KATALOG
Veljavnost kataloga 30. 6. do 27. 7. 2020 oz. do razprodaje zalog.
JULIJ 2020
KAJ VAM POLEPŠA SONČNE DNI? SPREMEMBA SE ZAČNE V TEBI. www.dm.si
SONCE SIJE – KAJ PA VI? POLETJE JE TU, ZATO … … uživamo v sadnih vonjih in okusih. Sveži lasje z vonjem po kokosu, koža, ki diši po marelicah, in osvežilna limonada z meto. Kateri pa je vaš najljubši vonj? Naj bo letošnje poletje namenjeno razvajanju z novimi vonji in okusi, ki vas bodo vsaj za nekaj trenutkov popeljali na karibsko plažo ali pod slap v tropskem gozdu – pa čeprav boste morda poležavali kar na domačem balkonu. … se skrivamo pred komarji in vročim soncem. Verjetno nam ni treba ponavljati, kako pomembna je dobra zaščita pred sončnimi žarki. Uporabljajte kremo, nadenite si pokrivalo in se v najbolj vročem delu dneva čim bolj zadržujte v senci. In ne pozabite na uživanje tekočin! Ko ste zunaj, se s spreji ali dišečo svečo na terasi zaščitite tudi pred obiskom komarjev. … moramo še bolj skrbeti za kožo in lase. Sonce in morska voda skrbita za dobro počutje, nista pa ravno najboljša prijatelja vaše kože. Poskrbite, da bo koža dovolj navlažena in se razvajajte z izdelki za nego kože po sončenju, na lase pa nanesite spreje za zaščito las in jih razvajajte z negovalnimi šamponi.
POLETJE JE VELIKO VEČ KOT SAMO LETNI ČAS. Poletje je lahko tudi občutek, ki nam daje moč, da vzcvetimo – le prepustiti se mu moramo. Na naslednjih straneh vas želimo navdihniti, kako lahko zasijete tudi vi.
NEWSLETTER
BREZPLAČEN WIFI
ZBIRAJTE TOČKE IN PRIHRANITE
KAJ OSVEŽUJE VAŠE LASE POLETI?
Garnier Fructis Aloe Vera Hair Food balzam za lase 350 ml
4
99 €
1,43 € za 100 ml Garnier Fructis Banana Hair Food šampon za lase 350 ml
499
POMLADITE SVOJE LASE.
€
1,43 € za 100 ml ogx balzam za lase z biotinom in kolagenom 385 ml
799 €
2,08 € za 100 ml
syoss Root Retoucher barvni sprej 120 ml temno rjav
5
99 €
5,00 € za 100 ml
25X TOČKE
Vplivi iz okolja, kot so sonce, morska voda ter onesnažen in suh zrak v kombinaciji z barvanjem in oblikovanjem las povzročajo krhke lase in razcepljene konice. Tako kot koža tudi lasje potrebujejo vnos kolagena za večjo prožnost in sijaj las. Da bodo lasje sijoči in zdravi: • si pomagajte z vnosom kolagena in biotina v telo, • na soncu lase zaščitite s pokrivalom ali jih spnite, • lase umivajte z mrzlo vodo, • po šamponiranju lase nahranite tudi z negovalno masko, ki jo pustite delovati 10 minut.
OB AKTIVACIJI SPLETNEGA KUPONA*
Schwarzkopf Palette Deluxe barva za lase več odtenkov
4
99 €
VEDNOUGODNO od 10.2019 4,99 € 10.2019 5,49 €
L'Oréal Paris Excellence barva za lase več odtenkov
679 €
VEDNOUGODNO od 01.2020 6,79 € 06.2019 7,69 €
* Spletne kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov (seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si) in predložitvi dm active beauty kartice od 30. 6. do 27. 7. 2020. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah.
