Skip to main content

dm katalog avgust 2015

Page 1

Veljavnost kataloga od 4. 8. 2015 do 17. 8. 2015 oz. do razprodaje zalog. dm drogerie markt d.o.o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana.

katalog avgust 2015

Poletna romanca

Navdušite s čudovito pričesko

30% popust za 50 točk

Na izdelke za nego in oblikovanje las


Privoščite si romantični avgustovski večer Izkoristite prijetne večere in zasijte s popolno pričesko. V avgustu izkoristite tople večere in se odpravite v mesto ali na sprehod. Da se boste počutili odlično in zasijali, pa razvajajte tudi svoje lase. V avgustu smo zato za vas pripravili kar 30% popust za nakup izdelkov za nego in oblikovanje las za 50 točk.

www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija

Avgust je poseben tudi zato, ker Balea praznuje 20. let. V katalogu si oglejte Baleine izdelke ob rojstnem dnevu in sodelujte v nagradni igri, saj smo za vas pripravili številne nagrade za razvajanje. Vabljeni k prebiranju avgustovskega kataloga, v katerem smo predstavili tudi številne novosti.


①

30%

popust na izdelke za oblikovanje in nego las za 50 točk*

②

④

③

dm znamka

① Balea

šampon za suho umivanje las, 200 ml

2

59

③ Cristalli di Argan €

1,30 € za 100 ml

② Fitoval

dermatološki šampon proti prhljaju, 200 ml

6

99

arganovo organsko olje za lase, 50 ml

27,98 € za 100 ml

④ Garnier €

3,50 € za 100 ml

1399 €

Olia Night Black 1.0 trajno obstojna barva za lase, 1 kos

599 €

*Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 4. 8. 2015 do 10. 8. 2015, unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 8. 2015. V popust niso všteti lasni dodatki, krtače, glavniki, barve za lase, hidrogeni in belila. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


30%

popust na izdelke za oblikovanje in nego las za 50 točk*

Casting

–20 %

čokolada 535 trajno obstojna barva za lase

7 1 kos

39

€

Naturavit šampon za lase 250 ml, več vrst redna cena: 5,39 €

429 €

na izbrane dišave

POPUST

VALENTINOV 35% Podarite ljubezen in izkoristite

1,72 € za 100 ml znižano od 15. 4. 2015

Elseve Extraordinary Oil maska za lase

669 300 ml

€

2,23 € za 100 ml

Le Petit Marseiliais

Le Petit Marseiliais

Le Petit Marseiliais

oliva & akacija šampon za lase

oliva & akacija balzam za lase

oliva & akacija maska za lase

299

200 ml

299

300 ml

250 ml

€

1,20 € za 100 ml

€

1,50 € za 100 ml

519

€

1,73 € za 100 ml

Odbita cena izdelka, ki ga predstavljamo na tej strani, velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 4. 8. 2015 do 10. 8. 2015, unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 8. 2015. V popust niso všteti lasni dodatki, krtače, glavniki, barve za lase, hidrogeni in belila. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


Z AG

OT

Nivea Men

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

e Lasje kot iz škatlic Active Clean šampon za lase

2

250 ml

59

€

1,04 € za 100 ml

Volume&Care maskaro. podarimo Deborah Lash Creator vam na blagajni Extraordinary maskare, Ob nakupu Deborah 5v1

GRATIS

head & shoulders extra volume šampon za lase

dm znamka Balea

489

Ultra Power lak za lase

400 ml

30%

popust na izdelke za oblikovanje in nego las za 50 točk*

169 300 ml

€

1,23 € za 100 ml

€

0,57 € za 100 ml

Nivea Men Remington

Hairgum Road

Dry & Style AS800 zračni oblikovalec las

vosek za lase

24

1 kos

99

€

689 100 g

€

6,89 € za 100 g

Natural Look krema za lase

349 150 ml

€

2,33 € za 100 ml

*Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 4. 8. 2015 do 10. 8. 2015, unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 8. 2015. V popust niso všteti lasni dodatki, krtače, glavniki, barve za lase, hidrogeni in belila. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


