Page 1

NAJAAR 2021


BEST OF YA

Kijk voor meer inspiratie op: bestofyabooks.nl |

@bestofyabooks


YOUNG ADULT | FANTASY

Vierde deel van populaire Summoner-serie nu als voordelige midprice Arcturus is een weesjongen die werkt als stalknecht als hij ontdekt dat hij in staat is om demonen uit een andere wereld op te roepen. Hij wordt naar de Vocans Academie gestuurd, waar de verloren kunsten van oproepen, toverspreuken en demonologie worden onderwezen aan de edele kinderen van het rijk. Arcturus is de eerste gewone burger die beschikt over deze vaardigheid en dat bevalt de adel en de aanwezige machten allerminst. De jonge summoner maakt dan ook snel vijanden. Met alleen zijn demon Sacharissa aan zijn zijde, moet Arcturus zichzelf bewijzen. • Epische gevechten, dramatische onthullingen en adembenemend drama • Voor fans van Harry Potter, Percy Jackson en Pokémon • Ruim 42.000 exemplaren van de Summoner-serie verkocht!

‘De geweldige schrijfstijl van Taran Matharu trekt je ook dit keer weer mee de wereld van Fletcher in. Summoner is een geweldige fantasy-serie die over magische wezens en legendarische helden gaat, met veel actie, magie, avontuur en bijzondere vriendschappen.’ Bangersisters.nl ‘De actie zit er meteen vanaf de eerste pagina in en die pakt de aandacht van de lezer direct vast. Net als De nieuweling eindigt ook De edele met een megagrote cliffhanger. Het doet verlangen naar meer, het doet verlangen naar het derde deel, De Strijdmagiër!’ Chicklit.nl ❤❤❤❤❤ over De edele

De outcast | Summoner 4 | Taran Matharu | oorspronkelijke titel: Summoner #4: The Outcast | vertaler: Henny van Gulik omslagontwerp: Marieke Oele | paperback | 368 blz. | 14 x 21,5 cm | isbn 978 90 00 38024 4 | nur 285 (Fictie 15+)

€ 12,50 OKTOBER 2021

isbn 978 90 00 36227 1 | € 5,99

| 52 |


YOUNG ADULT | FANTASY

Het explosieve laatste deel van de Contender-serie Cade heeft het duel met de Hydra Alpha ternauwernood overleefd, maar de Spelen zijn nog lang niet voorbij. Op bevel van hun wrede en mysterieuze opperheer worden Abaddon, Cade en zijn vrienden naar de oorlog tegen de Grijzen gezonden, een mensachtig ras dat in technologie op hun planeet de mensen ver overtroffen heeft. Dit brengt Cade echter tot een ontdekking: het Pantheon, de millenniaoude buitenaardse meesterbreinen achter de Spelen, hebben een zwakte. Cade heeft precies één kans om hun tirannie voor altijd te stoppen. En als hij faalt kost dat niet alleen zijn vrienden het leven, maar staat zelfs het voortbestaan van de aarde op het spel… • Deel drie van de spannende Contender-serie van populaire auteur Taran Matharu • Jurassic Park meets Avatar meets Gladiator • Ruim 45.000 exemplaren van Taran Matharu’s boeken verkocht! • Marketing: QR-code met meer informatie over de auteur en zijn oeuvre in het boek

‘Een geweldig, onthutsend en naar meer verlangend eerste deel van de Contendertrilogie.’ Bangersisters.nl over De uitverkorene

De overwinnaar | Contender 3 | Taran Matharu | oorspronkelijke titel: Contender #3 – The Champion | vertaler: Marce Noordenbos omslagontwerp: Saskia Janssen | gebonden | 368 blz. | 15 x 23 cm | isbn 978 90 00 36633 0 | nur 285 (Fictie 15+)

© Sally Felton

Taran Matharu is een New York Times-bestsellerauteur. Hij werd in 1990 geboren in Londen en was al op heel jonge leeftijd gek op lezen. Zijn liefde voor verhalen ontwikkelde zich tot een verlangen om zelf verhalen te creëren en hij schreef zijn eerste verhaal dan ook al toen hij nog maar negen jaar oud was.

€ 19,99 NOVEMBER 2021

isbn 978 90 00 36634 7 | € 12,99

| 53 |


YOUNG ADULT | THRILLER

Haal de midprices van de McManus-thrillers in huis!

‘Een van ons liegt weet de aandacht van de lezer tot de laatste pagina vast te houden. Ik kan niet wachten om meer van deze schrijver te lezen.’ Chicklit.nl over Een van ons liegt

RUIM 16.000 EX. VAN DE MCMANUS-THRILLERS VERKOCHT!

