edition rdečilo za ustnice 32
909* €
Look 30%*
IZKORISTI POPUST ALI PREJMI ZLOŽLJIVE
essence Lash Princess maskara, črna
BALERINKE***!
251*
redna cena: 3,59 €
€
essence essence
essence
sparkle sand nadlak za nohte
dolgoobstojno rdečilo za ustnice 15
1
1
redna cena: 2,19 €
redna cena: 2,49 €
53*
74*
€
€
stay all day 16h dolgoobstojna tekoča podlaga več odtenkov
3
redna cena: 4,29 €
*
€
Manhattan** X-Act vodoodporno črtalo za oči 01
335*
redna cena: 4,79 €
€
Manhattan** Manhattan**
Manhattan**
Eyemazing Effect senčilo za veke 95C
Lip Lacquer glos za ustnice 50G
489*
redna cena: 5,29 €
redna cena: 6,99 €
€
370* €
*Cena s popustom velja ob nakupu dekorativne kozmetike nad 20 EUR od 30. 9. do 7. 10. 2014. **Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si. ***Ob nakupu dekorativne kozmetike nad 20 EUR od 8. 10. 2014 do razdelitve 5000 kosov. V opisu izdelka je predstavljen odtenek na sliki. Cena velja tudi za ostale odtenke tega izdelka.
Supersize Seductive Eyes maskara, črna
489*
redna cena: 6,99 €
€
osti dm active beauty svet ugodn
5 let ugodnosti s kartico dm active beauty!
–25 %
na paket danes začnem
Še vedno zbirate pogum in energijo, da začnete s tekom oziroma začnete živeti bolj zdravo? Niste med izžrebanimi srečnicami?
za
75
točk
Za vas smo pripravili 25% popust na paket danes začnem za 75 točk, ki poteka pod mentorstvom izkušenih strokovnjakov (dr. Nade Rotovnik Kozjek, Iztoka Čopa, Klemna Dolenca) ter vsebuje: • prehransko obravnavo in svetovanje, • meritve telesa, • načrt treningov. Redna cena paketa: 295,00 €, cena s kuponom za 75 točk: 221,25 €. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 1. 10. 2014 do 31. 10. 2014. Prijave so omejene na 15 oseb. Več informacij na www.dm-drogeriemarkt.si.
za
50
točk
–15 %
na nakup plenic* Izkoristite 15% popust na nakup paketa plenic za samo 50 točk. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 1. 10. 2014 do 31. 10. 2014. Unovčljivost kupona je do 31. 10. 2014. *Kupon lahko natisnete samo enkrat in velja za nakup 1 paketa plenic. Več informacij na www.dm-drogeriemarkt.si.
TA DBI CE
NA
O
Z AG
OT
–50 %
Palmolive Naturals peneča kopel
–50 %
500 ml, več vrst redna cena: 3,99 €
1
Unterweger mazilo za noge iz kostanja
–50 %
3
€
0,40 € za 100 ml
250 ml, več vrst redna cena: 2,49 €
1
24
24
€
1,30 € za 100 ml
Prihranite 2 €
Dove kremni gel za prhanje
250 ml redna cena: 6,49 €
99
O V LJE N
A
Svet ugodnosti
€
0,50 € za 100 ml
Prihranite 3,25 €
Prihranite 1,25 € Nivea
Frosch
–50 %
Maybelline**
tekoče milo z dozirnikom
–50 %
300 ml, več vrst redna cena: 2,69 €
1
34
The Rocket Volum‘ Express maskara dve vrsti
4
–50 %
250 ml ali 200 ml redna cena: 2,59 €
1
29
redna cena: 9,29 €
64
€
0,45 € za 100 ml Prihranite 1,35 €
Long Repair šampon ali balzam za lase
€
€
0,52 €, ali 0,65 € za 100 ml
Prihranite 4,65 €
Prihranite 1,30 €
Listerine
–50 %
Nectra trajno obstojna barva za lase
–50 %
trajno obstojna barva za lase več odtenkov redna cena: 6,99 €
več odtenkov redna cena: 6,49 €
3
Brillance
3
24 €
Prihranite 3,25 €
49 €
–50 %
Coolmint ali Freshburst ustna voda 250 ml redna cena: 3,69 €
184 €
0,74 € za 100 ml
Prihranite 3,50 €
Prihranite 1,85 €
medex
–50 %
Bernardove kapsule B kompleks prehransko dopolnilo 60 kapsul redna cena: 6,99 €
3
49 €
0,59 € za 10 kapsul Prihranite 3,50 €
–50 %
hidrolizirani kolagen prehransko dopolnilo v prahu 150 g redna cena: 14,99 €
7
49 €
5 € za 100 g Prihranite 7,50 €
Moj bon s popustom
Prihranite 50 % na nakup izdelkov blagovne zmamke elmex. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
*Cena s popustom velja ob predložitvi bona iz dm active beauty knjižice bonov sep/okt 2014 za 150 točk na blagajni dm. Veljavnost bonov od 1. 9. 2014 do 15. 11. 2014. **Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
ZNAMKA
Št.
