Moje
ugodnosti januar/februar
www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija
Zimske radosti in polno novosti
Knjižica bonov
01/02
2014
150
za i. hrbtni stran so opisani na 3. 2014. čenja bona 2014 do 15. Pogoji koriš istite od 1. 1. Bon lahko izkor
!
50 %
–50 %
a Neutrogen telo balzam za
Pogo ji Bon lahkoriščenja bo ko izk oristite na so opisa ni od 1. 1. 2014 na hrbtni str do 15 . 3. 20 ani. 14.
15to0čk
do anim Prihr
za
vrst 300 ml, več 5,45 € redna cena:
272
€
€ za 100 ml
–15 %
0,91 M ojranbiteo 2,73 € nsp S Prih te
m op celotn bonom va ustom m na 15 % i nakup p popu rizna sta. mo Prihra
Bon ob
nite
nakupu
odda
15 %
jte na
blagajn
i.
točk
dm active beauty knjižica ugodnosti –50 50 % –15 %
na izbrane izdelke na izbran sortiment na celoten nakup
Green Line Afrodita Mandelj multiaktivna hranljiva ali vlažilna krema 50 ml redna cena: 6,45 €
3
22 €
0,65 € za 10 ml Prihranite 3,23 €
Nivea
balzam za telo
Natura čistilno mleko ali osvežilni tonik z izvlečki mandlja
300 ml, več vrst redna cena: 5,45 €
200 ml redna cena: 4,45 €
500 ml, več vrst redna cena: 3,75 €
Neutrogena
2
72 €
0,91 € za 100 ml Prihranite 2,73 €
Palmolive
Garnier
Ayurituel ali Aromatherapy gel za prhanje
Ultimate Beauty olje za telo, obogateno s 4 dragocenimi olji
250 ml, več vrst redna cena: 2,35 €
150 ml, redna cena: 5,35 €
1
17 €
0,47 € za 100 ml Prihranite 1,18 €
2
67 €
1,78 € za 100 ml Prihranite 2,68 €
2
22 €
1,11 € za 100 ml Prihranite 2,23 €
kremna peneča kopel
1
87 €
0,38 € za 100 ml Prihranite 1,88 €
Durex
L’Oréal Paris
Play Pure Fantasy vibrator
True Match tekoča podlaga
1 kos redna cena: 33,45 €
več odtenkov redna cena: 15,45 €
16
72 €
Prihranite 16,73 €
7
72 €
Prihranite 7,73 €
Wilkinson Extra3 Sensitive moški brivnik za enkratno uporabo
o. b. Jasmin tamponi
Pro-Comfort tamponi
4 kosi redna cena: 3,10 €
16 kosov, več vrst redna cena: 2,20 €
32 kosov, več vrst redna cena: 5,50 €
€
€
1
55
0,39 € za kos Prihranite 1,55 €
Izdaja kuponov do 28. 2. 2014. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 3. 2014.
1
10
0,69 € za 10 kosov Prihranite 1,10 €
2
75 €
0,86 € za 10 kosov Prihranite 2,75 €
Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup kreme za roke. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
Knjižica bonov
01/02
2014
150
za i. hrbtni stran so opisani na 3. 2014. čenja bona 2014 do 15. Pogoji koriš istite od 1. 1. Bon lahko izkor
!
50 %
–50 %
a Neutrogen telo balzam za
Pogo ji Bon lahkoriščenja bo ko izk oristite na so opisa ni od 1. 1. 2014 na hrbtni str do 15 . 3. 20 ani. 14.
15to0čk
do anim Prihr
za
vrst 300 ml, več 5,45 € redna cena:
272
€
€ za 100 ml
–15 %
0,91 M ojranbiteo 2,73 € nsp S Prih te
m op celotn bonom va ustom m na 15 % i nakup p popu rizna sta. mo Prihra
Bon ob
nite
nakupu
odda
15 %
jte na
blagajn
i.
točk
dm active beauty knjižica ugodnosti –50 50 % –15 %
na izbrane izdelke na izbran sortiment na celoten nakup
Nivea Diamond Volume šampon za lase
Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup balzama za ustnice. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
250 ml redna cena: 2,55 €
1
27 €
0,51 € za 100 ml Prihranite 1,28 €
Respect
Dr. Organic
naravna barva za lase
zobna krema
več odtenkov redna cena: 8,55 €
100 ml, dve vrsti redna cena: 6,45 €
4
27 €
Prihranite 4,28 €
3
22 €
Prihranite 3,23 €
Persil
L‘Angelica zeliščna ustna voda 500 ml redna cena: 4,45 €
2
22 €
Prihranite 2,23 €
Expert kapsule za pranje perila
Sonett*
za 15 pranj, več vrst redna cena: 7,70 €
2,4 kg redna cena: 18,75 €
3
85 €
2,57 € za 10 pranj Prihranite 3,85 €
detergent za pranje perila v prahu
9
37 €
3,91 € za 1 kg Prihranite 9,38 €
Somat Gold ali All in 1 tablete za strojno pomivanje posode 48 ali 56 kosov redna cena: 14,25 €
7
12 €
1,28 € ali 1,49 € za 10 kosov Prihranite 7,13 €
Izdaja kuponov do 28. 2. 2014. Unovčevanje bonov iz knjižic najpozneje do 15. 3. 2014.
Pril
Mr. Muscle
detergent za ročno pomivanje posode
kapsule za čiščenje tal
450 ml, več vrst redna cena: 1,25 €
12 kosov, dve vrsti redna cena: 1,95 €
0
62 €
0,14 € za 100 ml Prihranite 0,63 €
Moj bon s popustom Prihranite 50 % na nakup WC čistil in WC obešank. Prihranite 50 % Bon ob nakupu oddajte na blagajni.
097
0,81 € za 10 kosov Prihranite 0,98 €
*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.
Izkoristi edinstveno priložnost in sodeluj v novi dm kampanji!
OBRAZ dm LOOK Postani zaščitni obraz dm look! Poteguj se za laskavi naslov in prejmi bogate nagrade.
Prijave zbiramo do 31. 1. 2014 na www.facebook.com/dmslovenija Več o aktivnosti na www.dm-drogeriemarkt.si.
o k š a L i n a m r e h T Ponudba v
za
50
točk
–25 %
za kopanje v Thermalnem Centru! Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
–25 %
za
za sprostilno masažo v Wellness Spa Centru!
100 točk
Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
za
100 točk
–20 %
za nego hrbta z aromatičnim blatom Pevonia Botanica! Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
Izdaja kuponov do 28. 2. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 3. 2014. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
s t r o s e R & ls e t o H Ponudba v Sava za
150 točk
–30 %
na Vikend paket Panonsko razvajanje v Hotelu Livada Prestige***** v Termah 3000 v Moravskih Toplicah. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
–30 %
na vikend paket v Hotelu Lipa*** v Termah Lendava. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
za
150 točk
Izdaja kuponov do 28. 2. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 3. 2014. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
je o v d v e s e jt ja a v Raz
za
500 točk
1+1 GRATIS za romantično razvajanje za pare v hotelu Zeleni gaj v Termah Banovci. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
1+1 GRATIS
za vikend paket za dva v hotelu Wellness Park Laško**** superior. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
za
500 točk
Izdaja kuponov do 28. 2. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 3. 2014. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
s u n o b y b a b m d a Ponudb za
10
točk
–25 %
na izbran izdelek blagovne znamke Johnson's baby. Izdaja kuponov od 2. 1. 2014 do 20. 1. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 20. 1. 2014. Izdelki, ki so vključeni v popust, so predstavljeni na spletni strani in na terminalu v vseh prodajalnah dm. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
–za 50 % 1 kos oblačila za dojenčke do velikosti številka 92 blagovne znamke C&A.
za
30
točk
Izdaja kuponov do 28. 2. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 3. 2014. Vse informacije poiščite na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.
Velja za člane programa dm babybonus, ki so imetniki dm active beauty kartice ugodnosti. Vse informacije o ponudbi poiščite na terminalu v vseh prodajalnah dm ali na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.