NEGA LAS luxurious Ice Cream obnovitvena maska za lase s keratinom 500 ml
1099 €
2,20 € za 100 ml Luxurious Coconut Hydro šampon za lase 500 ml
549 €
1,10 € za 100 ml
Keune Tinta Color barva za lase odtenek 1517 super pepelnatovijolično blond
8
89 €
Keune Daily Use blagi šampon za lase z dodanimi multivitamini 250 ml
Nivea sprej za oblikovanje las 250 ml, več vrst
599
269
€
€
2,40 € za 100 ml
1,08 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 06.2020 2,69 € 02.2020 3,39 €
Afrodita orehovo olje za sijaj, zaščito in obnovo temnih las 50 ml
Subrina Butter Colour barva za lase več odtenkov
5
79 €
3
19 €
6,38 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 03.2020 3,19 € 02.2020 3,79 €
NEGA TELESA
Crystal dezodorant v kroglici s kamilico in zelenim čajem 66 ml
7
KAJ JE TISTO, KAR NAREDI POLETJE TAKO LEPO?
99
Sončni vzhodi ali sončni zahodi? Vonj po dežju na vročem asfaltu ali pogled na maline? Odkrijte, kaj je tisto, zaradi česar boste še bolj zasijali.
€
12,11 € za 100 ml
Nivea fresh cherry dezodorant v spreju 150 ml
3
39 €
2,26 € za 100 ml Lidera dezodorant v obliki kreme 50 ml
1
99 €
3,98 € za 100 ml
SuperDry Sport RE:active dezodorant 200 ml
4
99 * €
2,50 € za 100 ml
*Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
Fa Men Sport dezodorant 150 ml
269 €
1,80 € za 100 ml
Fa Divine Moments dezodorant 150 ml
269 €
1,80 € za 100 ml
MODNI DODATKI
OPAA torba za na plažo
12
99 * €
Lumbui šal
13
99 * €
Galileum sončna očala z UV-zaščito
2999 €
Lumbui slamnik
13
99 * €
Opaa ležalka za plažo
12
59 *
OPAA hladilna torba
19 *Izdelki so na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
99 * €
€
ZA NA PLAŽO
Lumbui otroški slamnik
1299 €
Lumbui brisača 100 % bombaž različni motivi 70 x 140 cm
13
99 * €
Lumbui otroška čepica z različnimi motivi
8
99 * €
Lumbui nahrbtnik z vrvico različni motivi
7 Hansaplast potovalni set za oskrbo ran • sprej za rane 50 ml • univerzalni obliži 20 kosov • mazilo za celjenje ran 50 g
9
39 * €
*Izdelki so na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
Bottle & More bidon za vodo različni motivi 0,5 l
11
99 * €
99 * €
NEGA ZA MLADE
Balea obliži za nos z aktivnim ogljem za odstranjevanje ogrcev 3 kosi
Afrodita Young & Pure čistilna pena za mastno in nečisto kožo 150 ml
199
4
€
Nivea Urban Skin dnevna krema 50 ml
99
6,64 € za 10 kosov
559
€
3,33 € za 100 ml
€
Lidera prašek za nežno depilacijo 200 g
4
1,12 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 02.2020 5,59 € 11.2019 6,59 €
99 €
2,50 € za 100 g Aldo Vandini Hydro losjon za telo 200 ml
VEDNOUGODNO od 04.2019 4,99 € 01.2017 6,29 €
399 €
2,00 € za 100 ml
Frosch gel za prhanje in šampon 2 v 1 300 ml
2
89 €
0,97 € za 100 ml
Nivea otroški gel za prhanje in šampon 2 v 1 500 ml
4
69 €
0,94 € za 100 ml
NEGA TELESA Za mehko in dišečo kožo
OAZA OSVEŽITVE Nova linija gelov za prhanje NIVEA Fresh Blends ljubi kožo in planet, saj je njena formula s kar 90 %* sestavin naravnega izvora ujeta v embalaži iz 100 % reciklirane plastike.** Trije prijetni sadni vonji bodo prebudili vaše čute, svilnata pena pa bo odplaknila vsakdanji stres.
Balea gel za prhanje z vonjem lubenice in melone 300 ml
099 €
* Sestavine, pridobljene iz narave, ki po obdelavi ohranijo več kot 50 % svoje molekulske strukture (naravno stanje), vključno z vodo. ** Steklenica je izdelana iz reciklirane plastike, razen pokrovčka.
