Skip to main content

Dm katalog Moje ugodnosti marec april 2014

Page 1

Moje

ugodnosti marec/april

www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija

Pripravite se na pomladne dni


Knjižica bonov

4

03/0

2014

za –50 % i. hrbtni stran so opisani na 5. 2014. čenja bona 2013 do 15. Pogoji koriš istite od 1. 3. Bon lahko izkor

!

50 %

točk

Arosys

čničnimi grisini s son sezamom semeni ali

Pogo ji Bon lahkoriščenja bo ko izk oristite na so opisa ni od 1. 3. 2013 na hrbtni str do 15 . 5. 20 ani. 14.

15to0čk

do anim Prihr

za

150

120 g 1,55 € redna cena:

077

€

€ za 100 g

–15 %

0,65 M ojranbiteo 0,78 € nsp S Prih te

m op celotn bonom va ustom m na 15 % i nakup p popu rizna sta. mo Prihra

Bon ob

nite

nakupu

odda

–50 50 % –15 %

15 %

jte na

dm active beauty knjižica ugodnosti

blagajn

i.

na izbrane izdelke na izbran sortiment na celoten nakup

Nivea Palmolive

Officinalis gel za prhanje

pena za čiščenje obraza za suho do občutljivo ali normalno do mešano kožo

Naturals tekoče milo z dozirnikom

Rexona

250 ml, več vrst redna cena: 2,45 €

150 ml redna cena: 5,65 €

300 ml, več vrst redna cena: 1,85 €

150 ml, več vrst redna cena: 2,95 €

L‘Angelica

1

22 €

0,49 € za 100 ml Prihranite 1,23 €

2

82 €

1,88 € za 100 ml Prihranite 2,83 €

0

92 €

0,31 € za 100 ml Prihranite 0,93 €

dezodorant v spreju

1

47 €

0,98 € za 100 ml Prihranite 1,48 €

Weleda Axe

olje proti celulitu iz brezovih listov

dezodorant v spreju 150 ml, več vrst redna cena: 3,20 €

1

60 €

1,07 € za 100 ml Prihranite 1,60 €

Carefree ščitniki perila, 58 kosov, več vrst ali 48 kosov

160

redna cena: 3,20 €

€

0,28 € ali 0,34 € za 10 kosov Prihranite 1,60 €

Izdaja kuponov do 30. 4. 2014. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 5. 2014.

Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup moških pen ali gelov za britje. Prihranite 50 %

100 ml redna cena: 18,55 €

9

27 €

9,27 € za 100 ml Prihranite 9,28 €

Bon ob nakupu oddajte na blagajni.

več vrst redna cena: 9,95 €

4

97 €

Prihranite 4,98 €

Prihranite 50 % na nakup izdelkov proti celulitu. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.

Elseve

dm znamka ebelin Sollingen škarjice za nohte

Moj bon s popustom

Instant Miracle maska za lase

elite škarje za tanjšanje las

8

redna cena: 17,40 €

70 €

Prihranite 8,70 €

200 ml, tri vrste redna cena: 6,60 €

330 €

1,65 € za 100 ml Prihranite 3,20 €


Knjižica bonov

4

03/0

2014

150

za –50 % i. hrbtni stran so opisani na 5. 2014. čenja bona 2013 do 15. Pogoji koriš istite od 1. 3. Bon lahko izkor

!

50 %

točk

Arosys

čničnimi grisini s son sezamom semeni ali

Pogo ji Bon lahkoriščenja bo ko izk oristite na so opisa ni od 1. 3. 2013 na hrbtni str do 15 . 5. 20 ani. 14.

15to0čk

do anim Prihr

za

120 g 1,55 € redna cena:

077

€

€ za 100 g

–15 %

0,65 M ojranbiteo 0,78 € nsp S Prih te

m op celotn bonom va ustom m na 15 % i nakup p popu rizna sta. mo Prihra

Bon ob

nite

nakupu

odda

15 %

jte na

blagajn

i.

dm active beauty knjižica ugodnosti –50 50 % –15 %

na izbrane izdelke na izbran sortiment na celoten nakup

Nivea Intense Repair šampon za lase, 250 ml ali balzam za lase, 200 ml

1

redna cena: 2,55 €

27 €

0,51 € ali 0,64 € za 100 ml Prihranite 1,28 €

Colgate 360o zobna ščetka več vrst, 1 kos redna cena: 3,55 €

1

77 €

Prihranite 1,78 €

Aquafresh Palette Deluxe

Syoss

trajno obstojna barva za lase

trajno obstojna barva za lase

več odtenkov redna cena: 5,95 €

več odtenkov redna cena: 6,40 €

2

97 €

Prihranite 2,98 €

3

20 €

Prihranite 3,20 €

Arosys

ekolife natura

grisini s sončničnimi semeni ali sezamom

bio olje mareličnih koščic

120 g redna cena: 1,55 €

250 ml redna cena: 16,35 €

0

77 €

0,65 € za 100 g Prihranite 0,78 €

8

Intense White zobna krema 75 ml redna cena: 3,90 €

1

95 €

2,60 € za 100 ml Prihranite 1,95 €

17 €

3,27 € za 100 ml Prihranite 8,18 €

finish Quantum ali All in 1 Turbo tablete za strojno pomivanje posode

Moj bon s popustom Prihranite 50 % na prehranska dopolnila. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.