ZA NEGO OBRAZA V SLOVENIJI*
POVRNITE
SVOJI KOŽI MLADOSTEN VIDEz. SPODBUDI KOŽNE CELICE, DA PONOVNO DELUJEJO, KOT BI BILE MLAJŠE. *NIVEA: vodilna blagovna znamka v kategoriji nege obraza na slovenskem trgu (podjetje Nielsen: izdelki za nego obraza, vrednostni deleži v letu 2013).
–20 %
Cellular Anti-Age nočna krema za zrelo kožo ZF 15
–20 %
50 ml redna cena: 14,99 €
11
€
€
2,40 € za 10 ml
A
znižano od 24. 9. 2014
Nivea
11
€
3 € za 10 ml
znižano od 24. 9. 2014
99
Nivea Cellular Anti-Age serum za zrelo kožo 40 ml redna cena: 14,99 €
99
2,40 € za 10 ml
50 ml redna cena: 14,99 €
O V LJE N
11
99
Cellular Anti-Age dnevna krema za zrelo kožo ZF 15
O
Z AG
OT
Nivea
–20 %
TA DBI CE
NA
Nivea
-30%
znižano od 24. 9. 2014
–20 %
Nivea Cellular Anti-Age krema za okoli oči za zrelo kožo 15 ml redna cena: 12,49 €
9
99 €
6,66 € za 10 ml znižano od 24. 9. 2014
Nivea pure&natural dnevna krema proti gubam
1079 50 ml
€
2,16 € za 10 ml
Aktivnost poteka od 30. 9. do 3. 11. 2014 na izdelke NIVEA Q10 in NIVEA Pure & Natural za nego in čiščenje obraza za ženske. Popust se obračuna na vseh blagajnah dm.
Nivea
Nivea
Nivea
pure&natural nočna krema proti gubam
Q10 Plus dnevna krema proti gubam
Q10 Plus nočna krema proti gubam
1079
50 ml
1069
50 ml
50 ml
€
2,16 € za 10 ml
€
2,14 € za 10 ml
1069
€
2,14 € za 10 ml
Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.
ka
lč a m in o ic m a m a Z
osti dm active beauty svet ugodn
5 let ugodnosti s kartico dm active beauty!
Dorina Cantaloop
nederček za doječe matere
podporni pas za nosečnice
10
9
za
različne velikosti
49
€
30
točk
99
€
Aptamil 3
–20 %
nadaljevalno mleko v prahu Hipp
800 g redna cena: 14,39 €
11
sadna kaša kivi, hruška in banana
39
1 90 g
€
1,43 € za 100 g znižano od 24. 9. 2014
09
€
1,22 € za 100 g
–30 %
na nakup izdelkov blagovne znamke Becutan. Izdaja in unovčevanje kuponov od 30. 9. 2014 do 3. 11. 2014. Več informacij na www.dm-drogeriemarkt.si.
Hipp
–20 %
instant čaj melisa s sadjem 200 g redna cena: 4,49 €
Nov začetek z dm babybonusom!
359
Včlanite se v program dm babybonus in sodelujte v nagradni igri s privlačnimi nagradami:
znižano od 24. 9. 2014
€
Nagradna igra poteka od 1. 10. 2014 do 31. 10. 2014. Pravila in pogoje za sodelovanje v nagradni igri najdete na www.dm- drogeriemarkt.si.
posodica s pokrovom in žličko redna cena: 4,99 €
399 €
znižano od 24. 9. 2014
Hipp
ležalnik za malčka Safari
10x paket izdelkov blagovne znamke babylove
–20 %
1,80 € za 100 g
vikend paket v Thermani Laško
10x paket oblačil za malčka (otroški body, slinček, nogavičke)
Tommee Tippee
–21 %
sadna kaša banana, breskev in jabolko 190 g redna cena: 1,39 €
109 €
0,58 € za 100 g znižano od 24. 9. 2014
–20 %
Tommee Tippee explora lonček za pitje 360 ml redna cena: 6,99 €
559 €
znižano od 24. 9. 2014
Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.