0,33 € za 100 ml
Nivea Fresh Blends gel za prhanje z izvlečki marelic, manga in riževega mleka 300 ml
4
Veet Sensitive lističi za depilacijo 40 kosov
11
Fruit of the Earth Aloe Vera 100 % gel 340 g
1629
99
€
€
4,80 € za 100 g
3,00 € za 10 kosov
49 €
1,50 € za 100 ml
Aldo Vandini Hydro krema za roke 75 ml
299 €
3,99 € za 100 ml
Afrodita 100 % SPA De-Stress mleko za telo 250 ml
469 €
1,88 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2020 4,69 € 11.2018 5,19 €
NOVO
NEPRIJETNE VONJAVE ZNOJ MADEŽI OSTANKI DRAŽENJE
NOVI dezodoranti NIVEA BLACK & WHITE ULTIMATE IMPACT vaša oblačila zaščitijo pred madeži in vam omogočijo do 48-urno zaščito. Zdaj s petkratno antiformulo proti neprijetnim vonjavam, znoju, madežem, ostankom na oblačilih in draženju zagotavljajo dolgo obstojen občutek svežine.
Nivea Black & White Invisible dezodorant v spreju 150 ml
Nivea Men Black & White Invisible dezodorant v spreju 150 ml
3
339
39
€
€
2,26 € za 100 ml
2,26 € za 100 ml
Nivea Black & White Invisible dezodorant v kroglici 50 ml
3
39 €
6,78 € za 100 ml
NIVEA
Nivea Sun protect & moisture vlažilni družinski sprej za zaščito pred soncem ZF 30 300 ml
12
Nivea Sun protect & moisture losjon za zaščito pred soncem ZF 20 200 ml
99 €
4,33 € za 100 ml
10
VEDNOUGODNO od 04.2020 12,99 € 04.2020 15,29 €
69 €
Nivea Sun krema za zaščito obraza pred soncem s koencimom Q10 ZF 30 50 ml
9
59 €
19,18 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 04.2020 9,59 € 04.2020 11,39 €
5,35 € za 100 ml
Nivea MicellAir Rose čistilni robčki 25 kosov Nivea Fresh Blends gel za prhanje z vonjem maline 300 ml
4
4
39 €
1,76 € za 10 kosov
49 €
1,50 € za 100 ml
Nivea Naturally Good dnevna krema 50 ml
8
49 €
1,70 € za 10 ml
Nivea Urban Skin micelarna voda za mešano in mastno kožo 400 ml
6
49 €
1,63 € za 100 ml
20
Ovul-test urinski ovulacijski test 5 kosov
13
19 €
Billy Boy Extra Lubricated preservativi 12 kosov, več vrst
5
29 €
25X TOČKE OB AKTIVACIJI SPLETNEGA KUPONA*
durex Real Feel preservativi 16 kosov
VEDNOUGODNO od 01.2019 5,29 € 11.2018 5,99 €
1699
279
Hansaplast otroški obliži z Marvel junaki 20 kosov
Tampax cotton comfort tamponi regular ali super 16 kosov
VEDNOUGODNO od 05.2020 2,79 € 02.2020 3,29 €
1,25 € za 10 kosov
2,64 € za 1 kos VEDNOUGODNO od 08.2018 13,19 € 01.2018 14,79 €
Hansaplast Aqua Protect vodoodporni obliži 20 kosov
€
1,40 € za 10 kosov
Dr. Derm depigment krema za depigmentacijo 30 ml
19
99 €
6,67 € za 10 ml
4,41 € za 10 kosov
2
49 €
Urgo Filmogel za poškodovane nohte 3,3 ml
18
89 ** €
57,25 € za 10 ml
€
10,62 € za 10 kosov
4
99 €
3,12 € za 10 kosov Jasmin nature tamponi super 16 kosov
269 €
1,69 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 02.2020 2,69 € 12.2019 3,09 €
* Spletne kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov (seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si) in predložitvi dm active beauty kartice od 30. 6. do 27. 7. 2020. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah. ** Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
INTIMNA NEGA
MENSTRUALNA SKODELICA TUDI POLETI! Hipoalergijska Masmi menstrualna skodelica je izredno mehka, narejena pa je iz materiala, ki je za telo prijeten in varen (Medical Grade TPE). Namenjena je za večkratno uporabo in se lahko reciklira. Njena uporaba je priporočena čez dan, med športom, uporabite pa jo lahko tudi ponoči. Z njo se boste lahko na dopustu tudi brez težav kopale.
