Skip to main content

Dm katalog avgust 2014

Page 1

katalog

Poletje v stilu

Zasijte na plaži ali v mestu s popolno pričesko

Tokrat na izdelke za oblikovanje in nego las

Veljavnost kataloga od 5. 8. 2014 do 18. 8. 2014 oz. do razprodaje zalog. dm drogerie markt d.o.o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana.

avgust 2014

30% popust za 50 točk

za

50

točk

Deteljica osrečuje! Zavrti deteljico in osvoji popust na celoten nakup! Več na strani 18 in na www.dm-drogeriemarkt.si.


Poletje v laseh! V tem mesecu vam želimo čim več lepih trenutkov na soncu, veter v laseh in naj vam brezskrbne misli napolnijo dan. Smo v najbolj vročem mesecu v letu, ko je uživanje v aktivnostih na prostem možno tudi do poznih večernih ur. Razveseljujejo nas lahko različne športne aktivnosti, posedanje na terasi v dobri družbi ali pa martinčkanje na plaži. Če smo si v tem obdobju privoščili tudi dopust ali počitnice na morju, pa nam je še toliko lepše. Pri vsem tem uživanju na soncu pa nikar ne pozabimo na lase, ki

www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija

jih je treba v poletnih mesecih še posebej zaščititi, saj so izpostavljeni škodljivim učinkom sonca in vetra. Da bodo vaši lasje še naprej lepi in zdravi, smo tokrat v katalogu poskrbeli za 30% popust na izdelke za oblikovanje in nego las za samo 50 točk. Vabimo vas k prebiranju kataloga, kjer vam predstavljamo tudi številne druge ugodnosti. Verjamemo, da boste našli primerno zase in se veselimo vašega obiska.


O V LJE N

A

O

OT

NA

Z AG

③

TA DBI CE

④

①

②

30% popust na nakup izdelkov iz programa za oblikovanje in nego las za 50 točk*

➊ head & shoulders

Citrus Fresh šampon za lase, 400 ml

4

99

➌ Fructis €

Blond Booster tretma za lase, 150 ml

1,25 € za 100 ml Cena s popustom: 3,49 €*

➋ head & shoulders

Citrus Fresh balzam za lase, 180 ml

2

79

3,06 € za 100 ml Cena s popustom: 3,21 €*

➍ John Frieda €

1,55 € za 100 ml Cena s popustom: 1,95 €*

459 €

13

Frizz-Ease 49 serum za neukrotljive lase, 50 ml € 26,98 € za 100 ml Cena s popustom: 9,44 €*

*Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa za oblikovanje in nego las. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 5. 8. 2014 do 11. 8. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 8. 2014. Popust ne velja na barve za lase, hidrogen in belilo. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


Casting posvetljevalec las Sunkiss Jelly

7

89

dm znamka Balea

€

Cristalli di Argan

Professional Oil Repair šampon za lase

arganovo organsko olje za lase

30% popust

13

50 ml

na nakup izdelkov iz programa za oblikovanje in nego las za 50 točk*

1

250 ml

69

99

€

27,98 € za 100 ml Cena s popustom: 9,79 €*

€

0,68 € za 100 ml Cena s popustom: 1,18 €*

Garnier dm znamka Balea Professional Oil Repair balzam za lase

1

200 ml

69

€

0,85 € za 100 ml Cena s popustom: 1,18 €*

Ultra Doux maska za barvane lase z naravnimi izvlečki brusnice in arganovim oljem

3

300 ml

99

€

1,33 € za 100 ml Cena s popustom: 2,79 €*

–20 %

Palette Deluxe trajno obstojna barva za lase več odtenkov redna cena: 5,99 €

479 €

znižano od 30. 7. 2014

Odbita cena izdelka, ki ga predstavljamo na tej strani, velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa za oblikovanje in nego las. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 5. 8. 2014 do 11. 8. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 8. 2014. Popust ne velja na barve za lase, hidrogen in belilo. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

