Veljavnost kataloga od 29. 9. do 26. 10. 2020 oz. do razprodaje zalog.
KATALOG OKTOBER 2020
OČARLJIVA JESEN
www.dm.si
PRIPRAVITE TELO NA JESEN! RAZVAJAJTE SE ①P oskrbite za zadosten vnos vitaminov in mineralov. Pred zimo je dobro, da okrepite svoj imunski sistem. Na naslednjih straneh boste našli številna prehranska dopolnila in ostale izdelke, ki vam bodo pomagali pripraviti telo na jesen. Ne pozabite tudi na dovolj fizične aktivnosti in uživanje zdrave prehrane. ②Z ažarite v jesenskih barvah. Zakaj ne bi v sivih jesenskih dneh zažareli z novo barvo las? Izbirate lahko med številnimi odtenki, ki bodo popestrili vaš videz in privabili marsikateri pogled. Svoj videz lahko dopolnite tudi z lakom za nohte ali senčilom za veke v oranžnih, rjavih in drugih jesenskih tonih. ③P rilagodite svoje kozmetične izdelke. Medtem ko je poleti predvsem pomembno, da kožo dovolj navlažite, morate jeseni, ko so temperature že nekoliko nižje, več pozornosti nameniti njeni negi in zaščiti. Tako bo ostala mehka, lepa in sijoča.
SPOZNAJTE NOVO dm active beauty APLIKACIJO! V jesenskih dneh je pomembno, da poskrbite za svoje zdravje in negovalne rituale prilagodite nižjim zunanjim temperaturam. Prelistajte naš oktobrski katalog in poiščite svoje najljubše izdelke. Poleg številnih novosti in ugodnosti vam ta mesec predstavljamo tudi novo dm active beauty aplikacijo, ki omogoča še enostavnejše zbiranje točk, saj boste tako imeli svojo active beauty kartico vedno pri sebi. Veselimo se vašega obiska, vaš dm
NEWSLETTER
BREZPLAČEN WIFI
ZBIRAJTE TOČKE IN PRIHRANITE
NOVA dm active beauty APLIKACIJA. Odkrijte vse prednosti nove active beauty aplikacije. Naložite si novo active beauty aplikacijo, ki poleg osvežene podobe nudi tudi številne novosti. Aplikacija je na voljo na:
NOVO
ODSLEJ ŠE ENOSTAVNEJE … ... zbirajte točke preko e-kartice v aplikaciji.
... aktivirajte kupone z večkratnimi točkami in si zagotovite večje prihranke.
... preverite stanje svojih točk.
... poiščete dm prodajalne v vaši bližini.
1.500 T
... preverite vse ponudbe in ugodnosti v dm prodajalnah.
AKTIVIRAJTE SPLETNE KUPONE NA WWW.PAYBACK.SI ALI V MOBILNI APLIKACIJI! 5X TOČKE
30X TOČKE
na celoten nakup.
ob nakupu barv za lase
Brillance, Live, Poly, Perfect Mousse in Palette Deluxe.*
AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 26. 10. 2020.
AKTIVIRAJ ZDAJ * Ne velja na instant prelive.
Veljavno do 26. 10. 2020.
20X TOČKE
50X TOČKE
ob nakupu izdelkov
ob nakupu krem za roke
Pampers.
AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 26. 10. 2020.
Barnängen. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 26. 10. 2020.
15X TOČKE
15X TOČKE
ob nakupu izdelkov
ob nakupu čajev
Barilla MULINO BIANCO. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 26. 10. 2020.
Herba Medica in Hemp Medica. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 26. 10. 2020.
20X TOČKE
15X TOČKE
ob nakupu brezglutenskih izdelkov Le Veneziane in
ob nakupu prehranskih dopolnil
Le Asolane.
AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 26. 10. 2020.
MALINCA. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 26. 10. 2020.
30X TOČKE
30X TOČKE
ob nakupu izdelkov
ob nakupu WC čistil in obešank
Neutrogena. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 26. 10. 2020.
Bref. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 26. 10. 2020.
Aktivnost poteka od 29. 9. do 26. 10. 2020. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si.
NE
GA
TR
AJ
NO
NTIRA RA
N E CE
SVOJIH PRIHRANITE OB NAKUPU NAJLJUBŠIH IZDELKOV.
s.Oliver For Him moška toaletna voda 30 ml
13
59 €
4,53 € za 10 ml
€
1
79 €
0,72 € za 100 ml
VEDNOUGODNO od 01.2020 6,79 € 06.2019 7,69 €
VEDNOUGODNO od 09.2020 1,79 € 11.2019 2,19 €
VITAMIN WELL Reload brezalkoholna pijača 0,5 l
parodontax Classic zobna krema brez fluorida 75 ml
NIVEA Fresh Coconut dezodorant v spreju 150 ml
439
279
VEDNOUGODNO od 06.2020 1,29 € 09.2019 1,49 €
VEDNOUGODNO od 03.2020 4,39 € 02.2020 4,99 €
VEDNOUGODNO od 08.2020 2,79 € 04.2020 3,39 €
Pampers Aqua Pure otroški vlažilni robčki 48 kosov
Libresse Natural Care damski higienski vložki Ultra Normal 2 x 10 kosov
Persil tekoči detergent za pranje perila za 50 pranj, več vrst
€
2,58 € za 1 l
OB AKTIVACIJI SPLETNEGA KUPONA*
6
79
AFRODITA ženski gel za prhanje 250 ml, več vrst
VEDNOUGODNO od 06.2020 13,59 € 03.2019 15,99 €
129
20X TOČKE
L'ORÉAL PARIS Excellence barva za lase več odtenkov
259 €
0,54 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 08.2020 2,59 € 06.2020 2,99 €
€
5,86 € za 100 ml
219 €
1,10 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 02.2020 2,19 € 03.2018 2,69 €
€
1,86 € za 100 ml
1199 €
2,40 € za 10 pranj VEDNOUGODNO od 06.2020 11,99 € 05.2020 16,99 €
* Spletne kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov (seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si) in predložitvi dm active beauty kartice od 29. 9. do 26. 10. 2020. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah.
DIŠAVE
NAOMI CAMPBELL Here to Stay ženska toaletna voda 30 ml
24
99 €
women'secret Intimate ženska parfumska voda 100 ml
19
8,33 € za 10 ml
99 €
2,00 € za 10 ml
HUGO BOSS Ma Vie Florale ženska toaletna voda 50 ml
79
99 * €
16,00 € za 10 ml
DAVID BECKHAM Bold Instinct moška toaletna voda 50 ml
2299 €
4,60 € za 10 ml
*Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
LIČILA
BeYu Strobe & Define paleta za konturo in osvetljevanje obraza
14
BeYu Nutri Power Foundation dolgoobstojna tekoča podlaga za obraz več odtenkov
99 *
MAYBELLINE Falsies Lash Lift maskara
9
13
99 *
€
99 * €
MAYBELLINE Superstay Matte Ink rdečilo za ustnice v svinčniku odtenek 25
9
99 * €
€
MAYBELLINE Fit Me korektor več odtenkov
5
99 * €
DEBORAH 10 Days Long lak za nohte več odtenkov L'ORÉAL PARIS Unbelieva Brow gel za oblikovanje obrvi več odtenkov
1399 €
*Izdelki so na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
5
09 * €
VEDNOUGODNO od 08.2020 5,09 € 08.2019 5,99 €
NOVO AKADEMIJA LIČENJA ODSLEJ PREKO SPLETA
PRIKLOPI SE! Vizažistka Jasna Oklešen bo z vami delila trike in nasvete za svež in privlačen videz. Cena delavnice znaša 30 € in vključuje: ❤ darilno kartico za nakup ličil v dm prodajalnah v vrednosti 20 €, ❤ 100-kratne točke ob nakupu ličila po izbiri, ❤ darilno vrečko in ❤ kratek video z nasveti o izbiri ličil.
Izberite svoj termin in se prijavite preko spletnega obrazca na www.dm.si.
AFRODITA mandljeva hranljiva ali vlažilna krema za obraz 50 ml HADA LABO gel krema za obraz 50 ml
5
49 €
KRASNA krema za obraz s sivko 100 ml
1899 3,80 € za 10 ml
VEDNOUGODNO od 09.2020 5,49 € 08.2020 6,49 €
1559
L'ORÉAL PARIS Hyaluron Specialist krema za okoli oči 15 ml
L'ORÉAL PARIS Hydra Expert krema za suho in občutljivo kožo 50 ml
MALINCA avokadovo olje 100 ml
€
8
69 €
5,80 € za 10 ml
1,10 € za 10 ml
7
59 €
1,52 € za 10 ml
€
1,56 € za 10 ml
13
99 €
13,99 € za 100 ml
NAJBOLJ VSESTRANSKO NARAVNO MASLO Karitejevo ali shea maslo iz ekološke pridelave je 100 % naravno in nerafinirano. Je eden najbolj vsestransko uporabnih naravnih izdelkov. Odlično je za nego suhe in občutljive kože, za nego trde, razdražene in luskaste kože ter kože, nagnjene k dermatitisu.
MALINCA karitejevo maslo 100 g
999 €
9,99 € za 100 g
GLISS Schwarzkopf GLISS Oil Nutritive Express balzam za lase 200 ml
2
Schwarzkopf GLISS Oil Nutritive šampon za lase 400 ml
99
3
€
1,50 € za 100 ml
99 €
1,00 € za 100 ml
Schwarzkopf GLISS Oil Nutritive negovalni fluid 50 ml
Schwarzkopf GLISS Daily Oil-Elixir oljni eliksir 75 ml
8
5
49
99 €
€
10,98 € za 100 ml
11,99 € za 100 ml Schwarzkopf GLISS Shine 4 v 1 maska za lase 400 ml
6
99 €
1,75 € za 100 ml Schwarzkopf GLISS Ultimate Color šampon za lase 250 ml
299
TEHNOLOGIJA PROTI RAZCEPLJENIM KONICAM Formula z ionskim kompleksom in oljem grozdnih pešk izravna strukturne razlike od korenin do konic, hkrati pa zatesni razcepljene konice las, zato so lasje močnejši in bolj zdravi.
€
1,20 € za 100 ml
Schwarzkopf GLISS Split Ends Miracle šampon za lase 250 ml
299 €
1,20 € za 100 ml
Schwarzkopf GLISS Split Ends Miracle Express balzam za lase 200 ml
299 €
1,50 € za 100 ml
NEGA LAS
NOVA FORMULA ŠAMPONA NATURAVIT Prenovljen šampon za suhe in barvane lase Naturavit zdaj vsebuje tudi olje iz riževih zrn. Po uporabi bodo vaši lasje še bolj sijoči, mehki in navlaženi. Šampon ne vsebuje agresivnih razmaščevalcev (SLS), umetnih arom in parabenov.
Naturavit piling šampon za čiščenje lasišča 150 ml
7
69 €
5,13 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 09.2020 7,69 € 05.2019 8,99 €
L'ORÉAL PARIS Elseve Color-Vive balzam za lase 200 ml
329 €
1,65 € za 100 ml
Naturavit kremni šampon za barvane lase 250 ml
5
79 €
2,32 € za 100 ml
NIVEA MEN Fixating gel za lase 150 ml
3
79 €
2,53 € za 100 ml
Inebrya Ice Cream maska za lase s keratinom 500 ml
10
KEUNE Silver Reflex šampon za barvane blond lase 250 ml
9
99 €
4,00 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 08.2020 9,99 € 02.2014 10,99 €
ČAROVNIJA V TUBI KEUNE Tinta Color je profesionalna linija barv za lase. Bogata kremna formula skupaj z razvijalcem Tinta Developer deluje do popolnosti, ne da bi pri tem ogrozila zdravje las. Vsebuje protein svile, ki zaščiti lasišče in lase, da izgledajo najbolje. Zagotavlja visok sijaj in popolno prekrivanje sivih las.
99 €
2,20 € za 100 ml
L'ORÉAL PARIS Préférence barva za lase odtenek Stockholm št. 10,21
8
99 €
KEUNE Tinta Colour barva za lase odtenek 5.3
889 €
NEGA TELESA
BIONSEN dezodorant v spreju 150 ml
Karbonoir dezodorant z aktiviranim ogljem 50 ml
€
€
349
2,33 € za 100 ml
POŽIVITE SVOJO BARVO LAS Po dolgotrajni izpostavljenosti soncu uporabite slovensko barvo za lase Respect, ki s svojo nežno formulo popolnoma prekrije in neguje lase. Tudi če je vaše lasišče občutljivo, vas ob uporabi barve ne bo peklo ali srbelo. Izbirate lahko med 19 različnimi odtenki.
999
19,98 € za 100 ml
Fruit of the Earth krema za telo s kakavovim maslom 113 g
629 €
5,57 € za 100 g
Karbonoir trdo milo z ogljem 100 g
1199 €
11,99 € za 100 g
strep Crystal depilacijski trakovi za obraz 20 kosov
419 €
2,10 € za 10 kos
NIVEA Repair & Care losjon za telo 400 ml
519 €
1,30 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 09.2020 5,19 € 06.2019 6,19 €
Respect obstojna zeliščna barva za lase več odtenkov
8
79 €
*Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
ROSA vlažilne nogavičke za stopala 1 kos
7
99 * €
7,99 € za 1 kos
WILKINSON Xtreme3 Beauty Eco-Green damski brivnik za enkratno uporabo 4 kosi
5
49 €
1,38 € za 1 kos
NEGA OTROKA
PHILIPS AVENT Natural ročna prsna črpalka + gratis prsne blazinice 24 kosov
4599 €
PAKET DOBRODOŠLICE ZA BODOČE IN NOVOPEČENE STARŠE Prenovljen dm Baby box vsebuje izdelke, ki ne smejo manjkati ob prihodu novega družinskega člana. 15 izdelkov za dojenčka in mamico samo v dm prodajalnah na voljo le za 9,99 €.
Več na www.dm.si.
MAM lonček za učenje pitja z mehkim nastavkom od 6. meseca dalje 190 ml
4
99 €
VEDNOUGODNO od 08.2020 4,99 € 07.2020 5,89 €
STERIL-O-SEPT Kids dezinfekcijski robčki za roke 8 kosov
2
99 €
3,74 € za 10 kosov
Becutan otroško olje s sivko 200 ml
299 €
1,50 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 09.2020 2,99 € 03.2018 3,49 €
*Paket dobrodošlice
AFRODITA Mom Natural 100 % naravno maslo proti strijam 200 ml
12
99 €
6,50 € za 100 ml Mixa Baby & Adult mleko za telo za suho in atopično kožo 400 ml
649 €
1,63 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 08.2020 6,49 € 11.2017 6,99 €
Sudocrem zaščitna krema za dojenčke 60 g
389 €
6,49 € za 100 g VEDNOUGODNO od 09.2020 3,89 € 06.2018 4,59 €
PREHRANA
ENERGIJA ZA CELO DRUŽINO
Apicol Jaleton prehransko dopolnilo na osnovi matičnega mlečka, ginsenga in vitamina C 10 x 10 ml
Apicol Jaleton prehransko dopolnilo je narejeno na osnovi matičnega mlečka, vitamina C in ekstrakta azijskega ginsenga. Vitamin C ima pomembno vlogo pri delovanju imunskega sistema ter prispeva k zmanjšanju utrujenosti in izčrpanosti. Ginseng pripomore k naravni obrambi in pravilnemu delovanju imunskega sistema ter hkrati pomaga ohranjati kognitivne funkcije, spodbuja zbranost in pripomore k delovanju spomina.
aligelfort VITAL prehransko dopolnilo na osnovi azijskega ginsenga IL HWA, matičnega mlečka in olja pšeničnih kalčkov 55 kosov
2339 €
4,26 € za 10 kosov
Estado Puro Ester-C500 + vitamin D3 prehransko dopolnilo 60 kosov
16
89 €
2,82 € za 10 kosov
15X TOČKE Barilla MULINO BIANCO OB AKTIVACIJI Frollini SPLETNEGA KUPONA* piškoti z rižem in čokolado brez glutena 250 g
339 €
1,36 € za 100 g
1499 €
14,99 € za 100 ml
Savia Dorada prehransko dopolnilo z visoko vsebnostjo prehranskih vlaknin 250 ml
1999 €
8,00 € za 100 ml
Apicol Propolis prehransko dopolnilo na osnovi prečiščenega propolisa in ekstrata ameriškega slamnika v kapsulah 40 kosov
1599 €
4,00 € za 10 kosov
Estado Puro magnezij Ultra Direct prehransko dopolnilo 60 kosov
15
99 €
2,67 € za 10 kosov
FRUTABELA NATURE sadno-zelenjavna rezina z okusom maline in rdeče pese 35 g
069 €
1,98 € za 100 g
* Spletne kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov (seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si) in predložitvi dm active beauty kartice od 29. 9. do 26. 10. 2020. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah.
CURAPROX
CURAPROX CS 5460 Ultra Soft zobna ščetka Hawaii Edition 2 kosa
999 €
5,00 € za 1 kos
CURAPROX medzobna ščetka z držalom CPS 06
759 €
CURAPROX Hydrosonic Pro sonična električna zobna ščetka
19999 €
CURAPROX Perio Plus+ Balance ustna voda 200 ml
9
69 €
4,85 € za 100 ml
CURAPROX Enzycal 1450 zobna krema 75 ml
6
19 €
8,26 € za 100 ml
FMZ-Flegis-0820-Oglas-CURAPROX-Hydrosonic-PRO-MIP-izpostavitev-VE-101x143+5mm.indd 1
31/08/2020
DVOJNA MOČ ZOBNE KREME Nova SENSODYNE Anti Caries zobna krema nudi napredno čiščenje zob z dvojno močjo. Ob redni uporabi klinično dokazano lajša občutljivost zob, prav tako tudi ščiti pred kariesom.
elmex prvi set za čiščenje zob 1 kos • lonček, • zobna ščetka in • zobna krema 50 ml
5
99 €
Aquafresh Splash Kids Strawberry & Mint otroška zobna krema 50 ml
299
TEST ZA UGOTAVLJANJE ZGODNJE NOSEČNOSTI Nosečniški test First Sign je test za hitro, zanesljivo in enostavno zgodnje ugotavljanje nosečnosti. Je visoko občutljiv in zanesljiv (več kot 99,9 % natančnost) urinski test, ki zazna nizke koncentracije hormona hCG od prvega dne izostale menstruacije dalje.
€
5,98 € za 100 ml
SENSODYNE Anti Caries zobna krema 75 ml
4
49 €
5,99 € za 100 ml
DOLORELAX Med obliži s toplotnim učinkom 3 kosi
7
49 *
€
2,50 € za 1 kos
*Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
NATURA SIBERICA Little Siberica naravna zobna krema za otroke z arktično malino 60 g
4
89
3
€
8,15 € za 100 g
MODE električna škatlica za zdravila
29
First Sign urinski test za ugotavljanje nosečnosti
89 €
99 €
hygie nočna posoda
39
89 * €
DOMAČI LJUBLJENČKI
Vitakraft Poésie Déli Sauce hrana za mačke z okusom piščanca 85 g
0
55 €
0,65 € za 100 g VEDNOUGODNO od 11.2019 0,55 € 03.2019 0,69 €
DEIN BESTES hrana za mačke 12 x 100 g
3
49 €
0,30 € za 100 g
DEIN BESTES posip za mačke 6 l, več vrst
3
79 €
0,64 € za 1 l
Vitakraft Dental priboljšek za pse 3 v 1 180 g
1
79 €
1,00 € za 100 g VEDNOUGODNO od 11.2019 1,79 € 07.2019 2,39 €
Vitakraft Beef-Stick prigrizek za pse iz govedine 12 g
0
45 €
3,75 € za 100 g VEDNOUGODNO od 11.2019 0,45 € 07.2019 0,59 €
GOSPODINJSTVO
vileda Pur Active gobica za pomivanje posode 2 kosa
2
29 €
1,15 € za 1 kos VEDNOUGODNO od 05.2020 2,29 € 04.2020 2,69 €
finish gel za strojno pomivanje posode 0% 900 ml
14
99 * €
16,66 € za 1 l
sonett tekoči detergent za pranje perila za 27 pranj
14
29 * €
5,30 € za 10 pranj
vestina Prestige eko solarna sveča
8
29 €
*Izdelki so na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
Frosch Green Lemon detergent za ročno pomivanje posode 750 ml
239 €
3,19 € za 1 l
Pril Pro Nature detergent za ročno pomivanje posode 500 ml
1
89 * €
3,78 € za 1 l VEDNOUGODNO od 08.2020 1,89 € 07.2020 2,59 €
264397 Frosch Mint WC čistilni gel 750 ml
249 €
3,32 € za 1 l
Somat Pro Nature All in 1 tablete za stojno pomivanje posode 60 kosov
19
99 * €
3,34 € za 10 kosov
Preprosto ugodno! Ponudba velja od 29. 9. do 12. 10. 2020.
NAOMI CAMPBELL NC, ženski dezodorant, 75 ml
gratis
1+1
NAOMI CAMPBELL NC ženska toaletna voda 30 ml redna cena: 35,98 €
gratis
Schwarzkopf GLISS maska za lase 300 ml redna cena: 11,98 €
2399
599
€
1+1
€
1+1
gratis
gratis adidas moški in ženski dezodorant v spreju 150 ml, več vrst redna cena: 5,38 €
Dove kremni tuš gel 250 ml, več vrst redna cena: 4,98 €
269
249
€
€
Silan mehčalec za perilo, 800, 900, 925 ml, več vrst
ARIEL kapsule za pranje perila za 13 pranj, več vrst
gratis
gratis
ARIEL kapsule za pranje perila za 26 pranj, več vrst redna cena: 21,48 €
1449 €
Silan mehčalec za perilo 1200, 1450, 1800 ali 1850 ml redna cena: 6,78 €
379 €
Ponudba Preprosto ugodno! velja od 29. 9. do 12. 10. 2020 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Preprosto ugodno! ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Preprosto ugodno!
dm drogerie markt d. o. o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana. Vse cene so v evrih. Popusti se med seboj ne seštevajo. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo! Več info o cenovnih ugodnostih in aktivnostih najdete na www.dm.si. www.dm.si � www.facebook.com/dmslovenija www.instagram.com/dm_slovenija