Izdaja kuponov do 30. 4. 2014. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 5. 2014.

dve vrsti, 40 ali 48 kosov redna cena: 14,95 €

747 €

1,87 € ali 1,56 € za 10 kosov Prihranite 7,48 €

Perwoll Frosch abrazivno čistilo

tekoči detergent za pranje perila

500 ml, več vrst redna cena: 1,75 €

za 16 pranj, več vrst redna cena: 4,45 €

087 €

0,18 € za 100 ml Prihranite 0,88 €

222 €

1,39 € za 10 pranj Prihranite 2,23 €


r a g o k a s v a z i t s o Ugodn

za

50

točk

–15 %

na nakup oblačil blagovne znamke Orsay Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

za

50

točk

do –40 %

na izbrano ponudbo knjig Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

Izdaja kuponov do 30. 4. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 5. 2014. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


a c n o k i n ju n ja a v Raz

–20 %

za

na Shiatsu masažo v Thermani Laško!

50

točk

Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

za

50

točk

1 + 1 GRATIS

za kopanje v Thermani Laško 1=2. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

–20 %

za

50

točk

za kopel Tropska pravljica in masažo Lomi Lomi za 2 osebi v hotelu Thermana Park Laško**** Superior. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

Izdaja kuponov do 30. 4. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 5. 2014. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


ih d d o i s e it č š o iv r P za

–50 %

150 točk

za vikend paket Pivovsko razvajanje* v Thermani Laško! *Druga oseba se razvaja 50 % ceneje. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

za

–35 %

150 točk

za vikend paket v Hotelu Lipa*** v Termah Lendava. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

za

150 točk

–30 %

za vikend paket v Termah 3000 Moravske Toplice Hotel Livada Prestige*****. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

Izdaja kuponov do 30. 4. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 5. 2014. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


je o v d v e s e jt ja a v Raz

Program ÂťRomantiÄ?no razvajanjeÂŤ za pare Paket vkljuÄ?uje: • 2x polpenzion za 2 osebi v dvoposteljni sobi v hotelu Zeleni gaj*** v Termah Banovci, (bogat samopostreĹžni zajtrk, veÄ?erja in bife solat, sadja in sladic), • vsak dan en vstop v svet savn s pridihom Prlekije, • neomejeno kopanje v bazenskem kompleksu, • uporabo kopalnega plaĹĄÄ?a, • moĹžnost celodnevnega kopanja na dan odhoda, • preseneÄ?enje v sobi, • 20 % popust na wellness storitve, • dnevni animacijski program.

za

500 toÄ?k

1+1 GRATIS Informacije in rezervacije:

Terme Banovci

02 513 14 00 terme@terme-banovci.si www.shr.si

Redna cena za 2 osebi: 322 ₏, cena s kuponom za 500 toÄ?k za 2 osebi: 161 ₏. DoplaÄ?ila: otroci do 6 let gratis, od 6 do 12 let 50 % popust, od 12 do 15 let 30 % popusta, turistiÄ?na taksa 1,01 ₏ na osebo na dan, kosilo 10 ₏. Vsi ostali popusti se izkljuÄ?ujejo!

Izdaja kuponov do 30. 4. 2014. UnovÄ?evanje kuponov najpozneje do 31. 5. 2014. Vse informacije o ponudbi poiĹĄÄ?ite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


s u n o b y b a b m d a Ponudb za

30

–Baby30ognjičev % za losjon Weleda in

točk

šampon, 2 v 1, 200 ml.

Izdaja in unovčevanje kuponov od 4. 3. do 31. 3. 2014.

–nadaljevalno 25 % zamleko Milumil 3, v

za

30

točk

prahu, 600 g.

Izdaja in unovčevanje kuponov od 4. 3. do 31. 3. 2014.

za

30

točk

–kremo 25za%dojenčke, za Dr. Pascha, 100 ml. Izdaja in unovčevanje kuponov od 4. 3. do 31. 3. 2014.

–dojenčke 50 %dozavelikosti 1 kos oblačila za številka

za

30

točk

92 blagovne znamke C&A.

Izdaja in unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 12. 2014.

Velja za člane programa dm babybonus, ki so imetniki dm active beauty kartice ugodnosti. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Dm katalog Moje ugodnosti marec april 2014 by Vsikatalogi.si - Issuu