je Sijoči in zdravi las dm znamka alverde Volumen, šampon za lase oliva in kana

249

200 ml

€

1,25 € za 100 ml Cena s popustom: 1,74 €*

Gele blanc plus belilo za posvetlitev las

2 45 g

49** €

0,56 € za 10 g

Keune Ultra Mild Daily Use šampon za lase

599

250 ml

€

2,40 € za 100 ml Cena s popustom: 4,19 €* syoss

–25 %

Keune kremni hidrogen 60 ml, več vrst redna cena: 1,99 €

1

49** €

2,49 € za 100 ml znižano od 30. 7. 2014

–20 %

Max Hold gel za lase 250 ml redna cena: 3,99 €

3

19 €

1,28 € za 100 ml znižano od 30. 7. 2014 Cena s popustom: 2,23 €*

–20 %

syoss lak za lase 300 ml, več vrst redna cena: 3,99 €

3

19 €

1,07 € za 100 ml znižano od 30. 7. 2014 Cena s popustom: 2,23 €*

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa za oblikovanje in nego las. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 5. 8. 2014 do 11. 8. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 8. 2014. Popust ne velja na barve za lase, hidrogen in belilo. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si. **Izdelka sta na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


e

Lasje kot iz škatlic –26 %

syoss dm znamka Balea

oleo intense trajno obstojna barva za lase več odtenkov redna cena: 6,49 €

479

119 150 ml

€

€

znižano od 30. 7. 2014

–20 %

–23 %

Extra Power gel za lase

0,80 € za 100 ml Cena s popustom: 0,83 €*

dm znamka Balea

Palette

lak za lase

Mousse Color trajno obstojna barva za lase

300 ml, več vrst redna cena: 1,69 €

4

ogrinjalo za barvanje las

79

9 1 kos

€

znižano od 9. 7. 2014

1

29

Comair

več odtenkov redna cena: 5,99 €

99

€

Cenovni bonbonček

Ponudba velja od 5. 8. do 18. 8. 2014

€

0,43 € za 100 ml znižano od 9. 7. 2014 Cena s popustom: 0,90 €*

Ultîme essence losjon za volumen las

649 100 ml

€

1+1

6,49 € za 100 ml Cena s popustom: 4,54 €*

gratis

Nivea MEN schauma šampon za lase 400 ml, več vrst redna cena: 5,98 €

2

99

€

Strong Power šampon za lase

259 250 ml

€

1,04 € za 100 ml Cena s popustom: 1,81 €*

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. Ponudba Cenovni bonbonček velja od 5. 8. do 18. 8. 2014 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. *Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa za oblikovanje in nego las. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 5. 8. 2014 do 11. 8. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 8. 2014. Popust ne velja na barve za lase, hidrogen in belilo. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


Z AG

OT

30% popust na nakup izdelkov iz programa za oblikovanje in nego las za 50 točk*

Gliss

Gliss

Hyaluron + Hair Filler šampon za lase

Hyaluron + Hair Filler tretma za lase

299

60 ml

250 ml

€

1,20 € za 100 ml Cena s popustom: 2,09 €*

dm znamka Balea MEN hairgum

149

100 g

€

0,50 € za 100 ml Cena s popustom: 1,04 €*

899

€

14,99 € za 100 ml Cena s popustom: 6,29 €*

Elseve

Sports Relax šampon za lase 300 ml

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

je Voljni in mehki las

vosek za lase

769

€

7,69 € za 100 g Cena s popustom: 5,38 €*

Arginine Resist balzam za lase brez izpiranja

359

150 ml

€

2,40 € za 100 ml Cena s popustom: 2,51 €*

syoss Color Protect šampon za lase

2

300 ml

99

€

1 € za 100 ml Cena s popustom: 2,09 €*

syoss trajno obstojna barva za lase

649

več odtenkov

€

*Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa za oblikovanje in nego las. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 5. 8. 2014 do 11. 8. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 8. 2014. Popust ne velja na barve za lase, hidrogen in belilo. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


za

50

točk

–30 %

na nakup izdelkov iz programa za oblikovanje in nego las* Izkoristite 30% popust na nakup izdelkov iz programa za oblikovanje in nego las za samo 50 točk. *Popust ne velja na barve za lase, hidrogen in belilo. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 5. 8. 2014 do 11. 8. 2014. Unovčevanje kupona najpozneje do 31. 8. 2014.