‘Dit is geen gewone whodunit… verrassend en relevant.’ USA Today over Een van ons liegt ‘Onverwachte wendingen, een razend tempo en intrigerende personages zorgen samen voor een spannende thriller, die je in een ruk uit zult lezen.’ The Guardian over Een van ons liegt

Twee kunnen een geheim bewaren | Karen McManus | oorspronkelijke titel: Two Can Keep a Secret | vertaler: Willeke Lempens omslagontwerp: Twelph.com en Saskia Janssen | paperback | 280 blz. | 14 x 21,5 cm | isbn 978 90 00 38051 0 | nur 285 (Fictie 15+) en nur 332 (Thriller) |

Eerlijk duurt het langst | Karen McManus | oorspronkelijke titel: One Of Us is Next | vertaler: Willeke Lempens omslagontwerp: Saskia Janssen | paperback | 320 blz. | 14 x 21,5 cm | isbn 978 90 00 38050 3 | nur 285 (Fictie 15+) en nur 332 (Thriller) |

€ 9,99

OKTOBER 2021

isbn 978 90 00 36439 8 | € 5,99

€ 9,99

OKTOBER 2021

isbn 978 90 00 37092 4 | € 5,99

| 54 |


YOUNG ADULT | THRILLER

Een epische spijbeldag van drie oude vrienden eindigt fataal Ivy, Mateo en Cal waren ooit dikke vrienden. Nu zitten ze alleen nog op dezelfde school en hebben ze alle drie een verschrikkelijke dag… Ivy verloor een studentenraads­ verkiezing, Mateo probeert school met twee drukke banen te combineren en Cal heeft alweer een blauwtje gelopen. Dus wanneer ze elkaar op de campus tegenkomen, besluiten ze om samen te spijbelen. Ze gaan met zijn drieën de stad in, net zoals vroeger. Behalve dat ze elkaar nog amper wat te zeggen hebben… …totdat ze een andere student zien spijbelen en hem volgen naar de plaats delict van zijn eigen moord. Hun dag verandert van saai in dodelijk. En het wordt nog erger als blijkt dat ze allemaal een connectie met de dode student hebben. En ze verbergen allemaal iets. Was hun toevallige hereniging misschien toch niet zo toevallig? • Van de topauteur van Een van ons liegt, Eerlijk duurt het langst en Familie liegt nooit • Voor de fans van Mirjam Mous, Sarah Pinborough en Mel Wallis de Vries • Van de thrillers van McManus zijn ruim 16.000 exemplaren verkocht! • Marketing: Readalong: november is Karen McManusmaand!, boekenlegger en online aandacht

Jij wordt nog eens mijn dood | Karen McManus | oorspronkelijke titel: You’ll be the Death of Me | vertaler: Willeke Lempens omslagontwerp: Saskia Janssen | paperback met flappen | 304 blz. | 14 x 21,5 cm | isbn 978 90 00 37756 5 | nur 285 (Fictie 15+) en nur 332 (Thriller) |

isbn 978 90 00 37847 0 | € 12,99

| 55 |

© Kaitlyn Litchfield

Karen McManus is marketing- en communicatieprofessional. Haar debuut, Een van ons liegt, stond meer dan een jaar op de New York Times-bestsellerlijst en is vertaald in 38 talen. Als ze niet aan het schrijven of aan het werk is, houdt ze ervan om samen met haar zoontje op reis te gaan.

€ 19,99 NOVEMBER 2021


YOUNG ADULT | GRAPHIC NOVEL

De serie waar je niet omheen kan: Heartstopper is hot! Nick en Charlie waren beste vrienden, maar één spontane kus heeft alles veranderd. Charlie weet zeker dat hij een vreselijke fout heeft gemaakt en zijn vriendschap met Nick voor altijd heeft verpest. Ondertussen is Nick meer in de war dan ooit. Maar de liefde werkt op verrassende wijze en Nick ontdekt langzaam maar zeker nieuwe dingen over zijn vrienden, zijn familie… en zichzelf.