Negovani lasje –24 %

30%

Pantene šampon za lase 250 ml, več vrst redna cena: 2,89 €

219 €

0,88 € za 100 ml znižano od 29. 7. 2015

Sante Lava Power šampon za lase

popust na anje izdelke za oblikov čk* in nego las za 50 to

629 200 ml

€

3,15 € za 100 ml

Garnier Ultra Doux arganovo olje in olje kamelije balzam za lase

dm znamka alverde

Schwarzkopf Taft

rdeči lotus sprej za lase

Power Cashmere lak za lase

2

150 ml

3

3

250 ml

19

€

0,88 € za 100 ml

250 ml

19

€

2,13 € za 100 ml

19

€

1,28 € za 100 ml

Klas Keune Silver Reflex šampon za lase

1099

250 ml

€

4,40 € za 100 ml

Revital silikonski koncentrat za poškodovane lasne konice

519 30 ml

€

17,30 € za 100 ml

Keune Keune Tinta Color 1517 trajno obstojna barva za lase

8 1 kos

89

€

Man Care Line Triple X gel za lase

999 200 ml

€

5 € za 100 ml

John Frieda losjon za volumen las

859

125 ml

€

6,88 € za 100 ml

Odbita cena izdelka, ki ga predstavljamo na tej strani, velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 4. 8. 2015 do 10. 8. 2015, unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 8. 2015. V popust niso všteti lasni dodatki, krtače, glavniki, barve za lase, hidrogeni in belila. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


Z AG

OT

dm znamka Balea

dm znamka Balea

Profesional More Blond šampon za lase

Profesional Repair balzam za lase

169

169

250 ml

€

0,68 € za 100 ml

200 ml

€

0,85 € za 100 ml

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

leo a B z je s la i it v o d u Č

dm znamka Balea Profesional Repair intenzivna maska za lase

099 20 ml

€

4,95 € za 100 ml

dm znamka Balea Profesional Locken krema za kodre

3

150 ml

49

€

2,33 € za 100 ml

dm znamka Balea Profesional Oil Repair olje za lase

419 100 ml

€

4,19 € za 100 ml

Poiščite izdelek Balea Professional za vaš tip las in razvajajte svoje lase. Balea Professional - intenzivne formule in visokokakovostne sestavine za zdrave in sijoče lase.


za

50

točk

–30 %

*

na izdelke za nego in oblikovanje las. Izkoristite 30% popust na nakup izdelkov za oblikovanje in nego las za 50 točk*. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 4. 8. 2015 do 10. 8. 2015. Unovčevanje kupona najpozneje do 31. 8. 2015. *V popust niso všteti lasni dodatki, krtače, glavniki, barve za lase, hidrogeni in belila. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.

Sodelujte v nagradni igri! Izpolnite kupon, ki ga prejmete ob tisku katerekoli active beauty ugodnosti na terminalu v prodajalnah dm ali nam prek spletne strani zaupajte na kakšnih ugodnostih bi najraje unovčili vaše dm active beauty točke in sodelujte v žrebanju za privlačne nagrade:

► 1 x pomivalni stroj Bosch ActiveWater SMS69N48EU ► 1 x set kovčkov 13A152 Travel&More ► 3 x komplet svilene odeje in vzglavnika Vitapur ► 5 x darilni bon v vrednost 300 € za Terme Ptuj ► 10 x dnevne karte za kopanje za 2 osebi v Vodnem mestu Atlantis Nagradna igra poteka od 4. 8. do 31. 8. 2015. Natisnjene in izpolnjene kupone oddajte v prodajalni dm ali pošljite na dm drogerie markt d.o.o., Litostrojska 48, 1000 Ljubljana, s pripisom »nagradna igra active beauty«. Več o nagradni igri na www.dm-drogeriemarkt.si.


Z AG

OT

Palmolive

Nutrilab

–50 %

Omega 3 1000mg prehransko dopolnilo

–50 %

1

39* €

18 ali 20 kosov, več vrst redna cena: 1,49 €

€

€

0,42 € ali 0,37 € za 10 kosov

Prihranite 1,10 €

Prihranite 0,75 €

Oral B

–50 %

Essential floss povoščena zobna nitka 50 m redna cena: 2,79 €

1

39* €

0,28 € za 10 m

Samo za imetnike dm active beauty kartice.