Sanjski šoping v New Yorku z Nino Pušlar

za

100

točk

Število mest je omejeno, zato pohitite in si zagotovite svoj sedež na letalu. Termin potovanja: od 28.11. 2014 do 2.12. 2014. Izdaja in unovčevanje kuponov: od 1. 7. 2014 do 28. 10. 2014. Več informacij na www.dm-drogeriemarkt.si.

Poiščite nas pred prodajalno dm na stojnici New York Čaka vas brezplačno zabavno fotografiranje, CeWe izdelava fotografij, nagradna igra ter druga presenečenja. • 22. in 23. 8. 2014 Citypark Ljubljana • 29. in 30. 8. 2014 Citycenter Celje • 5. in 6. 9. 2014 Qlandia Nova Gorica • 12. in 13. 9. 2014 Qlandia Kranj

Nin Puš a lar

i Pridruž se nam!


Z AG

OT

–50 %

–50 %

Chilly intimno milo

preservativi

250 ml, več vrst redna cena: 3,99 €

12 kosov, več vrst redna cena: 6,79 €

199*

več odtenkov

3

redna cena: 7,99 €

99* €

€

Prihranite 3,40 €

Color Mask

Gel Effect lak za nohte

279*

0,29 € za kos

Prihranite 2 €

Deborah**

več odtenkov redna cena: 5,59 €

€

0,80 € za 100 ml

trajno obstojna barva za lase

–50 %

339*

€

–50 %

LifeStyles

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Svet ugodnosti

Prihranite 2,80 €

–50 %

Samo za imetnike dm active beauty kartice.

elite škarjice za nohte dve vrsti redna cena: 6,79 €

3

Prihranite 4 €

39* €

Prihranite 3,40 €

Colgate

–50 %

syoss

–50 %

šampon za lase

75 ml, dve vrsti redna cena: 3,29 €

500 ml, več vrst redna cena: 3,99 €

199* €

0,40 € za 100 ml Prihranite 2 €

Maximum Cavity Protection zobna krema

164*

Postanite član dm active beauty sveta ugodnosti in prihranite pri nakupu predstavljenih izdelkov. Ugodnosti veljajo le ob predložitvi bona iz knjižice bonov za 150 točk.

€

2,19 € za 100 ml Prihranite 1,65 €

Persil

–50 %

Expert kapsule za pranje perila za 32 pranj več vrst redna cena: 13,79 €

689* €

2,16 € za 10 pranj Prihranite 6,90 €

Sensodyne

–50 %

Multi Care zobna krema 75 ml redna cena: 4,69 €

234* €

3,12 € za 100 ml Prihranite 2,35 €

–50 %

Colgate Slim Soft zobna ščetka 1 kos, dve vrsti redna cena: 3,99 €

199* €

Prihranite 2 €

*Cena s popustom velja ob predložitvi bona iz dm active beauty knjižice bonov jul/avg 2014 za 150 točk na blagajni dm. Izdaja bonov od 1. 7. 2014 do 31. 8. 2014. Veljavnost bonov od 1. 7. 2014 do 15. 9. 2014. **Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Obišči dm facebook stran in zadeni super poletne nagrade. Nagradna aktivnost poteka na dm facebook strani od 5. 8. 2014 do 1.9. 2014. Več na www.dm-drogeriemarkt.si oziroma www.facebook.com/dmslovenija.


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Balea dm znamka Balea gel za britje z vonjem češnje

199 150 ml

€

1,33 € za 100 ml

dm znamka Balea

Uživajte poletje

dezodorant v spreju z vonjem mete

1

s svežimi sadnimi vonji Balea negovalnih izdelkov.

200 ml

19

€

Izdelki Balea so na voljo le v prodajalnah dm. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.

0,60 € za 100 ml

dm znamka Balea losjon za roke z dozirnikom z vonjem maline

2

300 ml

79

€

0,93 € za 100 ml

dm znamka Balea

dm znamka Balea

dm znamka Balea

tekoče milo z dozirnikom z vonjem kutine in divje vrtnice

krema za telo z vonjem marelice in bazilike

gel za prhanje z vonjem jabolke in melise

129

500 ml

229

079

300 ml

€

0,43 € za 100 ml

€

0,46 € za 100 ml

300 ml

€

0,27 € za 100 ml


Alnatura Skutni namaz z zelišči SESTAVINE: • 500 g skute • 200 g svežega sira • 100 ml trajnega mleka Alnatura • 1-2 žlici lanenega olja Alnatura • 2 šopka drobnjaka • 1 žlica luštreka (ali drugih zelišč)

