Veljavnost kataloga 28. 7. do 31. 8. 2020 oz. do razprodaje zalog.
KATALOG AVGUST 2020
ZA VSE, KI OBOŽUJEJO POLETJE.
www.dm.si
Z AK A J SI NE BI VZELI ŠE VEČ Č ASA Z ASE? AVGUSTOVSKI NAMIGI ①S prostite in ohladite se. Odpravite se na sprehod v bližnji gozd. Prepustite se prijetnemu vonju in ptičjemu petju, ki bosta na vas delovala pozitivno in tako okrepila vaš imunski sistem. ②R azvajajte in navlažite svojo kožo. Če so lasje in koža dolgo izpostavljeni soncu, jih je treba nato dobro navlažiti. Nanesite izdelke za nego kože po sončenju, ki pogosto vsebujejo aloe vero, lasem pa privoščite vlažilno masko. ③ Nabirajte zelišča in rože. Sprehodite se po bližnjem travniku in uživajte v pogledu na pisane poletne cvetlice. Iz njih lahko spletete tudi venček in dodate piko na i sproščeni kodrasti pričeski. ④P reizkusite nova ličila. Poživite svoje dneve z barvami in ustvarite videz, za katerega morda že dolgo zbirate pogum. Polepšajte svoje nohte z lakom v barvi sivke in poudarite trepalnice v modrih tonih. ⑤P reštejte zvezde. Kdaj ste svojo boljšo polovico nazadnje peljali v hotel s tisoč zvezdicami? Čas je, da ji pokažete, kako zelo jo imate radi in da zares uživate v njeni družbi.
NAJ BO TUDI TO POLETJE ČUDOVITO. Počnite stvari, ki so vam všeč in ki bodo tudi čez nekaj let, ko boste gledali fotografije ali brali svoj dnevnik, na vaš obraz priklicali nasmeh. Naj bo to poletje drugačno, a kljub temu zanimivo in čarobno. Več navdiha za preživljanje avgustovskih dni poiščite v katalogu in na dm.si.
NEWSLETTER
BREZPLAČEN WIFI
ZBIRAJTE TOČKE IN PRIHRANITE
Platinet nadlaketna torbica za telefon s svetlobnim odsevnikom v različnih barvah
14
99 * €
Platinet nastavljiva pasna torbica za telefon v različnih barvah
8 Bottle & More bidon za vodo različni motivi 0,5 l
11
99 * €
GIBANJE POLETI
99 * €
medex kolagenflex prehransko dopolnilo v prahu za hrustanec in kosti z vitaminom C 14 x 10 g
14
79 €
10,57 € za 100 g VEDNOUGODNO od 06.2020 14,79 € 02.2020 16,99 €
*Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
Pri telesni aktivnosti naj si vsak izbere svoj tempo in obseg aktivnosti, kajti le tako mu lahko prav vsaka športna aktivnost priraste k srcu in zamenja dnevno poležavanje na kavču. Zelo pomembno je, da se ob športno aktivnem načinu življenja pravilno prehranjujete. Začnite že s pravim zajtrkom, poskrbite za to, da boste spili dovolj tekočine. Predvsem v vročih poletnih dneh naj bo voda vaš nepogrešljivi spremljevalec. Telesno aktivnost lahko popestrite s svojo najljubšo glasbo. Pomembno je, da se gibate glede na trenutno počutje in telesno pripravljenost ter da v gibanju uživate.
NEGA LAS 25X TOČKE OB AKTIVACIJI SPLETNEGA KUPONA*
Subrina Colour Refresh barvna maska za poudarjanje toplih tonov las toplo rjav odtenek
4
79
Subrina Spectra barva za lase odtenek svetlo blond št. 08
€
549 €
Schwarzkopf Live Pretty Pastels semi permanenta barva za lase odtenek zlatorožnata št. P123
6
Brillance barva za lase več odtenkov
6
99
339 €
0,85 € za 100 ml
VEDNOUGODNO od 03.2020 3,39 € 01.2020 3,99 €
€
0,65 € za 100 ml
€
Schwarzkopf Gliss šampon za lase 400 ml, več vrst
29
VEDNOUGODNO od 05.2020 6,29 € 11.2019 6,99 €
Nivea pena za lase 150 ml, dve vrsti
369 €
2,46 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 06.2020 3,69 € 02.2020 4,59 €
Naturavit zaščita za cepljene lasne konice z inulinom 50 ml
729 €
14,58 € za 100 ml
* Spletne kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov (seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si) in predložitvi dm active beauty kartice od 28. 7. do 31. 8. 2020. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah.
30X TOČKE OB AKTIVACIJI SPLETNEGA KUPONA*
Garnier Botanic Therapy šampon za lase z ingverjem in medom 400 ml
Keune Tinta Color trajno obstojna barva za lase zlata srednje blond št. 7.3
329 €
0,83 € za 100 ml
8
Garnier Color Naturals permanentna barva za lase pepelnato blond št. 111
3
89 €
KOLIKOKRAT NA TEDEN SI UMIVATI LASE?
79 €
MASTNI LASJE – Vsak drugi dan. Našamponirajte lasišče, balzam pa nanesite le na konice. Čas do naslednjega umivanja lahko podaljšate z uporabo suhega šampona. L'Oréal Paris Magic Shampoo suhi šampon za lase 200 ml, več vrst
4
89 €
2,45 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 01.2020 4,89 € 08.2019 5,49 €
John Frieda šampon za lase 250 ml, več vrst
7
49 €
3,00 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 11.2019 7,49 € 10.2019 8,79 €
KRHKI IN OBČUTLJIVI LASJE – Enkrat do dvakrat tedensko. Po šamponiranju občasno namesto balzama uporabite tudi hranilno masko. MOČNI, NORMALNI LASJE – Če se vam lasje ne mastijo in nimate prhljaja, jih lahko umivate kadar koli. SKODRANI LASJE – Enkrat do dvakrat tedensko. Uporabite lahek balzam, ki vaših las ne bo otežil.
* Spletne kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov (seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si) in predložitvi dm active beauty kartice od 28. 7. do 31. 8. 2020. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah.
ZA NA PLAŽO
VOŽNJA V KABRIOLETU NI VEČ PROBLEM
Lumbui brisača za na plažo 90 x 170 cm 100 % bombaž različni motivi
16
Naj bo krtača Compact Styler vaša nova skrivnost na počitnicah, saj bodo z njo vaši lasje elegantni in sijoči ves dan. Z zavozlanimi lasmi, ki se težko razčešejo, je konec. Krtača je primerna za vse tipe las, saj z lahkoto in brez bolečega cukanja in trganja razčeše mokre, slane in zavozlane lase, hkrati pa tudi med sušenjem ustvari čudovit volumen.
€
Lumbui brisača z resicami 100 x 180 cm 100 % bombaž različne barve
Tangle Teezer Chrome krtača za lase več vrst
14
99 *
39 €
VEDNOUGODNO od 07.2020 14,39 € 07.2020 17,89 €
Lumbui torba za na plažo
11
99 *** €
13
99 *
Lumbui slamnik
History & Heraldry zložljiva nakupovalna torba s posvetilom in zadrgo različni motivi
799 €
*Izdelki so na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si **Slika je simbolična.
€
13
99 *** €
Betty Barclay Tender Love ženska parfumska voda 20 ml
Calvin Klein Eternity for Women Summer ženska parfumska voda 100 ml
44
2639
99 * €
€
13,20 € za 10 ml
4,50 € za 10 ml bruno banani Dangerous Woman ženska toaletna voda 40 ml
2459 €
6,15 € za 10 ml
Omejena izdaja
VEDNOUGODNO od 05.2020 24,59 € 03.2020 27,99 €
L'Oréal Paris Rouge Signature Wild Nudes rdečilo za ustnice z bleščicami več odtenkov
L'Oréal Paris Matte Lip Crayon rdečilo za ustnice v svinčniku več odtenkov
1299
11
Balzam za nohte Eveline Cosmetics Nail Therapy 8 v 1 predstavlja učinkovito pomoč pri regeneraciji poškodovanih in lomljivih nohtov. Učinkovito obnavlja nohte in izboljšuje njihovo prožnost ter odpornost proti mehanskim poškodbam. Ščiti pred pokanjem, lomljenjem in cepljenjem nohtov. Matiranim in poškodovanim nohtom daje sijaj.
99
€
L'Oréal Paris Lash Paradise Intense Black maskara
1399
essie summer lak za nohte odtenek 718
9
99 * €
€
*Izdelka sta na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
€
Eveline Nail Therapy Professional Total Action lak za nego nohtov 8 v 1
299 €
INTIMNA NEGA
Tampax menstrualna skodelica v dveh velikostih s škatlico za shranjevanje 2 kosa
32
99 €
16,50 € za 1 kos
30X TOČKE OB AKTIVACIJI SPLETNEGA KUPONA*
Libresse Normal zračni ščitniki perila 58 kosov
3
89 €
0,68 € za 10 kosov
Jasmin nature Normal tanki bombažni higienski vložki 10 kosov
2
19 €
2,19 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 07.2020 2,19 € 12.2019 2,39 €
durex Feel Thin preservativi 18 kosov
14
99 €
8,33 € za 10 kosov
Billy Boy Alles Lust izbor različnih preservativov 40 kosov
1499 €
3,75 € za 10 kosov
* Spletne kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov (seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si) in predložitvi dm active beauty kartice od 28. 7. do 31. 8. 2020. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah.
INTIMNA NEGA
Clearblue digitalni ovulacijski test 10 kosov
25
99 * €
2,60 € za 1 kos
masmi normal naravni bombažni tamponi 18 kosov
3
29 €
1,83 € za 10 kosov
2
59 €
2,88 € za 10 kosov
30X TOČKE OB AKTIVACIJI SPLETNEGA KUPONA**
Cotoneve vatirane palčke s papirnatim držalom 100 kosov
099
Naturella Cotton Protection ultra nočni higienski vložki 9 kosov
€
0,99 € za 100 kosov
Libresse ultra tanki higienski vložki z izvlečkom aloe vere in kamilice 2 x 10 kosov
2
Genial digitalni manšetni merilnik krvnega pritiska model GT-702B 1 kos
59
99 *
TISTI DNEVI V MESECU ... • Marsikatera ženska v prvih dneh menstruacije občuti bolečine v spodnjem delu trebuha in križa. Na bolečine bosta blagodejno vplivala toplo spodnje perilo in termofor. • Za umivanje nožnice uporabljajte tekoča negovalna sredstva s pH-vrednostjo okoli 3,5.
69 €
1,35 € za 10 kosov
* Izdelka sta na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si ** Spletne kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov (seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si) in predložitvi dm active beauty kartice od 28. 7. do 31. 8. 2020. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah.
€
Neutrogena visibly clear gel za čiščenje obraza 200 ml
5
99 * €
3,00 € za 100 ml Nivea hranilno čistilno olje za suho kožo 150 ml
559 €
3,73 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 02.2020 5,59 € 08.2019 6,99 €
Revuele Vegan & Organic hranilni serum 30 ml
5
99 €
2,00 € za 10 ml
Neutrogena Hydro Boost vodni gel za obraz za normalno do mešano kožo 50 ml
15
99 * €
3,20 € za 10 ml
Neutrogena Skin Detox čistilna maska z glino 2v1 150 ml
8
99 * €
0,60 € za 10 ml
Nivea Hyaluron Cellular Filler Volume Push dnevna krema za obraz, 50 ml
1239
Afrodita Go Fresh hladilna gelna maska za dehidrirano kožo 2 x 6 ml
VEDNOUGODNO od 02.2020 12,39 € 02.2020 14,99 €
1,41 € za 10 ml
€
2,48 € za 10 ml
Garnier BB-krema za normalno kožo 50 ml, dva odtenka
6
19 €
1,24 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 02.2020 6,19 € 10.2019 6,89 €
1
69 €
Garnier Pure Active maska z ogljem za mastni T-predel 50 ml
609 €
1,22 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 04.2019 6,09 € 08.2018 6,99 €
NIVEA
Nivea Fresh Blends gel za prhanje z vonjem maline 300 ml
449 €
1,50 € za 100 ml
Nivea Natural Radiance losjon za telo za normalno do suho kožo 400 ml
Nivea Fresh Citrus dezodorant antiperspirant sprej za ženske 150 ml
Nivea fresh cherry dezodorant v spreju 150 ml
339
339
€
€
2,26 € za 100 ml
2,26 € za 100 ml
OBČUTITE SVEŽINO
NOVI GELI ZA TUŠIRANJE
849 €
2,13 € za 100 ml
Nivea MicellAir Skin Breathe Rose Water micelarni čistilni robčki 25 kosov
379 €
1,52 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 02.2020 3,79 € 02.2020 4,39 €
Ob nakupu katerega koli gela za tuširanje NIVEA
DARILO gobica za tuširanje.
Aktivnost velja od 28. 7. do 31. 8. 2020 oz. do podelitve 5000 daril.
L'ORÉAL PARIS L'Oréal Paris Hyaluron Specialist krema za predel okoli oči 15 ml
849 €
L'Oréal Paris Hyaluron Specialist dnevna vlažilna krema za povrnitev volumna 50 ml
8
5,66 € za 10 ml
L'Oréal Paris Hyaluron Specialist maska v robčku za povrnitev volumna 1 kos
49 €
1,70 € za 10 ml
2
99
L'Oréal Paris Revitalift vlažilna dnevna krema proti gubam 50 ml
10
L'Oréal Paris Revitalift Laser Renew ampule za obraz z učinkom pilinga 7 ml
99 €
1639
2,20 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 02.2020 10,99 € 10.2019 12,49 €
€
23,42 € za 10 ml L'Oréal Paris Revitalift Laser Renew dnevna krema proti gubam 50 ml
L'Oréal Paris Age Specialist 65+ hranilna dnevna krema proti gubam 50 ml
5
89 €
14
39 €
2,88 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 02.2020 14,39 € 09.2019 16,39 €
1,18 € za 10 ml VEDNOUGODNO od 03.2020 5,89 € 02.2020 6,79 €
L'Oréal Paris Hydra Genius fluid za intenzivno vlaženje normalne in mešane kože 70 ml
9
49 €
1,36 € za 10 ml
€
Da bi ublažili pojav predčasnih znakov staranja na obrazu, poskrbite za zaščito z zaščitnim faktorjem in za ustrezno navlaženost kože. Izdelki z zaščitnim faktorjem ublažijo pojavljanje linij in poglabljanje že nastalih gub, pa tudi nastajanje pigmentnih madežev. Najbolje je, da uporabljate vlažilne izdelke z zaščitnim faktorjem. Preizkusite dnevno kremo L'Oréal Paris Revitalift Laser z zaščitnim faktorjem 20. Z njo bo vaša koža hidrirana in čvrstejša, njen ten pa izenačen. Dnevna krema Revitalift Laser zaščitni faktor 20 vsebuje Pro-Xylane TM, L'Oréalovo patentirano aktivno sestavino, formulirano tako, da pomaga pri korekciji gub, krepitvi kože in ponovnemu oblikovanju njenih kontur, LHA in zaščitni faktor 20 pa zmanjšujeta pigmentne spremembe na koži. Po samo 4 tednih uporabe so gube zmanjšane, tekstura kože pa bolj enakomerna.
NEGA TELESA Dove losjon za telo s kakavovim maslom in hibiskusom 400 ml
5
79 €
1,45 € za 100 ml
Dove dezodorant v spreju z vonjem kakava in hibiskusa 150 ml
3
Dove Summer Breeze gel za prhanje 250 ml
29
249
€
2,20 € za 100 ml
€
1,00 € za 100 ml
Rexona maximum protection Clean Scent antiperspirant v spreju 100 ml
Rexona stay fresh dezodorant v spreju 150 ml
509
Poletje je tu! Naj vas navdušijo sveži poletni vonji.
339
€
5,09 € za 100 ml
€
2,26 € za 100 ml
Afrodita SOS regenerativna krema za roke 100 ml
3
99 €
3,99 € za 100 ml
* Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
Mixa obnovitvena krema za roke z lipidi za zelo suho kožo 100 ml
3
29 * €
3,29 € za 100 ml
MOŠKA NEGA
Nivea Men Sensitive intenzivna vlažilna krema 50 ml
929 €
1,86 € za 10 ml
Afrodita Men Age Protect krema 50 ml
669 €
1,34 € za 10 ml
Nivea Men Fresh Ocean dezodorant 150 ml
329 €
2,20 € za 100 ml
Dove Men Extra Fresh gel za prhanje 250 ml
229 €
0,92 € za 100 ml Adidas Ice Dive dezodorant v spreju 150 ml
269 €
1,80 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 06.2020 2,69 € 06.2019 3,09 €
Adidas Hydra Sport gel za prhanje 250 ml
209 €
0,84 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 06.2020 2,09 € 10.2018 2,79 €
OTROK
PRVE OBROKE GOSTE HRANE LAHKO PRIPRAVITE Z MLEČNO FORMULO Patentirana formula Pronutra ADVANCE vsebuje mešanico sestavin, ki je zasnovana tako, da optimalno podpira imunski sistem vašega otroka. Nadomestno mleko lahko enostavno uporabite za pripravo prvih obrokov. Med uvajanjem goste hrane in ob prehodu na družinsko prehrano lahko pripravite številne domače kašice, močnik, puding, kosmiče ali mleko ponudite za pitje ob obroku. Lino otroška kašica s sadjem in rižem od 7. meseca dalje 190 g
1
19 €
0,63 € za 100 g VEDNOUGODNO od 07.2020 1,19 € 02.2020 1,39 €
Lino keksolino žitna kašica od 6. meseca dalje 200 g
229 €
1,15 € za 100 g
Aptamil Pronutra Advance nadaljevalno mleko 3 od 10. meseca dalje 800 g
1749 €
2,19 € za 100 g
Milupa bio žitna kašica z zdrobom od 6. meseca dalje 250 g
339 €
1,36 € za 100 g
HiPP sadno-žitna kašica od 4. ali 6. meseca dalje 190 g, več vrst
Ob nakupu otroških kašic v kozarčku znamk babylove in dmBio v skupni vrednosti vsaj 10 € vam podarimo otroško igračo.
139 €
0,74 € za 100 g VEDNOUGODNO od 06.2020 1,39 € 10.2019 1,59 € Bebivita otroška kašica od 4. ali 6. meseca dalje 190 g, več vrst
iz ekološke pridelave
0
79 €
0,42 € za 100 g Aktivnost poteka v vseh prodajalnah dm od 14. 7. do 17. 8. 2020 oz. do razdelitve 790 daril.
VEDNOUGODNO od 07.2020 0,79 € 06.2020 0,99 €
Srček za sreco
OTROK
PLENICE babylove ZDAJ V NOVI PODOBI: ∙ do 12 ur suhosti, ∙ narejene iz zračnih materialov, ∙ ugodne, prilagodljive in tanke.
Mali princ otroško olje za telo 150 ml
1189 €
7,93 € za 100 ml
Weleda Kids Sočna pomaranča gel za prhanje in šampon za lase 150 ml
699 €
4,66 € za 100 ml
babylove Premium otroške pleničke velikost 4 +, 9 - 20 kg 38 kosov
6
29 €
1,66 € za 10 kosov
25X TOČKE OB AKTIVACIJI SPLETNEGA KUPONA*
Pampers Fresh Clean ali Sensitive otroški vlažni robčki 4 x 52 kosov
5
49 €
0,27 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 10.2019 5,49 € 08.2019 6,49 €
Mali princ otroška kopel 250 ml
879 €
3,52 € za 100 ml Johnson's baby otroški šampon za lase 500 ml, več vrst
4
99 €
1,00 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 12.2019 4,99 € 04.2019 5,59 €
HiPP Babysanft Zart Pflegend ali Ultra Sensitiv otroški vlažni robčki 4 x 56 ali 4 x 52 kosov
599 €
0,27 ali 0,29 € za 10 kosov VEDNOUGODNO od 06.2020 5,99 € 09.2019 6,49 €
Becutan otroško hladilno mazilo 200 ml
3
89 €
1,95 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 07.2020 3,89 € 05.2020 4,59 €
Nivea Baby otroški vlažilni losjon 500 ml
509 €
1,02 € za 100 ml
* Spletne kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov (seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si) in predložitvi dm active beauty kartice od 28. 7. do 31. 8. 2020. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah.
ZOBNA NEGA
Jordan interdentalne medzobne ščetke velikosti L 10 kosov
Oral-B Kids Frozen ali Star Wars otroška električna zobna ščetka
31
99 * €
parodontax ultra clean zobna krema 75 ml
4
39 €
5,86 € za 100 ml VEDNOUGODNO od 03.2020 4,39 € 02.2020 4,99 €
Aquafresh Fresh & Minty zobna krema 75 ml
5
19 €
0,52 € za 1 kos VEDNOUGODNO od 01.2019 5,19 € 12.2018 5,49 €
Colgate natural extracts zobna krema z izvlečkom kokosa 75 ml
359 €
4,79 € za 100 ml Sensodyne Rapid Whitening zobna krema 75 ml
Signal bio natural whitening zobna krema 75 ml
449 €
5,99 € za 100 ml
219
529
Splat Professional Natural Whitening zobna krema za nego in beljenje zob 125 g
VEDNOUGODNO od 03.2020 2,19 € 02.2020 2,49 €
VEDNOUGODNO od 03.2020 5,29 € 02.2020 5,99 €
4
3,60 € za 100 g
Corega tablete za čiščenje zobne proteze 96 kosov
Ajona Stomaticum koncentrirana zobna krema 25 ml
Gengigel pršilo za dlesni 20 ml
€
2,92 € za 100 ml
8
99 €
0,10 € za 1 kos
*Izdelek je na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si
€
7,06 € za 100 ml
1
99 €
7,96 € za 100 ml
49
9
€
99 €
5,00 € za 10 ml
PREHRANA
Rok's Crunchy mandljev namaz s koščki mandljev 300 g
Dobrote Dolenjske hišni vetrci z ekološkim kakavom 50 g
799
2,67 € za 100 g
289
isola BIO bio rižev napitek z lešniki 1 l
Dr. Antonio Martins 100 % sok mladih kokosov 0,5 l
€
279 €
2,79 € za 1 l
Named Sport HydraFit izotonični napitek v prahu z okusom rdeče pomaranče 400 g in bidon
5
99 €
1,50 € za 100 g
Cedevita Fresh napitek z okusom pomaranče 340 ml
0
99 €
0,30 € za 100 ml
€
5,78 € za 100 g
Gran Cereale piškoti s stročnicami in koščki čokolade 270 g
199 €
0,74 € za 100 g
299 €
5,98 € za 1 l
Named Sport Total Energy Shot energijski napitek z okusom pomaranče 60 ml
239
Lotte Aloe vera negazirana brezalkoholna pijača z grozdnim sokom 0,24 l
3,99 € za 100 ml
055
VEDNOUGODNO od 04.2020 2,39 € 12.2016 2,59 €
VEDNOUGODNO od 06.2020 0,55 € 02.2019 0,69 €
Noberasco bio suhe slive 200 g
medex proteinska ploščica z okusom gozdnih sadežev 45 g
€
299 €
1,50 € za 100 g VEDNOUGODNO od 06.2020 2,99 € 10.2017 3,29 € 01.2017 3,49 €
€
2,30 € za 1 l
139 €
3,09 € za 100 g VEDNOUGODNO od 06.2020 1,39 € 05.2020 1,59 €
#SKRBIMODRUGZADRUGEGA
QJMDM medicinska zaščitna maska za enkratno uporabo 3-slojna 50 kosov
39
99 €
8,00 € za 10 kosov
PEGGEE higienska zaščitna maska za enkratno uporabo 3-slojna 50 kosov
3999 €
8,00 € za 10 kosov
Apinature medicinska zaščitna maska za enkratno uporabo 3-slojna 10 kosov, več barv
899 €
8,99 € za 10 kosov
Mivolis higienska zaščitna maska za enkratno uporabo 3-slojna 10 kosov
8
99 €
8,99 € za 10 kosov
Genesis higienska zaščitna maska za enkratno uporabo 3-slojna 50 kosov
39
99 €
8,00 € za 10 kosov
Apinature medicinska zaščitna maska za enkratno uporabo 3-slojna 50 kosov
39
99 €
8,00 € za 10 kosov
#SKRBIMODRUGZADRUGEGA
Prijeten, nežen in nevpadljiv vonj Afrodita SOS antibakterijsko higiensko sredstvo 50 ml
2
69 €
Soan kozmetika alkoholni gel za roke 70 ml
329 €
Balea antibakterijsko tekoče milo 300 ml
4,70 € za 100 ml
5,38 € za 100 ml
1
29 €
0,43 € za 100 ml
Naturavit razkužilo za roke z aloe vero in meto 150 ml
8
39
IZA Effect pršilo za dezinfekcijo rok 100 ml
599 €
5,99 € za 100 ml
€
Balea antibakterijski vlažni robčki 10 kosov
119 €
0,12 € za 1 kos
5,60 € za 100 ml
Butters antibakterijski gel za roke 200 ml
8
69 €
4,35 € za 100 ml
Butters antibakterijski gel za roke 500 ml
16
89 €
3,38 € za 100 ml
MegaMax sredstvo za dezinfekcijo rok 500 ml
999 €
2,00 € za 100 ml
GOSPODINJSTVO
30X TOČKE OB AKTIVACIJI SPLETNEGA KUPONA**
Herbow tekoči detergent za pranje perila za 33 pranj, več vrst
7
Frosch Citrus pralni prašek za belo perilo za 18 pranj
99 * €
Persil tekoči detergent za pranje perila za 50 pranj, več vrst
11
99 €
VEDNOUGODNO od 10.2019 7,99 € 05.2019 9,99 €
699
3,89 € za 10 pranj
VEDNOUGODNO od 06.2020 11,99 € 05.2020 16,99 €
Ariel Sensitiv kapsule za pranje perila za 26 pranj
Vanish Oxi Action prašek za odstranjevanje madežev 300 g
Ideal temno modra barva za barvanje tkanin 350 g
2,43 € za 10 pranj
€
1449
499
€
€
5,58 € za 10 pranj
1,67 € za 100 g
finish Classic gel za strojno pomivanje posode 1,5 l
Jar Extra Hygiene detergent za ročno pomivanje posode 650 ml
999 €
2
6,66 € za 1 l
59 *
VEDNOUGODNO od 07.2018 9,99 € 06.2018 14,49 €
€
3,99 € za 1 l
2,40 € za 10 pranj
599 €
1,72 € za 100 g Frosch Aktiv Soda čistilo za kuhinjo 500 ml
269 €
5,38 € za 1 l
VEDNOUGODNO od 06.2020 2,69 € 03.2020 3,19 €
30X TOČKE meglio univerzalno čistilo z razpršilom 750 ml
2
99 * €
3,99 za 1 l
OB AKTIVACIJI SPLETNEGA KUPONA**
Autan*** Family Care repelent proti komarjem 100 ml
6
19 €
6,19 € za 100 ml
*Izdelki so na voljo le v določenih dm prodajalnah. Seznam najdete na www.dm.si ** Spletne kupone za večkratne točke lahko aktivirate na www.payback.si. Aktivnost poteka ob nakupu izbranih izdelkov (seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si) in predložitvi dm active beauty kartice od 28. 7. do 31. 8. 2020. Aktivnosti ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah. ***Izdelki vsebujejo biocid. Biocid uporabljajte varno. Pred uporabo vedno preberite etiketo in podatke o proizvodu.
Sustee merilec vlažnosti za rastline v lončkih velikost M 1 kos
4
99 * €
AKTIVIRAJTE SPLETNE KUPONE NA WWW.PAYBACK.SI! 25X TOČKE ob nakupu izdelkov
Pampers.
VEČKRATNE TOČKE
AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 31. 8. 2020
25X TOČKE
30X TOČKE
ob nakupu barv za lase
ob nakupu izdelkov za nego las
Subrina Spectra. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 31. 8. 2020
Garnier Botanic Therapy. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 31. 8. 2020
25X TOČKE
25X TOČKE
ob nakupu izdelkov
ob nakupu izdelkov za nego obraza
Sally Hansen.
Mixa*. *ne velja na Mixa baby
AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 31. 8. 2020
AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 31. 8. 2020
30X TOČKE
30X TOČKE
točke ob nakupu izdelkov
ob nakupu damskih higienskih vložkov in ščitnikov perila
b.tan. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 31. 8. 2020
Libresse. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 31. 8. 2020
30X TOČKE
30X TOČKE
ob nakupu izdelkov za nego perila
ob nakupu repelentov in insekticidov
Persil. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 31. 8. 2020
Autan. AKTIVIRAJ ZDAJ Veljavno do 31. 8. 2020
Aktivnost poteka od 28. 7. do 31. 8. 2020. Aktivnosti ni mogoče uveljaviti v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah. Seznam izdelkov, ki sodelujejo v aktivnosti, najdete na www.dm.si.
Preprosto ugodno! Ponudba velja od 28. 7. do 10. 8. 2020
1+1
gratis
1+1
gratis Chilly intimno milo 250 ali 300 ml, več vrst redna cena: 7,98 €
L'Oréal Men Expert dezodorant v spreju 150 ml, več vrst redna cena: 6,18 €
399
309
€
€
1+1
gratis Colgate Max Fresh Cooling Crystals ali White Crystals, zobna krema 100 ml redna cena: 5,18 €
1+1
gratis
259
Persil kapsule za pranje perila za 22 pranj, več vrst redna cena: 28,98 €
1449
€
€
Lenor mehčalec za perilo 750, 780 ali 930 ml, več vrst
2+1
gratis
gratis
Lenor mehčalec za perilo 1380, 1420, 1500, 1800 ali 1900 ml, več vrst redna cena: 7,88 €
489 €
Bref, Perwoll ali Pril Ob nakupu treh izdelkov blagovnih znamk Bref, Perwoll ali Pril vam najcenejši izdelek podarimo.
Ponudba Preprosto ugodno! velja od 28. 7. do 10. 8. 2020 oz. do razprodaje zalog. Prihranki se navezujejo na trenutno veljavne maloprodajne cene izdelkov. Popust se obračuna na blagajni. Ugodnosti iz aktivnosti Preprosto ugodno! ni mogoče uveljavljati v kombinaciji z ostalimi popusti in promocijskimi aktivnostmi v dm prodajalnah. Redna cena je seštevek cen izdelkov, predstavljenih v aktivnosti Preprosto ugodno!
dm drogerie markt d. o. o., Litostrojska cesta 48, 1000 Ljubljana. Vse cene so v evrih. Popusti se med seboj ne seštevajo. Za morebitne napake v tisku ne odgovarjamo, se pa zanje iskreno opravičujemo! Več info o cenovnih ugodnostih in aktivnostih najdete na www.dm.si. www.dm.si � www.facebook.com/dmslovenija www.instagram.com/dm_slovenija