Z AG
OT
O V LJE N
A
O
TA DBI CE
NA
Dišave
Shakira Rock! ženska toaletna voda
22 50 ml
99
€
4,60 € za 10 ml
Naomi Campbell
Christina Aguilera
ženska toaletna voda
ženska parfumska voda
32
50 ml
50 ml
29
99
€
6,60 € za 10 ml
99
€
6 € za 10 ml
bruno banani Magic Woman ženska toaletna voda
32 50 ml
99
€
6,60 € za 10 ml
bruno banani Absolute Man moška toaletna voda
20 ml GRATIS
20 ml GRATIS
2499 50 ml
€
5 € za 10 ml
James Bond 007 moška toaletna voda
2899 50 ml
€
5,80 € za 10 ml
Bruno Banani • James Bond Christina Aguilera Naomi Campbel • Puma • Shakira Aktivnost traja v prodajalnah dm od 30. 9. do 3. 11. 2014 na dišavah izbranih blagovnih znamk: Bruno Banani Dangerous Woman, Bruno Banani Pure Man, Bruno Banani Magic Man, Bruno Banani Made for Man, Bruno Banani Absolute Man, James Bond 007 Man, James Bond 007 Ocean Royale Man, James Bond 007 Quantum, Bruno Banani Dangerous Man, Bruno Banani Magic Woman, Bruno Banani Made for Woman, Christina Aguilera Secret Potion, Christina Aguilera By Night, Christina Aguilera, Christina Aguilera Royal Desire, Naomi Campbell, Naomi Campbell Queen Of Gold, Naomi Campbell Wild Pearl, Naomi Campbell At Night, Puma Flowing Woman, Puma Yellow Woman, Puma Sync Woman, Puma Time To Play Woman, S by Shakira, Shakira Wild Elixir, Shakira Eau Florale in Shakira Rock. Popust se obračuna na blagajni dm.
Solata iz ovsa SESTAVINE ZA 4 OSEBE:
Alnatura Alnatura
• 100 g ovsa Alnatura
Kessel krompirjev čips z okusom paprike
• 4 paradižniki
125 g
• 1 avokado • ½ kumare • 100 g feta sira
2
29
€
1,84 € za 100 g
• 2 žlici olivnega olja Alnatura • 2 žlici balzamičnega kisa Alnatura iz Modene • 2 žlici sojine omake Shoyu Alnatura • morska sol Alnatura
Alnatura mešanica popra v zrnu z mlinčkom
Alnatura
• poper Alnatura PRIPRAVA
45 g
Oves brez maščobe prepražite v ponvi. Prilijte 200 ml slane vode, zavrite in počakajte približno 30 minut, da oves nabrekne. Paradižnik, avokado, kumaro in feta sir narežite na kocke. Dodajte kis, olje, sojino omako in oves ter vse sestavine dobro premešajte. Začinite s soljo in poprom.
4
0,5 kg
9,98 € za 100 g
ČAS PRIPRAVE 40 minut.
49
€
1
79
€
3,58 € za 1 kg
Alnatura
Alnatura
Soja Cappuccino kavni napitek
tortelini s papriko in paradižnikom
149
279
Alnatura
Alnatura
naravni sok ingverja
Thai Curry Kokos omaka
449
0,325 l
0,23 l
€
6,48 € za 1 l
0,2 l
Ko veste, kaj jeste
oves
€
22,45 € za 1 l
0,25 kg
€
11,16 € za 1 kg
249
€
7,67 € za 1 l
O
TA DBI CE
NA
Z AG
OT
O V LJE N
A
Zdrava prehrana
Gerlinea Corny žitna ploščica z mlečno kremo
0 40 g
69
€
1,73 € za 100 g
dietna rezina z okusom čokolade in kokosovim polnilom
6
12 x 31 g
89
€
1,86 € za 100 g isostar
Nula malina Valens Imunofit Junior prehransko dopolnilo v sirupu
15 120 ml
99
€
13,33 € za 100 ml
brezalkoholna pijača brez energijske vrednosti z okusom maline
0
0,5 l
55
€
1,10 € za 1 l
Powerplay energijska ploščica z visoko vsebnostjo beljakovin z okusom lešnika
1 35 g
09
€
3,12 € za 100 g
wasa polnozrnati hrustljavi kruhki iz ržene moke z vlakninami
149
0,23 kg
€
6,48 € za 1 kg
Wrigley's Orbit žvečilni gumi z okusom jagode
319
60 dražejev
€
0,54 € za 10 dražejev
Ob nakupu dveh ali več zobnih past osnovne linije Sensodyne® se na blagajni dm obračuna 25% popusta. Aktivnost velja za proizvode Sensodyne®: Classic, Fluoride, Whitening in Multi Care, vse 75ml in poteka v vseh prodajalnah dm od 30. 9. 2014 do 3. 11. 2014.