Alnatura zelenjavna pašteta s šitaki gobami

219 125 g

€

1,76 € za 100 g

• morska sol Alnatura • črni poper Alnatura PRIPRAVA Skuto, sveži sir in mleko dajte v posodo in jih zmešajte v gladko kremo. Dodajte laneno olje in ponovno dobro premešajte. Drobnjak in poljubna zelišča nasekljajte ter primešajte namazu. Namaz začinite s soljo in poprom.

Alnatura

Alnatura

rezina z mandlji

laneno olje

2

0,25 l

75 g

29

€

3,06 € za 100 g

3

49

€

13,96 € za 1 l

Alnaviva Alnatura koruzni čips

189

125 g

€

1,52 € za 100 g

BioH mleko brez laktoze 3,5 % mlečne maščobe

189 1l

€

1,89 € za 1 l

Alnatura Gunpowder zeleni čaj

299 100 g

Ko veste, kaj jeste

€

2,99 € za 100 g

Alnatura 100% pomarančni sok

289 1l

€

2,89 € za 1 l


O

TA DBI CE

NA

Z AG

OT

O V LJE N

A

Okusi novosti

ekolife natura divji origano prehransko dopolnilo

ekolife natura

1889*

150 g

He Shou Wu prehransko dopolnilo v prahu

Valens

Landgarten

Quvital Q10 prehransko dopolnilo

ingver v temni čokoladi

15

30 kapsul

11

70 g

90 kapsul

€

2,10 € za 10 kapsul

marelična jedrca

589* €

3,93 € za 100 g

Natural Earth

120 g

69

€

13,08 € za 100 g

49

€

3,83 € za 10 kapsul

1

89

€

2,70 € za 100 g

Dynamic Health

Fructal

zelena kava prehransko dopolnilo tekoče

Smoothie 100% sadni obrok z okusom ananasa

1499

109

Isola Bio

Isola Bio

ovseni napitek s kalcijem

rižev napitek s kokosom

Koh Coconut

269

119

1l

444 ml

€

3,38 € za 100 ml

1l

€

2,69 € za 1 l

0,25 l

€

4,36 € za 1 l

0,25 l

€

4,76 € za 1 l

*Izdelka sta na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

kokosovo mleko

279

€

2,79 € za 1 l


Zasijte v trendu

Catrice Colour Correcting matirni kompaktni puder

469*

Catrice

Max Factor

Luxury Lacquers lak za nohte

Gel Shine Lacquer lak za nohte

379*

€

€

819

€

Catrice Better than False Lashes maskara

4

Catrice

L'Oréal Paris

Infinite Shine glos za ustnice

Color Riche senčilo za veke

3

69* €

7

29* €

99

€

L'Oréal Paris Volume Million Lashes So Couture maskara

1479

€

30

%

L'Oréal Paris

POPUST

Lak za nohte 7Days, BB Nail, 5v1 Total Care, Quick Dry Top Coat Rdečilo za ustnice Milano Red Laque Maskara 24 Ore Absolute Volume Akcija traja od 5. 8. 2014 do 1. 9. 2014. Popust se obračuna na blagajni

H 113x100mm 30%POPUST_3.indd 1

*Izdelki so na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.

Super Liner svinčnik za oči

999

€

11. 07. 14 15:16


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Ultîme Ultîme essence Ultîme essence Omega Repair šampon za lase

499 250 ml

€

2 € za 100 ml Cena s popustom: 3,49 €*

Ultîme essence

Omega Repair balzam za poškodovane lase

Omega Repair maska za lase

649

649 200 ml

100 ml

€

€

6,49 € za 100 ml Cena s popustom: 4,54 €*

3,25 € za 100 ml Cena s popustom: 4,54 €*

podarja privlačne nagrade in dodatni popust!

Ultîme essence Omega Repair balzam za lase

499 250 ml

€

2 € za 100 ml Cena s popustom: 3,49 €*

–20 %

5x 50€ dm darilni bon

Ultîme trajno obstojna barva za lase več odtenkov redna cena: 7,99 €

-20%

140x

SUŠILNIK ZA LASE

639 €

znižano od 30. 7. 2014

Odbita cena izdelka, ki ga predstavljamo na tej strani, velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.