Prihranite 1,40 €

Moj bon s popustom

Prihranite 50 % na nakup higienskih tamponov blagovne znamke Jasmin.* Prihranite 50 % Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

Perwoll

–50 %

tekoči detergent za pranje perila

Moj bon s popustom

za 16 pranj, več vrst redna cena: 4,59 €

2

29* €

1,44 € za 10 pranj Prihranite 2,30 €

–50 %

damski ščitniki perila

074*

0,44 € za 100 ml

Prihranite 3,40 €

–50 %

–50 %

09*

1,13 € za 10 kapsul

–50 %

Carefree

250 ml, več vrst redna cena: 2,19 €

30 kapsul redna cena: 6,79 €

3

Naturals ženski gel za prhanje

Postanite član dm active beauty sveta ugodnosti in prihranite pri nakupu predstavljenih izdelkov. Ugodnosti veljajo le ob predložitvi bona iz knjižice bonov za 150 točk.

–50 %

Ornel mehčalec za perilo 1 l, več vrst redna cena: 2,39 €

119* €

1,19 € za 1 l

Prihranite 1,20 €

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

svet ugodnosti

L‘Oréal Paris Prodigy 5 trajno obstojna barva za lase

Prihranite 50 % na nakup izdelka blagovne znamke Chilly.* Prihranite 50 % Seznam izdelkov najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

–50 %

1 kos, več odtenkov redna cena: 6,99 €

3

49* €

Prihranite 3,50 €

*Velja ob predložitvi bona iz dm active beauty knjižice bonov jul/avg 2015 za 150 točk na blagajni dm. Veljavnost bonov od 1. 7. 2015 do 15. 9. 2015.

John Frieda sprej ali pena za kodraste lase 200 ml redna cena: 8,59 €

429* €

2,15 € za 100 ml Prihranite 4,30 €


ale a razvaj

a!

vas

Praznujte z znamko Balea in zadenite bogate nagrade!

Slika je simbolična.

· 10x vikend pobeg s Toyoto · 20x bon Sava Hotels & Resorts v vre dnosti 100 € · 20x bon 1001 dar v vrednosti 20 € · 20x paket izdelkov Balea

Več o poteku in splošnih pogojih sodelovanja v nagradni igri najdete na www.dm-drogeriemarkt.si. Nakup ni pogoj za sodelovanje. Nagradna aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 4. 8. do 31. 8. 2015.

B


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

o Praznujemo z Bale dm znamka Balea Grosse Gefühle losjon za telo

199 200 ml

€

1 € za 100 ml

dm znamka Balea Pochendes Herz kremni gel za prhanje

0

300 ml

79

€

0,33 € za 100 ml

Privoščite si

vsaj 3 Balea izdelke,

vpišite številko računa na

dm znamka Balea Zärtliche Berührung losjon za roke s pumpico

2

300 ml

79

€

0,93 € za 100 ml

www.dm-drogeriemarkt.si

in zadenite lepe nagrade.

Nakup ni pogoj za sodelovanje. Več o poteku in splošnih pogojih sodelovanja v nagradni igri najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

dm znamka Balea Frischer Flirt dezodorant v spreju

119

150 ml

€

0,80 € za 100 ml

dm znamka Balea

dm znamka Balea

Pure Leidenschaft tekoče milo z dozirnikom

Fruchtige Sommerliebe gel za britje

129

150 ml

300 ml

€

0,43 € za 100 ml

199

€

1,33 € za 100 ml


dm Bio

Poletna osvežitev z dm Bio Solata z amarantom

dm znamka dm Bio trsni sladkor

289 1 kg

€

2,89 € za 1 kg

Sestavine za 2 porciji:

• 200 g dm Bio amaranta • 1 avokado • 1 zavitek mocarele • 1 čebula in 1 rdeča paprika • 1 kocka zelenjavne jušne osnove • dm Bio balzamični kis • olive • poper in sol • oljčno olje

dm znamka dm Bio

dm znamka dm Bio

parboiled dolgozrnati riž

javorjev sirup stopnja A

3

0,25 l

1 kg

49

€

3,49 € za 1 kg

5

39

€

21,56 € za 1 l

Priprava:

Amarant kuhamo 25 minut v jušni osnovi v razmerju 1:2, nato ga speremo in osušimo. Mocarelo, čebulo, papriko, olive in avokado narežemo na majhne kocke. Amarant damo v skledo in zraven umešamo ostale sestavine. Začinimo s poprom, soljo, oljčnim oljem in balzamičnim kisom.

dm znamka dm Bio

dm znamka dm Bio

ajda

natur pirini vaflji

199

099

0,5 kg

€

3,98 € za 1 kg

dm znamka dm Bio 100% grozdni sok

219

1l

€

2,19 € za 1 l

0,1 kg

€

9,90 € za 1 kg

dm znamka dm Bio kokosova voda z okusom manga

159

0,33 l

€

4,82 € za 1 l


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Polni energije

N.A!

L'Angelica

jabolko sadna kaša

zelena kava s seno prehransko dopolnilo

099

60 tablet

90 g

€

1,10 € za 100 g

1199

€

2 € za 10 tablet

Red Bull

Noberasco

L'Angelica

energijski napitek brez sladkorja

fruittime marelica 100% sadni koščki

Komarček plus prehransko dopolnilo

1

1

11

0,25 l

39

€

5,56 € za 1 l

30 g

39

€

4,64 € za 100 g

75 tablet

99

€

1,60 € za 10 tablet

Alnavit Alnavit koruzni kosmiči brez glutena

ajdov kruh s sezamom brez glutena

219

0,25 kg

Schär

Barilla

dm znamka DAS gesunde PLUS

Chocolix rezina brez glutena

špageti št. 5 testenine brez glutena

beljakovinski napitek v prahu z okusom čokolade

279

0,4 kg

269

350 g

0,25 kg

€

8,76 € za 1 kg

110 g

€

2,54 € za 100 g

269

€

10,76 € za 1 kg

€

6,73 € za 1 kg

999

€

2,86 € za 100 g


Nazaj v šolo

Vučko

Vučko

šolski copati za dečke št. 28-37

šolski copati za deklice št. 28-37

799*

1 kos, več vrst

799*

1 kos, več vrst

€

€

H2O steklenička za vodo 0,5 l

UHU

7

1

dm znamka SauBär

lepilo v stiku

1 kos, dve vrsti

99* €

7,99 € za 1 kos

21 g

otroški dežnik

99* €

0,95 € za 10 g

Je vaš šolar že pripravljen na novo šolsko leto? 30 za

točk

4 1 kos

49* €

Stabilo Pilot

ergonomske barvice Trio

kaküno nalivno pero

11

799* 12 kosov

1 kos, več vrst

99* €

€

0,67 € za 1 kos

Pilot

Izkoristite 20% popust na šolske zvezke v Mladinski knjigi in 30% popust na nahrbtnike Eastpak v papirnicah Office&More ter trgovinah Bags&More in La'Mans po Sloveniji. Več informacij najdete v priloženem letaku active beauty sveta ugodnosti.