Sensodyne in znak s krogi sta zaščiteni blagovni znamki skupine podjetij GSK. CHAD/CHSENO/0039/14a
medex
kokosov sladkor s cimetom
Biobi sadni bonboni
0,5 kg redna cena: 10,99 €
8
79
–28 %
€
17,58 € za 1 kg
€
7,80 € za 10 filter vrečk znižano od 10. 9. 2014 medex omega 3 junior prehransko dopolnilo v sirupu 140 ml redna cena: 9,99 €
799 €
5,71 € za 100 ml znižano od 10. 9. 2014
O
ZA
69
GO
čaj za doječe matere
250 g redna cena: 8,79 €
1
89
dm Odbita cena izdelka velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom.
–20 %
€
0,95 € za 10 filter vrečk
Hobby Cat
apikompleks prehransko dopolnilo
20 filter vrečk redna cena: 2,49 €
TO V LJ E
medex
–20 %
Alnatura
ITA CEN DB
A
kofifit prehransko dopolnilo 15 filter vrečk redna cena: 14,69 €
–20 %
€
znižano od 10. 9. 2014
medex
11
1
99
1,99 € za 100 g
znižano od 24. 9. 2014
–20 %
–24 %
100 g, dve vrsti redna cena: 2,79 €
NA
–20 %
cobio
trava za prebavo mačk 100 g redna cena: 1,99 €
znižano od 10. 9. 2014 Twinings
–23 %
Green Tea zeleni čaj 15 filter vrečk, več vrst redna cena: 2,59 €
199 €
1,33 € za 10 filter vrečk znižano od 24. 9. 2014
–20 %
Vitakraft Compeed Ultra posip za mačke 2 kg redna cena: 3,39 €
699
159
269
znižano od 10. 9. 2014
znižano od 24. 9. 2014
znižano od 24. 9. 2014
€
2,80 € za 100 g
€
1,59€ za 100 g
€
1,35 € za 1 kg
Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.
–20 %
–28 %
30 ml redna cena: 49,99 €
39
99*
Broadway imPRESS barvni nastavki za nohte več vrst redna cena: 13,99 €
9
€
13,33 € za 10 ml
O V LJE N
A
O
Z AG
OT
Dolce & Gabbana Rose The One ženska parfumska voda
TA DBI CE
NA
ece s e m 4 j a s v o n a iž Zn
99 €
znižano od 10. 9. 2014
znižano od 13. 8. 2014
€
8,40 € za 10 ml znižano od 13. 8. 2014 Afrodita mandljeva hranljiva ali vlažilna krema
–20 %
50 ml redna cena: 6,49 €
519 €
1,04 € za 10 ml znižano od 24. 9. 2014 medex
–20 %
apilana krema za roke 50 ml redna cena: 4,49 €
359 €
7,18 € za 100 ml znižano od 24. 9. 2014
Kiss manikirni set
ZA
41
99*
–28 %
GO
9
redna cena: 13,99 €
NA
50 ml redna cena: 52,99 €
ITA CEN DB
A
–20 %
The One moška toaletna voda
O
Dolce & Gabbana
TO V LJ E
dm Odbita cena izdelka velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. –20 %
Afrodita gel za prhanje 250 ml, več vrst redna cena: 1,99 €
159 €
0,64 € za 100 ml znižano od 27. 8. 2014
99 €
znižano od 10. 9. 2014
–20 %
Ulala! Detangler krtača za lase 1 kos redna cena: 8,75 €
699 €
znižano od 27. 8. 2014
–20 %
Rexona dezodorant v spreju 150 ml, več vrst redna cena: 2,99 €
239 €
1,60 € za 100 ml znižano od 24. 9. 2014
Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Izdelka sta na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Cenovni bonbonček
Ponudba velja od 30. 9. do 13. 10. 2014
1+1
4+2
gratis
gratis
Jasmin vlažni robčki za intimno nego
Kristal set nagrobnih sveč
20 kosov redna cena: 3,18 €
redna cena: 10,14 €
159
669
€
€
1+1
1+1
gratis
gratis
2+1
gratis
milupa Dove
bio žitna kašica 7 žit ali gres
Whiskas
dezodorant v spreju 150 ml, več vrst redna cena: 6,58 €
250 g redna cena: 6,18 €
300 g, več vrst redna cena: 4,17 €
329
€
309
€
suha mačja hrana
278
Ponudba Cenovni bonbonček velja od 30. 9. 2014 do 13. 10. 2014 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Popusti se med seboj ne seštevajo. Vse cene so v evrih. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo!
www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija
€