• Tweede deel van vijfdelige graphic novel-serie over het leven, de liefde en alles wat ertussenin gebeurt • Voor fans van Becky Albertalli, Rainbow Rowell en Casey McQuiston • Dit LHBTIQ+-liefdesverhaal is een waar internetfenomeen! • Rechten verkocht aan 15 landen én binnenkort te zien op • Marketing: Boekenleggers en ansichtkaarten beschikbaar, blogtour, socialmediacampagne met boektrailer, samenwerking met LHBTIQ+-platforms

Heartstopper Deel 2 | Nick en Charlie worden verliefd... | Alice Oseman | oorspronkelijke titel: Heartstopper Volume 2 vertaler: Niels van Eekelen | omslagontwerp: Marieke Oele | paperback | 320 blz. | 15 x 23 cm | isbn 978 90 00 37926 2

€ 15,00 OKTOBER 2021

nur 285 (Fictie 15+)

| 56 |


YOUNG ADULT | GRAPHIC NOVEL

Parijs, de stad van de liefde! Maar geldt dat ook voor Nick en Charlie? Charlie had nooit durven hopen dat Nick hem ook leuk zou vinden, maar nu zijn ze officieel een stel. Nick heeft zelfs de moed gevonden om voor zijn moeder uit de kast te komen. Maar nog lang niet iedereen is op de hoogte van zijn geaardheid. Nicks oudere broer weet nog van niks, om nog maar te zwijgen over alle andere vrienden en familie. En dan gaan ze binnenkort ook nog op schoolreis naar Parijs. Het leven kan soms heel moeilijk zijn, zelfs met iemand van wie je houdt aan je zijde. Hoe serieuzer de gevoelens van Nick en Charlie voor elkaar worden, hoe meer ze elkaar nodig zullen hebben. Op sommige momenten zelfs meer dan ooit.

HEARTSTOPPER DEEL 4 VERSCHIJNT VOORJAAR 2022

‘Ronduit verrukkelijk. Lief, romantisch, vriendelijk. Prachtig tempo. Ik vond dit boek geweldig.’ Rainbow Rowell, auteur van Carry On ‘De queer graphic novel waar we op de middelbare school naar snakten.’ Gay Times

Alice Oseman werd in 1994 geboren in Kent, Engeland. Ze studeerde af aan de universiteit van Durham en schreef meerdere YA-boeken: Solitaire, Radio Silence en I Was Born for This.

www.aliceoseman.com Heartstopper Deel 3 | Nick en Charlie in de stad van de liefde... | Alice Oseman | oorspronkelijke titel: Heartstopper Volume 3 vertaler: Niels van Eekelen | omslagontwerp: Marieke Oele | paperback | 384 blz. | 15 x 23 cm | isbn 978 90 00 37927 9

€ 15,00 JANUARI 2022

nur 285 (Fictie 15+)

| 57 |


YOUNG ADULT | THRILLER

Spannend YA-boek voor de fans van Boy 7 Als Adam Westerman bijkomt in het ziekenhuis, heeft hij geen idee wat er gebeurd is. Zijn zus Lotte geeft hem raadselachtige hints en zijn vader verzwijgt alles liever. Alleen zijn beste vriend Harm helpt Adam bij zijn zoektocht naar de waarheid. Maar wie kan hij vertrouwen? Een bezoek aan een verlaten flat en een herdenkingspagina op Facebook roepen herinneringen op die Adam onmogelijk kan hebben. Maar van wie zijn die herinneringen dan? En wie is Adam Westerman? Wie is Adam Westerman? is een razend spannende YA-thriller waarin niets is wat het lijkt… • Voor de fans van de boeken van Mirjam Mous, Mel Wallis de Vries en Margje Woodrow • Na zijn hooggewaardeerde kinderboeken schreef Henk Hardeman nu ook een spectaculaire YA-thriller • Marketing: Uitdeelmateriaal beschikbaar, socialmediacampagne

Henk Hardeman (1961) debuteerde in 1998 met Het zwarte vuur. Hij publiceerde diverse jeugdboeken, waaronder De prinses van Ploenk, de griezeltrilogie De familie Grafzerk en de jeugdroman Hoe ik mijn vader redde. In 2015 won hij met Het lastpak de wedstrijd van de Toonder Compagnie: Wie schrijft een nieuw Bommelverhaal? Het verscheen in 2016 bij De Bezige Bij. Verschillende titels belandden op de tiplijst van de Kinderjury. In 2017 was zijn boek Spookschrijvers een van de thematitels van de Kinderboekenweek.

Wie is Adam Westerman? | Henk Hardeman | omslagontwerp: Saskia Janssen | paperback | 272 blz. | 15 x 23 cm isbn 978 90 00 37850 0 | nur 285 (Fictie 15+) |

isbn 978 90 00 37851 7 | € 9,99

€ 14,99 NOVEMBER 2021

| 58 |

Profile for Unieboek | Het Spectrum

Najaarsaanbieding 2021 Best of YA  

Najaarsaanbieding 2021 Best of YA  

Advertisement

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded