VERIGAsnow catalogue POL

Page 1

Produkty z serii VERIGAsnow to łańcuchy do opon przeznaczone do użytku profesjonalnego, ale i okazjonalnego – od samochodów osobowych, pojazdów terenowych i dostawczych, autobusów, ciężarówek, ciągników po wszelkie inne maszyny robocze. Nasze łańcuchy śniegowe na opony to akcesoria zapewniające jeszcze większą przyczepność i bezpieczeństwo jazdy na zaśnieżonych i oblodzonych nawierzchniach. Jesteśmy jednym z wiodących światowych producentów łańcuchów śniegowych, a pozycję tę zapewnia nam przywiązanie do tradycji, jakość wykonania i długa żywotność naszych produktów.

Lasy pokrywają 31 % światowego krajobrazu, a w samej Europie liczba ta wzrasta do około 40 %. Aby pomóc w zarządzaniu tak pokaźnymi terenami zielonymi opracowaliśmy szeroką gamę produktów przeznaczonych do ogólnego i profesjonalnego zastosowania w leśnictwie. Ponieważ zawód leśnika, w przeciwieństwie do np. sezonowego programu śnieżnego, jest zajęciem okupującym czas praktycznie przez cały rok, ma ogromny potencjał. Program VERIGAforest jest klasyfikowany do linii GreenTRACK, reprezentowanej przez gąsienice do maszyn mobilnych, linię łańcuchów do opon ciągników i podobnych maszyn oraz linię łańcuchów typu choker i podobnych materiałów wykorzystywanych przy pracach koncentrujących się na pozyskiwaniu drewna. Wszystkie produkty z programu VerigaFOREST wyróżnia wysoka jakość wykonania i obróbki, zapewniająca ich długą żywotność.

Linia produktów rozwijana w krajach, w których dozwolone jest używanie łańcuchów zębatych na drogach. System CAM umożliwia szybki i prosty montaż.

Linia gąsienic do maszyn leśnych. Gąsienice GreenTRACK stworzone dla lepszej przyczepności na różnych typach podłoża i dla ochrony opon. Wyjątkowość linii produktów GreenTRACK tkwi w specjalnym procesie obróbki termicznej, który zapewnia równomierną twardość również na połączeniach spawanych.

Linia produktów, która dzięki innowacyjnej konstrukcji, najwyższej jakości materiałom i procesom produkcyjnym zapewnia wyjątkową jakość i długą żywotność produktu.

VERIGAtpc to program skupiający się wokół łańcuchów ochronnych przeznaczonych do ciężkich maszyn pracujących w kopalniach, kamieniołomach oraz na składowiskach odpadów, gdzie głównym zadaniem tychże łańcuchów jest ochrona opony. Ta swoista nisza rynkowa stanowi jednocześnie coraz większy udział w sprzedaży, a potencjalni nabywcy pochodzą z całego świata (Europa, Ameryka Południowa i Północna, Azja, Australia,...).

STOSOWANIE ŁAŃCUCHÓW W EUROPIE

Łańcuchy śniegowe są obowiązkowym elementem wyposażenia zimowego.

Obowiązek stosowania łańcuchów śniegowych w warunkach zimowych.

Program sportowy to starannie przemyślana oferta dodatkowa opracowana pod czujnym okiem naszych profesjonalnych współpracowników. Jako pierwsi wprowadziliśmy na rynek światowy raki rekreacyjne. Dzięki niezwykle pozytywnym opiniom pozyskanym od naszych zadowolonych użytkowników zaczęliśmy koncentrować coraz więcej zasobów i działań marketingowych na międzynarodowym rozpoznawaniu marki VERIGAsport z nadrzędnym celem i pragnieniem, jakim jest zbliżenie się do naszych użytkowników końcowych.

DOBÓR WŁAŚCIWEGO ŁAŃCUCHA

Opona samochodowa ma z boku cyfry i symbole oznaczające jej rozmiar i typ.

Oznaczenia opon można znaleźć z boku każdej opony samochodowej.

Na przykład 225/45 R 17 91 V oznacza:

225: szerokość opony w milimetrach

45: profil opony wyrażony stosunkiem jej wysokości do szerokości w procentach

R: rodzaj opony – w tym wypadku opona radialna

17: średnica felgi w calach

91: wskaźnik obciążalności

V: symbol maksymalnej prędkości dopuszczalnej

Przepraszamy za ewentualne błędy drukarskie. Niektóre ilustracje mają znaczenie wyłącznie symboliczne.
Dipl.-Ing. Dr. Moschik ZT GmbH Device tested and certified according EN 16662-1 Reg.Nr: 288-20640 ID# 0288 Dipl.-Ing. Dr. Moschik ZT GmbH Device tested and certified according EN 16662-1 Reg.Nr: 288-20640 ID# 0288 Dipl.-Ing. Dr. Moschik ZT GmbH Device tested and certified according EN 16662-1 Reg.Nr: 288-20640 ID# 0288 Dipl.-Ing. Dr. Moschik ZT GmbH Device tested and certified according EN 16662-1 and TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119 2

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE DO SUVÓW, TERENÓWEK I CROSSOVERÓW

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I AUTOBUSÓW PremiumLINE

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE DO SAMOCHODÓW IĘŻAROWYCH I

ŁAŃCUCHYŚNIEGOWEDOSAMOCHODÓWCIĘŻAROWYCHIAUTOBUSÓW-NordicLINE

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE DO WSZĘDOŁAZÓW I WÓZKÓW WIDŁOWYCH

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE DO CIĄGNIKÓW - PremiumLINE

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE DO CIĄGNIKÓW

ZESTAW DO MOCOWANIA ŁADUNKU

CZĘŚCI ZAMIENNE

AUTOBUSÓW 6 44 54 22 12 17 38 48 33 28 3

VERIGA LESCE

Fabryka Veriga powstała w 1922 roku. Program produkcyjny obejmował wtedy śruby, odkuwki, ciężkie łańcuchy kotwiczne, łańcuchy do holowania leśnego, górnicze łańcuchy transportowe oraz różne inne niestandardowe łańcuchy produkowane na metry, od grubości od 1 mm do 100 mm. W następnych latach produkcja rozszerzyła się o łańcuchy śniegowe i ochronne do ciągników oraz ciężkich maszyn, a także łańcuchy śniegowe do samochodów. W 1992 roku została utworzona, opatentowana i certyfikowana linia łańcuchów RIVAL COMPACT. Do dziś pozostaje ona w produkcji. W 2005 roku firma Veriga K.F. jako pierwsza na rynku zaprezentowała swoją linię raków rekreacyjnych, którą stale udoskonala.

Taki program produkcyjny w połączeniu z jakością produktów plasuje nas w gronie największych producentów na rynku nie tylko Europejskim, ale także światowym. Z tego też powodu firma produkowała również łańcuchy dla innych renomowanych marek łańcuchów. W tamtych czasach Veriga zatrudniała ponad 1500 pracowników. W 1998 roku firma przeszła proces prywatyzacji i została przemianowana na VERIGA K.F., d.o.o.

OBECNY PROGRAM PRODUKCYJNY OBEJMUJE:

• Łańcuchy śniegowe do samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych, 4x4;

• Łańcuchy do opon pojazdów leśnych;

• Łańcuchy do opon pojazdów leśnych przeznaczonych do holowania;

• Program leśny;

• Gąsienice do maszyn leśnych; Łańcuchy ochronne do ciężkich maszyn;

• Raki do obuwia;

• Program sportowy.

Produkty sprzedawane są zarówno na rynku krajowym, jak i światowym. Veriga z każdym rokiem odnosi coraz większe sukcesy w rywalizacji z największymi światowymi producentami łańcuchów, a jednocześnie coraz większe uznanie zyskuje również własna marka firmy VERIGA.

4

„Together to the top” to nasze hasło i codzienna motywacja. Siedziba główna firmy Veriga znajduje się w Słowenii, gdzie z dumą podkreślamy jakość i spuściznę małego kraju bogatego w zasoby naturalne. Jesteśmy dumni z naszej małej ojczyzny, bo w końcu liczy się jakość, a nie ilość. To samo można powiedzieć o naszej strategii produkcyjnej – i jest to jeden z wielu powodów, dla których zapewnia nam ona przewagę konkurencyjną.

Wizją firmy jest stać się jednym z trzech największych producentów łańcuchów do opon na świecie i znaleźć odpowiednią osłonę dla każdej opony, dlatego stale rozwijamy nowe produkty i ulepszamy istniejące pod kątem przyjazności dla użytkownika, obsługi klienta i dbania o nasze środowisko.

Naszą misją jest ciągłe podnoszenie jakości produktów i przybliżanie ich użytkownikowi, w celu zapewnienia kompleksowego i jakościowego rozwiązania. Skupiamy się na mniejszych produktach seryjnych, w których osiągamy wyjątkową wartość dodaną. W tym zakresie można wymienić produkty wykonane na zamówienie wyłącznie na potrzeby naszych klientów.

Strategią firmy jest konsolidacja marki i zwiększenie jej widoczności na rynku. Pomimo coraz łagodniejszych zim, znaleźliśmy nowe nisze rynkowe i wdarliśmy się na rynki, gdzie śnieg obecny jest przez cały rok i rynki, na których cieplejsza

zima nie oznacza mniej śniegu. W tym celu poświęcamy również dużo czasu i inwestycji na rozwój sprzętu sportowego. Ponieważ znaczna część naszego programu sprzedaży przeznaczona jest do użytku profesjonalnego, rozwinęliśmy segment sportowy z myślą o dotarciu do użytkowników końcowych. Sprzedając łańcuchy do samochodów osobowych zapewniamy bezpieczeństwo kierowców i ich pasażerów, a poprzez rozwój raków antypoślizgowych – bezpieczeństwo naszych klientów.