Maica barvno pisalo 0,4 mm

289*

1 kos, več vrst

€

2,89 € za 1 kos

*Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

Acron Blok A5 80-listni z elastiko

799*

1 kos, dve vrsti

€

7,99 € za 1 kos


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

ko s e ič r p o it v o d u č a Z dm znamka ebelin

dm znamka ebelin

krtača za lase proti cukanju

for Girls elastike za lase

699

1 set

dm znamka ebelin

dm znamka ebelin

dm znamka ebelin

Stay & Hold krtača za lase

krtača za razpletanje las

for Girls sponke za lase

9

1 kos

7

1 set

1 kos

€

1 kos

99

€

dm znamka ebelin krtača za globinsko čiščenje las

799 1 kos

€

dm znamka ebelin ščipalka za lase

499 1 kos

€

195

€

99

€

2

79

€


Naravna nega

Weleda

Sante

losjon za prhanje z izvlečki mandlja

Happy Blossom gel za prhanje

689

200 ml

200 ml

€

499

€

3,45 € za 100 ml

2,50 € za 100 ml

dm znamka alverde Weleda

Sante

losjon za telo z izvlečki mandlja

Goji Power losjon za telo

15

150 ml

200 ml

99

€

8 € za 100 ml

5

sprej za telo z voljem pomaranče in melise

1

100 ml

39

99

€

3,60 € za 100 ml

€

1,99 € za 100 ml

Dr.Scheller

Annemarie Börlind

tonik za obraz za vse tipe kože

Purifying Care gel za čiščenje

629

150 ml

150 ml

€

1179

€

4,20 € za 100 ml

7,86 € za 100 ml

dm znamka alverde

Dr.Scheller

negovalno olje za obraz z izvlečki divje vrtnice

dnevna krema proti gubam z arganovim oljem in amarantom

Mischhaut nočna krema za mešano in mastno kožo

369

50 ml

1299

2779

15 ml

€

2,46 € za 10 ml

Annemarie Börlind

€

2,60 € za 10 ml

50 ml

€

5,56 € za 10 ml


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

az Za svež in čist obr L'Oréal Paris

micelarni čistilni robčki za obraz

Skin Perfection čistilni kremni gel za suho in občutljivo kožo

349

599

L'Oréal Paris

L'Oréal Paris

Skin Perfection micelarna vodica za normalno do mešano kožo

Skin Perfection čistilna pena za obraz za normalno in mešano kožo

5

5

Garnier

25 kosov

€

1,40 € za 10 kosov

200 ml

89

€

2,95 € za 100 ml

Eveline micelarni losjon za čiščenje obraza 3 v 1

599 245 ml

€

2,45 € za 100 ml

Eveline dnevna krema proti gubam z arganovim oljem

899 50 ml

€

1,80 € za 10 ml

150 ml

€

4 € za 100 ml

150 ml

99

€

4 € za 100 ml

Garnier Miracle Skin nočna krema

9 50 ml

79

€

% 1,96 € za 10 ml

-30% 30 -30%

Ob nakupu izdelkov NIVEA Ob nakupu Q10 za nego izdelkov NIVEA in Q10čiščenje za nego obraza, vam in čiščenje na blagajni obraza, vamdm obračunamo na blagajni dm 30% popust.* obračunamo 30% popust.* *Popust ne velja na NIVEA Visage Q10na *Popust ne velja duopack. NIVEA Visage Q10 duopack.

Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 4. 8. do 17. 8. 2015. Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 4. 8. do 17. 8. 2015.


Novo Jasmin Jasmin Sport Aqua higienski tamponi

Sport dnevni ščitniki perila iz Tencel vlaken

569

499

durex

Natura Femina

play lubrikant Real Feel

by ellen pena za intimno nego

10

150 ml

40 kosov

8 kosov

€

€

7,12 € za 10 kosov

50 ml

79

€

21,58 € za 100 ml

1,25 € za 10 kosov

7

49

€

5 € za 100 ml

dm znamka DAS gesunde PLUS otroški vodoodporni obliži v 3 velikostih

1

20 kosov

89

€

0,95 € za 10 kosov Nexcare

30% 30% POPUSTA POPUSTA

Ob nakupu najmanj dveh dnevnih ščitnikov perila blagovnih Ob nakupu najmanj dveh znamk dnevnih Jasmin, femina in Vir, vam ščitnikovNatura perila blagovnih znamk na blagajni dm obračunamo Jasmin, Natura femina in Vir, vam na blagajni dm obračunamo 30% popust . 30% popust.

ColdHot hladilni sprej za lajšanje bolečin in zmanjševanje oteklin

499 150 ml

€

3,33 € za 100 ml

Nexcare ColdHot hladilna vrečka za lajšanje bolečin 150 x 180 mm

599 2 kosa

€

Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 4. 8. 2015 do 17. 8. 2015 Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 4. 8. 2015 do 17. 8. 2015

3 € za 1 kos


jše la jm a n a z i t s o v o N Becutan otroški šampon in peneča kopel 2 v 1 z izvlečki aloe vere in pšeničnimi kalčki

449

400 ml

€

1,13 € za 100 ml dm znamka babylove nature otroške ekološke plenice Midi 4-9 kg

7

46 kosov

99

€

1,74 € za 10 kosov

Becutan otroško hidratantno mleko za nego kože

449 400 ml

€

1,13 € za 100 ml

Tommee Tippee

50% popust na nakup Nivea Baby šamponov za lase* za

50

točk

Explora otroški lonček za pitje s slamico od 6. meseca dalje 230 ml

6 1 kos

99

€

NUK First Choice + otroška steklena steklenička s silikonskim cucljem od 0. do 6. meseca

8

1 kos, 120 ml

99

€

Izkoristite 50% popust na nakup Nivea Baby šamponov za lase za samo 50 točk*. *Popust velja na Nivea Baby posebno blag šampon ter šampon za svilnat lesk, 200 ml.