*Cena s popustom velja ob predložitvi kupona za 30% popust na nakup izdelkov iz programa za oblikovanje in nego las. Kupon natisnete na dm active beauty terminalu od 5. 8. 2014 do 11. 8. 2014. Unovčevanje kuponov najpozneje do 31. 8. 2014. Popust ne velja na barve za lase, hidrogen in belilo. Seznam izdelkov, vključenih v popust, najdete na spletni strani www.dm-drogeriemarkt.si.


Garnier

–20 %

Felce Azzurra Men Excite šampon in gel za prhanje 2 v 1

1

269 €

99

1,80 € za 100 ml

€

znižano od 16. 7. 2014

0,80 € za 100 ml

Nivea

Somatoline Cosmetic Men Abdominal Top Definiton gel za zmanjševanje maščobnih oblog in poudarek trebušnih mišic

39

–24 %

150 ml, več vrst redna cena: 3,39 €

250 ml

200 ml

moški in ženski dezodorant v spreju

99

20 € za 100 ml

€

–20 %

Men Skin Energy losjon po britju 100 ml redna cena: 6,79 €

5

39 €

5,39 € za 100 ml znižano od 30. 7. 2014

Gillette Fusion Proglide moški sistemski brivnik 1 kos redna cena: 9,29 €

6

99 €

znižano od 30. 7. 2014

Felce Azzurra 48-urni dezodorant za občutljivo kožo

309

150 ml

€

2,06 € za 100 ml

Rexona Maximum Protection Sensitive Dry dezodorant v kremi

599

45 ml

€

13,32 € za 100 ml

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Sveži in negovani Lip Smacker Ariela balzam za ustnice ZF 20

Radenska

249

399

4g

€

6,23 € za 10 g

–20 %

dm znamka Balea Mystique nadomestne britvice 8 kosov redna cena: 5,49 €

4

39 €

0,55 € za kos znižano od 25. 6. 2014

obrazna vodica v razpršilu 120 ml

€

3,33 € za 100 ml

Somatoline Cosmetic

Nivea

tretma za zmanjšanje trdovratne maščobe na bokih in stegnih

mleko za telo s kakavovim maslom in vitaminom E

29

400 ml

100 ml

5

99

49

€

29,99 € za 100 ml

Felce Azzurra gel za prhanje za občutljivo kožo

2

250 ml

09

€

0,84 € za 100 ml

–21 %

ziaja gel za prhanje 500 ml, več vrst redna cena: 4,19 €

3

29 €

0,66 € za 100 ml znižano od 30. 7. 2014

€

1,38 € za 100 ml

Popust velja od 5. 8. do 1. 9. 2014 za dezodorante in tuš gele NIVeA in se obračuna na blagajni dm.

-30%

NAGRADNA IGRA 1x

PočItNIce v vrednosti 1.000 eUR Poiščite nagradni kupon v prodajalnah dm in sodelujte. več na prodajnih mestih dm in www.NIVeA.si.

Odbiti ceni izdelkov, ki ju predstavljamo na tej strani, veljata najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.


Bebivita Hipp otroška sadna kašica iz jabolk, banan in malin z žiti

otroška sadna kašica iz jagod, jabolk in borovnic od 6. meseca dalje

119

099

90 g

190 g

€

€

1,33 € za 100 g

0,53 € za 100 g

Plasmon Paranit

Anellini mehke testenine od 6. meseca dalje

šampon proti ušem

11 200 ml

3

340 g

69

€

5,85 € za 100 ml

49

€

1,03 € za 100 g

za

dm znamka babylove naravna mineralna voda za otroke

0 1l

49

€

0,49 € za 1 l

50

točk

Deteljica osrečuje! Poišči deteljico na terminalu v vseh prodajalnah dm in osvoji 5%, 10%, 15% ali 20% popust na celoten nakup. Deteljico lahko zavrtiš v terminu od 5. 8. 2014 do 12. 8. 2014. Izdaja in unovčevanje kuponov do 12. 8. 2014. Natisni kupon in ga oddaj na blagajni prodajaln dm v Sloveniji. Pravila in splošne pogoje aktivnosti najdeš na www.dm-drogeriemarkt.si.