Ponieważ rynek stale się rozwija, a nowe technologie zmuszają nas do ciągłego samodoskonalenia, duża część zasobów przeznaczana jest na badania i rozwój we wszystkich obszarach firmy. Poszukujemy nowych materiałów wejściowych, nowych opcji obróbki cieplnej w celu maksymalnego wydłużenia żywotności produktów oraz nowej technologii w procesie produkcyjnym.

We wszystkich planach strategicznych jednym z najważniejszych elementów jest oczywiście szkolenie pracowników, dlatego nieustannie inwestujemy w seminaria, i szkolenia, dbając o naszą obecność w sieciach społecznościowych i często jeżdżąc na targi na całym świecie.

Firma eksportuje do ponad 61 krajów, a udział eksportu wynosi ponad 90%.

5

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE DO SAMOCHODÓW OSOBOWYCH

6
SG9 SG7 PC9 PC12 STC VCS TA TS STOP&GO CAR STOP&GO 7 PRO COMPACT 9 PRO COMPACT 12 STARE RING CAR VERIGA CAR SOCK TRACTIVA AUTO TRACTIVA SPORT 9 7 9 12 12 7 / / √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** **** 8 ***** ***** 10 ***** ***** 10 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 ***** ***** 10 ***** ***** 10 **** **** 8 ***** ***** 10 **** ***** 9 **** ***** 9 ***** ***** 10 **** ***** 9 **** **** 8 **** **** 8 ***** ***** 10 **** ***** 9 ***** ***** 10 OZNACZENIE MODEL PRZEZNACZENIE WOLNA PRZESTRZEŃ ZA KOŁEM (MM) STOSOWANIE NA OPONACHNISKOPROFILOWYCH STOP&GO –NAPINANIE LINKI I CENTROWANIE ZA POMOCĄ AUTOMATYCZNYCH ZAPIĘĆ SAMORYGLUJĄCY SYSTEM MOCOWANIA ŁATWOŚĆ ZAKŁADANIA ŁAŃCUCHA SKUTECZNOŚĆ CIĄGNIENIA KOMFORT JAZDY NOWY NOWY 7

Łańcuch o grubości 9 mm z samoczynnym napinaniem i dopasowaniem się do opony. Dwa opatentowane zapięcia „STOP&GO”. Zatrzymywanie pojazdu i naciągania łańcucha nie jest konieczne.

• Homologacja według normy ON V5117 i zgodnie z nową normą europejską EN16662-1.

• Część bieżnikowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi lepszą przyczepność kół na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Ergonomiczny kształt i kolorowe oznaczenia, a w załączeniu instrukcja montażowa i rękawiczki, umożliwiają szybki montaż bez brudzenia rąk.

Łańcuchy dostarczane są w praktycznej i estetycznej walizeczce.

Pakowanie: 1 para

Seven – to łańcuch stosowany w samochodach, gdzie za kołem jest mało miejsca. Wystarczy przestrzeń o szerokości 7 mm. Przeznaczony do pojazdów, w przypadku których zakładanie łańcuchów jest utrudnione lub jest za mało miejsca dla grubszego łańcucha. Jeden opatentowany zamek STOP&GO.

• Homologacja według normy ON V5117 i zgodnie z nową normą europejską EN16662-1.

• Część bieżnikowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami specjalnie przekręconymi, aby zapewnić lepszą przyczepność na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Ergonomiczny kształt i kolorowe oznaczenia, a w załączeniu instrukcja montażowa i rękawiczki, umożliwiają szybki montaż bez brudzenia rąk.

Łańcuchy dostarczane są w praktycznej i estetycznej walizeczce. Pakowanie: 1 para

SG9 STOP&GO 7 SG7
STOP&GO CAR
TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5117 Ø3 CONFORME A D.M. 10.5.2011 UNI 11313 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5117 CONFORME A D.M. 10.5.2011 UNI 11313 EN 16662-1 EN 16662-1 D3 D [mm] 3 H [mm] 9 D [mm] 3 H [mm] 7 8

Łańcuch 9-milimetrowy do ręcznego napinania. Jako wytrzymały i przewidziany do długotrwałego używania, łańcuch ten można stosować w sytuacjach ekstremalnych.

• Homologacja według normy ON V5117 i zgodnie z nową normą europejską EN16662-1.

Część bieżnikowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi lepszą przyczepność kół na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie. Samoryglujący system mocowania.

• Ergonomiczny kształt i kolorowe oznaczenia, a w załączeniu instrukcja montażowa i rękawiczki, umożliwiają szybki montaż bez brudzenia rąk.

Dla zabezpieczenia aluminiowych felg przed uszkodzeniem, zamek odcinka napinającego wykonany jest z tworzywa sztucznego.

Łańcuchy dostarczane są w praktycznej i estetycznej walizeczce z rzepem przeciwpoślizgowym. Pakowanie: 1 para

Łańcuch o grubości 12 mm do ręcznego napinania. Przeznaczony do dłuższej jazdy po zaśnieżonej lub oblodzonej jezdni.

• Homologacja według normy ON V5117 i zgodnie z nową normą europejską EN16662-1.

• Część bieżnikowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi lepszą przyczepność kół na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Samoryglujący system mocowania. Ergonomiczny kształt i kolorowe oznaczenia, a w załączeniu instrukcja montażowa i rękawiczki, umożliwiają szybki montaż bez brudzenia rąk.

• Dla zabezpieczenia aluminiowych felg przed uszkodzeniem, zamek odcinka napinającego wykonany jest z tworzywa sztucznego.

Łańcuchy dostarczane są w praktycznej i estetycznej walizeczce z rzepem przeciwpoślizgowym. Pakowanie: 1 para

9 PC9 PRO COMPACT 12 PC12
PRO COMPACT
EN 16662-1 EN 16662-1 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5117 D3 CONFORME A D.M. 10.5.2011 UNI 11313 D3,5 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5117 CONFORME A D.M. 10.5.2011 UNI 11313 D [mm] 3 H [mm] 9 D [mm] 3,5 H [mm] 12 9

Łańcuch 12-milimetrowy do łatwego zakładania na koło. Idealny dla samochodów, w których jest mało miejsca na łańcuch. Aby założyć łańcuchy na koła, nie trzeba ruszać samochodem.

• Homologacja według normy ON V5117 i zgodnie z nową normą europejską EN16662-1.

• Część bieżnikowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi lepszą przyczepność kół na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Ergonomiczny kształt i kolorowe oznaczenia, a w załączeniu instrukcja montażowa i rękawiczki, umożliwiają szybki montaż bez brudzenia rąk.

W torbie z mocnej tkaniny. Pakowanie: 1 para

Pokrowiec przeciwpoślizgowy. Do założenia pokrowca wystarczy 7 mm wolnej przestrzeni za kołem.

• Jest idealny do jazdy po ośnieżonych lub oblodzonych jezdniach.

• Powierzchnia bieżnikowa wykonana jest ze specjalnego, bardzo wytrzymałego materiału włókienniczego.

• Łatwy montaż i demontaż.

• Homologacja według normy ON V5121 i zgodnie z nową normą europejską EN16662-1.

• Car Sock często zastępuje użycie klasycznych łańcuchy śniegowe tam, gdzie są wymagane przez prawo (standard EN 16662-1). Ale nie we wszystkich krajach.

Pokrowce dostarczane są w praktycznym worku z tkaniny wraz z instrukcją stosowania i rękawicami.

Pakowanie: 1 para

STARE RING CAR STC VERIGA CAR SOCK VCS
D3,5 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5117 CONFORME A D.M. 10.5.2011 UNI 11313 D [mm] 3,5 H [mm] 12 EN 16662-1 CONFORME A D.M. 10.5.2011 UNI 11313 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5121 EN 16662-1 10

Tractiva Auto z ogniewem 16mm, jest najmocniejszym i najtrwalszym modelem z rodziny Tractiva.ch.

• Homologacja według normy ON V5117 i zgodnie z nową normą europejską EN16662-1.

• Innowacyjna konstrukcja siatki bieżnika. Części łańcucha utwardzane powierzchniowo z gumowymi napinaczami i specjalnymi poprzecznymi słupkami trakcyjnymi.

• Prowadnice poliuretanowe z kolcami z węglika. nteligentny system mocowania Tractiva.

• Zestaw śrub i instrukcja obsługi.

Torba nylonowa i opakowanie kartonowe.

Pakowanie: 1 para

Tractiva Sport z ogniwem 10mm, jest najlżejszym i najbardziej kompaktowym modelem z rodziny Tractiva.

• Homologacja według normy ON V5117 i zgodnie z nową normą europejską EN16662-1.

• Innowacyjna konstrukcja siatki bieżnika. Części łańcucha utwardzane powierzchniowo z gumowymi napinaczami i specjalnymi poprzecznymi słupkami trakcyjnymi.

• Prowadnice poliuretanowe z kolcami z węglika. Inteligentny system mocowania Tractiva.

• Zestaw śrub i instrukcja obsługi.