Violeta Aloe Extract ščitniki perila 50 kosov
2
39 €
0,48 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 04.2017 2,39 € 01.2017 2,69 € Violeta vložki normal z izvlečkom šentjanževke 18 kosov
2
39 €
1,33 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 02.2020 2,39 € 08.2019 2,59 €
Lactacyd Precious Oil intimni losjon 200 ml
4
99 €
2,50 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 01.2020 4,99 € 06.2019 5,49 €
DOTIK NARAVE! Če prisegate na naravno, preizkusite nove higienske vložke Always cotton z vrhnjim slojem iz 100% ekološkega bombaža, ki omogoča, da vaša koža diha. So brez dišav, barvil in niso beljeni s klorom.
masmi menstrualna skodelica velikost M ali L
24
99 €
Libresse ultra tanki nočni vložki 10 kosov
1
49 €
1,49 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 02.2019 1,49 € 04.2017 1,79 € 03.2014 1,99 €
Libresse Maxi Long vložki s krilci 9 kosov
1
79 €
1,99 € za 10 kosov
always bombažni vložki normal 12 kosov
3
99 €
3,33 € za 10 kosov
Cotoneve vatne blazinice 70 kosov
1
59 €
VEDNOUGODNO od 06.2020 1,59 € 01.2020 1,99 €
179
Mixa Very Pure micelarna voda za občutljivo kožo 400 ml
Garnier Clean & Glow micelarna voda z rožno vodo 400 ml
0,23 € za 10 kosov
6
1,75 € za 100 ml
Garnier Hyaluronic Aloe vlažilna maska za obraz v robčku 32 g
Garnier Hyaluronic Aloe hranilna krema za suho in občutljivo kožo 50 ml
99 €
€
49 €
16
€
5,47 € za 10 ml
Nivea Hyalluron Cellular Filler serum 30 ml
15
1,75 € za 100 ml
5
99 €
1,20 € za 10 ml
1,10 € za 10 g
39
€
1,79 € za 100 ml
699
3 L'Oréal Paris Revitalift Filler serum proti gubam z 1,5 % čiste hialuronske kisline 30 ml
Balea odstranjevalec vodoodpornih ličil 100 ml
49 €
5,17 € za 10 ml
Nivea Hyaluron Cellular Filler 7-dnevni intenzivni tretma 5 ml
6
29 €
12,58 € za 10 ml
LIČILA essie gel couture lak za nohte odtenek 300
13
49 *
Maybelline Lash Sensational maskara
9
29 * €
€
Maybelline Color Sensational rdečilo za ustnice odtenek 211
7
99 * €
LIMTED EDITION, omejena izdaja
L'Oréal Paris Back to Bronze bronzer
13
99 €
Escada Flor del sol ženska toaletna voda 50 ml
49
99 *
10 € za 10 ml
*Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
€
MOŠKA NEGA
L'Oréal Paris Men Expert Energy vlažilna krema 50 ml
899 €
1,80 € za 10 ml
Nivea Men Sensitive balzam po britju 100 ml
7
99 €
7,99 € za 100 ml Afrodita Men univerzalna krema 125 ml
2
89 €
2,32 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2020 2,89 € 03.2020 3,39 €
L'Oréal Paris Men Expert pena za britje anti-iritacija 200 ml
349 €
1,75 € za 100 ml
Nivea Men Sensitive gel za prhanje 250 ml
2
49 €
1,00 € za 100 ml Afrodita Gentle 3D šampon in gel za prhanje 250 ml
1
89 €
0,76 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2020 1,89 € 10.2019 2,19 €
L'Oréal Paris Men Expert gel za prhanje 5 v 1 300 ml
269 €
0,90 € za 100 ml
Balea Men pena za umivanje brade 150 ml
2
99 €
0,20 € za 10 ml
Balea Men brivnik za enkratno uporabo 8 kosov
249 €
0,32 € za 1 kos
ZOBNA NEGA
DOBRO ZATE IN ZA PLANET! Formula zobne kreme smile for good vsebuje le najpomembnejše naravne sestavine*, skrbno izbrane za optimalno nego in zaščito vaših zob. Poleg naravnih sestavin je prijazna tudi za planet, saj je embalažo možno v celoti reciklirati. Tuba je narejena iz plastike, ki jo je mogoče ponovno predelati v novo embalažo ali druge izdelke.
parodontax Gentle Clean ekstra mehka zobna ščetka 3 kosi
699 €
2,33 € za 1 kos
VEDNOUGODNO d 03.2020 6,99 € o 03.2020 7,99 € 04.2019 8,49 €
* Formula zobne kreme je narejena iz sestavin, ki so 99,7% iz naravnih virov.
Colgate Bamboo mehka zobna ščetka
4
99
Colgate smile for good Protection ali Whitening zobna krema 75 ml
4
99 €
6,66 € za 100 ml
Weleda Sole zobna krema brez fluorov 75 ml
619 €
8,26 € za 100 ml
€
Oral-B Gum & Enamel ustna voda 500 ml
449 €
0,90 € za 100 ml
CURAPROX Japan 5460 ultra soft zobna ščetka 2 kosa
999 €
5,00 € za 1 kos
Gengigel gel za dlesni 20 ml
1199 €
6,00 € za 10 ml
Corega pričvrstilna krema za zaščito dlesni 40 g
529 €
1,33 € za 10 g
VEDNOUGODNO od 06.2020 4,49 € 07.2019 5,99 €
VEDNOUGODNO od 03.2020 5,29 € 02.2020 5,99 €
Natura Siberica zobna krema iz 7 severnih zelišč 100 g
Vademecum Eucalyptus Fresh zobna krema, 2 v 1 75 ml
359 €
3,59 € za 100 g VEDNOUGODNO od 02.2019 3,59 € 01.2018 4,19 €
199 €
2,66 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 06.2020 1,99 € 10.2018 2,39 €
SYOSS
syoss Anti-Grease suhi šampon proti mastnim lasem 200 ml
399 €
2,00 € za 100 ml
syoss Thicker Hair lak za lase 300 ml
3
99 €
syoss Balancing šampon za lase 500 ml
339 €
0,68 € za 100 ml
syoss Balancing balzam za lase 500 ml
339 €
0,68 € za 100 ml
Ob nakupu vsaj dveh izdelkov Syoss vam podarimo
1,33 € za 100 ml
syoss oleo intense barva za lase odtenek 4-23 vinsko rdeča
5
99 €
Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 30. 6. 2020 do 27. 7. 2020 oziroma do razdelitve 3.700 nagrad.
AKTIVIRAJTE SPLETNE KUPONE NA WWW.PAYBACK.SI! 5X TOČKE
25X TOČKE
na celoten nakup.
ob nakupu barv za lase
AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 27. 7. 2020
L'Oréal Paris. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 27. 7. 2020
25X TOČKE
30X TOČKE
ob nakupu otroških zobnih ščetk in zobnih krem
ob nakupu izdelkov za oblikovanje las
Elmex.
AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 27. 7. 2020
got2b. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 27. 7. 2020
25X TOČKE
25X TOČKE
ob nakupu izdelkov za nego las
ob nakupu izdelkov
Garnier Botanic Therapy. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 27. 7. 2020
Carefree. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 27. 7. 2020
30X TOČKE
25X TOČKE
ob nakupu izdelkov
ob nakupu sončne kozmetike
Somat.
Piz Buin.
AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 27. 7. 2020
AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 27. 7. 2020
25X TOČKE
25X TOČKE
ob nakupu izdelkov
ob nakupu izdelkov
Old Spice. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 27. 7. 2020
Durex.
AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 27. 7. 2020
Aktivnost poteka od 30. 6. do 27. 7. 2020. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si.
OTROK
HiPP otroška mlečna kašica od 4. ali 6. meseca dalje 250 g, več vrst
3
99 €
1,60 € za 100 g
milupa mlečna žitna kašica od 6., 8. ali 12. meseca dalje 250 g, več vrst
3
59 €
1,44 € za 100 g
VEDNOUGODNO od 06.2020 3,99 € 10.2019 4,39 €
VEDNOUGODNO od 08.2019 3,59 € 10.2018 3,89 €
HiPP Good Night mlečna kašica od 4. ali 5. meseca dalje 190 g, več vrst
Frutek otroški žepek od 6. ali 8. meseca dalje 100 g, več vrst
1
39 €
0,74 € za 100 g
HiPP mesno-zelenjavna kašica od 5. meseca dalje 190 g, dve vrsti
139 €
0,74 za 100 g VEDNOUGODNO od 06.2020 1,39 € 04.2019 1,59 €
iz ekološke pridelave
€
0,89 € za 100 g
VEDNOUGODNO od 06.2020 1,39 € 10.2019 1,59 €
Z NAKUPOM KAŠIC * DO OTROŠKE HIŠKE!
0
89
VEDNOUGODNO od 06.2020 0,89 € 05.2020 0,99 €
Frutek otroška kašica špinača s puranom od 6. meseca dalje 190 g
1
39 €
0,74 € za 100 g
Ob nakupu otroških kašic* blagovnih znamk babylove ali dmBio v vrednosti nad 15 € vpišite številko računa v obrazec na spletni strani www.dm.si/novo/nagradneigre in sodelujte v nagradnem žrebanju za otroško hiško.
*Aktivnost velja na suhe kašice, kašice v kozarčkih in žepke in poteka v vseh prodajalnah dm od 2. 6. do 13. 7. 2020. Nakup ni pogoj za sodelovanje v nagradni igri. Več o splošnih pogojih in nagradni igri najdete na www.dm.si. Slika je simbolična.
Aptamil Pronutra-Advance nadaljevalno mleko 2 od 6. meseca dalje 800 g
1749 €
2,19 € za 100 g
Lino otroški keksi od 6. meseca dalje 140 g
109 €
0,78 € za 100 g Lino sadna kašica jabolko in banana od 4. meseca dalje 190 g
119 €
0,63 € za 100 g VEDNOUGODNO od 06.2020 1,19 € 02.2020 1,39 €
OTROK
KDAJ ZAMENJATI PLENIČKO?
Violeta Double Care otroške hlačne pleničke velikost 4, 7 - 14 kg 30 kosov
Mehka zračna plast maksimalno fleksibilnih hlačnih pleničk Violeta Double Care pomaga pri pretoku zraka in odstranjevanju preostale vlage in s tem omogoča, da otroška koža ostane suha. Indikator vlažnosti olajša skrbi in pokaže, kdaj je čas, da zamenjate pleničko tako, da se iz rumene barve spremeni v zeleno.
Curaprox baby obroč za grizenje 0 - 24 mesecev roza ali modre barve 1 kos
21
99 €
1249 €
4,17 € za 10 kosov
Gengigel Prvi zobki gel za dlesni 20 ml
1099 €
5,50 € za 10 ml
Afrodita Baby & Mom Natural 100 % naravno mazilo 45 g
539 €
11,98 € za 100 g VEDNOUGODNO od 08.2019 5,39 € 10.2018 5,99 €
Johnson's baby otroško olje 300 ml, več vrst
4
49 €
1,50 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 05.2020 4,49 € 04.2019 4,99 €
Nivea Baby Pure & Sensitive SOS otroška krema 150 ml
419 €
2,80 € za 100 ml to.to otroško trdo milo ali trdi šampon za lase 45 ali 100 g
629 €
13,98 ali 6,29 € za 100 g VEDNOUGODNO od 04.2020 6,29 € 01.2017 6,89 €
Mustela otroško olje za kopanje 500 ml
18
99 €
3,80 € za 100 ml
GOSPODINJSTVO
finish Quantum Max tablete za strojno pomivanje posode 36 kosov
14
99 *
Frosch tablete za strojno pomivanje posode 26 kosov
Ariel Color Fiber Protection kapsule za perila za 13 pranj
79 * €
Ajax Shower Power čistilo za kopalnico 600 ml
259 €
4,32 € za 1 l
VEDNOUGODNO od 06.2020 2,59 € 05.2020 2,99 €
6
29 * €
0,31 € za 100 lističev
€
2,40 € za 10 pranj
4,17 € za 10 kosov
€
2,62 € za 10 kosov
Violeta recikliran 3-slojni WC-papir 16 x 130 lističev
11
99
VEDNOUGODNO od 06.2020 11,99 € 05.2020 16,99 €
6 Embalaža služi kot 100% reciklirana vrečka za smeti.
Persil tekoči detergent za pranje perila za 50 pranj, več vrst
Raid** Liquido električni aparat s polnilom proti komarjem
769 €
*Izdelki so na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si **Izdelki vsebujejo biocid. Biocid uporabljajte varno. Pred uporabo vedno preberite etiketo in podatke o proizvodu.
699 €
5,38 € za 10 pranj
Silan mehčalec za perilo 1,3 l, več vrst
329 €
2,54 € za 1 l
VEDNOUGODNO od 05.2020 3,29 € 04.2020 5,09 €
IZA Effect Sport dezinfekcijsko sredstvo za športno opremo in obutev 450 ml
13
99 *
31,09 € za 1 l
€
Special Dog Excellence suha hrana za pse raca z krompirjem 2,5 kg
Vetocanis pipeta za mačke od 3 mesece 0,6 ml 1 kos
699
1099
€
€
6,99 € za 1 kos
Vitakraft repelentna ovratnica za mačke proti zajedavcem 1 kos
559 €
5,59 € za 1 kos Vitakraft Poésie hrana za mačke 85 g, več vrst
055 €
0,65 € za 100 g VEDNOUGODNO od 11.2019 0,55 € 03.2019 0,69 €
4,40 € za 1 kg
Vitakraft Magic Clean Classic posip za mačke 3,8 l
699 €
1,84 € za 1 l
Lechat Exclusive hrana za odrasle sterilizirane mačke 400 g
2
59 €
0,65 € za 100 g
Takojjen natis fotograaj
Vitakraft Chews dopolnilna hrana za pse 200 g
339 €
1,70 € za 100 g
Vitakraft pasji prigrizek z piščancem in chia semeni 70 g
2
59 €
3,70 € za 100 g
Natisnite svoje najlepše fotografije na CEWE foto kiosku – hitro in enostavno! od 0,29 eur*
*cena velja za fotografijo v formatu 10x15
Preprosto ugodno! Ponudba velja od 30. 6. do 13. 7. 2020
1+1
1+1
gratis
gratis Garnier micelarna voda za čiščenje obraza 400 ml, več vrst redna cena: 11,98 €
Axe moški gel za prhanje 250 ml, več vrst redna cena: 5,38 €
599
269
€
€
2+1
gratis
L'Oréal Paris Elseve šampon za lase 250 ml, več vrst in/ali balzam za lase 200 ml, več vrst redna cena: 9,87 €
658 €
always ultra vložki enojno pakiranje 8, 10 ali 12 kosov
gratis
always ultra vložki, dvojno pakiranje 20 ali 16 kosov redna cena: 4,88 €
309 €
1+1
2+1
gratis
gratis
Persil, Perwoll ali Silan Ob nakupu izdelkov blagovnih znamk Persil, Perwoll ali Silan vam najcenejši izdelek podarimo.
Colgate Max White Expert, White Complete, Sensitive zobna krema, 75 ml redna cena: 11,98 €
599 €
Ponudba Preprosto ugodno! velja od 30. 6. do 13. 7. 2020 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Preprosto ugodno! ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Preprosto ugodno!
dm drogerie markt d. o. o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana. Vse cene so v evrih. Popusti se med seboj ne seštevajo. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo! Več info o cenovnih ugodnostih in aktivnostih najdete na www.dm.si. www.dm.si � www.facebook.com/dmslovenija www.instagram.com/dm_slovenija