dm znamka babylove otroška sadna kašica iz sliv in hrušk od 4. meseca dalje

089 190 g

€

0,47 € za 100 g


Z AG

OT

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

Za najmlajše

Curaprox Avent ročna prsna črpalka + darilo kozmetična torbica

45

99

€

dm znamka alverde Mamaglück gel za prhanje z divjim slezenovcem

2

200 ml

29

€

1,15 € za 100 ml

Sudocrem zaščitna krema za dojenčke

6 125 g

49

€

5,20 € za 100 g

NUK Jungle otroška steklenička od 6. do 18. meseca

799 300 ml

€

otroški bombažni slinček

3

1979 2 kosa

€

9,90 € za kos

MAM

Nursery time

2 kos

ortopedska otroška duda od 8. meseca dalje

99

Feel Good otroška steklena steklenička od 2. meseca dalje

8

260 ml

€

2 € za 1 kos

99

€

NUK Jungle otroška športna steklenička od 12. meseca dalje

MAM

899

190 ml

NUK

NUK

Jungle otroški lonček za učenje pitja od 6. do 18. meseca

Jungle otroška duda iz silikona od 6. do 18. meseca

1099

1 kos

otroški lonček za pitje z mehkim nastavkom od 6. meseca dalje

519

300 ml

€

€

150 ml

€

399

€


Za lep nasmeh

MAM Colgate

otroška zobna ščetka za učenje ščetkanja zob

Slim Soft Charcoal mehka zobna ščetka

399

1 kos

289

Oral B

Curaprox

Essential Floss zobna nitka

Enzycal Zero zobna krema

2

5

1 kos

€

50 m

€

75 ml

99

€

0,60 € za 10 m

Curaprox

49

€

7,32 € za 100 ml

Cenovni bonbonček

Ponudba velja od 5. 8. do 18. 8. 2014

Smart Curen otroška zobna ščetka s 7000 ščetinami zelo mehka

4 1 kos

69

€

Ajona Stomaticum koncentrirana zobna krema

199 25 ml

1+1

gratis

€

7,96 € za 100 ml

Vademecum Pro Vitamin zobna krema 75 ml, več vrst redna cena: 5,98 €

2

99

€

blend-a-dent Neutral pričvrstilna krema za protezo

479 40 ml

€

11,98 € za 100 ml

Ponudba Cenovni bonbonček velja od 5. 8. do 18. 8. 2014 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Popusti se med seboj ne seštevajo.


O

TA DBI CE

NA

Z AG

OT

Carefree

–21 %

O V LJE N

A

Intimna nega Flexiform ščitniki perila

dm znamka Jessa

always

58 kosov redna cena: 3,29 €

Nature ščitniki perila Normal

Ultra ščitniki perila Standard

209

12 kosov

259 €

0,45 € za 10 kosov znižano od 30. 7. 2014

189

40 kosov

€

€

0,53 € za 10 kosov

1,58 € za 10 kosov

Billy Boy dm znamka Jessa tamponi Super

1

16 kosov

59

€

1 € za 10 kosov

Jasmin Girl Nature tamponi Normal

2

16 kosov

69

€

1,69 € za 10 kosov

–20 %

preservativi 3 kosi, več vrst redna cena: 1,99 €

1

59* €

0,53 € za kos znižano od 28. 5. 2014

Lactacyd Moisturizing losjon za intimno nego

499

200 ml

€

2,50 € za 100 ml

Lactacyd Sensitive losjon za intimno nego

499 200 ml

€

2,50 € za 100 ml

Odbiti ceni izdelkov, ki ju predstavljamo na tej strani, veljata najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Ne velja za Billy Boy White preservative, 3 kosi.


Corny

evian

–20 %

138 g do 150 g, več okusov redna cena: 2,39 €

–24 %

049

€

€

1,26 - 1,37 € za 100 g

0,98 € za 1 l

znižano od 30. 7. 2014

€

3,23 - 3,69 € za 100 g znižano od 30. 7. 2014

–20 %

O

Bija

ITA CEN DB

ZA

1

29

znižano od 30. 7. 2014

GO

100 ml redna cena: 6,49 €

dm Odbita cena izdelka velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom.