Torba nylonowa i opakowanie kartonowe.

Pakowanie: 1 para

VIDEO TRACTIVA
TA TRACTIVA SPORT TS
AUTO
NOWY NOWY CONFORME A D.M. 10.5.2011 UNI 11313 EN 16662-1 D4 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5117 CONFORME A D.M. 10.5.2011 UNI 11313 EN 16662-1 D3 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5117 16 10 3 11

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE DO SUVÓW, TERENÓWEK I CROSSOVERÓW

12
SG13 PRF16 PN16 STS TU STOP&GO SUV 13 PROFI FORST PROFESSIONAL NT 16 STARE RING SUV TRACTIVA SUV 13 16 16 16 / √ √ √ √ √ **** ***** 9 **** **** 8 **** **** 8 **** **** 8 ***** ***** 10 ***** ***** 10 ***** ***** 10 ***** ***** 10 ***** ***** 10 ***** ***** 10 **** **** 8 **** **** 8 **** **** 8 **** **** 8 **** ***** 9 OZNACZENIE MODEL PRZEZNACZENIE WOLNA PRZESTRZEŃ ZA KOŁEM (MM) EXTRA GRIP STOP&GO AUTOMATYCZNE NAPINANIE NAPINANIE Z SAMORYGLOWANIEM ŁATWOŚĆ ZAKŁADANIA ŁAŃCUCHA SKUTECZNOŚĆ CIĄGNIENIA KOMFORT JAZDY NOWY 13

Łańcuch o grubości 13 mm z automatycznym napinaniem i samoczynnym dopasowaniem się do opony, stworzony dla samochodów SUV, kamperów i pojazdów terenowych. Łańcuch sam dopasowuje się do powierzchni opony nawet podczas jazdy, dzięki zastosowaniu dwóch opatentowanych zapięć Stop&Go.

• Homologacja według normy ON V5117 i zgodnie z nową normą europejską EN16662-1.

Część bieżnikowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D zapewniającymi lepsze trzymanie się na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie. Ergonomiczny kształt i kolorowe oznaczenia, a w załączeniu instrukcja montażowa i rękawiczki, umożliwiają szybki montaż bez brudzenia rąk.

Łańcuchy dostarczane są w praktycznej i estetycznej walizce. Pakowanie: 1 para.

Łańcuch opracowany specjalnie do samochodów terenowych. Grubość ogniw 16 mm. Profesjonalny i uniwersalny, nadający się do jazdy nawet w terenie leśnym. Najlepszy do warunków wyjątkowo trudnych.

• Homologacja według normy ON V5117 i zgodnie z nową normą europejską EN16662-1.

• Część bieżnikowa łańcucha, składająca się z odcinków tworzących gęstą siatkę, wykonana jest ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D i grubości 4,5 mm.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Idealny do jazdy po terenie błotnistym, kamienistym, po gałęziach i korzeniach, a także po śniegu i lodzie.

• Bardzo dobrze przylegający do opony i zapewniający komfort jazdy.

• Przeznaczony do samochodów terenowych dla leśników, strażacy, myśliwych, policji i wojska.

W worku z mocnego materiału.

Pakowanie: 1 para.

PROFI FORST PRF16 STOP&GO SUV 13 SG13
D3,7 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5117 CONFORME A D.M. 10.5.2011 UNI 11313 D [mm] 4,5 H [mm] 16 D [mm] 3,7 D1 [mm] 4,2 H [mm] 13 EN 16662-1 CONFORME A D.M. 10.5.2011 UNI 11313 D4,5 EN 16662-1 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5117 14

Łańcuch profesjonalny o grubości 16 mm, opracowany głównie dla samochodów combi, kamperów, lekkich pojazdów użytkowych oraz samochodów z napędem na cztery koła. Idealny w zastosowaniach profesjonalnych.

• Homologacja według normy ON V5117 i zgodnie z nową normą europejską EN16662-1.

• Część bieżnikowa łańcucha w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi lepsze trzymanie się na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Samoczynnie unieruchamiający się system mocowania. Ergonomiczny kształt i kolorowe oznaczenia, a w załączeniu instrukcja montażowa i rękawiczki, umożliwiają szybki montaż bez brudzenia rąk.

W praktycznej i estetycznej walizce z półsztywnego tworzywa sztucznego z rzepem przeciwpoślizgowym. Pakowanie: 1 para.

Łańcuch o grubości 16 mm, łatwy do zakładania na koło, przeznaczony specjalnie do pojazdów, w których przestrzeń na łańcuch jest ograniczona. Do założenia łańcuchów nie trzeba ruszać samochodem.

• Homologacja według normy ON V5117 i zgodnie z nową normą europejską EN16662-1.

• Część bieżnikowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D zapewniającymi lepsze trzymanie się na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Ergonomiczny kształt i kolorowe oznaczenia, a w załączeniu instrukcja montażowa i rękawiczki, umożliwiają szybki montaż bez brudzenia rąk.

W torbie z mocnej tkaniny. Pakowanie: 1 para.

STARE RING SUV STS PROFESSIONAL NT 16 PN16 D4,5 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5117 CONFORME A D.M. 10.5.2011 UNI 11313 D4,5 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5117 CONFORME A D.M. 10.5.2011 UNI 11313
EN 16662-1 EN 16662-1 D [mm] 4,5 H [mm] 16 D [mm] 4,5 H [mm] 16 15

Tractiva SUV z ogniwem 16mm, jest modelem stworzonym do najbardziej ekstremalnych warunków. Dodatkowo ogniwa w kształcie litery D zapewnią Twojemu SUV'owi jeszcze lepszą przyczepność, potrzebną do walki ze śniegiem i lodem.

• Homologacja według normy ON V5117 i zgodnie z nową normą europejską EN16662-1.

• Innowacyjna konstrukcja siatki bieżnika.

• Części łańcucha utwardzane powierzchniowo z gumowymi napinaczami i specjalnymi poprzecznymi słupkami trakcyjnymi.

• Prowadnice poliuretanowe z kolcami z węglika. Inteligentny system mocowania Tractiva.

• Zestaw śrub i instrukcja obsługi.

Torba nylonowa i opakowanie kartonowe. Pakowanie: 1 para

TRACTIVA SUV TU VIDEO
NOWY 16 D3,4 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5117 CONFORME A D.M. 10.5.2011 UNI 11313 EN 16662-1 16

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I AUTOBUSÓW

17
PE PS PI MT MD PROFI EXTREME PROFI SUPER PROFI MASTER TRUCK MASTER TRUCK DOUBLE √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** *** 7 ***** ***** 10 ***** ***** 10 ***** ***** 10 **** **** 8 **** ***** 9 **** **** 8 **** ***** 9 ***** ***** 10 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** **** 8 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** **** 8 **** **** 8 OZNACZENIE MODEL PRZEZNACZENIE OGNIWA WZMOCNIONE DO STOSOWANIA NA KOŁACH POJEDYNCZYCH DO ZAKŁADANIA Z OBU STRON MOŻLIWOŚĆ ZAKŁADANIA NA KOŁA BLIŹNIACZE ŁATWOŚĆ ZAKŁADANIA ŁAŃCUCHA PRZYCZEPNOŚĆ BOCZNA KOMFORT JAZDY PRZYCZEPNOŚĆ BOCZNA ODPORNOŚĆ NA ŚCIERANIE 18

Łańcuch do samochodów ciężarowych przewożących drewno i wykonujących roboty zimowe

• Zgodny z normą ON V5119.

• Odcinki łańcucha splecione w siatkę, wykonane ze specjalnej stali stopowej, zapewniają dobre trzymanie się pojazdu na śniegu i lodzie.

• Ze wzmocnionymi ogniwami i przyspawanymi kołkami.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Ogniwa wykonane z drutu o profilu D i grubości 7 mm. Aby zredukować zużycie krawędzi ogumienia, łącza do taśmowej części łańcucha są wykonane z łańcucha o okrągłym profilu 7 mm.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Pakowanie: ½ pary łańcuchów w worku. W torbie z mocnej tkaniny.

Łańcuch do samochodów ciężarowych przewożących drewno i wykonujących roboty zimowe

• Zgodny z normą ON V5119.

• Odcinki łańcucha splecione w siatkę, wykonane ze specjalnej stali stopowej, zapewniają dobre trzymanie się pojazdu na śniegu i lodzie.

• Ze wzmocnionymi ogniwami.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie. Ogniwa wykonane z drutu o profilu D i grubości 7 mm.

• Aby zredukować zużycie krawędzi ogumienia, łącza do taśmowej części łańcucha są wykonane z łańcucha o okrągłym profilu 7 mm. Łańcuch można używać z obu stron, co znacznie wydłuża jego żywotność.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Pakowanie: ½ pary łańcuchów w worku. W torbie z mocnej tkaniny.

PROFI EXTREME PE PROFI SUPER PS
TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119
[mm] 7
[mm] 27 D [mm] 7 H [mm] 34 19
D
H

Łańcuch o siatce asymetrycznej do samochodów ciężarowych. Idealny do dłuższego ciągłego użytkowania.

• Homologacja zgodnie z normą ON V5119. Część bieżnikowa łańcucha asymetryczna w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi pewne trzymanie się na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie. Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

• Łańcuch można używać z obu stron, co znacznie wydłuża jego żywotność.

• Aby zredukować zużycie krawędzi ogumienia, łącza do taśmowej części łańcucha są wykonane z łańcucha o okrągłym profilu 7 mm.

D [mm] 7

H [mm] 27

Łańcuchy dostarczane są w worku z wytrzymałego materiału. Pakowanie: ½ pary łańcuchów w worku. TESTED

PROFI PI
ACCORDING TO ÖNORM V5119
20

MASTER TRUCK

MASTER

Łańcuch o asymetrycznej siatce na koła bliźniacze. Idealny do dłuższego ciągłego użytkowania.

• Homologacja zgodnie z normą ON V5119. Grubość ogniwa: 5,5 mm, 7 mm lub 8 mm.

• Część bieżnikowa łańcucha asymetryczna, składająca się z odcinków tworzących romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi dobrą przyczepność na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Łańcuchy dostarczane są w worku z wytrzymałego materiału.

Pakowanie zależne od rozmiaru: 1 para lub ½ pary w worku.

Łańcuch o asymetrycznej siatce na koła bliźniacze. Idealny do dłuższego ciągłego użytkowania.

• Homologacja zgodnie z normą ON V5119. Grubość ogniwa: 4,5 mm, 5,5 mm, 7 mm lub 8 mm.

• Część bieżnikowa łańcucha asymetryczna, składająca się z odcinków tworzących romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi dobrą przyczepność na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Łańcuchy dostarczane są w worku z wytrzymałego materiału. Pakowanie zależne od rozmiaru: 1 para lub ½ pary w worku.

MT
TRUCK DOUBLE MD
TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119 D [mm] 5,5 7 8 H [mm] 20 27 30 D [mm] 4,5 5,5 7 8 H [mm] 16 20 27 30 21

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I AUTOBUSÓW

22
AS A SST STR SRB MB TRACTIVA CARGO TRACTIVA PRO ARKTIK SUPER ARKTIK S-STOP STREME STARE RING BUS MAX BUS √ √ √ √ √ √ √ √ √ ***** ***** 10 ***** ***** 10 **** **** 8 **** **** 8 ***** ***** 10 ***** ***** 10 ***** ***** 10 **** ***** 9 ***** ***** 10 ***** ***** 10 **** ***** 9 **** **** 8 *** **** 7 *** **** 7 **** **** 8 **** **** 8 **** ***** 9 ***** ***** 10 **** **** 8 **** ***** 9 **** **** 8 *** **** 7 **** ***** 9 **** ***** 9 ***** ***** 10 ***** ***** 10 **** ***** 9 **** ***** 9 **** **** 8 *** **** 7 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** **** 8 **** **** 8 *** **** 7 **** **** 8 **** **** 8 OZNACZENIE MODEL PRZEZNACZENIE OGNIWA WZMOCNIONE DO STOSOWANIA NA KOŁACH POJEDYNCZYCH DO ZAKŁADANIA Z OBU STRON MOŻLIWOŚĆ ZAKŁADANIA NA KOŁABLIŹNIACZE ŁATWOŚĆ ZAKŁADANIA ŁAŃCUCHA PRZYCZEPNOŚĆ BOCZNA KOMFORT JAZDY PRZYCZEPNOŚĆ BOCZNA ODPORNOŚĆ NA ŚCIERANIE NOWY NOWY 23

TRACTIVA CARGO TRACTIVA PRO

Łańcuch do pojazdów ciężarowych o szybkim montażu. Wyposażona w ogniwo łańcucha o profilu D 6 mm, Tractiva CARGO jest rozwiązaniem o najszybszym montażu dla wszystkich ciężarówek. Montowane od zewnętrznej strony opony, w konfiguracji 4 ramion i kolców ze stali węglowej na 4 plastikowych prowadnicach. Tractiva Cargo to zarówno łańcuch awaryjny, jak i długodystansowy.

Testowane zgodnie z ON V5119;

• Innowacyjne, opatentowane rozwiązanie w zakresie zaczepów.

• Łańcuch hartowany w obudowie z metalowymi listwami chwytnymi i śrubami skracającymi do regulacji.

• Poliuretanowe przelotki z kolcami ze stali węglowej.

• Instrukcja obsługi umożliwia szybki montaż.

Pakowanie: Nylonowa torba dla każdej połówki pary.

Wyposażona w ogniwo łańcucha o profilu D 6 mm, Tractiva Pro jest profesjonalnym rozwiązaniem o maksymalnej przyczepności dzięki konfiguracji 6 ramion i kolców na 6 plastikowych prowadnicach.

Odpowiedni dla najbardziej wymagających kierowców, na trasy międzynarodowe, na każdą okazję, gdzie szybki montaż i demontaż jest koniecznością.

Testowane zgodnie z ON V5119.

• Innowacyjne, opatentowane rozwiązanie w zakresie zaczepów.

• Łańcuch hartowany w obudowie z metalowymi listwami chwytnymi i śrubami skracającymi do regulacji.

• Poliuretanowe przelotki z kolcami ze stali węgloazotowanej.

• Instrukcja obsługi umożliwia szybki montaż.

Pakowanie: Nylonowa torba dla każdej połówki pary.

TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119 D [mm] 6 H [mm] 22 D [mm] 6 H [mm] 22 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119 24

Łańcuch do samochodów ciężarowych z ogniwami wzmocnionymi za pomocą dodatkowych ogniw. Dodatkowe wzmocnienie ogniw w łańcuchu.

Homologacja zgodnie z normą ON V5119.

• Grubość ogniwa: 4,5 mm, 5,5 mm, 7 mm.

• Część bieżnikowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi pewne trzymanie się na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

• Łańcuch można używać z obu stron, co znacznie wydłuża jego żywotność.

Łańcuchy dostarczane są w worku z wytrzymałego materiału.

Pakowanie zależne od rozmiaru: 1 para lub ½ pary w worku.

Łańcuch do samochodów ciężarowych. Mocny i niezawodny.

• Homologacja zgodnie z normą ON V5119.

• Grubość ogniwa: 4,5 mm, 5,5 mm lub 7 mm. Część bieżnikowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi pewne trzymanie się na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie. Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Łańcuchy dostarczane są w worku z wytrzymałego materiału.

Pakowanie zależne od rozmiaru: 1 para lub ½ pary w worku.

ARKTIK SUPER AS ARKTIK A
TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119 D [mm] 4,5 5,5 7 H [mm] 16 20 27 D [mm] 4,5 5,5 7 H [mm] 16 20 27 25

Łańcuch wieloczęściowy, mocowany za pomocą pasków i napinaczy. Prosty do zakładania na koło i nieniszczący felg. Do szybkiego zakładania na koła bez konieczności ruszania pojazdem.

• Grubość ogniw: 5,7 lub 7 mm.

Część bieżnikowa łańcucha w postaci siatki wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi dobrą przyczepność na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie. Możliwość stosowania na wszystkich samochodach, których felgi posiadają otwory.

• Paski montażowe i napinacze ułatwiają zakładanie łańcuchów na koła.

Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Dla uzyskania optymalnej skuteczności zaleca się założyć przynajmniej trzy części łańcucha na każde koło napędowe. Łańcuchy dostarczane są w worku z wytrzymałego materiału.

Zaleca się jako pomoc podczas ruszania.

Pakowanie: 2 sztuki w worku.

Łańcuch wieloczęściowy, z klasycznym systemem zabezpieczającym, mocowany za pomocą śrub i nakrętek. Do szybkiego zakładania na koła bez konieczności ruszania pojazdem.

• Grubość ogniw: 5,7 mm, 6,4 mm lub 7 mm.

• Część bieżnikowa łańcucha w postaci poprzeczek ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi dobrą przyczepność na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna - hartowanie.

• Możliwość stosowania na wszystkich samochodach, których felgi posiadają otwory.

• Klasyczny system mocowania na śruby i nakrętki.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Dla uzyskania optymalnej skuteczności zaleca się założyć przynajmniej trzy części łańcucha na każde koło napędowe. Łańcuchy dostarczane są w worku z wytrzymałego materiału. Zaleca się jako pomoc podczas ruszania. Pakowanie: 6 sztuk w worku.

SST
STR
S-STOP
STREME
D [mm] 5,7 6,4 7 H [mm] 20 24 27 D [mm] 5,7 7 H [mm] 20 27 26

Łańcuch zakładany na koła w uproszczony sposób, przewidziany specjalnie dla autobusów. Ze sztywnym łukiem i bez zaczepów po stronie wewnętrznej - w celu łatwego zakładania i zdejmowania po zewnętrznej stronie koła.

• Homologacja zgodnie z normą ON V5119.

• Grubość ogniwa: 5,5 mm. Poza kołem zajmuje tylko 20 mm przestrzeni.

• Część bieżnikowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi dobrą przyczepność na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Ergonomiczne i kolorowo oznaczone elementy, a także instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

W torbie z mocnej tkaniny.

OPCJONALNY:

Hak montażowy Rozmiar uniwersalny = L — XL

Długość = 60 cm

Łańcuch przeznaczony do autobusów i lekkich samochodów dostawczych. Do szybkiego zakładania na koła bez konieczności ruszania samochodem z miejsca.

• Homologacja zgodnie z normą ON V5119.

• Grubość ogniwa: 5,5 mm lub 7 mm.

• Część bieżnikowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi dobrą przyczepność na śniegu i lodzie. Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Sprężynowy system zapinania, zapewniający stałe napięcie łańcucha.

• Ergonomiczne i kolorowo oznaczone elementy, a także instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

W torbie z mocnej tkaniny.

OPCJONALNY:

Hak montażowy Rozmiar uniwersalny = L — XL

Długość = 60 cm

STARE RING BUS SRB MAX BUS MB
TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119 D [mm] 5,5 H [mm] 20 D [mm] 5,5 7 H [mm] 20 27 TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119 27

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE DO SAMOCHODÓW CIĘŻAROWYCH I AUTOBUSÓW

28
AC SC ZZ NK NKP ARKTIK CAM SKANDIC CAM ZIC ZAC NORDKAPP NORDKAPP PLUS √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** **** 8 **** **** 8 **** **** 8 **** **** 8 *** **** 7 **** ***** 9 ***** ***** 10 **** ***** 9 **** **** 8 *** **** 7 **** **** 8 **** **** 8 **** ***** 9 **** ***** 9 **** **** 8 **** **** 8 **** **** 8 **** **** 8 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 OZNACZENIE MODEL PRZEZNACZENIE OGNIWA WZMOCNIONE DO STOSOWANIA NA KOŁACH POJEDYNCZYCH DO ZAKŁADANIA Z OBU STRON MOŻLIWOŚĆ ZAKŁADANIA NA KOŁA BLIŹNIACZE ŁATWOŚĆ ZAKŁADANIA ŁAŃCUCHA PRZYCZEPNOŚĆ BOCZNA KOMFORT JAZDY PRZYCZEPNOŚĆ BOCZNA ODPORNOŚĆ NA ŚCIERANIE 29

Łańcuch do samochodów ciężarowych. Mocny i niezawodny.

• Grubość ogniwa: 5,5 mm.

• Część bieżnikowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi pewne trzymanie się na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Łańcuchy dostarczane są w worku z wytrzymałego materiału.

Pakowanie zależne od rozmiaru: 1 para w worku.

Łańcuch do samochodów ciężarowych z ogniwami wzmocnionymi za pomocą dodatkowych ogniw. Dodatkowe wzmocnienie ogniw w łańcuchu.

Grubość ogniwa: 5,5 mm.

• Część bieżnikowa w romby, wykonana ze specjalnej stali stopowej, z ogniwami o profilu D, zapewniającymi pewne trzymanie się na śniegu i lodzie. Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Łańcuchy dostarczane są w worku z wytrzymałego materiału.

Pakowanie zależne od rozmiaru: 1 para w worku.

AC
CAM SC
ARKTIK CAM
SKANDIC
D [mm] 5,5 H [mm] 20 D [mm] 5,5 H [mm] 20 30

Łańcuch na ekstremalne warunki jazdy. Lekki i praktyczny łańcuch do pojazdów średniociężkich na krótkich trasach.

• Możliwość stosowania również na kołach przyczep. Grubość ogniwa 7 mm.

• Część bieżnikowa łańcucha w formie poprzeczek, z przekręconymi ogniwami i elementami spawanymi dla zwiększenia skuteczności przeciwpoślizgowej.

Wysokiej jakości obróbka termiczna – hartowanie.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Łańcuchy dostarczane są w worku z wytrzymałego materiału. Pakowanie zależne od rozmiaru: 1 para w worku.

Łańcuch na ekstremalne warunki jazdy. Lekki i praktyczny łańcuch do pojazdów średniociężkich na krótkich trasach.

• Możliwość stosowania również na kołach przyczep. Grubość ogniwa 7 lub 8 mm.

• Część bieżnikowa łańcucha w formie poprzeczek, z przekręconymi ogniwami i elementami spawanymi dla zwiększenia skuteczności przeciwpoślizgowej. Wysokiej jakości obróbka termiczna – hartowanie. • Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Łańcuchy dostarczane są w worku z wytrzymałego materiału.

Pakowanie zależne od rozmiaru: 1 para lub ½ pary w worku

NORDKAPP NK ZIC ZAC ZZ
7 8 φ [mm] 7 8 φ1 [mm] 8 9 H [mm] 27 31 7 8 φ [mm] 7 8 φ1 [mm] 8 9 H [mm] 27 31 31

Łańcuch na ekstremalne warunki jazdy. Lekki i praktyczny łańcuch do pojazdów średniociężkich na krótkich trasach.

• Możliwość stosowania również na kołach przyczep. Grubość ogniwa 8 mm.

• Część bieżnikowa łańcucha w formie poprzeczek, z przekręconymi ogniwami i elementami spawanymi dla

• zwiększenia skuteczności przeciwpoślizgowej. Wysokiej jakości obróbka termiczna – hartowanie.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Łańcuchy dostarczane są w worku z wytrzymałego materiału. Pakowanie zależne od rozmiaru: 1 para lub ½ pary w worku

NORDKAPP PLUS NKP
8
[mm] 8
[mm] 9 H [mm] 31 32
φ
φ1

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWE DO WSZĘDOŁAZÓW I

WIDŁOWYCH 33
WÓZKÓW
PI ATV STN STX STL PROFI ATV STN STX STL √ √ √ √ √ √ ***** ***** 10 **** ***** 9 ***** ***** 10 **** ***** 9 **** **** 8 ***** ***** 10 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** **** 8 ***** ***** 10 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** **** 8 OZNACZENIE MODEL PRZEZNACZENIE OGNIWA WZMOCNIONE DO ZAKŁADANIA Z OBU STRON OCHRONA KOŁA SKUTECZNOŚĆ CIĄGNIENIA ODPORNOŚĆ NA ŚCIERANIE 34

Odpowiednie do maszyn lekkich, takich jak wózki widłowe i małe ładowarki. Przeznaczony do lepszej przyczepności na śniegu i lodzie, do pracy w trudnych warunkach.

• Zgodny z normą ON V5119.

• Odcinki łańcucha splecione w siatkę, wykonane ze specjalnej stali stopowej, zapewniają dobre trzymanie się pojazdu na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i hartowanie. Ogniwa wykonane z drutu o profilu D i grubości 4,5 mm lub 5,5 mm.

• Łańcuchy można stosować po obu stronach, co znacznie wydłuża ich żywotność.

Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Worek na łańcuchy wykonany z materiału wysokiej jakości.

Pakowanie: 1 para w worku.

Łańcuch specjalny do pojazdów ATV i quadów. Część bieżnikowa łańcucha wykonana z odcinków w formie rombów, przewidziana dla trudnego podłoża.

Grubość ogniw 4,5 mm lub 5,5 mm; ogniwa o profilu D dla zapewnienia dobrej przyczepności na śniegu i lodzie.

• Wykonany ze specjalnej stali stopowej.

• Wysokojakościowa obróbka termiczna – hartowanie Pełna galwanizacja.

• Wyposażony w łańcuszek i hak do napinania.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Worek na łańcuchy wykonany z materiału wysokiej jakości. Pakowanie: 1 para w worku.

PROFI PI ATV ATV
TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119 D [mm] 4,5 5,5 H [mm] 16 20 D [mm] 4,5 5,5 H [mm] 16 20 35

Łańcuch przeznaczony do wózków podnośnikowych i małych ciągników, stosowany w średnich i trudnych warunkach. Część bieżnikowa łańcucha podwójnie asymetryczna, wykonana z odcinków w formie rombów, ze wzmocnionymi ogniwami.

• Grubość ogniw 4,5 mm lub 5,5 mm; ogniwa o profilu D dla zapewnienia dobrej przyczepności na śniegu i lodzie.

• Wykonany ze specjalnej stali stopowej. Wysokojakościowa obróbka termiczna – hartowanie

• Pełna galwanizacja.

• Wyposażony w łańcuszek i hak do napinania.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Worek na łańcuchy wykonany z materiału wysokiej jakości. Pakowanie: 1 para w worku.

Najodpowiedniejszy łańcuch do maszyn ogrodniczych i ręcznych odśnieżarek. Przewidziany na warunki zimowe lekkie i średnie. Część bieżnikowa łańcucha w formie rombów.

Grubość ogniw 3,5 mm, 4,5 mm lub 5,5 mm; ogniwa o profilu D dla zapewnienia dobrej przyczepności na śniegu i lodzie.

• Wykonany ze specjalnej stali stopowej. Wysokojakościowa obróbka termiczna – hartowanie

• Pełna galwanizacja.

• Wyposażony w łańcuszek i hak do napinania.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Worek na łańcuchy wykonany z materiału wysokiej jakości.

Pakowanie: 1 para w worku.

STN STN STX STX
D [mm] 4,5 5,5 H [mm] 16 20 D [mm] 3,5 4,5 5,5 H [mm] 12 16 20 36

Wariant ekonomiczny do maszyn ogrodniczych i ręcznych odśnieżarek. Część bieżnikowa łańcucha w formie drabinki.

• Grubość ogniw 3,5 mm lub 4,5 mm; ogniwa o profilu D dla zapewnienia dobrej przyczepności na śniegu i lodzie.

• Wykonany ze specjalnej stali stopowej.

• Wysokojakościowa obróbka termiczna – hartowanie

• Pełna galwanizacja.

Wyposażony w łańcuszek i hak do napinania.

• Instrukcja obsługi ułatwia szybki montaż.

Worek na łańcuchy wykonany z materiału wysokiej jakości. Pakowanie: 1 para w worku.

D [mm] 3,5 4,5

H [mm] 12 16

STL STL
37

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWEDOCIĄGNIKÓW

38
MG HG SEP SE SSP SS GP MAXI GRIP HEAVY GRIP STAR EXTREME PLUS STAR EXTREME STAR SUPER PLUS STAR SUPER GRENLAND PROFI √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ √ ***** ***** 10 ***** ***** 10 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** ***** 9 **** **** 8 ***** ***** 10 **** **** 8 **** ***** 9 **** ***** 9 **** **** 8 **** **** 8 ***** ***** 10 ***** ***** 10 **** **** 8 **** ***** 9 **** ***** 9 **** **** 8 **** **** 8 ***** ***** 10 OZNACZENIE MODEL PRZEZNACZENIE OGNIWA WZMOCNIONE WZMOCNIENIE OGNIW SPAWANYMI KOŁKAMI DOZAKŁADANIA Z OBU STRON OCHRONA KOŁA PRZYCZEPNOŚĆ BOCZNA ODPORNOŚĆ NA ŚCIERANIE 39

Łańcuch utworzony z pogrubionych odcinków w formie rombów, przewidziany do użytkowania w ekstremalnych warunkach zimowych i w kamieniołomach. Ze wzmocnionymi ogniwami i przyspawanymi płytkami, do długotrwałej pracy w bardzo trudnych warunkach, na śniegu, lodzie i w kamieniołomach.

• Grubość ogniw 7 mm, 8 mm, 9,5 mm lub 12 mm; ogniwa o profilu D dla zapewnienia dobrej przyczepności na śniegu i lodzie.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i pełna galwanizacja

• Bok łańcucha przeznaczony na wewnętrzną stronę koła posiada łączniki optymalnie dopasowujące łańcuch do kształtu opony.

• Łańcuszek i hak do napinania.

• Połączenie części bieżnikowej i części bocznych za pomocą spawanych pierścieni.

• Konstrukcja łańcucha zapewnia maksymalną ochronę koła.

Pakowanie: 1 para w drewnianej skrzynce.

Łańcuch utworzony z pogrubionych odcinków w formie rombów, przeznaczony do zastosowań profesjonalnych w warunkach zimowych i w pracach leśnych. Łańcuch przeznaczony jest głównie do ciężkich żurawi samojezdnych, dla których przyczepność do podłoża ma najistotniejsze znaczenie.

• Grubość ogniw 7 mm, 8 mm lub 9,5 mm; ogniwa o profilu D dla zapewnienia dobrej przyczepności w czasie pracy.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i pełna galwanizacja

• Bok łańcucha przeznaczony na wewnętrzną stronę koła posiada łączniki optymalnie dopasowujące łańcuch do kształtu opony.

• Łańcuszek i hak do napinania.

• Połączenie części bieżnikowej i części bocznych za pomocą spawanych pierścieni.

Pakowanie: 1 para w drewnianej skrzynce. D

MAXI GRIP MG HEAVY GRIP HG
[mm]
[mm]
[mm] 7 8 9,5 12
[mm] 34 38 44 58 40
7 8 9,5 H
27 30 35 D
H

Łańcuch z bieżnią w podwójne romby do pracy w bardzo trudnych warunkach zimowych. Przeznaczony wyłącznie dla pojazdów z szerokimi oponami. Ze wzmocnionymi ogniwami z płytkami spawanymi, przewidziany do bardzo trudnych warunków i pracy ciągłej na śniegu i lodzie. Idealny dla pługów odśnieżających.

• Ogniwa mają grubość 7 mm, 8mm, 9,5 mm lub 12 mm.

• Profil D zapewnia bezpieczne poruszanie się i skuteczną przyczepność na śniegu i lodzie.

Wysokiej jakości obróbka termiczna i pełna galwanizacja.

• Bok łańcucha przeznaczony na wewnętrzną stronę koła posiada łączniki optymalnie dopasowujące łańcuch do kształtu opony.

Łańcuszek i hak do napinania.

• Połączenie części bieżnikowej i części bocznych za pomocą spawanych pierścieni.

Pakowanie: 1 para w drewnianej skrzynce.

Łańcuch z bieżnią w romby do pracy w bardzo trudnych warunkach. Ze wzmocnionymi ogniwami i przyspawanymi kołkami, przewidziany do bardzo trudnych, a nawet ekstremalnych warunków pracy na śniegu lub lodzie. Idealny dla pługów odśnieżających i żurawi samochodowych.

• Grubość ogniw 7 mm, 8 mm, 9,5 mm lub 12 mm; ogniwa o profilu D dla zapewnienia dobrej przyczepności w czasie pracy.

Wysokiej jakości obróbka termiczna i pełna galwanizacja. Bok łańcucha przeznaczony na wewnętrzną stronę koła posiada łączniki optymalnie dopasowujące łańcuch do kształtu opony.

• Łańcuszek i hak do napinania.

• Połączenie części bieżnikowej i części bocznych za pomocą spawanych pierścieni.

• Homologacja według normy ON V5119.

Pakowanie: 1 para w worku z mocnej tkaniny lub w drewnianej skrzynce, w zależności od rozmiaru.

STAR EXTREME PLUS SEP STAR EXTREME SE
TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119 D [mm] 7 8 9,5 12 H [mm] 34 38 44 58 D [mm] 7 8 9,5 12 H [mm] 34 38 44 58 41

Łańcuch z bieżnią w podwójne romby do zastosowań profesjonalnych w warunkach zimowych. Przeznaczony wyłącznie dla pojazdów z szerokimi oponami. Wzmocnione ogniwa do ciągłego używania na śniegu i lodzie. Idealny do pługów śnieżnych.

• Grubość ogniw 7 mm, 8 mm, 9,5 mm lub 12 mm; ogniwa o profilu D dla zapewnienia dobrej przyczepności w czasie pracy. Wysokiej jakości obróbka termiczna i pełna galwanizacja.

• Możliwość użycia łańcucha z obu stron przedłuża jego żywotność.

• Bok łańcucha przeznaczony na wewnętrzną stronę koła posiada łączniki optymalnie dopasowujące łańcuch do kształtu opony.

• Łańcuszek i hak do napinania.

• Połączenie części bieżnikowej i części bocznych za pomocą spawanych pierścieni.

Pakowanie: 1 para w drewnianej skrzynce.

Łańcuch z bieżnią w romby do zastosowań profesjonalnych w warunkach zimowych. Wzmocnione ogniwa zapewniają większą skuteczność ciągnienia i lepsze zabezpieczenie przed ścieraniem. Idealny do pługów śnieżnych.

• Grubość ogniw 7 mm, 8 mm, 9,5 mm lub 12 mm; ogniwa o profilu D dla zapewnienia dobrej przyczepności w czasie pracy.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i pełna galwanizacja Możliwość użycia łańcucha z obu stron przedłuża jego żywotność.

• Bok łańcucha przeznaczony na wewnętrzną stronę koła posiada łączniki optymalnie dopasowujące łańcuch do kształtu opony.

• Łańcuszek i hak do napinania.

• Połączenie części bieżnikowej i części bocznych za pomocą spawanych pierścieni. Homologacja według normy ON V5119.

Pakowanie: 1 para w worku z mocnej tkaniny lub w drewnianej skrzynce, w zależności od rozmiaru.

STAR SUPER PLUS SSP STAR SUPER SS
TESTED ACCORDING TO ÖNORM V5119 D [mm] 7 8 9,5 12 H [mm] 27 30 35 46 D [mm] 7 8 9,5 12 H [mm] 27 30 35 46 42

Łańcuchy o gęstej siatce romboidalnej, przeznaczone na ekstremalne warunki zimowe. Płaskie chwytne elementy zapewniają lepsze ciągnienie. Łańcuch nadaje się do ciągłego użytku na śniegu i lodzie.

• Grubość płytek zapewniających bezpieczną przyczepność na śniegu i lodzie, wynosi 8 mm.

• Wysokiej jakości obróbka cieplna - nawęglanie. Zaczepy po wewnętrznej stronie łańcucha zapewniają optymalne dopasowanie do opony.

• Łańcuch posiada łańcuch pomocniczy do napinania z hakiem.

Powierzchnia bieżnikowa połączona jest z powierzchniami bocznymi za pomocą pierścieni spawanych.

• Unikalna budowa łańcucha tworzy dodatkową ochronę dla opony.

Pakowanie: 1 para w drewnianej skrzynce.

D [mm] 8

H [mm] 40

* pierścieńi: 11 mm

GRENLAND PROFI GP
43

ŁAŃCUCHY ŚNIEGOWEDOCIĄGNIKÓW

44
GR TM TR GS GRENLAND TEMPO TRACTOR GRIP STUD √ √ √ √ *** *** 6 **** **** 8 **** *** 7 **** **** 8 **** ***** 9 **** *** 7 **** *** 7 **** **** 8 ***** ***** 10 **** *** 7 **** *** 7 **** **** 8 OZNACZENIE MODEL PRZEZNACZENIE OGNIWA WZMOCNIONE WZMOCNIENIE OGNIW SPAWANYMI KOŁKAMI DO ZAKŁADANIA Z OBU STRON OCHRONA KOŁA PRZYCZEPNOŚĆ BOCZNA ODPORNOŚĆ NA ŚCIERANIE 45

Łańcuchy o siatce romboidalnej, przeznaczone do użytkowania w trudnych warunkach zimowych. Płaskie chwytne elementy zapewniają lepsze ciągnienie. Łańcuch nadaje się do ciągłego użytku na śniegu i lodzie.

• Grubość ogniw, które zapewniają bezpieczną przyczepność na śniegu i lodzie, wynosi 8 mm.

• Wysokiej jakości obróbka cieplna - nawęglanie. Zaczepy po wewnętrznej stronie łańcucha zapewniają optymalne dopasowanie do opony.

• Łańcuch posiada łańcuch pomocniczy do napinania z hakiem.

Powierzchnia bieżnikowa połączona jest z powierzchniami bocznymi za pomocą pierścieni spawanych.

Pakowanie: 1 para w drewnianej skrzynce.

Łańcuch z bieżnią w romby do maszyn rolniczych, pracujących w warunkach trudnych i średnio trudnych.

• Grubość ogniw 7 mm, 8 mm lub 9,5 mm; ogniwa o profilu D dla zapewnienia dobrej przyczepności w czasie pracy.

• Wysokiej jakości obróbka termiczna i pełna galwanizacja

• Możliwość użycia łańcucha z obu stron przedłuża jego żywotność.

Bok łańcucha przeznaczony na wewnętrzną stronę koła posiada łączniki optymalnie dopasowujące łańcuch do kształtu opony.

• Łańcuszek i hak do napinania.

Połączenie części bieżnikowej i części bocznych za pomocą spawanych pierścieni.

Pakowanie: 1 para w worku z mocnej tkaniny lub w drewnianej skrzynce, w zależności od rozmiaru.

* pierścieńi: 11 mm

TEMPO TM GRENLAND GR
D [mm] 7 8 9,5 H [mm] 27 30 35 D [mm] 8 H [mm] 40 46

Łańcuch z bieżnią w wersji „H“ do maszyn rolniczych pracujących w lżejszych warunkach. Prosty i funkcjonalny. Ze wzmocnionymi ogniwami na odcinkach poprzecznych.

Grubość ogniw 6 mm, 7 mm, 8 mm lub 9,5 mm; ogniwa o profilu D dla zapewnienia dobrej przyczepności w czasie pracy.

• Wysokojakościowa obróbka termiczna i pełna galwanizacja. Możliwość użycia łańcucha z obu stron przedłuża jego żywotność.

• Łańcuszek i hak do napinania.

Pakowanie: 1 para w worku z mocnej tkaniny lub w drewnianej skrzynce, w zależności od rozmiaru.

Łańcuch ciągnikowy do prac leśnych na niezbyt trudnym podłożu. Jest ekonomiczny i charakteryzuje się dobrą przyczepnością.

Dzięki swojej konstrukcji jest łatwy w użytkowaniu.

• Wykonany ze specjalnej stali stopowej. Wysokiej jakości obróbka termiczna przedłuża dodatkowo żywotność łańcucha.

Łańcuch jest dostarczany w wersji 8,5 mm, 10 mm lub 12 mm.

Pakowanie: 1 para w worku z mocnej tkaniny lub w drewnianej skrzynce, w zależności od rozmiaru.

TRACTOR TR GRIP STUD GS
D [mm] 6 7 8 9,5 H [mm] 23 26 30 35 8,5 10 12 φ [mm] 8 9,5 11 φ1 [mm] 9 10 12,5 H [mm] 30 34 41 47

ZESTAW DO MOCOWANIA ŁADUNKU G100

Standardowa długość zestawu wynosi 3,5 m. Wykonujemy również inne dowolne długości zestawu na zamówienie.

Kod Klasa Łańcuch (mm) LC (kN) STF (daN) Hak kg 37148 100 8 50 3000 37150 11,2 37149 100 10 80 3000 37151 16 3,5-METROWY DWUCZĘŚCIOWY ZESTAW DO MOCOWANIA EN 12195-3
dwuczęściowy Kod d (mm) c (mm) e/f (mm) g (mm) a (mm) b (mm) 37150 250 11 620/770 10 280 56 37151 260 15 710/880 12 280 64 Hak Kod Klasa Łańcuch (mm) Wymiary (mm) kg/m 31196 DIN 818-2 8 8x24 1,6 37716 DIN 818-2 10 10x30 2,5
Zestaw
Lańcuch dodatkowy
48
Kod Klasa Łańcuch (mm) LC (kN) STF (daN) kg 37146 100 8 50 3000 9,7 37147 100 10 80 3000 14,7 Kod Klasa Łańcuch (mm) Wymiary (mm) kg/m 31196 DIN 818-8 8 8x24 1,6 37716 DIN 818-8 10 10x30 2,5
dodatkowy
ZESTAW DO MOCOWANIA ŁADUNKU EN 12195-3 Zestaw Standardowa długość zestawu wynosi 3,5 m. Wykonujemy również inne dowolne długości zestawu na zamówienie.
Lańcuch
Kod Klasa Łańcuch (mm) LC (kN) MBL (kN) kg 39443 100 8 50 100 3,7 39444 100 10 80 160 6 Kod d (mm) c (mm) e/f (mm) g (mm) a (mm) b (mm) 39443 250 11 620/770 10 280 56 39444 260 15 710/880 12 280 64
HAK Z ZABEZPIECZENIEM DO MOCOWANIA ŁADUNKU EN 12195-3
Kod Klasa Łańcuch (mm) LC (kN) MBL (kN) kg d (mm) c (mm) e/f (mm) g (mm) a (mm) b (mm) 37152 100 8 50 100 2,4 250 11 360/530 20 280 56 37153 100 10 80 160 3,8 260 15 380/560 20 280 64 49
HAK DO MOCOWANIA ŁADUNKU EN 12195-3

HAK Z BLOKADĄ EN 1677

HAK ZE SKRÓTNIKIEM EN 1677

ŁĄCZNIK ŁAŃCUCHOWY EN 1677

OGNIWO ZAWIESIOWE EN 1677

Kod Klasa Łańcuch (mm) WLL (t) MBL (t) kg e (mm) h (mm) a (mm) d (mm) g1 (mm) b (mm) 37156 100 8 2,5 10 0,7 92,5 31 20 10 33 90,5 37157 100 10 4 16 1,2 109,5 37 26 13 40 108,5
Kod Klasa Łańcuch (mm) WLL (t) MBL (t) kg e (mm) b (mm) d1 (mm) d2 (mm) g (mm) 37154 100 8 2,5 10 0,5 70 58 20 12 10 37155 100 10 4 16 1,0 88 70 21 14 12
Kod Klasa Łańcuch (mm) WLL (t) MBL (t) kg e (mm) c (mm) s (mm) d (mm) b (mm) g (mm) 34734 100 8 2,5 10 0,2 63 10 16 9,5 53 19 34781 100 10 4,0 16,0 0,35 70,5 13,5 19 11,5 65 24
Kod Klasa Łańcuch (mm) WLL (t) MBL (t) kg d (mm) w (mm) s (mm) t (mm) 34733 100 8 3,5 14,0 0,5 16 60 10 110 34780 100 10 5,0 20,0 0,85 18 75 10 135 50

ZESTAW DO MOCOWANIA ŁADUNKU G80

Standardowa długość zestawu wynosi 3,5 m. Wykonujemy również inne dowolne długości zestawu na zamówienie.

LC: maksymalne obciążenie rozciągające (Lashing Capacity)

STF: standardowa siła naciągu (standard tension force)

MBL: Minimalne obciążenie zrywające (Minimum breaking load)

WLL: maksymalne dopuszczalne obciążenie robocze (max. Working Load Limit)

Kod Klasa Łańcuch (mm) LC (kN) STF (daN) Hak kg 34077 80 8 40 1900 33864 11 34079 80 10 63 1900 33865 15,7 34080 80 13 100 3000 33866 24
dwuczęściowy Kod d (mm) c (mm) e/f (mm) g (mm) a (mm) b (mm) 33864 250 11 620/770 10 280 56 33865 260 15 710/880 12 280 64 33866 260 16 820/990 16 355 64 Hak Kod Klasa Łańcuch (mm) Wymiary (mm) kg/m 34268 DIN 818-2 8 8x24 1,4 34269 DIN 818-2 10 10x30 2,2 34270 DIN 818-2 13 13x39 3,8
dodatkowy
3,5-METROWY DWUCZĘŚCIOWY ZESTAW DO MOCOWANIA EN 12195-3 Zestaw
Lańcuch
51

ZESTAW DO MOCOWANIA ŁADUNKU EN 12195-3

Zestaw

Standardowa długość zestawu wynosi 3,5 m. Wykonujemy również inne dowolne długości zestawu na zamówienie.

Kod Klasa Łańcuch (mm) Wymiary (mm) kg/m 34268 DIN 818-2 8 8x24 1,4 34269 DIN 818-2 10 10x30 2,2 34270 DIN 818-2 13 13x39 3,8 Lańcuch dodatkowy HAK Z ZABEZPIECZENIEM DO MOCOWANIA ŁADUNKU EN 12195-3 Kod Klasa Łańcuch (mm) LC (kN) MBL (kN) kg 39440 80 8 40 80,4 5 39441 80 10 63 126 5,5 39442 80 13 100 212 7,7 Kod d (mm) c (mm) e/f (mm) g (mm) a (mm) b (mm) 39440 250 11 620/770 10 280 56 39441 260 15 710/880 12 280 64 39442 260 16 820/990 16 355 64 HAK DO MOCOWANIA ŁADUNKU EN 12195-3 Kod Klasa Łańcuch (mm) LC (kN) MBL (kN) kg d (mm) c (mm) e/f (mm) g (mm) a (mm) b (mm) 33861 80 8 40 80,4 3,5 250 11 360/530 20 280 56 33862 80 10 63 126 3,5 260 15 380/560 20 280 64 33863 80 13 100 212 4,0 260 16 400/580 25 355 64 Kod Klasa Łańcuch (mm) LC (kN) STF (daN) kg 33917 80 8 40 1900 9,5 33918 80 10 63 1900 14,4 33919 80 13 100 3000 21,5 52

HAK Z BLOKADĄ EN 1677

HAK ZE SKRÓTNIKIEM EN 1677

ŁĄCZNIK ŁAŃCUCHOWY EN 1677

OGNIWO

EN 1677

Kod Klasa Łańcuch (mm) WLL (t) MBL (t) kg e (mm) h (mm) a (mm) d (mm) g1 (mm) b (mm) 33876 80 8 2 8 0,7 92,5 31 20 10 33 90,5 33877 80 10 3,15 12,6 1,3 109,5 37 26 13 40 108,5 33878 80 13 5,3 21,3 2,4 134 44 33 16,5 49 133
Kod Klasa Łańcuch (mm) WLL (t) MBL (t) kg e (mm) b (mm) d1 (mm) d2 (mm) g (mm) 33873 80 8 2 8 0,4 70 58 20 12 10 33874 80 10 3,15 12,6 0,8 88 70 21 14 12 33875 80 13 5,3 21,3 1,6 106 93 27 19 16
Kod Klasa Łańcuch (mm) WLL (t) MBL (t) kg e (mm) c (mm) s (mm) d (mm) b (mm) g (mm) 33871 80 8 2 8 0,2 63 10 16 9,5 53 19 33870 80 10 3,15 12,6 0,4 70,5 13,5 19 11,5 65 24 33872 80 13 5,3 21,3 0,7 90 16 26 15 82 29
ZAWIESIOWE
Kod Klasa Łańcuch (mm) WLL (t) MBL (t) kg d (mm) w (mm) s (mm) t (mm) 33879 80 8 2,12 8,5 0,6 16 60 10 110 33880 80 10 3,15 12,6 0,9 18 75 10 135 33881 80 13 5,3 21,3 1,5 20 90 10 160 53

CZĘŚCI ZAMIENNE

Kod Zaczep boczny Szt. Dla Kod Zapięcie łańcucha Szt. Dla 29123 3,5 10 -> 3,5 mm 29158 No. 2 2 8-9,5 mm 30065 5 10 4,5–5,5 mm 29161 No. 4 2 4,5–5,5 mm 29118 6 10 5,5 mm 29162 No. 5 2 3,5–4,5 mm 29120 8 10 6–8,5 mm 29163 No. 7 2 6-8 mm 33825 9,5 5 9,5–10 33828 GS 8,5 L+D GS 8,5 33826 11 5 12 33829 GS 12 L+D GS 10, GS 12 Kod Zaczep “K” Szt. Dla Kod Ogniwo do napraw Szt. Dla 29156 K 1 2 3,5 mm 29221 D 6 10 6 mm 34272 K 3 2 4,5 mm 29222 D 8 10 7–8 mm 29124 K 4 2 7-9,5 mm 29223 D 10 5 8–10 mm 41003 K6 2 5,5 Kod Zaczep “H” Szt. Dla Kod Ogniwo złączne Szt. Dla 30840 H 10 2 4,5 mm 42173 T 07 2 4,5–5,5 mm 30841 H 15 2 5,5 mm 30044 T 06 2 5,5–7 mm 30842 H 30 2 7-8 mm 30045 T 08 2 7–8 mm 29169 H 40 2 7-8 mm 30046 T 10 2 9–11 mm 29170 H 60 2 9,5 mm 30047 T 13 2 14 mm 29171 H 80 2 12 mm 30048 T 16 2 16 mm Kod Klamra G80 Szt. Dla Kod Klamra Szt. Dla 33024 5 1 4,5–5,5 mm 29164 5 6 4,5-5,5 mm 33205 8 1 7–11 mm 29166 8 6 7–9 mm 33026 11 1 14–16 mm 29167 11 6 11–16 mm Kod Sprężyna napinająca z karabinkiem Szt. Dla Kod Guma napinająca Szt. Dla 29179 D 2,5 2 4,5-7 mm 28879 D 10 1 3–4,5 mm 30843 D 3 2 7–9,5 mm 27161 D 17 1 4,5 mm Kod Zaczep “R” Szt. Dla Kod Ogniwo montażowe Szt. Dla 29212 R 5 7–9,5 mm 29224 DV 8 6 7–8 mm 29225 DV 10 6 9,5 mm 44096 DV 5,5 6 5,5 mm Kod Ogniwo boczne Szt. Dla Kod Ogniwo zapasowe Szt. Dla 29204 D 3,5 15 3,5 mm 29214 DV 5,5 10 5,5 mm 29205 D 5 10 4,5-5,5 mm 29216 DV 7 10 7 mm 29206 D 6 10 6-7 mm 29217 DV 8 5 8 mm 29207 D 8 10 8 mm 29218 DV 10 5 9,5 mm 29208 D 10 5 9,5 mm
54

1 14 mm

27592 D 16 (16mm) 1 16 mm

32477 D 18 (18mm) 1 18 mm

33048 D 20 (20mm) 1 20 mm

Kod Hak z tworzywa Szt. Dla

30813 PRO COMPACT (9–12) 1 PC9, PC12,SEV

Kod Torba Szt. Dla

29941 PRO COMPACT (9–12) 1 PC9, PC12,SEV

29842 PROFESSIONAL 1 PN

Kod Zacisk montażowy Szt. 33376 KLESCE MON 1

Kod

Kod Pierścień otwarty Szt. Dla 30067 5x19 10 4,5 mm 30056 7x24 10 5,5 mm 30058 10x45 5 9,5-11 mm 30057 8x35 10 7–8 mm 29189 9x30 10 7–8 mm 29202 14x50 3 12-14 mm 29201 11x40 5 9,5–11 mm 33034 15x56 3 14 mm 29203 16x56 3 16 mm 33037 18x60 3 18 mm 33830 18x74 3 19 mm Kod Zamek Szt. Dla 30621 PRO COMPACT (9–12) 1 PC9, PC12, SEV Kod Zamek Szt. Dla 29834 PROFESSIONAL 1 PN Kod Zamek Szt. 40869 STOP&GO SG7,SG9, SG13 1 Kod Zaczep h z pierścieniem Szt. Dla 33898 H15 + D7x24 (5,5 mm) 1 5,5 mm 33899 H30 + D9x30 (7–8 mm) 1 7–8 mm 33900 H40 + D9x30 (7–8 mm) 1 7–8 mm 33901 H60 + D11x40 (9,5 mm) 1 9,5 mm Kod Pierścień omega do napraw Szt. Dla 29117 D 11 (11mm) 1 11 mm 27368 D 14 (14mm)
30576
1 Kod
Szt. Dla 33894 POD D5x35 1 5,5 mm 33896 POD D7x42 1 7 mm Kod Hak montażowy Para 25604 RM-LXL 1
60 cm Kod Wór Wymiary Szt. 42177 STX, STL, ATV 30x70 1 42180 A, AS 30x50 1 42181 A, AS 40x60 1 42182 A, AS 50x70 1 42183 NK, NKP, NKD, ZZ 30x50 1 42184 NK, NKP, NKD, ZZ 40x60 1 42185 NK, NKP, NKD, ZZ 50x70 1 Kod Wór Wymiary Szt. 42178 TM, TR, GS 40x60 1   42179 TM, TR, GS 50x70 1 Kod Wór Wymiary Szt. 42186 MT, MD, PI, PS, PE, SS, SE M P 1 42187 MT, MD, PI, PS, PE, SS, SE S P 1 42188 MT, MD, PI, PS, PE, SS, SE V P 1 42190 PRF 1 55
Wybijak sworzni Szt.
IZB VZMET ZATIKOV
Przedłużacz
Rozmiar uniwersalny = L - XL Długość =

Formularz zamówienia łańcuchów do opon

Przeznaczenie: *

Informacje o pojeździe:

Waga pojazdu z pełnym załadunkiem* [kg]:

Moc pojazdu* [kW]:

Informacje o oponie:

Producent opony1: Profil/etykieta1:

Rozmiar opony1: Pojedyncza Bliźniacza

Typ: Radialna Diagonalna Przemysłowa Superelastyczna

56

Wymiary opony1:

D = __________________ mm

B = __________________ mm

B1 = __________________ mm

B2 = __________________ mm

Minimalna odległość:

a = __________________ mm

b = __________________ mm

c = __________________ mm

d = __________________ mm

Dane kontaktowa:

Imię i Nazwisko:

Firma:

Telefon:

E-mail:

1 Wypełnij formularz, podając jednoznaczne i jasne informacje o oponach.
57
* Wypełnij obowiązkowe
58
59
HU Ljubljana Maribor Bled Lesce Airport Ljubljana Zagreb Budapest 500km 400km 300km 360 km Venezia Wien München Kranj SI IT HR AT T.: +386 (0)4 537 09 00 E.: info@veriga-lesce.com W.: www.veriga-lesce.com Alpska cesta 43 SI - 4248 Lesce Slovenia, EU verigalesce veriga_lesce VERIGA K.F., d.o.o. Podążaj za nami 2022 / 2023