Izdaja in unovčevanje kuponov do 31. 8. 2015. Velja za člane programa dm babybonus, ki so imetniki dm active beauty kartice ugodnosti.

Pampers Playgro Playgro mehka knjigica od 3. meseca dalje

7 1 kos

29

€

plavajoče špricajoče igračke od 6. meseca dalje

6 1 set

99

€

otroške hlačne plenice Junior 12-18 kg

649 22 kosov

€

2,95 € za 10 kosov


Za lep nasmeh Oral-B Curaprox Hawaii zobna ščetka CS 5460 ultra mehka

8

–21 %

Pro-Expert 3D Clean zobna ščetka srednja 1 kos redna cena: 3,79 €

299

2 kosa

45

€

€

znižano od 29. 7. 2015

4,23 € za 1 kos Listerine

–20 %

Advanced White ustna voda

–21 %

zobna krema

2

59

2,92 € za 100 ml

znižano od 8. 7. 2015

znižano od 8. 7. 2015

–20 %

Aquafresh High Definition White Tingling Mint zobna krema 75 ml redna cena: 3,99 €

319 €

4,26 € za 100 ml znižano od 1. 7. 2015

089 125 ml

€

0,72 € za 100 ml

0 12 m

€

1,44 € za 100 ml

Pink Grapefruit zobna krema

antibakterijska voskana zobna nitka

19

€

dm znamka DONTODENT

dm znamka DONTODENT

75 ml, več vrst redna cena: 2,79 €

250 ml redna cena: 4,49 €

3

L'Angelica

69* €

0,58 € za 10 m blend-a-dent

–22 %

pričvrstilna krema za zobne proteze 47 g, več vrst redna cena: 4,79 €

369 €

7,86 € za 100 g znižano od 1. 7. 2015

Signal White Now Men Super Pure zobna krema

Colgate

299

299

75 ml

€

3,99 € za 100 ml

Total Daily Repair zobna krema 75 ml

€

3,99 € za 100 ml

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, se ne zvišajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Za čist dom Cilit Bang Block Lavender WC osvežilec

2 43 g

49

€

5,80 € za 100 g

Vileda Standard omelo z držalom

489* 1 kos

€

Cilit Bang Click Citrus fresh WC osvežilec v gelu

2

4 kosi

99

€

0,75 € za 1 kos

dm znamka Denkmit Cilit Bang

Ultra Sensitive prašek za pranje perila

Ocean force čistilo za WC

2

3

750 ml

za 18 pranj

99

€

3,99 € za 1 l

Notesnik A4 s trdimi platnicami že za 10,55 €

(redna cena 14,07 €)

99

€

2,22 € za 10 pranj

CEWE FOTOKNJIGA Velika panoramska, trde platnice, 26 str. že za 24,00 €

(redna cena 31,00 €)

Akcijska ponudba velja za naročila od 4. 8. do vključno 31. 8. 2015. Cene, objavljene na spletni strani, so že znižane za navedene popuste. V ceno ni vštet strošek dostave naročila v poslovalnice v višini 1,79 €. Slike so simbolične.

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

www.dmfoto.si


Diana balzam z mentolom v lončku

–40 %

–22 %

–28 %

Strep set za depilacijo

125 ml redna cena: 4,99 €

299

1 kos redna cena: 17,99 €

1399

€

€

2,40 € za 100 ml

znižano od 29. 7. 2015

znižano od 1. 7. 2015

dm znamka Balea MEN

Crystal

–21 %

dezodorant v spreju brez potisnega plina 118 ml, več vrst redna cena: 7,99 €

6

29 €

5,34 € za 100 ml znižano od 29. 7. 2015

–20 %

kremni gel za samoporjavitev obraza

Ali ste vedeli, da pot, oblacila in brisanje z brisaco zmanjšajo zašcito pred soncem?