–21 %

€

znižano od 30. 7. 2014

–22 %

Baby otroški puder 100 g redna cena: 2,29 €

znižano od 30. 7. 2014

znižano od 30. 7. 2014

€

1,79 € za 100 g

Vöslauer bio gaziran osvežilni napitek z okusom limone ali maline 0,5 l redna cena: 0,89 €

069 €

1,38 € za 1 l

znižano od 30. 7. 2014

Nivea

179

5,19 € za 100 ml

14

99

14,99 € za 1 l

519 €

1l redna cena: 18,99 €

TO V LJ E

Dr. Pasha naravna krema za dojenčke

bio kanadsko konopljino olje

A

–23 %

–21 %

0,5 l redna cena: 0,65 €

189

N.A! sadje in sadje s hrustljavimi kosmiči 35 g do 40 g, več okusov redna cena: 1,69 €

negazirana mineralna voda

NA

žitna rezina

–23 %

Friskies Dental Fresh dopolnilna hrana za odrasle pse 3 v 1 110 g redna cena: 1,29 €

099 €

0,90 € za 100 g znižano od 30. 7. 2014

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si.


Z AG

–21 %

–25 %

OT

Weleda olje za masažo z izvlečki arnike

–23 %

100 ml redna cena: 11,39 €

O V LJE N

A

O

TA DBI CE

NA

ece s e m 4 j a s v o n a iž Zn

Bourjois 123 Perfect CC Cream tekoča podlaga

899

več odtenkov redna cena: 12,99 €

znižano od 30. 7. 2014

znižano od 30. 7. 2014

999*

€

€

8,99 € za 100 ml

€

0,50 € za 100 ml znižano od 25. 6. 2014

–23 %

duschdas gel za prhanje 250 ml, več vrst redna cena: 1,69 €

129 €

0,52 € za 100 ml znižano od 30. 7. 2014

–20 %

Frosch Baby mehčalec za perilo

ZA

1

49

GO

A

300 ml, več vrst redna cena: 1,99 €

ITA CEN DB

TO V LJ E

dm Odbita cena izdelka velja najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. –20 %

čistilo za kopalnico ali za kuhinjo 500 ml redna cena: 3,99 €

€

€

2,52 € za 1 l znižano od 30. 7. 2014

Vollare lak za nohte

0

85 €

znižano od 11. 6. 2014

–22 %

durgol

750 ml redna cena: 2,39 €

189

–22 %

več odtenkov redna cena: 1,09 €

NA

tekoče milo z dozirnikom

O

Fa

319

6,38 € za 1 l znižano od 30. 7. 2014

finish sol za pomivalni stroj 1,25 kg redna cena: 1,79 €

139 €

1,12 € za 1 kg znižano od 25. 6. 2014

Odbite cene izdelkov, ki jih predstavljamo na tej strani, veljajo najmanj 4 mesece od datuma, navedenega pod posameznim izdelkom. Več na www.dm-drogeriemarkt.si. *Izdelek je na voljo le v določenih prodajalnah dm. Seznam teh najdete na www.dm-drogeriemarkt.si.


Cenovni bonbonček Ponudba velja od 5. 8. do 18. 8. 2014

1+1

1+1

gratis

gratis finish Fa ženski in moški dezodorant v spreju

Quantum tablete za strojno pomivanje posode

150 ml, več vrst redna cena: 5,58 €

36 ali 40 kosov redna cena: 29,98 €

2

79

€

1+1

gratis

14

99

€

Za Jazzy negazirana brezalkoholna pijača 0,5 l gratis

Zala Johnson's baby otroški vlažni robčki

negazirana izvirska voda

56 kosov, dve vrsti redna cena: 4,78 €

1l redna cena: 1,14 €

239

€

049

€

Ponudba Cenovni bonbonček velja od 5. 8. 2014 do 18. 8. 2014 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Popusti se med seboj ne seštevajo. Vse cene so v evrih. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo! Redna cena je seštevek cen obeh izdelkov, predstavljenih v aktivnosti cenovni bonbonček.

www.dm-drogeriemarkt.si www.facebook.com/dmslovenija


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Dm katalog avgust 2014 by Vsikatalogi.si - Issuu