50 ml redna cena: 3,49 €

2

49

Priporočamo, da se s sredstvom za zaščito kože pred soncem namažete večkrat na dan. Vsaj na vsaki dve uri oz. po vsakem kopanju in brisanju. Pri tem upoštevajte svoj tip kože.

€

0,50 € za 10 ml znižano od 29. 7. 2015

–23 %

Katjes žele bonboni 200 g, dve vrsti redna cena: 1,29 €

099 €

0,50 € za 100 g znižano od 29. 7. 2015 dm znamka DONTODENT Brillant Weiss zobna krema 125 ml redna cena: 0,99 €

079 €

0,64 € za 100 ml znižano od 29. 7. 2015

–20 %

Gourmet

Barilla

Perle hrana za mačke

Gran Cereale žitne ploščice

85 g, več vrst redna cena: 0,75 €

060 €

0,71 € za 100 g znižano od 29. 7. 2015

–21 %

105 g, dve vrsti redna cena: 1,89 €

149 €

1,42 € za 100 g znižano od 29. 7. 2015

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, se ne zvišajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.


–20 %

Light Blue Dreaming in Portofino ženska toaletna voda

–20 %

25 ml redna cena: 44,99 €

O V LJE N

A

O

Z AG

OT

D&G

–21 %

TA DBI CE

NA

ece s e m 4 j a s v o n a iž Zn

Calvin Klein IN2U moška toaletna voda 50 ml redna cena: 34,99 €

3599*

2799*

znižano od 17. 6. 2015

znižano od 17. 6. 2015

€

€

14,40 € za 10 ml

5,60 € za 10 ml

Alnatura

znižano od 29. 7. 2015 Plasmon

–20 %

Sapori di Natura jogurt s piškoti od 6. meseca dalje 2 x 120 g redna cena: 3,49 €

279 €

1,17 € za 100 g znižano od 29. 7. 2015

–39 %

GO

–20 %

NA

€

1,20 € za 100 g

ZA

1

49

ITA CEN DB

A

125 g redna cena: 1,89 €

Lactacyd

O

otroški polnozrnati pirini piškoti od 15. meseca dalje

TO V LJ E

Moisturizing losjon za intimno nego 200 ml redna cena: 4,99 €

3

99 €

2 € za 100 ml

dm Odbita cena izdelka se ne zviša najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom.

znižano od 1. 7. 2015

–20 %

dm znamka Jessa

WC NET

WC NET

Energy vložek za WC

Intense vložek za WC

Active Generation dnevni ščitniki perila Normal

4 x 34 g, dve vrsti redna cena: 3,29 €

50 kosov redna cena: 1,99 €

38 g, dve vrsti redna cena: 2,79 €

–30 %

169

229

znižano od 1. 7. 2015

znižano od 1. 7. 2015

€

4,45 € za 100 g

€

1,69 € za 100 g

159 €

0,32 € za 10 kosov znižano od 29. 7. 2015

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, se ne zvišajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Izdelka sta na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Cenovni bonbonček

Ponudba velja od 4. 8. do 17. 8. 2015

1+1

1+1

gratis

gratis

1+1

gratis

Hipp Deborah*

fruttini

24H Absolute Volume maskara

gel za prhanje

otroška mlečna kašica za lahko noč

200 ml, več vrst redna cena: 5,98 €

190 g, več okusov redna cena: 2,78 €

redna cena: 18,58 €

29

9

2

1+1

1+1

€

gratis

99

€

gratis

1

39

€

1+1

gratis

Axe

Meridol

dezodorant v spreju

zobna krema za zaščito dlesni

Oral-B

150 ml, več vrst redna cena: 6,38 €

75 ml redna cena: 9,18 €

250 ml, dve vrsti redna cena: 5,98 €

3

19

€

4

59

€

ustna voda

2

99

€

Ponudba Cenovni bonbonček velja od 4. 8. 2015 do 17. 8. 2015 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Cenovni bonbonček ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v prodajalnah dm. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Cenovni bonbonček. Vse cene so v evrih. Popusti se med seboj ne seštevajo. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo!

*Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
dm katalog avgust 2015 by Vsikatalogi.si - Issuu